Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
USAUSA: USL League Two    
01:00Louisville City U23 - Flint City CAN.  
01:00Philadelphia Lone Star - Bermuda Bascome CAN.  
01:30East Atlanta - Bantams CAN.  
02:00Houston FC - Corpus Christi FC CAN.  
02:00Mississippi Brilla - Texas United CAN.  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
04:00Cartagines - Alajuelense 0:2 (0:1, 0:1)
USAUSA: USL League Two    
04:00Ventura - Southern California CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
08:45Urartu 2 - Ararat-Armenia 2 3:3 (0:1, 3:2)
10:00Fishsan Khanh Hoa - Ho Chi Minh 2 0:1 (0:0, 0:1)
10:30Long An - Can Tho CAN.  
11:00Brno - Zlin 0:5 (0:1, 0:4)
11:00Opava - Ostrava 1:1 (0:0, 1:1)
11:00Vitkovice - Frydek-Mistek 8:1 (3:1, 5:0)
BangladeshBangladesh: Premier League    
13:30Bangladesh Police - Abahani Limited CAN.  
13:30Baridhara - Bashundara Kings CAN.  
UgandaUganda: Premier League    
15:00BUL - Tooro United CAN.  
15:00Express - Vipers CAN.  
15:00Mbarara City - URA SC CAN.  
15:00Onduparaka FC - Kampala City CAN.  
15:00Proline - Wakiso Giants CAN.  
15:00Villa - Maroons CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Mlada Boleslav - Bohemians 1905 1:1 (1:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
16:00St. Gallen W - FF Lugano 1976 W CAN.  
16:00Young Boys W - Servette Geneve FC W CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Ceske Budejovice - Plzen 1:4 (1:2, 0:2)
16:45Istra 1961 - Gorica 2:2 (0:1, 2:1)
AustriaAustria: Regionalliga West - Vorarlberg    
17:00A. Lustenau (Am) - Altach U21 CAN.  
17:00Bregenz - Rothis CAN.  
17:00RW Rankweil - Lauterach CAN.  
17:00Wolfurt - Langenegg CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
17:00Pardubice B - Bohemians 1905 B CAN.  
GhanaGhana: Premier League    
17:00Aduana Stars - Ebusua CAN.  
17:00Asante Kotoko - WAFA CAN.  
17:00Ashanti - Hearts of Oak CAN.  
17:00Bechem United - Medeama CAN.  
17:00Dreams - Liberty CAN.  
17:00Elmina Sharks - Legon Cities CAN.  
17:00Great Olympics - King Faisal CAN.  
17:00Inter Allies - Eleven Wonders CAN.  
17:00Karela - Berekum Chelsea CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
17:00Hradec Kralove - Nachod 4:2 (2:2, 2:0)
17:00Ujpest - Paks 1:2 (0:2, 1:0)
17:15Mlada Boleslav - Bohemians 1905 0:0 (0:0, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
17:30Banovici - Hadzici CAN.  
17:30Bratstvo Gracanica - GOSK Gabela CAN.  
17:30Gorazde - Capljina CAN.  
17:30Gradacac - Travnik CAN.  
17:30Jedinstvo Bihac - Igman K. CAN.  
17:30Metalleghe - Zivinice CAN.  
17:30Olimpik Sarajevo - Kakanj CAN.  
17:30TOSK Tesanj - HNK Orasje CAN.  
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
17:30Cadca - Rakytovce CAN.  
17:30Filakovo - MSK Martin CAN.  
17:30Kovacova - L. Hradok CAN.  
17:30Krasno - Jednota Banova CAN.  
17:30Lip. Stiavnica - Kalinovo CAN.  
17:30Novohrad Lucenec - Namestovo CAN.  
17:30Oravske Vesele - Zvolen CAN.  
17:30Zarnovica - Rimavska Sobota CAN.  
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
17:30Bahon - D. Luzna CAN.  
17:30Bernolakovo - I. Bratislava CAN.  
17:30Devinska N. Ves - Slovan Most CAN.  
17:30Kalinkovo - Pezinok CAN.  
17:30Malacky - Rohoznik CAN.  
17:30Raca - Tomasov CAN.  
17:30Rovinka - Ivanka pri Dunaji CAN.  
17:30Rusovce - MSK Senec CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
17:30Vojvodina - Backa 1:1 (0:1, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
18:00Dynamo Brest - BATE 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
18:00Benesov - Kraluv Dvur CAN.  
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:00Tallinna Kalev - Narva 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
18:00Ashdod - Maccabi Tel Aviv 1:3 (1:1, 0:2)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:30Flora - Tammeka 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
19:00Eslovs - Halmia POSTP.  
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
19:15Ahlafors IF - Grebbestads POSTP.  
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
19:30Hassia Bingen - Pfeddersheim CAN.  
19:30Mechtersheim - Dudenhofen CAN.  
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
20:00Grasshoppers W - Zurich W CAN.  
20:00Luzern W - Basel W CAN.  
WalesWales: Division 1    
20:00Aberbargoed - Croesyceiliog CAN.  
BoliviaBolivia: Division Profesional    
21:00Royal Pari - Real Potosi POSTP.  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00Grecia - Zeledon 1:0 (0:0, 1:0)
23:00Marineros - Santos DG 1:3 (1:1, 0:2)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
23:00Santa Lucia - Municipal CAN.  
23:30Sanarate - Guastatoya CAN.  
USAUSA: USL League Two    
21.05.2020
00:00Tampa Bay U23 - Florida Elite CAN.  
01:00Charlotte Independ. 2 - Tormenta II CAN.  
01:00Daytona - Miami City CAN.  
01:00Sarasota - The Villages CAN.  
01:00Seacoast Utd Phantoms - Boston Bolts CAN.  
01:00South Bend Lions - Dayton CAN.  
01:00Wake FC - Tri-Cities CAN.  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
21.05.2020
01:10San Carlos - ADR Jicaral 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: USL League Two    
21.05.2020
01:30Dalton - Asheville City CAN.  
01:30Long Island - Westchester CAN.  
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
21.05.2020
02:00Siquinala - Iztapa CAN.  
USAUSA: USL League Two    
21.05.2020
02:00Chicago United - Peoria CAN.  
BoliviaBolivia: Division Profesional    
21.05.2020
02:30Aurora - Blooming POSTP.  
02:30Oriente Petrolero - San Jose POSTP.  
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
21.05.2020
03:00Deportivo Mixco - Malacateco CAN.  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
21.05.2020
04:00Saprissa - Herediano 1:0 (1:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
21.05.2020
04:00Comunicaciones - Coban Imperial CAN.  
04:00Xelaju - Antigua CAN.