Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
ArgentinaArgentina: Primera C    
00:00Argentino de Merlo - Excursionistas 2:0 (0:0, 2:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:15Nacional Asuncion - Cerro Porteno 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
01:00Platense - Alvarado 0:2 (0:0, 0:2)
ArubaAruba: Division di Honor    
01:00United FC - Dakota 0:7 (0:3, 0:4)
CuraçaoCuraçao: Promé Divishon    
01:00Scherpenheuvel - UNDEBA 1:2  
MexicoMexico: Ascenso MX    
01:00Zacatepec - Dorados de Sinaloa 3:3 (2:1, 1:2)
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:10Argentinos Jrs - Rosario Central 2:1 (1:1, 1:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
01:15Tecnico U. - Mushuc Runa 1:1 (0:1, 1:0)
South AmericaSouth America: South American Championship Women U20    
01:15Argentina U20 W - Colombia U20 W 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
01:30Gimnasia Jujuy - Def. de Belgrano 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
01:30Sportivo Estudiantes - Deportivo Madryn 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
01:30Ituano - Guarani 0:2 (0:1, 0:1)
ColombiaColombia: Primera A    
01:40Dep. Cali - Pereira 2:2 (1:1, 1:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
02:00Central Norte - Douglas Haig 1:0 (1:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
02:00Siquinala - Antigua 2:1 (2:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Queretaro - Toluca 1:1 (0:1, 1:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Tampico Madero - Loros CAN.  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:30Reynosa - Cimarrones de Sonora 2 3:0  
MexicoMexico: Liga MX    
03:00U.N.A.M.- Pumas - Club America 3:3 (1:1, 2:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
03:00Alacranes de Durango - UA Chihuahua 3:1  
03:00Nayarit - Correcaminos 2 3:4  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
03:00Cafessa - Chimalhuacan 6:0  
PeruPeru: Liga 1    
03:00Carlos Mannucci - Cienciano 0:2 (0:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Puebla - U.A.N.L.- Tigres 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
04:00Zacatecas Mineros - Atlante 2:0 (1:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
04:00Orange County SC - El Paso 0:0 (0:0, 0:0)
04:00Tacoma Defiance - Reno 1:3 (1:0, 0:3)
USAUSA: NISA    
04:30LA Force - Stumptown Ath. 1:1 (0:0, 1:1)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Champions League    
06:00Tiare - Tupapa CAN.  
AustraliaAustralia: NPL NSW    
06:30Sutherland Sharks - Rockdale City Suns 1:1 CAN. (0:0, 1:1)
AustraliaAustralia: A-League    
07:00Adelaide United - Western United 1:5 (1:3, 0:2)
Hong KongHong Kong: FA Cup    
07:30Hong Kong Rangers - Eastern AA 2:8  
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
08:30Brisbane City - Eastern Suburbs 2:4 (2:4, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
09:00Manly Utd - Blacktown City 0:1 CAN. (0:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:00Gold Coast - Magpies Crusaders 2:1 (1:1, 1:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
09:00Albany Creek - St. George Willawong CAN.  
09:00The Gap - Brisbane K. CAN.  
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Champions League    
09:00Magenta - Solomon Warriors 2:0 (2:0, 0:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
09:00FC Astana - Kyzylzhar 4:0 (0:0, 4:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
09:00Amazulu U21 - Baroka U21 1:1 (1:0, 0:1)
09:00Maritzburg Utd U21 - Polokwane U21 2:2 (1:0, 1:2)
09:00Stellenbosch U21 - Highlands U21 2:2 (1:2, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
09:00FC Minsk - Arsenal Dzyarzhynsk 4:1 (2:0, 2:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
09:00Hong Kong W - Hungary W 0:4 (0:3, 0:1)
AustraliaAustralia: A-League    
09:30Melbourne Victory - Sydney FC 1:4 (1:1, 0:3)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:30Gold Coast Knights - Peninsula 3:0 (2:0, 1:0)
CambodiaCambodia: C-League    
09:30Asia Euro United - Electricite Du Cambodge 1:1 (0:0, 1:1)
09:30NagaWorld - Soltilo Angkor 4:2 (2:1, 2:1)
09:30Police Commissary - Boeung Ket 0:3 (0:1, 0:2)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
09:30Persela Lamongan - PSIS Semarang 2:3 (0:3, 2:0)
09:30Pusamania Borneo - Persipura Jayapura 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
09:30FK Strogino Moscow - Kolomna 2:1 (1:1, 1:0)
09:30Luki-Energiya - Kaluga 2:2 (1:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
09:45Odra Petrkovice - Velke Mezirici 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10:00Queensland Lions - Capalaba FC 4:0 (1:0, 3:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10:00North Star - Caboolture CAN.  
10:00Toowong - Centenary Stormers CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
10:00Zizkov - Dukla Prague 5:2 (2:2, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:00Olympie Brezova - SK Kladno 3:0 (2:0, 1:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
10:00K. Almaty - Taraz 2:1 (1:1, 1:0)
10:00Ordabasy - Okzhetpes 1:0 (0:0, 1:0)
MyanmarMyanmar: National League    
10:00Ayeyawady - Yangon Utd 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Rakhine United - Sagaing 2:1 (1:1, 1:0)
10:00Yadanarbon - Chin United 2:1 (0:1, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00Concordia - ASU Poli Timisoara 2:1 (1:0, 1:1)
10:00Daco-Getica Bucuresti - Luceafarul Oradea CAN.  
10:00Daco-Getica Bucuresti - Viitorul Tg. Jiu CAN.  
10:00Ripensia Timisoara - Calarasi 1:1 (1:0, 0:1)
10:00Sportul Snagov - UTA Arad 0:3 AWA.  
BangladeshBangladesh: Premier League    
10:15Mohammedan - Bashundara Kings 1:0 (1:0, 0:0)
10:15Saif Sporting Club - Sheikh Jamal 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
10:15Chrudim - Varnsdorf 5:2 (2:1, 3:1)
10:15Vysehrad - Vitkovice 4:1 (3:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10:15Motorlet Prague - Hostoun 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:4)
10:15Pisek - Vltavin 5:0 (1:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10:15Jablonec B - Chlumec nad Cidlinou 3:5 (1:2, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Otrokovice - Nove Mesto na M. 1:2 (0:0, 1:2)
10:15Slovacko B - Zlin B 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:15Ceske Budejovice B - Klatovy 3:2 PEN. (0:1, 2:1, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Aritma Prague - FK Ceska Lipa 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2)
10:15Chomutov - Brandys n. Labem 4:3 PEN. (0:1, 3:2, 4:2)
10:15Neratovice - Dobris 6:2 (4:1, 2:1)
10:15Steti - Sous 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 3:4)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:15Kolin - Velke Hamry 2:0 (2:0, 0:0)
10:15Kutna Hora - Nachod 0:3 (0:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:15Kadan - Brna 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:15Ujezd Prague - Predni Kopanina 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
10:15Litomysl - Rohovladova Bela 5:2 (2:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
10:15Spoje Prague - Brezineves 3:1 (2:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
10:15Branik - Aritma Prague B 3:1 (1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
10:15Nestemice - Ledvice 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10:30Prepere - Pardubice B 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:30Jindrichuv Hradec - Union Beroun 6:1 (2:0, 4:1)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:30Oldrichov - Vilemov 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:30Zlicin - Hostivar 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:30FK Komarov - Nespeky 2:0 (1:0, 1:0)
10:30Lysa n. L. - Dobrovice 0:4 (0:2, 0:2)
10:30Vlasim B - Hrebec 4:2 (3:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
10:30Dablice - Kyje Prague 3:1 (1:0, 2:1)
10:30Haje - Dolni Pocernice 3:0 (1:0, 2:0)
10:30Horni Pocernice - Tempo Prague 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
10:30TJ Podlesi - Votice 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10:30Mlada Boleslav U19 - Opava U19 6:1 (5:0, 1:1)
10:30Plzen U19 - Ostrava U19 2:1 (1:1, 1:0)
MyanmarMyanmar: National League    
10:30Zwekapin Utd - Southern Myanmar 3:1 (1:0, 2:1)
SingaporeSingapore: Premier League    
10:30Balestier Khalsa - Albirex Niigata 2:2 (1:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
10:45Dobromerice - Libouchec 6:1 (1:1, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
11:00Dukla JM - Olympia Radotin 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
11:00Povltavska FA B - Bohemia Podebrady 4:1 (2:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Brno U19 - Hradec Kralove U19 2:0 (1:0, 1:0)
11:00Sparta Prague U19 - Meteor Prague U19 1:0 (1:0, 0:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
11:00Chikhura - Loco. Tbilisi 1:3 (1:1, 0:2)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
11:00Cottbus U19 - Werder Bremen U19 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Hoffenheim U19 - Ingolstadt U19 3:1 (2:1, 1:0)
11:00Mainz U19 - Offenbach U19 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00Dusseldorf U19 - Leverkusen U19 0:5 (0:2, 0:3)
11:00Wuppertaler U19 - B. Monchengladbach U19 1:4 (0:1, 1:3)
ItalyItaly: Primavera 2    
11:00Crotone U19 - Ascoli U19 1:0  
11:00Livorno U19 - Cosenza U19 2:2  
11:00Pordenone U19 - Entella U19 2:3  
11:00Salernitana U19 - Pisa U19 0:1  
11:00Trapani U19 - Lecce U19 CAN.  
RomaniaRomania: Liga 2    
11:00F. Constanta - Turnu Magurele 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
11:00Rubin Kazan U19 - Krylya Sovetov Samara U19 1:3 (0:1, 1:2)
SloveniaSlovenia: 1. SZNL Women    
11:00Pomurje W - Primorje W 9:0 (5:0, 4:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
11:00Bloem Celtic U21 - Orlando Pirates U21 0:3 (0:1, 0:2)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
11:00Ahal - Nebitci 2:0 (1:0, 1:0)
UkraineUkraine: Youth League    
11:00Lviv U21 - Karpaty U21 2:0 (2:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
11:00Bremer - Oldenburg 0:6  
11:00Energetik-BGU - Sputnik 2:2 (2:0, 0:2)
11:00FC Minsk - Smorgon 0:1 (0:0, 0:1)
11:00Lugano - Chiasso 2:1 (1:0, 1:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
11:15Noah - Pyunik Yerevan 4:2 (2:1, 2:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
11:30Etar - Arda 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
11:30Jicin - Novy Bydzov 2:3 (0:1, 2:2)
ArmeniaArmenia: Premier League    
12:00Ararat-Armenia - Shirak Gyumri 1:0 (0:0, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
12:00Hellerup - BK Frem 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League U18    
12:00Fulham U18 - Brighton U18 2:0 (2:0, 0:0)
12:00Southampton U18 - Reading U18 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Sunderland U18 - Manchester Utd U18 0:4 (0:2, 0:2)
12:00Wolverhampton U18 - Derby U18 1:1 (1:0, 0:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Levadia - Kuressaare 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Narva - Kalju 0:1 (0:1, 0:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00Parnu - Flora U21 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
12:00Chemnitzer FC U19 - Magdeburg U19 4:0 (2:0, 2:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
12:00Frosinone U19 - Benevento U19 1:0  
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
12:00Tobol - Shakhtar Karagandy 3:1 (1:0, 2:1)
KenyaKenya: Premier League    
12:00Bandari - Kariobangi Sharks 1:0 (1:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
12:00Vitesse U19 - Zwolle U19 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: III Liga - Group II    
12:00Baltyk Koszalin - Kleczew 1:2 (0:0, 1:2)
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Korona Kielce U18 - Cracovia U18 1:3 (1:1, 0:2)
12:00Lechia Gdansk U18 - Slask U18 4:1 (3:0, 1:1)
12:00UKS SMS Lodz U18 - Pogon Szczecin U18 1:4 (1:0, 0:4)
12:00Wisla U18 - Gwarek Zabrze U18 3:3 (2:1, 1:2)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:00Vilafranquense - FC Porto B 3:2 (1:1, 2:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Sporting U23 - Rio Ave U23 0:3 (0:0, 0:3)
12:00Vitoria Setubal U23 - CD Cova da Piedade U23 3:0 (1:0, 2:0)
RussiaRussia: Premier League    
12:00Orenburg - Arsenal Tula 2:0 (1:0, 1:0)
RussiaRussia: Youth League    
12:00Spartak Moscow U19 - Krasnodar U19 5:0 (3:0, 2:0)
South KoreaSouth Korea: K3 League    
12:00Chuncheon - Cheonan City CAN.  
