Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
ArgentinaArgentina: Torneos De Verano    
01:00Colo Colo - U. De Chile 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
01:45Corinthians U20 - Resende U20 1:2 (1:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Queretaro - U.N.A.M.- Pumas 1:3 (1:2, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
02:00Alianza Lima - La Equidad 3:2 (2:0, 1:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
02:30Calor De San Pedro - Lobos Huerta 5:1 (3:1, 2:0)
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Necaxa - Monterrey 0:4 (0:3, 0:1)
AustraliaAustralia: A-League    
07:05Central Coast Mariners - Newcastle Jets POSTP.  
AustraliaAustralia: A-League Women    
07:05Adelaide W - Melbourne City W 0:1 (0:0, 0:1)
07:05Sydney W - Canberra W 6:0 (2:0, 4:0)
Hong KongHong Kong: Premier League    
08:00Southern District - Hong Kong Rangers POSTP.  
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
09:00Golden Arrows U23 - Chippa Utd. U23 3:1 (1:1, 2:0)
09:00Mamelodi Sundowns U23 - Maritzburg Utd U23 1:1 (1:0, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
09:00Energetik-BGU - FC Minsk 1:0 (1:0, 0:0)
IndiaIndia: I-League    
09:30Rajasthan - Indian Arrows POSTP.  
WorldWorld: Club Friendly    
09:30Lok. Sofia - Nadezhda Dobroslavci 2:0 (2:0, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League    
09:45Adelaide United - Melbourne City 2:2 (0:1, 2:1)
09:45Sydney FC - Brisbane Roar 1:1 (1:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
10:00Bursa - Batman Petrolspor 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
10:00Benatky n. Jiz. - Caslav 2:2 (0:1, 2:1)
10:00Dun. Streda - Petrzalka 5:1 (3:1, 2:0)
10:00Hradec Kralove - Chrudim 3:0 (1:0, 2:0)
10:00Opava - Sigma Olomouc B 2:1 (1:1, 1:0)
10:00Pohronie - Vratimov 2:1 (1:0, 1:1)
10:15Znojmo - Otrokovice 4:3 (4:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Tipsport liga    
10:30Bohemians - Jablonec 1:3 (0:1, 1:2)
10:30Ostrava - Prostejov 0:2 (0:0, 0:2)
10:30Senica - Skalica 0:1 (0:1, 0:0)
10:30Varnsdorf - Mlada Boleslav 1:3 (1:2, 0:1)
Hong KongHong Kong: Premier League    
10:30Lee Man Warriors - Eastern AA POSTP.  
WorldWorld: Club Friendly    
10:30Horsens - Aarhus Fremad 5:0 (2:0, 3:0)
10:30Kromeriz - Slovacko 1:5 (1:1, 0:4)
10:30Plzen - Usti nad Labem 1:0 (1:0, 0:0)
10:30Sokolov - Banik Most - Sous 0:2 (0:0, 0:2)
LesothoLesotho: Premier League    
11:00Kick4Life - Likhopo POSTP.  
11:00Likhopo - Defence Force 0:6 (0:1, 0:5)
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
11:00Swallows U23 - Orlando Pirates U23 1:5 (0:3, 1:2)
ThailandThailand: Thai League 2    
11:00Ayutthaya Utd - Muangkan Utd 1:3 (0:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Altindag Bld. - Beyoglu Yeni Carsi 0:4 (0:1, 0:3)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:00Arnavutkoy Bl. - Kutahyaspor 0:2 (0:0, 0:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Bayrampasa - Kizilcaboluk Spor Kulubu 2:2 (1:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:00Bergama Bld. - Elazigspor 2:1 (1:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Etimesgut - Trabzon FK 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:00Fatsa Belediyespor - Hendek 1:1 (1:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Turgutluspor - Sivas Belediyespor 0:2 (0:2, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
11:00Bielsko-Biala - GKS Katowice 1:2 (0:1, 1:1)
11:00Brno - Zlin 3:3 (2:1, 1:2)
11:00Ceske Budejovice - Pribram 2:0 (2:0, 0:0)
11:00Domzale - Budafoki 2:2 (1:2, 1:0)
11:00Eldense - UCAM Murcia 2:2 (2:0, 0:2)
11:00FC Dabas - Budaorsi SC 1:0 (1:0, 0:0)
11:00FC Gutersloh - Rodinghausen 2:5 (0:2, 2:3)
11:00Hradec Kralove - Liberec CAN.  
11:00Hutnik Krakow - Garbarnia 4:3 (1:3, 3:0)
11:00Istra 1961 - Foresta Suceava 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Kazincbarcikai - DVTK II 2:1 (0:1, 2:0)
11:00Kolding IF - Sonderjyske 0:2 (0:1, 0:1)
11:00Lausanne - Lausanne Ouchy 1:1 (1:1, 0:0)
11:00Lierse K. - Patro Eisden 1:0 (1:0, 0:0)
11:00Lisen - Samorin 2:0 (2:0, 0:0)
11:00Mioveni - FCSB 0:0 (0:0, 0:0)
11:00Piast Gliwice - Goczalkowice Zdroj 5:1 (3:1, 2:0)
11:00Polonia Bytom - Skra 2:3 (1:1, 1:2)
11:00Ruzomberok - Namestovo 3:1 (1:0, 2:1)
11:00Schalke II - ASC 09 Dortmund 10:0 (6:0, 4:0)
11:00Schalke II - Stuttgart II CAN.  
11:00SC Sopron - Papai Perutz 2:2 (1:1, 1:1)
11:00Sered - Komarno 1:1 (1:0, 0:1)
11:00SK Rapid Vienna (Am) - Stripfing 1:1 (1:1, 0:0)
11:00Stezyca - Jaguar Gdansk 4:2 (3:1, 1:1)
11:00Stomil Olsztyn - Mamry Gizycko 2:0 (2:0, 0:0)
11:00Teplice B - Hostoun 4:2 (2:0, 2:2)
11:00Trebisov - Spisska Nova Ves 4:0 (2:0, 2:0)
11:00Vysehrad - Chrudim CAN.  
11:00Vyskov - Hodonin 3:0 (3:0, 0:0)
11:00Zilina - Podbrezova 1:2 (0:2, 1:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
11:30Denver - Manzini Sea Birds 1:2  
RwandaRwanda: Premier League    
11:30AS Kigali - Rutsiro 1:2 (0:1, 1:1)
ThailandThailand: Thai League 1    
11:30Ratchaburi - Chiangrai Utd 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
11:30Adana Demirspor - Kayserispor 1:1 (1:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
11:30Denizlispor - Manisa FK 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
11:30Racing Luxembourg - Elversberg 1:3 (1:1, 0:2)
11:30Shakhtyor Soligorsk - Slavia Mozyr 3:0 (0:0, 3:0)
IraqIraq: Super League    
11:45Newroz - Naft Al-Basra 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
12:00Chelsea U18 - Brighton U18 1:1 (1:1, 0:0)
12:00Liverpool U18 - Manchester City U18 0:1 (0:0, 0:1)
12:00West Ham U18 - Arsenal U18 3:0 (0:0, 3:0)
IndiaIndia: I-League    
12:00Mohammedan - Churchill Brothers POSTP.  
IraqIraq: Super League    
12:00Al Karkh - Erbil 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Belenenses U23 - Maritimo U23 1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: Liga Portugal 2    
12:00Casa Pia - Academico Viseu 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Famalicao U23 - SC Farense U23 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
12:00Torreense W - SL Benfica W 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 12    
12:00Union Viera - Tenerife B 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
12:00Madrid C. W - Villarreal W 2:4 (0:3, 2:1)
ThailandThailand: Thai League 1    
12:00Nong Bua Pitchaya - Chonburi 3:2 (2:1, 1:1)
12:00Prachuap - Suphanburi 1:2 (0:0, 1:2)
ThailandThailand: Thai League 2    
12:00Sukhothai - Trat FC 2:2 (1:1, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
12:00Austria Vienna - TWL Elektra 8:3 (2:3, 6:0)
12:00Austria Vienna - Traiskirchen CAN.  
12:00Bonner - Hilden 2:0  
12:00Koln II - RW Koblenz 1:1 (0:1, 1:0)
12:00Legnica - Polkowice 0:2 (0:0, 0:2)
12:00Mura - Nafta 2:2 (1:1, 1:1)
12:00Rudes - Jarun 3:2 (2:1, 1:1)
12:00SG Dynamo Dresden - Jena 0:3 (0:1, 0:2)
12:00Toledo - CD Mostoles 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Widzew Lodz - Grodzisk M. CAN.  
WorldWorld: Friendly International    
12:00South Korea - Iceland 5:1 (3:0, 2:1)
WorldWorld: Club Friendly Women    
12:00Koln W - SGS Essen W 1:0 (0:0, 1:0)
ZambiaZambia: Super League    
12:00Indeni - Chambishi 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League    
12:05Perth Glory - Wellington Phoenix POSTP.  
EnglandEngland: Premier League U18    
12:30Southampton U18 - Tottenham U18 1:2 (1:1, 0:1)
IraqIraq: Super League    
12:30Al Najaf - Al Zawraa 2:2 (0:2, 2:0)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:30AS Roma W - Empoli W 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 12    
12:30Arucas - Atl. Paso 2:2 (1:1, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
12:30Leczna - Ostrowiec Swietokrzyski 4:0 (3:0, 1:0)
12:40Termalica B-B. - S. Rzeszow 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Tipsport liga    
13:00Sparta Prague B - Dukla Prague 2:3 (1:0, 1:3)
13:00Teplice - Mas Taborsko 3:3 (1:1, 2:2)
13:00Trnava - Z. Moravce-Vrable 3:5 (1:2, 2:3)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:00Manchester Utd W - Birmingham W 5:0 (4:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
13:00Leeds U18 - Blackburn U18 0:5 (0:1, 0:4)
IcelandIceland: Fotbolti.net Cup    
13:00Hafnarfjordur - Akranes 4:5 (2:3, 2:2)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
13:00Persela Lamongan - Persija Jakarta 1:1 (0:0, 1:1)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Kariobangi Sharks - Leopards 3:1 (1:1, 2:0)
13:00Mathare Utd. - Police FC 1:2 (1:0, 0:2)
SeychellesSeychelles: First Division League    
13:00St Michel United - Real Maldives POSTP.  
ThailandThailand: Thai League 2    
13:00Chiangmai FC - Kasetsart 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Customs Utd - Ranong 2:0 (1:0, 1:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
13:00Khonkaen Utd. - Port MTI FC 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Augsburg II - Aalen 1:3 (0:1, 1:2)
13:00Gyor - Szolnoki MAV 5:2 (1:2, 4:0)
13:00Halberstadt - Brandenburger 1:0  
13:00Honved - Zalaegerszegi 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Karvina - L. Mikulas 1:3 (0:2, 1:1)
13:00Legia - Botev Plovdiv 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Liverpool M. - Rentistas 1:1 (1:1, 0:0)
13:00Ludwigsfelder - Altglienicke 0:5 (0:3, 0:2)
13:00Michalovce - Presov 3:1 (1:1, 2:0)
13:00Ostrava - U Craiova 1948 CAN.  
13:00Siofok - Shkendija 2:2 (1:1, 1:1)
13:00Spartak Varna - Chernomorets Burgas 5:0 (3:0, 2:0)
13:00St. Pauli II - SC Victoria Hamburg CAN.  
