Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
00:00Remo - Aguia De Maraba 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
00:00Tupi U20 - Internacional U20 1:4 (0:2, 1:2)
MoroccoMorocco: Coupe du Trone    
00:00Raja Beni Mellal - Hassania Agadir 2:0 (0:0, 2:0)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
00:15Atletico-MG - Cerro Porteno 4:0 (2:0, 2:0)
00:15Santos - The Strongest 5:0 (3:0, 2:0)
00:15Union La Calera - Velez Sarsfield 0:2 (0:1, 0:1)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
00:15Bahia - Independiente 2:2 (0:1, 2:1)
00:15Metropolitanos - Aucas 3:2 (1:0, 2:2)
BrazilBrazil: Campeonato Roraimense    
01:00Nautico FC - Atl. Roraima 3:2 (2:1, 1:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
02:00Philadelphia Union - Atlanta Utd 1:1 (0:1, 1:0)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
02:30Barcelona SC - Boca Juniors 1:0 (0:0, 1:0)
02:30Defensa y Justicia - Palmeiras 1:2 (0:0, 1:2)
02:30LDU Quito - Flamengo RJ 2:3 (0:2, 2:1)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
02:30FBC Melgar - Athletico-PR 1:0 (0:0, 1:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
03:00Motagua - Vida 3:0 (0:0, 3:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
04:00Palestino - Newells Old Boys 0:1 (0:0, 0:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
04:15Cruz Azul - Toronto FC 1:0 (1:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
06:30Daejeon - Jeonnam 1:1 (1:0, 0:1)
06:30Gimcheon Sangmu - Busan 1:0 (0:0, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
07:00Ehime - Iwata 0:0 (0:0, 0:0)
07:00Kanazawa - Mito 2:3 (1:1, 1:2)
07:00Montedio Yamagata - Kofu 2:2 (1:0, 1:2)
07:00Okayama - Machida 1:2 (1:1, 0:1)
07:00Omiya Ardija - Albirex Niigata 2:3 (1:1, 1:2)
07:00Renofa Yamaguchi - Chiba 0:1 (0:1, 0:0)
07:00V-Varen Nagasaki - Blaublitz 1:2 (1:0, 0:2)
JapanJapan: YBC Levain Cup    
07:00Hokkaido Consadole Sapporo - Sagan Tosu 2:1 (1:0, 1:1)
07:00Oita Trinita - Tokushima 1:1 (1:0, 0:1)
07:00Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos 1:1 (0:1, 1:0)
07:00Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai 4:1 (2:1, 2:0)
07:00Yokohama FC - Shonan Bellmare 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
08:00Verdy - Kusatsu 3:1 (1:1, 2:0)
JapanJapan: YBC Levain Cup    
08:00Kashima Antlers - Avispa Fukuoka 1:1 (1:1, 0:0)
08:00Vissel Kobe - FC Tokyo 0:0 (0:0, 0:0)
JapanJapan: J2 League    
08:05Yamaga - Sagamihara 2:1 (1:0, 1:1)
ChinaChina: Jia League    
09:00Kunshan - Chengdu Rongcheng 1:1 (1:0, 0:1)
Hong KongHong Kong: Premier League    
09:00Southern District - Resources Capital 4:1 (1:0, 3:1)
JapanJapan: J3 League    
09:00Gifu - Azul Claro Numazu 3:1 (2:1, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
09:00Tochigi - Giravanz Kitakyushu 1:2 (1:0, 0:2)
JapanJapan: YBC Levain Cup    
09:00Kashiwa Reysol - Urawa Reds 3:3 (0:1, 3:2)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
09:00Asan - Ansan Greeners POSTP.  
09:00Seoul E. - Gyeongnam 1:1 (0:1, 1:0)
ChinaChina: Jia League    
10:00Meizhou Hakka - Zhejiang Professional 0:1 (0:0, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
10:00Kyzylzhar Academy - FK Kyran 1:2 (0:1, 1:1)
RomaniaRomania: Superliga Women    
10:00Banat W - Fairplay Bucuresti W 5:3 (2:2, 3:1)
10:00Carmen Bucuresti W - Baia Mare W 1:2 (1:0, 0:2)
10:00Heniu Prundu Bargaului W - Fortuna Becicherecu Mic W 1:0 (1:0, 0:0)
10:00Ol. Cluj W - Piros Security W 3:1 (0:0, 3:1)
10:00SN Constanta W - Universitatea Alexandria W 1:5 (0:1, 1:4)
10:00Universitatea Galati W - Vasas Odorhei W 1:3 (1:2, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
10:00Ural U19 - Chertanovo M. U19 3:2 (1:0, 2:2)
TaiwanTaiwan: Premier League    
10:00CPC - Taichung 1:2 (1:0, 0:2)
10:00Zhanyi Skywalkers - Taipei Tatung 0:1 (0:0, 0:1)
VietnamVietnam: V.League 2    
10:30An Do-An Giang - Long An 0:1 (0:0, 0:1)
JapanJapan: J2 League    
11:00Ryukyu - Kyoto 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
11:00Astra - UTA Arad 1:2 (0:1, 1:1)
RussiaRussia: FNL    
11:00Spartak Moscow 2 - FK Krylya Sovetov Samara 0:2 (0:1, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
11:00FK Rostov U19 - CSKA Moscow U19 3:1 (1:0, 2:1)
11:00Konoplev Academy U19 - Dynamo Moscow U19 2:4 (2:2, 0:2)
VietnamVietnam: Vietnamese Cup Women    
11:00Ho Chi Minh City 2 W - Thai Nguyen W 0:0  
AustraliaAustralia: A-League    
11:05Brisbane Roar - Western United 2:1 (0:0, 2:1)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
11:30Anyang - Bucheon FC 1995 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 5    
11:30Atl. Madrid B - Melilla 0:2 (0:0, 0:2)
BangladeshBangladesh: Premier League    
12:00Saif Sporting Club - Mohammedan 1:2 (0:0, 1:2)
ChinaChina: Super League    
12:00Tianjin Jinmen Tiger - Hebei 0:1 (0:1, 0:0)
GreeceGreece: Football League    
12:00Niki Volos - Episkopi 0:0 (0:0, 0:0)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
12:00Ekibastuz - Okzhetpes 1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
12:00Maritimo W - Sporting W 0:2 (0:1, 0:1)
RussiaRussia: PFL - Group 2    
12:00Kolomna - Vladimir 0:1 (0:1, 0:0)
RussiaRussia: Youth League    
12:00Khimki U19 - Arsenal Tula U19 0:2 (0:1, 0:1)
12:00Sochi U19 - Rubin Kazan U19 1:1 (0:1, 1:0)
12:00UOR U19 - Tambov U19 2:4 (2:3, 0:1)
VietnamVietnam: V.League 2    
12:00Can Tho - TTBD Phu Dong 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Cong An - Hue POSTP.  
RwandaRwanda: Premier League    
12:30Gorilla - Bugesera FC 3:2  
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
12:45Manzini Wanderers - Tambuti 1:0 (1:0, 0:0)
12:45Mhlume - Young Buffaloes 0:4 (0:0, 0:4)
12:45Royal Leopards - Manzini Sea Birds 1:0 (0:0, 1:0)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
13:00Akademiya Ontustik - Taraz-Karatau 2:1 (1:0, 1:1)
13:00Baykonur Kyzylorda - Maqtaaral 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Kairat Academy - Igilik 5:1 (3:1, 2:0)
13:00Shakhtar Bulat - Aksu 3:3 (2:0, 1:3)
RussiaRussia: Youth League    
13:00R. Volgograd U19 - Ufa U19 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Copa de la Reina Women    
13:00Levante W - Granadilla Tenerife W 2:1 (1:0, 1:1)
TaiwanTaiwan: Premier League    
13:00Hang Yuen - Taiwan Steel POSTP.  
