Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
BrazilBrazil: Serie A    
00:00Atletico-MG - Santos 3:1 (0:0, 3:1)
00:00Chapecoense-SC - Athletico-PR 1:1 (0:0, 1:1)
00:00Flamengo RJ - Juventude 3:1 (3:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
00:00Coras - Colima FC 3:2 (0:0, 3:2)
00:00Mineros de Fresnillo - Tecos FC 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
00:00Zacatecas Mineros - Tapatio 0:1 (0:0, 0:1)
UruguayUruguay: Segunda Division    
00:00Rocha - Villa Teresa 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
00:30Jacuipense - Atletico-CE 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
01:00Loudoun - Hartford Athletic 2:3 (1:0, 1:3)
WorldWorld: World Cup    
01:00USA - Costa Rica 2:1 (1:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera C    
01:30Ituzaingo - Excursionistas 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Serie A    
01:30Fortaleza - Gremio 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: NWSL Women    
01:30North Carolina Courage W - Washington Spirit W 1:2 (0:1, 1:1)
WorldWorld: World Cup    
01:30Canada - Panama 4:1 (1:1, 3:0)
BoliviaBolivia: Nacional B    
02:00Mariscal Sucre - Vaca Diez 1:1  
BrazilBrazil: Serie A    
02:00Corinthians - Fluminense 1:0 (0:0, 1:0)
ChileChile: Primera B    
02:00Rangers - Deportes Temuco 0:2 (0:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:00Escorpiones - Leviatan 3:4 (2:2, 1:2)
USAUSA: USL Championship    
02:00Birmingham - Austin Bold 3:1 (1:1, 2:0)
02:00Memphis - Louisville City 2:1 (1:1, 1:0)
02:00Sporting Kansas City 2 - Atlanta United 2 0:3 AWA.  
USAUSA: NWSL Women    
02:00Chicago W - Orlando Pride W 1:0 (1:0, 0:0)
02:00Kansas City NWSL W - Houston Dash W 3:0 (2:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
02:05Cancun - Atl. Morelia 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: World Cup    
02:05Honduras - Jamaica 0:2 (0:1, 0:1)
ArgentinaArgentina: Copa Argentina    
02:10Argentinos Jrs - San Telmo 2:1 (0:1, 2:0)
CanadaCanada: U Sports    
02:15Western - Laurier 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Serie A    
02:30Internacional - America MG 3:1 (1:1, 2:0)
UruguayUruguay: Segunda Division    
02:30CA Cerro - Racing Montevideo 1:0 (1:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
03:00Antigua - Municipal 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
03:00Alacranes de Durango - Gavilanes de Matamoros 1:0 (1:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
03:00El Paso - Colorado Springs 4:2 (1:2, 3:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
03:30Calor De San Pedro - Huracanes Izcalli 4:1 (3:0, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
04:00Orange County SC - Phoenix Rising 1:0 (1:0, 0:0)
04:00Tacoma Defiance - Las Vegas Lights 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: USL League One    
04:00Tucson - North Carolina 0:2 (0:0, 0:2)
WorldWorld: World Cup    
04:05El Salvador - Mexico 0:2 (0:1, 0:1)
USAUSA: USL Championship    
04:30Sacramento Republic - LA Galaxy 2 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: NWSL Women    
04:30Portland Thorns W - Reign W 1:1 (1:0, 0:1)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 3    
08:00SKA Khabarovsk 2 - Rodina Moscow 0:1 (0:0, 0:1)
ChinaChina: FA Cup    
08:30Cangzhou - Zibo Cuju 5:1 (1:0, 4:1)
09:30Hebei - Shaanxi Changan 0:1 (0:1, 0:0)
09:30Wuhan FC - Dandong Tengyue 7:0 (3:0, 4:0)
10:00Guangzhou City - Chengdu Rongcheng 1:2 PEN. (0:1, 1:0, 4:5)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
10:15Persewar Waropen - Mitra Kukar 2:0 (1:0, 1:0)
AzerbaijanAzerbaijan: First Division    
11:30Qarabag 2 - Neftci Baku 2 0:2 (0:1, 0:1)
ChinaChina: FA Cup    
12:00Shanghai Shenhua - Sichuan Minzu 3:0 (1:0, 2:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
12:00Merani Tbilisi - Merani Martvili 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:00Sampdoria W - Pomigliano W 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Vizela U23 - Famalicao U23 3:2 (3:1, 0:1)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 3    
12:00Vidnoe - Khimki 2 2:2 (1:1, 1:1)
AzerbaijanAzerbaijan: First Division    
12:30Sabah Baku 2 - Sabail 2 1:0 (1:0, 0:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
12:30Gagra - Chikhura 2:0 (1:0, 1:0)
12:30Rustavi - FC Gareji Sagarejo 2:1 (1:1, 1:0)
12:30Shevardeni Tbilisi - WIT Georgia 1:3 (0:3, 1:0)
12:30Zugdidi - Bolnisi 2:1 (0:0, 2:1)
AzerbaijanAzerbaijan: First Division    
13:00Gabala 2 - Turan 1:2 (0:1, 1:1)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 3    
13:00Kolomna - Znamya Noginsk 6:2 (2:1, 4:1)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 2    
13:00Zenit 2 - Krasava 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Zvezda St. Peterburg - Kairat Moscow 2:0 (1:0, 1:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
13:15PSMS Medan - Semen Padang 2:2 (1:1, 1:1)
AlbaniaAlbania: Albanian Cup    
13:30Burreli - Beselidhja Lezha 2:4 (0:1, 2:3)
13:30Bylis - Oriku 5:0 (3:0, 2:0)
13:30Dinamo Tirana - Erzeni 2:0 (2:0, 0:0)
13:30Tomori Berat - Lushnja 0:0 (0:0, 0:0)
ChinaChina: FA Cup    
13:30Beijing Guoan - Sichuan Jiuniu 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 2:3)
13:30Qingdao FC - Kunshan 3:2 (2:1, 1:1)
13:30Shanghai Port - Xian Wolves 1:0 (0:0, 1:0)
NorwayNorway: Junior U19    
14:00Molde U19 - Mjondalen U19 4:2 (4:0, 0:2)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 2    
14:00Baltika 2 - Tver 1:2 (1:1, 0:1)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 3    
14:00F. Voronezh 2 - Penza 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Kursk - Saratov 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kvant - FK Saransk 1:4 (1:2, 0:2)
EgyptEgypt: Division 2 - Group C    
14:30Alexandria SC - Al Hammam 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Al Magd - Kafr El Sheikh 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Al Zarka - El Olympi 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Dekernes - Alaab Damanhour 1:1 (1:1, 0:0)
14:30El Raja - El Mansoura 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Pioneers - Baladiyat El Mahalla 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Said El Mahalla - Haras El Hodood 1:2 (0:0, 1:2)
14:30Salloum - Abu Qir Semad 1:0 (1:0, 0:0)
YemenYemen: Division 1    
14:30Shaab Ibb - Al-Saqr 2:0  
PalestinePalestine: West Bank League    
15:00Al Amari - Merkaz 3:1 (0:0, 3:1)
15:00Tubas - Markaz Tulkarm 1:1 (1:0, 0:1)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 3    
15:00D. Bryansk - Salyut-Belgorod 3:0 (3:0, 0:0)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 2    
15:00Dynamo Moscow 2 - Chertanovo M. 2:2 (1:2, 1:0)
15:00Luki-Energiya - Chita 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX U20    
16:00Queretaro U20 - Club Tijuana U20 3:3 (1:1, 2:2)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 2    
16:00Lokomotiv-Kazanka - Khimik 2:1 (0:1, 2:0)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 3    
16:00Peresvet Podolsk - FK Strogino Moscow 3:1 (2:0, 1:1)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 2    
16:00Volna Nizhegorodskaya - Shinnik Yaroslavl 1:3 (1:2, 0:1)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
16:00Redeyef - Stade Gabesien 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sbikha - Menzel Bouzelfa 1:3 (0:2, 1:1)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
16:30AC Rangers - Lubumbashi Sport 2:1  
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
16:30Arendal - Rosenborg 2 9:2 (4:1, 5:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
16:30Csikszereda M. Ciuc - Poli Iasi 3:1 (2:0, 1:1)
RussiaRussia: FNL 2 - Group 2    
17:00Murom - Yenisey 2 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Vladimir - Olimp-Dolgoprudny 2 0:3 (0:2, 0:1)
SerbiaSerbia: Serbian Cup    
17:00Metalac - Zarkovo 3:2 (2:1, 1:1)
FinlandFinland: Ykkonen    
17:30TPS - Ekenas 1:1 (0:0, 1:1)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
18:00Maardu - Elva 2:1 (0:0, 2:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
18:00Zalgiris - Nevezis Kedainiai 6:0 (3:0, 3:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
18:00Ntnui - Melhus 0:1 (0:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
18:30Viking 2 - Akra 5:1 (1:0, 4:1)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
18:30Linkopings W - Vaxjo DFF W 5:0 (4:0, 1:0)
EuropeEurope: Champions League Women    
18:45Bayern Munich W - Hacken W 4:0 (2:0, 2:0)
18:45Koge W - Barcelona W 0:2 (0:0, 0:2)
DenmarkDenmark: 1st Division    
19:00Helsingor - Esbjerg 3:0 (1:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
19:00Start 2 - IL Express 1:1 (0:0, 1:1)
19:00Vindbjart - Donn 7:2 (2:1, 5:1)
PakistanPakistan: Premier League    
19:00Pakistan Air Force - KRL FC 2:2 (2:0, 0:2)
SwedenSweden: Superettan    
19:00Jonkopings - Sundsvall 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
19:30Hurth - Pesch 2:2 (1:1, 1:1)
BrazilBrazil: Copa Verde    
20:00Gama - Aquidauanense 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Women's League Cup    
20:00Durham W - Manchester Utd W 2:3 PEN. (0:1, 2:1, 3:5)
20:30Sheffield Utd W - Sunderland W 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 2:4)
BrazilBrazil: Copa Verde    
21:00Interporto - Rio Branco-VN 0:1 (0:1, 0:0)
EuropeEurope: Champions League Women    
21:00Arsenal W - Hoffenheim W 4:0 (2:0, 2:0)
21:00Lyon W - SL Benfica W 5:0 (2:0, 3:0)
BoliviaBolivia: Nacional B    
21:30Rosario Central - Em Huanuni 2:6 (2:2, 0:4)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00AC Lala FC - Mineros 0:3 (0:0, 0:3)
WorldWorld: World Cup    
22:00Bolivia - Paraguay 4:0 (1:0, 3:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
23:00UA Zacatecas - Mazorqueros 2:4 (0:2, 2:2)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
23:00Caracas - Atl. Venezuela 0:3 (0:2, 0:1)
WorldWorld: World Cup    
23:00Colombia - Ecuador 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie A    
00:00Cuiaba - Sport Recife 1:0 (0:0, 1:0)
00:00Sao Paulo - Ceara 1:1 (0:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
00:00Leones Negros - Celaya 1:2 (1:1, 0:1)
BoliviaBolivia: Nacional B    
01:00CD Kivon - Torre Fuerte 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
01:00ASA - Souza PB 1:2 (0:2, 1:0)
WorldWorld: World Cup    
01:30Argentina - Peru 1:0 (1:0, 0:0)
02:00Chile - Venezuela 3:0 (2:0, 1:0)
02:30Brazil - Uruguay 4:1 (2:0, 2:1)
CanadaCanada: Canadian Premier League    
03:00Cavalry - York Utd 2:1 (1:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX    
03:00Queretaro - Club Tijuana 1:1 (0:1, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
04:00Saprissa - Guadalupe 4:0 (0:0, 4:0)
UkraineUkraine: Youth League    
10:00Shakhtar Donetsk U19 - Zorya U19 0:6 (0:1, 0:5)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
10:15PSIS Semarang - Persik Kediri 3:0 (3:0, 0:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
10:15Balikpapan - Sulut Utd 1:1 (0:0, 1:1)
10:15PSPS Riau - Sriwijaya 0:3 (0:1, 0:2)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
11:00H. Bikat Hayarden - Bnei Eilat 2:1 (2:1, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
11:00M. Tzur Shalom - Ironi Baka 1:1 (1:0, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
11:00Konoplev Academy U19 - CSKA Moscow U19 0:1 (0:0, 0:1)
11:00Sochi U19 - Akhmat Grozny U19 2:1 (2:0, 0:1)
11:00Ural U19 - Rubin Kazan U19 3:4 (1:1, 2:3)
UkraineUkraine: Youth League    
11:00Dnipro-1 U19 - Kolos Kovalivka U19 2:1 (0:1, 2:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
11:30Hapoel Azor - SC Dimona 1:2 (1:0, 0:2)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
11:30Kaganat - Neftchi Kochkor-Ata 5:2 (2:2, 3:0)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
12:00Adelaide Comets - Sturt Lions 1:0 ET (0:0, 0:0, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:00Sputnik 2 - Neman 2 0:3 AWA.  
