Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
15:00Rajhradice - Hroznova Lhota 6:4  
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
00:00Salgueiro - Petrolina 2:0 (0:0, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Piauiense    
00:00Picos - AE Altos 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
00:00Frei Paulistano - Nautico 0:2 (0:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX    
00:00Atl. Morelia - Club Leon 1:2 (1:1, 0:1)
00:00Monterrey - Queretaro 1:2 (0:1, 1:1)
00:00Necaxa - Puebla 2:0 (1:0, 1:0)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
00:00Eastern Suburbs - Southern United 6:0 (2:0, 4:0)
PanamaPanama: LPF    
00:00Alianza - Tauro 1:2 (0:1, 1:1)
00:00Miguelito - Arabe Unido 0:1 (0:0, 0:1)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
00:00Dep. Tachira - Puerto Cabello 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
00:00Cerro Largo - Guarany de Bage 1:0 (0:0, 1:0)
ColombiaColombia: Primera A    
00:10Junior - Ind. Medellin 1:0 (1:0, 0:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:15Olimpia Asuncion - San Lorenzo 4:2 (1:1, 3:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
00:30Club A. Guemes - Sportivo Belgrano 2:0 (0:0, 2:0)
UruguayUruguay: Super Cup    
00:30Nacional - Liverpool M. 2:4 ET (0:1, 2:1, 0:2)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01:00Bolivar - Nacional Potosi 4:0 (1:0, 3:0)
01:00San Jose - Royal Pari 0:2 (0:2, 0:0)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
01:00Tasman United - Hawke's Bay 3:1 (1:0, 2:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
01:30Def. Pronunciamiento - Union Sunchales 3:2 (1:1, 2:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:45Argentinos Jrs - Racing Club 1:1 (1:0, 0:1)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
02:00UPNFM - Vida 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Pachuca - U.A.N.L.- Tigres 2:0 (0:0, 2:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:00Tepatitlan de Morelos - Reynosa 4:0 (1:0, 3:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Zacatepec - Celaya 3:1 (1:0, 2:1)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
02:00Auckland City - Hamilton 3:1 (2:0, 1:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02:00Diriangen - Sabanas 1:2 (1:0, 0:2)
02:00Esteli - Ocotal 5:0 (2:0, 3:0)
02:00Ferretti - Juventus Managua 4:1 (3:0, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
02:00Cesar Vallejo - Dep. Municipal 1:1 (1:1, 0:0)
ColombiaColombia: Primera A    
02:15Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 1:2 (0:0, 1:2)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
02:15Metapan - Sonsonate 1:0 (1:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
03:00Xelaju - Sanarate 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
03:10La Paz - Tlayacapan 1:1  
FijiFiji: Premier League    
04:00Lautoka - Nasinu 6:0 (3:0, 3:0)
04:00Navua - Nadi 1:2 (0:1, 1:1)
04:00Rewa - Ba 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Club America - Juarez 1:3 (0:2, 1:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
04:00Correcaminos - Cafetaleros 3:2 (1:1, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Santos Laguna - U.N.A.M.- Pumas 1:1 (0:0, 1:1)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
04:00Canterbury - Waitakere United 1:2 (0:0, 1:2)
AustraliaAustralia: A-League    
06:00Central Coast Mariners - WS Wanderers 1:3 (0:1, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
08:30Viimsi JK - Tabasalu 1:2 (0:1, 1:1)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
09:00Bloem Celtic U21 - Maritzburg Utd U21 2:2 (0:1, 2:1)
09:00Mamelodi Sundowns U21 - Black Leopards U21 4:1 (2:0, 2:1)
WorldWorld: Club Friendly    
09:00Ripensia Timisoara - U Craiova 1948 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
10:00Cagliari U19 - Empoli U19 2:1 (1:0, 1:1)
MyanmarMyanmar: National League    
10:00Hantharwady Utd - Southern Myanmar 5:0 (2:0, 3:0)
10:00Rakhine United - Yadanarbon 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Yangon Utd - Sagaing 2:0 (0:0, 2:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
10:00Karakopru - Manisaspor 3:1 (1:1, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
10:00Energetik-BGU - Underdog Chist CAN.  
10:00FK Krylya Sovetov Samara - FK Chayka 2:2 (2:1, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
10:30Thyella Kamari - Agios Ierotheos 3:0 AWA.  
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Ingolstadt U19 - Eintracht Frankfurt U19 2:2 (2:2, 0:0)
11:00Ulm U19 - Mainz U19 0:4 (0:0, 0:4)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00Bielefeld U19 - Schalke U19 0:2 (0:1, 0:1)
11:00Koln U19 - Dortmund U19 0:2 (0:2, 0:0)
11:00Viktoria Koln U19 - Oberhausen U19 1:3 (0:2, 1:1)
11:00Wuppertaler U19 - Dusseldorf U19 1:3 (0:2, 1:1)
KenyaKenya: Premier League    
11:00Sofapaka - Mathare Utd. 1:1 (0:0, 1:1)
MaltaMalta: Division 1    
11:00Naxxar Lions - Swieqi 2:3 (0:2, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
11:00Melilla CD - Almeria B 0:4 (0:1, 0:3)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
11:00Cadiz CF B - Sevilla FC B 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
11:00Valencia W - Betis W 2:2 (1:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:0052 Orduspor - Yomraspor 0:2 (0:2, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Batman Petrolspor - Bayrampasa 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Bayburt - Bandirmaspor 1:3 (1:0, 0:3)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Cizrespor - Agri 1970 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Elazigspor - Kirsehir Belediyespor 0:3 AWA.  
11:00FK Vanspor - Bodrumspor 1:5 (1:2, 0:3)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Kelkit - Altindag Bld. 2:0 (0:0, 2:0)
11:00Malatya - Diyarbekirspor 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Ofspor - Kemerspor 2003 4:1 (1:0, 3:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Sivas Belediyespor - Ergene Velimese 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:15Santurtzi - Somorrostro 3:2 (1:1, 2:1)
IranIran: Division 1    
11:30Baderan Tehran - Arman Gohar 4:0 (1:0, 3:0)
11:30Fajr Sepasi - Qashqai Shiraz 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Gol Reyhan Alborz - Rayka Babol 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Khooshe Talaee - Malavan 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Mes Kerman - Damash 3:0 AWA.  
