Too many results? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Results, your favourite sport will be displayed by default.

Last soccer results

Calendar
AfricaAfrica: CAF Super Cup    
17:00Esperance Tunis - Raja Casablanca 1:2 (0:1, 1:1)
AlbaniaAlbania: Superliga    
18:00Kukesi - Partizani 1:1 (0:0, 1:1)
30.03.2019
14:00Luftetari Gjirokastra - Skenderbeu 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Kamza - Flamurtari 0:3 AWA.  
17:00KF Tirana - Laci 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Teuta - Kastrioti 1:0 (1:0, 0:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
30.03.2019
15:00Bylis - Egnatia Rrogozhine 5:2  
15:00Cerrik - Apolonia Fier 0:1  
15:00Dinamo Tirana - Korabi Peshkopi 3:1  
15:00Elbasani - Tomori Berat 2:0  
15:00Oriku - Lushnja 1:1  
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
17:00Oran - Constantine 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 0:0, 4:5)
17:45Hussein Dey - CR Belouizdad 1:3 (1:1, 0:2)
30.03.2019
15:00Paradou - Bejaia 1:1 (1:0, 0:1)
AngolaAngola: Girabola    
17:00Progresso - Primeiro de Agosto 0:3  
30.03.2019
15:00C.R.D. Libolo - Onze Bravos 1:0  
15:00Cuando Cubango - Sporting de Cabinda 1:1  
15:00Saurimo - Caala 1:1  
16:00Petro Atletico - Sagrada 2:0  
ArgentinaArgentina: Superliga    
23:00Newells Old Boys - Huracan 3:1 (2:1, 1:0)
30.03.2019
01:10Boca Juniors - Banfield 2:0 (1:0, 1:0)
17:15San Lorenzo - Gimnasia L.P. 1:1 (0:0, 1:1)
19:30Godoy Cruz - Patronato 2:1 (0:0, 2:1)
21:45Independiente - Velez Sarsfield 2:1 (0:1, 2:0)
00:00Talleres Cordoba - River Plate 0:2 (0:2, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
30.03.2019
02:00Central Cordoba - Instituto 1:3 (0:1, 1:2)
17:05Los Andes - Temperley 1:0 (1:0, 0:0)
19:05Nueva Chicago - Ind. Rivadavia 2:2 (1:1, 1:1)
20:00Almagro - Santamarina 2:0 (0:0, 2:0)
21:05Villa Dalmine - Arsenal Sarandi 1:3 (0:1, 1:2)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
20:00Defensores Unidos - Comunicaciones 1:0 (0:0, 1:0)
20:00San Miguel - UAI Urquiza 0:0 (0:0, 0:0)
20:05Fenix - Atletico Atlanta 0:2 (0:2, 0:0)
23:00CA Estudiantes - Flandria 2:0 (0:0, 2:0)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
20:00Canuelas - Club Lujan 2:3 (1:1, 1:2)
20:00San Martin Burzaco - Dock Sud 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Victoriano A. - Ituzaingo 1:1 (1:0, 0:1)
30.03.2019
00:00Sportivo Italiano - Sportivo Barracas 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Midland - General Lamadrid 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Berazategui - Central Cordoba 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Leandro N. Alem - Dep. Merlo 0:3 (0:2, 0:1)
20:00Excursionistas - El Porvenir 2:4 (1:4, 1:0)
20:00Laferrere - Argentino de Quilmes 2:2 (1:0, 1:2)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
30.03.2019
15:00Liniers - Claypole 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M. 0:1 (0:1, 0:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
30.03.2019
11:00Shirak Gyumri - Alashkert 1:1 (0:1, 1:0)
AustraliaAustralia: A-League    
09:50Brisbane Roar - Sydney FC 1:3 (0:1, 1:2)
30.03.2019
07:35Wellington Phoenix - Newcastle Jets 4:1 (1:0, 3:1)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
30.03.2019
08:00Taringa - Acacia Ridge 2:0 (2:0, 0:0)
09:00Albany Creek - Centenary Stormers 6:0 (3:0, 3:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
30.03.2019
09:00Marconi Stallions - Manly Utd 1:2 (0:1, 1:1)
09:00Sydney FC U21 - Wollongong Wolves 3:4 (1:3, 2:1)
AustraliaAustralia: A-League    
30.03.2019
09:50WS Wanderers - Melbourne City 3:0 (1:0, 2:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
30.03.2019
10:00North Pine - Grange Thistle 1:2 (1:1, 0:1)
10:00Toowong - Bayside 3:4 (1:2, 2:2)
AustraliaAustralia: A-League    
30.03.2019
12:00Perth Glory - Melbourne Victory 0:2 (0:1, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
10:15Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons 3:2 (2:0, 1:2)
10:15Pascoe Vale - Kingston City 4:1 (2:1, 2:0)
10:30Dandenong City - Dandenong Thunder 3:4 (3:1, 0:3)
10:30Port Melbourne Sharks - Hume City 5:1 (2:0, 3:1)
30.03.2019
05:15Avondale FC - Melbourne Knights 2:1 (1:0, 1:1)
08:00Heidelberg Utd - Altona Magic 4:1 (2:1, 2:0)
AustraliaAustralia: NPL Western Australia    
30.03.2019
08:00Armadale - Perth Glory U21 0:5 (0:2, 0:3)
08:00Balcatta - Bayswater 2:1 (0:0, 2:1)
08:00Cockburn City - ECU Joondalup 1:1 (0:0, 1:1)
08:00Floreat Athena - Inglewood Utd 3:4 (2:2, 1:2)
08:00Perth SC - Rockingham City 4:0 (3:0, 1:0)
08:00Sorrento - Stirling Lions 1:1 (1:1, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
30.03.2019
08:00SWQ Thunder - Sunshine Coast 1:0 (1:0, 0:0)
09:00Brisbane Strikers - Brisbane City 1:3 (1:0, 0:3)
09:30Gold Coast Knights - Queensland Lions 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Magpies Crusaders - Gold Coast 0:4 (0:1, 0:3)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
10:15Glenorchy Knights - South Hobart 0:3 (0:0, 0:3)
30.03.2019
04:15Devonport - Clarence Zebras 9:0 (4:0, 5:0)
06:15Olympia Warriors - Riverside Olympic 5:0 (3:0, 2:0)
06:30Hobart Zebras - Launceston 2:2 (1:1, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
30.03.2019
07:30Adamstown Rosebud - Broadmeadow 2:3 (0:1, 2:2)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
30.03.2019
17:00Altach - Mattersburg 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Hartberg - Wacker Innsbruck 0:2 (0:2, 0:0)
17:00Rapid Vienna - Admira 3:0 (1:0, 2:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
19:10A. Klagenfurt - FC Juniors 2:0 (1:0, 1:0)
19:10BW Linz - Tirol 1:1 (1:1, 0:0)
19:10Kapfenberg - Liefering 0:3 (0:0, 0:3)
19:10Lafnitz - Austria Vienna II 2:0 (0:0, 2:0)
19:10Vorwarts Steyr - Horn 1:1 (0:0, 1:1)
30.03.2019
14:30Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck (Am) 1:2 (0:1, 1:1)
16:30A. Lustenau - Floridsdorfer AC 0:0 (0:0, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:00Parndorf - Traiskirchen 2:2 (1:0, 1:2)
19:00St. Polten (Am) - Neusiedl 2:3 (1:1, 1:2)
19:30Ebreichsdorf - SK Rapid Vienna (Am) 2:1 (1:0, 1:1)
19:30Marchfeld - Bruck Leitha 5:0 (2:0, 3:0)
19:30Schwechat - Wiener Linien 2:1 (1:0, 1:1)
19:30Wiener Sport-Club - Mattersburg (Am) 1:2 (0:1, 1:1)
30.03.2019
14:00Stadlau - Mauerwerk 1:3 (1:1, 0:2)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
19:00Deutschlandsberger - Sturm Graz (Am) 3:3 (2:1, 1:2)
19:00Gleisdorf - WSC Wels 4:3 (0:2, 4:1)
19:00Kalsdorf - Stadl Paura 0:1 (0:0, 0:1)
19:00Lendorf - Grazer 0:0 (0:0, 0:0)
19:00SC Weiz - Union Gurten 4:0 (0:0, 4:0)
19:00Vocklamarkt - Bad Gleichenberg 2:1 (1:0, 1:1)
19:00Volkermarkt - Allerheiligen 0:5 (0:4, 0:1)
19:00Wels - AC Wolfsberger (Am) 1:5 (0:2, 1:3)
AustriaAustria: Regionalliga West    
19:00Kufstein - Hohenems 1:0 (0:0, 1:0)
19:30SV Worgl - Saalfelden 4:0 (3:0, 1:0)
30.03.2019
14:00Reichenau - Wals-Grunau 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Bischofshofen - Altach U21 0:0 (0:0, 0:0)
15:00USK Anif - Seekirchen 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Dornbirn - Kitzbuhel 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Grodig - Langenegg 4:2 (3:0, 1:2)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
30.03.2019
13:00Zira - Sabail 1:2 (0:1, 1:1)
15:30Keshla - Neftci Baku 0:1 (0:0, 0:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16:45FC Minsk - Vitebsk 0:0 (0:0, 0:0)
18:45FC Gomel - Neman 2:3 (1:3, 1:0)
30.03.2019
12:00Isloch - Gorodeja 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Shakhtyor Soligorsk - Torpedo Minsk 1:0 (0:0, 1:0)
16:00BATE - Dnyapro 2:0 (1:0, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:00FC Gomel 2 - Neman 2 1:1  
12:00Minsk 2 - Vitebsk 2 5:1  
12:00BATE 2 - Dnyapro 2 4:3  
12:00Isloch 2 - FK Gorodeja 2 3:2  
12:00Sachter Soligorsk 2 - Torpedo Minsk 2 5:0  
30.03.2019
12:00Din. Minsk 2 - Slavia Mozyr 2 0:1  
12:00Slutsk 2 - Energetik-BGU 2 1:3  
12:00Zhodino 2 - Brest 2 1:0  
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:30St. Liege - Antwerp 3:1 (0:1, 3:0)
30.03.2019
18:00Kortrijk - Mouscron 3:1 (2:0, 1:1)
20:00Oostende - Eupen 1:2 (1:1, 0:1)
20:00St. Gilloise - Cercle Brugge KSV 3:1 (2:0, 1:1)
20:00Waregem - Waasland-Beveren 0:0 (0:0, 0:0)
20:30Genk - Anderlecht 3:0 (1:0, 2:0)
BelgiumBelgium: Proximus League    
20:30Leuven - Tubize 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
30.03.2019
19:30Hades - City Pirates 1:2  
20:00Patro Eisden - Duffel
20:00Sint Niklaas - K. FC Turnhout 0:0  
20:00Spouwen-Mopertingen - Hamme 2:0  
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
30.03.2019
19:30Dessel - Chatelet 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Deinze - Boom 3:0 (0:0, 3:0)
20:00Dender - Virton 2:1 (0:1, 2:0)
20:00Lierse K. - ASV Geel 1:3 (0:3, 1:0)
20:00Oudenaarde - Aalst 2:2 (1:1, 1:1)
20:00RWDM - Heist 0:1 (0:1, 0:0)
20:00Seraing - Thes Sport 2:1 (1:0, 1:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
30.03.2019
19:30Dikkelvenne - KRC Gent 1:2  
19:30Mandel United - Westhoek 1:0  
20:00Overijse - Olsa Brakel 1:1  
20:00Ronse - Gullegem 1:0  
BelgiumBelgium: Super League Women    
20:30Heist W - St. Liege W 0:11  
BelgiumBelgium: 1st National Women    
20:30Genk II W - Massenhoven W 4:0  
30.03.2019
15:00Zulte Waregem W - SG-Tertre Hautrage W 0:1  
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01:30San Jose - Blooming 5:1 (2:1, 3:0)
30.03.2019
20:00Always Ready - Sport Boys 3:1 (2:1, 1:0)
22:15Nacional Potosi - San Jose 1:0 (0:0, 1:0)
00:30Royal Pari - Oriente Petrolero 1:3 (0:1, 1:2)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
30.03.2019
16:00Krupa - Radnik Bijeljina 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Tuzla City - Sloboda 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Zvijezda 09 - Siroki Brijeg 1:1 (0:1, 1:0)
19:00FK Sarajevo - Zrinjski 0:1 (0:0, 0:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
30.03.2019
15:30Bratstvo Gracanica - NK Vitez 2:0 (0:0, 2:0)
15:30Capljina - Kakanj 2:4 (1:2, 1:2)
15:30Gradacac - Olimpik Sarajevo 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Jedinstvo Bihac - Zivinice 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Metalleghe - Gorazde 2:1 (1:0, 1:1)
15:30NK Novi Travnik - Igman K. 1:1 (0:1, 1:0)
15:30Velez Mostar - TOSK Tesanj 5:3 (2:3, 3:0)
15:30Visoko - HNK Orasje 0:1 (0:0, 0:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
30.03.2019
15:00Kozara - Sutjeska Foca 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Podrinje Janja - Mrkonjic Grad 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Prijedor - Slavija 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Tekstilac - Sloga Crnjelovo 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Zeljeznicar Banja Luka - Modrica 3:0 (0:0, 3:0)
17:00Borac Banja Luka - Drina Zvornik 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
22:00Sul America - Iranduba 1:2  
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
23:00Ponte Preta W - Vitoria das Tabocas W 1:1  
19:00Vitoria W - Kindermann W 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
22:00Nacional-AM - Fast Clube 5:1  
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
30.03.2019
19:00Minas ICESP W - Iranduba de Amazonia W 1:0  
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
30.03.2019
19:00Vitoria ES - Itapemirim 2:1 (0:0, 2:1)
20:00Real Noroeste - Desportiva Ferroviaria 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Rio Branco ES - Serra 1:1 (0:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
30.03.2019
22:00Manaus - Penarol 2:1  
22:00Rio Negro - Sul America 3:2  
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
30.03.2019
23:00Linense - Agua Santa 0:1  
23:00Nacional SP - Juventus-SP 2:3  
23:00Piracicaba - Atibaia 0:1  
23:00Santo Andre - Portuguesa 2:0  
23:00Sao Bernardo - Penapolense 1:2  
23:00Sertaozinho - Rio Claro 1:0  
23:00Taubate - Inter de Limeira 1:1  
23:00Votuporanguense - Portuguesa Santista 0:1  
BrazilBrazil: Campeonato Alagoano    
00:30CRB - Jacyoba 2:0 (0:0, 2:0)
01:30Coruripe - CSA 2:6 (2:3, 0:3)
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
01:30Alagoinhas - Bahia 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
00:00Bosque Formosa - Gama 0:2 (0:1, 0:1)
00:00Capital - Brasiliense 2:2 (1:0, 1:2)
30.03.2019
19:30Luziania - Unai EC 1:1  
00:00Gama - Bosque Formosa 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
01:30Fluminense - Flamengo RJ 1:2 (0:1, 1:1)
01:30Bangu - Vasco 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
30.03.2019
