Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
USAUSA: USL League Two    
00:30Philadelphia Lone Star - Ocean City CAN.  
USAUSA: USL Championship    
01:00Hartford Athletic - Tampa Bay CAN.  
USAUSA: USL League Two    
01:00Charlotte Eagles - Charlotte Independ. 2 CAN.  
01:00Daytona - Weston CAN.  
01:00Florida Elite - Tampa Bay U23 CAN.  
01:00North Carolina FC U23 - Tobacco Road CAN.  
01:00Sarasota - Treasure Coast CAN.  
01:00Tormenta II - Peachtree City MOBA CAN.  
01:00Wake FC - North Carolina Fusion U23 CAN.  
01:00West Chester Utd - Lehigh Valley CAN.  
01:00Western Mass Pioneers - Seacoast Utd Phantoms CAN.  
USAUSA: NWSL Women    
01:00North Carolina Courage W - Washington Spirit W CAN.  
01:00Sky Blue W - Chicago W CAN.  
USAUSA: USL League Two    
01:30Asheville City - Dalton CAN.  
01:30Manhattan - Long Island CAN.  
01:30Southern Soccer Academy - East Atlanta CAN.  
USAUSA: USL Championship    
02:00Oklahoma City Energy - San Diego Loyal CAN.  
USAUSA: USL League Two    
02:00Cedar - Long Island CAN.  
02:00Euro New York - Westchester CAN.  
02:00Mississippi Brilla - AHFC Royals CAN.  
02:30Brazos Valley Cavalry - Houston FC CAN.  
02:30Kaw Valley - Thunder Bay Chill CAN.  
USAUSA: NWSL Women    
03:30Utah Royals W - Orlando Pride W CAN.  
USAUSA: USL Championship    
04:00Orange County SC - Portland 2 CAN.  
04:00Real Monarchs - Reno CAN.  
USAUSA: USL League One    
04:30Tucson - Forward Madison CAN.  
USAUSA: USL League Two    
04:30Breakers FC - Ventura CAN.  
TurkmenistanTurkmenistan: Youth League    
06:30Sagadam U21 - Energetik U21 3:1 (0:0, 3:1)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
07:00Wollongong Wolves - Rockdale City Suns CAN.  
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
07:00St Albans - Bentleigh Greens CAN.  
AustraliaAustralia: NPL NSW    
08:00Sydney Olympic - Manly Utd CAN.  
09:00North Shore Mariners - Druitt Town Rangers CAN.  
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
09:00Heidelberg Utd - Green Gully CAN.  
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
09:30Mitra Kukar - PS Hizbul Wathan CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
10:00Mokre Lazce - Stepankovice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
10:00Nove Sady B - Cechovice CAN.  
TaiwanTaiwan: Premier League    
10:00Hang Yuen - Red Lions 0:0 (0:0, 0:0)
10:00NTUS - Taichung 2:3 (1:1, 1:2)
10:00Taipower - Taipei Tatung 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Blansko - Uhersky Brod CAN.  
10:15Ostrava B - Slovacko B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
10:15Brumov - Skastice CAN.  
10:15Slavicin - Nove Sady CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
10:15Havirov - Trinec B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
10:15Lokomotiva CB - Sevetin CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
10:15Olympie Brezova B - Skalna CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
10:15Kunovice - Nivnice CAN.  
10:15Otrokovice B - Ujezdec-Tesov CAN.  
AustraliaAustralia: NPL NSW    
10:30Sydney FC U21 - Blacktown City CAN.  
AustriaAustria: 2. Liga    
10:30Floridsdorfer AC - A. Lustenau 2:1 (1:0, 1:1)
10:30Ried - Kapfenberg 5:0 (2:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
10:30Vyskov B - Rajhradice CAN.  
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
10:30Persis Solo - Balikpapan CAN.  
10:30PSCS Cilacap - Sulut Utd CAN.  
10:30Putra Sinar Giri - Persijap Jepara CAN.  
