Too many results? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Results, your favourite sport will be displayed by default.

Last soccer results

Calendar
AfricaAfrica: CAF Champions League    
14:00Mamelodi Sundowns - Wydad 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Mazembe - ZESCO 3:1 (1:1, 2:0)
14:00Primeiro de Agosto - Zamalek 0:0 (0:0, 0:0)
14:00USM Alger - Petro Atletico 2:2 (1:0, 1:2)
17:00JS Kabylie - Esperance Tunis 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Raja Casablanca - AS Vita Club 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Al-Hilal Omdurman - Al Ahly 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Etoile Sahel - Platinum 2:0 (0:0, 2:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
02.02.2020
17:00Al Nasr - Horoya 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Bidvest Wits - Djoliba 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Hassania Agadir - Paradou 0:3 (0:1, 0:2)
17:00Nouadhibou - Pyramids 0:1 (0:0, 0:1)
17:00San Pedro - Enyimba 2:5 (2:3, 0:2)
20:00Berkane - Zanaco 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Enugu Rangers - El Masry 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Motema Pembe - FC Esae 1:0 (1:0, 0:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
02.02.2020
14:00Luftetari Gjirokastra - Partizani 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Flamurtari - Kukesi 1:4 (0:2, 1:2)
17:00KF Tirana - Teuta 2:1 (2:1, 0:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
14:00Besa Kavaje - Iliria Kruja 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Beselidhja Lezha - Terbuni 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Devolli - Cerrik 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Egnatia Rrogozhine - Koplik 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kastrioti - Shkumbini Peqin CAN.  
14:00Korabi Peshkopi - Burreli 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Oriku - Lushnja 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Pogradeci - Elbasani 3:0 (1:0, 2:0)
02.02.2020
14:00Apolonia Fier - Shenkolli 5:1 (3:0, 2:1)
14:00Erzeni - Dinamo Tirana 0:1 (0:0, 0:1)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
15:00Mlila - MC Alger 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Constantine - Saoura 2:2 (0:2, 2:0)
17:45ASO Chlef - Magra 0:0 (0:0, 0:0)
18:45Bel Abbes - Oran 1:2 (1:1, 0:1)
AlgeriaAlgeria: U21 League    
11:00Paradou U21 - Biskra U21 3:0 (0:0, 3:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 2    
15:00Arba - Harrach 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Arzew - ASM Oran 1:3 (0:2, 1:1)
15:00Bejaia - Amal Bou Saada 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Eulma - Saida 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Khroub - Tlemcen 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Medea - Annaba 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Relizane - Skikda 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Tadjenant - MO Bejaia 3:2 (1:0, 2:2)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
02.02.2020
12:00UE Engordany - FC Santa Coloma 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Atletic Escaldes - Carroi 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Sant Julia - Ordino 3:2 (1:1, 2:1)
18:00UE Santa Coloma - Inter Escaldes 0:2 (0:0, 0:2)
AngolaAngola: Girabola    
15:00C.R.D. Libolo - Progresso 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Onze Bravos - Ferroviario do Huambo 3:0  
15:00Sporting de Cabinda - Primeiro de Maio CAN.  
15:30Interclube - Santa Rita 3:1  
02.02.2020
15:00Cuando Cubango - Caala 0:1  
15:30Academica - Wiliet 0:1  
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:10Velez Sarsfield - Aldosivi 1:1 (1:0, 0:1)
01:10Huracan - Gimnasia L.P. 1:1 (1:1, 0:0)
21:35Independiente - Rosario Central 5:0 (3:0, 2:0)
23:40Atl. Tucuman - Defensa y Justicia 1:1 (1:0, 0:1)
23:40Estudiantes L.P. - Union de Santa Fe 3:1 (1:0, 2:1)
02.02.2020
01:45Argentinos Jrs - Racing Club 1:1 (1:0, 0:1)
21:35River Plate - Central Cordoba 2:0 (1:0, 1:0)
23:40Colon Santa FE - Banfield 0:1 (0:0, 0:1)
23:40Lanus - Godoy Cruz 2:0 (0:0, 2:0)
01:45Talleres Cordoba - Boca Juniors 1:2 (0:1, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera B    
21:00Colegiales - Almirante Brown 2:1 (1:0, 1:1)
21:00Deportivo Armenio - Talleres (R.E) 0:3 (0:1, 0:2)
21:00Tristan Suarez - UAI Urquiza 3:0 (1:0, 2:0)
02.02.2020
21:00Flandria - Argentino de Quilmes 0:1 (0:0, 0:1)
21:00Justo Jose de Urquiza - Villa San Carlos 3:2 (1:0, 2:2)
21:00Sacachispas - Fenix 1:1 (1:1, 0:0)
21:00San Miguel - Comunicaciones 0:1 (0:1, 0:0)
21:00San Telmo - Defensores Unidos 1:2 (0:1, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera C    
21:00El Porvenir - Midland 1:2 (0:0, 1:2)
21:00Ituzaingo - San Martin Burzaco 1:1 (0:0, 1:1)
21:00Leandro N. Alem - Berazategui 3:3 (0:2, 3:1)
21:00Sportivo Italiano - Laferrere 1:1 (0:1, 1:0)
21:00Argentino de Merlo - Central Cordoba 1:0 (0:0, 1:0)
21:00Canuelas - Dep. Merlo 0:4 (0:2, 0:2)
21:00Deportivo Espanol - Club Lujan 1:1 (0:0, 1:1)
21:00General Lamadrid - Dock Sud 3:0 (0:0, 3:0)
21:00Victoriano A. - Real Pilar 1:2 (1:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:45San Martin Formosa - Defensores Belgrano VR 1:2 (0:2, 1:0)
01:00Boca Unidos - Chaco For Ever 2:0 (0:0, 2:0)
01:00Sarmiento Resistencia - Central Norte 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Douglas Haig - Crucero del Norte 2:0 (0:0, 2:0)
02.02.2020
00:30Club A. Guemes - Sportivo Belgrano 2:0 (0:0, 2:0)
01:30Def. Pronunciamiento - Union Sunchales 3:2 (1:1, 2:1)
21:30Olimpo Bahia Blanca - Camioneros Buenos Aires 2:0 (0:0, 2:0)
21:30Sansinena - Juventud Unida Universitario 0:3 (0:1, 0:2)
21:30Sol de Mayo - Desamparados 0:1 (0:0, 0:1)
22:00Huracan Las Heras - Circulo Deportivo 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. 3:1 (0:0, 3:1)
01:00Sportivo Estudiantes - Deportivo Maipu 0:1 (0:1, 0:0)
AustraliaAustralia: Y-League    
06:30Sydney FC U23 - Melbourne Victory U23 5:1 (2:1, 3:0)
AustraliaAustralia: A-League    
09:30Sydney FC - Brisbane Roar 1:0 (0:0, 1:0)
07:00Newcastle Jets - Western United 0:0 (0:0, 0:0)
09:30Adelaide United - Melbourne City 3:1 (3:1, 0:0)
11:45Perth Glory - Melbourne Victory 2:2 (1:1, 1:1)
02.02.2020
06:00Central Coast Mariners - WS Wanderers 1:3 (0:1, 1:2)
AustraliaAustralia: W-League    
09:30Newcastle W - Adelaide W 2:0 (0:0, 2:0)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Champions League    
04:00Veitongo - Tupapa 2:2 (2:1, 0:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
12:00Zira - Sabah Baku 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Neftci Baku - Sumqayit 1:1 (0:1, 1:0)
02.02.2020
12:00Gabala - Keshla 1:2 (0:2, 1:0)
14:30Sabail - Qarabag 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:30Kortrijk - St. Liege 3:1 (0:0, 3:1)
18:00Genk - Charleroi 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Eupen - Cercle Brugge KSV 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Oostende - St. Truiden 1:0 (0:0, 1:0)
20:30KV Mechelen - Gent 0:3 (0:1, 0:2)
02.02.2020
14:30Club Brugge KV - Antwerp 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Anderlecht - Mouscron 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Waregem - Waasland-Beveren 5:0 (3:0, 2:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
20:00Diegem - Pepingen 2:1 (2:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Proximus League    
20:30Beerschot VA - Westerlo 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Lokeren - St. Gilloise 0:2 (0:1, 0:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
20:00Hoogstraten - Duffel CAN.  
BelgiumBelgium: Proximus League    
20:30Leuven - KSV Roeselare 2:1 (2:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
02.02.2020
15:00Aalst - ASV Geel 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Hades - Wijgmaal 2:1 (1:0, 1:1)
15:00K. Berchem Sport - Londerzeel 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Spouwen-Mopertingen - Cappellen 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Tienen - Hasselt 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Vosselaar - Bocholter 2:3 (1:2, 1:1)
BelgiumBelgium: Proximus League    
02.02.2020
16:00Lommel SK - Virton 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
20:00Dender - RWDM 0:1 (0:0, 0:1)
20:00La Louviere - Dessel 3:6 (2:1, 1:5)
20:00OC Charleroi - Heist 2:3 (2:1, 0:2)
20:00Patro Eisden - Lierse K. 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Tubize - Thes Sport 0:2 (0:0, 0:2)
02.02.2020
15:00Boom - URSL Vise 1:1 (0:0, 1:1)
15:00RFC Liege - Deinze 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Saint Eloois - Seraing 0:4 (0:2, 0:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
02.02.2020
15:00Francs Borains - Meux 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Givry - Couvin-Mariembourg 3:2 (3:2, 0:0)
15:00Hamoir - Verlaine 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Onhaye - Namur 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Rebecquoise - Entente Durbuy 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Solieres Sport - Waremme 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Stockay-Warfusee - RAAL La Louviere 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Tilleur - Acren 1:3 (1:1, 0:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
02.02.2020
15:00Gullegem - Dikkelvenne 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Hamme - Oudenaarde 3:3 (1:1, 2:2)
15:00Knokke - Menen 3:0 (1:0, 2:0)
15:00KRC Gent - Merelbeke 1:1 (0:0, 1:1)
15:00KRC Harelbeke - Westhoek 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Mandel United - Lokeren-Temse 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Petegem - Sint Niklaas 3:1 (0:0, 3:1)
15:00Ronse - Zwevezele 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Super League Women    
20:00Genk W - St. Liege W 0:1  
20:30Gent W - Club Brugge W 2:1 (1:1, 1:0)
20:30Leuven W - RSC Anderlecht W 0:2  
BelgiumBelgium: 1st National Women    
14:00Aalst W - Gent II W 1:0 (0:0, 1:0)
15:00GBA Kontich W - Leuven II W 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Genk II W - Tienen W 2:2 (1:2, 1:0)
15:00Massenhoven W - Femina Woluwe W 2:4 (1:3, 1:1)
15:00Zwevezele W - Zulte Waregem W 1:1 (1:0, 0:1)
16:45Mechelen W - St. Liege 2 W 0:4 (0:1, 0:3)
BermudaBermuda: Premier League    
20:00North Village Rams - Robin Hood 1:1 (0:0, 1:1)
02.02.2020
20:00Boulevard Blazers - Devonshire Cougars 4:2 (0:0, 4:2)
20:00Somerset - PHC Zebras 0:3 (0:1, 0:2)
20:00X-Roads Warriors - Southampton 3:1 (1:1, 2:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01:30Aurora - Wilstermann 2:1 (1:0, 1:1)
01:30Guabira - Oriente Petrolero 1:2 (0:1, 1:1)
20:00Always Ready - The Strongest 4:1 (2:0, 2:1)
02.02.2020
01:00Bolivar - Nacional Potosi 4:0 (1:0, 3:0)
01:00San Jose - Royal Pari 0:2 (0:2, 0:0)
20:00Wilstermann - Blooming 3:0 (2:0, 1:0)
22:15Oriente Petrolero - Aurora 2:1 (1:1, 1:0)
22:15Real Potosi - Santa Cruz 2:1 (0:1, 2:0)
00:30Palmaflor - Guabira 2:0 (0:0, 2:0)
BotswanaBotswana: Premier League    
14:30BR Highlanders - Jwaneng Galaxy 0:4 (0:1, 0:3)
14:30Extension Gunners - BDF XI 1:4 (0:2, 1:2)
14:30Orapa United - Gaborone Utd 0:2 (0:2, 0:0)
14:30Police XI - Notwane 2:3 (1:1, 1:2)
15:00Molepolole - Miscellaneous 2:3 (1:1, 1:2)
17:15Prisons XI Gaborone - Tafic FC 2:1 (2:1, 0:0)
18:00Gilport Lions - Township Rollers 2:1 (1:0, 1:1)
02.02.2020
14:30Morupule - Security Systems 3:3 (2:0, 1:3)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
01:30Nacional-AM - Manaus 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
19:00Itapemirim - Linhares 3:1 (1:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
19:00Sao Bernardo - Atibaia 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
19:00Serra - Vitoria ES 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
19:00Taubate - Penapolense 1:0 (1:0, 0:0)
20:00RB Brasil - Audax-SP 0:2 (0:0, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
