Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
BrazilBrazil: Campeonato Roraimense    
00:00Atl. Roraima - GAS 0:3 (0:3, 0:0)
ChileChile: Primera B    
00:30San Felipe - CD Santa Cruz 1:1 (0:1, 1:0)
Trinidad and TobagoTrinidad and Tobago: Pro League    
01:00Cunupia - La Horquetta CAN.  
01:00Defence Force - Point Fortin CAN.  
01:00Police - San Juan Jabloteh CAN.  
Hong KongHong Kong: Premier League    
07:30Lee Man Warriors - Kitchee 2:1 (0:0, 2:1)
KazakhstanKazakhstan: Kazakhstan Cup    
08:00Aktobe - FC Ruzaevka CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
09:00Lada Dimitrovgrad - Sakhalin 3:2 (3:1, 0:1)
MalaysiaMalaysia: FA Cup    
09:15KSR Sains - Kuatagh CAN.  
09:15SSFC - UKM CAN.  
IndiaIndia: I-League    
09:30Real Kashmir - Churchill Brothers CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
09:30Lada Togliatti - Khimik Avgust 1:3 (1:0, 0:3)
10:00Nakhon Pathom - North Bangkok University CAN.  
10:15Saturn Ramenskoye - Ryazan 1:4 (1:1, 0:3)
KazakhstanKazakhstan: Kazakhstan Cup    
11:00Didara Sidikbeka - Turan CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:00Energetik-BGU 2 - BATE 2 1:1 (1:1, 0:0)
12:00Shakhter Soligorsk 2 - Zhodino 2 1:1 (0:1, 1:0)
KenyaKenya: Premier League    
12:00Sofapaka - Kakamega Homeboyz CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
12:30Karvina U19 - Brno U19 CAN.  
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
12:30Elazig Karakocan - Cizrespor 0:0 (0:0, 0:0)
12:30Fatsa Belediyespor - Kozan 2:1 (1:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
12:30Gumushanespor - Mamak 0:3 (0:1, 0:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
12:30Hopaspor - Sultanbeyli 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
12:30H.Trabzon - Kirklarelispor 2:0 (2:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
12:30Pazarspor - Malatya 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
12:30Vanspor FK - Ergene Velimese 2:1 (1:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
12:30Yomraspor - Serik Belediyespor 1:0 (0:0, 1:0)
SingaporeSingapore: Premier League    
12:45Balestier Khalsa - Hougang 2:2 (1:0, 1:2)
12:45Tampines - Lion City 4:0 (0:0, 4:0)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Chemelil - Bandari CAN.  
13:00Kariobangi Sharks - Wazito CAN.  
13:00Kisumu All-Stars - Zoo CAN.  
13:00Nzoia Sugar - Tusker CAN.  
13:00Sony Sugar - Western Stima CAN.  
13:00Ulinzi Stars - Mathare Utd. CAN.  
MalaysiaMalaysia: FA Cup    
13:15Sarawak FA - Terengganu CAN.  
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
13:30AS Vita Club - Dauphins Noirs CAN.  
13:30Dauphins Noirs - Sanga Balende CAN.  
SomaliaSomalia: Nation Link Telecom Championship    
13:30Jazeera - Midnimo 1:2  
BulgariaBulgaria: Third League - South-West    
14:00Belasitsa - Nadezhda Dobroslavci CAN.  
14:00Botev Ihtiman - Bansko CAN.  
14:00Kyustendil - Perun CAN.  
14:00Minyor Pernik - Chavdar Etropole CAN.  
14:00Oborishte - Razlog CAN.  
14:00Rilski Sportist - Marek CAN.  
14:00Septemvri Simitli - Svoge CAN.  
14:00Slivnishki Geroy - Vihren CAN.  
KenyaKenya: Premier League    
14:00KCB - Leopards CAN.  
MalaysiaMalaysia: FA Cup    
14:00Kedah - Sri Pahang CAN.  
14:00KL Rovers - Johor DT CAN.  
14:00Mahsa - PDRM FC CAN.  
