Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
BoliviaBolivia: Nacional B    
00:00Libertad Gran Mamore - Vaca Diez   2:3 PEN. (0:1, 2:1, 2:4)
Costa RicaCosta Rica: Copa Costa Rica    
01:00Cartagines - Municipal Turrialba   1:0 (1:0, 0:0)
BermudaBermuda: Premier League    
02:00Robin Hood - Hamilton Parish   1:2 (0:0, 1:2)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02:00Diriangen - Esteli   0:0 (0:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Copa Costa Rica    
03:00San Carlos - AD Santos   4:2 PEN. (2:1, 2:0, 2:3)
New ZealandNew Zealand: National League    
07:00Christchurch - Cashmere Technical   4:1 (2:0, 2:1)
ChinaChina: Jia League    
07:30Nanjing City - Nantong Zhiyun   2:1 (0:1, 2:0)
07:30Shenyang Urban FC - Beijing Technology   1:0 (1:0, 0:0)
07:30Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang Ice City   1:0 (1:0, 0:0)
07:30Sichuan Jiuniu - Jiangxi Beidamen   1:1 (0:0, 1:1)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
09:30Balikpapan - Sulut Utd   POSTP.  
09:30PSPS Riau - PSDS Deli Serdang   POSTP.  
WorldWorld: Friendly International    
10:00Germany U18 - Czech Republic U18   1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Tipsport liga    
10:30Brno - Trnava   3:1 (1:0, 2:1)
10:30FK Pardubice - Sparta Prague B   3:2 (2:0, 1:2)
10:30Hradec Kralove - Mlada Boleslav   2:5 (1:2, 1:3)
10:30Vlasim - Teplice   1:4 (0:3, 1:1)
ArmeniaArmenia: First League    
11:00BKMA 2 - Ararat-Armenia 2   0:1 (0:0, 0:1)
11:00Pyunik Yerevan 2 - Lernayin Artsakh 2   5:1  
ArmeniaArmenia: Armenian Cup    
11:00FC Gandzasar - Alashkert   1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Tipsport liga    
11:00Trencin - Zlin   3:2 (2:1, 1:1)
IraqIraq: Super League    
11:00Al Kahraba - Al Karkh   2:1 (0:1, 2:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
11:00Merw - Kopetdag Asgabat   3:2  
UkraineUkraine: Youth League    
11:00Inhulets U19 - Veres Rivne U19   POSTP.  
UzbekistanUzbekistan: Super League    
11:00Turon - Lok. Tashkent   2:1 (1:1, 1:0)
WorldWorld: World Cup    
11:00Wales - Iran   0:2 (0:0, 0:2)
WorldWorld: Club Friendly    
11:00Kolding IF - Fredericia   CAN.  
11:00Podbrezova - Wisla Plock   1:3 (1:2, 0:1)
11:00Stal Mielec - S. Rzeszow   1:0 (1:0, 0:0)
11:00UTA Arad - Vrsac   2:0 (0:0, 2:0)
BulgariaBulgaria: Bulgarian Cup    
11:30Chernomorets Balchik - Botev Plovdiv   0:3 (0:2, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
11:30Gornik Z. - Odra Opole   4:1 (1:0, 3:1)
11:30Nagoya Grampus - AS Roma   0:0 (0:0, 0:0)
ChinaChina: Super League    
12:00Chengdu Rongcheng - Guangzhou City   3:0 (0:0, 3:0)
SyriaSyria: Premier League    
12:00Al-Jazeera - Al Jaish   0:1 (0:0, 0:1)
ThailandThailand: Thai League 1    
12:00Buriram - Ratchaburi   1:0 (0:0, 1:0)
ThailandThailand: Thai League 2    
12:00Rayong FC - Suphanburi   0:0 (0:0, 0:0)
UgandaUganda: Premier League    
12:00BUL - Busoga   2:0 (0:0, 2:0)
UkraineUkraine: Premier League    
12:00Ch. Odessa - Metalist Kharkiv   0:0 (0:0, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
12:00Dyn. Kyiv U19 - Metalist 1925 U19   3:0 (1:0, 2:0)
WorldWorld: Friendly International    
12:00Israel U18 - United Arab Emirates U18   3:0 (1:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
12:00U Craiova 1948 - Mioveni   0:1 (0:1, 0:0)
12:00Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy S.   1:1 (0:1, 1:0)
ChinaChina: Super League    
12:30Shanghai Shenhua - Beijing Guoan   1:2 (1:0, 0:2)
IraqIraq: Super League    
12:30Al-Qassim - Zakho   0:0 (0:0, 0:0)
12:30Erbil - Al Shorta   1:0 (0:0, 1:0)
SeychellesSeychelles: First Division League    
12:30La Passe - Santos   8:0  
EnglandEngland: Premier League Cup    
13:00Everton U21 - Birmingham U21   1:1 (1:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 3    
13:00F. Constanta 2 - Amara   14:0 (4:0, 10:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 4    
13:00Bradu - Campulung   1:1 (0:0, 1:1)
13:00FC Pucioasa - Popesti Leordeni   0:0 (0:0, 0:0)
13:00FCSB 2 - CS Din. Bucuresti   2:3 (2:1, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
13:00CSM Alexandria - Vedita Colonesti   3:0 (0:0, 3:0)
13:00Minerul Costesti - Horezu   0:4 (0:2, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 7    
13:00CSM Deva - Viitorul Tg. Jiu II   8:0 (3:0, 5:0)
13:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSO Filiasi   3:1 (2:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 8    
13:00Crisul Chisineu Cris - Avantul Periam   5:0 (2:0, 3:0)
13:00Phoenix Buzias - Ghiroda & Giarmata Vii   1:4 (0:2, 1:2)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 9    
13:00ACS Targu Mures 1898 - Unirea Ungheni   2:1 (0:1, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 10    
13:00Baile Felix - Minerul Ocna Dej   3:2 (1:1, 2:1)
LebanonLebanon: Premier League    
13:15Tripoli - Al Akhaa Al Ahli   2:2 (0:1, 2:1)
CroatiaCroatia: Druga NL    
13:30Opatija - Jadran LP   1:1 (1:1, 0:0)
EgyptEgypt: Division 2 - Group A    
13:30Dayrout - Mallawi   4:0 (2:0, 2:0)
13:30El Minya - Nasr Taadeen   1:0 (0:0, 1:0)
EgyptEgypt: Division 2 - Group B    
13:30Al Nasr - Suez SC   0:1 (0:1, 0:0)
13:30Al Qanah - Eastern Company   1:1 (1:1, 0:0)
13:30Al-Sekka - Wadi Degla   2:0 (1:0, 1:0)
13:30El Alameen - Telecom Egypt   0:1 (0:0, 0:1)
13:30El-Entag El-Harby - Shabab Al Obour   0:1 (0:0, 0:1)
13:30Porto Suez - Mostaqbal   3:2 (2:1, 1:1)
13:30Tersana - Kahrabaa Ismailia   1:0 (1:0, 0:0)
13:30ZED - Petrojet   0:0 (0:0, 0:0)
OmanOman: Professional League    
13:30Sur Club - Al-Rustaq   2:3 (1:0, 1:3)
ThailandThailand: Thai League 1    
13:30Chonburi - Port MTI FC   1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
13:30Sandhausen - Altach   0:0 (0:0, 0:0)
OmanOman: Professional League    
13:45Al Nahda - Al-Bashaeer   1:0 (1:0, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
13:45Dubai City - Al Arabi   0:1 (0:0, 0:1)
13:45Fursan Hispania - Al Rams   0:1 (0:1, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: League Cup    
13:45Al Bataeh - Al Nasr   2:1 (0:1, 2:0)
13:45Al Jazira - Dibba Al Fujairah   3:1 (1:1, 2:0)
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
14:00Amal Bou Saada - US Souf   1:2  
14:00Arba - Ain Sefra   4:0  
14:00Berrouaghia - Ain Ouessara   3:2 ET (1:2, 1:0, 1:0)
14:00Besbes - Sedrata   1:0  
14:00El Biar - ISC Tlemcen   3:2  
14:00El Khemis - Biskra   3:2 (1:1, 2:1)
14:00Ghozlane - ASO Chlef   1:2 PEN. (0:0, 1:1, 0:0, 4:5)
14:00Khemis El Khechna - Annaba   1:2 (1:1, 0:1)
14:00MB Hassi Messaoud - Bouakeul   1:0  
14:00SC Mecheria - Layoun   1:0  
14:00Zaouia - Adrar   1:0  
BulgariaBulgaria: Third League - South-East    
14:00Nesebar - Asenovets   0:0 (0:0, 0:0)
BurundiBurundi: Primus League    
14:00Rukinzo - Tigre Noir   1:2  
EnglandEngland: Premier League Cup    
14:00Huddersfield U21 - Middlesbrough U21   2:0 (2:0, 0:0)
14:00Watford U21 - West Brom U21   4:3 (3:1, 1:2)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
14:00Fasil Kenema - Legetafo Legedadi   3:0 (0:0, 3:0)
IraqIraq: Super League    
14:00Al Zawraa - Al Naft   2:2 (1:0, 1:2)
LibyaLibya: Premier League    
14:00Al-Suqoor - Al Hilal   0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Central Youth League    
14:00Arka Gdynia U19 - Polonia W. U19   3:1 (2:1, 1:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Geita Gold - Ihefu   1:0 (1:0, 0:0)
UgandaUganda: Premier League    
14:00Villa - Kampala City   0:3 (0:3, 0:0)
WorldWorld: World Cup    
14:00Qatar - Senegal   1:3 (0:1, 1:2)
WorldWorld: Friendly International    
14:00Turkey U17 - Germany U17   2:2 (1:1, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Al Shabab - Sunderland   0:1 (0:1, 0:0)
14:00First Vienna - Hartberg   1:2 (0:1, 1:1)
14:00Povazska Bystrica - Kvitkovice   6:2 (3:1, 3:1)
14:00RB Leipzig - Radomiak Radom   6:0 (2:0, 4:0)
14:00Wisla - Leczna   CAN.  
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
14:15MSP Batna - El Bayadh   1:2 (0:2, 1:0)
GreeceGreece: Super League 2    
14:15Iraklis 1908 - Panathinaikos B   2:3 (1:2, 1:1)
LibyaLibya: Premier League    
14:30Al-Ittihad - Asswehly   2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:30Admira - Sturm Graz   0:4 (0:1, 0:3)
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
15:00Mostaganem - Tissemsilt   1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 4:2)
15:00Oran - Olympique Akbou   1:2 PEN. (1:1, 0:0, 0:0, 4:5)
ArmeniaArmenia: First League    
15:00Urartu 2 - Ararat Yerevan 2   1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
15:00Sheffield Utd U21 - Crewe U21   3:0 (2:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League Cup    
15:00Cardiff U21 - Reading U21   1:0 (0:0, 1:0)
IndiaIndia: ISL    
15:00North East Utd - Mumbai City   1:3 (1:2, 0:1)
SeychellesSeychelles: First Division League    
15:00St Michel United - St John Bosco   2:1  
WorldWorld: Club Friendly    
15:00LASK (Am) - BW Linz   1:5  
15:00Rapid Vienna - Floridsdorfer AC   2:2 (0:1, 2:1)
AngolaAngola: Girabola    
15:30Isaac de Benguela - Petro Atletico   0:1 (0:1, 0:0)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
15:30Savanne - Pamplemousses   1:1 (0:1, 1:0)
BahrainBahrain: Premier League    
16:00Al-Muharraq - Al-Shabbab   2:1 (1:1, 1:0)
16:00Al Riffa - Sitra   1:1 (0:1, 1:0)
MoroccoMorocco: Botola 2    
16:00Dcheira - Chabab Atlas Khenifra   1:2 (1:1, 0:1)
16:00Ittifaq Marrakech - Youssoufia Berrechid   1:0 (0:0, 1:0)
16:00Jeunesse Massira - USM Oujda   2:1 (0:0, 2:1)
16:00RAC Casablanca - Sale   1:1 (1:0, 0:1)
NigerNiger: Ligue 1    
16:00ASGNN - Liberte   3:1 (2:0, 1:1)
OmanOman: Professional League    
16:00Dhofar - Al Nasr   2:2 (1:2, 1:0)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
16:00Aluminij - Rogaska   1:2 (1:0, 0:2)
SudanSudan: Premier League    
16:00Al Shorta - Al-Merreikh   0:1 (0:1, 0:0)
16:00Hilal El-Fasher - Wad Nobawi   1:1  
TogoTogo: Championnat National    
16:00ASC Kara - OTR   1:0 (0:0, 1:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
16:30USFA - AS Douanes   0:0 (0:0, 0:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30Bassam - ASI d'Abengourou   1:1 (1:1, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: League Cup    
16:30Al Wasl - Khorfakkan   0:4 (0:2, 0:2)
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
17:00Kabylie - JSM Tiaret   1:0 (0:0, 1:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
17:00Bahir Dar Kenema - Adama City   1:0 (1:0, 0:0)
GuineaGuinea: Ligue 1    
17:00Sangaredi - SOAR   0:4 (0:3, 0:1)
IraqIraq: Super League    
17:00Karbala - Al Sinaah   1:0 (1:0, 0:0)
MaliMali: Premiere Division    
17:00Real Bamako - Bakaridjan   2:2 (1:1, 1:1)
PolandPoland: Polish Cup Women    
17:00R. Rzeszow II W - Rekord Bielsko-Biala W   2:1 (0:1, 2:0)
RussiaRussia: FNL    
17:00Arsenal Tula - Baltika   0:5 (0:3, 0:2)
WorldWorld: World Cup    
17:00Netherlands - Ecuador   1:1 (1:0, 0:1)
WorldWorld: Friendly International    
17:00Bulgaria U21 - Bosnia & Herzegovina U21   0:3 (0:2, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
17:00Austria Vienna II - Donaufeld Wien   2:2 (1:2, 1:0)
17:00Grazer AK - Wolfsberger AC (Am)   5:1 (2:0, 3:1)
17:00Podbeskidzie - Goczalkowice Zdroj   4:0 (3:0, 1:0)
RéunionRéunion: Regionale 1    
17:30Saint-Pauloise - Trois Bassins   2:0 (0:0, 2:0)
SudanSudan: Premier League    
17:30Al-Hilal Omdurman - Hilal Alsahil   4:1  
CyprusCyprus: First Division    
18:00Chloraka - Paralimni   2:1 (2:1, 0:0)
CyprusCyprus: Division 2    
18:00Achnas - Anagennisi Derynia   2:0 (1:0, 1:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
18:00Nouadhibou - Garde Nationale   3:1 (3:0, 0:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
18:00Nafta - Krsko   4:2 (1:1, 3:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
18:00Denizlispor - Bodrumspor   0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group D    
18:30Lorient II - Angouleme CFC   0:0 (0:0, 0:0)
18:30Trelissac - Vierzon Foot   1:0  
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
18:30Heimstetten - Unterhaching   0:3 (0:3, 0:0)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
18:30Cece United - BEA Mountain   0:0 (0:0, 0:0)
SudanSudan: Premier League    
18:30Hay al-Arab - Al Zoma   1:0  
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:45AS Police - ASF Dioulasso   0:1 (0:1, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group C    
19:00Jura Sud - Lyon - La Duchere   3:4  
FranceFrance: National 2 - Group D    
19:00Romorantin - Les Herbiers   2:2  
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
19:00Altglienicke - Greifswald   2:3 (1:1, 1:2)
19:00Lichtenberg - Viktoria Berlin   0:1 (0:0, 0:1)
19:00Luckenwalde - TB Berlin   3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
19:00Bayern II - Vilzing   5:0 (2:0, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
19:00Arminia Ludwigshafen - Mechtersheim   0:3 (0:1, 0:2)
19:00Elversberg II - Jagersburg   3:4 (0:3, 3:1)
19:00Hertha Wiesbach - Morlautern   2:2 (0:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
19:00Eltersdorf - Weiden   3:1 (2:0, 1:1)
19:00Kornburg - Ammerthal   POSTP.  
