North Macedonia

1. MFL 2020/20211. MFL

  • Sort by:
31. Round1X2 
Pelister - Akademija Pandev3:101.05.
Renova - Belasica3:1   01.05.
Shkendija - Struga Trim & Lum0:2   01.05.
Shkupi - Makedonija GP0:0   01.05.
Sileks - Borec1:1   01.05.
Vardar - Rabotnicki1:3   01.05.
30. Round1X2 
Akademija Pandev - Renova1:128.04.
Belasica - Sileks1:328.04.
Borec - Vardar2:028.04.
Makedonija GP - Pelister3:028.04.
Rabotnicki - Shkendija3:528.04.
Struga Trim & Lum - Shkupi0:028.04.
29. Round1X2 
Makedonija GP - Struga Trim & Lum2:325.04.
Pelister - Renova1:025.04.
Shkendija - Borec3:125.04.
Shkupi - Rabotnicki2:025.04.
Vardar - Belasica1:025.04.
Sileks - Akademija Pandev3:224.04.
28. Round1X2 
Akademija Pandev - Vardar3:018.04.
Belasica - Shkendija0:318.04.
Borec - Shkupi0:118.04.
Rabotnicki - Makedonija GP2:218.04.
Struga Trim & Lum - Pelister3:018.04.
Renova - Sileks2:117.04.
27. Round1X2 
Makedonija GP - Borec2:114.04.
Pelister - Sileks3:214.04.
Shkendija - Akademija Pandev1:014.04.
Shkupi - Belasica0:114.04.
Struga Trim & Lum - Rabotnicki1:114.04.
Vardar - Renova1:114.04.
26. Round1X2 
Akademija Pandev - Shkupi0:111.04.
Belasica - Makedonija GP0:211.04.
Borec - Struga Trim & Lum0:111.04.
Renova - Shkendija0:311.04.
Sileks - Vardar6:011.04.
Rabotnicki - Pelister3:110.04.
25. Round1X2 
Pelister - Vardar2:004.04.
Rabotnicki - Borec2:104.04.
Shkendija - Sileks2:104.04.
Shkupi - Renova1:204.04.
Struga Trim & Lum - Belasica3:104.04.
Makedonija GP - Akademija Pandev1:203.04.
24. Round1X2 
Borec - Pelister0:021.03.
Akademija Pandev - Struga Trim & Lum1:020.03.
Belasica - Rabotnicki1:120.03.
Renova - Makedonija GP1:220.03.
Sileks - Shkupi1:320.03.
Vardar - Shkendija1:620.03.
23. Round1X2 
Borec - Belasica1:014.03.
Makedonija GP - Sileks0:314.03.
Shkendija - Pelister1:014.03.
Shkupi - Vardar2:014.03.
Struga Trim & Lum - Renova0:014.03.
Rabotnicki - Akademija Pandev0:213.03.
22. Round1X2 
Belasica - Akademija Pandev0:007.03.
Pelister - Borec1:007.03.
Shkendija - Renova0:007.03.
Shkupi - Rabotnicki0:207.03.
Vardar - Struga Trim & Lum1:107.03.
Makedonija GP - Sileks1:006.03.
21. Round1X2 
Akademija Pandev - Makedonija GP2:103.03.
Borec - Belasica2:103.03.
Rabotnicki - Shkendija0:003.03.
Renova - Vardar3:003.03.
Sileks - Shkupi0:103.03.
Struga Trim & Lum - Pelister0:103.03.
20. Round1X2 
Belasica - Struga Trim & Lum1:228.02.
Makedonija GP - Borec0:028.02.
Pelister - Renova3:128.02.
Shkendija - Vardar2:128.02.
Shkupi - Akademija Pandev0:028.02.
Rabotnicki - Sileks1:127.02.
19. Round1X2 
Borec - Shkupi0:121.02.
Renova - Belasica2:421.02.
Sileks - Shkendija1:221.02.
Struga Trim & Lum - Makedonija GP1:121.02.
Vardar - Pelister2:221.02.
Akademija Pandev - Rabotnicki0:113.02.
