Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
BrazilBrazil: Copa do Brasil    
00:00Vitoria - Rio Branco ES 2:0 (0:0, 2:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
00:00EL Nacional - Cumbaya 2:0 (0:0, 2:0)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
00:00Zacatecas Mineros - Cimarrones de Sonora 2:2 (0:1, 2:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
00:00Saprissa - Philadelphia Union 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
00:00Colorado Rapids - Los Angeles Galaxy 2:2 (1:1, 1:1)
00:00Seattle Sounders - LA Galaxy 2 CAN.  
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
00:15Mineros - Aragua 1:2 (1:2, 0:0)
00:15Montevideo City - Fenix 0:0 (0:0, 0:0)
00:15Nacional Potosi - Guabira 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
00:30Sao Bernardo - Agua Santa POSTP.  
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
00:30ABC - Julho Esporte 2:2 (2:0, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Alagoano    
01:00Olhodaguense - CRB 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
01:00Afogados da Ingazeira - Sport Recife 0:0 (0:0, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
01:00Platense - Real Espana 2:2 (1:1, 1:1)
ArgentinaArgentina: Copa Argentina    
01:30Atl. Tucuman - River Plate 1:2 (0:2, 1:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
02:00Club Leon - Toronto FC 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
02:05Cancun - Leones Negros 2:0 (0:0, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
02:30Avai - Joinville 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
02:30Gremio Anapolis - Atletico GO 1:1 (1:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
02:30Salgueiro - Nautico 2:3 (0:2, 2:1)
BrazilBrazil: Copa do Brasil    
02:30Bahia - Manaus 4:1 (2:1, 2:0)
02:30Tombense - Vasco 1:2 (0:1, 1:1)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
02:30Libertad Asuncion - Atl. Nacional 1:0 (0:0, 1:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
02:30Palmaflor - Wilstermann 1:2 (1:1, 0:1)
02:30Sport Huancayo - Cajamarca 4:0 (2:0, 2:0)
South AmericaSouth America: Recopa Sudamericana    
02:30Defensa y Justicia - Palmeiras 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
02:35Sao Raimundo AM - Amazonas 3:3 (2:1, 1:2)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
03:00Atletico Marte - Alianza FC 2:4 (0:1, 2:3)
03:00Sonsonate - Municipal Limeno 0:2 (0:0, 0:2)
WorldWorld: Club Friendly    
03:00Real Salt Lake - Phoenix Rising 1:0 (1:0, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
03:30Metapan - Chalatenango 1:0 (0:0, 1:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
04:00Olimpia - Club America 1:2 (0:2, 1:0)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
04:05Dorados de Sinaloa - Atl. Morelia 2:3 (1:1, 1:2)
WorldWorld: Olympic Games Women    
09:00South Korea W - China W 1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
09:30Japan W - Paraguay W 7:0 (3:0, 4:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
11:00Gagra - Zugdidi 4:0 (1:0, 3:0)
WorldWorld: Friendly International    
11:00Montenegro U17 - North Macedonia U17 2:1 (1:1, 1:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
11:00Armenia W - Lebanon W 2:0 (2:0, 0:0)
RussiaRussia: Youth League    
12:00Chertanovo M. U19 - Ufa U19 1:1 (0:0, 1:1)
UkraineUkraine: Druha Liga    
12:00Nyva Vinnytsya - Dinaz Vyshgorod 0:0 (0:0, 0:0)
VietnamVietnam: V.League 1    
12:00Binh Duong - Nam Dinh 4:3 (1:0, 3:3)
12:00Da Nang - Gia Lai 0:2 (0:0, 0:2)
12:00Thanh Hoa - Hai Phong 3:0 (2:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
12:30Arnavutkoy Bl. - Fatsa Belediyespor 0:2 (0:1, 0:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
13:00Ararat-Armenia - Van 2:3 (1:1, 1:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
13:00Energetik-BGU 2 - Sputnik 2 10:1 (5:1, 5:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
13:00Mbeya City - Kagera Sugar 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
13:00India W - Belarus W 1:2 (0:0, 1:2)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
14:00Tres Lagoas - Comercial MS 3:4  
EnglandEngland: Professional Development League    
14:00Watford U23 - Charlton U23 1:1 (1:1, 0:0)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
14:00Sanat Naft - Esteghlal F.C. POSTP.  
IraqIraq: Super League    
14:00Al-Hudod - Al-Qassim 2:2 (2:0, 0:2)
KenyaKenya: Premier League    
14:00Wazito - Gor Mahia POSTP.  
PalestinePalestine: West Bank League    
14:00Ahli Al-Khalil - Jabal Al Mukaber 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Al Amari - Tubas 5:3 (2:1, 3:2)
14:00Thaqafi Tulkarem - Merkaz 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
14:001928 Bucaspor - Malatya 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Alemdag - Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:2 (1:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
14:00Altindag Bld. - Carsambaspor 0:2 (0:2, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
14:00Belediye Derince - Edirnespor 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
14:00Ceyhanspor - Iskenderun 1:4 (1:2, 0:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
14:00Diyarbekirspor - Kemerspor 2003 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
14:00Erbaaspor - Catalca 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Erokspor - Yalovaspor 4:0 (2:0, 2:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
14:00Fethiyespor - Kutahyaspor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
14:00Golcukspor - Elazig Karakocan 2:4 (1:3, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
14:00Hopaspor - Nevsehirspor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
14:00Icel - Karsiyaka 2:0 (2:0, 0:0)
14:00Isparta 32 Spor - Cizrespor 1:2 (0:1, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
14:00Kahta - Mardin BB 2:4 (1:2, 1:2)
14:00Karaman Bld. - Agri 1970 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
14:00Manisaspor - Cankaya FK 2:3 (0:1, 2:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
14:00Osmaniyespor - Arhavispor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
14:00Payasspor - Ofspor 1:1 (1:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
14:00Sile Yildizspor - Soma Spor 2:4 (1:1, 1:3)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
14:00Tekirdagspor - Cengelkoy SK 3:0 (0:0, 3:0)
14:00Tepecik - Tokatspor 4:1 (1:0, 3:1)
14:00Yomraspor - Halide E. 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Yozgatspor 1959 FK - Nazillispor 1:4 (1:2, 0:2)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
14:15Minyor Pernik - Septemvri Sofia 1:0 (1:0, 0:0)
VietnamVietnam: V.League 1    
14:15Ho Chi Minh - Song Lam Nghe An 3:0 (0:0, 3:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
15:00Jimma Aba Jifar - Dire Dawa 0:1 (0:0, 0:1)
IraqIraq: Super League    
15:00Al Simawa - Al Naft 1:1 (1:1, 0:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00Patronage Sainte-Anne - RCB 1:1  
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
15:00Namungo - Ihefu 1:1 (0:1, 1:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
15:00Denizlispor - Kasimpasa 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Gaziantep - Basaksehir 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
15:00North Macedonia W - Kosovo W 1:3 (0:1, 1:2)
ZambiaZambia: Super League    
15:00Nkana - Forest Rangers 1:2 (1:2, 0:0)
NigerNiger: Ligue 1    
15:15ASFAN - SONIDEP 1:1  
AlgeriaAlgeria: Ligue 2    
15:30Amal Bou Saada - MO Bejaia 0:1 (0:1, 0:0)
15:30Arba - USM Blida 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Arzew - JSM Tiaret 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Bejaia - Msila 2:1 (0:1, 2:0)
15:30Chelghoum - US Chaouia 0:0 (0:0, 0:0)
15:30CR Beni Thour - Widad Adabi de Boufarik 2:0  
15:30CRB Ouled Djellal - Annaba 0:1  
15:30El Kerma - SC Ain Defla 2:0 (1:0, 1:0)
15:30El Khemis - ASM Oran 0:2 (0:1, 0:1)
15:30Khenchela - Eulma 0:1 (0:1, 0:0)
15:30Lakhdaria - Harrach 1:0  
15:30MO Constantine - CA Batna 1:0 (1:0, 0:0)
15:30MSP Batna - Khroub 0:1 (0:1, 0:0)
15:30Oued Sly - Temouchent 0:0 (0:0, 0:0)
15:30RC Kouba - Ben Aknoun 0:0 (0:0, 0:0)
15:30RC Oued Rhiou - Remchi 0:2 AWA.  
15:30Saida - Ain Ouessara 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Telaghema - Tadjenant 2:1 (2:0, 0:1)
SeychellesSeychelles: First Division League    
15:30Northern Dynamo - Saint Louis CAN.  
UzbekistanUzbekistan: Super League    
15:30Bunyodkor - Sogdiana 2:2 (2:2, 0:0)
15:30Metallurg Bekabad - Andijan 2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly Women    
15:30Umea W - Pitea W 1:3  
OmanOman: Professional League    
15:40Muscat - Nizwa CAN.  
15:45Bahla - Al-Ittihad CAN.  
15:50Al Nahda - Al Seeb CAN.  
15:50Al Suwaiq - Sohar CAN.  
15:50Saham - Al-Rustaq CAN.  
15:55Al Nasr - Al-Msnaa CAN.  
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
16:00Telavi - Dinamo Batumi 1:2 (0:0, 1:2)
JordanJordan: Premier League    
16:00Shabab Al Ordon - Al Salt 0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16:00Dziugas Telsiai - Nevezis Kedainiai 3:0 (0:0, 3:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
16:00Metalac - Javor 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Zlatibor Cajetina - FK Indjija 2:2 (1:2, 1:0)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
16:00Dubocica - Buducnost Dobanovci 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Graficar Beograd - Loznica 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Sloga Kraljevo - Trayal Krusevac 0:0 (0:0, 0:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
16:15Botev Vratsa - Botev Plovdiv 1:2 (1:1, 0:1)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
16:20Persepolis - Nassaji Mazandaran 2:0 (1:0, 1:0)
CroatiaCroatia: 3. HNL Center    
16:30Karlovac - Lucko 0:1 (0:0, 0:1)
16:30Kurilovec - Dugo Selo 4:0 (1:0, 3:0)
DenmarkDenmark: Landspokal Cup    
16:30Midtjylland - Sonderjyske 1:0 (0:0, 1:0)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
16:30Dauphins Noirs - Maniema 1:2  
16:30Groupe Bazano - Sanga Balende POSTP.  
IraqIraq: Super League    
16:30Naft Missan - Erbil 2:3 (1:1, 1:2)
RussiaRussia: Russian Cup    
16:30FK Krylya Sovetov Samara - Dynamo Moscow 2:0 (1:0, 1:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
17:00Hegelmann Litauen - Riteriai 2:0 (1:0, 1:0)
PalestinePalestine: West Bank League    
17:00Albirah - Wadi Al-Nes 6:4 (6:3, 0:1)
17:00Al Khaleel - Shabab Alsamu 4:2 (1:0, 3:2)
TogoTogo: Championnat National    
17:00Koroki Metete - Binah 1:1 (1:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
17:00Club de Foot Montreal - Tormenta 0:2 (0:2, 0:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
18:00Welayta Dicha - Fasil Ketema 0:2 (0:1, 0:1)
MaliMali: Premiere Division    
18:00USC Kita - Real Bamako 0:0 (0:0, 0:0)
OmanOman: Professional League    
18:00Oman Club - Dhofar CAN.  
PolandPoland: Division 2    
18:00Pruszkow - GKS Katowice 1:0 (1:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
18:00Viitorul Constanta - Poli Iasi 1:2 (0:0, 1:2)
SwitzerlandSwitzerland: Swiss Cup    
18:00St. Gallen - Young Boys 4:1 (1:0, 3:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
18:00Yeni Malatyaspor - Fenerbahce 1:1 (1:1, 0:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
18:00Belgium W - Norway W 0:2 (0:1, 0:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
18:30Lok. Plovdiv - Tsarsko Selo 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
18:30Hannover - Wurzburger Kickers 1:2 (0:0, 1:2)
JordanJordan: Premier League    
18:30Maan - Al Hussein 0:1 (0:1, 0:0)
MaliMali: Premiere Division    
18:30AS Police - LC Bamako 1:1 (0:1, 1:0)
RussiaRussia: Russian Cup    
18:30Arsenal Tula - CSKA Moscow 1:2 (1:0, 0:2)
WorldWorld: Friendly International Women    
18:30Argentina W - Nigeria W CAN.  
