Japan

J-League Division 2 2019J-League Division 2

10. Round B's1X2
Today 07:00 Gifu - Mito 20
  Kanazawa - Kashiwa 20
  Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi 20
  Yokohama - Chiba 20
Today 08:00 Machida - Omiya Ardija 20
11. Round B's1X2
27.04. 05:00 Avispa Fukuoka - Montedio Yamagata        
27.04. 07:00 V-Varen Nagasaki - Kagoshima Utd        
27.04. 11:00 Ehime - Kofu        
27.04. 12:30 Ryukyu - Machida        
28.04. 07:00 Kyoto - Tokushima        
  Mito - Albirex Niigata        
  Okayama - Verdy        
  Tochigi - Gifu        
28.04. 08:00 Chiba - Omiya Ardija        
  Kashiwa - Yokohama        
28.04. 09:00 Renofa Yamaguchi - Kanazawa        
12. Round B's1X2
03.05. 07:00 Kanazawa - Avispa Fukuoka        
04.05. 06:00 Kagoshima Utd - Kashiwa        
04.05. 07:00 Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi        
  Omiya Ardija - Ehime        
05.05. 07:00 Kofu - Chiba        
  Tokushima - Tochigi        
  Yokohama - Kyoto        
05.05. 08:00 Machida - Mito        
  Verdy - V-Varen Nagasaki        
05.05. 09:00 Montedio Yamagata - Okayama        
05.05. 11:00 Gifu - Ryukyu        
13. Round B's1X2
11.05. 07:00 V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata        
11.05. 08:00 Verdy - Avispa Fukuoka        
11.05. 09:00 Renofa Yamaguchi - Omiya Ardija        
11.05. 11:00 Ryukyu - Mito        
12.05. 07:00 Kyoto - Okayama        
  Montedio Yamagata - Chiba        
  Yokohama - Machida        
12.05. 08:00 Kashiwa - Tokushima        
12.05. 09:00 Tochigi - Kofu        
12.05. 12:00 Ehime - Kagoshima Utd        
  Gifu - Kanazawa        
14. Round B's1X2
18.05. 07:00 Albirex Niigata - Ehime        
  Avispa Fukuoka - Kofu        
  Omiya Ardija - Tochigi        
18.05. 08:00 Kagoshima Utd - Yokohama        
19.05. 07:00 Kanazawa - V-Varen Nagasaki        
  Mito - Kashiwa        
  Renofa Yamaguchi - Verdy        
  Tokushima - Montedio Yamagata        
19.05. 09:00 Chiba - Gifu        
  Machida - Kyoto        
19.05. 10:00 Okayama - Ryukyu        
15. Round B's1X2
25.05. 07:00 Kyoto - Renofa Yamaguchi        
  V-Varen Nagasaki - Tokushima        
25.05. 08:00 Verdy - Chiba        
25.05. 09:00 Kofu - Yokohama        
25.05. 10:00 Ehime - Mito        
25.05. 12:30 Ryukyu - Albirex Niigata        
26.05. 06:00 Kagoshima Utd - Avispa Fukuoka        
26.05. 07:00 Montedio Yamagata - Kanazawa        
  Tochigi - Okayama        
26.05. 08:00 Kashiwa - Omiya Ardija        
26.05. 12:00 Gifu - Machida        
16. Round B's1X2
01.06. 07:00 Albirex Niigata - Kofu        
01.06. 08:00 Kashiwa - Gifu        
01.06. 09:00 Mito - Renofa Yamaguchi        
01.06. 11:00 Okayama - Ehime        
02.06. 06:05 Avispa Fukuoka - Omiya Ardija        
02.06. 07:00 Kanazawa - Tokushima        
  Montedio Yamagata - Kagoshima Utd        
  Verdy - Kyoto        
  Yokohama - Ryukyu        
02.06. 09:00 Chiba - V-Varen Nagasaki        
  Machida - Tochigi        
17. Round B's1X2
08.06. 07:00 Kofu - Montedio Yamagata        
  V-Varen Nagasaki - Okayama        
08.06. 08:00 Gifu - Albirex Niigata        
08.06. 11:00 Omiya Ardija - Kyoto        
  Tokushima - Machida        
08.06. 12:00 Renofa Yamaguchi - Yokohama        
08.06. 12:30 Ryukyu - Kanazawa        
09.06. 06:00 Kagoshima Utd - Verdy        
09.06. 07:00 Mito - Avispa Fukuoka        
  Tochigi - Chiba        