13:00Taipower - NTUS 4:0 (2:0, 2:0)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Dyn. Kyiv - Mariupol 0:0 (0:0, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
13:00Inhulets U21 - Lviv U21 1:3 (1:1, 0:2)
VietnamVietnam: V.League 2    
13:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc 1:3 (1:1, 0:2)
ZambiaZambia: Super League    
13:00Buildcon - Prison Leopards 2:1 (1:1, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
13:15FC Hermannstadt - Viitorul Constanta 0:0 (0:0, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League    
13:20Perth Glory - Melbourne City 1:3 (1:2, 0:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
13:30Belshina - FC Slonim 3:1 (3:0, 0:1)
ChinaChina: Jia League    
13:35Beijing Technology - Heilongjiang Ice City 0:4 (0:1, 0:3)
13:35Jiangxi Beidamen - Nanjing City 0:1 (0:0, 0:1)
13:35Shaanxi Changan - Xinjiang Tianshan 4:1 (3:0, 1:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
14:00Van - Ararat Yerevan 1:1 (1:1, 0:0)
ArmeniaArmenia: First League    
14:00Sevan - Urartu 2 4:1  
ChinaChina: Super League    
14:00Shanghai Shenhua - Shanghai Port 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
14:00Juventus U19 - Empoli U19 1:1 (1:1, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
14:00Minaj U21 - Shakhtar Donetsk U21 0:1 (0:0, 0:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
14:00Andijan - Kokand 1912 1:2 (0:2, 1:0)
14:00Mashal Muborak - Lok. Tashkent 1:4 (0:2, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Ham-Kam - Raufoss 1:5 (1:5, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly Women    
14:00Arna-Bjornar W - Rosenborg W 0:2 (0:2, 0:0)
ZambiaZambia: Super League    
14:00Lumwana Radiants - Zanaco 1:1 (0:1, 1:0)
GreeceGreece: Super League 2    
14:30Diagoras - Xanthi FC 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Levadiakos - Ergotelis 0:1 (0:0, 0:1)
14:30PAE Chania - Ionikos 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: Youth League    
14:30Krasnodar U19 - FK Strogino Moscow U19 2:0 (0:0, 2:0)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
14:30Club Africain - Esperance Tunis 1:1 (0:0, 1:1)
14:30JS Kairouan - Bizertin 1:4 (0:3, 1:1)
14:30Olympique Beja - Ben Guerdane 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Rejiche - Metlaoui 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Sfaxien - Slimane 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Stade Tunisien - Etoile Sahel 1:0 (1:0, 0:0)
14:30US Tataouine - Monastir 3:1 (1:1, 2:0)
BangladeshBangladesh: Premier League    
15:00Arambagh - Abahani Chittagong 0:1 (0:0, 0:1)
BurundiBurundi: Coupe du President    
15:00Garage Express - Flambeau du Centre 0:4 (0:1, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
15:00Dukla Prague - Zizkov 1:2 (0:0, 1:2)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:00Black Swallows - Green Mamba 2:0  
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Altamura - Puteolana 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:00Ambrosiana - Cartigliano 3:1 (1:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Arconatese - Citta di Varese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:00ArzignanoChiampo - Mestre 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Belluno - Adriese 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Casale - Caronnese 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
15:00Castelfidardo - Vastogirardi 3:2 (2:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Castellanzese - Borgosesia 3:7 (2:3, 1:4)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:00Cjarlins Muzane - Chions 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Delta Porto Tolle - Campodarsego 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Feltre - Manzanese 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Fossano - Folgore Caratese 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Gravina - A.C.D. Nardo 2:2 (1:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Legnano - PDHA 2:1 (2:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Molfetta Calcio - Real Aversa 5:2 (0:1, 5:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
15:00Porto Sant'Elpidio - Agnonese 3:1 (1:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:00San Giorgio-Sedico - Montebelluna 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00San Luca - Licata 2:1 (2:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
15:00Sasso Marconi - G.S. Bagnolese 3:2 (1:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
15:00S. N. Notaresco - ASD Pineto Calcio 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:00Union Clodiense - Luparense 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
15:00US Tolentino - Fiuggi 1:3 (1:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Vado - Imperia 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
15:00Salernitana U19 - Pescara U19 1:3 (0:1, 1:2)
KosovoKosovo: Superliga    
15:00FC Besa - Prishtina 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Feronikeli - Trepca 89 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Gjilani - Drita 1:1 (1:0, 0:1)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
15:00Riga FC - Ventspils 3:0 (1:0, 2:0)
RussiaRussia: Youth League    
15:00Akhmat Grozny U19 - Zenit U19 4:3 (2:1, 2:2)
RwandaRwanda: Premier League    
15:00Gasogi United - Rutsiro 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Muhanga - APR 1:3 (0:2, 1:1)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
15:00Mura - Koper 2:1 (0:1, 2:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
15:00Mamelodi Sundowns - Maritzburg Utd 2:0 (1:0, 1:0)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
15:00Bizana Pondo Chiefs - Cape Town All Stars 2:3 (2:2, 0:1)
15:00Cape Umoya United - Polokwane 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Free State Stars - Steenberg United 1:1  
15:00Pretoria Callies - Sekhukhune 1:2 (0:1, 1:1)
15:00TS Sporting - Richards Bay 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Uthongathi - Pretoria U. 1:0 (0:0, 1:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
15:00JKT Tanzania - Namungo 1:0 (1:0, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
15:00Rukh Lviv U21 - Olimpik Donetsk U21 4:1 (3:0, 1:1)
ZambiaZambia: Super League    
15:00Forest Rangers - Green Buffaloes FC 1:2 (0:2, 1:0)
15:00Kabwe - Power Dynamos 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Lusaka Dynamos - Indeni 1:2 (0:0, 1:2)
15:00NAPSA Stars - Kitwe United 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Nkana - Nkwazi 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Young Green Eagles - Red Arrows 0:0 (0:0, 0:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:15Denver - Mbabane Swallows 0:2  
15:15Malanti Chiefs - Mbabane Highlanders 0:1  
15:15Tambankulu - Tinyosi 0:1  
MalaysiaMalaysia: Super League    
15:15Sabah - Melaka United 3:1 (2:0, 1:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
15:30Lida - Arsenal Dzyarzhynsk 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:30Este - Virtus Bolzano 0:1 (0:1, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
15:30Poli Iasi - Din. Bucuresti 1:2 (1:1, 0:1)
RwandaRwanda: Premier League    
15:30Kiyovu - Rayon Sport 3:2 (1:1, 2:1)
SlovakiaSlovakia: Slovak Cup    
15:30Banska Bystrica - Slovan Bratislava 1:3 (1:2, 0:1)
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
16:00Botev Novi Pazar - Septemvri Tervel 1:4 (0:2, 1:2)
16:00Chernomorets Balchik - Dobrich 6:1 (3:1, 3:0)
16:00Dorostol - Shumen 2007 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Dunav Ruse - Ustrem Donchevo 7:0 (1:0, 6:0)
16:00Kubrat - Sportist Toshevo 0:3 AWA.  
16:00Ludogorets III - Svetkavitsa 2:1 (0:0, 2:1)
BulgariaBulgaria: Third League - South-West    
16:00Nadezhda Dobroslavci - Balkan Botevgrad 0:0 (0:0, 0:0)
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
16:00Topolite - Chernolomets 1:4 (1:0, 0:4)
CameroonCameroon: Elite One    
16:00Colombe Lobo - Cotonsport 1:1 (0:1, 1:0)
CyprusCyprus: First Division    
16:00APOEL - Paphos 0:1 (0:1, 0:0)
GreeceGreece: Football League    
16:00Apollon Pontou - Kozani 3:0 (2:0, 1:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
16:00Aris Avatou - Ampelokipon 4:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
16:00Atalanti - GS Almyros 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
16:00Chrisoupolis - Apollon Paralimniou 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 9    
16:00Diavolitsi - Ethnikos Skoulikadou 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
16:00Dimitra Efxeinoupolis - Amvrysseas 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
16:00Elassona - Makedonikos Foufas 1:0  
GreeceGreece: Football League    
16:00Ialisos - Kalamata 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Kavala - Almopos 2:1 (2:0, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
16:00Kozani FC - Atromitos Palamas 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
16:00Mesolongi AE - M. Alexandros Kastorias 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
16:00Nea Kallikrateia - Thyella Sarakinoi 1:2 (1:0, 0:2)
GreeceGreece: Football League    
16:00Pierikos - O. Volos 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Veria - PO Triglia 0:0 (0:0, 0:0)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
16:00BFC Daugavpils - Spartaks 3:0 (1:0, 2:0)
MalaysiaMalaysia: Super League    
16:00Petaling Jaya CFC - Perak 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Sri Pahang - Selangor 2:2 (0:0, 2:2)
PolandPoland: III Liga - Group III    
16:00Legnica 2 - Gwarek Tarnowskie Gory 3:2 (3:1, 0:1)
PortugalPortugal: Taca Revelacao U23    
16:00Benfica U23 - Braga U23 1:2 PEN. (0:1, 1:0, 0:0, 1:3)
RussiaRussia: Youth League    
16:00Spartak Moscow U19 - Lokomotiv Moscow U19 1:1 (0:0, 1:1)
SerbiaSerbia: Super Liga    
16:00FK Indjija - Macva 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Partizan - TSC Backa Topola 3:1 (0:0, 3:1)
16:00Vojvodina - Radnicki Nis 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Zlatibor Cajetina - Metalac 1:0 (1:0, 0:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
16:00Metallurg Bekabad - Sogdiana 0:2 (0:1, 0:1)
GreeceGreece: Super League    
16:15Aris - Olympiacos Piraeus 1:1 (1:0, 0:1)
BelarusBelarus: Belarusian Cup    
16:30Isloch - Shakhtyor Soligorsk 2:0 (0:0, 2:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
16:30Cherno More - Botev Plovdiv 3:1 (3:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BN) - Group A    
16:30Bukovany - Chotysany B CAN.  
16:30Neveklov B - Marsovice B CAN.  
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
16:30Renaissance - AS Vita Club 0:2  
16:30Simba - Dauphins Noirs 0:0 (0:0, 0:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
16:30Levadia - Tulevik 4:1 (2:0, 2:1)
GuineaGuinea: Ligue 1    
16:30Kamsar - Wakriya 1:0 (0:0, 1:0)
BangladeshBangladesh: Premier League    
17:00Sheikh Jamal - Muktijoddha Sangsad 2:1 (0:1, 2:0)
BeninBenin: Ligue 1    
17:00Dragons - Hodio 3:1  
17:00Dynamo Parakou - Eternel 2:0  
17:00FC Loto - ASOS 1:0  
17:00Requins - Buffles du Borgou 2:3  
BulgariaBulgaria: Third League - South-East    
17:00Gorski Izvor - Borislav Parvomay 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Rodopa Smolyan - Rozova Dolina 3:0 (1:0, 2:0)
CroatiaCroatia: 3. HNL Center    
17:00Bistra - Gaj Mace 4:0 (1:0, 3:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
17:00Dragovoljac - NK Dinamo Zagreb 2 0:2 (0:0, 0:2)
CroatiaCroatia: 3. HNL Center    
17:00HASK - Dugo Selo 2:2 (1:1, 1:1)
17:00Jarun - Karlovac 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Maksimir - Lucko 6:1 (1:0, 5:1)
17:00Mladost Petrinja - Kurilovec 3:3 (1:2, 2:1)
17:00Spansko - Ponikve 1:3 (1:1, 0:2)
17:00Vrapce - Trnje 1:2 (0:0, 1:2)
17:00Vrbovec - Segesta 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Zagorec K. - Tresnjevka 2:1 (2:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (VYS) - Group A    
17:00Batelov - SK Svratka CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Blansko - Chrudim 4:1 (1:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group A    
17:00Bysice B - Vsetaty CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group B    
17:00Cechie Kralupy - Nova Ves CAN.  
17:00Chlumin - Uzice CAN.  
17:00Dolany B - Uhy CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (TR) - Group A    
17:00FS Trebic B - Dukovany B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (VYS) - Group B    
17:00Hamry nad Sazavou - Pribyslavice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ME)    
17:00Kly - Jevineves CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group B    
17:00Kralupy 1901 B - Chvateruby CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ME)    
17:00Labsky Kostelec - Horni Pocaply CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group B    
17:00Ledcice - Sazena CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ME)    
17:00Libis B - SK Mseno CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Lisen - Mas Taborsko 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ME)    
17:00Lobkovice - Melnik CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group A    
17:00Luzec n. V. B - Drisy CAN.  
17:00Mlekojedy - Citov CAN.  
17:00Nebuzely - FK Vysoka B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ME)    
17:00Obristvi - Psovka Melnik B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group A    
17:00Obristvi B - SK Mseno B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ME)    
17:00Ovcary - Dolany CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group B    
17:00Postrizin - Drinov CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (TU)    
17:00Radvanice v C. - Dolni Kalna B CAN.  
17:00Rudnik B - Kuncice n. L. CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
17:00Stoky - Lestina CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Trinec - Usti nad Labem 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group B    
17:00Tursko - Vojkovice B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Varnsdorf - Jihlava 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group A    
17:00Velky Borek B - Tuhan CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ME)    
17:00Vranany - Hostin CAN.  