13:00Wanderers - Boston River 0:1 (0:0, 0:1)
13:00Warta Poznan - Arka Gdynia 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Widzew Lodz - Siarka Tarnobrzeg 1:3 (1:1, 0:2)
13:00Young Boys - Grasshoppers 5:2 (3:1, 2:1)
13:00Zaglebie Sosnowiec - R. Rzeszow 2:2 (1:1, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly Women    
13:00Eintracht Frankfurt W - Elversberg W 7:0 (3:0, 4:0)
13:00Freiburg W - Grasshopper W 2:1 (2:0, 0:1)
13:00Sand W - Young Boys W 6:0 (3:0, 3:0)
LebanonLebanon: Premier League    
13:15Safa - Tadamon 1:0 (1:0, 0:0)
13:15Shabab El Bourj SC - Sporting Beirut 2:1 (2:0, 0:1)
CyprusCyprus: Division 2    
13:30ASIL Lysi - Sotiras 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Ayia Napa - Omonia 29th May 0:2 (0:1, 0:1)
13:30Chloraka - Xylotympou 3:0 (2:0, 1:0)
13:30Ermis - Paralimni 1:2 (1:1, 0:1)
13:30Karmiotissa - Achyronas Liopetriou 3:0 (1:0, 2:0)
13:30Nea Salamis - Anagennisi Derynia 3:2 (2:1, 1:1)
13:30Othellos Athienou - Omonia Aradippou 3:2 (0:1, 3:1)
EgyptEgypt: Division 2 - Group A    
13:30El Alameen - Aswan SC 1:0 (0:0, 1:0)
13:30El Madina El Monowara - El Badari 2:1 (0:0, 2:1)
13:30El Minya - Telephonaat Beni Suef 2:1 (1:0, 1:1)
13:30Fayoum - Asyut Petroleum 0:3 (0:0, 0:3)
13:30Hammadi - Beni Suef 2:1 (2:0, 0:1)
13:30Kima Aswan - Tamya 0:1 (0:1, 0:0)
13:30Sohag - Qena 2:1 (1:1, 1:0)
EnglandEngland: Premier League    
13:30Manchester City - Chelsea 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:30Aston Villa W - Manchester City W 0:3 (0:2, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
13:30Cardiff - Blackburn 0:1 (0:1, 0:0)
13:30Luton - Bournemouth 3:2 (2:0, 1:2)
EnglandEngland: League Two    
13:30Newport - Harrogate 4:0 (2:0, 2:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
13:30Nottingham U18 - Sunderland U18 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Nurnberg - Paderborn 1:2 (0:2, 1:0)
13:30St. Pauli - Aue 2:2 (1:1, 1:1)
13:30Werder Bremen - Dusseldorf 3:0 (0:0, 3:0)
IcelandIceland: Fotbolti.net Cup    
13:30Stjarnan - Vestmannaeyjar 4:2 (3:0, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
13:30Energie Cottbus - Hertha Zehlendorf CAN.  
13:30Kalju - Legion 2:2  
13:30LASK - Grazer 7:1 (1:1, 6:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
13:40Al Taee - Damac 1:2 (1:1, 0:1)
GreeceGreece: Super League 2    
13:45Irodotos - Panathinaikos B 0:0 (0:0, 0:0)
13:45Olympiacos Piraeus B - Kavala 2:2 (2:0, 0:2)
13:45Rodos - AEK Athens FC B POSTP.  
OmanOman: Professional League    
13:55Muscat - Al-Ittihad 2:0 (1:0, 1:0)
AlgeriaAlgeria: U21 League    
14:00ASO Chlef U21 - CR Belouizdad U21 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Kabylie U21 - Magra U21 0:1  
14:00USM Alger U21 - MC Alger U21 3:2 (2:1, 1:1)
BurundiBurundi: Primus League    
14:00Flambeau de l'Est - Le Messager Ngozi 1:3 (0:0, 1:3)
14:00Les Crocos - Kayanza 0:2  
14:00Musongati - Flambeau du Centre 0:3 (0:2, 0:1)
14:00New Oil - Aigle Noir 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Rukinzo - Bumamuru 1:1 (1:0, 0:1)
14:00TOP Junior - Royal de Muramvya 4:0 (1:0, 3:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:00Moneni Pirates - Mbabane Swallows 0:3 (0:1, 0:2)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Freiburg II - Magdeburg 2:3 (1:1, 1:2)
14:00Kaiserslautern - Meppen 4:0 (2:0, 2:0)
14:00Munich 1860 - Wehen 3:2 (1:2, 2:0)
14:00VfL Osnabruck - Saarbrucken 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:00VfL Lohbrugge - Hamm United POSTP.  
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
14:00Hapoel Tel Aviv - Nof Hagalil 2:2 (0:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie B    
14:00Cremonese - Como 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Reggina - Brescia 0:2 (0:2, 0:0)
LesothoLesotho: Premier League    
14:00LCS - Mazenod 5:0  
14:00Lifofane - Sefotha-Fotha POSTP.  
14:00LMPS - Kick4Life 0:1 (0:0, 0:1)
LibyaLibya: Premier League    
14:00Asswehly - Abu Salim 2:1  
MacaoMacao: Elite League    
14:00Benfica - Casa de Portugal 6:0 (2:0, 4:0)
NigeriaNigeria: NPFL    
14:00Akwa United - Katsina Utd 2:0 (1:0, 1:0)
OmanOman: Professional League    
14:00Al-Msnaa - Al Suwaiq 2:1 (2:0, 0:1)
14:00Nizwa - Sohar 1:2 (0:2, 1:0)
14:00Saham - Al-Rustaq POSTP.  
PortugalPortugal: Liga 3    
14:00CD Cova da Piedade - Oliveira Hospital 1:2 (0:1, 1:1)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00Nathalys - Diables Noirs 0:0 (0:0, 0:0)
RwandaRwanda: Premier League    
14:00Espoir - Etoile de L'Est 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Etincelles - Marines 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Rayon Sport - Musanze 0:0 (0:0, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Biashara Mara United - Kagera Sugar 3:3 (0:2, 3:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:00Istanbulspor AS - Umraniyespor 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:00Karagumruk - Rizespor 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Sivasspor - Trabzonspor 1:1 (1:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00AC Oulu - VPS CAN.  
14:00A. Klagenfurt - SV Spittal 7:1 (4:1, 3:0)
14:00Alemannia Aachen - Westerlo 2:4 (1:2, 1:2)
14:00Bocholt - Uerdingen 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Bordesholm - Heider SV 0:4  
14:00Brinkumer - Oberneuland CAN.  
14:00CFR Cluj - Ferencvaros CAN.  
14:00Eintracht Rheine - Preussen Munster 0:4 (0:2, 0:2)
14:00FC Juniors - Union Gurten 1:0 (0:0, 1:0)
14:00FK Frydek-Mistek - Zlin B 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Gedania Gdansk - Przodkowo 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Gyirmot - Vasas CAN.  
14:00Halle - Lokomotive Leipzig 1:4 (1:1, 0:3)
14:00Holstein Kiel II - Eichede 7:0  
14:00Homberg - Straelen 4:2 (3:1, 1:1)
14:00Jadran Dekani - Tabor Sezana 1:1 (0:1, 1:0)
14:00KPV Kokkola - SJK CAN.  
14:00Kray - Bergisch Gladbach 4:3 (0:2, 4:1)
14:00Kriens - Kickers Luzern 5:1 (1:1, 4:0)
14:00Lugano - Vaduz 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Mezokovesd-Zsory - Jagiellonia CAN.  
14:00MSV Neuruppin - TB Berlin CAN.  
14:00Osijek - O. Ljubljana 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Pirmasens - Ettelbruck 0:4 (0:2, 0:2)
14:00Ried - Vorwarts Steyr 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Ruzomberok - Banska Bystrica 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Sasel - Altona 2:0 (1:0, 1:0)
14:00SJK - Haka 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Wiedenbruck - Oberhausen 1:3 (0:2, 1:1)
14:00Xamax - Thun 1:3 (1:1, 0:2)
14:00Zalaegerszegi - Mura CAN.  
ZambiaZambia: Super League    
14:00Kafue Celtic - Forest Rangers 2:2 (1:2, 1:0)
14:00Kansanshi - Red Arrows 0:5 (0:3, 0:2)
14:00Konkola - Lusaka Dynamos 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Nkana - Zanaco 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Prison Leopards - Buildcon 2:1 (1:1, 1:0)
OmanOman: Professional League    
14:05Al Nahda - Oman Club 2:2 (0:1, 2:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Presidents Cup    
14:05Al Wasl - Al Ain 2:1 (0:1, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:15PK-35 - KTP CAN.  
OmanOman: Professional League    
14:25Dhofar - Bahla 2:1 (2:0, 0:1)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
14:30Chelghoum - Tlemcen 3:1 (1:0, 2:1)
BotswanaBotswana: Premier League    
14:30BDF XI - Orapa United 1:1 (0:0, 1:1)
FranceFrance: Division 1 Women    
14:30Montpellier W - St Etienne W 3:0 (2:0, 1:0)
14:30Paris FC W - Issy W 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Reims W - Fleury 91 W 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie A Women    
14:30Sampdoria W - Lazio W 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Verona W - AC Milan W 0:6 (0:4, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Scheveningen - GVVV POSTP.  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Barendrecht - ACV Assen POSTP.  
14:30DVS '33 Ermelo - Excelsior 31 POSTP.  
14:30Hoek - Ajax (Am) POSTP.  
14:30Lisse - VVOG POSTP.  
14:30Staphorst - ODIN '59 POSTP.  
14:30SteDoCo - GOES POSTP.  
WorldWorld: Club Friendly    
14:30Ahlen - FSV Frankfurt 3:4 (2:3, 1:1)
14:30Bellinzona - Schaffhausen CAN.  
14:30Giessen - Mainz II 1:2  
14:30Isloch - Dnepr Mogilev 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Kaan-Marienborn - SpVg Olpe 4:0 (2:0, 2:0)
14:30Luzern - Winterthur 0:1 (0:1, 0:0)
14:30O'Higgins - CD Santa Cruz 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Paks - Sabah Baku 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Rijeka - Bravo 3:0 (2:0, 1:0)
14:30Sibenik - Zarkovo 0:3 (0:1, 0:2)
14:30Sturm Graz - MOL Fehervar 0:2 (0:1, 0:1)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
15:00Hussein Dey - ES Setif 0:0 (0:0, 0:0)
AngolaAngola: Girabola    
15:00Bravos do Maquis - C.R.D. Libolo 0:3  
15:00Sagrada - Primeiro de Agosto 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Belgian Cup Women    
15:00Gent II W - St. Liege W 0:8 (0:3, 0:5)
15:00RSC Anderlecht W - Club Brugge W 4:0 (2:0, 2:0)
BotswanaBotswana: Premier League    
15:00BR Highlanders - Security Systems 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Jwaneng Galaxy - Gaborone Utd 1:5 (0:2, 1:3)
15:00Mogoditshane - Extension Gunners 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Morupule - Prisons XI Gaborone 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Police XI - Masitoaka 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Township Rollers - Gilport Lions 4:0 (1:0, 3:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
15:00Atletico GO U20 - Palmeiras U20 0:3 (0:2, 0:1)
15:00Canaa U20 - CA Juventus U20 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
15:00Liverpool U23 - Everton U23 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: FA Youth Cup    
15:00Crystal Palace U18 - Wolverhampton U18 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 0:0, 5:6)
FranceFrance: National 2 - Group A    
15:00Versailles - Saint-Pryve 3:1 (1:1, 2:0)
IcelandIceland: Reykjavik Cup    
15:00Fylkir - Fjolnir 3:0 (2:0, 1:0)
15:00IR Reykjavik - KR Reykjavik 2:5 (1:2, 1:3)
15:00Vikingur Reykjavik - Valur 1:1 (0:0, 1:1)
IndiaIndia: ISL    
15:00ATK Mohun Bagan - Bengaluru FC POSTP.  
IndiaIndia: I-League    
15:00TRAU FC - Kenkre POSTP.  
