Too many results? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Results, your favourite sport will be displayed by default.

Last soccer results

Calendar
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
17:00Al Nasr - Horoya 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Bidvest Wits - Djoliba 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Hassania Agadir - Paradou 0:3 (0:1, 0:2)
17:00Nouadhibou - Pyramids 0:1 (0:0, 0:1)
17:00San Pedro - Enyimba 2:5 (2:3, 0:2)
20:00Berkane - Zanaco 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Enugu Rangers - El Masry 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Motema Pembe - FC Esae 1:0 (1:0, 0:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
14:00Luftetari Gjirokastra - Partizani 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Flamurtari - Kukesi 1:4 (0:2, 1:2)
17:00KF Tirana - Teuta 2:1 (2:1, 0:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
14:00Apolonia Fier - Shenkolli 5:1 (3:0, 2:1)
14:00Erzeni - Dinamo Tirana 0:1 (0:0, 0:1)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
12:00UE Engordany - FC Santa Coloma 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Atletic Escaldes - Carroi 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Sant Julia - Ordino 3:2 (1:1, 2:1)
18:00UE Santa Coloma - Inter Escaldes 0:2 (0:0, 0:2)
AngolaAngola: Girabola    
15:00Cuando Cubango - Caala 0:1  
15:30Academica - Wiliet 0:1  
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:45Argentinos Jrs - Racing Club 1:1 (1:0, 0:1)
21:35River Plate - Central Cordoba 2:0 (1:0, 1:0)
23:40Colon Santa FE - Banfield 0:1 (0:0, 0:1)
23:40Lanus - Godoy Cruz 2:0 (0:0, 2:0)
03.02.2020
01:45Talleres Cordoba - Boca Juniors 1:2 (0:1, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera B    
21:00Flandria - Argentino de Quilmes 0:1 (0:0, 0:1)
21:00Justo Jose de Urquiza - Villa San Carlos 3:2 (1:0, 2:2)
21:00Sacachispas - Fenix 1:1 (1:1, 0:0)
21:00San Miguel - Comunicaciones 0:1 (0:1, 0:0)
21:00San Telmo - Defensores Unidos 1:2 (0:1, 1:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
00:30Club A. Guemes - Sportivo Belgrano 2:0 (0:0, 2:0)
01:30Def. Pronunciamiento - Union Sunchales 3:2 (1:1, 2:1)
21:30Olimpo Bahia Blanca - Camioneros Buenos Aires 2:0 (0:0, 2:0)
21:30Sansinena - Juventud Unida Universitario 0:3 (0:1, 0:2)
21:30Sol de Mayo - Desamparados 0:1 (0:0, 0:1)
22:00Huracan Las Heras - Circulo Deportivo 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. 3:1 (0:0, 3:1)
03.02.2020
01:00Sportivo Estudiantes - Deportivo Maipu 0:1 (0:1, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League    
06:00Central Coast Mariners - WS Wanderers 1:3 (0:1, 1:2)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
12:00Gabala - Keshla 1:2 (0:2, 1:0)
14:30Sabail - Qarabag 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
14:30Club Brugge KV - Antwerp 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Anderlecht - Mouscron 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Waregem - Waasland-Beveren 5:0 (3:0, 2:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
15:00Aalst - ASV Geel 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Hades - Wijgmaal 2:1 (1:0, 1:1)
15:00K. Berchem Sport - Londerzeel 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Spouwen-Mopertingen - Cappellen 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Tienen - Hasselt 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Vosselaar - Bocholter 2:3 (1:2, 1:1)
BelgiumBelgium: Proximus League    
16:00Lommel SK - Virton 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
15:00Boom - URSL Vise 1:1 (0:0, 1:1)
15:00RFC Liege - Deinze 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Saint Eloois - Seraing 0:4 (0:2, 0:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
15:00Francs Borains - Meux 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Givry - Couvin-Mariembourg 3:2 (3:2, 0:0)
15:00Hamoir - Verlaine 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Onhaye - Namur 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Rebecquoise - Entente Durbuy 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Solieres Sport - Waremme 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Stockay-Warfusee - RAAL La Louviere 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Tilleur - Acren 1:3 (1:1, 0:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
15:00Gullegem - Dikkelvenne 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Hamme - Oudenaarde 3:3 (1:1, 2:2)
15:00Knokke - Menen 3:0 (1:0, 2:0)
15:00KRC Gent - Merelbeke 1:1 (0:0, 1:1)
15:00KRC Harelbeke - Westhoek 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Mandel United - Lokeren-Temse 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Petegem - Sint Niklaas 3:1 (0:0, 3:1)
15:00Ronse - Zwevezele 0:1 (0:0, 0:1)
BermudaBermuda: Premier League    
20:00Boulevard Blazers - Devonshire Cougars 4:2 (0:0, 4:2)
20:00Somerset - PHC Zebras 0:3 (0:1, 0:2)
20:00X-Roads Warriors - Southampton 3:1 (1:1, 2:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01:00Bolivar - Nacional Potosi 4:0 (1:0, 3:0)
01:00San Jose - Royal Pari 0:2 (0:2, 0:0)
20:00Wilstermann - Blooming 3:0 (2:0, 1:0)
22:15Oriente Petrolero - Aurora 2:1 (1:1, 1:0)
22:15Real Potosi - Santa Cruz 2:1 (0:1, 2:0)
03.02.2020
00:30Vinto - Guabira 2:0 (0:0, 2:0)
BotswanaBotswana: Premier League    
14:30Morupule - Security Systems 3:3 (2:0, 1:3)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
14:00Juventus-SP - Sao Caetano 1:3 (0:2, 1:1)
14:00Portuguesa Santista - Rio Claro 2:1  
14:00Sertaozinho - Monte Azul 2:4  
14:00Votuporanguense - Portuguesa 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
19:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste 0:2 (0:2, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Tocantinense    
20:00Araguacema - Palmas 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
20:30Fast Clube - Nacional-AM 2:0  
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
20:45Ji-Parana - Barcelona RO 2:2  
BrazilBrazil: Campeonato Acreano    
21:00Acreano - Sao Francisco FC 7:0 (2:0, 5:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
21:00Manaus - Princesa Solimoes 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
21:00Pimentense - Guapore 1:1  
21:00Real Ariquemes - Guajara 1:3 (1:2, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Acreano    
23:00Galvez - Nauas EC 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
20:00Alagoinhas - Jacobina 2:0 (0:0, 2:0)
20:00Bahia - Jacuipense 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Fluminense de Feira - Bahia De Feira 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Vitoria da Conquista - Vitoria 1:2 (1:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
14:30Ceilandense - Luziania 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Sobradinho - Gama 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Taguatinga Esporte - Brasiliense 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Bosque Formosa - Unai EC 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
20:00Botafogo RJ - Vasco 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
20:00Criciuma - Marcilio Dias 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Figueirense - Avai 0:2 (0:1, 0:1)
22:30Chapecoense-SC - Brusque 0:1 (0:1, 0:0)
23:30Joinville - Concordia 2:1 (2:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Cearense    
20:00Ferroviario - Guarany 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
20:00SER Caxias - Brasil de Pelotas 1:0 (1:0, 0:0)
22:00EC Sao Jose - Aimore 2:0 (1:0, 1:0)
23:00Novo Hamburgo - Sao Luiz 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
