Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
USAUSA: USL League Two    
00:00Ann Arbor - Flint City CAN.  
USAUSA: USL League One    
01:00New England II - Tormenta CAN.  
USAUSA: USL League Two    
01:00Lehigh Valley - West Chester Utd CAN.  
01:00Lionsbridge - Virginia Beach CAN.  
01:30Asheville City - Charlotte Independ. 2 CAN.  
01:30Bantams - East Atlanta CAN.  
02:00AHFC Royals - Corpus Christi FC CAN.  
02:00Chicago United - Menace CAN.  
02:00Euro New York - Westchester CAN.  
02:00Houston FC - Texas United CAN.  
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
10:30Badak Lampung - Tiga Naga CAN.  
10:30Muba United - PSPS Riau CAN.  
10:30Persekat Tegal - PSKC Cimahi CAN.  
10:30Perserang Serang - Semen Padang CAN.  
10:30PSIM Yogyakarta - Cilegon United CAN.  
10:30Sriwijaya - PSMS Medan CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
11:30Brann - Asane 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: DFB Pokal Women    
13:00Arminia Bielefeld W - Sand W 3:2 (0:1, 3:1)
13:15Potsdam W - SGS Essen W 1:3 (1:2, 0:1)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
14:00AS Djerba - Oued Ellil CAN.  
14:00AS Marsa - Menzel Bouzelfa CAN.  
14:00Gabes - Olympique Beja CAN.  
14:00Gafsa - SS Sfaxien CAN.  
14:00Hamam-Sousse - Stade Gabesien CAN.  
14:00Jendouba Sport - Kasserine CAN.  
14:00Msaken - Sidi Bouzid CAN.  
14:00Rejiche - ES Djerba CAN.  
14:00Sbikha - CO Medenine CAN.  
14:00Sfax Railways - Rades CAN.  
14:00Sporting Ben Arous - Ariana CAN.  
14:00Zarzis - Menzel Bourguiba CAN.  
ArmeniaArmenia: First League    
15:00Ararat Yerevan 2 - Alashkert 2 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Lernayin Artsakh - Masis POSTP.  
15:00Shirak Gyumri 2 - Sevan 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
15:00Polkowice - Legionowo 1:2 (0:1, 1:1)
SerbiaSerbia: Serbian Cup    
15:00Cukaricki - Radnicki Nis 3:2 (1:2, 2:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Youth League    
15:00Merw U21 - Sagadam U21 4:2 (1:1, 3:1)
KosovoKosovo: Kosovar Cup    
16:00FC Ballkani - Feronikeli 0:0 (0:0, 0:0)
SyriaSyria: Premier League    
16:00Al Jazira - Al Nawaeir 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Al-Sahel - Al Jaish 0:4 (0:2, 0:2)
16:00Al Shorta - Al Wahda 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Al Taliya - Al Karamah 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Hottin - Foutoua 4:1 (1:0, 3:1)
16:00Jableh - Al-Ittihad 0:4 (0:3, 0:1)
16:00Wathbah - Tishreen 2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: Friendly International    
16:00Denmark U18 - France U18 CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Slovan Bratislava - Nitra 2:1 (1:1, 1:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
16:30Ararat-Armenia - Lori 0:0 (0:0, 0:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
17:00Bylis - KF Tirana 1:3 (0:2, 1:1)
17:00Flamurtari - Vllaznia 1:3 (0:0, 1:3)
17:00Kukesi - Luftetari Gjirokastra 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Laci - Teuta 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Usti nad Labem - Vlasim 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
17:00Horni Jiretin - Krupka CAN.  
PolandPoland: Division 2    
17:00Elana Torun - S. Rzeszow 1:4 (0:1, 1:3)
17:00Gryf Wejherowo - Pogon Siedlce 2:3 (1:3, 1:0)
17:00Lech Poznan 2 - Garbarnia 2:2 (1:1, 1:1)
17:00Pruszkow - Bytovia Bytow 0:2 (0:1, 0:1)
17:00R. Rzeszow - Blekitni Stargard 1:1 (1:0, 0:1)
17:00S. Wola - Elblag 2:2 (0:1, 2:1)
WorldWorld: Club Friendly    
17:00O. Ljubljana - Nafta 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Radomlje - Dob 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Zivanice - Pardubice B 1:2 (0:1, 1:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group B    
17:30SalPa - P-Iirot Rauma CAN.  
MontenegroMontenegro: Druga Liga    
17:30Arsenal Tivat - Lovcen 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Decic - Bokelj 2:1 (1:0, 1:1)
17:30Jedinstvo - Ibar 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Jezero - Otrant 2:0 (2:0, 0:0)
17:30Mornar Bar - Drezga 1:1 (0:0, 1:1)
SerbiaSerbia: Serbian Cup    
17:30Radnik - Partizan 1:2 (1:2, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
17:30Bohumin - Bilovec 4:1 (2:1, 2:0)
17:30Kromeriz - Blansko 0:2 (0:2, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
18:00Ceske Budejovice - Sigma Olomouc 2:0 (0:0, 2:0)
18:00Opava - Bohemians 1905 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Ostrava - Plzen 0:2 (0:1, 0:1)
18:00Slovacko - Karvina 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
18:00Sokolov - FK Pardubice 1:2 (0:1, 1:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:00Kalju - Levadia 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Narva - Tulevik 0:2 (0:1, 0:1)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
18:00Grbalj - Zeta 0:2 (0:1, 0:1)
18:00Sutjeska - OFK Petrovac 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
18:00Iceland - Faroe Islands CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
18:00Benesov - Plzen B 1:6 (1:3, 0:3)
18:00Breclav - Znojmo CAN.  
