Belarus

Pershaya Liga 2020Pershaya Liga

8. Round B's1X2
13.06. 15:00 Krumkachy - Volna Pinsk        
13.06. 16:00 Mikashevichi - Smorgon        
13.06. 17:00 Arsenal Dzyarzhynsk - Sputnik        
13.06. 18:00 FC Gomel - Lida        
14.06. 15:00 Chimik Svetlogorsk - FC Slonim        
14.06. 16:00 Naftan - Oshmyany        
14.06. 17:00 Lokomotiv Gomel - Orsha        
9. Round B's1X2
20.06. 15:00 Smorgon - Chimik Svetlogorsk        
20.06. 16:00 Sputnik - Naftan        
20.06. 17:00 Lida - Lokomotiv Gomel        
20.06. 18:00 Volna Pinsk - Arsenal Dzyarzhynsk        
21.06. 15:00 Oshmyany - Mikashevichi        
21.06. 16:00 FC Slonim - FC Gomel        
21.06. 17:00 Orsha - Krumkachy        
10. Round B's1X2
27.06. 14:00 Arsenal Dzyarzhynsk - Orsha        
  Chimik Svetlogorsk - Oshmyany        
  FC Gomel - Smorgon        
  Krumkachy - Lida        
  Lokomotiv Gomel - FC Slonim        
  Naftan - Mikashevichi        
  Sputnik - Volna Pinsk        
11. Round B's1X2
04.07. 14:00 FC Slonim - Krumkachy        
  Lida - Arsenal Dzyarzhynsk        
  Mikashevichi - Chimik Svetlogorsk        
  Orsha - Sputnik        
  Oshmyany - FC Gomel        
  Smorgon - Lokomotiv Gomel        
  Volna Pinsk - Naftan        
12. Round B's1X2
18.07. 14:00 Arsenal Dzyarzhynsk - FC Slonim        
  FC Gomel - Mikashevichi        
  Krumkachy - Smorgon        
  Lokomotiv Gomel - Oshmyany        
  Naftan - Chimik Svetlogorsk        
  Sputnik - Lida        
  Volna Pinsk - Orsha        
13. Round B's1X2
25.07. 14:00 Chimik Svetlogorsk - FC Gomel        
  FC Slonim - Sputnik        
  Lida - Volna Pinsk        
  Mikashevichi - Lokomotiv Gomel        
  Orsha - Naftan        
  Oshmyany - Krumkachy        
  Smorgon - Arsenal Dzyarzhynsk        
14. Round B's1X2
15.08. 14:00 Chimik Svetlogorsk - Lokomotiv Gomel        
  FC Slonim - Volna Pinsk        
  Lida - Orsha        
  Mikashevichi - Krumkachy        
  Naftan - FC Gomel        
  Oshmyany - Arsenal Dzyarzhynsk        
  Smorgon - Sputnik        
15. Round B's1X2
23.08. 14:00 Arsenal Dzyarzhynsk - Mikashevichi        
  Krumkachy - Chimik Svetlogorsk        
  Lida - Naftan        
  Lokomotiv Gomel - FC Gomel        
  Orsha - FC Slonim        
  Sputnik - Oshmyany        
  Volna Pinsk - Smorgon        
16. Round B's1X2
05.09. 14:00 Chimik Svetlogorsk - Arsenal Dzyarzhynsk        
  FC Gomel - Krumkachy        
  FC Slonim - Lida        
  Mikashevichi - Sputnik        
  Naftan - Lokomotiv Gomel        
  Oshmyany - Volna Pinsk        
  Smorgon - Orsha        
17. Round B's1X2
12.09. 14:00 Arsenal Dzyarzhynsk - FC Gomel        
  Chimik Svetlogorsk - Sputnik        
  FC Slonim - Naftan        
  Krumkachy - Lokomotiv Gomel        
  Lida - Smorgon        
  Orsha - Oshmyany        
  Volna Pinsk - Mikashevichi        
18. Round B's1X2
19.09. 14:00 Chimik Svetlogorsk - Volna Pinsk        
  FC Gomel - Sputnik        
  Lokomotiv Gomel - Arsenal Dzyarzhynsk        
  Mikashevichi - Orsha        
  Naftan - Krumkachy        
  Oshmyany - Lida        
  Smorgon - FC Slonim        
19. Round B's1X2
26.09. 14:00 Arsenal Dzyarzhynsk - Krumkachy        
  Chimik Svetlogorsk - Orsha        
  FC Slonim - Oshmyany        
  Lida - Mikashevichi        
  Smorgon - Naftan        
  Sputnik - Lokomotiv Gomel        
  Volna Pinsk - FC Gomel        
20. Round B's1X2
03.10. 14:00 Chimik Svetlogorsk - Lida        
  FC Gomel - Orsha        
  Krumkachy - Sputnik        
  Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk        
  Mikashevichi - FC Slonim        
  Naftan - Arsenal Dzyarzhynsk        
  Oshmyany - Smorgon        
21. Round B's1X2
10.10. 14:00 FC Slonim - Chimik Svetlogorsk        
  Lida - FC Gomel        
  Orsha - Lokomotiv Gomel        
  Oshmyany - Naftan        
  Smorgon - Mikashevichi        
  Sputnik - Arsenal Dzyarzhynsk        
  Volna Pinsk - Krumkachy        
22. Round B's1X2
17.10. 14:00 Arsenal Dzyarzhynsk - Volna Pinsk        
  Chimik Svetlogorsk - Smorgon        
  FC Gomel - FC Slonim        
  Krumkachy - Orsha        
  Lokomotiv Gomel - Lida        
  Mikashevichi - Oshmyany        
  Naftan - Sputnik        
23. Round B's1X2
24.10. 14:00 FC Slonim - Lokomotiv Gomel        
  Lida - Krumkachy        
  Mikashevichi - Naftan        
  Orsha - Arsenal Dzyarzhynsk        
  Oshmyany - Chimik Svetlogorsk        
  Smorgon - FC Gomel        
  Volna Pinsk - Sputnik        
24. Round B's1X2
31.10. 14:00 Arsenal Dzyarzhynsk - Lida        
  Chimik Svetlogorsk - Mikashevichi        
  FC Gomel - Oshmyany        
  Krumkachy - FC Slonim        
  Lokomotiv Gomel - Smorgon        
  Naftan - Volna Pinsk        
  Sputnik - Orsha        
25. Round B's1X2
07.11. 14:00 Chimik Svetlogorsk - Naftan        
  FC Slonim - Arsenal Dzyarzhynsk        
  Lida - Sputnik        
  Mikashevichi - FC Gomel        
  Orsha - Volna Pinsk        
  Oshmyany - Lokomotiv Gomel        
  Smorgon - Krumkachy        
26. Round B's1X2
14.11. 14:00 Arsenal Dzyarzhynsk - Smorgon        
  FC Gomel - Chimik Svetlogorsk        
  Krumkachy - Oshmyany        
  Lokomotiv Gomel - Mikashevichi        
  Naftan - Orsha        
  Sputnik - FC Slonim        
  Volna Pinsk - Lida        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com