20:00Goias - Vila Nova FC 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Gremio Anapolis - Anapolina 3:2 (2:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
20:00Cuiaba Esporte - Operario VG 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Nova Mutum - Mixto 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Pocone - Dom Bosco 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
14:30Caldense - Villa Nova MG 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Atletico-MG - Tombense 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Patrocinense - Coimbra 1:0 (1:0, 0:0)
23:00Tupynambas - Cruzeiro 2:4 (2:0, 0:4)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
14:00Paragominas - Aguia De Maraba 1:0 (0:0, 1:0)
19:30Bragantino - Carajas 0:0  
20:00Castanhal - Paysandu PA 3:2 (1:0, 2:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
20:00Cascavel CR - Toledo 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Londrina - Coritiba 2:3 (2:2, 0:1)
20:00Operario - Cianorte 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Parana S.T.C. - Cascavel 1:3 (1:1, 0:2)
20:00Rio Branco PR - Uniao PR 2:1 (2:1, 0:0)
22:00Athletico-PR - Parana 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
15:00Agua Santa - Ituano 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Corinthians - Santos 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Bragantino - Palmeiras 2:1 (1:0, 1:1)
23:00Guarani - Santo Andre 2:1 (1:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
00:00Salgueiro - Petrolina 2:0 (0:0, 2:0)
20:00Santa Cruz - Academica Vitoria 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
20:00Sergipe - Dorense 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
20:00Operario MS - Ponta Pora 4:1 (1:1, 3:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
21:00Nacional de Patos - Sport PB 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Sousa - Treze PB 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Maranhense    
19:30Cordino EC - Imperatriz 0:1 (0:0, 0:1)
19:30SE Juventude - Sao Jose MA 3:0 (2:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Piauiense    
00:00Picos - AE Altos 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Piaui - Parnahyba 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
00:00Frei Paulistano - Nautico 0:2 (0:0, 0:2)
22:00ABC - America RN 2:1 (1:0, 1:1)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
16:30Kadiogo - AS Douanes 0:2 (0:1, 0:1)
16:30Sonabel Ouagadougou - Etoile Filante 0:0 (0:0, 0:0)
18:45ASFA Yennega - USFA 0:1 (0:0, 0:1)
CameroonCameroon: Elite One    
13:00APEJES Academy - Feutcheu 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Canon Yaounde - Stade Renard 0:2 (0:1, 0:1)
13:00Fovu Baham - Eding Sport 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Colombe Lobo - Avion Academy 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Fortuna Mfou - Bamboutos FC 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Panthere - Bamenda 1:1 (1:0, 0:1)
15:00UMS de Loum - Dragon de Yaounde 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Union Douala - Tonnerre 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Young Sports - Cotonsport 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
16:00Cobresal - Colo Colo 2:1 (0:0, 2:1)
22:00U. Catolica - O'Higgins 3:2 (1:0, 2:2)
03.02.2020
00:30Deportes Iquique - Everton 2:2 (2:0, 0:2)
ColombiaColombia: Primera A    
00:10Junior - Ind. Medellin 1:0 (1:0, 0:0)
02:15Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 1:2 (0:0, 1:2)
21:15Pereira - Cucuta 2:0 (0:0, 2:0)
23:20Millonarios - La Equidad 2:2 (1:1, 1:1)
03.02.2020
01:30America De Cali - Chico 1:0 (1:0, 0:0)
ColombiaColombia: Primera B    
21:30Barranquilla - Orsomarso 0:0 (0:0, 0:0)
21:30Cortulua - Cartagena 2:0 (1:0, 1:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
15:00Varazdin - Hajduk Split 0:3 (0:1, 0:2)
17:30Gorica - Osijek 0:0 (0:0, 0:0)
CyprusCyprus: First Division    
15:00AEL Limassol - Apollon 2:0 (0:0, 2:0)
17:00APOEL - Nea Salamis 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
15:00Rajhradice - Hroznova Lhota 6:4  
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
15:30Bukavu Dawa - Dauphins Noirs 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Sanga Balende - RCK CAN.  
15:30St Eloi Lupopo - Bukavu Dawa CAN.  
15:30St Eloi Lupopo - Don Bosco 0:0 (0:0, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
02:15Metapan - Sonsonate 1:0 (1:0, 0:0)
22:0011 Deportivo - Santa Tecla 1:0 (1:0, 0:0)
22:15Aguila - FAS 1:0 (1:0, 0:0)
22:15Alianza FC - Independiente F.C. 0:1 (0:0, 0:1)
22:30El Vencedor - Municipal Limeno 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League    
15:00Burnley - Arsenal 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Tottenham - Manchester City 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:00Liverpool W - Birmingham W CAN.  
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Blackburn W - Durham W 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Brighton W - Everton W 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Chelsea W - West Ham W 8:0 (3:0, 5:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Leicester W - Lewes W 1:0 (0:0, 1:0)
15:00London City Lionesses W - Coventry United W 3:2 (1:2, 2:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Manchester City W - Arsenal W 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Reading W - Manchester Utd W 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
16:00Aston Villa W - Charlton W 3:0 (1:0, 2:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
13:00Sunderland U23 - West Ham U23 2:4 (1:1, 1:3)
14:00Middlesbrough U23 - Fulham U23 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s FA Cup    
18:00Southampton WFC W - Crystal Palace W 0:4 (0:1, 0:3)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
12:30Mbabane Highlanders - Green Mamba 1:1  
14:00Tambuti - Denver 0:2  
14:35Mbabane Swallows - Manzini Wanderers 0:0 (0:0, 0:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
13:00Adama City - Ethiopia Bunna 3:0 (2:0, 1:0)
13:00Jimma Aba Jifar - Mekelle 70 Enderta F.C. 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Shire Endaselassie - Hawassa 3:0 (1:0, 2:0)
13:00St. George - Sidama Bunna 6:2 (2:1, 4:1)
13:00Welayta Dicha - Dire Dawa 3:0 (3:0, 0:0)
13:00Wolkite Kenema - Bahir Dar Kenema 2:0 (0:0, 2:0)
EuropeEurope: Atlantic Cup    
20:00Hacken - Valerenga 1:2 (1:0, 0:2)
FijiFiji: Premier League    
04:00Lautoka - Nasinu 6:0 (3:0, 3:0)
04:00Navua - Nadi 1:2 (0:1, 1:1)
04:00Rewa - Ba 0:1 (0:1, 0:0)
FinlandFinland: Kakkosen Cup    
13:10JaPS - JIPPO 2:5 (2:3, 0:2)
18:15Honka Akatemia - NJS 4:0 (0:0, 4:0)
19:15HJS Akatemia - TPV 4:2 (3:0, 1:2)
FinlandFinland: Suomen Cup    
13:00MyPa - MuSa 1:2 (0:1, 1:1)
18:00Mariehamn - TPS 1:1 (1:0, 0:1)
FranceFrance: Ligue 1    
15:00Nice - Lyon 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Metz - St Etienne 3:1 (1:0, 2:1)
21:00Bordeaux - Marseille 0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: Coupe de France Women    
13:00Grenoble W - Arras W 0:1 (0:0, 0:1)
14:30CA Paris W - Reims W 0:8 (0:3, 0:5)
14:30Lille W - Dijon W 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Montauban W - Bordeaux W 1:2 PEN. (0:1, 1:0, 2:4)
GabonGabon: Championnat D1    
15:30Oyem - CF Mounana 0:2  
GambiaGambia: GFA League    
17:30Armed Forces - Brikama U. 1:0  
17:30Real Banjul - Elite United 4:0 (1:0, 3:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30FC Koln - Freiburg 4:0 (1:0, 3:0)
18:00Paderborn - Wolfsburg 2:4 (1:2, 1:2)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Darmstadt - VfL Osnabruck 2:2 (1:1, 1:1)