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
19:00Academie de FAD - AS Denguele   1:0 (0:0, 1:0)
MaliMali: Premiere Division    
19:00CO Bamako - Korofina   1:3 (1:2, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
19:00FC Buzau - Concordia   0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
19:00SK Rapid Vienna (Am) - Ried (Am)   1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
19:15Kray - SSVg Velbert   1:3 (0:1, 1:2)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
19:15Potsdam W - Hoffenheim W   1:3 (0:0, 1:3)
FranceFrance: National    
19:30Avranches - Dunkerque   3:4 (2:2, 1:2)
19:30Le Puy-en-Velay - Bourg en Bresse   0:2 (0:1, 0:1)
19:30Martigues - Orleans   2:2 (0:0, 2:2)
19:30Paris 13 Atl. - Concarneau   1:1 (1:0, 0:1)
19:30Red Star - Nancy   1:0 (1:0, 0:0)
19:30Sedan - Bastia-Borgo   2:1 (0:0, 2:1)
19:30Stade Briochin - Cholet   1:2 (0:0, 1:2)
19:30Villefranche - Versailles   0:2 (0:0, 0:2)
FranceFrance: National 2 - Group B    
19:30Colmar - Boulogne   2:1  
GermanyGermany: Regionalliga North    
19:30Lubeck - Hamburger SV II   2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
19:30Dynamo Schwerin - Schwerin   4:1 (2:1, 2:0)
19:30MSV Neuruppin - Furstenwalde   0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
19:30Hamm United - Curslack-Neuengamme   1:3 (1:1, 0:2)
19:30TuS Osdorf - Altona   3:4 (1:1, 2:3)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
19:30Oberneuland - Surheide   3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
19:30Siegen - Erndtebruck   3:0 (2:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
19:30Den Haag W - Heerenveen W   3:0 (2:0, 1:0)
19:30PEC Zwolle W - Telstar W   1:0 (0:0, 1:0)
19:30Sittard W - VV Alkmaar W   4:0 (2:0, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
19:30Yverdon - Xamax   3:1 (1:1, 2:0)
BelgiumBelgium: Challenger Pro League    
20:00Club Brugge KV U23 - Dender   4:1 (2:1, 2:0)
20:00Genk U23 - RWDM 47   2:0 (1:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Super League Women    
20:00Charleroi W - Aalst W   3:1 (0:0, 3:1)
20:00RSC Anderlecht W - Club Brugge W   5:3 (1:2, 4:1)
FranceFrance: National 2 - Group A    
20:00Chambly - Rouen   0:0  
20:00Vannes - Blois   2:2  
FranceFrance: National 2 - Group B    
20:00Furiani Agliani - Reims II   2:1  
FranceFrance: National 2 - Group C    
20:00Saint Priest - Lyon II   1:1  
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
20:00Hamburger SV III - SC Victoria Hamburg   3:1 (1:1, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
20:00Wegberg-Beeck - Bonner   2:0 (1:0, 1:0)
PortugalPortugal: Liga 3    
20:00Anadia - Felgueiras   1:2 (1:1, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
20:00Stade Nyonnais - Biel   3:0 (2:0, 1:0)
WorldWorld: World Cup    
20:00England - USA   0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
20:15Schaffhausen - Bellinzona   1:0 (1:0, 0:0)
WalesWales: Cymru South    
20:30Abergavenny Town - Ammanford   0:0 (0:0, 0:0)
WalesWales: Cymru North    
20:30Ruthin - Holywell   1:4 (0:2, 1:2)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
20:40Ksar - Nouakchott King's   1:1 (0:0, 1:1)
GibraltarGibraltar: National League    
20:45Europa Point - St Josephs   0:6 (0:3, 0:3)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
20:45Larne - Coleraine   0:2 (0:2, 0:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
20:45Dundela - Newington   3:4 (1:3, 2:1)
20:45H&W Welders - Annagh   1:3 (0:1, 1:2)
ScotlandScotland: Scottish Cup    
20:45Broomhill - Alloa   1:2 (0:1, 1:1)
FranceFrance: Division 1 Women    
21:00Fleury 91 W - Reims W   1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Huesca - Gijon   0:0 (0:0, 0:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
21:15Libertas - Tre Penne   0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: League Cup    
21:45FC Porto - Mafra   2:2 (0:2, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 12    
22:00San Fernando - Estrella   2:0 (1:0, 1:0)
New ZealandNew Zealand: National League Women    
00:30Capital Football W - Western Springs W   3:2 (1:1, 2:1)
ArubaAruba: Division di Honor    
01:00Santa Fe - United FC   5:2 (2:1, 3:1)
New ZealandNew Zealand: National League    
01:00Auckland United - Napier City   3:2 (1:1, 2:1)
New ZealandNew Zealand: National League Women    
01:00Canterbury United W - Auckland United W   7:2 (2:1, 5:1)
ColombiaColombia: Primera B    
02:00Huila - Quindio   2:0 (1:0, 1:0)
AustraliaAustralia: A-League Women    
03:00Wellington Phoenix W - Western United W   1:4 (1:1, 0:3)
New ZealandNew Zealand: National League    
03:00Auckland City - Melville   2:0 (1:0, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Copa Costa Rica    
03:15Puntarenas FC - Guadalupe   2:1 PEN. (1:1, 0:0, 11:10)
AustraliaAustralia: A-League Women    
05:00Brisbane Roar W - Canberra W   1:1 (0:1, 1:0)
05:00Newcastle W - WS Wanderers W   4:2 (2:1, 2:1)
05:00Sydney W - Melbourne Victory W   2:0 (2:0, 0:0)
JapanJapan: WE League Women    
05:00Albirex Niigata W - Nojima Stella W   2:3 (2:2, 0:1)
05:00Mynavi Sendai W - Omiya Ardija W   0:4 (0:3, 0:1)
06:00Parceiro Nagano W - Beleza W   0:2 (0:0, 0:2)
06:00Saitama W - JEF United W   3:1 (1:1, 2:0)
06:00Sanfrecce Hiroshima W - Inac Kobe Leonesa W   1:1 (0:0, 1:1)
South KoreaSouth Korea: WK League Women    
06:00Incheon Hyundai Steel W - Gyeongju W   2:0 (2:0, 0:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
07:15Persewar Waropen - PSBS Biak Numfor   POSTP.  
ChinaChina: Jia League    
07:30Kunshan - Suzhou Dongwu   0:2 (0:0, 0:2)
07:30Zibo Cuju - Beijing Sport University   2:1 (1:1, 1:0)
ChinaChina: Super League    
08:00Changchun Yatai - Cangzhou   0:2 (0:1, 0:1)
08:00Dalian Pro - Meizhou Hakka   2:1 (1:0, 1:1)
Hong KongHong Kong: Premier League    
08:00HK U23 - Hong Kong Rangers   0:5 (0:2, 0:3)
08:00Southern District - Sham Shui Po   3:0 (1:0, 2:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
08:15Persipal BU - Kalteng Putra   POSTP.  
PolandPoland: Polish Cup Women    
09:00Marcus Gdynia W - Pogon Tczew W   3:5 (1:4, 2:1)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
09:15Persijap Jepara - Persipa Pati   POSTP.  
09:15PSIM Yogyakarta - Bekasi City   POSTP.  
09:15PSKC Cimahi - Perserang Serang   POSTP.  
IndiaIndia: I-League    
09:30Sudeva Delhi - Rajasthan United   1:3 (1:2, 0:1)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
09:30Deltras Sidoarjo - Persipura Jayapura   POSTP.  
09:30PSCS Cilacap - Persikab   POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
10:00Svadov-Olsinky - Dusniky   3:4 PEN. (2:1, 1:2, 2:4)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
10:00Blazim - Novosedlice   7:0 (4:0, 3:0)
10:00Louny B - Litvinov   2:1 (1:1, 1:0)
10:00Udlice - Malkov   9:1 (4:0, 5:1)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
10:00Persiraja Aceh - Semen Padang   POSTP.  
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00Baia Mare - Viitorul Tg. Jiu   1:2 (0:1, 1:1)
10:00CSC Dumbravita - Unirea Constanta   2:0 (1:0, 1:0)
10:00CSM Slatina - Politehnica Timisoara   0:0 (0:0, 0:0)
10:00Metaloglobus Bucharest - Progresul Spartac   3:0 (3:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:15Nestemice - FK Jilove   2:3 PEN. (1:0, 1:2, 3:4)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
10:15Strekov - Chuderov   1:5 (1:2, 0:3)
ChinaChina: Super League    
10:30Shandong Taishan - Wuhan FC   5:0 (3:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
10:30FK Chlumcany - Ohnic   4:2 (1:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Tipsport liga    
10:30Bohemians - Taborsko   3:1 (1:0, 2:1)
10:30Chrudim - Varnsdorf   2:0 (2:0, 0:0)
10:30Prostejov - Skalica   2:2 (1:1, 1:1)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
10:30Gagra - Dinamo Batumi   1:4 (0:2, 1:2)
10:30Loco. Tbilisi - Saburtalo Tbilisi   0:1 (0:0, 0:1)
10:30Samgurali - Dinamo Tbilisi   1:1 (1:0, 0:1)
10:30Telavi - Dila Gori   1:1 (0:1, 1:0)
10:30Torpedo Kutaisi - Bolnisi   3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
10:30Monopoli U19 - Reggina U19   3:0  
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
10:30Energetik - Altyn Asyr   0:2  
ArmeniaArmenia: First League    
11:00Alashkert 2 - Mika Jerevan   0:3 (0:1, 0:2)
11:00Shirak Gyumri 2 - West Armenia   0:2  
BelarusBelarus: Belarusian Cup    
11:00Slutsk - Din. Minsk   1:0 (1:0, 0:0)
BulgariaBulgaria: Bulgarian Cup    
11:00Gigant Saedinenie - CSKA Sofia   1:2 PEN. (1:0, 0:1, 0:0, 6:7)
Hong KongHong Kong: Premier League    
11:00Kitchee - Eastern AA   3:0 (0:0, 3:0)
PolandPoland: Central Youth League    
11:00Korona Kielce U19 - Legnica U19   2:2 (0:1, 2:1)
11:00Pogon Szczecin U19 - Escola Warszawa U19   5:0 (2:0, 3:0)
SloveniaSlovenia: 1. SZNL Women    
11:00MSM Ptuj W - Primorje W   3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Primera Federacion Women    
11:00Dep. La Coruna W - Granadilla Tenerife B W   4:0 (3:0, 1:0)
TurkeyTurkey: Super Lig Women    
11:00Fomget GSK W - Kirecburnu W   15:1 (8:0, 7:1)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
11:00FC Asgabat - Sagadam   1:0  
11:00Nebitci - Ahal   0:1  
UkraineUkraine: Persha Liga    
11:00Dinaz Vyshgorod - FSC Mariupol   1:4 (0:1, 1:3)
UkraineUkraine: Youth League    
11:00Lviv U19 - Kolos Kovalivka U19   1:2 (0:1, 1:1)
UkraineUkraine: Championship Women    
11:00Panthers FC Uman W - Ladomir W   0:6  
11:00Shakhtar Donetsk W - Dyn. Kyiv W   2:1  
WorldWorld: World Cup    
11:00Tunisia - Australia   0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
11:00FC Arges - Tunari   3:2 (2:1, 1:1)
11:00Garbarnia - Wisla Plock   2:1 (0:1, 2:0)
11:00Petrolul - FC Voluntari   0:0 (0:0, 0:0)
ThailandThailand: Thai League 2    
11:30Uthai Thani - Trat FC   2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
11:30Tuzlaspor - Yeni Malatyaspor   0:0 (0:0, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
11:30Zorya U19 - Minaj U19   POSTP.  