LithuaniaLithuania: I Lyga    
11:00Zalgiris 2 - Dainava Alytus 0:3 (0:0, 0:3)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
11:00Bucheon FC 1995 - Jeonnam 0:1 (0:1, 0:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
11:00Jitex W - Moron W 3:4 (2:0, 1:4)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Women    
12:00Zorka-BDU W - Dnepr Mogilev W 2:0 (1:0, 1:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Tallinna Kalev - Kalju 0:4 (0:2, 0:2)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00Levadia U21 - Elva 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Nomme Utd - Tammeka U21 3:1 (1:0, 2:1)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
12:00Daegu - Seoul 6:0 (3:0, 3:0)
12:00Gwangju FC - Busan 3:1 (0:1, 3:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
12:00Anyang - Asan 1:1 (0:1, 1:0)
SwedenSweden: Allsvenskan    
12:00Sirius - Djurgarden 0:2 (0:1, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
12:00Almeboda/Linneryd - Kristianstads 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
12:00Zvezdara - Batajnica 1:2 (0:2, 1:0)
DenmarkDenmark: 1st Division    
13:00Roskilde - Koge 2:2 (0:1, 2:1)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
13:00Dinamo Batumi - Merani Tbilisi CAN.  
13:00Dinamo Tbilisi - Telavi CAN.  
13:00Loco. Tbilisi - Samtredia CAN.  
13:00Saburtalo Tbilisi - Chikhura CAN.  
13:00Torpedo Kutaisi - Dila Gori CAN.  
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Jena - Uerdingen 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
13:00Orebro Syr. - Taby 1:0 (1:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
13:00Timra - Pitea CAN.  
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
13:00Prespa Birlik - Vinbergs POSTP.  
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
13:00Kumla - Gute 2:1 (1:1, 1:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
13:00Kvarnsvedens W - Mallbackens W 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Sunnana W - Sandvikens W 1:5 (0:4, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly Women    
13:00Eskilstuna United W - Linkopings W 0:1 (0:0, 0:1)
13:00Ytterby W - Herrestads AIF W 4:1 (3:0, 1:1)
PolandPoland: Division 2    
13:05R. Rzeszow - Leczna 1:1 (0:0, 1:1)
BangladeshBangladesh: Premier League    
13:30Baridhara - Bangladesh Police CAN.  
13:30Mohammedan - Sheikh Russel CAN.  
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Darmstadt - Hannover 3:2 (1:0, 2:2)
13:30Karlsruher - Stuttgart 2:1 (1:1, 1:0)
13:30St. Pauli - Aue 2:1 (2:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
13:30IFK Hassleholm - Osterlen FF POSTP.  
DenmarkDenmark: Superliga    
14:00Aalborg - Midtjylland 0:2 (0:2, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
14:00Helsingor - Middelfart 1:2 (0:1, 1:1)
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
14:00Koge W - BSF W 4:0 (2:0, 2:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
14:00Paide - Narva 2:1 (1:1, 1:0)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
14:00OLS Oulu - JBK CAN.  
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Zwickau - Unterhaching 3:3 (2:2, 1:1)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
14:00Bayer Leverkusen W - Potsdam W 1:5 (0:4, 1:1)
14:00Bayern Munich W - Jena W 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Freiburg W - Koln W 6:1 (1:1, 5:0)
14:00Sand W - Hoffenheim W 0:6 (0:5, 0:1)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
14:00Rabotnicki - Makedonija GP CAN.  
14:00Renova - Shkendija CAN.  
14:00Shkupi - Vardar CAN.  
14:00Sileks - Borec CAN.  
14:00Struga Trim & Lum - Akademija Pandev CAN.  
SerbiaSerbia: Super Liga    
14:00FK Indjija - Vojvodina 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
14:00Ath Bilbao - Atl. Madrid 1:1 (1:1, 0:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
14:00Frej - Brommapojkarna 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Sollentuna - Gefle 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Team TG FF - Nykopings 3:2 (1:1, 2:1)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
14:00Eskilsminne - Lindome 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Lunds - Qviding 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
14:00Bodens - Umea FC 3:1 (2:1, 1:0)
14:00Moron - Friska Viljor POSTP.  
14:00Pitea - Gottne IF 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Stode - IFK Umea 5:3 (1:2, 4:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
14:00Enkopings SK - Enskede 2:2 (2:1, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
14:00Bunkeflo IF - Onsala 4:0 (1:0, 3:0)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
14:00Assyriska IF - Rynninge 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Forward - Newroz 4:3 (2:1, 2:2)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
14:00Gauthiod - Stenungsunds 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Grebbestads - Amal 3:0 (0:0, 3:0)
14:00Karlstad II - Vargarda IK 1:2 (0:0, 1:2)
14:00Tidaholm IFK - Vanersborgs IF 2:2 (1:2, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
14:00Husqvarna - IFK Hassleholm 2:2 (1:0, 1:2)
SwedenSweden: Elitettan Women    
14:00Hammarby W - AIK W 1:4 (0:3, 1:1)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
14:00AS Marsa - Oued Ellil CAN.  