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
17:00Metta/LU - FK Liepaja 0:3 (0:1, 0:2)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
17:00Suduva - Riteriai 2:0 (0:0, 2:0)
NigeriaNigeria: NPFL    
17:00Enyimba - Ifeanyi Ubah 2:2 (0:1, 2:1)
NigeriaNigeria: NNL    
17:00EFCC - Sokoto POSTP.  
17:00Mighty Jets - Green Beret POSTP.  
17:00Nigeria Airforce FC - Rarara POSTP.  
17:00Taraba - Gombe POSTP.  
PolandPoland: Division 1    
17:00GKS Jastrzebie - Legnica 1:2 (1:1, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group III    
17:00Kluczbork - Polonia Bytom 2:4 (2:2, 0:2)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
17:00Wisla Pulawy - Wisloka Debica 4:0 (2:0, 2:0)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
17:00Buducnost Dobanovci - Radnicki Pirot 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Dubocica - Sremska Mitrovica 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Jagodina - IMT Novi Beograd 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Loznica - Zarkovo 1:2 (1:0, 0:2)
SerbiaSerbia: Srpska Liga - East    
17:00Rembas - Buducnost Popovac 1:0 (0:0, 1:0)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
17:00Sloga Kraljevo - Din. Vranje 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Trayal Krusevac - Kabel Novi Sad 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Zeleznicar Pancevo - Graficar Beograd 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Zemun - Borac 1926 1:1 (0:1, 1:0)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
17:00Beltinci - Jadran Dekani 2:2 (1:2, 1:0)
17:00Dob - Nafta 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Fuzinar - Drava 1:3 (0:2, 1:1)
17:00Krsko - Brda 3:4 (0:0, 3:4)
SloveniaSlovenia: 3. SNL - West    
17:00NK Adria - Sobec Lesce 2:1 (1:0, 1:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
17:00NK Krka - Brezice 1:1 (0:0, 1:1)
17:00NK Smartno - Primorje 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Radomlje - Bilje 5:2 (2:2, 3:0)
17:00Rudar - Triglav 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Mutilvera - Portugalete 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
17:00Hercules - Llagostera 2:0 (0:0, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: Swiss Cup    
17:00Servette - St. Gallen 0:1 (0:0, 0:1)
TogoTogo: Championnat National    
17:00Dynamic Togolais - OTR 1:3  
17:00Entente II - Anges de Notse 1:1  
17:00Gbohloe-Su - AS Togo-Port 1:1  
17:00Ifodje - Semassi 2:1  
17:00Koroki Metete - ASC Kara 0:4  
17:00Maranatha - Gomido 3:1  
17:00Sara Sport - Kara 0:2  
PolandPoland: Polish Cup Women    
17:15Trojka Staszkowka W - UKS SMS Lodz W 0:4 (0:2, 0:2)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:15Domzale - O. Ljubljana 2:0 (2:0, 0:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
17:30Krumkachy - Baranovici 4:3 (1:1, 3:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PU)    
17:30Bukovka - Mikulovice CAN.  
17:30Chvojenec - Ujezd CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
17:30Divisov - Lustenice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PU)    
17:30Dritec - Prelouc B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
17:30FC Melnik - Slavia Jesenice CAN.  
17:30Hlizov - Psovka Melnik CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
17:30Klecany - SK Doksy CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PU)    
17:30Moravany B - Sezemice CAN.  
17:30Nemosice - Ostresany CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
17:30Nove Straseci - Nelahozeves CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
17:30Pecice - Pruhonice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PU)    
17:30Prelovice - Opatovice n. L. CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
17:30Rejsice - Hlizov CAN.  
17:30Rejsice - Mnichovohradistsky SK CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PU)    
17:30Rohoznice - Kricen CAN.  
17:30Roven - Stary Materov CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
17:30SK Chlumec - Sedlec-Prcice CAN.  
17:30SK Chlumec - Klecany CAN.  
17:30SK Rakovnik B - TJ Podlesi CAN.  
17:30SK Rakovnik B - Spartak Pribram CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
17:30Slavia Jesenice - Lustenice CAN.  
17:30Slovan Podebrady - Dolnobousovsky SK CAN.  
17:30Sokolec - Celakovice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
17:30Spartak Pribram - Mnisek pod Brdy CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: MOL Cup    
17:30Sparta Prague - Slavia Prague 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
17:30Velka Dobra - Votice CAN.  
17:30Vestec - Jiloviste CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:30Vlasim - Vysehrad 3:1 (2:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
17:30Zaryby - Caslav B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
17:30Zdice - Libusin CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
17:30Bohemia Podebrady - Tuchlovice CAN.  
17:30FK Komarov - Nespeky CAN.  
17:30Kosor - SK Lhota CAN.  
17:30Lysa n. L. - Cesky Brod B CAN.  
17:30Porici n. S. - Dobrovice CAN.  
17:30Povltavska FA B - Hrebec CAN.  
17:30Tochovice - Vlasim B CAN.  
17:30Velim - Klicany CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
17:30Bohunice - SK Krumvir CAN.  
17:30Boskovice - Ivancice CAN.  
17:30Bystrc - Moravska Slavia CAN.  
17:30Kurim - Ratiskovice CAN.  
17:30Rajecko - Bosonohy CAN.  
17:30Rousinov - Moravsky Krumlov CAN.  
17:30Sparta Brno - Lisen B CAN.  
17:30Svratka Brno - Mutenice CAN.  
FinlandFinland: Ykkonen    
17:30TPS - VPS 1:1 (1:0, 0:1)
HungaryHungary: NB III - Centre    
17:30Vac - Korosladany MSK 1:2 (1:0, 0:2)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
17:30Bahon - Tomasov POSTP.  
17:30Bernolakovo - Malacky POSTP.  
17:30Devinska N. Ves - Raca POSTP.  
17:30I. Bratislava - MSK Senec POSTP.  
17:30Kalinkovo - Ivanka pri Dunaji POSTP.  
17:30Rohoznik - Slovan Most POSTP.  
17:30Rovinka - D. Luzna POSTP.  
17:30Rusovce - Pezinok POSTP.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:30Loja - Estepona 2:1 (2:1, 0:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:00Bobo-Dioulasso - Salitas 1:1  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
18:00Hajduk Split - D. Zagreb 1:1 (1:1, 0:0)
CroatiaCroatia: 3. HNL North    
18:00Rudar Mursko Sredisce - NK Polet 0:4 (0:0, 0:4)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:00Narva - Tammeka 2:1 (0:1, 2:0)
MontenegroMontenegro: Montenegrin Cup    
18:00Buducnost - Zeta 3:0 (1:0, 2:0)
PolandPoland: Division 2    
18:00GKS Katowice - Elblag 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
18:00Goczalkowice Zdroj - Brzeg 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Gornik Z. 2 - ROW Rybnik 4:2 (3:0, 1:2)
18:00Piast Zmigrod - Zaglebie 2 0:2 (0:1, 0:1)
18:00Polonia Swidnica - Nysa 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Ruch Chorzow - Bielsko-Biala 3:2 (2:0, 1:2)
18:00Sleza Wroclaw - Foto-Higiena Gac 5:1 (4:0, 1:1)
18:00Warta Gorzow - Zielona Gora 1:1 (0:1, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
18:00Sepsi Sf. Gheorghe - Univ. Craiova 2:0 (1:0, 1:0)
UkraineUkraine: Premier League    
18:00Dnipro-1 - FK Zorya Luhansk 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Oleksandriya - Kolos Kovalivka 0:2 (0:1, 0:1)
18:00Vorskla Poltava - Desna 1:1 (1:0, 0:1)
SerbiaSerbia: Super Liga    
18:05Rad Beograd - FK Crvena zvezda 2:2 (1:2, 1:0)
BelarusBelarus: Belarusian Cup    
18:30Zhodino - BATE 1:1 (1:1, 0:0)
CyprusCyprus: First Division    
18:30AEL Limassol - Anorthosis 1:2 (1:1, 0:1)
DenmarkDenmark: 1st Division    
18:30Hvidovre IF - Kolding IF 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
18:30Tottenham W - Chelsea W 0:2 (0:1, 0:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:30Kalju - Flora 1:2 (0:1, 1:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
18:30B. Monchengladbach W - Berghofen W 4:0 (2:0, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
18:30Preussen Munster - Lippstadt 4:0 (1:0, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
18:30Goppinger SV - Dorfmerkingen POSTP.  
18:30Linx - Oberachern POSTP.  
18:30Nottingen - Stutt. Kickers POSTP.  
18:30Walldorf II - Rielasingen-Arlen POSTP.  
GreeceGreece: Super League    
18:30Panathinaikos - Asteras Tripolis 2:2 (1:2, 1:0)
MaliMali: Premiere Division    
18:30AS Douanes de Sikasso - Real Bamako 1:0  
18:30USC Kita - US Bougouni 3:0  
WorldWorld: Club Friendly Women    
18:30Stabaek W - Grei W 5:1 (2:0, 3:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
18:45Tsarsko Selo - Levski Sofia 0:2 (0:1, 0:1)
GibraltarGibraltar: National League    
18:45Mons Calpe - Lions Gibraltar 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18:45La Granja - Santa Marta Tormes 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
19:00Duisburg - Bayern II 2:2 (1:1, 1:1)
19:00Saarbrucken - Magdeburg 0:3 (0:0, 0:3)
19:00Uerdingen - Viktoria Koln 1:1 (1:0, 0:1)
19:00Unterhaching - Mannheim 0:2 (0:1, 0:1)
19:00Zwickau - Meppen 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
19:00Bissingen - Backnang POSTP.  
19:00Neckarsulmer - Ravensburg POSTP.  
19:00Reutlingen - Lorrach-Brombach POSTP.  
19:00Sandhausen II - Freiberg POSTP.  
19:00Villingen - Pforzheim POSTP.  
MaliMali: Premiere Division    
19:00CO Bamako - Bakaridjan 1:0  
19:00Stade Malien - CS Duguwolofila 1:1  
PolandPoland: Ekstraklasa    
19:00Stal Mielec - Rakow 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Division 1    
19:00Termalica B-B. - Korona Kielce 6:2 (3:0, 3:2)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
19:00Kolubara - Radnicki 1923 3:1 (0:1, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
19:00Almudevar - Fraga 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
19:00Basico Urraca - Caudal Deportivo 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
19:00CD Gerena - Conil 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
19:00EI San Martin - Real Aviles 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Copa de la Reina Women    
19:00Sevilla FC W - Barcelona W 1:4 (1:1, 0:3)
WorldWorld: Club Friendly Women    
19:00Lyn W - Honefoss W 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
19:15Eintracht Frankfurt W - SGS Essen W 3:1 (2:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
19:30Bruchsal - Freiburger POSTP.  