13:30Heidenheim - SG Dynamo Dresden 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Nurnberg - Sandhausen 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Mannheim - Magdeburg 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Zwickau - Munich 1860 2:2 (1:1, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Babelsberg - Chemie Leipzig 1:0 (1:0, 0:0)
13:30Furstenwalde - BFC Dynamo 3:0 (2:0, 1:0)
13:30Hertha Berlin II - Auerbach 1:2 (0:0, 1:2)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Fortuna Koln - Oberhausen 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Lotte - Koln II 4:3 (2:2, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:00Baumberg - SSVg Velbert 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:00Wolfsburg U19 - Werder Bremen U19 1:4 (0:3, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Ingolstadt U19 - Eintracht Frankfurt U19 2:2 (2:2, 0:0)
11:00Ulm U19 - Mainz U19 0:4 (0:0, 0:4)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00Bielefeld U19 - Schalke U19 0:2 (0:1, 0:1)
11:00Koln U19 - Dortmund U19 0:2 (0:2, 0:0)
11:00Viktoria Koln U19 - Oberhausen U19 1:3 (0:2, 1:1)
11:00Wuppertaler U19 - Dusseldorf U19 1:3 (0:2, 1:1)
GhanaGhana: Premier League    
16:00Aduana Stars - Medeama 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Asante Kotoko - Liberty 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Ashanti - Ebusua 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Bechem United - Berekum Chelsea 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Dreams - Hearts of Oak 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Great Olympics - WAFA 0:1 (0:1, 0:0)
GibraltarGibraltar: National League    
16:00Manchester 62 - Boca Gibraltar 1:2 (1:1, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
10:30Thyella Kamari - Agios Ierotheos 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Football League    
12:45Kalamata - Diagoras 1:0 (1:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
13:00Asteras Vlachioti - Zakynthos 1:0 (1:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
13:00Lefkimmi - Mesolongi AE 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
13:00Rodos - AEK Tripolis 2:0 (0:0, 2:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
13:30Ano Meras - Kallithea 0:1 (0:0, 0:1)
GreeceGreece: Super League 2    
13:45Giannina - PAE Chania 1:1 (1:0, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Acheron Kanalaki - Tilikratis L. 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Aiolikos - Marko 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Alexandroypolis - Chrisoupolis 0:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Almopos - M. Alexandros Trikala 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Anatoli - Nafpaktiakos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00AO Tsilivi - Thyella Patras 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Apollo Efpaliou - Anagennisi Arta 0:1  
GreeceGreece: Super League    
14:00Aris - Panionios 2:0 (2:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Aris Avatou - Panserraikos 1:4 (0:2, 1:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00AS Giannitsa - Edessaikos 1:2 (0:1, 1:1)
GreeceGreece: Football League    
14:00Aspropyrgos Enosis - Veria 2:2 (1:1, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Astrapi Mes. - Seirina 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Atalanti - Iraklis Larissa 3:1  
14:00Atromitos Palamas - Meteora 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Diagoras Vrachneikon - AO Paniliakos 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Dias Diou - Sellana 2:0  
14:00Dia. Stefanovik - Pierikos 0:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Diavolitsi - Panargiakos 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Digenis Neochori - Thiseas Agria 1:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Doxa Kamila - Aetos Orfani 2:4 (1:2, 1:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Ethnikos Piraeus - Keratsini 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Florina - A. Asteras 1:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Fostiras - Panthiraikos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Iraklis Zigou - F.C. Pandramaikos 1:2 (1:2, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Karagiannion - Preveza 4:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Karitsa - Oikonomos 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Keravnos Pernis - Doxa Theologos 2:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Kifisias - Ermis Korydallos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Kilkisiakos - Orfeas Xanthi 0:4  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Kitheron Kapareliou - Palliniakos 1:0  
14:00Korinthos 2006 - Ipato 0:4 (0:1, 0:3)
GreeceGreece: Super League 2    
14:00Levadiakos - Karaiskakis 1:1 (1:0, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Makedonikos Foufas - Souli Paramythia 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Moschato - AO Ilisiakos 3:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Nafplio - PS Sparti 1:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Nea Artaki - Acharnaikos 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Niki Agkathia - Thyella Sarakinoi 0:1  
GreeceGreece: Football League    
14:00Niki Volos - PAE Egaleo 1:1 (1:1, 0:0)
14:00O.F. Ierapetra - O. Volos 1:3 (1:1, 0:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Panarkadikos - Aittitos Spata 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00PAO Varda - Pangytheatikos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Poseidonas Michanionas - Nea Kallikrateia 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Potamia - GS Almyros 0:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Thermaikos FC - Aris Palaiochori 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Thinaliakos - Asteras Itea 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Zacharo - Ermionidas-Ermis 1:1  
GreeceGreece: Super League    
16:15Asteras Tripolis - Panetolikos 2:1 (0:0, 2:1)
16:15Atromitos - AEK Athens FC 0:1 (0:0, 0:1)
18:30Panathinaikos - PAOK 2:0 (0:0, 2:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
03:00Xelaju - Sanarate 1:1 (1:0, 0:1)
18:30Antigua - Santa Lucia 0:0 (0:0, 0:0)
19:00Malacateco - Coban Imperial 1:0 (0:0, 1:0)
20:30Iztapa - Comunicaciones 2:2 (0:0, 2:2)
21:30Guastatoya - Deportivo Mixco 2:0 (0:0, 2:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
02:00UPNFM - Vida 1:1 (0:0, 1:1)
22:00Honduras Progreso - Marathon 1:2 (1:2, 0:0)
22:00Real de Minas - Real Sociedad 1:0 (0:0, 1:0)
23:00Olimpia - Motagua 1:2 (1:2, 0:0)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
14:00Budafoki - Csakvari 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Duna Aszfalt - Gyor 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Gyirmot - Siofok 1:3 (1:3, 0:0)
14:00Haladas - Szeged 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kazincbarcikai - Ajka 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Nyiregyhaza - Soroksar 3:5 (3:4, 0:1)
14:00Vac - Budaorsi SC 0:1 (0:0, 0:1)
17:00MTK Budapest - Dorogi 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Vasas - Bekescsaba 1912 0:0 (0:0, 0:0)
IndiaIndia: ISL    
15:00Jamshedpur - ATK 0:3 (0:1, 0:2)
IndiaIndia: I-League    
12:30Churchill Brothers - Neroca FC 4:1 (2:1, 2:0)
14:30Gokulam - TRAU FC 1:1 (1:0, 0:1)
IranIran: Division 1    
11:30Baderan Tehran - Arman Gohar 4:0 (1:0, 3:0)
11:30Fajr Sepasi - Qashqai Shiraz 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Gol Reyhan Alborz - Rayka Babol 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Khooshe Talaee - Malavan 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Mes Kerman - Damash 3:0 AWA.  