IsraelIsrael: Liga Alef South    
12:00Ashkelon - MS Ironi Kuseife 3:2 (0:2, 3:0)
KenyaKenya: Premier League    
12:00Bidco United - Bandari 2:3 (1:2, 1:1)
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Rakow Czestochowa U18 - Pogon Szczecin U18 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Rio Ave U23 - Vitoria Guimaraes U23 1:1 (0:1, 1:0)
RussiaRussia: Youth League    
12:00Arsenal Tula U19 - Chertanovo M. U19 1:0 (1:0, 0:0)
12:00FK Rostov U19 - Krasnodar U19 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Ufa U19 - Krylya Sovetov Samara U19 0:1 (0:0, 0:1)
12:00UOR U19 - Khimki U19 1:1 (0:1, 1:0)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
12:00Dushanbe 83 - Faizkand POSTP.  
12:00Istaravshan - Ravshan POSTP.  
12:00Khujand - Khatlon POSTP.  
UkraineUkraine: Druha Liga    
12:00Munkacs Mukacheve - Dinaz Vyshgorod 1:3 (0:2, 1:1)
UkraineUkraine: Youth League    
12:00Lviv U19 - Dynamo Kiev U19 3:3 (1:1, 2:2)
12:00Mariupol U19 - Metalist 1925 U19 0:1 (0:0, 0:1)
UkraineUkraine: Persha Liga    
12:15Olimpik Donetsk - Zhytomyr POSTP.  
AzerbaijanAzerbaijan: First Division    
12:30Lokbatan - Keshla 2 0:2 (0:0, 0:2)
12:30SumQayit 2 - Kapaz 1:2 (0:1, 1:1)
12:30Zaqatala - Zira 2 2:0 (0:0, 2:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
12:30Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Herzliya 1:2 (0:0, 1:2)
12:30Ironi Tiberias - MS Tira 0:0 (0:0, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
12:30Maccabi Yavne - Hapoel Bnei Lod 2:1 (1:1, 1:0)
12:45Nordia Jerusalem - Holon Yermiyahu 1:2 (1:1, 0:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
13:00Slavia Mozyr 2 - BATE 2 2:3 (1:1, 1:2)
13:00Smorgon 2 - Vitebsk 2 1:2 (1:0, 0:2)
HungaryHungary: NB I Women    
13:00Soroksar W - DVTK W 1:4 (0:2, 1:2)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
13:00Hapoel Bueine - H. Migdal HaEmek 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Maccabi Tamra - Ironi Nesher 1:0 (0:0, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
13:00M. Herzliya - Hapoel Kfar Shalem 0:0 (0:0, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
13:00Tzeirei Kafr Kanna - Shapira 1:1 (1:0, 0:1)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Nzoia Sugar - Sofapaka 0:0 (0:0, 0:0)
KosovoKosovo: Superliga    
13:00Drenica - Feronikeli 4:0 (3:0, 1:0)
13:00KF Ulpiana - Drita 1:1 (0:1, 1:0)
RussiaRussia: Youth League    
13:00Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscow U19 1:3 (1:1, 0:2)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
13:15PSS Sleman - Barito Putera 3:2 (2:1, 1:1)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
13:15Muba United - Tiga Naga 1:1 (1:1, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
13:30Maccabi Shaarayim FC - M. Ironi Ashdod 0:1 (0:1, 0:0)
13:30Shimshon Kafr Qasim - H. Marmorek 0:1 (0:0, 0:1)
13:45Maccabi Jaffa - Shimshon Tel Aviv 1:0 (0:0, 1:0)
AfricaAfrica: CAF Confederation Cup    
14:00Biashara Mara United - Al Ahly Tripoli 2:0 (1:0, 1:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
14:00Noah - Sevan 2:1 (1:0, 1:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
14:00Isloch 2 - Slutsk 2 3:2 (2:2, 1:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
14:00Burnley U23 - Norwich U23 4:3 (2:1, 2:2)
EnglandEngland: Professional Development League    
14:00Sheffield Wed U23 - Peterborough U23 5:1 (2:0, 3:1)
IraqIraq: Super League    
14:00Al Karkh - Al Wasat 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Naft Missan - Al Sinaah 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Newroz - Al Quwa Al Jawiya 0:3  
IsraelIsrael: Liga Alef North    
14:00Hapoel Bnei Faradis - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 0:3 (0:0, 0:3)
14:00Hapoel Iksal Imad - Hapoel Kafr Kanna 1:2 (1:1, 0:1)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
14:00Rabotnicki - FK Skopje 0:1 (0:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 4    
14:00Academica Clinceni 2 - Progresul Spartac 0:1 (0:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 9    
14:00Ariesul Turda - Gloria 2018 Bistrita 4:2 (2:0, 2:2)
14:00Avantul Reghin - Sanatatea Cluj 0:2 (0:0, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 10    
14:00CFR Cluj II - Simleul Silvaniei 2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 7    
14:00CSM Deva - Progresul Ezeris 4:1 (2:1, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 2    
14:00CSM Ramnicu Sarat - CSM Focsani 1:2 (0:2, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
14:00CS U Craiova 2 - Horezu 1:0 (1:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 4    
14:00Din. Bucuresti 2 - Moreni 4:6 (2:3, 2:3)
14:00FC Arges 2 - Unirea Bascov 0:1 (0:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 3    
14:00F. Constanta 2 - CSM Oltenita 9:0 (3:0, 6:0)
14:00Inainte Modelu - Recolta Gh. Doja 1:2 (0:2, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 5    
14:00Odorheiu - Kids Tampa Brasov 7:1 (3:1, 4:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 7    
14:00Pandurii - Jiul Petrosani 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 3    
14:00Popesti Leordeni - Afumati 1:6 (1:3, 0:3)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 4    
14:00Rapid Bucuresti 2 - FCSB 2 2:0 (0:0, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 5    
14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - FC Hermannstadt 2 3:1 (0:1, 3:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 8    
14:00Soimii Lipova - Progresul Pecica 3:2 (2:1, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 9    
14:00Unirea Ungheni - CS Hunedoara 2:4 (1:1, 1:3)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
14:00Vedita Colonesti - CSM Slatina 1:1 (1:1, 0:0)
RussiaRussia: Youth League    
14:00Dynamo Moscow U19 - FK Strogino Moscow U19 1:0 (0:0, 1:0)
UgandaUganda: Premier League    
14:00Express - Arua Hill 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Mbarara City - Bright Stars 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Onduparaka FC - UPDF 1:1 (0:1, 1:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
14:00AGMK - Mashal Muborak 3:2 (2:1, 1:1)
KenyaKenya: Premier League    
14:15Posta Rangers - Vihiga 4:0 (2:0, 2:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prva Liga - RS    
14:30Zeljeznicar Banja Luka - Kozarska Dubica 6:0 (2:0, 4:0)
EgyptEgypt: Division 2 - Group B    
14:30Al Qanah - Banha 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Belbeis - Porto Suez 0:2 (0:0, 0:2)
14:30El Daklyeh - El-Entag El-Harby 2:1 (2:1, 0:0)
14:30Itesalat - Al Nasr 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Marekh - Petrojet 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Suez Montakhab - Al-Sekka 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Tersana - ZED 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Wadi Degla - Bur Fouad 4:0 (3:0, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
14:30Tayibe - Hapoel Kaukab 0:3 AWA.  
YemenYemen: Division 1    
14:30Al Yarmuk - Al Ahli Sana’a 2:0  
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
15:00Septemvri Sofia - Minyor Pernik 3:0 (1:0, 2:0)
BurundiBurundi: Primus League    
15:00Kayanza - Royal de Muramvya 0:0 (0:0, 0:0)
IsraelIsrael: Leumit League    
15:00Agudat Sport Ashdod - Bnei Yehuda 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Hapoel Afula - Maccabi Bnei Raina 0:2 (0:0, 0:2)
15:00M. Nazareth - Hapoel Petah Tikva 0:0 (0:0, 0:0)
15:00MS Kafr Qasim - Hapoel Kfar Saba 2:2 (1:2, 1:0)
15:00Ramat Hasharon - H. Akko 0:3 (0:1, 0:2)
ItalyItaly: Primavera 1    
15:00AC Milan U19 - Napoli U19 1:2 (0:0, 1:2)
PakistanPakistan: Premier League    
15:00Lyallpur - Pakistan Navy POSTP.  
PalestinePalestine: West Bank League    
15:00Shabab Alsamu - Al Quds 2:3 (2:0, 0:3)
PolandPoland: III Liga - Group II    
15:00Przodkowo - Elana Torun 3:2 (1:2, 2:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
15:00Novi Pazar - Sp. Subotica 0:1 (0:0, 0:1)
SerbiaSerbia: Srpska Liga - Vojvodina    
15:00Kikinda - 1. Maj Ruma 2:1  
SerbiaSerbia: Srpska Liga - Belgrade    
15:00TEK Sloga - Brodarac 0:1  
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
15:00Podbrezova - Zilina B 3:0 (0:0, 3:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
15:00Al Fujairah - Al Bataeh 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Dibba Al Fujairah - Al Rams 5:0 (1:0, 4:0)
15:00Masafi - Dibba Al Hisn 1:1 (1:0, 0:1)
ZambiaZambia: Super League    
15:00Green Buffaloes FC - Indeni 5:0 (2:0, 3:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
15:05Al Hamriyah - Al-Taawon 3:0 (2:0, 1:0)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
15:30Renaissance - US Panda POSTP.  