LuxembourgLuxembourg: National Division    
19:30Mondorf - Benfica 0:0 (0:0, 0:0)
19:30Union Titus Petange - Wiltz 5:1 (1:0, 4:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
19:30Xerez D.F.C. - San Roque 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
19:45Valdefierro - Sarinena 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
20:00Desportiva Ferroviaria - Rio Branco-VN 3:1 (2:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
20:00Ceilandia - Gama 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
20:00Tuna Luso - Itupiranga 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
20:00Retro - Central SC 2:1 (2:1, 0:0)
20:00Sete de Setembro - Academica Vitoria 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
20:00Globo - ABC 1:2 (1:1, 0:1)
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
20:00ABC U20 - Avai U20 0:3 (0:0, 0:3)
20:00Botafogo U20 - EC Sao Jose U20 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Coritiba U20 - Bahia U20 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
20:00Fulham U23 - West Brom U23 1:0 (0:0, 1:0)
IcelandIceland: Urvalsdeild Women    
20:00Tindastoll W - Throttur W 1:1 (1:0, 0:1)
MontenegroMontenegro: Montenegrin Cup    
20:00Decic - Iskra 1:0 (0:0, 1:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
20:00Chinandega U20 - Ferretti U20 2:1 (2:1, 0:0)
20:00Juventus Managua U20 - CD Junior U20 2:2 (1:1, 1:1)
20:00Real Madriz U20 - Jalapa U20 1:3 (1:1, 0:2)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
20:00Braga - Ferreira 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Maritimo - Gil Vicente 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
20:00Paracuellos Antamira - Villaverde San Andres 4:1 (2:1, 2:0)
20:00Real Aranjuez - RSD Alcala 1:2 (1:1, 0:1)
20:00Trival Valderas - Flat Earth 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
20:00Vimenor - UD Samano 2:0 (2:0, 0:0)
USAUSA: USL League Two    
20:00West Chester Utd - Philadelphia Lone Star 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
20:15Rapido de Bouzas - Silva SD 4:0 (2:0, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
20:30Luziania - Brasiliense 0:5 (0:4, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Cearense    
20:30Caucaia - Atletico-CE 0:6 (0:3, 0:3)
20:30Pacajus - Fortaleza 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
20:30AEK Athens FC - PAOK 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
20:30Pradejon - Villegas 4:1 (1:0, 3:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
20:40Al-Nassr - Al-Faisaly 4:3 (3:2, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Piauiense    
20:45AE Altos - Fluminense-PI 2:0 (1:0, 1:0)
20:45Flamengo PI - Julho Esporte 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
20:45Bognor Regis - Bishop's Stortford CAN.  
20:45Bowers & Pitsea - Wingate & Finchley CAN.  
20:45East Thurrock - Cheshunt CAN.  
20:45Haringey - Corinthian-Casuals CAN.  
20:45Horsham FC - Leatherhead CAN.  
20:45Kingstonian - Cray CAN.  
20:45Lewes - Enfield Town CAN.  
20:45Margate - Brightlingsea CAN.  
20:45Merstham - Hornchurch CAN.  
20:45Potters Bar - Carshalton CAN.  
20:45Worthing - Folkestone CAN.  
Northern IrelandNorthern Ireland: Premiership Women    
20:45Cliftonville W - Linfield W 3:2 (2:0, 1:2)
20:45Sion Swifts W - Glentoran W 0:3 (0:0, 0:3)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
20:45Pennarossa - Tre Penne 1:2 (0:0, 1:2)
20:45Virtus - Libertas 2:3 (1:2, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
21:00Independente - Castanhal 1:2 (1:0, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
21:00Dourados - Operario MS 2:1  
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
21:00Uniao ABC U20 - Floresta EC U20 1:2 (0:1, 1:1)
EuropeEurope: Champions League    
21:00Chelsea - Real Madrid 2:0 (1:0, 1:0)
GibraltarGibraltar: National League    
21:00Lincoln Red Imps - Lynx 1:0 (1:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
21:00Sanarate - Guastatoya 2:0 (2:0, 0:0)
IraqIraq: Super League    
21:00Al Shorta - Naft Missan 3:1 (1:1, 2:0)
MaliMali: Premiere Division    
21:00LC Bamako - CAS de Sevare 2:1  
Northern IrelandNorthern Ireland: Premiership Women    
21:00Crusaders W - Derry City W 4:1 (1:0, 3:1)
QatarQatar: QFA Cup    
21:00Al Markhiya - Al Sailiya 0:1 (0:0, 0:1)
SyriaSyria: Syria Cup    
21:00Jableh - Hottin 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 6:5)
IcelandIceland: Urvalsdeild Women    
21:15Keflavik W - Selfoss W 0:3 (0:1, 0:2)
21:15Valur W - Stjarnan W 2:1 (1:0, 1:1)
EgyptEgypt: Premier League    
21:30Aswan SC - El Masry 2:3 (1:1, 1:2)
21:30Ceramica Cleopatra - Arab Contractors 1:1 (1:0, 0:1)
21:30El Ismaily - El Gouna 3:2 (1:1, 2:1)
21:30Misr Lel Makkasa - El Gaish 0:2 (0:2, 0:0)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
21:30East End Lions - Freetown City 0:1  
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
22:00Rondoniense - Porto Velho 1:3  
22:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
22:00Sergipe - Confianca 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
22:00Atletico-MG U20 - Galvez U20 5:0 (1:0, 4:0)
22:00Sao Raimundo RR U20 - Vasco U20 1:3 (0:3, 1:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
22:00Guayaquil SC - Santo Domingo 0:1 (0:1, 0:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
22:00Cavaly - Baltimore POSTP.  
ColombiaColombia: Primera B    
22:15Leones - Fortaleza 3:0 (1:0, 2:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
22:15Rio Ave - Sporting 0:2 (0:1, 0:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:30Luis Angel Firpo - Metapan 1:0 (0:0, 1:0)
LibyaLibya: Premier League    
22:30Al Akhdar - Al-Anwar 6:0  
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:00Aguila - Alianza FC 0:1 (0:0, 0:1)
LibyaLibya: Premier League    
23:00Abu Salim - Asswehly 1:2  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
23:00Chinandega - Ferretti 0:3 (0:0, 0:3)
23:00Juventus Managua - CD Junior 2:2 (2:2, 0:0)
23:00Real Madriz - Jalapa 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
23:30Serra - Rio Branco ES 1:0 (0:0, 1:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:30FAS - Municipal Limeno 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
23:45Salgueiro - Vera Cruz 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
00:00URT - Pouso Alegre 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 2:4)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
00:00Paysandu PA - Bragantino 1:0 (0:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
00:00Cumbaya - Atl. Porteno 2:1 (1:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
00:00Tepatitlan de Morelos - Zacatecas Mineros 3:0 (0:0, 3:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
00:00FUS Rabat - Berkane 3:1 (2:0, 1:1)
MoroccoMorocco: Coupe du Trone    
00:00FAR Rabat - Raja Casablanca 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 0:0, 5:3)
00:00Wydad - Chabab Mohammedia 4:0 (2:0, 2:0)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
00:00Ind. del Valle - U. de Deportes 4:0 (1:0, 3:0)
00:00Racing Club - Sao Paulo 0:0 (0:0, 0:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
00:15Bolivar - Ceara 0:0 (0:0, 0:0)
00:15Huachipato - Rosario Central 1:1 (1:0, 0:1)
00:15Montevideo City - Guabira 4:0 (1:0, 3:0)
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
00:30Bahia De Feira - UNIRB 3:0 (0:0, 3:0)
00:30Doce Mel - Juazeirense 2:2 (1:0, 1:2)
00:30Jacuipense - Bahia 0:1 (0:1, 0:0)
00:30Vitoria - Fluminense de Feira 1:1 (0:0, 1:1)
00:30Vitoria da Conquista - Alagoinhas 3:0 (2:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Alagoano    
01:00Coruripe - Alianca 1:3 (0:2, 1:1)
01:00CRB - Jacyoba 4:2 (3:1, 1:1)
01:00CSE - CSA 2:0 (1:0, 1:0)
01:00Murici - ASA 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
01:00Botafogo PB - Sao Paulo Crystal 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
01:00Palmeiras U20 - Nautico U20 4:0 (3:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
01:30Vila Nova FC - Aparecidense 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
01:45CE Forca E Luz - America RN 2:2 (2:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
02:00Ponte Preta - Guarani 3:1 (1:0, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
02:00Santa Cruz - Afogados da Ingazeira 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:4)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
02:00Monterrey - Columbus Crew 3:0 (2:0, 1:0)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
02:00Internacional - Olimpia Asuncion 6:1 (1:0, 5:1)
02:00Rentistas - Sporting Cristal 0:0 (0:0, 0:0)
PanamaPanama: LPF    
02:30Miguelito - Costa del Este 1:0 (1:0, 0:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
02:30Bragantino - Talleres Cordoba 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Cearense    
02:45Ferroviario - Icasa 3:0 (1:0, 2:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
03:00Santa Tecla - 11 Deportivo 1:1 (0:0, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
03:00Sacachispas - Comunicaciones 0:1 (0:1, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
03:00Honduras Progreso - UPNFM 4:0 (1:0, 3:0)
03:00Olimpia - Real Espana 2:1 (1:1, 1:0)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
04:00U. Catolica - Nacional 3:1 (1:1, 2:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
04:15Club America - Portland Timbers 3:1 (1:0, 2:1)
USAUSA: USL Championship    
04:30LA Galaxy 2 - Las Vegas Lights 5:0 (0:0, 5:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
09:00Dire Dawa - Adama City 0:0 (0:0, 0:0)
ChinaChina: Jia League    
09:30Suzhou Dongwu - Shenyang Urban FC 1:0 (0:0, 1:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
10:00Merani Tbilisi - Merani Martvili 1:1 (0:1, 1:0)
VietnamVietnam: V.League 2    
10:30Phu Tho - BHTS Quang Nam 1:1 (0:0, 1:1)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
11:00Gagra - Chikhura 1:1 (0:0, 1:1)
AustraliaAustralia: A-League    
11:05Melbourne Victory - Macarthur FC 1:2 (1:1, 0:1)
AsiaAsia: AFC Champions League    
12:00Johor DT - Ratchaburi POSTP.  