11:30Mes Rafsanjan - Havadar SC 1:1 (0:0, 1:1)
11:30Navad Urmia - Niroye Zamini 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Sepidrood Rasht - Elmoadab Tabriz 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Alcobendas - Navalcarnero 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:30Basconia - Santuxu 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Carabanchel - Alcorcon B 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
11:30CF Intercity - Vilamarxant 5:3 (3:3, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
11:30Extremadura UD B - Olivenza 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
11:30Illescas - Azuqueca 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
11:30Minerva - Plus Ultra 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Rayo Vallecano B - El Alamo 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
11:30Recambios Colon - Saguntino 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Trival Valderas - AD Torrejon 1:2 (0:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Afjet Afyonspor - Sariyer 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
11:30Ankaragucu - Kasimpasa 1:1 (0:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Belediye Derince - Erokspor 3:2 (1:2, 2:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Corum - Sancaktepe 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:30Duzcespor - Iskenderun 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:30Etimesgut - Kahramanmarasspor 1:2 (1:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Fethiyespor - Elazig Karakocan 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:30Golcukspor - Darica Genclerbirligi 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Inegolspor - Zonguldak 2:3 (1:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Karsiyaka - Erbaaspor 3:0 (2:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:30Kastamonuspor - Nigde Anadolu 2:1 (0:0, 2:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Kirklarelispor - Hacettepe 3:1 (1:0, 2:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Kozan - Alemdag 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Mamak - 1922 Konyaspor 3:1 (2:0, 1:1)
11:30Manisa FK - Sanliurfaspor 7:0 (4:0, 3:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:30Nevsehirspor - Karacabey Belediyespor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Pendikspor - Gumushanespor 5:1 (2:0, 3:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:30Sakaryaspor - Tuzlaspor 2:1 (1:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:30Serik Belediyespor - Catalca 2:0 (0:0, 2:0)
11:30Sultanbeyli - Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:1 (1:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Tarsus - Samsunspor 1:2 (1:0, 0:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Tepecik - Fatsa Belediyespor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:30Tokatspor - Hopaspor 1:3 (0:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:30Yozgatspor 1959 FK - Nazillispor 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
11:45Siete Villas - Torina 2:1 (1:0, 1:1)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
12:00UE Engordany - FC Santa Coloma 1:1 (1:0, 0:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
12:00Gabala - Keshla 1:2 (0:2, 1:0)
IranIran: Division 1    
12:00Esteghlal Khuzestan - Aluminium Arak 0:1 (0:0, 0:1)
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
12:00TC Sports Club - Green Streets 5:1 (3:0, 2:1)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
12:00Supersport Utd U21 - Baroka U21 2:3 (1:1, 1:2)
SpainSpain: LaLiga    
12:00Leganes - Real Sociedad 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Albacete B - Almansa 5:0 (3:0, 2:0)
12:00Atl. Ibanes - Pedroneras 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00Azuaga - Villanovense 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:00Berceo - Calahorra B 1:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00Cacereno - Llerenense 3:0 (2:0, 1:0)
12:00CD Calamonte - Aceuchal 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00CD Mostoles - Flat Earth 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00CE Europa - Granollers 2:1 (1:0, 1:1)
12:00CE Manresa - UE Sants 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:00Cordoba B - Lebrijana 3:1 (2:0, 1:1)
12:00Coria C.F. - CD Gerena 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00CP Almeria - Mancha 2:2 (2:2, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
12:00Cuarte - Zaragoza B 1:4 (0:1, 1:3)
SpainSpain: LaLiga2    
12:00Fuenlabrada - Girona 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00Gijon Industrial - Caudal Deportivo 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Lealtad - Praviano 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00Loja - El Palo 4:1 (3:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:00Lorca FC - Cartagena B 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:00Mallorca B - Andratx 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00Maracena - CD Torreperogil 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00Pobla Mafumet - Reus Deportiu 3:0 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Pozuelo de Alarcon - Moratalaz 3:3 (2:2, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00Real Aviles - Tuilla 1:4 (0:1, 1:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Santa Ana - San Fernando 4:2 (3:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00Sant Andreu - UE Figueres 3:2 (1:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Socuellamos - Villacanas 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
12:00UC Cartes - Racing Santander B 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Union Adarve - Parla 4:1 (1:1, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00UP Plasencia - Fuente de Cantos 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00Vallobin - Basico Urraca 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Internacional de Madrid - Ferrol 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Las Rozas - Melilla 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Pena Deportiva - Getafe B 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Pontevedra - Ibiza 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Rayo Majadahonda - R. Oviedo B 1:1 (0:0, 1:1)
12:00San Sebastian Reyes - Baleares 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
12:00Alaves B - Guijuelo 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Tudelano - R. Union 2:2 (2:1, 0:1)
12:00Valladolid Promesas - Arenas Club 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
12:00Ejea - Reus Deportiu CAN.  
12:00Ejea - Andorra 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Gimnastic - Ebro 4:1 (2:1, 2:0)
12:00Levante B - Orihuela 1:1 (1:1, 0:0)
12:00Olot - Castellon 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Prat - Barcelona B 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
12:00UCAM Murcia - Recreativo Huelva 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Villarrobledo - Granada CF B 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
12:00Dep. La Coruna W - Athletic Bilbao W 0:2 (0:1, 0:1)
12:00Huelva W - Rayo Vallecano W 1:0 (1:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
12:00Amedspor - H.Trabzon 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
12:00Hatayspor - Giresunspor 1:1 (0:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
12:10Flora - Narva 0:0 (0:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
12:15Willem II - Heracles 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:15Nacional - Leixoes 1:0 (1:0, 0:0)
12:15Varzim - FC Porto B 0:2 (0:1, 0:1)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
12:30Mbabane Highlanders - Green Mamba 1:1  
IndiaIndia: I-League    
12:30Churchill Brothers - Neroca FC 4:1 (2:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie A    
12:30Juventus - Fiorentina 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:30AC Milan W - Inter W 2:1 (0:0, 2:1)
12:30Empoli W - AS Roma W 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:30Comillas - Oyonesa 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:30Conil - Los Barrios 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:30Formentera - Ferriolense 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:30Miajadas - Diocesano 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:30San Cristobal CP - Santfeliuenc 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
12:30Silva SD - Arzua 0:1 (0:0, 0:1)
GreeceGreece: Football League    
12:45Kalamata - Diagoras 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:45Belenenses U23 - Rio Ave U23 1:3 (1:0, 0:3)
CameroonCameroon: Elite One    
13:00APEJES Academy - Feutcheu 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Canon Yaounde - Stade Renard 0:2 (0:1, 0:1)
13:00Fovu Baham - Eding Sport 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:00Liverpool W - Birmingham W CAN.  