WorldWorld: Club Friendly    
11:30Cracovia - Banska Bystrica   1:0 (1:0, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Women    
11:45Din. Minsk W - Dynamo Brest W   12:0 (4:0, 8:0)
11:45Dnepr Mogilev W - Zorka-BDU W   1:2 (0:1, 1:1)
11:45FC Gomel W - Bobruichanka W   0:4 (0:2, 0:2)
11:45Minsk FK W - Belarus U19 W   6:0 (3:0, 3:0)
11:45Smorgon W - Vitebsk W   2:5 (2:2, 0:3)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
12:00Wuustwezel W - Zwevezele W   4:3 (4:1, 0:2)
ChinaChina: Super League    
12:00Hebei - Zhejiang Professional   1:6 (1:2, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
12:00Duchcov - Podborany   7:2 (5:1, 2:1)
EnglandEngland: Premier League U18    
12:00Arsenal U18 - West Ham U18   1:4 (0:3, 1:1)
12:00Chelsea U18 - Fulham U18   1:7 (0:5, 1:2)
12:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18   1:3 (1:2, 0:1)
12:00Everton U18 - Liverpool U18   2:1 (1:0, 1:1)
12:00Newcastle Utd U18 - Wolves U18   4:1 (2:1, 2:0)
12:00West Brom U18 - Leicester U18   3:0 (2:0, 1:0)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
12:00FC Yalta - Sparta-KT   0:3 (0:1, 0:2)
12:00Kyzyltash - Rubin Yalta   1:2 (1:0, 0:2)
12:00Ocean Kerch - Alushta   5:1 (3:0, 2:1)
12:00TSK Simferopol - FC Sevastopol   2:4 (2:2, 0:2)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
12:00Cottbus U19 - Hertha Zehlendorf U19   1:1 (0:0, 1:1)
HungaryHungary: NB I Women    
12:00Kelen W - Haladas W   0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
12:00Salernitana U19 - Benevento U19   1:1  
KenyaKenya: Premier League    
12:00Sofapaka - Posta Rangers   0:0 (0:0, 0:0)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
12:00Decic - Jedinstvo   0:1 (0:0, 0:1)
12:00Iskra - Mornar Bar   2:1 (1:1, 1:0)
12:00Rudar - Arsenal Tivat   0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Lech Poznan U19 - Cracovia U19   5:0 (4:0, 1:0)
12:00Legia U19 - Jagiellonia U19   1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Polish Cup Women    
12:00Biedrzychowice W - Ostrovia W   0:14 (0:4, 0:10)
12:00Medyk Konin W - UKS SMS Lodz W   0:6 (0:2, 0:4)
12:00Myslenice W - Trojka Staszkowka W   5:1 (2:0, 3:1)
12:00Pogon Szczecin W - Bydgoszcz W   1:0 (0:0, 1:0)
12:00Skra W - Slask Wroclaw W   0:3 (0:1, 0:2)
12:00Stare Oborzyska W - UJ Krakow II W   8:1 (5:0, 3:1)
PortugalPortugal: Liga 3    
12:00Sporting CP B - Fontinhas   2:2 (2:2, 0:0)
PortugalPortugal: League Cup    
12:00Oliveirense - Feirense   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Liga F Women    
12:00Levante W - Sevilla FC W   5:1 (1:0, 4:1)
12:00Madrid C. W - Huelva W   2:3 (0:1, 2:2)
SpainSpain: Primera Federacion Women    
12:00Cacereno W - Cordoba W   1:0 (1:0, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
12:00Dodoma Jiji - Namungo   0:1 (0:0, 0:1)
ThailandThailand: Thai League 1    
12:00Muang Thong Utd - Bangkok Utd   1:1 (0:0, 1:1)
ThailandThailand: Thai League 2    
12:00Samut Prakan City - Udon Thani   1:1 (0:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
12:00Arnavutkoy Bl. - Bursaspor   3:0 (1:0, 2:0)
12:00Menemenspor - Batman Petrolspor   1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
12:00Etimesgut - Ankara Demirspor   0:4 (0:1, 0:3)
12:00Karacabey Belediyespor - Kocaelispor   2:2 (0:0, 2:2)
TurkeyTurkey: Super Lig Women    
12:00Fenerbahce W - Atasehir W   7:0 (7:0, 0:0)
UkraineUkraine: Premier League    
12:00Inhulets - Veres-Rivne   1:0 (1:0, 0:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
12:00MFC Metalurh - Obolon   1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
12:00Aarhus - Horsens   0:1 (0:0, 0:1)
12:00St. Polten - Ceske Budejovice   CAN.  
BulgariaBulgaria: Bulgarian Cup    
12:30Maritsa Plovdiv - Arda   1:2 PEN. (0:0, 0:0, 1:1, 2:3)
12:30Minyor Pernik - Beroe   0:2 (0:1, 0:1)
12:30Sevlievo - CSKA 1948 Sofia   0:4 (0:1, 0:3)
CambodiaCambodia: CPL    
12:30Svay Rieng - Boeung Ket   2:1 (0:0, 2:1)
12:30Visakha - Phnom Penh Crown   2:3 (0:0, 2:3)
ChinaChina: Super League    
12:30Guangzhou FC - Henan Songshan Longmen   1:1 (0:0, 1:1)
12:30Shenzhen - Wuhan Three Towns   0:4 (0:1, 0:3)
EnglandEngland: Premier League U18    
12:30Sunderland U18 - Manchester City U18   1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:30AS Roma W - Pomigliano W   2:0 (1:0, 1:0)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
12:30AS Vacoas - Petite Riviere   3:0 (2:0, 1:0)
PolandPoland: Central Youth League    
12:30Slask W. U19 - Lechia G. U19   2:0 (1:0, 1:0)
SeychellesSeychelles: First Division League    
12:30Cote d'Or - Anse Reunion   2:1  
ThailandThailand: Thai League 2    
12:30Nakhon Si - Kasetsart   2:0 (2:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League 2    
12:45PAOK B - Karditsa   2:0 (0:0, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
12:45Unirea Slobozia - Unirea Dej   1:1 (0:1, 1:0)
BelarusBelarus: Belarusian Cup    
13:00FC Minsk - Shakhtyor Soligorsk   1:2 (0:1, 1:1)
BulgariaBulgaria: Third League - South-West    
13:00Gotse Delchev - Bansko   0:2 (0:1, 0:1)
13:00Kyustendil - Rilski Sportist   1:1 (0:1, 1:0)
13:00Levski Rakovski - Slavia Sofia 2   2:1  
13:00Nadezhda Dobroslavci - Septemvri Simitli   1:2  
13:00Oborishte - Vladaya   2:0  
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
13:00Botev Novi Pazar - Spartak II   1:2 (1:1, 0:1)
13:00Dorostol - Riltzi   0:1 (0:0, 0:1)
13:00Lokomotiv Ruse - Cherno More II   0:3 (0:0, 0:3)
13:00Shumen 2007 - Chernolomets   1:2 (0:0, 1:2)
13:00Svetkavitsa - Septemvri Tervel   0:0 (0:0, 0:0)
ChinaChina: Super League    
13:00Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Port   1:0 (0:0, 1:0)
CroatiaCroatia: Prva NL    
13:00Orijent - Cibalia   3:1 (1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
13:00Teplice W - Liberec W   0:4 (0:3, 0:1)
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
13:00Nordsjaelland W - KoldingQ W   1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:00Erfurt - Babelsberg   6:2 (2:0, 4:2)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:00Rathenow - Mahlsdorf   2:2 (2:1, 0:1)
13:00Rostocker FC - Pampow   6:1 (3:0, 3:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
13:00Dassendorf - Eimsbutteler   6:1 (2:0, 4:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
13:00BTS Neustadt - Leher   1:2 (0:0, 1:2)
13:00Werder Bremen III - Blumenthaler   2:4 (0:2, 2:2)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
13:00Gyirmot - Szeged   0:1 (0:1, 0:0)
HungaryHungary: NB III - West    
13:00Tatabanya - VLS Veszprem   0:0 (0:0, 0:0)
HungaryHungary: NB I Women    
13:00DVTK W - Astra Hungary W   2:2 (1:2, 1:0)
13:00MTK Hungaria W - Puskas Academy W   1:0 (0:0, 1:0)
13:00Szent Mihaly W - Ferencvaros W   0:10 (0:4, 0:6)
13:00Ujpest W - Gyor W   0:7 (0:0, 0:7)
IndiaIndia: ISL    
13:00Goa - Bengaluru FC   0:2 (0:1, 0:1)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Nzoia Sugar - Bandari   0:0 (0:0, 0:0)
KenyaKenya: Super League    
13:00Naivas FC - Mara Sugar   0:1 (0:0, 0:1)
KosovoKosovo: Superliga    
13:00Drenica - Drita   1:3 (0:1, 1:2)
13:00Ferizaj - Dukagjini   0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
13:00Riteriai 2 - Silute   4:0 (1:0, 3:0)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
13:00Citizens - Julinho Sporting   1:4 (1:3, 0:1)
13:00Eleven Arrows - Young Africans   1:1  
13:00Mighty Gunners - Young Brazilians   2:0 (1:0, 1:0)
13:00UNAM - Orlando Pirates   0:0 (0:0, 0:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
13:00Sileks - Struga   1:2 (0:2, 1:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
13:00Belasica - Kozuf Gevgelija   3:1 (2:0, 1:1)
13:00Besa 1976 - Borec   3:0 (0:0, 3:0)
13:00KF Gostivar - Detonit Plackovica   1:1 (0:0, 1:1)
13:00Lok. Skopje - Pelister   2:3 (1:0, 1:3)
13:00Sasa - Karaorman   2:2 (0:1, 2:1)
13:00Sloga Vinica - Arsimi   0:0 (0:0, 0:0)
13:00Teteks - Vardar   0:2 (0:1, 0:1)
13:00Voska Sport - Ohrid   3:0 (2:0, 1:0)
PolandPoland: Polish Cup Women    
13:00Zabki W - Stomilanki Olsztyn W   0:8 (0:3, 0:5)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 1    
13:00Brodoc - Dante Botosani   1:3 (1:2, 0:1)
13:00Bucovina Radauti - Viitorul Darabani   4:0 (2:0, 2:0)
13:00Ceahlaul - CSM Bacau   3:5 (2:0, 1:5)
13:00Foresta Suceava - Somuz Falticeni   2:0 (1:0, 1:0)
13:00Stiinta Miroslava - Csikszereda M. Ciuc 2   2:1 (0:0, 2:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 2    
13:00CSM Focsani - Aerostar   2:2 (1:2, 1:0)
13:00Dinamo Bacau - Unirea Branistea   0:1 (0:1, 0:0)
13:00Metalul Buzau - CSM Ramnicu Sarat   1:1 (1:1, 0:0)
13:00Viitorul Ianca - Braila   2:0 (1:0, 1:0)
13:00Vointa Limpezis - Sporting Liesti   1:4 (1:1, 0:3)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 3    
13:00Agricola Borcea - Gloria Albesti   1:3 (0:0, 1:3)
13:00Inainte Modelu - Calarasi   0:0 (0:0, 0:0)
13:00Recolta Gh. Doja - Afumati   1:2 (0:1, 1:1)
13:00Voluntari 2 - Gloria Baneasa   0:3  
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 4    
13:00Moreni - Unirea Bascov   2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 5    
13:00CSO Plopeni - Sepsi Sf. Gheorghe 2   1:2 (1:1, 0:1)
13:00Olimpic Zarnesti - Kids Tampa Brasov   3:2 (2:0, 1:2)
13:00Paulesti - Odorheiu   2:1 (0:0, 2:1)
13:00SR Brasov - Cetate Rasnov   2:1 (1:0, 1:1)
13:00Targu Secuiesc - CS Blejoi   1:2 (1:1, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
13:00Calimanesti - Cetatea   1:1 (0:0, 1:1)
13:00Sporting Rosiori - CS U Craiova 2   2:0 (0:0, 2:0)
13:00Viitorul Daesti - Petrolul Potcoava   3:0 (1:0, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 7    
13:00Aurul Brad - Viitorul Simian   1:6 (1:1, 0:5)
13:00Jiul Petrosani - Progresul Ezeris   4:0 (2:0, 2:0)
13:00Lupac - Retezatul Hateg   1:2 (1:1, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 8    
13:00CSM Resita - Ineu   4:0 (4:0, 0:0)
13:00Soimii Lipova - Progresul Pecica   3:0 (1:0, 2:0)
13:00Teuz Cermei - Bisnov   0:1 (0:1, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 9    
13:00Corvinul Hunedoara - Unirea Alba-Iulia   3:0 (1:0, 2:0)
13:00Ocna Mures - Metalurgistul Cugir   0:6 (0:2, 0:4)
13:00Univ. din Alba Iulia - Sanatatea Cluj   3:1 (1:0, 2:1)
13:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin   0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 10    
13:00CSM Satu Mare - Gloria 2018 Bistrita   1:0 (0:0, 1:0)
13:00CSM Zalau - Simleul Silvaniei   2:1 (1:0, 1:1)
13:00FC Bihor - CFR Cluj II   4:0 (1:0, 3:0)
13:00Sighetu Marmatiei - Victoria Carei   4:1 (3:0, 1:1)
SeychellesSeychelles: First Division League    
13:00Northern Dynamo - Bel Air   5:2  
SloveniaSlovenia: 1. SZNL Women    
13:00Radomlje W - Krim W   11:0 (6:0, 5:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 9    
13:00Huracan Melilla - Huetor Tajar   0:5 (0:3, 0:2)
ThailandThailand: Thai League 1    
13:00Pathum United - Chiangrai Utd   3:1 (2:1, 1:0)
ThailandThailand: Thai League 2    
13:00Chiangmai FC - Chainat   2:1 (0:1, 2:0)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Dyn. Kyiv - Metalist 1925   0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Ludwigsfelder - Hertha Berlin   0:5 (0:3, 0:2)
13:00Nordsjaelland - Kolding IF   1:0 (1:0, 0:0)
13:00Paphos - Always Ready   0:2 (0:0, 0:2)
LebanonLebanon: Premier League    
13:15Safa - Al Sahel   0:2 (0:2, 0:0)
13:15Salam Zgharta - Al Ghazieh   1:1 (0:1, 1:0)
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
13:30AE Medea - Telaghema   1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Super League Women    
13:30Leuven W - St. Liege W   3:1 (2:0, 1:1)
BulgariaBulgaria: Third League - South-East    
13:30Chernomorets 1919 - Beroe II   0:0 (0:0, 0:0)
13:30Karnobat - Lok. Plovdiv II   0:3  
13:30Rozova Dolina - Atletik Kuklen   0:1 (0:1, 0:0)
13:30Sokol Markovo - Spartak Plovdiv   1:2 (0:1, 1:1)
13:30Vereya - Yambol 1915   1:4 (0:2, 1:2)
13:30Zagorets - Borislav Parvomay   3:0 (2:0, 1:0)
CroatiaCroatia: Prva NL    
13:30Dragovoljac - Kustosija   2:3 (0:1, 2:2)