14:00ES Djerba - Gafsa CAN.  
14:00Hamam-Sousse - Kasserine CAN.  
14:00Menzel Bourguiba - Olympique Beja CAN.  
14:00Menzel Bouzelfa - Jendouba Sport CAN.  
14:00Msaken - Sbikha CAN.  
14:00Rades - Sporting Ben Arous CAN.  
14:00Rejiche - AS Djerba CAN.  
14:00Sfax Railways - CO Medenine CAN.  
14:00Sidi Bouzid - Gabes CAN.  
14:00Stade Gabesien - SS Sfaxien CAN.  
14:00Zarzis - Ariana CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Ham-Kam - Strommen 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Rosengard - Vaxjo Utd. 3:0  
WorldWorld: Club Friendly Women    
14:00Kristianstads W - Vittsjo W 2:1 (1:1, 1:0)
SingaporeSingapore: Premier League    
14:15Albirex Niigata - DPMM CAN.  
AustriaAustria: 2. Liga    
14:30Wacker Innsbruck - BW Linz 2:0 (1:0, 1:0)
MalawiMalawi: Super League    
14:30Civo Utd - Chitipa United CAN.  
14:30MAFCO - Silver CAN.  
14:30Ntopwa - Karonga United CAN.  
14:30Silver - TN Stars CAN.  
SwedenSweden: Allsvenskan    
14:30Goteborg - Elfsborg 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Norrkoping - Kalmar 2:1 (1:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
14:30Vanersborgs FK - Nordvarmland 2:2 (2:1, 0:1)
AustriaAustria: 2. Liga    
15:00Austria Vienna II - Liefering 2:0 (0:0, 2:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
15:00Energetik-BGU - Belshina 0:1 (0:0, 0:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
15:00FC Slonim - Chimik Svetlogorsk 1:0 (0:0, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Women    
15:00Minsk FK W - Neman W 5:0 (3:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
15:00Sokol Olesnice - Kaplice CAN.  
DenmarkDenmark: 1st Division    
15:00Hvidovre IF - Viborg 1:4 (1:1, 0:3)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
15:00Bronshoj - AB Copenhagen 4:4 (2:1, 2:3)
15:00Hellerup - Thisted FC 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Vanlose - Aarhus Fremad 1:1 (1:0, 0:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Relegation Group    
15:00Holbaek - VSK Aarhus 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Skovshoved - Vejgaard 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Slagelse - Sydvest 2:2 (1:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:00FC Viktoria 08 - Friesdorf CAN.  
15:00Freialdenhoven - Hennef CAN.  
15:00Hurth - Eilendorf CAN.  
IcelandIceland: Icelandic Cup Women    
15:00Augnablik W - Grindavik W 5:0 (1:0, 4:0)
15:00Haukar W - Vikingur Reykjavik W 3:2 PEN. (1:2, 1:0, 0:0, 3:2)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
15:00Glasgow City W - Motherwell W CAN.  
15:00Hearts W - Forfar Farmington W CAN.  
15:00Rangers W - Hibernian W CAN.  
15:00Spartans W - Celtic W CAN.  
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
15:00Skovde AIK - Utsiktens 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Torns - Assyriska IK 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Tvaakers - Karlskrona 1:0 (1:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
15:00IFK Ostersund - Moron 3:1 (0:1, 3:0)
15:00Sandviks - Pitea POSTP.  
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
15:00Karlbergs - Fagersta Sodra 5:0 (2:0, 3:0)
15:00Skiljebo - IFK Stocksund 3:1 (2:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
15:00Lidkopings FK - Savedalens POSTP.  
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
15:00IFK Karlshamn - Bromolla 0:4 (0:1, 0:3)
SwedenSweden: Elitettan Women    
15:00Bollstanas W - Alingsas FC W 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Kalmar W - Lidkopings FK W 3:2 (2:1, 1:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
15:00Simba - Ruvu Shooting 1:1 (1:1, 0:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
15:00Sogdiana - Pakhtakor 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Division 1    
15:10Tychy - Stal Mielec 2:4 (1:1, 1:3)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:15Frechen - Duren CAN.  