PolandPoland: Division 1    
18:10GKS Jastrzebie - Warta Poznan 1:2 (1:1, 0:1)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
18:30LASK - Hartberg 1:2 (1:1, 0:1)
18:30Sturm Graz - Wolfsberger AC 1:2 (0:1, 1:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:30Paide - Flora 1:3 (1:1, 0:2)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
18:30Hannover - SG Dynamo Dresden 3:0 (3:0, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:45Hapoel Hadera - Nes Tziona 2:2 (0:0, 2:2)
GermanyGermany: 3. Liga    
19:00Bayern II - Preussen Munster 3:2 (2:2, 1:0)
19:00Duisburg - Jena 1:1 (1:0, 0:1)
19:00Hallescher - Braunschweig 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: DFB Pokal Women    
19:00Gutersloh W - Wolfsburg W 0:3 (0:1, 0:2)
WorldWorld: Club Friendly    
19:00Ilves 2 - HJS Akatemia 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
19:10Widzew Lodz - Skra 1:2 (0:0, 1:2)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:30Hapoel Haifa - H. Beer Sheva 1:1 (0:0, 1:1)
19:45Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 2:0 (1:0, 1:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
20:00Partizani - Skenderbeu 1:2 (0:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
20:00Sparta Prague - Teplice 3:0 (3:0, 0:0)
HungaryHungary: Hungarian Cup    
20:00Honved - Mezokovesd-Zsory 2:1 (1:1, 1:0)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
20:00Iskra - Kom Podgorica 2:0 (2:0, 0:0)
20:00Rudar - FK Podgorica 0:3 (0:1, 0:2)
20:00Titograd - Buducnost 1:3 (1:1, 0:2)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
20:00Portimonense - Gil Vicente 1:0 (0:0, 1:0)
SerbiaSerbia: Serbian Cup    
20:00Vojvodina - Mladost 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:4)
PolandPoland: Division 2    
20:05GKS Katowice - Leczna 2:1 (1:1, 1:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
20:30Salzburg - Rapid Vienna 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
20:30Werder Bremen - Eintracht Frankfurt 0:3 (0:0, 0:3)
GermanyGermany: 3. Liga    
20:30Chemnitzer - Grossaspach 0:1 (0:0, 0:1)
20:30Kaiserslautern - Munich 1860 1:1 (1:1, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:30Municipal - Iztapa CAN.  
PolandPoland: Division 1    
20:40Ol. Grudziadz - Podbeskidzie 1:2 (0:1, 1:1)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
22:00Escazucena - FC Desamparados 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 0:0, 4:1)
USAUSA: USL League One    
22:00Toronto FC II - Richmond Kickers CAN.  
USAUSA: USL League Two    
22:00Treasure Coast - Daytona CAN.  
PortugalPortugal: Primeira Liga    
22:15Famalicao - FC Porto 2:1 (0:0, 2:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
22:30Guastatoya - Antigua CAN.  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00Marineros - San Carlos 1:2 (1:1, 0:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
23:00Santa Lucia - Coban Imperial CAN.  
23:30Sanarate - Comunicaciones CAN.  
USAUSA: USL League Two    
23:30Bermuda Bascome - Reading CAN.  
04.06.2020
00:00Miami City - Florida Elite CAN.  
00:00Tampa Bay U23 - Sarasota CAN.  
01:00Boston Bolts - Portland Phoenix CAN.  
01:00Dayton - Louisville City U23 CAN.  
01:00Evergreen - Ocean City CAN.  
01:00North Carolina Fusion U23 - West Virginia CAN.  
01:00South Bend Lions - Louisville City U23 CAN.  
01:00Wake FC - North Carolina FC U23 CAN.  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
04.06.2020
01:10Santos DG - Zeledon 3:1 (1:0, 2:1)
01:15Cartagines - Herediano 1:4 (0:1, 1:3)
USAUSA: USL League Two    
04.06.2020
01:30Bantams - Charlotte Eagles CAN.  
01:30Weston - The Villages CAN.  
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
04.06.2020
02:00Siquinala - Deportivo Mixco CAN.  
USAUSA: USL Championship    
04.06.2020
02:00Memphis - Tampa Bay CAN.  
USAUSA: USL League Two    
04.06.2020
02:00Cedar - Manhattan CAN.  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
04.06.2020
04:00Saprissa - ADR Jicaral 2:2 (1:1, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
04.06.2020
04:00Xelaju - Malacateco CAN.  
USAUSA: USL League Two    
04.06.2020
04:00Sound FC - TSS Rovers CAN.