20:00Joinville - Marcilio Dias 0:1 (0:1, 0:0)
22:00Avai - Tubarao 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Cearense    
01:30Floresta EC - Ceara 2:2 (1:0, 1:2)
01:30Guarany - Fortaleza 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
01:30Internacional - Novo Hamburgo 0:1 (0:1, 0:0)
23:15SER Caxias - Aimore 1:0 (0:0, 1:0)
01:00Gremio - Juventude 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
00:30Crac Go - Vila Nova FC 1:0 (0:0, 1:0)
00:30Goianesia - Goiania 2:3 (0:2, 2:1)
01:30Goias - Aparecidense 1:2 (1:0, 0:2)
30.03.2019
20:00Goiania - Goias 0:3 (0:1, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
00:00Luverdense - Sinop 1:0 (1:0, 0:0)
01:30Operario VG - Mixto 4:0 (2:0, 2:0)
00:30Cuiaba Esporte - Dom Bosco 4:0 (2:0, 2:0)
01:10Uniao Rondonopolis - Araguaia 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
30.03.2019
22:00Boa - Atletico-MG 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
01:30Corinthians - Ferroviaria 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 4:3)
23:15Guarani - Mirassol 2:2 (0:0, 2:2)
30.03.2019
20:00Oeste - Ponte Preta 2:2 (0:1, 2:1)
22:00Sao Paulo - Palmeiras 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
00:30ABC - Potiguar 1:2 (1:0, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
00:30Sergipe - Lagarto 0:0 (0:0, 0:0)
30.03.2019
20:00Lagarto - Frei Paulistano 1:2 (1:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
30.03.2019
23:00Operario MS - Aquidauanense 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
00:30Atl. Cajazeirense - Sousa 1:0 (0:0, 1:0)
00:30Campinense - Treze PB 0:1 (0:1, 0:0)
00:30CSP - Botafogo PB 0:2 (0:1, 0:1)
00:30EC de Patos - Nacional de Patos 1:3 (1:2, 0:1)
00:30Perilima - Serrano PB 3:3 (1:0, 2:3)
BrazilBrazil: Campeonato Piauiense    
00:00Julho Esporte - Flamengo PI 2:1 (1:0, 1:1)
00:00Parnahyba - AE Altos 2:0 (0:0, 2:0)
00:00River-PI - Piaui 0:0  
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
00:00Tubarao U20 - Vasco U20 1:2 (1:1, 0:1)
19:00America RN U20 - Internacional U20 0:3 (0:2, 0:1)
21:00Chapecoense-SC U20 - Corinthians U20 0:4 (0:3, 0:1)
22:30Flamengo RJ U20 - Real Ariquemes U20 4:2 (1:1, 3:1)
23:00CSA U20 - Gremio U20 0:7 (0:3, 0:4)
00:30Goias U20 - Cruzeiro U20 0:0 (0:0, 0:0)
30.03.2019
01:00Fast Clube U20 - America MG U20 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
30.03.2019
20:00AE Altos - CSA 1:2 (1:0, 0:2)
20:00CRB - Botafogo PB 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Fortaleza - ABC 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Salgueiro - Ceara 1:3 (0:3, 1:0)
20:00Sampaio Correa - Bahia 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Santa Cruz - Confianca 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Sergipe - Moto Club 1:3 (0:0, 1:3)
20:00Vitoria - Nautico 1:1 (1:1, 0:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
16:30Etar - Vereya 3:0 (2:0, 1:0)
19:00Lok. Plovdiv - Dunav Ruse 1:1 (1:1, 0:0)
30.03.2019
17:15Ludogorets - Beroe 0:0 (0:0, 0:0)
19:30CSKA Sofia - Cherno More 1:0 (0:0, 1:0)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
30.03.2019
14:30Arda - Lok. Sofia 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Botev Galabovo - Lok. Gorna 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Kariana Erden - Nesebar 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Pomorie - Chernomorets Balchik 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Strumska Slava - Pirin Blagoevgrad 2:0 (1:0, 1:0)
BurundiBurundi: Primus League    
30.03.2019
12:30Bujumbura C. - Musongati 1:1  
14:00Le Messager Ngozi - Aigle Noir 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Olympic S. - Flambeau de l'Est 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Le Messager - Les Lierres 1:3  
CambodiaCambodia: C-League    
30.03.2019
09:30Police Commissary - Asia Euro United 3:2  
09:30Visakha - Kirivong Sok Sen Chey 2:0  
12:00NagaWorld - National Defense 2:4  
CameroonCameroon: Elite One    
15:30Colombe Lobo - Bamenda 1:0 (0:0, 1:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
30.03.2019
16:30Aigle Royal - Bamboutos FC 0:1  
16:30AS Fap - Panthere 2:3  
16:30AS Matelots - Canon Yaounde 0:1  
16:30Bafoussam - Renaissance 1:1  
16:30Dynamo Douala - Bang Bullet FC 1:0  
16:30Lion Blesse - Yafoot 1:1  
16:30OFTA - Leopard de Douala 0:0  
ChileChile: Primera Division    
22:30Union La Calera - U. De Concepcion 3:1 (1:0, 2:1)
30.03.2019
22:00Colo Colo - Deportes Iquique 2:0 (0:0, 2:0)
00:30O'Higgins - U. Espanola 0:2 (0:1, 0:1)
ChileChile: Primera B    
30.03.2019
20:30Deportes Temuco - Melipilla 1:1 (1:1, 0:0)
21:30Magallanes - CD Santa Cruz 1:1 (1:1, 0:0)
00:00Rangers - Nublense 1:0 (1:0, 0:0)
01:00Copiapo - Barnechea 3:0 (2:0, 1:0)
01:00D. Puerto Montt - S. Morning 2:1 (0:0, 2:1)
ChinaChina: Super League    
12:35Tianjin Teda - Guangzhou R&F 4:3 (2:1, 2:2)
30.03.2019
08:30Beijing Renhe - Beijing Guoan 0:1 (0:0, 0:1)
09:00Dalian Pro - Guangzhou Evergrande 0:1 (0:0, 0:1)
12:35Hebei - Shanghai SIPG 1:2 (0:1, 1:1)
ChinaChina: Jia League    
30.03.2019
08:00Qingdao Huanghai - Xinjiang Tianshan 0:0 (0:0, 0:0)
08:30Changchun Yatai - Nantong Zhiyun 1:0 (0:0, 1:0)
08:30Liaoning - Shaanxi Changan 0:3 (0:1, 0:2)
08:30Shanghai Shenxin - Heilongjiang Lava 2:1 (0:1, 2:0)
09:00Sichuan Annapurna - Guangdong Tigers 0:2 (0:0, 0:2)
12:30Meizhou Hakka - Guizhou Zhicheng 0:1 (0:0, 0:1)
ChinaChina: FA Cup    
30.03.2019
07:00Jilin Baijia - Kunshan 3:0 (0:0, 3:0)
07:30Wuhan Huachuang - Qingdao Jonoon 0:1 (0:1, 0:0)
08:00Baoding Yingli Yitong - Wuhan Three Towns CAN.  
08:00Jiangxi Liansheng - Lhasa Chengtou 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 0:3)
08:00Liuzhou Ranko - Hebei Elite 1:5  
08:00Nanjing Shaye - Chengdu Better City 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 7:6)
08:00Sichuan Jiuniu - Dalian Chanjoy 2:0  
08:00Taizhou Yuanda - Beijing Technology 1:0 (0:0, 1:0)
08:00Zhejiang Yiteng - Qingdao Red Lions 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 4:2)
08:30Hunan Billows - Yunnan Kunlu 2:4 (1:2, 1:2)
08:30Nanning Binjiang - Inner Mongolia 3:0  
08:30Zibo Cuju - Shenyang Urban FC 3:0 (2:0, 1:0)
12:00Baoding Yingli Yitong - Jinan Dayou WO.  
ColombiaColombia: Liga Aguila    
00:15Junior - U. Magdalena 1:1 (1:0, 0:1)
02:15Deportes Tolima - Atl. Nacional 2:1 (0:0, 2:1)
00:00Cucuta - Ind. Medellin 2:2 (0:1, 2:1)
02:00Millonarios - Santa Fe 1:1 (0:1, 1:0)
30.03.2019
01:45Huila - Patriotas 1:1 (0:1, 1:0)
20:00La Equidad - Deportes Tolima 0:0 (0:0, 0:0)
22:00Jaguares de Cordoba - Junior 1:1 (0:0, 1:1)
23:00Bucaramanga - America De Cali 0:0 (0:0, 0:0)
00:00Once Caldas - Aguilas 2:0 (1:0, 1:0)
03:00Atl. Nacional - Dep. Pasto 0:1 (0:1, 0:0)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
30.03.2019
20:30Fortaleza - Orsomarso 2:2 (1:1, 1:1)
21:00Barranquilla - Valledupar 3:0 (0:0, 3:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
01:00Santos DG - Grecia 3:0 (2:0, 1:0)
03:00Saprissa - San Carlos 1:1 (0:1, 1:0)
22:05Limon - Cartagines 1:0 (0:0, 1:0)
02:00Marineros - Herediano 1:1 (0:1, 1:0)
03:00Zeledon - Alajuelense 2:4 (1:2, 1:2)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
30.03.2019
21:00Municipal Garabito - Escazucena 1:1  
21:00Sporting San Jose - Puerto Golfito FC 2:0  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
18:00Slaven Belupo - Rudes 2:1 (2:1, 0:0)
16:30Osijek - Gorica 2:2 (0:1, 2:1)
19:00Lok. Zagreb - Rijeka 1:2 (0:1, 1:1)
30.03.2019
16:30D. Zagreb - Zapresic 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Istra 1961 - Hajduk Split 0:2 (0:1, 0:1)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
15:30Dragovoljac - Sesvete 1:3 (0:1, 1:2)
18:00Medjimurje Cakovec - Bijelo Brdo 1:0 (0:0, 1:0)
30.03.2019
15:30Osijek 2 - Dugopolje 4:0 (2:0, 2:0)
15:30Solin - Sibenik 1:1 (0:1, 1:0)
15:30Varazdin - Kustosija 2:1 (2:1, 0:0)
15:30Zadar - Lucko 2:1 (1:0, 1:1)
CyprusCyprus: First Division    
30.03.2019
15:00Paralimni - Paphos 1:2 (0:2, 1:0)
16:00AEK Larnaca - Apollon 2:1 (1:1, 1:0)
17:30Nea Salamis - AEL Limassol 0:2 (0:0, 0:2)
18:00APOEL - Omonia 1:1 (1:0, 0:1)
CyprusCyprus: Division 2    
18:00Ol. Nicosia - Aris 0:2 (0:1, 0:1)
18:00Thoi Lakatamias - Omonia Aradippou 0:2 (0:0, 0:2)
30.03.2019
14:30Ayia Napa - M.E.A.P. Nisou 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Chloraka - Achnas 1:3 (1:2, 0:1)
14:30Karmiotissa - Anagennisi Derynia 1:4 (0:1, 1:3)
14:30Paeek - Zakakiou 3:3  
14:30Sotiras - Voroklinis 3:1 (1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
18:00Karvina - Ostrava 2:0 (0:0, 2:0)
30.03.2019
15:00Mlada Boleslav - Sparta Prague 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Opava - Dukla Prague 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Teplice - Slovacko 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Zlin - Sigma Olomouc 0:2 (0:1, 0:1)
17:30Slavia Prague - Liberec 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Vitkovice - Jihlava 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Znojmo - Zizkov 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
18:30Sparta Prague W - Liberec W 7:1 (4:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
30.03.2019
10:15FK Pardubice - Vlasim 0:0 (0:0, 0:0)
10:15Sokolov - Chrudim 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
30.03.2019
14:00Caslav W - FK Rakovnik W 6:3  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
30.03.2019
14:00Slavia Prague W - Lok. Brno W 11:0 (6:0, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
30.03.2019
10:15Benesov - Zivanice 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:4)
10:15Prevysov - Brozany 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:2)
10:15Vltavin - Zapy 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 6:5)
10:30Kraluv Dvur - Litomericko 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Dobrovice - Povltavska FA 1:2 (1:1, 0:1)
16:30Domazlice - Olympia Radotin 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Velvary - Vysehrad 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 4:5)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
18:00Kromeriz - Valasske Mezirici 6:0 (6:0, 0:0)
30.03.2019
10:15Otrokovice - Odra Petrkovice 2:3 (0:2, 2:1)
15:00Dolni Benesov - Spartak Hulin 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Hlucin - Lisen 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Vyskov - Hodonin 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
30.03.2019
10:30Jindrichuv Hradec - Klatovy 0:1 (0:0, 0:1)
13:30Cizova - SK Rakovnik 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Marianske Lazne - Mas Taborsko B 2:1 (1:0, 1:1)
16:30Dobris - Sedlcany 2:3 PEN. (2:0, 0:2, 2:4)
16:30Horovicko - Admira Prague 2:4 (0:2, 2:2)
16:30Sobeslav - Prestice 2:1 (1:1, 1:0)
16:30Tachov - Doubravka 1:2 (1:0, 0:2)
16:30Union Beroun - Aritma Prague 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
30.03.2019
10:15Motorlet Prague - Mostecky FK 6:2 (2:1, 4:1)
10:15SK Kladno - Ostrov 4:1 (1:0, 3:1)
10:15Tatran Rakovnik - Olympie Brezova 4:0 (2:0, 2:0)
10:15Zbuzany - Chomutov 3:1 (0:0, 3:1)
16:30Ostra - Brandys n. Labem 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
30.03.2019
10:15Jiskra Mseno - Trutnov 3:2 (2:1, 1:1)
10:30Turnov - Dvur Kralove 1:2 (1:0, 0:2)
10:30Velke Hamry - Caslav 3:2 (1:1, 2:1)
16:30Cesky Brod - Benatky n. Jiz. 2:0 (0:0, 2:0)
16:30Nachod - Prepere 3:1 (1:0, 2:1)
16:30Slatinany - Horky nad Jizerou 2:1 (1:0, 1:1)
16:30Vysoke Myto - Kolin 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
30.03.2019
15:00Bzenec - Havlickuv Brod 4:2 (2:0, 2:2)
15:00Rosice - Blansko 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
30.03.2019
15:00Detmarovice - Havirov 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Hermanice - Prerov 2:0 (1:0, 1:0)
15:00HFK Olomouc - Sumperk 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Novy Jicin - Sokol Usti 2:1 (0:1, 2:0)
15:00SK Hranice - Bruntal 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
30.03.2019
10:15Branik - Vysehrad B 0:4 (0:2, 0:2)
10:15Podoli Praha - Tempo Prague 2:2 (0:2, 2:0)
10:30Dukla JM - US Prague 1:1 (0:0, 1:1)
10:30Hostivar - Zizkov B 3:1 (1:1, 2:0)
10:30Kralovice - Motorlet Prague B 8:0 (2:0, 6:0)
10:30Vrsovice - Ujezd Prague 0:2 (0:0, 0:2)
15:30Predni Kopanina - Treboradice 5:2 (3:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
30.03.2019
10:15Kutna Hora - SK Lhota 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Bohemia Podebrady - Hrebec 4:2 (2:0, 2:2)
15:00Libusin - Klicany 1:3 (1:3, 0:0)