15:15Siegburger - Wegberg-Beeck CAN.  
BulgariaBulgaria: Parva liga    
15:30Arda - Levski Sofia 1:3 (1:1, 0:2)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Mainz - Augsburg 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:30Deutz - Wesseling-Urfeld CAN.  
15:30Fortuna Koln II - Breinig CAN.  
15:30VfL Vichttal - Pesch CAN.  
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
15:30Vasalunds - IFK Berga 4:0 (2:0, 2:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
16:00Naftan - Oshmyany 1:1 (1:0, 0:1)
BelarusBelarus: Division 2 - Group A    
16:00BGU Minsk - Ivatsevichi 0:1 (0:0, 0:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
16:00Sonderjyske - Lyngby 1:0 (0:0, 1:0)
FinlandFinland: Kakkonen Group A    
16:00Honka Akatemia - NJS 2:0 (0:0, 2:0)
IcelandIceland: Icelandic Cup    
16:00Hottur / Huginn - Fjardabyggd 2:1 (0:1, 2:0)
IcelandIceland: Icelandic Cup Women    
16:00Keflavik W - Afturelding W 2:0 (1:0, 1:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16:00Riteriai - Suduva 1:3 (0:0, 1:3)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
16:00Kauno Zalgiris 2 - Dziugas Telsiai 0:3 (0:2, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
16:00B. Gdynia - Kotwica Kolobrzeg CAN.  
16:00Chemik Police - Baltyk Koszalin CAN.  
16:00Grom Nowy Staw - Jarocin CAN.  
16:00Kleczew - Gornik Konin CAN.  
16:00Nielba Wagrowiec - KKS Kalisz CAN.  
16:00Pogon Szczecin II - Starogard Gdanski CAN.  
16:00Sroda - Gwardia Koszalin CAN.  
16:00Stezyca - Mieszko CAN.  
16:00Unia Janikowo - Swit Skolwin CAN.  
RomaniaRomania: Liga 1    
16:00Viitorul Constanta - Poli Iasi 2:1 (1:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:00Sandvikens - Karlslunds 1:1 (0:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16:00Linkoping City - Trollhattan 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Oskarshamns - Landskrona 1:1 (0:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
16:00Friska Viljor - Notvikens IK 5:1 (1:1, 4:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16:00Hudiksvalls - Lidingo IFK 3:2 (2:0, 1:2)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
16:00Halmia - Bunkeflo IF POSTP.  
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
16:00Amal - Vanersborgs IF POSTP.  
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
16:00Dalstorps - Tord 2:1 (1:1, 1:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
16:00Alvsjo W - IF Brommapojkarna W 0:1 (0:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Swiss Cup    
16:00Lausanne - Basel 2:3 ET (0:0, 2:2, 0:1)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00Kolos Kovalivka - Shakhtar Donetsk 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Bzenec - Bucovice 5:0 (0:0, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
16:30Pelhrimov - Sapeli Polna CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
16:30Dubnany - Bucovice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
16:30SK Kostelec - Lestina CAN.  
16:30Trest - Telc CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group B    
16:30Merin - Budisov-Naramec CAN.  
16:30Nove Mesto na M. B - Rapotice CAN.  
SerbiaSerbia: Super Liga    
16:30TSC Backa Topola - FK Crvena zvezda 2:1 (2:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:30Haninge - Karlstad 1:1 (0:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16:30Lidingo IFK - Karlbergs POSTP.  
AlbaniaAlbania: Superliga    
17:00Partizani - Luftetari Gjirokastra 8:1 (4:1, 4:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
17:00Besa Kavaje - Pogradeci 3:2 (1:2, 2:0)
17:00Beselidhja Lezha - Erzeni 4:2 (2:0, 2:2)
17:00Korabi Peshkopi - Kastrioti 0:2 (0:0, 0:2)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Hartberg - Sturm Graz 1:2 (1:0, 0:2)
17:00Rapid Vienna - Wolfsberger AC 2:1 (1:0, 1:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
17:00Rukh Brest - Vitebsk 0:1 (0:1, 0:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
17:00Lokomotiv Gomel - Orsha 1:1 (0:0, 1:1)
BeninBenin: Ligue 1    
17:00ASPAC - Energie Sports CAN.  