WorldWorld: Club Friendly Women    
18:30Hacken W - Alingsas FC W 2:5 (2:3, 0:2)
IraqIraq: Super League    
18:45Al Najaf - Al Shorta 3:1 (3:0, 0:1)
DenmarkDenmark: Landspokal Cup    
19:00Aarhus - Randers FC 0:2 (0:0, 0:2)
FranceFrance: Coupe de France    
19:00Red Star - Lyon 2:3 PEN. (0:2, 2:0, 4:5)
WorldWorld: Friendly International Women    
19:30Argentina W - Venezuela W 0:0 (0:0, 0:0)
19:30Ireland W - Denmark W 0:1 (0:1, 0:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
19:50Al Ahli SC - Al-Raed 2:3 (0:3, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
20:00Palmeira da Una - America RN 2:1 (0:1, 2:0)
ScotlandScotland: League One    
20:00Clyde - Forfar Athletic 3:0 (2:0, 1:0)
20:00Dumbarton - East Fife 2:1 (1:0, 1:1)
ScotlandScotland: League Two    
20:00Stenhousemuir - Cowdenbeath 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
20:00Atl. Victoria - Santa Ursula 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
20:30ASSU - CE Forca E Luz 0:4 (0:1, 0:3)
MaliMali: Premiere Division    
20:30ASOM - CS Duguwolofila 2:2 (1:0, 1:2)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
21:00JC - Penarol 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
21:00Operario MS - Dourados 3:0 (2:0, 1:0)
ColombiaColombia: Primera B    
21:00Tigres - Llaneros 1:1 (0:1, 1:0)
EuropeEurope: Europa League    
21:00Ajax - AS Roma 1:2 (1:0, 0:2)
21:00Arsenal - Slavia Prague 1:1 (0:0, 1:1)
21:00D. Zagreb - Villarreal 0:1 (0:1, 0:0)
21:00Granada CF - Manchester Utd 0:2 (0:1, 0:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
21:00Basque Country W - Venezuela W CAN.  
EcuadorEcuador: Liga Pro    
21:30Mushuc Runa - Olmedo 4:0 (3:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
22:00Remo - Independente 2:2 (1:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
22:30America MG - Patrocinense 1:1 (0:1, 1:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:3011 Deportivo - Jocoro 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil    
00:00Criciuma - Ponte Preta 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 5:4)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
00:00Dep. Cuenca - Barcelona SC 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
00:00El Salvador W - Nicaragua W 0:2 (0:1, 0:1)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
00:15Guayaquil City - Aucas 0:3 (0:3, 0:0)
00:15Puerto Cabello - Metropolitanos 0:1 (0:1, 0:0)
00:15River Plate - Guairena FC 4:2 (3:1, 1:1)
MexicoMexico: Liga de Expansion MX    
02:00Tapatio - Venados 1:1 (0:1, 1:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
02:00Esteli - Columbus Crew 0:4 (0:4, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil    
02:30Vila Nova FC - Juventude 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 4:3)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
02:30Bolivar - Junior 2:1 (1:1, 1:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
02:30Dep. Pasto - La Equidad 0:2 (0:2, 0:0)
02:30FBC Melgar - Carlos Mannucci 3:2 (2:1, 1:1)
02:30Palestino - Cobresal 2:1 (1:1, 1:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
04:00Atletico Pantoja - Monterrey 0:3 (0:2, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
10:00Taraz - Shakhtar Karagandy 4:0 (2:0, 2:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
11:00Manly Utd - Sydney Olympic 0:2 (0:1, 0:1)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
11:00Ural 2 - Kamaz 2:1 (0:0, 2:1)
UkraineUkraine: Youth League    
11:00Desna U21 - Oleksandriya U21 0:1 (0:0, 0:1)
11:00Mariupol U21 - Shakhtar Donetsk U21 1:1 (1:1, 0:0)
VietnamVietnam: V.League 2    
11:00TTBD Phu Dong - BHTS Quang Nam 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: A-League    
11:05Macarthur FC - Brisbane Roar 1:2 (0:1, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
11:30Eastern Suburbs - Olympic FC 3:2 (0:0, 3:2)
11:30Queensland Lions - Redlands 5:1 (2:0, 3:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
12:00Noah - Pyunik Yerevan 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
12:00Green Gully - South Melbourne 0:1 (0:0, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
12:00FK Akzhayik - Kyzylzhar 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
12:00Nosta - Krylya Sovetov Samara 2 2:0 (0:0, 2:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
12:00Karpaty Halych - Dunaivtsi 1:0 (0:0, 1:0)
UkraineUkraine: Youth League    
12:00Dynamo Kiev U21 - Dnipro-1 U21 3:0 (2:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
12:30Oakleigh Cannons - Melbourne Knights 2:2 (0:1, 2:1)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
12:30Agudat Sport Ashdod - Maccabi Yavne 0:0 (0:0, 0:0)
12:30Ashkelon - Maccabi Jaffa 0:4 (0:2, 0:2)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
12:30Hapoel Bueine - Hapoel Bnei Faradis 1:0 (1:0, 0:0)
12:30Hapoel Herzliya - Maccabi Tamra 1:2 (1:0, 0:2)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
12:30Maccabi Shaarayim FC - H. Marmorek 2:1 (0:1, 2:0)
12:30Nordia Jerusalem - M. Ironi Ashdod 1:4 (1:3, 0:1)
12:30SC Dimona - M. Herzliya 2:0 (2:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
12:45Campbelltown City - Adelaide City 1:2 (0:2, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
12:45Hak. Ramat Gan - MS Ironi Kuseife 1:2 (1:1, 0:1)
ArmeniaArmenia: First League    
13:00Noravank - Ararat Yerevan 2 3:1 (2:0, 1:1)
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
13:00Da Grande - United Victory 1:4 (1:2, 0:2)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
13:00Biashara Mara United - Polisi Tanzania 1:1 (0:0, 1:1)
UkraineUkraine: Druha Liga    
13:00Chaika - Rubikon Kyiv 1:2 (1:1, 0:1)
13:00MFC Metalurh - Mykolaiv 2 3:0 (1:0, 2:0)
IndonesiaIndonesia: Menpora Cup    
13:15PSIS Semarang - PSM Makassar 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 2:4)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
13:15Termez Surkhon - Lok. Tashkent 0:1 (0:1, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
13:30Hapoel Azor - Holon Yermiyahu 1:0 (0:0, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
13:30Hapoel Kafr Kanna - MS Tira 1:0 (1:0, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
14:00Isloch 2 - Rukh Brest 2 4:0 (2:0, 2:0)
14:00Slutsk 2 - Zhodino 2 0:3 (0:3, 0:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
14:00Fulham U23 - Aston Villa U23 4:1 (2:1, 2:0)
14:00Reading U23 - Middlesbrough U23 2:4 (1:1, 1:3)
IraqIraq: Super League    
14:00Al Karkh - Al Minaa 2:1 (1:1, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
14:00Bnei Majdal Krum United - M. Tzur Shalom 0:4 (0:2, 0:2)
14:00Daburiya Osama - H. Migdal HaEmek 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Shapira 0:0 (0:0, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
14:00Shimshon Kafr Qasim - Hapoel Bnei Lod 2:0 (1:0, 1:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
14:00Kaisar Kyzylorda - Kaspij Aktau 2:1 (0:1, 2:0)
KenyaKenya: Premier League    
14:00KCB - Sofapaka POSTP.  
RussiaRussia: PFL - Group 1    
14:00FK Anzi Makhackala - Biolog 3:2 (1:1, 2:1)
14:00FK Makhachkala - Kholding 1:3 (1:0, 0:3)
UkraineUkraine: Druha Liga    
14:00Balkany - Tavriya 0:2 (0:1, 0:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
14:00Mashal Muborak - Kokand 1912 0:2 (0:0, 0:2)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
14:30Chelyabinsk - Zenit-Izhevsk 4:1 (3:1, 1:0)
AfricaAfrica: CAF Champions League    
15:00Mamelodi Sundowns - CR Belouizdad 0:2 (0:2, 0:0)
15:00Mazembe - Al-Hilal Omdurman 2:1 (1:1, 1:0)
BurundiBurundi: Primus League    
15:00Dynamik - Bumamuru 0:2 (0:0, 0:2)
CameroonCameroon: Elite Two    
15:00Renaissance - Lion Blesse 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: Premier League 2    
15:00Brighton U23 - Southampton U23 3:0 (2:0, 1:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
15:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Kenema 2:0 (0:0, 2:0)
IraqIraq: Super League    
15:00Al Kahraba - Zakho 1:2 (0:1, 1:1)
IsraelIsrael: Leumit League    
15:00Hapoel Afula - Hapoel Umm al-Fahm 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Hapoel Jerusalem - H. Ironi Rishon 1:1 (1:0, 0:1)
15:00MS Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Nes Tziona - Hapoel Iksal Imad 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Nof Hagalil - Ramat Hasharon 1:1 (1:0, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
15:00Aktobe - Ordabasy 4:4 (2:2, 2:2)
KosovoKosovo: Superliga    
15:00Arberia - Trepca 89 0:1 (0:1, 0:0)
MalaysiaMalaysia: Super League    
15:00Kedah - Terengganu 1:2 (1:1, 0:1)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
15:00Negeri Sembilan - Kelantan United 2:3 (1:1, 1:2)
RussiaRussia: PFL - Group 1    
15:00SKA Rostov - Tuapse 4:0 (2:0, 2:0)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
15:00Volna Nizhegorodskaya - Tyumen 1:2 (1:2, 0:0)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
15:00Jomo Cosmos - Cape Town All Stars 0:1 (0:1, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
15:00JKT Tanzania - Mwadui 3:1 (2:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
15:00Eskisehirspor - Giresunspor 0:5 (0:3, 0:2)
15:00Keciorengucu - Altinordu 5:3 (2:0, 3:3)
UkraineUkraine: Druha Liga    
15:00Nova Kakhovka - Yarud Mariupol 1:3 (0:2, 1:1)
15:00Podillya Khmelnytskyi - Obolon 2 4:0 (3:0, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
15:30Hapoel Kaukab - Ironi Baka 3:1 (1:0, 2:1)
LibyaLibya: Premier League    
15:30Al Ahly Benghazi - Shabaab Al Jabal POSTP.  
15:30Al Taawun - Al Nasr 0:2 (0:1, 0:1)
15:30Darnes - Al-Anwar 1:1 (0:1, 1:0)
SeychellesSeychelles: First Division League    
15:30Foresters FC - Red Star CAN.  
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
15:45Ajman - Al Jazira POSTP.  
15:45Al Fujairah - Al Wahda POSTP.  
15:45Al Nasr - Al Dhafra POSTP.  
15:45Al Sharjah - Hatta POSTP.  
15:45Al Wasl - Khorfakkan POSTP.  
15:45Bani Yas - Shabab Al-Ahli Dubai POSTP.  
15:45Ittihad Kalba - Al Ain POSTP.  
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
15:50Al Bataeh - Dibba Al Fujairah 0:2 (0:2, 0:0)
15:50Al-Taawon - Emirates Club 2:2 (0:1, 2:1)
15:50Al Thaid - Al Arabi 3:0 (1:0, 2:0)
15:50Masafi - Al Hamriyah 2:2 (1:1, 1:1)
15:50Masfut - Al Urooba 2:3 (0:0, 2:3)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
16:00Hebar - Ludogorets II 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Pirin Blagoevgrad - Lok. Sofia 5:1 (3:1, 2:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
16:00Aigle Royal - Bafang 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Fauve Azur Elite - Foncha 5:1 (3:0, 2:1)
16:00Ngaoundere - AS Matelots 2:1 (1:1, 1:0)
16:00OFTA - Stade de Bertoua 0:0 (0:0, 0:0)
CyprusCyprus: First Division    
16:00Doxa - Nea Salamis 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
16:00Jihlava - Trinec 1:0 (0:0, 1:0)
EuropeEurope: Euro Women    
16:00Czech Republic W - Switzerland W 1:1 (0:0, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
16:00Pythagoras Kontakaiikon - Aetos Loutron 2:2  
LibyaLibya: Premier League    
16:00Mahalla Tripoli - Al Shat 1:0 (0:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
16:00Alexandria - Petrolul Potcoava 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 9    
16:00Ariesul Turda - Cugir 0:1 (0:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 4    
16:00Balotesti - Voluntari 2 0:1 (0:1, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 2    
16:00Braila - Liesti 4:0 (3:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 4    
16:00Concordia 2 - Steaua Bucuresti 0:5 (0:2, 0:3)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 7    
16:00CSM Deva - Gaz Metan Medias 2 3:1  
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 8    
16:00Dumbravita - Progresul Pecica 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Fortuna Becicherecu Mic - Teuz Cermei 1:2 (1:1, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
16:00Moreni - Sporting Rosiori 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 5    
16:00Odorheiu - Corona Brasov 1:1 (0:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 4    
16:00Rapid Bucuresti 2 - Din. Bucuresti 2 1:0 (0:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 9    
16:00Reghin - Alba Iulia 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 6    
16:00Vedita Colonesti - Unirea Bascov 2:2 (1:1, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 7    
16:00Viitorul Selimbar - AFC Hermannstadt 2 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
16:00Ulyanovsk - Zvezda Perm 1:0 (1:0, 0:0)
SerbiaSerbia: Srpska Liga - Belgrade    
16:00Stepojevac Vaga - BASK 1:0 (0:0, 1:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
16:00Uzhhorod - Bukovyna 3:2 (0:1, 3:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
16:00Bosnia & Herzegovina W - Albania W 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Slovenia W - Serbia W CAN.  