20:30Amazonas - Penarol 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
21:00Porto Velho - Genus 2:1 (2:0, 0:1)
21:00Vilhenense - Uniao Cacoalense 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
22:00SAO Mateus - Rio Branco ES 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
23:00Piracicaba - Sao Bento 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
23:00Sao Raimundo AM - Iranduba 4:3 (1:0, 3:3)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
02.02.2020
14:00Juventus-SP - Sao Caetano 1:3 (0:2, 1:1)
14:00Portuguesa Santista - Rio Claro 2:1  
14:00Sertaozinho - Monte Azul 2:4  
14:00Votuporanguense - Portuguesa 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
02.02.2020
19:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste 0:2 (0:2, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Tocantinense    
02.02.2020
20:00Araguacema - Palmas 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
02.02.2020
20:30Fast Clube - Nacional-AM 2:0  
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
02.02.2020
20:45Ji-Parana - Barcelona RO 2:2  
BrazilBrazil: Campeonato Acreano    
02.02.2020
21:00Acreano - Sao Francisco FC 7:0 (2:0, 5:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
02.02.2020
21:00Manaus - Princesa Solimoes 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
02.02.2020
21:00Pimentense - Guapore 1:1  
21:00Real Ariquemes - Guajara 1:3 (1:2, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Acreano    
02.02.2020
23:00Galvez - Nauas EC 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Alagoano    
21:00ASA - Olhodaguense 2:1 (2:1, 0:0)
21:00CSE - CRB 1:1 (1:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
02.02.2020
20:00Alagoinhas - Jacobina 2:0 (0:0, 2:0)
20:00Bahia - Jacuipense 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Fluminense de Feira - Bahia De Feira 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Vitoria da Conquista - Vitoria 1:2 (1:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
19:30Ceilandia - Real Brasilia 0:2 (0:1, 0:1)
20:00Paranoa - Capital 1:4 (1:2, 0:2)
02.02.2020
14:30Ceilandense - Luziania 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Sobradinho - Gama 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Taguatinga Esporte - Brasiliense 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Bosque Formosa - Unai EC 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
15:00Vasco - Cabofriense 0:1 (0:1, 0:0)
20:00Madureira - Bangu 0:0 (0:0, 0:0)
23:00Fluminense - Boavista 0:1 (0:0, 0:1)
02.02.2020
20:00Botafogo RJ - Vasco 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
01:00Marcilio Dias - Concordia 2:1 (2:0, 0:1)
01:30Avai - Brusque 0:1 (0:0, 0:1)
02.02.2020
20:00Criciuma - Marcilio Dias 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Figueirense - Avai 0:2 (0:1, 0:1)
22:30Chapecoense-SC - Brusque 0:1 (0:1, 0:0)
23:30Joinville - Concordia 2:1 (2:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Cearense    
20:30Barbalha - Caucaia 2:1 (1:1, 1:0)
02.02.2020
20:00Ferroviario - Guarany 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
01:30Gremio - EC Sao Jose 2:1 (0:1, 2:0)
20:00Pelotas - Juventude 3:1 (1:0, 2:1)
23:00Ypiranga FC - Internacional 0:0 (0:0, 0:0)
02.02.2020
20:00SER Caxias - Brasil de Pelotas 1:0 (1:0, 0:0)
22:00EC Sao Jose - Aimore 2:0 (1:0, 1:0)
23:00Novo Hamburgo - Sao Luiz 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
00:30Vila Nova FC - Gremio Anapolis 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Anapolis - Ipora 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Goiania - Goianesia 0:1 (0:1, 0:0)
20:00Jaragua - Atletico GO 1:0 (0:0, 1:0)
02.02.2020
20:00Goias - Vila Nova FC 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Gremio Anapolis - Anapolina 3:2 (2:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
01:10Dom Bosco - Uniao Rondonopolis 1:2  
01:10Operario VG - Nova Mutum 0:2 (0:0, 0:2)
02.02.2020
20:00Cuiaba Esporte - Operario VG 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Nova Mutum - Mixto 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Pocone - Dom Bosco 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
20:00America MG - Uberlandia 3:0 (1:0, 2:0)
02.02.2020
14:30Caldense - Villa Nova MG 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Atletico-MG - Tombense 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Patrocinense - Coimbra 1:0 (1:0, 0:0)
23:00Tupynambas - Cruzeiro 2:4 (2:0, 0:4)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
21:00Independente - Remo 1:2 (0:1, 1:1)
21:00Itupiranga - Tapajos 1:0 (0:0, 1:0)
02.02.2020
14:00Paragominas - Aguia De Maraba 1:0 (0:0, 1:0)
19:30Bragantino - Carajas 0:0  
20:00Castanhal - Paysandu PA 3:2 (1:0, 2:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
00:00Cianorte - Athletico-PR 3:1 (0:1, 3:0)
02.02.2020
20:00Cascavel CR - Toledo 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Londrina - Coritiba 2:3 (2:2, 0:1)
20:00Operario - Cianorte 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Parana S.T.C. - Cascavel 1:3 (1:1, 0:2)
20:00Rio Branco PR - Uniao PR 2:1 (2:1, 0:0)
22:00Athletico-PR - Parana 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
01:30Mirassol - Guarani 1:1 (0:0, 1:1)
01:30Ponte Preta - Corinthians 2:1 (2:0, 0:1)
20:30Oeste - Ferroviaria 1:5 (1:2, 0:3)
02.02.2020
15:00Agua Santa - Ituano 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Corinthians - Santos 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Bragantino - Palmeiras 2:1 (1:0, 1:1)
23:00Guarani - Santo Andre 2:1 (1:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
20:00Afogados da Ingazeira - Retro 2:2 (0:0, 2:2)
02.02.2020
00:00Salgueiro - Petrolina 2:0 (0:0, 2:0)
20:00Santa Cruz - Academica Vitoria 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
19:30Boca Junior - Lagarto 1:0 (0:0, 1:0)
02.02.2020
20:00Sergipe - Dorense 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
20:00Aquidauanense - Chapadao 3:1 (0:0, 3:1)
20:00Comercial MS - Aguia Negra 1:2 (1:1, 0:1)
21:00Costa Rica - Nova Andradina 2:0 (1:0, 1:0)
02.02.2020
20:00Operario MS - Ponta Pora 4:1 (1:1, 3:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
20:00Sao Paulo Crystal - Atl. Cajazeirense 0:0 (0:0, 0:0)
02.02.2020
21:00Nacional de Patos - Sport PB 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Sousa - Treze PB 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Maranhense    
20:30Maranhao - Sampaio Correa 1:1 (1:1, 0:0)
02.02.2020
19:30Cordino EC - Imperatriz 0:1 (0:0, 0:1)
19:30SE Juventude - Sao Jose MA 3:0 (2:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Piauiense    
02.02.2020
00:00Picos - AE Altos 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Piaui - Parnahyba 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
20:00River-PI - CSA 3:1 (2:0, 1:1)
20:00Sport Recife - Vitoria 1:1 (0:0, 1:1)
22:00Botafogo PB - Confianca 1:1 (0:0, 1:1)
22:00Fortaleza - Ceara 1:1 (0:1, 1:0)
02.02.2020
00:00Frei Paulistano - Nautico 0:2 (0:0, 0:2)
22:00ABC - America RN 2:1 (1:0, 1:1)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
16:30Royal - ASEC Koudougou 3:0 (2:0, 1:0)
16:30US Ouagadougou - Kozaf 2:0 (0:0, 2:0)
16:30AS Police - Bobo-Dioulasso 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Majestic - ASF Dioulasso 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Rahimo - Salitas 0:4 (0:3, 0:1)
02.02.2020
16:30Kadiogo - AS Douanes 0:2 (0:1, 0:1)
16:30Sonabel Ouagadougou - Etoile Filante 0:0 (0:0, 0:0)
18:45ASFA Yennega - USFA 0:1 (0:0, 0:1)
CameroonCameroon: Elite One    
02.02.2020
13:00APEJES Academy - Feutcheu 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Canon Yaounde - Stade Renard 0:2 (0:1, 0:1)
13:00Fovu Baham - Eding Sport 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Colombe Lobo - Avion Academy 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Fortuna Mfou - Bamboutos FC 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Panthere - Bamenda 1:1 (1:0, 0:1)
15:00UMS de Loum - Dragon de Yaounde 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Union Douala - Tonnerre 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Young Sports - Cotonsport 0:0 (0:0, 0:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
13:00AS Matelots - Ngaoundere 2:2 (1:0, 1:2)
13:00Fauve Azur Elite - Dynamo Douala 4:0 (1:0, 3:0)
15:00AS Fap - Foncha 3:2 (3:1, 0:1)
15:00Les Astres - Renaissance 1:0 (1:0, 0:0)
15:00New Star - AS Matelots CAN.  
15:00OFTA - Bafoussam 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Stade de Bertoua - Yafoot 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
01:00Union La Calera - U. Espanola 1:0 (1:0, 0:0)
16:00U. De Concepcion - S. Wanderers 0:2 (0:1, 0:1)
21:30Palestino - Huachipato 1:0 (1:0, 0:0)
21:30U. De Chile - Curico Unido 5:1 (2:1, 3:0)
02.02.2020
16:00Cobresal - Colo Colo 2:1 (0:0, 2:1)
22:00U. Catolica - O'Higgins 3:2 (1:0, 2:2)
00:30Deportes Iquique - Everton 2:2 (2:0, 0:2)
ColombiaColombia: Primera A    
00:05Cucuta - Millonarios 1:1 (0:0, 1:1)
00:05Santa Fe - Envigado 1:1 (1:0, 0:1)
22:05Bucaramanga - Deportes Tolima 0:0 (0:0, 0:0)
02.02.2020
00:10Junior - Ind. Medellin 1:0 (1:0, 0:0)
02:15Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 1:2 (0:0, 1:2)
21:15Pereira - Cucuta 2:0 (0:0, 2:0)
23:20Millonarios - La Equidad 2:2 (1:1, 1:1)
01:30America De Cali - Chico 1:0 (1:0, 0:0)
ColombiaColombia: Primera B    
02:05Llaneros - U. Magdalena 4:0 (1:0, 3:0)
20:00Tigres - Fortaleza 1:2 (1:1, 0:1)
21:30Atletico F.C. - Boca Juniors 1:0 (0:0, 1:0)
21:30Leones - Bogota 0:0 (0:0, 0:0)
21:30Valledupar - Quindio 0:0 (0:0, 0:0)
02.02.2020
21:30Barranquilla - Orsomarso 0:0 (0:0, 0:0)
21:30Cortulua - Cartagena 2:0 (1:0, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
03:00Guadalupe - Herediano 0:0 (0:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00Barrio Mexico - Puntarenas FC 2:1  
21:00Guanacasteca - Carmelita 0:1  
21:00Municipal Turrialba - Municipal Garabito 0:0  
21:00Santa Ana - Curridabat 7:2  
21:00Santa Rosa - AD Cartagena 3:3  
21:00CS Uruguay - FC Desamparados 3:1  
21:00Liberia - AD Rosario 3:4  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
18:00Zapresic - Istra 1961 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Lok. Zagreb - Rijeka 2:1 (1:0, 1:1)
17:30Slaven Belupo - D. Zagreb 0:2 (0:1, 0:1)
02.02.2020
15:00Varazdin - Hajduk Split 0:3 (0:1, 0:2)
17:30Gorica - Osijek 0:0 (0:0, 0:0)
CyprusCyprus: First Division    
16:00Achnas - Paphos 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Anorthosis - Doxa 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Ol. Nicosia - Omonia 0:2 (0:2, 0:0)
02.02.2020
15:00AEL Limassol - Apollon 2:0 (0:0, 2:0)
17:00APOEL - Nea Salamis 2:1 (0:0, 2:1)
CyprusCyprus: Division 2    
14:00Alki Oroklini - Zakakiou 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Aris - Othellos Athienou 1:0 (1:0, 0:0)
14:00ASIL Lysi - Ermis 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Ayia Napa - Sotiras 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Karmiotissa - Anagennisi Derynia 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Omonia Aradippou - Xylotympou 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Omonia Psevda - Digenis Akritas 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Ypsonas - Chloraka 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
15:00Rajhradice - Hroznova Lhota 6:4  
DjiboutiDjibouti: Division 1    
13:00ASAS - ASC Hayab 3:0  
15:00Esperance Sportive - SID 1:0  
17:00Institut/ETP - EAD 1:4  
15:00Port - Gendarmerie 1:0  
17:00AS Arta - Dikhil 0:0  
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
15:30Groupe Bazano - Bukavu Dawa CAN.  
15:30Maniema - AS Vita Club CAN.  
15:30Sanga Balende - Mazembe CAN.  
02.02.2020
15:30Bukavu Dawa - Dauphins Noirs 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Sanga Balende - RCK CAN.  
15:30St Eloi Lupopo - Bukavu Dawa CAN.  