EnglandEngland: Premier League 2    
13:00Sunderland U23 - West Ham U23 2:4 (1:1, 1:3)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
13:00Adama City - Ethiopia Bunna 3:0 (2:0, 1:0)
13:00Jimma Aba Jifar - Mekelle 70 Enderta F.C. 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Shire Endaselassie - Hawassa 3:0 (1:0, 2:0)
13:00St. George - Sidama Bunna 6:2 (2:1, 4:1)
13:00Welayta Dicha - Dire Dawa 3:0 (3:0, 0:0)
13:00Wolkite Kenema - Bahir Dar Kenema 2:0 (0:0, 2:0)
FinlandFinland: Suomen Cup    
13:00MyPa - MuSa 1:2 (0:1, 1:1)
FranceFrance: Coupe de France Women    
13:00Grenoble W - Arras W 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Mannheim - Magdeburg 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:00Wolfsburg U19 - Werder Bremen U19 1:4 (0:3, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
13:00Asteras Vlachioti - Zakynthos 1:0 (1:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
13:00Lefkimmi - Mesolongi AE 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
13:00Rodos - AEK Tripolis 2:0 (0:0, 2:0)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Gor Mahia - Nzoia Sugar 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Kakamega Homeboyz - Wazito 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Kariobangi Sharks - Kisumu All-Stars 8:1 (4:1, 4:0)
13:00Ulinzi Stars - Leopards 0:1 (0:0, 0:1)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
13:00Bolton City - La Cure Sylvester 4:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00CD Marino - SD Tenisca 3:1 (0:1, 3:0)
13:00Lanzarote - La Cuadra 2:0  
13:00Mensajero - San Fernando 3:2 (1:1, 2:1)
13:00Tacoronte - Union Guimar 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
13:00Las Palmas B - Atl. Madrid B 1:0 (1:0, 0:0)
ThailandThailand: Champions Cup    
13:00Chiangrai Utd - Port MTI FC 2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Buchbach - Unterfohring 2:2 (1:0, 1:2)
13:00Falkenbergs - Linkoping City 4:0  
13:00Kalmar - Osters 5:0 (1:0, 4:0)
13:00Norderstedt - Dassendorf 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Sonderjyske - TSC Backa Topola 0:3 (0:2, 0:1)
13:00Trayal Krusevac - OFK Beograd 1:0 (0:0, 1:0)
FinlandFinland: Kakkosen Cup    
13:10JaPS - JIPPO 2:5 (2:3, 0:2)
MaltaMalta: Division 1    
13:15Pembroke - Lija Athletic 3:3 (2:0, 1:3)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Darmstadt - VfL Osnabruck 2:2 (1:1, 1:1)
13:30Heidenheim - SG Dynamo Dresden 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Nurnberg - Sandhausen 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Babelsberg - Chemie Leipzig 1:0 (1:0, 0:0)
13:30Furstenwalde - BFC Dynamo 3:0 (2:0, 1:0)
13:30Hertha Berlin II - Auerbach 1:2 (0:0, 1:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
13:30Ano Meras - Kallithea 0:1 (0:0, 0:1)
ScotlandScotland: Premiership    
13:30Hamilton - Celtic 1:4 (1:1, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:30Gran Tarajal - Villa Santa Brigida 2:2  
WorldWorld: Club Friendly    
13:30Sasa - Osogovo 2:2 (1:0, 1:2)
GreeceGreece: Super League 2    
13:45Giannina - PAE Chania 1:1 (1:0, 0:1)
AlbaniaAlbania: Superliga    
14:00Luftetari Gjirokastra - Partizani 0:3 (0:2, 0:1)
AlbaniaAlbania: First Division    
14:00Apolonia Fier - Shenkolli 5:1 (3:0, 2:1)
14:00Erzeni - Dinamo Tirana 0:1 (0:0, 0:1)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
14:00Atletic Escaldes - Carroi 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
14:00Juventus-SP - Sao Caetano 1:3 (0:2, 1:1)
14:00Portuguesa Santista - Rio Claro 2:1  
14:00Sertaozinho - Monte Azul 2:4  
14:00Votuporanguense - Portuguesa 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
14:00Paragominas - Aguia De Maraba 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
14:00Middlesbrough U23 - Fulham U23 1:0 (1:0, 0:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:00Tambuti - Denver 0:2  
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Zwickau - Munich 1860 2:2 (1:1, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Fortuna Koln - Oberhausen 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Lotte - Koln II 4:3 (2:2, 2:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Acheron Kanalaki - Tilikratis L. 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Aiolikos - Marko 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Alexandroypolis - Chrisoupolis 0:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Almopos - M. Alexandros Trikala 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Anatoli - Nafpaktiakos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00AO Tsilivi - Thyella Patras 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Apollo Efpaliou - Anagennisi Arta 0:1  
GreeceGreece: Super League    
14:00Aris - Panionios 2:0 (2:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Aris Avatou - Panserraikos 1:4 (0:2, 1:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00AS Giannitsa - Edessaikos 1:2 (0:1, 1:1)
GreeceGreece: Football League    
14:00Aspropyrgos Enosis - Veria 2:2 (1:1, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Astrapi Mes. - Seirina 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Atalanti - Iraklis Larissa 3:1  
14:00Atromitos Palamas - Meteora 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Diagoras Vrachneikon - AO Paniliakos 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Dias Diou - Sellana 2:0  
14:00Dia. Stefanovik - Pierikos 0:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Diavolitsi - Panargiakos 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Digenis Neochori - Thiseas Agria 1:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Doxa Kamila - Aetos Orfani 2:4 (1:2, 1:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Ethnikos Piraeus - Keratsini 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Florina - A. Asteras 1:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Fostiras - Panthiraikos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Iraklis Zigou - F.C. Pandramaikos 1:2 (1:2, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Karagiannion - Preveza 4:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Karitsa - Oikonomos 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Keravnos Pernis - Doxa Theologos 2:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Kifisias - Ermis Korydallos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Kilkisiakos - Orfeas Xanthi 0:4  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Kitheron Kapareliou - Palliniakos 1:0  
14:00Korinthos 2006 - Ipato 0:4 (0:1, 0:3)
GreeceGreece: Super League 2    
14:00Levadiakos - Karaiskakis 1:1 (1:0, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Makedonikos Foufas - Souli Paramythia 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Moschato - AO Ilisiakos 3:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Nafplio - PS Sparti 1:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Nea Artaki - Acharnaikos 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Niki Agkathia - Thyella Sarakinoi 0:1  
GreeceGreece: Football League    
14:00Niki Volos - PAE Egaleo 1:1 (1:1, 0:0)
14:00O.F. Ierapetra - O. Volos 1:3 (1:1, 0:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Panarkadikos - Aittitos Spata 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00PAO Varda - Pangytheatikos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Poseidonas Michanionas - Nea Kallikrateia 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Potamia - GS Almyros 0:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Thermaikos FC - Aris Palaiochori 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Thinaliakos - Asteras Itea 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00Zacharo - Ermionidas-Ermis 1:1  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
14:00Budafoki - Csakvari 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Duna Aszfalt - Gyor 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Gyirmot - Siofok 1:3 (1:3, 0:0)
14:00Haladas - Szeged 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kazincbarcikai - Ajka 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Nyiregyhaza - Soroksar 3:5 (3:4, 0:1)
14:00Vac - Budaorsi SC 0:1 (0:0, 0:1)
MaltaMalta: Premier League    
14:00Floriana - Valletta 0:1 (0:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:00DEM - HV & CV Quick 3:3 (3:1, 0:2)
14:00Gemert - Oostzaan 3:0 (1:0, 2:0)
14:00USV Hercules - Westlandia 3:2 (1:1, 2:1)
NetherlandsNetherlands: KNVB Beker Women    
14:00Berghuizen W - Den Haag W 0:9 (0:5, 0:4)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00Inter Club - Etoile du Congo 1:2  
SpainSpain: LaLiga    
14:00Eibar - Betis 1:1 (1:1, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00JKT Tanzania - Polisi Tanzania 0:1  
14:00Mbeya City - Azam 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Tanzania Prisons - Kinondoni MC 1:0  
14:00Young Africans - Mtibwa Sugar 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:00Alanyaspor - Yeni Malatyaspor 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Gaziantep - Sivasspor 5:1 (3:1, 2:0)
UgandaUganda: Premier League    
14:00Express - Mbarara City 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Proline - Kyetume 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Vipers - Onduparaka FC 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Wakiso Giants - Bright Stars 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00AFC Eskilstuna - Akropolis 4:1 (2:1, 2:0)
14:00Csikszereda M. Ciuc - Suduva CAN.  