BahrainBahrain: Premier League    
16:10Malkia - Al-Budaiya 0:0 (0:0, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16:30Energetik-BGU - Sputnik 0:1 (0:0, 0:1)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
16:30Sesvete - Rudes 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Zapresic - Junak Sinj 1:0 (0:0, 1:0)
IraqIraq: Super League    
16:30Naft Al-Basra - Baghdad 1:0 (0:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
16:30Astra - UTA Arad 0:0 (0:0, 0:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
17:00AS Fap - Bafoussam 2:0 (1:0, 1:0)
GhanaGhana: Premier League    
17:00Ebusua - Eleven Wonders 1:1 (1:1, 0:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
17:00Dainava Alytus - FK Panevezys 1:3 (1:1, 0:2)
MoroccoMorocco: Botola 2    
17:00RAC Casablanca - Raja Beni Mellal 1:2 (1:1, 0:1)
17:00Sale - Kawkab Marrakech 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
17:00Roda - Almere City 0:0 (0:0, 0:0)
NigeriaNigeria: NNL    
17:00One Rocket - Remo Stars 1:0 (0:0, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
17:00Stellenbosch - AmaZulu 0:1 (0:0, 0:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Arabian Gulf Cup    
17:05Shabab Al-Ahli Dubai - Al Nasr 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:4)
QatarQatar: QSL    
17:15Al-Duhail - Al Ahli Doha 4:0 (1:0, 3:0)
17:15Al-Sadd - Qatar SC 3:0 (2:0, 1:0)
PolandPoland: Division 1    
17:40Widzew Lodz - Puszcza 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
18:00Hlucin - Sigma Olomouc B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
18:00FC Cheb - Nejdek POSTP.  
EthiopiaEthiopia: Premier League    
18:00Sidama Bunna - Adama City 3:0 (3:0, 0:0)
EuropeEurope: Euro Women    
18:00Ukraine W - Northern Ireland W 1:2 (1:1, 0:1)
FranceFrance: National    
18:00Bastia-Borgo - Annecy 0:0 (0:0, 0:0)
GambiaGambia: GFA League    
18:00Elite United - Marimoo 2:1  
18:00Gamtel - Armed Forces 0:1  
18:00Wallidan - Fortune 0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
18:00Atmosfera - FK Minija 3:1 (1:1, 2:0)
18:00Kauno Zalgiris 2 - Babrungas 0:2 (0:1, 0:1)
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
18:00Valencia - Super United Sports 2:0 (1:0, 1:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
18:00Kedia - Police 2:1 (2:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
18:00Zitacuaro - Dongu 1:3 (0:1, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
18:00Breda - Jong Utrecht 3:1 (1:0, 2:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
18:00Jagiellonia - Cracovia 2:1 (2:1, 0:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
18:00Al-Taawon - Al Ain 3:0 (1:0, 2:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
18:00Azam - Mtibwa Sugar 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
18:00Istanbulspor AS - Tuzlaspor 2:1 (0:1, 2:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
18:00Metal Kharkiv - Nikopol 3:0 (2:0, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
18:05Damac - Al-Nassr 3:2 (1:0, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
18:15FK Pardubice - Bohemians 1905 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
18:15Bremer - SFL Bremerhaven CAN.  
18:15Bremer - Habenhauser CAN.  
AustriaAustria: 2. Liga    
18:30A. Klagenfurt - Kapfenberg 5:0 (2:0, 3:0)
18:30Austria Vienna II - Floridsdorfer AC 2:1 (1:1, 1:0)
18:30FC Juniors - Amstetten 4:0 (1:0, 3:0)
18:30Vorwarts Steyr - Horn 3:1 (0:0, 3:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
18:30Slavia Sofia - CSKA 1948 Sofia 1:3 (0:0, 1:3)
DenmarkDenmark: 1st Division    
18:30Hobro - Kolding IF 1:2 (0:0, 1:2)
DenmarkDenmark: Superliga    
18:30Odense - Vejle 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
18:30Hamburger SV - Darmstadt 1:2 (0:0, 1:2)
JordanJordan: Premier League    
18:30Al Jazeera Amman - Al Jalil 0:0 (0:0, 0:0)
BahrainBahrain: Premier League    
18:45Al-Najma - Al Riffa 0:2 (0:1, 0:1)
IraqIraq: Super League    
18:45Al Wasat - Al Talaba 1:0 (0:0, 1:0)
IrelandIreland: Premier Division    
18:45St. Patricks - Derry City 2:0 (0:0, 2:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:00Bruck Leitha - Stripfing POSTP.  
AustriaAustria: Regionalliga Central    
19:00Bad Gleichenberg - Weindorf St. Anna POSTP.  
19:00Kalsdorf - Allerheiligen POSTP.  
19:00SC Weiz - Wels POSTP.  
19:00SV Spittal - Gleisdorf POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PZ)    
19:00Dolni Brezany - SK Zlatniky POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PZ) - Group A    
19:00Jiloviste B - Vrane n.Vl. POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PY) - Group B    
19:00Kostelec nad Cernymi lesy - Brezi POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
19:00Karlovy Vary B - Touzim POSTP.  
DenmarkDenmark: 1st Division    
19:00Helsingor - Koge 3:1 (2:1, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
19:00Roskilde - Nykobing 3:1 (0:1, 3:0)
EnglandEngland: League Two    
19:00Mansfield - Newport 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
19:00Hallescher - Uerdingen 2:1 (0:0, 2:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
19:00Banga 2 - Jonava 1:2 (0:1, 1:1)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
19:00Inter Nouakchott - Tidjikja 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
19:00Chiasso - Kriens 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
19:00San Jose Earthquakes - Oakland Roots 3:2 (0:1, 3:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
19:00Brazil U20 W - Mexico U20 W 1:0 (0:0, 1:0)
19:00Spain W - Netherlands W 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Wales W - Canada W 0:3 (0:1, 0:2)
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:30Marchfeld - Leobendorf POSTP.  
19:30Wiener Neustadt - Wiener Sport-Club POSTP.  
EuropeEurope: Euro Women    
19:30Portugal W - Russia W 0:1 (0:0, 0:1)
QatarQatar: QSL    
19:30Al Rayyan - Al Khor 1:1 (1:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:30Din. Bucuresti - Academica Clinceni 1:3 (0:3, 1:0)
19:30FC Arges - Chindia Targoviste 3:1 (0:1, 3:0)
19:30FC Voluntari - FC Botosani 1:1 (0:1, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
19:50Al-Ittihad FC - Al-Hilal 2:0 (2:0, 0:0)
BelgiumBelgium: 1B Pro League    
20:00Westerlo - RWDM 2:2 (0:1, 2:1)
EnglandEngland: League Two    
20:00Oldham - Colchester 5:2 (2:0, 3:2)
EnglandEngland: Premier League 2    
20:00Everton U23 - Blackburn U23 2:1 (2:1, 0:0)
20:00Manchester City U23 - Liverpool U23 3:2 (2:1, 1:1)
20:00Manchester Utd U23 - West Ham U23 2:3 (0:0, 2:3)
FranceFrance: National    
20:00Cholet - Quevilly Rouen 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Concarneau - Sete 1:1 (0:0, 1:1)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
20:00Mezokovesd-Zsory - Kisvarda 0:1 (0:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20:00Den Bosch - Cambuur 3:5 (2:2, 1:3)
20:00Eindhoven FC - Jong PSV 0:2 (0:1, 0:1)
20:00Excelsior - Nijmegen 2:1 (0:1, 2:0)
20:00FC Volendam - Helmond 5:1 (0:1, 5:0)
20:00Jong Ajax - Oss 0:1 (0:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:00Vitesse - Den Haag 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
20:00Lausanne Ouchy - Thun 2:3 (0:2, 2:1)
20:00Schaffhausen - Grasshoppers 0:2 (0:2, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
20:00Austin Bold - Rio Grande 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
20:00Hungary W - Poland W CAN.  
AustriaAustria: 2. Liga    
20:25Wacker Innsbruck - Dornbirn 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera C    
20:30Club Lujan - Leandro N. Alem 0:0 (0:0, 0:0)
20:30El Porvenir - Excursionistas 1:0 (1:0, 0:0)
20:30Victoriano A. - Dock Sud 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
20:30Capital - Taguatinga Esporte 3:0 (1:0, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
20:30Jataiense - Itumbiara 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
20:30Arminia Bielefeld - Freiburg 1:0 (0:0, 1:0)
GibraltarGibraltar: National League    
20:30College 1975 FC - Magpies 1:8 (1:3, 0:5)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
20:30FAR Rabat - Difaa El Jadidi 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
20:30Wisla - Rakow 1:2 (1:1, 0:1)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:45Eupen - St. Liege 0:4 (0:1, 0:3)
EnglandEngland: Championship    
20:45Watford - Reading 2:0 (2:0, 0:0)
IrelandIreland: Premier Division    
20:45Dundalk - Bohemians 0:1 (0:1, 0:0)
IrelandIreland: Division 1    
20:45Cabinteely - Galway 0:3 AWA.  
20:45Cork City - Athlone 0:1 (0:0, 0:1)
20:45Shelbourne - Wexford 1:0 (0:0, 1:0)
20:45Treaty United - Cobh Ramblers 1:1 (1:0, 0:1)
20:45UC Dublin - Bray 0:0 (0:0, 0:0)
ScotlandScotland: Championship    
20:45Hearts - Alloa 6:0 (2:0, 4:0)
WalesWales: Cymru Premier    
20:45Aberystwyth - Newtown 1:2 (1:0, 0:2)
AfricaAfrica: CAF Champions League    
21:00Al Ahly - Simba 1:0 (1:0, 0:0)
21:00AS Vita Club - Al-Merreikh 3:1 (1:1, 2:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
21:00Royal Pari - Santa Cruz 3:2 (0:1, 3:1)
BrazilBrazil: Campeonato Tocantinense    
21:00Capital FC - Araguacema POSTP.  
21:00Interporto - Nova Conquista POSTP.  
21:00Tocantinopolis - Palmas POSTP.  
