Estonia

Meistriliiga 2020Meistriliiga

4. Round B's1X2
Tomorrow 12:00 Flora - Tallinna Kalev 14
  Kuressaare - Narva 18
Tomorrow 18:00 Legion - Tammeka 18
31.05. 12:00 Tulevik - Kalju 18
31.05. 14:00 Levadia - Paide 18
5. Round B's1X2
02.06. 18:00 Tallinna Kalev - Legion        
02.06. 18:30 Tammeka - Kuressaare        
03.06. 18:00 Kalju - Levadia        
  Narva - Tulevik        
03.06. 18:30 Paide - Flora        
6. Round B's1X2
06.06. 12:00 Levadia - Tallinna Kalev        
06.06. 15:00 Legion - Narva        
07.06. 12:00 Tulevik - Kuressaare        
07.06. 14:00 Kalju - Flora        
07.06. 18:00 Tammeka - Paide        
7. Round B's1X2
12.06. 18:30 Flora - Tulevik        
13.06. 15:00 Levadia - Tammeka        
13.06. 18:00 Kuressaare - Legion        
14.06. 12:00 Tallinna Kalev - Kalju        
14.06. 14:00 Paide - Narva        
8. Round B's1X2
16.06. 18:30 Legion - Tulevik        
17.06. 18:00 Kalju - Paide        
  Narva - Tammeka        
  Tallinna Kalev - Kuressaare        
17.06. 18:30 Flora - Levadia        
9. Round B's1X2
26.06. 18:30 Tammeka - Kalju        
27.06. 12:00 Kuressaare - Flora        
  Tulevik - Tallinna Kalev        
27.06. 15:00 Narva - Levadia        
27.06. 18:00 Paide - Legion        
10. Round B's1X2
30.06. 18:00 Kuressaare - Tulevik        
  Legion - Tallinna Kalev        
30.06. 18:30 Flora - Narva        
01.07. 18:00 Paide - Tammeka        
01.07. 18:30 Levadia - Kalju        
11. Round B's1X2
07.07. 18:30 Kalju - Kuressaare        
08.07. 18:00 Tallinna Kalev - Levadia        
  Tammeka - Legion        
  Tulevik - Flora        
08.07. 18:30 Narva - Paide        
12. Round B's1X2
11.07. 12:00 Tulevik - Narva        
11.07. 15:00 Flora - Paide        
11.07. 18:00 Kuressaare - Tammeka        
12.07. 15:00 Kalju - Tallinna Kalev        
12.07. 18:00 Levadia - Legion        
13. Round B's1X2
17.07. 18:00 Legion - Kuressaare        
17.07. 18:30 Paide - Kalju        
18.07. 12:00 Tallinna Kalev - Tulevik        
18.07. 15:00 Levadia - Flora        
18.07. 18:00 Tammeka - Narva        
14. Round B's1X2
24.07. 18:00 Tulevik - Tammeka        
24.07. 18:30 Flora - Kalju        
25.07. 15:00 Paide - Levadia        
25.07. 18:00 Narva - Legion        
27.07. 18:00 Kuressaare - Tallinna Kalev        
15. Round B's1X2
01.08. 15:00 Legion - Paide        
15.09. 16:30 Tallinna Kalev - Flora        
15.09. 18:30 Kalju - Tammeka        
16.09. 16:30 Narva - Kuressaare        
16.09. 18:30 Levadia - Tulevik        
16. Round B's1X2
07.08. 18:30 Flora - Kuressaare        
08.08. 15:00 Tulevik - Legion        
09.08. 15:00 Kalju - Narva        
09.08. 18:00 Paide - Tallinna Kalev        
  Tammeka - Levadia        
17. Round B's1X2
14.08. 18:00 Kuressaare - Levadia        
15.08. 15:00 Tulevik - Paide        
15.08. 18:00 Legion - Kalju        
16.08. 18:00 Narva - Tallinna Kalev        
23.09. 18:00 Tammeka - Flora        
18. Round B's1X2
22.08. 15:00 Kalju - Tulevik        
22.08. 17:30 Tallinna Kalev - Tammeka        
22.08. 18:00 Kuressaare - Paide        
23.08. 15:00 Levadia - Narva        
23.08. 17:30 Legion - Flora        
19. Round B's1X2
28.08. 18:30 Kalju - Legion        
29.08. 12:00 Narva - Kuressaare        
29.08. 18:00 Levadia - Tallinna Kalev        
30.08. 12:00 Flora - Tulevik        
30.08. 14:00 Paide - Tammeka        
20. Round B's1X2
11.09. 18:30 Tammeka - Kalju        
12.09. 12:00 Tallinna Kalev - Flora        
12.09. 15:00 Tulevik - Paide        
13.09. 12:00 Legion - Narva        
13.09. 14:00 Kuressaare - Levadia        
21. Round B's1X2
19.09. 12:00 Narva - Tulevik        
  Tallinna Kalev - Tammeka        
19.09. 15:00 Kuressaare - Legion        
20.09. 14:00 Levadia - Kalju        
20.09. 18:00 Flora - Paide        
22. Round B's1X2
26.09. 12:00 Tulevik - Kuressaare        
26.09. 15:00 Paide - Tallinna Kalev        
27.09. 12:00 Kalju - Narva        
  Legion - Tammeka        
27.09. 14:00 Levadia - Flora        
23. Round B's1X2
03.10. 12:00 Flora - Legion        
  Tammeka - Narva        
03.10. 15:00 Kuressaare - Tallinna Kalev        
04.10. 12:00 Kalju - Tulevik        
04.10. 14:00 Paide - Levadia        
24. Round B's1X2
17.10. 12:00 Levadia - Tulevik        
17.10. 15:00 Tallinna Kalev - Kalju        
18.10. 12:00 Legion - Paide        
  Tammeka - Kuressaare        
18.10. 14:00 Narva - Flora        
25. Round B's1X2
24.10. 12:00 Legion - Tallinna Kalev        
  Tulevik - Tammeka        
24.10. 14:00 Narva - Levadia        
25.10. 12:00 Kuressaare - Flora        
25.10. 14:00 Kalju - Paide        
26. Round B's1X2
31.10. 12:00 Paide - Kuressaare        
  Tallinna Kalev - Narva        
31.10. 15:00 Levadia - Tammeka        
01.11. 12:00 Tulevik - Legion        
01.11. 14:00 Flora - Kalju        
27. Round B's1X2
07.11. 12:00 Kuressaare - Kalju        
  Legion - Levadia        
08.11. 12:00 Paide - Narva        
  Tallinna Kalev - Tulevik        
08.11. 14:00 Tammeka - Flora        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com