15:00Nespeky - Povltavska FA B 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Nove Straseci - Slany 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:3)
15:00Tuchlovice - Spartak Pribram 3:2 (2:1, 1:1)
15:00Vykan - Velim 1:5 (0:1, 1:4)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
30.03.2019
10:00Malse Roudne - Olesnik 0:3 (0:1, 0:2)
10:00Protivin - Hluboka nad Vltavou 3:0 (1:0, 2:0)
10:30Rudolfov - Blatna 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Cimelice - Jankov 3:0 (1:0, 2:0)
15:00TJ Osek - Sokol Lom 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Zelec - Cesky Krumlov 2:2 (1:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
30.03.2019
16:00Zruc - Domazlice B 3:2 (1:2, 2:0)
16:30Chotikov - Stribro 2:0 (1:0, 1:0)
16:30Horni Briza - Vejprnice 2:0 (1:0, 1:0)
16:30Luby - Sokol Lhota 0:2 (0:0, 0:2)
16:30Nyrsko - Petrin Plzen 0:1 (0:0, 0:1)
16:30Rapid Plzen - Tlumacov 3:1 (2:1, 1:0)
16:30Rokycany - Myto 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
30.03.2019
10:30Horni Slavkov - Kralovske Porici 5:2 (2:2, 3:0)
15:00Chodov - FC Cheb 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 7:8)
15:00Lomnice - Hvezda Cheb 1:4 (0:1, 1:3)
15:00Stara Role - Nejdek 1:4 (1:2, 0:2)
15:00Union Nove Sedlo - Citice 8:1 (3:1, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
30.03.2019
10:15Kadan - Modra 2:3 PEN. (2:2, 0:0, 0:3)
10:15Steti - Dobromerice 4:1 (2:1, 2:0)
10:30Horni Jiretin - FK Jilove 4:1 (2:1, 2:0)
16:30Brna - Modlany 1:3 (0:2, 1:1)
16:30Krupka - Lovosice 3:2 (2:2, 1:0)
16:30Perstejn - Vilemov 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2)
16:30Srbice - Litomericko B 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 3:4)
16:30Zatec - Louny 4:3 PEN. (2:0, 1:3, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
30.03.2019
10:30Frydlant - TJ Doksy 2:2 (1:2, 1:0)
16:00Hradek nad Nisou - FK Ceska Lipa 2:5 (1:4, 1:1)
16:00Novy Bor - Rovensko p. Tr. 3:1 (0:1, 3:0)
16:00Sedmihorky - Bily Kostel nad Nisou 2:2 (1:2, 1:0)
16:00Zelezny Brod - Chrastava 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
30.03.2019
10:00Slavia HK - Chlumec nad Cidlinou 0:2 (0:1, 0:1)
16:30Kostelec n. O. - Cerveny Kostelec 3:0 (1:0, 2:0)
16:30Libcany - Horice 1:0 (0:0, 1:0)
16:30Vysoka n. Labem - Sobotka 3:2 (2:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
30.03.2019
10:15Moravany - Luze 3:0 (3:0, 0:0)
16:00Ceska Trebova - Letohrad 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Holice - Litomysl 3:0 (3:0, 0:0)
16:00Zamberk - Svitavy 0:3 (0:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
30.03.2019
15:00Kosetice - Zirovnice 5:2 (2:0, 3:2)
15:00Namest n. Oslavou - Okrisky 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
30.03.2019
15:00Ivancice - Bohunice 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Kurim - Tisnov 5:0 (4:0, 1:0)
15:00Moravsky Krumlov - Boskovice 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Mutenice - Rajecko 0:2 (0:2, 0:0)
15:00SK Krumvir - Rousinov 3:1 (2:1, 1:0)
15:00Sparta Brno - Moravska Slavia 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Start Brno - Bosonohy 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Svratka Brno - Vojkovice 5:2 (2:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
30.03.2019
15:00Jesenik - Hnevotin CAN.  
15:00Kralice na Hane - Lutin 2:3 PEN. (1:0, 1:2, 0:3)
15:00Sternberk - Cernovir 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Vsechovice - Litovel 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 5:3)
15:00Zelatovice - Zabreh 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 2:4)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
30.03.2019
10:15Luhacovice - Jurinka 5:0 (2:0, 3:0)
15:00Bystrice pod Hostynem - Brumov 4:3 PEN. (1:1, 2:2, 5:3)
15:00Holesov - Stitna nad Vlari 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 5:6)
15:00Provodov - Skastice 2:1 (2:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
30.03.2019
15:30Bilovec - Lok.Petrovice 4:2 (1:0, 3:2)
15:30Bridlicna - Frenstat p. R. 1:4 (1:2, 0:2)
15:30Brusperk - Krnov 4:3 (1:1, 3:2)
15:30Celadna - Cesky Tesin 1:1 (0:0, 1:1)
15:30Hlubina - Moravan Oldrisov 5:0 (2:0, 3:0)
15:30Senov - Haj ve Slezsku 1:4 (0:3, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Pribram U19 - Dukla Prague U19 2:3 (1:0, 1:3)
10:30Karvina U19 - Mlada Boleslav U19 1:0 (1:0, 0:0)
30.03.2019
11:00Ceske Budejovice U19 - Slovacko U19 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 2:4)
11:00Hradec Kralove U19 - Sparta Prague U19 1:2 (0:1, 1:1)
11:00Jihlava U19 - Slavia Prague U19 0:2 (0:2, 0:0)
11:00Ostrava U19 - Plzen U19 3:0 (1:0, 2:0)
13:00FC Fastav Zlin U19 - FK Pardubice U19 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:3)
13:15Sigma Olomouc U19 - Brno U19 6:1 (3:0, 3:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
19:00Brondby - Odense 2:2 (1:1, 1:1)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
30.03.2019
13:00KoldingQ W - Brondby W 1:4 (0:2, 1:2)
13:00VSK Aarhus W - Fortuna Hjorring W 0:3 (0:2, 0:1)
14:00BSF W - Thisted FC W 3:2 (0:0, 3:2)
DenmarkDenmark: Superliga    
30.03.2019
16:00Midtjylland - Nordsjaelland 0:0 (0:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
19:00Kolding IF - Skive IK 3:5 (0:4, 3:1)
30.03.2019
13:00Vejgaard - Ringkobing 1:1 (1:0, 0:1)
13:30Kjellerup - Tarup-Paarup 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Dalum IF - Jammerbugt 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Odder - Brabrand 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Sydvest - Aarhus Fremad 1:1 (0:1, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
30.03.2019
13:00Skovshoved - Bronshoj 2:2 (1:2, 1:0)
14:00BK Frem - Avarta 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Hillerod - Vanlose 1:3 (0:0, 1:3)
15:00B.93 - Marienlyst 6:0 (4:0, 2:0)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
13:00ASAS - ASC Hayab 3:0  
15:00AS Arta - Jago 5:1  
17:00Dikhil - Guelleh / GR 4:2  
30.03.2019
15:00Bahache/UD - Gendarmerie 2:0  
17:00AS Kartileh - Port 2:6  
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
00:00Cibao - Moca 0:0 (0:0, 0:0)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
14:30Dauphins Noirs - AS Vita Club 0:3 (0:1, 0:2)
30.03.2019
13:30Don Bosco - Maniema 1:2  
15:30Mazembe - St Eloi Lupopo 0:1  
EcuadorEcuador: Liga Pro    
30.03.2019
19:00Aucas - Dep. Cuenca 1:0 (1:0, 0:0)
21:10Macara - U. Catolica 1:0 (1:0, 0:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
30.03.2019
22:00LDU Loja - Clan Juvenil 3:0 (1:0, 2:0)
22:00LDU Portoviejo - Atl. Porteno 1:1 (0:1, 1:0)
22:00Orense - Santa Rita 2:3 (1:1, 1:2)
22:00Santo Domingo - Ind. Juniors 1:3 (1:1, 0:2)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
30.03.2019
23:30Barcelona SC - LDU Quito 1:1 (1:0, 0:1)
03:00Ind. del Valle - Emelec 1:0 (0:0, 1:0)
EgyptEgypt: Premier League    
15:30Arab Contractors - El Masry 2:2 (1:1, 1:1)
18:00Enppi - El Ismaily 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Smouha - Wadi Degla 2:3 (0:1, 2:2)
30.03.2019
18:00Zamalek - Al Ahly 0:0 (0:0, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
01:30Sonsonate - Metapan 2:1 (0:1, 2:0)
EnglandEngland: Premier League    
30.03.2019
13:30Fulham - Manchester City 0:2 (0:2, 0:0)
16:00Brighton - Southampton 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Burnley - Wolves 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Crystal Palace - Huddersfield 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Leicester - Bournemouth 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Manchester Utd - Watford 2:1 (1:0, 1:1)
18:30West Ham - Everton 0:2 (0:2, 0:0)
EnglandEngland: Championship    
21:00West Brom - Birmingham 3:2 (0:1, 3:1)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
13:35Aldershot - AFC Fylde 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00AFC Rushden & Diamonds - Royston 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: National League North    
30.03.2019
16:00AFC Telford - Blyth 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Altrincham - Kidderminster 2:1 (2:1, 0:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00Alvechurch - Hitchin 3:1 (2:0, 1:1)
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
16:00Aston Villa - Blackburn 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00Barnet - Leyton Orient 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Barrow - Boreham Wood 1:2 (1:2, 0:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Basford - Bamber Bridge 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Bath - Woking 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00Bedworth United - Stratford 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Biggleswade Town - Barwell 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: National League North    
30.03.2019
16:00Boston Utd - Curzon Ashton 4:1 (3:1, 1:0)
16:00Bradford PA - Alfreton 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00Braintree - Gateshead 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Brightlingsea - Dorking 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Chelmsford - Oxford City 2:1 (0:0, 2:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Chesham - Taunton 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: National League North    
30.03.2019
16:00Chester - Chorley 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00Chesterfield - Dag & Red 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00Coalville - Redditch 1:2 (0:0, 1:2)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Concord - Weston-super-Mare 3:0 (2:0, 1:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Corinthian-Casuals - Carshalton 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Dartford - Truro 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
16:00Derby - Rotherham 6:1 (3:0, 3:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Dorchester - Beaconsfield Town 1:3 (0:1, 1:2)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Dulwich Hamlet - Billericay 2:2 (0:2, 2:0)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00Eastleigh - Hartlepool 3:2 (2:1, 1:1)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00East Thurrock - Chippenham 2:1 (0:0, 2:1)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00Ebbsfleet - Wrexham 4:2 (3:0, 1:2)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Enfield Town - Leatherhead 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Farsley - Stalybridge 2:1 (2:0, 0:1)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00FC Halifax - Maidenhead 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: National League North    
30.03.2019
16:00FC United - Nuneaton 0:4 (0:2, 0:2)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Frome - Farnborough 2:3 (1:1, 1:2)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Gloucester - Welling 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Gosport - Harrow 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Grantham - Witton 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: National League North    
30.03.2019
16:00Guiseley - York 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Hampton & Richmond - Hungerford 0:3 (0:1, 0:2)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Haringey - Lewes 2:1 (1:1, 1:0)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00Harrogate - Maidstone 2:2 (1:1, 1:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Hartley Wintney - Weymouth 0:3 (0:1, 0:2)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Hednesford - Matlock 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Hemel Hempstead - Eastbourne Boro 3:2 (1:1, 2:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Hyde - Stafford 5:3 (3:0, 2:3)
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
16:00Ipswich - Hull 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00King’s Lynn - Halesowen 3:0 (2:0, 1:0)
EnglandEngland: National League North    
30.03.2019
16:00Leamington - Ashton Utd 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
16:00Leeds - Millwall 3:2 (1:1, 2:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00Leiston - Kettering 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Margate - Kingstonian 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Marine - South Shields 1:3 (0:1, 1:2)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Merstham - Burgess Hill 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Met. Police - Merthyr Town 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Mickleover - Whitby 0:1 (0:0, 0:1)
16:00North Ferriby - Buxton CAN.  