12:00Daejeon Korail - Gangneung CAN.  
12:00Gimpo C. - Changwon CAN.  
12:00Gyeongju Citizen - Pyeongtaek Citizen CAN.  
12:00Hwaseong - Busan Kyotong CAN.  
12:00Jeonju Citizen - Cheongju CAN.  
12:00Mokpo City - Gimhae CAN.  
12:00Yangju - Gyeongju KHNP CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:00Felanitx - Poblense 1:1  
TurkeyTurkey: Super Lig    
12:00Yeni Malatyaspor - Konyaspor 1:1 (0:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
12:00Hatayspor - Erzurum BB 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Keciorengucu - Boluspor 0:1 (0:1, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
12:00Dnipro-1 U21 - Mariupol U21 3:2 (2:1, 1:1)
12:00Kolos Kovalivka U21 - Shakhtar Donetsk U21 0:3 (0:2, 0:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
12:00Bunyodkor - Mashal Muborak 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
12:00AFK Linkopings - Tord 0:5 (0:2, 0:3)
12:00Haka - HJS Akatemia 2:0 (0:0, 2:0)
12:00KFUM Oslo - Sandefjord 1:1 (0:1, 1:0)
12:00Lindome - Kallered CAN.  
WorldWorld: Friendly International Women    
12:00France U19 W - Switzerland U19 W 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Central Youth League    
12:15Arka Gdynia U18 - Legia U18 1:1 (0:1, 1:0)
BurundiBurundi: Primus League    
12:30Dynamik - Les Lierres 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
12:30Slovacko U19 - Karvina U19 4:1 (3:1, 1:0)
SwedenSweden: Svenska Cupen    
12:30Goteborg - Sirius 1:1 (1:1, 0:0)
12:30Vasteras SK - Sollentuna 4:0 (2:0, 2:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
12:30Hacettepe - Sanliurfaspor 5:1 (2:0, 3:1)
12:30Manisa FK - Mamak 1:0 (0:0, 1:0)
12:30Sancaktepe - Samsunspor 0:1 (0:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
12:30Sile Yildizspor - Catalca 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
12:30Alemdag - Erokspor 2:3 (1:2, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
12:30Altindag Bld. - Diyarbekirspor 1:1 (0:0, 1:1)
12:30Bayrampasa - Darica Genclerbirligi 1:1 (0:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
12:30IFK Berga - Rappe GOIF 0:3 (0:0, 0:3)
12:30MyPa - PeKa 3:1 (1:1, 2:0)
PolandPoland: Division 1    
12:40Chrobry Glogow - Tychy 5:1 (2:0, 3:1)
WorldWorld: Club Friendly    
12:45Asker - Ullern 0:0 (0:0, 0:0)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
13:00Gabala - Sumqayit 5:0 (2:0, 3:0)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
13:00SG-Tertre Hautrage W - Tienen W 0:0 (0:0, 0:0)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
13:00Septemvri Sofia - Chernomorets Balchik 4:0 (2:0, 2:0)
13:00Spartak Pleven - Lok. Sofia 0:2 (0:1, 0:1)
13:00Strumska Slava - Neftochimic Burgas 2:1 (2:1, 0:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
13:00Dynamo Douala - OFTA 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Fauve Azur Elite - Bafoussam 1:0  
CroatiaCroatia: 2. HNL    
13:00Sibenik - Orijent 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
13:00Susice - Rokycany B 4:1 (3:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
13:00Strekov - Chuderov 2:5 (0:2, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:00Slavia Prague U19 - FC Fastav Zlin U19 3:0 (1:0, 2:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
13:00Vanlose - Hillerod 1:2 (0:0, 1:2)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
13:00Institut/ETP - Port 0:4  
EnglandEngland: Premier League U18    
13:00West Ham U18 - Leicester U18 3:2 (1:1, 2:1)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
13:00Fasil Ketema - Adama City 1:0 (1:0, 0:0)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
13:00Kafa - Inkomport 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Kyzyltash - SKCHF Sevastopol 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Ocean Kerch - Yevpatoriya 0:1 (0:1, 0:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
13:00Samtredia - Torpedo Kutaisi 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:00Darmstadt - Bochum 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Hamburger SV - Regensburg 2:1 (1:1, 1:0)
13:00Heidenheim - Karlsruher 3:1 (3:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
13:00Hannover II - Wolfsburg II CAN.  
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:00Blau Weiss Berlin - CFC Hertha 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
13:00BTS Neustadt - Borgfeld 1:7 (1:2, 0:5)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:00Union Berlin U19 - Dresden U19 6:0 (3:0, 3:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
13:00Alemannia Aachen U19 - Viktoria Koln U19 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Bochum U19 - Bielefeld U19 3:2 (3:0, 0:2)
IcelandIceland: League Cup    
13:00Stjarnan - Olafsvik 7:1 (3:0, 4:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
13:00AS Roma U19 - Inter U19 3:3 (1:0, 2:3)
13:00Atalanta U19 - Cagliari U19 CAN.  
KenyaKenya: Premier League    
13:00Kariobangi Sharks - Sony Sugar CAN.  
13:00Mathare Utd. - Kisumu All-Stars 4:1 (3:0, 1:1)
13:00Nzoia Sugar - Kenya CB 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Tusker - Chemelil 2:0 (0:0, 2:0)
13:00Wazito - Ulinzi Stars 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Western Stima - Posta Rangers 2:0 (0:0, 2:0)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
13:00Entente Boulet - Savanne 1:5  
13:00Port Louis - Cercle De Joachim 2:0  
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
13:00Rabotnicki - Akademija Pandev 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
13:00Blekitni Stargard - S. Wola 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Legionowo - Lech Poznan 2 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
13:00Wasilkow - Concordia Elblag 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
13:00Slask Wroclaw 2 - Gwarek Tarnowskie Gory 1:1 (0:1, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
13:00U. Cluj - Metaloglobus Bucharest 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: LaLiga    
13:00Eibar - Mallorca 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00Tamaraceite - CD Buzanada 2:0 (0:0, 2:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
13:00Azam - Alliance 1:0 (0:0, 1:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
13:00Sagadam - FC Asgabat 0:0 (0:0, 0:0)
UgandaUganda: Premier League    
13:00Tooro United - Villa 0:1 (0:1, 0:0)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Desna - FK Zorya Luhansk 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk 1:0 (0:0, 1:0)
VietnamVietnam: V.League 1    
13:00Hanoi FC - Nam Dinh 4:2 (2:0, 2:2)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Ekenas - TPS 2:4 (0:1, 2:3)
13:00Fana - Sandviken 0:4 (0:1, 0:3)
13:00Halden - Baerum Sportsklubb 0:2 (0:2, 0:0)
13:00Halmia - Dalstorps 1:3 (1:2, 0:1)
13:00Inter Turku - VPS 7:1 (3:1, 4:0)
13:00Norrby - Varnamo 6:1 (3:0, 3:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
13:00Romania W - Venezuela W CAN.  
13:00Romania W - Belarus W 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly Women    
13:00Lyn W - Fart W 7:0 (3:0, 4:0)
MalaysiaMalaysia: Super League    
13:15Sabah - Felda Utd. 3:1 (2:0, 1:1)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
13:15Sarawak Utd. - Johor DT II 4:1 (3:0, 1:1)
BangladeshBangladesh: Premier League    
13:30Abahani Limited - Abahani Chittagong 0:2 (0:0, 0:2)
13:30Sheikh Russel - Muktijoddha Sangsad 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
13:30Cizova - Rokycany 1:5 (0:2, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
13:30Velim - Kosor 5:1 (3:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
13:30CAFC - Troja 3:1 (0:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:30Sigma Olomouc U19 - Ceske Budejovice U19 1:3 (0:2, 1:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
13:30VSK Aarhus - Jammerbugt 1:3 (1:1, 0:2)
EnglandEngland: Premier League    
13:30Liverpool - Bournemouth 2:1 (2:1, 0:0)
EnglandEngland: Championship    
13:30Bristol City - Fulham 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League Cup    
13:30Derby U23 - Middlesbrough U23 6:0 (2:0, 4:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Babelsberg - Lichtenberg 4:1 (0:1, 4:0)
13:30Chemie Leipzig - Altglienicke 2:4 (0:2, 2:2)
13:30Rathenow - Auerbach 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
13:30SC Weiche-08 II - Lubeck II 6:3 (4:2, 2:1)
GreeceGreece: Football League    
13:30Ialisos - Aspropyrgos Enosis 2:2 (0:0, 2:2)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
13:30Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Hapoel Kafr Kanna 3:0 (1:0, 2:0)
PolandPoland: Division 2    
13:30Skra - Elana Torun 1:0 (1:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
13:30Academica Clinceni - Viitorul Constanta 2:3 (1:1, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly Women    
13:30Duisburg W - B. Monchengladbach W 2:4 (1:4, 1:0)
13:30Honefoss W - Stabaek W 0:1  
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
13:45FA 2000 - Skovshoved 0:2 (0:1, 0:1)
AfricaAfrica: CAF Champions League    
14:00Mamelodi Sundowns - Al Ahly 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Mazembe - Raja Casablanca 1:0 (0:0, 1:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
14:00Egnatia Rrogozhine - Dinamo Tirana 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Terbuni - Koplik 1:4  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
14:00Jedinstvo Brcko - Kozara 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Krupa - Prijedor 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Tekstilac - Modrica 1:3 (1:1, 0:2)
14:00Zeljeznicar Banja Luka - Slavija 1:1 (0:0, 1:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
14:00Lok. Plovdiv - Vitosha Bistritsa 1:1 (1:0, 0:1)
BulgariaBulgaria: Third League - South-East    
14:00Borislav Parvomay - Svilengrad 1921 CAN.  
14:00Gigant Saedinenie - Yambol 1915 CAN.  
14:00Maritsa Plovdiv - Karnobat CAN.  
14:00Radnevo - Chernomorets 1919 CAN.  
14:00Rozova Dolina - Dimitrovgrad CAN.  
14:00Sozopol - Nesebar CAN.  