11:30Mes Rafsanjan - Havadar SC 1:1 (0:0, 1:1)
11:30Navad Urmia - Niroye Zamini 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Sepidrood Rasht - Elmoadab Tabriz 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Esteghlal Khuzestan - Aluminium Arak 0:1 (0:0, 0:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda 1:3 (1:0, 0:3)
ItalyItaly: Serie A    
12:30Juventus - Fiorentina 3:0 (1:0, 2:0)
15:00AC Milan - Verona 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Atalanta - Genoa 2:2 (2:2, 0:0)
15:00Lazio - Spal 5:1 (4:0, 1:1)
18:00Lecce - Torino 4:0 (2:0, 2:0)
20:45Udinese - Inter 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30ACR Messina - Marina di Ragusa 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Adriese - Delta Porto Tolle 3:1 (1:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Aglianese Calcio - Cannara 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Arzachena - Cassino 4:0 (3:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Belluno - San Luigi 2:0 (0:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Bitonto - Nocerina 4:0 (2:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Breno - Alfonsine 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30Calcio Giugliano - Roccella 3:2 (1:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Caldiero Terme - Mestre 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Calvina - SCD Progresso 5:0 (4:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Campobasso - ASD Pineto Calcio 3:3 (1:1, 2:2)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Campodarsego - Tamai 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Caravaggio - Castellanzese 0:2 (0:2, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Cartigliano - Este 1:2 (0:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Casale - Borgosesia 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Cattolica - Montegiorgio 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Cesena W - Perugia W 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Chieri - Verbania 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Chievo Fortitudo W - Lazio W 0:4 (0:1, 0:3)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Chions - Montebelluna 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Ciliverghe Mazzano - Savignanese 3:2 (1:0, 2:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30Corigliano - Biancavilla 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Fiuggi - Porto Sant'Elpidio 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Flaminia - Follonica Gavorrano 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Foggia - Audace Cerignola 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Foligno - Bastia 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Forli - Mezzolara 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Fossano - Fezzanese 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Franciacorta - Fanfulla 3:1 (2:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Gelbison Cilento - Citta di Fasano 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Ghivizzano Borgo - Real Forte Querceta 2:1 (0:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Giulianova - Agnonese 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Gladiator - Agropoli 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Grassina - Scandicci 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Grosseto - Albalonga 2:3 (2:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Inveruno - Folgore Caratese 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Jesina - Avezzano 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Ladispoli - Budoni 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Latina - Citta di Anagni 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Legnago Salus - Feltre 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Lentigione - Crema 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Ligorna - Bra 2:5 (2:1, 0:4)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Luparense - Cjarlins Muzane 0:3 (0:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Milano City - Levico Terme 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Muravera - Portici 1906 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Novese W - Lady Granata W 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Nuova Florida - Lanusei Calcio 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Pomezia - Monterosi FC 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Ponte San Pietro - Tritium 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Prato - Lavagnese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Pro Sesto - Ciserano-Bergamo 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Riozzese W - Ravenna W 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Sammaurese - Correggese 2:2 (0:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30San Donato - Ponsacco 3:1 (1:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Sangiustese - Vastese 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30San Marino Academy W - Napoli W 1:3 (1:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Sasso Marconi - Mantova 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Savona - Vado 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Scanzorosciate - Legnano 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Seravezza Pozzi - Caronnese 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Seregno - Virtus Bolzano 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30S. N. Notaresco - Recanatese 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Sondrio - Brusaporto 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Sorrento - Taranto 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30SS Nola 1925 - Licata 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Torres - Tor Sapienza 4:0 (3:0, 1:0)
14:30Trastevere Calcio - Ostia Mare 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Trestina - Tuttocuoio 3:1 (1:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30Troina - San Tommaso 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Turris - Aprilia 3:1 (1:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Union Clodiense - Ambrosiana 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30USD Dro - NibionnOggiono 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30US Palmese - Castrovillari 3:4 (1:3, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Vastogirardi - US Tolentino 1:3 (0:0, 1:3)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Vigor Carpaneto - Fiorenzuola 2:1 (1:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Villa Alme - Arconatese 3:2 (1:2, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Villafranca - Vigasio 1:2 (0:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Vis Artena - Latte Dolce 3:2 (2:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Vittorio Veneto W - Roma CF W 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00A.C.D. Nardo - Casarano 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Alessandria - Pianese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Altamura - Gravina 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00AS Acireale - Marsala 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Bisceglie - Avellino 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Carrarese - Giana Erminio 1:4 (1:1, 0:3)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Casertana - Picerno 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Catania - Monopoli 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Chievo - Venezia 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Fidelis Andria - Francavilla 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Juve Stabia - Perugia 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