15:30St Eloi Lupopo - Don Bosco 0:0 (0:0, 0:0)
EcuadorEcuador: Super Cup    
22:00Delfin - LDU Quito 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 4:5)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:15Jocoro - Chalatenango 4:1 (2:0, 2:1)
02.02.2020
02:15Metapan - Sonsonate 1:0 (1:0, 0:0)
22:0011 Deportivo - Santa Tecla 1:0 (1:0, 0:0)
22:15Aguila - FAS 1:0 (1:0, 0:0)
22:15Alianza FC - Independiente F.C. 0:1 (0:0, 0:1)
22:30El Vencedor - Municipal Limeno 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League    
13:30Leicester - Chelsea 2:2 (0:0, 2:2)
16:00Bournemouth - Aston Villa 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Crystal Palace - Sheffield Utd 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Liverpool - Southampton 4:0 (0:0, 4:0)
16:00Newcastle - Norwich 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Watford - Everton 2:3 (2:2, 0:1)
16:00West Ham - Brighton 3:3 (2:0, 1:3)
18:30Manchester Utd - Wolves 0:0 (0:0, 0:0)
02.02.2020
15:00Burnley - Arsenal 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Tottenham - Manchester City 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: Championship    
20:45Cardiff - Reading 1:1 (0:1, 1:0)
20:45Derby - Stoke 4:0 (2:0, 2:0)
13:30Hull - Brentford 1:5 (1:2, 0:3)
EnglandEngland: National League    
16:00AFC Fylde - Boreham Wood 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00AFC Rushden & Diamonds - Redditch 3:0 (3:0, 0:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00AFC Telford - Altrincham 2:2 (1:0, 1:2)
EnglandEngland: National League    
16:00Aldershot - Harrogate 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: National League North    
16:00Alfreton - Hereford 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Alvechurch - Leiston 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Banbury - Bromsgrove 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: National League    
16:00Barnet - Hartlepool 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Barrow - Torquay 2:1 (0:0, 2:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Beaconsfield Town - Weston-super-Mare 2:2 (1:0, 1:2)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Biggleswade Town - Stratford 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
16:00Birmingham - Nottingham 2:1 (1:1, 1:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Bishop's Stortford - Wingate & Finchley 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Blackfield & Langley - Chesham 0:2 (0:2, 0:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00Blyth - Boston Utd 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Bognor Regis - Kingstonian 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00Brackley Town - Farsley 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Braintree - Weymouth 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Brightlingsea - Potters Bar 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Carshalton - Worthing 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
16:00Charlton - Barnsley 2:1 (2:0, 0:1)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Cheshunt - Leatherhead 1:3 (0:0, 1:3)
EnglandEngland: National League South    
16:00Chippenham - Dartford 1:5 (1:5, 0:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Coalville - St. Ives 1:2 (1:0, 0:2)
EnglandEngland: National League South    
16:00Concord - Havant & W 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Corinthian-Casuals - Lewes 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Cray - Horsham FC 2:1 (2:1, 0:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00Darlington - Guiseley 0:3 (0:1, 0:2)
EnglandEngland: National League South    
16:00Dorking - Bath 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Dulwich Hamlet - Chelmsford 5:3 (2:1, 3:2)
16:00Eastbourne Boro - Hemel Hempstead 1:1 (1:1, 0:0)
EnglandEngland: National League    
16:00Eastleigh - Woking 2:0 (2:0, 0:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00East Thurrock - Folkestone 1:3 (0:1, 1:2)
EnglandEngland: National League    
16:00Ebbsfleet - Sutton 1:1 (1:0, 0:1)
16:00FC Halifax - Bromley 2:1 (2:1, 0:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00FC United - Mickleover 3:3 (1:1, 2:2)
EnglandEngland: Championship    
16:00Fulham - Huddersfield 3:2 (3:2, 0:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Gainsborough - Basford 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00Gateshead - Leamington 4:2 (3:1, 1:1)
16:00Gloucester - Spennymoor 1:2 (0:2, 1:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Grantham - Buxton 1:3 (1:0, 0:3)
EnglandEngland: National League South    
16:00Hampton & Richmond - Hungerford 7:1 (3:1, 4:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Haringey - Bowers & Pitsea 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Hartley Wintney - Dorchester 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Hayes & Yeading - Gosport 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Hendon - Yate Town 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Hornchurch - Enfield Town 4:0 (4:0, 0:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00Kettering - Curzon Ashton 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Kings Langley - Barwell 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00King’s Lynn - Kidderminster 0:2 (0:2, 0:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Lancaster - Warrington 2:1 (2:1, 0:0)
EnglandEngland: Championship    
16:00Leeds - Wigan 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Lowestoft - Nuneaton 0:2 (0:2, 0:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Matlock - Hyde 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Merstham - Margate 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Merthyr Town - Met. Police 1:2 (0:0, 1:2)
EnglandEngland: Championship    
16:00Middlesbrough - Blackburn 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Morpeth - Radcliffe 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Nantwich - Bamber Bridge 3:2 (2:0, 1:2)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Needham Market - Hednesford 4:3 (3:1, 1:2)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Poole - Swindon S 2:0 (2:0, 0:0)
EnglandEngland: Championship    
16:00Preston - Swansea 1:1 (1:1, 0:0)
16:00QPR - Bristol City 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Rushall - Royston 1:3 (0:2, 1:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Salisbury - Tiverton 2:2 (1:2, 1:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Scarborough - Ashton Utd 3:1 (1:1, 2:0)
EnglandEngland: Championship    
16:00Sheffield Wed - Millwall 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Slough - Oxford City 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: National League    
16:00Solihull Moors - Maidenhead 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: National League North    
16:00Southport - Bradford PA 3:3 (1:1, 2:2)
EnglandEngland: National League South    
16:00St. Albans - Welling 1:2 (0:1, 1:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Stalybridge - South Shields 2:2 (1:1, 1:1)
EnglandEngland: National League    
16:00Stockport - Dover 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Stourbridge - Peterborough Sports 1:6 (1:2, 0:4)
16:00Tamworth - Hitchin 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Taunton - Harrow 3:2 (1:0, 2:2)
16:00Truro - Farnborough 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Walton Casuals - Wimborne 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Championship    
16:00West Brom - Luton 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Whitby - Atherton 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Witton - Stafford 2:2 (1:1, 1:1)
EnglandEngland: National League    
16:00Wrexham - Dag & Red 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Yeovil - Chorley 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00York - Chester 4:2 (3:1, 1:1)
EnglandEngland: National League    
18:20Notts Co - Chesterfield 3:0 (0:0, 3:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
02.02.2020
13:00Liverpool W - Birmingham W CAN.  
EnglandEngland: Women’s Championship    
02.02.2020
15:00Blackburn W - Durham W 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Women’s Super League    
02.02.2020
15:00Brighton W - Everton W 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Chelsea W - West Ham W 8:0 (3:0, 5:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
02.02.2020
15:00Leicester W - Lewes W 1:0 (0:0, 1:0)
15:00London City Lionesses W - Coventry United W 3:2 (1:2, 2:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
02.02.2020
15:00Manchester City W - Arsenal W 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Reading W - Manchester Utd W 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
02.02.2020
16:00Aston Villa W - Charlton W 3:0 (1:0, 2:0)
EnglandEngland: League One    
16:00Accrington - AFC Wimbledon 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Bolton - Tranmere 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Bristol Rovers - Coventry 1:2 (1:2, 0:0)
16:00Fleetwood - Doncaster 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Ipswich - Peterborough 1:4 (0:2, 1:2)
16:00MK Dons - Wycombe 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Oxford Utd - Blackpool 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Portsmouth - Sunderland 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Rochdale - Shrewsbury 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Rotherham - Burton 3:2 (1:1, 2:1)
16:00Southend - Lincoln 2:1 (0:0, 2:1)
EnglandEngland: League Two    
16:00Cambridge Utd - Colchester 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Cheltenham - Morecambe 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Crawley - Scunthorpe 3:1 (3:0, 0:1)
16:00Grimsby - Forest Green 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Macclesfield - Northampton 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Mansfield - Carlisle 2:2 (0:0, 2:2)
16:00Plymouth - Newport 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Port Vale - Salford 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Stevenage - Leyton Orient 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Swindon - Exeter 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Walsall - Crewe 1:2 (1:0, 0:2)
16:30Oldham - Bradford City 3:0 (3:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
20:00Chelsea U23 - Leicester U23 2:2 (1:0, 1:2)
20:00Manchester City U23 - Everton U23 4:1 (1:0, 3:1)
20:00Norwich U23 - Manchester Utd U23 1:2 (1:2, 0:0)
14:00Liverpool U23 - Arsenal U23 3:0 (2:0, 1:0)
02.02.2020
13:00Sunderland U23 - West Ham U23 2:4 (1:1, 1:3)
14:00Middlesbrough U23 - Fulham U23 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Professional Development League    
14:30Birmingham U23 - Nottingham U23 1:3 (1:0, 0:3)
EnglandEngland: Premier League U18    
12:00Arsenal U18 - West Ham U18 1:5 (1:1, 0:4)
12:00Blackburn U18 - Manchester Utd U18 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Chelsea U18 - Southampton U18 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Leicester U18 - Brighton U18 3:0 (2:0, 1:0)
12:00Reading U18 - Fulham U18 1:4 (1:1, 0:3)
12:30Norwich U18 - Tottenham U18 1:1 (0:0, 1:1)
12:30West Brom U18 - Everton U18 1:2 (1:2, 0:0)
13:30Manchester City U18 - Middlesbrough U18 6:2 (1:0, 5:2)
14:00Derby U18 - Newcastle Utd U18 1:3 (1:1, 0:2)
14:00Stoke City U18 - Sunderland U18 5:0 (3:0, 2:0)
14:00Swansea U18 - Aston Villa U18 1:4 (0:2, 1:2)
EnglandEngland: Women’s FA Cup    
02.02.2020
18:00Southampton WFC W - Crystal Palace W 0:4 (0:1, 0:3)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
13:00Malanti Chiefs - Black Swallows 3:0  
13:00Manzini Sea Birds - Mhlume 3:0  
15:00Young Buffaloes - Milling Hotspurs 2:0  
15:05Royal Leopards - Moneni Pirates 2:0  
02.02.2020
12:30Mbabane Highlanders - Green Mamba 1:1  
14:00Tambuti - Denver 0:2  
14:35Mbabane Swallows - Manzini Wanderers 0:0 (0:0, 0:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
02.02.2020
13:00Adama City - Ethiopia Bunna 3:0 (2:0, 1:0)
13:00Jimma Aba Jifar - Mekelle 70 Enderta F.C. 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Shire Endaselassie - Hawassa 3:0 (1:0, 2:0)
13:00St. George - Sidama Bunna 6:2 (2:1, 4:1)
13:00Welayta Dicha - Dire Dawa 3:0 (3:0, 0:0)
13:00Wolkite Kenema - Bahir Dar Kenema 2:0 (0:0, 2:0)
EuropeEurope: Atlantic Cup    
17:00Brondby - Norrkoping 2:0 (1:0, 1:0)
21:00FC Copenhagen - FC Astana 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Slavia Prague - Aarhus 3:4 PEN. (0:2, 3:1, 2:4)
02.02.2020
20:00Hacken - Valerenga 1:2 (1:0, 0:2)
FijiFiji: Premier League    
02:30Labasa - Suva 1:2 (1:1, 0:1)
02.02.2020
04:00Lautoka - Nasinu 6:0 (3:0, 3:0)
04:00Navua - Nadi 1:2 (0:1, 1:1)
04:00Rewa - Ba 0:1 (0:1, 0:0)
FinlandFinland: Suomen Cup Women    
12:00KTP W - HJK W 0:9 (0:5, 0:4)
13:00KuPS W - Myran W 2:0 (0:0, 2:0)
13:00PK-35 Vantaa W - Jypk W 1:0 (0:0, 1:0)
15:00TPS W - Aland Utd W 0:3  
FinlandFinland: Kakkosen Cup    
16:00OLS Oulu - Rovaniemi 2 2:4 (2:3, 0:1)
17:45Jazz Pori - PIF Pargas 1:1 (1:1, 0:0)
02.02.2020
13:10JaPS - JIPPO 2:5 (2:3, 0:2)
18:15Honka Akatemia - NJS 4:0 (0:0, 4:0)
19:15HJS Akatemia - TPV 4:2 (3:0, 1:2)
FinlandFinland: Suomen Cup    
17:30KuPS - Lahti 1:0 (1:0, 0:0)
18:30SJK Akatemia - Jaro 2:2 (0:2, 2:0)
12:00Inter Turku - Honka 1:0 (1:0, 0:0)
12:30HIFK - HJK 1:2 (0:2, 1:0)
13:00AC Oulu - AC Kajaani 3:1 (2:0, 1:1)
13:00SJK - Haka 1:3 (1:2, 0:1)
13:30Ilves - Rovaniemi 3:1 (2:0, 1:1)
14:00KPV Kokkola - VPS 1:2 (0:2, 1:0)
14:30KTP - Ekenas 2:1 (0:0, 2:1)
15:15Gnistan - Mikkelin 1:2 (0:1, 1:1)
02.02.2020
13:00MyPa - MuSa 1:2 (0:1, 1:1)
18:00Mariehamn - TPS 1:1 (1:0, 0:1)
FranceFrance: Ligue 1    
20:45Rennes - Nantes 3:2 (0:0, 3:2)
17:30Paris SG - Montpellier 5:0 (3:0, 2:0)
20:00Amiens - Toulouse 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Angers - Reims 1:4 (1:1, 0:3)
20:00Dijon - Brest 3:0 (2:0, 1:0)
20:00Nimes - Monaco 3:1 (1:1, 2:0)
20:00Strasbourg - Lille 1:2 (1:0, 0:2)
02.02.2020
15:00Nice - Lyon 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Metz - St Etienne 3:1 (1:0, 2:1)