BulgariaBulgaria: Third League - South-West    
14:00Botev Ihtiman - Chavdar Etropole CAN.  
14:00Kyustendil - Svoge CAN.  
14:00Marek - Bansko CAN.  
14:00Minyor Pernik - Razlog CAN.  
14:00Oborishte - Nadezhda Dobroslavci CAN.  
14:00Rilski Sportist - Vihren CAN.  
14:00Septemvri Simitli - Balkan Botevgrad CAN.  
14:00Slivnishki Geroy - Perun CAN.  
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
14:00Botev Novi Pazar - Septemvri Tervel CAN.  
14:00Dobrudzha - Kubrat CAN.  
14:00Shumen 2007 - Svetkavitsa CAN.  
14:00Topolite - Chernolomets CAN.  
BurundiBurundi: Primus League    
14:00Flambeau du Centre - Olympic S. 0:4  
14:00LLB-S4A - Bujumbura C. 0:0 (0:0, 0:0)
CyprusCyprus: Division 2    
14:00Anagennisi Derynia - Othellos Athienou 5:1 (0:0, 5:1)
14:00Ayia Napa - ASIL Lysi 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Karmiotissa - Sotiras 4:1 (3:0, 1:1)
14:00Omonia Aradippou - Dighenis 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Ypsonas - Omonoia Psevda 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Zakakiou - Xylotympou 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
14:00Horni Briza - Stribro 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 3:4)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
14:00Ceska Trebova - Horni Redice 1:2 PEN. (0:1, 1:0, 1:4)
14:00Chocen - Hermanuv Mestec 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 4:5)
14:00Svitavy - Moravany 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
14:00Klasterec n. Oh. - Probostov 1:0 (1:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 1st Division    
14:00Fredericia - Viborg 1:3 (0:1, 1:2)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
14:00Brabrand - Vejgaard 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Dalum IF - Aarhus Fremad 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Naesby - Ringkobing 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: League Two    
14:00Scunthorpe - Grimsby 0:2 (0:0, 0:2)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:00Manzini Sea Birds - Malanti Chiefs CAN.  
14:00Mhlume - Mbabane Swallows 0:0 (0:0, 0:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
14:00Ethiopia Bunna - Shire Endaselassie 6:1 (3:0, 3:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Bayern II - Grossaspach 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Chemnitzer - Unterhaching 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Jena - Munich 1860 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Kaiserslautern - Meppen 3:3 (1:1, 2:2)
14:00Viktoria Koln - Preussen Munster 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Wurzburger Kickers - Mannheim 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00Drochtersen/Assel - Holstein Kiel II 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Lubeck - Hannoverscher SC 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Werder Bremen II - BSV Rehden 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Koln II - Homberg 3:0 (3:0, 0:0)
14:00Rodinghausen - Dortmund II 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Schalke II - Bergisch Gladbach 1:1 (1:1, 0:0)
14:00SG Wattenscheid - Haltern CAN.  
14:00Wuppertaler - Haltern 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00Balingen - Alzenau 1:2 (1:2, 0:0)
14:00FC 08 Homburg - Bahlinger 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Steinbach Haiger - Freiburg II 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Walldorf - Saarbrucken 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
14:00Aschaffenburg - Burghausen 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Augsburg II - Turkgucu Munchen 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Garching - Furth II 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Heimstetten - Schweinfurt 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Illertissen - SpVgg Bayreuth 1:4 (1:2, 0:2)
14:00Memmingen - Aubstadt 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Rosenheim - Nurnberg II 2:4 (0:1, 2:3)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00Hansa Rostock II - Hertha Zehlendorf 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Torgelower Greif - Ludwigsfelder 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
14:00Halle - Einheit Rudolstadt 2:3 (1:2, 1:1)
14:00Krieschow - Askania Bernburg 8:0 (4:0, 4:0)
14:00Martinroda - Eilenburg 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Plauen - FC Merseburg 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Bordesholm - Frisia Risum-Lindholm 7:0 (3:0, 4:0)
14:00Eutin - Phonix Lubeck 0:2 (0:2, 0:0)
14:00Flensburg - Husumer 5:1 (1:0, 4:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:00Curslack-Neuengamme - Bramfelder SV 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Meiendorfer SV - Wandsbeker Concordia 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
14:00Baunatal - Hanau 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Kassel - Hessen Dreieich 4:0 (2:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
14:00Kahl - DJK Bamberg 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Wurzburger FV - Vilzing 2:6 (1:4, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
14:00Deisenhofen - Pipinsried 2:7 (0:4, 2:3)
14:00Hankofen-Hailing - Turkspor Augsburg 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Ingolstadt II - Dachau 3:2 (2:0, 1:2)
14:00Kirchanschoring - Regensburg II 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Pullach - Landsberg 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Schwaben Augsburg - Ismaning 1:4 (1:1, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:00Bissingen - Dorfmerkingen 1:2 (0:0, 1:2)
14:00Goppinger SV - Pforzheim 2:1 (2:1, 0:0)
14:00Ravensburg - Nottingen 6:1 (4:1, 2:0)
14:00Reutlingen - Rielasingen-Arlen 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Sandhausen II - Stutt. Kickers 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Stuttgart II - Villingen 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
14:00Hamburger SV U19 - Hertha U19 2:4 (0:1, 2:3)
GreeceGreece: Football League    
14:00O.F. Ierapetra - AO Trikala 0:1 (0:0, 0:1)
14:00PAE Egaleo - Thesprotos 1:0 (1:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Aetos Orfani - Apollon Paralimniou 0:1 (0:1, 0:0)
KosovoKosovo: Superliga    
14:00Ferizaj - Trepca 89 4:0 (1:0, 3:0)
LesothoLesotho: Premier League    
14:00Lijabatho - Matlama 1:1  
14:00Likhopo - Liphakoe 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Linare - Lioli 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Sefotha-Fotha - LMPS 0:1  
MalaysiaMalaysia: Super League    
14:00Johor DT - UiTM 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Kedah - Terengganu 3:4 (2:1, 1:3)
14:00Selangor - Perak 1:1 (1:1, 0:0)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
14:00Kuala Lumpur - Negeri Sembilan 3:1 (0:0, 3:1)
14:00Penang - Selangor 2 4:1 (1:0, 3:1)
MaltaMalta: Premier League    
14:00Santa Lucia - Mosta 1:2 (1:0, 0:2)
14:00Sliema - Senglea Athletics 4:1 (2:1, 2:0)
MaltaMalta: Division 1    
14:00Pieta Hotspurs - St. Andrews 0:1 (0:1, 0:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
14:00Belasica - Pitu Guli 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Drita - FK Skopje 0:0 (0:0, 0:0)
14:00FK Korab - Kadino Skopje 4:0 (3:0, 1:0)
14:00Kit Go Pehchevo - Tikves 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Kozuv Gevgelija - Osogovo 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Ohrid - Vardari Forino 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Pobeda - Bregalnica Stip 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Sasa - Plackovica 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Vellazerimi - Pelister 0:2 (0:0, 0:2)
PalestinePalestine: West Bank League    
14:00Ahli Al-Khalil - Ahli Qalqilyah 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Jabal Al Mukaber - Thaqafi Tulkarem 3:0  
14:00Shabab Alsamu - Merkaz 1:3  
PolandPoland: Division 2    
14:00Pogon Siedlce - Garbarnia 1:0 (0:0, 1:0)
14:00S. Rzeszow - Polkowice 1:2 (0:2, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
14:00Biala Piska - Sokol Aleksandrow L. 0:4 (0:3, 0:1)
14:00Grodzisk M. - Swit 3:2 (1:1, 2:1)
14:00Huragan Morag - Radomsko 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Zambrow - Pelikan 0:3 (0:0, 0:3)
PolandPoland: III Liga - Group II    
14:00Gwardia Koszalin - Pogon Szczecin II 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Mieszko - Sroda 1:1 (1:1, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
14:00Ostrowiec Swietokrzyski - Podhale Nowy Targ 2:3 (0:2, 2:1)
14:00Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebultow 3:1 (0:1, 3:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00RCB - Otoho d'Oyo 0:2  
RwandaRwanda: National Football league    
14:00Gicumbi - Sunrise 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Heroes FC - Kiyovu 0:5 (0:1, 0:4)
14:00Marines - Etincelles 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Muhanga - Bugesera FC 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Mukura Victory Sports - APR 0:4 (0:1, 0:3)
14:00Rayon Sport - Musanze 2:1 (1:1, 1:0)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
14:00Bezanija - Backa CAN.  
14:00Borac 1926 - Radnicki Pirot CAN.  
14:00Zarkovo - Metalac 1:3 (1:2, 0:1)
14:00Zlatibor Cajetina - Sindjelic Beograd 4:2 (1:1, 3:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Coastal Union - Ndanda 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kinondoni MC - Mbao 2:0 (2:0, 0:0)
14:00Lipuli - Biashara Mara United 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Mtibwa Sugar - Kagera Sugar 3:1 (1:1, 2:0)
14:00Mwadui - Mbeya City 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Polisi Tanzania - Namungo 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Ruvu Shooting - JKT Tanzania 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Singida United - Tanzania Prisons 1:2 (1:2, 0:0)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
14:00Kasserine - AS Djerba 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Menzel Bouzelfa - Rejiche 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Oued Ellil - Gafsa 3:0 (1:0, 2:0)
14:00SS Sfaxien - Jendouba Sport 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Stade Gabesien - AS Marsa 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Bunkeflo IF - IFK Hassleholm 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Gorodeja - Neman 2:1 (2:0, 0:1)
14:00Helsingborg - Lunds 5:2 (3:0, 2:2)
14:00KTP - Ilves CAN.  
14:00Motala - Assyriska IK 1:1  
14:00Nardo - Strindheim 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Nykopings - Sylvia 1:2  
14:00Slavia Mozyr - Volyn Lutsk 1:0  
14:00V. Haugesund - Sotra 4:0 (3:0, 1:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
14:00Italy U19 W - Iceland U19 W 1:7 (1:2, 0:5)
14:00Kenya W - Chile W 0:5 (0:2, 0:3)
WorldWorld: Club Friendly Women    
14:00Eskilsminne W - Borgeby W 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Klepp W - Grimstad W CAN.  
14:00Uppsala W - IF Brommapojkarna W 5:0 (3:0, 2:0)
ZambiaZambia: Super League    
14:00Green Eagles - NAPSA Stars 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Lusaka Dynamos - Kansanshi 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Nkana - Kabwe 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Nkwazi - Power Dynamos 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Red Arrows - Mufulira 0:3 (0:3, 0:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
14:15Abha - Al-Taawon 2:1 (1:0, 1:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
14:15Qizilqum - Termez Surkhon 1:2 (1:2, 0:0)
14:15Sogdiana - AGMK 1:1 (0:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
14:15Akropolis - Mariehamn 2:1 (1:0, 1:1)
14:15Jaro - VIFK 4:1 (1:1, 3:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
14:30Urartu - FC Yerevan 3:0 AWA.  
