# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Lom | 5 | 4 | 1 | 0 | 22:3 | 19 | 13 | |
2. | Olesnik | 5 | 4 | 1 | 0 | 19:4 | 15 | 13 | |
3. | Cesky Krumlov | 5 | 4 | 1 | 0 | 16:4 | 12 | 13 | |
4. | Milevsko | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | 6 | 11 | |
5. | Jankov | 5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
6. | Drazice | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 10 | |
7. | Junior Strakonice | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 7 | |
8. | Protivin | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
9. | Rudolfov | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:11 | -4 | 6 | |
10. | TJ Osek | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 5 | |
11. | Cimelice | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:15 | -7 | 4 | |
12. | Trebon | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 3 | |
13. | Sezimovo Usti | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:19 | -15 | 3 | |
14. | Taborsko B | 5 | 0 | 2 | 3 | 5:12 | -7 | 2 | |
15. | Laziste | 5 | 0 | 2 | 3 | 8:16 | -8 | 2 | |
16. | Blatna | 5 | 0 | 0 | 5 | 5:19 | -14 | 0 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olesnik | 10 | 8 | 2 | 0 | 37:9 | 28 | 26 | |
2. | Sokol Lom | 10 | 8 | 1 | 1 | 41:10 | 31 | 25 | |
3. | Cesky Krumlov | 10 | 8 | 1 | 1 | 29:5 | 24 | 25 | |
4. | Milevsko | 10 | 6 | 3 | 1 | 20:12 | 8 | 21 | |
5. | Protivin | 10 | 5 | 4 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
6. | Jankov | 10 | 5 | 4 | 1 | 18:10 | 8 | 19 | |
7. | Cimelice | 10 | 5 | 2 | 3 | 23:17 | 6 | 17 | |
8. | Taborsko B | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:18 | -5 | 11 | |
9. | Junior Strakonice | 10 | 3 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 11 | |
10. | Rudolfov | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:20 | -9 | 10 | |
11. | Drazice | 10 | 3 | 1 | 6 | 15:27 | -12 | 10 | |
12. | TJ Osek | 10 | 2 | 3 | 5 | 14:19 | -5 | 9 | |
13. | Laziste | 10 | 2 | 3 | 5 | 18:24 | -6 | 9 | |
14. | Sezimovo Usti | 10 | 2 | 0 | 8 | 6:30 | -24 | 6 | |
15. | Trebon | 10 | 1 | 0 | 9 | 8:26 | -18 | 3 | |
16. | Blatna | 10 | 1 | 0 | 9 | 10:38 | -28 | 3 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olesnik | 15 | 12 | 3 | 0 | 48:14 | 34 | 39 | |
2. | Cesky Krumlov | 15 | 10 | 3 | 2 | 39:11 | 28 | 33 | |
3. | Sokol Lom | 15 | 10 | 2 | 3 | 51:17 | 34 | 32 | |
4. | Protivin | 15 | 9 | 4 | 2 | 35:15 | 20 | 31 | |
5. | Milevsko | 15 | 7 | 7 | 1 | 27:16 | 11 | 28 | |
6. | Jankov | 15 | 7 | 6 | 2 | 23:13 | 10 | 27 | |
7. | Cimelice | 15 | 6 | 3 | 6 | 29:29 | 0 | 21 | |
8. | Drazice | 15 | 6 | 2 | 7 | 27:32 | -5 | 20 | |
9. | TJ Osek | 15 | 5 | 3 | 7 | 30:27 | 3 | 18 | |
10. | Taborsko B | 15 | 5 | 2 | 8 | 21:33 | -12 | 17 | |
11. | Laziste | 15 | 4 | 4 | 7 | 29:36 | -7 | 16 | |
12. | Rudolfov | 15 | 3 | 6 | 6 | 16:26 | -10 | 15 | |
13. | Trebon | 15 | 4 | 0 | 11 | 22:34 | -12 | 12 | |
14. | Junior Strakonice | 15 | 3 | 3 | 9 | 10:30 | -20 | 12 | |
15. | Blatna | 15 | 2 | 2 | 11 | 14:50 | -36 | 8 | |
16. | Sezimovo Usti | 15 | 2 | 0 | 13 | 10:48 | -38 | 6 |