Croatia

2. HNL 2020/20212. HNL

7. Round B's1X2
14.11. 13:30 Rudes - Hajduk Split 2        
11. Round B's1X2
14.11. 14:00 Opatija - Dugopolje        
12. Round B's1X2
Tomorrow 14:00 Dragovoljac - Sesvete 9
  Dubrava - Rudes 9
Tomorrow 17:00 Zapresic - Kustosija 9
Tomorrow 18:00 Medjimurje Cakovec - Opatija 9
31.10. 13:00 Osijek 2 - Hajduk Split 2 7
31.10. 14:00 Junak Sinj - Bijelo Brdo 7
01.11. 14:00 Croatia Zmijavci - Cibalia 8
14.11. 13:30 Orijent - Solin 1
13. Round B's1X2
06.11. 13:30 Sesvete - Osijek 2        
07.11. 13:00 Rudes - Orijent        
07.11. 13:30 Cibalia - Dubrava        
  Kustosija - Croatia Zmijavci        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Medjimurje Cakovec        
  Opatija - Zapresic        
  Solin - Dragovoljac        
08.11. 13:30 Bijelo Brdo - Dugopolje        
  Hajduk Split 2 - Junak Sinj        
14. Round B's1X2
20.11. 13:30 Dragovoljac - Rudes        
20.11. 16:00 Zapresic - NK Dinamo Zagreb 2        
20.11. 17:00 Medjimurje Cakovec - Bijelo Brdo        
21.11. 13:30 Dugopolje - Hajduk Split 2        
  Junak Sinj - Sesvete        
  Kustosija - Opatija        
22.11. 13:30 Croatia Zmijavci - Dubrava        
  Orijent - Cibalia        
  Osijek 2 - Solin        
15. Round B's1X2
27.11. 13:30 Dubrava - Orijent        
  Sesvete - Dugopolje        
28.11. 13:00 Cibalia - Dragovoljac        
28.11. 13:30 Opatija - Croatia Zmijavci        
  Rudes - Osijek 2        
  Solin - Junak Sinj        
29.11. 13:30 Bijelo Brdo - Zapresic        
  Hajduk Split 2 - Medjimurje Cakovec        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Kustosija        
16. Round B's1X2
04.12. 13:30 Dragovoljac - Dubrava        
04.12. 17:00 Medjimurje Cakovec - Sesvete        
  Zapresic - Hajduk Split 2        
05.12. 13:30 Dugopolje - Solin        
  Junak Sinj - Rudes        
  Kustosija - Bijelo Brdo        
  Opatija - NK Dinamo Zagreb 2        
06.12. 13:30 Croatia Zmijavci - Orijent        
  Osijek 2 - Cibalia        
17. Round B's1X2
12.12. 13:00 Bijelo Brdo - Opatija        
  Cibalia - Junak Sinj        
  Dubrava - Osijek 2        
  Hajduk Split 2 - Kustosija        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Croatia Zmijavci        
  Orijent - Dragovoljac        
  Rudes - Dugopolje        
  Sesvete - Zapresic        
  Solin - Medjimurje Cakovec        
18. Round B's1X2
12.02.2021 14:30 Dubrava - Junak Sinj        
  Sesvete - Kustosija        
13.02.2021 14:30 Cibalia - Dugopolje        
  Rudes - Medjimurje Cakovec        
  Solin - Zapresic        
14.02.2021 14:30 Bijelo Brdo - NK Dinamo Zagreb 2        
  Croatia Zmijavci - Dragovoljac        
  Hajduk Split 2 - Opatija        
  Orijent - Osijek 2        
19. Round B's1X2
19.02.2021 17:00 Medjimurje Cakovec - Cibalia        
20.02.2021 15:00 Dugopolje - Dubrava        
  Junak Sinj - Orijent        
  Kustosija - Solin        
  Opatija - Sesvete        
20.02.2021 17:00 Zapresic - Rudes        
21.02.2021 15:00 Bijelo Brdo - Croatia Zmijavci        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Hajduk Split 2        
  Osijek 2 - Dragovoljac        
20. Round B's1X2
26.02.2021 15:00 Dragovoljac - Junak Sinj        
  Dubrava - Medjimurje Cakovec        
  Sesvete - NK Dinamo Zagreb 2        
27.02.2021 15:00 Cibalia - Zapresic        
  Rudes - Kustosija        
  Solin - Opatija        
28.02.2021 15:00 Bijelo Brdo - Hajduk Split 2        
  Croatia Zmijavci - Osijek 2        
  Orijent - Dugopolje        
21. Round B's1X2
05.03.2021 17:00 Medjimurje Cakovec - Orijent        
  Zapresic - Dubrava        
06.03.2021 15:30 Dugopolje - Dragovoljac        
  Junak Sinj - Osijek 2        
  Kustosija - Cibalia        
  Opatija - Rudes        
07.03.2021 15:30 Bijelo Brdo - Sesvete        
  Hajduk Split 2 - Croatia Zmijavci        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Solin        
22. Round B's1X2
12.03.2021 15:30 Dragovoljac - Medjimurje Cakovec        
  Dubrava - Kustosija        
  Sesvete - Hajduk Split 2        
13.03.2021 15:30 Cibalia - Opatija        
  Orijent - Zapresic        
  Rudes - NK Dinamo Zagreb 2        
  Solin - Bijelo Brdo        
14.03.2021 15:30 Croatia Zmijavci - Junak Sinj        
  Osijek 2 - Dugopolje        
23. Round B's1X2
19.03.2021 15:30 Sesvete - Croatia Zmijavci        
19.03.2021 17:00 Medjimurje Cakovec - Osijek 2        
  Zapresic - Dragovoljac        