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
15:30Hansa Rostock U19 - Hertha U19 1:2 (0:2, 1:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
15:30PSBS Biak Numfor - Kalteng Putra 0:1 (0:0, 0:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
15:30Drava - Ilirija 0:0 (0:0, 0:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
15:30Nasaf Qarshi - Metallurg Bekabad 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ZR)    
15:45Bory - Rozsochy 1:1 (1:0, 0:1)
BurundiBurundi: Primus League    
16:00Bujumbura C. - Aigle Noir 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX U20    
16:00Necaxa U20 - Puebla U20 1:1  
UkraineUkraine: Premier League    
16:00Shakhtar Donetsk - FK Zorya Luhansk 6:1 (3:0, 3:1)
IraqIraq: Super League    
16:15Erbil - Al Najaf 0:0 (0:0, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Pro League Cup    
16:15Al Ain - Emirates Club 2:0 (0:0, 2:0)
16:15Ittihad Kalba - Al Urooba 4:0 (1:0, 3:0)
AfricaAfrica: CAF Confederation Cup    
16:30Diables Noirs - Orlando Pirates 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
16:30Ripensia Timisoara - U. Cluj 0:3 (0:1, 0:2)
UkraineUkraine: Persha Liga    
16:30Obolon - Kremin 2:0 (0:0, 2:0)
AfricaAfrica: CAF Champions League    
17:00AmaZulu - Mazembe 0:0 (0:0, 0:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
17:00Pyunik Yerevan - Alashkert 1:1 (1:0, 0:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
17:00Velez Mostar - Zrinjski 0:1 (0:0, 0:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
17:00Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa 3:1 (1:1, 2:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
17:00Zapresic - Orijent 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Brno - Vyskov 2:2 (1:0, 1:2)
EuropeEurope: Euro U17 Women    
17:00Bulgaria U17 W - Hungary U17 W 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Ireland U17 W - Norway U17 W 2:1 (1:0, 1:1)
JordanJordan: Premier League    
17:00Al-Faisaly Amman - Al Jalil 3:0 (1:0, 2:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
17:00Jonava - FK Panevezys 2 1:1 (1:0, 0:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
17:00Suduva - Riteriai 1:1 (0:0, 1:1)
MaltaMalta: Challenge League    
17:00Tarxien - St. Andrews 2:2 (1:2, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX U20    
17:00Mazatlan U20 - Atlas U20 3:1  
SerbiaSerbia: Super Liga    
17:00FK Vozdovac - Napredak 0:0 (0:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
17:00L. Mikulas - Trencin 2:1 (0:0, 2:1)
WorldWorld: Friendly International    
17:00Qatar U23 - Kuwait U23 0:1 (0:1, 0:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
17:30AS Police - ASF Dioulasso 3:0 (0:0, 3:0)
ChileChile: Primera Division    
17:30Huachipato - Antofagasta 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (VY)    
17:30Krizanovice - Pustimer 0:3 (0:0, 0:3)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
17:30OLS Oulu - OTP 2:4 (0:2, 2:2)
MoroccoMorocco: Botola 2    
17:30Dcheira - Wydad Fes 3:2 (1:0, 2:2)
17:30Kawkab Marrakech - Moghreb Tetouan 0:1 (0:0, 0:1)
UkraineUkraine: Persha Liga    
17:30Nyva Ternopil - VPK-Agro 2:0 (2:0, 0:0)
AfricaAfrica: CAF Confederation Cup    
18:00Marumo Gallants - AS Vita Club 2:1 (1:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera A Women    
18:00Deportivo Espanol W - Social Atletico Television W 1:1 (0:0, 1:1)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
18:00Dragovoljac - Lok. Zagreb 2:2 (1:2, 1:0)
CyprusCyprus: Division 2    
18:00Ermis - Nea Salamis 3:2 (1:1, 2:1)
18:00Sotiras - Karmiotissa 1:3 (0:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (LI) - Group B    
18:00Frydlant C - Horni Rasnice 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (VS) - Group B    
18:00Roznov pod Radhostem B - V. Lhota 7:1 (1:0, 6:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ZN) - Group A    
18:00Tasovice B - Pavlice 3:1 (2:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
18:00Usti nad Labem - Vlasim 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
18:00Kromeriz - Blansko 3:1 (3:0, 0:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga Women    
18:00Tallina Kalev W - Saku Sporting W 1:3 (0:1, 1:2)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
18:00Tammeka U21 - Paide Linnameeskond U21 2:2 (2:0, 0:2)
FinlandFinland: Kakkonen Group B    
18:00Ilves 2 - HJS 1:1 (1:0, 0:1)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
18:00OFK Petrovac - FK Podgorica 2:1 (0:0, 2:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
18:00Gjellerasen - Lillestrom 2 0:1 (0:0, 0:1)
PalestinePalestine: West Bank League    
18:00Al Khaleel - Islami Kalkelea 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: Division 1    
18:00Puszcza - Odra Opole 3:0 (2:0, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
18:00Pruszkow - Elblag 1:1 (1:0, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
18:00Lokomotiv Moscow U19 - Zenit U19 3:0 (2:0, 1:0)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
18:00Triglav - Bilje 3:0 (1:0, 2:0)
AfricaAfrica: CAF Confederation Cup    
18:30Binga - ASFA Yennega 0:1 (0:1, 0:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
18:30A. Lustenau - Kapfenberg 6:0 (5:0, 1:0)
18:30Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr 2:0 (1:0, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga West - Salzburg    
18:30Grodig - Kuchl 0:3 (0:1, 0:2)
AustriaAustria: 2. Liga    
18:30Liefering - FC Juniors 2:0 (0:0, 2:0)
18:30St. Polten - Grazer 6:1 (3:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group A    
18:30Slavicin B - Priluky 5:0 (3:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
18:30Chomutov - Neratovice 3:3 (2:1, 1:2)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
18:30Hannover - Schalke 0:1 (0:0, 0:1)
18:30Paderborn - Regensburg 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
18:30Dusseldorf II - Schalke II 5:1 (2:0, 3:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
18:30Seligenporten - Vatan Spor A'burg 0:0 (0:0, 0:0)
IraqIraq: Super League    
18:30Naft Al-Basra - Al Shorta 1:3 (1:0, 0:3)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Pro League Cup    
18:30Ajman - Al Sharjah 2:2 (1:2, 1:0)
AfricaAfrica: CAF Confederation Cup    
19:00Al-Ahly Merowe - Gor Mahia 1:3 (1:0, 0:3)
AustriaAustria: Regionalliga West - Tyrol    
19:00Hall - Kufstein 3:2 (1:0, 2:2)
AustriaAustria: Regionalliga West - Salzburg    
19:00SAK 1914 - USK Anif 0:3 (0:3, 0:0)
19:00Wals-Grunau - Seekirchen 0:2 (0:0, 0:2)
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:00Bruck Leitha - Wiener Neustadt 5:1 (3:0, 2:1)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
19:00Bad Gleichenberg - Gleisdorf 0:0 (0:0, 0:0)
19:00SC Weiz - Deutschlandsberger 1:0 (0:0, 1:0)
19:00Treibach - Sturm Graz (Am) 2:3 (0:3, 2:0)
19:00Vocklamarkt - Allerheiligen 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PZ)    
19:00Dolni Brezany - Tuchomerice 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
19:00Jiloviste - Zdice 4:2 (2:0, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PY) - Group B    
19:00Kostelec nad Cernymi lesy - Svojetice 1:5 (0:3, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PY)    
19:00Velke Popovice - Nehvizdy 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
19:00Porici n. S. - Lysa n. L. 5:1 (3:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
19:00Slovacko W - Slavia Prague W 1:2 (0:0, 1:2)
DenmarkDenmark: 1st Division    
19:00F. Amager - Fredericia 0:1 (0:0, 0:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
19:00Viborg - Silkeborg 1:1 (0:0, 1:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division    
19:00Skive IK - Aarhus Fremad 2:1 (0:1, 2:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
19:00Viktoria Berlin - VfL Osnabruck 1:2 (1:2, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
19:00Drochtersen/Assel - Hamburger SV II 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
19:00Furstenwalde - Hertha Berlin II 3:2 (0:1, 3:1)
19:00Jena - BFC Dynamo 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
19:00Ahlen - Koln II 2:6 (2:3, 0:3)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
19:00Aschaffenburg - SpVgg Bayreuth 0:1 (0:1, 0:0)
19:00Burghausen - Bayern II 2:2 (1:2, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
19:001. SC Feucht - Bamberg 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
19:00Karlsruher SC U19 - Stuttgarter Kickers U19 0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
19:00Banga 2 - Kauno Zalgiris 2 3:1 (1:0, 2:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
19:00Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard 1:2 (1:0, 0:2)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
19:00Academica - Famalicao 0:4 (0:3, 0:1)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 1    
19:00Calahorra - R. Union 2:4 (2:2, 0:2)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 2    
19:00Sabadell - Sanluqueno 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
19:00Ljungskile - Qviding 2:0 (1:0, 1:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
19:00Uppsala W - IF Brommapojkarna W 3:1 (1:0, 2:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
19:00Basaksehir - Besiktas 3:2 (1:0, 2:2)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
19:15Lok. Plovdiv - Arda 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
19:15Werder Bremen W - SGS Essen W 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Liga Profesional    
19:30Godoy Cruz - Central Cordoba 0:0 (0:0, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga West - Salzburg    
19:30Johann - A. Salzburg 1:2 (1:2, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:30Drassburg - Traiskirchen 0:2 (0:1, 0:1)
19:30TWL Elektra - Marchfeld 0:1 (0:0, 0:1)
19:30Wiener Sport-Club - First Vienna 0:3 (0:1, 0:2)
BelgiumBelgium: Pro League U21    
19:30Genk U21 - St. Liege U21 6:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
19:30Liberec W - Dukla Prague W 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga West    
19:30Wegberg-Beeck - B. Monchengladbach II 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
19:30Hamm United - Dassendorf 0:1 (0:1, 0:0)
19:30TuS Osdorf - TSV Buchholz 08 1:2 (1:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
19:30Eddersheim - RW Walldorf 2:2 (1:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
19:30Salmrohr - SG 2000 Mulheim-Karlich POSTP.  
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
19:30TSV 1880 Wasserburg - Donaustauf 3:2 (0:1, 3:1)
19:30VfB Hallbergmoos-Goldach - Schwabmunchen 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
19:30SSVg Velbert - SW Essen 5:2 (2:2, 3:0)
JordanJordan: Premier League    
19:30Al Buqaa - Al Salt 0:1 (0:1, 0:0)
19:30Al Hussein - Sahab 3:1 (1:0, 2:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
19:30Heerenveen W - Excelsior W 1:1 (1:1, 0:0)
19:30VV Alkmaar W - PEC Zwolle W 3:1 (3:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:30Gaz Metan Medias - Din. Bucuresti 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
19:45VfL Oldenburg - Spelle-Venhaus 2:2 (2:2, 0:0)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
19:45Diaz - 2 de Mayo 3:1 (1:0, 2:1)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
19:45Sintrense - FC Porto 0:5 (0:2, 0:3)
ArgentinaArgentina: Primera A Women    
20:00Independiente W - Estudiantes W 2:2 (2:1, 0:1)
BelgiumBelgium: 1B Pro League    
20:00Deinze - Waasland-Beveren 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa Paulista    
20:00Atibaia - Sao Caetano 4:0 (1:0, 3:0)
20:00Taubate - Portuguesa 0:4 (0:3, 0:1)
EnglandEngland: Premier League 2    
20:00Fulham U23 - Reading U23 3:0 (2:0, 1:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
20:00MTK Budapest - Puskas Academy 0:1 (0:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20:00Breda - Jong AZ 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Excelsior - Venlo 3:0 (1:0, 2:0)
20:00Graafschap - Eindhoven FC 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Helmond - Den Haag 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Jong Ajax - Jong Utrecht 3:1 (1:1, 2:0)
20:00Maastricht - Dordrecht 2:1 (2:1, 0:0)
20:00Oss - FC Emmen 1:2 (0:0, 1:2)
20:00Roda - Jong PSV 2:2 (1:1, 1:1)
20:00Telstar - FC Volendam 1:5 (1:4, 0:1)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:00Mighty Blackpool - Sierra Leone Police 2:0  
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
20:00Nafta - NK Krka 1:1 (1:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Super League Women    
20:00Yverdon W - St. Gallen W 0:4 (0:0, 0:4)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20:15Den Bosch - Almere City 1:0 (1:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
20:15Chenois - Lancy 3:3  
BelgiumBelgium: Super League Women    
20:30Femina Woluwe W - RSC Anderlecht W 0:3 (0:1, 0:2)
20:30Gent W - Charleroi W 3:0 (0:0, 3:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
20:30Hoffenheim - FC Koln 5:0 (1:0, 4:0)
IrelandIreland: Division 1    
20:30Bray - Cabinteely 1:2 (1:0, 0:2)
PolandPoland: Division 1    
20:30Korona Kielce - Widzew Lodz 0:1 (0:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
20:30Lausanne Ouchy - Aarau 0:2 (0:2, 0:0)
20:30Thun - Winterthur 0:2 (0:0, 0:2)
20:30Xamax - Vaduz 0:2 (0:0, 0:2)
BelgiumBelgium: Jupiler Pro League    
20:45Club Brugge KV - Kortrijk 2:0 (2:0, 0:0)
EnglandEngland: League One    
20:45Burton - Morecambe 3:2 (2:1, 1:1)
IrelandIreland: Premier Division    
20:45Bohemians - Dundalk 1:1 (0:1, 1:0)
20:45Derry City - St. Patricks 1:0 (0:0, 1:0)
20:45Drogheda - Longford 2:0 (0:0, 2:0)
20:45Waterford - Finn Harps 4:1 (1:0, 3:1)
IrelandIreland: Division 1    
20:45Cobh Ramblers - Shelbourne 2:0 (2:0, 0:0)
20:45Galway - Wexford 2:1 (2:1, 0:0)
20:45Treaty United - Athlone 1:1 (0:1, 1:0)
20:45UC Dublin - Cork City 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
20:45Prato - Seravezza Pozzi 0:0 (0:0, 0:0)
ScotlandScotland: Championship    
20:45Hamilton - Partick Thistle 1:6 (0:1, 1:5)
ScotlandScotland: League Two    
20:45Edinburgh City - Kelty Hearts 2:3 (1:2, 1:1)
WalesWales: FA Cup    
20:45Flint - Connahs Q. 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Serie B    
21:00Brusque - Remo 3:1 (0:1, 3:0)
ChileChile: Primera Division    
21:00Palestino - O'Higgins 2:2 (1:1, 1:1)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00Escorpiones - Carmelita 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
21:00West Brom - Birmingham 1:0 (0:0, 1:0)
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Paris SG - Angers 2:1 (0:1, 2:0)
IrelandIreland: Premier Division    
21:00Shamrock Rovers - Sligo Rovers 2:0 (2:0, 0:0)
MaltaMalta: Challenge League    
21:00Lija Athletic - Vittoriosa 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Primera RFEF - Group 2    
21:00Alcoyano - UCAM Murcia 3:2 (0:0, 3:2)
21:00Andorra - San Fernando 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Eibar - Almeria 1:0 (1:0, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:30Atletico La Cruz - Minerven 6:2 (3:1, 3:1)
ArgentinaArgentina: Liga Profesional    
21:45Rosario Central - Patronato 3:2 (1:1, 2:1)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
21:45OS Belenenses - Sporting 0:4 (0:1, 0:3)
PeruPeru: Liga 2    
22:00Chavelines - Carlos Stein 1:2 (0:1, 1:1)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Zulia - Trujillanos 2:0 (0:0, 2:0)
CanadaCanada: U Sports    
22:30UBC Okanagan - Victoria 0:1 (0:0, 0:1)
23:15UNB - Saint Marys 1:1 (0:1, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
23:15Ad Aserri - Barrio Mexico 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
23:30U. De Chile - A. Italiano 0:1 (0:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Liga Profesional    
16.10.2021
00:00Racing Club - Platense 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Serie B    
16.10.2021
00:00CRB - Guarani 2:2 (0:1, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
16.10.2021
00:00Queretaro W - Toluca W 0:1 (0:0, 0:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
16.10.2021
00:00Ocotal U20 - Export Sebaco U20 1:1 ABN.  