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
21:00Anapolis - CRAC 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: Premier League    
21:00Fulham - Wolves 0:1 (0:0, 0:1)
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Metz - Lille 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Reggiana - Empoli 0:1 (0:1, 0:0)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
21:002 de Mayo - Guarani de Trinidad 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:00Portimonense - Vitoria Guimaraes 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: LaLiga    
21:00Huesca - Elche 3:1 (2:1, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Tenerife - Gijon 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
21:10France W - England W 3:1 (1:0, 2:1)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
21:40Armee - SNIM 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
22:00Irapuato - Canoneros Marina 6:0 (2:0, 4:0)
PanamaPanama: LPF    
22:00Veraguas - Alianza 3:2 (3:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
22:00Orlando City - Minnesota United 3:2 (2:1, 1:1)
ColombiaColombia: Primera B    
22:30Atletico F.C. - Orsomarso 0:0 (0:0, 0:0)
22:30Barranquilla - Quindio 0:0 (0:0, 0:0)
22:30Cortulua - Boca Juniors 2:0 (2:0, 0:0)
22:30Fortaleza - Bogota 3:0 (2:0, 1:0)
22:30Huila - Cartagena 4:1 (1:0, 3:1)
22:30Leones - Real Santander 2:0 (2:0, 0:0)
22:30Valledupar - U. Magdalena 1:2 (0:0, 1:2)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00Grecia - Alajuelense 1:4 (1:2, 0:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
23:00Inter Playa Del Carmen - Ciervos 8:0  
PanamaPanama: LPF    
23:00Arabe Unido - Deportivo Universitario 1:2 (1:0, 0:2)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
23:06Marathon - UPNFM 1:1 (1:1, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
10.04.2021
00:00Manta - Tecnico U. 0:2 (0:1, 0:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
10.04.2021
00:00CD Junior U20 - Ferretti U20 1:2 (1:0, 0:2)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
10.04.2021
00:15Ind. del Valle - Gremio 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
10.04.2021
01:00Esportivo - Ypiranga FC 1:1 (0:0, 1:1)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
10.04.2021
01:003 de Febrero - Fulgencio Yegros 1:1 (0:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Copa de la Liga Profesional    
10.04.2021
02:00Platense - San Lorenzo 2:4 (2:2, 0:2)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
10.04.2021
02:00Blooming - Aurora 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
10.04.2021
02:00Cafessa - Pioneros 0:0 (0:0, 0:0)
PanamaPanama: LPF    
10.04.2021
02:00San Francisco - Miguelito 2:0 (2:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
10.04.2021
02:30Necaxa - U.N.A.M.- Pumas 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: NWSL Challenge Cup Women    
10.04.2021
02:30Houston Dash W - Chicago W 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
10.04.2021
02:30Nashville SC - Birmingham POSTP.  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
10.04.2021
03:00Alacranes de Durango - Mazorqueros 4:0  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
10.04.2021
03:00CD Junior - Ferretti 1:1 (1:0, 0:1)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
10.04.2021
04:00Cartagines - San Carlos 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX    
10.04.2021
04:30Juarez - Atl. San Luis 2:1 (1:0, 1:1)
USAUSA: NWSL Challenge Cup Women    
10.04.2021
04:30Portland Thorns W - Kansas City NWSL W 2:1 (1:0, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL ACT    
10.04.2021
04:45West Canberra Wanderers - Gungahlin 1:4 (0:2, 1:2)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
10.04.2021
06:00South Hobart - Launceston 5:0 (1:0, 4:0)
JapanJapan: J2 League    
10.04.2021
06:00Blaublitz - Omiya Ardija 0:0 (0:0, 0:0)
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
10.04.2021
06:00Ehime W - Yamato Sylphid W 1:0 (0:0, 1:0)
JapanJapan: J3 League    
10.04.2021
06:00Fujieda MYFC - Nagano 1:1 (1:0, 0:1)
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
10.04.2021
06:00Kunoichi W - Angeviolet Hiroshima W 3:0 (2:0, 1:0)
06:00Orca Kamogawa W - NGU Nagoya W 0:0 (0:0, 0:0)
06:00Yokohama FC Seagulls W - Harima Albion W 1:1 (1:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
10.04.2021
06:30Charlestown Azzurri - Broadmeadow 0:1 (0:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
10.04.2021
07:00Avondale FC - Eastern Lions 2:0 (2:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
10.04.2021
07:00Croydon Kings - Sturt Lions 1:2 (0:1, 1:1)
JapanJapan: J2 League    
10.04.2021
07:00Iwata - Yamaga 4:1 (1:0, 3:1)
07:00Kofu - Giravanz Kitakyushu 1:1 (1:0, 0:1)
07:00Kusatsu - V-Varen Nagasaki 1:2 (1:0, 0:2)
JapanJapan: J1 League    
10.04.2021
07:00Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 0:1 (0:0, 0:1)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
10.04.2021
07:00Gangwon - Daegu 3:0 (1:0, 2:0)
AustraliaAustralia: A-League    
10.04.2021
07:05Newcastle Jets - Melbourne Victory 1:2 (1:0, 0:2)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
10.04.2021
07:30Adelaide Comets - NE Metrostars 1:1 (0:0, 1:1)
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Olympic 3:0 (1:0, 2:0)
JapanJapan: J1 League    
10.04.2021
08:00Cerezo Osaka - Avispa Fukuoka 2:2 (0:0, 2:2)
South KoreaSouth Korea: K3 League    
10.04.2021
08:00Busan Kyotong - Changwon 1:1 (0:0, 1:1)
08:00Daejeon Korail - Mokpo City 0:1 (0:0, 0:1)
08:00Gyeongju KHNP - Gimpo C. 0:0 (0:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
10.04.2021
08:30Olympia Warriors - Clarence Zebras 1:5 (0:3, 1:2)
08:30Riverside Olympic - Devonport 2:3 (0:1, 2:2)
AustraliaAustralia: NPL Western Australia    
10.04.2021
09:00Balcatta - Gwelup Croatia SC 1:1 (0:1, 1:0)
09:00Floreat Athena - Inglewood Utd 3:2 (0:1, 3:1)
09:00Perth SC - Bayswater 2:1 (1:0, 1:1)
09:00Rockingham City - Armadale 1:1 (0:0, 1:1)
09:00Sorrento - ECU Joondalup 0:3 (0:1, 0:2)
Hong KongHong Kong: Premier League    
10.04.2021
09:00Southern District - Happy Valley 3:3 (1:0, 2:3)
JapanJapan: J2 League    
10.04.2021
09:00Verdy - Renofa Yamaguchi 3:1 (2:1, 1:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
10.04.2021
09:00Seoul E. - Asan 0:1 (0:0, 0:1)
TaiwanTaiwan: Mulan Football League Women    
10.04.2021
09:00New Taipei W - Kaohsiung W 1:2 (0:1, 1:1)
09:00Taoyuan W - Taipei Bear W 0:5 (0:2, 0:3)
AustraliaAustralia: A-League    
10.04.2021
09:05Sydney FC - Melbourne City 1:1 (0:0, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL ACT    
10.04.2021
09:30Monaro Panthers - Canberra Olympic 1:4 (1:0, 0:4)
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
10.04.2021
09:30Swallows U23 - Baroka U23 1:1 (1:1, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
10.04.2021
09:30Seoul - Pohang 1:2 (1:1, 0:1)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10.04.2021
10:00St. George Willawong - Acacia Ridge 0:3 (0:1, 0:2)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
10.04.2021
10:00Newcastle Olympic - Maitland 2:4 (1:1, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (RA)    
10.04.2021
10:00Ms. Zehrovice - Petrohrad POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (SU) - Group A    
10.04.2021
10:00Sumperk B - Jedli POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10.04.2021
10:00Petrin Plzen - Rokycany POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10.04.2021
10:00Tatran Rakovnik - Chomutov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10.04.2021
10:00Ostrava U19 - Sparta Prague U19 POSTP.  
10:00Ostrava U19 - Brno U19 POSTP.  
10:00Pribram U19 - Meteor Prague U19 POSTP.  
RomaniaRomania: Liga 2    
10.04.2021
10:00Aerostar - CSM Resita 0:2 (0:1, 0:1)
10:00Metaloglobus Bucharest - F. Constanta 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Pandurii - CSM Slatina 2:3 (1:2, 1:1)
10:00Ripensia Timisoara - Comuna Recea 2:1 (1:1, 1:0)
10:00Unirea Slobozia - Viitorul Tg. Jiu 3:1 (0:1, 3:0)
SerbiaSerbia: Srpska Liga - Belgrade    
10.04.2021
10:00Sindjelic Beograd - Polet Dorcol 3:0 (2:0, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
10.04.2021
10:00Amazulu U23 - Golden Arrows U23 1:1 (1:0, 0:1)
10:00Mamelodi Sundowns U23 - Bloem Celtic U23 4:1  
10:00Maritzburg Utd U23 - Chippa Utd. U23 4:2 (3:0, 1:2)
10:00Stellenbosch U23 - Supersport Utd U23 1:1 (1:0, 0:1)
10:00TS Galaxy U23 - Cape Town City U23 3:4 (2:0, 1:4)
10:00Tshakhuma U23 - Black Leopards U23 POSTP.  
TaiwanTaiwan: Mulan Football League Women    
10.04.2021
10:00Taichung Blue W - Hualien W 0:0 (0:0, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
10.04.2021
10:00Rukh Lviv U21 - Minaj U21 4:0 (0:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10.04.2021
10:15Benesov - Plzen B POSTP.  
10:15Benesov - Pisek POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ME)    
10.04.2021
10:15Horin - Vehlovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (STC) - Group B    
10.04.2021
10:15Kralupy 1901 - Slavia Radonice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
10.04.2021
10:15Lokomotiva CB - Kovarov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10.04.2021
10:15Motorlet Prague - Admira Prague POSTP.  
10:15Motorlet Prague - Plzen B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (UL)    
10.04.2021
10:15Prestanov - Libouchec B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
10.04.2021
10:15Sokol Kralovice - Zakava POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10.04.2021
10:15Sokolov - Sparta Prague B POSTP.  
10:15Sokolov - Kraluv Dvur POSTP.  
10:15Sparta Prague B - Pisek POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (STC) - Group B    
10.04.2021
10:15Stara Boleslav - Chotetov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (STC) - Group E    
10.04.2021
10:15Tlustice - Daleke Dusniky POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10.04.2021
10:15Vltavin - Admira Prague POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (STC) - Group D    
10.04.2021
10:15Vyzlovka - Jevany POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (LN)    
10.04.2021
10:15Zizelice - Cerncice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10.04.2021
10:15Vyskov - Kromeriz POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10.04.2021
10:15Horovicko - Sokol Lom POSTP.  
10:15Horovicko - Union Beroun POSTP.  
10:15Petrin Plzen - Jindrichuv Hradec POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10.04.2021
10:15Ostrov - SK Kladno POSTP.  
10:15SK Kladno - Brandys n. Labem POSTP.  
10:15Steti - Aritma Prague POSTP.  
10:15Tatran Rakovnik - Neratovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10.04.2021
10:15Kutna Hora - Hlinsko POSTP.  
10:15Kutna Hora - Kolin POSTP.  
10:15Libis - Hlinsko POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
10.04.2021
10:15Vejprnice - Tlumacov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
10.04.2021
10:15Loko K. Vary - Vintirov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
10.04.2021
10:15Slavia HK - Chlumec nad Cidlinou B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
10.04.2021
10:15Luhacovice - Nedasov POSTP.  
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
10.04.2021
10:30Altona Magic - Dandenong City 2:2 (0:1, 2:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10.04.2021
10:30Peninsula - Moreton Bay Utd 3:2 (1:1, 2:1)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
10.04.2021
10:30Kingborough Lions - Glenorchy Knights 2:5 (0:1, 2:4)
CambodiaCambodia: C-League    
10.04.2021
10:30Electricite Du Cambodge - Asia Euro United POSTP.  
10:30Prey Veng - Boeung Ket POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (KV)    
10.04.2021
10:30Bozicany - Utvina POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
10.04.2021
10:30Dolni Rychnov - TJ Slavoj Kynsperk POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
10.04.2021
10:30Obrnice - Ohnic POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (STC) - Group E    
10.04.2021
10:30Rozmital - Nova Ves p. Plesi POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHM) - Group B    
10.04.2021
10:30Turany - Primetice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10.04.2021
10:30Ceske Budejovice B - Sobeslav POSTP.  
10:30Marianske Lazne - Myto POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10.04.2021
10:30Kosmonosy - Letohrad POSTP.  
10:30Kosmonosy - Kolin POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
10.04.2021
10:30Breclav - Humpolec POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
10.04.2021
10:30Mohelnice - Zelatovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10.04.2021
10:30Opava U19 - Plzen U19 POSTP.  
LaosLaos: Lao League    
10.04.2021
10:30Viengchanh - Young Elephant 0:2 (0:0, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 2    
10.04.2021
10:30Mioveni - Csikszereda M. Ciuc 0:0 (0:0, 0:0)
VietnamVietnam: V.League 2    
10.04.2021
10:30Dak Lak - Long An 0:0 (0:0, 0:0)
10:30Phu Tho - Hue 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
10.04.2021
10:45Chuderov - Roudnice n. L. POSTP.  