AustriaAustria: 2. Liga    
14:30A. Klagenfurt - Dornbirn 1:1 (0:1, 1:0)
14:30A. Lustenau - Austria Vienna II 2:3 (0:1, 2:2)
14:30Liefering - Lafnitz 4:1 (1:1, 3:0)
14:30Wacker Innsbruck - Floridsdorfer AC 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
14:30Sigma Olomouc - Jablonec 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Zlin - Bohemians 1905 2:3 (1:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
14:30Prostejov - Usti nad Labem 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
14:30Teplice B - Usti nad Orlici 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 4:5)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
14:30Hlucin - Kromeriz 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Rosice - Sigma Olomouc B 3:1 (1:0, 2:1)
14:30Uhersky Brod - Vyskov 2:2 (1:0, 1:2)
14:30Znojmo - Ostrava B 0:5 (0:3, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
14:30Doubravka - Horovicko 2:1 (2:1, 0:0)
14:30Katovice - Myto 2:1 (2:0, 0:1)
14:30Prestice - Marianske Lazne 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
14:30Slany - Tatran Rakovnik 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
14:30Letohrad - Libis 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Trutnov - Benatky n. Jiz. 0:3 (0:3, 0:0)
14:30Vysoke Myto - Poricany 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
14:30FK Jilove - Domousice CAN.  
14:30Krupka - Modlany 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 6:5)
14:30Lovosice - Mostecky FK 3:1 (1:1, 2:0)
14:30Srbice - Zatec 6:0 (1:0, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
14:30Bolevec - Vejprnice 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Domazlice B - Nepomuk 2:3 PEN. (2:0, 0:2, 3:4)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
14:30Vysehrad B - Ujezd nad Lesy 5:2 (2:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
14:30Nove Straseci - Tuchlovice 1:2 (1:1, 0:1)
14:30Porici n. S. - Klicany 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (HKK)    
14:30Nove Mesto n. Met. - Solnice 1:2 (1:2, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
14:30Kunratice - Uhrineves 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
14:30Dolni Chabry - Predni Kopanina B 2:1 (2:1, 0:0)
14:30Stresovice - Slivenec 3:1 (2:1, 1:0)
14:30Vltavin B - Libus 1:4 (1:1, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
14:30Luby - Kaznejov 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 3:2)
14:30Sveradice - Petrin Plzen B 3:4 PEN. (2:1, 1:2, 4:5)
14:30Zakava - Svatobor Hradek 4:1 (1:0, 3:1)
14:30Zichovice - Stary Plzenec 3:1 (3:1, 0:0)
14:30Zihle - Mochtin 3:1 (3:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
14:30SK Chlumec - Sedlec-Prcice 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 5:4)
14:30Tochovice - SK Doksy 6:2 (3:1, 3:1)
14:30Velka Dobra - Spartak Pribram 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
14:30Divisov - Celakovice 1:3 (1:2, 0:1)
14:30Hlizov - Caslav B 3:0 (2:0, 1:0)
14:30Pecice - Pruhonice 3:1 (1:1, 2:0)
14:30Psovka Melnik - Zaryby 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:1)
14:30Rejsice - Lustenice 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
14:30Sluknov - Libesice 4:1 (1:1, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
14:30Aumund-Vegesack - Schwachhausen 1:4 (0:1, 1:3)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:30Schott Mainz - Hassia Bingen 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:30Freiburger - Freiberg 2:1 (1:1, 1:0)
IraqIraq: Super League    
14:30Al Shorta - Al Minaa 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B    
14:30Cittadella - Pordenone 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
14:30Bologna U19 - Torino U19 CAN.  
14:30Pescara U19 - Sassuolo U19 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
14:30AC Milan U19 - Brescia U19 5:0 (3:0, 2:0)
14:30Cremonese U19 - Spal U19 CAN.  
14:30Verona U19 - Udinese U19 1:1 (0:0, 1:1)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
14:30Grbalj - OFK Petrovac 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Sutjeska - FK Podgorica 1:0 (1:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Excelsior Maassluis - Kozakken Boys 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Scheveningen - AFC 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Barendrecht - ODIN '59 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Excelsior 31 - SteDoCo 3:3 (1:2, 2:1)
14:30GOES - VVSB 1:2 (0:2, 1:0)
14:30Ter Leede - Ajax (Am) 0:1 (0:0, 0:1)
14:30VV DOVO - Lisse 3:1 (0:1, 3:0)
14:30VVOG - Hoek 1:1 (1:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
14:30Den Haag U19 - Willem II U19 2:1  
14:30Heerenveen U19 - Twente U19 4:3 (1:0, 3:3)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
14:30Hetman Zamosc - Avia Swidnik 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
14:30Dynamo Moscow - Tambov 1:0 (1:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
14:30Puchov - Komarno 1:0 (1:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
14:30Belusa - Kalna n. Hronom 5:0 (3:0, 2:0)
14:30Povazska Bystrica - Crystal 1:1 (0:1, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
14:30Baroka - Black Leopards 2:0 (1:0, 1:0)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
14:30Free State Stars - Mbombela 3:1 (2:0, 1:1)
14:30Real Kings - Jomo Cosmos 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Tshakhuma - TS Galaxy 1:0 (1:0, 0:0)
14:30TS Sporting - Uthongathi 2:2 (1:1, 1:1)
SwedenSweden: Svenska Cupen    
14:30Dalkurd - Sandvikens 3:1 (2:0, 1:1)
14:30Djurgarden - Mjallby 1:2 (1:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:30Eskisehirspor - Giresunspor 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Karagumruk - Adana Demirspor 2:2 (1:0, 1:2)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
14:30Dibba Al Fujairah - Emirates Club 2:0  
14:30Dibba Al Hisn - Al Hamriyah 0:0 (0:0, 0:0)
14:35Masfut - Al Urooba 3:0  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
14:45Breda U19 - Sparta Rotterdam U19 1:3 (0:2, 1:1)
14:45FC Emmen U19 - Almere City U19 4:2  
14:45NEC/Oss U19 - Alphense Boys U19 2:1  
QatarQatar: QSL    
14:55Al Sailiya - Al-Duhail 1:2 (0:1, 1:1)
AlbaniaAlbania: First Division    
15:00Devolli - Cerrik 2:1  
15:00Iliria Kruja - Shenkolli 4:2  
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
15:00Hussein Dey - Constantine 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Magra - Mlila 0:1 (0:0, 0:1)
AlgeriaAlgeria: Ligue 2    
15:00Annaba - Bejaia 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Khroub - Eulma 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Medea - Arba 1:0 (0:0, 1:0)
15:00MO Bejaia - Arzew 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Saida - Tlemcen 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Skikda - ASM Oran 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Tadjenant - Relizane 4:0 (1:0, 3:0)
AngolaAngola: Girabola    
15:00Cuando Cubango - Petro Atletico 0:1  
15:00Primeiro de Maio - Onze Bravos CAN.  
15:00Sagrada - Wiliet 1:0  
AustriaAustria: Regionalliga Central    
15:00Bad Gleichenberg - Sturm Graz (Am) 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Gleisdorf - Union Gurten 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Ried (Am) - Allerheiligen 1:2 (0:2, 1:0)
15:00Stadl Paura - Deutschlandsberger 3:2 (1:1, 2:1)
15:00WSC Wels - ATSV Wolfsberger 6:3 (1:1, 5:2)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
15:00Neftci Baku - Sabah Baku 4:0 (1:0, 3:0)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
15:00Genk II W - Zulte Waregem W 0:4 (0:2, 0:2)
15:00Massenhoven W - Aalst W 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Moldavo W - Gent II W CAN.  
15:00St. Liege 2 W - Famkes Merkem W 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Zwevezele W - GBA Kontich W 4:1 (0:0, 4:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
15:00Radnik Bijeljina - Zvijezda 09 5:1 (2:0, 3:1)
15:00Sloboda - Celik Zenica 2:1 (2:0, 0:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
15:00Banovici - Capljina 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Bratstvo Gracanica - Travnik 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Gradacac - Jedinstvo Bihac 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Metalleghe - Gorazde 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Olimpik Sarajevo - Zivinice 2:0 (1:0, 1:0)
BotswanaBotswana: Premier League    
15:00Extension Gunners - Morupule CAN.  
15:00Molepolole - BR Highlanders CAN.  
15:00Tafic FC - Township Rollers CAN.  
BurundiBurundi: Primus League    
15:00Rukinzo - Kayanza 2:0 (1:0, 1:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
15:00AS Fap - Renaissance 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Bafang - Ngaoundere 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Leopard de Douala - Yafoot 1:1  
15:00New Star - Yafoot CAN.  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
15:00Zapresic - Slaven Belupo 0:2 (0:2, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
15:00Litomericko - Perstejn 4:0 (1:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
15:00Hrdlorezy - Vrsovice 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
15:00Bilina - Roudnice n. L. 3:2 (1:1, 2:1)
DenmarkDenmark: 1st Division    
15:00Hvidovre IF - Vejle 0:1 (0:0, 0:1)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
15:00AS Arta - ASAS 2:3  
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
15:00Tallinna Kalev - Paide 1:8 (0:3, 1:5)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
15:00Krymteplytsia - TSK Simferopol 1:0 (1:0, 0:0)
FranceFrance: Ligue 2    
15:00AC Ajaccio - Lorient 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
15:00Hoffenheim II - Mainz II 1:4 (0:3, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
15:00Oldenburger - Neumunster 2:2 (2:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Fernwald - Waldgirmes 1:5 (1:4, 0:1)
15:00Fulda-Lehnerz - Neuhof 7:1 (5:0, 2:1)
15:00TUS Dietkirchen - Bad Vilbel 1:2 (0:2, 1:0)
15:00Viktoria Griesheim - Hadamar 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:00Diefflen - Engers 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Hertha Wiesbach - Pfeddersheim 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Rochling - Mechtersheim 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
15:00Linx - TSV Ilshofen 3:0 (1:0, 2:0)
IndiaIndia: ISL    
15:00Goa - Chennaiyin 4:2 (2:0, 2:2)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Empoli - Trapani 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Frosinone - Cremonese 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Perugia - Salernitana 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Venezia - Crotone 1:3 (0:2, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Vibonese - Paganese 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
15:00Latte Dolce - Budoni CAN.  
JordanJordan: Premier League    
15:00Al Sareeh - Shabab Al Ordon 4:1 (2:0, 2:1)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
15:00Titograd - Kom Podgorica 2:3 (0:1, 2:2)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:00Jong Volendam - ASWH 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Quick Boys - Spakenburg 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Rijnsburgse Boys - GVVV 6:2 (4:1, 2:1)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
15:00Jong Almere City - DVS '33 Ermelo 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Sparta Nijkerk - ONS Sneek 4:1 (1:1, 3:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
15:00AZ Alkmaar U19 - Feyenoord U19 5:4 (1:3, 4:1)
15:00Groningen U19 - Utrecht U19 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:00Arka Gdynia - Wisla Plock 1:2 (0:1, 1:1)
PolandPoland: Division 1    
15:00GKS Jastrzebie - Radomiak Radom 3:2 (0:0, 3:2)
PolandPoland: III Liga - Group II    
15:00Gornik Konin - Stezyca 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Jarocin - Kotwica Kolobrzeg 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Starogard Gdanski - Nielba Wagrowiec 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Swit Skolwin - Chemik Police 2:0 (0:0, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
15:00Bielsko-Biala - Zielona Gora 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Foto-Higiena Gac - Polonia Bytom 1:3 (1:1, 0:2)
15:00Gornik Z. 2 - Brzeg 4:1 (1:1, 3:0)
15:00Pawlowice - Starowice Dolne 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Piast Zmigrod - Legnica 2 2:3 (1:2, 1:1)
15:00Sleza Wroclaw - ROW Rybnik 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
15:00Hutnik Krakow - Biala Podlaska 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Wisla Pulawy - Sokol Sieniawa 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Wisloka Debica - Wolka Pelkinska 0:1 (0:1, 0:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00La Fiorita - Virtus CAN.  