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
16.10.2021
00:00Independiente FBC - Fernando de la Mora 2:1 (1:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
16.10.2021
00:10Def. de Belgrano - Club A. Guemes 1:0 (0:0, 1:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
16.10.2021
00:15Universidad Central - Metropolitanos 1:1 (0:1, 1:0)
CanadaCanada: U Sports    
16.10.2021
01:15Windsor - Waterloo 0:5 (0:4, 0:1)
01:30Laurentian - Toronto 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: USL Championship    
16.10.2021
01:30Tampa Bay - New York Red Bulls 2 1:1 (1:1, 0:0)
CanadaCanada: U Sports    
16.10.2021
02:00York - Trent 4:0 (1:0, 3:0)
ChileChile: Primera Division    
16.10.2021
02:00Nublense - Union La Calera 0:2 (0:1, 0:1)
CuraçaoCuraçao: Promé Divishon    
16.10.2021
02:00SUBT - CSD Barber 2:0 (1:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
16.10.2021
02:00Emelec - Orense 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX    
16.10.2021
02:00Necaxa - Puebla 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
16.10.2021
02:10Atl. Rafaela - Barracas Central 0:2 (0:1, 0:1)
ArgentinaArgentina: Liga Profesional    
16.10.2021
02:15Defensa y Justicia - Estudiantes L.P. 2:1 (1:0, 1:1)
02:15Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 0:0 (0:0, 0:0)
CanadaCanada: U Sports    
16.10.2021
02:15Concordia - UQTR 0:1  
02:15Montreal - Sherbrooke 3:0 (1:0, 2:0)
02:15UOIT - Carleton 1:7 (0:5, 1:2)
02:15UQAM - McGill 0:1  
BrazilBrazil: Serie B    
16.10.2021
02:30Goias - CSA 3:1 (2:0, 1:1)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
16.10.2021
02:30Dep. Tachira - Zamora 1:2 (0:0, 1:2)
ColombiaColombia: Primera A    
16.10.2021
02:40Deportes Tolima - Huila 1:0 (0:0, 1:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
16.10.2021
03:00Ocotal - Export Sebaco 1:1 (1:0, 0:1)
JapanJapan: WE League Women    
16.10.2021
04:00Urawa W - Sanfrecce Hiroshima W 1:2 (1:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX    
16.10.2021
04:00Mazatlan FC - Atlas 1:0 (1:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
16.10.2021
04:05Dorados de Sinaloa - Raya 2 4:1 (3:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
16.10.2021
04:05Guadalajara Chivas W - U.A.N.L.- Tigres W 1:1 (0:1, 1:0)
CanadaCanada: U Sports    
16.10.2021
04:30UBC - Trinity Western 2:2 (2:2, 0:0)
05:00UFV - UNBC 2:2 (2:1, 0:1)
JapanJapan: J3 League    
16.10.2021
06:00Azul Claro Numazu - Kumamoto 1:3 (1:2, 0:1)
JapanJapan: J2 League    
16.10.2021
06:00Blaublitz - Machida 0:2 (0:1, 0:1)
JapanJapan: WE League Women    
16.10.2021
06:00Parceiro Nagano W - JEF United W 0:2 (0:1, 0:1)
07:00Beleza W - Saitama W 4:1 (2:1, 2:0)
JapanJapan: J2 League    
16.10.2021
07:00Giravanz Kitakyushu - Verdy 2:2 (0:0, 2:2)
07:00Sagamihara - Montedio Yamagata 0:1 (0:1, 0:0)
JapanJapan: J1 League    
16.10.2021
07:00Sagan Tosu - Shonan Bellmare 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
16.10.2021
07:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: J1 League    
16.10.2021
08:00Shimizu S-Pulse - Kashiwa Reysol 0:1 (0:0, 0:1)
08:00Urawa Reds - Gamba Osaka 1:1 (0:0, 1:1)
South KoreaSouth Korea: K3 League    
16.10.2021
08:00Hwaseong - Yangju 3:2 (2:1, 1:1)
JapanJapan: J1 League    
16.10.2021
09:00Vissel Kobe - Avispa Fukuoka 1:0 (0:0, 1:0)
09:00Yokohama FC - Tokushima 5:3 (3:1, 2:2)
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
16.10.2021
09:00Golden Arrows U23 - Stellenbosch U23 1:2 (0:0, 1:2)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
16.10.2021
09:00Asan - Daejeon 3:4 (2:1, 1:3)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
16.10.2021
10:00Peninsula - Gold Coast 3:5 (1:3, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PLK) - Group C    
16.10.2021
10:00Mesto Touskov - Vejprnice B 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
16.10.2021
10:00Svadov-Olsinky - Bohusovice nad Ohri 5:2 (3:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
16.10.2021
10:00Tachov - Myto B 6:0 (4:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (HO) - Group A    
16.10.2021
10:00Vresovice - Moravany 6:2 (4:0, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (MSK) - Group A    
16.10.2021
10:00Zimrovice - Slezan Jindrichov 2:4 (1:2, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
16.10.2021
10:00Zlechov - Korycany 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
16.10.2021
10:00Ostrava U19 - Opava U19 3:1 (2:1, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
16.10.2021
10:00Braila - FC Buzau 0:7 (0:4, 0:3)
10:00Calarasi - Metaloglobus Bucharest 0:1 (0:0, 0:1)
10:00Selimbar - Concordia 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Unirea Slobozia - Politehnica Timisoara 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Viitorul Tg. Jiu - Unirea Constanta 2:1 (1:0, 1:1)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
16.10.2021
10:00Zvezda 2005 W - FK Yenisey W 2:1 (2:0, 0:1)
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
16.10.2021
10:00Chippa Utd. U23 - Swallows U23 2:0  
10:00Marumo Gallants U23 - Maritzburg Utd U23 0:1 (0:1, 0:0)
UkraineUkraine: Championship Women    
16.10.2021
10:00Voshod W - Mariupol W 1:2 (0:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
16.10.2021
10:15Benesov - Sokolov 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
10:15Brezineves - Praga 3:2 (2:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
16.10.2021
10:15CAFC - Stodulky 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
10:15Cechie Smichov - Podoli Praha B 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
16.10.2021
10:15Celakovice - Divisov 4:6 (4:4, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
10:15Haje - Sterboholy 2:2 (0:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (OV) - Group B    
16.10.2021
10:15Havirov B - Hrabova B 3:2 PEN. (0:1, 2:1, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ME)    
16.10.2021
10:15Horin - Melnik 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
10:15Horni Pocernice - Kunratice 1:2 (0:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
16.10.2021
10:15Jiskra Mseno - Smrzovka 5:0 (4:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JN)    
16.10.2021
10:15Kovo - Mala Skala 9:4 (3:2, 6:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PAK)    
16.10.2021
10:15Letohrad B - Usti nad Orlici B 1:4 (0:3, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
16.10.2021
10:15Libus - Aritma Prague B 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
16.10.2021
10:15Lokomotiva CB - Lisov 1:5 (1:1, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group A    
16.10.2021
10:15Nova Paka - Vrchlabi B 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
10:15Repy - Spoje Prague B 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (VY)    
16.10.2021
10:15Rousinov B - Krenovice 3:6 (2:4, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (BK)    
16.10.2021
10:15Rudice - Drnovice 1:5 (0:2, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group B    
16.10.2021
10:15Sazena - Drinov 8:3 (4:1, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
16.10.2021
10:15SK Rakovnik - Povltavska FA 3:1 (0:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (KD) - Group A    
16.10.2021
10:15Slavoj Kladno - Velka Dobra B 4:0 (1:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
16.10.2021
10:15Slovan Podebrady - Pruhonice 2:3 (2:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (STC) - Group E    
16.10.2021
10:15Tlustice - Nova Ves p. Plesi 2:2 (0:0, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
16.10.2021
10:15Vltavin - Motorlet Prague 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (HO) - Group A    
16.10.2021
10:15Vracov - Mikulcice 2:2 (0:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (NB)    
16.10.2021
10:15Vykan - Sokol Knezice 7:0 (5:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
16.10.2021
10:15Zbuzany - Brozany 3:3 (1:1, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (LT) - Group B    
16.10.2021
10:15Zidovice - Ctineves / Libkovice 6:3 (4:1, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
16.10.2021
10:15Zlichov - Branik 1:2 (0:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
16.10.2021
10:15FK Frydek-Mistek - Zlin B 1:0 (0:0, 1:0)
10:15Hlucin - Rosice 0:0 (0:0, 0:0)
10:15Otrokovice - FKM Jihlava 2:0 (1:0, 1:0)
10:15Velke Mezirici - Unicov 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
16.10.2021
10:15Marianske Lazne - Doubravka 1:4 (1:2, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
16.10.2021
10:15Aritma Prague - Olympie Brezova 3:2 (2:0, 1:2)
10:15Brandys n. Labem - Steti 1:4 (1:3, 0:1)
10:15FK Ceska Lipa - Slany 2:1 (1:1, 1:0)
10:15SK Kladno - Meteor Prague 0:2 (0:0, 0:2)
10:15Tatran Rakovnik - Cesky Brod 0:3 (0:3, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
16.10.2021
10:15Libis - Kutna Hora 5:1 (1:1, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
16.10.2021
10:15Kolovraty - Zlicin 7:4 (5:2, 2:2)
10:15Kralovice - Hostivar 1:1 (1:1, 0:0)
10:15Podoli Praha - Dukla JM 3:4 (0:3, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
16.10.2021
10:15Hrebec - Kosor 2:1 (2:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
16.10.2021
10:15Loko K. Vary - Nova Role 6:2 (1:0, 5:2)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
16.10.2021
10:15Lovosice - Banik Most - Sous B 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
16.10.2021
10:15Kurim - Ratiskovice 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
16.10.2021
10:15Luhacovice - Nevsova 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
16.10.2021
10:15FK Pardubice U19 - Mlada Boleslav U19 1:0 (0:0, 1:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
16.10.2021
10:15Persela Lamongan - Madura United 2:2 (1:0, 1:2)
10:15Persita - Persiraja Aceh 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHC) - Group B    
16.10.2021
10:30Bavorov - Volyne 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
10:30Cakovice - Meteor Prague B 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
16.10.2021
10:30Chabarovice - Roudnice n. L. B 2:3 (0:1, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (KVK)    
16.10.2021
10:30Chyse - Sokol Lipova 5:2 (1:1, 4:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
16.10.2021
10:30Dobromerice - Ervenice-Jirkov 4:1 (3:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
16.10.2021
10:30Duchcov - Obrnice 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (TP)    
16.10.2021
10:30Kladruby - Lahost 2:3 (1:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
16.10.2021
10:30Klecany - TJ Podlesi 4:1 (2:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
16.10.2021
10:30Kohoutovice - Lednice 3:2 (2:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (MB)    
16.10.2021
10:30Krnsko - Bela pod Bezdezem 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (UL)    
16.10.2021
10:30Libouchec B - Trmice 1:4 (1:1, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