18. Round1X2 
Belasica - Vardar0:316.12.2020
Makedonija GP - Renova2:316.12.2020
Rabotnicki - Borec2:116.12.2020
Shkendija - Pelister0:116.12.2020
Shkupi - Struga Trim & Lum1:216.12.2020
Sileks - Akademija Pandev1:216.12.2020
17. Round1X2 
Akademija Pandev - Shkendija0:113.12.2020
Borec - Sileks2:013.12.2020
Pelister - Belasica1:013.12.2020
Struga Trim & Lum - Rabotnicki2:113.12.2020
Vardar - Makedonija GP2:213.12.2020
Renova - Shkupi0:012.12.2020
16. Round1X2 
Akademija Pandev - Borec2:109.12.2020
Makedonija GP - Pelister2:109.12.2020
Rabotnicki - Renova3:109.12.2020
Shkendija - Belasica2:009.12.2020
Shkupi - Vardar1:109.12.2020
Sileks - Struga Trim & Lum0:009.12.2020
15. Round1X2 
Belasica - Makedonija GP1:306.12.2020
Pelister - Shkupi1:306.12.2020
Renova - Sileks0:006.12.2020
Struga Trim & Lum - Akademija Pandev1:106.12.2020
Vardar - Rabotnicki0:006.12.2020
Borec - Shkendija0:205.12.2020
14. Round1X2 
Akademija Pandev - Renova0:102.12.2020
Borec - Struga Trim & Lum2:102.12.2020
Rabotnicki - Pelister1:002.12.2020
Shkendija - Makedonija GP5:002.12.2020
Shkupi - Belasica3:102.12.2020
Sileks - Vardar1:002.12.2020
13. Round1X2 
Belasica - Rabotnicki2:229.11.2020
Makedonija GP - Shkupi0:029.11.2020
Pelister - Sileks1:229.11.2020
Renova - Borec1:029.11.2020
Struga Trim & Lum - Shkendija1:1   29.11.2020
Vardar - Akademija Pandev2:028.11.2020
12. Round1X2 
Akademija Pandev - Pelister3:222.11.2020
Rabotnicki - Makedonija GP1:322.11.2020
Shkendija - Shkupi1:122.11.2020
Sileks - Belasica0:1   22.11.2020
Struga Trim & Lum - Renova1:022.11.2020
Borec - Vardar0:221.11.2020
11. Round1X2 
Sileks - Makedonija GP0:308.11.2020
Akademija Pandev - Belasica1:207.11.2020
Borec - Pelister3:007.11.2020
Rabotnicki - Shkupi2:207.11.2020
Renova - Shkendija1:307.11.2020
Struga Trim & Lum - Vardar2:207.11.2020
10. Round1X2 
Belasica - Borec2:225.10.2020
Makedonija GP - Akademija Pandev3:125.10.2020
Pelister - Struga Trim & Lum1:125.10.2020
Shkendija - Rabotnicki1:125.10.2020
Vardar - Renova3:325.10.2020
Shkupi - Sileks1:024.10.2020
9. Round1X2 
Akademija Pandev - Shkupi0:118.10.2020
Borec - Makedonija GP2:118.10.2020
Renova - Pelister0:018.10.2020
Sileks - Rabotnicki4:318.10.2020
Struga Trim & Lum - Belasica3:018.10.2020
Vardar - Shkendija1:517.10.2020
8. Round1X2 
Pelister - Vardar1:104.10.2020
Belasica - Renova1:103.10.2020
Makedonija GP - Struga Trim & Lum2:003.10.2020
Rabotnicki - Akademija Pandev0:003.10.2020
Shkendija - Sileks1:103.10.2020
Shkupi - Borec3:0   03.10.2020
7. Round1X2 
Akademija Pandev - Sileks1:027.09.2020
Pelister - Shkendija1:327.09.2020
Renova - Makedonija GP1:327.09.2020
Struga Trim & Lum - Shkupi2:027.09.2020
Vardar - Belasica3:127.09.2020
Borec - Rabotnicki0:026.09.2020
6. Round1X2 
Belasica - Pelister0:220.09.2020
Shkendija - Akademija Pandev2:120.09.2020
Shkupi - Renova4:320.09.2020
Sileks - Borec1:2   20.09.2020
Makedonija GP - Vardar2:119.09.2020
Rabotnicki - Struga Trim & Lum1:119.09.2020
5. Round1X2 
Borec - Akademija Pandev2:013.09.2020
Pelister - Makedonija GP0:013.09.2020
Renova - Rabotnicki0:113.09.2020
Vardar - Shkupi1:013.09.2020
Belasica - Shkendija0:312.09.2020
Struga Trim & Lum - Sileks2:012.09.2020
4. Round1X2 
Shkendija - Borec1:131.08.2020
Sileks - Renova3:131.08.2020
Shkupi - Pelister1:030.08.2020
Akademija Pandev - Struga Trim & Lum1:029.08.2020
Makedonija GP - Belasica2:129.08.2020
Rabotnicki - Vardar1:129.08.2020
3. Round1X2 
Pelister - Rabotnicki0:023.08.2020
Struga Trim & Lum - Borec1:023.08.2020
Vardar - Sileks0:423.08.2020
Makedonija GP - Shkendija0:122.08.2020
Renova - Akademija Pandev2:022.08.2020
Belasica - Shkupi0:221.08.2020
2. Round1X2 
Akademija Pandev - Vardar0:116.08.2020
Borec - Renova1:116.08.2020
Shkendija - Struga Trim & Lum2:016.08.2020
Shkupi - Makedonija GP3:116.08.2020
Rabotnicki - Belasica2:015.08.2020
Sileks - Pelister2:214.08.2020
1. Round1X2 
Belasica - Sileks0:609.08.2020
Makedonija GP - Rabotnicki2:109.08.2020
Pelister - Akademija Pandev1:009.08.2020
Renova - Struga Trim & Lum0:009.08.2020
Shkupi - Shkendija2:209.08.2020
Vardar - Borec0:108.08.2020
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display complete results for 1. MFL 2020/2021 which is sorted in Soccer - North Macedonia category. Make use of complete results list in 1. MFL 2020/2021 and utilize connection to archive betting odds. Click on match detail and find out result as well as 1X2, under/over, asian handicap and moneyline odds offered for the game played in 1. MFL 2020/2021.