12:00Kawasaki Frontale - Beijing Guoan POSTP.  
12:00Pohang - Nagoya Grampus POSTP.  
VietnamVietnam: V.League 2    
12:00Khanh Hoa - Pho Hien 1:1 (0:1, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:30FC Gomel 2 - Slutsk 2 1:0 (0:0, 1:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
13:00Alashkert - Pyunik Yerevan 1:0 (0:0, 1:0)
ArmeniaArmenia: First League    
13:00BKMA - Ararat Yerevan 2 4:1 (0:1, 4:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
13:00Shevardeni Tbilisi - WIT Georgia 1:1 (0:1, 1:0)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
13:00Ilbirs - Neftchi Kochkor-Ata 0:3 (0:2, 0:1)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
13:00Nosta - Zenit-Izhevsk 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Orenburg 2 - Kamaz 1:2 (0:1, 1:1)
RussiaRussia: PFL - Group 2    
13:00Znamya Truda - Rodina Moscow 0:3 (0:1, 0:2)
13:00Zvezda St. Peterburg - Lokomotiv-Kazanka 0:0 (0:0, 0:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
13:30Volna Pinsk - Lokomotiv Gomel 0:2 (0:2, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
13:30FC Arges - FC Voluntari 3:0 (1:0, 2:0)
ChinaChina: Jia League    
13:35Nantong Zhiyun - Beijing Sport University 2:1 (2:0, 0:1)
13:35Wuhan Three Towns - Guizhou 0:1 (0:1, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
14:00Smorgon 2 - Neman 2 0:3 (0:0, 0:3)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
14:00Lok. Sofia - Yantra Gabrovo 1:3 (0:2, 1:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
14:00Crewe U23 - Birmingham U23 0:3 (0:0, 0:3)
14:00Wigan U23 - Sheffield Wed U23 1:4 (0:3, 1:1)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
14:00Ethiopia Bunna - Welayta Dicha 0:0 (0:0, 0:0)
Hong KongHong Kong: Premier League    
14:00Happy Valley - Pegasus 1:3 (1:0, 0:3)
RussiaRussia: PFL - Group 2    
14:00Tver - Dynamo Moscow 2 2:1 (0:0, 2:1)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
14:00Istaravshan - Khujand 2:3 (0:2, 2:1)
14:00Ravshan - Khatlon 1:2 (0:1, 1:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
14:00Termez Surkhon - AGMK 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Turon - Pakhtakor 1:1 (0:1, 1:0)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
14:30Lubumbashi Sport - Maniema 1:3 (1:2, 0:1)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:00Milling Hotspurs - Moneni Pirates 1:4  
ItalyItaly: Primavera 2    
15:00Napoli U19 - Frosinone U19 0:0 (0:0, 0:0)
KosovoKosovo: Superliga    
15:00Drenica - KF Llapi 4:2 (1:1, 3:1)
15:00FC Ballkani - Arberia 2:3 (1:1, 1:2)
RussiaRussia: PFL - Group 2    
15:00Olimp-Dolgoprudny - Leningradets 2:1 (1:1, 1:0)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
15:00Volna Nizhegorodskaya - Lada Togliatti 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: PFL - Group 2    
15:00Zenit 2 - Murom 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: TFF 3. Lig Play Offs    
15:00Aksaray Bld. - Duzcespor 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Arnavutkoy Bl. - 1928 Bucaspor 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Catalca - Erokspor 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Iskenderun - Kutahyaspor 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Kelkit - Bursa 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Ofspor - Malatya 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Yomraspor - Fethiyespor 1:2 (1:1, 0:1)
UkraineUkraine: Druha Liga    
15:00Tavriya - Dnipro Cherkasy 4:0 (2:0, 2:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
15:30Naftan - Dnepr Mogilev 0:2 (0:2, 0:0)
SeychellesSeychelles: First Division League    
15:30St Michel United - Real Maldives CAN.  
AngolaAngola: Girabola    
16:00Desportivo Huila - Sporting de Cabinda 1:0 (0:0, 1:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
16:00Flora U21 - Paide Linnameeskond U21 2:2 (1:0, 1:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
16:00Evosmou - Elpida Sapes 1:0 (0:0, 1:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
16:00Panelefsiniakos - Thyella D. 1:2 (0:0, 1:2)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
16:00Maccabi Bnei Raina - Hapoel Kaukab 2:1 (1:1, 1:0)
16:00MS Tira - Maccabi Tamra 2:1 (1:0, 1:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:00Moreirense - Nacional 2:2 (0:1, 2:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
16:00Academica Clinceni - CFR Cluj 0:1 (0:1, 0:0)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
16:00Ulyanovsk - Lada Dimitrovgrad 2:1 (1:1, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
16:15Holon Yermiyahu - Agudat Sport Ashdod 1:1 (0:1, 1:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
16:30Montana - Etar 1:0 (0:0, 1:0)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
16:30Dauphins Noirs - AC Rangers POSTP.  
16:30Groupe Bazano - Sanga Balende 1:0 (0:0, 1:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
17:00Ararat-Armenia - Noah 0:0 (0:0, 0:0)
BeninBenin: Ligue 1    
17:00Bembereke - AS Cotonou 1:1  
17:00Damissa - Ayema 0:2  
ColombiaColombia: Primera B    
17:00Huila - Cortulua 1:1 (1:0, 0:1)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
17:00Etoile du Congo - Leopard 0:0 (0:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:00Aluminij - ND Gorica 2:0 (2:0, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
17:00Orlando Pirates - Black Leopards 3:0 (0:0, 3:0)
TogoTogo: Championnat National    
17:00Unisport - Binah 1:1 (1:1, 0:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
17:30Orsha - Petrikov 0:3 (0:1, 0:2)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
17:30Levadia U21 - Maardu 0:5 (0:3, 0:2)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Paralimni - Karmiotissa 1:1 (0:1, 1:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
18:00Elva - Tartu Welco 3:2 (1:1, 2:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
18:00Turbine Potsdam 2 W - Wolfsburg 2 W 0:2 (0:0, 0:2)
GuineaGuinea: Ligue 1    
18:00Flamme Olympique - Ashanti GB 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Loubha - Satellite 1:1 (0:1, 1:0)
18:00SOAR - Horoya 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
18:00Belenenses - Portimonense 1:0 (1:0, 0:0)
UkraineUkraine: Premier League    
18:00Inhulets - Lviv 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Minaj - Shakhtar Donetsk 0:4 (0:1, 0:3)
18:00Rukh Lviv - Olimpik Donetsk 3:0 (3:0, 0:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
18:30Nomme Utd - Parnu 5:0 (3:0, 2:0)
18:30Tammeka U21 - Tallinna Kalev 1:5 (0:2, 1:3)
FranceFrance: Division 1 Women    
18:30Paris FC W - Paris SG W 2:3 (0:1, 2:2)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:30Hertha Berlin - Freiburg 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
18:30Hoffenheim 2 W - Eintracht Frankfurt 2 W 2:2 (2:0, 0:2)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
18:30Maccabi Jaffa - H. Bikat Hayarden 2:1 (1:0, 1:1)
SenegalSenegal: Ligue 1    
18:30Jaraaf - Pikine 0:2 (0:1, 0:1)
18:30Teungueth - Dakar SC 0:1 (0:1, 0:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
18:45Slavia Sofia - Botev Vratsa 2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
18:45FC Botosani - FCSB 1:3 (1:2, 0:1)
DenmarkDenmark: 1st Division    
19:00Hobro - F. Amager 2:0 (1:0, 1:0)
19:00Silkeborg - Esbjerg 2:0 (0:0, 2:0)
19:00Skive IK - Vendsyssel 2:1 (0:0, 2:1)
MaliMali: Premiere Division    
19:00Onze Createurs - Black Stars 0:0 (0:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: 1. SZNL Women    
19:00MB Tabor W - Radomlje W 1:6 (0:2, 1:4)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
19:30Benfica - FC Porto 1:1 (1:0, 0:1)
TurkeyTurkey: TFF 3. Lig Play Offs    
19:30Isparta 32 Spor - Icel 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
20:00Estrela do Norte - Real Noroeste 1:2 (1:2, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
20:00ASSU - Palmeira da Una 1:1 (1:0, 0:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:00Iztapa - Municipal 3:1 (1:0, 2:1)
ScotlandScotland: League One    
20:00Clyde - East Fife 2:1 (1:0, 1:1)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
20:45Folgore - Murata 1:1 (0:0, 1:1)
20:45La Fiorita - Domagnano 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
21:00Comercial MS - Aquidauanense 0:3 (0:2, 0:1)
EuropeEurope: Europa League    
21:00Arsenal - Villarreal 0:0 (0:0, 0:0)
21:00AS Roma - Manchester Utd 3:2 (0:1, 3:1)
IcelandIceland: Inkasso-deildin    
21:15Fram - Olafsvik 4:2 (3:0, 1:2)
21:15Throttur - Fjolnir 1:3 (0:0, 1:3)
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
21:30Genus - Real Ariquemes 0:5 (0:3, 0:2)
21:30Ji-Parana - Guapore 0:1 (0:0, 0:1)
EgyptEgypt: Premier League    
21:30Al Ittihad - Al Ahly 1:2 (0:0, 1:2)
21:30Ghazl El Mahallah - Enppi 1:0 (1:0, 0:0)
21:30Wadi Degla - Pyramids 1:3 (0:0, 1:3)
21:30Zamalek - Smouha 2:1 (2:1, 0:0)
JordanJordan: Premier League    
21:30Shabab Al Ordon - Al-Faisaly Amman 1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:30SC Farense - Vitoria Guimaraes 2:2 (2:1, 0:1)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
21:30RSLAF - Kamboi Eagles 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
22:00Lagarto - Itabaiana 2:0 (2:0, 0:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
22:00Chacaritas - LDU Portoviejo 2:2 (1:1, 1:1)
22:00Gualaceo - EL Nacional 1:0 (1:0, 0:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
22:00Mirebalais - Don Bosco 1:1  
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Zulia - Zamora 3:3 (3:1, 0:2)
ColombiaColombia: Primera B    
22:15Valledupar - Quindio 0:1 (0:1, 0:0)
GambiaGambia: GFA League    
22:30Armed Forces - Brikama U. 2:4  
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
22:40Athletico-PR - Coritiba 2:1 (0:0, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Roraimense    
23:00Nautico FC - Sao Raimundo RR 1:1 (0:1, 1:0)
LibyaLibya: Premier League    
23:00Mahalla Tripoli - Al Madina 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
23:30Vilavelhense - Vitoria ES 1:2 (1:1, 0:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
23:30Coban Imperial - Santa Lucia 1:1 (1:0, 0:1)
MoroccoMorocco: Coupe du Trone    
07.05.2021
00:00Moghreb Tetouan - Maghreb Fez 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 7:6)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
07.05.2021
00:00Managua FC U20 - Esteli U20 1:0 (1:0, 0:0)
00:00Ocotal U20 - Diriangen U20 1:2 (1:0, 0:2)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
07.05.2021
00:00Always Ready - Dep. Tachira 2:0 (1:0, 1:0)
00:00Atl. Nacional - Argentinos Jrs 0:2 (0:1, 0:1)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
07.05.2021
00:15Arsenal Sarandi - Wilstermann 3:0 (1:0, 2:0)
00:15Gremio - Aragua 8:0 (6:0, 2:0)
00:15Libertad Asuncion - Atletico GO 1:2 (0:1, 1:1)
GambiaGambia: GFA League    
07.05.2021
00:30Real Banjul - Elite United 1:2  
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
07.05.2021
01:00Agua Santa - Oeste 1:1  
01:00Atibaia - Velo Clube 0:0  
BrazilBrazil: Campeonato Roraimense    
