Germany

Regionalliga Nordost 2020/2021Regionalliga Nordost

9. Round B's1X2
11.11. 19:00 Bischofswerdaer - Jena        
11. Round B's1X2
23.10. 19:00 Altglienicke - Hertha Berlin II        
  TB Berlin - BFC Dynamo        
  Viktoria Berlin - Babelsberg        
24.10. 13:30 Auerbach - Halberstadt        
  Chemie Leipzig - Bischofswerdaer        
  Energie Cottbus - Berliner AK 07        
25.10. 13:30 Chemnitzer - Luckenwalde        
  Lichtenberg - Lokomotive Leipzig        
  Meuselwitz - Furstenwalde        
  Rathenow - Jena        
12. Round B's1X2
28.10. 14:00 Berliner AK 07 - Altglienicke        
  Furstenwalde - Viktoria Berlin        
28.10. 19:00 Babelsberg - Auerbach        
  BFC Dynamo - Lichtenberg        
  Bischofswerdaer - Chemnitzer        
  Halberstadt - Chemie Leipzig        
  Hertha Berlin II - TB Berlin        
  Jena - Energie Cottbus        
  Lokomotive Leipzig - Meuselwitz        
28.10. 19:30 Luckenwalde - Rathenow        
13. Round B's1X2
31.10. 13:30 Auerbach - Furstenwalde        
  Lichtenberg - Hertha Berlin II        
  Viktoria Berlin - Lokomotive Leipzig        
01.11. 13:30 Altglienicke - Jena        
  Chemie Leipzig - Chemnitzer        
  Energie Cottbus - Luckenwalde        
  Halberstadt - Babelsberg        
  Meuselwitz - BFC Dynamo        
  Rathenow - Bischofswerdaer        
  TB Berlin - Berliner AK 07        
14. Round B's1X2
07.11. 13:30 Berliner AK 07 - Lichtenberg        
  BFC Dynamo - Viktoria Berlin        
  Jena - TB Berlin        
  Luckenwalde - Altglienicke        
08.11. 13:30 Babelsberg - Chemie Leipzig        
  Bischofswerdaer - Energie Cottbus        
  Chemnitzer - Rathenow        
  Furstenwalde - Halberstadt        
  Hertha Berlin II - Meuselwitz        
  Lokomotive Leipzig - Auerbach        
15. Round B's1X2
20.11. 19:00 Babelsberg - Furstenwalde        
  Halberstadt - Lokomotive Leipzig        
  TB Berlin - Luckenwalde        
21.11. 13:30 Chemie Leipzig - Rathenow        
  Energie Cottbus - Chemnitzer        
  Meuselwitz - Berliner AK 07        
22.11. 13:30 Altglienicke - Bischofswerdaer        
  Auerbach - BFC Dynamo        
  Lichtenberg - Jena        
  Viktoria Berlin - Hertha Berlin II        
16. Round B's1X2
29.11. 13:30 Berliner AK 07 - Viktoria Berlin        
  BFC Dynamo - Halberstadt        
  Bischofswerdaer - TB Berlin        
  Chemnitzer - Altglienicke        
  Furstenwalde - Chemie Leipzig        
  Hertha Berlin II - Auerbach        
  Jena - Meuselwitz        
  Lokomotive Leipzig - Babelsberg        
  Luckenwalde - Lichtenberg        
  Rathenow - Energie Cottbus        
17. Round B's1X2
06.12. 13:30 Altglienicke - Rathenow        
  Auerbach - Berliner AK 07        
  Babelsberg - BFC Dynamo        
  Chemie Leipzig - Energie Cottbus        
  Furstenwalde - Lokomotive Leipzig        
  Halberstadt - Hertha Berlin II        
  Lichtenberg - Bischofswerdaer        
  Meuselwitz - Luckenwalde        
  TB Berlin - Chemnitzer        
  Viktoria Berlin - Jena        
18. Round B's1X2
13.12. 13:30 Berliner AK 07 - Halberstadt        
  BFC Dynamo - Furstenwalde        
  Bischofswerdaer - Meuselwitz        
  Chemie Leipzig - Lokomotive Leipzig        
  Chemnitzer - Lichtenberg        
  Energie Cottbus - Altglienicke        
  Hertha Berlin II - Babelsberg        
  Jena - Auerbach        
  Luckenwalde - Viktoria Berlin        
  Rathenow - TB Berlin        
19. Round B's1X2
20.12. 13:30 Altglienicke - Chemie Leipzig        
  Auerbach - Luckenwalde        
  Babelsberg - Berliner AK 07        
  Furstenwalde - Hertha Berlin II        
  Halberstadt - Jena        
  Lichtenberg - Rathenow        
  Lokomotive Leipzig - BFC Dynamo        
  Meuselwitz - Chemnitzer        
  TB Berlin - Energie Cottbus        
  Viktoria Berlin - Bischofswerdaer        
20. Round B's1X2