16.10.2021
10:30Lisen W - Teplice W 5:3 (2:2, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PJ)    
16.10.2021
10:30Losina - Radkovice 4:1 (3:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
16.10.2021
10:30Nemanice - Bernartice 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
16.10.2021
10:30Pecice - FC Melnik 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHC) - Group C    
16.10.2021
10:30Plana nad Luznici - Milevsko B 5:0 (3:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHM) - Group B    
16.10.2021
10:30Pohorelice - Turany 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
16.10.2021
10:30Predni Kopanina B - Vltavin B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
16.10.2021
10:30Prepere - Liberec B 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
16.10.2021
10:30Spartak Pribram - Votice 8:0 (6:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
16.10.2021
10:30Sporice - Sluknov 5:1 (3:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
16.10.2021
10:30TJ Slavoj Kynsperk - Loket 2:2 (1:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
10:30Troja - Hrdlorezy 2:1 (1:0, 1:1)
10:30Uhrineves - Dablice 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
16.10.2021
10:30Vestec - Sedlec-Prcice 3:2 (1:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
10:30Vrsovice - Kyje Prague 4:0 (1:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PJ) - Group A    
16.10.2021
10:30Zahori - Dvorec 4:1 (1:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (LI) - Group A    
16.10.2021
10:30Zdislava - Vaclavice 1:10 (0:6, 1:4)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
16.10.2021
10:30Ceske Budejovice B - Prestice 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
16.10.2021
10:30Kosmonosy - Horky nad Jizerou 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
16.10.2021
10:30Breclav - Tasovice 2:2 (1:0, 1:2)
10:30Havlickuv Brod - Humpolec 1:2 (0:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
16.10.2021
10:30Vysehrad B - Motorlet Prague B 0:5 (0:1, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
16.10.2021
10:30Horni Jiretin - Perstejn 3:1 (0:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
16.10.2021
10:30Frydlant - Straz p. Ralskem 9:2 (4:1, 5:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
16.10.2021
10:30Svratka Brno - Rousinov 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
16.10.2021
10:30Mohelnice - SK Lipova 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
16.10.2021
10:30FK Pardubice W - Sparta Prague W 0:16 (0:8, 0:8)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
16.10.2021
11:00Sunshine Coast Wanderers - Magpies Crusaders 5:0 (3:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
11:00Bohnice - Olympia Radotin B 4:4 (3:1, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
16.10.2021
11:00Modrany - Stresovice 0:3 (0:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
11:00MSM - Prague Raptors 3:1 (2:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
16.10.2021
11:00Spoje Prague - Dolni Pocernice 4:1 (3:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
16.10.2021
11:00Slavia Prague U19 - Plzen U19 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
16.10.2021
11:00Cottbus U19 - Werder Bremen U19 1:6 (0:5, 1:1)
11:00St. Pauli U19 - Hallescher U19 3:2 (2:0, 1:2)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
16.10.2021
11:00Eintracht Frankfurt U19 - Bayern U19 2:3 (2:1, 0:2)
11:00Ingolstadt U19 - Unterhaching U19 1:2 (0:1, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
16.10.2021
11:00Bielefeld U19 - Dortmund U19 1:2 (0:1, 1:1)
11:00Fortuna Koln U19 - B. Monchengladbach U19 1:1 (0:1, 1:0)
HungaryHungary: NB III - Centre    
16.10.2021
11:00Rakosmenti KSK - MTK Budapest II 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
16.10.2021
11:00Atalanta U19 - Lecce U19 2:2 (1:1, 1:1)
11:00Genoa U19 - Torino U19 2:2 (0:1, 2:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
16.10.2021
11:00Benevento U19 - Crotone U19 1:2  
11:00Cosenza U19 - Frosinone U19 1:5  
11:00Reggina U19 - Lazio U19 0:3  
11:00Salernitana U19 - Perugia U19 2:3  
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
16.10.2021
11:00FK Akzhayik - Turan 1:1 (1:0, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
16.10.2021
11:00Igilik - Aksu 0:4 (0:1, 0:3)
PolandPoland: III Liga - Group I    
16.10.2021
11:00Legia II - Swit 2:0 (2:0, 0:0)
SerbiaSerbia: Srpska Liga - Belgrade    
16.10.2021
11:00Prva Iskra Baric - Zvezdara 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac 2:2 (1:2, 1:0)
UkraineUkraine: Youth League    
16.10.2021
11:00Minaj U19 - Desna U19 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (PS)    
16.10.2021
11:30Blatnice B - Vseruby B 4:3 PEN. (2:1, 1:2, 4:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (KT)    
16.10.2021
11:30Hartmanice - Velhartice 9:1 (5:1, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (KT) - Group B    
16.10.2021
11:30Kvasetice - Mecholupy B 1:2 (1:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (JC)    
16.10.2021
11:30Nemyceves B - Zeleznice B 0:4 (0:2, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (TU) - Group A    
16.10.2021
11:30Prosecne - Libotov 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (TU) - Group A    
16.10.2021
11:30Strazne - Hajnice 6:0 (3:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
16.10.2021
11:30Jicin - Dobruska 4:0 (2:0, 2:0)
JapanJapan: J2 League    
16.10.2021
11:30Ryukyu - Ehime 0:1 (0:0, 0:1)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
16.10.2021
11:30Dordoi Bishkek - Ilbirs 3:0 (1:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Divisie 1 U18    
16.10.2021
11:30Heerenveen U18 - Zwolle U18 3:2  
RussiaRussia: FNL 2 - Group 4    
16.10.2021
11:30Ural 2 - Zvezda Perm 4:2 (1:1, 3:1)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
16.10.2021
11:30Gyeongnam - Ansan Greeners 0:2 (0:0, 0:2)
UkraineUkraine: Championship Women    
16.10.2021
11:30Ateks W - Kolos Kovalivka W 0:5 (0:3, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
16.10.2021
11:45Moravsky Krumlov - Bystrc 0:0 (0:0, 0:0)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
16.10.2021
12:00Sudburgenland W - Altenmarkt W 0:5 (0:2, 0:3)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16.10.2021
12:00Isloch - Slutsk 2:0 (1:0, 1:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
16.10.2021
12:00Krumkachy - Belshina 1:3 (0:1, 1:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
16.10.2021
12:00Shakhter Soligorsk 2 - Zhodino 2 7:2 (5:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
16.10.2021
12:00Blazim - Brezno 6:0 (2:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHC) - Group A    
16.10.2021
12:00Borsov n. V. - Malse Roudne B 2:2 (1:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHC) - Group D    
16.10.2021
12:00Buk - Kardasova Recice 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (JH) - Group A    
16.10.2021
12:00Ceske Velenice B - Majdalena 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHC) - Group A    
16.10.2021
12:00Chvalsiny - Kamenny Ujezd 0:4 (0:3, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
16.10.2021
12:00FC Semice - TJ Nova Ves 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHC) - Group B    
16.10.2021
12:00Junior Strakonice B - Cehnice 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (DO)    
16.10.2021
12:00Milavce - Tlumacov B 4:0 (1:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
16.10.2021
12:00Mirovice - Velesin 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BI) - Group B    
16.10.2021
12:00Oslavany B - Strelice B 3:0 (0:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (OC)    
16.10.2021
12:00Prikazy B - Petrovice 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (JI)    
16.10.2021
12:00Puklice B - Zdirec 1:3 (0:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JH)    
16.10.2021
12:00Slavonice - Stara Hlina 5:0 (3:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHC) - Group A    
16.10.2021
12:00Vetrni - Driten 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ZN) - Group B    
16.10.2021
12:00Visnove B - Miroslav B 2:5 (2:3, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
16.10.2021
12:00Meteor Prague U19 - Slovacko U19 2:1 (1:1, 1:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
16.10.2021
12:00Legion - Tammeka CAN.  
12:00Parnu JK Vaprus - Kalju 1:4 (1:1, 0:3)
12:00Tulevik - Paide CAN.  
EstoniaEstonia: Esiliiga    
16.10.2021
12:00Tallinna Kalev - Flora U21 1:0 (1:0, 0:0)
FinlandFinland: Suomen Cup Women    
16.10.2021
12:00PK-35 Vantaa W - Aland Utd W 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 0:0, 2:4)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
16.10.2021
12:00Brinkumer - Leher 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
16.10.2021
12:00Nurnberg U19 - Offenbach U19 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
16.10.2021
12:00Paderborn U19 - Bochum U19 1:2 (0:0, 1:2)
HungaryHungary: NB I Women    
16.10.2021
12:00Gyor W - Haladas W 4:0 (1:0, 3:0)
JapanJapan: J1 League    
16.10.2021
12:00Yokohama F. Marinos - Hokkaido Consadole Sapporo 2:1 (0:1, 2:0)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
16.10.2021
12:00Akademiya Ontustik - Kairat Academy 1:2 (0:2, 1:0)
KenyaKenya: Premier League    
16.10.2021
12:00KCB - Leopards 0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16.10.2021
12:00Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris 1:2 (0:2, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Divisie 1 U18    
16.10.2021
12:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 5:1 (2:1, 3:0)
12:00Sparta Rotterdam U18 - PSV U18 0:5  
PolandPoland: Central Youth League    
16.10.2021
12:00Wisla U18 - Arka Gdynia U18 3:1 (0:1, 3:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16.10.2021
12:00Estoril U23 - Belenenses U23 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Portimonense U23 - Maritimo U23 2:1 (1:1, 1:0)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
16.10.2021
12:00Oliveira Hospital - Vitoria Guimaraes 0:1 (0:1, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
16.10.2021
12:00Orlando Pirates U23 - Baroka U23 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Royal AM U23 - Sekhukhune U23 0:3 (0:0, 0:3)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 12    
16.10.2021
12:00Arucas - Las Zocas 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Union Viera - Vera POSTP.  
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
16.10.2021
12:00Frolunda - Torslanda 2:0 (1:0, 1:0)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
16.10.2021
12:00CSKA Pomir Dushanbe - Kuktosh POSTP.  
12:00Eskhata - Istiqlol Dushanbe POSTP.  
ThailandThailand: Thai League 2    
16.10.2021
12:00Phrae - Sukhothai 1:2 (1:0, 0:2)
UkraineUkraine: Youth League    
16.10.2021
12:00Inhulets U19 - Rukh Lviv U19 POSTP.  