14:00Perak - KT Rovers CAN.  
14:00Petaling Jaya CFC - Imigresen CAN.  
14:00Selangor - Sarawak Utd. CAN.  
14:00UiTM - Kuching City FC CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Start - Sogndal CAN.  
14:00Zenit-Izhevsk - Kamaz 2:4 (1:3, 1:1)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
14:30Akademija Pandev - Shkupi CAN.  
14:30Borec - Rabotnicki CAN.  
14:30Makedonija GP - Renova CAN.  
14:30Shkendija - Struga Trim & Lum CAN.  
14:30Vardar - Sileks CAN.  
BurundiBurundi: National League B    
15:00Garage Express - Moso Sugar 0:1  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
15:00Bekescsaba 1912 - Gyirmot CAN.  
15:00Budaorsi SC - Szolnoki MAV CAN.  
15:00Dorogi - Szeged CAN.  
15:00Gyor - Csakvari CAN.  
15:00Kazincbarcikai - Budafoki CAN.  
15:00Nyiregyhaza - MTK Budapest CAN.  
15:00Soroksar - Siofok CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Pianese - Lecco CAN.  
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00Diables Noirs - CARA Brazzaville CAN.  
15:00Inter Club - Patronage Sainte-Anne CAN.  
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
15:00FC Kosice - Poprad CAN.  
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
15:30Motema Pembe - Simba CAN.  
15:30St Eloi Lupopo - Nyuki CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
15:30Vladimir - FK Novosibirsk 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
16:00Pro Patria - Olbia CAN.  
NigeriaNigeria: NPFL    
16:00Adamawa Utd - Enyimba 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Dakkada FC - Enugu Rangers 2:3 (1:2, 1:1)
16:00Jigawa Golden Stars - Heartland 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Lobi Stars - Ifeanyi Ubah 1:0 (1:0, 0:0)
16:00MFM FC - Abia Warriors 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Nasarawa - Akwa United 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Plateau United - Kwara 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Rivers United - Warri Wolves 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Sunshine Stars - Katsina Utd 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Wikki Tourist - Kano Pillars 1:0 (0:0, 1:0)
ScotlandScotland: Highland League    
16:00Buckie Thistle - Keith CAN.  
16:00Forres Mechanics - Formartine Utd CAN.  
16:00Fort William - Brora Rangers CAN.  
16:00Rothes - Fraserburgh CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Naftan - Polotsk 4:0 (4:0, 0:0)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00Tiszakecske - Balmazujvaros Sport CAN.  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
17:00Ferretti U20 - Managua FC U20 4:1  
WorldWorld: Club Friendly    
17:00Brage - Gefle 8:2 (5:0, 3:2)
FranceFrance: Ligue 1    
17:30Strasbourg - Paris SG CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30Sudtirol - FeralpiSalo CAN.  
GermanyGermany: Regionalliga West    
18:00Lippstadt - Dusseldorf II CAN.  
MaltaMalta: Premier League    
18:00Santa Lucia - Hamrun CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
18:00Orgryte - Trollhattan CAN.  
18:15Forward - Sturehov IK 3:0 (2:0, 1:0)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
18:30Mazembe - Maniema CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group B    
18:30Carpi - Gubbio CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group A    
18:30Gozzano - Renate CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group B    
18:30Modena - ArzignanoChiampo CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group A    
18:30Pergolettese - Carrarese CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group B    
18:30Rimini - Fano CAN.  
18:30Sambenedettese - Cesena CAN.  
18:30Vis Pesaro - Virtus Verona CAN.  
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho 2    
19:00Avenida - EC Guarani CAN.  
19:00EC Cruzeiro - Igrejinha CAN.  
19:00GE Bage - Sao Gabriel CAN.  
19:00Lajeadense - Guarany de Bage CAN.  
19:00Passo Fundo - Tupi RS CAN.  
19:00SC Sao Paulo - Inter Santa Maria CAN.  
GermanyGermany: Regionalliga North    
19:00TSV Havelse - Altona CAN.  