21:00Bordeaux - Marseille 0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: Ligue 2    
20:00AC Ajaccio - Chateauroux 0:1 (0:1, 0:0)
20:00Chambly - Caen 0:1 (0:0, 0:1)
20:00Clermont - Orleans 3:1 (0:0, 3:1)
20:00Guingamp - Auxerre 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Le Havre - Lens 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Le Mans - Nancy 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Niort - Paris FC 4:4 (3:2, 1:2)
20:00Rodez - Valenciennes 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Troyes - Grenoble 1:2 (0:1, 1:1)
FranceFrance: Coupe de France Women    
14:15Rodez AF W - Paris SG W 0:6 (0:4, 0:2)
14:15Thonon Evian W - Lyon W 0:2 (0:2, 0:0)
14:30Soyaux W - Guingamp W 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Montpellier W - Metz W 7:1 (4:0, 3:1)
FranceFrance: Ligue 2    
15:30Sochaux - Lorient 0:4 (0:2, 0:2)
FranceFrance: Coupe de France Women    
02.02.2020
13:00Grenoble W - Arras W 0:1 (0:0, 0:1)
14:30CA Paris W - Reims W 0:8 (0:3, 0:5)
14:30Lille W - Dijon W 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Montauban W - Bordeaux W 1:2 PEN. (0:1, 1:0, 2:4)
FranceFrance: National    
18:00Dunkerque - Red Star 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Avranches - Le Puy 3:1 (1:0, 2:1)
20:00Bastia-Borgo - GFC Ajaccio 2:1 (2:0, 0:1)
20:00Bourg en Bresse - Toulon 2:1 (1:0, 1:1)
20:00Concarneau - Boulogne 0:2 (0:1, 0:1)
20:00Creteil - Cholet 3:0 (0:0, 3:0)
20:00Laval - Sporting Club Lyon 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Villefranche - Quevilly Rouen 2:0 (2:0, 0:0)
20:00Pau FC - Beziers 7:0 (1:0, 6:0)
FranceFrance: National 2 - Group A    
16:00Epinal - FC 93 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Haguenau - ASM Belfort 1:0 (1:0, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group B    
18:00Fleury-Merogis - Sannois 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Granville - Vannes 0:3 (0:0, 0:3)
FranceFrance: National 2 - Group C    
18:00Romorantin - Angouleme CFC 1:1 (1:0, 0:1)
18:00Saint-Pryve - Bourges 2:1 (1:1, 1:0)
GabonGabon: Championnat D1    
15:30Bitam - Lozo 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Pelican - Stade Mandji 1:0  
16:00FC Libreville - Mangasport 2:2  
02.02.2020
15:30Oyem - CF Mounana 0:2  
GambiaGambia: GFA League    
17:30Gamtel - BK Milan 1:0 (0:0, 1:0)
17:30Hawks - WAA Banjul 1:1 (1:0, 0:1)
17:30Marimoo - Tallinding United 2:1  
02.02.2020
17:30Armed Forces - Brikama U. 1:0  
17:30Real Banjul - Elite United 4:0 (1:0, 3:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
20:30Hertha Berlin - Schalke 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Augsburg - Werder Bremen 2:1 (0:1, 2:0)
15:30Dortmund - Union Berlin 5:0 (2:0, 3:0)
15:30Dusseldorf - Eintracht Frankfurt 1:1 (0:0, 1:1)
15:30Hoffenheim - Bayer Leverkusen 2:1 (1:1, 1:0)
15:30Mainz - Bayern Munich 1:3 (1:3, 0:0)
18:30RB Leipzig - B. Monchengladbach 2:2 (0:2, 2:0)
02.02.2020
15:30FC Koln - Freiburg 4:0 (1:0, 3:0)
18:00Paderborn - Wolfsburg 2:4 (1:2, 1:2)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
18:30Aue - Arminia Bielefeld 0:0 (0:0, 0:0)
18:30Regensburg - Greuther Furth 0:2 (0:2, 0:0)
13:00Hannover - Wehen 2:2 (0:1, 2:1)
13:00Karlsruher - Holstein Kiel 0:2 (0:2, 0:0)
13:00St. Pauli - Stuttgart 1:1 (0:0, 1:1)
02.02.2020
13:30Darmstadt - VfL Osnabruck 2:2 (1:1, 1:1)
13:30Heidenheim - SG Dynamo Dresden 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Nurnberg - Sandhausen 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
19:00Hallescher - Viktoria Koln 3:4 (0:1, 3:3)
14:00Bayern II - Hansa Rostock 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Braunschweig - Jena 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Ingolstadt - Kaiserslautern 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Meppen - Chemnitzer 1:2 (1:0, 0:2)
14:00Preussen Munster - Duisburg 1:4 (1:2, 0:2)
14:00Unterhaching - Uerdingen 1:0 (1:0, 0:0)
02.02.2020
13:00Mannheim - Magdeburg 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Zwickau - Munich 1860 2:2 (1:1, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
19:00Halberstadt - Berliner AK 07 1:5 (0:2, 1:3)
13:30Altglienicke - Rathenow 3:0 (2:0, 1:0)
13:30Lokomotive Leipzig - Viktoria Berlin 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Erfurt - Energie Cottbus CAN.  
02.02.2020
13:30Babelsberg - Chemie Leipzig 1:0 (1:0, 0:0)
13:30Furstenwalde - BFC Dynamo 3:0 (2:0, 1:0)
13:30Hertha Berlin II - Auerbach 1:2 (0:0, 1:2)
GermanyGermany: Regionalliga West    
19:00Schalke II - Bonner 2:0 (0:0, 2:0)
19:00Verl - Lippstadt 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Alemannia Aachen - Dortmund II 3:3 (2:2, 1:1)
14:00Bergisch Gladbach - SG Wattenscheid CAN.  
14:00RW Essen - Rodinghausen 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Wuppertaler - Homberg 3:1 (1:1, 2:0)
02.02.2020
14:00Fortuna Koln - Oberhausen 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Lotte - Koln II 4:3 (2:2, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
02.02.2020
15:00Baumberg - SSVg Velbert 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
11:00Hamburger SV U19 - Cottbus U19 4:1 (1:1, 3:0)
11:00Holstein Kiel U19 - Hannover U19 1:2 (0:1, 1:1)
12:00RB Leipzig U19 - Chemnitzer FC U19 7:0 (3:0, 4:0)
13:00Dresden U19 - Magdeburg U19 5:2 (2:1, 3:1)
14:30Hertha U19 - St. Pauli U19 1:1 (1:0, 0:1)
02.02.2020
13:00Wolfsburg U19 - Werder Bremen U19 1:4 (0:3, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Bayern U19 - Kaiserslautern U19 2:1 (2:1, 0:0)
12:00Stuttgart U19 - Offenbach U19 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Freiburg U19 - Karlsruher U19 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Furth U19 - Augsburg U19 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Heidenheim U19 - Hoffenheim U19 3:2 (0:2, 3:0)
02.02.2020
11:00Ingolstadt U19 - Eintracht Frankfurt U19 2:2 (2:2, 0:0)
11:00Ulm U19 - Mainz U19 0:4 (0:0, 0:4)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00Duisburg U19 - Leverkusen U19 3:1 (1:1, 2:0)
13:00Bochum U19 - Alemannia Aachen U19 3:0 (2:0, 1:0)
13:30B. Monchengladbach U19 - Preussen Munster U19 1:0 (0:0, 1:0)
02.02.2020
11:00Bielefeld U19 - Schalke U19 0:2 (0:1, 0:1)
11:00Koln U19 - Dortmund U19 0:2 (0:2, 0:0)
11:00Viktoria Koln U19 - Oberhausen U19 1:3 (0:2, 1:1)
11:00Wuppertaler U19 - Dusseldorf U19 1:3 (0:2, 1:1)
GhanaGhana: Premier League    
16:00Karela - Legon Cities 3:0 (2:0, 1:0)
16:30Inter Allies - King Faisal 4:2 (2:0, 2:2)
16:00Elmina Sharks - Eleven Wonders 1:1 (0:0, 1:1)
02.02.2020
16:00Aduana Stars - Medeama 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Asante Kotoko - Liberty 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Ashanti - Ebusua 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Bechem United - Berekum Chelsea 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Dreams - Hearts of Oak 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Great Olympics - WAFA 0:1 (0:1, 0:0)
GibraltarGibraltar: National League    
20:30St Josephs - Lions Gibraltar 5:3 (3:3, 2:0)
16:00Lincoln Red Imps - Europa FC 0:2 (0:0, 0:2)
18:15Lynx - Magpies 3:1 (2:0, 1:1)
02.02.2020
16:00Manchester 62 - Boca Gibraltar 1:2 (1:1, 0:1)
GreeceGreece: Super League 2    
14:00Kerkyra - Ergotelis 0:4 (0:2, 0:2)
15:00Panachaiki - Apollon Larissa 4:0 (3:0, 1:0)
GreeceGreece: Football League    
13:30Ialisos - Ionikos 2:2 (1:1, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00AO Akratitos - Agioi Anargyroi 1:0 (0:0, 1:0)
GreeceGreece: Football League    
14:00Kavala - AO Trikala 0:0 (0:0, 0:0)
14:00PO Triglia - Thesprotos 0:1 (0:0, 0:1)
GreeceGreece: Super League    
16:15OFI Crete - AEL Larissa 0:0 (0:0, 0:0)
16:15Volos - Lamia 1:0 (0:0, 1:0)
18:30Olympiacos Piraeus - Xanthi FC 3:1 (2:0, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
02.02.2020
10:30Thyella Kamari - Agios Ierotheos 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Football League    
02.02.2020
12:45Kalamata - Diagoras 1:0 (1:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
02.02.2020
13:00Asteras Vlachioti - Zakynthos 1:0 (1:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
02.02.2020
13:00Lefkimmi - Mesolongi AE 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
02.02.2020
13:00Rodos - AEK Tripolis 2:0 (0:0, 2:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
02.02.2020
13:30Ano Meras - Kallithea 0:1 (0:0, 0:1)
GreeceGreece: Super League 2    
02.02.2020
13:45Giannina - PAE Chania 1:1 (1:0, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
02.02.2020
14:00Acheron Kanalaki - Tilikratis L. 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
02.02.2020
14:00Aiolikos - Marko 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
02.02.2020
14:00Alexandroypolis - Chrisoupolis 0:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
02.02.2020
14:00Almopos - M. Alexandros Trikala 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
02.02.2020
14:00Anatoli - Nafpaktiakos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
02.02.2020
14:00AO Tsilivi - Thyella Patras 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
02.02.2020
14:00Apollo Efpaliou - Anagennisi Arta 0:1  
GreeceGreece: Super League    
02.02.2020
14:00Aris - Panionios 2:0 (2:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
02.02.2020
14:00Aris Avatou - Panserraikos 1:4 (0:2, 1:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
02.02.2020
14:00AS Giannitsa - Edessaikos 1:2 (0:1, 1:1)
GreeceGreece: Football League    
02.02.2020
14:00Aspropyrgos Enosis - Veria 2:2 (1:1, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
02.02.2020
14:00Astrapi Mes. - Seirina 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
02.02.2020
14:00Atalanti - Iraklis Larissa 3:1  
14:00Atromitos Palamas - Meteora 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
02.02.2020
14:00Diagoras Vrachneikon - AO Paniliakos 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
02.02.2020
14:00Dias Diou - Sellana 2:0  
14:00Dia. Stefanovik - Pierikos 0:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
02.02.2020
14:00Diavolitsi - Panargiakos 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
02.02.2020
14:00Digenis Neochori - Thiseas Agria 1:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
02.02.2020
14:00Doxa Kamila - Aetos Orfani 2:4 (1:2, 1:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
02.02.2020
14:00Ethnikos Piraeus - Keratsini 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
02.02.2020
14:00Florina - A. Asteras 1:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
02.02.2020
14:00Fostiras - Panthiraikos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
02.02.2020
14:00Iraklis Zigou - F.C. Pandramaikos 1:2 (1:2, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
02.02.2020
14:00Karagiannion - Preveza 4:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
02.02.2020
14:00Karitsa - Oikonomos 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
02.02.2020
14:00Keravnos Pernis - Doxa Theologos 2:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
02.02.2020
14:00Kifisias - Ermis Korydallos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
02.02.2020
14:00Kilkisiakos - Orfeas Xanthi 0:4  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
02.02.2020
14:00Kitheron Kapareliou - Palliniakos 1:0  
14:00Korinthos 2006 - Ipato 0:4 (0:1, 0:3)
GreeceGreece: Super League 2    
02.02.2020
14:00Levadiakos - Karaiskakis 1:1 (1:0, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
02.02.2020
14:00Makedonikos Foufas - Souli Paramythia 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
02.02.2020
14:00Moschato - AO Ilisiakos 3:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
02.02.2020
14:00Nafplio - PS Sparti 1:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
02.02.2020
14:00Nea Artaki - Acharnaikos 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
02.02.2020
14:00Niki Agkathia - Thyella Sarakinoi 0:1  
GreeceGreece: Football League    
02.02.2020
14:00Niki Volos - PAE Egaleo 1:1 (1:1, 0:0)
14:00O.F. Ierapetra - O. Volos 1:3 (1:1, 0:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
02.02.2020
14:00Panarkadikos - Aittitos Spata 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
02.02.2020
14:00PAO Varda - Pangytheatikos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
02.02.2020
14:00Poseidonas Michanionas - Nea Kallikrateia 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
02.02.2020
14:00Potamia - GS Almyros 0:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
02.02.2020
14:00Thermaikos FC - Aris Palaiochori 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
02.02.2020
14:00Thinaliakos - Asteras Itea 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
02.02.2020
14:00Zacharo - Ermionidas-Ermis 1:1  
GreeceGreece: Super League    
02.02.2020
16:15Asteras Tripolis - Panetolikos 2:1 (0:0, 2:1)
16:15Atromitos - AEK Athens FC 0:1 (0:0, 0:1)
18:30Panathinaikos - PAOK 2:0 (0:0, 2:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
22:00Municipal - Siquinala 3:1 (1:1, 2:0)
02.02.2020
03:00Xelaju - Sanarate 1:1 (1:0, 0:1)
18:30Antigua - Santa Lucia 0:0 (0:0, 0:0)
19:00Malacateco - Coban Imperial 1:0 (0:0, 1:0)
20:30Iztapa - Comunicaciones 2:2 (0:0, 2:2)
21:30Guastatoya - Deportivo Mixco 2:0 (0:0, 2:0)
GuineaGuinea: Ligue 1    
17:00Ashanti GB - Loubha 3:0  
HondurasHonduras: Liga Nacional    
02:15Honduras Progreso - Real Espana 1:2 (1:2, 0:0)
02.02.2020
02:00UPNFM - Vida 1:1 (0:0, 1:1)
22:00Honduras Progreso - Marathon 1:2 (1:2, 0:0)
22:00Real de Minas - Real Sociedad 1:0 (0:0, 1:0)
23:00Olimpia - Motagua 1:2 (1:2, 0:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
17:00DVTK - Kaposvar 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Honved - Mezokovesd-Zsory 1:2 (1:1, 0:1)
17:00Kisvarda - Ferencvaros 1:2 (1:1, 0:1)
17:00Paks - Zalaegerszegi 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Puskas Academy - Debrecen 0:0 (0:0, 0:0)
19:30Ujpest - MOL Fehervar 0:1 (0:0, 0:1)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00Balmazujvaros Sport - Szolnoki MAV CAN.  
