Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Today's volleyball matches

Calendar
  • Sort by:
  • Show:
AsiaAsia: Asian Championship   
08:00India - Chinese Taipei   1:3  
08:00Kuwait - Hong Kong   3:2  
WorldWorld: Friendly International Women   
09:00Indonesia W - Philippines W   3:2  
AsiaAsia: Asian Championship   
11:00Pakistan - China   1:3  
11:00Sri Lanka - Oman   2:3  
WorldWorld: Friendly International Women   
12:00Thailand W - Vietnam W   3:0  
RussiaRussia: Russia Cup   
13:00VC Vladimir - Gazprom Stavropol   2:3  
AsiaAsia: Asian Championship   
13:30Indonesia - Thailand   2:3  
13:30South Korea - Iran   1:3  
RussiaRussia: Russia Cup   
14:00Tekhnolog-Belogorie - Barnaul   1:3  
WorldWorld: Club Friendly Women   
14:00Asterix Avo W - Olomouc W   3:0  
RussiaRussia: Russia Cup   
15:00Dinamo-Lo - Krasnoyarsk   3:0  
RussiaRussia: Russia Cup Women   
15:00Saratov W - Dynamo Kazan W   3:0  
AsiaAsia: Asian Championship   
16:00Australia - Japan   3:2  
16:00Qatar - Kazakhstan   3:1  
RussiaRussia: Russia Cup   
16:00Lokomotiv Izumrud - Novokuybyshevsk   0:3  
16:00Novosibirsk II - Yaroslavl   3:0  
17:00Zenit Kazan - Groznyj   2:3  
WorldWorld: Club Friendly Women   
17:00Oostende W - Mulhouse W   1:3  
RussiaRussia: Russia Cup Women   
17:30Nizhniy Novgorod W - YuZGU Atom W   3:0  
PolandPoland: I. Liga   
18:00Stal Nysa - Politechnika Lublin   3:0  
RussiaRussia: Russia Cup   
18:00Novosibirsk - Belgorod   3:0  
WorldWorld: Club Friendly Women   
18:00KP Brno W - Vasas W   1:3  
19:00Sliedrecht W - Engelholm W   3:0  
19:15Legionowo W - Budowlani Lodz W   0:3  
South KoreaSouth Korea: KOVO Cup Women   
07:00Daejeon KGC W - Hungkuk W   1:3  
AsiaAsia: Asian Championship   
07:30India - Pakistan   2:3  
South KoreaSouth Korea: KOVO Cup Women   
09:00IBK W - Suwon City W   3:0  
WorldWorld: Friendly International Women   
09:00Thailand W - Philippines W   3:1  
AsiaAsia: Asian Championship   
10:00Chinese Taipei - China   3:1  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup   
10:00Benatky - Melnik   3:0  
10:00Bucovice - Slapanice   3:1  
10:00Ceske Budejovice 2 - Praga   3:1  
10:00Chocen - Dvur Kralove nad Labem      
10:00Dobrichovice - Domazlice   3:1  
10:00Holubice - Kometa Brno   3:0  
10:00Hradec Kralove - Lvi Prague 2   0:3  
10:00Kladno 2 - Plzen   0:3  
10:00Kojetin - Drasov      
10:00Novy Jicin - Blue Volley Ostrava   2:3  
10:00Velke Mezirici - Volejbal Ostrava      
RussiaRussia: Russia Cup   
11:00Krasnoyarsk - VC Vladimir   3:0  
11:30Magnitogorsk - Tyumen   2:3  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup   
12:00MFF Prague - Turnov      
12:00MFF Prague - Dvur Kralove nad Labem   3:0  
12:00Novy Jicin - Bucovice   0:3  
DenmarkDenmark: 1. Division West   
12:00Randers VK - Ikast   3:0  
RussiaRussia: Russia Cup   
12:00Sterlitamak - Chelyabinsk   3:0  
RussiaRussia: Russia Cup Women   
12:00Odintsovo W - Metar Chelyabinsk W   3:2  
WorldWorld: Friendly International Women   
12:00Vietnam W - Indonesia W   0:3  
AsiaAsia: Asian Championship   
