Germany

Oberliga Niedersachsen 2020/2021Oberliga Niedersachsen

Group A - 8. Round B's1X2
24.10. 15:00 Wolfenbuttel - SVG Gottingen        
24.10. 16:00 Tundern - Ramlingen-Ehlershausen        
25.10. 14:00 Eintracht Northeim - Egestorf-Langreder        
25.10. 15:00 Arminia Hannover - FT Braunschweig        
  Gifhorn - Lupo-Martini Wolfsburg        
Group A - 9. Round B's1X2
31.10. 14:00 Ramlingen-Ehlershausen - Wolfenbuttel        
01.11. 14:00 Egestorf-Langreder - Arminia Hannover        
  FT Braunschweig - Tundern        
  Lupo-Martini Wolfsburg - Eintracht Northeim        
  SVG Gottingen - Gifhorn        
Group A - 10. Round B's1X2
07.11. 14:00 Ramlingen-Ehlershausen - Gifhorn        
  Wolfenbuttel - Tundern        
08.11. 14:00 Arminia Hannover - Lupo-Martini Wolfsburg        
  FT Braunschweig - Egestorf-Langreder        
  SVG Gottingen - Eintracht Northeim        
Group A - 11. Round B's1X2
15.11. 14:00 Arminia Hannover - SVG Gottingen        
  Eintracht Northeim - Ramlingen-Ehlershausen        
  Gifhorn - Tundern        
  Lupo-Martini Wolfsburg - Egestorf-Langreder        
  Wolfenbuttel - FT Braunschweig        
Group A - 12. Round B's1X2
21.11. 14:00 Ramlingen-Ehlershausen - Arminia Hannover        
  Tundern - Eintracht Northeim        
21.11. 17:00 Wolfenbuttel - Gifhorn        
22.11. 14:00 Lupo-Martini Wolfsburg - FT Braunschweig        
  SVG Gottingen - Egestorf-Langreder        
Group A - 13. Round B's1X2
29.11. 14:00 Arminia Hannover - Tundern        
  Egestorf-Langreder - Ramlingen-Ehlershausen        
  Eintracht Northeim - Wolfenbuttel        
  FT Braunschweig - Gifhorn        
  Lupo-Martini Wolfsburg - SVG Gottingen        
Group A - 14. Round B's1X2
05.12. 14:00 Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg        
  Tundern - Egestorf-Langreder        
  Wolfenbuttel - Arminia Hannover        
06.12. 14:00 Gifhorn - Eintracht Northeim        
  SVG Gottingen - FT Braunschweig        
Group A - 15. Round B's1X2
12.12. 14:00 FT Braunschweig - Eintracht Northeim        
  SVG Gottingen - Ramlingen-Ehlershausen        
13.12. 14:00 Arminia Hannover - Gifhorn        
  Egestorf-Langreder - Wolfenbuttel        
  Lupo-Martini Wolfsburg - Tundern        
Group A - 16. Round B's1X2
30.01.2021 14:00 Ramlingen-Ehlershausen - FT Braunschweig        
  Tundern - SVG Gottingen        
  Wolfenbuttel - Lupo-Martini Wolfsburg        
31.01.2021 14:00 Eintracht Northeim - Arminia Hannover        
  Gifhorn - Egestorf-Langreder        
Group A - 17. Round B's1X2
06.02.2021 16:00 Ramlingen-Ehlershausen - Tundern        
07.02.2021 15:00 Egestorf-Langreder - Eintracht Northeim        
  FT Braunschweig - Arminia Hannover        
  Lupo-Martini Wolfsburg - Gifhorn        
  SVG Gottingen - Wolfenbuttel        
Group A - 18. Round B's1X2
13.02.2021 14:00 Wolfenbuttel - Ramlingen-Ehlershausen        
13.02.2021 16:00 Tundern - FT Braunschweig        