12:00Oleksandriya U19 - Vorskla Poltava U19 1:1 (1:1, 0:0)
PolandPoland: Central Youth League    
16.10.2021
12:15Polonia W. U18 - Zaglebie U18 5:1 (2:1, 3:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
16.10.2021
12:15Podillya Khmelnytskyi - Prykarpattya 0:2 (0:2, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (KVK)    
16.10.2021
12:30As - Plesna 7:5 (5:3, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
16.10.2021
12:30Banik Osek - Kopisty 6:0 (2:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (MB) - Group B    
16.10.2021
12:30Bezno-Sovinky - Kochanky 4:1 (2:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (MB) - Group A    
16.10.2021
12:30Cechie Cejetice - Nova ves 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BE) - Group B    
16.10.2021
12:30Cerhovice B - Neumetely B 11:1 (5:0, 6:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
16.10.2021
12:30Ceska Kamenice - Chuderov 5:3 (3:2, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BE) - Group A    
16.10.2021
12:30Chrustenice - Chynava B 4:1 (2:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (HK) - Group A    
16.10.2021
12:30Dohalice - Lhota p. Libcany POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ME)    
16.10.2021
12:30Dolni Berkovice - Obristvi 1:3 (0:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (BE)    
16.10.2021
12:30Drozdov - Chynava 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (MB) - Group B    
16.10.2021
12:30Horky nad Jizerou B - Struhy 4:0 (1:0, 3:0)
12:30Jabkenice - Chotetov B 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (KD) - Group B    
16.10.2021
12:30Knoviz - Stehelceves 3:5 (1:2, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (SO)    
16.10.2021
12:30Krasno - Dolni Rychnov B 5:1 (3:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
16.10.2021
12:30Krasny Dvur - Vroutek 3:8 (0:6, 3:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BE) - Group A    
16.10.2021
12:30Libomysl - Nizbor B 13:2 (7:1, 6:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PJ) - Group A    
16.10.2021
12:30Nezbavetice - Letiny 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (SO)    
16.10.2021
12:30Olovi - Jindrichovice 2:3 PEN. (1:0, 1:2, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BE) - Group A    
16.10.2021
12:30Osov - Svata 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
16.10.2021
12:30Podborany - Lenesice 7:0 (4:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BE)    
16.10.2021
12:30Podluhy - Zadni Treban 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (KV)    
16.10.2021
12:30Potucky - Svatava B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BE)    
16.10.2021
12:30Praskolesy - Hudlice 2:5 (0:3, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PJ)    
16.10.2021
12:30Sec - Predenice 3:1 (0:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (KVK)    
16.10.2021
12:30Sedlec - Dolni Zandov 0:0 (0:0, 0:0)
12:30TJ Hranice - Hazlov 5:3 (4:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BE)    
16.10.2021
12:30Tman - Hyskov 0:4 (0:3, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group A    
16.10.2021
12:30Uncin - Junior Decin 2:5 (1:1, 1:4)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (MB) - Group A    
16.10.2021
12:30Zidneves - Mlada Boleslav 3:3 (2:1, 1:2)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
16.10.2021
12:30Shukura - Dinamo Batumi 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: Ekstraklasa    
16.10.2021
12:30Leczna - Piast Gliwice 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division Women    
16.10.2021
12:30Cacereno W - Santa Teresa W 3:2  
ThailandThailand: Thai League 1    
16.10.2021
12:30Samut Prakan City - Port MTI FC 2:2 (1:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
16.10.2021
12:30Bandirmaspor - Ankaragucu 1:2 (1:1, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
16.10.2021
12:30Giresunspor - Rizespor 2:0 (0:0, 2:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
16.10.2021
12:30Umraniyespor - Eyupspor 2:2 (1:2, 1:0)
PolandPoland: Division 1    
16.10.2021
12:40R. Rzeszow - Chrobry Glogow 3:0 (2:0, 1:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
16.10.2021
13:00Van - Urartu 1:1 (1:0, 0:1)
ArmeniaArmenia: First League    
16.10.2021
13:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh 0:5 (0:3, 0:2)
13:00Shirak Gyumri - Gandzasar 1:2 (1:2, 0:0)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
16.10.2021
13:00Sabail - Keshla 1:2 (0:0, 1:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
16.10.2021
13:00Minsk 2 - FC Gomel 2 1:2 (0:1, 1:1)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
16.10.2021
13:00Solin - Jarun 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (CV) - Group B    
16.10.2021
13:00Drouzkovice - Otvice 2:6 (0:3, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (RA)    
16.10.2021
13:00Janov - Slabce 7:1 (4:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (KO) - Group A    
16.10.2021
13:00Jestrabi Lhota B - Tri Dvory 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PHA) - Group B    
16.10.2021
13:00Kolovraty B - Dablice B 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (LT) - Group A    
16.10.2021
13:00Kresice B - Libinky 6:1 (3:1, 3:0)
13:00Medvedice - Podsedice 4:7 (1:4, 3:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (RA)    
16.10.2021
13:00P. Ujezd - Srbec 2:3 PEN. (1:0, 1:2, 4:5)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (RA)    
16.10.2021
13:00Senomaty - Mestecko 5:2 (2:0, 3:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ZL) - Group B    
16.10.2021
13:00Valasske Klobouky B - Nedasov B 5:1 (1:1, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
16.10.2021
13:00Sparta Prague U19 - Brno U19 1:1 (0:1, 1:0)
DenmarkDenmark: 3rd Division    
16.10.2021
13:00Vanlose - Slagelse 3:2 (2:0, 1:2)
EnglandEngland: Premier League 2    
16.10.2021
13:00Birmingham U23 - Aston Villa U23 1:2 (0:2, 1:0)
13:00Manchester Utd U23 - Blackburn U23 3:0 (1:0, 2:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga Women    
16.10.2021
13:00Ajax Tallinna W - Polva Lootos W 1:1 (0:0, 1:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
16.10.2021
13:00Narpes Kraft - JJK Jyvaskyla 1:2 (1:0, 0:2)
13:00Vaajakoski - VIFK 1:0 (0:0, 1:0)
FranceFrance: Division 1 Women    
16.10.2021
13:00Reims W - Bordeaux W 5:2 (2:1, 3:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
16.10.2021
13:00Phonix Lubeck - Norderstedt 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
16.10.2021
13:00Altglienicke - Babelsberg 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Auerbach - Luckenwalde 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Energie Cottbus - Meuselwitz 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Lokomotive Leipzig - Tasmania Berlin 5:0 (2:0, 3:0)
13:00Rathenow - Chemnitzer 1:2 (1:1, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
16.10.2021
13:00Hamburger SV U19 - Wolfsburg U19 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Hannover U19 - Magdeburg U19 2:0 (1:0, 1:0)
13:00RB Leipzig U19 - Chemnitzer FC U19 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
16.10.2021
13:00Hoffenheim U19 - Ulm U19 5:2 (1:1, 4:1)
13:00Stuttgart U19 - Augsburg U19 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
16.10.2021
13:00Freiburg W - Bayer Leverkusen W 1:2 (0:1, 1:1)
HungaryHungary: NB III - West    
16.10.2021
13:00Tatabanya - Veszprem 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
16.10.2021
13:00Bologna U19 - Spal U19 1:2 (1:1, 0:1)
13:00Juventus U19 - Sampdoria U19 1:0 (0:0, 1:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
16.10.2021
13:00Shakhtar Karagandy - Kaspij Aktau 1:0 (0:0, 1:0)
KosovoKosovo: Superliga    
16.10.2021
13:00Dukagjini - Malisheva 2:0 (0:0, 2:0)
13:00Gjilani - FC Ballkani 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Prishtina - KF Llapi 1:2 (1:0, 0:2)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
16.10.2021
13:00Valmiera - FK Liepaja 1:0 (0:0, 1:0)
LatviaLatvia: 1. Liga    
16.10.2021
13:00Auda - Albatroz 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Dinamo Riga - Alberts JDFS 0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
16.10.2021
13:00Silas - Atmosfera 4:1 (2:0, 2:1)
13:00Suduva 2 - Zalgiris 2 2:1 (1:0, 1:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
16.10.2021
13:00Sogndal 2 - Frigg 1:11 (0:6, 1:5)
PolandPoland: Division 2    
16.10.2021
13:00Lech Poznan 2 - Chojniczanka 3:2 (2:1, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group III    
16.10.2021
13:00Zaglebie 2 - Carina Gubin 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
16.10.2021
13:00UJ Krakow W - Czarni Sosnowiec W 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
16.10.2021
13:00Arsenal Tula - Zenit 2:1 (0:0, 2:1)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
16.10.2021
13:00FK Rostov W - CSKA Moscow W 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera RFEF - Group 9    
16.10.2021
13:00Intergym Melilla - UD San Pedro 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
16.10.2021
13:00Valencia W - Rayo Vallecano W 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division Women    
16.10.2021
13:00Femarguin W - Alhama W 3:4 (1:2, 2:2)
13:00Real Union W - La Solana W 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Superettan    
16.10.2021
13:00GAIS - Varnamo 1:2 (0:2, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16.10.2021
13:00Sollentuna - Sylvia 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Umea FC - Gefle 2:1 (0:1, 2:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16.10.2021
13:00Lindome - Vanersborgs IF 1:2 (0:1, 1:1)
13:00Torns - Tvaakers 1:3 (0:1, 1:2)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
16.10.2021
13:00Froso IF - Skelleftea 1:4 (0:2, 1:2)
13:00IFK Ostersund - Storfors AIK 4:1 (1:0, 3:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16.10.2021
13:00Gute - Enskede 2:3 (1:0, 1:3)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
16.10.2021
13:00Hoganas - Onsala 3:1  
13:00Savedalens - Assyriska BK 2:5 (1:2, 1:3)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
16.10.2021
13:00Kagera Sugar - Mbeya City 0:0 (0:0, 0:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
16.10.2021
13:00Khonkaen Utd. - Nong Bua Pitchaya 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Suphanburi - Pathum United 0:2 (0:0, 0:2)
ThailandThailand: Thai League 2    
16.10.2021
13:00Trat FC - Kasetsart 1:0 (1:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
16.10.2021
13:00Ankara Demirspor - 1922 Konyaspor 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
16.10.2021
13:00Etimesgut - Sariyer 1:0 (1:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
16.10.2021
13:00Pendikspor - Akhisarspor 4:1 (2:1, 2:0)
UkraineUkraine: Championship Women    
16.10.2021
13:00Karpaty Lviv W - Panthers FC Uman W 3:4 (2:0, 1:4)
UkraineUkraine: Premier League    
16.10.2021
13:00Mariupol - Metalist 1925 1:2 (1:0, 0:2)
UkraineUkraine: Druha Liga    
16.10.2021
13:00Dunaivtsi - Bukovyna 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Liubomyr Stavyshche - FC Chernihiv 0:3 (0:1, 0:2)
13:00Nova Kakhovka - MFC Metalurh 0:1 (0:0, 0:1)
13:00Skoruk Tomakovka - Sumy 6:0 (2:0, 4:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
16.10.2021
13:15Persipura Jayapura - Persebaya 1:3 (0:0, 1:3)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
16.10.2021
13:15Pakhtakor - Qizilqum 4:2 (2:2, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (UL)    
16.10.2021
13:30Chabarovice B - Velke Brezno B 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BM)    
16.10.2021
13:30Kohoutovice B - Zebetin B 6:0 (0:0, 6:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
16.10.2021
13:30Libesice - Probostov 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ZL)    
16.10.2021
13:30Luhacovice B - Navojna 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (UL)    
16.10.2021
13:30Prestanov - Velke Chvojno 4:6 (2:3, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (UL)    
16.10.2021
13:30Valtirov - Trmice B 0:4 (0:0, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
16.10.2021
13:30Tlumacov - Domazlice B 1:3 (0:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
16.10.2021
13:30FC Fastav Zlin U19 - Ceske Budejovice U19 4:5 (1:3, 3:2)
13:30Hradec Kralove U19 - Karvina U19 0:4 (0:1, 0:3)
DenmarkDenmark: 1st Division    
16.10.2021
13:30Koge - Nykobing 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League    
16.10.2021
13:30Watford - Liverpool 0:5 (0:2, 0:3)
EnglandEngland: Championship    
16.10.2021
13:30Fulham - QPR 4:1 (1:0, 3:1)
EnglandEngland: FA Cup    
16.10.2021
13:30Bromsgrove - Grimsby 0:5 (0:3, 0:2)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
16.10.2021
13:30Heidenheim - St. Pauli 2:4 (1:0, 1:4)
13:30Ingolstadt - Holstein Kiel 1:1 (0:1, 1:0)
13:30Karlsruher SC - Aue 2:1 (0:0, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
16.10.2021
13:30Flensburg - Kronshagen 5:1 (3:0, 2:1)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
16.10.2021
13:30Ullareds IK - Varbergs GIF 2:3 (1:2, 1:1)
ThailandThailand: Thai League 2    
16.10.2021
13:30Muangkan Utd - Khonkaen FC 3:3 (3:0, 0:3)
AlbaniaAlbania: Superliga    
16.10.2021
13:45Kastrioti - Skenderbeu 2:0 (0:0, 2:0)
13:45Laci - Egnatia 0:1 (0:0, 0:1)
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
16.10.2021
13:45Nordsjaelland W - Fortuna Hjorring W 2:2 (0:0, 2:2)
DenmarkDenmark: 2nd Division    
16.10.2021
13:45FA 2000 - Hillerod 3:5 (0:1, 3:4)
IranIran: Division 1    
16.10.2021
13:45Malavan - Arman Gohar 2:0 (0:0, 2:0)
13:45Mes Shahr Babak - Pars Janoobi Jam POSTP.  