IraqIraq: Super League    
15:00Al Quwa Al Jawiya - Al Sinaah 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Sampdoria - Torino 1:2 (1:1, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:00Excelsior Maassluis - Noordwijk POSTP.  
15:00Kozakken Boys - IJsselmeervogels POSTP.  
15:00Quick Boys - Hardenberg POSTP.  
15:00Rijnsburgse Boys - Jong Volendam POSTP.  
15:00Spakenburg - TEC POSTP.  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
15:00Sportlust - Sparta Nijkerk POSTP.  
15:00Ter Leede - VVSB POSTP.  
15:00VV DOVO - Harkemase Boys POSTP.  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
15:00Annagh - Ballinamallard 1:2 (0:2, 1:0)
15:00Queens Univ. - Knockbreda 3:1 (1:1, 2:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Cailungo - Faetano POSTP.  
15:00Libertas - Folgore POSTP.  
15:00Murata - Virtus POSTP.  
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Altach - St. Gallen 1:4 (0:2, 1:2)
15:00Dragovoljac - Karlovac CAN.  
15:00Duren - Wegberg-Beeck 2:3 (2:2, 0:1)
15:00Ostrava - Lech Poznan 2:4 (0:2, 2:2)
15:00Sion - Servette 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Sturm Graz (Am) - Mettersdorf CAN.  
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30FC Koln - Bayern Munich 0:4 (0:2, 0:2)
15:30Mainz - Bochum 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Stuttgart - RB Leipzig 0:2 (0:1, 0:1)
15:30Union Berlin - Hoffenheim 2:1 (1:1, 1:0)
15:30Wolfsburg - Hertha Berlin 0:0 (0:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:30Jong Sparta Rotterdam - ASWH POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 8    
15:30Mirandes B - Almazan 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 3    
15:30UC Cartes - CD Colindres 2:0 (1:0, 1:0)
LebanonLebanon: Premier League    
15:45Al Ahed - Al Sahel 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 2    
15:45EI San Martin - Praviano 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 8    
15:45La Virgen - Atl. Tordesillas POSTP.  
AngolaAngola: Girabola    
16:00Kabuscorp - Desportivo Huila 1:1  
BeninBenin: Ligue 1    
16:00AS Cotonou - Requins 0:1  
16:00Avrankou Omnisport - AS Sobemap 1:4  
16:00Baboni - Espoir 0:1  
16:00Cavaliers - Damissa 0:1  
16:00Djeffa - Pobe 1:0  
16:00Energie Sports - Soleil 2:0  
16:00Pantheres - Dynamique Djougou 3:1  
16:00Upi Onm - Eternel 1:3  
CyprusCyprus: First Division    
16:00Ol. Nicosia - Paphos 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: Premier League    
16:00Burnley - Leicester POSTP.  
16:00Newcastle - Watford 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Norwich - Everton 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Wolves - Southampton 3:1 (1:0, 2:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Bamber Bridge - FC United 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Banbury - AFC Rushden & Diamonds 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: National League    
16:00Barnet - Chesterfield 1:4 (0:0, 1:4)
EnglandEngland: Championship    
16:00Barnsley - Blackpool POSTP.  
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Barwell - Peterborough Sports 2:2 (0:2, 2:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Beaconsfield Town - Dorchester 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Bishop's Stortford - Brightlingsea 5:0 (2:0, 3:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00Blyth - Gloucester 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Bognor Regis - Horsham FC 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Bowers & Pitsea - Carshalton 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Bromsgrove - Alvechurch 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Buxton - Warrington 3:3 (2:3, 1:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Chelmsford - Welling 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Coalville - Tamworth 4:0 (2:0, 2:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Cray - Corinthian-Casuals 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: National League North    
16:00Darlington - Kidderminster 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
16:00Derby - Sheffield Utd 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Eastbourne Boro - Hungerford 5:2 (1:2, 4:0)
EnglandEngland: Championship    
16:00Fulham - Bristol City 6:2 (5:2, 1:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Gainsborough - Basford 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: National League    
16:00Grimsby - Altrincham 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Hampton & Richmond - Dorking 1:2 (1:2, 0:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Haringey - Enfield Town 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Hartley Wintney - Merthyr Town 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Hemel Hempstead - Bath 3:1 (1:1, 2:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Hendon - Truro 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: National League North    
16:00Hereford - Gateshead 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Hitchin - St. Ives 4:0 (1:0, 3:0)
EnglandEngland: Championship    
16:00Huddersfield - Swansea 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: National League North    
16:00Kettering - Curzon Ashton 3:0 (1:0, 2:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Kingstonian - Wingate & Finchley 2:0 (2:0, 0:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00Leamington - AFC Fylde 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Lewes - Merstham 3:0 (2:0, 1:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Lowestoft - Biggleswade Town 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Margate - Hornchurch 0:3 (0:0, 0:3)
EnglandEngland: Championship    
16:00Middlesbrough - Reading 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Millwall - Nottingham 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Nuneaton - Rushall 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Oxford City - Billericay 1:2 (1:2, 0:0)
EnglandEngland: Championship    
16:00Peterborough - Coventry 1:4 (1:2, 0:2)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Poole - Gosport 2:1 (2:0, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
16:00Preston - Birmingham 1:1 (1:0, 0:1)
16:00QPR - West Brom 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Redditch - Stratford 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Royston - Leiston 1:2 (1:0, 0:2)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Salisbury - Met. Police 1:3 (1:1, 0:2)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00South Shields - Radcliffe 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Stafford - Hyde 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Stalybridge - Scarborough 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Swindon S - Hayes & Yeading 0:4 (0:2, 0:2)
16:00Taunton - Wimborne 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Walton Casuals - Farnborough 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: National League    
16:00Wealdstone - Dover 2:1 (0:1, 2:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Weston-super-Mare - Kings Langley 3:0 (1:0, 2:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Whitby - Atherton 0:2 (0:2, 0:0)
16:00Witton - Matlock 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Worthing - Leatherhead 4:0 (3:0, 1:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Yate Town - Harrow 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: League One    
16:00Accrington - Sunderland 1:1 (0:0, 1:1)
16:00AFC Wimbledon - Morecambe 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Bolton - Ipswich 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Cheltenham - Charlton 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Crewe - Shrewsbury 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Doncaster - Wigan 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Fleetwood - Rotherham 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Gillingham - Burton 1:3 (1:0, 0:3)
16:00Lincoln - Cambridge Utd 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Portsmouth - MK Dons 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Sheffield Wed - Plymouth 4:2 (2:0, 2:2)
16:00Wycombe - Oxford Utd 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: League Two    
16:00Bradford City - Salford 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Bristol Rovers - Hartlepool 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Carlisle - Crawley 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Colchester - Barrow 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Exeter - Scunthorpe 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Mansfield - Walsall 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Northampton - Forest Green 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Port Vale - Swindon 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Stevenage - Sutton 3:3 (2:0, 1:3)
16:00Tranmere - Rochdale 2:0 (2:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
16:00Stoke City U18 - Derby U18 3:0 (0:0, 3:0)
EnglandEngland: FA Trophy    
16:00Aldershot - Bromley 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Alfreton - FC Halifax 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 2:3)
16:00Boreham Wood - Maidstone 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 5:4)
16:00Dag & Red - Southend 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Dartford - Weymouth 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Morpeth - Boston Utd 4:3 (2:3, 2:0)
16:00Notts Co - Eastleigh 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Southport - Solihull Moors 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Spennymoor - Plymouth Parkway 3:1 (0:1, 3:0)
16:00St. Albans - Cheshunt 0:3 (0:0, 0:3)
16:00Stockport - Larkhall 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Tonbridge - King’s Lynn 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 4:3)
16:00Yeovil - Needham Market 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 7:8)
16:00York - Slough 1:0 (1:0, 0:0)
GhanaGhana: Premier League    
16:00Berekum Chelsea - Asante Kotoko 0:0 (0:0, 0:0)
GibraltarGibraltar: National League    
16:00Mons Calpe - Europa FC 1:3 (0:2, 1:1)
GreeceGreece: Super League 2    
16:00AO Trikala - O. Volos POSTP.  
MexicoMexico: Liga MX U20    
16:00Atlas U20 - Atl. San Luis U20 1:3 (1:1, 0:2)
16:00Cruz Azul U20 - Juarez U20 0:0 (0:0, 0:0)
16:00U.A.N.L.- Tigres U20 - Puebla U20 4:1  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
16:00Carrick Rangers - Glenavon 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Larne - Dungannon 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Linfield - Ballymena 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Portadown - Coleraine 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Warrenpoint - Crusaders 0:1 (0:0, 0:1)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
16:00Ards - Dundela 1:3 (1:0, 0:3)
16:00Ballyclare - Institute 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Dergview - Loughgall 1:1 (1:0, 0:1)
PortugalPortugal: Liga 3    
16:00CDC Montalegre - Vitoria Guimaraes B 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Sanjoanense - Oliveirense 1:2 (1:1, 0:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:00Sporting U23 - Academica U23 4:3 (2:0, 2:3)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Cheminots - Otoho d'Oyo 1:1 (1:1, 0:0)
ScotlandScotland: Championship    
16:00Ayr - Morton 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Dunfermline - Hamilton 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Inverness - Queen of South 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Raith - Arbroath 1:2 (1:0, 0:2)
ScotlandScotland: League One    
16:00Airdrieonians - Falkirk 3:2 (2:0, 1:2)
16:00Alloa - Queen's Park 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Cove Rangers - Montrose 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Dumbarton - East Fife 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Peterhead - Clyde 1:1 (0:1, 1:0)
ScotlandScotland: League Two    
16:00Annan - Forfar Athletic 2:2 (1:2, 1:0)
16:00Elgin City - Albion Rovers 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Kelty Hearts - Edinburgh City 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Stenhousemuir - Cowdenbeath 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Stranraer - Stirling 3:3 (1:1, 2:2)
ScotlandScotland: Lowland League    
16:00Berwick - Civil Service Strollers 3:1 (1:1, 2:0)
16:00Caledonian Braves - Rangers B 2:2 (0:0, 2:2)
16:00Cumbernauld Colts - Edinburgh University 4:3 (1:1, 3:2)
16:00Dalbeattie Star - Broomhill 3:2 (0:0, 3:2)
16:00East Stirlingshire - East Kilbride 4:5 (3:3, 1:2)
16:00Gala Fairydean - Bonnyrigg Rose 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Gretna 2008 - Celtic B 3:3 (2:0, 1:3)
16:00Spartans - Vale Of Leithen 8:0 (5:0, 3:0)
16:00Stirling University - Bo'ness United 1:1 (1:1, 0:0)
ScotlandScotland: Highland League    
16:00Brechin - Fort William 4:0 (1:0, 3:0)
16:00Buckie Thistle - Formartine Utd 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Deveronvale - Wick Academy 3:4 (0:2, 3:2)
16:00Inverurie Loco Works - Fraserburgh 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Keith - Strathspey Thistle 5:1 (2:1, 3:0)
16:00Lossiemouth - Forres Mechanics 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Nairn County - Brora Rangers 0:3 (0:3, 0:0)
16:00Rothes - Huntly 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Turriff Utd - Clachnacuddin 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 8    
16:00Atl. Astorga - Palencia CF 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 2    
16:00Langreo B - Mosconia 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
16:00Pamplona - CD Corellano 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
16:00Paracuellos Antamira - Villaviciosa 4:1 (1:0, 3:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
16:00San Ignacio - Beasain 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
16:00Torrellano - Saguntino 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 2    
16:00Tuilla - Real Titanico 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Copa del Rey    
16:00Mallorca - Espanyol 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division Women    
16:00Athletic Bilbao B W - Racing Santander W 1:0 (0:0, 1:0)
16:00CA Osasuna W - Barcelona B W 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Castellon W - La Solana W 1:0 (0:0, 1:0)
16:00CD Parquesol CF W - Gijon W 1:1 (0:1, 1:0)
TogoTogo: Championnat National    
16:00Binah - Sara Sport 0:0 (0:0, 0:0)
16:00OTR - Kotoko 2:0  
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Dessel - RWDM 2:3 (0:0, 2:3)
16:00Hagen - Sprockhovel 0:5 (0:1, 0:4)
16:00Krefeld-Fischeln - TuRU Dusseldorf 3:1 (3:1, 0:0)
16:00Lippstadt - Kassel 4:3 (3:2, 1:1)
16:00Univ. Craiova - Ch. Odessa CAN.  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
16:05Al-Nassr - Al-Faisaly 4:0 (1:0, 3:0)
BelgiumBelgium: Jupiler Pro League    
16:15Leuven - KV Mechelen POSTP.  