13:30Dubrava - Bijelo Brdo   0:1 (0:0, 0:1)
13:30Rudes - Croatia Zmijavci   3:1 (1:0, 2:1)
13:30Solin - Jarun   2:0 (0:0, 2:0)
13:30Vukovar 1991 - Dugopolje   0:0 (0:0, 0:0)
CroatiaCroatia: Druga NL    
13:30Belisce - Medjimurje Cakovec   2:1 (1:0, 1:1)
13:30Grobnican - Zagorec K.   2:0  
13:30Marsonia - Dugo Selo   2:2 (1:1, 1:1)
13:30Sesvete - Zrinski Jurjevac   0:0 (0:0, 0:0)
13:30Trnje - Hrvace   1:1 (0:0, 1:1)
13:30Zdralovi - Bjelovar   0:1 (0:1, 0:0)
CyprusCyprus: Division 2    
13:30Othellos Athienou - Alki Oroklini   1:0 (1:0, 0:0)
13:30PAEEK - Ayia Napa   0:2 (0:0, 0:2)
13:30Peyia 2014 FC - Olympias Lympion   1:0 (1:0, 0:0)
13:30Xylotymbou - Omonia Aradippou   1:1 (0:1, 1:0)
13:30Zakakiou - M.E.A.P. Nisou   1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
13:30Bohusovice nad Ohri - Malsovice   1:5 (0:3, 1:2)
13:30Ceske Kopisty - Ceska Kamenice   3:2 (2:1, 1:1)
13:30Velke Brezno - TJ Chlumec   0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (CV) - Group B    
13:30Ervenice-Jirkov B - Hrusovany   13:1 (5:1, 8:0)
13:30Strupcice B - Drouzkovice   13:0 (4:0, 9:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (NB) - Group B    
13:30Kosik - Chleby   1:2 (0:2, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
13:30SC Weiche-08 - Emden   4:1 (1:1, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:301.FC Frankfurt - Hertha Zehlendorf   0:2 (0:2, 0:0)
13:30RSV Eintracht - CFC Hertha   1:0 (0:0, 1:0)
13:30Tasmania Berlin - Hansa Rostock II   0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
13:30An der Fahner Hohe - Bischofswerdaer   3:2 (0:0, 3:2)
13:30Einheit Rudolstadt - Freital   0:2 (0:1, 0:1)
13:30Grimma - Bautzen   0:0 (0:0, 0:0)
13:30Krieschow - Auerbach   0:2 (0:0, 0:2)
13:30Oberlausitz - Halle   2:1 (1:0, 1:1)
13:30SV 1890 Westerhausen - Sandersdorf   2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
13:30Bordesholm - SC Weiche-08 II   3:0 (1:0, 2:0)
PolandPoland: Central Youth League    
13:30Rakow Czestochowa U19 - Gornik Z. U19   3:0 (2:0, 1:0)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
13:30Beltinci - Dob   2:1 (0:1, 2:0)
13:30Fuzinar - Primorje   1:0 (1:0, 0:0)
13:30Rudar - Jadran Dekani   0:0 (0:0, 0:0)
13:30Triglav - NK Krka   0:4 (0:4, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
13:40Al Fujairah - Al-Taawon   1:2 (0:1, 1:1)
13:40Al Urooba - Al Thaid   2:2 (0:0, 2:2)
EnglandEngland: FA Cup    
13:45King’s Lynn - Stevenage   0:3 (0:0, 0:3)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: League Cup    
13:45Al Dhafra - Ajman   2:0 (0:0, 2:0)
13:45Ittihad Kalba - Al Wahda   1:5 (1:1, 0:4)
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
14:00Azazga - Guir Abadla   1:0  
14:00El Milia - Touggourt   2:1 PEN. (1:0, 0:1, 0:0, 3:1)
14:00MB Barika - Bir Bouhouche   3:0  
14:00RCG Oran - Khroub   2:7 ET (1:2, 1:0, 0:5)
14:00Temouchent - Bordj Menail   0:1 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 3:4)
14:00US Chaouia - Hussein Dey   2:0 (1:0, 1:0)
14:00USF Constantine - EC Oued Smar   1:0 (1:0, 0:0)
ArmeniaArmenia: Armenian Cup    
14:00Ararat-Armenia - Urartu   0:4 (0:1, 0:3)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
14:00Slavia Sofia - Ludogorets   1:2 (0:1, 1:1)
BurundiBurundi: Primus League    
14:00Bujumbura C. - Magara Young Boys   0:2  
14:00Dynamik - Flambeau du Centre   1:2 (1:0, 0:2)
14:00Olympic S. - Le Messager Ngozi   0:0  
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
14:00Modlany - Cernovice   7:0 (4:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
14:00Hostovice - Kresice   4:3 (4:2, 0:1)
EnglandEngland: National League South    
14:00Slough - Eastbourne Boro   1:5 (0:3, 1:2)
EnglandEngland: Premier League Cup    
14:00Bournemouth U21 - Brighton U21   0:2 (0:2, 0:0)
14:00Colchester U21 - Southampton U21   0:5 (0:0, 0:5)
EnglandEngland: Premier League U18    
14:00Norwich U18 - Aston Villa U18   2:2 (1:2, 1:0)
14:00Nottingham U18 - Blackburn U18   3:0 (3:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00Delmenhorst - Hildesheim   3:2 (1:1, 2:1)
14:00Holstein Kiel II - Lohne   1:1 (1:0, 0:1)
14:00St. Pauli II - Phonix Lubeck   0:3 (0:2, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Ahlen - Wuppertaler   POSTP.  
14:00Alemannia Aachen - Oberhausen   3:1 (2:1, 1:0)
14:00B. Monchengladbach II - Kaan-Marienborn   2:1 (2:0, 0:1)
14:00Bocholt - Duren   0:3 (0:2, 0:1)
14:00Koln II - Rodinghausen   2:2 (2:0, 0:2)
14:00Lippstadt - Fortuna Koln   2:2 (2:2, 0:0)
14:00SG Wattenscheid - Preussen Munster   4:5 (1:4, 3:1)
14:00Straelen - Schalke II   0:0 (0:0, 0:0)
14:00Wiedenbruck - Dusseldorf II   3:1 (1:0, 2:1)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00Aalen - Freiberg   2:1 (1:1, 1:0)
14:00Balingen - FSV Frankfurt   0:2 (0:0, 0:2)
14:00FC 08 Homburg - RW Koblenz   2:0 (1:0, 1:0)
14:00Offenbach - Worms   3:0 (0:0, 3:0)
14:00Steinbach Haiger - Fulda-Lehnerz   1:1 (1:1, 0:0)
14:00Stuttgart II - Bahlinger   0:1 (0:0, 0:1)
14:00Ulm - Mainz II   4:1 (2:1, 2:0)
14:00Walldorf - Eintracht Trier   2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
14:00Aubstadt - Spvgg Ansbach 09   3:3 (1:0, 2:3)
14:00Augsburg II - Schweinfurt   4:2 (1:1, 3:1)
14:00Burghausen - Aschaffenburg   1:1 (0:1, 1:0)
14:00Furth II - Turkgucu Munchen   1:2 (0:1, 1:1)
14:00Hankofen-Hailing - Pipinsried   1:1 (1:1, 0:0)
14:00Illertissen - Buchbach   0:0 (0:0, 0:0)
14:00Rain/Lech - Nurnberg II   2:1 (0:0, 2:1)
14:00Wurzburger Kickers - Eichstatt   3:1 (1:0, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Heider SV - Dornbreite Lubeck   POSTP.  
14:00Husumer - GW Siebenbaumen   1:1 (0:1, 1:0)
14:00Neumunster - Eckernforder SV   5:0 (3:0, 2:0)
14:00Pansdorf - Kilia Kiel   0:6 (0:2, 0:4)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
14:00Aumund-Vegesack - Brinkumer   0:1 (0:0, 0:1)
14:00OSC Bremerhaven - Schwachhausen   6:3 (3:0, 3:3)
14:00Vatan Bremen - Komet Arsten   4:2 (2:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
14:00Alzenau - Giessen   0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:00Pirmasens - Auersmacher   5:1 (4:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
14:00Bamberg - DJK Bamberg   POSTP.  
14:00Donaustauf - Cham   POSTP.  
14:00Gebenbach - ATSV   POSTP.  
14:00Geesdorf - Grossbardorf   POSTP.  
14:00Neumarkt - Abtswind   0:2 (0:2, 0:0)
14:00Wurzburger FV - Bayern Hof   POSTP.  
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
14:00Dachau - Erlbach   0:2 (0:0, 0:2)
14:00Deisenhofen - Kirchanschoring   0:0 (0:0, 0:0)
14:00Landsberg - Kottern-St. Mang   1:2 (1:1, 0:1)
14:00Nordlingen - Memmingen   0:2 (0:0, 0:2)
14:00Rosenheim - Garching   1:1 (1:1, 0:0)
14:00Schalding - Ismaning   0:0 (0:0, 0:0)
14:00Schwaben Augsburg - Gundelfingen   6:1 (2:0, 4:1)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:00Backnang - Reutlingen   1:3 (0:1, 1:2)
14:00Pforzheim - Goppinger SV   4:0 (1:0, 3:0)
14:00Ravensburg - Offenburger FV   1:3 (1:1, 0:2)
14:00Villingen - Hollenbach   4:1 (2:1, 2:0)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
14:00Eintracht Frankfurt W - Bayer Leverkusen W   1:0 (0:0, 1:0)
GreeceGreece: Super League 2    
14:00AEK Athens FC B - Rouf FC   3:1 (1:0, 2:1)
14:00Apollon Larissa - AEL Larissa   0:2 (0:1, 0:1)
14:00Olympiacos Piraeus B - Ilioupoli   0:1 (0:1, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00A. Asteras - Apollon Paralimniou   2:0 (1:0, 1:0)
14:00Aris Avatou - Doxa Dramas   1:0 (1:0, 0:0)
14:00F.C. Pandramaikos - M. Alexandros Orfaniou   4:0  
14:00Kampaniakos - Alexandroupoli   4:0 (3:0, 1:0)
14:00Panthrakikos - Orfeas Xanthi   3:0 (1:0, 2:0)
14:00Poseidonas Michanionas - Chrisoupolis   2:1  
14:00Thermaikos FC - Byron Kavala   1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Patrai - Foinikas N. Epidavrou   2:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Poros - AO Tympakiou   1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
14:00Genoa U19 - Alessandria U19   4:1  
14:00Padova U19 - Spal U19   2:1  
KenyaKenya: Premier League    
14:00Bidco United - Gor Mahia   1:2 (0:1, 1:1)
14:00Leopards - Vihiga   POSTP.  
14:00Mathare Utd. - Police FC   POSTP.  
14:00Wazito - Talanta FC   POSTP.  
KenyaKenya: Super League    
14:00APS Bomet - Assad   POSTP.  
14:00Darajani Gogo - MCF   POSTP.  
14:00Fortune Sacco - Vihiga United   POSTP.  
14:00Gusii - Kisumu All-Stars   POSTP.  
14:00Migori - Murang'a   POSTP.  
14:00Shabana - Kajiado   POSTP.  
LesothoLesotho: Premier League    
14:00Galaxy - Matlama   0:1 (0:1, 0:0)
14:00Lifofane - Lioli   ABN.  
14:00Manonyane - Defence Force   3:1  
14:00Naughty Boys - CCX   3:2 (1:1, 2:1)
LibyaLibya: Premier League    
14:00Al Taawun - Al Ahly Benghazi   1:0 (0:0, 1:0)
MalaysiaMalaysia: Malaysia Cup    
14:00Johor DT - Selangor   2:1 (1:1, 1:0)
MozambiqueMozambique: Mocambola    
14:00Costa do Sol - Ferroviario Maputo   1:2 (1:1, 0:1)
14:00Ferroviario Nacala - LD Maputo   1:0  
PortugalPortugal: Liga 3    
14:00AD Fafe - Sanjoanense   1:1 (0:0, 1:1)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00AS BNG - Nathalys   1:0 (1:0, 0:0)
RussiaRussia: Russian Cup    
14:00Sochi - CSKA Moscow   1:2 (1:1, 0:1)
14:00Torpedo Moscow - Ural   1:2 (0:0, 1:2)
RwandaRwanda: Premier League    
14:00Etincelles - Rutsiro   0:0 (0:0, 0:0)
14:00Police - Gorilla   0:1 (0:0, 0:1)
14:00Sunrise - Bugesera FC   1:0 (1:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
14:00Young Boys II - St. Gallen II   3:1 (2:1, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Super League Women    
14:00St. Gallen W - Rapperswil W   3:1 (1:0, 2:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Ruvu Shooting - Singida Big Star   0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:00Boluspor - Sakaryaspor   1:0 (0:0, 1:0)
UgandaUganda: Premier League    
14:00URA SC - Vipers   0:1 (0:0, 0:1)
WalesWales: League Cup    
14:00Bala - Cardiff Metropolitan   2:0 (1:0, 1:0)
14:00Connahs Q. - Taffs Well   2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: World Cup    
14:00Poland - Saudi Arabia   2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Hibernian - Middlesbrough   0:2 (0:0, 0:2)
14:00Millwall - Brondby   1:1 (0:0, 1:1)
ZambiaZambia: Super League    
14:00Buildcon - Zanaco   1:1 (0:1, 1:0)
14:00FC Muza - Nkwazi   2:0 (1:0, 1:0)
14:00Green Eagles - Prison Leopards   3:1 (1:1, 2:0)
14:00Kabwe - Green Buffaloes FC   2:2 (0:1, 2:1)
14:00Lumwana Radiants - Red Arrows   1:0 (1:0, 0:0)
14:00NAPSA Stars - Nkana   1:1 (0:1, 1:0)
14:00Power Dynamos - Forest Rangers   0:0 (0:0, 0:0)
14:00ZESCO - Nchanga Rangers   3:1 (2:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
14:15Sonsbeck - TVD Velbert   2:2 (0:2, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
14:15Coffrane - Sion II   2:0 (1:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
14:30Ganshoren - Hamoir   0:2 (0:0, 0:2)
14:30Solieres Sport - Stockay-Warfusee   1:2 (1:0, 0:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
14:30Erpe-Mere - KRC Harelbeke   1:1 (1:0, 0:1)
14:30Zelzate - Merelbeke   2:3 (1:1, 1:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
14:30KV Mechelen 2 - Cappellen   2:4 (2:1, 0:3)
14:30Pepingen-Halle - Diegem   2:2 (1:1, 1:1)
BotswanaBotswana: Premier League    
14:30Gaborone Utd - Township Rollers   1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
14:30Hermanov - Libesice   5:3 (4:0, 1:3)
FranceFrance: National 2 - Group A    
14:30Racing Club de France - Poissy   2:1 (1:0, 1:1)
FranceFrance: Division 1 Women    
14:30Le Havre W - Dijon W   5:0 (3:0, 2:0)
14:30Montpellier W - Rodez AF W   2:1 (2:0, 0:1)
14:30Paris SG W - Guingamp W   1:0 (1:0, 0:0)
14:30Soyaux W - Bordeaux W   0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
14:30Eintracht Frankfurt II - SV Steinbach   2:1 (0:1, 2:0)
14:30Fernwald - RW Walldorf   0:0 (0:0, 0:0)
14:30Waldgirmes - Unter-Flockenbach   5:2 (3:1, 2:1)
14:30Weidenhausen - Hadamar   POSTP.  