MalaysiaMalaysia: Premier League    
10.04.2021
10:45Kelantan - Kuching City FC 1:0 (1:0, 0:0)
AlgeriaAlgeria: U21 League    
10.04.2021
11:00Bel Abbes U21 - JS Kabylie U21 2:0 (0:0, 2:0)
11:00Bordj Bou Arreridj U21 - CR Belouizdad U21 0:1 (0:1, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
10.04.2021
11:00Northbridge Bulls FC - Rockdale City Suns 0:1 (0:0, 0:1)
AustraliaAustralia: A-League    
10.04.2021
11:00Sydney FC - WS Wanderers POSTP.  
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
10.04.2021
11:00Dandenong Thunder - St Albans 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Hume City - Port Melbourne Sharks 2:1 (1:0, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
10.04.2021
11:00Weston Workers - Adamstown Rosebud 2:0 (0:0, 2:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
10.04.2021
11:00FC Gomel 2 - Neman 2 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (CL)    
10.04.2021
11:00Sosnova - Lindava POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10.04.2021
11:00Ceske Budejovice U19 - Slovacko U19 POSTP.  
11:00Hradec Kralove U19 - Slavia Prague U19 POSTP.  
11:00Karvina U19 - FC Fastav Zlin U19 POSTP.  
11:00Mlada Boleslav U19 - Slavia Prague U19 POSTP.  
11:00Sigma Olomouc U19 - Meteor Prague U19 POSTP.  
11:00Sigma Olomouc U19 - Sparta Prague U19 POSTP.  
GreeceGreece: Football League    
10.04.2021
11:00Kavala - Pierikos 3:0 (0:0, 3:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
10.04.2021
11:00Ascoli U19 - Inter U19 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
10.04.2021
11:00Cosenza U19 - Napoli U19 0:1  
11:00Frosinone U19 - Crotone U19 2:0 (1:0, 1:0)
11:00Lecce U19 - Pisa U19 2:1 (1:0, 1:1)
11:00Spezia U19 - Benevento U19 1:0 (1:0, 0:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
10.04.2021
11:00Zhetysu Taldykorgan - Tobol 0:2 (0:1, 0:1)
UkraineUkraine: Youth League    
10.04.2021
11:00Vorskla Poltava U21 - Lviv U21 5:2 (2:1, 3:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
10.04.2021
11:00Lithuania W - Lebanon W 7:1 (6:1, 1:0)
AustraliaAustralia: A-League    
10.04.2021
11:10Adelaide United - WS Wanderers 1:1 (1:0, 0:1)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10.04.2021
11:10Albany Creek - Toowong 4:0 (2:0, 2:0)
11:10The Lakes FC - Univ. of Queensland 7:1 (4:0, 3:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10.04.2021
11:15Capalaba FC - Magpies Crusaders 3:1 (1:1, 2:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
10.04.2021
11:30Fulham U18 - Arsenal U18 3:1 (0:0, 3:1)
SingaporeSingapore: Premier League    
10.04.2021
11:30Balestier Khalsa - Hougang 0:1 (0:0, 0:1)
11:30Young Lions - Tanjong Pagar 0:4 (0:1, 0:3)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
10.04.2021
11:30Gimcheon Sangmu - Bucheon FC 1995 1:0 (0:0, 1:0)
GreeceGreece: Football League    
10.04.2021
11:45Episkopi - Kallithea 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
10.04.2021
11:45Berco - Brito 4:2 (0:1, 4:1)
11:45Mondinense - Vitoria Guimaraes B 2:4 (1:3, 1:1)
11:45Pevidem - Sao Martinho 2:2 (1:0, 1:2)
11:45Rio Ave B - Felgueiras 0:3 (0:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (PS) - Group A    
10.04.2021
12:00Tlucna B - Blatnice B POSTP.  
12:00Zbuch B - Sulkov B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10.04.2021
12:00Plzen U19 - Brno U19 POSTP.  
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
10.04.2021
12:00Aarhus Fremad - Thisted FC 3:1 (1:0, 2:1)
EnglandEngland: Premier League U18    
10.04.2021
12:00Brighton U18 - Norwich U18 1:3 (1:2, 0:1)
12:00West Brom U18 - Leicester U18 4:1 (2:0, 2:1)
12:00West Ham U18 - Reading U18 4:1 (0:0, 4:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
10.04.2021
12:00Paide - Kuressaare 1:0 (1:0, 0:0)
LaosLaos: Lao League    
10.04.2021
12:00Chanthabouly - Lao Army FC 1:1 (1:1, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
10.04.2021
12:00Kleczew - Gornik Konin 3:1 (2:0, 1:1)
PolandPoland: Central Youth League    
10.04.2021
12:00Cracovia U18 - Pogon Szczecin U18 POSTP.  
12:00Korona Kielce U18 - Gornik Z. U18 POSTP.  
12:00Lechia Gdansk U18 - UKS SMS Lodz U18 POSTP.  
12:00Slask U18 - Hutnik Krakow U18 POSTP.  
PortugalPortugal: Liga Portugal 2    
10.04.2021
12:00Academica - FC Porto B 1:1 (1:1, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Diski Challenge    
10.04.2021
12:00Kaizer Chiefs U23 - Orlando Pirates U23 0:2 (0:0, 0:2)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
10.04.2021
12:00Seongnam - Gwangju FC 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
10.04.2021
12:00Ceuta - San Roque 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
10.04.2021
12:00Loja - Melilla CD 2:0  
VietnamVietnam: V.League 2    
10.04.2021
12:00Can Tho - Pho Hien 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
10.04.2021
12:30Derby U18 - Everton U18 2:1 (1:1, 1:0)
12:30Manchester Utd U18 - Stoke City U18 6:1 (4:1, 2:0)
12:30Southampton U18 - Tottenham U18 0:3 (0:1, 0:2)
KenyaKenya: Premier League    
10.04.2021
12:30Kariobangi Sharks - Nairobi City POSTP.  
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
10.04.2021
12:30Kara Balta - Neftchi Kochkor-Ata 1:2 (0:1, 1:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
10.04.2021
12:30Altay - Boluspor 0:1 (0:1, 0:0)
12:30Bandirmaspor - Menemenspor 2:2 (1:0, 1:2)
TurkeyTurkey: Super Lig    
10.04.2021
12:30Hatayspor - Goztepe 2:3 (0:2, 2:1)
PolandPoland: Division 1    
10.04.2021
12:40Korona Kielce - Tychy 1:0 (0:0, 1:0)
12:40Radomiak Radom - Termalica B-B. POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PU)    
10.04.2021
12:45Stary Materov - Bukovka POSTP.  
AlbaniaAlbania: Superliga    
10.04.2021
13:00Kastrioti - Kukesi 0:3 (0:0, 0:3)
13:00Skenderbeu - KF Tirana 0:0 (0:0, 0:0)
ArmeniaArmenia: First League    
10.04.2021
13:00BKMA - Shirak Gyumri 2 5:0 (4:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Western Australia    
10.04.2021
13:00Perth Glory U21 - Cockburn City 5:3 (4:1, 1:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
10.04.2021
13:00Isloch - Rukh Brest 0:1 (0:0, 0:1)
CambodiaCambodia: C-League    
10.04.2021
13:00Visakha - NagaWorld POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ULK) - Group B    
10.04.2021
13:00Banik Osek - Vroutek POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JH)    
10.04.2021
13:00Chlum u Trebone - Slavonice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
10.04.2021
13:00Chrudim - Usti nad Labem 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (CL)    
10.04.2021
13:00Duba - Polevsko POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10.04.2021
13:00Jablonec B - Zivanice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (CL)    
10.04.2021
13:00Jestrebi-Provodin - Dubnice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BI) - Group B    
10.04.2021
13:00Oslavany B - Troubsko B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
10.04.2021
13:00Petrin Plzen B - Bela nad Radbuzou POSTP.  
13:00Petrin Plzen B - Rokycany B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JH)    
10.04.2021
13:00Popelin - Nova Bystrice B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (OLK) - Group C    
10.04.2021
13:00Postrelmov - SK Bludov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
10.04.2021
13:00Skalna - Olympie Brezova B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JE)    
10.04.2021
13:00Vidnava - Retezarna C.Ves B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10.04.2021
13:00Ceske Budejovice U19 - Pribram U19 POSTP.  
13:00FC Fastav Zlin U19 - FK Pardubice U19 POSTP.  
13:00Opava U19 - Hradec Kralove U19 POSTP.  
13:00Slovacko U19 - FK Pardubice U19 POSTP.  
DenmarkDenmark: 1st Division    
10.04.2021
13:00Hvidovre IF - F. Amager 3:0 (0:0, 3:0)
13:00Viborg - Fredericia 4:1 (2:0, 2:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
10.04.2021
13:00B.93 - VSK Aarhus 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Sydvest - Naesby 1:2 (1:1, 0:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
10.04.2021
13:00Vanlose - Tarnby 2:1 (0:0, 2:1)
EnglandEngland: Premier League U18    
10.04.2021
13:00Aston Villa U18 - Chelsea U18 0:7 (0:3, 0:4)
EnglandEngland: FA Youth Cup    
10.04.2021
13:00Middlesbrough U18 - Ipswich U18 0:1 (0:0, 0:1)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
10.04.2021
13:00Mbabane Highlanders - Manzini Sea Birds 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Tambuti - Moneni Pirates 2:1  
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
10.04.2021
13:00Aue - St. Pauli 1:3 (0:1, 1:2)
13:00Holstein Kiel - Regensburg POSTP.  
13:00Paderborn - Bochum 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
10.04.2021
13:00Cottbus U19 - Eimsbutteler U19 POSTP.  
13:00Hallescher U19 - VfL Osnabruck U19 POSTP.  
13:00Hamburger SV U19 - Chemnitzer FC U19 POSTP.  
13:00Hannover U19 - RB Leipzig U19 POSTP.  
13:00Hertha U19 - Dresden U19 POSTP.  
13:00Holstein Kiel U19 - Union Berlin U19 POSTP.  
13:00St. Pauli U19 - Viktoria Berlin U19 POSTP.  
13:00Werder Bremen U19 - Magdeburg U19 POSTP.  
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
10.04.2021
13:00Augsburg U19 - Karlsruher U19 POSTP.  
13:00Freiburg U19 - Furth U19 POSTP.  
13:00Heidenheim U19 - Saarbrucken U19 POSTP.  
13:00Hoffenheim U19 - Ingolstadt U19 POSTP.  
13:00Mainz U19 - Kaiserslautern U19 POSTP.  
13:00Offenbach U19 - Bayern U19 POSTP.  
13:00Stuttgart U19 - Darmstadt U19 POSTP.  
13:00Ulm U19 - Eintracht Frankfurt U19 POSTP.  
13:00Walldorf U19 - Nurnberg U19 POSTP.  
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
10.04.2021
13:00Alemannia Aachen U19 - Oberhausen U19 POSTP.  
13:00Bochum U19 - Dusseldorf U19 POSTP.  
13:00Duisburg U19 - Viktoria Koln U19 POSTP.  
13:00Fortuna Koln U19 - Wuppertaler U19 POSTP.  
13:00Paderborn U19 - Dortmund U19 POSTP.  
13:00Preussen Munster U19 - Koln U19 POSTP.  
13:00RW Essen U19 - B. Monchengladbach U19 POSTP.  
13:00Schalke U19 - Bielefeld U19 POSTP.  
ItalyItaly: Primavera 1    
10.04.2021
13:00AC Milan U19 - Juventus U19 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Sassuolo U19 - Cagliari U19 1:0 (0:0, 1:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
10.04.2021
13:00K. Almaty - Turan 5:1 (4:0, 1:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
10.04.2021
13:00Riteriai 2 - FK Panevezys 2 1:3 (1:0, 0:3)
13:00Siauliai FA - Silas 3:1 (2:1, 1:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
10.04.2021
13:00Drita - FK Skopje 3:2 (2:0, 1:2)
13:00FK Korab - KF Gostivar 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Kozuv Gevgelija - Sasa 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Ohrid - Vellazerimi 2:1 (1:0, 1:1)
13:00Osogovo - Kit Go Pehchevo 0:1 (0:0, 0:1)
13:00Plackovica - Bregalnica Stip 0:2 (0:1, 0:1)
13:00Pobeda - Sloga Vinica 0:0 (0:0, 0:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
10.04.2021
13:00Rabotnicki - Pelister 3:1 (2:0, 1:1)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
10.04.2021
13:00Rosoman 83 - Tikves 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Teteks - Kadino Skopje 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Division 2    
10.04.2021
13:00Blekitni Stargard - Ostroda 3:1 (0:1, 3:0)
13:00Skra - S. Rzeszow 3:4 (1:2, 2:2)
PolandPoland: III Liga - Group II    
10.04.2021
13:00Pomorzanin Torun - Unia Swarzedz 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Stezyca - Swit Skolwin 3:0 (2:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
10.04.2021
13:00Legnica 2 - Nysa 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 3 - Seria 5    
10.04.2021
13:00SR Brasov - Targu Secuiesc 1:1 (1:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
10.04.2021
13:00U Craiova 1948 - ASU Poli Timisoara 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: Premier League    
10.04.2021
13:00Khimki - Tambov 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
10.04.2021
13:00Sandvikens - Brommapojkarna 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Sollentuna - Gefle 1:1 (1:1, 0:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
10.04.2021
13:00Lindome - Skovde AIK 2:0 (0:0, 2:0)
13:00Vanersborgs IF - Tvaakers 1:0 (0:0, 1:0)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
10.04.2021
13:00CSKA Pomir Dushanbe - Eskhata 1:3 (0:2, 1:1)
13:00Istiqlol Dushanbe - Dushanbe 83 POSTP.  