GreeceGreece: Super League    
16:15Asteras Tripolis - Volos 1:0 (1:0, 0:0)
16:15Lamia - Ionikos 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B    
16:15Pisa - Frosinone 1:3 (1:0, 0:3)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 3    
16:15Escobedo - Torina 3:1 (1:0, 2:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
16:30Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva 2:2 (1:1, 1:1)
MaliMali: Premiere Division    
16:30Bakaridjan - AS Douanes de Sikasso 3:1  
16:30Bougouba - Foot Elite 2:2 (0:1, 2:1)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
16:30Den Haag - Oss 2:0 (0:0, 2:0)
PortugalPortugal: Liga Portugal    
16:30Boavista - Gil Vicente 1:1 (1:0, 0:1)
PortugalPortugal: Liga Portugal 2    
16:30Penafiel - Vilafranquense 4:3 (2:2, 2:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
16:30Anaitasuna FT - Beti Gazte 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
16:30Felanitx - Rotlet Molinar 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 2    
16:30Luarca - Basico Urraca 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
16:30Manacor - Sant Rafel 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
16:30Ourense CF - Viveiro POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
16:30Pasaia - SD Deusto 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
16:30Subiza - Valle Egues 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
16:30Tolosa FC - Alaves B 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 17    
16:30Utebo FC - Cuarte 3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division Women    
16:30Pradejon W - Dep. La Coruna W 0:2 (0:1, 0:1)
AlbaniaAlbania: Superliga    
16:45Skenderbeu - Laci 0:0 (0:0, 0:0)
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations    
17:00Nigeria - Sudan 3:1 (2:0, 1:1)
FranceFrance: Ligue 1    
17:00St Etienne - Lens 1:2 (1:0, 0:2)
FranceFrance: National 2 - Group A    
17:00Romorantin - Guingamp II 2:3 (2:0, 0:3)
LibyaLibya: Premier League    
17:00Al Hilal - Al Tahaddi 2:1  
MaliMali: Premiere Division    
17:00Djoliba - USC Kita 1:2  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
17:00Cimarrones de Sonora 2 - Alacranes de Durango 1:1  
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:00Camara de Lobos - Maritimo B 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 16    
17:00Agoncillo - CF Rapid 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
17:00Amurrio Club - Lagun Onak 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 3    
17:00Atletico Albericia - Vimenor 1:1 (0:1, 1:0)
17:00Castro - UD Samano 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
17:00CD Choco - Polvorin 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
17:00CD Gares - Azkoyen 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
17:00Dep. Fabril - Noia 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
17:00Durango - Basconia 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 18    
17:00Hogar Alcarreno - Miguelturreno 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
17:00Leioa - Aurrera Ondarroa 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
17:00Somozas - Arnoia 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
17:00Torrent - Roda 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division Women    
17:00Pozoalbense W - Betis B W 2:1 (2:0, 0:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
17:00Dodoma Jiji - Geita Gold 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
17:00Antalyaspor - Fenerbahce 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Kocaelispor - Ankaragucu 1:2 (1:1, 0:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Presidents Cup    
17:00Al Jazira - Al Wahda 1:2 (1:0, 0:2)
WorldWorld: Club Friendly    
17:00Din. Bucuresti - Farul Constanta 2:2 (1:0, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly Women    
17:00MOL Fehervar W - Soroksar W CAN.  
OmanOman: Professional League    
17:15Al Seeb - Al Nasr 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 8    
17:15Ciudad Rodrigo CF - Bembibre 0:2 (0:0, 0:2)
IraqIraq: Super League    
17:30Al Wasat - Al-Qassim 4:1 (2:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
17:30Burlades - Cortes 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
17:30Villarreal C - Silla CF 4:1 (2:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
17:45Collerense - Llosetense 0:3  
BotswanaBotswana: Premier League    
18:00Notwane - Sua Flamingoes 0:3 (0:0, 0:3)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
18:00Grecia - Herediano 1:1 (1:0, 0:1)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Achnas - APOEL 0:3 (0:2, 0:1)
FranceFrance: Division 2 Women    
18:00La Roche W - Vendenheim W 2:0 (0:0, 2:0)
FranceFrance: National 2 - Group A    
18:00Granville - Poissy 2:2 (2:1, 0:1)
18:00Vitre - Blois 4:1 (2:1, 2:0)
FranceFrance: National 2 - Group B    
18:00Beauvais - Lens II 2:1 (0:1, 2:0)
18:00Fleury-Merogis - St Quentin 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Metz II - Paris 13 Atl. 0:3 (0:2, 0:1)
FranceFrance: National 2 - Group C    
18:00Monaco II - Marignane 0:1 (0:1, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group D    
18:00Angers II - Chamalieres 1:1 (1:0, 0:1)
18:00Bourges 18 - Colomiers 4:1  
18:00Les Herbiers - Montpellier II 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Salernitana - Lazio 0:3 (0:2, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
18:00De Treffers - Katwijk POSTP.  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
18:00Al Ahli SC - Al-Hazem 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Al-Hilal - Al-Taawon 3:2 (2:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
18:00Acero - Callosa 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
18:00Barakaldo - CD Vitoria POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 9    
18:00CD Torreperogil - Intergym Melilla 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 4    
18:00Uritarra - Santuxu 1:1  
EnglandEngland: Premier League    
18:30Aston Villa - Manchester Utd 2:2 (0:1, 2:1)
EnglandEngland: FA Trophy    
18:30Wrexham - Folkestone 5:1 (1:0, 4:1)
FranceFrance: National 2 - Group D    
18:30Moulins-Yzeure - Angouleme CFC 1:1 (0:0, 1:1)
18:30Stade Montois - Nantes II 0:4 (0:1, 0:3)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:30B. Monchengladbach - Bayer Leverkusen 1:2 (0:0, 1:2)
GibraltarGibraltar: National League    
18:30St Josephs - Europa Point 6:0 (3:0, 3:0)
GreeceGreece: Super League    
18:30PAOK - OFI Crete 3:0 (0:0, 3:0)
18:30Smyrnis - Aris 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 16    
18:30Yague - Berceo 1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Copa del Rey    
18:30Gijon - Cadiz CF 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 2:4)
18:30Girona - Rayo Vallecano 1:2 (1:1, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
18:45Nijmegen - Heracles 0:0 (0:0, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:50Hapoel Jerusalem - Maccabi Tel Aviv 1:3 (0:1, 1:2)
BrazilBrazil: Campeonato Cearense    
19:00Atletico-CE - Ferroviario 1:3 (0:2, 1:1)
19:00Crato - Pacajus 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
19:00Desportivo U20 - IAPE U20 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 5:4)
19:00Internacional U20 - Portuguesa U20 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:3)
FranceFrance: Ligue 2    
19:00Guingamp - Grenoble 0:0 (0:0, 0:0)
19:00Nancy - Bastia 2:1 (1:0, 1:1)
19:00Rodez - Dijon 0:2 (0:1, 0:1)
19:00Toulouse - Pau FC 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
19:00U.N.A.M.- Pumas W - Club America W 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Portugal    
19:00Benfica - Moreirense 1:1 (0:0, 1:1)
19:00Braga - Maritimo 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 12    
19:00Las Zocas - CD Marino 0:4 (0:3, 0:1)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 1    
19:00Rayo Majadahonda - CD Badajoz 0:0 (0:0, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
19:30M. Tzur Shalom - Hapoel Bnei Faradis 0:0 (0:0, 0:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
19:45KF Tirana - Vllaznia 0:0 (0:0, 0:0)
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations    
20:00Guinea Bissau - Egypt 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
20:00Bahia De Feira - Bahia 2:2 (1:1, 1:1)
20:00Jacuipense - Doce Mel 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Cearense    
20:00Caucaia - Icasa 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Iguatu - Maracana 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
20:00Sergipe - Falcon 2:1 (1:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Piauiense    
20:00Flamengo PI - Julho Esporte 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Oeirense - River-PI 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Parnahyba - Fluminense-PI 0:3 (0:1, 0:2)
FranceFrance: Ligue 2    
20:00Sochaux - Caen 3:2 (0:2, 3:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:00Feyenoord - Vitesse 0:1 (0:0, 0:1)
20:00Twente - Heerenveen 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 2    
20:00Roces - R. Oviedo B 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
20:00Tombense - Vilavelhense 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
20:30Manchester City U23 - Manchester Utd U23 3:1 (3:0, 0:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
20:30Darmstadt - Karlsruher SC 2:2 (0:1, 2:1)
BelgiumBelgium: Jupiler Pro League    
20:45Club Brugge KV - St. Truiden 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie A    
20:45Juventus - Udinese 2:0 (1:0, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00Cariari Pococi - Municipal Turrialba 2:2 (1:0, 1:2)
21:00Marineros - Escorpiones POSTP.  
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Paris SG - Brest 2:0 (1:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
21:00G.A. Eagles - Waalwijk 0:2 (0:2, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
21:00FBC Melgar - Pereira 1:0 (0:0, 1:0)
21:00Novo Hamburgo - SER Caxias 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
21:15Osasco Audax U20 - Vasco U20 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 0:0, 3:4)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
22:00Barrio Mexico - Puerto Golfito FC 4:0 (4:0, 0:0)
22:00CS Uruguay - Santa Ana POSTP.  
22:00San Jose FC - Liberia 1:2 (1:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
22:00Inter de Queretaro - Canoneros Marina POSTP.  
22:00Leviatan - Reboceros de La Piedad POSTP.  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
22:00Uruapan - Guerreros De Xico 7:0  
WorldWorld: Club Friendly    
22:00Carlos Mannucci - Grau CAN.  
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
22:30Alagoinhas - Vitoria da Conquista 4:1 (2:1, 2:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
22:30Mazorqueros - Colima FC 3:2 (1:2, 2:0)
22:30Tritones Vallarta - Mineros de Fresnillo POSTP.  
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
23:00Retro U20 - Cruzeiro U20 0:2 (0:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
23:00Cafetaleros - Escorpiones 4:2 (0:0, 4:2)
23:00Catedraticos Elite - Coras 0:2 (0:2, 0:0)
23:00Gavilanes de Matamoros - Leones Negros 2 POSTP.  
23:00Saltillo - UA Zacatecas POSTP.  
23:15Canamy - Lobos ULMX 2:2 (0:0, 2:2)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
23:30Flamengo RJ U20 - Oeste U20 0:2 (0:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX    
00:00Atlas - Atl. San Luis 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
00:00Queretaro W - Pachuca W 0:2 (0:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX U20    
00:45Club Tijuana U20 - Club Leon U20 1:2  
ArgentinaArgentina: Torneos De Verano    
01:00Independiente - San Lorenzo 0:1 (0:1, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
01:00Alajuelense - Guadalupe 1:0 (1:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
01:00Cofutpa - Municipal Garabito POSTP.  