15:00Montevarchi Calcio - Sangiovannese 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Olbia - Renate 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Padova - Vis Pesaro 4:0 (1:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00Palermo - FC Messina 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Potenza - Rieti 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Pro Patria - ACN Siena 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Rimini - Carpi 2:2 (2:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Sanremese - Lucchese 1:2 (1:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00Savoia - Cittanovese 3:0 (0:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Sudtirol - ArzignanoChiampo 5:0 (2:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Teramo - Rende 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Ternana - Sicula Leonzio 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Triestina - Virtus Verona 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Val D'agri - Brindisi 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30AlbinoLeffe - Arezzo 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
17:30Bari - Virtus Francavilla 2:0 (1:0, 1:0)
17:30Catanzaro - Viterbese 4:0 (1:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30Como - Pistoiese 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30FeralpiSalo - Modena 2:1 (2:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30Gozzano - Pro Vercelli 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30L.R. Vicenza - Gubbio 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30Pergolettese - Novara 2:2 (1:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30Piacenza - Cesena 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30Pontedera - Juventus U23 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30Reggiana - Fano 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
17:30Vibonese - Reggina 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Benevento - Salernitana 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
10:00Cagliari U19 - Empoli U19 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Sassuolo U19 - Genoa U19 4:3 (1:2, 3:1)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:30AC Milan W - Inter W 2:1 (0:0, 2:1)
12:30Empoli W - AS Roma W 1:2 (0:1, 1:1)
JordanJordan: Shield Cup    
15:00Al Jazeera Amman - Maan 1:2 (1:1, 0:1)
17:30Al Hussein - Shabab Al Ordon 1:2 (1:2, 0:0)
KenyaKenya: Premier League    
11:00Sofapaka - Mathare Utd. 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Gor Mahia - Nzoia Sugar 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Kakamega Homeboyz - Wazito 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Kariobangi Sharks - Kisumu All-Stars 8:1 (4:1, 4:0)
13:00Ulinzi Stars - Leopards 0:1 (0:0, 0:1)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
15:00Freeport - Nimba 1:2  
15:00Nimba FC - MC Breweries 0:2  
17:00BEA Mountain - Small Town 7:1  
17:00LISCR FC - Mighty Barrolle 1:1  
17:00Nimba Kwado - Watanga 1:0  
17:00NPA Anchors - LPRC Oiler 1:4  
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
12:00TC Sports Club - Green Streets 5:1 (3:0, 2:1)
17:00Da Grande - Foakaidhoo 3:1 (1:1, 2:0)
MaliMali: Premiere Division    
16:30Bakaridjan - Real Bamako 2:1 (1:1, 1:0)
16:30Sabana de Mopti - Black Stars 1:3 (1:0, 0:3)
17:00Stade Malien - USC Kita 2:1  
19:00LC Bamako - Tombouctou 5:0 (2:0, 3:0)
MaltaMalta: Premier League    
14:00Floriana - Valletta 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Hibernians - Sirens 0:2 (0:0, 0:2)
MaltaMalta: Division 1    
11:00Naxxar Lions - Swieqi 2:3 (0:2, 2:1)
13:15Pembroke - Lija Athletic 3:3 (2:0, 1:3)
15:30Zebbug - Zejtun Corinthians 1:1 (1:0, 0:1)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
13:00Bolton City - La Cure Sylvester 4:1  
15:00AS Vacoas - Grande Riviere 0:1  
MexicoMexico: Liga MX    
00:00Atl. Morelia - Club Leon 1:2 (1:1, 0:1)
00:00Monterrey - Queretaro 1:2 (0:1, 1:1)
00:00Necaxa - Puebla 2:0 (1:0, 1:0)
02:00Pachuca - U.A.N.L.- Tigres 2:0 (0:0, 2:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:00Tepatitlan de Morelos - Reynosa 4:0 (1:0, 3:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Zacatepec - Celaya 3:1 (1:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
03:10La Paz - Tlayacapan 1:1  
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Club America - Juarez 1:3 (0:2, 1:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
04:00Correcaminos - Cafetaleros 3:2 (1:1, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Santos Laguna - U.N.A.M.- Pumas 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
17:00Correcaminos 2 - Murcielagos 1:2 (0:1, 1:1)
19:00Atl. San Luis 2 - Irapuato 0:3 (0:2, 0:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
19:00Leones Negros - Tampico Madero 0:2 (0:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
19:00Puebla W - Necaxa W 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
19:00Toluca - Cruz Azul 3:3 (2:2, 1:1)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
15:00Raja Beni Mellal - Renaissance Zemamra 2:2 (2:1, 0:1)
MoroccoMorocco: Botola 2    
15:00Chabab Atlas Khenifra - KAC Kenitra 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Chabab Benguerir - Ittihad Khemisset 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Chabab Mohammedia - Widad Temara 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Dcheira - Wydad Fes 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Maghreb Fez - Salmi 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Sale - RAC Casablanca 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Sidi Kacem - Hoceima 1:1 (0:0, 1:1)
15:00TAS Casablanca - Kawkab Marrakech 1:0 (1:0, 0:0)
MyanmarMyanmar: National League    
10:00Hantharwady Utd - Southern Myanmar 5:0 (2:0, 3:0)
10:00Rakhine United - Yadanarbon 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Yangon Utd - Sagaing 2:0 (0:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
12:15Willem II - Heracles 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Sittard - Heerenveen 2:1 (1:1, 1:0)
14:30Venlo - Utrecht 1:1 (0:0, 1:1)
16:45Ajax - PSV 1:0 (1:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Jong Sparta Rotterdam - HFC 3:1 (1:1, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:00DEM - HV & CV Quick 3:3 (3:1, 0:2)
14:00Gemert - Oostzaan 3:0 (1:0, 2:0)
14:00USV Hercules - Westlandia 3:2 (1:1, 2:1)
14:30Jong Den Haag - HSC '21 2:2 (2:2, 0:0)
14:30Lienden - ADO 20 Heemskerk 1:1 (1:0, 0:1)
14:30OSS '20 - Blauw Geel 3:2 (1:1, 2:1)
14:30UNA - Hoogland 2:1 (0:1, 2:0)
NetherlandsNetherlands: KNVB Beker Women    
14:00Berghuizen W - Den Haag W 0:9 (0:5, 0:4)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
00:00Eastern Suburbs - Southern United 6:0 (2:0, 4:0)
01:00Tasman United - Hawke's Bay 3:1 (1:0, 2:1)
02:00Auckland City - Hamilton 3:1 (2:0, 1:1)
04:00Canterbury - Waitakere United 1:2 (0:0, 1:2)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02:00Diriangen - Sabanas 1:2 (1:0, 0:2)
02:00Esteli - Ocotal 5:0 (2:0, 3:0)
02:00Ferretti - Juventus Managua 4:1 (3:0, 1:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
19:15Jalapa U20 - Real Madriz U20 0:1  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
22:00Jalapa - Real Madriz 1:0 (1:0, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
22:03Managua FC U20 - Chinandega U20 3:1  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
03.02.2020
01:00Managua FC - Chinandega 1:0 (0:0, 1:0)
NigerNiger: Ligue 1    
16:00Ader - Jangorzo 3:2  
16:00Douanes Niamey - ASGNN 1:1  
16:00Espoir - Nigelec 2:1  
16:00Sahel - ASFAN 0:3  
16:00Urana - SONIDEP 0:1  
NigeriaNigeria: NPFL    
16:00Heartland - Sunshine Stars 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Ifeanyi Ubah - Akwa United 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Kano Pillars - Adamawa Utd 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Kwara - MFM FC 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Nasarawa - Abia Warriors 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Plateau United - Rivers United 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Warri Wolves - Enyimba CAN.  