02.02.2020
14:00Budafoki - Csakvari 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Duna Aszfalt - Gyor 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Gyirmot - Siofok 1:3 (1:3, 0:0)
14:00Haladas - Szeged 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kazincbarcikai - Ajka 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Nyiregyhaza - Soroksar 3:5 (3:4, 0:1)
14:00Vac - Budaorsi SC 0:1 (0:0, 0:1)
17:00MTK Budapest - Dorogi 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Vasas - Bekescsaba 1912 0:0 (0:0, 0:0)
IcelandIceland: Fotbolti.net Cup    
11:45Hafnarfjordur - Grindavik 2:3 (0:1, 2:2)
12:15Kopavogur - Grotta 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2)
12:30Stjarnan - Vestmannaeyjar 3:1 (2:1, 1:0)
IndiaIndia: ISL    
15:00Mumbai City - North East Utd 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Kerala Blasters - Chennaiyin 3:6 (0:3, 3:3)
02.02.2020
15:00Jamshedpur - ATK 0:3 (0:1, 0:2)
IndiaIndia: I-League    
14:30Chennai City - Mohun Bagan 2:3 (0:2, 2:1)
09:30Aizawl - Real Kashmir 0:2 (0:1, 0:1)
12:30East Bengal - Indian Arrows 0:1 (0:0, 0:1)
02.02.2020
12:30Churchill Brothers - Neroca FC 4:1 (2:1, 2:0)
14:30Gokulam - TRAU FC 1:1 (1:0, 0:1)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
12:15Pars Janoobi Jam - Gol Gohar 1:1 (1:0, 0:1)
12:30Paykan - Shahin Bushehr 1:3 (0:3, 1:0)
12:45Tractor - Zob Ahan 2:1 (0:0, 2:1)
13:00Nassaji Mazandaran - Saipa 1:3 (0:2, 1:1)
14:30Sepahan - Foolad 2:1 (1:0, 1:1)
12:30Sanat Naft - Persepolis 0:1 (0:1, 0:0)
12:45Shahr Khodrou - Machine Sazi 3:1 (1:1, 2:0)
14:30Esteghlal F.C. - Naft M.I.S 2:1 (1:1, 1:0)
IranIran: Division 1    
02.02.2020
11:30Baderan Tehran - Arman Gohar 4:0 (1:0, 3:0)
11:30Fajr Sepasi - Qashqai Shiraz 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Gol Reyhan Alborz - Rayka Babol 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Khooshe Talaee - Malavan 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Mes Kerman - Damash 3:0 AWA.  
11:30Mes Rafsanjan - Havadar SC 1:1 (0:0, 1:1)
11:30Navad Urmia - Niroye Zamini 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Sepidrood Rasht - Elmoadab Tabriz 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Esteghlal Khuzestan - Aluminium Arak 0:1 (0:0, 0:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
14:00Ashdod - Netanya 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba 0:1 (0:0, 0:1)
17:30Hapoel Hadera - Nes Tziona 1:0 (0:0, 1:0)
18:50Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa 0:1 (0:1, 0:0)
02.02.2020
19:15Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda 1:3 (1:0, 0:3)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
10:30H. Asi Gilboa - Hapoel Bnei Zalfa 1:2 (1:1, 0:1)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
11:00H. Bikat Hayarden - Hapoel Azor 0:2 (0:1, 0:1)
11:30Shimshon Kafr Qasim - Maccabi Shaarayim FC 0:0 (0:0, 0:0)
11:45Hak. Ramat Gan - Holon Yermiyahu 0:1 (0:1, 0:0)
12:15H. Marmorek - Kiryat Gat 5:0  
12:15Maccabi Jaffa - Agudat Sport Ashdod 1:1 (0:0, 1:1)
12:15M. Herzliya - Ironi Or Yehuda 1:3 (0:0, 1:3)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
12:15MS Tira - Shapira 0:0 (0:0, 0:0)
12:30Daburiya Osama - Maccabi Tamra 2:2 (1:1, 1:1)
12:30Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Hapoel Iksal Imad 1:0 (1:0, 0:0)
12:30Hapoel Kaukab - M. Ironi Kiryat 2:0 (1:0, 1:0)
12:30Ironi Tiberias - H. Migdal HaEmek 2:2  
IsraelIsrael: Liga Alef South    
12:30Maccabi Yavne - Nordia Jerusalem 0:1 (0:0, 0:1)
IsraelIsrael: Leumit League    
14:00Hapoel Afula - Hapoel Jerusalem 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Hapoel Petah Tikva - MS Kafr Qasim 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Hap. Ramat Gan - Nof Hagalil 1:1 (1:0, 0:1)
14:00M. Nazareth - Ashkelon 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Sakhnin - H. Ironi Rishon 1:0 (1:0, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
19:00M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Bologna - Brescia 2:1 (1:1, 1:0)
18:00Cagliari - Parma 2:2 (1:1, 1:1)
20:45Sassuolo - AS Roma 4:2 (3:0, 1:2)
02.02.2020
12:30Juventus - Fiorentina 3:0 (1:0, 2:0)
15:00AC Milan - Verona 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Atalanta - Genoa 2:2 (2:2, 0:0)
15:00Lazio - Spal 5:1 (4:0, 1:1)
18:00Lecce - Torino 4:0 (2:0, 2:0)
20:45Udinese - Inter 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Cremonese - Pisa 3:4 (2:1, 1:3)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Calcio Chieti - Matelica 1:3 (1:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Frosinone - Entella 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Livorno - Ascoli 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Spezia - Pordenone 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Trapani - Cittadella 0:3 (0:1, 0:2)
18:00Empoli - Crotone 3:1 (2:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
20:45Imolese - Ravenna 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
20:45Monza - Lecco 4:0 (3:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
20:45Paganese - Cavese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
02.02.2020
14:30ACR Messina - Marina di Ragusa 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Adriese - Delta Porto Tolle 3:1 (1:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
02.02.2020
14:30Aglianese Calcio - Cannara 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
02.02.2020
14:30Arzachena - Cassino 4:0 (3:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Belluno - San Luigi 2:0 (0:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
02.02.2020
14:30Bitonto - Nocerina 4:0 (2:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
02.02.2020
14:30Breno - Alfonsine 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
02.02.2020
14:30Calcio Giugliano - Roccella 3:2 (1:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Caldiero Terme - Mestre 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
02.02.2020
14:30Calvina - SCD Progresso 5:0 (4:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
02.02.2020
14:30Campobasso - ASD Pineto Calcio 3:3 (1:1, 2:2)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Campodarsego - Tamai 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30Caravaggio - Castellanzese 0:2 (0:2, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Cartigliano - Este 1:2 (0:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
02.02.2020
14:30Casale - Borgosesia 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
02.02.2020
14:30Cattolica - Montegiorgio 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
02.02.2020
14:30Cesena W - Perugia W 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
02.02.2020
14:30Chieri - Verbania 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
02.02.2020
14:30Chievo Fortitudo W - Lazio W 0:4 (0:1, 0:3)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Chions - Montebelluna 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
02.02.2020
14:30Ciliverghe Mazzano - Savignanese 3:2 (1:0, 2:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
02.02.2020
14:30Corigliano - Biancavilla 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
02.02.2020
14:30Fiuggi - Porto Sant'Elpidio 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
02.02.2020
14:30Flaminia - Follonica Gavorrano 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
02.02.2020
14:30Foggia - Audace Cerignola 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
02.02.2020
14:30Foligno - Bastia 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
02.02.2020
14:30Forli - Mezzolara 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
02.02.2020
14:30Fossano - Fezzanese 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
02.02.2020
14:30Franciacorta - Fanfulla 3:1 (2:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
02.02.2020
14:30Gelbison Cilento - Citta di Fasano 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
02.02.2020
14:30Ghivizzano Borgo - Real Forte Querceta 2:1 (0:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
02.02.2020
14:30Giulianova - Agnonese 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
02.02.2020
14:30Gladiator - Agropoli 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
02.02.2020
14:30Grassina - Scandicci 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Grosseto - Albalonga 2:3 (2:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30Inveruno - Folgore Caratese 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
02.02.2020
14:30Jesina - Avezzano 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
02.02.2020
14:30Ladispoli - Budoni 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Latina - Citta di Anagni 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Legnago Salus - Feltre 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
02.02.2020
14:30Lentigione - Crema 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
02.02.2020
14:30Ligorna - Bra 2:5 (2:1, 0:4)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Luparense - Cjarlins Muzane 0:3 (0:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30Milano City - Levico Terme 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
02.02.2020
14:30Muravera - Portici 1906 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B Women    
02.02.2020
14:30Novese W - Lady Granata W 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
02.02.2020
14:30Nuova Florida - Lanusei Calcio 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
02.02.2020
14:30Pomezia - Monterosi FC 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30Ponte San Pietro - Tritium 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
02.02.2020
14:30Prato - Lavagnese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30Pro Sesto - Ciserano-Bergamo 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B Women    
02.02.2020
14:30Riozzese W - Ravenna W 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
02.02.2020
14:30Sammaurese - Correggese 2:2 (0:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
02.02.2020
14:30San Donato - Ponsacco 3:1 (1:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
02.02.2020
14:30Sangiustese - Vastese 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie B Women    
02.02.2020
14:30San Marino Academy W - Napoli W 1:3 (1:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
02.02.2020
14:30Sasso Marconi - Mantova 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
02.02.2020
14:30Savona - Vado 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30Scanzorosciate - Legnano 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
02.02.2020
14:30Seravezza Pozzi - Caronnese 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30Seregno - Virtus Bolzano 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
02.02.2020
14:30S. N. Notaresco - Recanatese 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30Sondrio - Brusaporto 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
02.02.2020
14:30Sorrento - Taranto 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
02.02.2020
14:30SS Nola 1925 - Licata 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
02.02.2020
14:30Torres - Tor Sapienza 4:0 (3:0, 1:0)
14:30Trastevere Calcio - Ostia Mare 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
02.02.2020
14:30Trestina - Tuttocuoio 3:1 (1:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
02.02.2020
14:30Troina - San Tommaso 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
02.02.2020
14:30Turris - Aprilia 3:1 (1:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Union Clodiense - Ambrosiana 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30USD Dro - NibionnOggiono 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
02.02.2020
14:30US Palmese - Castrovillari 3:4 (1:3, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
02.02.2020
14:30Vastogirardi - US Tolentino 1:3 (0:0, 1:3)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
02.02.2020
14:30Vigor Carpaneto - Fiorenzuola 2:1 (1:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
02.02.2020
14:30Villa Alme - Arconatese 3:2 (1:2, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
02.02.2020
14:30Villafranca - Vigasio 1:2 (0:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
02.02.2020
14:30Vis Artena - Latte Dolce 3:2 (2:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie B Women    
02.02.2020
14:30Vittorio Veneto W - Roma CF W 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
02.02.2020
15:00A.C.D. Nardo - Casarano 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
02.02.2020
15:00Alessandria - Pianese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
02.02.2020
15:00Altamura - Gravina 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
02.02.2020
15:00AS Acireale - Marsala 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
02.02.2020
15:00Bisceglie - Avellino 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
02.02.2020
15:00Carrarese - Giana Erminio 1:4 (1:1, 0:3)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
02.02.2020
15:00Casertana - Picerno 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Catania - Monopoli 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie B    
02.02.2020
15:00Chievo - Venezia 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
02.02.2020
15:00Fidelis Andria - Francavilla 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
02.02.2020
15:00Juve Stabia - Perugia 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
02.02.2020
15:00Montevarchi Calcio - Sangiovannese 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
02.02.2020
15:00Olbia - Renate 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
02.02.2020
15:00Padova - Vis Pesaro 4:0 (1:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
02.02.2020
15:00Palermo - FC Messina 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
02.02.2020
15:00Potenza - Rieti 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
02.02.2020
15:00Pro Patria - ACN Siena 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
02.02.2020
15:00Rimini - Carpi 2:2 (2:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
02.02.2020
15:00Sanremese - Lucchese 1:2 (1:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
02.02.2020
15:00Savoia - Cittanovese 3:0 (0:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
02.02.2020
15:00Sudtirol - ArzignanoChiampo 5:0 (2:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
02.02.2020
15:00Teramo - Rende 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Ternana - Sicula Leonzio 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
02.02.2020
15:00Triestina - Virtus Verona 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
02.02.2020
15:00Val D'agri - Brindisi 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
02.02.2020
17:30AlbinoLeffe - Arezzo 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
02.02.2020
17:30Bari - Virtus Francavilla 2:0 (1:0, 1:0)
17:30Catanzaro - Viterbese 4:0 (1:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
02.02.2020
17:30Como - Pistoiese 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
02.02.2020
17:30FeralpiSalo - Modena 2:1 (2:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
02.02.2020
17:30Gozzano - Pro Vercelli 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
02.02.2020
17:30L.R. Vicenza - Gubbio 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
02.02.2020
17:30Pergolettese - Novara 2:2 (1:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
02.02.2020
17:30Piacenza - Cesena 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
02.02.2020
17:30Pontedera - Juventus U23 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
02.02.2020
17:30Reggiana - Fano 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
02.02.2020
17:30Vibonese - Reggina 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
02.02.2020
21:00Benevento - Salernitana 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
11:00AS Roma U19 - Torino U19 1:2 (0:0, 1:2)
13:00Fiorentina U19 - Inter U19 1:2 (1:0, 0:2)
13:00Napoli U19 - Bologna U19 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Pescara U19 - Lazio U19 2:4 (0:1, 2:3)
17:00Juventus U19 - Atalanta U19 2:1 (0:1, 2:0)
02.02.2020
10:00Cagliari U19 - Empoli U19 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Sassuolo U19 - Genoa U19 4:3 (1:2, 3:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
11:00Ascoli U19 - Pisa U19 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Lecce U19 - Juve Stabia U19 2:0 (0:0, 2:0)
11:00Livorno U19 - Frosinone U19 2:2 (0:1, 2:1)
11:30Trapani U19 - Benevento U19 1:0 (0:0, 1:0)
14:30AC Milan U19 - Cittadella U19 7:3 (3:2, 4:1)
14:30Brescia U19 - Udinese U19 0:3 (0:2, 0:1)
14:30Cosenza U19 - Crotone U19 4:0 (1:0, 3:0)
14:30Cremonese U19 - Parma U19 2:0  
14:30Perugia U19 - Salernitana U19 1:1  
14:30Pordenone U19 - Verona U19 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Spal U19 - Spezia U19 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Entella U19 - Venezia U19 0:5 (0:1, 0:4)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:00Tavagnacco W - Fiorentina W 0:3 AWA.  