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
01:00Antigua - Deportivo Achuapa 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
01:45Sao Paulo U20 - Sao Caetano U20 3:0 (2:0, 1:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
02:00Aguila - Jocoro 0:0 (0:0, 0:0)
02:00Chalatenango - Atletico Marte 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00U.A.N.L.- Tigres - Puebla 0:2 (0:2, 0:0)
04:00Cruz Azul - Juarez 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League Women    
04:05Wellington Phoenix W - Brisbane Roar W 2:3 (2:1, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX    
04:06Club Tijuana - Club Leon 1:1 (0:1, 1:0)
AustraliaAustralia: A-League Women    
06:05WS Wanderers W - Melbourne Victory W 0:1 (0:0, 0:1)
Hong KongHong Kong: Premier League    
08:00HK U23 - Resources Capital POSTP.  
AustraliaAustralia: A-League    
08:45WS Wanderers - Melbourne Victory POSTP.  
AustraliaAustralia: A-League Women    
08:45Newcastle W - Perth W 1:1 (0:0, 1:1)
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
09:00Amazulu U23 - Cape Town City U23 1:0  
09:00Kaizer Chiefs U23 - Marumo Gallants U23 4:0 (2:0, 2:0)
09:00Supersport Utd U23 - Royal AM U23 1:3 (0:0, 1:3)
09:00TS Galaxy U23 - Baroka U23 3:1 (1:0, 2:1)
AlgeriaAlgeria: U21 League    
10:00Biskra U21 - Constantine U21 1:2 (1:1, 0:1)
10:00Saoura U21 - Paradou U21 2:1 (1:1, 1:0)
TurkeyTurkey: Super Lig Women    
10:001207 Antalyaspor W - Kocaeli Bayan W 3:1 (0:1, 3:0)
10:00Fenerbahce W - Amed SK W 3:1 (1:0, 2:1)
10:00Galatasaray W - Konak Bld. W 1:1 (1:1, 0:0)
10:00Hatayspor W - Fatih Vatan Spor W 0:3  
10:00Karadeniz Eregli Bld. W - Besiktas W 1:7 (0:4, 1:3)
10:00Karagumruk W - Adana Idmanyurduspor W 1:1 (1:1, 0:0)
10:00Kayseri W - Trabzonspor W 1:0 (1:0, 0:0)
10:00Kirecburnu W - Atasehir W 0:7 (0:3, 0:4)
10:00Rizespor W - ALG Spor W 0:3 (0:1, 0:2)
10:00Sivasspor W - Ilkadim Bld. YAB-PA W 2:1  
WorldWorld: Club Friendly    
10:00Mlada Boleslav B - SK Kladno 2:0 (1:0, 1:0)
10:30Slavia Prague B - Zivanice 3:3 (1:2, 2:1)
10:45Paloma - Sasel CAN.  
AndorraAndorra: Andorra Cup    
11:00FC Rangers - UE Engordany 0:5 (0:2, 0:3)
11:00Inter Escaldes - Sant Julia 3:0 (2:0, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
11:00Stellenbosch - Sekhukhune POSTP.  
SpainSpain: Primera Division Women    
11:00Betis W - Eibar W 2:0 (1:0, 1:0)
11:00Levante W - Athletic Bilbao W 2:3 (1:2, 1:1)
11:00Rayo Vallecano W - Real Madrid W POSTP.  
SpainSpain: Segunda Division Women    
11:00Elche CF W - Albacete W 4:2 (2:1, 2:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:0052 Orduspor - Kusadasispor 3:1 (3:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Adiyamanspor - Vanspor FK 3:1 (2:1, 1:0)
11:00Afjet Afyonspor - Bodrumspor 0:2 (0:2, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Agri 1970 - Icel 1:2 (0:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:00Akhisarspor - Zonguldak 0:0 (0:0, 0:0)
11:00Ankara Demirspor - Sanliurfaspor 2:1 (2:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Belediye Derince - Edirnespor 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Cankaya FK - Ofspor 1:3 (1:1, 0:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Carsambaspor - Sile Yildizspor 1:1 (1:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Ceyhanspor - Gumushanespor 1:5 (0:4, 1:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Diyarbekirspor - Corum 2:0 (2:0, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig Women    
11:00Dudullu W - Hakkarigucu Spor W 1:4 (1:3, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Elazig Karakocan - Hacettepe 2:1 (1:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Ergene Velimese - Sariyer 3:0 (1:0, 2:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:00Eskisehirspor - Karacabey Belediyespor 2:1 (1:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Fethiyespor - Kirikkale Buyuk Anadolu 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:00Hopaspor - Kahta POSTP.  
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Igdir FK - Kestel 2:1 (0:0, 2:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Inegolspor - Ankaraspor 3:1 (1:0, 2:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Iskenderun - Aksaray Bld. 2:1 (1:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:00Isparta 32 Spor - 1928 Bucaspor 1:3 (0:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Karakopru - Kardemir Karabuk 5:1 (2:0, 3:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:00Karaman Bld. - Catalca 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Karsiyaka - Erokspor 1:2 (0:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:00Kelkit - Erbaaspor 1:1 (1:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:00Kirsehir Belediyespor - Pazarspor 3:1 (1:0, 2:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Malatya - Duzcespor 0:1 (0:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:00Mamak - Nevsehirspor 0:5 (0:2, 0:3)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Modafenspor - Mardin BB 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:00Nazillispor - Kirklarelispor 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Nigde Anadolu - Soma Spor 1:3 (0:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:00Osmaniyespor - Sancaktepe 3:0 (3:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Sakaryaspor - Bayburt 2:0 (0:0, 2:0)
11:00Serik Belediyespor - Kahramanmarasspor 0:3 (0:1, 0:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:00Tarsus - 1922 Konyaspor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Tepecik - Orduspor 1967 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:00Usakspor - Amedspor 1:1 (0:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Yomraspor - Darica Genclerbirligi 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
11:00Lok. Zagreb - Opatija 2:3 (2:3, 0:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
11:30Young Buffaloes - Malanti Chiefs 5:1  
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
11:30Valadares Gaia W - Varzim W 2:0 (2:0, 0:0)
RwandaRwanda: Premier League    
11:30Gorilla - Bugesera FC 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
11:30AD Torrejon - Tres Cantos 0:1 (0:0, 0:1)
11:30Alcorcon B - CDE Madrid 3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 18    
11:30Almansa - Illescas 0:2 (0:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
11:30Carabanchel - Villaverde San Andres 0:2 (0:1, 0:1)
11:30Colonia M. - Trival Valderas 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 17    
11:30Giner Torrero - Biescas 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
11:30Portmany - Binissalem 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
11:30Recambios Colon - Atzeneta 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 17    
11:30Zaragoza B - Epila 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
11:30Atl. Madrid W - Huelva W 3:2 (0:1, 3:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
11:30Altay - Alanyaspor 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
11:30Keciorengucu - Eyupspor 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Tuzlaspor - Altinordu 2:1 (1:1, 1:0)
IraqIraq: Super League    
11:45Zakho - Naft Missan 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 17    
11:45Barbastro - Santa Anastasia 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 3    
11:45Barreda Balompie - Textil Escudo 2:1 (1:0, 1:1)
11:45Guarnizo - Noja 1:1 (0:0, 1:1)
11:45Siete Villas - Selaya 2:2 (0:1, 2:1)
FranceFrance: Division 2 Women    
12:00Strasbourg W - Brest W POSTP.  
IraqIraq: Super League    
12:00Al Kahraba - Al Minaa 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Al Naft - Samarra 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Baghdad - Al Talaba 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:00Pomigliano W - Juventus W 0:5 (0:2, 0:3)
MacaoMacao: Elite League    
12:00Monte Carlo - Lun Lok 5:1 (2:0, 3:1)
PortugalPortugal: Liga 3    
12:00Braga B - Canelas 2010 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Portugal 2    
12:00Nacional - Benfica B 0:3 (0:2, 0:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
12:00Coruchense - Operario 1:3 (0:1, 1:2)
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
12:00Stellenbosch U23 - Sekhukhune U23 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
12:00Atl. Madrid B - Ursaria 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
12:00Beti Kozkor - Huarte 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
12:00Castellon B - Ilicitano 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 10    
12:00CD Utrera - Cabecense 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 18    
12:00Ciudad Real - Quintanar 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
12:00Constancia - Poblense 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
12:00EG El Palmar CF - Mazarron CF 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
12:00Inter Ibiza - Soller 3:1  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 9    
12:00Jaen - Torre del Mar 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
12:00Las Rozas - Parla 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 5    
12:00L Hospitalet - Pobla Mafumet 4:2 (2:0, 2:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 10    
12:00Los Barrios - CD Gerena 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 9    
12:00Malaga B - Atletico de Porcuna 1:3 (0:0, 1:3)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
12:00Mercadal - Platges de Calvia 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
12:00Pozuelo de Alarcon - Moratalaz POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
12:00Real Murcia B - Yeclano 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
12:00RSD Alcala - Complutense 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
12:00Son Veri - Murense 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 18    
12:00Villarrobledo - San Clemente 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 2    
12:00UD Logrones B - Naxara 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Copa del Rey    
12:00Baleares - Valencia 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
12:00Real Sociedad W - Barcelona W POSTP.  
12:00Sevilla FC W - Valencia W 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division Women    
12:00Real Oviedo W - Atl. Madrid B W 0:1  
12:00Santa Teresa W - Alhama W 3:1 (1:1, 2:0)
12:00SE AEM W - EDF Logrono W 2:1 (0:1, 2:0)
12:00Seagull W - Espanyol W 0:3 (0:1, 0:2)
ThailandThailand: Thai League 1    
12:00Muang Thong Utd - Pathum United 2:2 (1:0, 1:2)
12:00Police Tero - Nakhon Ratchasima FC 0:1 (0:1, 0:0)
ThailandThailand: Thai League 2    
12:00Rayong FC - Phrae 3:2 (1:0, 2:2)
TurkeyTurkey: Super Lig Women    
12:00Fomget GSK W - Altay W 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
12:15Utrecht - Ajax 0:3 (0:3, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
12:15PEC Zwolle W - Twente W 1:4 (1:2, 0:2)
Hong KongHong Kong: Premier League    
12:30Hong Kong FC - Kitchee POSTP.  
ItalyItaly: Serie A    
12:30Sassuolo - Verona 2:4 (0:2, 2:2)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:30Fiorentina W - Sassuolo W 1:6 (1:1, 0:5)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 5    
12:30Sant Andreu - Girona B POSTP.  
ThailandThailand: Thai League 1    
12:30Chiangmai Utd - Buriram 1:4 (0:0, 1:4)
ThailandThailand: Thai League 2    
12:30Khonkaen FC - Lamphun Warrior 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Women’s Championship    
13:00Durham W - Crystal Palace W 2:3 (2:2, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
13:00Hull - Stoke 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Premier League 2    
13:00Middlesbrough U23 - Sunderland U23 3:2 (2:1, 1:1)
FranceFrance: Ligue 1    
13:00Rennes - Bordeaux 6:0 (2:0, 4:0)
FranceFrance: Division 2 Women    
13:00Lens W - Saint-Malo W 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Verl - Wurzburger Kickers 2:0 (0:0, 2:0)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Bidco United - Sofapaka 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Gor Mahia - Talanta FC 2:0 (0:0, 2:0)
13:00KCB - Kakamega Homeboyz 2:3 (1:1, 1:2)
13:00Tusker - Nairobi City 0:1 (0:0, 0:1)
13:00Vihiga - Bandari 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Wazito - Nzoia Sugar 2:1 (2:0, 0:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
13:00CD Rabo Peixe - Sintrense 0:1  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 12    
13:00CD Buzanada - Villa Santa Brigida 1:1 (1:1, 0:0)
13:00Herbania - Yaiza POSTP.  