09.06. 10:00 Ehime - Kashiwa        
18. Round B's1X2
15.06. 11:00 Chiba - Kagoshima Utd        
  Kanazawa - Ehime        
  Kofu - Verdy        
  Omiya Ardija - Gifu        
  Yokohama - Tokushima        
15.06. 12:00 Albirex Niigata - Tochigi        
  Kyoto - Ryukyu        
  Montedio Yamagata - Mito        
  Okayama - Renofa Yamaguchi        
16.06. 10:00 Machida - V-Varen Nagasaki        
16.06. 11:00 Avispa Fukuoka - Kashiwa        
19. Round B's1X2
22.06. 11:00 Kanazawa - Albirex Niigata        
  Mito - Yokohama        
  Ryukyu - Kofu        
  Tokushima - Avispa Fukuoka        
  V-Varen Nagasaki - Montedio Yamagata        
22.06. 12:00 Ehime - Kyoto        
  Kagoshima Utd - Tochigi        
  Kashiwa - Chiba        
  Renofa Yamaguchi - Gifu        
  Verdy - Omiya Ardija        
23.06. 11:00 Machida - Okayama        
20. Round B's1X2
29.06. 11:00 Chiba - Machida        
  Kofu - Tokushima        
  Omiya Ardija - Kanazawa        
  Tochigi - Ehime        
  V-Varen Nagasaki - Ryukyu        
  Yokohama - Okayama        
29.06. 12:00 Kagoshima Utd - Albirex Niigata        
  Kyoto - Mito        
  Montedio Yamagata - Kashiwa        
30.06. 11:00 Gifu - Verdy        
30.06. 12:00 Avispa Fukuoka - Renofa Yamaguchi        
21. Round B's1X2
06.07. 12:00 Albirex Niigata - Omiya Ardija        
  Avispa Fukuoka - Gifu        
  Ryukyu - Tochigi        
  Verdy - Yokohama        
07.07. 11:00 Kyoto - V-Varen Nagasaki        
  Tokushima - Chiba        
07.07. 12:00 Ehime - Montedio Yamagata        
  Kanazawa - Mito        
  Kashiwa - Kofu        
  Okayama - Kagoshima Utd        
  Renofa Yamaguchi - Machida        
22. Round B's1X2
13.07. 11:00 Kofu - Ehime        
  Mito - V-Varen Nagasaki        
  Tochigi - Renofa Yamaguchi        
13.07. 12:00 Albirex Niigata - Yokohama        
  Montedio Yamagata - Kyoto        
  Omiya Ardija - Kagoshima Utd        
  Ryukyu - Okayama        
  Tokushima - Kashiwa        
14.07. 11:00 Gifu - Chiba        
  Machida - Avispa Fukuoka        
14.07. 12:00 Kanazawa - Verdy        
23. Round B's1X2
20.07. 11:00 Chiba - Avispa Fukuoka        
  V-Varen Nagasaki - Kofu        
  Yokohama - Tochigi        
20.07. 12:00 Kagoshima Utd - Gifu        
  Kashiwa - Kanazawa        
  Kyoto - Omiya Ardija        
  Renofa Yamaguchi - Albirex Niigata        
  Verdy - Ehime        
21.07. 11:00 Machida - Tokushima        
  Mito - Ryukyu        
21.07. 12:00 Okayama - Montedio Yamagata        
24. Round B's1X2
27.07. 11:00 Chiba - Yokohama        
  Kofu - Okayama        
  Tochigi - Kashiwa        
27.07. 12:00 Albirex Niigata - Ryukyu        
  Avispa Fukuoka - Mito        
  Ehime - Kanazawa        
  Kagoshima Utd - V-Varen Nagasaki        
  Kyoto - Gifu        
  Montedio Yamagata - Tokushima        
  Omiya Ardija - Renofa Yamaguchi        
  Verdy - Machida        
25. Round B's1X2
31.07. 12:00 Gifu - Omiya Ardija        
  Kanazawa - Kyoto        
  Machida - Albirex Niigata        
  Mito - Kofu        
  Okayama - Kashiwa        
  Ryukyu - Chiba        
  Tochigi - Verdy        
  Tokushima - Kagoshima Utd        
  V-Varen Nagasaki - Ehime        
31.07. 12:30 Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka        
  Yokohama - Renofa Yamaguchi        
26. Round B's1X2
04.08. 11:00 Albirex Niigata - Tokushima        