14:30Florentia W - Juventus W 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Sassuolo W - Orobica W 6:0 (1:0, 5:0)
14:30Verona W - Bari W 1:1 (1:1, 0:0)
02.02.2020
12:30AC Milan W - Inter W 2:1 (0:0, 2:1)
12:30Empoli W - AS Roma W 1:2 (0:1, 1:1)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30ASI d'Abengourou - Sporting Gagnoa 1:1  
19:00Academie de FAD - ASEC Mimosas 1:3 (0:0, 1:3)
16:30SOL - Issia Wazi 1:0 (0:0, 1:0)
19:00Tanda - SO Armee 0:0 (0:0, 0:0)
JordanJordan: Shield Cup    
15:00Aqaba - Al Ahli 3:1 (1:0, 2:1)
17:30Al-Faisaly Amman - Al Sareeh 0:2 (0:2, 0:0)
02.02.2020
15:00Al Jazeera Amman - Maan 1:2 (1:1, 0:1)
17:30Al Hussein - Shabab Al Ordon 1:2 (1:2, 0:0)
KenyaKenya: Premier League    
12:00Posta Rangers - Bandari 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Western Stima - Chemelil 1:1 (1:1, 0:0)
13:00Zoo - KCB 1:2 (0:1, 1:1)
02.02.2020
11:00Sofapaka - Mathare Utd. 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Gor Mahia - Nzoia Sugar 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Kakamega Homeboyz - Wazito 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Kariobangi Sharks - Kisumu All-Stars 8:1 (4:1, 4:0)
13:00Ulinzi Stars - Leopards 0:1 (0:0, 0:1)
KuwaitKuwait: Premier League    
15:55Kazma SC - Al Salmiya 2:1 (0:1, 2:0)
14:35Al Naser - Yarmouk 3:1 (1:1, 2:0)
17:05Al Arabi - Al Shabab 2:0 (1:0, 1:0)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
02.02.2020
15:00Freeport - Nimba 1:2  
15:00Nimba FC - MC Breweries 0:2  
17:00BEA Mountain - Small Town 7:1  
17:00LISCR FC - Mighty Barrolle 1:1  
17:00Nimba Kwado - Watanga 1:0  
17:00NPA Anchors - LPRC Oiler 1:4  
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
02.02.2020
12:00TC Sports Club - Green Streets 5:1 (3:0, 2:1)
17:00Da Grande - Foakaidhoo 3:1 (1:1, 2:0)
MaliMali: Premiere Division    
17:00ASOM - Yeelen 0:6 (0:1, 0:5)
19:00CSK - USFAS Bamako 1:2 (0:1, 1:1)
16:30AS Nianan - AS Police 1:0 (1:0, 0:0)
16:30AS Performance - Sonni 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Onze Createurs - CO Bamako 1:0 (1:0, 0:0)
19:00AS Bamako - Mamahira 1:0 (1:0, 0:0)
02.02.2020
16:30Bakaridjan - Real Bamako 2:1 (1:1, 1:0)
16:30Sabana de Mopti - Black Stars 1:3 (1:0, 0:3)
17:00Stade Malien - USC Kita 2:1  
19:00LC Bamako - Tombouctou 5:0 (2:0, 3:0)
MaltaMalta: Premier League    
14:00Hamrun - Tarxien 2:3 (1:1, 1:2)
14:00Sliema - Gzira 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Mosta - Senglea Athletics 1:0 (0:0, 1:0)
16:15Santa Lucia - Gudja 2:1 (2:0, 0:1)
02.02.2020
14:00Floriana - Valletta 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Hibernians - Sirens 0:2 (0:0, 0:2)
MaltaMalta: Division 1    
19:00Qrendi - Vittoriosa 1:3 (0:1, 1:2)
19:00St. Andrews - Fgura 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Mqabba FC - Pieta Hotspurs 2:2 (0:2, 2:0)
16:15Qormi - St. George's FC 2:2 (1:2, 1:0)
02.02.2020
11:00Naxxar Lions - Swieqi 2:3 (0:2, 2:1)
13:15Pembroke - Lija Athletic 3:3 (2:0, 1:3)
15:30Zebbug - Zejtun Corinthians 1:1 (1:0, 0:1)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
13:00Entente Boulet - Pamplemousses 2:6  
13:00Port Louis - Petite Riviere 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Savanne - Cercle De Joachim 2:2  
02.02.2020
13:00Bolton City - La Cure Sylvester 4:1  
15:00AS Vacoas - Grande Riviere 0:1  
MexicoMexico: Ascenso MX    
03:30Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora 3:0 (1:0, 2:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
22:45Cruz Azul W - Atl. San Luis W 0:0 (0:0, 0:0)
23:00Queretaro W - Monterrey W 0:2 (0:1, 0:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Atlante - Dorados de Sinaloa 2:1 (0:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Atl. San Luis - Guadalajara Chivas 2:2 (0:2, 2:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Zacatecas Mineros - Loros CAN.  
02:00Zacatecas Mineros - Venados 4:0 (1:0, 3:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
03:00Alacranes de Durango - Atl. Bahia 4:1  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
03:00Calor De San Pedro - Chimalhuacan 3:0  
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Atlas - Club Tijuana 2:1 (1:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
17:00Dorados de Sinaloa 2 - Ciervos 4:1  
18:00Zacatecas 2 - Uruapan 3:0 (1:0, 2:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
19:00Tlaxcala - Canamy 1:0 (1:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
19:00U.N.A.M.- Pumas W - Club America W 1:1 (0:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
22:00Chapulineros - Cuautla 3:2 PEN. (1:1, 1:1, 9:8)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
22:00Cruz Azul Hidalgo - Cafessa 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
22:00Dongu - San Francisco 1:1 (0:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
22:00Pioneros - U.N.A.M.- Pumas 2 2:0 (1:0, 1:0)
22:00UA Chihuahua - Leones Negros 2 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
22:00Zitacuaro - Cafessa 1:2  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Reboceros de La Piedad 3:0 (1:0, 2:0)
23:00Canoneros Marina - Yalmakan 1:0 (1:0, 0:0)
23:00Gavilanes de Matamoros - UA Zacatecas 2:3  
MexicoMexico: Liga MX    
02.02.2020
00:00Atl. Morelia - Club Leon 1:2 (1:1, 0:1)
00:00Monterrey - Queretaro 1:2 (0:1, 1:1)
00:00Necaxa - Puebla 2:0 (1:0, 1:0)
02:00Pachuca - U.A.N.L.- Tigres 2:0 (0:0, 2:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02.02.2020
02:00Tepatitlan de Morelos - Reynosa 4:0 (1:0, 3:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02.02.2020
02:00Zacatepec - Celaya 3:1 (1:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
02.02.2020
03:10La Paz - Tlayacapan 1:1  
MexicoMexico: Liga MX    
02.02.2020
04:00Club America - Juarez 1:3 (0:2, 1:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02.02.2020
04:00Correcaminos - Cafetaleros 3:2 (1:1, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX    
02.02.2020
04:00Santos Laguna - U.N.A.M.- Pumas 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02.02.2020
17:00Correcaminos 2 - Murcielagos 1:2 (0:1, 1:1)
19:00Atl. San Luis 2 - Irapuato 0:3 (0:2, 0:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02.02.2020
19:00Leones Negros - Tampico Madero 0:2 (0:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
02.02.2020
19:00Puebla W - Necaxa W 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
02.02.2020
19:00Toluca - Cruz Azul 3:3 (2:2, 1:1)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
19:00IR Tanger - Rapide Oued Zem 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Olympique Khouribga - Moghreb Tetouan 2:2 (1:2, 1:0)
19:00Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid 2:1 (1:0, 1:1)
02.02.2020
15:00Raja Beni Mellal - Renaissance Zemamra 2:2 (2:1, 0:1)
MoroccoMorocco: Botola 2    
02.02.2020
15:00Chabab Atlas Khenifra - KAC Kenitra 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Chabab Benguerir - Ittihad Khemisset 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Chabab Mohammedia - Widad Temara 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Dcheira - Wydad Fes 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Maghreb Fez - Salmi 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Sale - RAC Casablanca 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Sidi Kacem - Hoceima 1:1 (0:0, 1:1)
15:00TAS Casablanca - Kawkab Marrakech 1:0 (1:0, 0:0)
MyanmarMyanmar: National League    
10:30Zwekapin Utd - Magwe 0:0 (0:0, 0:0)
10:00Ayeyawady - Shan Utd 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Ispe FC - Chin United 1:0 (0:0, 1:0)
02.02.2020
10:00Hantharwady Utd - Southern Myanmar 5:0 (2:0, 3:0)
10:00Rakhine United - Yadanarbon 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Yangon Utd - Sagaing 2:0 (0:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20:00Almere City - Telstar 4:2 (2:2, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:00AZ Alkmaar - Waalwijk 4:0 (2:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20:00Den Bosch - Jong AZ 3:0 (2:0, 1:0)
20:00Eindhoven FC - Graafschap 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Excelsior - Breda 2:2 (1:0, 1:2)
20:00FC Volendam - Helmond 2:1 (0:0, 2:1)
20:00Maastricht - Jong PSV 3:1 (0:0, 3:1)
20:00Nijmegen - Cambuur 0:2 (0:0, 0:2)
20:00Oss - Roda 0:0 (0:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
14:00Zwolle U19 - Almere City U19 2:1  
14:30Vitesse U19 - Breda U19 1:0  
14:45Den Haag U19 - NEC/Oss U19 0:1  
15:15Alphense Boys U19 - FC Emmen U19 2:1  
15:15Willem II U19 - Sparta Rotterdam U19 3:3  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
18:30Den Haag - Vitesse 0:0 (0:0, 0:0)
19:45Feyenoord - FC Emmen 3:0 (1:0, 2:0)
19:45Twente - Sparta Rotterdam 2:0 (0:0, 2:0)
20:45Zwolle - Groningen 1:0 (1:0, 0:0)
02.02.2020
12:15Willem II - Heracles 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Sittard - Heerenveen 2:1 (1:1, 1:0)
14:30Venlo - Utrecht 1:1 (0:0, 1:1)
16:45Ajax - PSV 1:0 (1:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Excelsior Maassluis - AFC 2:3 (2:1, 0:2)
14:30GVVV - Scheveningen 4:0 (0:0, 4:0)
14:30HHC - Kozakken Boys 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Noordwijk - Spakenburg 0:3 (0:1, 0:2)
15:00IJsselmeervogels - ASWH 4:1 (2:1, 2:0)
15:00Jong Volendam - TEC 3:1 (2:0, 1:1)
15:30Quick Boys - Rijnsburgse Boys 0:2 (0:0, 0:2)
18:00De Treffers - Katwijk 2:2 (0:2, 2:0)
02.02.2020
14:30Jong Sparta Rotterdam - HFC 3:1 (1:1, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
19:30GOES - Hoek 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Barendrecht - VV DOVO 2:2 (0:1, 2:1)
14:30ODIN '59 - ONS Sneek 4:1 (2:1, 2:0)
14:30SteDoCo - Jong Almere City 4:1 (2:0, 2:1)
14:30Ter Leede - Excelsior 31 1:3 (1:0, 0:3)
14:30VVOG - DVS '33 Ermelo 1:1 (1:0, 0:1)
15:30Harkemase Boys - Lisse 0:3 (0:2, 0:1)
18:00VVSB - Ajax (Am) 2:3 (2:2, 0:1)
19:30EVV - Groene Ster 2:1 (2:0, 0:1)
02.02.2020
14:00DEM - HV & CV Quick 3:3 (3:1, 0:2)
14:00Gemert - Oostzaan 3:0 (1:0, 2:0)
14:00USV Hercules - Westlandia 3:2 (1:1, 2:1)
14:30Jong Den Haag - HSC '21 2:2 (2:2, 0:0)
14:30Lienden - ADO 20 Heemskerk 1:1 (1:0, 0:1)
14:30OSS '20 - Blauw Geel 3:2 (1:1, 2:1)
14:30UNA - Hoogland 2:1 (0:1, 2:0)
NetherlandsNetherlands: KNVB Beker Women    
19:00Be Quick 28 W - Ajax W 1:3 (1:3, 0:0)
12:45Ter Leede W - Excelsior W 4:1  
14:00Eindhoven FC W - PSV W 1:6 (1:3, 0:3)
15:00DTS Ede W - VV Alkmaar W 2:3 (0:1, 2:2)
15:00Oranje Nassau W - Heerenveen W 0:8 (0:3, 0:5)
16:00VV Nooit Gedacht W - Twente W 0:12 (0:7, 0:5)
17:30Barendrecht W - PEC Zwolle W 0:7 (0:4, 0:3)
02.02.2020
14:00Berghuizen W - Den Haag W 0:9 (0:5, 0:4)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
02:00Wellington Phoenix Res 2 - Team Wellington 0:1 (0:0, 0:1)
02.02.2020
00:00Eastern Suburbs - Southern United 6:0 (2:0, 4:0)
01:00Tasman United - Hawke's Bay 3:1 (1:0, 2:1)
02:00Auckland City - Hamilton 3:1 (2:0, 1:1)
04:00Canterbury - Waitakere United 1:2 (0:0, 1:2)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
23:25Diriangen U20 - Sabanas U20 1:1  
23:30Ferretti U20 - Juventus Managua U20 1:1  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02.02.2020
02:00Diriangen - Sabanas 1:2 (1:0, 0:2)
02:00Esteli - Ocotal 5:0 (2:0, 3:0)
02:00Ferretti - Juventus Managua 4:1 (3:0, 1:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
02.02.2020
19:15Jalapa U20 - Real Madriz U20 0:1  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02.02.2020
22:00Jalapa - Real Madriz 1:0 (1:0, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
02.02.2020
22:03Managua FC U20 - Chinandega U20 3:1  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
01:00Managua FC - Chinandega 1:0 (0:0, 1:0)
NigerNiger: Ligue 1    
16:00Racing FC de Boukoki - Olympic Niamey 0:1  
16:00US Gendarmerie - Police 2:3  
02.02.2020
16:00Ader - Jangorzo 3:2  
16:00Douanes Niamey - ASGNN 1:1  
16:00Espoir - Nigelec 2:1  
16:00Sahel - ASFAN 0:3  
16:00Urana - SONIDEP 0:1  
NigeriaNigeria: NPFL    
16:00Jigawa Golden Stars - Lobi Stars 1:0 (0:0, 1:0)
02.02.2020
16:00Heartland - Sunshine Stars 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Ifeanyi Ubah - Akwa United 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Kano Pillars - Adamawa Utd 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Kwara - MFM FC 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Nasarawa - Abia Warriors 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Plateau United - Rivers United 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Warri Wolves - Enyimba CAN.  
