England

FA Trophy 2020/2021FA Trophy

  • Next matches
   B's1X2  
Wantage - North Leigh           30.10. 20:30
AFC Rushden & Diamonds - Ilkeston           31.10. 16:00
Ashton Utd - Clitheroe           31.10. 16:00
Atherton - City Of Liverpool           31.10. 16:00
Aveley - Beaconsfield Town           31.10. 16:00
Barking - Sittingbourne           31.10. 16:00
Basford - Alvechurch           31.10. 16:00
Biggleswade Town - Heybridge           31.10. 16:00
Bishop's Stortford - Brentwood           31.10. 16:00
Bognor Regis - Tooting & Mitcham           31.10. 16:00
Bowers & Pitsea - Hornchurch           31.10. 16:00
Bracknell - Cinderford           31.10. 16:00
Bromsgrove - Coleshill           31.10. 16:00
Burgess Hill - Harrow           31.10. 16:00
Chesham - Whyteleafe           31.10. 16:00
Coalville - Matlock           31.10. 16:00
Coggeshall Town - Wingate & Finchley           31.10. 16:00
Corby - Hednesford           31.10. 16:00
Corinthian-Casuals - Hendon           31.10. 16:00
Dorchester - Gosport           31.10. 16:00
East Thurrock - Cheshunt           31.10. 16:00
Enfield Town - Ramsgate           31.10. 16:00
Evesham - Leek           31.10. 16:00
Faversham - Haringey           31.10. 16:00
FC United - Marske           31.10. 16:00
Felixstowe & Walton - Met. Police           31.10. 16:00
Frome - Farnborough           31.10. 16:00
Glossop - Workington           31.10. 16:00
Hartley Wintney - Poole           31.10. 16:00
Hastings - Ashford Town           31.10. 16:00
Highworth - Swindon S           31.10. 16:00
Hitchin - Herne Bay           31.10. 16:00
Horsham FC - Welwyn Garden           31.10. 16:00
Hyde - Frickley           31.10. 16:00
Kendal - Buxton           31.10. 16:00
Kings Langley - Brightlingsea           31.10. 16:00
Leatherhead - Potters Bar           31.10. 16:00
Leiston - Worthing           31.10. 16:00
Loughborough Dyn. - Bedford           31.10. 16:00
Lowestoft - Lewes           31.10. 16:00
Maldon & Tiptree - Kingstonian           31.10. 16:00
Marine - Stalybridge           31.10. 16:00
Marlow - Berkhamsted           31.10. 16:00
Merstham - Carshalton           31.10. 16:00
Mickleover - Dereham           31.10. 16:00
Moneyfields - Kidlington           31.10. 16:00
Morpeth - Whitby           31.10. 16:00
Needham Market - Three Bridges           31.10. 16:00
Newcastle Town - Nuneaton           31.10. 16:00
Peterborough Sports - Gainsborough           31.10. 16:00
Pickering Town - Runcorn Linnets           31.10. 16:00
Radcliffe - Bamber Bridge           31.10. 16:00
Redditch - Nantwich           31.10. 16:00
Royston - Hythe           31.10. 16:00
Rushall - Barwell           31.10. 16:00
Salisbury - Tiverton           31.10. 16:00
Scarborough - Witton           31.10. 16:00
South Shields - Colne           31.10. 16:00
St. Ives - Stafford           31.10. 16:00
St. Neots - Worksop           31.10. 16:00
Stourbridge - Stamford           31.10. 16:00
Stratford - Kidsgrove           31.10. 16:00
Tamworth - Banbury           31.10. 16:00
Taunton - Truro           31.10. 16:00
Thame - Wimborne           31.10. 16:00
Uxbridge - Hayes & Yeading           31.10. 16:00
Walton Casuals - Folkestone           31.10. 16:00
Warrington - Lancaster           31.10. 16:00
Weston-super-Mare - Larkhall           31.10. 16:00
Whitehawk - Cray           31.10. 16:00
Yate Town - Bideford           31.10. 16:00
Yaxley - Grantham           31.10. 16:00
Aylesbury Utd - Margate           01.11. 16:00
  • Results
  • Show last:
  • Sort by:
Semi-finals1X2 
AFC Totton - Frome2:3 PEN.   17.10.
Ashford Town - Whitstable Town1:0   17.10.
Aylesbury Utd - Tilbury3:2 PEN.   17.10.
Barking - Harlow1:0   17.10.