07.05.2021
01:00GAS - Atl. Roraima 1:2 (1:0, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
07.05.2021
01:00Juventus-SP - Portuguesa 1:3 (1:0, 0:3)
01:00Sertaozinho - RB Brasil 1:1 (1:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Cearense    
07.05.2021
01:00Ceara - Crato 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
07.05.2021
01:00Novorizontino - Botafogo SP 2:2 (1:0, 1:2)
01:00Sao Bento - Inter de Limeira 2:1 (1:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
07.05.2021
01:00Treze PB - Nacional de Patos 2:1 (0:1, 2:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
07.05.2021
01:00Puerto Cabello - Lara 0:3 (0:1, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
07.05.2021
02:00Palmeiras - Santos 3:2 (2:1, 1:1)
02:00Santo Andre - Mirassol 2:1 (0:1, 2:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
07.05.2021
02:00Ind. Juniors - America de Quito 0:1 (0:0, 0:1)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
07.05.2021
02:00Junior - Fluminense 1:1 (1:1, 0:0)
02:00Santa Fe - River Plate 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
07.05.2021
02:00Rio Grande - San Diego Loyal 1:0 (0:0, 1:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
07.05.2021
02:30Penarol - River Plate 3:0 (1:0, 2:0)
02:30San Lorenzo - 12 de Octubre 1:1 (1:1, 0:0)
02:30Sport Huancayo - Corinthians 0:3 (0:2, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
07.05.2021
03:00Audax-SP - EC Sao Bernardo 0:1  
03:00Portuguesa Santista - Monte Azul 0:0 (0:0, 0:0)
03:00Rio Claro - Piracicaba 1:0  
03:00Sao Bernardo - Taubate 2:3  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
07.05.2021
03:00Managua FC - Esteli 1:0 (0:0, 1:0)
03:00Ocotal - Diriangen 3:4 (1:0, 2:4)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
07.05.2021
03:15Ferroviaria - Ituano 1:0 (0:0, 1:0)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
07.05.2021
04:00La Guaira - America De Cali 0:0 (0:0, 0:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
07.05.2021
04:00La Equidad - Lanus 0:1 (0:1, 0:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
07.05.2021
09:00Hawassa - Hadiya Hossana 3:0 (1:0, 2:0)
ArmeniaArmenia: First League    
07.05.2021
10:00Pyunik Yerevan 2 - Alashkert 2 CAN.  
AustraliaAustralia: NPL NSW    
07.05.2021
11:00Manly Utd - Marconi Stallions 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
07.05.2021
11:00Spezia U19 - Crotone U19 2:0 (2:0, 0:0)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
07.05.2021
11:00Tyumen - Krylya Sovetov Samara 2 1:0 (0:0, 1:0)
VietnamVietnam: Vietnamese Cup Women    
07.05.2021
11:00Ha Noi 2 W - Ho Chi Minh City 2 W POSTP.  
11:00TKS Viet Nam W - Phong Phu Ha Nam W POSTP.  
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
07.05.2021
11:30Redlands - Capalaba FC 3:1 (1:0, 2:1)
AustraliaAustralia: A-League    
07.05.2021
11:35Adelaide United - Wellington Phoenix 0:0 (0:0, 0:0)
AsiaAsia: AFC Champions League    
07.05.2021
12:00Guangzhou FC - Port MTI FC POSTP.  
12:00Jeonbuk - Gamba Osaka POSTP.  
12:00Pathum United - Ulsan Hyundai POSTP.  
12:00Tampines - Sydney FC POSTP.  
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
07.05.2021
12:00Green Gully - Eastern Lions 3:2 (2:0, 1:2)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
07.05.2021
12:00Lake Macquarie - Charlestown Azzurri 0:1 (0:1, 0:0)
BangladeshBangladesh: Premier League    
07.05.2021
12:00Rahmatgonj MFS - Abahani Limited 0:6 (0:3, 0:3)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
07.05.2021
12:00Samgurali - Telavi 1:1 (1:0, 0:1)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
07.05.2021
12:00Dynamo Barnaul - Chelyabinsk 0:3 (0:2, 0:1)
UkraineUkraine: Druha Liga    
07.05.2021
12:00Dunaivtsi - Obolon 2 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Peremoga Dnipro - Nikopol 1:2 (1:0, 0:2)
VietnamVietnam: V.League 1    
07.05.2021
12:00Binh Duong - Ho Chi Minh POSTP.  
12:00Hai Phong - Binh Dinh POSTP.  
12:00Nam Dinh - Da Nang POSTP.  
12:00Sai Gon FC - Thanh Hoa POSTP.  
12:00Song Lam Nghe An - Hanoi FC POSTP.  
12:00Than Quang Ninh - Gia Lai POSTP.  
12:00The Cong - Hong Linh Ha Tinh POSTP.  
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
07.05.2021
12:15Melbourne Knights - South Melbourne 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
07.05.2021
12:15NE Metrostars - Croydon Kings 0:0 (0:0, 0:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
07.05.2021
12:30Western Spirit - Acacia Ridge 0:2 (0:1, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
07.05.2021
12:30Dandenong City - Bentleigh Greens 1:2 (1:2, 0:0)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
07.05.2021
12:45Minyor Pernik - Hebar 2:2 (1:1, 1:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
07.05.2021
13:00Shirak Gyumri - Urartu 1:1 (0:1, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
07.05.2021
13:00Minsk 2 - Vitebsk 2 4:3 (3:0, 1:3)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
07.05.2021
13:00Zugdidi - Bolnisi 0:2 (0:1, 0:1)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
07.05.2021
13:00Shimshon Kafr Qasim - SC Dimona 1:1 (1:1, 0:0)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
07.05.2021
13:00Kaganat - Alay Osh 3:1 (2:0, 1:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
07.05.2021
14:00Slavia Mozyr 2 - Brest 2 0:3 (0:1, 0:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Women    
07.05.2021
14:00Vitebsk W - Din. Minsk W 0:3 (0:1, 0:2)
EnglandEngland: Premier League 2    
07.05.2021
14:00Middlesbrough U23 - Crystal Palace U23 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: Professional Development League    
07.05.2021
14:00Colchester U23 - Swansea U23 1:1 (1:0, 0:1)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
07.05.2021
14:00Sebeta City - Sidama Bunna 0:0 (0:0, 0:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
07.05.2021
14:00Loco. Tbilisi - Dila Gori 1:2 (0:1, 1:1)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
07.05.2021
14:00Rustavi - FC Gareji Sagarejo 3:2 (1:0, 2:2)
Hong KongHong Kong: Premier League    
07.05.2021
14:00Kitchee - Hong Kong Rangers 3:1 (3:0, 0:1)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
07.05.2021
14:00Hak. Ramat Gan - MS Ironi Kuseife 2:4 (1:4, 1:0)
14:00Hapoel Bnei Lod - Ironi Or Yehuda 3:0 (1:0, 2:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
07.05.2021
14:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Herzliya 2:2 (2:1, 0:1)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
07.05.2021
14:00H. Marmorek - Nordia Jerusalem 0:0 (0:0, 0:0)
14:00M. Ironi Ashdod - Maccabi Shaarayim FC 4:2 (0:2, 4:0)
ItalyItaly: Serie B    
07.05.2021
14:00Ascoli - Cittadella 2:0 (2:0, 0:0)
14:00Brescia - Pisa 4:3 (1:1, 3:2)
14:00Cosenza - Monza 0:3 (0:0, 0:3)
14:00Cremonese - Pescara 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Entella - Chievo 1:3 (1:2, 0:1)
14:00Frosinone - L.R. Vicenza 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Lecce - Reggina 2:2 (2:2, 0:0)
14:00Reggiana - Spal 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Salernitana - Empoli 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Venezia - Pordenone 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
07.05.2021
14:00FK Novosibirsk - Ural 2 1:3 (0:1, 1:2)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
07.05.2021
14:30Hapoel Azor - M. Herzliya 0:2 (0:0, 0:2)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
07.05.2021
14:30Hapoel Bnei Faradis - M. Tzur Shalom 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Hapoel Bueine - Ironi Tiberias 1:0 (0:0, 1:0)
14:30H. Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 5:3 (1:1, 4:2)
14:30Ironi Baka - Shapira 1:3 (0:0, 1:3)
14:30Tayibe - Hapoel Bnei Zalfa 1:4 (1:1, 0:3)
UkraineUkraine: Persha Liga    
07.05.2021
14:30Kremin - Nyva Ternopil 1:3 (1:0, 0:3)
BangladeshBangladesh: Premier League    
07.05.2021
15:00Baridhara - Bangladesh Police 1:2 (0:0, 1:2)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
07.05.2021
15:00Lok. Zagreb - Slaven Belupo 3:1 (1:1, 2:0)
IsraelIsrael: Leumit League    
07.05.2021
15:00Hapoel Afula - H. Akko 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Hapoel Jerusalem - Hap. Ramat Gan 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Petah Tikva 2:0 (1:0, 1:0)
15:00H. Raanana - MS Kafr Qasim 2:0 (2:0, 0:0)
15:00M. Nazareth - Hapoel Kfar Shalem 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Nes Tziona - Beitar Tel Aviv 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Nof Hagalil - Hapoel Iksal Imad 5:0 (3:0, 2:0)
15:00Ramat Hasharon - H. Ironi Rishon 0:1 (0:1, 0:0)
MacaoMacao: Elite League    
07.05.2021
15:00Hang Sai - Sporting Macau 1:5 (1:4, 0:1)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
07.05.2021
15:00Dinamo-Auto - Speranta Nisporeni 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Floresti - CSCA Buiucani 2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
07.05.2021
15:00Csikszereda M. Ciuc - Mioveni 2:2 (1:1, 1:1)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
07.05.2021
15:00Chertanovo M. W - FK Rostov W 0:1 (0:1, 0:0)
RwandaRwanda: Premier League    
07.05.2021
15:00AS Kigali - Etincelles 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Marines - Mukura Victory Sports 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Musanze - Police 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Sunrise - Espoir 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
07.05.2021
15:00Boluspor - Eskisehirspor 3:0 (1:0, 2:0)
UgandaUganda: Premier League    
07.05.2021
15:00Myda - Kyetume 2:2 (0:1, 2:1)
15:00URA SC - Onduparaka FC 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Wakiso Giants - UPDF 5:1 (4:0, 1:1)
UkraineUkraine: Persha Liga    
07.05.2021
15:00Hirnyk-Sport - Alliance 2:3 (1:2, 1:1)
15:00Mykolaiv - Ch. Odessa 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Prykarpattya - Ahrobiznes Volochysk 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Veres-Rivne - Krystal 2:0 (0:0, 2:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
07.05.2021
15:00Podillya Khmelnytskyi - Chaika 1:0 (1:0, 0:0)
SeychellesSeychelles: First Division League    
07.05.2021
15:30Saint Louis - St John Bosco CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Women    
07.05.2021
16:00Minsk FK W - Belarus U19 W 7:0 (6:0, 1:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
07.05.2021
16:00Tuzla City - FK Sarajevo 1:1 (1:1, 0:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
07.05.2021
16:00Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbilisi 1:1 (0:1, 1:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
07.05.2021
16:00Pythagoras Kontakaiikon - Aiolikos 0:2 (0:1, 0:1)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
07.05.2021
16:00Alga - Abdish-Ata 2:2 (1:0, 1:2)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
07.05.2021
16:00Johor DT II - Negeri Sembilan 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Kelantan United - Sarawak Utd. 2:3 (0:1, 2:2)
16:00Perak 2 - Kelantan POSTP.  