13:00Khatlon - Khujand 1:1 (1:0, 0:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
10.04.2021
13:00Tanzania Prisons - Dodoma Jiji 0:1 (0:0, 0:1)
UkraineUkraine: Premier League    
10.04.2021
13:00Mariupol - Shakhtar Donetsk 0:3 (0:2, 0:1)
UkraineUkraine: Youth League    
10.04.2021
13:00Zorya U21 - Inhulets U21 4:0 (1:0, 3:0)
WorldWorld: Club Friendly    
10.04.2021
13:00Jaro - TPV 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Lahti - KTP 2:1 (1:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly Women    
10.04.2021
13:00AIK W - IF Brommapojkarna W 1:2 (1:1, 0:1)
ZambiaZambia: Super League    
10.04.2021
13:00Green Buffaloes FC - ZESCO 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10.04.2021
13:15Lovosice - Brna POSTP.  
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
10.04.2021
13:15Blumenthaler - Werder Bremen III CAN.  
IndonesiaIndonesia: Menpora Cup    
10.04.2021
13:15Persija Jakarta - Barito Putera 1:0 (0:0, 1:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
10.04.2021
13:30Elbasani - Lushnja 0:1 (0:0, 0:1)
13:30Koplik - Partizani II 0:2 (0:1, 0:1)
13:30Korabi Peshkopi - Dinamo Tirana 1:2 (0:0, 1:2)
13:30Oriku - Beselidhja Lezha 1:0 (1:0, 0:0)
13:30Vora - Burreli 0:3 (0:1, 0:2)
BurundiBurundi: Primus League    
10.04.2021
13:30Muzinga - Les Elephants 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (UL)    
10.04.2021
13:30Chuderov B - Malecov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (LN)    
10.04.2021
13:30FK Chlumcany B - Vroutek B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ZN) - Group A    
10.04.2021
13:30FK Znojmo C - Hluboke Masuvky POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10.04.2021
13:30Hostoun - SK Rakovnik POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (RA)    
10.04.2021
13:30Janov - Sanov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (KV) - Group B    
10.04.2021
13:30K. Udoli - Stedra POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group B    
10.04.2021
13:30Luhacovice B - SK Breznice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (KV)    
10.04.2021
13:30Pernink - Dalovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (TU)    
10.04.2021
13:30Radvanice v C. - Rudnik B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (RA)    
10.04.2021
13:30Slabce - Pavlikov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (RA)    
10.04.2021
13:30Srbec - Roztoky B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10.04.2021
13:30Usti nad Orlici - Hradec Kralove B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10.04.2021
13:30Doubravka - Myto POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10.04.2021
13:30Louny - FK Ceska Lipa POSTP.  
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
10.04.2021
13:30Roskilde KFUM's - Naestved 1:2 (0:1, 1:1)
EnglandEngland: Premier League    
10.04.2021
13:30Manchester City - Leeds 1:2 (0:1, 1:1)
EnglandEngland: Championship    
10.04.2021
13:30Millwall - Swansea 0:3 (0:1, 0:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
10.04.2021
13:30M. Alexandros Kastorias - Lefkimmi 0:0 (0:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
10.04.2021
13:45FA 2000 - AB Copenhagen 0:1 (0:1, 0:0)
GreeceGreece: Super League 2    
10.04.2021
13:45Apollon Larissa - Levadiakos 1:2 (0:0, 1:2)
13:45Ionikos - Doxa Dramas 4:2 (2:0, 2:2)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
10.04.2021
13:45Alcains - Carapinheirense 1:0 (1:0, 0:0)
13:45Condeixa - Sertanense 0:0 (0:0, 0:0)
13:45Marinhense - Oliveira Hospital 1:2 (1:0, 0:2)
13:45Oleiros - SB Castelo Branco 1:0 (0:0, 1:0)
13:45Vitoria Sernache - Mortagua 2:0 (0:0, 2:0)
AustriaAustria: Regionalliga West - Vorarlberg    
10.04.2021
14:00A. Lustenau (Am) - Rotenberg POSTP.  
14:00Bregenz - Wolfurt POSTP.  
14:00RW Rankweil - Rothis POSTP.  
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
10.04.2021
14:00Gabala - Neftci Baku 2:2 (0:0, 2:2)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
10.04.2021
14:00Litex Lovech - Dobrudzha 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
10.04.2021
14:00Jablonec - Zlin 3:1 (0:0, 3:1)
14:00Karvina - Plzen 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Pribram - Sigma Olomouc 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10.04.2021
14:00Velvary - Brozany POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (PLK) - Group C    
10.04.2021
14:00Volduchy - Prikosice POSTP.  
14:00Volduchy - Kozolupy POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10.04.2021
14:00Litomericko - Modra POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
10.04.2021
14:00Kostelec n. O. - Dobruska POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10.04.2021
14:00Karvina U19 - Mlada Boleslav U19 POSTP.  
DenmarkDenmark: 1st Division    
10.04.2021
14:00Esbjerg - Silkeborg 1:1 (0:1, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
10.04.2021
14:00Brabrand - Holbaek 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Dalum IF - Jammerbugt 3:4 (1:2, 2:2)
EnglandEngland: Premier League U18    
10.04.2021
14:00Wolverhampton U18 - Sunderland U18 3:1 (3:0, 0:1)
FinlandFinland: Suomen Cup    
10.04.2021
14:00KuPS - Honka 2:1 (2:1, 0:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
10.04.2021
14:00Duisburg - Mannheim 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Hansa Rostock - Magdeburg 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Ingolstadt - Bayern II 2:2 (0:0, 2:2)
14:00Lubeck - Kaiserslautern 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Munich 1860 - Verl 3:2 (2:1, 1:1)
14:00Saarbrucken - Turkgucu Munchen 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga West    
10.04.2021
14:00Ahlen - Preussen Munster 2:3 (1:1, 1:2)
14:00Alemannia Aachen - Wuppertaler 0:2 (0:1, 0:1)
14:00B. Monchengladbach II - Dortmund II 1:4 (0:2, 1:2)
14:00Bonner - Schalke II 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Fortuna Koln - Lippstadt 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Koln II - Homberg 5:2 (1:2, 4:0)
14:00Lotte - Straelen 0:0 (0:0, 0:0)
14:00RW Essen - Bergisch Gladbach 4:0 (2:0, 2:0)
14:00Wegberg-Beeck - Dusseldorf II 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Wiedenbruck - Rodinghausen 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
10.04.2021
14:00Alzenau - Balingen 2:3 (0:2, 2:1)
14:00Elversberg - FSV Frankfurt 2:2 (2:1, 0:1)
14:00FC 08 Homburg - Walldorf 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Giessen - Offenbach 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Kassel - Aalen 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Pirmasens - RW Koblenz 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Schott Mainz - Bahlinger 3:1 (3:1, 0:0)
14:00Stadtallendorf - Mainz II 3:2 (2:0, 1:2)
14:00Stuttgart II - Grossaspach 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Ulm - Hoffenheim II 4:1 (1:1, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
10.04.2021
14:00Altenholz - SC Weiche-08 II CAN.  
14:00Bordesholm - Frisia Risum-Lindholm CAN.  
14:00Dornbreite Lubeck - Lubeck II CAN.  
14:00Husumer - Kronshagen CAN.  
14:00Neumunster - Oldenburger CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
10.04.2021
14:00Baunatal - Friedberg POSTP.  
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
10.04.2021
14:00Dachau - TSV 1880 Wasserburg POSTP.  
14:00Ismaning - Pipinsried POSTP.  
14:00Pullach - Schwabmunchen POSTP.  
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
10.04.2021
14:00Dorfmerkingen - Pforzheim POSTP.  
14:00Freiberg - Goppinger SV POSTP.  
14:00Ravensburg - Backnang POSTP.  
14:00Sandhausen II - Bruchsal POSTP.  
14:00Stutt. Kickers - Walldorf II POSTP.  
14:00TSV Ilshofen - Linx POSTP.  
GreeceGreece: Football League    
10.04.2021
14:00Asteras Vlachioti - Niki Volos 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Ialisos - Santorini 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Kozani - Panserraikos 0:2 (0:0, 0:2)
14:00O. Volos - Apollon Pontou 1:0 (0:0, 1:0)
14:00PAE Egaleo - Aspropyrgos Enosis 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Rodos - Kalamata 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Thesprotos - PO Triglia 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Veria - Almopos 2:0 (0:0, 2:0)
GreeceGreece: Super League    
10.04.2021
14:00Volos - Panetolikos 3:1 (3:1, 0:0)
HungaryHungary: NB III - West    
10.04.2021
14:00Tatabanya - Nagyatadi 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
10.04.2021
14:00Afragolese - Torres 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie B    
10.04.2021
14:00Ascoli - Monza 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Brescia - Pescara 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Cremonese - Pordenone 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Entella - Salernitana 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Lecce - Spal 1:2 (1:1, 0:1)
KenyaKenya: Premier League    
10.04.2021
14:00Leopards - Bidco United POSTP.  
14:00Vihiga United - Tusker POSTP.  
14:00Western Stima - Bandari POSTP.  
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
10.04.2021
14:00FK Liepaja - Valmiera 1:2 (1:1, 0:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
10.04.2021
14:00BFA Vilnius - Zalgiris 2 4:8 (1:4, 3:4)
MaltaMalta: Premier League    
10.04.2021
14:00Hamrun - Sliema CAN.  
14:00Hibernians - Gzira CAN.  
MauritiusMauritius: Mauritian League    
10.04.2021
14:00Cercle De Joachim - Grande Riviere POSTP.  
14:00La Cure Sylvester - Entente Boulet POSTP.  
14:00Pamplemousses - Bolton City POSTP.  
MontenegroMontenegro: Druga Liga    
10.04.2021
14:00Jedinstvo - Arsenal Tivat 1:1 (1:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
10.04.2021
14:00Floro - Halden POSTP.  
PolandPoland: III Liga - Group I    
10.04.2021
14:00KS Kutno - Sokol Aleksandrow L. 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
10.04.2021
14:00Chemik Police - Baltyk Koszalin 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Swinoujscie - Nielba Wagrowiec 3:3 (1:2, 2:1)
RussiaRussia: PFL - Group 1    
10.04.2021
14:00Dynamo Stavropol - Yessentuki 2:2 (1:1, 1:1)
RussiaRussia: PFL - Group 4    
10.04.2021
14:00Lada Dimitrovgrad - FK Novosibirsk 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Lada Togliatti - Dynamo Barnaul 1:2 (1:1, 0:1)
SeychellesSeychelles: First Division League    
10.04.2021
14:00Real Maldives - St Michel United CAN.  