Bedfont Sports - Coggeshall Town0:1 PEN.   17.10.
Bedworth United - St. Neots1:417.10.
Bideford - Slimbridge3:2   17.10.
Bracknell - Sevenoaks2:0   17.10.
Brentwood - Chichester3:2   17.10.
Burgess Hill - Ware2:0   17.10.
Chertsey - Berkhamsted1:2   17.10.
Chipstead - Three Bridges1:2   17.10.
City Of Liverpool - CleethorpesWO.   17.10.
Corby - Halesowen1:0   17.10.
Daventry - Kidsgrove0:2   17.10.
Droylsden - GlossopWO.   17.10.
Dunston - Clitheroe0:117.10.
Evesham - Carlton Town2:0   17.10.
Faversham - Hertford4:1   17.10.
Felixstowe & Walton - Westfield5:0   17.10.
Hanwell Town - Aveley1:2 PEN.   17.10.
Hastings - Romania3:0   17.10.
Haywards - Welwyn Garden1:4   17.10.
Highworth - Winchester2:1   17.10.
Histon - Leek1:2   17.10.
Hythe - Ashford U.3:2 PEN.   17.10.
Ilkeston - Kempston2:1   17.10.
Kendal - Brighouse Town1:0   17.10.
Kidlington - Didcot2:1   17.10.
Larkhall - Barnstaple5:017.10.
Loughborough Dyn. - Bury Town1:0   17.10.
Maldon & Tiptree - Grays4:1   17.10.
Mangotsfield - Cinderford1:2   17.10.
Marine - Mossley5:017.10.
Moneyfields - Basingstoke2:1   17.10.
Newcastle Town - Belper Town3:2 PEN.17.10.
Northwood - Heybridge3:4 PEN.   17.10.
Phoenix - Marlow0:2   17.10.
Pickering Town - Trafford1:0   17.10.
Pontefract - Workington1:417.10.
Prescot - FrickleyWO.   17.10.
Ramsgate - CanveyWO.   17.10.
Sheffield FC - Runcorn Linnets2:3   17.10.
Sholing - Wantage0:2   17.10.
Sittingbourne - East Grinstead1:0   17.10.
Spalding United - Bedford0:1   17.10.
Stamford - Lincoln Utd.2:1   17.10.
Stocksbridge - Marske0:417.10.
Sutton Coldfield - Dereham2:317.10.
Thame - Cirencester4:1   17.10.
Thatcham - North Leigh2:4   17.10.
Tooting & Mitcham - Romford2:0   17.10.
Uxbridge - Waltham Abbey2:1   17.10.
VCD Athletic - Herne Bay1:2   17.10.
Whitehawk - Barton2:1   17.10.
Whyteleafe - Cray Valley PM1:0 PEN.   17.10.
Widnes - Colne3:417.10.
Willand - Bristol MF2:1   17.10.
Wisbech - Coleshill1:2   17.10.
Worksop - Ramsbottom5:4 PEN.   17.10.
Yaxley - ChasetownWO.   17.10.
Quarter-finals1X2 
Cambridge City - Kidsgrove2:3   26.09.
Cirencester - Paulton Rovers2:1 PEN.26.09.
Dunstable - Tooting & Mitcham1:2   26.09.
Evesham - Biggleswade FC2:1   26.09.
Felixstowe & Walton - Great Wakering2:1   26.09.
Hullbridge - Ashford Town0:1   26.09.
Hythe - Chalfont St Peter3:0   26.09.
Market Drayton - Bury Town0:1   26.09.
Melksham - North Leigh3:4 PEN.   26.09.
Northwood - Basildon2:1 PEN.   26.09.
Ossett United - Ramsbottom0:226.09.
Soham - Corby0:3   26.09.
South Park - Three Bridges0:1   26.09.
Sudbury - Barking1:2   26.09.
Tadcaster - Marine1:326.09.
Waltham Abbey - Staines3:226.09.
Witham - Hanwell Town0:2   26.09.
  • Head-to-head
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com
Help: This page serves to display overall, home, away, form and other Soccer tables relating to FA Trophy 2020/2021 which is sorted in England category of BetExplorer sports stats service. Apart from Soccer tables, statistics and results, you can see archive odds of previous games in FA Trophy 2020/2021. The tabs on top of page let you see complete results of FA Trophy 2020/2021, fixtures and league stats informing of trends for the whole competition. Use Soccer item in the main navigation to browse through other Soccer leagues and to find more competitions from England category, including history results, tables and statistics.