  Avispa Fukuoka - Yokohama        
  Kanazawa - Tochigi        
  Kofu - Machida        
  Kyoto - Verdy        
  V-Varen Nagasaki - Gifu        
04.08. 12:00 Ehime - Okayama        
  Kagoshima Utd - Chiba        
  Kashiwa - Ryukyu        
  Omiya Ardija - Montedio Yamagata        
  Renofa Yamaguchi - Mito        
27. Round B's1X2
10.08. 11:00 Chiba - Ehime        
  Yokohama - Mito        
10.08. 12:00 Kashiwa - Renofa Yamaguchi        
  Kyoto - Tochigi        
  Machida - Kanazawa        
  Okayama - Omiya Ardija        
  Ryukyu - V-Varen Nagasaki        
  Tokushima - Kofu        
11.08. 11:00 Gifu - Avispa Fukuoka        
11.08. 12:00 Montedio Yamagata - Albirex Niigata        
  Verdy - Kagoshima Utd        
28. Round B's1X2
17.08. 11:00 Kanazawa - Gifu        
  Kofu - Renofa Yamaguchi        
  Mito - Kyoto        
  Tochigi - Machida        
  V-Varen Nagasaki - Kashiwa        
17.08. 12:00 Albirex Niigata - Okayama        
  Avispa Fukuoka - Tokushima        
  Kagoshima Utd - Ehime        
  Ryukyu - Yokohama        
18.08. 12:00 Omiya Ardija - Chiba        
  Verdy - Montedio Yamagata        
29. Round B's1X2
24.08. 11:00 Chiba - Kofu        
  Mito - Verdy        
  Yokohama - Kagoshima Utd        
24.08. 12:00 Albirex Niigata - Kanazawa        
  Kyoto - Avispa Fukuoka        
  Montedio Yamagata - Tochigi        
  Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki        
  Tokushima - Ryukyu        
25.08. 11:00 Gifu - Kashiwa        
25.08. 12:00 Ehime - Omiya Ardija        
  Okayama - Machida        
30. Round B's1X2
31.08. 11:00 Kofu - Omiya Ardija        
  V-Varen Nagasaki - Verdy        
31.08. 12:00 Avispa Fukuoka - Ehime        
  Kanazawa - Kagoshima Utd        
  Kashiwa - Albirex Niigata        
  Montedio Yamagata - Yokohama        
  Ryukyu - Gifu        
  Tokushima - Kyoto        
01.09. 11:00 Machida - Chiba        
  Tochigi - Mito        
01.09. 12:00 Renofa Yamaguchi - Okayama        
31. Round B's1X2
07.09. 11:00 V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka        
  Yokohama - Kofu        
07.09. 12:00 Albirex Niigata - Chiba        
  Gifu - Tochigi        
  Kashiwa - Montedio Yamagata        
  Omiya Ardija - Machida        
  Ryukyu - Kagoshima Utd        
08.09. 11:00 Mito - Kanazawa        
08.09. 12:00 Ehime - Tokushima        
  Okayama - Kyoto        
  Verdy - Renofa Yamaguchi        
32. Round B's1X2
14.09. 12:00 Albirex Niigata - Verdy        
  Chiba - Mito        
  Kanazawa - Ryukyu        
  Kofu - Kashiwa        
  Kyoto - Machida        
  Okayama - Gifu        
  Renofa Yamaguchi - Ehime        
  Tochigi - Avispa Fukuoka        
  Tokushima - V-Varen Nagasaki        
15.09. 12:00 Kagoshima Utd - Montedio Yamagata        
  Yokohama - Omiya Ardija        
33. Round B's1X2
21.09. 12:00 Avispa Fukuoka - Okayama        
  Kanazawa - Renofa Yamaguchi        
  Kofu - Albirex Niigata        
  Ryukyu - Montedio Yamagata        
  V-Varen Nagasaki - Kyoto        
22.09. 12:00 Chiba - Tokushima        
  Kashiwa - Ehime        
  Machida - Yokohama        
  Mito - Gifu        
  Omiya Ardija - Verdy        
  Tochigi - Kagoshima Utd        
34. Round B's1X2
28.09. 12:00 Albirex Niigata - Mito        
  Ehime - Tochigi        
  Kagoshima Utd - Kyoto        
  Kashiwa - Verdy        
  Omiya Ardija - V-Varen Nagasaki        