14:00Duren - Bergisch Gladbach 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Hannoverscher SC - Eintracht Celle 3:1 (0:0, 3:1)
14:00Jeddeloh - Bremer 2:3  
14:00Serres - Borec 1:2  
14:00Slask Wroclaw - Hradec Kralove 5:1 (2:0, 3:1)
14:00Tartu Welco - Nomme Utd 2:2 (0:1, 2:1)
WorldWorld: Club Friendly Women    
14:00Bayer Leverkusen W - Andernach W 6:1  
ZambiaZambia: Super League    
14:00Power Dynamos - Red Arrows 0:1 (0:1, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
14:15Al Fujairah - Shabab Al-Ahli Dubai 0:0 (0:0, 0:0)
14:15Al Sharjah - Ittihad Kalba 3:1 (1:0, 2:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
14:30Sabail - Qarabag 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
14:30Club Brugge KV - Antwerp 1:0 (0:0, 1:0)
BotswanaBotswana: Premier League    
14:30Morupule - Security Systems 3:3 (2:0, 1:3)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
14:30Ceilandense - Luziania 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
14:30Caldense - Villa Nova MG 2:0 (1:0, 1:0)
FranceFrance: Coupe de France Women    
14:30CA Paris W - Reims W 0:8 (0:3, 0:5)
14:30Lille W - Dijon W 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Montauban W - Bordeaux W 1:2 PEN. (0:1, 1:0, 2:4)
IndiaIndia: I-League    
14:30Gokulam - TRAU FC 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30ACR Messina - Marina di Ragusa 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Adriese - Delta Porto Tolle 3:1 (1:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Aglianese Calcio - Cannara 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Arzachena - Cassino 4:0 (3:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Belluno - San Luigi 2:0 (0:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Bitonto - Nocerina 4:0 (2:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Breno - Alfonsine 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30Calcio Giugliano - Roccella 3:2 (1:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Caldiero Terme - Mestre 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Calvina - SCD Progresso 5:0 (4:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Campobasso - ASD Pineto Calcio 3:3 (1:1, 2:2)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Campodarsego - Tamai 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Caravaggio - Castellanzese 0:2 (0:2, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Cartigliano - Este 1:2 (0:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Casale - Borgosesia 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Cattolica - Montegiorgio 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Cesena W - Perugia W 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Chieri - Verbania 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Chievo Fortitudo W - Lazio W 0:4 (0:1, 0:3)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Chions - Montebelluna 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Ciliverghe Mazzano - Savignanese 3:2 (1:0, 2:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30Corigliano - Biancavilla 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Fiuggi - Porto Sant'Elpidio 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Flaminia - Follonica Gavorrano 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Foggia - Audace Cerignola 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Foligno - Bastia 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Forli - Mezzolara 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Fossano - Fezzanese 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Franciacorta - Fanfulla 3:1 (2:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Gelbison Cilento - Citta di Fasano 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Ghivizzano Borgo - Real Forte Querceta 2:1 (0:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Giulianova - Agnonese 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Gladiator - Agropoli 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Grassina - Scandicci 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Grosseto - Albalonga 2:3 (2:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Inveruno - Folgore Caratese 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Jesina - Avezzano 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Ladispoli - Budoni 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Latina - Citta di Anagni 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Legnago Salus - Feltre 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Lentigione - Crema 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Ligorna - Bra 2:5 (2:1, 0:4)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Luparense - Cjarlins Muzane 0:3 (0:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Milano City - Levico Terme 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Muravera - Portici 1906 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Novese W - Lady Granata W 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Nuova Florida - Lanusei Calcio 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Pomezia - Monterosi FC 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Ponte San Pietro - Tritium 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Prato - Lavagnese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Pro Sesto - Ciserano-Bergamo 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Riozzese W - Ravenna W 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Sammaurese - Correggese 2:2 (0:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30San Donato - Ponsacco 3:1 (1:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Sangiustese - Vastese 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30San Marino Academy W - Napoli W 1:3 (1:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Sasso Marconi - Mantova 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Savona - Vado 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Scanzorosciate - Legnano 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Seravezza Pozzi - Caronnese 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Seregno - Virtus Bolzano 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30S. N. Notaresco - Recanatese 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Sondrio - Brusaporto 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Sorrento - Taranto 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30SS Nola 1925 - Licata 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Torres - Tor Sapienza 4:0 (3:0, 1:0)
14:30Trastevere Calcio - Ostia Mare 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Trestina - Tuttocuoio 3:1 (1:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30Troina - San Tommaso 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Turris - Aprilia 3:1 (1:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Union Clodiense - Ambrosiana 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30USD Dro - NibionnOggiono 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30US Palmese - Castrovillari 3:4 (1:3, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Vastogirardi - US Tolentino 1:3 (0:0, 1:3)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Vigor Carpaneto - Fiorenzuola 2:1 (1:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Villa Alme - Arconatese 3:2 (1:2, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Villafranca - Vigasio 1:2 (0:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Vis Artena - Latte Dolce 3:2 (2:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Vittorio Veneto W - Roma CF W 1:1 (0:0, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
14:30Sittard - Heerenveen 2:1 (1:1, 1:0)
14:30Venlo - Utrecht 1:1 (0:0, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Jong Sparta Rotterdam - HFC 3:1 (1:1, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Jong Den Haag - HSC '21 2:2 (2:2, 0:0)
14:30Lienden - ADO 20 Heemskerk 1:1 (1:0, 0:1)
14:30OSS '20 - Blauw Geel 3:2 (1:1, 2:1)
14:30UNA - Hoogland 2:1 (0:1, 2:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
14:30AmaZulu - Polokwane 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Black Leopards - Stellenbosch 2:1 (1:0, 1:1)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
14:30Pretoria U. - Tshakhuma 2:0 (0:0, 2:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:30Altinordu - Akhisarspor 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Balikesirspor - Altay 0:0 (0:0, 0:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:35Mbabane Swallows - Manzini Wanderers 0:0 (0:0, 0:0)
AngolaAngola: Girabola    
15:00Cuando Cubango - Caala 0:1  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
15:00Aalst - ASV Geel 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Hades - Wijgmaal 2:1 (1:0, 1:1)
15:00K. Berchem Sport - Londerzeel 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Spouwen-Mopertingen - Cappellen 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Tienen - Hasselt 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Vosselaar - Bocholter 2:3 (1:2, 1:1)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
15:00Boom - URSL Vise 1:1 (0:0, 1:1)
15:00RFC Liege - Deinze 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Saint Eloois - Seraing 0:4 (0:2, 0:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
15:00Francs Borains - Meux 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Givry - Couvin-Mariembourg 3:2 (3:2, 0:0)