16:00Skuad Projek - Terengganu 2 1:6 (0:3, 1:3)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
07.05.2021
16:00Lokomotiv Moscow W - Ryazan W 3:0 (2:0, 1:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
07.05.2021
16:00Kramatorsk - Volyn Lutsk 2:1 (0:1, 2:0)
16:00VPK-Agro - Zhytomyr 0:0 (0:0, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
07.05.2021
16:30Rukh Brest 2 - Sputnik 2 4:2 (1:2, 3:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
07.05.2021
16:30Beroe - Arda 0:2 (0:1, 0:1)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
07.05.2021
16:30Mazembe - Don Bosco 2:0  
SerbiaSerbia: Srpska Liga - Belgrade    
07.05.2021
16:30Stepojevac Vaga - Polet Dorcol 3:0 (2:0, 1:0)
BangladeshBangladesh: Premier League    
07.05.2021
17:00Brothers U. - Bashundara Kings 1:5 (1:2, 0:3)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
07.05.2021
17:00Smorgon - Neman 0:2 (0:0, 0:2)
BulgariaBulgaria: Third League - South-East    
07.05.2021
17:00Karnobat - Atletik Kuklen 1:0 (0:0, 1:0)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
07.05.2021
17:00Lok. Gorna - Sozopol 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Svoge - Ludogorets II 1:2 (0:1, 1:1)
ColombiaColombia: Primera B    
07.05.2021
17:00U. Magdalena - Atletico F.C. 5:1 (2:1, 3:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
07.05.2021
17:00Dubrava - Cibalia 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Orijent - Rudes 2:4 (0:2, 2:2)
17:00Zapresic - Opatija 3:0 (2:0, 1:0)
CyprusCyprus: First Division    
07.05.2021
17:00Nea Salamis - Ermis 3:1 (2:1, 1:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
07.05.2021
17:00Blackburn U23 - Chelsea U23 2:4 (0:2, 2:2)
GhanaGhana: Premier League    
07.05.2021
17:00WAFA - Great Olympics 2:3 (0:1, 2:2)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
07.05.2021
17:00Banga - FK Panevezys 2:2 (0:1, 2:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
07.05.2021
17:00Suduva 2 - Riteriai 2 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
07.05.2021
17:00Club America W - U.A.N.L.- Tigres W 0:4 (0:2, 0:2)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
07.05.2021
17:00Petrocub - Codru Lozova 1:0 (0:0, 1:0)
NigeriaNigeria: NNL    
07.05.2021
17:00Malumfashi - DMD POSTP.  
17:00Malumfashi - Yobe Stars 2:1 (0:1, 2:0)
17:00One Rocket - Crown FC POSTP.  
PolandPoland: Division 1    
07.05.2021
17:00Odra Opole - Puszcza 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
07.05.2021
17:00Estrela - Leiria 2:1 (0:0, 2:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Promotion Play Offs    
07.05.2021
17:00Corona Brasov - Filiasi 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: Premier League    
07.05.2021
17:00Akhmat Grozny - Tambov 3:1 (2:0, 1:1)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
07.05.2021
17:05Sibenik - Istra 1961 1:0 (0:0, 1:0)
IranIran: Division 1    
07.05.2021
17:20Mes Kerman - Khooshe Talaee 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ZR)    
07.05.2021
17:30Radostin n. O. B - Brezi-Brezske CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
07.05.2021
17:30Kromeriz - Znojmo CAN.  
FinlandFinland: Veikkausliiga    
07.05.2021
17:30KTP - Honka 1:3 (0:2, 1:1)
17:30SJK - HIFK 1:1 (0:0, 1:1)
FinlandFinland: Kansallinen Liiga Women    
07.05.2021
17:30HJK W - PK-35 Vantaa W 1:1 (0:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
07.05.2021
17:30ASU Poli Timisoara - U Craiova 1948 2:1 (2:0, 0:1)
PolandPoland: Division 1    
07.05.2021
17:40Zaglebie Sosnowiec - Radomiak Radom 0:1 (0:0, 0:1)
AlbaniaAlbania: Superliga    
07.05.2021
18:00Kukesi - Vllaznia 3:1 (2:0, 1:1)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
07.05.2021
18:00ASFA Yennega - Majestic 2:2 (1:2, 1:0)
18:00ASF Dioulasso - Etoile Filante 2:1  
18:00Bobo-Dioulasso - Leopard St.Camille 4:0  
18:00Vitesse - US Ouagadougou 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
07.05.2021
18:00Jablonec - Teplice 4:1 (2:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
07.05.2021
18:00Hlucin - Frydek-Mistek CAN.  
EnglandEngland: Premier League 2    
07.05.2021
18:00Tottenham U23 - Manchester City U23 1:6 (0:3, 1:3)
EstoniaEstonia: Meistriliiga Women    
07.05.2021
18:00Saku Sporting W - Tallina Kalev W 4:2 (1:0, 3:2)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
07.05.2021
18:00Hercules - OLS Oulu 0:1 (0:1, 0:0)
18:00JBK - SJK Akatemia 3:2 (2:0, 1:2)
18:00Rovaniemi 2 - OTP 2:2 (1:1, 1:1)
FinlandFinland: Kansallinen Liiga Women    
07.05.2021
18:00HPS W - Honka W 1:0 (1:0, 0:0)
IranIran: Division 1    
07.05.2021
18:00Havadar SC - Chooka Talesh 1:0 (1:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
07.05.2021
18:00AD Cantolao - Sport Boys 2:1 (1:1, 1:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
07.05.2021
18:00Gornik Z. - Jagiellonia 3:1 (1:1, 2:0)
PolandPoland: Division 1    
07.05.2021
18:00Tychy - Leczna 3:1 (2:0, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
07.05.2021
18:00Sroda - Elana Torun 3:0 (0:0, 3:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
07.05.2021
18:00Gloria Buzau - Concordia 0:3 (0:1, 0:2)
AustriaAustria: 2. Liga    
07.05.2021
18:10BW Linz - Lafnitz 0:0 (0:0, 0:0)
18:30Floridsdorfer AC - Horn 1:2 (1:0, 0:2)
18:30Kapfenberg - SK Rapid Vienna (Am) 1:1 (1:0, 0:1)
18:30Vorwarts Steyr - Liefering 1:4 (0:3, 1:1)
DenmarkDenmark: 1st Division    
07.05.2021
18:30Fredericia - Koge 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
07.05.2021
18:30Hannover - Darmstadt 1:2 (0:0, 1:2)
18:30Holstein Kiel - St. Pauli 4:0 (2:0, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
07.05.2021
18:30MSK Senec - Bahon POSTP.  
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
07.05.2021
18:30Kristianstads W - Vittsjo W 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
07.05.2021
18:45Bremer - Borgfeld CAN.  
IrelandIreland: Premier Division    
07.05.2021
18:45Derry City - Longford 1:1 (0:0, 1:1)
AustriaAustria: Regionalliga East    
07.05.2021
19:00Bruck Leitha - Drassburg CAN.  
AustriaAustria: Regionalliga Central    
07.05.2021
19:00Bad Gleichenberg - Sturm Graz (Am) CAN.  
19:00Deutschlandsberger - Allerheiligen CAN.  
19:00Kalsdorf - Weindorf St. Anna CAN.  
19:00SC Weiz - SV Spittal CAN.  
19:00Vocklamarkt - Ried (Am) CAN.  
19:00WSC Wels - Gleisdorf CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
07.05.2021
19:00FC Gomel - Slutsk 4:1 (1:1, 3:0)
CyprusCyprus: First Division    
07.05.2021
19:00Doxa - Achnas 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
07.05.2021
19:00Pisek - Admira Prague CAN.  