17:00ASVO - JS Pob CAN.  
17:00Ayema - JAC CAN.  
17:00Bembereke - Real Sport CAN.  
17:00Dragons - USS Krake CAN.  
17:00Pantheres - Buffles du Borgou CAN.  
17:00Tonnerre - FC Esae CAN.  
17:00Upi Onm - Dynamo Parakou CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:00Bohemians 1905 - Jablonec 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Karvina - Mlada Boleslav 2:2 (2:1, 0:1)
17:00Liberec - Ostrava 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Opava - Ceske Budejovice 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Sigma Olomouc - Plzen 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Slavia Prague - Zlin 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Slovacko - Sparta Prague 0:2 (0:0, 0:2)
17:00Teplice - Pribram 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Prostejov - Lisen 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Sokolov - Vitkovice 4:0 (2:0, 2:0)
17:00Vlasim - Chrudim 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
17:00Benatky n. Jiz. - Horky nad Jizerou CAN.  
17:00Dvur Kralove - Nymburk CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
17:00Stara Rise - Zbrojovka Brno B CAN.  
17:00Tasovice - Havlickuv Brod CAN.  
17:00Velka Bites - Zdirec n. D. CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
17:00Sumperk - Bzenec CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
17:00Bohumin - Karvina B CAN.  
17:00Polanka nad Odrou - Frenstat p. R. CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
17:00Koberice - Senov CAN.  
17:00Krnov - Lok.Petrovice CAN.  
17:00Pusta Polom - Moravan Oldrisov CAN.  
17:00TJ Bystrice - Cesky Tesin CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
17:00Borsice - Velke Karlovice CAN.  
17:00Nevsova - Nedasov CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
17:00Velke Mezirici B - Ledec nad Sazavou CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
17:00Cerveny Kostelec - Chlumec nad Cidlinou B CAN.  
17:00Horice - Slavia HK CAN.  
17:00Novy Bydzov - Cernilov CAN.  
17:00Police nad Metuji - Vrchlabi CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
17:00Visnova - TJ Doksy CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
17:00Holysov - Bolevec CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
17:00Milevsko - Mas Taborsko B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
17:00Touzim - Kralovske Porici CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
17:00Bohunovice - Cernovir CAN.  
17:00Dolany - Litovel CAN.  
17:00Medlov - Jesenik CAN.  
17:00SK Lipova - Velke Losiny CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (HKK)    
17:00Broumov - Nove Mesto n. Met. CAN.  
17:00Lazne Belohrad - Trutnov B CAN.  
17:00Nachod B - Lokomotiva HK CAN.  
17:00Solnice - Ceska Skalice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group A    
17:00Tisnov - Zebetin CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
17:00Stara Role - Ostrov B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (LBK)    
17:00Horni Branna - Rynoltice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
17:00Bolatice - Kravare CAN.  
17:00Male Hostice - Darkovicky CAN.  
17:00Vresina - Hradec nad Moravici CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group B    
17:00Jistebnik - Banik Albrechtice CAN.  
17:00Libhost - Smilovice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
17:00Hanovice - Hlubocky CAN.  
17:00Lesnice - Troubelice CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
17:00Brodek u Prerova - Kojetin-Kovalovice CAN.  
17:00Protivanov - Slavonin CAN.  
17:00Urcice - HFK Olomouc B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PAK)    
17:00Jiskra 2008 - Dolni Ujezd CAN.  
17:00Prosec - Zamberk CAN.  
17:00Vysoke Myto B - Usti nad Orlici B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
17:00Mochtin - Sveradice CAN.  
17:00Sokol Radnice - Petrin Plzen B CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
17:00Cesky Brod B - Hlizov CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
17:00Sporice - Probostov CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group A    
17:00Valasska Polanka - Kelc CAN.  
17:00Valasske Klobouky - Valasske Prikazy CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
17:00Dolni Nemci - Buchlovice CAN.  
17:00Frystak - Sumice CAN.  
GermanyGermany: 3. Liga    
17:00Mannheim - Bayern II 2:3 (1:3, 1:0)
IcelandIceland: Icelandic Cup    
17:00Fjallabyggd - Magni 2:3 PEN. (0:0, 1:1, 1:1, 6:7)
KosovoKosovo: Superliga    
17:00Ferizaj - Gjilani 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Trepca 89 - Drita 0:2 (0:1, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
17:00Crystal - AFC Nove Mesto CAN.  