13:45Saipa - Esteghlal Khuzestan 1:1 (0:0, 1:1)
WalesWales: FA Cup    
16.10.2021
13:45Colwyn Bay - Cardiff Metropolitan 1:0 (1:0, 0:0)
AfricaAfrica: CAF Champions League    
16.10.2021
14:00Tusker - Zamalek 0:1 (0:0, 0:1)
AfricaAfrica: CAF Confederation Cup    
16.10.2021
14:00Azam - Pyramids 0:0 (0:0, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga West - Tyrol    
16.10.2021
14:00SV Worgl - Wacker Innsbruck (Am) 3:1 (3:1, 0:0)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
16.10.2021
14:00Neulengbach W - Bergheim W 7:1 (4:0, 3:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16.10.2021
14:00Smorgon - Vitebsk 2:0 (1:0, 1:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
16.10.2021
14:00FC Slonim - Naftan 1:2 (0:0, 1:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
16.10.2021
14:00Rukh Brest 2 - Din. Minsk 2 2:3 (2:2, 0:1)
BelgiumBelgium: Super League Women    
16.10.2021
14:00Leuven W - Genk W 2:0 (2:0, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
16.10.2021
14:00Leotar - Borac Banja Luka 1:1 (1:0, 0:1)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
16.10.2021
14:00Maritsa Plovdiv - Hebar 3:1 (1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BI) - Group B    
16.10.2021
14:00Babice u Rosic - Radostice 2:3 (1:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
16.10.2021
14:00Cernovice - Libouchec 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (HB)    
16.10.2021
14:00Ceska Bela - Veznice 2:4 (1:2, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (LI)    
16.10.2021
14:00Frydlant B - Nove Mesto p. S. 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (HO) - Group A    
16.10.2021
14:00Hodonin - Dubnany B 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (LN)    
16.10.2021
14:00Kryry - Dobromerice B 3:4 (1:4, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
16.10.2021
14:00Marianske Lazne B - Skalna 1:2 (0:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (MSK) - Group B    
16.10.2021
14:00Ostrava-Jih - Silherovice 4:2 (1:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PHA) - Group B    
16.10.2021
14:00Partisan Prague - JM Chodov 2:2 (1:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (MB) - Group B    
16.10.2021
14:00Pecice B - Nemyslovice 3:0 (0:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
16.10.2021
14:00Prepere B - Plavy 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ZN) - Group A    
16.10.2021
14:00Primetice B - Dyje 5:0 (1:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BN) - Group A    
16.10.2021
14:00Pysely - Vaclavice 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (PE)    
16.10.2021
14:00Senozaty - Rohozna 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (KH) - Group A    
16.10.2021
14:00Strampouch - Mocovice 1:4 (1:2, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (NJ)    
16.10.2021
14:00Trojanovice - Bordovice 4:2 (2:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group B    
16.10.2021
14:00Vesec - Zandov 7:1 (5:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (CL)    
16.10.2021
14:00Zakupy - Svor 5:2 (4:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PLK) - Group C    
16.10.2021
14:00Zbiroh - Kozolupy 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 4:5)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PZ)    
16.10.2021
14:00Zbuzany B - Dobroviz 3:2 (3:1, 0:1)
DenmarkDenmark: 3rd Division    
16.10.2021
14:00BK Frem - Roskilde KFUM's 3:2 (0:2, 3:0)
DenmarkDenmark: 1st Division    
16.10.2021
14:00Jammerbugt - Hvidovre IF 0:2 (0:1, 0:1)
DenmarkDenmark: 3rd Division    
16.10.2021
14:00Naesby - Karlslunde 4:0 (2:0, 2:0)
14:00Roskilde - Dalum IF 3:0 (1:0, 2:0)
14:00VSK Aarhus - Herlev 1:0 (1:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division    
16.10.2021
14:00Brabrand - Thisted FC 0:3 (0:0, 0:3)
EnglandEngland: Premier League 2    
16.10.2021
14:00Chelsea U23 - Derby U23 2:0 (0:0, 2:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga Women    
16.10.2021
14:00Flora W - Parnu JK Vaprus W 4:0 (1:0, 3:0)
EuropeEurope: Euro U17    
16.10.2021
14:00England U17 - Armenia U17 7:0 (2:0, 5:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: 1. Deild    
16.10.2021
14:00B36 Torshavn 2 - AB Argir 1:1 (0:1, 1:0)
14:00FC Suduroy - Vikingur 2 1:2 (0:0, 1:2)
FinlandFinland: Veikkausliiga    
16.10.2021
14:00Ilves - HJK 2:3 (1:2, 1:1)
FinlandFinland: Ykkonen    
16.10.2021
14:00Jaro - Rovaniemi 3:6 (0:3, 3:3)
14:00KPV Kokkola - MuSa 4:1 (1:0, 3:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group A    
16.10.2021
14:00MiPK - KaPa 3:2 (2:1, 1:1)
14:00MyPa - PeKa 2:3 (1:1, 1:2)
14:00NJS - Kiffen 1:0 (1:0, 0:0)
FinlandFinland: Kakkonen Group B    
16.10.2021
14:00EPS - KaaPo 0:3 (0:0, 0:3)
14:00PIF Pargas - Jazz Pori 0:3 (0:2, 0:1)
14:00VJS - SalPa 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
16.10.2021
14:00Eintracht Frankfurt 2 W - Hoffenheim 2 W 4:2 (2:0, 2:2)
GermanyGermany: 3. Liga    
16.10.2021
14:00Braunschweig - Dortmund II 4:2 (2:1, 2:1)
14:00Hallescher - Saarbrucken 2:3 (2:1, 0:2)
14:00Kaiserslautern - Freiburg II 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Meppen - Magdeburg 2:3 (1:2, 1:1)
14:00Zwickau - Duisburg 3:2 (1:1, 2:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
16.10.2021
14:00Heider SV - Teutonia Ottensen 1:1 (0:0, 1:1)
14:00St. Pauli II - Lubeck 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Werder Bremen II - Oldenburg 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
16.10.2021
14:00Fortuna Koln - Lippstadt 4:2 (2:2, 2:0)
14:00Homberg - Preussen Munster 2:2 (2:1, 0:1)
14:00Lotte - Bonner 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Rodinghausen - Alemannia Aachen 1:1 (0:0, 1:1)
14:00RW Essen - Wiedenbruck 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Straelen - Uerdingen 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Wuppertaler - Oberhausen 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
16.10.2021
14:00Bahlinger - Ulm 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Giessen - FC 08 Homburg 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Mainz II - Kassel 1:3 (0:0, 1:3)
14:00Pirmasens - RW Koblenz 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Schott Mainz - Hoffenheim II 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Steinbach Haiger - FSV Frankfurt 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
16.10.2021
14:00Aubstadt - Pipinsried 4:1 (1:1, 3:0)
14:00Augsburg II - Eichstatt 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Furth II - Schalding 2:2 (1:1, 1:1)
14:00Illertissen - Schweinfurt 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Nurnberg II - Memmingen 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Rain/Lech - Unterhaching 2:1 (0:0, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
16.10.2021
14:00Hansa Rostock II - Pampow 4:0 (2:0, 2:0)
14:00Ludwigsfelder - Brandenburger 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Rostocker FC - MSV Neuruppin 7:0 (3:0, 4:0)
14:00Schwerin - Hertha Zehlendorf 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Staaken - Torgelower Greif 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
16.10.2021
14:00Arnstadt - Krieschow 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Bischofswerdaer - Bautzen 3:1 (1:1, 2:0)
14:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Halle - Sandersdorf 2:2 (1:2, 1:0)
14:00Inter Leipzig - Einheit Wernigerode 4:3 (1:2, 3:1)
14:00Oberlausitz - Plauen 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
16.10.2021
14:00Altenholz - Frisia Risum-Lindholm 3:2 (0:1, 3:1)
14:00Eutin - Oldenburger 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
16.10.2021
14:00Meiendorfer SV - Bramfelder SV 3:2 (2:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
16.10.2021
14:00Aumund-Vegesack - OSC Bremerhaven 2:3 (1:1, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
16.10.2021
14:00Fulda-Lehnerz - Baunatal 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
16.10.2021
14:00TuS Koblenz - Engers 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
16.10.2021
14:00Wurzburger FV - Gebenbach 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
16.10.2021
14:00Dachau - Deisenhofen 3:3 (2:1, 1:2)
14:00Landsberg - Garching 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Pullach - Regensburg II 1:5 (1:1, 0:4)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
16.10.2021
14:00Backnang - SU Neckarsulm 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Dorfmerkingen - Lorrach-Brombach 2:2 (2:1, 0:1)
14:00Freiberg - Freiburger 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Ravensburg - Rielasingen-Arlen 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Stutt. Kickers - Bruchsal 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Walldorf II - TSV Ilshofen 3:0 (1:0, 2:0)
HungaryHungary: NB III - East    
16.10.2021
14:00Kisvarda II - Tiszaujvaros 4:3 (3:0, 1:3)
HungaryHungary: NB I Women    
16.10.2021
14:00MTK Hungaria W - Ferencvaros W 1:7 (1:4, 0:3)
IranIran: Division 1    
16.10.2021
14:00Kheybar Khorramabad - Astara 1:0 (0:0, 1:0)
IraqIraq: Super League    
16.10.2021
14:00Al Kahraba - Al Diwaniya 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Al-Qassim - Samarra 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Zakho - Baghdad 2:1 (2:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
16.10.2021
14:00Ascoli - Lecce 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Crotone - Pisa 2:1 (2:1, 0:0)
14:00L.R. Vicenza - Reggina 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Pordenone - Ternana 1:3 (0:2, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
16.10.2021
14:00Vis Pesaro - Cesena 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
16.10.2021
14:00Ternana U19 - Spezia U19 0:2 (0:0, 0:2)
KenyaKenya: Premier League    
16.10.2021
14:00Police FC - Nairobi City 0:2 (0:2, 0:0)
LatviaLatvia: 1. Liga    
16.10.2021
14:00FK Smiltene - Tukums 2000 1:6 (1:4, 0:2)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
16.10.2021
14:00BFA Vilnius - Riteriai 2 0:1 (0:0, 0:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16.10.2021
14:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 1:1 (1:1, 0:0)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
16.10.2021
14:00Floresti - Balti 1:3 (1:1, 0:2)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
16.10.2021
14:00Akademija Pandev - Shkendija 2:1 (0:1, 2:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
16.10.2021
14:00Belasica - Osogovo 0:2 (0:1, 0:1)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
16.10.2021
14:00Bregalnica Stip - Makedonija GP 4:1 (3:0, 1:1)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
16.10.2021
14:00Detonit Junior - Lok. Gradsko 2:1 (1:0, 1:1)
14:00FK Korab - Teteks 3:3 (0:1, 3:2)
14:00KF Gostivar - Sileks 2:2 (1:1, 1:1)
14:00Kit Go Pehchevo - Sloga Vinica 1:2 (0:0, 1:2)
14:00Kozuv Gevgelija - Sasa 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Pobeda - Bratstvo 07 5:0 (3:0, 2:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
16.10.2021
14:00Renova - Pelister 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Struga - Borec 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Tikves - Shkupi 0:1 (0:1, 0:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
16.10.2021
14:00Vardar - Ohrid 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Veleshta - Besa 1976 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Voska Sport - Kadino Skopje 5:0 (1:0, 4:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
16.10.2021
14:00Ardal - Bjarg 3:5 (1:2, 2:3)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
16.10.2021
14:00Djerv 1919 - Hinna 6:2 (3:2, 3:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
16.10.2021
14:00Flint - Pors Grenland 1:3 (1:0, 0:3)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
16.10.2021
14:00Lyn - Ready 3:1 (1:0, 2:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
16.10.2021
14:00Staal Jorpeland - Mandalskameratene 3:2 (1:2, 2:0)
14:00Vidar - Brodd 0:1 (0:1, 0:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
16.10.2021
14:00Volda TI - Strindheim 2:2 (1:0, 1:2)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
16.10.2021
14:00Floro - Brattvag 1:2 (1:0, 0:2)
PakistanPakistan: Premier League    
16.10.2021
14:00Humma - SNGPL POSTP.  
PolandPoland: Division 2    
16.10.2021
14:00Garbarnia - Grodzisk M. 2:1 (0:0, 2:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
16.10.2021
14:00Biala Piska - Ursus Warszawa 1:3 (1:1, 0:2)
14:00Mamry Gizycko - Blonianka Blonie 1:3 (0:0, 1:3)
PolandPoland: III Liga - Group II    
16.10.2021
14:00Kluczevia Stargard - Unia Janikowo 1:2 (1:2, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
16.10.2021
14:00Avia Swidnik - Ostrowiec Swietokrzyski 1:2 (0:2, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 7    
16.10.2021
14:00Aurul Brad - Viitorul Simian 0:1 (0:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 8    
16.10.2021
14:00Bisnov - CSC Dumbravita 2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 4    
16.10.2021
14:00Bradu - Tunari 0:1 (0:1, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 1    
16.10.2021
14:00Bucovina Radauti - Dante Botosani 0:4 (0:2, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 10    
16.10.2021
14:00CA Oradea - Baia Mare 2:3 (1:1, 1:2)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 1    
16.10.2021
14:00Ceahlaul - Sporting Vaslui 2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 8    
16.10.2021
14:00Crisul Chisineu Cris - Ghiroda & Giarmata Vii 2:1 (2:1, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 5    
16.10.2021
14:00CS Blejoi - Cetate Rasnov 1:2 (1:2, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 10    
16.10.2021
14:00CSM Satu Mare - Baile Felix 2:2 (0:1, 2:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 2    
16.10.2021
14:00Dinamo Bacau - CS Faurei 4:0 (1:0, 3:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 5    
16.10.2021
14:00FC Pucioasa - SR Brasov 3:1 (0:1, 3:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 3    
16.10.2021
14:00Fetesti - Agricola Borcea 1:2 (1:1, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 8    
16.10.2021
14:00Frontiera Curtici - Avantul Periam 2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 7    
16.10.2021
14:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Resita 2:5 (2:3, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 10    
16.10.2021
14:00Luceafarul Oradea - Progresul Somcuta Mare 1:5 (0:1, 1:4)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 7    
16.10.2021
14:00Lupac - Viitorul Tg. Jiu II 4:0 (1:0, 3:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 2    
16.10.2021
14:00Metalul Buzau - Otelul 1:3 (1:1, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 9    
16.10.2021
14:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj 3:0 (0:0, 3:0)
14:00Ocna Mures - Unirea Alba-Iulia 3:1 (1:1, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
16.10.2021
14:00Petrolul Potcoava - CSM Alexandria 1:1 (1:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 10    
16.10.2021
14:00Somesul Dej - CSM Zalau 2:0 (0:0, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 1    
16.10.2021
14:00Somuz Falticeni - Husana Husi 1:0 (1:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 2    
16.10.2021
14:00Sporting Liesti - Viitorul Ianca 4:2 (2:1, 2:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
16.10.2021
14:00Sporting Rosiori - CSO Filiasi 2:2 (1:1, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 2    
16.10.2021
14:00Sportul Chiscani - Aerostar 0:5 (0:3, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 2    
16.10.2021
14:00Steaua Bucuresti - Astra 1:1 (1:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 1    
16.10.2021
14:00Stiinta Miroslava - Foresta Suceava 2:3 (0:2, 2:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 5    
16.10.2021
14:00Targu Secuiesc - CSO Plopeni 3:1 (2:1, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 8    
16.10.2021
14:00Teuz Cermei - Poli Timisoara CAN.  