GermanyGermany: Regionalliga West    
19:00Koln II - Wuppertaler CAN.  
19:00Verl - Oberhausen CAN.  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
19:00Ajka - Haladas CAN.  
19:00Vasas - Vac CAN.  
MaltaMalta: Premier League    
19:00Balzan - Senglea Athletics CAN.  
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
19:15Sport PB - Nacional de Patos 2:3 (1:1, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
19:15SMA IF - Varbergs GIF CAN.  
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
19:30Brasiliense - Paranoa 8:0 (3:0, 5:0)
19:30Capital - Sobradinho 4:0 (1:0, 3:0)
19:30Gama - Bosque Formosa 3:1 (2:1, 1:0)
19:30Luziania - Ceilandia 4:0 (1:0, 3:0)
19:30Real Brasilia - Taguatinga Esporte 3:2 (2:2, 1:0)
19:30Unai EC - Ceilandense 5:0 (2:0, 3:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
19:30Jeddeloh - Luneburger Hansa CAN.  
GermanyGermany: Regionalliga West    
19:30Haltern - Lotte CAN.  
19:30Homberg - Fortuna Koln CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
19:30Siegen - Preussen Munster 2 CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
19:30Eintracht Trier - Worms CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
19:30SC Velbert - Schonnebeck CAN.  
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho 2    
20:00Frederiquense - Brasil Farroupilha CAN.  
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:00RSLAF - East End Lions CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20:00Lodde - Torns 1:3 (1:0, 0:3)
MaltaMalta: Premier League    
20:15Gudja - Birkirkara CAN.  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
20:15Young Boys II - Meyrin CAN.  
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
20:30Penarol - Amazonas CAN.  
WalesWales: Division 1    
20:30Ton Pentre - Garden Village CAN.  
EnglandEngland: Southern League South Division    
20:45Tiverton - Chesham CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group A    
20:45AlbinoLeffe - Monza CAN.  
20:45Como - Alessandria CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group B    
20:45Imolese - Fermana CAN.  
20:45L.R. Vicenza - Piacenza CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group A    
20:45Novara - Giana Erminio CAN.  
20:45Pistoiese - Pontedera CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group B    
20:45Ravenna - Padova CAN.  
20:45Triestina - Reggiana CAN.  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
20:45PSNI - Ballyclare CAN.  
ScotlandScotland: League Two    
20:45Brechin - Annan CAN.  
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00AD Cartagena - Santa Rosa CAN.  
21:00AD Rosario - Liberia CAN.  
21:00Carmelita - Guanacasteca CAN.  
21:00Consultants Desamparados - CS Uruguay CAN.  
21:00Curridabat - Santa Ana CAN.  
21:00Municipal Garabito - Municipal Turrialba CAN.  
21:00Puntarenas FC - Barrio Mexico CAN.  
21:00Sporting San Jose - Escazucena CAN.  
HaitiHaiti: Championnat National    
21:00Racing des Gonaives - Cosmopolites 0:0 (0:0, 0:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
21:00Dergview - Newry City CAN.  
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:00Chalatenango - El Vencedor CAN.  
22:00Independiente F.C. - Aguila CAN.  
22:00Metapan - Jocoro CAN.  
22:00Municipal Limeno - 11 Deportivo CAN.  
22:00Santa Tecla - FAS CAN.  
22:00Sonsonate - Alianza FC CAN.  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
22:54Esteli U20 - Jalapa U20 4:2  
HaitiHaiti: Championnat National    
23:00Capoise - Triomphe Liancourt 2:0 (0:0, 2:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
23:13Juventus Managua U20 - Sabanas U20 3:1  
23:14Real Madriz U20 - Diriangen U20 1:1  
23:30Ocotal U20 - Chinandega U20 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
00:00Princesa Solimoes - Manaus CAN.  