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
16:00Nottingham - Swansea 2:1 (0:0, 2:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Poole - Hendon 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Potters Bar - Folkestone 2:2 (1:0, 1:2)
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
16:00QPR - Bolton 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Reading - Preston 2:1 (2:0, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00Rushall - Needham Market 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00Salford - Bromley 2:1 (0:0, 2:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Scarborough - Lancaster 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
16:00Sheffield Utd - Bristol City 2:3 (1:1, 1:2)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Slough - St. Albans 2:2 (1:1, 1:1)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00Solihull Moors - Dover 2:2 (1:2, 1:0)
EnglandEngland: National League North    
30.03.2019
16:00Southport - Brackley Town 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Spennymoor - Hereford 0:2 (0:2, 0:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Staines - Salisbury 1:7 (1:1, 0:6)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00St. Neots - Banbury 0:3 (0:2, 0:1)
EnglandEngland: National League North    
30.03.2019
16:00Stockport - Darlington 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
16:00Stoke - Sheffield Wed 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00Stourbridge - St. Ives 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: National League    
30.03.2019
16:00Sutton - Havant & W 2:2 (1:1, 1:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Swindon S - Walton Casuals 2:1 (2:0, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
30.03.2019
16:00Tamworth - Lowestoft 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Tiverton - Kings Langley 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Tonbridge - Harlow 3:1 (1:0, 2:1)
EnglandEngland: National League South    
30.03.2019
16:00Torquay - Wealdstone 3:2 (2:1, 1:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Warrington - Gainsborough 2:1 (0:1, 2:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Whitehawk - Bishop's Stortford 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
16:00Wigan - Brentford 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
30.03.2019
16:00Wimborne - Basingstoke 2:4 (1:1, 1:3)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Wingate & Finchley - Bognor Regis 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
30.03.2019
16:00Workington - Nantwich 2:4 (1:2, 1:2)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
30.03.2019
16:00Worthing - Hornchurch 3:1 (2:0, 1:1)
EnglandEngland: Championship    
30.03.2019
18:30Middlesbrough - Norwich 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: League One    
30.03.2019
16:00Accrington - Fleetwood 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Barnsley - Coventry 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Blackpool - Plymouth 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Bristol Rovers - Luton 1:2 (1:2, 0:0)
16:00Charlton - Bradford City 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Doncaster - Walsall 3:1 (3:1, 0:0)
16:00Gillingham - Rochdale 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Oxford Utd - Wycombe 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Scunthorpe - AFC Wimbledon 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Southend - Shrewsbury 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: League Two    
30.03.2019
16:00Bury - Swindon 1:3 (1:1, 0:2)
16:00Cambridge Utd - Colchester 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Crewe - Cheltenham 1:3 (1:1, 0:2)
16:00Exeter - Mansfield 1:4 (1:2, 0:2)
16:00Forest Green - MK Dons 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Lincoln - Macclesfield 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Morecambe - Crawley 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Northampton - Port Vale 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Oldham - Grimsby 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Stevenage - Notts Co 0:3 (0:3, 0:0)
16:00Tranmere - Carlisle 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Yeovil - Newport 1:3 (0:0, 1:3)
EnglandEngland: Premier League 2    
20:00Arsenal U23 - West Ham U23 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Professional Development League    
15:45Bristol City U23 - Coventry U23 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Watford U23 - Cardiff U23 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
30.03.2019
12:00Arsenal U18 - Swansea U18 8:0 (4:0, 4:0)
12:00Brighton U18 - Aston Villa U18 4:3 (1:1, 3:2)
12:00Everton U18 - Liverpool U18 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Norwich U18 - Chelsea U18 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Southampton U18 - Reading U18 2:0 (2:0, 0:0)
12:00Stoke City U18 - Newcastle Utd U18 2:1 (1:1, 1:0)
12:00Tottenham U18 - Fulham U18 4:0 (1:0, 3:0)
12:30Wolverhampton U18 - Manchester Utd U18 1:2 (0:0, 1:2)
13:00West Ham U18 - Leicester U18 4:1 (2:1, 2:0)
14:00Sunderland U18 - Derby U18 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: Premier League Cup    
15:30Burnley U23 - Leeds U23 1:3 (1:1, 0:2)
16:00Nottingham U23 - Swansea U23 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 0:3)
20:00Everton U23 - Sunderland U23 2:1 (0:0, 2:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
30.03.2019
12:00Paide - Tallinna Kalev 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Narva - Kalju 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Flora - Tammeka 4:1 (1:0, 3:1)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
18:00Rakvere - Parnu JK Vaprus 1:2 (1:2, 0:0)
30.03.2019
12:00JK Jarve - Elva 2:1 (1:1, 1:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
30.03.2019
13:00Malanti Chiefs - Manzini Sundowns 6:0  
13:00Moneni Pirates - Manzini Sea Birds 3:5  
14:30Matsapha United - Vovovo 3:0  
15:10Royal Leopards - Tambuti 3:0  
15:10Young Buffaloes - Mbabane Citizens 7:0  
EthiopiaEthiopia: Premier League    
30.03.2019
13:00Dedebit - Debub Police 1:0 (1:0, 0:0)
EuropeEurope: Euro U17    
11:00Ukraine U17 - Greece U17 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Spain U17 - Kosovo U17 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Slovakia U17 - Sweden U17 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Belgium U17 - Norway U17 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Hungary U17 - Bosnia & Herzegovina U17 1:0 (1:0, 0:0)
17:00France U17 - Serbia U17 1:0 (1:0, 0:0)
EuropeEurope: Euro U17 Women    
17:00Northern Ireland U17 W - Czech Republic U17 W 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Portugal U17 W - France U17 W 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Poland U17 W - Spain U17 W 0:3 (0:2, 0:1)
18:00Slovakia U17 W - Sweden U17 W 0:1 (0:1, 0:0)
30.03.2019
15:00Austria U17 W - Belgium U17 W 4:2 (1:2, 3:0)
15:00Wales U17 W - Finland U17 W 0:5 (0:2, 0:3)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
30.03.2019
16:00AB Argir - B36 Torshavn 1:2 (1:0, 0:2)
18:00Skala Itrottarfelag - NSI Runavik 2:0 (2:0, 0:0)
FinlandFinland: Suomen Cup    
30.03.2019
14:00Inter Turku - VPS 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Honka - Ilves 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 0:0, 3:4)
15:00Rovaniemi - KPV Kokkola 1:2 (0:1, 1:1)
FinlandFinland: Liiga Women    
30.03.2019
12:00Honka W - ONS Oulu W 2:1 (2:0, 0:1)
13:00HJK W - TiPS W 2:1 (2:0, 0:1)
18:30Aland Utd W - KuPS W 1:1 (0:0, 1:1)
FranceFrance: Ligue 1    
20:45Rennes - Lyon 0:1 (0:0, 0:1)
30.03.2019
17:00Marseille - Angers 2:2 (2:1, 0:1)
FranceFrance: Ligue 2    
20:00AC Ajaccio - Chateauroux 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Beziers - GFC Ajaccio 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Brest - Clermont 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Nancy - Valenciennes 0:2 (0:1, 0:1)
20:00Niort - Sochaux 0:1 (0:0, 0:1)
20:00Orleans - Red Star 2:2 (2:2, 0:0)
20:00Paris FC - Auxerre 3:0 (1:0, 2:0)
20:00Troyes - Grenoble 2:1 (1:0, 1:1)
FranceFrance: National    
20:30Chambly - Cholet 2:1 (2:1, 0:0)
20:00Avranches - Sporting Club Lyon 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Dunkerque - Laval 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Le Mans - JA Drancy 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Marignane - Sannois 2:1 (1:1, 1:0)
20:00Pau FC - Bourg en Bresse 4:0 (2:0, 2:0)
20:00Rodez - Concarneau 2:1 (2:0, 0:1)
20:00Tours - Quevilly Rouen 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Villefranche - Boulogne 2:1 (1:0, 1:1)
FranceFrance: National 2 - Group A    
30.03.2019
18:00Marseille II - Monaco II 2:0 (2:0, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group C    
30.03.2019
18:00Mantes - Vitre 1:0 (0:0, 1:0)
FranceFrance: National 2 - Group D    
30.03.2019
18:00ASM Belfort - Reims II 1:1 (0:1, 1:0)
FranceFrance: Coupe de la Ligue    
30.03.2019
21:05Strasbourg - Guingamp 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 4:1)
FranceFrance: Division 1 Women    
30.03.2019
14:30Lille W - Metz W 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Paris FC W - Dijon W 4:0 (1:0, 3:0)
14:30Soyaux W - Bordeaux W 1:0 (0:0, 1:0)
GabonGabon: Championnat D1    
30.03.2019
15:30Lozo - Mangasport 1:1  
16:00Missile - Mberi Sportif 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Oyem - Union Sportive d'Oyem 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Pelican - Olympique de Mandji 3:0 (1:0, 2:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
30.03.2019
14:00Chikhura - Bolnisi 5:0 (4:0, 1:0)
16:00Dila Gori - Loco. Tbilisi 3:1 (2:1, 1:0)
18:00WIT Georgia - Dinamo Batumi 0:1 (0:0, 0:1)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
11:00Tskhinvali - Shukura 2:1  
11:00Zugdidi - Merani Tbilisi 0:3  
11:00Guria - Gagra 0:2  
11:00Shevardeni Tbilisi - Poti 6:2  
11:00Telavi - Samtredia 1:1  
GermanyGermany: Bundesliga    
20:30Hoffenheim - Bayer Leverkusen 4:1 (1:1, 3:0)
30.03.2019
15:30Dortmund - Wolfsburg 2:0 (0:0, 2:0)
15:30Dusseldorf - B. Monchengladbach 3:1 (3:0, 0:1)
15:30Freiburg - Bayern Munich 1:1 (1:1, 0:0)
15:30Nurnberg - Augsburg 3:0 (0:0, 3:0)
15:30Werder Bremen - Mainz 3:1 (2:0, 1:1)
18:30RB Leipzig - Hertha Berlin 5:0 (2:0, 3:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
18:30Magdeburg - Heidenheim 0:0 (0:0, 0:0)
18:30St. Pauli - Duisburg 0:0 (0:0, 0:0)
30.03.2019
13:00Bochum - Hamburger SV 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Darmstadt - Regensburg 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Union Berlin - Paderborn 1:3 (0:1, 1:2)
GermanyGermany: 3. Liga    
19:00Uerdingen - Kaiserslautern 2:4 (1:2, 1:2)
30.03.2019
14:00Braunschweig - Munich 1860 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Energie Cottbus - Fortuna Koln 4:3 (2:2, 2:1)
14:00Hansa Rostock - Zwickau 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Meppen - Grossaspach 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Unterhaching - Hallescher 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Wurzburger Kickers - Preussen Munster 3:2 (1:0, 2:2)
GermanyGermany: Regionalliga North    
16:30SC Weiche-08 - Norderstedt 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Hannover II - BSV Rehden 1:2 (0:0, 1:2)
19:30Drochtersen/Assel - Hamburger SV II 1:1 (0:0, 1:1)
30.03.2019
16:00Jeddeloh - Holstein Kiel II 4:1 (2:1, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
18:30Rathenow - Halberstadt 0:1 (0:0, 0:1)
19:00Hertha Berlin II - Erfurt 2:1 (1:1, 1:0)
30.03.2019
13:30Altglienicke - Bischofswerdaer 1:2 (0:0, 1:2)
13:30Bautzen - Berliner AK 07 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
30.03.2019
14:00Bonner - Verl 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Dusseldorf II - Wiedenbruck 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Kaan-Marienborn - Viktoria Koln 1:3 (0:1, 1:2)
14:00Lippstadt - Straelen 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Rodinghausen - Oberhausen 0:1 (0:1, 0:0)
14:00RW Essen - B. Monchengladbach II 2:0 (2:0, 0:0)
14:00TV Herkenrath - Alemannia Aachen 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Wuppertaler - SG Wattenscheid 3:2 (3:0, 0:2)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
16:00Mainz II - Hoffenheim II 2:2 (0:0, 2:2)
30.03.2019
14:00Balingen - Mannheim 1:3 (1:0, 0:3)
14:00Elversberg - FSV Frankfurt 5:0 (2:0, 3:0)