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
16.10.2021
14:00Viitorul Daesti - Minerul Costesti 4:0 (2:0, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 3    
16.10.2021
14:00Voluntari 2 - Gloria Albesti 4:0 (2:0, 2:0)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
16.10.2021
14:00Krasnodar W - Lokomotiv Moscow W 0:3 (0:1, 0:2)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
16.10.2021
14:00AFC Nove Mesto - Kalna n. Hronom 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Nitra - Malzenice 4:2 (1:1, 3:1)
14:00Partizanske - Imel 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Povazska Bystrica - FK Nove Zamky 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Sala - Velke Ludince 3:0 (1:0, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
16.10.2021
14:00Giraltovce - Lipany 2:3 (0:2, 2:1)
14:00Krompachy - 1.FK Svidnik POSTP.  
14:00Spisska Nova Ves - Mladost Kalsa 3:0 (1:0, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
16.10.2021
14:00Cadca - Lip. Stiavnica 0:0 (0:0, 0:0)
14:00MSK Martin - Zarnovica 5:1 (2:1, 3:0)
14:00Podkonice - MSK Lucenec 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16.10.2021
14:00IFK Malmo - Assyriska IK 0:2 (0:2, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
16.10.2021
14:00Taftea IK - Sandviks 2:1  
14:00Umea FC - Notvikens IK 1:1 (1:1, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16.10.2021
14:00Osteraker IFK - Sandvikens 4:2 (2:0, 2:2)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
16.10.2021
14:00Angelholms - Vinbergs 1:0 (0:0, 1:0)
14:00BK Astrio - Tord 1:1  
SwedenSweden: Division 2 - Södra Götaland    
16.10.2021
14:00Asarums - Solvesborgs 3:3 (1:1, 2:2)
14:00Eslovs - IFK Karlshamn 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Rosengard - IFK Berga 3:1 (2:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
16.10.2021
14:00Huddinge - Motala 1:2 (0:2, 1:0)
14:00Nykopings - Tyreso 6:1 (2:0, 4:1)
14:00Trosa-Vagnharads - Eskilstuna City 1:1 (0:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
16.10.2021
14:00Ahlafors IF - Forward 1:4  
14:00Angered - Stenungsunds 5:0 (3:0, 2:0)
14:00Grebbestads - Karlstad II 6:1 (4:0, 2:1)
14:00Nordvarmland - Tidaholm IFK 8:0 (4:0, 4:0)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
16.10.2021
14:00Vittsjo W - Hammarby W 3:1 (2:0, 1:1)
SwedenSweden: Elitettan Women    
16.10.2021
14:00Jitex W - Umea W 0:2 (0:2, 0:0)
14:00Mallbackens W - Sundsvall W 1:0 (1:0, 0:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
16.10.2021
14:00Chiangmai Utd - Prachuap 0:1 (0:0, 0:1)
ThailandThailand: Thai League 2    
16.10.2021
14:00Lampang - Ayutthaya Utd 3:0 (0:0, 3:0)
14:00Raj Pracha - Rayong FC 3:3 (1:1, 2:2)
UkraineUkraine: Druha Liga    
16.10.2021
14:00Chaika - Karpaty Lviv 0:4 (0:3, 0:1)
14:00FC Vovchansk - Nikopol 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Krystal - Trostyanets 2:2 (0:0, 2:2)
14:00LNZ Cherkasy - Nyva Vinnytsya POSTP.  
14:00Mykolaiv - Balkany 1:2 (1:1, 0:1)
14:00SC Poltava - Tavriya 1:3 (1:2, 0:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
16.10.2021
14:00Turon - Termez Surkhon 1:1 (0:0, 1:1)
KenyaKenya: Premier League    
16.10.2021
14:15Mathare Utd. - Ulinzi Stars 0:1 (0:0, 0:1)
AustriaAustria: 2. Liga    
16.10.2021
14:30Horn - Amstetten 0:3 (0:2, 0:1)
14:30Lafnitz - Dornbirn 2:0 (2:0, 0:0)
14:30SK Rapid Vienna (Am) - Wacker Innsbruck 0:3 (0:1, 0:2)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prva Liga - RS    
16.10.2021
14:30Drina Zvornik - Novi Grad 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Ljubic Prnjavor - Buducnost Pilica 3:2 (1:1, 2:1)
14:30Podrinje Janja - Modrica 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Sloga Doboj - Kozara 3:0 (3:0, 0:0)
14:30Zvijezda 09 - Tekstilac 2:0 (0:0, 2:0)
CyprusCyprus: Division 2    
16.10.2021
14:30Alki Oroklini - Chloraka 1:2 (0:0, 1:2)
14:30Anagennisi Derynia - Othellos Athienou 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Omonia 29th May - Xylotympou 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Paralimni - Olympias Lympion 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (UO)    
16.10.2021
14:30Albrechtice - Klasterec n. Orl. 2:2 (0:0, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (OC)    
16.10.2021
14:30Babice - Odrlice 0:6 (0:3, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (KM) - Group B    
16.10.2021
14:30Barice - Zlobice 0:5 (0:4, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
16.10.2021
14:30Belotin - Cechovice 2:5 (0:3, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PS)    
16.10.2021
14:30Bezverov - Dobric 2:3 (2:0, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (CR) - Group A    
16.10.2021
14:30Bitovany - Jenisovice 3:6 (2:3, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (VYS) - Group B    
16.10.2021
14:30Blatnice - FS Trebic 0:4 (0:2, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PS)    
16.10.2021
14:30Blatnice - Ulice 2:3 (2:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BI) - Group A    
16.10.2021
14:30Blazovice B - Pozorice B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ZN) - Group A    
16.10.2021
14:30Blizkovice B - Olbramkostel 4:0 (4:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (BI)    
16.10.2021
14:30Blucina - Hrusovany u Brna 0:4 (0:3, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
16.10.2021
14:30Bohdikov - Retezarna C.Ves 3:0 (0:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (UH) - Group C    
16.10.2021
14:30Bojkovice B - Stary Hrozenkov 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (SY)    
16.10.2021
14:30Borova - Dlouha Loucka 3:3 (2:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ZN)    
16.10.2021
14:30Bozice - Jezerany-Marsovice 8:0 (3:0, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (OP)    
16.10.2021
14:30Brezova - Jakartovice 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (SU) - Group A    
16.10.2021
14:30Brnicko - Pisarov 1:2 (0:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PV) - Group A    
16.10.2021
14:30Brodek u Prostejova B - Kostelec na Hane B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BV) - Group A    
16.10.2021
14:30Brumovice - Velke Bilovice B 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (OP) - Group C    
16.10.2021
14:30Budisov nad Budisovkou B - Radkov 2:1 (2:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BM)    
16.10.2021
14:30Bystrc B - Chrlice B 6:0 (2:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ZR)    
16.10.2021
14:30Bystrice n. Pern. B - Vir 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (TR)    
16.10.2021
14:30Caslavice-Sadek - Hrotovice 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JI)    
16.10.2021
14:30Cejle - Knezice 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PR)    
16.10.2021
14:30Cekyne - Lovesice 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 5:6)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (UO)    
16.10.2021
14:30Ceska Trebova B - Dolni Cermna 5:2 (4:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group B    
16.10.2021
14:30Ceske Mezirici - Opocno 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (RO)    
16.10.2021
14:30Cheznovice - Mirosov 0:4 (0:2, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
16.10.2021
14:30Chlebicov - Stara Bela 2:2 (2:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group A    
16.10.2021
14:30Choryne - Brumov B 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (CR)    
16.10.2021
14:30Chrast - Miretice 5:1 (2:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group B    
16.10.2021
14:30Chropyne - Sokol Kostelec 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (KM) - Group A    
16.10.2021
14:30Chvalcov - Loukov 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
16.10.2021
14:30Chvalkovice - Maletin 5:2 (2:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (VY) - Group A    
16.10.2021
14:30Chvalkovice na Hane - Racice 2:2 (0:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (MSK) - Group B    
16.10.2021
14:30Darkovice - Rychvald 1:5 (0:3, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (OP) - Group C    
16.10.2021
14:30Destne - Vavrovice B 3:1 (0:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (RK)    
16.10.2021
14:30Destne v O.h. - Borohradek 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (KT) - Group A    
16.10.2021
14:30Dlazov - Krenice 3:2 (1:2, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (KT)    
16.10.2021
14:30Dlouha Ves - Chudenice 7:0 (4:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (HB)    
16.10.2021
14:30Dlouha Ves - Stare Ransko 10:1 (5:0, 5:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (OP) - Group B    
16.10.2021
14:30Dobroslavice - Horni Lhota 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PS)    
16.10.2021
14:30Dolni Bela - Zbuch 2:3 (1:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (HB) - Group B    
16.10.2021
14:30Dolni Mesto B - Lestina B 0:12 (0:8, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (RK)    
16.10.2021
14:30Domasin - Prepychy B 6:1 (3:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PU)    
16.10.2021
14:30Dritec - Opatovice n. L. 1:3 (0:0, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (TR) - Group A    
16.10.2021
14:30Dukovany B - Ocmanice 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ZN) - Group A    
16.10.2021
14:30Dyjakovice - Micmanice 6:2 (2:0, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
16.10.2021
14:30FK Albrechtice-Jiretin - Lucany nad Nisou 4:1 (0:0, 4:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BI) - Group B    
16.10.2021
14:30FK Zbraslav B - Zakrany 1:4 (1:3, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (MSK) - Group D    
16.10.2021
14:30Frycovice - Stary Jicin 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ZN) - Group A    
16.10.2021
14:30Greslove Myto - Stary Petrin 1:5 (1:0, 0:5)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (OC)    
16.10.2021
14:30Grygov - Cervenka 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group A    
16.10.2021
14:30Halenkov - Prostredni Becva 5:1 (3:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (SU) - Group A    
16.10.2021
14:30Hanusovice - Rovensko 5:4 (1:1, 4:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (KI)    
16.10.2021
14:30Havirov - Bohumin 4:0 (4:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (VYS) - Group A    
16.10.2021
14:30Havlickova Borova - Habry 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (UO)    
16.10.2021
14:30Helvikovice - Kerhartice 3:3 (2:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (HB) - Group A    
16.10.2021
14:30Heralec B - Chotebor C 3:3 (0:2, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PS)    
16.10.2021
14:30Her. Hut - Plasy B 7:1 (3:0, 4:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
16.10.2021
14:30Hermanice - Detmarovice 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (NA)    
16.10.2021
14:30Hermankovice - Krinice 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (CR)    
16.10.2021
14:30Hermanuv Mestec B - Holetin 4:2 (4:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (MSK) - Group A    
16.10.2021
14:30Hlavnice - Vitkov 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (UH) - Group B    
16.10.2021
14:30Hluk B - Uhersky Ostroh B 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (OLK) - Group B    
16.10.2021
14:30Hnevotin - Sternberk B 4:1 (1:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (MSK) - Group C    
16.10.2021
14:30Hnojnik - Horni Sucha 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (JI)    
16.10.2021
14:30Hodice - Dusejov 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (OC)    
16.10.2021
14:30Horka nad Moravou - Hlubocky B 2:1 (2:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PE)    
16.10.2021
14:30Horni Cerekev - Cernovice 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group A    
16.10.2021
14:30Horni Lidec - Sokol Katerinice 5:2 (1:0, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (OLK) - Group A    
16.10.2021
14:30Horni Mostenice - Sokol Opatovice 3:2 PEN. (1:1, 1:1, 4:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (KI)    
16.10.2021
14:30Horni Zukov - Horni Bludovice 2:1