24.01.2021 13:30 Auerbach - Bischofswerdaer        
  Babelsberg - Jena        
  BFC Dynamo - Chemie Leipzig        
  Furstenwalde - Berliner AK 07        
  Halberstadt - Luckenwalde        
  Lichtenberg - Energie Cottbus        
  Lokomotive Leipzig - Hertha Berlin II        
  Meuselwitz - Rathenow        
  TB Berlin - Altglienicke        
  Viktoria Berlin - Chemnitzer        
21. Round B's1X2
31.01.2021 13:30 Altglienicke - Lichtenberg        
  Berliner AK 07 - Lokomotive Leipzig        
  Bischofswerdaer - Halberstadt        
  Chemie Leipzig - TB Berlin        
  Chemnitzer - Auerbach        
  Energie Cottbus - Meuselwitz        
  Hertha Berlin II - BFC Dynamo        
  Jena - Furstenwalde        
  Luckenwalde - Babelsberg        
  Rathenow - Viktoria Berlin        
22. Round B's1X2
07.02.2021 13:30 Auerbach - Rathenow        
  Babelsberg - Bischofswerdaer        
  BFC Dynamo - Berliner AK 07        
  Furstenwalde - Luckenwalde        
  Halberstadt - Chemnitzer        
  Hertha Berlin II - Chemie Leipzig        
  Lichtenberg - TB Berlin        
  Lokomotive Leipzig - Jena        
  Meuselwitz - Altglienicke        
  Viktoria Berlin - Energie Cottbus        
23. Round B's1X2
14.02.2021 13:30 Altglienicke - Viktoria Berlin        
  Berliner AK 07 - Hertha Berlin II        
  Bischofswerdaer - Furstenwalde        
  Chemie Leipzig - Lichtenberg        
  Chemnitzer - Babelsberg        
  Energie Cottbus - Auerbach        
  Jena - BFC Dynamo        
  Luckenwalde - Lokomotive Leipzig        
  Rathenow - Halberstadt        
  TB Berlin - Meuselwitz        
24. Round B's1X2
21.02.2021 13:30 Auerbach - Altglienicke        
  Babelsberg - Rathenow        
  Berliner AK 07 - Chemie Leipzig        
  BFC Dynamo - Luckenwalde        
  Furstenwalde - Chemnitzer        
  Halberstadt - Energie Cottbus        
  Hertha Berlin II - Jena        
  Lokomotive Leipzig - Bischofswerdaer        
  Meuselwitz - Lichtenberg        
  Viktoria Berlin - TB Berlin        
25. Round B's1X2
28.02.2021 13:30 Altglienicke - Halberstadt        
  Bischofswerdaer - BFC Dynamo        
  Chemie Leipzig - Meuselwitz        
  Chemnitzer - Lokomotive Leipzig        
  Energie Cottbus - Babelsberg        
  Jena - Berliner AK 07        
  Lichtenberg - Viktoria Berlin        
  Luckenwalde - Hertha Berlin II        
  Rathenow - Furstenwalde        
  TB Berlin - Auerbach        
26. Round B's1X2
07.03.2021 13:30 Auerbach - Lichtenberg        
  Babelsberg - Altglienicke        
  Berliner AK 07 - Luckenwalde        
  BFC Dynamo - Chemnitzer        
  Furstenwalde - Energie Cottbus        
  Halberstadt - TB Berlin        
  Hertha Berlin II - Bischofswerdaer        
  Jena - Chemie Leipzig        
  Lokomotive Leipzig - Rathenow        
  Viktoria Berlin - Meuselwitz        
27. Round B's1X2
14.03.2021 13:30 Altglienicke - Furstenwalde        
  Bischofswerdaer - Berliner AK 07        
  Chemie Leipzig - Viktoria Berlin        
  Chemnitzer - Hertha Berlin II        
  Energie Cottbus - Lokomotive Leipzig        
  Lichtenberg - Halberstadt        
  Luckenwalde - Jena        
  Meuselwitz - Auerbach        
  Rathenow - BFC Dynamo        
  TB Berlin - Babelsberg        
28. Round B's1X2
21.03.2021 13:30 Auerbach - Viktoria Berlin        
  Babelsberg - Lichtenberg        
  Berliner AK 07 - Chemnitzer        
  BFC Dynamo - Energie Cottbus        
  Furstenwalde - TB Berlin        
  Halberstadt - Meuselwitz        
  Hertha Berlin II - Rathenow        
  Jena - Bischofswerdaer        
  Lokomotive Leipzig - Altglienicke        
  Luckenwalde - Chemie Leipzig        
29. Round B's1X2
04.04.2021 13:30 Altglienicke - BFC Dynamo        
  Bischofswerdaer - Luckenwalde        
  Chemie Leipzig - Auerbach        
  Chemnitzer - Jena        
  Energie Cottbus - Hertha Berlin II        
  Lichtenberg - Furstenwalde        