15:00Hamoir - Verlaine 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Onhaye - Namur 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Rebecquoise - Entente Durbuy 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Solieres Sport - Waremme 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Stockay-Warfusee - RAAL La Louviere 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Tilleur - Acren 1:3 (1:1, 0:2)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
15:00Gullegem - Dikkelvenne 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Hamme - Oudenaarde 3:3 (1:1, 2:2)
15:00Knokke - Menen 3:0 (1:0, 2:0)
15:00KRC Gent - Merelbeke 1:1 (0:0, 1:1)
15:00KRC Harelbeke - Westhoek 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Mandel United - Lokeren-Temse 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Petegem - Sint Niklaas 3:1 (0:0, 3:1)
15:00Ronse - Zwevezele 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
15:00Sobradinho - Gama 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Taguatinga Esporte - Brasiliense 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
15:00Agua Santa - Ituano 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Corinthians - Santos 2:0 (1:0, 1:0)
CameroonCameroon: Elite One    
15:00Colombe Lobo - Avion Academy 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Fortuna Mfou - Bamboutos FC 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Panthere - Bamenda 1:1 (1:0, 0:1)
15:00UMS de Loum - Dragon de Yaounde 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Union Douala - Tonnerre 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Young Sports - Cotonsport 0:0 (0:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
15:00Varazdin - Hajduk Split 0:3 (0:1, 0:2)
CyprusCyprus: First Division    
15:00AEL Limassol - Apollon 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: Premier League    
15:00Burnley - Arsenal 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Blackburn W - Durham W 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Brighton W - Everton W 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Chelsea W - West Ham W 8:0 (3:0, 5:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Leicester W - Lewes W 1:0 (0:0, 1:0)
15:00London City Lionesses W - Coventry United W 3:2 (1:2, 2:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Manchester City W - Arsenal W 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Reading W - Manchester Utd W 1:1 (0:1, 1:0)
FranceFrance: Ligue 1    
15:00Nice - Lyon 2:1 (1:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:00Baumberg - SSVg Velbert 2:1 (1:0, 1:1)
IndiaIndia: ISL    
15:00Jamshedpur - ATK 0:3 (0:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie A    
15:00AC Milan - Verona 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Atalanta - Genoa 2:2 (2:2, 0:0)
15:00Lazio - Spal 5:1 (4:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00A.C.D. Nardo - Casarano 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Alessandria - Pianese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Altamura - Gravina 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00AS Acireale - Marsala 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Bisceglie - Avellino 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Carrarese - Giana Erminio 1:4 (1:1, 0:3)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Casertana - Picerno 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Catania - Monopoli 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Chievo - Venezia 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Fidelis Andria - Francavilla 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Juve Stabia - Perugia 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
15:00Montevarchi Calcio - Sangiovannese 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Olbia - Renate 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Padova - Vis Pesaro 4:0 (1:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00Palermo - FC Messina 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Potenza - Rieti 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Pro Patria - ACN Siena 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Rimini - Carpi 2:2 (2:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Sanremese - Lucchese 1:2 (1:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00Savoia - Cittanovese 3:0 (0:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Sudtirol - ArzignanoChiampo 5:0 (2:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Teramo - Rende 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Ternana - Sicula Leonzio 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Triestina - Virtus Verona 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Val D'agri - Brindisi 1:1 (1:1, 0:0)
JordanJordan: Shield Cup    
15:00Al Jazeera Amman - Maan 1:2 (1:1, 0:1)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
15:00Freeport - Nimba 1:2  
15:00Nimba FC - MC Breweries 0:2  
MauritiusMauritius: Mauritian League    
15:00AS Vacoas - Grande Riviere 0:1  
MoroccoMorocco: Botola Pro    
15:00Raja Beni Mellal - Renaissance Zemamra 2:2 (2:1, 0:1)
MoroccoMorocco: Botola 2    
15:00Chabab Atlas Khenifra - KAC Kenitra 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Chabab Benguerir - Ittihad Khemisset 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Chabab Mohammedia - Widad Temara 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Dcheira - Wydad Fes 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Maghreb Fez - Salmi 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Sale - RAC Casablanca 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Sidi Kacem - Hoceima 1:1 (0:0, 1:1)
15:00TAS Casablanca - Kawkab Marrakech 1:0 (1:0, 0:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00Leopard - RCB 3:2  
15:00Nico-Nicoye - Tongo FC Jambon 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs 1:0  
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Faetano - San Giovanni 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Juvenes/Dogana - Fiorentino 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Pennarossa - Cosmos 5:1 (3:1, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
15:00Aarau - Schaffhausen 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Lausanne - Kriens 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Winterthur - Chiasso 3:2 (2:0, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Chertanovo M. - Dordoi Bishkek 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Cobh Ramblers - Cork City 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Desna - FK Sarajevo 0:0 (0:0, 0:0)
15:00FK Krylya Sovetov Samara - Dynamo Brest 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Mura - Akhmat Grozny 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Sogndal - Silkeborg 1:0  
15:00Sp. Subotica - Vorskla Poltava 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Zenit - Silkeborg CAN.  
15:00Zrinjski - NK Istra 5:1 (4:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly Women    
15:00LSK Kvinner W - Goteborg W 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Rosengard W - Fortuna Hjorring W 5:1  
AngolaAngola: Girabola    
15:30Academica - Wiliet 0:1  
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
15:30Bukavu Dawa - Dauphins Noirs 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Sanga Balende - RCK CAN.  
15:30St Eloi Lupopo - Don Bosco 0:0 (0:0, 0:0)
15:30St Eloi Lupopo - Bukavu Dawa CAN.  
GabonGabon: Championnat D1    
15:30Oyem - CF Mounana 0:2  
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30FC Koln - Freiburg 4:0 (1:0, 3:0)
MaltaMalta: Division 1    
15:30Zebbug - Zejtun Corinthians 1:1 (1:0, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
15:30FK Crvena zvezda - Celje 1:1 (0:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly Women    
15:30Duisburg W - Meppen W 3:3 (2:1, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
15:50Parnu JK Vaprus - Maardu 0:0 (0:0, 0:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
16:00Sant Julia - Ordino 3:2 (1:1, 2:1)
BelgiumBelgium: Proximus League    
16:00Lommel SK - Virton 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
16:00Cobresal - Colo Colo 2:1 (0:0, 2:1)
EnglandEngland: Women’s Championship    
16:00Aston Villa W - Charlton W 3:0 (1:0, 2:0)
GhanaGhana: Premier League    
16:00Aduana Stars - Medeama 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Asante Kotoko - Liberty 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Ashanti - Ebusua 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Bechem United - Berekum Chelsea 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Dreams - Hearts of Oak 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Great Olympics - WAFA 0:1 (0:1, 0:0)
GibraltarGibraltar: National League    
16:00Manchester 62 - Boca Gibraltar 1:2 (1:1, 0:1)
MaltaMalta: Premier League    
16:00Hibernians - Sirens 0:2 (0:0, 0:2)
NigerNiger: Ligue 1    
16:00Ader - Jangorzo 3:2  
16:00Douanes Niamey - ASGNN 1:1  
16:00Espoir - Nigelec 2:1  
16:00Sahel - ASFAN 0:3  
16:00Urana - SONIDEP 0:1  
NigeriaNigeria: NPFL    
16:00Heartland - Sunshine Stars 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Ifeanyi Ubah - Akwa United 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Kano Pillars - Adamawa Utd 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Kwara - MFM FC 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Nasarawa - Abia Warriors 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Plateau United - Rivers United 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Warri Wolves - Enyimba CAN.  