SpainSpain: LaLiga    
10.04.2021
14:00Getafe - Cadiz CF 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: LaLiga2    
10.04.2021
14:00Ponferradina - Fuenlabrada 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
10.04.2021
14:00Torns - Linkoping City 2:0 (1:0, 1:0)
SyriaSyria: Premier League    
10.04.2021
14:00Al-Ittihad - Tishreen 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Al Jaish - Horriya 4:0 (1:0, 3:0)
14:00Al Karamah - Al Wahda 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Al Taliya - Al-Sahel 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Harjaleh - Wathbah 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Hottin - Foutoua 2:2 (2:0, 0:2)
14:00Jableh - Al Shorta 2:2 (1:1, 1:1)
ThailandThailand: Thai League 2    
10.04.2021
14:00Khonkaen Utd. - Phrae 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Nakhon Pathom - Chainat 2:0 (1:0, 1:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
10.04.2021
14:00Kramatorsk - Ahrobiznes Volochysk 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Obolon - Nyva Ternopil 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Veres-Rivne - VPK-Agro 1:0 (0:0, 1:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
10.04.2021
14:00Chernihiv - Karpaty 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Kryvbas - Peremoga Dnipro 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
10.04.2021
14:00Ekenas - Keski-Uusimaa 3:2 (1:0, 2:2)
14:00Ekenas - Mariehamn CAN.  
14:00Gnistan - Honka Akatemia 0:3  
14:00KaaPo - Peimari United POSTP.  
WorldWorld: Friendly International Women    
10.04.2021
14:00Armenia W - Jordan W 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Mexico W - Slovakia W 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly Women    
10.04.2021
14:00Eskilstuna United W - Norrkoping W 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Hammarby W - Uppsala W CAN.  
14:00Hammarby W - Orebro W 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Kristianstads W - Kalmar W 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Vaxjo DFF W - Vittsjo W 0:2 (0:2, 0:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
10.04.2021
14:30A. Lustenau - SK Rapid Vienna (Am) 3:2 (1:2, 2:0)
14:30Lafnitz - Liefering 1:4 (0:1, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BI) - Group B    
10.04.2021
14:30Babice u Rosic - Lazanky POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group B    
10.04.2021
14:30Chlumin - Dolany B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group B    
10.04.2021
14:30Dobronin - Pocitky POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group B    
10.04.2021
14:30Drinov - Uzice POSTP.  
14:30Postrizin - Uhy POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ME) - Group A    
10.04.2021
14:30Tuhan - Citov POSTP.  
14:30Velky Borek B - Vsetaty POSTP.  
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
10.04.2021
14:30Freiburger - Bissingen POSTP.  
MalawiMalawi: Super League    
10.04.2021
14:30MAFCO - Big Bullets 0:0  
14:30Mighty Tigers - Civo Utd 1:1  
14:30Mighty Wanderers - Chitipa United 3:0  
14:30Moyale Barracks - Ekwendeni Hammers 3:2  
14:30TN Stars - Karonga United 1:0  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
10.04.2021
14:30ACV Assen - Sportlust CAN.  
14:30Ajax (Am) - Lisse CAN.  
14:30Excelsior 31 - Barendrecht CAN.  
14:30Hoek - VV DOVO CAN.  
14:30Staphorst - ODIN '59 CAN.  
14:30SteDoCo - GOES CAN.  
14:30VVOG - DVS '33 Ermelo CAN.  
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
10.04.2021
14:30Slovan Bratislava B - FC Kosice 0:4 (0:0, 0:4)
WorldWorld: Club Friendly    
10.04.2021
14:30TPS - HIFK 0:1 (0:0, 0:1)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
10.04.2021
14:45MTK Budapest - Budafoki 0:0 (0:0, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
10.04.2021
15:00WSC Wels - Deutschlandsberger POSTP.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
10.04.2021
15:00Slutsk - Zhodino 2:0 (0:0, 2:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
10.04.2021
15:00Shakhter Soligorsk 2 - Smorgon 2 5:0 (2:0, 3:0)
15:00Slavia Mozyr 2 - Vitebsk 2 1:3 (0:0, 1:3)
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
10.04.2021
15:00Gremio Sorriso - Acao 1:1  
BulgariaBulgaria: Third League - South-West    
10.04.2021
15:00Bansko - Velbazhd 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Belasitsa - Razlog 2:0 (0:0, 2:0)
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
10.04.2021
15:00Botev Novi Pazar - Shumen 2007 1:2 (0:1, 1:1)
BulgariaBulgaria: Third League - South-West    
10.04.2021
15:00Chavdar Etropole - Rilski Sportist 4:0  
15:00Chepintsi - Vihren 0:3 (0:2, 0:1)
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
10.04.2021
15:00Dunav Ruse - Chernomorets Balchik 1:0 (0:0, 1:0)
BulgariaBulgaria: Third League - South-West    
10.04.2021
15:00Gotse Delchev - Perun 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Kyustendil - Balkan Botevgrad 3:3 (2:1, 1:2)
15:00Marek - Botev Ihtiman 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Oborishte - Slivnishki Geroy 1:0  
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
10.04.2021
15:00Svetkavitsa - Septemvri Tervel 0:1 (0:1, 0:0)
BulgariaBulgaria: Third League - South-West    
10.04.2021
15:00Vladaya - Nadezhda Dobroslavci 2:0  
CameroonCameroon: Elite One    
10.04.2021
15:00Bamboutos FC - Union Douala 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Colombe Lobo - Young Sports 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Dragon de Yaounde - Yafoot 3:1 (1:1, 2:0)
CyprusCyprus: Division 2    
10.04.2021
15:00Alki Oroklini - Othellos Athienou 1:2 (0:2, 1:0)
15:00ASIL Lysi - Sotiras 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Digenis Akritas - Anagennisi Derynia 1:2 (0:2, 1:0)
15:00Kouris Erimi - Aris 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Omonia Aradippou - Xylotympou 1:4 (1:2, 0:2)
15:00Paeek - Chloraka 4:0 (3:0, 1:0)
15:00Thoi Lakatamias - Achyronas Liopetriou 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Zakakiou - Ypsonas 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (CB)    
10.04.2021
15:00Borek - Nove Hrady POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (OC)    
10.04.2021
15:00Kralova - Drahanovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PU)    
10.04.2021
15:00Lazne Bohdanec B - Dasice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
10.04.2021
15:00Ledvice - Nestemice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (OC)    
10.04.2021
15:00Libava - Moravska Huzova POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (DO)    
10.04.2021
15:00Meclov B - Ceska Kubice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (OLK) - Group C    
10.04.2021
15:00Mikulovice - Sudkov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (NA)    
10.04.2021
15:00Otovice - Bozanov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JE)    
10.04.2021
15:00Skorosice - Javornik POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (JHC) - Group B    
10.04.2021
15:00Stachy - Sedlice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (UL)    
10.04.2021
15:00Telnice - Dubice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
10.04.2021
15:00Trstenice - Marianske Lazne B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
10.04.2021
15:00Vimperk - Sokol Olesnice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (STC) - Group C    
10.04.2021
15:00Vrdy - Liblice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (CL) - Group B    
10.04.2021
15:00Zahradky - Lok. Ceska Lipa B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10.04.2021
15:00Hvezda Cheb - Sedlcany POSTP.  
15:00Hvezda Cheb - Marianske Lazne POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10.04.2021
15:00Protivin - Tyn nad Vltavou POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
10.04.2021
15:00Frantiskovy Lazne - Lomnice POSTP.  
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
10.04.2021
15:00BK Frem - SfB-Oure 3:2 (2:0, 1:2)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
10.04.2021
15:00Bronshoj - Hellerup 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Skovshoved - Slagelse 0:1 (0:1, 0:0)
FranceFrance: Ligue 2    
10.04.2021
15:00Paris FC - Troyes 1:1 (1:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
10.04.2021
15:00OSC Bremerhaven - Werder Bremen III CAN.  
15:00OSC Bremerhaven - Aumund-Vegesack CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
10.04.2021
15:00Erlensee - Flieden POSTP.  
15:00Hunfelder - Viktoria Griesheim POSTP.  
15:00TUS Dietkirchen - Hessen Dreieich POSTP.  
15:00Waldgirmes - Eddersheim POSTP.  
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
10.04.2021
15:00Kirchanschoring - Munich 1860 II POSTP.  
ItalyItaly: Serie A    
10.04.2021
15:00Spezia - Crotone 3:2 (0:1, 3:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
10.04.2021
15:00Aglianese Calcio - Fiorenzuola 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
10.04.2021
15:00AlbinoLeffe - Carrarese 3:0 (2:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
10.04.2021
15:00Bra - Lavagnese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
10.04.2021
15:00Brusaporto - Sona 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
10.04.2021
15:00Caldiero Terme - Cjarlins Muzane 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Cartigliano - ArzignanoChiampo 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
10.04.2021
15:00Ciserano-Bergamo - NibionnOggiono 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
10.04.2021
15:00HSL Derthona - Arconatese 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Imperia - Fossano 2:3 (1:1, 1:2)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
10.04.2021
15:00Latina - Latte Dolce 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
10.04.2021
15:00Luparense - Ambrosiana 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Montebelluna - Este 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
10.04.2021
15:00Montevarchi Calcio - Trestina 3:3 (2:0, 1:3)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
10.04.2021
15:00Nocerina - Nuova Florida 1:2 (0:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
10.04.2021
15:00Palermo - Vibonese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
10.04.2021
15:00PDHA - Sanremese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
10.04.2021
15:00Prato - Real Forte Querceta 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Pro Livorno - Lentigione 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
10.04.2021
15:00Real Calepina - Tritium 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
10.04.2021
15:00Saluzzo - Castellanzese 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Sestri Levante - Casale 3:1 (2:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
10.04.2021
15:00Trastevere Calcio - San Donato 2:3 (0:1, 2:2)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
10.04.2021
15:00USD Casatese - Scanzorosciate 4:3 (1:2, 3:1)
15:00Villa Alme - Vis Nova Giussano 4:1 (4:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
10.04.2021
15:00Virtus Bolzano - Campodarsego 2:1 (2:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
10.04.2021
15:00Vis Artena - Lanusei Calcio 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Primavera 1    
10.04.2021
15:00AS Roma U19 - Fiorentina U19 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Sampdoria U19 - Genoa U19 3:1 (1:1, 2:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
10.04.2021
15:00Brescia U19 - Pordenone U19 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Cittadella U19 - Cremonese U19 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Monza U19 - Verona U19 2:4 (2:1, 0:3)
15:00Reggina U19 - Entella U19 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Salernitana U19 - Pescara U19 POSTP.  
15:00Udinese U19 - Chievo U19 1:3 (1:3, 0:0)
15:00Venezia U19 - Reggiana U19 2:3 (1:2, 1:1)
15:00Vicenza U19 - Parma U19 4:1 (4:1, 0:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
10.04.2021
15:00FC Astana - Atyrau 6:2 (3:1, 3:1)
KosovoKosovo: Superliga    
10.04.2021
15:00FC Ballkani - FC Besa 4:1 (1:1, 3:0)
15:00Gjilani - Feronikeli 1:0 (1:0, 0:0)
MalaysiaMalaysia: Super League    
10.04.2021
15:00Johor DT - Petaling Jaya CFC 3:0 (3:0, 0:0)
15:00Kuala Lumpur City - Sri Pahang 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Selangor - Perak 3:1 (2:0, 1:1)
15:00UiTM - Melaka United 0:3 (0:1, 0:2)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
10.04.2021
15:00Sarawak Utd. - Skuad Projek 7:1 (4:0, 3:1)
MozambiqueMozambique: Mocambola    
10.04.2021
15:00Black Bulls - LD Maputo POSTP.  
15:00Costa do Sol - Desportivo Maputo POSTP.  
15:00Ferroviario Beira - Ferroviario Maputo POSTP.  
15:00Ferroviario Lichinga - UD Songo POSTP.  
15:00Ferroviario Nampula - ENH Vilankulo POSTP.  
15:00Incomati Xinavane - Matchedje Mocuba POSTP.  
15:00Textafrica - Ferroviario Nacala POSTP.  
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
10.04.2021
15:00Excelsior Maassluis - IJsselmeervogels CAN.  
15:00Jong Volendam - AFC CAN.  
15:00Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys CAN.  
15:00Spakenburg - Noordwijk CAN.  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
10.04.2021
15:00Sparta Nijkerk - Harkemase Boys CAN.  
15:00Ter Leede - VVSB CAN.  
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
10.04.2021
15:00Senja - Tromsdalen POSTP.  
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
10.04.2021
15:00Arendal - Oygarden POSTP.  
15:00Flekkeroy - Egersunds POSTP.  
15:00Skeid - Nardo POSTP.  
15:00V. Haugesund - Notodden POSTP.  