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:30Kaiserslautern II - Diefflen   2:0 (1:0, 1:0)
14:30Karbach - Ahrweiler   2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:30ATSV Mutschelbach - SU Neckarsulm   5:1 (2:0, 3:1)
14:30Bietigheim-Bissingen - Grossaspach   4:2 (2:2, 2:0)
14:30FC Holzhausen - Freiburger   1:1 (1:0, 0:1)
14:30Nottingen - Stutt. Kickers   1:5 (0:3, 1:2)
14:30Oberachern - Rielasingen-Arlen   1:3 (1:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
14:30Ancona - Torres   1:1 (0:1, 1:0)
14:30Fiorenzuola - Alessandria   0:0 (0:0, 0:0)
14:30Montevarchi - Recanatese   1:1 (0:0, 1:1)
14:30Olbia - Cesena   0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Paganese - Sarrabus Ogliastra   2:1 (1:1, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
14:30Como U19 - Brescia U19   3:5  
14:30Crotone U19 - Cosenza U19   0:2 (0:2, 0:0)
14:30Entella U19 - Pisa U19   2:1 (1:0, 1:1)
14:30FeralpiSalo U19 - Parma U19   1:0  
14:30Imolese U19 - Spezia U19   1:1  
14:30Monza U19 - Cremonese U19   1:0  
14:30Pescara U19 - Lazio U19   0:2 (0:0, 0:2)
14:30Pordenone U19 - Cittadella U19   1:5  
14:30Reggiana U19 - AlbinoLeffe U19   2:2  
14:30Ternana U19 - Perugia U19   3:2  
14:30Venezia U19 - Vicenza U19   1:2  
14:30Viterbese U19 - Ascoli U19   3:4  
ItalyItaly: Serie A Women    
14:30Fiorentina W - AC Milan W   1:6 (0:4, 1:2)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Arezzo W - Torres W   2:2 (0:0, 2:2)
LibyaLibya: Premier League    
14:30Al Madina - Asaria   0:2 (0:1, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Hardenberg - Spakenburg   2:0 (1:0, 1:0)
14:30Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis   3:3 (3:1, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30ACV Assen - VVOG   4:0 (2:0, 2:0)
14:30Barendrecht - Ter Leede   0:0 (0:0, 0:0)
14:30Harkemase Boys - Sportlust   1:2 (0:1, 1:1)
14:30Rijnvogels - GVVV   2:3 (1:1, 1:2)
14:30RKAV Volendam - Sparta Nijkerk   2:2 (1:1, 1:1)
14:30Staphorst - SteDoCo   1:0 (0:0, 1:0)
14:30VV DOVO - ASWH   2:0 (0:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Divisie 1 U21    
14:30Graafschap U21 - Den Haag U21   0:0 (0:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Divisie 1 U18    
14:30Ajax U18 - PSV U18   1:2 (0:1, 1:1)
ScotlandScotland: Scottish Cup    
14:30Drumchapel United - FC Edinburgh   1:0 (0:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: 1. Liga Women    
14:30Ruzomberok W - Trencin W   1:2 (0:1, 1:1)
WalesWales: Cymru North    
14:30Holyhead - Llandudno   POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
14:45Roudnice n. L. B - Dobkovice   10:5 (6:0, 4:5)
NetherlandsNetherlands: Divisie 1 U21    
14:45FC Emmen U21 - Groningen U21   2:6  
BelgiumBelgium: 1st National Women    
15:00Genk II W - Famkes Merkem W   4:0 (2:0, 2:0)
15:00Leuven II W - Tienen W   1:2 (1:2, 0:0)
BotswanaBotswana: Premier League    
15:00Jwaneng Galaxy - Orapa United   1:0 (0:0, 1:0)
15:00Masitoaka - Police XI   2:0 (1:0, 1:0)
15:00Morupule - Holy Ghost   0:0 (0:0, 0:0)
15:00Prisons XI Gaborone - Eleven Angels   0:2 (0:1, 0:1)
15:00Sua Flamingoes - Security Systems   0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: MOL Cup    
15:00Liberec - Sigma Olomouc   4:1 (2:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
15:00Lenesice - Obrnice   9:1 (4:1, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
15:00Ceske Budejovice W - Slavia Prague W   0:10 (0:7, 0:3)
15:00FK Pardubice W - Sparta Prague W   0:4 (0:3, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
15:00Alvechurch - Basford   POSTP.  
EnglandEngland: Premier League Cup    
15:00Swansea U21 - Arsenal U21   1:4 (0:4, 1:0)
FranceFrance: National 2 - Group A    
15:00Caen II - Granville   2:2 (0:1, 2:1)
15:00Chartres - Beauvais   0:0 (0:0, 0:0)
15:00Chateaubriant - Saint-Malo   1:1 (0:1, 1:0)
15:00Evreux - Rennes II   4:3 (2:1, 2:2)
15:00Saint-Pryve - Guingamp II   2:0 (0:0, 2:0)
FranceFrance: National 2 - Group B    
15:00Epinal - Haguenau   5:1 (0:0, 5:1)
15:00FC 93 - Fleury-Merogis   5:0 (1:0, 4:0)
15:00Lusitanos - ASM Belfort   3:0 (1:0, 2:0)
15:00Sainte-Genevieve - Metz II   2:1 (2:0, 0:1)
15:00Wasquehal - Creteil   0:3 (0:0, 0:3)
FranceFrance: National 2 - Group C    
15:00Aubagne - Thonon-Evian   1:2 (0:1, 1:1)
15:00Auxerre II - Sete   0:0 (0:0, 0:0)
15:00Grasse - Canet Roussillon   1:2  
15:00Hyeres - Frejus Saint Raphael   0:0 (0:0, 0:0)
15:00Louhans Cuiseaux - Marignane   2:2 (1:2, 1:0)
FranceFrance: National 2 - Group D    
15:00Andrezieux - Angers II   2:2 (1:1, 1:1)
15:00Bourges 18 - Stade Bordelais   1:0 (1:0, 0:0)
15:00Chamalieres - GOAL FC   3:1 (1:0, 2:1)
15:00Saumur Olympique - Moulins-Yzeure   3:1 (1:1, 2:0)
FranceFrance: Division 2 Women    
15:00Thonon Evian W - St Etienne W   0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
15:00BSV Rehden - Bremer   1:1 (0:1, 1:0)
IndiaIndia: ISL    
15:00ATK Mohun Bagan - Hyderabad   1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Parma - Modena   1:2 (0:2, 1:0)
LebanonLebanon: Premier League    
15:00Bourj FC - Al Ahed   0:0 (0:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:00AFC - Oostzaan   3:3 (1:0, 2:3)
15:00IJsselmeervogels - Scheveningen   1:5 (1:2, 0:3)
15:00Rijnsburgse Boys - Jong Volendam   1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
15:00DVS '33 Ermelo - Excelsior 31   1:1 (1:0, 0:1)
15:00Urk - Hoek   4:3 (3:2, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Divisie 1 U21    
15:00Willem II U21 - Feyenoord U21   0:2 (0:1, 0:1)
15:00Zwolle U21 - Almere City U21   3:1 (1:0, 2:1)
NetherlandsNetherlands: Divisie 1 U18    
15:00AZ Alkmaar U18 - Zwolle U18   4:1 (2:1, 2:0)
15:00Den Haag U18 - Feyenoord U18   2:4 (1:1, 1:3)
RomaniaRomania: Liga 2    
15:00Poli Iasi - Din. Bucuresti   1:0 (0:0, 1:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Cosmos - Fiorentino   4:0 (2:0, 2:0)
15:00Pennarossa - La Fiorita   1:2 (0:0, 1:2)
15:00Tre Fiori - Domagnano   2:1 (0:0, 2:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
15:00Munsingen - Wohlen   2:2 (2:2, 0:0)
15:00Rotkreuz - Concordia   3:4 (1:2, 2:2)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
15:00Eschen - Gossau   1:0 (1:0, 0:0)
15:00Taverne - Kreuzlingen   4:1 (2:0, 2:1)
WalesWales: Cymru South    
15:00Cwmbran Celtic - Pontardawe   6:0 (2:0, 4:0)
15:00Llantwit Major - Cambrian & Clydach   3:1 (0:1, 3:0)
15:00Ynyshir Albions - Trefelin   2:3 (1:1, 1:2)
WalesWales: Cymru North    
15:00Chirk AAA FC - Druids   0:0 (0:0, 0:0)
15:00Gresford - Colwyn Bay   0:2 (0:0, 0:2)
15:00Mold Alexandra - Buckley   2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Farul Constanta - Panetolikos   1:2 (0:1, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Divisie 1 U18    
15:15FC Twente/Heracles U18 - Graafschap U18   4:0  
BelgiumBelgium: Super League Women    
15:30Waregem W - Femina Woluwe W   0:0 (0:0, 0:0)
BotswanaBotswana: Premier League    
15:30Extension Gunners - BDF XI   1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
15:30Zlin W - Slovacko W   0:12 (0:7, 0:5)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:30Pfeddersheim - SG 2000 Mulheim-Karlich   6:0 (4:0, 2:0)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
15:30Port Louis - Entente Boulet   3:0 (2:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:30HFC - Kozakken Boys   3:1 (2:0, 1:1)
15:30Katwijk - Lisse   0:1 (0:0, 0:1)
15:30TEC - Noordwijk   2:0 (1:0, 1:0)
ScotlandScotland: Scottish Cup    
15:30Hamilton - East Kilbride   4:0 (1:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 5    
15:30UE Tona - Rapitenca   4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
15:30Inter Manacor - Mercadal   1:0  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
15:30Cortes - Valle Egues   1:0 (0:0, 1:0)
15:30Pamplona - Subiza   0:2 (0:1, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
15:30Basel II - Baden   5:0 (1:0, 4:0)
WalesWales: Cymru South    
15:30Afan Lido - Briton Ferry   3:2 (1:2, 2:0)
15:30Barry - Carmarthen Town   1:0 (1:0, 0:0)
15:30Goytre Utd - Llanelli   1:5 (1:2, 0:3)
15:30Swansea University - Taffs Well   POSTP.  
WalesWales: Cymru North    
15:30Penrhyncoch - Llanidloes   2:0 (0:0, 2:0)
15:30Porthmadog - Guilsfield   1:2 (1:0, 0:2)
15:30Prestatyn - Conwy Borough   5:2 (4:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 3    
15:45Torina - UD Samano   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 8    
15:45La Virgen - Palencia CF   2:0 (0:0, 2:0)
ArmeniaArmenia: Armenian Cup    
16:00Pyunik Yerevan - Noah   3:0 (1:0, 2:0)
BelarusBelarus: Belarusian Cup    
16:00Energetik-BGU - BATE   0:2 (0:1, 0:1)
BelgiumBelgium: Challenger Pro League    
16:00St. Liege U23 - Deinze   1:2 (1:1, 0:1)
BeninBenin: Ligue 1    
16:00ASPAC - Sitatunga   3:1  
16:00AS Sobemap - Ayema   1:1  
16:00Dynamique Djougou - Dynamo Parakou   0:1  
16:00Ouidah - JAK   1:1  
16:00Police - Coton FC   2:4  
16:00Real Sport - Buffles du Borgou   0:1  
16:00Soleil - FC Loto   0:2 (0:1, 0:1)
CyprusCyprus: First Division    
16:00Karmiotissa - Doxa   2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
16:00Oldrichov - Zatec   3:2 (3:0, 0:2)
EgyptEgypt: Egypt Cup    
16:00Zamalek - Al Masry   1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: National League    
16:00Aldershot - Southend   2:0 (1:0, 1:0)
16:00Altrincham - Eastleigh   2:1 (1:0, 1:1)
16:00Dorking - York City   1:0 (1:0, 0:0)
16:00Maidstone - Maidenhead   3:2 (2:1, 1:1)
16:00Oldham - Dag & Red   POSTP.  
16:00Torquay - Gateshead   1:1 (0:0, 1:1)
16:00Wealdstone - Scunthorpe   3:1 (1:1, 2:0)
16:00Wrexham - Bromley   POSTP.  