16:00Wikki Tourist - Dakkada FC 1:1 (0:0, 1:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: Caribbean Club Championship    
03.02.2020
00:00Waterhouse - Don Bosco 3:0 (2:0, 1:0)
PanamaPanama: LPF    
00:00Alianza - Tauro 1:2 (0:1, 1:1)
00:00Miguelito - Arabe Unido 0:1 (0:0, 0:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:15Olimpia Asuncion - San Lorenzo 4:2 (1:1, 3:1)
22:00River Plate - Diaz 3:2 (1:0, 2:2)
03.02.2020
00:15Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 1:2 (0:1, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
02:00Cesar Vallejo - Dep. Municipal 1:1 (1:1, 0:0)
17:00U. San Martin - Ayacucho 3:1 (0:0, 3:1)
19:00AD Cantolao - Cienciano 2:1 (2:0, 0:1)
21:00Carlos Stein - Carlos Mannucci 0:3 (0:2, 0:1)
21:30Sport Boys - Llacuabamba 3:2 (3:0, 0:2)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:15Nacional - Leixoes 1:0 (1:0, 0:0)
12:15Varzim - FC Porto B 0:2 (0:1, 0:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:45Belenenses U23 - Rio Ave U23 1:3 (1:0, 0:3)
PortugalPortugal: LigaPro    
16:00Benfica B - Vilafranquense 4:0 (3:0, 1:0)
16:00Feirense - CD Cova da Piedade 2:1 (2:1, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:00Gil Vicente - Moreirense 1:5 (0:2, 1:3)
16:00Maritimo - Aves 1:2 (1:1, 0:1)
18:30Braga - Sporting 1:0 (0:0, 1:0)
18:30Santa Clara - Ferreira 2:1 (0:0, 2:1)
21:00Boavista - Vitoria Guimaraes 2:0 (1:0, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:00AD Fafe - Braga B 2:1 (0:0, 2:1)
16:00AD Oliveirense - SC Mirandela 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Agueda - SB Castelo Branco 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Aljustrelense - Loures 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Alverca - Amora 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Anadia - Sertanense 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Armacenenses - Oriental 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Arouca - Lusitania FC 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Cerveira - Merelinense 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Chaves B - Maritimo B 4:1 (0:1, 4:0)
16:00Esperanca de Lagos - 1º Dezembro 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Fatima - Santarem 3:3 (3:0, 0:3)
16:00Felgueiras - Amarante 3:5 (1:2, 2:3)
16:00Figueirense - Castro Daire 0:6 (0:4, 0:2)
16:00GD Braganca - Camara de Lobos 5:0 (2:0, 3:0)
16:00Gondomar - Coimbroes 4:3 (1:1, 3:2)
16:00Leca - Lusitano FCV 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Louletano - Fabril do Barreiro 3:1 (0:1, 3:0)
16:00Marinhense - Condeixa 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Montijo - Lusitano GC 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Oleiros - Sporting Ideal 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Paredes - Trofense 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Pedras Rubras - Canelas 2010 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Sanjoanense - Valadares Gaia 3:1 (2:0, 1:1)
16:00SC Vila Real - SC Espinho 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sintra - Sacavenense 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sintrense - Pinhalnovense 1:0 (0:0, 1:0)
16:00U. Madeira - Sao Martinho 1:4 (1:0, 0:4)
16:00Vitoria Guimaraes B - Maria de Fonte 4:0 (3:0, 1:0)
16:00Vizela - Pedras Salgadas 5:0 (1:0, 4:0)
17:00Fontinhas - Caldas 1:1 (0:0, 1:1)
21:15Beira Mar - SC Praiense 0:1 (0:1, 0:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00Inter Club - Etoile du Congo 1:2  
15:00Leopard - RCB 3:2  
15:00Nico-Nicoye - Tongo FC Jambon 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs 1:0  
16:00Patronage Sainte-Anne - JS Talangai 0:2  
RomaniaRomania: Liga 1    
16:00Chindia Targoviste - FC Botosani 0:1 (0:0, 0:1)
19:00CFR Cluj - FCSB 1:0 (0:0, 1:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Faetano - San Giovanni 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Juvenes/Dogana - Fiorentino 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Pennarossa - Cosmos 5:1 (3:1, 2:0)
ScotlandScotland: Premiership    
13:30Hamilton - Celtic 1:4 (1:1, 0:3)
SenegalSenegal: Ligue 1    
17:30Mbour Petite Cote - Dakar SC 0:3 (0:1, 0:2)
18:00ASEC Ndiambour - Diambars 1:1  
18:00Pikine - Casa 1:1 (0:0, 1:1)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:00Ports Authority - Old Edwardians POSTP.  
South AfricaSouth Africa: Premier League    
14:30Amazulu - Polokwane 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Black Leopards - Stellenbosch 2:1 (1:0, 1:1)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
14:30Pretoria U. - Tshakhuma 2:0 (0:0, 2:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
09:00Bloem Celtic U21 - Maritzburg Utd U21 2:2 (0:1, 2:1)
09:00Mamelodi Sundowns U21 - Black Leopards U21 4:1 (2:0, 2:1)
12:00Supersport Utd U21 - Baroka U21 2:3 (1:1, 1:2)
SpainSpain: LaLiga    
12:00Leganes - Real Sociedad 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Eibar - Betis 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Ath Bilbao - Getafe 0:2 (0:1, 0:1)
18:30Sevilla - Alaves 1:1 (0:0, 1:1)
18:30Villarreal - Osasuna 3:1 (1:0, 2:1)
21:00Barcelona - Levante 2:1 (2:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
11:00Melilla CD - Almeria B 0:4 (0:1, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:15Santurtzi - Somorrostro 3:2 (1:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Alcobendas - Navalcarnero 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:30Basconia - Santuxu 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Carabanchel - Alcorcon B 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
11:30CF Intercity - Vilamarxant 5:3 (3:3, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
11:30Extremadura UD B - Olivenza 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
11:30Illescas - Azuqueca 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
11:30Minerva - Plus Ultra 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Rayo Vallecano B - El Alamo 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
11:30Recambios Colon - Saguntino 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Trival Valderas - AD Torrejon 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
11:45Siete Villas - Torina 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Albacete B - Almansa 5:0 (3:0, 2:0)
12:00Atl. Ibanes - Pedroneras 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00Azuaga - Villanovense 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:00Berceo - Calahorra B 1:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00Cacereno - Llerenense 3:0 (2:0, 1:0)
12:00CD Calamonte - Aceuchal 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00CD Mostoles - Flat Earth 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00CE Europa - Granollers 2:1 (1:0, 1:1)
12:00CE Manresa - UE Sants 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:00Cordoba B - Lebrijana 3:1 (2:0, 1:1)
12:00Coria C.F. - CD Gerena 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00CP Almeria - Mancha 2:2 (2:2, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
12:00Cuarte - Zaragoza B 1:4 (0:1, 1:3)
SpainSpain: LaLiga2    
12:00Fuenlabrada - Girona 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00Gijon Industrial - Caudal Deportivo 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Lealtad - Praviano 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00Loja - El Palo 4:1 (3:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:00Lorca FC - Cartagena B 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:00Mallorca B - Andratx 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00Maracena - CD Torreperogil 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00Pobla Mafumet - Reus Deportiu 3:0 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Pozuelo de Alarcon - Moratalaz 3:3 (2:2, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00Real Aviles - Tuilla 1:4 (0:1, 1:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Santa Ana - San Fernando 4:2 (3:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00Sant Andreu - UE Figueres 3:2 (1:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Socuellamos - Villacanas 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
12:00UC Cartes - Racing Santander B 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Union Adarve - Parla 4:1 (1:1, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00UP Plasencia - Fuente de Cantos 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00Vallobin - Basico Urraca 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:30Comillas - Oyonesa 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:30Conil - Los Barrios 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:30Formentera - Ferriolense 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:30Miajadas - Diocesano 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:30San Cristobal CP - Santfeliuenc 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
12:30Silva SD - Arzua 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00CD Marino - SD Tenisca 3:1 (0:1, 3:0)
13:00Lanzarote - La Cuadra 2:0  
13:00Mensajero - San Fernando 3:2 (1:1, 2:1)
13:00Tacoronte - Union Guimar 2:0 (0:0, 2:0)
13:30Gran Tarajal - Villa Santa Brigida 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:00Belchite 97 - Utebo FC 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Borja - Valdefierro 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Brea - Barbastro 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:00Bupolsa - Almazan 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Cadiz CF - Zaragoza 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
16:00Leganes B - Atletico Pinto 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:00Llanera - Lenense 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Mosconia - Union Club Ceares 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:00River Ebro - CDFC Calzada 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:00Robres - Fraga 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
16:00RSD Alcala - Villaverde San Andres 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