15:00Libertas - Cailungo CAN.  
15:00Tre Fiori - Murata CAN.  
15:00Tre Penne - Folgore CAN.  
ScotlandScotland: Highland League    
15:00Deveronvale - Forres Mechanics 1:3 (0:3, 1:0)
SeychellesSeychelles: First Division League    
15:00La Passe - Au Cap 8:1  
15:00Lightstars - Red Star 2:2  
SloveniaSlovenia: Prva liga    
15:00Domzale - Aluminij 1:3 (0:1, 1:2)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
15:00Bilje - Brda 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Dravograd - Beltinci 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Koper - Brezice 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Radomlje - Fuzinar 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Rogaska - Jadran Dekani 2:1 (0:0, 2:1)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
15:00Black Stars - Stade Nyonnais CAN.  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
15:00Linth - Kosova CAN.  
TurkeyTurkey: Super Lig    
15:00Gaziantep - Trabzonspor 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Goztepe - Basaksehir 0:3 (0:1, 0:2)
WalesWales: Cymru South    
15:00Caerau Ely - Cwmbran Celtic 1:2 (1:1, 0:1)
WalesWales: Cymru North    
15:00Rhyl - Gresford 1:2 (1:0, 0:2)
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Hinna - Egersunds 1:7 (0:1, 1:6)
15:00Linkoping City - Vasalunds 4:0 (1:0, 3:0)
15:00Moss - Fredrikstad 1:4 (0:2, 1:2)
15:00Obolon - Rukh Brest 0:2 (0:2, 0:0)
15:00Rosenborg 2 - Ranheim 4:2 (2:1, 2:1)
15:00Traeff - Herd CAN.  
15:00USK Anif - Hallwang 5:1 (1:0, 4:1)
15:00Utsiktens - Husqvarna 1:2  
15:00Xamax - Grasshoppers 4:2  
WorldWorld: Friendly International Women    
15:00Scotland W - Iceland W 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly Women    
15:00Kalmar W - Mariebo W 5:3 (1:1, 4:2)
AustriaAustria: Regionalliga East    
15:30Stripfing - Wiener Neustadt 1:0 (1:0, 0:0)
15:30Wiener Viktoria - Leobendorf 2:1 (1:0, 1:1)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
15:30Dugopolje - Cibalia 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Hajduk Split 2 - Dubrava 1:2 (0:0, 1:2)
15:30Kustosija - Osijek 2 2:2 (2:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
15:30Kosmonosy - SK Lhota 2:0 (1:0, 1:0)
GabonGabon: Championnat D1    
15:30Bouenguidi - CF Mounana 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Dikaki - Stade Migoveen 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Mangasport - Bitam 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt 4:0 (2:0, 2:0)
15:30Freiburg - Union Berlin 3:1 (1:0, 2:1)
15:30Hertha Berlin - Werder Bremen 2:2 (1:2, 1:0)
15:30Schalke - Hoffenheim 1:1 (1:0, 0:1)
15:30Wolfsburg - RB Leipzig 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:30Eisbachtal - Karbach 3:3 (3:1, 0:2)
15:30Worms - Elversberg II 2:3 (1:1, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
15:30Neckarsulmer - Oberachern 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:30HHC - Noordwijk 2:2 (1:2, 1:0)
15:30IJsselmeervogels - Katwijk 0:3 (0:0, 0:3)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
15:30Ajax U19 - PSV U19 1:1 (1:1, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
15:30Dun. Streda - Trnava 0:1 (0:1, 0:0)
15:30Michalovce - Pohronie 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Senica - Nitra 0:3 (0:0, 0:3)
15:30Sered - Zilina 0:3 (0:2, 0:1)
15:30Slovan Bratislava - Ruzomberok 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Z. Moravce-Vrable - Trencin 2:0 (1:0, 1:0)
WalesWales: Cymru Premier    
15:30Carmarthen Town - Airbus 1:3 (0:3, 1:0)
WalesWales: Cymru North    
15:30Bangor City - Ruthin 1:0 (1:0, 0:0)
15:30Buckley - Penrhyncoch 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Conwy Borough - Guilsfield 1:2 (1:1, 0:1)
15:30Flint - Llanrhaeadr 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Porthmadog - Llanfair United 1:3 (0:1, 1:2)
WalesWales: Cymru South    
15:30STM Sports - Ammanford 3:0 (1:0, 2:0)
WalesWales: Division 1    
15:30Bridgend Street - Monmouth CAN.  
15:30Caldicot - Penydarren CAN.  
15:30Dinas Powys - Abergavenny Town 1:3 (0:2, 1:1)
15:30Goytre AFC - Aberbargoed 2:2 (0:2, 2:0)
15:30Llwydcoed - Port Talbot 0:2 (0:0, 0:2)
15:30Risca - Trefelin 2:7 (2:2, 0:5)
WorldWorld: Algarve Cup Women    
15:30Sweden W - Denmark W 1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
15:45Leonesa B - Santa Marta Tormes 1:2 (1:2, 0:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
16:00ASO Chlef - CR Belouizdad 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Oran - Saoura 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Paradou - USM Alger 1:1 (0:0, 1:1)
AustriaAustria: Regionalliga East    
16:00Wiener Linien - Bruck Leitha 3:0 (1:0, 2:0)
BeninBenin: Ligue 1    
16:00Buffles du Borgou - Dynamo Parakou 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Energie Sports - JAC 0:1  
16:00Tonnerre - ASVO 1:1  
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
16:00Pirin Blagoevgrad - Litex Lovech 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
16:00La Serena - Colo Colo 1:2 (0:0, 1:2)
ChileChile: Primera B    
16:00San Marcos de Arica - Melipilla 1:0 (0:0, 1:0)
CyprusCyprus: First Division    
16:00Nea Salamis - Achnas 2:2 (1:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
16:00Horky nad Jizerou - Dvur Kralove 0:3 AWA.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (HKK)    
16:00Lokomotiva HK - SK Roudnice 1:0 (0:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
16:00Atl. Porteno - Nueve de Octubre 1:3 (0:1, 1:2)
EnglandEngland: Premier League    
16:00Arsenal - West Ham 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Crystal Palace - Watford 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Sheffield Utd - Norwich 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Southampton - Newcastle 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Wolves - Brighton 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Championship    
16:00Barnsley - Cardiff 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Birmingham - Reading 1:3 (1:0, 0:3)
16:00Brentford - Sheffield Wed 5:0 (3:0, 2:0)
16:00Charlton - Middlesbrough 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Leeds - Huddersfield 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Preston - QPR 1:3 (1:0, 0:3)
16:00Stoke - Hull 5:1 (3:0, 2:1)
16:00Swansea - West Brom 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Wigan - Luton 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: League One    
16:00Accrington - Tranmere 1:2 (0:1, 1:1)
16:00AFC Wimbledon - Bolton 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Fleetwood - Blackpool 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Ipswich - Coventry 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Lincoln - Burton 3:2 (2:2, 1:0)
16:00MK Dons - Doncaster 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Peterborough - Portsmouth 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Rochdale - Rotherham 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Shrewsbury - Oxford Utd 2:3 (2:1, 0:2)
16:00Southend - Bristol Rovers 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Sunderland - Gillingham 2:2 (0:0, 2:2)
EnglandEngland: League Two    
16:00Carlisle - Colchester 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Cheltenham - Port Vale 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Crawley - Oldham 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Crewe - Stevenage 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Leyton Orient - Cambridge Utd 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Newport - Morecambe 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Northampton - Mansfield 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Plymouth - Macclesfield 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Salford - Bradford City 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Swindon - Forest Green 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Walsall - Exeter 3:1 (1:0, 2:1)
EnglandEngland: National League    
16:00AFC Fylde - Solihull Moors 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Aldershot - Dag & Red 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Barrow - Notts Co 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Chorley - Chesterfield 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Dover - Yeovil 0:1 (0:0, 0:1)
16:00FC Halifax - Woking 0:2 (0:2, 0:0)
16:00Hartlepool - Ebbsfleet 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Maidenhead - Boreham Wood 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Stockport - Barnet 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Sutton - Torquay 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Wrexham - Eastleigh 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00AFC Telford - Darlington 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Alfreton - York 1:3 (0:2, 1:1)
16:00Altrincham - Spennymoor 4:1 (2:0, 2:1)
16:00Brackley Town - Blyth 5:2 (0:1, 5:1)
16:00Bradford PA - Chester 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Curzon Ashton - Boston Utd 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Farsley - Hereford 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Gateshead - King’s Lynn 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Guiseley - Leamington 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Kettering - Gloucester 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Southport - Kidderminster 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: National League South    
16:00Bath - Weymouth 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Billericay - Braintree 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Chelmsford - Concord 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Havant & W - Hampton & Richmond 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Hemel Hempstead - Dorking 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Maidstone - Welling 3:1 (0:0, 3:1)
16:00Oxford City - Chippenham 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Slough - Hungerford 0:2 (0:1, 0:1)
16:00St. Albans - Dartford 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Wealdstone - Dulwich Hamlet 2:1 (0:1, 2:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Ashton Utd - Scarborough 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Atherton - Grantham 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Bamber Bridge - South Shields 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Basford - Buxton 0:2 (0:2, 0:0)
16:00Hyde - Matlock 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Lancaster - Gainsborough 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Mickleover - FC United 0:4 (0:2, 0:2)
16:00Morpeth - Witton 3:2 (1:1, 2:1)
16:00Radcliffe - Nantwich 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Stafford - Whitby 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Stalybridge - Warrington 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Alvechurch - Nuneaton 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Banbury - AFC Rushden & Diamonds 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Bromsgrove - Barwell 1:4 (1:1, 0:3)
16:00Coalville - Hitchin 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Leiston - Kings Langley 0:4 (0:1, 0:3)
16:00Lowestoft - Biggleswade Town 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Peterborough Sports - Needham Market 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Redditch - Hednesford 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Royston - St. Ives 5:0 (2:0, 3:0)
16:00Rushall - Stourbridge 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Tamworth - Stratford 4:1 (1:0, 3:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Beaconsfield Town - Gosport 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Blackfield & Langley - Poole 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Chesham - Hartley Wintney 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Dorchester - Wimborne 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Farnborough - Yate Town 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Hayes & Yeading - Swindon S 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Met. Police - Harrow 1:3 (1:0, 0:3)
16:00Salisbury - Merthyr Town 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Truro - Taunton 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Walton Casuals - Hendon 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Bishop's Stortford - Haringey 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Carshalton - Cheshunt 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Corinthian-Casuals - Hornchurch 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Cray - Brightlingsea 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Folkestone - Enfield Town 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Horsham FC - Potters Bar 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Leatherhead - East Thurrock 3:0 (3:0, 0:0)
16:00Lewes - Kingstonian 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Margate - Bowers & Pitsea 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Merstham - Bognor Regis 2:2 (2:1, 0:1)
16:00Worthing - Wingate & Finchley 4:2 (2:1, 2:1)
FranceFrance: National 2 - Group D    
16:00Lyon II - Frejus Saint Raphael 0:2 (0:1, 0:1)
GabonGabon: Championnat D1    
16:00Pelican - Missile 3:2 (0:1, 3:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
16:00Jeddeloh - St. Pauli II 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
16:00Tundern - Heeslinger 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
16:00Dudenhofen - Eintracht Trier 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Gonsenheim - TuS Koblenz 1:2 (1:1, 0:1)
GhanaGhana: Premier League    
16:00Elmina Sharks - Liberty 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Great Olympics - Ebusua 2:0 (1:0, 1:0)
16:00King Faisal - Medeama 0:0 (0:0, 0:0)
GibraltarGibraltar: Gibraltar Cup    
16:00St Josephs - Magpies 1:0 (0:0, 1:0)
IcelandIceland: League Cup    
16:00Kopavogur - Thor Akureyri 1:0 (0:0, 1:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16:00Suduva - Banga 1:0 (0:0, 1:0)
MaltaMalta: Premier League    
16:00Hamrun - Hibernians 1:2 (0:1, 1:1)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
16:00FAR Rabat - FUS Rabat 1:2 (1:0, 0:2)
NigerNiger: Ligue 1    
16:00Espoir - Police 2:0  
16:00Jangorzo - ASFAN CAN.  