16:00Yeovil - FC Halifax   1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00AFC Fylde - Alfreton   2:0 (1:0, 1:0)
16:00Banbury - Chorley   3:0 (0:0, 3:0)
16:00Blyth - Brackley Town   1:1 (0:0, 1:1)
16:00Bradford PA - Boston Utd   2:1 (0:1, 2:0)
16:00Curzon Ashton - AFC Telford   3:0 (3:0, 0:0)
16:00Hereford - Darlington   1:2 (1:1, 0:1)
16:00Kettering - Southport   0:0 (0:0, 0:0)
16:00Kidderminster - Gloucester   0:1 (0:0, 0:1)
16:00Leamington - Peterborough Sports   0:2 (0:1, 0:1)
16:00Scarborough - Chester   1:3 (0:0, 1:3)
16:00Spennymoor - King’s Lynn   POSTP.  
EnglandEngland: National League South    
16:00Braintree - Hungerford   3:2 (0:0, 3:2)
16:00Cheshunt - Oxford City   1:2 (0:1, 1:1)
16:00Dartford - Concord   3:1 (1:1, 2:0)
16:00Hampton & Richmond - Dover   0:2 (0:2, 0:0)
16:00Hemel Hempstead - Taunton   1:1 (1:1, 0:0)
16:00St. Albans - Bath   3:0 (2:0, 1:0)
16:00Tonbridge - Havant & W   1:1 (1:0, 0:1)
16:00Welling - Weymouth   1:2 (1:1, 0:1)
16:00Worthing - Chelmsford   1:3 (1:2, 0:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Bamber Bridge - Matlock   5:1 (2:0, 3:1)
16:00Gainsborough - Radcliffe   2:2 (0:1, 2:1)
16:00Lancaster - Ashton Utd   1:0 (0:0, 1:0)
16:00Liversedge - Guiseley   2:1 (1:1, 1:0)
16:00Marine - Hyde   0:0 (0:0, 0:0)
16:00Morpeth - Belper Town   0:2 (0:0, 0:2)
16:00Nantwich - Marske   POSTP.  
16:00Stafford - FC United   1:0 (1:0, 0:0)
16:00Stalybridge - Warrington Rylands   1:2 (0:0, 1:2)
16:00Warrington - South Shields   3:2 (1:1, 2:1)
16:00Whitby - Atherton   1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Bedford - Bromsgrove   3:4 (1:2, 2:2)
16:00Coalville - Needham Market   1:0 (0:0, 1:0)
16:00Hitchin - Mickleover   4:1 (3:1, 1:0)
16:00Ilkeston - Kings Langley   3:0 (1:0, 2:0)
16:00Leiston - Redditch   2:1 (2:0, 0:1)
16:00Nuneaton - Tamworth   1:1 (0:1, 1:0)
16:00Rushall - AFC Rushden & Diamonds   3:1 (1:1, 2:0)
16:00St. Ives - Hednesford   2:0 (1:0, 1:0)
16:00Stourbridge - Barwell   0:1 (0:0, 0:1)
16:00Stratford - Royston   1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Beaconsfield Town - Weston-super-Mare   1:0 (0:0, 1:0)
16:00Chesham - Truro   3:1 (3:0, 0:1)
16:00Harrow - Salisbury   0:1 (0:0, 0:1)
16:00Hartley Wintney - Merthyr Town   1:2 (1:0, 0:2)
16:00Hendon - Bracknell   3:4 (1:2, 2:2)
16:00Plymouth Parkway - Met. Police   POSTP.  
16:00Poole - Hanwell Town   3:2 (1:2, 2:0)
16:00Swindon S - Hayes & Yeading   3:5 (1:0, 2:5)
16:00Tiverton - North Leigh   POSTP.  
16:00Winchester - Dorchester   1:1 (1:1, 0:0)
16:00Yate Town - Gosport   5:4 (3:2, 2:2)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Aveley - Kingstonian   0:0 (0:0, 0:0)
16:00Billericay - Canvey   1:0 (0:0, 1:0)
16:00Bishop's Stortford - Margate   2:2 (0:0, 2:2)
16:00Bognor Regis - Haringey   0:1 (0:1, 0:0)
16:00Carshalton - Cray Wanderers   1:1 (0:1, 1:0)
16:00Folkestone - Horsham FC   3:0 (1:0, 2:0)
16:00Hastings - Corinthian-Casuals   3:0 (2:0, 1:0)
16:00Herne Bay - Brightlingsea   1:1 (0:0, 1:1)
16:00Lewes - Bowers & Pitsea   2:2 (0:2, 2:0)
16:00Potters Bar - Hornchurch   2:5 (1:2, 1:3)
16:00Wingate & Finchley - Enfield Town   0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: FA Cup    
16:00Accrington - Barnet   1:0 (0:0, 1:0)
16:00AFC Wimbledon - Chesterfield   0:2 (0:1, 0:1)
16:00Barnsley - Crewe   3:0 (1:0, 2:0)
16:00Cambridge Utd - Grimsby   1:2 (0:0, 1:2)
16:00Charlton - Stockport County   2:2 (2:1, 0:1)
16:00Forest Green - Alvechurch   2:1 (1:0, 1:1)
16:00Hartlepool - Harrogate   3:1 (2:0, 1:1)
16:00Oxford Utd - Exeter   4:1 (1:0, 3:1)
16:00Portsmouth - MK Dons   3:2 (2:1, 1:1)
16:00Sheffield Wed - Mansfield   2:1 (0:1, 2:0)
16:00Shrewsbury - Peterborough   3:1 (3:1, 0:0)
16:00Walsall - Carlisle   2:1 (0:1, 2:0)
EnglandEngland: Premier League Cup    
16:00Brentford U21 - Blackburn U21   1:2 (1:2, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
16:00Erlensee - Stadtallendorf   0:3 (0:1, 0:2)
16:00TUS Dietkirchen - Friedberg   2:3 (2:1, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
16:00Eisbachtal - Schott Mainz   1:4 (0:1, 1:3)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
16:00Regensburg II - 1. SC Feucht   2:2 (0:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
16:00Munich 1860 II - Ingolstadt II   1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
16:00Werder Bremen W - Freiburg W   1:2 (1:1, 0:1)
GibraltarGibraltar: National League    
16:00College 1975 FC - Lincoln Red Imps   0:5 (0:3, 0:2)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
16:00Jeunesse Esch - Differdange   1:0 (0:0, 1:0)
MoroccoMorocco: Botola 2    
16:00Ittihad Khemisset - Chabab Benguerir   1:1 (0:1, 1:0)
16:00Stade Marocain - Wydad Fes   2:1 (1:1, 1:0)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
16:00Civics - Life Fighters   2:0  
16:00Tura Magic - Tigers   2:1  
NigerNiger: Ligue 1    
16:00ASFAN - Tahoua   1:1 (0:1, 1:0)
16:00Nigelec - Espoir   1:0  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
16:00Carrick Rangers - Ballymena   0:2 (0:0, 0:2)
16:00Cliftonville - Newry City   2:0 (1:0, 1:0)
16:00Dungannon - Glenavon   1:0 (0:0, 1:0)
16:00Portadown - Glentoran   0:2 (0:1, 0:1)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
16:00Ballinamallard - Knockbreda   2:1 (0:1, 2:0)
16:00Ballyclare - Institute   1:0 (0:0, 1:0)
16:00Dergview - Loughgall   2:0 (2:0, 0:0)
16:00Warrenpoint - Ards   1:4 (1:1, 0:3)
PortugalPortugal: Liga 3    
16:00Amora - Moncarapachense   6:0 (1:0, 5:0)
16:00Braga B - CDC Montalegre   1:2 (0:1, 1:1)
16:00Canelas 2010 - Varzim   3:2 (1:1, 2:1)
16:00Oliveira Hospital - Academica   2:2 (0:2, 2:0)
16:00Paredes - Sao Joao Ver   0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: League Cup    
16:00Famalicao - Academico Viseu   1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
16:00Famalicao W - Sporting W   1:1 (1:1, 0:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Etoile du Congo - Cheminots   2:0 (1:0, 1:0)
ScotlandScotland: League Two    
16:00Stranraer - Annan   1:1 (0:1, 1:0)
ScotlandScotland: Highland League    
16:00Brora Rangers - Clachnacuddin   4:2 (2:2, 2:0)
16:00Buckie Thistle - Lossiemouth   2:1 (0:0, 2:1)
16:00Deveronvale - Strathspey Thistle   7:0 (3:0, 4:0)
16:00Formartine Utd - Brechin   POSTP.  
16:00Forres Mechanics - Nairn County   3:4 (2:0, 1:4)
16:00Huntly - Banks O' Dee   0:2 (0:1, 0:1)
16:00Inverurie Loco Works - Rothes   1:1 (0:0, 1:1)
16:00Keith - Turriff Utd   2:1 (2:1, 0:0)
16:00Wick Academy - Fraserburgh   POSTP.  
ScotlandScotland: Lowland League    
16:00Celtic B - Caledonian Braves   4:4 (2:2, 2:2)
16:00Gala Fairydean - Civil Service Strollers   2:1 (0:0, 2:1)
16:00Hearts 2 - Dalbeattie Star   4:0  
ScotlandScotland: Scottish Cup    
16:00Albion Rovers - Stirling University   0:1 ET (0:0, 0:0, 0:1)
16:00Cove Rangers - Dunipace   7:0 (2:0, 5:0)
16:00Dundee FC - Airdrieonians   6:2 ET (1:1, 1:1, 4:0)
16:00Dunfermline - Forfar Athletic   4:0 (3:0, 1:0)
16:00Formartine Utd - Stenhousemuir   1:3 (0:0, 1:3)
16:00Fraserburgh - Arbroath   0:2 (0:1, 0:1)
16:00Hill Of Beath - Elgin City   1:2 (1:2, 0:0)
16:00Inverness - Stirling   3:2 (2:2, 1:0)
16:00Linlithgow Rose - Sauchie   1:0 (1:0, 0:0)
16:00Montrose - Darvel   2:5 (1:3, 1:2)
16:00Morton - Queen of South   4:1 (1:1, 3:0)
16:00Partick Thistle - Kelty Hearts   3:0 (1:0, 2:0)
16:00Peterhead - Queen's Park   0:3 (0:1, 0:2)
16:00Raith - Auchinleck Talbot   3:0 (0:0, 3:0)
16:00Wick Academy - Falkirk   0:6 (0:1, 0:5)
SeychellesSeychelles: First Division League    
16:00LMS - Red Star   0:4  
SpainSpain: Primera RFEF - Group 1    
16:00Rayo Majadahonda - Alcorcon   1:2 (0:1, 1:1)
16:00San Fernando - Celta Vigo B   1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 2    
16:00Alcoyano - Calahorra   3:0 (1:0, 2:0)
16:00Sabadell - SD Logrones   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 4    
16:00Cadiz CF B - Yeclano   1:3 (0:2, 1:1)
16:00Granada CF B - Torremolinos   4:2 (1:1, 3:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 3    
16:00Escobedo - Solares   1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
16:00Anaitasuna FT - Urduliz   3:1 (2:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
16:00Atzeneta - Torrent   2:3 (0:1, 2:2)
16:00Hercules B - Orihuela   1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 10    
16:00Ceuta B - CD Gerena   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
16:00Poblense - PE Sant Jordi   2:2 (0:1, 2:1)
16:00Soller - Penya Independent   1:4 (1:1, 0:3)
SpainSpain: Liga F Women    
16:00Villarreal W - Athletic Bilbao W   1:6 (0:2, 1:4)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
16:00Cham - Kriens   4:1 (4:0, 0:1)
16:00Chiasso - Bulle   2:0 (1:0, 1:0)
16:00Luzern II - Breitenrain   5:2 (3:0, 2:2)
16:00Rapperswil - Etoile-Carouge   0:3 (0:2, 0:1)
16:00YF Juventus - Bruhl   1:2 (1:1, 0:1)
16:00Zurich II - Bavois   0:1 (0:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
16:00Echallens - Martigny   2:0 (2:0, 0:0)
16:00Vevey - Portalban   1:1 (0:1, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
16:00Dornach - Black Stars   0:2 (0:1, 0:1)
16:00Schotz - Bassecourt   1:0 (1:0, 0:0)
16:00Solothurn - Emmenbrucke   1:1 (1:0, 0:1)
16:00Xamax U21 - Muri   6:0 (1:0, 5:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
16:00Grasshopper II - Weesen   5:1 (2:0, 3:1)
16:00Hongg - Tuggen   3:1 (2:0, 1:1)
16:00Linth - Freienbach   1:0 (0:0, 1:0)
16:00Winterthur II - Uzwil   4:1 (1:1, 3:0)
SwitzerlandSwitzerland: Super League Women    
16:00Yverdon W - Zurich W   0:3 (0:0, 0:3)
TogoTogo: Championnat National    
16:00Binah - AS Togo-Port   0:0 (0:0, 0:0)
16:00Espoir - Sara Sport   1:0 (0:0, 1:0)
UkraineUkraine: Championship Women    
16:00Veres-Rivne W - EMC Podolie W   POSTP.  