13:00Lanzarote - Las Palmas C 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Vera - Santa Ursula 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
13:00Granadilla Tenerife W - Alaves W 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division Women    
13:00CD Juan Grande W - Granadilla Tenerife B W 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Real Union W - Femarguin W POSTP.  
ThailandThailand: Thai League 2    
13:00Lampang - Thai Navy 2:2 (0:1, 2:1)
13:00Raj Pracha - Nakhon Pathom 2:1 (1:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Renova - Besa 1976 1:1  
LebanonLebanon: Premier League    
13:15Bourj FC - Al Hikma 2:0 (0:0, 2:0)
BelgiumBelgium: Jupiler Pro League    
13:30Antwerp - Charleroi 3:0 (2:0, 1:0)
CyprusCyprus: Division 2    
13:30Olympias Lympion - Alki Oroklini 0:1 (0:1, 0:0)
EgyptEgypt: Division 2 - Group A    
13:30Dayrout - Mallawi 0:0 (0:0, 0:0)
EgyptEgypt: League Cup    
13:30Future FC - Pyramids 2:1 (0:1, 2:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Heidenheim - Ingolstadt 2:1 (1:0, 1:1)
13:30Sandhausen - Regensburg 0:3 (0:2, 0:1)
13:30Schalke - Holstein Kiel 1:1 (0:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
13:30Rostocker FC - Dynamo Schwerin 1:0 (1:0, 0:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
13:45Egnatia - Partizani 0:3 (0:0, 0:3)
13:45Kastrioti - Teuta 2:0 (1:0, 1:0)
GreeceGreece: Super League 2    
13:45Apollon Larissa - Almopos 1:1 (1:1, 0:0)
13:45Apollon Pontou - Karditsa POSTP.  
13:45Episkopi - Kifisias 1:0 (0:0, 1:0)
13:45Iraklis 1908 - Xanthi FC POSTP.  
13:45Kallithea - Ergotelis 3:2 (3:2, 0:0)
13:45Levadiakos - Kalamata 0:0 (0:0, 0:0)
13:45O.F. Ierapetra - Asteras Vlachioti 3:1 (3:0, 0:1)
13:45PAE Egaleo - Karaiskakis 1:0 (1:0, 0:0)
13:45Panserraikos - Thesprotos 2:2 (2:0, 0:2)
13:45Veria - Pierikos 4:1 (3:0, 1:1)
13:45Zakynthos - Diagoras 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 1    
13:45Leganes B - Langreo 1:1 (1:0, 0:1)
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations    
14:00Gambia - Mali 1:1 (0:0, 1:1)
BurundiBurundi: Primus League    
14:00Vital'O - Bujumbura C. 1:1 (1:0, 0:1)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:00Rangers FC - Green Mamba 1:1  
14:00Tambankulu - Royal Leopards 2:1  
14:00Tambuti - Milling Hotspurs 1:1  
14:00Tinyosi - Manzini Wanderers 1:0  
14:00Vovovo - Mbabane Highlanders 1:0  
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:00TSV Buchholz 08 - HEBC Hamburg 2:2 (1:1, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Agios Matthaios - Asteras Kalirachis 4:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Aias Gastounis - Ethnikos Skoulikadou 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Aittitos Spata - Pyliou 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Alexandroupoli - Apollon Paralimniou 1:1 (0:0, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Atalanti - Aetos Makrychoriou 3:0 AWA.  
14:00Atromitos Palamas - Amvrysseas 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Charavgiakos - Ermis Meligous 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Chrisoupolis - F.C. Pandramaikos 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Diavolitsi - Nafpaktiakos 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Edessaikos - M. Alexandros Trikala 0:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Elassona - Ethnikos Neou 2:1  
14:00Fikis - Nea Artaki 1:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Iraklis Ampelokipi - AS Giannitsa 0:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Iraklis Larissa - Ipato 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Karavas - Kyanos A. V. 2:2  
14:00Keratsini - Ethnikos Piraeus 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Kozani FC - Thyella Sarakinoi 3:0  
14:00Makedonikos - Lefkimmi 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00M. Alexandros Orfaniou - Aris Avatou 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Mykonos - Foinikas N. Epidavrou 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Orfeas Xanthi - Thermaikos FC 1:2 (0:0, 1:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Panarkadikos - Ilioupoli 1:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Panegialios FC - Anagennisi Arta 0:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Panelefsiniakos - Proodeftiki 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Panionios - AE Neapolis 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00PAO Varda - Amvrakikos Loutrou 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Plagia - A. Asteras 0:4  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Poseidonas Michanionas - Kozani 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Rouf FC - Poros 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Thiseas Agria - Dimitra Efxeinoupolis 2:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Thyella D. - Aias 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Tilikratis L. - Diagoras Vrachneikon 1:0  
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
14:00Persipura Jayapura - Persiraja Aceh 0:0 (0:0, 0:0)
LibyaLibya: Premier League    
14:00Al Ahly Tripoli - Al-Khmes 3:1  
14:00Mahalla Tripoli - Al Shat 1:1  
MacaoMacao: Elite League    
14:00CFB Macau - Cheng Fung 0:4 (0:1, 0:3)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:00ADO 20 Heemskerk - Hoogland POSTP.  
14:00Blauw Geel - USV Hercules POSTP.  
14:00Dongen - Westlandia POSTP.  
14:00Gemert - HSC '21 POSTP.  
14:00GVV Unitas - Groene Ster POSTP.  
14:00HVV Hollandia - HV & CV Quick POSTP.  
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
14:00Sporting W - Famalicao W 0:1 (0:0, 0:1)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00AS BNG - Inter Club 2:3 (1:1, 1:2)
14:00Nico-Nicoye - Kondzo 0:0 (0:0, 0:0)
RwandaRwanda: Premier League    
14:00Kiyovu - APR 0:0 (0:0, 0:0)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
14:00Aberdeen W - Spartans W 2:3 (1:0, 1:3)
14:00Glasgow City W - Hamilton W 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
14:00Elche - Villarreal 1:0 (0:0, 1:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Coastal Union - Young Africans 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Tanzania Prisons - Kinondoni MC 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:00Balikesirspor - Samsunspor 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:00Giresunspor - Kasimpasa 0:2 (0:1, 0:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
14:00Al Fujairah - Al Arabi 1:2 (0:2, 1:0)
14:00Al-Taawon - Al Rams 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Al Thaid - Dibba Al Hisn 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Dibba Al Fujairah - Hatta 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Masafi - Al Jazira Hamra 2:1 (2:0, 0:1)
14:00Masfut - Dubai City 1:1 (1:1, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Presidents Cup    
14:00Ittihad Kalba - Bani Yas 0:2 (0:0, 0:2)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00B. Monchengladbach II - Remscheid 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Cronenberger - Ennepetal 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Debrecen - Ujpest CAN.  
14:00Ferencvaros - Sp. Subotica CAN.  
14:00Geestemunde - Drochtersen/Assel 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Parnu JK Vaprus - Paide 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Varazdin - Celje 1:2 (0:1, 1:1)
ZambiaZambia: Super League    
14:00Green Buffaloes FC - Nkwazi 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Green Eagles - Power Dynamos 0:0 (0:0, 0:0)
14:00ZESCO - Kabwe 1:0 (1:0, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
14:05Al Hamriyah - Al Bataeh 1:1 (0:0, 1:1)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
14:30Mazembe - AS Vita Club 1:1 (0:0, 1:1)
FranceFrance: Division 2 Women    
14:30Albi-Marssac W - Nice W POSTP.  
14:30Le Havre W - Lille W 2:2 (1:0, 1:2)
14:30Orleans W - Metz W 1:2 (1:0, 0:2)
14:30Saint-Maur W - Nantes W 0:1  
14:30Thonon Evian W - Nimes W 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Yzeure Allier W - Merignac W 6:0 (4:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Cesena W - Cittadella W POSTP.  
14:30Cortefranca W - Chievo Verona W POSTP.  
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Legnano - Caravaggio 3:0 (0:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Lentigione - Aglianese Calcio 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Palermo W - Brescia W POSTP.  
14:30Pink Bari W - Torres W POSTP.  
ItalyItaly: Coppa Italia Serie D    
14:30Prato - Follonica Gavorrano 1:2 (0:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Pro Sesto W - Ravenna W POSTP.  
14:30Roma CF W - Como W POSTP.  
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30Santa Maria Cilento - San Luca POSTP.  
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Tavagnacco W - San Marino Academy W POSTP.  
ItalyItaly: Serie A Women    
14:30Inter W - Napoli W 1:1 (1:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
14:30Cambuur - Sparta Rotterdam 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Groningen - PSV 0:1 (0:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30HFC - AFC POSTP.  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30EVV - Watergraafsmeer POSTP.  
14:30Oostzaan - OSS '20 POSTP.  
14:30UNA - DEM POSTP.  
WorldWorld: Club Friendly    
14:30Dugopolje - Iskra 5:1 (5:0, 0:1)
14:30D. Zagreb - Koper 4:2 (2:1, 2:1)
14:30Hajduk Split - Siroki Brijeg 2:1 (1:1, 1:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
15:00ASO Chlef - CR Belouizdad 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Biskra - Constantine 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Kabylie - Magra 3:0 (1:0, 2:0)
AndorraAndorra: Andorra Cup    
15:00Ordino - FC Santa Coloma 0:2 (0:0, 0:2)
15:00UE Santa Coloma - Encamp 6:2 (0:0, 6:2)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
15:00Bahia U20 - Mirassol U20 1:5 (0:4, 1:1)
CyprusCyprus: First Division    
15:00Anorthosis - AEL Limassol 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League    
15:00Liverpool - Brentford 3:0 (1:0, 2:0)
15:00West Ham - Leeds 2:3 (1:2, 1:1)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Blackburn W - Bristol City W 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Charlton W - Lewes W 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Leicester W - Brighton W 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Liverpool W - Watford W 1:0 (0:0, 1:0)
15:00London City Lionesses W - Sunderland W 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Sheffield Utd W - Coventry United W 3:1 (0:0, 3:1)
FranceFrance: Ligue 1    
15:00Lorient - Angers 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Monaco - Clermont 4:0 (1:0, 3:0)
15:00Reims - Metz 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Strasbourg - Montpellier 3:1 (0:1, 3:0)
IndiaIndia: ISL    
15:00Kerala Blasters - Mumbai City POSTP.  
ItalyItaly: Serie A    
15:00Venezia - Empoli 1:1 (0:1, 1:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00Leopard - JS Talangai 5:0 (4:0, 1:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Cosmos - Pennarossa POSTP.  
15:00La Fiorita - Fiorentino POSTP.  
15:00San Giovanni - Domagnano POSTP.  
15:00Tre Fiori - Juvenes/Dogana POSTP.  
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
15:00Hearts W - Rangers W 0:5 (0:3, 0:2)
15:00Motherwell W - Partick Thistle W 2:2  
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 3    
15:00Huesca B - Cerdanyola 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Bovinghausen - FSV Duisburg 3:4 (1:3, 2:1)
15:00Leher - SFL Bremerhaven 2:4 (1:2, 1:2)
15:00Maribor - Triglav 4:0 (0:0, 4:0)
15:00Siegburger - Uerdingen CAN.  
15:00Zaglebie - FC Voluntari 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:30Arsenal W - Reading W POSTP.  