16:00Nigelec - Olympic Niamey 1:2  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
16:00Ballymena - Coleraine 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Carrick Rangers - Linfield 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Crusaders - Institute 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Dungannon - Warrenpoint 4:4 (1:1, 3:3)
16:00Glentoran - Cliftonville 0:2 (0:0, 0:2)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
16:00Ballinamallard - Dundela 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Dergview - Queens Univ. 2:0 (1:0, 1:0)
16:00H&W Welders - Ards 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Knockbreda - Ballyclare 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Newry City - Loughgall 0:3 (0:1, 0:2)
16:00PSNI - Portadown 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: Division 1    
16:00Legnica - Chojniczanka 5:2 (1:1, 4:1)
PolandPoland: Division 2    
16:00Bytovia Bytow - R. Rzeszow 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
16:00Mafra - Feirense 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Oliveirense - Estoril 1:1 (0:0, 1:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:00Braga B - AD Oliveirense 2:0 (0:0, 2:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:00Academica U23 - Vitoria Guimaraes U23 2:1 (1:0, 1:1)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Tongo FC Jambon - Etoile du Congo 1:2  
RomaniaRomania: Liga 2    
16:00Pandurii - FC Arges 0:4 (0:2, 0:2)
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Aberdeen - Hibernian 3:1 (0:1, 3:0)
16:00Celtic - St. Mirren 5:0 (2:0, 3:0)
16:00Hamilton - Kilmarnock 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Hearts - Motherwell 1:1 (0:1, 1:0)
16:00St Johnstone - Livingston 1:0 (0:0, 1:0)
ScotlandScotland: Championship    
16:00Alloa - Inverness 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Ayr - Dundee FC 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Dundee Utd - Partick Thistle 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Dunfermline - Queen of South 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Morton - Arbroath 1:1 (0:0, 1:1)
ScotlandScotland: League One    
16:00Airdrieonians - East Fife 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Clyde - Dumbarton 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Falkirk - Peterhead 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Montrose - Stranraer 4:1 (1:0, 3:1)
16:00Raith - Forfar Athletic 2:1 (1:0, 1:1)
ScotlandScotland: League Two    
16:00Annan - Cowdenbeath 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Cove Rangers - Brechin 3:2 (1:0, 2:2)
16:00Edinburgh City - Albion Rovers 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Elgin City - Stirling 3:1 (3:1, 0:0)
16:00Stenhousemuir - Queen's Park 0:0 (0:0, 0:0)
ScotlandScotland: Lowland League    
16:00Bonnyrigg Rose - Civil Service Strollers 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Vale Of Leithen - Dalbeattie Star CAN.  
ScotlandScotland: Highland League    
16:00Brora Rangers - Wick Academy 4:1 (2:0, 2:1)
16:00Buckie Thistle - Huntly 4:2 (0:1, 4:1)
16:00Fort William - Nairn County CAN.  
16:00Rothes - Formartine Utd 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Strathspey Thistle - Keith 1:3 (1:0, 0:3)
16:00Turriff Utd - Lossiemouth 2:0 (1:0, 1:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
16:00Macva - FK Crvena zvezda 0:3 (0:3, 0:0)
16:00Napredak - Proleter 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Rad Beograd - TSC Backa Topola 3:4 (1:3, 2:1)
16:00Radnik - Javor 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Vojvodina - Mladost 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: LaLiga    
16:00Atl. Madrid - Sevilla 2:2 (2:2, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Extremadura UD - R. Oviedo 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Girona - Albacete 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
16:00Ath Bilbao B - R. Union 3:3 (2:0, 1:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
16:00CD Vitoria - Santurtzi 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:00Andratx - Esporles 6:1 (2:1, 4:0)
16:00Mallorca B - Portmany 3:0 (2:0, 1:0)
16:00San Rafael - Collerense 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:00Pamplona - CD Corellano 0:1  
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
16:00Breitenrain - Basel II CAN.  
16:00Koniz - Yverdon CAN.  
16:00YF Juventus - Cham CAN.  
16:00Zurich II - Bellinzona CAN.  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
16:00La Chaux-De-Fonds - Meyrin CAN.  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
16:00Goldau - Biel CAN.  
16:00Luzern II - Langenthal CAN.  
16:00Schotz - Grasshopper II CAN.  
16:00Solothurn - Bassecourt CAN.  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
16:00Hongg - Eschen CAN.  
16:00Thalwil - Red Star Zurich CAN.  
16:00Tuggen - Dietikon CAN.  
16:00Wettswil-Bonstetten - Gossau CAN.  
TogoTogo: Championnat National    
16:00AS Togo-Port - Unisport 3:1 (2:1, 1:0)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00Oleksandriya - Dyn. Kyiv 1:3 (0:1, 1:2)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
16:00La Guaira - Yaracuyanos 2:2 (1:2, 1:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
16:00Austria U19 W - Czech Republic U19 W 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Germany U19 W - Norway U19 W 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Portugal U19 W - Finland U19 W 0:2 (0:2, 0:0)
MaltaMalta: Premier League    
16:15Valletta - Gudja 0:2 (0:0, 0:2)
MaltaMalta: Division 1    
16:15Zebbug - Qormi 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:15Valle Egues - Mutilvera 2:3 (0:2, 2:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
16:30CSKA Sofia - Beroe 2:0 (0:0, 2:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30Bassam - Tanda 0:1  
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:30Tondela - Boavista 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:30Ribamontan al Mar - Torrelavega 1:3 (1:1, 0:2)
16:30UC Cartes - Laredo 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
16:30Pasaia - Sestao 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Ferriolense - Manacor 0:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30Cartagena B - Minerva 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Cortes - CD Ardoi 0:1 (0:0, 0:1)
16:30Txantrea - Murchante 1:1 (0:1, 1:0)
SwedenSweden: Svenska Cupen    
16:30Halmstad - Tvaakers 2:1 (0:0, 2:1)
16:30Norrkoping - Falkenbergs 1:0 (0:0, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
16:40Al-Faisaly - Al-Nassr 3:2 (2:2, 1:0)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
16:45Mechelen W - Femina Woluwe W 1:3 (1:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:45Solares - Bezana 1:4 (1:4, 0:0)
16:45UD Samano - Guarnizo 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Admira - Altach 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Austria Vienna - St. Polten 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Hartberg - Tirol 0:3 (0:0, 0:3)
17:00Wolfsberger AC - Rapid Vienna 2:2 (1:1, 1:1)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
17:00Neftochimic Burgas - Vereya CAN.  
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
17:00AS Police - Majestic 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Etoile Filante - Kozaf 2:1 (0:0, 2:1)
17:00Royal - Sonabel Ouagadougou 1:3 (1:1, 0:2)
CyprusCyprus: First Division    
17:00AEL Limassol - Omonia 0:3 (0:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:00Plzen - Ceske Budejovice 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
17:00Hvezda Cheb - Petrin Plzen 2:5 (0:2, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
17:00Zizkov B - Podoli Praha 8:0 (3:0, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
17:00Cechie Smichov - 1999 Prague 1:2 (1:0, 0:2)
FranceFrance: National 2 - Group A    
17:00Reims II - Lens II 0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group B    
17:00Sannois - Lorient II 2:1 (1:1, 1:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
17:00Merani Tbilisi - Saburtalo Tbilisi 0:0 (0:0, 0:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
17:00Debrecen - Kisvarda 1:0 (0:0, 1:0)
17:00DVTK - Ujpest 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Kaposvar - Mezokovesd-Zsory 0:4 (0:1, 0:3)
17:00Paks - Honved 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Puskas Academy - MOL Fehervar 1:4 (1:0, 0:4)
IcelandIceland: League Cup    
17:00Vikingur Reykjavik - KA Akureyri 6:0 (3:0, 3:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
17:00Daburiya Osama - H. Asi Gilboa CAN.  
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
17:00Issia Wazi - Bouake 1:1  
17:00Sporting Gagnoa - ASEC Mimosas 1:1 (0:1, 1:0)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
17:00Iskra - Rudar 0:2 (0:1, 0:1)
PeruPeru: Liga 1    
17:00Sporting Cristal - Carlos Stein 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Division 2    
17:00Elblag - GKS Katowice 3:1 (0:0, 3:1)
PolandPoland: III Liga - Group III    
17:00Kluczbork - Ruch Zdzieszowice 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
17:00Lublin - Chelmianka Chelm 7:0 (1:0, 6:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
17:00Golden Arrows - Orlando Pirates 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Unionistas - Osasuna B 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:00Lealtad - Club Siero 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Atletico Albericia - Vimenor 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:00Beasain - Urduliz 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Acero - Alcoyano 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Hercules B - Beniganim 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Atl. Astorga - La Granja 4:1 (1:0, 3:1)
17:00Burgos Promesas - Cristo Atletico 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Salamanca B - Atl. Tordesillas 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00Lourdes - Fontellas 2:0  
17:00Subiza - Pena Azagresa 2:4  
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
17:00Etoile-Carouge - Bavois CAN.  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:00Chenois - Terre Sainte CAN.  
17:00Oberwallis Naters - Bulle CAN.  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
17:00Buochs - Baden CAN.  
17:00Muttenz - Zug CAN.  
