# | North | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eckernforder SV | 4 | 4 | 0 | 6:10 | 4 | |
2. | Husumer | 3 | 3 | 0 | 5:7 | 4 | |
3. | Altenholz | 3 | 3 | 0 | 2:5 | 2.3 | |
4. | Inter Turkspor Kiel | 3 | 3 | 0 | 1:3 | 1.3 | |
5. | Flensburg | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 7 | |
6. | Frisia Risum-Lindholm | 2 | 2 | 0 | 5:6 | 5.5 | |
7. | Bordesholm | 2 | 2 | 0 | 6:1 | 3.5 | |
8. | SC Weiche-08 II | 2 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | |
9. | Kronshagen | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
# | South | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
1. | Neumunster | 4 | 4 | 0 | 7:8 | 3.8 | |
2. | Todesfelde | 4 | 4 | 0 | 10:4 | 3.5 | |
3. | Eichede | 3 | 3 | 0 | 13:2 | 5 | |
4. | Pansdorf | 3 | 3 | 0 | 3:12 | 5 | |
5. | Eutin | 3 | 3 | 0 | 3:7 | 3.3 | |
6. | Oldenburger | 2 | 2 | 0 | 5:5 | 5 | |
7. | Dornbreite Lubeck | 2 | 2 | 0 | 4:4 | 4 | |
8. | Lubeck II | 2 | 2 | 0 | 2:5 | 3.5 | |
9. | Preussen Reinfeld | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 3 |
# | North | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eckernforder SV | 4 | 4 | 0 | 6:10 | 4 | |
2. | Husumer | 3 | 3 | 0 | 5:7 | 4 | |
3. | Flensburg | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 7 | |
4. | Frisia Risum-Lindholm | 2 | 2 | 0 | 5:6 | 5.5 | |
5. | Bordesholm | 2 | 2 | 0 | 6:1 | 3.5 | |
6. | Altenholz | 3 | 2 | 1 | 2:5 | 2.3 | |
7. | SC Weiche-08 II | 2 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | |
8. | Inter Turkspor Kiel | 3 | 1 | 2 | 1:3 | 1.3 | |
9. | Kronshagen | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
# | South | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
1. | Neumunster | 4 | 4 | 0 | 7:8 | 3.8 | |
2. | Todesfelde | 4 | 4 | 0 | 10:4 | 3.5 | |
3. | Eichede | 3 | 3 | 0 | 13:2 | 5 | |
4. | Pansdorf | 3 | 3 | 0 | 3:12 | 5 | |
5. | Oldenburger | 2 | 2 | 0 | 5:5 | 5 | |
6. | Dornbreite Lubeck | 2 | 2 | 0 | 4:4 | 4 | |
7. | Lubeck II | 2 | 2 | 0 | 2:5 | 3.5 | |
8. | Eutin | 3 | 2 | 1 | 3:7 | 3.3 | |
9. | Preussen Reinfeld | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 3 |
# | North | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flensburg | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 7 | |
2. | Husumer | 3 | 2 | 1 | 5:7 | 4 | |
3. | Eckernforder SV | 4 | 2 | 2 | 6:10 | 4 | |
4. | Altenholz | 3 | 2 | 1 | 2:5 | 2.3 | |
5. | Frisia Risum-Lindholm | 2 | 1 | 1 | 5:6 | 5.5 | |
6. | Bordesholm | 2 | 1 | 1 | 6:1 | 3.5 | |
7. | SC Weiche-08 II | 2 | 0 | 2 | 2:2 | 2 | |
8. | Inter Turkspor Kiel | 3 | 0 | 3 | 1:3 | 1.3 | |
9. | Kronshagen | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
# | South | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
1. | Eichede | 3 | 3 | 0 | 13:2 | 5 | |
2. | Pansdorf | 3 | 3 | 0 | 3:12 | 5 | |
3. | Neumunster | 4 | 3 | 1 | 7:8 | 3.8 | |
4. | Todesfelde | 4 | 3 | 1 | 10:4 | 3.5 | |
5. | Oldenburger | 2 | 2 | 0 | 5:5 | 5 | |
6. | Dornbreite Lubeck | 2 | 2 | 0 | 4:4 | 4 | |
7. | Eutin | 3 | 2 | 1 | 3:7 | 3.3 | |
8. | Lubeck II | 2 | 1 | 1 | 2:5 | 3.5 | |
9. | Preussen Reinfeld | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 3 |
# | North | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flensburg | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 7 | |
2. | Husumer | 3 | 2 | 1 | 5:7 | 4 | |
3. | Eckernforder SV | 4 | 2 | 2 | 6:10 | 4 | |
4. | Frisia Risum-Lindholm | 2 | 1 | 1 | 5:6 | 5.5 | |
5. | Bordesholm | 2 | 1 | 1 | 6:1 | 3.5 | |
6. | Altenholz | 3 | 0 | 3 | 2:5 | 2.3 | |
7. | SC Weiche-08 II | 2 | 0 | 2 | 2:2 | 2 | |
8. | Inter Turkspor Kiel | 3 | 0 | 3 | 1:3 | 1.3 | |
9. | Kronshagen | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