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Augsburg - Eintracht Frankfurt 1:1 (1:1, 0:0)
NigeriaNigeria: NPFL    
15:30Gombe - Enyimba 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
15:30Galway - Finn Harps 1:0 (0:0, 1:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
16:00Saoura - Paradou 4:1 (1:1, 3:0)
16:00USM Alger - MC Alger 1:1 (0:0, 1:1)
BelgiumBelgium: Jupiler Pro League    
16:00Eupen - Cercle Brugge KSV 0:2 (0:0, 0:2)
BeninBenin: Ligue 1    
16:00Adjidja - Sitatunga 1:1  
16:00ASVO - Dragons 2:0  
16:00Bembereke - Takunnin 1:1  
16:00Dynamo Parakou - Real Sport 0:1  
16:00Hodio - Dynamo Abomey 0:2  
16:00JAC - Ayema 1:1  
16:00Police - Coton FC 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Tonnerre - FC Loto 1:1  
EgyptEgypt: League Cup    
16:00Al Ittihad - Al Masry 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Misr Lel Makkasa - El Sharkia Lel Dokhan 2:1 (0:1, 2:0)
GhanaGhana: Premier League    
16:00Aduana - Accra Lions 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Ashanti - Elmina Sharks 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Hearts of Oak - Eleven Wonders 4:1 (1:0, 3:1)
16:00Medeama - Great Olympics 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Real Tamale - Bibiani Gold Stars 2:0 (2:0, 0:0)
16:00WAFA - Dreams 1:1 (0:0, 1:1)
GibraltarGibraltar: National League    
16:00Lincoln Red Imps - College 1975 FC 4:0 (2:0, 2:0)
GreeceGreece: Super League 2    
16:00AEL Larissa - Niki Volos 1:0 (1:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX U20    
16:00Pachuca U20 - Guadalajara Chivas U20 1:2  
16:00Toluca U20 - Santos Laguna U20 4:2  
NigeriaNigeria: NPFL    
16:00Abia Warriors - Heartland 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Enugu Rangers - MFM FC 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Kano Pillars - Niger Tornadoes 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Nasarawa - Lobi Stars 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Plateau United - Dakkada FC 5:0 (2:0, 3:0)
16:00Rivers United - Kwara 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Shooting - Sunshine Stars 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Wikki Tourist - Remo Stars 1:2 (0:1, 1:1)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
16:00Albergaria/Durit W - Braga W 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Estoril Praia W - Atletico CP W 2:0  
16:00Ouriense W - Amora W 1:3 (0:2, 1:1)
PortugalPortugal: Liga 3    
16:00Sao Joao Ver - Pevidem 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Torreense - Santarem 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:00AD Limianos - Forjaes 5:2 (1:0, 4:2)
16:00Castro Daire - Leca 2:0  
16:00Ferreira de Aves - Alvarenga 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Gondomar - SC Espinho 1:6 (1:2, 0:4)
16:00Juv. Evora - Imortal 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Louletano - FC Barreirense 4:0 (1:0, 3:0)
16:00Macedo de Cavaleiros - SC Vila Real 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Marinhense - Idanhense 2:2 (2:2, 0:0)
16:00Oleiros - Peniche 0:0  
16:00OS Belenenses - Pero Pinheiro 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Pinhalnovense - Uniao Montemor 0:3 AWA.  
16:00Salgueiros - Gouveia 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Santa Marta Penaguiao - Amarante 3:3 (1:2, 2:1)
16:00Sao Martinho - Paredes 2:3 (0:2, 2:1)
16:00SB Castelo Branco - SC Praiense 1:3 (0:2, 1:1)
16:00Sertanense - Condeixa 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Tirsense - SC Mirandela 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Vila Mea - Berco 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Vilaverdense - SC Vianense 1:1 (0:1, 1:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Etoile du Congo - Patronage Sainte-Anne 2:0  
16:00V. Club Mokanda - CARA Brazzaville 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 17    
16:00Atletico Monzon - Binefar 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Borja - Caspe 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Carinena - Robres 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 8    
16:00Numancia B - Salamanca B POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
16:00Racing Murcia - Bullense 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
16:00Serverense - Mallorca B 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
16:00Sofan - Racing Club Villalbes 1:2  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 18    
16:00Torrijos - Guadalajara 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Copa del Rey    
16:00Betis - Sevilla 2:1 (1:1, 1:0)
TogoTogo: Championnat National    
16:00ASC Kara - Semassi 3:0  
16:00Dynamic Togolais - AS Togo-Port 2:0  
16:00Gbohloe-Su - Entente II 2:2  
16:00Gomido - Anges de Notse 5:1  
16:00Ifodje - Kara 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Unisport - Kakadl 2:0  
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Jeunesse Canach - Benfica CAN.  
GreeceGreece: Super League    
16:15AEK Athens FC - Panetolikos 1:2 (1:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie B    
16:15Monza - Perugia 2:2 (1:0, 1:2)
16:15Pordenone - Lecce 0:1 (0:1, 0:0)
16:15Spal - Benevento 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
16:15CD Cantolagua - Txantrea 1:0  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
16:15Deportiva Minera - Bala Azul 3:1  
SpainSpain: Segunda Division Women    
16:15Cordoba W - Cacereno W 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Portugal    
16:30Santa Clara - Tondela 2:2 (2:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
16:30Alondras - Silva SD 0:2  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
16:30Archena - Caravaca 2:3 (1:0, 1:3)
16:30Cartagena FC - CAP Ciudad de Murcia 1:3 (0:1, 1:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 15    
16:30Cirbonero - Murchante 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 14    
16:30Don Alvaro - UP Plasencia 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 7    
16:30Galapagar - Getafe B POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
16:30Huercal-Overa - UCAM Murcia B 3:2 (0:0, 3:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 14    
16:30Llerenense - Moralo 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
16:30Lorca Deportiva - Cartagena B 2:2 (0:2, 2:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 14    
16:30Olivenza - Azuaga 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 5    
16:30Olot - Vilafranca 5:1 (2:0, 3:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
16:30Orihuela - Beniganim 4:0 (3:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 5    
16:30Peralada - San Cristobal CP 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 13    
16:30UD Los Garres - La Union 2:1 (0:0, 2:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
16:45Sittard - AZ Alkmaar 1:2 (0:1, 1:1)
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations    
17:00Ivory Coast - Sierra Leone 2:2 (1:0, 1:2)
17:00Tunisia - Mauritania 4:0 (2:0, 2:0)
IraqIraq: Super League    
17:00Al Shorta - Al Diwaniya 2:1 (1:1, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:00Fontinhas - Vitoria Sernache 2:2  
17:00Sporting Ideal - Loures 1:3 (0:2, 1:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 16    
17:00Alfaro - Oyonesa 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
17:00Barco - Estradense POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 16    
17:00CDFC Calzada - Anguiano 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 18    
17:00Conquense - Villacanas 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 8    
17:00Guijuelo - Ribert 3:1 (2:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 5    
17:00Mar Menor - El Ejido 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 3    
17:00Naval Reinosa - Torrelavega 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 6    
17:00Olimpic Xativa - Valencia B 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 1    
17:00Ponteareas - Rapido de Bouzas POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 8    
17:00Real Avila - Arandina POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 9    
17:00UD San Pedro - Torremolinos 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 16    
17:00Vianes - River Ebro 3:1 (1:1, 2:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Bursaspor - Erzurum BB 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
17:00Hatayspor - Galatasaray 4:2 (1:2, 3:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Presidents Cup    
17:00Al Sharjah - Shabab Al-Ahli Dubai 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 4:2)
FranceFrance: Ligue 1    
17:05Troyes - Lyon 0:1 (0:1, 0:0)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
17:10Hibernian W - Celtic W 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Premier League    
17:30Tottenham - Arsenal POSTP.  
GermanyGermany: Bundesliga    
17:30Arminia Bielefeld - Greuther Furth 2:2 (1:1, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
17:30Malacateco - Xelaju 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda RFEF - Group 2    
17:30Sestao - Izarra 0:0 (0:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
18:00Cartagines - Zeledon 2:1 (1:1, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
18:00Puntarenas FC - Carmelita 0:1 (0:0, 0:1)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Apollon - Omonia 2:0 (1:0, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
18:00Solola - Coban Imperial 0:0 (0:0, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:00Hapoel Hadera - Ashdod 2:1 (1:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie A    
18:00AS Roma - Cagliari 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 11    
18:00Campos - Sant Jordi POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 18    
18:00La Roda - Villarrubia 0:3 AWA.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 12    
18:00SD Tenisca - Gran Tarajal POSTP.  
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 5    
18:00UE Sants - CE Manresa 0:1 (0:1, 0:0)
18:00Vilassar de Mar - UE Figueres 1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Jupiler Pro League    
18:30Anderlecht - St. Liege 1:1 (1:0, 0:1)
GibraltarGibraltar: National League    
18:30Magpies - Manchester 62 4:0 (3:0, 1:0)
GreeceGreece: Super League    
18:30Giannina - Atromitos 1:1 (1:1, 0:0)
18:30Panathinaikos - Olympiacos Piraeus 0:0 (0:0, 0:0)
AndorraAndorra: Andorra Cup    
19:00Atletic America - Penya 0:2 (0:1, 0:1)
19:00Carroi - La Massana 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
19:00America RN - ASSU 1:0 (1:0, 0:0)
19:00CE Forca E Luz - ABC 1:4 (1:2, 0:2)
19:00Santa Cruz de Natal - Potyguar 3:0 (2:0, 1:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
19:00Botafogo U20 - Resende U20 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 5:4)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:00Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem 2:2 (0:1, 2:1)
JamaicaJamaica: Premier League    
19:00Arnett Gardens - Cavalier 1:2 (0:0, 1:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
19:00Montaneses - Dongu 3:0 (2:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
19:00Puebla W - Monterrey W 0:3 (0:0, 0:3)
MexicoMexico: Liga MX    
19:00Toluca - Santos Laguna 3:1 (1:1, 2:0)
PortugalPortugal: Liga Portugal    
19:00Vizela - Sporting 0:2 (0:2, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
19:00Alianca - CSE 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Portugal    
19:30Famalicao - Ferreira 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Super Cup    
19:30Real Madrid - Ath Bilbao 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
19:45Tottenham W - West Ham W 1:1 (0:0, 1:1)
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations    
20:00Algeria - Equatorial Guinea 0:1 (0:0, 0:1)
BermudaBermuda: Premier League    
20:00Devonshire Cougars - X-Roads Warriors POSTP.  
20:00North Village Rams - Southampton POSTP.  
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
20:00Vitoria - Juazeirense 1:1 (1:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
20:00Potiguar - Globo 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
20:00Itabaiana - CS Maruinense 4:0 (2:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
20:00Treze PB - 7 de Setembro 2:0 (1:0, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:15Santa Lucia - Municipal 0:2 (0:0, 0:2)
FranceFrance: Ligue 1    
20:45Marseille - Lille 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie A    
20:45Atalanta - Inter 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Jupiler Pro League    
21:00Genk - Beerschot VA 4:1 (2:0, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Piauiense    
21:00Corisabba - AE Altos 2:2 (0:1, 2:1)
JamaicaJamaica: Premier League    
21:00Waterhouse - Montego Bay 2:1 (0:0, 2:1)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
21:15Novorizontino U20 - America MG U20 2:5 (1:1, 1:4)
PortugalPortugal: Liga Portugal    
21:30Belenenses - FC Porto 1:4 (1:1, 0:3)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
22:00Limon - Ad Aserri 0:3 AWA.  
