Group A - 7. Round | 1 | X | 2 | |
Caiquetio - Unistars | 3:1 | | | | 17.04. |
Group B - 7. Round | 1 | X | 2 | |
Santa Fe - Sport Boys | 2:0 | | | | 16.04. |
Group A - 7. Round | 1 | X | 2 | |
Bubali - Atl. Deportivo | 9:0 | | | | 16.04. |
Group B - 7. Round | 1 | X | 2 | |
Caravel - La Fama | 0:3 | | | | 15.04. |
Real Koyari - Jong Aruba | 2:1 | | | | 15.04. |
Group A - 7. Round | 1 | X | 2 | |
United FC - CDRA | 2:0 | | | | 14.04. |
Group B - 6. Round | 1 | X | 2 | |
Caravel - Santa Fe | 1:2 | | | | 10.04. |
Real Koyari - Sport Boys | 0:3 | | | | 09.04. |
Group A - 6. Round | 1 | X | 2 | |
Atl. Deportivo - CDRA | 0:4 | | | | 09.04. |
Bubali - Caiquetio | 1:0 | | | | 08.04. |
United FC - Unistars | 5:3 | | | | 08.04. |
Group B - 6. Round | 1 | X | 2 | |
La Fama - Jong Aruba | 6:0 | | | | 07.04. |
Group A - 5. Round | 1 | X | 2 | |
United FC - Atl. Deportivo | 14:0 | | | | 27.03. |
Group B - 5. Round | 1 | X | 2 | |
Real Koyari - La Fama | 1:6 | | | | 26.03. |
Group A - 5. Round | 1 | X | 2 | |
Bubali - Unistars | 0:1 | | | | 26.03. |
Group B - 5. Round | 1 | X | 2 | |
Caravel - Sport Boys | 3:2 | | | | 25.03. |
Santa Fe - Jong Aruba | 1:0 | | | | 24.03. |
Group A - 5. Round | 1 | X | 2 | |
Caiquetio - CDRA | 1:2 | | | | 24.03. |
Group B - 4. Round | 1 | X | 2 | |
Caravel - Real Koyari | 4:1 | | | | 13.03. |
Santa Fe - La Fama | 1:2 | | | | 12.03. |
Group A - 4. Round | 1 | X | 2 | |
CDRA - Unistars | 2:5 | | | | 12.03. |
Caiquetio - Atl. Deportivo | 4:2 | | | | 11.03. |
Group B - 4. Round | 1 | X | 2 | |
Jong Aruba - Sport Boys | 5:2 | | | | 10.03. |
Group A - 4. Round | 1 | X | 2 | |
Bubali - United FC | 1:2 | | | | 10.03. |
Group A - 3. Round | 1 | X | 2 | |
Atl. Deportivo - Unistars | 0:8 | | | | 06.03. |
Group B - 3. Round | 1 | X | 2 | |
Jong Aruba - Caravel | 4:0 | | | | 05.03. |
Group A - 3. Round | 1 | X | 2 | |
United FC - Caiquetio | 3:2 | | | | 05.03. |
Group B - 3. Round | 1 | X | 2 | |
La Fama - Sport Boys | 10:0 | | | | 04.03. |
Real Koyari - Santa Fe | 0:6 | | | | 03.03. |
Group A - 3. Round | 1 | X | 2 | |
CDRA - Bubali | 0:1 | | | | 03.03. |
Group B - 2. Round | 1 | X | 2 | |
Sport Boys - Santa Fe | 4:3 | | | | 28.02. |
Real Koyari - Jong Aruba | 0:1 | | | | 27.02. |
Group A - 2. Round | 1 | X | 2 | |
United FC - CDRA | 2:1 | | | | 27.02. |
Atl. Deportivo - Bubali | 0:3 | | | | 26.02. |
Group B - 2. Round | 1 | X | 2 | |
La Fama - Caravel | 10:1 | | | | 25.02. |
Group A - 2. Round | 1 | X | 2 | |
Unistars - Caiquetio | 3:0 | | | | 25.02. |
Group A - 1. Round | 1 | X | 2 | |
Caiquetio - Bubali | 1:0 | | | | 21.02. |
Group B - 1. Round | 1 | X | 2 | |
Santa Fe - Caravel | 6:2 | | | | 20.02. |
Group A - 1. Round | 1 | X | 2 | |
CDRA - Atl. Deportivo | 3:0 | | | | 20.02. |
Group B - 1. Round | 1 | X | 2 | |
Sport Boys - Real Koyari | 1:1 | | | | 19.02. |
Jong Aruba - La Fama | 0:8 | | | | 18.02. |
Group A - 1. Round | 1 | X | 2 | |
Unistars - United FC | 2:1 | | | | 18.02. |