16:00Wikki Tourist - Dakkada FC 1:1 (0:0, 1:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
16:00Benfica B - Vilafranquense 4:0 (3:0, 1:0)
16:00Feirense - CD Cova da Piedade 2:1 (2:1, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:00Gil Vicente - Moreirense 1:5 (0:2, 1:3)
16:00Maritimo - Aves 1:2 (1:1, 0:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:00AD Fafe - Braga B 2:1 (0:0, 2:1)
16:00AD Oliveirense - SC Mirandela 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Agueda - SB Castelo Branco 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Aljustrelense - Loures 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Alverca - Amora 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Anadia - Sertanense 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Armacenenses - Oriental 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Arouca - Lusitania FC 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Cerveira - Merelinense 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Chaves B - Maritimo B 4:1 (0:1, 4:0)
16:00Esperanca de Lagos - 1º Dezembro 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Fatima - Santarem 3:3 (3:0, 0:3)
16:00Felgueiras - Amarante 3:5 (1:2, 2:3)
16:00Figueirense - Castro Daire 0:6 (0:4, 0:2)
16:00GD Braganca - Camara de Lobos 5:0 (2:0, 3:0)
16:00Gondomar - Coimbroes 4:3 (1:1, 3:2)
16:00Leca - Lusitano FCV 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Louletano - Fabril do Barreiro 3:1 (0:1, 3:0)
16:00Marinhense - Condeixa 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Montijo - Lusitano GC 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Oleiros - Sporting Ideal 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Paredes - Trofense 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Pedras Rubras - Canelas 2010 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Sanjoanense - Valadares Gaia 3:1 (2:0, 1:1)
16:00SC Vila Real - SC Espinho 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sintra - Sacavenense 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sintrense - Pinhalnovense 1:0 (0:0, 1:0)
16:00U. Madeira - Sao Martinho 1:4 (1:0, 0:4)
16:00Vitoria Guimaraes B - Maria de Fonte 4:0 (3:0, 1:0)
16:00Vizela - Pedras Salgadas 5:0 (1:0, 4:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Patronage Sainte-Anne - JS Talangai 0:2  
RomaniaRomania: Liga 1    
16:00Chindia Targoviste - FC Botosani 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: LaLiga    
16:00Ath Bilbao - Getafe 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:00Belchite 97 - Utebo FC 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Borja - Valdefierro 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Brea - Barbastro 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:00Bupolsa - Almazan 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Cadiz CF - Zaragoza 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
16:00Leganes B - Atletico Pinto 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:00Llanera - Lenense 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Mosconia - Union Club Ceares 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:00River Ebro - CDFC Calzada 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:00Robres - Fraga 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
16:00RSD Alcala - Villaverde San Andres 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
16:00Sevilla FC C - San Roque 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
16:00Madrid C. W - Real Madrid W 3:4 (1:2, 2:2)
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
16:00Basel - St. Gallen 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Servette - Thun 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Sion - Zurich 1:1 (1:1, 0:0)
TogoTogo: Championnat National    
16:00ASC Kara - Anges de Notse 1:0  
16:00Dynamic Togolais - Kara 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Ifodje - Gomido 0:1  
16:00Koroki Metete - Sara Sport 1:0  
16:00Maranatha - Gbohloe-Su 0:2  
16:00Semassi - Unisport 2:0  
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Ararat-Armenia - Ural 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Ceske Budejovice - Cukaricki 3:0 (3:0, 0:0)
16:00FC 08 Homburg - Lubeck 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Malmo FF - Krasnodar 1:3  
GreeceGreece: Super League    
16:15Asteras Tripolis - Panetolikos 2:1 (0:0, 2:1)
16:15Atromitos - AEK Athens FC 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:15Anguiano - Alfaro 4:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:15Cartagena FC - CAP Ciudad de Murcia 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:15CD Colunga - Covadonga 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
16:15Jaen - Huetor Vega 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:15Llanes - Condal 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:15Sarinena - Villanueva CF 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:15Selaya - Ribamontan al Mar 1:0 (0:0, 1:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
16:30Kadiogo - AS Douanes 0:2 (0:1, 0:1)
16:30Sonabel Ouagadougou - Etoile Filante 0:0 (0:0, 0:0)
MaliMali: Premiere Division    
16:30Bakaridjan - Real Bamako 2:1 (1:1, 1:0)
16:30Sabana de Mopti - Black Stars 1:3 (1:0, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30Aguilas FC - Muleno 1:2 (0:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Alcudia - Felanitx 3:3 (2:2, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
16:30Banyoles - Vilassar de Mar 0:2 (0:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:30Binefar - Calamocha 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:30Calasancio - Yague 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:30Club Siero - SD Navarro CF 1:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:30Guarnizo - Torrelavega 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30Huercal-Overa - EDMF Churra 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
16:30La Solana - Torrijos 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Murchante - Pamplona 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30Olimpico de Totana - EG El Palmar CF 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Pena Azagresa - Cirbonero 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
16:30Peralada - Horta 4:0 (1:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
16:30Polvorin - CD Choco 1:1  
16:30Pontes - Paiosaco 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Portmany - San Rafael 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:30Pradejon - Casalarreina 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
16:30Quintanar - Ciudad Real 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
16:30Racing Club Villalbes - Somozas 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:30Tarazona - CF Illueca 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
16:30Valdivia - Montijo 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
16:45Ajax - PSV 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:45La Baneza - Atl. Tordesillas 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:45L'Entregu - EI San Martin 1:1  
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
17:00Al Nasr - Horoya 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Bidvest Wits - Djoliba 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Hassania Agadir - Paradou 0:3 (0:1, 0:2)
17:00Nouadhibou - Pyramids 0:1 (0:0, 0:1)
17:00San Pedro - Enyimba 2:5 (2:3, 0:2)
AlbaniaAlbania: Superliga    
17:00Flamurtari - Kukesi 1:4 (0:2, 1:2)
17:00KF Tirana - Teuta 2:1 (2:1, 0:0)
CyprusCyprus: First Division    
17:00APOEL - Nea Salamis 2:1 (0:0, 2:1)
FranceFrance: Ligue 1    
17:00Metz - St Etienne 3:1 (1:0, 2:1)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00MTK Budapest - Dorogi 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Vasas - Bekescsaba 1912 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
17:00Sassuolo U19 - Genoa U19 4:3 (1:2, 3:1)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
17:00BEA Mountain - Small Town 7:1  
17:00LISCR FC - Mighty Barrolle 1:1  
17:00Nimba Kwado - Watanga 1:0  
17:00NPA Anchors - LPRC Oiler 1:4  
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
17:00Da Grande - Foakaidhoo 3:1 (1:1, 2:0)
MaliMali: Premiere Division    
17:00Stade Malien - USC Kita 2:1  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
17:00Correcaminos 2 - Murcielagos 1:2 (0:1, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
17:00U. San Martin - Ayacucho 3:1 (0:0, 3:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:00Fontinhas - Caldas 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Alcoyano - Atzeneta 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Almagro - Conquense 1:5 (0:1, 1:4)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Alzira - Novelda CF 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Antequera - Velez 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Arcos CF - Rota 2:3 (1:0, 1:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Atletico de Porcuna - Alhaurin 4:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:00Atletico Monzon - Tamarite 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Bergantinos - Alondras 5:0 (2:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Bezana - Cayon 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00CD Ardoi - Pena 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:00CD Coria - Arroyo 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Ceuta - CD Utrera 3:2 (0:1, 3:1)
17:00Ciudad de Lucena - Puente Genil 4:1 (1:0, 3:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Cristo Atletico - Arandina 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Dep. Fabril - Arenteiro 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00El Ejido - Malaga B 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Estradense - Arosa SC 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00La Granja - G. Segoviana 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