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:0011 Deportivo - FAS 1:1 (0:1, 1:0)
22:00Alianza FC - Metapan 0:2 (0:0, 0:2)
22:00Luis Angel Firpo - Municipal Limeno 1:0 (1:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
22:00Guastatoya - Iztapa 3:0 (2:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
22:00Huracanes Izcalli - Ciervos POSTP.  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
22:00Yalmakan - Inter Playa Del Carmen 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
22:00Peru - Panama 1:1 (1:0, 0:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:15Platense Municipal - Santa Tecla 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
22:15Belgrano - U. Espanola 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
22:30UNIRB - Barcelona 0:0 (0:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00Saprissa - San Carlos 1:2 (0:1, 1:1)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
23:00Leones Negros - Pumas Tabasco 3:1 (1:1, 2:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
23:30Fluminense U20 - Santos U20 1:2 (0:2, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
23:30Colombia - Honduras 2:1 (1:0, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
17.01.2022
00:00Comunicaciones - Nueva Concepcion 7:0 (4:0, 3:0)
MexicoMexico: Liga MX    
17.01.2022
00:00Pachuca - Guadalajara Chivas 2:1 (2:0, 0:1)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
17.01.2022
01:00Santos DG - Sporting San Jose POSTP.  
WorldWorld: Club Friendly    
17.01.2022
01:30Defensor Sp. - Danubio 0:2 (0:0, 0:2)
IranIran: Hazfi Cup    
17.01.2022
11:30Aluminium Arak - Sepahan 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 0:0, 4:3)
11:30Kheybar Khorramabad - Sanat Naft 5:1 (1:1, 4:0)
12:00Mes Kerman - Foolad 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 0:0, 5:4)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
17.01.2022
12:00H. Marmorek - Maccabi Yavne 1:1 (0:1, 1:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
17.01.2022
12:00Polisi Tanzania - Namungo 0:0 (0:0, 0:0)
VietnamVietnam: Vietnamese Cup    
17.01.2022
12:00BHTS Quang Nam - Dak Lak CAN.  
12:00Gia Lai - Da Nang CAN.  
12:00Hanoi FC - Pho Hien CAN.  
12:00Ho Chi Minh - Hong Linh Ha Tinh CAN.  
12:00Nam Dinh - Khanh Hoa CAN.  
12:00Than Quang Ninh - Long An CAN.  
12:00TTBD Phu Dong - Can Tho CAN.  
12:00Viettel - Hai Phong CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
17.01.2022
12:00Zurich - Pogon Szczecin 1:1 (1:1, 0:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
17.01.2022
12:15Bali United - Persita 2:0 (0:0, 2:0)
IranIran: Hazfi Cup    
17.01.2022
13:00Zob Ahan - Persepolis 0:3 (0:1, 0:2)
WorldWorld: Club Friendly    
17.01.2022
13:00Borec - MTK Budapest 1:5 (1:2, 0:3)
13:00Kuban - Bregalnica Stip CAN.  
EgyptEgypt: Division 2 - Group C    
17.01.2022
13:30Alaab Damanhour - Abu Qir Semad 0:0 (0:0, 0:0)
EgyptEgypt: League Cup    
17.01.2022
13:30El Ismaily - Al Ahly 1:1 (1:0, 0:1)
EgyptEgypt: Division 2 - Group C    
17.01.2022
13:30El Raja - Said El Mahalla 1:1 (1:0, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
17.01.2022
13:30Aktobe - MTK Budapest CAN.  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
17.01.2022
13:40Al Kholood - Hajer 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
17.01.2022
14:00Crystal Palace U23 - Chelsea U23 3:2 (0:1, 3:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
17.01.2022
14:00Ipswich U23 - QPR U23 4:2 (2:1, 2:1)
LibyaLibya: Premier League    
17.01.2022
14:00Al-Athad - Al Madina 1:1  
14:00Al-Ittihad - Olympic Azzaweya 5:0  
RwandaRwanda: Premier League    
17.01.2022
14:00Gasogi United - Gicumbi 4:1 (4:0, 0:1)
14:00Mukura Victory Sports - Police 0:1 (0:0, 0:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
17.01.2022
14:00Mbeya City - Simba 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
17.01.2022
14:00Lechia Gdansk - Mezokovesd-Zsory CAN.  
14:00Radomiak Radom - Kyzylzhar CAN.  
QatarQatar: QSL    
17.01.2022
14:20Al Arabi - Qatar SC 1:2 (0:1, 1:1)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
17.01.2022
14:45PSIS Semarang - Arema FC 0:0 (0:0, 0:0)
AngolaAngola: Girabola    
17.01.2022
15:00Sporting de Benguela - Interclube 0:2 (0:0, 0:2)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
17.01.2022
15:00Internacional U20 - Palmeiras U20 1:2 (0:2, 1:0)
IndiaIndia: ISL    
17.01.2022
15:00Hyderabad - Jamshedpur POSTP.  
WorldWorld: Club Friendly    
17.01.2022
15:00Zurich - Wisla CAN.  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
17.01.2022
15:45Al-Nahda - Al Qadisiya 1:1 (1:0, 0:1)
EgyptEgypt: League Cup    
17.01.2022
16:00El Gouna - Arab Contractors 1:0 (1:0, 0:0)
16:00National Bank Egypt - Smouha 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League Cup    
17.01.2022
16:00Norwich U23 - Reading U23 3:1 (1:1, 2:0)
GhanaGhana: Premier League    
17.01.2022
16:00Legon Cities - Bechem United 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
17.01.2022
16:00Al Riffa - Cordoba 1:1 (0:1, 1:0)
MaliMali: Premiere Division    
17.01.2022
16:30CS Duguwolofila - ASOM 0:0 (0:0, 0:0)
QatarQatar: QSL    
17.01.2022
16:30Al Ahli Doha - Al Wakra 1:3 (0:1, 1:2)
16:30Al Sailiya - Al-Duhail 1:1 (0:0, 1:1)
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations    
17.01.2022
17:00Burkina Faso - Ethiopia 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Cape Verde - Cameroon 1:1 (0:1, 1:0)
KuwaitKuwait: Super Cup    
17.01.2022
17:00Al Arabi - Al Kuwait POSTP.  
MaltaMalta: Challenge League    
17.01.2022
17:00Fgura - Swieqi 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Marsa FC - St. Andrews 2:0 (1:0, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
17.01.2022
17:30Al Draih - Jeddah 2:1 (2:0, 0:1)
IsraelIsrael: Leumit League    
17.01.2022
18:00Agudat Sport Ashdod - Beitar Tel Aviv 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Bnei Yehuda - Maccabi Bnei Raina 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Hapoel Umm al-Fahm - Ramat Hasharon 1:1 (0:0, 1:1)
18:00MS Kafr Qasim - M. Nazareth 2:2 (0:1, 2:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17.01.2022
18:00Genclerbirligi - Adanaspor AS 0:3 (0:0, 0:3)
ItalyItaly: Serie A    
17.01.2022
18:30AC Milan - Spezia 1:2 (1:0, 0:2)
18:30Bologna - Napoli 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
17.01.2022
19:00Desportivo U20 - Cruzeiro U20 1:4 (1:1, 0:3)
GermanyGermany: 3. Liga    
17.01.2022
19:00Mannheim - Dortmund II 1:3 (1:0, 0:3)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
17.01.2022
19:00Netanya - Sakhnin 1:0 (1:0, 0:0)
JamaicaJamaica: Premier League    
17.01.2022
19:00Vere United - Dunbeholden 1:2 (0:1, 1:1)
MaliMali: Premiere Division    
17.01.2022
19:00CO Bamako - Black Stars 0:1  
19:00LC Bamako - Onze Createurs 0:0 (0:0, 0:0)
MaltaMalta: Premier League    
17.01.2022
19:00Hamrun - Mosta 2:1 (1:1, 1:0)
19:00Valletta - Floriana 0:2 (0:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
17.01.2022
19:00Atlas W - Mazatlan FC W 1:1 (1:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Portugal 2    
17.01.2022
19:00SC Farense - Leixoes 0:1 (0:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Pro League U21    
17.01.2022
19:30Anderlecht U21 - Cercle B. U21 3:0 (3:0, 0:0)
19:30Antwerp U21 - St. Liege U21 0:1 (0:0, 0:1)
19:30Club Brugge U21 - Leuven U21 POSTP.  
19:30Gent U21 - Mechelen U21 1:2  
19:30Kortrijk U21 - Mouscron U21 2:2 (2:1, 0:1)
19:30St. Truiden U21 - Genk U21 0:2 (0:1, 0:1)
19:30Waregem U21 - Charleroi U21 1:0 (0:0, 1:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
17.01.2022
19:30H. Beer Sheva - Maccabi Haifa 1:2 (1:2, 0:0)
BelgiumBelgium: Pro League U21    
17.01.2022
20:00Deinze U21 - Beerschot VA U21 1:6 (1:2, 0:4)
20:00Lierse K. U21 - Waasland-Beveren U21 1:3 (0:2, 1:1)
20:00Lommel SK U21 - Virton U21 2:1 (1:0, 1:1)
20:00Westerlo U21 - Seraing U21 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
17.01.2022
20:00Leeds U23 - Derby U23 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Leicester U23 - Brighton U23 2:1 (0:1, 2:0)
20:00Southampton U23 - Fulham U23 2:1 (0:0, 2:1)
20:00Tottenham U23 - Blackburn U23 1:1 (1:0, 0:1)
20:00West Brom U23 - Aston Villa U23 2:1 (2:1, 0:0)
20:00Wolves U23 - Burnley U23 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Professional Development League    
17.01.2022
20:00Swansea U23 - Bristol City U23 2:2 (0:1, 2:1)
EnglandEngland: FA Youth Cup    
17.01.2022
20:00Newcastle Utd U18 - Colchester U18 3:2 (1:0, 2:2)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
17.01.2022
20:00Dordrecht - Jong AZ 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Jong Ajax - Den Bosch 2:1 (1:0, 1:1)
BelgiumBelgium: Pro League U21    
17.01.2022
20:30RWDM U21 - Eupen U21 POSTP.  
EnglandEngland: National League South    
17.01.2022
20:45Chelmsford - St. Albans 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
17.01.2022
20:45Stourbridge - Stratford POSTP.  
FranceFrance: Ligue 2    
17.01.2022
20:45Paris FC - Le Havre 2:2 (2:0, 0:2)
FranceFrance: National    
17.01.2022
20:45Laval - Annecy 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie A    
17.01.2022
20:45Fiorentina - Genoa 6:0 (3:0, 3:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
17.01.2022
20:45Cliftonville - Glentoran 1:2 (1:1, 0:1)
ScotlandScotland: Premiership    
17.01.2022
20:45Celtic - Hibernian 2:0 (2:0, 0:0)
MaltaMalta: Challenge League    
17.01.2022
21:00Pieta Hotspurs - Zebbug 0:1 (0:0, 0:1)
21:00St. George's FC - San Gwann 2:0 (1:0, 1:0)
JamaicaJamaica: Premier League    
17.01.2022
21:15Tivoli - Portmore 1:1 (1:0, 0:1)
PortugalPortugal: Liga Portugal    
17.01.2022
21:15Portimonense - Vitoria Guimaraes 1:1 (0:1, 1:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
17.01.2022
21:30Oeste U20 - Canaa U20 3:2 (2:0, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
17.01.2022
23:15Penarol - Barracas Central 4:0 (1:0, 3:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
00:00Sao Paulo U20 - Vasco U20 4:2 (2:0, 2:2)
MexicoMexico: Liga MX Women    
00:00Toluca W - Club Tijuana W 3:3 (1:2, 2:1)
ArgentinaArgentina: Torneos De Verano    
01:00Boca Juniors - Colo Colo 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
01:30Nacional - Nublense 3:2 PEN. (2:1, 0:1, 4:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:00Tecos FC - Correcaminos 2 POSTP.  
MexicoMexico: Liga MX Women    
02:00U.A.N.L.- Tigres W - Guadalajara Chivas W 1:1 (0:0, 1:1)
04:00Club Leon W - Juarez W 1:3 (0:2, 1:1)