17:00Gabcikovo - Sala CAN.  
17:00Kalna n. Hronom - Z. Moravce-Vrable B CAN.  
17:00Malzenice - Nitra B CAN.  
17:00Marcelova - Belusa CAN.  
17:00Velke Ludince - Povazska Bystrica CAN.  
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
17:00Mladost Kalsa - Poprad B CAN.  
17:00Šarišské Michalany - 1.FK Svidnik CAN.  
17:00Snina - Giraltovce CAN.  
SpainSpain: LaLiga2    
17:00Dep. La Coruna - Gijon 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Mirandes - Numancia 2:1 (1:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
17:00Varnamo - Motala 1:0 (1:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
17:00Assyriska FF - Atvidabergs 4:1 (1:0, 3:1)
17:00Varmbols - Arameisk-Syrianska 1:2 (0:2, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
17:00Oddevold - Lidkopings FK 3:1 (0:1, 3:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
17:00Nasaf Qarshi - Navbahor Namangan 2:2 (0:1, 2:1)
WorldWorld: Club Friendly    
17:00Hradec Kralove B - Nachod 7:2 (5:0, 2:2)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
17:30Sokol Sieniawa - Jutrzenka Giebultow CAN.  
SerbiaSerbia: Prva Liga    
17:30Novi Pazar - Radnicki 1923 1:1 (0:0, 1:1)
17:30Radnicki Pirot - Din. Vranje 1:0 (1:0, 0:0)
17:30Trayal Krusevac - Zarkovo 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Zemun - Backa 0:2 (0:1, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
17:30Filakovo - Namestovo CAN.  
17:30Kovacova - Rakytovce CAN.  
17:30Krasno - Zvolen CAN.  
17:30Lip. Stiavnica - Jednota Banova CAN.  
17:30MSK Martin - Kalinovo CAN.  
17:30Novohrad Lucenec - Rimavska Sobota CAN.  
17:30Oravske Vesele - Cadca CAN.  
17:30Zarnovica - L. Hradok CAN.  
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
17:30Bernolakovo - Rohoznik CAN.  
17:30Devinska N. Ves - Pezinok CAN.  
17:30Kalinkovo - Bahon CAN.  
17:30Raca - Ivanka pri Dunaji CAN.  
17:30Rovinka - D. Luzna CAN.  
17:30Rusovce - Malacky CAN.  
17:30Slovan Most - I. Bratislava CAN.  
17:30Tomasov - MSK Senec CAN.  
SwedenSweden: Allsvenskan    
17:30Hammarby - Ostersunds 2:0 (1:0, 1:0)
17:30Orebro - AIK 0:2 (0:0, 0:2)
TurkeyTurkey: Super Lig    
17:30Genclerbirligi - Konyaspor 2:1 (0:0, 2:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
17:45Ludogorets - Botev Plovdiv 2:1 (0:1, 2:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
17:45Akranes - KA Akureyri 3:1 (1:1, 2:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
18:00Nordsjaelland - FC Copenhagen 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:00Schalke - Bayer Leverkusen 1:1 (0:0, 1:1)
IcelandIceland: Urvalsdeild Women    
18:00IBV Vestmannaeyjar W - Throttur W 4:3 (2:0, 2:3)
MontenegroMontenegro: Druga Liga    
18:00Bokelj - Otrant 4:2 (2:0, 2:2)
18:00Decic - Jezero 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Drezga - Jedinstvo 1:2 (0:1, 1:1)
18:00Lovcen - Ibar 2:0 (2:0, 0:0)
18:00Mornar Bar - Arsenal Tivat 2:1 (2:0, 0:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
18:00Arka Gdynia - Wisla 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Cracovia - Wisla Plock 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Gornik Z. - Legia 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Jagiellonia - Piast Gliwice 0:2 (0:1, 0:1)
18:00Korona Kielce - Lech Poznan 0:3 (0:0, 0:3)
18:00Pogon Szczecin - Lechia Gdansk 1:1 (1:1, 0:0)
18:00Rakow - Zaglebie 2:1 (0:0, 2:1)
18:00Slask Wroclaw - LKS Lodz 4:0 (3:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
18:00Zilina - Trnava 2:1 (1:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
18:00Kvarnsvedens - Kungsangens 1:1 (0:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
18:00IFK Eskilstuna - Trosa-Vagnharads 1:1 (1:0, 0:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
18:00Azam - Mbao 2:0 (0:0, 2:0)
GreeceGreece: Super League    
18:15OFI Crete - AEK Athens FC 0:2 (0:1, 0:1)
UkraineUkraine: Premier League    
18:30Oleksandriya - Desna 1:5 (0:2, 1:3)
IsraelIsrael: Leumit League    
18:45Hapoel Bnei Lod - H. Akko 2:1 (1:0, 1:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
19:00BATE - Shakhtyor Soligorsk 2:2 (0:1, 2:1)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
19:00Cartagines - Saprissa 0:4 (0:0, 0:4)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
19:00Kaposvar - DVTK 3:0 (1:0, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:00CFR Cluj - FCSB 1:0 (1:0, 0:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
19:00Partizan - Cukaricki 4:1 (3:0, 1:1)
USAUSA: USL League Two    
19:00Black Rock - Boston Bolts CAN.  