17:00L Hospitalet - Cerdanyola 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Linares - Motril 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00Mazarron CF - Real Murcia B 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:00Moralo - Trujillo 5:0 (2:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00Naxara - CCD Alberite 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Puertollano C.F. - Guadalajara 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Rapido de Bouzas - Ourense CF 1:2 (1:2, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Real Avila - Atl. Astorga 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00SD Logrones - Varea 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Silla CF - Acero 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Tarancon - Madridejos 4:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
17:00Terrassa - Vilafranca 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:00Teruel - Almudevar 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Toledo - La Roda 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Torredonjimeno - Huetor Tajar 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Tropezon - UD Samano 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00UD Los Garres - Deportiva Minera 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00UD Ourense - Pontellas 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00Vianes - Logrones Promesas 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Vimenor - Textil Escudo 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Xerez D.F.C. - Pozoblanco 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
17:00Coruxo FC - Gijon B 3:1 (1:1, 2:0)
17:00Langreo - Real Madrid B 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Marino de Luanco - Celta Vigo B 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Barakaldo - Leioa 1:2 (1:0, 0:2)
17:00Calahorra - Burgos CF 0:3 (0:1, 0:2)
17:00Haro Deportivo - Unionistas 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
17:00Badalona - Cornella 0:2 (0:0, 0:2)
17:00La Nucia - Valencia B 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Sabadell - Hercules 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17:00Algeciras - CD Badajoz 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Cartagena - Sanluqueno 2:0 (0:0, 2:0)
17:00CF Talavera - Villarrubia 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Cordoba - Yeclano 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Don Benito - Linense 2:2 (2:1, 0:1)
17:00Merida AD - Marbella 0:0 (0:0, 0:0)
17:00San Fernando - Murcia 3:3 (2:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Bursaspor - Eskisehirspor 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
17:00Galatasaray - Kayserispor 4:1 (2:0, 2:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
17:00Al Jazira - Al Wahda 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Hatta - Khorfakkan 1:1 (0:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
17:00Vardar - Borac Banja Luka 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:15Barco - Compostela 0:5 (0:2, 0:3)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
17:30Gorica - Osijek 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
17:30Tottenham - Manchester City 2:0 (0:0, 2:0)
GambiaGambia: GFA League    
17:30Armed Forces - Brikama U. 1:0  
17:30Real Banjul - Elite United 4:0 (1:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30AlbinoLeffe - Arezzo 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
17:30Bari - Virtus Francavilla 2:0 (1:0, 1:0)
17:30Catanzaro - Viterbese 4:0 (1:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30Como - Pistoiese 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30FeralpiSalo - Modena 2:1 (2:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30Gozzano - Pro Vercelli 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30L.R. Vicenza - Gubbio 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30Pergolettese - Novara 2:2 (1:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30Piacenza - Cesena 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30Pontedera - Juventus U23 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30Reggiana - Fano 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
17:30Vibonese - Reggina 0:1 (0:1, 0:0)
JordanJordan: Shield Cup    
17:30Al Hussein - Shabab Al Ordon 1:2 (1:2, 0:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
17:30Mbour Petite Cote - Dakar SC 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:30CD Corellano - Beti Kozkor 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:30RCP Valverdeno - Jerez CF 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:30Leonesa - Logrones 0:2 (0:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
17:30Makedonija GP - Sloboda 0:3  
AndorraAndorra: Primera Divisió    
18:00UE Santa Coloma - Inter Escaldes 0:2 (0:0, 0:2)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00Anderlecht - Mouscron 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Women’s FA Cup    
18:00Southampton WFC W - Crystal Palace W 0:4 (0:1, 0:3)
FinlandFinland: Suomen Cup    
18:00Mariehamn - TPS 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:00Paderborn - Wolfsburg 2:4 (1:2, 1:2)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Lecce - Torino 4:0 (2:0, 2:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
18:00ASEC Ndiambour - Diambars 1:1  
18:00Pikine - Casa 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00Antoniano - Ecija 3:0 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:00Eldense - Hercules B 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:00Lorca Deportiva - Pulpileno 1:1 (1:0, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
18:00Legia - Wisla Plock 1:1  
FinlandFinland: Kakkosen Cup    
18:15Honka Akatemia - NJS 4:0 (0:0, 4:0)
SpainSpain: LaLiga2    
18:15Mirandes - Rayo Vallecano 0:0 (0:0, 0:0)
18:15Numancia - Almeria 1:1 (0:0, 1:1)
GreeceGreece: Super League    
18:30Panathinaikos - PAOK 2:0 (0:0, 2:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
18:30Antigua - Santa Lucia 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
18:30Braga - Sporting 1:0 (0:0, 1:0)
18:30Santa Clara - Ferreira 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Sevilla - Alaves 1:1 (0:0, 1:1)
18:30Villarreal - Osasuna 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
18:30EDF Logrono W - Atl. Madrid W 0:3 (0:1, 0:2)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:45ASFA Yennega - USFA 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
19:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste 0:2 (0:2, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:00Malacateco - Coban Imperial 1:0 (0:0, 1:0)
MaliMali: Premiere Division    
19:00LC Bamako - Tombouctou 5:0 (2:0, 3:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
19:00Atl. San Luis 2 - Irapuato 0:3 (0:2, 0:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
19:00Leones Negros - Tampico Madero 0:2 (0:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
19:00Puebla W - Necaxa W 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
19:00Toluca - Cruz Azul 3:3 (2:2, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
19:00AD Cantolao - Cienciano 2:1 (2:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:00CFR Cluj - FCSB 1:0 (0:0, 1:0)
FinlandFinland: Kakkosen Cup    
19:15HJS Akatemia - TPV 4:2 (3:0, 1:2)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda 1:3 (1:0, 0:3)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
19:15Jalapa U20 - Real Madriz U20 0:1  
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
19:30Bragantino - Carajas 0:0  
BrazilBrazil: Campeonato Maranhense    
19:30Cordino EC - Imperatriz 0:1 (0:0, 0:1)
19:30SE Juventude - Sao Jose MA 3:0 (2:0, 1:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
20:00Berkane - Zanaco 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Enugu Rangers - El Masry 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Motema Pembe - FC Esae 1:0 (1:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Waregem - Waasland-Beveren 5:0 (3:0, 2:0)
BermudaBermuda: Premier League    
20:00Boulevard Blazers - Devonshire Cougars 4:2 (0:0, 4:2)
20:00Somerset - PHC Zebras 0:3 (0:1, 0:2)
20:00X-Roads Warriors - Southampton 3:1 (1:1, 2:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
20:00Wilstermann - Blooming 3:0 (2:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Tocantinense    
20:00Araguacema - Palmas 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
20:00Alagoinhas - Jacobina 2:0 (0:0, 2:0)
20:00Bahia - Jacuipense 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Fluminense de Feira - Bahia De Feira 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Vitoria da Conquista - Vitoria 1:2 (1:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
20:00Bosque Formosa - Unai EC 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
20:00Botafogo RJ - Vasco 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
20:00Criciuma - Marcilio Dias 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Figueirense - Avai 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Cearense    
20:00Ferroviario - Guarany 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
20:00SER Caxias - Brasil de Pelotas 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
20:00Goias - Vila Nova FC 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Gremio Anapolis - Anapolina 3:2 (2:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
20:00Cuiaba Esporte - Operario VG 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Nova Mutum - Mixto 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Pocone - Dom Bosco 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
20:00Atletico-MG - Tombense 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Patrocinense - Coimbra 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
20:00Castanhal - Paysandu PA 3:2 (1:0, 2:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
20:00Cascavel CR - Toledo 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Londrina - Coritiba 2:3 (2:2, 0:1)
20:00Operario - Cianorte 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Parana S.T.C. - Cascavel 1:3 (1:1, 0:2)
20:00Rio Branco PR - Uniao PR 2:1 (2:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
20:00Bragantino - Palmeiras 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
20:00Santa Cruz - Academica Vitoria 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
20:00Sergipe - Dorense 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
20:00Operario MS - Ponta Pora 4:1 (1:1, 3:0)
EuropeEurope: Atlantic Cup    
20:00Hacken - Valerenga 1:2 (1:0, 0:2)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:00Ports Authority - Old Edwardians POSTP.  