16:00Sevilla FC C - San Roque 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:15Anguiano - Alfaro 4:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:15Cartagena FC - CAP Ciudad de Murcia 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:15CD Colunga - Covadonga 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
16:15Jaen - Huetor Vega 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:15Llanes - Condal 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:15Sarinena - Villanueva CF 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:15Selaya - Ribamontan al Mar 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30Aguilas FC - Muleno 1:2 (0:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Alcudia - Felanitx 3:3 (2:2, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
16:30Banyoles - Vilassar de Mar 0:2 (0:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:30Binefar - Calamocha 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:30Calasancio - Yague 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:30Club Siero - SD Navarro CF 1:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:30Guarnizo - Torrelavega 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30Huercal-Overa - EDMF Churra 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
16:30La Solana - Torrijos 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Murchante - Pamplona 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30Olimpico de Totana - EG El Palmar CF 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Pena Azagresa - Cirbonero 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
16:30Peralada - Horta 4:0 (1:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
16:30Polvorin - CD Choco 1:1  
16:30Pontes - Paiosaco 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Portmany - San Rafael 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:30Pradejon - Casalarreina 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
16:30Quintanar - Ciudad Real 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
16:30Racing Club Villalbes - Somozas 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:30Tarazona - CF Illueca 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
16:30Valdivia - Montijo 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:45La Baneza - Atl. Tordesillas 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:45L'Entregu - EI San Martin 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Alcoyano - Atzeneta 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Almagro - Conquense 1:5 (0:1, 1:4)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Alzira - Novelda CF 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Antequera - Velez 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Arcos CF - Rota 2:3 (1:0, 1:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Atletico de Porcuna - Alhaurin 4:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:00Atletico Monzon - Tamarite 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Bergantinos - Alondras 5:0 (2:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Bezana - Cayon 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00CD Ardoi - Pena 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:00CD Coria - Arroyo 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Ceuta - CD Utrera 3:2 (0:1, 3:1)
17:00Ciudad de Lucena - Puente Genil 4:1 (1:0, 3:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Cristo Atletico - Arandina 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Dep. Fabril - Arenteiro 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00El Ejido - Malaga B 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Estradense - Arosa SC 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00La Granja - G. Segoviana 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
17:00L Hospitalet - Cerdanyola 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Linares - Motril 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00Mazarron CF - Real Murcia B 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:00Moralo - Trujillo 5:0 (2:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00Naxara - CCD Alberite 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Puertollano C.F. - Guadalajara 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Rapido de Bouzas - Ourense CF 1:2 (1:2, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Real Avila - Atl. Astorga 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00SD Logrones - Varea 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Silla CF - Acero 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Tarancon - Madridejos 4:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
17:00Terrassa - Vilafranca 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:00Teruel - Almudevar 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Toledo - La Roda 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Torredonjimeno - Huetor Tajar 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Tropezon - UD Samano 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00UD Los Garres - Deportiva Minera 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00UD Ourense - Pontellas 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00Vianes - Logrones Promesas 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Vimenor - Textil Escudo 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Xerez D.F.C. - Pozoblanco 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:15Barco - Compostela 0:5 (0:2, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:30CD Corellano - Beti Kozkor 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:30RCP Valverdeno - Jerez CF 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00Antoniano - Ecija 3:0 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:00Eldense - Hercules B 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:00Lorca Deportiva - Pulpileno 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: LaLiga2    
18:15Mirandes - Rayo Vallecano 0:0 (0:0, 0:0)
18:15Numancia - Almeria 1:1 (0:0, 1:1)
20:30Racing Santander - Alcorcon 1:1 (0:1, 1:0)
20:30R. Oviedo - Albacete 3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Internacional de Madrid - Ferrol 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Las Rozas - Melilla 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Pena Deportiva - Getafe B 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Pontevedra - Ibiza 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Rayo Majadahonda - R. Oviedo B 1:1 (0:0, 1:1)
12:00San Sebastian Reyes - Baleares 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Las Palmas B - Atl. Madrid B 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Coruxo FC - Gijon B 3:1 (1:1, 2:0)
17:00Langreo - Real Madrid B 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Marino de Luanco - Celta Vigo B 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
12:00Alaves B - Guijuelo 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Tudelano - R. Union 2:2 (2:1, 0:1)
12:00Valladolid Promesas - Arenas Club 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Barakaldo - Leioa 1:2 (1:0, 0:2)
17:00Calahorra - Burgos CF 0:3 (0:1, 0:2)
17:00Haro Deportivo - Unionistas 1:0 (0:0, 1:0)
17:30Leonesa - Logrones 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
12:00Ejea - Reus Deportiu CAN.  
12:00Ejea - Andorra 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Gimnastic - Ebro 4:1 (2:1, 2:0)
12:00Levante B - Orihuela 1:1 (1:1, 0:0)
12:00Olot - Castellon 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Prat - Barcelona B 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Badalona - Cornella 0:2 (0:0, 0:2)
17:00La Nucia - Valencia B 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Sabadell - Hercules 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
11:00Cadiz CF B - Sevilla FC B 1:2 (0:1, 1:1)
12:00UCAM Murcia - Recreativo Huelva 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Villarrobledo - Granada CF B 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Algeciras - CD Badajoz 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Cartagena - Sanluqueno 2:0 (0:0, 2:0)
17:00CF Talavera - Villarrubia 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Cordoba - Yeclano 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Don Benito - Linense 2:2 (2:1, 0:1)
17:00Merida AD - Marbella 0:0 (0:0, 0:0)
17:00San Fernando - Murcia 3:3 (2:1, 1:2)
SpainSpain: Primera Division Women    
11:00Valencia W - Betis W 2:2 (1:0, 1:2)
12:00Dep. La Coruna W - Athletic Bilbao W 0:2 (0:1, 0:1)
12:00Huelva W - Rayo Vallecano W 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Madrid C. W - Real Madrid W 3:4 (1:2, 2:2)
18:30EDF Logrono W - Atl. Madrid W 0:3 (0:1, 0:2)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
15:00Aarau - Schaffhausen 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Lausanne - Kriens 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Winterthur - Chiasso 3:2 (2:0, 1:2)
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
16:00Basel - St. Gallen 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Servette - Thun 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Sion - Zurich 1:1 (1:1, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00JKT Tanzania - Polisi Tanzania 0:1  
14:00Mbeya City - Azam 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Tanzania Prisons - Kinondoni MC 1:0  
14:00Young Africans - Mtibwa Sugar 1:0 (0:0, 1:0)
ThailandThailand: Champions Cup    
13:00Chiangrai Utd - Port MTI FC 2:0 (0:0, 2:0)
TogoTogo: Championnat National    
16:00ASC Kara - Anges de Notse 1:0  
16:00Dynamic Togolais - Kara 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Ifodje - Gomido 0:1  
16:00Koroki Metete - Sara Sport 1:0  
16:00Maranatha - Gbohloe-Su 0:2  
16:00Semassi - Unisport 2:0  
Trinidad and TobagoTrinidad and Tobago: Pro League    
20:30Port Of Spain - Morvant Caledonia Utd 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
10:00Karakopru - Manisaspor 3:1 (1:1, 2:0)
11:0052 Orduspor - Yomraspor 0:2 (0:2, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Batman Petrolspor - Bayrampasa 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Bayburt - Bandirmaspor 1:3 (1:0, 0:3)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Cizrespor - Agri 1970 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Elazigspor - Kirsehir Belediyespor 0:3 AWA.  