19:00Manitoba - Chicago United CAN.  
19:00Tri-Cities - Virginia Beach CAN.  
19:00West Virginia - Lionsbridge CAN.  
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv 4:0 (1:0, 3:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
19:30Salzburg - LASK 3:1 (2:0, 1:1)
SpainSpain: LaLiga    
19:30Real Madrid - Eibar 3:1 (3:0, 0:1)
SpainSpain: LaLiga2    
19:30Albacete - Almeria 0:1 (0:1, 0:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
19:30Sylvia - IFK Lulea 4:1 (2:1, 2:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
20:00CSKA Sofia - Lok. Plovdiv 1:1 (0:1, 1:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
20:00Brondby - Aarhus 0:0 (0:0, 0:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
20:00Kopavogur - Hafnarfjordur 2:3 (1:1, 1:2)
TurkeyTurkey: Super Lig    
20:00Gaziantep - Ankaragucu 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Rizespor - Galatasaray 2:0 (1:0, 1:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
20:25A. Klagenfurt - Lafnitz 2:1 (1:1, 1:0)
GreeceGreece: Super League    
20:30Olympiacos Piraeus - Aris 3:1 (3:0, 0:1)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
20:30Maribor - Aluminij 3:0 (1:0, 2:0)
USAUSA: USL League Two    
21:00Oakland County - Dayton CAN.  
21:00Peoria - Green Bay Voyageurs CAN.  
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
21:05MOL Fehervar - Ujpest 2:2 (1:0, 1:2)
SpainSpain: LaLiga2    
21:30Cadiz CF - Rayo Vallecano 1:1 (0:0, 1:1)
EcuadorEcuador: Serie B    
22:00Atl. Porteno - Santo Domingo POSTP.  
22:00Chacaritas - America de Quito POSTP.  
22:00Fuerza A. - Ind. Juniors POSTP.  
22:00Gualaceo - Nueve de Octubre POSTP.  
22:00Manta - Santa Rita POSTP.  
SpainSpain: LaLiga    
22:00Real Sociedad - Osasuna 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
22:00Loudoun - Memphis CAN.  
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Atl. Venezuela - Carabobo CAN.  
22:00Gran Valencia - Portuguesa CAN.  
22:00Mineros - AC Lala FC CAN.  
22:00Monagas - Caracas CAN.  
22:00Puerto Cabello - Aragua CAN.  
22:00Trujillanos - Dep. Tachira CAN.  
22:00Yaracuyanos - Metropolitanos CAN.  
22:00Zulia - Zamora CAN.  
IcelandIceland: Pepsideild    
22:15Breidablik - Grotta 3:0 (1:0, 2:0)
USAUSA: USL League Two    
22:30San Francisco City - Southern California CAN.  
23:00Portland U23 - Lane United CAN.  
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
23:00La Guaira - Lara CAN.  
USAUSA: USL League Two    
15.06.2020
00:00Menace - Thunder Bay Chill CAN.  
00:00Portland Phoenix - AC Connecticut CAN.  
01:00Reading - Bermuda Bascome CAN.  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
15.06.2020
03:00Alajuelense - Herediano 2:0 (1:0, 1:0)