Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
BoliviaBolivia: Division Profesional    
00:15Vinto - Real Potosi POSTP.  
02:30Nacional Potosi - Blooming POSTP.  
USAUSA: USL Championship    
03:00El Paso - San Diego Loyal CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
09:00An Do-An Giang U21 - Khanh Hoa U21 3:0 (2:0, 1:0)
09:30Hapoel Haifa - Hapoel Hadera 3:0 (1:0, 2:0)
10:30FK Pardubice - Chrudim 1:1 (1:0, 0:1)
11:00Bohemians 1905 - Jihlava 4:1 (2:1, 2:0)
11:00Karvina - Ostrava 2:2 (2:1, 0:1)
11:00Paks - Kaposvar 1:1 (1:1, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
12:00Karpaty U21 - Dynamo Kiev U21 CAN.  
12:00Kolos Kovalivka U21 - Desna U21 CAN.  
12:00Mariupol U21 - Lviv U21 CAN.  
12:00Oleksandriya U21 - Shakhtar Donetsk U21 CAN.  
12:00Zorya U21 - Vorskla Poltava U21 CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:30BATE 2 - Slutsk 2 3:0 (2:0, 1:0)
13:00Energetik-BGU 2 - Brest 2 2:1 (0:1, 2:0)
13:00Sachter Soligorsk 2 - Slavia Mozyr 2 4:1 (1:0, 3:1)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Bohemians 1905 - Jihlava 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Vlasim - Mas Taborsko 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
14:30FC Fastav Zlin U19 - Sigma Olomouc U19 CAN.  
UgandaUganda: Premier League    
15:00Wakiso Giants - Kampala City CAN.  
15:30Maroons - URA SC CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
17:00Zhodino - Gorodeja 3:1 (1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
17:30Vlasim B - FK Komarov CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
17:30FC Melnik - Slavia Jesenice CAN.  
FinlandFinland: Kakkonen Group B    
17:30Jazz Pori - Espoo CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
18:00Kraluv Dvur - Hostoun CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
18:00Znojmo - Uhersky Brod CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
18:00Rokycany - Petrin Plzen CAN.  
FinlandFinland: Kakkonen Group B    
18:00Atlantis - PIF Pargas CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
18:30Chomutov - Tatran Rakovnik CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
18:30Rochling - Eintracht Trier CAN.  
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
18:30MSK Senec - Kalinkovo CAN.  
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:00Neusiedl - Mattersburg (Am) CAN.  
19:00SK Rapid Vienna (Am) - Wiener Sport-Club CAN.  
AustriaAustria: Regionalliga Central    
19:00Allerheiligen - Deutschlandsberger CAN.  
19:00Bad Gleichenberg - Gleisdorf CAN.  
19:00Wels - Stadl Paura CAN.  
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
19:00Sandersdorf - Askania Bernburg CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
19:00Barmbek-Uhlenhorst - Curslack-Neuengamme CAN.  
19:00Meiendorfer SV - TuS Osdorf CAN.  
19:00Niendorfer TSV - Tornesch CAN.  
19:00Paloma - Bramfelder SV CAN.  
19:00Rugenbergen - Dassendorf CAN.  
19:00SC Victoria Hamburg - Sasel CAN.  
19:00Teutonia Ottensen - Hamburger SV III CAN.  
19:00TSV Buchholz 08 - Hamm United CAN.  
19:00Wandsbeker Concordia - Suderelbe CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
19:00Arminia Ludwigshafen - Dudenhofen CAN.  
19:00Pfeddersheim - Kaiserslautern II CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
19:00Villingen - Nottingen CAN.  
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
19:00Bunkeflo IF - Eslovs POSTP.  
19:00Prespa Birlik - Varbergs GIF POSTP.  
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
19:00Lidkopings FK - Ahlafors IF POSTP.  
19:00Stenungsunds - Vargarda IK POSTP.  
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:30Drassburg - Bruck Leitha CAN.  
19:30Marchfeld - Wiener Linien CAN.  
19:30Mauerwerk - Ebreichsdorf CAN.  
19:30Traiskirchen - Admira (Am) CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
19:30Pisek - Sparta Prague B CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
19:30Hessen Dreieich - Hadamar CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
19:30Engers - Hassia Bingen CAN.  
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
19:45Hertha Zehlendorf - TB Berlin CAN.  
FranceFrance: Ligue 2    
20:00Auxerre - Rodez CAN.  
20:00Caen - Sochaux CAN.  
20:00Chateauroux - Clermont CAN.  
20:00Grenoble - Guingamp CAN.  
20:00Le Havre - AC Ajaccio CAN.  
20:00Lens - Le Mans CAN.  
20:00Orleans - Nancy CAN.  
20:00Paris FC - Lorient CAN.  
20:00Troyes - Niort CAN.  
20:00Valenciennes - Chambly CAN.  
FranceFrance: National    
20:00Avranches - Concarneau CAN.  
20:00Bastia-Borgo - Creteil CAN.  
20:00Beziers - Toulon CAN.  
20:00Boulogne - Villefranche CAN.  
20:00Cholet - Pau FC CAN.  
20:00GFC Ajaccio - Red Star CAN.  
20:00Le Puy - Laval CAN.  
20:00Quevilly Rouen - Bourg en Bresse CAN.  
20:00Sporting Club Lyon - Dunkerque CAN.  
USAUSA: USL League One    
22:00Toronto FC II - Forward Madison CAN.  
23:00New England II - Union Omaha CAN.  
USAUSA: USL League Two    
16.05.2020
00:00St. Louis Lions - Menace CAN.  
01:00Lionsbridge - Tri-Cities CAN.  
01:00South Bend Lions - Ann Arbor CAN.  
01:00Southern California - Glens SC CAN.  
01:00Tormenta II - Asheville City CAN.  
01:00Virginia Beach - West Virginia CAN.  
USAUSA: USL Championship    
16.05.2020
01:30Miami FC - Philadelphia Union 2 CAN.  
CanadaCanada: Canadian Premier League    
16.05.2020
03:00Edmonton - Pacific FC CAN.  
USAUSA: USL League Two    
16.05.2020
03:00Calgary-Foothills - Lane United CAN.  
TaiwanTaiwan: Mulan Football League Women    
16.05.2020
04:00New Taipei W - Taipei Bear W 0:2 (0:1, 0:1)
USAUSA: USL League Two    
16.05.2020
04:00TSS Rovers - Portland U23 CAN.  
04:00Willamette - Sound FC CAN.