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
00:15Botafogo PB - Sousa 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
01:00Iranduba - Sao Raimundo AM CAN.  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02:00Esteli - Jalapa 2:0 (1:0, 1:0)
02:00Ferretti - Managua FC 0:1 (0:1, 0:0)
02:00Juventus Managua - Sabanas 5:0 (2:0, 3:0)
02:00Ocotal - Chinandega 1:0 (0:0, 1:0)
02:00Real Madriz - Diriangen 0:1 (0:1, 0:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
03:30Cruz Azul - Los Angeles FC CAN.  
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
07:00Persewar Waropen - Sulut Utd CAN.  
KazakhstanKazakhstan: Kazakhstan Cup    
08:00Maqtaaral - Igilik CAN.  
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
08:30Mitra Kukar - Kalteng Putra CAN.  
09:30Cilegon United - Badak Lampung CAN.  
09:30Muba United - PSIM Yogyakarta CAN.  
09:30Persis Solo - Persijap Jepara CAN.  
09:30PS Hizbul Wathan - PSCS Cilacap CAN.  
09:30PSKC Cimahi - Perserang Serang CAN.  
09:30PSPS Riau - Tiga Naga CAN.  
09:30Sriwijaya - Persekat Tegal CAN.  
10:00PSMS Medan - Semen Padang CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
10:30Din. Minsk 2 - Rukh Brest 2 2:0 (1:0, 1:0)
11:00Brest 2 - Smolevichi 2 1:2 (1:2, 0:0)
KazakhstanKazakhstan: Kazakhstan Cup    
11:00Ekibastuz - Akademiya Ontustik CAN.  
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
12:30Balikpapan - Martapura CAN.  
EnglandEngland: Professional Development League    
13:00Sheffield Wed U23 - Burnley U23 CAN.  
KenyaKenya: Premier League    
13:00Gor Mahia - Posta Rangers CAN.  
TurkmenistanTurkmenistan: Youth League    
13:00Altyn Asyr U21 - Merw U21 3:1  
MaltaMalta: Premier League    
14:00Gzira - Tarxien CAN.  
14:00Sliema - Hibernians CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Kamaz B - Omsk 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Saratov - Olimp-Dolgoprudny 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Chelyabinsk - Tyumen 1:2 (1:1, 0:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
14:45Hatta - Al Fujairah CAN.  
14:45Shabab Al-Ahli Dubai - Al Dhafra CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
15:00Energetik-BGU - BATE 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
15:00Mas Taborsko - Karlovy Vary CAN.  
MauritiusMauritius: Mauritian League    
15:00Pamplemousses - Petite Riviere CAN.  
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00JS Talangai - Leopard CAN.  
15:00Kondzo - Otoho d'Oyo CAN.  
MaltaMalta: Premier League    
16:00Floriana - Mosta CAN.  
16:00Valletta - Sirens CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
17:00Shakhtyor Soligorsk - Zhodino 0:1 (0:0, 0:1)
GuineaGuinea: Ligue 1    
17:00Flamme Olympique - Santoba CAN.  
17:00Wakriya - Fello Star CAN.  
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
17:30Al Ain - Bani Yas CAN.  
17:30Ittihad Kalba - Al Nasr CAN.  
MexicoMexico: Liga MX Women    
18:00Atlas W - Atl. San Luis W CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18:00AD San Juan - Beti Kozkor CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00Alondras - Silva SD CAN.  
18:00Arenteiro - Racing Club Villalbes CAN.  
18:00Barco - Estradense CAN.  
18:00Bergantinos - UD Ourense CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18:00CD Baztan - CD Corellano CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00CD Choco - Paiosaco CAN.  
18:00Compostela - Pontes CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18:00Cortes - Beti Onak CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00Dep. Fabril - Polvorin CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18:00Lourdes - Cirbonero CAN.  
18:00Murchante - Mutilvera CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00Ourense CF - Arzua CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18:00Pamplona - Huarte CAN.  
18:00Pena - Fontellas CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00Pontellas - Arosa SC CAN.  
18:00Somozas - Rapido de Bouzas CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18:00Subiza - Burlades CAN.  