14:00FC 08 Homburg - Freiburg II 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Offenbach - Stadtallendorf 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Pirmasens - Steinbach Haiger 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Walldorf - Hessen Dreieich 5:0 (1:0, 4:0)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
19:00Bayern II - Augsburg II 0:1 (0:0, 0:1)
30.03.2019
14:00Burghausen - Rosenheim 1:2 (0:2, 1:0)
14:00Eichstatt - Buchbach 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Furth II - Memmingen 4:2 (1:1, 3:1)
14:00Illertissen - SpVgg Bayreuth 3:2 (1:1, 2:1)
14:00Ingolstadt II - Aschaffenburg 3:3 (2:1, 1:2)
14:00Pipinsried - Garching 1:3 (1:0, 0:3)
14:00Schweinfurt - Heimstetten 0:2 (0:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
19:00TB Berlin - CFC Hertha 6:0 (3:0, 3:0)
30.03.2019
13:30Lichtenberg - Altludersdorf 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Wismar - Hertha Zehlendorf 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Malchower - Brandenburger 0:5 (0:2, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
19:30Askania Bernburg - Sandersdorf 2:1 (1:0, 1:1)
30.03.2019
13:00Blau-Weiss Zorbau - Inter Leipzig 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Ludwigsfelder - Halle 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Nordhausen II - Hohenstein-Ernstthal 2:2 (1:0, 1:2)
14:00Wismut Gera - Eilenburg 2:5 (2:3, 0:2)
15:00Plauen - Chemie Leipzig 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
30.03.2019
14:00Heider SV - Flensburg 1:4 (1:1, 0:3)
14:00Lubeck II - TSV Lagerdorf 0:2 (0:1, 0:1)
14:00NTSV Strand 08 - Neumunster 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Schilksee - Eutin 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Bordesholm - Frisia Risum-Lindholm 4:1 (2:1, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
30.03.2019
14:00Aumund-Vegesack - Bremer 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Blumenthaler - Vatan Bremen 7:1 (2:0, 5:1)
15:00BTS Neustadt - Oberneuland 0:4 (0:2, 0:2)
15:00OSC Bremerhaven - Brinkumer 4:2 (1:0, 3:2)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
19:30Wunstorf - Braunschweig II 0:3 (0:1, 0:2)
20:00Spelle-Venhaus - Cloppenburg 3:3 (1:2, 2:1)
30.03.2019
15:00Hildesheim - Hannoverscher SC 2:3 (2:2, 0:1)
16:00Bersenbruck - Uphusen 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
30.03.2019
15:00Alzenau - Flieden 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Baunatal - Neu-Isenburg 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Hunfelder - Eddersheim 2:3 (2:3, 0:0)
15:00Lohfelden - Ederbergland 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Viktoria Griesheim - Fulda-Lehnerz 1:2 (0:0, 1:2)
15:30Bad Vilbel - Waldgirmes 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
30.03.2019
14:00Eintracht Trier - Mechtersheim 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Kaiserslautern II - RW Koblenz 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Rochling - Diefflen 2:3 (1:2, 1:1)
14:30TuS Koblenz - Karbach 1:4 (1:2, 0:2)
15:00Hertha Wiesbach - Schott Mainz 2:1 (2:0, 0:1)
15:30Emmelshausen - Arminia Ludwigshafen 1:2 (1:0, 0:2)
15:30Hassia Bingen - Engers 1:2 (0:1, 1:1)
15:30Idar-Oberstein - Jagersburg 1:1 (0:1, 1:0)
15:30VFB Dillingen - Pfeddersheim 1:6 (0:2, 1:4)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
18:30Seligenporten - Sand 2:1 (1:0, 1:1)
30.03.2019
14:30Neumarkt - Aubstadt 1:4 (1:2, 0:2)
15:00Erlangen - Bayern Hof 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Jahn Forchheim - Wurzburger FV 0:4 (0:3, 0:1)
15:00Spvgg Ansbach 09 - Gebenbach 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Abtswind - Ammerthal 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Grossbardorf - Eltersdorf 2:6 (1:4, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
30.03.2019
14:00Holzkirchen - Pullach 0:3 (0:0, 0:3)
14:00Kirchanschoring - Unterfohring 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Rain/Lech - Regensburg II 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Sonthofen - Turkgucu Munchen 1:4 (1:2, 0:2)
15:00Nordlingen - Kottern-St. Mang 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Vilzing - Ismaning 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Hankofen-Hailing - Schwaben Augsburg 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
17:00Pforzheim - Stutt. Kickers 1:1 (1:1, 0:0)
30.03.2019
14:00Freiberg - Goppinger SV 6:1 (3:0, 3:1)
14:00Ravensburg - Oberachern 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Backnang - Bahlinger 2:3 (1:2, 1:1)
15:00Linx - Normannia Gmund 2:1 (2:1, 0:0)
15:00Spielberg - Bissingen 0:1 (0:0, 0:1)
15:00TSV Ilshofen - Neckarsulmer 0:2 (0:2, 0:0)
15:00Villingen - Nottingen 4:1 (3:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
20:00Hurth - Wegberg-Beeck 3:1 (2:1, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
30.03.2019
12:00Hannover U19 - RB Leipzig U19 1:2 (1:1, 0:1)
13:00Jena U19 - Magdeburg U19 2:1 (1:1, 1:0)
13:00Union Berlin U19 - Dresden U19 2:2 (1:0, 1:2)
13:00Wolfsburg U19 - St. Pauli U19 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Hertha U19 - Hamburger SV U19 3:1 (2:1, 1:0)
15:00VfL Osnabruck U19 - Niendorfer TSV U19 1:0 (0:0, 1:0)
18:00TSV Havelse U19 - Werder Bremen U19 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
19:00Hoffenheim U19 - Karlsruher U19 3:2 (2:0, 1:2)
30.03.2019
11:00Heidenheim U19 - Eintracht Frankfurt U19 2:2 (1:2, 1:0)
13:00Freiburg U19 - Kaiserslautern U19 4:0 (0:0, 4:0)
13:00Nurnberg U19 - FSV Frankfurt U19 3:2 (0:0, 3:2)
14:00Stuttgarter Kickers U19 - Bayern U19 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Stuttgart U19 - Ingolstadt U19 3:1 (3:0, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
30.03.2019
13:00Alemannia Aachen U19 - Bochum U19 0:4 (0:2, 0:2)
GibraltarGibraltar: Premier Division    
20:30Mons Calpe - Glacis United 4:1 (1:0, 3:1)
20:30Europa FC - Gibraltar Phoenix 3:0 (0:0, 3:0)
30.03.2019
16:00Gibraltar United - Boca Gibraltar 7:0 (3:0, 4:0)
18:15Lincoln Red Imps - Lions Gibraltar 5:1 (3:1, 2:0)
GreeceGreece: Football League    
14:00Iraklis - Dramas 0:0 (0:0, 0:0)
30.03.2019
14:00Irodotos - Platanias FC 0:4 (0:0, 0:4)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
30.03.2019
15:00Orfeas Xanthi - Apollon Paralimniou 1:1 (1:1, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
30.03.2019
15:00PS Sparti - Ermionidas-Ermis 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
30.03.2019
16:15Levadiakos - Giannina 0:2 (0:0, 0:2)
18:00Lamia - Panionios 1:0 (1:0, 0:0)
18:30AEL Larissa - Asteras Tripolis 2:1 (1:1, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
02:00Coban Imperial - Iztapa 2:1 (1:1, 1:0)
30.03.2019
20:00Iztapa - Antigua 0:0 (0:0, 0:0)
22:00Municipal - Petapa 6:1 (3:1, 3:0)
04:00Xelaju - Coban Imperial 2:0 (0:0, 2:0)
GuineaGuinea: Ligue 1    
14:00Ashanti GB - ASFAG 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kamsar - SOAR 1:3  
14:00Satellite - Kaloum Star 0:2  
30.03.2019
17:30Horoya - Hafia 4:0  
HaitiHaiti: Championnat National    
30.03.2019
23:00Fica - Cavaly 2:0 (2:0, 0:0)
03:00Racing des Gonaives - Mirebalais 0:1  
HondurasHonduras: Liga Nacional    
30.03.2019
22:00Marathon - Juticalpa 1:2 (0:1, 1:1)
Hong KongHong Kong: FA Cup    
30.03.2019
07:30Tai Po - Dreams 1:2 ET (0:1, 1:0, 0:1)
10:30Kitchee - Lee Man Warriors 6:0 (2:0, 4:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
30.03.2019
13:45Mezokovesd-Zsory - Honved 3:1 (0:0, 3:1)
17:00Haladas - Puskas Academy 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Kisvarda - Ferencvaros 0:1 (0:0, 0:1)
17:00MTK Budapest - DVTK 2:1 (2:1, 0:0)
17:00Paks - Ujpest 0:2 (0:0, 0:2)
19:30MOL Fehervar - Debrecen 2:1 (0:0, 2:1)
HungaryHungary: NB I Women    
15:00Ferencvaros W - DVTK W 3:1 (2:0, 1:1)
30.03.2019
14:00MTK Hungaria W - Astra Hungary W 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Gyor W - Haladas W 2:2 (2:1, 0:1)
15:00MLE W - Szent Mihaly W 2:3 (2:2, 0:1)
IcelandIceland: League Cup    
30.03.2019
14:00KR Reykjavik - Hafnarfjordur 3:2 (1:1, 2:1)
IndiaIndia: Hero Super Cup    
16:00Chennaiyin - Mumbai City 2:0 (2:0, 0:0)
30.03.2019
12:30Indian Arrows - Goa 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Odisha - East Bengal WO.  
IndonesiaIndonesia: President Cup    
09:30Persija Jakarta - Kalteng Putra 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 3:4)
09:30Persebaya - TIRA Persikabo 3:1 (1:0, 2:1)
30.03.2019
09:30Bhayangkara Utd - Arema FC 0:4 (0:2, 0:2)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
14:15Saipa - Nassaji Mazandaran 0:0 (0:0, 0:0)
14:15Sepidrood Rasht - Paykan 2:2 (0:1, 2:1)
13:30Machine Sazi - Foolad 0:1 (0:1, 0:0)
13:30Shahr Khodrou - Pars Janoobi Jam 1:0 (0:0, 1:0)
30.03.2019
12:30Persepolis - Esteghlal F.C. 1:0 (1:0, 0:0)
15:30Esteghlal Khuzestan - Tractor 0:3 (0:2, 0:1)
IranIran: Division 1    
12:15Shahrdari Tabriz - Fajr Sepasi 0:1 (0:1, 0:0)
12:45Havadar SC - Mes Kerman 1:1 (1:0, 0:1)
12:45Khooneh Be Khooneh - Gol Reyhan Alborz 1:1 (1:0, 0:1)
12:45Malavan - Baderan Tehran 1:2 (1:2, 0:0)
12:45Mes Rafsanjan - Shahrdari Mahshahr 1:1 (0:1, 1:0)
12:45Qashqai Shiraz - Navad Urmia 2:0 (0:0, 2:0)
13:30Arvand Khorramshahr - Aluminium Arak 0:0 (0:0, 0:0)
IraqIraq: Super League    
13:00Al Bahri - Baghdad 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Al Diwaniya - Al Talaba 2:0 (0:0, 2:0)
13:00Al Hussein - Naft Al-Basra 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Al Minaa - Al Simawa 3:0 (2:0, 1:0)
13:00Al Quwa Al Jawiya - Alsinaat Alkahrabaiya 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Naft Missan - Al Kahraba 1:1 (1:0, 0:1)
30.03.2019
13:00Al Karkh - Al Najaf 0:2 (0:2, 0:0)
13:00Al Wasat - Al Shorta 0:1 (0:0, 0:1)
13:00Al Zawraa - Al-Hudod 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Erbil - Al Naft 0:2 (0:1, 0:1)
IrelandIreland: Premier Division    
20:45Bohemians - St. Patricks 1:0 (1:0, 0:0)
20:45Derry City - Sligo Rovers 2:0 (0:0, 2:0)
20:45Dundalk - Cork City 1:0 (1:0, 0:0)
20:45Waterford - Finn Harps 4:0 (1:0, 3:0)
21:00Shamrock Rovers - UC Dublin 3:1 (1:1, 2:0)
IrelandIreland: Division 1    
20:45Bray - Cobh Ramblers 1:0 (1:0, 0:0)
20:45Cabinteely - Galway 1:0 (1:0, 0:0)
20:45Drogheda - Wexford 2:1 (1:1, 1:0)
20:45Limerick - Athlone 2:0 (1:0, 1:0)
30.03.2019
20:30Longford - Shelbourne 2:0 (1:0, 1:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
30.03.2019
14:00Hapoel Hadera - H. Beer Sheva 1:4 (1:0, 0:4)
16:00Ashdod - Kiryat Shmona 3:2 (2:2, 1:0)
16:30Bnei Yehuda - Netanya 1:1 (0:1, 1:0)
19:00Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1:0 (0:0, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
15:00M. Herzliya - H. Bikat Hayarden 3:0  
IsraelIsrael: Leumit League    
14:00Hapoel Afula - H. Akko 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Hapoel Bnei Lod - H. Ironi Rishon 5:2 (1:1, 4:1)
14:00Hapoel Jerusalem - Nof Hagalil 2:2 (2:1, 0:1)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
14:00Hapoel Kafr Kanna - Ironi Baka 3:2  
IsraelIsrael: Leumit League    
14:00Hap. Ramat Gan - Beitar Tel Aviv 1:2 (0:1, 1:1)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
14:00H. Asi Gilboa - Ironi Nesher 0:3  
IsraelIsrael: Leumit League    
14:00H. Marmorek - Hapoel Petah Tikva 2:1 (0:1, 2:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
14:00H. Migdal HaEmek - M. Ironi Kiryat 0:0  
14:00Ironi Tiberias - Hapoel Umm al-Fahm 0:5  
IsraelIsrael: Leumit League    
14:00M. Nazareth - Ashkelon 3:1 (2:0, 1:1)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
14:00M. Tzur Shalom - MS Tira 2:2  
IsraelIsrael: Leumit League    
14:00Nes Tziona - Hapoel Kfar Saba 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Ramat Hasharon - Hapoel Iksal Imad 2:2 (1:0, 1:2)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
15:00Agudat Sport Ashdod - Maccabi Jaffa 1:1  
15:00Hapoel Azor - Hak. Ramat Gan 0:3  
15:00Kiryat Gat - MS Kafr Qasim 0:1  
15:00Maccabi Shaarayim FC - Beitar Kfar-Saba 3:0  
15:00Nordia Jerusalem - Maccabi Yavne 2:2  
15:00Shimshon Kafr Qasim - Hapoel Mahane Yehuda 4:0  
IsraelIsrael: Liga Alef North    
30.03.2019
14:00Shapira - Hapoel Shefa-Amr CAN.  
ItalyItaly: Serie A    
20:30Chievo - Cagliari 0:3 (0:3, 0:0)
30.03.2019
15:00Udinese - Genoa 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Juventus - Empoli 1:0 (0:0, 1:0)
20:30Sampdoria - AC Milan 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Cremonese - Verona 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
30.03.2019
14:30ACN Siena - Arzachena 1:3 (0:1, 1:2)
14:30Carrarese - Pro Piacenza 3:0 AWA.  
14:30Juventus U23 - Pistoiese 0:4 (0:1, 0:3)
14:30Olbia - Lucchese 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Pro Patria - Arezzo 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Pro Vercelli - Gozzano 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
30.03.2019
15:00Ascoli - Benevento 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Carpi - Crotone 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Cittadella - Padova 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Cosenza - Palermo 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Perugia - Livorno 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Salernitana - Venezia 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
30.03.2019
15:00Trestina - Cannara 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
30.03.2019
16:30Albissola - Pisa 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
30.03.2019
16:30Virtus Francavilla - Potenza 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
30.03.2019
18:00Brescia - Foggia 2:1 (1:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
30.03.2019
18:30AlbinoLeffe - Fermana 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
30.03.2019
18:30Pontedera - Cuneo 1:1 (0:0, 1:1)
20:45Piacenza - Alessandria 4:0 (3:0, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
15:00Sampdoria U19 - Torino U19 2:0 (0:0, 2:0)
30.03.2019
11:00Empoli U19 - Inter U19 1:1 (1:0, 0:1)
11:00Napoli U19 - Chievo U19 0:1 (0:1, 0:0)
13:00AC Milan U19 - Atalanta U19 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Cagliari U19 - Fiorentina U19 2:1 (0:0, 2:1)
14:30AS Roma U19 - Genoa U19 4:2 (1:0, 3:2)
ItalyItaly: Primavera 2    
30.03.2019
11:00Crotone U19 - Foggia U19 1:3 (1:0, 0:3)
11:00Livorno U19 - Pescara U19 0:3 (0:0, 0:3)
15:00Ascoli U19 - Cosenza U19 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Brescia U19 - Spal U19 2:3 (1:0, 1:3)
15:00Lecce U19 - Benevento U19 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Padova U19 - Carpi U19 2:0  
15:00Spezia U19 - Parma U19 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Venezia U19 - Cittadella U19 1:0  
15:00Verona U19 - Cremonese U19 3:2  
ItalyItaly: Serie A Women    
30.03.2019
15:00Bari W - Orobica W 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Chievo Verona W - Atalanta W 2:2 (1:1, 1:1)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30Moossou - Tanda 2:1  
30.03.2019
16:30ASI d'Abengourou - Sporting Gagnoa 2:0  
16:30Bouake - San Pedro 1:1  
16:30Racing d'Abidjan - WAC 0:2  
19:00Africa Sports - Academie de FAD 1:2  
JapanJapan: J1 League    
11:30Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu 0:0 (0:0, 0:0)
JapanJapan: J2 League    
30.03.2019
05:00Avispa Fukuoka - Chiba 0:1 (0:0, 0:1)
JapanJapan: J3 League    
30.03.2019
05:00Azul Claro Numazu - Kamatamare 1:2  
05:00C-Osaka U23 - Fujieda MYFC 6:1  
05:00Kusatsu - Vanraure 0:1  
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
30.03.2019
05:00Nittaidai W - Vegalta Sendai W 1:3 (0:2, 1:1)
05:00Nojima Stella W - Parceiro Nagano W 0:1 (0:1, 0:0)
JapanJapan: J2 League    
30.03.2019
06:00Kanazawa - Yokohama FC 1:0 (0:0, 1:0)
06:00Machida - Ehime 1:0 (0:0, 1:0)
JapanJapan: J1 League    
30.03.2019
06:00Nagoya Grampus - Hokkaido Consadole Sapporo 4:0 (3:0, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
30.03.2019
06:00Okayama - Kofu 1:1 (0:0, 1:1)
06:00Tochigi - Montedio Yamagata 0:0 (0:0, 0:0)
06:00Tokushima - Albirex Niigata 1:0 (1:0, 0:0)
JapanJapan: J1 League    
30.03.2019
06:00Urawa Reds - FC Tokyo 1:1 (0:0, 1:1)
06:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 0:2 (0:1, 0:1)
JapanJapan: J2 League    
30.03.2019
06:00Verdy - Kashiwa Reysol 2:0 (2:0, 0:0)
06:00V-Varen Nagasaki - Omiya Ardija 0:1 (0:0, 0:1)
07:00Gifu - Kyoto 1:1 (0:0, 1:1)
JapanJapan: J1 League    
30.03.2019
07:00Iwata - Kashima Antlers 1:1 (0:0, 1:1)
JapanJapan: J2 League    
30.03.2019
07:00Mito - Kagoshima Utd 1:0 (1:0, 0:0)
JapanJapan: J1 League    
30.03.2019
09:00Gamba Osaka - Vissel Kobe 3:4 (2:1, 1:3)
JapanJapan: J2 League    
30.03.2019
10:00Ryukyu - Renofa Yamaguchi 2:2 (0:0, 2:2)
JapanJapan: J1 League    
30.03.2019
11:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima 0:1 (0:0, 0:1)
JapanJapan: J3 League    
05:00Blaublitz - Nagano 0:0  
05:00Fukushima Utd - FC Tokyo U23 2:1  
05:00Gainare Tottori - Toyama 1:1  
05:00Giravanz Kitakyushu - Sagamihara 2:1  
05:00Grulla Morioka - Kumamoto 0:1  
05:00YSCC - G-Osaka U23 0:5  
JordanJordan: Premier League    
17:30Aqaba - That Ras 1:2 (0:1, 1:1)
30.03.2019
13:30Al Salt - Al Buqaa 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Al Ramtha - Al Jazeera Amman 1:2 (1:0, 0:2)
17:30Shabab Al Ordon - Al Hussein 4:0 (2:0, 2:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
30.03.2019
10:00Ertis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 0:1 (0:0, 0:1)
11:00Taraz - Atyrau 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Zhetysu Taldykorgan - FC Astana 0:2 (0:1, 0:1)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Mathare Utd. - Posta Rangers 3:1 (3:0, 0:1)
30.03.2019
13:00Chemelil - Tusker 2:1 (2:1, 0:0)
13:00Gor Mahia - Kariobangi Sharks 2:1 (2:1, 0:0)
KosovoKosovo: Superliga    
14:00Ferizaj - Drita 1:2 (1:0, 0:2)
14:00Liria - KF Llapi 0:4 (0:1, 0:3)
30.03.2019
14:00Gjilani - Trepca 89 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Kek-U - Drenica 1:5 (1:2, 0:3)
KuwaitKuwait: Emir Cup    
15:15Al Tadamon - Al Arabi 2:5 (0:2, 2:3)
15:15Khaitan - Yarmouk 5:0 (2:0, 3:0)
18:15Al Qadisiya - Al Naser 1:0 ET (0:0, 0:0, 1:0)
18:15Kazma SC - Al Sulaibikhat 1:0 (0:0, 1:0)
15:15Al Sahel - Al Salmiya 1:4 ET (0:1, 1:0, 0:3)
15:15Burgan - Al-Fahaheel 2:1 (0:0, 2:1)
18:15Al Jahra - Al Shabab 2:3 ET (0:0, 1:1, 1:2)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
30.03.2019
14:00RFS - Jelgava 2:1 (1:0, 1:1)
16:00FK Liepaja - Spartaks 0:1 (0:0, 0:1)
LesothoLesotho: Premier League    
30.03.2019
12:00Defence Force - Lioli 2:1  
12:00Liphakoe - Majantja 4:0  
14:00LCS - Kick4Life 1:1  
14:00LMPS - Bantu 2:1  
LiberiaLiberia: LFA First Division    
17:00Barrack Young Controllers - Watanga 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Fassell - Nimba 0:5  
17:00Jubilee - LPRC Oiler 0:1  
17:00Nimba FC - Keitrace 2:0  
LibyaLibya: Premier League    
30.03.2019
14:00Al Akhdar - Ngom Ajdabiya 2:0  
14:00Darnes - Al Taawun 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Khaleej Sirte - Al-Anwar 0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
17:00Nevezis Kedainiai - FC Pakruojis 1:1 (0:0, 1:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
30.03.2019
12:00Atlantas - Zalgiris 0:3 (0:1, 0:2)
12:00Kauno Zalgiris - FK Panevezys 2:0 (1:0, 1:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
30.03.2019
13:00Vilniaus Vytis - FK Minija 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Banga - Siauliai FA 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai 1:0 (0:0, 1:0)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
30.03.2019
16:00Dudelange - UNA Strassen 1:1 (1:0, 0:1)
18:00Mondorf - Union Titus Petange 4:1 (0:1, 4:0)
18:30Differdange - Niedercorn 2:0 (1:0, 1:0)
MalaysiaMalaysia: Super League    
14:00Kedah - Johor DT 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Melaka United SA - Perak 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Selangor - Terengganu 1:0 (0:0, 1:0)
30.03.2019
14:00Felda Utd. - Pahang 1:3 (0:1, 1:2)
14:00Perak 2 - Kuala Lumpur 4:0 (2:0, 2:0)
14:00Petaling Jaya CFC - Selangor 2 1:0 (0:0, 1:0)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
14:00Kelantan - Terengganu 2 1:1 (1:1, 0:0)
14:00UKM - Negeri Sembilan 0:1 (0:1, 0:0)
30.03.2019
09:45Sarawak Utd. - UiTM 1:2 (0:2, 1:0)
13:15Sabah - Penang 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Johor DT II - Sarawak FA 1:1 (1:0, 0:1)
MaltaMalta: Premier League    
19:00Hamrun - Qormi 2:1 (1:0, 1:1)
30.03.2019
14:00Gzira - Pieta Hotspurs 5:2 (3:1, 2:1)
14:00Tarxien - Senglea Athletics 2:2 (1:1, 1:1)
16:00St. Andrews - Balzan 0:1 (0:0, 0:1)
16:15Hibernians - Mosta 1:1 (1:0, 0:1)
MaltaMalta: Division 1    
19:00Vittoriosa - Qrendi 2:4 (2:1, 0:3)
19:00Zebbug - Marsa FC 3:1 (1:0, 2:1)
30.03.2019
13:00Mqabba FC - Naxxar Lions 1:3 (0:1, 1:2)
15:15Swieqi - Lija Athletic 4:4 (1:2, 3:2)
17:30Gudja - Zejtun Corinthians 3:2 (1:0, 2:2)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
17:30Tidjikja - Armee 3:0  
30.03.2019
17:00Kedia - Garde Nationale 1:1  
17:00Nouadhibou - SNIM 1:0  
17:30Police - Deuz 0:0 (0:0, 0:0)
19:30JAHE - Kaedi 0:0 (0:0, 0:0)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
14:30Petite Riviere - Riviere Du Rempart 0:1  
17:00AS Vacoas - Pamplemousses 0:2  
30.03.2019
14:15La Cure Sylvester - Bolton City 0:1  
MexicoMexico: Liga MX Women    
23:00Queretaro W - Monterrey W 1:3 (0:1, 1:2)
MexicoMexico: Primera Division    
30.03.2019
02:00Atl. Morelia - Club Leon 2:3 (2:0, 0:3)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
30.03.2019
02:00UAEM Potros - Cimarrones de Sonora 1:1 (1:0, 0:1)
02:00Zacatecas Mineros - Zacatepec 2:1 (2:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
30.03.2019
03:25U.A.N.L.- Tigres W - Necaxa W 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
30.03.2019
03:30Venados - Leones Negros 1:0 (1:0, 0:0)
MexicoMexico: Primera Division    
30.03.2019
04:00Atlas - Santos Laguna 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
30.03.2019
19:00U.N.A.M.- Pumas W - Club America W 1:2 (0:1, 1:1)
MexicoMexico: Primera Division    
00:00Queretaro - Club Tijuana 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
01:00Juarez - Correcaminos 0:1 (0:1, 0:0)
03:00Atl. San Luis - Alebrijes Oaxaca 3:1 (2:0, 1:1)
MexicoMexico: Primera Division    
03:00Club America - U.A.N.L.- Tigres 3:0 (1:0, 2:0)
03:00Pachuca - Toluca 3:2 (2:1, 1:1)
05:00Monterrey - Cruz Azul 2:2 (1:0, 1:2)
05:00Necaxa - Veracruz 2:0 (1:0, 1:0)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
14:00Speranta Nisporeni - Sf.Gheorghe 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau 3:0 (2:0, 1:0)
30.03.2019
14:30Codru Lozova - Milsami 0:3 (0:1, 0:2)
17:00Petrocub - Dinamo-Auto 0:1 (0:0, 0:1)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
30.03.2019
15:00Buducnost - Rudar 1:0 (1:0, 0:0)
15:30Grbalj - Sutjeska 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Iskra - OFK Petrovac 2:1 (0:0, 2:1)
15:30Titograd - Lovcen 3:2 (1:2, 2:0)
15:30Zeta - Mornar Bar 2:0 (0:0, 2:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
18:00Difaa El Jadidi - Wydad 1:1 (0:1, 1:0)
MyanmarMyanmar: National League    
30.03.2019
10:30Hantharwady Utd - Chinland 1:0 (1:0, 0:0)
10:30Yadanarbon - Dagon 1:0 (1:0, 0:0)
10:30Yangon Utd - Ayeyawady 0:1 (0:1, 0:0)
10:30Zwekapin Utd - Shan Utd 0:4 (0:2, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20:00Cambuur - Almere City 0:1 (0:0, 0:1)
20:00Dordrecht - G.A. Eagles 1:3 (1:2, 0:1)
20:00Helmond - Roda 4:0 (1:0, 3:0)
20:00Jong PSV - Waalwijk 2:1 (0:0, 2:1)
20:00Jong Utrecht - Sparta Rotterdam 1:5 (0:3, 1:2)
20:00Maastricht - FC Volendam 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Nijmegen - Jong Ajax 1:2 (1:1, 0:1)
20:00Oss - Jong AZ 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Telstar - Eindhoven FC 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Twente - Den Bosch 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
30.03.2019
12:00Breda U19 - AZ Alkmaar U19 2:2  
12:00Feyenoord U19 - PSV U19 2:2  
12:00Sparta Rotterdam U19 - NEC/Oss U19 2:2  
12:00Vitesse U19 - Ajax U19 2:5  
14:30Almere City U19 - Graafschap U19 0:0  
14:30Den Haag U19 - Willem II U19 2:2  
14:30Groningen U19 - Heerenveen U19 0:0  
14:30Utrecht U19 - Excelsior U19 3:2  
14:30Volendam U19 - Twente U19 0:1  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
30.03.2019
18:30Den Haag - Vitesse 3:3 (2:3, 1:0)
18:30Willem II - Sittard 3:2 (1:1, 2:1)
19:45Graafschap - Heracles 1:2 (1:0, 0:2)
20:45AZ Alkmaar - Groningen 1:0 (0:0, 1:0)
20:45Heerenveen - Excelsior 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
30.03.2019
14:30Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam 2:0 (1:0, 1:0)
14:30HFC - Rijnsburgse Boys 4:1 (2:0, 2:1)
14:30HHC - GVVV 3:1 (2:1, 1:0)
14:30Scheveningen - Jong Vitesse 1:0 (1:0, 0:0)
15:00IJsselmeervogels - Barendrecht 3:0 (1:0, 2:0)
15:30Jong Almere City - Katwijk 1:1 (1:0, 0:1)
18:00De Treffers - Kozakken Boys 0:1 (0:1, 0:0)
18:00VVSB - Spakenburg 2:0 (1:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
30.03.2019
14:30Achilles 29 - Hoek 3:3 (3:1, 0:2)
14:30Ajax (Am) - ODIN '59 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Harkemase Boys - Jong Groningen 1:1 (1:1, 0:0)
14:30Noordwijk - ONS Sneek 2:1 (1:1, 1:0)
14:30SteDoCo - DVS '33 Ermelo 1:2 (0:0, 1:2)
14:30VV DOVO - Eemdijk 3:0 (2:0, 1:0)
14:30VVOG - SJC Noordwijk 3:0 (1:0, 2:0)
15:00ASWH - Lisse 3:2 (2:1, 1:1)
15:00Quick Boys - De Dijk 3:0 (1:0, 2:0)
19:00Rosmalen - Jong Volendam 0:6 (0:2, 0:4)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
19:30Ajax W - PEC Zwolle W 0:0 (0:0, 0:0)
19:30Den Haag W - Twente W 1:3 (1:0, 0:3)
19:30Excelsior W - Heerenveen W 0:4 (0:1, 0:3)
19:30VV Alkmaar W - Achilles 29 W 5:2 (3:1, 2:1)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
05:35Eastern Suburbs - Team Wellington 3:0 (2:0, 1:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
03:00Esteli - Juventus Managua 3:1 (2:0, 1:1)
03:00Jalapa - Real Madriz 0:2 (0:1, 0:1)
03:00Managua FC - Ferretti 1:2 (0:2, 1:0)
NigerNiger: Ligue 1    
16:15Akokana - SONIDEP 0:1  
16:15ASFAN - Police 1:2  
16:15Douanes Niamey - US Gendarmerie 1:0  
16:15Urana - ASGNN 1:1  
16:30Tahoua - Nigelec 1:1  
30.03.2019
16:30Espoir - Racing FC de Boukoki 0:3  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
30.03.2019
16:00Cliftonville - Glentoran 2:1 (0:1, 2:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: Irish Cup    
30.03.2019
16:00Ballinamallard - Warrenpoint 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 5:4)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
30.03.2019
16:00Dundela - Portadown 2:0 (0:0, 2:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: Irish Cup    
30.03.2019
18:30Coleraine - Crusaders 0:2 (0:0, 0:2)
North MacedoniaNorth Macedonia: First League    
14:30Rabotnicki - Vardar 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Renova - Belasica 3:2 (2:1, 1:1)
14:30Shkupi - Makedonija GP 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Sileks - Shkendija 0:3 (0:1, 0:2)
North MacedoniaNorth Macedonia: Division 1    
30.03.2019
14:30Bregalnica Stip - Sasa 2:1 (2:0, 0:1)
14:30Detonit Junior - Partizan Obrshani 3:0  
14:30FK Korab - Pelister 0:0 (0:0, 0:0)
14:30FK Skopje - Teteks 3:1  
14:30Gench Kalemler - Struga Trim & Lum 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Kit Go Pehchevo - Kozuv Gevgelija 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Labunishta - KF Gostivar 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Tikves - Borec 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Vardar Negotino - Plackovica 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Vellazerimi - Goblen 1:0 (0:0, 1:0)
NorwayNorway: Eliteserien    
30.03.2019
15:30Odd - Brann 3:2 (1:1, 2:1)
18:00Valerenga - Mjondalen 2:0 (1:0, 1:0)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
30.03.2019
15:30Start - Aalesund 0:1 (0:0, 0:1)
NorwayNorway: Toppserien Women    
30.03.2019
14:00Arna-Bjornar W - Lyn W 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Avaldsnes W - LSK Kvinner W 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Fart W - Sandviken W 0:3 (0:2, 0:1)
15:00Kolbotn W - Valerenga W 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Roa W - Rosenborg W 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Stabaek W - Klepp W 0:2 (0:0, 0:2)
OmanOman: Professional League    
14:35Al Orouba - Al-Shabab 1:1 (1:0, 0:1)
14:55Al Nasr - Al Nahda 2:1 (0:1, 2:0)
17:10Muscat - Al Suwaiq 1:2 (0:0, 1:2)
PalestinePalestine: West Bank League    
13:00Ahli Al-Khalil - Markaz Tulkarm 4:0 (2:0, 2:0)
13:00Albirah - Merkaz 1:0  
13:00Jabal Al Mukaber - Al Khaleel 0:0 (0:0, 0:0)
30.03.2019
13:00Al Quds - Shabab Al-Dhahiriya 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Shabab Alsamu - Al Amari 3:1  
13:00Thaqafi Tulkarem - Wadi Al-Nes 0:1  
PanamaPanama: LPF    
02:00Alianza - Tauro 0:2 (0:0, 0:2)
02:00Arabe Unido - Santa Gema 3:0 (1:0, 2:0)
02:00Plaza Amador - Independiente 1:0 (1:0, 0:0)
02:00San Francisco - Miguelito 2:1 (2:0, 0:1)
30.03.2019
21:30Deportivo Universitario - Tauro 0:0 (0:0, 0:0)
00:00Miguelito - Plaza Amador 0:0 (0:0, 0:0)
01:00Santa Gema - Alianza 0:4 (0:1, 0:3)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:15Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 0:1 (0:1, 0:0)
22:30Sol de America - Dep. Capiata 0:0 (0:0, 0:0)
30.03.2019
00:30Deportivo Santani - Diaz 0:1 (0:1, 0:0)
22:30Cerro Porteno - Libertad Asuncion 1:2 (0:0, 1:2)
00:30San Lorenzo - Olimpia Asuncion 1:4 (1:0, 0:4)
PeruPeru: Liga 1    
30.03.2019
02:00Alianza Lima - Cajamarca 2:2 (0:0, 2:2)
19:15Union Comercio - Carlos Mannucci 0:2 (0:1, 0:1)
21:30Binacional - U. de Deportes 4:2 (3:1, 1:1)
23:45Sport Huancayo - Cusco 0:1 (0:1, 0:0)
03:00FBC Melgar - U. San Martin 3:1 (0:1, 3:0)
PolandPoland: Division 1    
17:45LKS Lodz - Podbeskidzie 3:0 (2:0, 1:0)
18:00Puszcza - Chrobry Glogow 3:0 (1:0, 2:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
18:00Wisla Plock - Zaglebie 0:1 (0:0, 0:1)
20:30Gornik Z. - Cracovia 0:1 (0:1, 0:0)
20:30Lechia Gdansk - Piast Gliwice 2:0 (2:0, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
30.03.2019
14:00Suwalki - Stal Mielec 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
30.03.2019
15:30Legnica - Zaglebie Sosnowiec 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: Division 1    
30.03.2019
17:00Chojniczanka - Termalica B-B. 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Sandecja Nowy S. - Warta Poznan 2:1 (1:0, 1:1)
17:45Odra Opole - GKS Katowice 0:4 (0:3, 0:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
30.03.2019
18:00Arka Gdynia - Slask Wroclaw 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: Division 1    
30.03.2019
18:00Rakow - Garbarnia 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Stomil Olsztyn - GKS Jastrzebie 1:1 (1:0, 0:1)
19:00Tychy - Bytovia Bytow 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
30.03.2019
20:30Korona Kielce - Lech Poznan 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Division 2    
19:00Pruszkow - Ruch Chorzow 1:0 (1:0, 0:0)
30.03.2019
15:00ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Rozwoj Katowice - GKS Belchatow 0:0 (0:0, 0:0)
15:00S. Wola - Skra 1:4 (0:1, 1:3)
17:00Elblag - Ol. Grudziadz 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
19:00Sulejowek - Zambrow 0:3 (0:1, 0:2)
30.03.2019
14:00Mazur Elk - Ostroda 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Huragan Morag - Biala Piska 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Skierniewice - W. Mazowieckie 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Ursus Warszawa - Bron Radom 3:1 (1:1, 2:0)
15:30Legionowo - Sokol Aleksandrow L. 2:2 (1:1, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
17:00B. Gdynia - Chemik Bydgoszcz 1:0 (1:0, 0:0)
30.03.2019
12:00Baltyk Koszalin - Pogon Szczecin II 1:4 (0:2, 1:2)
15:00Kleczew - Lech Poznan 2 2:3 (1:2, 1:1)
15:00Starogard Gdanski - Sroda 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Mieszko - Gwardia Koszalin 4:1 (1:1, 3:0)
17:00Kotwica Kolobrzeg - Wierzyca 1:0 (1:0, 0:0)
18:00KKS Kalisz - Jarocin 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Wda Swiecie - Swit Skolwin 0:3 AWA.  
PolandPoland: III Liga - Group III    
30.03.2019
11:00LZS Agroplon Gluszyna - Pawlowice 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Sleza Wroclaw - Zaglebie 2 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Warta Gorzow - Foto-Higiena Gac 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Brzeg - Gornik Z. 2 1:3 (0:0, 1:3)
16:00Lechia Dzierzoniow - Gwarek Tarnowskie Gory 3:3 (1:2, 2:1)
16:00Piast Zmigrod - Bielsko-Biala 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Polkowice - Kluczbork 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Radzionkow - Stilon Gorzow 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Ruch Zdzieszowice - Legnica 2 2:3 (1:2, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
30.03.2019
15:00Ostrowiec Swietokrzyski - Sola Oswiecim 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Podhale Nowy Targ - Wislanie Jaskowice 3:2 (2:1, 1:1)
15:00S. Rzeszow - Avia Swidnik 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Hutnik Krakow - Czarni Polaniec 4:0 (3:0, 1:0)
17:00Lublin - Spartakus Daleszyce 3:1 (1:0, 2:1)
PolandPoland: Central Youth League    
30.03.2019
11:00Ruch Chorzow U18 - Cracovia U18 2:1 (0:1, 2:0)
12:00Escola Warszawa U18 - Motor Lublin U18 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Korona Kielce U18 - Jagiellonia U18 3:1 (1:1, 2:0)
12:00Slask U18 - Pogon Szczecin U18 3:2 (1:0, 2:2)
12:00Wisla U18 - Lech Poznan U18 2:0 (1:0, 1:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:30Portimonense - Moreirense 0:2 (0:1, 0:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
30.03.2019
12:00Aves U23 - Benfica U23 3:2 (0:1, 3:1)
12:00Feirense U23 - Vitoria Guimaraes U23 2:1 (1:0, 1:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
30.03.2019
12:00Penafiel - Ferreira 1:1 (1:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
30.03.2019
12:00Portimonense U23 - Academica U23 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Vitoria Setubal U23 - Maritimo U23 0:0 (0:0, 0:0)
16:00CD Cova da Piedade U23 - Belenenses U23 1:3  
PortugalPortugal: Primeira Liga    
30.03.2019
16:30Braga - FC Porto 2:3 (1:1, 1:2)
PortugalPortugal: LigaPro    
30.03.2019
17:00FC Porto B - Mafra 3:0 (1:0, 2:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
30.03.2019
19:00Chaves - Sporting 1:3 (0:1, 1:2)
21:30Benfica - Tondela 1:0 (0:0, 1:0)
21:30Santa Clara - Vitoria Guimaraes 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
30.03.2019
16:00Trofense - Gil Vicente 3:1 (2:0, 1:1)
QatarQatar: QSL    
30.03.2019
15:05Al Ahli Doha - Al Arabi 2:1 (1:0, 1:1)
15:05Al-Gharafa - Al Rayyan 4:2 (2:2, 2:0)
17:15Al-Duhail - Al-Sadd 2:2 (0:1, 2:1)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00Otoho d'Oyo - Cheminots 1:0  
RomaniaRomania: Liga 2    
17:00Mioveni - ASU Poli Timisoara 1:0 (1:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:30Din. Bucuresti - FC Hermannstadt 2:0 (2:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
30.03.2019
10:00Academica Clinceni - Luceafarul Oradea 5:0 (2:0, 3:0)
10:00Braila - Metaloglobus Bucharest 2:2 (1:1, 1:1)
10:00Daco-Getica Bucuresti - Viitorul Tg. Jiu 0:0 (0:0, 0:0)
10:00FC Arges - Aerostar 2:1 (1:0, 1:1)
10:00Poli Timisoara - Balotesti 3:1 (1:1, 2:0)
10:00Ripensia Timisoara - Pandurii 2:1 (1:0, 1:1)
13:30F. Constanta - Chindia Targoviste 1:0 (0:0, 1:0)
17:30Petrolul - U. Cluj 1:0 (1:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
30.03.2019
20:30CFR Cluj - Astra 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: Premier League    
16:30FK Krylya Sovetov Samara - Arsenal Tula 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: FNL    
30.03.2019
06:00SKA Khabarovsk - Kursk 1:0 (1:0, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
30.03.2019
09:30Yenisey - Rubin Kazan 1:1 (0:0, 1:1)
RussiaRussia: FNL    
30.03.2019
10:00Tyumen - Tomsk 1:2 (1:0, 0:2)
10:00Zenit 2 - R. Volgograd 0:1 (0:0, 0:1)
11:00FK Novosibirsk - Chertanovo M. 1:2 (0:1, 1:1)
RussiaRussia: Premier League    
30.03.2019
12:00Dynamo Moscow - Lokomotiv Moscow 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: PFL - South    
30.03.2019
12:00Kuban - Spartak Nalchik 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: FNL    
30.03.2019
12:00Nizhny Novgorod - F. Voronezh 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: PFL - South    
30.03.2019
13:00Alania Vladikavkaz - Maykop 1:2 (0:0, 1:2)
13:00Biolog - Angust Nazran 3:1 (3:1, 0:0)
RussiaRussia: FNL    
30.03.2019
13:00Krasnodar 2 - Shinnik Yaroslavl 1:1 (1:1, 0:0)
RussiaRussia: PFL - Center    
30.03.2019
13:00Krasnogorsk - Saratov 1:3 (0:1, 1:2)
RussiaRussia: PFL - South    
30.03.2019
13:00Legion Dynamo - FK Chayka 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Mashuk - Dynamo Stavropol 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Volgar-Astrakhan - SKA Rostov 2:1 (2:1, 0:0)
RussiaRussia: FNL    
30.03.2019
14:00Armavir - Spartak Moscow 2 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Tambov - Luch 2:1 (0:0, 2:1)
RussiaRussia: Premier League    
30.03.2019
14:30Akhmat Grozny - Spartak Moscow 1:3 (1:1, 0:2)
RussiaRussia: FNL    
30.03.2019
15:00Baltika - Khimki 2:1 (1:1, 1:0)
15:00M. Saransk - Sochi 0:2 (0:0, 0:2)
RussiaRussia: PFL - South    
30.03.2019
16:00FC Akademia - Biolog 0:3 AWA.  
RussiaRussia: Premier League    
30.03.2019
17:00FK Rostov - Ural 2:1 (1:0, 1:1)
RussiaRussia: Youth League    
09:00Krylya Sovetov Samara U21 - Arsenal Tula U21 0:1 (0:0, 0:1)
09:30Yenisey U21 - Rubin Kazan U21 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Akhmat Grozny U21 - Spartak Moscow U21 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Dynamo Moscow U21 - Lokomotiv Moscow U21 0:1 (0:0, 0:1)
30.03.2019
10:00FK Rostov U21 - Ural U21 2:0 (0:0, 2:0)
12:00CSKA Moscow U21 - Ufa U21 3:1 (3:0, 0:1)
16:00Zenit U21 - FK Orenburg U21 3:1 (1:0, 2:1)
RwandaRwanda: Premier League    
14:30Rayon Sport - Kiyovu 1:0 (0:0, 1:0)
30.03.2019
14:30APR - Sunrise 2:0 (1:0, 1:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
30.03.2019
15:00Juvenes/Dogana - Cailungo 1:1 (0:0, 1:1)
15:00San Giovanni - Faetano 1:5 (0:3, 1:2)
15:00Tre Penne - Cosmos 4:0 (3:0, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
14:00Al-Hazem - Al-Fateh 1:0 (0:0, 1:0)
16:55Al Feiha - Al Batin 2:1 (0:0, 2:1)
17:00Al-Taawon - Al Wehda 1:0 (0:0, 1:0)
18:30Al-Ettifaq - Al Qadisiya 3:2 (1:1, 2:1)
18:40Al Ahli SC - Al-Raed 4:5 (3:2, 1:3)
16:55Al-Faisaly - Al-Ittihad FC 3:2 (1:2, 2:0)
18:40Al-Nassr - Al-Hilal 3:2 (0:0, 3:2)
30.03.2019
17:15Ohod - Al-Shabab 1:2 (1:2, 0:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
14:00Najran - Damac 1:1 (1:0, 0:1)
ScotlandScotland: Premiership    
20:45Livingston - Hibernian 1:2 (0:0, 1:2)
30.03.2019
16:00Hearts - Aberdeen 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Kilmarnock - Hamilton 5:0 (1:0, 4:0)
16:00Motherwell - St Johnstone 3:0 (0:0, 3:0)
16:00St. Mirren - Dundee FC 2:1 (1:1, 1:0)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
16:00Hibernian W - Glasgow City W 0:1  
ScotlandScotland: Championship    
20:05Dunfermline - Ayr 0:1 (0:1, 0:0)
30.03.2019
16:00Alloa - Ross County 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Dundee Utd - Queen of South 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Inverness - Falkirk 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Morton - Partick Thistle 0:3 (0:3, 0:0)
ScotlandScotland: League One    
30.03.2019
16:00Brechin - Airdrieonians 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Dumbarton - Stenhousemuir 1:2 (0:1, 1:1)
16:00East Fife - Raith 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Forfar Athletic - Arbroath 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Montrose - Stranraer 3:1 (2:0, 1:1)
ScotlandScotland: League Two    
30.03.2019
16:00Albion Rovers - Clyde 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Berwick - Edinburgh City 0:2 (0:2, 0:0)
16:00Elgin City - Annan 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Peterhead - Cowdenbeath 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Queen's Park - Stirling 0:0 (0:0, 0:0)
ScotlandScotland: Lowland League    
30.03.2019
16:00Civil Service Strollers - Spartans 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Cumbernauld Colts - Vale Of Leithen 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Dalbeattie Star - Stirling University 0:0 (0:0, 0:0)
16:00East Kilbride - Kelty Hearts 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Edinburgh University - Gretna 2008 3:2 (1:1, 2:1)
16:00Whitehill Welfare - East Stirlingshire 0:3 (0:2, 0:1)
ScotlandScotland: Highland League    
30.03.2019
16:00Brora Rangers - Nairn County 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Buckie Thistle - Huntly 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Clachnacuddin - Fort William 5:0 (2:0, 3:0)
16:00Cove Rangers - Wick Academy 5:0 (0:0, 5:0)
16:00Formartine Utd - Lossiemouth 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Fraserburgh - Inverurie Loco Works 2:4 (2:1, 0:3)
16:00Keith - Deveronvale 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Rothes - Turriff Utd 3:2 (0:0, 3:2)
16:00Strathspey Thistle - Forres Mechanics 0:4  
SenegalSenegal: Ligue 1    
30.03.2019
17:00Niary Tally - Generation F. 1:1  
18:00US Goree - Mbour Petite Cote 1:1  
SerbiaSerbia: Super Liga    
18:00Proleter - Backa 3:0 (1:0, 2:0)
30.03.2019
15:00Din. Vranje - Vojvodina 1:3 (1:1, 0:2)
15:00Sp. Subotica - Mladost 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Cukaricki - Radnik 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Radnicki Nis - Rad Beograd 2:0 (1:0, 1:0)
19:00FK Crvena zvezda - Macva 2:1 (1:1, 1:0)
SeychellesSeychelles: Special Competition    
15:00St Michel United - Au Cap 5:0 (4:0, 1:0)
15:00Victoria City - Northern Dynamo 2:4  
30.03.2019
15:00Lightstars - Anse Reunion 3:1  
15:00Revengers - La Passe 0:2 AWA.  
15:00Saint Louis - Red Star 0:0 (0:0, 0:0)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
19:30Bo Rangers - Kamboi Eagles 0:1  
30.03.2019
19:30Anti Drugs Strikers - Freetown City 0:0 (0:0, 0:0)
SingaporeSingapore: Premier League    
12:45Tampines - Albirex Niigata 0:0 (0:0, 0:0)
30.03.2019
10:30Warriors - Lion City 0:3 (0:0, 0:3)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
15:00Lok. Kosice - Poprad 2:0 (2:0, 0:0)
18:00Pohronie - Petrzalka 2:0 (1:0, 1:0)
30.03.2019
15:00I. Bratislava - Dubnica 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Komarno - Presov 2:0 (0:0, 2:0)
15:00L. Mikulas - Lipany 3:2 (1:0, 2:2)
15:00Samorin - Banska Bystrica 1:1 (1:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
30.03.2019
15:30Ruzomberok - Zilina 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Nitra - Trencin 2:2 (1:1, 1:1)
17:00Michalovce - Sered 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Senica - Podbrezova 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Trnava - Z. Moravce-Vrable 0:1 (0:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
30.03.2019
15:00AFC Nove Mesto - Crystal 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Kalna n. Hronom - Sala 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Puchov - Povazska Bystrica 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Velke Ludince - Galanta 0:0 (0:0, 0:0)
15:30FK Nove Zamky - Belusa 2:4 (1:2, 1:2)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
30.03.2019
15:00FC Kosice - Vranov 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Stropkov - Sobrance-Sobranecko 3:1 (2:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
30.03.2019
15:00L. Hradok - Cadca 1:0 (1:0, 0:0)
15:00MSK Martin - Novohrad Lucenec 4:1 (2:0, 2:1)
15:00Zarnovica - Kalinovo 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Zvolen - Rimavska Sobota 3:0 (1:0, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
30.03.2019
15:00Bahon - Rusovce 4:1 (1:1, 3:0)
15:00D. Luzna - Vajnory 4:0 (3:0, 1:0)
15:00Pezinok - Rovinka 2:2 (2:2, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
30.03.2019
14:45Domzale - O. Ljubljana 1:3 (0:1, 1:2)
17:00Maribor - Celje 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Rudar - ND Gorica 2:2 (0:1, 2:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
30.03.2019
13:00NK Krka - Drava 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Bilje - Brezice 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Dob - Bravo 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Ilirija - Beltinci 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Jadran Dekani - Tabor Sezana 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Nafta - Ankaran 6:3 (2:2, 4:1)
16:00Rogaska - Fuzinar 0:4 (0:2, 0:2)
SomaliaSomalia: Nation Link Telecom Championship    
15:00Heegan - Dekedda 1:1  
15:00Jazeera - Mogadishu City 2:5  
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski Shield    
30.03.2019
09:00Baroka U21 - Polokwane U21 0:3 (0:1, 0:2)
09:00Golden Arrows U21 - Chippa Utd. U21 6:1 (4:1, 2:0)
09:00Maritzburg Utd U21 - Amazulu U21 1:2 (0:1, 1:1)
11:00Bidvest Wits U21 - Orlando Pirates U21 1:2 (0:1, 1:1)
South AfricaSouth Africa: First Division    
30.03.2019
14:30Real Kings - Cape Town Spurs 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Royal Eagles - Cape Umoya United 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Ubuntu Cape Town - TS Sporting 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Witbank - Tshakhuma 0:2 (0:1, 0:1)
South AfricaSouth Africa: Nedbank Cup    
30.03.2019
14:00Bloem Celtic - Golden Arrows 1:2 (0:0, 1:2)
19:15Bidvest Wits - Chippa Utd. 4:5 PEN. (2:1, 1:2, 1:1, 3:5)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
01:30Cruzeiro - Lara 2:0 (1:0, 1:0)
South AmericaSouth America: South American Championship U17    
01:30Peru U17 - Bolivia U17 3:1 (1:0, 2:1)
23:10Paraguay U17 - Uruguay U17 3:2 (1:0, 2:2)
01:30Brazil U17 - Colombia U17 3:2 (1:0, 2:2)
23:10Bolivia U17 - Chile U17 0:4 (0:1, 0:3)
30.03.2019
01:30Peru U17 - Ecuador U17 2:0 (2:0, 0:0)
23:10Colombia U17 - Paraguay U17 0:1 (0:0, 0:1)
01:30Brazil U17 - Argentina U17 0:3 (0:1, 0:2)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
11:30Ulsan Hyundai - Jeju Utd 2:1 (1:1, 1:0)
30.03.2019
06:00Jeonbuk - Pohang 2:0 (0:0, 2:0)
06:00Seoul - Sangju Sangmu 2:0 (1:0, 1:0)
08:00Gyeongnam - Daegu 2:1 (0:1, 2:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
30.03.2019
05:00Busan - Bucheon FC 1995 3:3 (0:1, 3:2)
07:00Jeonnam - Gwangju FC 1:2 (1:1, 0:1)
09:00Asan - Seoul E. 3:1 (1:0, 2:1)
South KoreaSouth Korea: National League    
30.03.2019
07:00Cheonan City - Changwon 1:1 (0:1, 1:0)
07:00Daejeon Korail - Gyeongju KHNP 1:0 (0:0, 1:0)
07:00Mokpo City - Gangneung 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: LaLiga    
21:00Girona - Ath Bilbao 1:2 (1:0, 0:2)
30.03.2019
13:00Getafe - Leganes 0:2 (0:0, 0:2)
16:15Barcelona - Espanyol 2:0 (0:0, 2:0)
18:30Celta Vigo - Villarreal 3:2 (0:2, 3:0)
20:45Alaves - Atl. Madrid 0:4 (0:2, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
20:45Murense - Son Cladera 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Malaga - Gijon 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
30.03.2019
13:30Union Viera - Lanzarote 4:3  
SpainSpain: LaLiga2    
30.03.2019
16:00Almeria - Rayo Majadahonda 2:2 (1:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
30.03.2019
16:00Jove - Silla CF 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
30.03.2019
16:00Pamplona - Burlades 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
30.03.2019
16:00Roda - Eldense 2:2 (1:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
30.03.2019
16:00Santanyi - Manacor 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
30.03.2019
16:30Atzeneta - Torre Levante 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
30.03.2019
16:30Beti Kozkor - CD Ardoi 0:0  
16:30Beti Onak - Huarte 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
30.03.2019
16:30CF Rapid - Arnedo 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
30.03.2019
16:30Cortes - CD Corellano 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
30.03.2019
16:30Felanitx - Soller 1:1  
16:30Ferriolense - Platges de Calvia 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
30.03.2019
16:30Mutilvera - Subiza 1:1  
17:00Alesves - Ezcabarte 0:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
30.03.2019
17:00Atl. Astorga - Briviesca 4:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
30.03.2019
17:00Balmaseda - Ordizia 2:1  
17:00Beasain - Sestao 2:4  
17:00Bermeo - Amurrio Club 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
30.03.2019
17:00CD Baztan - Osasuna B 1:4  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
30.03.2019
17:00Escobedo - Bezana 5:1  
17:00Guarnizo - Barreda Balompie 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
30.03.2019
17:00La Granja - La Baneza 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
30.03.2019
17:00Las Palmas C - San Fernando 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
30.03.2019
17:00Santboia - Llagostera 0:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
30.03.2019
17:00Zamudio - Pasaia 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
30.03.2019
17:30Burgos Promesas - Bupolsa 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
30.03.2019
17:30Panaderia - CD Buzanada 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
30.03.2019
17:30Saguntino - Paiporta 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
30.03.2019
17:30Santa Marta Tormes - Bembibre 0:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
30.03.2019
17:30UD Samano - Laredo 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
30.03.2019
18:00Acero - Orihuela 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
30.03.2019
18:00Lebrijana - Atletico Espeleno 3:2  
SpainSpain: LaLiga2    
30.03.2019
18:00Numancia - Granada CF 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
30.03.2019
18:00Porrino Industrial - Arosa SC 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
30.03.2019
18:00SD San Pedro - San Ignacio 1:0  
18:00Sodupe - Basconia 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
30.03.2019
18:00Velarde - Rinconeda Polanco 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
30.03.2019
18:30Crevillente - Villarreal C 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
30.03.2019
18:30Laracha - Celtiga 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
30.03.2019
18:30Novelda CF - La Nucia 1:1 (0:1, 1:0)
18:30Vilamarxant - Rayo Ibense 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
30.03.2019
19:00Cabecense - Xerez CD 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
30.03.2019
19:00Constancia - Santa Catalina Atletico 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
30.03.2019
19:00Union Guimar - Ibarra 1:0  
SpainSpain: LaLiga2    
30.03.2019
20:30Albacete - Tenerife 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
30.03.2019
17:00Dep. Fabril - Pontevedra 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Salamanca - Atl. Madrid B 0:2 (0:1, 0:1)
19:00Ponferradina - Unionistas 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
30.03.2019
16:30Amorebieta - Mirandes 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Ath Bilbao B - Racing Santander 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Leioa - R. Sociedad B 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
30.03.2019
18:30Barcelona B - Teruel 2:1 (2:1, 0:0)
18:30Ontinyent - Espanyol B 0:1 AWA.  
19:30Castellon - Hercules 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
30.03.2019
16:00Sevilla FC B - Almeria B 1:0 (1:0, 0:0)
18:30Sanluqueno - Jumilla 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Copa Federacion    
20:30Cornella - Mirandes 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
30.03.2019
14:00Atl. Madrid W - Betis W 3:1 (3:1, 0:0)
SudanSudan: Premier League    
15:00Wad Hashim Sennar - Al-Hilal Omdurman 0:1  
SwedenSweden: Superettan    
30.03.2019
13:30Brommapojkarna - Vasteras SK 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Mjallby - Varbergs 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Orgryte - Norrby 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Trelleborgs - GAIS 2:2 (2:2, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
20:00Servette - Winterthur 5:2 (1:1, 4:1)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
30.03.2019
15:00Stade Nyonnais - Munsingen 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Bavois - Bellinzona 3:2 (2:0, 1:2)
16:00Breitenrain - Yverdon 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Cham - Wohlen 0:0 (0:0, 0:0)
16:00La Chaux-De-Fonds - Koniz 0:2 (0:0, 0:2)
16:00YF Juventus - Basel II 1:3 (1:0, 0:3)
16:30Bruhl - Sion II 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
30.03.2019
17:00Lausanne - Chiasso 1:1 (1:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
30.03.2019
17:00Lausanne Ouchy - Zurich II 1:0 (1:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
30.03.2019
17:30Wil - Kriens 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Vaduz - Rapperswil 3:2 (1:2, 2:0)
19:00Aarau - Schaffhausen 3:2 (3:2, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
30.03.2019
19:00Luzern - Basel 0:1 (0:0, 0:1)
19:00Sion - Zurich 1:0 (1:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
20:00Lancy - Etoile-Carouge 1:5 (0:3, 1:2)
30.03.2019
15:00Lausanne II - Meyrin 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Bulle - Vevey 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Chenois - Martigny 1:1 (1:0, 0:1)
17:30Thun II - Young Boys II 1:3 (0:3, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
30.03.2019
16:00Goldau - Buochs 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Grasshopper II - Delemont 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Schotz - Zug 1:3 (0:1, 1:2)
17:00Zofingen - Biel 2:1 (2:1, 0:0)
18:00Bassecourt - Solothurn 1:3 (1:3, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
30.03.2019
15:00Eschen - Wettswil-Bonstetten 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Mendrisio - Linth 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Baden - Gossau 4:1 (1:1, 3:0)
16:00Red Star Zurich - Hongg 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Thalwil - Tuggen 0:6 (0:3, 0:3)
16:00United Zurich - Winterthur II 0:3 AWA.  
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
30.03.2019
18:00Grasshoppers W - Luzern W 2:1 (1:0, 1:1)
18:30Yverdon W - Young Boys W 2:0 (2:0, 0:0)
20:00FF Lugano 1976 W - Basel W 2:1 (0:1, 2:0)
20:00Servette Geneve FC W - Zurich W 0:2 (0:1, 0:1)
SyriaSyria: Syria Cup    
13:00Al Nawaeir - Foutoua 1:0 (1:0, 0:0)
30.03.2019
14:00Al Wahda - Wathbah 1:0 (0:0, 1:0)
19:00Tishreen - Al Karamah 2:0 (1:0, 1:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
30.03.2019
11:45Nakhon Ratchasima - Bangkok Utd 1:1 (1:0, 0:1)
12:00Sukhothai - Port MTI FC 3:1 (1:1, 2:0)
13:00Buriram - Samut Prakan City 3:2 (1:0, 2:2)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
30.03.2019
12:00Ahal - Nebitci 3:0 (1:0, 2:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
15:00Sumy - Volyn Lutsk 0:7 (0:2, 0:5)
17:00Dnipro-1 - Ahrobiznes Volochysk 4:0 (2:0, 2:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
14:45Ittihad Kalba - Shabab Al-Ahli Dubai 1:3 (0:2, 1:1)
14:55Al Wahda - Emirates Club 2:0 (1:0, 1:0)
17:30Al Sharjah - Al Jazira 3:2 (3:1, 0:1)
17:30Bani Yas - Ajman 3:1 (2:0, 1:1)
30.03.2019
14:45Dibba Al Fujairah - Al Nasr 2:1 (2:1, 0:0)
14:50Al Wasl - Al Dhafra 2:1 (2:0, 0:1)
17:30Al Ain - Al Fujairah 2:1 (1:0, 1:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
14:00Al Arabi - Masfut 2:1  
14:00Al-Taawon - Al Urooba 0:1  
14:00Al Thaid - Al Hamriyah 1:2  
30.03.2019
14:00Dibba Al Hisn - Hatta 1:5