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Bursaspor - Istanbulspor AS 1:1 (0:0, 1:1)
QatarQatar: QSL    
17:05Al Rayyan - Al-Sadd 1:0 (1:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:15Maribor - Bravo 1:2 (0:2, 1:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
17:30Osijek - Varazdin 2:0 (2:0, 0:0)
GambiaGambia: GFA League    
17:30Marimoo - Gambia Ports 1:3 (0:1, 1:2)
17:30WAA Banjul - Brikama U. 0:0 (0:0, 0:0)
JordanJordan: Premier League    
17:30Al Ahli - Al Wehdat 0:5 (0:1, 0:4)
PolandPoland: Ekstraklasa    
17:30Zaglebie - Lechia Gdansk 4:4 (2:3, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:30Guijuelo - Tudelano 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Leioa - Leonesa 2:4 (2:1, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:30Somorrostro - Ariznabarra 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
17:30Vera - Panaderia 3:2  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:30Vevey - Martigny CAN.  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
17:30Winterthur II - Paradiso CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:45SD Deusto - Lagun Onak 1:1 (1:1, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
18:00FK Sarajevo - Mladost DK 2:1 (1:1, 1:0)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Paralimni - Ol. Nicosia 1:1 (0:0, 1:1)
EuropeEurope: Euro Women    
18:00Poland W - Moldova W 5:0 (4:0, 1:0)
FranceFrance: National 2 - Group A    
18:00ASM Belfort - Sainte-Genevieve 1:3 (1:0, 0:3)
18:00Haguenau - Epinal 0:0 (0:0, 0:0)
18:00IC Croix - St Quentin 1:5 (1:1, 0:4)
18:00JA Drancy - Bastia 1:2 (0:1, 1:1)
18:00Lille II - FC 93 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Mulhouse - Schiltigheim 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Sedan - Lusitanos 0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group B    
18:00Chartres - Mantes 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Fleury-Merogis - Angers II 3:1 (2:1, 1:0)
18:00Guingamp II - Granville 1:2 (1:1, 0:1)
18:00Poissy - Vannes 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Stade Briochin - Paris 13 Atl. 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Vitre - Oissel 0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group C    
18:00Angouleme CFC - Romorantin 1:3 (1:1, 0:2)
18:00Montpellier II - Andrezieux 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Nantes II - Bourges 2:0 (0:0, 2:0)
18:00Stade Bordelais - Bergerac 0:1 (0:0, 0:1)
18:00St Etienne II - Saint-Pryve 1:2 (0:2, 1:0)
18:00Trelissac - Sete 0:1 (0:1, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group D    
18:00Annecy - Jura Sud 3:0 (2:0, 1:0)
18:00Hyeres - Moulins-Yzeure 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Louhans Cuiseaux - Martigues 1:1 (1:0, 0:1)
18:00Marignane - Monaco II 1:1 (1:0, 0:1)
18:00Marseille II - GOAL FC 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Nimes II - Marseille Endoume 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Saint Priest - Grasse 2:3 (1:2, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
18:00TSV 1880 Wasserburg - Nordlingen 1:1  
ItalyItaly: Serie B    
18:00Pisa - Livorno 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
18:00Zacatecas 2 - Calor De San Pedro 3:4 PEN. (2:2, 1:1, 4:5)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
18:00Buducnost - Zeta 4:1 (2:0, 2:1)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
18:00Mouloudia Oujda - IR Tanger 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Division 1    
18:00Zaglebie Sosnowiec - Puszcza 3:5 (1:1, 2:4)
PolandPoland: III Liga - Group II    
18:00KKS Kalisz - Grom Nowy Staw 3:0 (2:0, 1:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
18:00Dakar SC - Casa 1:2 (0:0, 1:2)
18:00Douanes - Mbour Petite Cote 2:1 (1:0, 1:1)
18:00Teungueth - Excellence 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
18:00Marino de Luanco - Langreo 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:00Valencia B - Ejea 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
18:00Basico Urraca - L'Entregu 2:3 (0:2, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:00Igualada - San Cristobal CP 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Santfeliuenc - CE Europa 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
18:00Melilla CD - Malaga B 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18:00Constancia - Santanyi 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18:00Ibarra - Union Viera 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18:00Guadalajara - Atl. Ibanes 0:1 (0:1, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
18:00Fenerbahce - Denizlispor 2:2 (1:1, 1:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
18:15LDU Portoviejo - Delfin 2:1 (0:1, 2:0)
GibraltarGibraltar: Gibraltar Cup    
18:15Europa FC - Lions Gibraltar 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
18:15Huesca - Fuenlabrada 2:0 (2:0, 0:0)
18:15Numancia - Racing Santander 1:2 (0:0, 1:2)
WorldWorld: Algarve Cup Women    
18:15Belgium W - Portugal W 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: National League    
18:20Harrogate - Bromley 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League    
18:30Burnley - Tottenham 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:30B. Monchengladbach - Dortmund 1:2 (0:1, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
18:30AZ Alkmaar - Den Haag 4:0 (2:0, 2:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
18:30Larne - Glenavon 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Barcelona - Real Sociedad 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:30Espanyol B - Sabadell 4:2 (1:2, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18:30Atl. Paso - SD Tenisca 2:4 (1:2, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18:30Logrones Promesas - CDFC Calzada 6:0 (3:0, 3:0)
WorldWorld: Algarve Cup Women    
18:30Germany W - Norway W 4:0 (2:0, 2:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
18:40Al-Hilal - Al-Ettifaq 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
19:00Desportiva Ferroviaria - Serra 2:0 (0:0, 2:0)
19:00Real Noroeste - Itapemirim 3:1  
19:00Vitoria ES - Linhares 12:0 (5:0, 7:0)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
19:00Nova Iguacu - America RJ 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro 2    
19:00Guarani-MG - Democrata GV 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
19:00Santo Andre - Oeste 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
19:00Audax-SP - Portuguesa 0:0 (0:0, 0:0)
19:00Sao Caetano - Atibaia 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
19:00Plzen-Cernice - Chotikov 1:0 (0:0, 1:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
19:00Academie de FAD - WAC 1:2  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
19:00Tlayacapan - San Francisco 0:6  
PortugalPortugal: Primeira Liga    
19:00Vitoria Setubal - Benfica 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
19:00Real Madrid B - Coruxo FC 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
19:00Villarrubia - Sanluqueno 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
19:00KFUM Oslo - Kjelsas CAN.  
WorldWorld: Friendly International Women    
19:00Ukraine W - Northern Ireland W 4:0 (4:0, 0:0)
WorldWorld: Tournoi de France Women    
19:00Canada W - Netherlands W 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
19:10Sandecja Nowy S. - Stomil Olsztyn 3:0 (3:0, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
19:15Bidvest Wits - Chippa Utd. 0:0 (0:0, 0:0)
19:15Kaizer Chiefs - Amazulu 0:1 (0:1, 0:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
19:30Dessel - Deinze 0:4 (0:2, 0:2)
19:30Thes Sport - Seraing 0:1 (0:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
19:30Petegem - Dikkelvenne 3:1  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
19:30Hades - ASV Geel 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
19:30Brasiliense - Capital 3:1  
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
19:30Zalaegerszegi - Ferencvaros 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
19:30Union Club Ceares - Gijon Industrial 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
19:30Sodupe - San Ignacio 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: MLS    
19:30New England Revolution - Chicago Fire 1:1 (1:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
19:45FC Emmen - Venlo 3:0 (0:0, 3:0)
19:45Vitesse - Twente 1:0 (0:0, 1:0)
AfricaAfrica: CAF Champions League    
20:00Etoile Sahel - Wydad 1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Anderlecht - Waregem 7:0 (2:0, 5:0)
20:00Club Brugge KV - Cercle Brugge KSV 2:1 (1:0, 1:1)
20:00Gent - Charleroi 1:4 (0:2, 1:2)
20:00Kortrijk - Antwerp 0:1 (0:0, 0:1)
20:00KV Mechelen - Eupen 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Mouscron - Waasland-Beveren 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Oostende - Genk 2:4 (1:0, 1:4)
20:00St. Liege - St. Truiden 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
20:00Heist - Lierse K. 0:2 (0:1, 0:1)
20:00OC Charleroi - Patro Eisden 4:1 (3:1, 1:0)
20:00Tubize - La Louviere 1:1 (0:1, 1:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
20:00Meux - Couvin-Mariembourg 1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
20:00KRC Gent - Mandel United 0:2 (0:2, 0:0)
20:00Ronse - Lokeren-Temse 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Sint Niklaas - Oudenaarde 2:4 (2:3, 0:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
20:00K. Berchem Sport - Cappellen 2:0 (0:0, 2:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
20:00Always Ready - Bolivar 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
20:00Luziania - Gama 1:5 (0:2, 1:3)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
20:00Cabofriense - Portuguesa RJ 1:4 (0:2, 1:2)
20:00Macae - Madureira 0:3 (0:1, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
20:00Goias - Ipora 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Gremio Anapolis - Aparecidense 1:1 (0:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
20:00Tupynambas - Patrocinense 0:4 (0:2, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro 2    
20:00CAP Uberlandia - Mamore 2:0 (0:0, 2:0)
20:00Democrata SL - Nacional de Muriae 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Ipatinga - Betim 4:1 (2:1, 2:0)
20:00Serranense - Pouso Alegre 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
20:00Cascavel CR - Cianorte 1:4 (1:1, 0:3)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
20:00RB Brasil - Monte Azul 2:1  
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
20:00Academica Vitoria - Salgueiro 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
20:00Palmeira da Una - CE Forca E Luz 1:1 (1:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
20:00Maracaju - Chapadao 2:2 (0:0, 2:2)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
20:00Bahia - Confianca 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Sport Recife - Santa Cruz 1:0 (0:0, 1:0)
ColombiaColombia: Primera B    
20:00Leones - Atletico F.C. 1:0 (1:0, 0:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
20:00Manta - America de Quito 1:0 (1:0, 0:0)
FranceFrance: Ligue 1    
20:00Angers - Nantes 2:0 (0:0, 2:0)
20:00Dijon - Toulouse 2:1 (1:1, 1:0)
20:00Metz - Nimes 2:1 (1:0, 1:1)
20:00Nice - Monaco 2:1 (0:1, 2:0)
20:00Reims - Brest 1:0 (1:0, 0:0)
IrelandIreland: Division 1    
20:00Cobh Ramblers - Athlone 3:2 (2:2, 1:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
20:00Jagiellonia - Slask Wroclaw 1:0 (0:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
20:00Poli Iasi - Din. Bucuresti 1:0 (0:0, 1:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
20:00Partizan - Radnicki Nis 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
20:00Loja - Alhaurin 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: MLS    
20:00Real Salt Lake - New York Red Bulls 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
20:00Pittsburgh - Toronto FC II 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Maranhense    
20:30Sampaio Correa - Moto Club 0:1 (0:1, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
20:30Ind. del Valle - U. Catolica 2:2 (1:1, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