18:00Txantrea - CD Ardoi CAN.  
18:00Valle Egues - Pena Azagresa CAN.  
EuropeEurope: Europa League    
18:55Getafe - Inter CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
19:00Lagans - Waggeryds 0:2 (0:1, 0:1)
19:15Anderslovs BoIK - Ystads CAN.  
EnglandEngland: Premier League Cup    
20:00Exeter U23 - Newcastle Utd U23 CAN.  
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:00Freetown City - Central Parade CAN.  
GibraltarGibraltar: National League    
20:30College 1975 FC - Manchester 62 CAN.  
ItalyItaly: Serie C - Group A    
20:45Arezzo - ACN Siena CAN.  
20:45Juventus U23 - Pro Vercelli CAN.  
EuropeEurope: Europa League    
21:00AS Roma - Sevilla CAN.  
HaitiHaiti: Championnat National    
21:00Cavaly - Tempete 2:1  
21:00Juventus - Don Bosco 1:1  
21:00Mirebalais - Racing Haitien 1:0 (0:0, 1:0)
21:00Sainte-Rose - America des Cayes 1:0  
22:00Violette - Arcahaie 1:1 (1:1, 0:0)
23:00Baltimore - Ouanaminthe 3:0 (2:0, 1:0)
23:00Real du Cap - Fica 2:0  
MexicoMexico: Liga MX Women    
23:00Atl. Morelia W - Guadalajara Chivas W CAN.  
23:00Necaxa W - Pachuca W CAN.  
23:00Toluca W - Queretaro W CAN.  
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho 2    
20.03.2020
00:00Veranopolis - GE Gloria CAN.  
MexicoMexico: Ascenso MX    
20.03.2020
01:00Zacatepec - Leones Negros CAN.  
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
20.03.2020
01:10Velez Sarsfield - Union de Santa Fe CAN.  
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
20.03.2020
01:30Nacional-AM - Fast Clube CAN.  
MexicoMexico: Liga MX Women    
20.03.2020
02:00Club Leon W - Club America W CAN.  
03:00Juarez W - Puebla W CAN.  
03:00U.A.N.L.- Tigres W - Santos Laguna W CAN.  
04:00Club Tijuana W - U.N.A.M.- Pumas W CAN.  
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
20.03.2020
07:00PSBS Biak Numfor - Putra Sinar Giri CAN.  
AustraliaAustralia: A-League    
20.03.2020
07:30Central Coast Mariners - Melbourne City 2:4 (1:2, 1:2)
KazakhstanKazakhstan: Kazakhstan Cup    
20.03.2020
08:00Atyrau - Aksu CAN.  
AustraliaAustralia: A-League    
20.03.2020
09:30Brisbane Roar - Newcastle Jets 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
20.03.2020
10:00Weston Workers - Valentine CAN.  
RussiaRussia: Youth League    
20.03.2020
10:00Arsenal Tula U19 - Spartak Moscow U19 CAN.  
10:00Lokomotiv Moscow U19 - FK Orenburg U19 CAN.  
10:00Sochi U19 - FK Rostov U19 CAN.  
10:00Ural U19 - Rubin Kazan U19 CAN.  
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
20.03.2020
10:15Bentleigh Greens - Avondale FC CAN.  
KazakhstanKazakhstan: Kazakhstan Cup    
20.03.2020
11:00Temirlan - FK Kyran CAN.  
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
20.03.2020
11:30Acacia Ridge - Brisbane K. CAN.  
11:30Taringa - Toowong CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20.03.2020
11:30Brann - Bodo/Glimt CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
20.03.2020
12:00Vitebsk 2 - FK Gorodeja 2 4:1 (3:1, 1:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
20.03.2020
12:00Belenenses U23 - Maritimo U23 CAN.  
UkraineUkraine: Youth League    
20.03.2020
12:00Dnipro-1 U21 - Kolos Kovalivka U21 CAN.  
12:00Mariupol U21 - Desna U21 CAN.  