  Renofa Yamaguchi - Avispa Fukuoka        
  Tokushima - Kanazawa        
29.09. 12:00 Gifu - Yokohama        
  Machida - Ryukyu        
  Montedio Yamagata - Kofu        
  Okayama - Chiba        
35. Round B's1X2
05.10. 12:00 Albirex Niigata - Kagoshima Utd        
  Avispa Fukuoka - Ryukyu        
  Verdy - Okayama        
  V-Varen Nagasaki - Machida        
06.10. 12:00 Chiba - Montedio Yamagata        
  Gifu - Renofa Yamaguchi        
  Kanazawa - Kofu        
  Kyoto - Ehime        
  Mito - Omiya Ardija        
  Tochigi - Tokushima        
  Yokohama - Kashiwa        
36. Round B's1X2
12.10. 12:00 Kashiwa - Mito        
  Omiya Ardija - Avispa Fukuoka        
  Renofa Yamaguchi - Kyoto        
  Ryukyu - Verdy        
  V-Varen Nagasaki - Chiba        
  Yokohama - Kanazawa        
13.10. 12:00 Ehime - Albirex Niigata        
  Kofu - Tochigi        
  Machida - Kagoshima Utd        
  Montedio Yamagata - Gifu        
  Tokushima - Okayama        
37. Round B's1X2
19.10. 12:00 Avispa Fukuoka - Albirex Niigata        
  Kyoto - Yokohama        
  Omiya Ardija - Tokushima        
  Verdy - Kofu        
20.10. 12:00 Chiba - Kashiwa        
  Gifu - Ehime        
  Kagoshima Utd - Renofa Yamaguchi        
  Kanazawa - Montedio Yamagata        
  Mito - Machida        
  Okayama - V-Varen Nagasaki        
  Tochigi - Ryukyu        
38. Round B's1X2
27.10. 12:00 Albirex Niigata - Kyoto        
  Kashiwa - Avispa Fukuoka        
  Kofu - Kagoshima Utd        
  Machida - Gifu        
  Montedio Yamagata - Ehime        
  Okayama - Tochigi        
  Renofa Yamaguchi - Chiba        
  Ryukyu - Omiya Ardija        
  Tokushima - Mito        
  V-Varen Nagasaki - Kanazawa        
  Yokohama - Verdy        
39. Round B's1X2
02.11. 12:00 Avispa Fukuoka - Verdy        
  Gifu - Tokushima        
  Kagoshima Utd - Okayama        
  Mito - Montedio Yamagata        
  Omiya Ardija - Kashiwa        
03.11. 12:00 Chiba - Kanazawa        
  Ehime - Machida        
  Renofa Yamaguchi - Ryukyu        
  Tochigi - Albirex Niigata        
  Yokohama - V-Varen Nagasaki        
04.11. 12:00 Kyoto - Kofu        
40. Round B's1X2
09.11. 12:00 Albirex Niigata - Gifu        
  Kashiwa - Kagoshima Utd        
10.11. 12:00 Chiba - Verdy        
  Kanazawa - Okayama        
  Kofu - Avispa Fukuoka        
  Machida - Renofa Yamaguchi        
  Mito - Ehime        
  Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki        
  Ryukyu - Kyoto        
  Tochigi - Omiya Ardija        
  Tokushima - Yokohama        
41. Round B's1X2
16.11. 12:00 Avispa Fukuoka - Kanazawa        
  Ehime - Ryukyu        
  Gifu - Kofu        
  Kagoshima Utd - Mito        
  Kyoto - Chiba        
  Machida - Kashiwa        
  Okayama - Yokohama        
  Omiya Ardija - Albirex Niigata        
  Renofa Yamaguchi - Montedio Yamagata        
  Verdy - Tokushima        
  V-Varen Nagasaki - Tochigi        
42. Round B's1X2
24.11. 12:00 Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki        
  Avispa Fukuoka - Kagoshima Utd        
  Chiba - Tochigi        
  Kanazawa - Omiya Ardija        
  Kashiwa - Kyoto        
  Kofu - Ryukyu        
  Mito - Okayama        
  Montedio Yamagata - Machida        
  Tokushima - Renofa Yamaguchi        
  Verdy - Gifu        
  Yokohama - Ehime        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com