12:45South Korea - Japan   1:3  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup   
13:00Blue Volley Ostrava - Slapanice   3:2  
13:00Ceske Budejovice 2 - Dobrichovice   1:3  
13:00Drasov - Volejbal Ostrava      
13:00Hradec Kralove - Holubice   1:3  
13:00Kladno 2 - Benatky   0:3  
13:00Kojetin - Velke Mezirici      
13:00Lvi Prague 2 - Kometa Brno   3:0  
13:00Plzen - Melnik   3:2  
13:00Praga - Domazlice   0:3  
DenmarkDenmark: 1. Division West   
13:00Arhus 2 - Lyseng   1:3  
DenmarkDenmark: 1. Division West Women   
13:00DHV Odense W - Aalborg W   1:3  
RussiaRussia: Russia Cup   
13:00Groznyj - Dinamo-Lo   0:3  
13:00Iskra-Podmoskovie - Din. Moscow 2   2:3  
RussiaRussia: Russia Cup Women   
13:00Dynamo Moscow W - Primorochka W   3:0  
DenmarkDenmark: 1. Division West Women   
13:30Esbjerg W - Ikast W   3:1  
RussiaRussia: Russia Cup   
14:00Barnaul - Novosibirsk II   3:0  
14:00Kemerovo - Lokomotiv Izumrud   3:0  
14:00Novyi Urengoy - Orenburg   3:0  
RussiaRussia: Russia Cup Women   
14:00Krasnodar W - Minsk W   3:1  
14:00UrGEU W - Tyumen W   3:2  
14:00Yenisey W - Saratov W   1:3  
DenmarkDenmark: 1. Division East   
14:30DTU - Hvidovre VK 2   2:3  
AsiaAsia: Asian Championship   
15:00Iran - Australia   3:0  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup   
15:00Dvur Kralove nad Labem - Turnov      
RussiaRussia: Russia Cup   
15:00Gazprom Stavropol - Zenit Kazan   0:3  
15:00Zenit St. Petersburg - MGTU Moscow   3:0  
RussiaRussia: Russia Cup Women   
15:00Leningradka W - Sakhalin W   3:2  
EuropeEurope: European Championships   
16:00Netherlands - Germany      
RussiaRussia: Russia Cup   
16:00Ufa - Nizhnevartovsk      
16:00Yaroslavl - Novosibirsk      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
16:00Uralochka W - Cherepovets W      
RussiaRussia: Russia Cup   
16:30Novokuybyshevsk - Surgut region      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
16:30Dynamo Kazan W - Nizhniy Novgorod W      
16:30Volgodonsk W - Ufa W      
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup   
17:00Benatky - Plzen      
17:00Bucovice - Blue Volley Ostrava      
17:00Chocen - MFF Prague      
17:00Dobrichovice - Praga      
17:00Domazlice - Ceske Budejovice 2      
17:00Holubice - Lvi Prague 2      
17:00Kometa Brno - Hradec Kralove      
17:00Melnik - Kladno 2      
17:00Slapanice - Novy Jicin      
17:00Velke Mezirici - Drasov      
17:00Volejbal Ostrava - Kojetin      
DenmarkDenmark: 1. Division West   
17:00DHV Odense - Skovbakken      
PolandPoland: I. Liga   
17:00AGH Krakow - Bielsko-Biala      
17:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Mickiewicz Kluczbork      
17:00Spala - Gwardia Wroclaw      
RussiaRussia: Russia Cup   
17:00Din. Moscow - N. Novgorod      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
17:00Luch W - Tulitsa W      
EuropeEurope: European Championships   
17:30Russia - Greece      
17:30Serbia - Czech Republic      
PolandPoland: I. Liga   
18:00Czestochowa - Norwid Czestochowa   POSTP.  