12:00Oleksandriya U21 - Zorya U21 CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20.03.2020
12:15AC Oulu - Alta CAN.  
IndiaIndia: I-League    
20.03.2020
12:30TRAU FC - Gokulam CAN.  
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
20.03.2020
12:30Altyn Asyr - Merw 2:0 (2:0, 0:0)
SingaporeSingapore: Premier League    
20.03.2020
12:45Tanjong Pagar - Albirex Niigata 2:2 (1:0, 1:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
20.03.2020
13:00Isloch 2 - Neman 2 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Premier League Cup    
20.03.2020
13:00Colchester U23 - Swansea U23 CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20.03.2020
13:00TPS - Gnistan CAN.  
EnglandEngland: Professional Development League    
20.03.2020
14:00Leeds U23 - Cardiff U23 CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20.03.2020
14:00Aalesund - Rosenborg CAN.  
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
20.03.2020
14:30Litex Lovech - Kariana Erden CAN.  
14:30Septemvri Sofia - Neftochimic Burgas CAN.  
EnglandEngland: Professional Development League    
20.03.2020
14:30Birmingham U23 - Millwall U23 CAN.  
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
20.03.2020
14:40Dibba Al Hisn - Al-Taawon CAN.  
14:40Masfut - Masafi CAN.  
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
20.03.2020
14:45Al Wasl - Al Wahda CAN.  
14:45Khorfakkan - Ajman CAN.  
ArmeniaArmenia: First League    
20.03.2020
15:00Aragats - Makaravank CAN.  
BurundiBurundi: National League B    
20.03.2020
15:00Delta Star - Buhumuza 1:0  
15:00New Oil - Telaviv 1:2  
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
20.03.2020
15:00Etoile du Congo - Nico-Nicoye CAN.  
15:00Tongo FC Jambon - Cheminots CAN.  
15:00V. Club Mokanda - RCB CAN.  
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
20.03.2020
15:00Podbrezova - Komarno CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20.03.2020
15:00GAIS - Dalkurd CAN.  
CroatiaCroatia: 2. HNL    
20.03.2020
15:30Dubrava - Osijek 2 CAN.  
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
20.03.2020
16:00Amal Bou Saada - Bel Abbes CAN.  
16:00ASM Oran - Paradou CAN.  
16:00ES Setif - Bordj Bou Arreridj CAN.  
16:00Widad Adabi de Boufarik - Biskra CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
20.03.2020
16:00Dynamo Brest - Smolevichi 1:1 (0:0, 1:1)
GhanaGhana: Premier League    
20.03.2020
16:00Aduana Stars - Karela CAN.  
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
20.03.2020
16:00Famalicao U23 - Feirense U23 CAN.  
16:00Rio Ave U23 - Estoril U23 CAN.  
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
20.03.2020
17:00Kadiogo - US Ouagadougou CAN.  
17:00Royal - ASFA Yennega CAN.  
CyprusCyprus: Division 2    
20.03.2020
17:00Othellos Athienou - Aris CAN.  
GuineaGuinea: Ligue 1    
20.03.2020
17:00Kamsar - Satellite CAN.  
IsraelIsrael: Liga Alef South    
20.03.2020
17:00Hak. Ramat Gan - H. Marmorek CAN.  
IsraelIsrael: Liga Alef North    
20.03.2020
17:00Hapoel Iksal Imad - Shapira CAN.  
17:00H. Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Zalfa CAN.  
IsraelIsrael: Liga Alef South    
20.03.2020
17:00Ironi Or Yehuda - Kiryat Gat CAN.  
17:00M. Herzliya - Maccabi Yavne CAN.  
17:00Shimshon Kafr Qasim - Maccabi Jaffa CAN.  
RomaniaRomania: Liga 2    
20.03.2020
17:00Mioveni - UTA Arad CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20.03.2020
17:00Sollentuna - Fanna 3:2 (1:2, 2:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
20.03.2020
17:30Al Sharjah - Al Jazira CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
20.03.2020
18:00Din. Minsk - Rukh Brest 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
20.03.2020
18:00Pisek - Kraluv Dvur CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
20.03.2020
18:00Znojmo - Kromeriz CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
20.03.2020
18:00FC Cheb - Nova Role CAN.  