20.03.2021 15:30 Dugopolje - Junak Sinj        
  Kustosija - Orijent        
  Opatija - Dubrava        
21.03.2021 15:30 Bijelo Brdo - Rudes        
  Hajduk Split 2 - Solin        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Cibalia        
24. Round B's1X2
02.04.2021 16:30 Dragovoljac - Kustosija        
  Dubrava - NK Dinamo Zagreb 2        
03.04.2021 16:30 Cibalia - Bijelo Brdo        
  Hajduk Split 2 - Rudes        
  Junak Sinj - Medjimurje Cakovec        
  Solin - Sesvete        
04.04.2021 16:30 Croatia Zmijavci - Dugopolje        
  Orijent - Opatija        
  Osijek 2 - Zapresic        
25. Round B's1X2
09.04.2021 16:30 Sesvete - Rudes        
09.04.2021 18:00 Medjimurje Cakovec - Dugopolje        
  Zapresic - Junak Sinj        
10.04.2021 16:30 Kustosija - Osijek 2        
  Opatija - Dragovoljac        
  Solin - Croatia Zmijavci        
11.04.2021 16:30 Bijelo Brdo - Dubrava        
  Hajduk Split 2 - Cibalia        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Orijent        
26. Round B's1X2
16.04.2021 16:30 Dragovoljac - NK Dinamo Zagreb 2        
  Dubrava - Hajduk Split 2        
17.04.2021 16:30 Cibalia - Sesvete        
  Dugopolje - Zapresic        
  Junak Sinj - Kustosija        
  Rudes - Solin        
18.04.2021 16:30 Croatia Zmijavci - Medjimurje Cakovec        
  Orijent - Bijelo Brdo        
  Osijek 2 - Opatija        
27. Round B's1X2
21.04.2021 17:00 Bijelo Brdo - Dragovoljac        
  Hajduk Split 2 - Orijent        
  Kustosija - Dugopolje        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Osijek 2        
  Opatija - Junak Sinj        
  Rudes - Croatia Zmijavci        
  Sesvete - Dubrava        
  Solin - Cibalia        
21.04.2021 19:00 Zapresic - Medjimurje Cakovec        
28. Round B's1X2
23.04.2021 17:00 Dragovoljac - Hajduk Split 2        
  Dubrava - Solin        
23.04.2021 19:00 Medjimurje Cakovec - Kustosija        
24.04.2021 17:00 Cibalia - Rudes        
  Dugopolje - Opatija        
  Junak Sinj - NK Dinamo Zagreb 2        
25.04.2021 17:00 Croatia Zmijavci - Zapresic        
  Orijent - Sesvete        
  Osijek 2 - Bijelo Brdo        
29. Round B's1X2
30.04.2021 17:00 Sesvete - Dragovoljac        
01.05.2021 17:00 Cibalia - Croatia Zmijavci        
  Kustosija - Zapresic        
  Opatija - Medjimurje Cakovec        
  Rudes - Dubrava        
  Solin - Orijent        
02.05.2021 17:00 Bijelo Brdo - Junak Sinj        
  Hajduk Split 2 - Osijek 2        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Dugopolje        
30. Round B's1X2
07.05.2021 17:00 Dragovoljac - Solin        
  Dubrava - Cibalia        
07.05.2021 19:00 Medjimurje Cakovec - NK Dinamo Zagreb 2        
  Zapresic - Opatija        
08.05.2021 17:00 Dugopolje - Bijelo Brdo        
  Junak Sinj - Hajduk Split 2        
09.05.2021 17:00 Croatia Zmijavci - Kustosija        
  Orijent - Rudes        
  Osijek 2 - Sesvete        
31. Round B's1X2
12.05.2021 17:30 Bijelo Brdo - Medjimurje Cakovec        
  Cibalia - Orijent        
  Dubrava - Croatia Zmijavci        
  Hajduk Split 2 - Dugopolje        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Zapresic        
  Opatija - Kustosija        
  Rudes - Dragovoljac        
  Sesvete - Junak Sinj        
  Solin - Osijek 2        
32. Round B's1X2
14.05.2021 17:30 Dragovoljac - Cibalia        
14.05.2021 20:00 Medjimurje Cakovec - Hajduk Split 2        
  Zapresic - Bijelo Brdo        
15.05.2021 17:30 Dugopolje - Sesvete        
  Junak Sinj - Solin        
  Kustosija - NK Dinamo Zagreb 2        
16.05.2021 17:30 Croatia Zmijavci - Opatija        
  Orijent - Dubrava        
  Osijek 2 - Rudes        
33. Round B's1X2
21.05.2021 17:30 Dubrava - Dragovoljac        
  Sesvete - Medjimurje Cakovec        
22.05.2021 17:30 Cibalia - Osijek 2        
  Rudes - Junak Sinj        
  Solin - Dugopolje        
23.05.2021 17:30 Bijelo Brdo - Kustosija        
  Hajduk Split 2 - Zapresic        
  NK Dinamo Zagreb 2 - Opatija        
  Orijent - Croatia Zmijavci        
34. Round B's1X2
29.05.2021 17:30 Croatia Zmijavci - NK Dinamo Zagreb 2        
  Dragovoljac - Orijent        
  Dugopolje - Rudes        
  Junak Sinj - Cibalia        
  Kustosija - Hajduk Split 2        
  Medjimurje Cakovec - Solin        
  Opatija - Bijelo Brdo        
  Osijek 2 - Dubrava        
  Zapresic - Sesvete        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com