PolandPoland: Ekstraklasa    
10.04.2021
15:00Pogon Szczecin - Wisla Plock 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: Division 1    
10.04.2021
15:00R. Rzeszow - LKS Lodz 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
10.04.2021
15:00Garbarnia - Chojniczanka 2:1 (0:1, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
10.04.2021
15:00Concordia Elblag - Wikielec 4:3 (2:3, 2:0)
15:00Legia II - Biala Piska 3:1 (1:0, 2:1)
15:00T. Mazowiecki - Ursus Warszawa 1:0 (0:0, 1:0)
15:00W. Mazowieckie - Blonianka Blonie 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Zambrow - Radomsko 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
10.04.2021
15:00Unia Janikowo - Gryf Wejherowo 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group III    
10.04.2021
15:00Warta Gorzow - Piast Zmigrod 4:0 (2:0, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
10.04.2021
15:00Hetman Zamosc - Cracovia 2 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Sandomierz - Stal Krasnik 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: PFL - Group 1    
10.04.2021
15:00Kuban - Krasnodar 3 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Mashuk - Maykop 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Spartak Nalchik - Chernomorets Novorossijsk 0:2 (0:2, 0:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
10.04.2021
15:00Cailungo - Tre Fiori CAN.  
15:00Faetano - Murata CAN.  
15:00Fiorentino - Murata 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Folgore - Juvenes/Dogana CAN.  
15:00Folgore - San Giovanni 3:0 (1:0, 2:0)
15:00La Fiorita - Juvenes/Dogana 6:0 (3:0, 3:0)
15:00La Fiorita - Fiorentino CAN.  
15:00Libertas - Domagnano 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Libertas - San Giovanni CAN.  
15:00Pennarossa - Cosmos CAN.  
15:00Tre Penne - Virtus CAN.  
SloveniaSlovenia: 3. SNL - West    
10.04.2021
15:00Fama Vipava - Ziri POSTP.  
15:00Grosuplje - Ilirija POSTP.  
15:00Ljubljana Svoboda - Sencur POSTP.  
15:00Postojna - Zagorje POSTP.  
15:00Sava Kranj - Skofja Loka POSTP.  
15:00Sobec Lesce - Izola POSTP.  
15:00Tolmin - NK Adria POSTP.  
South AfricaSouth Africa: Premier League    
10.04.2021
15:00Cape Town City - Supersport Utd 3:0 (1:0, 2:0)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
10.04.2021
15:00Bizana Pondo Chiefs - Pretoria U. 2:3 (2:1, 0:2)
15:00Cape Umoya United - TS Sporting 5:0 (2:0, 3:0)
15:00Free State Stars - Royal AM 1:1 (1:0, 0:1)
15:00JDR Stars - Pretoria Callies 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Richards Bay - Polokwane 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Steenberg United - Uthongathi 2:1 (1:0, 1:1)
SwedenSweden: Allsvenskan    
10.04.2021
15:00Malmo FF - Hammarby 3:2 (2:2, 1:0)
SwedenSweden: Superettan    
10.04.2021
15:00Falkenbergs - GAIS 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Landskrona - Varnamo 2:0 (1:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
10.04.2021
15:00Atvidabergs - Trollhattan 0:2 (0:2, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
10.04.2021
15:00Basel II - YF Juventus POSTP.  
15:00Sion II - Stade Nyonnais 0:0 (0:0, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
10.04.2021
15:00Gwambina - Coastal Union 4:0 (3:0, 1:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
10.04.2021
15:00Rizespor - Trabzonspor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
10.04.2021
15:00Samsunspor - Balikesirspor 1:0 (0:0, 1:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
10.04.2021
15:00Alliance - Metalist 1925 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Hirnyk-Sport - Mykolaiv 0:3 (0:2, 0:1)
15:00Prykarpattya - Kremin 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
10.04.2021
15:00South Africa W - Zambia W 3:1 (2:1, 1:0)
ZambiaZambia: Super League    
10.04.2021
15:00Kabwe - Young Green Eagles 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Lumwana Radiants - Buildcon 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Prison Leopards - Nkwazi 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Zanaco - Lusaka Dynamos 2:1 (1:0, 1:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Prva Liga - RS    
10.04.2021
15:30Novi Grad - Tekstilac 1:1 (0:0, 1:1)
15:30Podrinje Janja - Ljubic Prnjavor 0:3 (0:0, 0:3)
15:30Prijedor - Leotar 2:3 (1:2, 1:1)
15:30Slavija - Zvijezda 09 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Sloga Doboj - Kozarska Dubica 2:3 (2:1, 0:2)
15:30Sutjeska Foca - Modrica 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Zeljeznicar Banja Luka - Drina Zvornik 6:2 (1:0, 5:2)
CroatiaCroatia: 3. HNL West    
10.04.2021
15:30Vinodol - Cres 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (OC)    
10.04.2021
15:30Babice - Tesetice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (VYS) - Group A    
10.04.2021
15:30Batelov - Sokol Lipa POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PV) - Group A    
10.04.2021
15:30Bedihost - Kostelec na Hane B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (JI)    
10.04.2021
15:30Bedrichov B - Puklice B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JE)    
10.04.2021
15:30Bela pod Pradedem - Supikovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BM)    
10.04.2021
15:30Bilovice n. S. - Kohoutovice B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (OC)    
10.04.2021
15:30Blatec - Strelice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BV) - Group A    
10.04.2021
15:30Breclav B - Horni Vestonice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PV) - Group A    
10.04.2021
15:30Brodek u Prostejova B - Pavlovice u Kojetina POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BN) - Group A    
10.04.2021
15:30Bukovany - Neveklov B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BN) - Group A    
10.04.2021
15:30Cercany - Vrchotovy Janovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JE)    
10.04.2021
15:30Cerna Voda - Velke Kunetice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (CB)    
10.04.2021
15:30Cerny Dub - Divcice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (OC)    
10.04.2021
15:30Cervenka - Horka nad Moravou POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BN) - Group B    
10.04.2021
15:30Chocerady - Kamberk POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (VYS) - Group A    
10.04.2021
15:30Chotebor B - Havlickova Borova POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (BN)    
10.04.2021
15:30Dolni Kralovice - Nespeky B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ZL) - Group B    
10.04.2021
15:30Dolni Lhota - Nedasova Lhota POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (OC)    
10.04.2021
15:30Doloplazy B - Jirikov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BN) - Group A    
10.04.2021
15:30Drachkov - Sobehrdy POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PB) - Group A    
10.04.2021
15:30Drahlin - D. Hbity POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JN)    
10.04.2021
15:30Drzkov B - Tanvald POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
10.04.2021
15:30Dub nad Moravou - Kojetin-Kovalovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (TR) - Group A    
10.04.2021
15:30Dukovany B - Radkovice POSTP.  
15:30FS Trebic B - Valec B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (ZN) - Group A    
10.04.2021
15:30Greslove Myto - Vranov n. D. POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group A    
10.04.2021
15:30Halenkov - Choryne POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (VYS) - Group B    
10.04.2021
15:30Hamry nad Sazavou - FS Trebic POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (SU) - Group A    
10.04.2021
15:30Hanusovice - Brnicko POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (TR)    
10.04.2021
15:30Hartvikovice - Vladislav POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
10.04.2021
15:30Havlickuv Brod B - Stoky POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
10.04.2021
15:30Hermanice - Frydlant n. O. POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (BV)    
10.04.2021
15:30Hlohovec - SK Krumvir B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (JI)    
10.04.2021
15:30Hodice - Smrcna POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PE)    
10.04.2021
15:30Horepnik - Novy Rychnov B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (OLK) - Group A    
10.04.2021
15:30Horni Mostenice - Radslavice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (CB)    
10.04.2021
15:30Horni Stropnice - Lisov B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PE)    
10.04.2021
15:30Horni Ves - Kosetice B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ZN)    
10.04.2021
15:30Hosteradice - Suchohrdly POSTP.  
15:30Hostim - Raksice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (NB)    
10.04.2021
15:30Hruby Jesenik - Kovanice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
10.04.2021
15:30Humpolec B - Novy Rychnov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PE)    
10.04.2021
15:30Humpolec C - Cernovice B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ZL)    
10.04.2021
15:30Hvozdna - Mladcova B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BV) - Group B    
10.04.2021
15:30Ivan B - Sitborice B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BN) - Group A    
10.04.2021
15:30Jablonna - Struharov B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JI)    
10.04.2021
15:30Jamne - Cejle POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JN)    
10.04.2021
15:30Jenisovice B - Zasada POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (PB) - Group A    
10.04.2021
15:30Jince B - Rozmital B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PE)    
10.04.2021
15:30Jirice - Lukavec POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (JN)    
10.04.2021
15:30Jiskra Mseno C - Korenov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group C    
10.04.2021
15:30Jiskra Stare Mesto - Vlcnov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group A    
10.04.2021
15:30Jurinka - Vigantice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
10.04.2021
15:30Kamenice nad Lipou - SK Kostelec POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (HB) - Group A    
10.04.2021
15:30Kerkov B - Smolovy B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (OLK) - Group A    
10.04.2021
15:30Klenovice na Hane - Jezernice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BV) - Group B    
10.04.2021
15:30Klobouky u Brna - Pohorelice B/Cvrcovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JN)    
10.04.2021
15:30Kokonin - Hodkovice nad Mohelkou B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PB)    
10.04.2021
15:30Kosova Hora - Trhove Dusniky POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JN)    
10.04.2021
15:30Kovo - Jiskra Mseno B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group A    
10.04.2021
15:30Krhova - Prostredni Becva POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (BN)    
10.04.2021
15:30Krivsoudov - Tynec nad Sazavou POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (PB) - Group A    
10.04.2021
15:30Laz - Bohutin B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (HB)    
10.04.2021
15:30Ledec nad Sazavou B - Ceska Bela POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (SU)    
10.04.2021
15:30Lesnice B - Stare Mesto POSTP.  
15:30Lestina - Mohelnice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (HB) - Group B    
10.04.2021
15:30Lestina B - Hnevkovice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BN) - Group B    
10.04.2021
15:30Libez - Zdislavice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (SU) - Group B    
10.04.2021
15:30Libiva - Lostice C POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
10.04.2021
15:30Lipnik nad Becvou - Nove Sady B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (JE)    
10.04.2021
15:30Lipova - lazne - Velka Kras POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (SU)    
10.04.2021
15:30Lostice B - Hrabisin POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (NB)    
10.04.2021
15:30Loucen - Vsejany POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group B    
10.04.2021
15:30Louky - Admira Hulin POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (OC)    
10.04.2021
15:30Luzice - Dlouha Loucka POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
10.04.2021
15:30Maletin - Bohdikov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ZN) - Group A    
10.04.2021
15:30Micmanice - Blizkovice B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (BV) - Group A    
10.04.2021
15:30Mikulov - V. Pavlovice B/Starovicky POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group B    
10.04.2021
15:30Mladcova - Jaroslavice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (OC)    
10.04.2021
15:30Mladejovice - Drahlov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (TR) - Group A    
10.04.2021
15:30Mohelno - Hodov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (CB)    
10.04.2021
15:30Mokre - Ctyri Dvory B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (TR)    
10.04.2021
15:30Moravske Budejovice B - Pysel POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BN) - Group B    
10.04.2021
15:30Naceradec - Olbramovice B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (OC)    
10.04.2021
15:30Naklo - Nedvezi POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
10.04.2021
15:30Namest na Hane - Retezarna C.Ves POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (ZL) - Group B    
10.04.2021
15:30Nedasov B - Rokytnice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (VYS) - Group B    
10.04.2021
15:30Nedvedice - Stonarov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP IV. tridy (BI) - Group B    
10.04.2021
15:30Nova Ves - V. Kninice POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (ZR)    
10.04.2021
15:30Nova Ves B - Bystrice n. Pern. B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP III. tridy (JN)    
10.04.2021
15:30Nova Ves n. N. - Lucany nad Nisou B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
10.04.2021
15:30Olesnice u Bouzova - Olomouc-Chomoutov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (ZLK) - Group C    
10.04.2021
15:30O. Nova Ves - Zdounky POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (SU)    
10.04.2021
15:30Oskava - Rapotin B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (BI)    
10.04.2021
15:30Oslavany - Orechov POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (OLK) - Group A    
10.04.2021
15:30Otaslavice - Kojetin-Kovalovice B POSTP.  
Czech RepublicCzech Republic: OP II. tridy (PE)    
10.04.2021