# | Group A | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kastrioti | 5 | 3 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 11 | |
2. | Beselidhja Lezha | 5 | 3 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 9 | |
3. | Erzeni | 5 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | 0 | 7 | |
4. | Burreli | 5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
5. | Egnatia | 5 | 1 | 3 | 1 | 1:1 | 0 | 6 | |
6. | Dinamo Tirana | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:6 | -1 | 6 | |
7. | Korabi Peshkopi | 5 | 2 | 0 | 3 | 4:5 | -1 | 6 | |
8. | Koplik | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 5 | |
9. | Terbuni | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | -1 | 5 | |
10. | Shkumbini Peqin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
# | Group B | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
1. | Pogradeci | 5 | 4 | 0 | 1 | 12:4 | 8 | 12 | |
2. | Apolonia Fier | 5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
3. | Oriku | 5 | 2 | 3 | 0 | 2:0 | 2 | 9 | |
4. | Devolli | 5 | 2 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 8 | |
5. | Lushnja | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 7 | |
6. | Besa Kavaje | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
7. | Turbina Cerrik | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 5 | |
8. | Iliria Kruja | 5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
9. | Shenkolli | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | -7 | 3 | |
10. | KF Elbasani | 5 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 3 |
# | Group A | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kastrioti | 10 | 7 | 2 | 1 | 11:2 | 9 | 23 | |
2. | Beselidhja Lezha | 10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | 5 | 19 | |
3. | Burreli | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:9 | 3 | 17 | |
4. | Erzeni | 10 | 4 | 2 | 4 | 8:8 | 0 | 14 | |
5. | Korabi Peshkopi | 10 | 4 | 0 | 6 | 8:10 | -2 | 12 | |
6. | Egnatia | 10 | 2 | 5 | 3 | 5:6 | -1 | 11 | |
7. | Dinamo Tirana | 10 | 3 | 2 | 5 | 8:12 | -4 | 11 | |
8. | Terbuni | 10 | 2 | 3 | 5 | 7:11 | -4 | 9 | |
9. | Koplik | 10 | 1 | 4 | 5 | 8:14 | -6 | 7 | |
10. | Shkumbini Peqin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
# | Group B | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
1. | Apolonia Fier | 10 | 7 | 2 | 1 | 26:7 | 19 | 23 | |
2. | Pogradeci | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:7 | 11 | 23 | |
3. | Besa Kavaje | 10 | 6 | 1 | 3 | 16:10 | 6 | 19 | |
4. | Lushnja | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 3 | 17 | |
5. | Oriku | 10 | 3 | 3 | 4 | 5:9 | -4 | 12 | |
6. | Devolli | 10 | 3 | 2 | 5 | 18:21 | -3 | 11 | |
7. | Iliria Kruja | 10 | 2 | 4 | 4 | 10:11 | -1 | 10 | |
8. | Shenkolli | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:17 | -6 | 10 | |
9. | KF Elbasani | 10 | 2 | 1 | 7 | 7:23 | -16 | 7 | |
10. | Turbina Cerrik | 10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | -9 | 6 |
# | Group A | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kastrioti | 15 | 10 | 4 | 1 | 16:2 | 14 | 34 | |
2. | Beselidhja Lezha | 15 | 7 | 4 | 4 | 16:12 | 4 | 25 | |
3. | Korabi Peshkopi | 15 | 8 | 1 | 6 | 16:12 | 4 | 25 | |
4. | Burreli | 15 | 6 | 6 | 3 | 17:15 | 2 | 24 | |
5. | Erzeni | 15 | 6 | 4 | 5 | 15:10 | 5 | 22 | |
6. | Egnatia | 15 | 4 | 7 | 4 | 12:10 | 2 | 19 | |
7. | Koplik | 15 | 3 | 4 | 8 | 11:19 | -8 | 13 | |
8. | Terbuni | 15 | 2 | 6 | 7 | 9:16 | -7 | 12 | |
9. | Dinamo Tirana | 15 | 3 | 2 | 10 | 9:24 | -15 | 11 | |
10. | Shkumbini Peqin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
# | Group B | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
1. | Pogradeci | 15 | 11 | 3 | 1 | 27:11 | 16 | 36 | |
2. | Apolonia Fier | 15 | 9 | 4 | 2 | 31:11 | 20 | 31 | |
3. | Lushnja | 15 | 8 | 2 | 5 | 21:14 | 7 | 26 | |
4. | Besa Kavaje | 15 | 7 | 3 | 5 | 23:19 | 4 | 24 | |
5. | Devolli | 15 | 5 | 2 | 8 | 24:29 | -5 | 17 | |
6. | Oriku | 15 | 4 | 5 | 6 | 9:14 | -5 | 17 | |
7. | Shenkolli | 15 | 3 | 7 | 5 | 15:21 | -6 | 16 | |
8. | Iliria Kruja | 15 | 3 | 6 | 6 | 16:19 | -3 | 15 | |
9. | KF Elbasani | 15 | 4 | 1 | 10 | 13:30 | -17 | 13 | |
10. | Turbina Cerrik | 15 | 3 | 3 | 9 | 11:22 | -11 | 12 |
# | Group A | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kastrioti | 16 | 11 | 4 | 1 | 19:4 | 15 | 37 | |
2. | Beselidhja Lezha | 16 | 8 | 4 | 4 | 19:12 | 7 | 28 | |
3. | Erzeni | 16 | 7 | 4 | 5 | 18:10 | 8 | 25 | |
4. | Korabi Peshkopi | 16 | 8 | 1 | 7 | 16:15 | 1 | 25 | |
5. | Burreli | 16 | 6 | 6 | 4 | 17:16 | 1 | 24 | |
6. | Egnatia | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 1 | 19 | |
7. | Terbuni | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:16 | -5 | 15 | |
8. | Koplik | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:22 | -11 | 13 | |
9. | Dinamo Tirana | 16 | 3 | 2 | 11 | 9:26 | -17 | 11 | |
10. | Shkumbini Peqin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
# | Group B | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
1. | Pogradeci | 18 | 12 | 3 | 3 | 30:15 | 15 | 39 | |
2. | Apolonia Fier | 18 | 11 | 4 | 3 | 36:14 | 22 | 37 | |
3. | Lushnja | 18 | 11 | 2 | 5 | 30:18 | 12 | 35 | |
4. | Besa Kavaje | 18 | 8 | 3 | 7 | 28:24 | 4 | 27 | |
5. | Devolli | 18 | 7 | 3 | 8 | 29:30 | -1 | 24 | |
6. | Oriku | 18 | 6 | 6 | 6 | 12:15 | -3 | 24 | |
7. | Iliria Kruja | 18 | 4 | 6 | 8 | 18:23 | -5 | 18 | |
8. | Shenkolli | 18 | 3 | 8 | 7 | 17:28 | -11 | 17 | |
9. | Turbina Cerrik | 18 | 4 | 4 | 10 | 14:26 | -12 | 16 | |
10. | KF Elbasani | 18 | 4 | 1 | 13 | 14:35 | -21 | 13 |