14.02.2021 14:00 Arminia Hannover - Egestorf-Langreder        
  Eintracht Northeim - Lupo-Martini Wolfsburg        
  Gifhorn - SVG Gottingen        
Group B - 4. Round B's1X2
04.11. 19:30 Heeslinger - Lohne        
11.11. 19:30 VfL Oldenburg - Uphusen        
Group B - 5. Round B's1X2
Tomorrow 19:30 Heeslinger - Spelle-Venhaus 3
Group B - 6. Round B's1X2
28.10. 19:30 Heeslinger - Emden        
Group B - 8. Round B's1X2
23.10. 20:00 Hagen/Uthlede - Uphusen        
25.10. 15:00 Eintracht Celle - Bersenbruck        
  Heeslinger - VfL Oldenburg        
  Lohne - Emden        
  Spelle-Venhaus - Rotenburger        
Group B - 9. Round B's1X2
31.10. 13:30 Rotenburger - Eintracht Celle        
31.10. 14:00 Emden - Spelle-Venhaus        
01.11. 14:00 Bersenbruck - Heeslinger        
  Uphusen - Lohne        
  VfL Oldenburg - Hagen/Uthlede        
Group B - 10. Round B's1X2
07.11. 13:30 Rotenburger - Emden        
07.11. 14:00 Uphusen - Spelle-Venhaus        
08.11. 14:00 Bersenbruck - Hagen/Uthlede        
  Eintracht Celle - Heeslinger        
  VfL Oldenburg - Lohne        
Group B - 11. Round B's1X2
13.11. 19:00 Lohne - Bersenbruck        
13.11. 19:30 Heeslinger - Rotenburger        
14.11. 14:00 Emden - Uphusen        
15.11. 14:00 Hagen/Uthlede - Eintracht Celle        
  Spelle-Venhaus - VfL Oldenburg        
Group B - 12. Round B's1X2
22.11. 14:00 Bersenbruck - Spelle-Venhaus        
  Eintracht Celle - Lohne        
  Heeslinger - Hagen/Uthlede        
  Uphusen - Rotenburger        
  VfL Oldenburg - Emden        
Group B - 13. Round B's1X2
28.11. 13:30 Rotenburger - Hagen/Uthlede        
28.11. 14:00 Emden - Bersenbruck        
29.11. 14:00 Lohne - Heeslinger        
  Spelle-Venhaus - Eintracht Celle        
  Uphusen - VfL Oldenburg        
Group B - 14. Round B's1X2
05.12. 14:00 Eintracht Celle - Emden        
05.12. 16:00 Spelle-Venhaus - Heeslinger        
06.12. 14:00 Bersenbruck - Uphusen        
  Hagen/Uthlede - Lohne        
  VfL Oldenburg - Rotenburger        
Group B - 15. Round B's1X2
12.12. 13:30 Rotenburger - Lohne        
12.12. 14:00 Emden - Heeslinger        
12.12. 16:00 Spelle-Venhaus - Hagen/Uthlede        
13.12. 14:00 Uphusen - Eintracht Celle        
  VfL Oldenburg - Bersenbruck        
Group B - 16. Round B's1X2
31.01.2021 14:00 Bersenbruck - Rotenburger        
  Eintracht Celle - VfL Oldenburg        
  Hagen/Uthlede - Emden        
  Heeslinger - Uphusen        
  Lohne - Spelle-Venhaus        
Group B - 17. Round B's1X2
06.02.2021 13:30 Rotenburger - Spelle-Venhaus        
06.02.2021 14:00 Emden - Lohne        
07.02.2021 15:00 Bersenbruck - Eintracht Celle        
  Uphusen - Hagen/Uthlede        
  VfL Oldenburg - Heeslinger        
Group B - 18. Round B's1X2
14.02.2021 15:00 Eintracht Celle - Rotenburger        
  Hagen/Uthlede - VfL Oldenburg        
  Heeslinger - Bersenbruck        
  Lohne - Uphusen        
  Spelle-Venhaus - Emden        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com