FranceFrance: National    
20.03.2020
18:00Pau FC - Laval CAN.  
MaltaMalta: Division 1    
20.03.2020
18:00Zebbug - Pembroke CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20.03.2020
18:00Osters - Norrby CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
20.03.2020
18:30Karlovy Vary B - Loko K. Vary CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20.03.2020
18:30Halden - Fredrikstad CAN.  
18:30Oxelosunds - Nykopings 0:8 (0:6, 0:2)
18:30Sola - Vidar CAN.  
18:30Stafsinge - Varobacka 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
20.03.2020
19:00Mattersburg (Am) - Ebreichsdorf CAN.  
19:00Neusiedl - Drassburg CAN.  
AustriaAustria: Regionalliga Central    
20.03.2020
19:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen CAN.  
19:00Gleisdorf - Weindorf St. Anna CAN.  
19:00SC Weiz - ATSV Wolfsberger CAN.  
19:00Vocklamarkt - Union Gurten CAN.  
19:00Wels - Kalsdorf CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
20.03.2020
19:00Chomutov - FK Ceska Lipa CAN.  
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
20.03.2020
19:00Helsingor - Hellerup CAN.  
EnglandEngland: Professional Development League    
20.03.2020
19:00Hull U23 - Bristol City U23 CAN.  
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
20.03.2020
19:00Babelsberg - Hertha Berlin II CAN.  
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
20.03.2020
19:00Walldorf - Giessen CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Baden-W├╝rttemberg    
20.03.2020
19:00Bissingen - Nottingen CAN.  
MaltaMalta: Division 1    
20.03.2020
19:00St. Andrews - Qrendi CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
20.03.2020
19:00Skogsa - Bergnasets AIK 2:0 (2:0, 0:0)
19:15Lunds - Skabersjo 4:3 (1:0, 3:3)
AustriaAustria: Regionalliga East    
20.03.2020
19:30Traiskirchen - Mauerwerk CAN.  
19:30Wiener Sport-Club - Wiener Linien CAN.  
BelgiumBelgium: Pro League U21    
20.03.2020
19:30Club Brugge U21 - St. Liege U21 CAN.  
GermanyGermany: Regionalliga North    
20.03.2020
19:30Hannover II - SC Weiche-08 CAN.  
19:30Lubeck - BSV Rehden CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
20.03.2020
19:30Barmbek-Uhlenhorst - Wandsbeker Concordia CAN.  
19:30TuS Osdorf - Bramfelder SV CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
20.03.2020
19:30FC Gutersloh - Ahlen CAN.  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
20.03.2020
19:30Den Haag W - VV Alkmaar W CAN.  
19:30Excelsior W - PEC Zwolle W CAN.  
19:30PSV W - Ajax W CAN.  
19:30Twente W - Heerenveen W CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
20.03.2020
19:45Westfalia Rhynern - Westfalia Herne CAN.  
MexicoMexico: Liga MX Women    
20.03.2020
19:45Cruz Azul W - Monterrey W CAN.  
BelgiumBelgium: Super League Women    
20.03.2020
20:00St. Liege W - RSC Anderlecht W CAN.  
FranceFrance: Ligue 2    
20.03.2020
20:00AC Ajaccio - Sochaux CAN.  
20:00Caen - Paris FC CAN.  
20:00Chambly - Rodez CAN.  
20:00Chateauroux - Orleans CAN.  
20:00Clermont - Guingamp CAN.  
20:00Grenoble - Auxerre CAN.  
20:00Le Havre - Valenciennes CAN.  
20:00Niort - Le Mans CAN.  
FranceFrance: National    
20.03.2020
20:00Beziers - Le Puy CAN.  
20:00Bourg en Bresse - Concarneau CAN.  
20:00Dunkerque - Creteil CAN.  
20:00GFC Ajaccio - Villefranche CAN.  