WorldWorld: Friendly International    
16:00Malta U19 - Germany U19   0:7 (0:3, 0:4)
EnglandEngland: FA Cup    
16:15Wrexham - Farnborough   4:1 (0:0, 4:1)
SpainSpain: LaLiga2    
16:15Alaves - Villarreal B   2:0 (1:0, 1:0)
16:15Malaga - Ponferradina   1:0 (0:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Super League Women    
16:15Aarau W - Servette Geneve FC W   0:4 (0:1, 0:3)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
16:15Young Africans - Mbeya City   2:0 (1:0, 1:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
16:30ASEC Koudougou - Majestic   2:1 (2:1, 0:0)
16:30ASFA Yennega - Salitas   0:1 (0:0, 0:1)
16:30Bobo-Dioulasso - Sonabel Ouagadougou   1:1 (1:0, 0:1)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30Lys Sassandra - Sporting Gagnoa   3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 1    
16:30Burgos Promesas - Arenteiro   1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 2    
16:30Mutilvera - Tarazona   3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
16:30Aurrera Ondarroa - San Ignacio   1:1  
16:30Pasaia - CD Vitoria   0:5 (0:1, 0:4)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
16:30Binissalem - Manacor   1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
16:30Muleno - CAP Ciudad de Murcia   2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
16:30Beti Onak - Alesves   1:2 (1:1, 0:1)
16:30Oberena - CD Ardoi   2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 16    
16:30Pena Balsamaiso - Haro Deportivo   2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 18    
16:30Villacanas - Villarrubia   0:1 (0:1, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: League Cup    
16:30Al Sharjah - Bani Yas   2:3 (1:2, 1:1)
MaliMali: Premiere Division    
16:45US Bougouni - LC Bamako   1:0  
16:45USC Kita - Onze Createurs   1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 14    
16:45Llerenense - Montehermoso   5:0 (3:0, 2:0)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
17:00Chastre W - GBA Kontich W   0:5 (0:4, 0:1)
17:00Mons W - Moldavo W   5:4 (4:2, 1:2)
17:00RFC Liege W - Gent II W   2:2 (1:1, 1:1)
17:00St. Liege II W - Westerlo W   2:2 (2:1, 0:1)
GuineaGuinea: Ligue 1    
17:00Kaloum Star - Wakriya   0:1 (0:0, 0:1)
MaliMali: Premiere Division    
17:00Binga - Black Stars   1:0  
MoroccoMorocco: Botola 2    
17:00Raja Beni Mellal - Widad Temara   0:0 (0:0, 0:0)
17:00Renaissance Zemamra - Rapide Oued Zem   1:1 (1:1, 0:0)
PolandPoland: Polish Cup Women    
17:00Wodzislaw Slaski II W - LFA Szczecin W   4:2 (3:0, 1:2)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 1    
17:00Guijuelo - Polvorin   1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 2    
17:00AD San Juan - Utebo FC   1:0 (1:0, 0:0)
17:00Cirbonero - Izarra   1:2 (1:2, 0:0)
17:00Racing Rioja - Real Sociedad C   1:2 (1:2, 0:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 5    
17:00Guadalajara - Leganes B   2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 3    
17:00Atletico Albericia - UC Cartes   4:0 (3:0, 1:0)
17:00Castro - Cayon   2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
17:00Durango - SD Deusto   4:0 (2:0, 2:0)
17:00Leioa - Lagun Onak   2:1 (2:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
17:00Andratx - CE Sant Jordi   3:0  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 12    
17:00Villa Santa Brigida - Gran Tarajal   3:1 (2:0, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:00Concordia - Grand-Saconnex   2:2 (1:0, 1:2)
17:00Meyrin - Terre Sainte   2:4 (0:3, 2:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
17:00Lugano II - Wettswil-Bonstetten   1:0 (0:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Super League Women    
17:00Young Boys W - Grasshopper W   2:3 (0:3, 2:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Genclerbirligi - Rizespor   1:3 (1:1, 0:2)
WorldWorld: World Cup    
17:00France - Denmark   2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30Entella - Vis Pesaro   2:1 (1:0, 1:1)
17:30Fermana - Lucchese   1:0 (1:0, 0:0)
17:30Gubbio - San Donato   1:0 (0:0, 1:0)
17:30Imolese - Pontedera   1:2 (0:1, 1:1)
17:30Reggiana - Rimini   2:0 (1:0, 1:0)
17:30Siena - Carrarese   0:0 (0:0, 0:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
17:30Douanes - Generation F.   0:2 (0:0, 0:2)
17:30Jaraaf - Dakar SC   0:1 (0:0, 0:1)
17:30Sonacos - US Goree   1:0 (0:0, 1:0)
17:30Teungueth - Linguere   1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
17:30Alcantarilla - Ciudad Cieza   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
17:45Burlades - Huarte   2:1 (0:1, 2:0)
CyprusCyprus: First Division    
18:00AEK Larnaca - Apollon   1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: FA Cup    
18:00Dag & Red - Gillingham   1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Women's League Cup    
18:00Sheffield Utd W - Everton W   0:3 (0:0, 0:3)
FranceFrance: Division 2 Women    
18:00Metz W - Orleans W   4:0 (2:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie B    
18:00Pisa - Ternana   3:1 (3:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
18:00De Treffers - Quick Boys   2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 1    
18:00CD Badajoz - Cordoba   2:4 (2:1, 0:3)
18:00Leonesa - Unionistas   2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 2    
18:00Castellon - Murcia   1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 1    
18:00Laredo - R. Oviedo B   1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 3    
18:00Espanyol B - Valencia B   0:6 (0:2, 0:4)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
18:00Molinense - Racing Murcia   1:2 (0:2, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
18:00Thun - Vaduz   1:1 (0:0, 1:1)
18:00Wil - Lausanne Ouchy   0:0 (0:0, 0:0)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
18:15Rangers W - Celtic W   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Liga F Women    
18:15Real Madrid W - Alhama W   5:1 (4:0, 1:1)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
18:30Waregem II W - RSC Anderlecht II W   3:5  
GibraltarGibraltar: National League    
18:30Lynx - Manchester 62   4:2 (1:1, 3:1)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
18:30Linfield - Crusaders   0:0 (0:0, 0:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
18:30Folgore - Cailungo   4:1 (2:1, 2:0)
SpainSpain: LaLiga2    
18:30Albacete - Racing Santander   2:1 (1:0, 1:1)
18:30R. Oviedo - Mirandes   1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 2    
18:30Barcelona B - Numancia   1:2 (0:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
18:30Rayo Vallecano B - Trival Valderas   0:1 (0:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: Super League Women    
18:30Luzern W - Basel W   1:0 (1:0, 0:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:45Kadiogo - Vitesse   0:1 (0:1, 0:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
18:45San Pedro - SOL   0:1 (0:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
19:00Cercle Brugge KSV 2 - KRC Gent   1:1 (1:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Super League Women    
19:00Mechelen W - Gent W   0:3 (0:1, 0:2)
FranceFrance: National 2 - Group B    
19:00St Quentin - Besancon   0:1 (0:0, 0:1)
FranceFrance: National 2 - Group C    
19:00Ales - Toulon   1:3 (0:2, 1:1)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
19:00Heaven Eleven - Freeport   1:0 (1:0, 0:0)
MaliMali: Premiere Division    
19:00AS Police - Foot Elite   0:1 (0:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
19:00OSS '20 - VVSB   0:6 (0:4, 0:2)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 1    
19:00Ourense CF - Torrelavega   1:2 (1:2, 0:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 3    
19:00Alzira - Olot   2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 2    
19:00L'Entregu - Condal   0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 9    
19:00Malaga City - Atletico de Porcuna   1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
19:00Poland U19 - Portugal U19   0:2 (0:1, 0:1)
BelgiumBelgium: National Division 1    
19:30Francs Borains - Knokke   2:2 (1:1, 1:1)
19:30Thes Sport - RAAL La Louviere   1:1 (0:0, 1:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
19:30Dikkelvenne - Oostkamp   3:3 (2:1, 1:2)
19:30Torhout - Wetteren   4:0 (2:0, 2:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
19:30Beerschot VA 2 - Belisia Bilzen   0:2 (0:2, 0:0)
19:30K. FC Turnhout - Hades   1:2 (1:0, 0:2)
FranceFrance: National 2 - Group D    
19:30Nantes II - Bergerac   0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
19:30Rapido de Bouzas - Alondras   0:2 (0:0, 0:2)
PortugalPortugal: League Cup    
19:45Braga - Trofense   3:0 (2:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Challenger Pro League    
20:00Anderlecht U23 - Beerschot VA   1:2 (1:1, 0:1)
BelgiumBelgium: National Division 1    
20:00Charleroi B - RFC Liege   1:2 (0:0, 1:2)
20:00Gent B - Antwerp B   2:1 (2:0, 0:1)
20:00Heist - Tienen   2:0 (0:0, 2:0)
20:00Hoogstraten - Patro Eisden   1:2 (0:0, 1:2)
20:00Leuven B - OC Charleroi   2:2 (1:1, 1:1)
20:00Ninove - Mandel United   1:2 (1:2, 0:0)
20:00Saint Eloois - Boom   0:3 (0:1, 0:2)
20:00URSL Vise - Dessel   3:3 (2:1, 1:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
20:00Acren - Namur   0:4 (0:2, 0:2)
20:00Jette - Meux   0:2 (0:1, 0:1)
20:00La Louviere - Rebecquoise   3:1 (3:0, 0:1)
20:00Tubize - Warnant   2:0 (0:0, 2:0)
20:00Waremme - Verlaine   0:3 (0:1, 0:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
20:00Aalst - Petegem   3:0 (1:0, 2:0)
20:00Gullegem - Olsa Brakel   2:4 (1:1, 1:3)
20:00Lokeren-Temse - Westhoek   3:1 (2:1, 1:0)
20:00Oudenaarde - Waregem 2   2:1 (1:1, 1:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
20:00FC Lebbeke - KRC Mechelen   1:1 (0:0, 1:1)
20:00K. Berchem Sport - Bocholter   0:0 (0:0, 0:0)
20:00Lille - City Pirates   2:2 (2:0, 0:2)
20:00Sp. Hasselt - Londerzeel   2:2 (0:1, 2:1)
20:00Tongeren - Lyra-Lierse Berlaar   2:0 (0:0, 2:0)
BermudaBermuda: Premier League    
20:00Somerset - Boulevard Blazers   3:2  
WorldWorld: World Cup    
20:00Argentina - Mexico   2:0 (0:0, 2:0)
ScotlandScotland: Scottish Cup    
20:45Clyde - Dumbarton   1:3 (0:2, 1:1)
CubaCuba: Liga Nacional    
21:00Artemisa - Las Tunas   7:1 (2:0, 5:1)
21:00FC Camaguey - FC Cienfuegos   3:0 (0:0, 3:0)
21:00FC Santiago de Cuba - FC La Habana   4:0 (2:0, 2:0)
21:00FC Villa Clara - FC Guantanamo   1:5 (0:3, 1:2)
PortugalPortugal: League Cup    
21:45Benfica - Penafiel   2:0 (0:0, 2:0)
Costa RicaCosta Rica: Copa Costa Rica    
22:00Guanacasteca - Alajuelense   0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
22:00Las Palmas - Tenerife   3:1 (1:0, 2:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
23:00Ocotal U20 - Ferretti U20   0:1 (0:0, 0:1)
ColombiaColombia: Primera A    
00:00Aguilas - Dep. Pasto   3:4 (2:1, 1:3)
New ZealandNew Zealand: National League Women    
00:00Central Football W - Southern United W   2:1 (0:1, 2:0)
New ZealandNew Zealand: National League    
01:00Wellington Phoenix 2 - Birkenhead   4:2 (2:0, 2:2)
New ZealandNew Zealand: National League Women    
01:00Eastern Suburbs W - Northern Rovers W   4:2 (2:2, 2:0)
BermudaBermuda: Premier League    
02:00Dandy Town Hornets - PHC Zebras   0:0 (0:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
02:00Liberia - ADR Jicaral   3:2 (1:1, 2:1)
Costa RicaCosta Rica: Copa Costa Rica    
02:00Santa Ana - Herediano   0:0 (0:0, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
02:00Real Espana - Victoria   1:2 (1:2, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02:00Ocotal - Ferretti   1:1 (0:0, 1:1)
ColombiaColombia: Primera A    
02:05Ind. Medellin - America De Cali   2:1 (1:0, 1:1)
New ZealandNew Zealand: National League    
03:00Miramar - Wellington Olympic   1:4 (0:4, 1:0)
Hong KongHong Kong: Premier League    
08:00Tai Po - Hong Kong FC   1:2 (0:2, 1:0)
TaiwanTaiwan: Premier League    
08:00Hang Yuen - Taichung   1:5 (0:2, 1:3)
08:00Taipower - Taiwan Shihu   1:1 (1:1, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League Women    
09:00Perth W - Adelaide W   0:1 (0:1, 0:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
09:15Gresik - Persela Lamongan   POSTP.  
09:15Nusantara - Persekat   POSTP.  
09:15Sriwijaya - PSMS Medan   POSTP.  