11:00FK Vanspor - Bodrumspor 1:5 (1:2, 0:3)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Kelkit - Altindag Bld. 2:0 (0:0, 2:0)
11:00Malatya - Diyarbekirspor 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Ofspor - Kemerspor 2003 4:1 (1:0, 3:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Sivas Belediyespor - Ergene Velimese 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Afjet Afyonspor - Sariyer 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
11:30Ankaragucu - Kasimpasa 1:1 (0:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Belediye Derince - Erokspor 3:2 (1:2, 2:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Corum - Sancaktepe 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:30Duzcespor - Iskenderun 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:30Etimesgut - Kahramanmarasspor 1:2 (1:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Fethiyespor - Elazig Karakocan 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:30Golcukspor - Darica Genclerbirligi 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Inegolspor - Zonguldak 2:3 (1:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Karsiyaka - Erbaaspor 3:0 (2:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:30Kastamonuspor - Nigde Anadolu 2:1 (0:0, 2:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Kirklarelispor - Hacettepe 3:1 (1:0, 2:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Kozan - Alemdag 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Mamak - 1922 Konyaspor 3:1 (2:0, 1:1)
11:30Manisa FK - Sanliurfaspor 7:0 (4:0, 3:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:30Nevsehirspor - Karacabey Belediyespor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Pendikspor - Gumushanespor 5:1 (2:0, 3:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:30Sakaryaspor - Tuzlaspor 2:1 (1:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:30Serik Belediyespor - Catalca 2:0 (0:0, 2:0)
11:30Sultanbeyli - Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:1 (1:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Tarsus - Samsunspor 1:2 (1:0, 0:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Tepecik - Fatsa Belediyespor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:30Tokatspor - Hopaspor 1:3 (0:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:30Yozgatspor 1959 FK - Nazillispor 1:0 (1:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
12:00Amedspor - H.Trabzon 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
12:00Hatayspor - Giresunspor 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:00Alanyaspor - Yeni Malatyaspor 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Gaziantep - Sivasspor 5:1 (3:1, 2:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:30Altinordu - Akhisarspor 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Balikesirspor - Altay 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Bursaspor - Eskisehirspor 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
17:00Galatasaray - Kayserispor 4:1 (2:0, 2:1)
UgandaUganda: Premier League    
14:00Express - Mbarara City 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Proline - Kyetume 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Vipers - Onduparaka FC 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Wakiso Giants - Bright Stars 1:1 (0:1, 1:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
14:15Al Fujairah - Shabab Al-Ahli Dubai 0:0 (0:0, 0:0)
14:15Al Sharjah - Ittihad Kalba 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Al Jazira - Al Wahda 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Hatta - Khorfakkan 1:1 (0:0, 1:1)
UruguayUruguay: Super Cup    
00:30Nacional - Liverpool M. 2:4 ET (0:1, 2:1, 0:2)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
00:00Dep. Tachira - Puerto Cabello 0:0 (0:0, 0:0)
20:30Carabobo - Gran Valencia 0:0 (0:0, 0:0)
23:15Caracas - Estudiantes Merida 5:1 (3:1, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
00:00Cerro Largo - Guarany de Bage 1:0 (0:0, 1:0)
08:30Viimsi JK - Tabasalu 1:2 (0:1, 1:1)
09:00Ripensia Timisoara - U Craiova 1948 1:1 (0:1, 1:0)
10:00Energetik-BGU - Underdog Chist CAN.  
10:00FK Krylya Sovetov Samara - FK Chayka 2:2 (2:1, 0:1)
12:10Flora - Narva 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Buchbach - Unterfohring 2:2 (1:0, 1:2)
13:00Falkenbergs - Linkoping City 4:0  
13:00Kalmar - Osters 5:0 (1:0, 4:0)
13:00Norderstedt - Dassendorf 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Sonderjyske - TSC Backa Topola 0:3 (0:2, 0:1)
13:00Trayal Krusevac - OFK Beograd 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Sasa - Osogovo 2:2 (1:0, 1:2)
14:00AFC Eskilstuna - Akropolis 4:1 (2:1, 2:0)
14:00Csikszereda M. Ciuc - Suduva CAN.  
14:00Duren - Bergisch Gladbach 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Hannoverscher SC - Eintracht Celle 3:1 (0:0, 3:1)
14:00Jeddeloh - Bremer 2:3  
14:00Serres - Borec 1:2  
14:00Slask Wroclaw - Hradec Kralove 5:1 (2:0, 3:1)
14:00Tartu Welco - Nomme Utd 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Chertanovo M. - Dordoi Bishkek 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Cobh Ramblers - Cork City 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Desna - FK Sarajevo 0:0 (0:0, 0:0)
15:00FK Krylya Sovetov Samara - Dynamo Brest 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Mura - Akhmat Grozny 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Sogndal - Silkeborg 1:0  
15:00Sp. Subotica - Vorskla Poltava 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Zenit - Silkeborg CAN.  
15:00Zrinjski - NK Istra 5:1 (4:0, 1:1)
15:30FK Crvena zvezda - Celje 1:1 (0:0, 1:1)
15:50Parnu JK Vaprus - Maardu 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Ararat-Armenia - Ural 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Ceske Budejovice - Cukaricki 3:0 (3:0, 0:0)
16:00FC 08 Homburg - Lubeck 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Malmo FF - Krasnodar 1:3  
17:00Vardar - Borac Banja Luka 0:2 (0:1, 0:1)
17:30Makedonija GP - Sloboda 0:3  
18:00Legia - Wisla Plock 1:1  
WorldWorld: Club Friendly Women    
14:00Bayer Leverkusen W - Andernach W 6:1  
15:00LSK Kvinner W - Goteborg W 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Rosengard W - Fortuna Hjorring W 5:1  
15:30Duisburg W - Meppen W 3:3 (2:1, 1:2)
ZambiaZambia: Super League    
14:00Power Dynamos - Red Arrows 0:1 (0:1, 0:0)