20:00Quevilly Rouen - Boulogne CAN.  
20:00Red Star - Bastia-Borgo CAN.  
20:00Sporting Club Lyon - Cholet CAN.  
20:00Toulon - Avranches CAN.  
FranceFrance: National 2 - Group C    
20.03.2020
20:00Angouleme CFC - Andrezieux CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
20.03.2020
20:00Hamburger SV III - Sasel CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
20.03.2020
20:00Hagen/Uthlede - Uphusen CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
20.03.2020
20:00Eddersheim - Bad Vilbel CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
20.03.2020
20:00Hurth - Wegberg-Beeck CAN.  
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20.03.2020
20:00Den Bosch - Breda CAN.  
20:00Eindhoven FC - Jong Ajax CAN.  
20:00Excelsior - Oss CAN.  
20:00FC Volendam - Almere City CAN.  
20:00G.A. Eagles - Cambuur CAN.  
20:00Helmond - Roda CAN.  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20.03.2020
20:00Heracles - Sparta Rotterdam CAN.  
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20.03.2020
20:00Jong AZ - Jong PSV CAN.  
20:00Telstar - Dordrecht CAN.  
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20.03.2020
20:00FC Johansen - East End Tigers CAN.  
ScotlandScotland: Championship    
20.03.2020
20:05Ayr - Partick Thistle CAN.  
MaltaMalta: Division 1    
20.03.2020
20:15Swieqi - Lija Athletic CAN.  
BelgiumBelgium: Proximus League    
20.03.2020
20:30KSV Roeselare - Lokeren CAN.  
BelgiumBelgium: Super League Women    
20.03.2020
20:30Gent W - Genk W CAN.  
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
20.03.2020
20:30Hibernian W - Rangers W CAN.  
WalesWales: Division 1    
20.03.2020
20:30Croesyceiliog - Risca CAN.  
WalesWales: Cymru South    
20.03.2020
20:30Cwmamman United - Afan Lido CAN.  
WalesWales: Division 1    
20.03.2020
20:30Goytre AFC - Caldicot CAN.  
WalesWales: Cymru North    
20.03.2020
20:30Llandudno - Llanrhaeadr CAN.  
WalesWales: Cymru South    
20.03.2020
20:30Taffs Well - Cwmbran Celtic CAN.  
FranceFrance: Ligue 1    
20.03.2020
20:45Lille - Monaco CAN.  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
20.03.2020
20:45Glentoran - Linfield CAN.  
WalesWales: Cymru Premier    
20.03.2020
20:45Bala - Caernarfon CAN.  
20:45Druids - Airbus CAN.  
20:45Newtown - TNS CAN.  
WalesWales: Cymru North    
20.03.2020
20:45Colwyn Bay - Rhyl CAN.  
PortugalPortugal: LigaPro    
20.03.2020
21:00Nacional - Feirense CAN.  
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
20.03.2020
23:00Arsenal Sarandi - Godoy Cruz CAN.  
ArubaAruba: Division di Honor    
01:00La Fama - Britannia CAN.  
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
01:10Atl. Tucuman - Huracan CAN.  
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Zacatecas Mineros - Alebrijes Oaxaca CAN.  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:30Reynosa - Leones Negros 2 CAN.  
03:00Alacranes de Durango - Tecos FC CAN.  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
03:00Cafessa - San Francisco CAN.  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
03:00Murcielagos - Mineros de Fresnillo CAN.  
03:00Nayarit - Cimarrones de Sonora 2 CAN.  
PanamaPanama: LPF    
03:00San Francisco - Chiriqui CAN.  
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Atl. Morelia - Atl. San Luis CAN.  
MexicoMexico: Ascenso MX    
04:00Venados - Loros CAN.  
04:00Venados - Cimarrones de Sonora CAN.  
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
04:30Charlestown Azzurri - Newcastle Olympic CAN.  
AustraliaAustralia: W-League    
05:30Melbourne City W - Sydney W 1:0 (1:0, 0:0)