# | South | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
1. | Neumunster | 4 | 3 | 1 | 7:8 | 3.8 | |
2. | Todesfelde | 4 | 3 | 1 | 10:4 | 3.5 | |
3. | Eichede | 3 | 2 | 1 | 13:2 | 5 | |
4. | Oldenburger | 2 | 2 | 0 | 5:5 | 5 | |
5. | Pansdorf | 3 | 2 | 1 | 3:12 | 5 | |
6. | Dornbreite Lubeck | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 4 | |
7. | Lubeck II | 2 | 1 | 1 | 2:5 | 3.5 | |
8. | Eutin | 3 | 1 | 2 | 3:7 | 3.3 | |
9. | Preussen Reinfeld | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
# | North | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flensburg | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 7 | |
2. | Frisia Risum-Lindholm | 2 | 1 | 1 | 5:6 | 5.5 | |
3. | Husumer | 3 | 1 | 2 | 5:7 | 4 | |
4. | Eckernforder SV | 4 | 1 | 3 | 6:10 | 4 | |
5. | Bordesholm | 2 | 1 | 1 | 6:1 | 3.5 | |
6. | Altenholz | 3 | 0 | 3 | 2:5 | 2.3 | |
7. | SC Weiche-08 II | 2 | 0 | 2 | 2:2 | 2 | |
8. | Inter Turkspor Kiel | 3 | 0 | 3 | 1:3 | 1.3 | |
9. | Kronshagen | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
# | South | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
1. | Eichede | 3 | 2 | 1 | 13:2 | 5 | |
2. | Pansdorf | 3 | 2 | 1 | 3:12 | 5 | |
3. | Oldenburger | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 5 | |
4. | Dornbreite Lubeck | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 4 | |
5. | Neumunster | 4 | 1 | 3 | 7:8 | 3.8 | |
6. | Lubeck II | 2 | 1 | 1 | 2:5 | 3.5 | |
7. | Eutin | 3 | 1 | 2 | 3:7 | 3.3 | |
8. | Todesfelde | 4 | 0 | 4 | 10:4 | 3.5 | |
9. | Preussen Reinfeld | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
# | North | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flensburg | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 7 | |
2. | Frisia Risum-Lindholm | 2 | 1 | 1 | 5:6 | 5.5 | |
3. | Husumer | 3 | 1 | 2 | 5:7 | 4 | |
4. | Eckernforder SV | 4 | 1 | 3 | 6:10 | 4 | |
5. | Bordesholm | 2 | 0 | 2 | 6:1 | 3.5 | |
6. | Altenholz | 3 | 0 | 3 | 2:5 | 2.3 | |
7. | SC Weiche-08 II | 2 | 0 | 2 | 2:2 | 2 | |
8. | Inter Turkspor Kiel | 3 | 0 | 3 | 1:3 | 1.3 | |
9. | Kronshagen | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
# | South | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
1. | Eichede | 3 | 2 | 1 | 13:2 | 5 | |
2. | Pansdorf | 3 | 2 | 1 | 3:12 | 5 | |
3. | Oldenburger | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 5 | |
4. | Eutin | 3 | 1 | 2 | 3:7 | 3.3 | |
5. | Dornbreite Lubeck | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 4 | |
6. | Neumunster | 4 | 0 | 4 | 7:8 | 3.8 | |
7. | Lubeck II | 2 | 0 | 2 | 2:5 | 3.5 | |
8. | Todesfelde | 4 | 0 | 4 | 10:4 | 3.5 | |
9. | Preussen Reinfeld | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
# | North | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flensburg | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 7 | |
2. | Frisia Risum-Lindholm | 2 | 1 | 1 | 5:6 | 5.5 | |
3. | Eckernforder SV | 4 | 1 | 3 | 6:10 | 4 | |
4. | Husumer | 3 | 0 | 3 | 5:7 | 4 | |
5. | Bordesholm | 2 | 0 | 2 | 6:1 | 3.5 | |
6. | Altenholz | 3 | 0 | 3 | 2:5 | 2.3 | |
7. | SC Weiche-08 II | 2 | 0 | 2 | 2:2 | 2 | |
8. | Inter Turkspor Kiel | 3 | 0 | 3 | 1:3 | 1.3 | |
9. | Kronshagen | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
# | South | MP | Over | Under | G | G/M | Last 5 |
1. | Eichede | 3 | 0 | 3 | 13:2 | 5 | |
2. | Oldenburger | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 5 | |
3. | Pansdorf | 3 | 0 | 3 | 3:12 | 5 | |
4. | Dornbreite Lubeck | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 4 | |
5. | Neumunster | 4 | 0 | 4 | 7:8 | 3.8 | |
6. | Lubeck II | 2 | 0 | 2 | 2:5 | 3.5 | |
7. | Todesfelde | 4 | 0 | 4 | 10:4 | 3.5 | |
8. | Eutin | 3 | 0 | 3 | 3:7 | 3.3 | |
9. | Preussen Reinfeld | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |