Too many results? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Results, your favourite sport will be displayed by default.

Last hockey results

Calendar
AsiaAsia: Asia League    
07:00Daemyung - Anyang 3:5 (1:0, 0:4, 2:1)
07:00Daemyung - Anyang 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
AustriaAustria: EBEL    
15:00Dornbirn - Znojmo 2:1 ET (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
16:00Graz 99ers - Salzburg 2:3 ET (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
17:30Fehervar AV19 - Black Wings Linz 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
17:30Klagenfurt - Vienna Capitals 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
17:30TWK Innsbruck - Villach 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
BelarusBelarus: Extraleague    
11:00Bobruisk - Vitebsk 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
11:00Soligorsk - Yunost Minsk 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
13:30Molodechno - Neman Grodno 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
16:00Zhlobin - Gomel 4:3 pen. (0:0, 1:1, 2:2, 0:0, 2:1)
03.02.2020
17:00Brest - Mogilev 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
17:00Lida - Novopolotsk 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
17:00Pinskiye Yastreby - Lokomotiv Orsha 4:3 pen. (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 2:0)
CanadaCanada: OHL    
01:00Flint Firebirds - Erie Otters 4:3 ET (0:0, 2:1, 1:2, 1:0)
01:00Hamilton Bulldogs - Ottawa 67s 2:5 (2:1, 0:1, 0:3)
01:00Kingston Frontenacs - Soo Greyhounds 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
01:00Mississauga Steelheads - North Bay Battalion 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)
01:00Niagara IceDogs - Barrie Colts 2:8 (0:5, 1:1, 1:2)
01:05Sarnia Sting - Saginaw Spirit 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
01:05Sudbury Wolves - Guelph Storm 2:5 (2:3, 0:2, 0:0)
01:30Kitchener Rangers - Owen Sound Attack 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
01:30London Knights - Windsor Spitfires 7:4 (0:2, 3:1, 4:1)
01:35Oshawa Generals - Peterborough Petes 7:2 (4:1, 2:1, 1:0)
22:00Hamilton Bulldogs - Niagara IceDogs 9:4 (6:2, 2:0, 1:2)
22:05Sarnia Sting - London Knights 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
01:00Flint Firebirds - Kitchener Rangers 5:3 (1:0, 3:2, 1:1)
01:05Peterborough Petes - Oshawa Generals 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
01:05Saginaw Spirit - Erie Otters 6:3 (3:0, 0:2, 3:1)
01:30Barrie Colts - Kingston Frontenacs 5:3 (2:2, 0:0, 3:1)
01:30Owen Sound Attack - Windsor Spitfires 6:2 (3:1, 2:1, 1:0)
20:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 10:3 (4:1, 3:0, 3:2)
20:00North Bay Battalion - Kingston Frontenacs 3:6 (2:2, 1:3, 0:1)
20:00Ottawa 67s - Soo Greyhounds 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
20:05Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs 3:2 ET (2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
CanadaCanada: WHL    
02:00Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
02:00Prince Albert Raiders - Lethbridge Hurricanes 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
02:00Regina Pats - Victoria Royals 5:4 pen. (1:2, 1:0, 2:2, 0:0, 1:0)
02:00Swift Current Broncos - Medicine Hat Tigers 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
03:00Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
03:00Red Deer Rebels - Winnipeg Ice 6:5 (1:1, 2:1, 3:3)
04:00Prince George Cougars - Tri-City Americans 5:1 (0:0, 1:1, 4:0)
04:05Kelowna Rockets - Spokane Chiefs 3:7 (2:4, 1:2, 0:1)
04:30Vancouver Giants - Kamloops Blazers 5:4 ET (0:2, 4:0, 0:2, 1:0)
04:35Everett Silvertips - Portland Winterhawks 4:3 (0:0, 2:2, 2:1)
21:30Calgary Hitmen - Red Deer Rebels 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
02:00Moose Jaw Warriors - Victoria Royals 2:7 (1:3, 0:1, 1:3)
02:00Saskatoon Blades - Lethbridge Hurricanes 3:4 (1:1, 1:3, 1:0)
02:00Swift Current Broncos - Prince Albert Raiders 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)
03:00Edmonton Oil Kings - Winnipeg Ice 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
03:00Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds 3:4 pen. (1:1, 2:2, 0:0, 0:0, 1:2)
03:30Medicine Hat Tigers - Brandon Wheat Kings 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
04:00Kamloops Blazers - Vancouver Giants 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
04:00Prince George Cougars - Tri-City Americans 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
04:05Spokane Chiefs - Kelowna Rockets 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
CanadaCanada: QMJHL    
00:00Cape Breton Eagles - Acadie-Bathurst Titan 6:4 (2:0, 2:0, 2:4)
00:00Moncton Wildcats - Shawinigan Cataractes 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
01:00Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
01:30Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 4:7 (1:3, 1:4, 2:0)
01:30Blainville-Boisbriand Armada - Rouyn-Noranda Huskies 3:5 (1:4, 2:0, 0:1)
01:30Chicoutimi Sagueneens - Saint John Sea Dogs 4:5 pen. (2:0, 0:1, 2:3, 0:0, 0:1)
01:30Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
01:30Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
21:00Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
22:00Baie-Comeau Drakkar - Saint John Sea Dogs 3:4 ET (2:2, 0:0, 1:1, 0:1)
22:00Chicoutimi Sagueneens - Sherbrooke Phoenix 8:6 (2:2, 4:2, 2:2)
22:00Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Quebec Remparts 3:2 ET (1:0, 0:0, 1:2, 1:0)
00:00Cape Breton Eagles - Acadie-Bathurst Titan 7:2 (3:1, 2:0, 2:1)
00:00Halifax Mooseheads - Shawinigan Cataractes 4:7 (1:1, 2:2, 1:4)
01:00Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
CanadaCanada: LNAH    
02:00Assurancia de Thetford Mines - Jonquiere Marquis 4:3 (0:3, 2:0, 2:0)
02:00Petroliers du Nord - Sorel-Tracy 5:4 (1:1, 1:0, 3:3)
02:00Saint-Georges - Riviere-du-Loup 3L 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
01:30Riviere-du-Loup 3L - Jonquiere Marquis 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
CanadaCanada: U Sports    
00:00Acadia - UNB 2:4 (1:0, 0:0, 1:4)
00:00Dalhousie - UPEI 3:4 ET (1:2, 0:0, 2:1, 0:1)
00:00Saint Marys - Moncton 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
01:00Carleton - UQTR 2:1 pen. (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
01:00Lakehead - Brock 0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
01:30Guelph - Windsor 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
01:30Laurentian - Concordia 3:5 (2:1, 1:2, 0:2)
01:30Nipissing - McGill 3:6 (0:1, 3:4, 0:1)
01:30Queens - UOIT 3:4 ET (1:1, 2:1, 0:1, 0:1)
02:00Manitoba - Saskatchewan 2:3 ET (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)
02:00Regina - Alberta 3:6 (2:3, 1:3, 0:0)
03:00Calgary - Mount Royal 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
03:00Lethbridge - UBC 1:6 (1:0, 0:2, 0:4)
21:00Lethbridge - UBC 4:5 (2:1, 1:1, 1:3)
22:00Regina - Alberta 1:6 (0:4, 0:2, 1:0)
00:00Acadia - Moncton 3:4 pen. (2:2, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
00:00Saint Marys - UNB 1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
00:00StFX - UPEI 5:6 ET (1:3, 4:0, 0:2, 0:1)
01:00Lakehead - Brock 5:3 (2:3, 0:0, 3:0)
01:00RMC - UQTR 6:4 (2:1, 3:0, 1:3)
01:00University of Toronto - Windsor 9:3 (2:1, 4:2, 3:0)
01:00Western - Waterloo 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
01:30Laurentian - McGill 1:6 (0:1, 0:1, 1:4)
01:30Nipissing - Concordia 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
01:30Queens - Carleton 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
02:00Manitoba - Saskatchewan 3:4 (2:2, 0:1, 1:1)
03.02.2020
01:00Ottawa WGK - RMC 3:4 ET (3:1, 0:1, 0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: DHL Super Cup    
12:00Mountfield HK U20 - Olomouc U20 2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
13:00Karlovy Vary U20 - Litvinov U20 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
13:00Kometa Brno U20 - Zlin U20 5:4 (1:1, 3:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Chance Liga    
16:00Ceske Budejovice - Chomutov 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
16:00Poruba - Slavia Prague 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: DHL Super Cup    
16:15Mlada Boleslav U20 - Salzburg U20 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
16:45Pardubice U20 - Vitkovice U20 8:4 (4:1, 0:2, 4:1)
Czech RepublicCzech Republic: Chance Liga    
17:00AZ Havirov - Vsetin 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
17:00Kadan - Usti nad Labem 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga - North    
17:00Nova Paka - Trutnov 2:6 (2:2, 0:1, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Chance Liga    
17:00Prerov - Litomerice 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
17:00Prostejov - Frydek-Mistek 3:4 ET (1:2, 0:0, 2:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: DHL Super Cup    
17:00Slavia Prague U20 - Kladno U20 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Chance Liga    
17:00Sokolov - Benatky 2:1 ET (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga - North    
17:30Bilina - Decin 2:7 (1:2, 1:1, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: Chance Liga    
17:30Jihlava - Trebic 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga - North    
17:30Mostecti Lvi - Jablonec 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: DHL Super Cup    
12:00Ceske Budejovice U20 - Chomutov U20 4:3 pen. (1:0, 0:3, 2:0, 0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Extraliga    
15:00Mountfield HK - Pardubice 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
15:30Karlovy Vary - Olomouc 2:4 (0:3, 2:0, 0:1)
15:30Litvinov - Trinec 2:3 (2:3, 0:0, 0:0)
15:30Zlin - Plzen 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
16:00Sparta Prague - Kometa Brno 4:3 ET (0:1, 3:0, 0:2, 1:0)
16:00Vitkovice - Kladno 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
16:30Mlada Boleslav - Liberec 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Chance Liga    
03.02.2020
18:00Frydek-Mistek - Trebic 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: ULLH    
03.02.2020
18:00UP Olomouc - Academy Pilsen 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga - East    
17:00Havlickuv Brod - Novy Jicin 6:3 (4:1, 1:2, 1:0)
17:00Moravske Budejovice - Valasske Mezirici 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
17:00Opava - Koprivnice 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
17:30Zdar nad Sazavou - Sumperk 1:8 (1:2, 0:4, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga - Central    
17:30Klatovy - Pribram 7:4 (3:0, 2:0, 2:4)
18:00Kobra Praha - DS Ceske Budejovice 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
18:00Nymburk - Pisek CAN.  
18:00Tabor - Kolin 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
DenmarkDenmark: Danish Cup    
18:30Rungsted - Frederikshavn 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
EstoniaEstonia: Hokiliiga    
15:00Everest - Narva PSK 9:6 (1:3, 3:2, 5:1)
17:00HC Viking - Valk 494 3:9 (0:3, 1:3, 2:3)
EuropeEurope: Alps Hockey League    
19:00Acroni Jesenice - Bregenzerwald 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
19:00Asiago - Kitzbuhel 14:3 (4:0, 2:1, 8:2)
19:00Cortina - Feldkirch 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
19:00Eisbaren - HK Olimpija 1:2 ET (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
19:00Gherdeina - Salzburg 2 1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
19:00Lustenau - Fassa 7:2 (2:0, 2:1, 3:1)
19:00Ritten - Steinbach BW II 8:1 (2:0, 1:1, 5:0)
19:00Val Pusteria - Vienna Capitals II 5:0 (0:0, 1:0, 4:0)
19:00Vipiteno - Klagenfurt II 4:3 (0:1, 3:1, 1:1)
EuropeEurope: BeNe League    
18:45Liege Bulldogs - Limburg 6:2 (1:1, 4:1, 1:0)
20:00Heerenveen - Antwerp 10:0 (4:0, 2:0, 4:0)
20:15Zoetermeer - Nijmegen 4:7 (3:2, 1:2, 0:3)
19:00Limburg - Zoetermeer 3:6 (2:3, 0:1, 1:2)
20:30Antwerp - Liege Bulldogs 0:12 (0:3, 0:5, 0:4)
FinlandFinland: Liiga    
16:00IFK Helsinki - KalPa 3:4 (0:1, 1:0, 2:3)
16:00Karpat - Hameenlinna 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
16:00KooKoo - Jukurit 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
16:00SaiPa - Assat 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
16:00Tappara - JYP 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
17:30Lukko - TPS Turku 2:1 pen. (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
17:30Vaasan Sport - Ilves 3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
FinlandFinland: Mestis    
16:00Hokki - Koovee 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
16:00Kiekko-Pojat - SaPKo 5:4 ET (2:0, 2:2, 0:2, 1:0)
16:00Peliitat - IPK 7:3 (1:2, 5:0, 1:1)
16:00RoKi - Kettera 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
16:00TUTO - KeuPa 4:5 pen. (1:1, 1:0, 2:3, 0:0, 1:3)
14:30RoKi - Kettera 2:3 ET (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
FinlandFinland: Suomi-sarja    
15:00Hunters - FPS 7:6 (1:1, 2:2, 4:3)
16:00HC Giants - Kiekko-Espoo 2:10 (0:4, 2:4, 0:2)
16:00HCIK - Riemu 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
16:00Pyry - JHT 2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
16:00Titaanit - S-Kiekko 5:2 (1:0, 3:0, 1:2)
17:30Karhu HT - Jarvenpaa 10:3 (3:1, 3:1, 4:1)
18:00D-Kiekko - RaaheK 7:5 (3:0, 0:4, 4:1)
14:00Kiekko-Espoo - Pyry 6:2 (4:0, 2:1, 0:1)
14:00Laser HT - Muik Hockey 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
15:00HC Giants - Hunters 2:5 (2:0, 0:3, 0:2)
15:00S-Kiekko - Jarvenpaa 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
17:15D-Kiekko - JHT 8:3 (3:0, 1:2, 4:1)
FinlandFinland: Nuorten SM-Liiga    
11:30Ilves U20 - KooKoo U20 4:3 ET (1:0, 1:2, 1:1, 1:0)
FinlandFinland: Naisten Liiga    
11:30Karpat W - Hameenlinna W 3:4 pen. (0:1, 0:2, 3:0, 0:0, 0:2)
FinlandFinland: Nuorten SM-Liiga    
11:30SaiPa U20 - K-Vantaa U20 6:4 (3:1, 3:1, 0:2)
12:00Koovee U20 - Kiekko-Espoo U20 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
12:30TUTO U20 - KalPa U20 1:2 pen. (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1)
13:00Vaasan Sport U20 - Lukko U20 6:3 (3:0, 0:2, 3:1)
FinlandFinland: Naisten Liiga    
14:00Ilves W - KalPa W 3:4 ET (2:0, 1:0, 0:3, 0:1)
14:00Kiekko-Espoo W - Kuortane W 7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
FinlandFinland: Nuorten SM-Liiga    
14:30IFK Helsinki U20 - TPS U20 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
14:30Jyvaskyla U20 - Assat U20 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
FinlandFinland: Naisten Liiga    
15:00APV W - RoKi W 2:6 (0:0, 1:1, 1:5)
FinlandFinland: Nuorten SM-Liiga    
15:00Hameenlinna U20 - Tappara U20 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
15:00Pelicans Lahti U20 - Karpat U20 4:3 ET (0:2, 1:1, 2:0, 1:0)
FinlandFinland: Naisten Liiga    
15:30Sport W - IFK Helsinki W 1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
FinlandFinland: Nuorten SM-Liiga    
17:00Jukurit U20 - Jokerit U20 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
FinlandFinland: Naisten Liiga    
13:50TPS W - APV W 5:4 ET (2:2, 1:1, 1:1, 1:0)
14:15Lukko W - IFK Helsinki W 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
14:30Kuortane W - Kiekko-Espoo W 0:1 ET (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
FranceFrance: D1    
18:00Strasbourg - Nantes 9:4 (4:1, 4:1, 1:2)
19:00Dunkerque Corsaires - Cholet 6:5 (1:1, 3:3, 2:1)
20:30Caen - Marseille 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
20:30Cergy-Pontoise - Brest 7:2 (2:0, 2:1, 3:1)
20:30Chambery - Montpellier 5:2 (2:0, 0:2, 3:0)
20:30Clermont-Ferrand - Neuilly Sur Marne 3:5 (0:3, 2:0, 1:2)
20:30Tours - Mont Blanc 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
GermanyGermany: DEL    
14:00Augsburger Panther - Krefeld Pinguine 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
14:00Bremerhaven - Adler Mannheim 3:4 pen. (0:1, 2:0, 1:2, 0:0, 2:3)
16:30Dusseldorf - Grizzly Wolfsburg 2:1 pen. (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0)
16:30Iserlohn Roosters - Nurnberg Ice Tigers 5:4 ET (0:1, 1:2, 3:1, 1:0)
16:30Straubing Tigers - Schwenninger 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
GermanyGermany: DEL2    
17:00Bietigheim/Bissingen - Freiburg 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
GermanyGermany: DEL    
17:00Eisbaren Berlin - ERC Ingolstadt 6:2 (3:1, 2:1, 1:0)
GermanyGermany: DEL2    
17:00Kaufbeuren - Frankfurt Lowen 3:4 (1:0, 2:2, 0:2)
17:00Lausitzer Fuchse - Bayreuth 5:3 (0:0, 3:0, 2:3)
18:30Bad Nauheim - Landshut 4:3 pen. (0:0, 3:0, 0:3, 0:0, 1:0)
18:30Heilbronner - Tolzer Lowen 2:3 ET (1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
18:30Ravensburg - Crimmitschau 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
GermanyGermany: DEL    
19:00Kolner - Munchen 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga North    
16:00Erfurt - Tilburg Trappers 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
17:15Krefelder EV - Crocodiles Hamburg 3:8 (0:1, 1:3, 2:4)
18:15Halle - Leipzig 4:7 (1:2, 2:3, 1:2)
18:30Essen - Hannover Scorpions 4:5 (1:2, 1:1, 2:2)
18:30Fuchse Duisburg - Rostock 3:2 ET (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)
19:00EC Hannover - Herner 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga South    
17:00Starbulls Rosenheim - Riessersee 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
18:00Fussen - Regensburg 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)
18:00Lindau - Deggendorfer 3:7 (1:1, 0:2, 2:4)
18:00Peiting - Weiden 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
18:00Selber - Memmingen 2:3 ET (0:1, 2:0, 0:1, 0:1)
HungaryHungary: Erste Liga    
18:00Ferencvaros - Brasov 3:2 pen. (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
17:30Gyergyoi - Hokiklub Budapest 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
17:40Vasas - Ujpest 1:5 (0:4, 0:1, 1:0)
18:30DEAC - Brasov 5:4 (1:1, 3:2, 1:1)
ItalyItaly: IHL    
18:00Como - Alleghe 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
18:30Pergine - Merano 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
19:30Eppan - Bressanone 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
19:30Unterland - Kaltern 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
20:30Valpeagle - Varese 2:6 (0:1, 0:2, 2:3)
KazakhstanKazakhstan: Championship    
03.02.2020
13:30Altay Torpedo - Aktobe 7:3 (4:0, 3:1, 0:2)
14:30Almaty - HC Astana 6:3 (4:1, 1:2, 1:0)
LatviaLatvia: Optibet Hokeja Liga    
12:30Mogo - HS Riga 6:1 (3:0, 0:0, 3:1)
15:00Zemgale - Riga Prizma 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
16:00Daugavpils - HK Olimp 0:0 AWA.  
NorwayNorway: Get-ligaen    
18:00Sparta Sarpsborg - Storhamar 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
14:00Narvik - Manglerud 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
16:00Lillehammer - Stavanger 1:2 ET (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
17:00Frisk Asker - Stjernen 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
17:00Valerenga - Gruner 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 1    
17:00Tonsberg - Furuset 6:3 (3:1, 3:1, 0:1)
15:00Haugesund - Ringerike 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
17:00Comet - Gjovik 7:2 (2:0, 4:1, 1:1)
PolandPoland: Polish Hockey League    
18:00MMKS Podhale - Janow 13:1 (5:1, 6:0, 2:0)
17:00Gdansk - Unia Oswiecim 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
17:00Katowice - Jastrzebie 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
17:00Torun - Zaglebie Sosnowiec 6:5 (4:0, 1:3, 1:2)
18:30Krakow - Tychy 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)
RomaniaRomania: Campionatul National    
17:30CSM Galati - Sapientia U23 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
10:00CSM Galati - Sapientia U23 14:0 (6:0, 5:0, 3:0)
RussiaRussia: KHL    
11:30Sibir Novosibirsk - Din. Minsk 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
12:00Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk 4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
13:00Metallurg Magnitogorsk - Yekaterinburg 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
15:00Bars Kazan - Dinamo Riga 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
15:00Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
15:00Nizhny Novgorod - Cherepovets 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
15:00Sochi - Podolsk 5:4 (0:2, 4:2, 1:0)
15:30Sp. Moscow - Dyn. Moscow 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
08:00Vladivostok - Salavat Ufa 4:3 pen. (1:0, 0:1, 2:2, 0:0, 3:1)
15:00Kunlun - CSKA Moscow 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
03.02.2020
10:30Vladivostok - Amur Khabarovsk 0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
13:30Sibir Novosibirsk - Yekaterinburg 3:2 pen. (2:1, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0)
15:00Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 2:1 ET (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)
17:00Niznekamsk - Cherepovets 6:2 (2:1, 4:1, 0:0)
17:30Bars Kazan - Podolsk 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
17:30Dyn. Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
17:30Sp. Moscow - SKA St. Petersburg 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
18:30Dinamo Riga - Jokerit 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
RussiaRussia: VHL    
11:00Gornyak - Chelmet Chelyabinsk 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
13:00Humo - Dinamo St. Petersburg 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
13:00Perm - Krasnoyarsk 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
13:00Toros Neftekamsk - HC Yugra 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
14:00Izhevsk - Yermak Angarsk 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
15:00Almetyevsk - Rubin Tyumen 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
RussiaRussia: MHL    
11:00Chaika - Snezhnye Barsy 6:3 (1:0, 4:2, 1:1)
RussiaRussia: VHL    
11:00HC Rostov - Tambov 5:2 (0:2, 2:0, 3:0)
RussiaRussia: MHL    
11:00Irbis - Altay 6:2 (2:0, 2:0, 2:2)
RussiaRussia: VHL    
12:00Kazzinc-Torpedo - Nomad Nur-Sultan 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
14:00CSK VVS - Bars 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
14:00Lada - Torpedo Gorky 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
RussiaRussia: NMHL    
15:00Mikhaylov Academy U20 - GUOR Kareliya 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
RussiaRussia: VHL    
17:00KRS ORG - Beijing 3:4 ET (2:0, 1:2, 0:1, 0:1)
03.02.2020
14:30Gornyak - Orsk 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)
14:30Kurhan - Chelmet Chelyabinsk 3:2 pen. (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 3:2)
15:00Perm - Yermak Angarsk 10:5 (1:2, 2:1, 7:2)
15:00Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
15:30Humo - SKA Neva St. Petersburg 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
RussiaRussia: MHL    
03.02.2020
16:00Chaika - Snezhnye Barsy 5:2 (0:2, 2:0, 3:0)
RussiaRussia: VHL    
03.02.2020
16:00Izhevsk - Krasnoyarsk 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
RussiaRussia: MHL    
03.02.2020
16:00Loko - Atlant 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
RussiaRussia: VHL    
03.02.2020
16:30Almetyevsk - HC Yugra 0:1 pen. (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 2:3)
16:30Khimik - Dinamo St. Petersburg 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
RussiaRussia: NMHL    
03.02.2020
17:00Mikhaylov Academy U20 - GUOR Kareliya 4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
RussiaRussia: VHL-B    
11:00Cheboksary - Chelny 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
11:00Krasnoyarskie Rysi - Dyn. Altay 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
11:00Mordovia - Junior Kurgan CAN.  
11:00Cheboksary - Chelny 4:5 pen. (1:1, 2:0, 1:3, 0:0, 0:2)
11:00Krasnoyarskie Rysi - Dyn. Altay 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
11:00Mordovia - Junior Kurgan CAN.  
SlovakiaSlovakia: 2. Liga    
17:00HC 19 Humenne - Sanok 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
17:00Rimavska Sobota - Bardejov 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
17:30Kezmarok - Gelnica 2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
17:30Puchov - Bratislava 2 11:3 (3:0, 3:1, 5:2)
17:30Trebisov - Liptovsky Mikulas B 3:6 (2:2, 1:1, 0:3)
18:00Partizanske - Prievidza 8:5 (2:3, 2:1, 4:1)
18:00Ziar nad Hronom - Dolny Kubin 4:3 ET (1:2, 1:0, 1:1, 1:0)
18:45Brezno - Senica 5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Tipsport Liga    
16:00Detva - Nitra 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
17:00Ban. Bystrica - MAC Ujbuda 4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
SlovakiaSlovakia: 2. Liga    
17:00Brezno - Senica 9:1 (2:0, 4:0, 3:1)
17:00HC 19 Humenne - Sanok 8:2 (3:1, 1:0, 4:1)
SlovakiaSlovakia: 1. Liga    
17:00Levice - Zilina 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
SlovakiaSlovakia: Tipsport Liga    
17:00Poprad - DVTK 5:1 (2:0, 0:1, 3:0)
SlovakiaSlovakia: 1. Liga    
17:00Povazska Bystrica - Trnava 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
SlovakiaSlovakia: 2. Liga    
17:00Rimavska Sobota - Bardejov 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Tipsport Liga    
17:00Zvolen - Nove Zamky 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
SlovakiaSlovakia: 2. Liga    
17:30Kezmarok - Gelnica 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
17:30Puchov - Bratislava 2 14:1 (2:0, 5:1, 7:0)
17:30Trebisov - Liptovsky Mikulas B 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Tipsport Liga    
18:00Dukla Trencin - Liptovsky Mikulas 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
SlovakiaSlovakia: 2. Liga    
18:00Partizanske - Prievidza 5:4 (0:1, 2:1, 3:2)
18:00Ziar nad Hronom - Dolny Kubin 5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
SloveniaSlovenia: IHL    
17:15Mladost - Celje 4:6 (2:2, 0:1, 2:3)
18:00Crvena zvezda - Medvescak Zagreb CAN.  
19:15Triglav - Hidria Jesenice 5:3 (2:0, 0:3, 3:0)
SpainSpain: LNHH    
14:00Majadahonda - Urdin 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
SwedenSweden: SuperElit U20    
11:00Skelleftea U20 - AIK U20 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
12:00Frolunda U20 - Leksands U20 2:7 (0:4, 1:2, 1:1)
12:00Modo U20 - Orebro U20 4:7 (1:2, 1:3, 2:2)
12:00Timra U20 - Vasteras U20 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
12:00Vaxjo U20 - Brynas U20 5:8 (1:0, 1:3, 3:5)
14:00Lulea U20 - Djurgardens U20 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
SwedenSweden: HockeyAllsvenskan    
15:15Kristianstads - AIK 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
SwedenSweden: SHL    
15:15Leksands - Frolunda 2:4 (0:0, 0:3, 2:1)
15:15Malmo - Lulea 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
15:15Rogle - Oskarshamn 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
15:15Skelleftea - Linkopings 3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
SwedenSweden: SuperElit U20    
16:00Karlskrona U20 - Sodertalje U20 3:4 ET (1:1, 0:1, 2:1, 0:1)
SwedenSweden: SHL    
18:00Brynas - Djurgardens 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
18:00Farjestad BK - Orebro 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
18:00HV 71 - Vaxjo 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
SwedenSweden: HockeyAllsvenskan    
18:00Sodertalje - Karlskrona 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
SwedenSweden: SuperElit U20    
11:00Lulea U20 - Orebro U20 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
11:00Timra U20 - AIK U20 6:5 ET (2:2, 0:1, 3:2, 1:0)
12:00Frolunda U20 - Brynas U20 4:3 pen. (2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 3:0)
12:00Modo U20 - Djurgardens U20 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
12:00Rogle U20 - Sodertalje U20 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
12:00Skelleftea U20 - Vasteras U20 7:3 (2:3, 4:0, 1:0)
13:00Vaxjo U20 - Leksands U20 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
14:00Farjestad BK U20 - Mora U20 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
SwedenSweden: HockeyEttan Norra    
11:00Kiruna AIF - Vannas 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
16:00Ornskoldsvik - Lejon 5:4 ET (0:1, 2:1, 2:2, 1:0)
SwedenSweden: HockeyEttan Sodra    
15:00Boras - Dalen 3:5 (0:0, 1:4, 2:1)
SwedenSweden: HockeyEttan Vastra    
16:00Eskilstuna Linden - Surahammars 7:2 (3:0, 2:1, 2:1)
SwedenSweden: HockeyEttan Ostra    
18:00Hammarby - Enkopings 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
03.02.2020
19:00Sollentuna - Enkopings 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
SwedenSweden: AllEttan Norra    
16:00Bodens - Vallentuna 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
16:00Kiruna IF - Vasby 0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
16:00Pitea - Tegs 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
14:00Kiruna IF - Vallentuna 7:2 (5:0, 2:0, 0:2)
16:00Bodens - Vasby 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
SwedenSweden: AllEttan Södra    
15:00Troja/Ljungby - Skovde 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
16:00Mariestads - KRIF hockey 3:2 ET (1:0, 0:0, 1:2, 1:0)
16:00Tranas - Grums 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
16:00Huddinge - Halmstad 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
16:00Visby/Roma - Nybro 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
SwedenSweden: SDHL Women    
13:30Lulea W - Brynas W 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
15:30AIK W - Goteborg W 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
16:00Modo W - Leksands W 6:1 (0:0, 3:1, 3:0)
17:10SDE HF W - HV 71 W 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
13:10SDE HF W - Goteborg W 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Swiss League    
16:30La Chaux-de-Fonds - Sierre-Anniviers 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
17:30Langenthal - EHC Kloten 1:8 (0:2, 1:6, 0:0)
17:30Olten - GCK Lions 4:5 ET (0:1, 1:2, 3:1, 0:1)
19:45Academy Zug - Winterthur 6:4 (2:1, 3:2, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: National League    
19:45Bern - Langnau Tigers 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
19:45Biel - Lugano 5:3 (0:1, 2:0, 3:2)
19:45Fribourg - Servette 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Swiss Cup    
18:00Ajoie - Davos 7:3 (2:0, 2:2, 3:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
13:00Buz Adamlar - Zeytinburnu Istanbul 3:6 (1:2, 0:3, 2:1)
15:30Kocaeli - Buz Beykoz 0:19 (0:4, 0:6, 0:9)
UkraineUkraine: UHL    
12:00Bilyi Bars - Dnipro Kherson 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
14:00Kryzhani Vovky - Kremenchuk 2:6 (2:3, 0:0, 0:3)
United KingdomUnited Kingdom: Elite League    
20:00Belfast - Cardiff 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
20:00Glasgow - Dundee 2:3 pen. (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:2)
20:00Manchester - Guildford 1:2 ET (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
20:00Sheffield - Nottingham 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
20:15Fife - Coventry 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)
17:00Belfast - Cardiff 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
17:00Nottingham - Fife 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
18:30Coventry - Manchester 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
19:00Guildford - Sheffield 6:5 (3:1, 2:2, 1:2)
USAUSA: NHL    
01:00New York Rangers - Detroit Red Wings 4:2 (0:0, 3:0, 1:2)
01:00Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers 4:3 ET (0:1, 3:1, 0:1, 1:0)
01:30Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights 3:4 (0:2, 1:0, 2:2)
01:30Ottawa Senators - Washington Capitals 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
02:00Winnipeg Jets - Boston Bruins 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
03:00Edmonton Oilers - St. Louis Blues 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
04:00Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning 3:4 (2:2, 0:1, 1:1)
19:00Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets 2:1 ET (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
19:00New York Islanders - Vancouver Canucks 3:4 ET (1:1, 1:2, 1:0, 0:1)
20:00Montreal Canadiens - Florida Panthers 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
01:00Detroit Red Wings - New York Rangers 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
01:00New Jersey Devils - Dallas Stars 2:3 ET (1:0, 0:1, 1:1, 0:1)
01:00Philadelphia Flyers - Colorado Avalanche 6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
01:00Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 2:1 ET (0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
01:00Winnipeg Jets - St. Louis Blues 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
02:00Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks 2:3 pen. (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:2)
02:00Minnesota Wild - Boston Bruins 1:6 (0:1, 0:3, 1:2)
02:00Nashville Predators - Vegas Golden Knights 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
04:00Calgary Flames - Edmonton Oilers 3:8 (1:3, 2:3, 0:2)
04:30Los Angeles Kings - Anaheim Ducks 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
04:30San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
18:30Washington Capitals - Pittsburgh Penguins 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
20:00Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks 4:3 pen. (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 2:1)
20:00Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
01:00New York Rangers - Dallas Stars 3:5 (2:2, 0:2, 1:1)
01:00Toronto Maple Leafs - Florida Panthers 3:5 (0:1, 2:0, 1:4)
01:30Detroit Red Wings - Philadelphia Flyers 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
USAUSA: AHL    
01:00Bridgeport Sound Tigers - Hershey Bears 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
01:00Cleveland Monsters - Utica Comets 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
01:00Toronto Marlies - Charlotte Checkers 6:2 (1:1, 4:1, 1:0)
01:05Binghamton Devils - Providence Bruins 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
01:05Rochester Americans - Syracuse Crunch 4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
01:15Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds 6:3 (2:1, 0:1, 4:1)
01:30Laval Rocket - Belleville Senators 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
02:00Chicago Wolves - Milwaukee Admirals 3:7 (1:2, 2:4, 0:1)
02:00Henderson Silver Knights - Texas Stars 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
02:00Iowa Wild - Grand Rapids Griffins 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
02:00Rockford IceHogs - Manitoba Moose 3:4 pen. (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 1:2)
03:05Tucson Roadrunners - Colorado Eagles 3:4 (0:0, 3:4, 0:0)
04:00Bakersfield Condors - Ontario Reign 3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
04:00San Diego Gulls - San Jose Barracuda 5:3 (3:2, 1:0, 1:1)
19:00Cleveland Monsters - Utica Comets 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
22:00Toronto Marlies - Charlotte Checkers 3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
01:00Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
01:00Laval Rocket - Belleville Senators 4:5 ET (0:0, 2:1, 2:3, 0:1)
01:00Rockford IceHogs - Milwaukee Admirals 1:7 (1:3, 0:2, 0:2)
01:00San Diego Gulls - Ontario Reign 4:5 ET (2:0, 1:2, 1:2, 0:1)
01:00Syracuse Crunch - Providence Bruins 2:6 (0:1, 2:2, 0:3)
01:05Binghamton Devils - Rochester Americans 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
01:05Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport Sound Tigers 2:3 pen. (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 2:3)
02:00Chicago Wolves - Manitoba Moose 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
03:00Stockton Heat - Bakersfield Condors 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
03:05Tucson Roadrunners - Colorado Eagles 2:3 pen. (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
USAUSA: ECHL    
01:00Adirondack Thunder - Maine Mariners 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
01:00Jacksonville IceMen - Fort Wayne Komets 5:4 ET (2:3, 1:0, 1:1, 1:0)
01:05Greenville Swamp Rabbits - Florida Everblades 2:4 (0:2, 1:2, 1:0)
01:05South Carolina Stingrays - Norfolk Admirals 6:8 (2:1, 2:2, 2:5)
01:05Wheeling Nailers - Orlando Solar Bears 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
01:05Worcester Railers - Reading Royals 1:5 (0:1, 1:4, 0:0)
01:15Toledo Walleye - Kalamazoo Wings 6:3 (2:0, 1:1, 3:2)
01:35Cincinnati Cyclones - Indy Fuel 4:3 ET (1:2, 1:0, 1:1, 1:0)
02:05Kansas City - Tulsa Oilers 2:1 ET (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
02:05Wichita Thunder - Allen Americans 3:6 (0:0, 1:2, 2:4)
03:10Idaho Steelheads - Rapid City Rush 3:2 ET (0:2, 1:0, 1:0, 1:0)
23:30Newfoundland - Brampton Beast 6:1 (0:0, 6:1, 0:0)
00:00Maine Mariners - Adirondack Thunder 3:2 ET (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)
00:05Greenville Swamp Rabbits - Utah Grizzlies 4:6 (1:4, 3:0, 0:2)
00:05Indy Fuel - Toledo Walleye 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
00:05South Carolina Stingrays - Florida Everblades 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)
01:05Atlanta Gladiators - Norfolk Admirals 7:0 (0:0, 5:0, 2:0)
01:05Worcester Railers - Reading Royals 2:6 (1:1, 1:5, 0:0)
01:35Cincinnati Cyclones - Kalamazoo Wings 4:3 ET (3:0, 0:1, 0:2, 1:0)
01:35Wheeling Nailers - Orlando Solar Bears 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)
02:05Allen Americans - Wichita Thunder 7:6 (1:4, 2:1, 4:1)
02:05Kansas City - Tulsa Oilers 1:5 (1:0, 0:4, 0:1)
03:10Idaho Steelheads - Rapid City Rush 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
20:05Greenville Swamp Rabbits - Atlanta Gladiators 9:3 (2:1, 4:1, 3:1)
USAUSA: FHL    
01:00Danbury Hat Tricks - Carolina Thunderbirds 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
01:05Elmira Enforcers - Columbus River Dragons 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
01:30Port Huron Prowlers - Mentor Ice Breakers 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
01:30Watertown Wolves - Battle Creek 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
02:05Danville Dashers - Delaware Thunder 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
01:00Danbury Hat Tricks - Carolina Thunderbirds 7:4 (0:2, 3:1, 4:1)
01:05Elmira Enforcers - Columbus River Dragons 6:3 (3:1, 1:1, 2:1)
01:30Port Huron Prowlers - Mentor Ice Breakers 9:2 (1:1, 5:0, 3:1)
01:30Watertown Wolves - Battle Creek 4:3 ET (1:1, 1:2, 1:0, 1:0)
02:05Danville Dashers - Delaware Thunder 8:2 (4:0, 1:0, 3:2)
USAUSA: SPHL    
01:05Roanoke Dawgs - Pensacola Ice Flyers 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
01:30Macon Mayhem - Huntsville Havoc 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
01:35Knoxville Ice Bears - Fayetteville Marksmen 3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
02:10Quad City Storm - Peoria Rivermen 3:5 (0:2, 2:2, 1:1)
02:15Evansville Thunderbolts - Birmingham Bulls 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
22:00Huntsville Havoc - Fayetteville Marksmen 3:2 ET (0:0, 1:0, 1:2, 1:0)
01:00Macon Mayhem - Knoxville Ice Bears 6:2 (3:2, 1:0, 2:0)
01:05Roanoke Dawgs - Pensacola Ice Flyers 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
02:10Quad City Storm - Peoria Rivermen 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
02:15Evansville Thunderbolts - Birmingham Bulls 6:4 (3:1, 0:1, 3:2)
USAUSA: USHL    
01:05Muskegon Lumberjacks - Lincoln Stars 6:5 ET (0:0, 2:4, 3:1, 1:0)
02:05Cedar Rapids - Youngstown Phantoms 2:1 ET (0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
02:05Chicago Steel - Madison Capitols 4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
02:05Dubuque Fighting Saints - Des Moines Buccaneers 7:3 (2:0, 1:1, 4:2)
02:05Green Bay Gamblers - Fargo Force 3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
02:05Sioux-City - Tri-City Storm 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
02:05Sioux Falls Stampede - Waterloo Black Hawks 3:2 ET (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)
01:05Muskegon Lumberjacks - Lincoln Stars 4:5 (1:2, 2:2, 1:1)
02:05Cedar Rapids - Youngstown Phantoms 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
02:05Chicago Steel - Des Moines Buccaneers 6:7 (2:2, 1:2, 3:3)
02:05Dubuque Fighting Saints - Madison Capitols 6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
02:05Green Bay Gamblers - Fargo Force 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
02:05Sioux-City - Omaha Lancers 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
02:05Sioux Falls Stampede - Waterloo Black Hawks 5:4 (1:1, 2:0, 2:3)
WorldWorld: WCH U20 IIB    
05:00Belgium U20 - Croatia U20 5:8 (2:2, 1:4, 2:2)
08:30China U20 - South Korea U20 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
12:00Israel U20 - Netherlands U20 0:13 (0:6, 0:3, 0:4)
03.02.2020
05:00Netherlands U20 - China U20 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
08:30Belgium U20 - Israel U20 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
12:00South Korea U20 - Croatia U20 4:2 (1:0, 0:0, 3:2)