16:00Wikki Tourist - Dakkada FC 1:1 (0:0, 1:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: Caribbean Club Championship    
21:00Cibao - Don Bosco 1:1 (1:0, 0:1)
00:00Waterhouse - Don Bosco 3:0 (2:0, 1:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: Irish Cup    
14:30Knockbreda - Ballinamallard 2:5 (0:1, 2:4)
14:30Queens Univ. - Glentoran 2:3 (2:2, 0:1)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
15:00Dergview - PSNI 2:4 (2:2, 0:2)
Northern IrelandNorthern Ireland: Irish Cup    
16:00Ballyclare - Larne 0:1 ET (0:0, 0:0, 0:1)
16:00Carrick Rangers - Crusaders 1:5 (1:3, 0:2)
16:00Cliftonville - Rathfriland 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Coleraine - Banbridge 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Dungannon - Newry City 4:2 ET (1:1, 1:1, 2:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
16:00H&W Welders - Loughgall 1:2 (0:1, 1:1)
Northern IrelandNorthern Ireland: Irish Cup    
16:00Warrenpoint - Ballymena 1:2 (0:0, 1:2)
OmanOman: Professional League    
14:10Al-Rustaq - Al Nahda 1:1 (0:0, 1:1)
14:35Al Nasr - Oman Club 2:2 (0:0, 2:2)
16:50Muscat - Al Orouba 1:0 (0:0, 1:0)
14:35Dhofar - Bahla 1:1 (0:0, 1:1)
16:50Al Seeb - Mirbat 3:0 (1:0, 2:0)
16:50Saham - Fanja SC 1:1 (0:0, 1:1)
PalestinePalestine: West Bank League    
13:30Merkaz - Ahli Qalqilyah 5:0  
14:00Al Amari - Albirah 4:0  
14:00Al Quds - Thaqafi Tulkarem 1:1  
14:00Shabab Alsamu - Jabal Al Mukaber 2:2  
14:00Wadi Al-Nes - Palestinian Forces 3:0 (0:0, 3:0)
PanamaPanama: LPF    
01:00Costa del Este - Independiente 0:0 (0:0, 0:0)
03:00San Francisco - Plaza Amador 6:3 (4:1, 2:2)
21:00Deportivo Universitario - Chiriqui 2:0 (0:0, 2:0)
02.02.2020
00:00Alianza - Tauro 1:2 (0:1, 1:1)
00:00Miguelito - Arabe Unido 0:1 (0:0, 0:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
22:00Sp. Luqueno - Guairena FC 1:1 (0:1, 1:0)
00:15Cerro Porteno - Sol de America 4:1 (1:0, 3:1)
22:0012 de Octubre - Guarani 1:3 (0:3, 1:0)
02.02.2020
00:15Olimpia Asuncion - San Lorenzo 4:2 (1:1, 3:1)
22:00River Plate - Diaz 3:2 (1:0, 2:2)
00:15Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 1:2 (0:1, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
00:00FBC Melgar - U. de Deportes 1:2 (1:1, 0:1)
02:30Alianza Lima - Alianza Huanuco 2:3 (1:1, 1:2)
21:00Cajamarca - Sporting Cristal 2:1 (2:1, 0:0)
23:30Sport Huancayo - Grau 1:0 (0:0, 1:0)
02.02.2020
02:00Cesar Vallejo - Dep. Municipal 1:1 (1:1, 0:0)
17:00U. San Martin - Ayacucho 3:1 (0:0, 3:1)
19:00AD Cantolao - Cienciano 2:1 (2:0, 0:1)
21:00Carlos Stein - Carlos Mannucci 0:3 (0:2, 0:1)
21:30Sport Boys - Llacuabamba 3:2 (3:0, 0:2)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Braga U23 - Vitoria Guimaraes U23 4:0 (0:0, 4:0)
14:00Vitoria Setubal U23 - Aves U23 3:2 (2:1, 1:1)
16:00Academica U23 - Sporting U23 1:2 (1:2, 0:0)
17:00Benfica U23 - Portimonense U23 0:2 (0:1, 0:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
20:00Benfica - Belenenses 3:2 (2:0, 1:2)
22:15Rio Ave - Famalicao 2:2 (0:2, 2:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00CD Cova da Piedade U23 - Maritimo U23 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Estoril U23 - Famalicao U23 2:1 (0:0, 2:1)
12:00Feirense U23 - Leixoes U23 4:2 (4:2, 0:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:00SC Farense - Estoril 0:2 (0:1, 0:1)
PortugalPortugal: Taça da Liga Women    
12:45Sporting W - CF Benfica W 9:0 (3:0, 6:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
16:00Mafra - Chaves 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:30Portimonense - Tondela 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
18:15Penafiel - Casa Pia 1:1 (1:1, 0:0)
PortugalPortugal: Taça da Liga Women    
18:30Braga W - SL Benfica W 1:3 (1:1, 0:2)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
19:00Vitoria Setubal - FC Porto 0:4 (0:2, 0:2)
PortugalPortugal: LigaPro    
02.02.2020
12:15Nacional - Leixoes 1:0 (1:0, 0:0)
12:15Varzim - FC Porto B 0:2 (0:1, 0:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
02.02.2020
12:45Belenenses U23 - Rio Ave U23 1:3 (1:0, 0:3)
PortugalPortugal: LigaPro    
02.02.2020
16:00Benfica B - Vilafranquense 4:0 (3:0, 1:0)
16:00Feirense - CD Cova da Piedade 2:1 (2:1, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
02.02.2020
16:00Gil Vicente - Moreirense 1:5 (0:2, 1:3)
16:00Maritimo - Aves 1:2 (1:1, 0:1)
18:30Braga - Sporting 1:0 (0:0, 1:0)
18:30Santa Clara - Ferreira 2:1 (0:0, 2:1)
21:00Boavista - Vitoria Guimaraes 2:0 (1:0, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
15:45Oliveira Hospital - Leiria 3:2 (1:2, 2:0)
16:00Berco - CDC Montalegre 1:3 (1:2, 0:1)
16:30Torreense - Vitoria Sernache 0:0 (0:0, 0:0)
20:45Real SC - Olhanense 1:1 (0:0, 1:1)
02.02.2020
16:00AD Fafe - Braga B 2:1 (0:0, 2:1)
16:00AD Oliveirense - SC Mirandela 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Agueda - SB Castelo Branco 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Aljustrelense - Loures 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Alverca - Amora 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Anadia - Sertanense 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Armacenenses - Oriental 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Arouca - Lusitania FC 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Cerveira - Merelinense 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Chaves B - Maritimo B 4:1 (0:1, 4:0)
16:00Esperanca de Lagos - 1º Dezembro 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Fatima - Santarem 3:3 (3:0, 0:3)
16:00Felgueiras - Amarante 3:5 (1:2, 2:3)
16:00Figueirense - Castro Daire 0:6 (0:4, 0:2)
16:00GD Braganca - Camara de Lobos 5:0 (2:0, 3:0)
16:00Gondomar - Coimbroes 4:3 (1:1, 3:2)
16:00Leca - Lusitano FCV 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Louletano - Fabril do Barreiro 3:1 (0:1, 3:0)
16:00Marinhense - Condeixa 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Montijo - Lusitano GC 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Oleiros - Sporting Ideal 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Paredes - Trofense 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Pedras Rubras - Canelas 2010 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Sanjoanense - Valadares Gaia 3:1 (2:0, 1:1)
16:00SC Vila Real - SC Espinho 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sintra - Sacavenense 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sintrense - Pinhalnovense 1:0 (0:0, 1:0)
16:00U. Madeira - Sao Martinho 1:4 (1:0, 0:4)
16:00Vitoria Guimaraes B - Maria de Fonte 4:0 (3:0, 1:0)
16:00Vizela - Pedras Salgadas 5:0 (1:0, 4:0)
17:00Fontinhas - Caldas 1:1 (0:0, 1:1)
21:15Beira Mar - SC Praiense 0:1 (0:1, 0:0)
QatarQatar: QSL    
14:35Al Wakra - Al-Shahaniya 4:1 (1:0, 3:1)
16:45Al-Gharafa - Qatar SC 0:0 (0:0, 0:0)
14:35Al-Sadd - Al Sailiya 3:0 (1:0, 2:0)
16:45Al Rayyan - Al-Duhail 1:0 (0:0, 1:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00CARA Brazzaville - Cheminots 3:1  
16:00Kondzo - V. Club Mokanda 3:0  
02.02.2020
14:00Inter Club - Etoile du Congo 1:2  
15:00Leopard - RCB 3:2  
15:00Nico-Nicoye - Tongo FC Jambon 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs 1:0  
16:00Patronage Sainte-Anne - JS Talangai 0:2  
RomaniaRomania: Liga 1    
19:00U Craiova - Gaz Metan Medias 3:1 (2:1, 1:0)
12:00Academica Clinceni - FC Voluntari 1:2 (1:1, 0:1)
14:00FC Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe 2:2 (0:1, 2:1)
19:00Din. Bucuresti - Astra 2:0 (0:0, 2:0)
02.02.2020
16:00Chindia Targoviste - FC Botosani 0:1 (0:0, 0:1)
19:00CFR Cluj - FCSB 1:0 (0:0, 1:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Cailungo - Tre Penne 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Folgore - Murata 5:0 (4:0, 1:0)
15:00La Fiorita - Tre Fiori 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Libertas - Virtus 2:3 (2:1, 0:2)
02.02.2020
15:00Faetano - San Giovanni 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Juvenes/Dogana - Fiorentino 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Pennarossa - Cosmos 5:1 (3:1, 2:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
14:00Abha - Al-Hilal 1:2 (0:2, 1:0)
16:25Al-Hazem - Al-Taawon 0:0 (0:0, 0:0)
18:15Al-Raed - Al-Ittihad FC 1:1 (0:0, 1:1)
13:25Al Adalh - Al Ahli SC 1:1 (1:1, 0:0)
16:15Al-Shabab - Al-Fateh 2:1 (0:1, 2:0)
18:15Al Feiha - Al-Faisaly 2:1 (1:1, 1:0)
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Hibernian - St. Mirren 2:2 (2:2, 0:0)
16:00Kilmarnock - Ross County 3:1 (0:1, 3:0)
16:00Livingston - Motherwell 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Rangers - Aberdeen 0:0 (0:0, 0:0)
16:00St Johnstone - Hearts 3:3 (1:2, 2:1)
02.02.2020
13:30Hamilton - Celtic 1:4 (1:1, 0:3)
ScotlandScotland: Championship    
20:05Partick Thistle - Ayr 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Dundee Utd - Arbroath 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Inverness - Alloa 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Morton - Dundee FC 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Queen of South - Dunfermline 2:3 (1:2, 1:1)
ScotlandScotland: League One    
16:00Airdrieonians - Raith 0:1 (0:1, 0:0)
16:00East Fife - Dumbarton 4:2 (2:1, 2:1)
16:00Forfar Athletic - Clyde 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Montrose - Peterhead 4:3 (3:1, 1:2)
16:00Stranraer - Falkirk 1:1 (0:1, 1:0)
ScotlandScotland: League Two    
16:00Albion Rovers - Cove Rangers 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Annan - Stenhousemuir 0:3 (0:3, 0:0)
16:00Brechin - Elgin City 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Edinburgh City - Stirling 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Queen's Park - Cowdenbeath 1:0 (1:0, 0:0)
ScotlandScotland: Lowland League    
15:00Civil Service Strollers - Gretna 2008 1:0 (0:0, 1:0)
16:00BSC Glasgow - Berwick 4:1 (3:1, 1:0)
16:00Cumbernauld Colts - Vale Of Leithen 7:1 (5:0, 2:1)
16:00East Kilbride - Gala Fairydean 2:2 (1:2, 1:0)
16:00East Stirlingshire - Dalbeattie Star 6:1 (2:0, 4:1)
16:00Edinburgh University - Spartans 2:5 (1:3, 1:2)
16:00Kelty Hearts - Caledonian Braves 4:1 (1:0, 3:1)
16:00Stirling University - Bonnyrigg Rose 0:3 (0:1, 0:2)
ScotlandScotland: Highland League    
20:45Clachnacuddin - Forres Mechanics 2:3 (2:2, 0:1)
16:00Brora Rangers - Inverurie Loco Works 4:0 (3:0, 1:0)
16:00Buckie Thistle - Turriff Utd 4:1 (1:1, 3:0)
16:00Deveronvale - Fort William 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Formartine Utd - Lossiemouth 4:1 (3:0, 1:1)
16:00Huntly - Fraserburgh 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Rothes - Strathspey Thistle 3:2 (0:0, 3:2)
SenegalSenegal: Ligue 1    
17:00Generation F. - US Goree 0:1 (0:0, 0:1)
17:30Jaraaf - Teungueth 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Excellence - Douanes 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Niary Tally - Mbour 2:0  
02.02.2020
17:30Mbour Petite Cote - Dakar SC 0:3 (0:1, 0:2)
18:00ASEC Ndiambour - Diambars 1:1  
18:00Pikine - Casa 1:1 (0:0, 1:1)
SeychellesSeychelles: First Division League    
14:30Cote d'Or - La Passe 2:2  
12:00Foresters FC - Anse Reunion 1:1  
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:00Old Edwardians - East End Tigers 2:1  
17:30Anti Drugs Strikers - RSLAF 1:2  
17:30Bo Rangers - Diamond Stars 2:1  
17:30Kamboi Eagles - East End Lions 1:0  
20:00Freetown City - Kallon 0:1  
02.02.2020
20:00Ports Authority - Old Edwardians POSTP.  
SomaliaSomalia: Nation Link Telecom Championship    
13:30Rajo - Elman 1:6  
South AfricaSouth Africa: Premier League    