DenmarkDenmark: 1st Division    
07.05.2021
19:00Helsingor - Viborg 0:3 (0:1, 0:2)
DenmarkDenmark: Superliga    
07.05.2021
19:00Odense - Aalborg 1:0 (1:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
07.05.2021
19:00Roskilde - Vanlose 2:1 (0:0, 2:1)
Faroe IslandsFaroe Islands: 1. Deild    
07.05.2021
19:00Vikingur 2 - B36 Torshavn 2 5:1 (3:0, 2:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
07.05.2021
19:00Turkgucu Munchen - Verl 1:2 (1:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX Women    
07.05.2021
19:00U.N.A.M.- Pumas W - Monterrey W 1:2 (0:2, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
07.05.2021
19:00Vitoria Setubal - Torreense 1:2 (1:2, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
07.05.2021
19:00Sochi - R. Volgograd 2:1 (1:1, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
07.05.2021
19:00Chiasso - Winterthur 2:1 (0:0, 2:1)
19:00Kriens - Thun 1:1 (1:0, 0:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
07.05.2021
19:00Ajman - Al Sharjah 0:3 (0:0, 0:3)
19:00Hatta - Ittihad Kalba 4:0 (1:0, 3:0)
19:00Khorfakkan - Al Fujairah 0:0 (0:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
07.05.2021
19:10Gorica - Osijek 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
07.05.2021
19:15Hoffenheim W - Sand W 0:0 (0:0, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
07.05.2021
19:30Traiskirchen - Mauerwerk CAN.  
19:30Wiener Neustadt - Stripfing CAN.  
19:30Wiener Sport-Club - Leobendorf CAN.  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
07.05.2021
19:30Excelsior W - PEC Zwolle W 1:1 (0:1, 1:0)
19:30Heerenveen W - VV Alkmaar W 2:1 (2:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
07.05.2021
19:30Akhisarspor - Umraniyespor 1:1 (0:0, 1:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
07.05.2021
20:00Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1:3 (0:0, 1:3)
EnglandEngland: Premier League 2    
07.05.2021
20:00Everton U23 - Southampton U23 4:0 (2:0, 2:0)
20:00Newcastle Utd U23 - Aston Villa U23 1:2 (0:2, 1:0)
20:00West Ham U23 - Arsenal U23 2:2 (0:0, 2:2)
EnglandEngland: Professional Development League    
07.05.2021
20:00Nottingham U23 - QPR U23 1:1 (1:0, 0:1)
FranceFrance: National    
07.05.2021
20:00Orleans - Le Mans 1:3 (0:1, 1:2)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
07.05.2021
20:00Mezokovesd-Zsory - MTK Budapest 5:1 (2:0, 3:1)
IcelandIceland: Inkasso-deildin    
07.05.2021
20:00Grindavik - Vestmannaeyjar 3:1 (2:0, 1:1)
20:00Grotta - Thor Akureyri 4:3 (1:1, 3:2)
IcelandIceland: Pepsideild    
07.05.2021
20:00KR Reykjavik - KA Akureyri 1:3 (1:2, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
07.05.2021
20:00Breda - Maastricht 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Den Bosch - Telstar 4:1 (2:0, 2:1)
20:00Dordrecht - Cambuur 0:1 (0:1, 0:0)
20:00G.A. Eagles - Nijmegen 2:1 (2:1, 0:0)
20:00Helmond - Oss 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Jong Ajax - Graafschap 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Jong AZ - Excelsior 2:1 (2:1, 0:0)
20:00Jong PSV - FC Volendam 0:1 (0:0, 0:1)
20:00Jong Utrecht - Almere City 1:3 (0:2, 1:1)
20:00Roda - Eindhoven FC 2:1 (0:1, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
07.05.2021
20:00Sparta Rotterdam - Vitesse 3:0 (1:0, 2:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
07.05.2021
20:00Famalicao - Santa Clara 1:0 (0:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
07.05.2021
20:00Calarasi - FC Rapid Bucuresti 3:2 (0:1, 3:1)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
07.05.2021
20:00Grasshoppers - Lausanne Ouchy 1:2 (1:0, 0:2)
20:00Xamax - Wil 2:2 (0:1, 2:1)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
07.05.2021
20:15Sonabel Ouagadougou - AS Police 0:0 (0:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
07.05.2021
20:15Cajamarca - U. San Martin 0:1 (0:0, 0:1)
AustriaAustria: 2. Liga    
07.05.2021
20:25Wacker Innsbruck - Grazer 5:1 (2:1, 3:0)
ArgentinaArgentina: Primera C    
07.05.2021
20:30General Lamadrid - Atlas 1:0 (1:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Super League Women    
07.05.2021
20:30Genk W - Aalst W 3:3 (0:2, 3:1)
BrazilBrazil: Campeonato Maranhense    
07.05.2021
20:30Moto Club - SE Juventude 3:2 (2:1, 1:1)
GermanyGermany: Bundesliga    
07.05.2021
20:30Stuttgart - Augsburg 2:1 (1:0, 1:1)
GibraltarGibraltar: National League    
07.05.2021
20:30Glacis United - Magpies 4:1 (2:0, 2:1)
KuwaitKuwait: Premier League    
07.05.2021
20:30Al Shabab - Al Kuwait 1:1 (0:1, 1:0)
20:30Khaitan - Al Qadisiya 1:2 (1:1, 0:1)
KuwaitKuwait: Division 1    
07.05.2021
20:30Burgan - Al Jahra 3:0  
20:30Yarmouk - Al Sulaibikhat 1:0  
PolandPoland: Ekstraklasa    
07.05.2021
20:30Zaglebie - Pogon Szczecin 1:1 (0:1, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
07.05.2021
20:40Al-Shabab - Al-Hilal 1:5 (1:3, 0:2)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
07.05.2021
20:45Deportivo Maipu - CA Mitre 1:1 (0:0, 1:1)
AustriaAustria: Regionalliga East    
07.05.2021
20:45Admira (Am) - Wiener Linien CAN.  
BelgiumBelgium: Jupiler League    
07.05.2021
20:45Genk - Club Brugge KV 3:0 (0:0, 3:0)
IrelandIreland: Premier Division    
07.05.2021
20:45Dundalk - Sligo Rovers 0:1 (0:1, 0:0)
IrelandIreland: Division 1    
07.05.2021
20:45Cabinteely - Cobh Ramblers 1:0 (0:0, 1:0)
20:45Cork City - Wexford 5:0 (3:0, 2:0)
20:45Galway - Bray 1:2 (1:1, 0:1)
20:45Shelbourne - Athlone 1:0 (0:0, 1:0)
20:45UC Dublin - Treaty United 3:2 (1:2, 2:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
07.05.2021
20:50Al-Taawon - Al Ahli SC 4:2 (1:1, 3:1)
BahrainBahrain: Premier League    
07.05.2021
21:00Al-Muharraq - Manama Club 3:1 (1:0, 2:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
07.05.2021
21:00Santa Cruz - Blooming 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
07.05.2021
21:00Rio Branco PR - Azuriz 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
07.05.2021
21:00Uniao - Costa Rica 0:3 (0:1, 0:2)
EnglandEngland: Premier League    
07.05.2021
21:00Leicester - Newcastle 2:4 (0:2, 2:2)
FranceFrance: Ligue 1    
07.05.2021
21:00Lens - Lille 0:3 (0:2, 0:1)
IraqIraq: Super League    
07.05.2021
21:00Al Quwa Al Jawiya - Al Wasat 3:2 (1:1, 2:1)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
07.05.2021
21:00General Caballero JLM - Fernando de la Mora 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
07.05.2021
21:00Real Sociedad - Elche 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: LaLiga2    
07.05.2021
21:00Tenerife - Almeria 0:1 (0:0, 0:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
07.05.2021
21:00Al Dhafra - Bani Yas 0:5 (0:3, 0:2)
21:00Al Jazira - Al Ain 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Al Wahda - Al Nasr 2:2 (1:2, 1:0)
21:00Shabab Al-Ahli Dubai - Al Wasl 3:0 (3:0, 0:0)
IcelandIceland: Division 2    
07.05.2021
21:15Haukar - Reynir 0:2 (0:0, 0:2)
21:15Njardvik - Throttur Vogar 3:3 (1:0, 2:3)
JordanJordan: Premier League    
07.05.2021
21:30Al Jazeera Amman - Al Buqaa 5:1 (2:0, 3:1)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
07.05.2021
21:30Old Edwardians - Bo Rangers 2:1 (0:1, 2:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
07.05.2021
22:15Boavista - Tondela 1:1 (0:0, 1:1)
GambiaGambia: GFA League    
07.05.2021
22:30WAA Banjul - Tallinding United 0:1 (0:0, 0:1)
LibyaLibya: Premier League    
07.05.2021
22:30Al Ahly Benghazi - Al Nasr 3:1  
PeruPeru: Liga 1    
07.05.2021
22:30Alianza Lima - Binacional 2:0 (0:0, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
07.05.2021
23:00Cascavel - Toledo 3:1 (3:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
07.05.2021
23:00Toluca W - Guadalajara Chivas W 0:1 (0:1, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
07.05.2021
23:00Caracas - Mineros 3:0 (1:0, 2:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
07.05.2021
23:15Nouakchott King's - Tevragh-Zeina 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
00:00Internacional U20 - Tupi U20 5:0 (1:0, 4:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
00:00IR Tanger - Youssoufia Berrechid 2:0 (1:0, 1:0)
GambiaGambia: GFA League    
00:30BK Milan - Gamtel
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
01:00Atlantico - Atl. San Francisco 3:1 (2:1, 1:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
01:00Nouadhibou - Kaedi 2:0 (1:0, 1:0)
USAUSA: NISA    
01:00New Amsterdam - Detroit 0:1  
USAUSA: USL Championship    
01:00New York Red Bulls 2 - Charleston 1:1 (1:0, 0:1)
USAUSA: USL League Two    
01:00Tobacco Road - North Carolina Fusion U23 0:5 (0:2, 0:3)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
01:15Monagas - Metropolitanos POSTP.  
MexicoMexico: Liga MX Women    
01:30Pachuca W - Atlas W 0:2 (0:1, 0:1)
USAUSA: USL League One    
01:30Fort Lauderdale - Union Omaha 0:2 (0:1, 0:1)
ChileChile: Primera Division    
02:00O'Higgins - U. Espanola 1:4 (0:1, 1:3)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
02:00Macara - Dep. Cuenca 1:0 (1:0, 0:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
02:00Deportes Tolima - Emelec 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
02:00Sporting Kansas City 2 - Oklahoma City Energy 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: MLS    
03:30Real Salt Lake - San Jose Earthquakes 1:2 (1:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
04:00Atl. Morelia - Atlante 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: NISA    
04:00LA Force - San Diego 1904 0:1 (0:0, 0:1)