20:30North Carolina - Louisville City 0:1 (0:0, 0:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
20:30Hermanos Colmenares - Titanes 1:2 (0:1, 1:1)
20:30JBL Zulia - Local Andina 4:2 (1:1, 3:1)
20:30Yaracuy - Furrial 3:1 (2:0, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:45Heerenveen - Ajax 1:3 (0:0, 1:3)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
21:00Agropecuario - CA Mitre 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Deportivo Moron - CA Estudiantes 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:00Camioneros Buenos Aires - Juventud Unida Universitario 0:1 (0:1, 0:0)
21:00Gimnasia E.R. - Chaco For Ever 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Villa Mitre - Desamparados 2:0 (0:0, 2:0)
ArgentinaArgentina: Primera B    
21:00Acassuso - Colegiales 2:1 (0:0, 2:1)
21:00Tristan Suarez - Deportivo Armenio 2:1 (1:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera C    
21:00Sportivo Italiano - Victoriano A. 1:1 (0:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera D    
21:00Claypole - Argentino de Rosario 2:1 (2:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Alagoano    
21:00CRB - Olhodaguense 2:0 (2:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
21:00Juventude - EC Sao Jose 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho 2    
21:00Avenida - Inter Santa Maria 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
21:00Jaragua - Vila Nova FC 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
21:00Aguia De Maraba - Itupiranga 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
21:00Parana - Uniao PR 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
21:00Palmeiras - Ferroviaria 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
21:00Nova Andradina - Aquidauanense 2:6 (0:4, 2:2)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00AD Rosario - Barrio Mexico 3:2  
21:00Curridabat - Municipal Turrialba 1:1  
21:00Sporting San Jose - Santa Ana 1:2  
HaitiHaiti: Championnat National    
21:00Cavaly - Fica 1:0 (1:0, 0:0)
IrelandIreland: Premier Division    
21:00Sligo Rovers - Shamrock Rovers 2:3 (1:1, 1:2)
PanamaPanama: LPF    
21:00Deportivo Universitario - Arabe Unido 1:0 (1:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
21:00Cusco - Cesar Vallejo 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
21:00Getafe - Celta Vigo 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Almeria - Dep. La Coruna 4:0 (2:0, 2:0)
UruguayUruguay: Primera Division    
21:00Montevideo City - CA Cerro 1:1 (1:1, 0:0)
21:00Plaza Colonia - Fenix 1:1 (1:1, 0:0)
21:00Rentistas - Maldonado 4:1 (1:1, 3:0)
USAUSA: MLS    
21:00FC Dallas - Montreal Impact 2:2 (0:0, 2:2)
USAUSA: USL Championship    
21:00New York Red Bulls 2 - Tampa Bay 0:1 (0:0, 0:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:00Libertador - Angostura 0:1 (0:0, 0:1)
21:00Petroleros de Anzoategui - Chico de Guayana 1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Tournoi de France Women    
21:00France W - Brazil W 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:15San Martin Formosa - Sportivo Las Parejas 0:2 (0:2, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
21:30Antofagasta - Curico Unido 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera B    
21:30Magallanes - San Luis 1:0 (0:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
21:30Santa Rita - Ind. Juniors 3:1 (2:0, 1:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:30FC Porto - Rio Ave 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: MLS    
21:30DC United - Inter Miami 2:1 (0:1, 2:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
22:00Banfield - Huracan 0:3 (0:1, 0:2)
22:00Defensa y Justicia - Patronato 2:0 (0:0, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
22:00Iranduba - Nacional-AM 1:2 (1:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
22:00Flamengo RJ - Botafogo RJ 3:0 (0:0, 3:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho 2    
22:00EC Guarani - Lajeadense 2:1  
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
22:00Mixto - Pocone 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Roraimense    
22:00Sao Raimundo RR - Rio Negro 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
22:00Fortaleza - CSA 1:0 (1:0, 0:0)
ChileChile: Primera B    
22:00Rangers - Nublense 1:0 (0:0, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
22:00Zeledon - San Carlos 0:4 (0:1, 0:3)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
22:00Municipal - Malacateco 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
22:00Murcielagos - UA Zacatecas 1:2  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
22:00Uruapan - Ciervos 3:1  
22:00Zitacuaro - La Paz 0:2  
WorldWorld: Algarve Cup Women    
22:00New Zealand W - Italy W 0:3 (0:1, 0:2)
ColombiaColombia: Primera A    
22:05Once Caldas - America De Cali 1:1 (1:0, 0:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
22:15Blooming - Aurora 4:0 (1:0, 3:0)
22:15Wilstermann - Vinto 2:1 (0:0, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
22:30Campinense - Perilima 2:1 (1:0, 1:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:30Aguila - Sonsonate 1:1 (1:1, 0:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
22:30Libertad Asuncion - Diaz 5:1 (1:0, 4:1)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
23:00Atl. Rafaela - Gimnasia Mendoza 1:5 (0:2, 1:3)
23:00Villa Dalmine - Sarmiento Junin 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
23:00Bahia - Doce Mel 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
23:00Atletico-MG - Cruzeiro 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
23:00Novorizontino - Corinthians 1:1 (1:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
23:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:0  
ChileChile: Primera B    
23:00Barnechea - Cobreloa 2:2 (1:0, 1:2)
HaitiHaiti: Championnat National    
23:00Real du Cap - Violette 0:1  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
23:00Inter Playa Del Carmen - Pioneros 2:3 PEN. (2:1, 0:1, 4:5)
South AmericaSouth America: South American Championship Women U20    
23:00Chile U20 W - Uruguay U20 W 2:3 (1:2, 1:1)
Trinidad and TobagoTrinidad and Tobago: Pro League    
23:00Point Fortin - Morvant Caledonia Utd 1:0  
USAUSA: MLS    
23:00Toronto FC - New York City 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
23:10Sarmiento Resistencia - Club A. Guemes 2:0 (1:0, 1:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
23:18Esteli U20 - Chinandega U20 2:1  
23:20Ferretti U20 - Ocotal U20 3:1  
ArubaAruba: Division di Honor    
23:30La Fama - Racing Club Aruba 0:2 (0:0, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
23:30Santos - Mirassol 3:1 (3:1, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
23:45Dep. Municipal - AD Cantolao 2:0 (2:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Roraimense    
08.03.2020
00:00Bare - GAS 1:4 (1:3, 0:1)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
08.03.2020
00:00Botafogo PB - Imperatriz 2:1 (2:1, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
08.03.2020
00:00Deportes Iquique - O'Higgins 1:0 (1:0, 0:0)
CuraçaoCuraçao: Promé Divishon    
08.03.2020
00:00SUBT - Jong Holland 0:2  
EcuadorEcuador: Liga Pro    
08.03.2020
00:00LDU Quito - Barcelona SC 2:1 (1:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX    
08.03.2020
00:00Cruz Azul - Club Tijuana 4:2 (1:1, 3:1)
00:00Monterrey - Atl. San Luis 2:2 (1:0, 1:2)
MexicoMexico: Ascenso MX    
08.03.2020
00:00Celaya - Leones Negros 2:1 (0:1, 2:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
08.03.2020
00:00Canamy - U.N.A.M.- Pumas 2 0:4  
PanamaPanama: LPF    
08.03.2020
00:00Chiriqui - Tauro 0:2 (0:0, 0:2)
00:00Independiente - Miguelito 1:1 (0:0, 1:1)
UruguayUruguay: Primera Division    
08.03.2020
00:00Penarol - Danubio 1:1 (0:0, 1:1)
ColombiaColombia: Primera A    
08.03.2020
00:30Ind. Medellin - Millonarios 1:0 (1:0, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
08.03.2020
00:30Real Espana - Motagua 0:1 (0:0, 0:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
08.03.2020
00:45Guarani - Sol de America 1:1 (0:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
08.03.2020
01:00Atl. Tucuman - River Plate 1:1 (1:1, 0:0)
01:00Boca Juniors - Gimnasia L.P. 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: MLS    
08.03.2020
01:00Atlanta Utd - FC Cincinnati 2:1 (1:0, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
08.03.2020
01:00Memphis - Indy Eleven 2:4 (2:1, 0:3)
South AmericaSouth America: South American Championship Women U20    
08.03.2020
01:15Brazil U20 W - Paraguay U20 W 3:0 (2:0, 1:0)
ArubaAruba: Division di Honor    
08.03.2020
01:30Caravel - Deportivo Nacional 2:0 (1:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
08.03.2020
01:30Philadelphia Union 2 - Loudoun 0:0 (0:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
08.03.2020
02:00Saprissa - Cartagines 3:1 (2:0, 1:1)
CuraçaoCuraçao: Promé Divishon    
08.03.2020
02:00Centro Dominguito - Willemstad 3:3  
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
08.03.2020
02:00Alianza FC - Jocoro 1:2 (0:0, 1:2)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
08.03.2020
02:00Olimpia - Vida 1:1 (1:0, 0:1)
02:00UPNFM - Real de Minas 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX    
08.03.2020
02:00Pachuca - Santos Laguna 1:0 (1:0, 0:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
08.03.2020
02:00Cafetaleros - Alebrijes Oaxaca 4:1 (3:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
08.03.2020
02:00Irapuato - Tlaxcala 2:3 PEN. (2:2, 0:0, 4:5)
02:00Mineros de Fresnillo - Saltillo 0:1  
02:00Tepatitlan de Morelos - Tecos FC 2:1  
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
08.03.2020
02:00Eastern Suburbs - Hawke's Bay 4:2 (2:0, 2:2)
02:00Wellington Phoenix Res 2 - Tasman United 3:1 (1:1, 2:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
08.03.2020
02:00Esteli - Chinandega 5:1 (3:1, 2:0)
02:00Ferretti - Ocotal 2:1 (1:1, 1:0)
02:00Real Madriz - Juventus Managua 0:0 (0:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
08.03.2020
02:00FBC Melgar - Sport Huancayo 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: MLS    
08.03.2020
02:00San Jose Earthquakes - Minnesota United 2:5 (1:4, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
08.03.2020
02:00Oklahoma City Energy - Colorado Springs 1:2 (0:1, 1:1)
02:00Saint Louis FC - Miami FC 4:1 (2:1, 2:0)
USAUSA: NISA    
08.03.2020
02:10Oakland Roots - Michigan Stars 2:1  
ColombiaColombia: Primera A    
08.03.2020
02:30Bucaramanga - Junior 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: MLS    
08.03.2020
02:30Sporting Kansas City - Houston Dynamo 4:0 (2:0, 2:0)
USAUSA: USL Championship    
08.03.2020
02:30Austin Bold - New Mexico 1:0 (0:0, 1:0)
02:30San Antonio - Real Monarchs 1:0 (0:0, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
08.03.2020
03:00Xelaju - Coban Imperial 1:0 (1:0, 0:0)
USAUSA: MLS    
08.03.2020
03:00Colorado Rapids - Orlando City 2:1 (0:0, 2:1)
USAUSA: USL Championship    
08.03.2020
03:30Phoenix Rising - Portland 2 6:1 (3:1, 3:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
08.03.2020
04:00Druitt Town Rangers - Sydney Utd 0:5 CAN. (0:2, 0:3)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Champions League    
08.03.2020
04:00Auckland City - Soaga 2:0 (1:0, 1:0)
FijiFiji: Premier League    
08.03.2020
04:00Lautoka - Suva 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: MLS    
08.03.2020
04:00Los Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps 0:1 (0:0, 0:1)
04:00Seattle Sounders - Columbus Crew 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
08.03.2020
04:00San Diego Loyal - Las Vegas Lights 1:1 (1:1, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
08.03.2020
04:05Real Madriz U20 - Juventus Managua U20 1:0  
MexicoMexico: Liga MX    
08.03.2020
04:06Atlas - Guadalajara Chivas 1:2 (0:2, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
08.03.2020
04:30Wollongong Wolves - North Shore Mariners 2:3 CAN. (1:1, 1:2)
USAUSA: USL Championship    
08.03.2020
04:30Sacramento Republic - FC Tulsa 1:1 (1:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
08.03.2020
05:00Brisbane U21 - Brisbane Strikers 1:1 (0:1, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
08.03.2020
05:30Adelaide U21 - Modbury Jets 2:2 (0:2, 2:0)