  Meuselwitz - Babelsberg        
  Rathenow - Berliner AK 07        
  TB Berlin - Lokomotive Leipzig        
  Viktoria Berlin - Halberstadt        
30. Round B's1X2
11.04.2021 13:30 Babelsberg - Viktoria Berlin        
  Berliner AK 07 - Energie Cottbus        
  BFC Dynamo - TB Berlin        
  Bischofswerdaer - Chemie Leipzig        
  Furstenwalde - Meuselwitz        
  Halberstadt - Auerbach        
  Hertha Berlin II - Altglienicke        
  Jena - Rathenow        
  Lokomotive Leipzig - Lichtenberg        
  Luckenwalde - Chemnitzer        
31. Round B's1X2
18.04.2021 13:30 Altglienicke - Berliner AK 07        
  Auerbach - Babelsberg        
  Chemie Leipzig - Halberstadt        
  Chemnitzer - Bischofswerdaer        
  Energie Cottbus - Jena        
  Lichtenberg - BFC Dynamo        
  Meuselwitz - Lokomotive Leipzig        
  Rathenow - Luckenwalde        
  TB Berlin - Hertha Berlin II        
  Viktoria Berlin - Furstenwalde        
32. Round B's1X2
25.04.2021 13:30 Babelsberg - Halberstadt        
  Berliner AK 07 - TB Berlin        
  BFC Dynamo - Meuselwitz        
  Bischofswerdaer - Rathenow        
  Chemnitzer - Chemie Leipzig        
  Furstenwalde - Auerbach        
  Hertha Berlin II - Lichtenberg        
  Jena - Altglienicke        
  Lokomotive Leipzig - Viktoria Berlin        
  Luckenwalde - Energie Cottbus        
33. Round B's1X2
02.05.2021 13:30 Altglienicke - Luckenwalde        
  Auerbach - Lokomotive Leipzig        
  Chemie Leipzig - Babelsberg        
  Energie Cottbus - Bischofswerdaer        
  Halberstadt - Furstenwalde        
  Lichtenberg - Berliner AK 07        
  Meuselwitz - Hertha Berlin II        
  Rathenow - Chemnitzer        
  TB Berlin - Jena        
  Viktoria Berlin - BFC Dynamo        
34. Round B's1X2
09.05.2021 13:30 Berliner AK 07 - Meuselwitz        
  BFC Dynamo - Auerbach        
  Bischofswerdaer - Altglienicke        
  Chemnitzer - Energie Cottbus        
  Furstenwalde - Babelsberg        
  Hertha Berlin II - Viktoria Berlin        
  Jena - Lichtenberg        
  Lokomotive Leipzig - Halberstadt        
  Luckenwalde - TB Berlin        
  Rathenow - Chemie Leipzig        
35. Round B's1X2
16.05.2021 13:30 Altglienicke - Chemnitzer        
  Auerbach - Hertha Berlin II        
  Babelsberg - Lokomotive Leipzig        
  Chemie Leipzig - Furstenwalde        
  Energie Cottbus - Rathenow        
  Halberstadt - BFC Dynamo        
  Lichtenberg - Luckenwalde        
  Meuselwitz - Jena        
  TB Berlin - Bischofswerdaer        
  Viktoria Berlin - Berliner AK 07        
36. Round B's1X2
30.05.2021 13:30 Berliner AK 07 - Auerbach        
  BFC Dynamo - Babelsberg        
  Bischofswerdaer - Lichtenberg        
  Chemnitzer - TB Berlin        
  Energie Cottbus - Chemie Leipzig        
  Hertha Berlin II - Halberstadt        
  Jena - Viktoria Berlin        
  Lokomotive Leipzig - Furstenwalde        
  Luckenwalde - Meuselwitz        
  Rathenow - Altglienicke        
37. Round B's1X2
06.06.2021 13:30 Altglienicke - Energie Cottbus        
  Auerbach - Jena        
  Babelsberg - Hertha Berlin II        
  Furstenwalde - BFC Dynamo        
  Halberstadt - Berliner AK 07        
  Lichtenberg - Chemnitzer        
  Lokomotive Leipzig - Chemie Leipzig        
  Meuselwitz - Bischofswerdaer        
  TB Berlin - Rathenow        
  Viktoria Berlin - Luckenwalde        
38. Round B's1X2
13.06.2021 13:30 Berliner AK 07 - Babelsberg        
  BFC Dynamo - Lokomotive Leipzig        
  Bischofswerdaer - Viktoria Berlin        
  Chemie Leipzig - Altglienicke        
  Chemnitzer - Meuselwitz        
  Energie Cottbus - TB Berlin        
  Hertha Berlin II - Furstenwalde        
  Jena - Halberstadt        
  Luckenwalde - Auerbach        
  Rathenow - Lichtenberg        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com