19:00Maritzburg Utd - Cape Town City 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Golden Arrows - Supersport Utd 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Chippa Utd. - Orlando Pirates 1:2 (1:2, 0:0)
19:15Highlands - Baroka 1:0 (0:0, 1:0)
02.02.2020
14:30AmaZulu - Polokwane 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Black Leopards - Stellenbosch 2:1 (1:0, 1:1)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
14:30Cape Umoya United - Jomo Cosmos 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Free State Stars - Cape Town Spurs 2:2 (1:1, 1:1)
14:30JDR Stars - Richards Bay 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Mbombela - TS Sporting 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Royal AM - Royal Eagles 1:1 (1:1, 0:0)
14:30TS Galaxy - Swallows 1:2 (0:1, 1:1)
02.02.2020
14:30Pretoria U. - Tshakhuma 2:0 (0:0, 2:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
09:00Bidvest Wits U21 - Golden Arrows U21 4:2 (3:1, 1:1)
09:00Chippa Utd. U21 - Cape Town City U21 3:4 (2:2, 1:2)
09:00Polokwane U21 - Highlands U21 0:1 (0:0, 0:1)
10:00Kaizer Chiefs U21 - Amazulu U21 1:2  
11:00Stellenbosch U21 - Orlando Pirates U21 2:1 (0:0, 2:1)
02.02.2020
09:00Bloem Celtic U21 - Maritzburg Utd U21 2:2 (0:1, 2:1)
09:00Mamelodi Sundowns U21 - Black Leopards U21 4:1 (2:0, 2:1)
12:00Supersport Utd U21 - Baroka U21 2:3 (1:1, 1:2)
SpainSpain: LaLiga    
13:00Granada CF - Espanyol 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Real Madrid - Atl. Madrid 1:0 (0:0, 1:0)
18:30Mallorca - Valladolid 0:1 (0:0, 0:1)
21:00Valencia - Celta Vigo 1:0 (0:0, 1:0)
02.02.2020
12:00Leganes - Real Sociedad 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Eibar - Betis 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Ath Bilbao - Getafe 0:2 (0:1, 0:1)
18:30Sevilla - Alaves 1:1 (0:0, 1:1)
18:30Villarreal - Osasuna 3:1 (1:0, 2:1)
21:00Barcelona - Levante 2:1 (2:0, 0:1)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Tenerife - Gijon 2:1 (2:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
22:00CD Buzanada - Santa Ursula 1:2 (1:1, 0:1)
22:00Panaderia - Tamaraceite 0:1 (0:0, 0:1)
13:30Union Viera - Atl. Paso 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:00Cortes - Subiza 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
16:00Elche CF Ilicitano B - Paterna 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Extremadura UD - Lugo 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:00La Virgen - Burgos Promesas 1:3 (0:1, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:00Platges de Calvia - Soller 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:15Numancia B - Becerril 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:15Valle Egues - CD Baztan 2:1 (2:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
16:30Beniganim - Roda 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Beti Onak - Lourdes 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Esporles - Ibiza Islas Pitiusas 2:4 (0:2, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Huarte - Txantrea 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
16:30Jove - Villarreal C 4:2 (1:2, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Manacor - Llosetense 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:30Mirandes B - Real Burgos CF 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Santanyi - Poblense 2:5 (0:3, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
16:30Tolosa FC - San Ignacio 0:2 (0:2, 0:0)
17:00Beasain - CD Vitoria 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Solares - Atletico Albericia 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00Villegas - Arnedo 2:5 (0:1, 2:4)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
17:15Collerense - Binissalem 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:30Balmaseda - SD Deusto 2:2 (1:2, 1:0)
17:30Durango - Ariznabarra 9:0 (2:0, 7:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
17:30Santa Catalina Atletico - Constancia 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
17:30Vera - Ibarra 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00Betis B - Xerez CD 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18:00Burlades - Fontellas 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:00Gernika - Lagun Onak 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:00Igualada - Castelldefels 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:00Laredo - CD Barquereno 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18:00Las Palmas C - Tenerife B 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18:00Mutilvera - AD San Juan 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:00Real Sociedad C - Pasaia 1:1  
18:00Sestao - Sodupe 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Urduliz - Portugalete 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: LaLiga2    
18:15Dep. La Coruna - Las Palmas 2:1 (1:0, 1:1)
18:15Ponferradina - Huesca 3:1 (2:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18:15Santa Marta Tormes - Salamanca B 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:30Crevillente - Olimpic Xativa 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:30Escobedo - Barreda Balompie 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18:30Zamora - Leonesa B 4:1 (2:0, 2:1)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Elche - Malaga 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
02.02.2020
11:00Melilla CD - Almeria B 0:4 (0:1, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
02.02.2020
11:15Santurtzi - Somorrostro 3:2 (1:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
11:30Alcobendas - Navalcarnero 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
02.02.2020
11:30Basconia - Santuxu 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
11:30Carabanchel - Alcorcon B 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
02.02.2020
11:30CF Intercity - Vilamarxant 5:3 (3:3, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
02.02.2020
11:30Extremadura UD B - Olivenza 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
02.02.2020
11:30Illescas - Azuqueca 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
02.02.2020
11:30Minerva - Plus Ultra 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
11:30Rayo Vallecano B - El Alamo 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
02.02.2020
11:30Recambios Colon - Saguntino 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
11:30Trival Valderas - AD Torrejon 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
02.02.2020
11:45Siete Villas - Torina 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
02.02.2020
12:00Albacete B - Almansa 5:0 (3:0, 2:0)
12:00Atl. Ibanes - Pedroneras 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
02.02.2020
12:00Azuaga - Villanovense 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
02.02.2020
12:00Berceo - Calahorra B 1:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
02.02.2020
12:00Cacereno - Llerenense 3:0 (2:0, 1:0)
12:00CD Calamonte - Aceuchal 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
12:00CD Mostoles - Flat Earth 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
02.02.2020
12:00CE Europa - Granollers 2:1 (1:0, 1:1)
12:00CE Manresa - UE Sants 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
02.02.2020
12:00Cordoba B - Lebrijana 3:1 (2:0, 1:1)
12:00Coria C.F. - CD Gerena 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
02.02.2020
12:00CP Almeria - Mancha 2:2 (2:2, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
02.02.2020
12:00Cuarte - Zaragoza B 1:4 (0:1, 1:3)
SpainSpain: LaLiga2    
02.02.2020
12:00Fuenlabrada - Girona 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
02.02.2020
12:00Gijon Industrial - Caudal Deportivo 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Lealtad - Praviano 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
02.02.2020
12:00Loja - El Palo 4:1 (3:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
02.02.2020
12:00Lorca FC - Cartagena B 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
02.02.2020
12:00Mallorca B - Andratx 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
02.02.2020
12:00Maracena - CD Torreperogil 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
02.02.2020
12:00Pobla Mafumet - Reus Deportiu 3:0 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
12:00Pozuelo de Alarcon - Moratalaz 3:3 (2:2, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
02.02.2020
12:00Real Aviles - Tuilla 1:4 (0:1, 1:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
12:00Santa Ana - San Fernando 4:2 (3:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
02.02.2020
12:00Sant Andreu - UE Figueres 3:2 (1:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
02.02.2020
12:00Socuellamos - Villacanas 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
02.02.2020
12:00UC Cartes - Racing Santander B 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
12:00Union Adarve - Parla 4:1 (1:1, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
02.02.2020
12:00UP Plasencia - Fuente de Cantos 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
02.02.2020
12:00Vallobin - Basico Urraca 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
02.02.2020
12:30Comillas - Oyonesa 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
02.02.2020
12:30Conil - Los Barrios 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
02.02.2020
12:30Formentera - Ferriolense 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
02.02.2020
12:30Miajadas - Diocesano 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
02.02.2020
12:30San Cristobal CP - Santfeliuenc 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
02.02.2020
12:30Silva SD - Arzua 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
02.02.2020
13:00CD Marino - SD Tenisca 3:1 (0:1, 3:0)
13:00Lanzarote - La Cuadra 2:0  
13:00Mensajero - San Fernando 3:2 (1:1, 2:1)
13:00Tacoronte - Union Guimar 2:0 (0:0, 2:0)
13:30Gran Tarajal - Villa Santa Brigida 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
02.02.2020
16:00Belchite 97 - Utebo FC 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Borja - Valdefierro 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Brea - Barbastro 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
02.02.2020
16:00Bupolsa - Almazan 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
02.02.2020
16:00Cadiz CF - Zaragoza 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
16:00Leganes B - Atletico Pinto 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
02.02.2020
16:00Llanera - Lenense 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Mosconia - Union Club Ceares 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
02.02.2020
16:00River Ebro - CDFC Calzada 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
02.02.2020
16:00Robres - Fraga 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
02.02.2020
16:00RSD Alcala - Villaverde San Andres 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
02.02.2020
16:00Sevilla FC C - San Roque 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
02.02.2020
16:15Anguiano - Alfaro 4:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
02.02.2020
16:15Cartagena FC - CAP Ciudad de Murcia 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
02.02.2020
16:15CD Colunga - Covadonga 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
02.02.2020
16:15Jaen - Huetor Vega 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
02.02.2020
16:15Llanes - Condal 3:0 (1:0, 2:0)