18:00Siedlce - Jaworzno      
18:00Strzelce Opolskie - Krispol Wrzesnia      
RussiaRussia: Russia Cup   
18:00Belgorod - Tekhnolog-Belogorie      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
19:00Kaliningrad W - Lipetsk W      
EuropeEurope: European Championships   
19:30France - Finland      
GermanyGermany: 2. Bundesliga North Women   
19:30Borken W - Berlin W      
EuropeEurope: European Championships   
20:00Poland - Spain      
GermanyGermany: 2. Bundesliga South   
20:00Freiburg - Karlsruhe      
EuropeEurope: European Championships   
20:30Belgium - Ukraine      
20:30Slovenia - Bulgaria      
WorldWorld: World Cup Women   
22.09.2019
04:00South Korea W - Argentina W      
05:30Dominican Republic W - Kenya W      
07:00Cameroon W - Netherlands W      
08:00China W - Brazil W      
South KoreaSouth Korea: KOVO Cup Women   
22.09.2019
08:30Expressway Co W - Yangsan W      
RussiaRussia: Russia Cup   
22.09.2019
09:00Tyumen - Kemerovo      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
22.09.2019
09:00Metar Chelyabinsk W - UrGEU W      
WorldWorld: World Cup Women   
22.09.2019
10:00Russia W - Serbia W      
DenmarkDenmark: 1. Division East   
22.09.2019
11:00Lyngby Volley - Koge      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
22.09.2019
11:00Cherepovets W - Odintsovo W      
11:00Primorochka W - Leningradka W      
South KoreaSouth Korea: KOVO Cup Women   
22.09.2019
11:00GS Caltex W - Hyundai E&C Hillstate W      
RussiaRussia: Russia Cup   
22.09.2019
11:30Surgut region - Magnitogorsk      
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup   
22.09.2019
12:00Turnov - Chocen      
DenmarkDenmark: 1. Division West Women   
22.09.2019
12:00ASV Arhus 2 W - Fortuna Odense 2 W      
DenmarkDenmark: 1. Division East Women   
22.09.2019
12:00Amager W - Gentofte 2 W      
RussiaRussia: Russia Cup   
22.09.2019
12:00Chelyabinsk - Novyi Urengoy      
WorldWorld: World Cup Women   
22.09.2019
12:20Japan W - USA W      
DenmarkDenmark: 1. Division East Women   
22.09.2019
13:00Lyngby W - Koge 2 W      
RussiaRussia: Russia Cup   
22.09.2019
13:00Din. Moscow 2 - Zenit St. Petersburg      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
22.09.2019
13:00Tulitsa W - Dynamo Moscow W      
13:00Tyumen W - Uralochka W      
RussiaRussia: Russia Cup   
22.09.2019
14:00Nizhnevartovsk - Sterlitamak      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
22.09.2019
14:00Minsk W - Volgodonsk W      
14:00Nizhniy Novgorod W - Yenisey W      
RussiaRussia: Russia Cup   
22.09.2019
15:00N. Novgorod - Iskra-Podmoskovie      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
22.09.2019
15:00Sakhalin W - Luch W      
RussiaRussia: Russia Cup   
22.09.2019
16:00Orenburg - Ufa      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
22.09.2019
16:30Lipetsk W - Krasnodar W      
16:30YuZGU Atom W - Dynamo Kazan W      
DenmarkDenmark: 1. Division East   
22.09.2019
17:00Frederiksberg - Gentofte 2      
EuropeEurope: European Championships   
22.09.2019
17:00Italy - Turkey      
RussiaRussia: Russia Cup   
22.09.2019
17:00MGTU Moscow - Din. Moscow      
DenmarkDenmark: 1. Division East Women   
22.09.2019
18:00KSV W - VLI W      
RussiaRussia: Russia Cup Women   
22.09.2019
19:00Ufa W - Kaliningrad W      
WorldWorld: World Cup Women   
04:00South Korea W - Netherlands W      
05:30Dominican Republic W - Brazil W