IndiaIndia: I-League    
09:30Sreenidi Deccan - Gokulam   1:0 (0:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 1 Women    
10:00Banat W - Baia Mare W   1:0 (0:0, 1:0)
10:00Carmen Bucuresti W - Targu Mures W   9:0 (5:0, 4:0)
10:00Fairplay Bucuresti W - Csikszereda M. Ciuc W   1:5 (0:1, 1:4)
10:00Politehnica Timisoara W - CSM Alexandria W   4:0 (1:0, 3:0)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
10:00CSKA Pomir Dushanbe - Istiqlol Dushanbe   1:5 (0:1, 1:4)
10:00Khujand - Khatlon   2:0 (2:0, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig Women    
10:001207 Antalyaspor W - Amed SK W   0:0 (0:0, 0:0)
10:00Galatasaray W - Adana Idmanyurduspor W   3:0 (2:0, 1:0)
10:00Karadeniz Eregli Bld. W - Fatih Vatan Spor W   0:1 (0:1, 0:0)
10:00Karagumruk W - Dudullu W   2:1 (0:1, 2:0)
10:00Trabzonspor W - Konak Bld. W   3:1  
WorldWorld: Friendly International    
10:00United Arab Emirates U18 - Germany U18   0:8 (0:1, 0:7)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
10:30Strupcice - Banik Osek   6:2 (3:0, 3:2)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
10:30Rustavi - FC Gareji Sagarejo   2:3 (2:2, 0:1)
10:30Samtredia - Merani Martvili   1:0 (0:0, 1:0)
10:30Spaeri - Merani Tbilisi   4:2 (2:1, 2:1)
10:30WIT Georgia - Shukura   2:0 (2:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
10:45Paloma - Suderelbe   0:4 (0:0, 0:4)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
11:00FC Santa Coloma - UE Engordany   6:0 (1:0, 5:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
11:00Geestemunde - Hemelingen   1:6 (1:1, 0:5)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
11:00Bayern Munich II W - Gutersloh W   1:2 (0:0, 1:2)
11:00FC Koln II W - Turbine Potsdam II W   2:1 (0:0, 2:1)
11:00RB Leipzig W - Eintracht Frankfurt II W   2:1 (1:0, 1:1)
Hong KongHong Kong: Premier League    
11:00Lee Man Warriors - Resources Capital   3:1 (1:0, 2:1)
HungaryHungary: NB III - Centre    
11:00Paks II - Ferencvaros II   3:2 (3:0, 0:2)
11:00Ujpest II - Kecskemeti TE II   2:3 (2:1, 0:2)
HungaryHungary: NB III - West    
11:00Gyirmot II - Bicskei   2:1 (0:0, 2:1)
11:00Gyor II - Mori SE   2:1 (1:0, 1:1)
11:00Puskas Academy II - Budaorsi SC   1:1 (0:0, 1:1)
KenyaKenya: Super League    
11:00Coastal Heroes - Mombasa Elite   1:0 (0:0, 1:0)
MaltaMalta: Premier League    
11:00Zebbug - Hamrun   4:2 (2:1, 2:1)
PolandPoland: Polish Cup Women    
11:00Bydgoszcz II W - Czarni Sosnowiec W   0:4 (0:0, 0:4)
11:00Leczna II W - Sleza Wroclaw W   1:2 (0:0, 1:2)
RomaniaRomania: Liga 1 Women    
11:00Universitatea Galati W - Piros Security W   1:2 (1:1, 0:1)
RussiaRussia: FNL    
11:00Krasnodar 2 - Kamaz   2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
11:00La Union - Real Murcia B   1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Primera Federacion Women    
11:00Eibar W - SE AEM W   0:1 (0:0, 0:1)
TaiwanTaiwan: Premier League    
11:00Ming Chuan University - Taiwan Steel   0:3 (0:2, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:00Catalca - Kelkit   2:2 (1:1, 1:1)
UkraineUkraine: Persha Liga    
11:00Bukovyna - Nyva Ternopil   0:3 (0:1, 0:2)
11:00Dunaivtsi - Prykarpattya   2:0 (1:0, 1:0)
11:00Karpaty Lviv - Zhytomyr   1:2 (0:1, 1:1)
11:00Kremin - FC Chernihiv   3:0 (0:0, 3:0)
11:00LNZ Cherkasy - Hirnyk-Sport   5:0 (2:0, 3:0)
11:00Skoruk Tomakovka - SC Poltava   2:0 (1:0, 1:0)
UkraineUkraine: Youth League    
11:00Kryvbas 2020 U19 - Dnipro-1 U19   2:1 (1:0, 1:1)
UkraineUkraine: Championship Women    
11:00Dnipro-1 W - Vorskla Poltava W   1:5  
VietnamVietnam: Vietnamese Cup    
11:00Hanoi FC - Binh Dinh   2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: World Cup    
11:00Japan - Costa Rica   0:1 (0:0, 0:1)
BulgariaBulgaria: Bulgarian Cup    
11:30Marek - Lok. Plovdiv   0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 3    
11:30Zaragoza B - Saguntino   1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 4    
11:30Betis B - CD Utrera   1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
11:30Portugalete - Basconia   2:3  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
11:30AD Torrejon - Collado Villalba   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
11:30Portmany - Constancia   1:2  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 17    
11:30Huesca B - Calamocha   4:0  
SpainSpain: Primera Federacion Women    
11:30Rayo Vallecano W - CD Juan Grande W   1:0 (0:0, 1:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
11:30Lamphun Warrior - Sukhothai   3:1 (1:0, 2:1)
ThailandThailand: Thai League 2    
11:30Nakhon Pathom - Raj Pracha   1:1 (1:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
11:30Keciorengucu - Samsunspor   1:1 (0:1, 1:0)
11:30Pendikspor - Eyupspor   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 5    
11:45Grama - UE Sants   1:3 (1:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 17    
11:45Robres - Ejea   2:1  
CroatiaCroatia: 1. HNL Women    
12:00Hajduk Split W - Osijek W   0:3 (0:2, 0:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Legion - Elva   0:1 (0:0, 0:1)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
12:00Green Mamba - Madlenya   3:2  
12:00Manzini Wanderers - Royal Leopards   0:2  
12:00Tambankulu - Mbabane Swallows   0:4 (0:2, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
12:00TuS Makkabi Berlin - Neustrelitz   2:4 (2:2, 0:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
12:00Ipato - Asteras Petriti   2:0 (0:0, 2:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
12:00Rodos - Pyliou   1:0 (1:0, 0:0)
IndiaIndia: I-League    
12:00Mohammedan - TRAU FC   1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
12:00Pro Vercelli - Sangiuliano City   2:1 (1:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
12:00Audace Cerignola - Viterbese   2:0 (1:0, 1:0)
KenyaKenya: Premier League    
12:00Kariobangi Sharks - Ulinzi Stars   3:2 (3:1, 0:1)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
12:00Grobina - Metta/LU   2:3 (0:3, 2:0)
LesothoLesotho: Premier League    
12:00Liphakoe - Lijabatho        
LithuaniaLithuania: A Lyga    
12:00Neptunas - Dziugas Telsiai   0:4 (0:1, 0:3)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
12:00Buducnost - Jezero   2:1 (0:1, 2:0)
12:00Sutjeska - OFK Petrovac   2:0 (0:0, 2:0)
PolandPoland: Polish Cup Women    
12:00Pogon Tczew II W - UKS SMS Lodz II W   4:0 (1:0, 3:0)
12:00Unia Opole W - Gdansk W   0:16 (0:6, 0:10)
PortugalPortugal: Liga 3    
12:00Vitoria Guimaraes B - Vilaverdense   1:2 (0:2, 1:0)
PortugalPortugal: League Cup    
12:00Portimonense - Covilha   2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 1 Women    
12:00Ol. Cluj W - Vasas Odorhei W   8:2 (3:0, 5:2)
RussiaRussia: FNL    
12:00Veles Moscow - Yenisey   2:0 (0:0, 2:0)
12:00Volgar-Astrakhan - Rodina Moscow   1:1 (0:1, 1:0)
RussiaRussia: Russian Cup    
12:00Dynamo Moscow - Orenburg   1:0 (0:0, 1:0)
12:00FK Rostov - Akhmat Grozny   3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 1    
12:00Algeciras - San Sebastian Reyes   0:2 (0:2, 0:0)
12:00Ceuta - Pontevedra   1:2 (1:0, 0:2)
12:00CF Talavera - Linense   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Linares - Real Madrid B   0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 2    
12:00Baleares - CF Intercity   0:0 (0:0, 0:0)
12:00La Nucia - Eldense   1:0 (1:0, 0:0)
12:00R. Union - Gimnastic   2:3 (0:2, 2:1)
12:00UD Logrones - Amorebieta   1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 1    
12:00Rayo Cantabria - Valladolid Promesas   1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 3    
12:00Badalona Futur - Formentera   3:2 (1:0, 2:2)
12:00Hercules - Lleida   0:4 (0:2, 0:2)
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Terrassa   1:1 (0:0, 1:1)
12:00Mallorca B - CE Manresa   0:2 (0:2, 0:0)
12:00Prat - Pena Deportiva   1:3 (0:0, 1:3)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 4    
12:00FC Cartagena SAD B - Velez   2:1 (2:1, 0:0)
12:00Mar Menor - Xerez D.F.C.   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 5    
12:00Atl. Madrid B - Diocesano   1:0 (0:0, 1:0)
12:00CD Coria - Melilla   1:1 (0:1, 1:0)
12:00CD Estepona - Cacereno   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Don Benito - Atl. Paso   1:0 (1:0, 0:0)
12:00Montijo - Navalcarnero   2:0 (0:0, 2:0)
12:00Union Adarve - Socuellamos   3:2 (2:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
12:00Atletico Arteixo - Dep. Fabril   1:2 (0:1, 1:1)
12:00Gran Pena - Estradense   3:0  
12:00Viveiro - Arzua   2:0  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 2    
12:00Covadonga - Caudal Deportivo   1:1 (1:0, 0:1)
12:00Gijon B - Real Titanico   6:0 (2:0, 4:0)
12:00Llanes - Luarca   2:0  
12:00Praviano - Lealtad   2:2  
12:00Valdesoto - Tuilla   2:4 (2:0, 0:4)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
12:00Aurrera de Vitoria - Touring KE   1:1  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 5    
12:00Montanesa - L Hospitalet   0:3 (0:2, 0:1)
12:00Pobla Mafumet - Peralada   0:1  
12:00Vilafranca - San Cristobal CP   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
12:00Castellon B - Jove   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Levante B - Roda   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
12:00Las Rozas - CDE Madrid   2:1  
12:00RSD Alcala - Getafe B   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Ursaria - Pozuelo de Alarcon   2:0  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 8    
12:00Leonesa B - Almazan   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 9    
12:00Almeria B - Jaen   0:1  
12:00Huetor Vega - Maracena   1:1  
12:00Malaga B - Marbella   0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 10    
12:00Ayamonte - Coria C.F.   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Conil - Atletico Espeleno   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Rota - Pozoblanco   0:2  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
12:00Platges de Calvia - Llosetense   2:1  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 12    
12:00Tenerife B - Tamaraceite   1:1  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
12:00EG El Palmar CF - Bullense   1:0 (0:0, 1:0)
12:00Lorca Deportiva - Caravaca   2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 14    
12:00Arroyo - Fuente de Cantos   0:0 (0:0, 0:0)
12:00UP Plasencia - Olivenza   0:3  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 16    
12:00Racing Rioja B - River Ebro   3:0 (1:0, 2:0)
12:00Varea - Comillas   1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 17    
12:00Cuarte - CF Illueca   0:1  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 18    
12:00Azuqueca - Quintanar   2:2  
12:00Conquense - Toledo   1:0  
12:00Villarrobledo - Tarancon   1:0  
SpainSpain: Liga F Women    
12:00Alaves W - Betis W   3:1 (2:0, 1:1)
12:00Granadilla Tenerife W - Valencia W   1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Primera Federacion Women    
12:00CA Osasuna W - Barcelona B W   1:0 (1:0, 0:0)
12:00Real Oviedo W - Granada W   0:2 (0:1, 0:1)
ThailandThailand: Thai League 1    
12:00Nong Bua Pitchaya - Khonkaen Utd.   1:1 (1:0, 0:1)
12:00Prachuap - Lampang   1:1 (1:0, 0:1)
ThailandThailand: Thai League 2    
12:00Customs Utd - Chiangmai Utd   0:2 (0:0, 0:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
12:0024 Erzincanspor - Sivas Belediyespor   1:1 (1:1, 0:0)
12:00Bayburt - Erokspor   0:7 (0:2, 0:5)
12:00Duzcespor - Corum   POSTP.  
12:00Inegolspor - Amedspor   0:2 (0:0, 0:2)
12:00Isparta 32 Spor - Afyonspor   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Sanliurfaspor - Nazillispor   1:0 (0:0, 1:0)
12:00Tarsus - Ankaraspor   1:2 (1:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
12:00Adiyaman FK - Usakspor   1:0 (0:0, 1:0)
12:00Diyarbekirspor - Kirsehir Belediyespor   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Fethiyespor - Pazarspor   1:0 (1:0, 0:0)
12:00Iskenderunspor - Serik Belediyespor   1:1 (1:1, 0:0)
12:00Kirklarelispor - Kastamonuspor   3:0 (0:0, 3:0)
12:00Trabzon FK - Balikesirspor   2:1 (1:0, 1:1)
12:00Vanspor FK - Sariyer   1:1 (0:1, 1:0)
12:00Zonguldak - 1928 Bucaspor   1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
12:0052 Orduspor - Karsiyaka   1:0 (1:0, 0:0)
12:00Agri 1970 - Yomraspor   1:1 (1:0, 0:1)
12:00Belediye Derince - 1922 Konyaspor   2:0 (1:0, 1:0)
12:00Elazigspor - Hacettepe 1945   3:2 (0:1, 3:1)
12:00Kutahyaspor - Karakopru   0:1 (0:1, 0:0)
12:00Nevsehirspor - Sile Yildizspor   2:2 (1:0, 1:2)
12:00Yeni Amasyaspor - Edirnespor   0:1 (0:1, 0:0)
12:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Eskisehirspor   2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
12:00Ayvalikgucu - Darica Genclerbirligi   4:1 (0:0, 4:1)
12:00Bayrampasa - Ofspor   1:0 (1:0, 0:0)
12:00Bulvarspor - Kestel   2:1 (1:1, 1:0)
12:00Ergene Velimese - Elazig Karakocan   0:1 (0:0, 0:1)
12:00Eynesil - Kahramanmarasspor   1:1 (1:0, 0:1)
12:00Gumushanespor - Igdir FK   0:1 (0:0, 0:1)
12:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Turgutluspor   3:1 (1:1, 2:0)
12:00Kusadasispor - Orduspor 1967   2:1 (1:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
12:00Aksaray Bld. - Arguvan   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Bergama Bld. - Osmaniyespor   0:1 (0:0, 0:1)
12:00Beyoglu Yeni Carsi - Musspor   0:1 (0:0, 0:1)
12:00Cankaya FK - Efeler 09   1:1 (1:1, 0:0)
12:00Fatsa Belediyespor - Bursa   3:2 (1:2, 2:0)
12:00Hopaspor - Akhisarspor   3:1 (2:1, 1:0)
12:00Kepez Bld. - Tepecik   2:0 (0:0, 2:0)
12:00Nigde Anadolu - Erbaaspor   2:2 (1:0, 1:2)
12:00Siirt Ozel - Sapanca Genclikspor   3:1 (3:0, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig Women    
12:00ALG Spor W - Hakkarigucu Spor W   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Hatayspor W - Besiktas W   1:1  
UkraineUkraine: Premier League    
12:00Lviv - Kolos Kovalivka   0:1 (0:0, 0:1)
UkraineUkraine: Championship Women    
12:00Ateks W - Kolos Kovalivka W   0:5 (0:3, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
12:15Twente W - Ajax W   3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
12:15Silva SD - Arosa SC   1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 14    
12:15Azuaga - Villafranca   1:0  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 17    
12:15Binefar - Caspe   0:1 (0:1, 0:0)
BulgariaBulgaria: Bulgarian Cup    
12:30Litex Lovech - Cherno More   0:2 (0:0, 0:2)
12:30Spartak Varna - Chavdar Etropole   1:0 ET (0:0, 0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
12:30Reggina - Benevento   2:2 (2:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:30Sampdoria W - Sassuolo W   0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie B Women