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
20:30Fast Clube - Nacional-AM 2:0  
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:30Iztapa - Comunicaciones 2:2 (0:0, 2:2)
SpainSpain: LaLiga2    
20:30Racing Santander - Alcorcon 1:1 (0:1, 1:0)
20:30R. Oviedo - Albacete 3:1 (1:1, 2:0)
Trinidad and TobagoTrinidad and Tobago: Pro League    
20:30Port Of Spain - Morvant Caledonia Utd 0:0 (0:0, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
20:30Carabobo - Gran Valencia 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
20:45Ji-Parana - Barcelona RO 2:2  
ItalyItaly: Serie A    
20:45Udinese - Inter 0:2 (0:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Primera B    
21:00Flandria - Argentino de Quilmes 0:1 (0:0, 0:1)
21:00Justo Jose de Urquiza - Villa San Carlos 3:2 (1:0, 2:2)
21:00Sacachispas - Fenix 1:1 (1:1, 0:0)
21:00San Miguel - Comunicaciones 0:1 (0:1, 0:0)
21:00San Telmo - Defensores Unidos 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Acreano    
21:00Acreano - Sao Francisco FC 7:0 (2:0, 5:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
21:00Manaus - Princesa Solimoes 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
21:00Pimentense - Guapore 1:1  
21:00Real Ariquemes - Guajara 1:3 (1:2, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
21:00Nacional de Patos - Sport PB 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Sousa - Treze PB 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Piauiense    
21:00Piaui - Parnahyba 0:1 (0:1, 0:0)
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Bordeaux - Marseille 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Benevento - Salernitana 1:1 (0:0, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
21:00Carlos Stein - Carlos Mannucci 0:3 (0:2, 0:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:00Boavista - Vitoria Guimaraes 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
21:00Barcelona - Levante 2:1 (2:0, 0:1)
ColombiaColombia: Primera A    
21:15Pereira - Cucuta 2:0 (0:0, 2:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
21:15Beira Mar - SC Praiense 0:1 (0:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:30Olimpo Bahia Blanca - Camioneros Buenos Aires 2:0 (0:0, 2:0)
21:30Sansinena - Juventud Unida Universitario 0:3 (0:1, 0:2)
21:30Sol de Mayo - Desamparados 0:1 (0:0, 0:1)
ColombiaColombia: Primera B    
21:30Barranquilla - Orsomarso 0:0 (0:0, 0:0)
21:30Cortulua - Cartagena 2:0 (1:0, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
21:30Guastatoya - Deportivo Mixco 2:0 (0:0, 2:0)
PeruPeru: Liga 1    
21:30Sport Boys - Llacuabamba 3:2 (3:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Superliga    
21:35River Plate - Central Cordoba 2:0 (1:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
22:00Huracan Las Heras - Circulo Deportivo 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. 3:1 (0:0, 3:1)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
22:00EC Sao Jose - Aimore 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
22:00Athletico-PR - Parana 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
22:00ABC - America RN 2:1 (1:0, 1:1)
ChileChile: Primera Division    
22:00U. Catolica - O'Higgins 3:2 (1:0, 2:2)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:0011 Deportivo - Santa Tecla 1:0 (1:0, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
22:00Honduras Progreso - Marathon 1:2 (1:2, 0:0)
22:00Real de Minas - Real Sociedad 1:0 (0:0, 1:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
22:00Jalapa - Real Madriz 1:0 (1:0, 0:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
22:00River Plate - Diaz 3:2 (1:0, 2:2)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera U20    
22:03Managua FC U20 - Chinandega U20 3:1  
BoliviaBolivia: Division Profesional    
22:15Oriente Petrolero - Aurora 2:1 (1:1, 1:0)
22:15Real Potosi - Santa Cruz 2:1 (0:1, 2:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:15Aguila - FAS 1:0 (1:0, 0:0)
22:15Alianza FC - Independiente F.C. 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
22:30Chapecoense-SC - Brusque 0:1 (0:1, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:30El Vencedor - Municipal Limeno 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Acreano    
23:00Galvez - Nauas EC 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
23:00Novo Hamburgo - Sao Luiz 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
23:00Tupynambas - Cruzeiro 2:4 (2:0, 0:4)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
23:00Guarani - Santo Andre 2:1 (1:1, 1:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
23:00Olimpia - Motagua 1:2 (1:2, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
23:15Caracas - Estudiantes Merida 5:1 (3:1, 2:0)
ColombiaColombia: Primera A    
23:20Millonarios - La Equidad 2:2 (1:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
23:30Joinville - Concordia 2:1 (2:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
23:40Colon Santa FE - Banfield 0:1 (0:0, 0:1)
23:40Lanus - Godoy Cruz 2:0 (0:0, 2:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: Caribbean Club Championship    
00:00Waterhouse - Don Bosco 3:0 (2:0, 1:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:15Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 1:2 (0:1, 1:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
00:30Palmaflor - Guabira 2:0 (0:0, 2:0)
ChileChile: Primera Division    
00:30Deportes Iquique - Everton 2:2 (2:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
01:00Sportivo Estudiantes - Deportivo Maipu 0:1 (0:1, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
01:00Managua FC - Chinandega 1:0 (0:0, 1:0)
ColombiaColombia: Primera A    
01:30America De Cali - Chico 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:45Talleres Cordoba - Boca Juniors 1:2 (0:1, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
09:00Yenisey - Calarasi 2:2 (1:2, 1:0)
WorldWorld: Olympic Games Women    
09:30Thailand W - Chinese Taipei W 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
11:00Radnik Bijeljina - Kolubara 2:1 (2:0, 0:1)
11:00Susica - Zlatibor Cajetina 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Olympic Games Women    
11:00Myanmar W - South Korea W 0:7 (0:2, 0:5)
11:00North Korea W - Myanmar W CAN.  
AlgeriaAlgeria: U21 League    
13:00CR Belouizdad U21 - Bordj Bou Arreridj U21 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
13:00Blackburn U23 - Derby U23 2:0 (0:0, 2:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
13:00Fasil Ketema - Welwalo Adigrat 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Sebeta City - Hadiya Hossana 2:1 (1:1, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
13:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Herzliya 1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00A. Klagenfurt - Offenbach 0:4 (0:2, 0:2)
13:00Kom Podgorica - Jedinstvo 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Lviv - Vojvodina 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Rubin Kazan - Odense 0:1 (0:1, 0:0)
EgyptEgypt: Premier League    
13:30Aswan SC - El Ismaily 2:1 (1:0, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Reserve League    
13:30Jong Groningen - Jong Willem II 4:1 (2:1, 2:0)
SomaliaSomalia: Nation Link Telecom Championship    
13:30Heegan - Raadsan 2:1  
AlbaniaAlbania: Superliga    
14:00Bylis - Vllaznia 2:2 (2:2, 0:0)
14:00Laci - Skenderbeu 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
14:00Swansea U23 - Newcastle Utd U23 0:4 (0:1, 0:3)
EnglandEngland: Professional Development League    
14:00Bristol City U23 - Crystal Palace U23 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Colchester U23 - Ipswich U23 2:2 (2:1, 0:1)
14:00Coventry U23 - QPR U23 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Sheffield Wed U23 - Leeds U23 2:2 (0:0, 2:2)
14:00Watford U23 - Charlton U23 3:3 (2:3, 1:0)
GreeceGreece: Super League 2    
14:00Platanias FC - Apollon Pontou 2:0 (0:0, 2:0)
UgandaUganda: Premier League    
14:00Police - Villa 2:2 (1:2, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Ansan Greeners - Radnik CAN.  
14:00Oleksandriya - Kaisar Kyzylorda 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Shkupi - Feronikeli 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
14:30Sampdoria U19 - Chievo U19 2:2 (2:1, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Reserve League    
14:30Jong Waalwijk - Jong Zwolle 1:1 (0:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
14:45ND Gorica - Javor 3:2 (2:0, 1:2)
EnglandEngland: Professional Development League    
15:00Millwall U23 - Cardiff U23 3:0 (1:0, 2:0)
JordanJordan: Shield Cup    
15:00Al Salt - Sahab 3:0 (2:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Orebro - Plzen 0:3 (0:0, 0:3)
15:00Orenburg - Esbjerg 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Tambov - Slovacko 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Yenisey - Zhejiang Greentown 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Zaglebie Sosnowiec - Krupa 1:1 (0:1, 1:0)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
15:30Maniema - Nyuki 3:0 AWA.  
WorldWorld: Club Friendly    
15:30O. Ljubljana - Zeljeznicar 6:3 (0:2, 6:1)
15:30Vardar - Mura 1:3 (1:0, 0:3)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
16:00CR Belouizdad - Bordj Bou Arreridj 4:0 (3:0, 1:0)
EgyptEgypt: Premier League    
16:00El-Entag El-Harby - Al Ittihad 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Enppi - Arab Contractors 2:1 (1:0, 1:1)
GreeceGreece: Super League 2    
16:00Doxa Dramas - Smyrnis 0:1 (0:0, 0:1)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30Bassam - Racing d'Abidjan 1:3  
EuropeEurope: Atlantic Cup    
17:00Norrkoping - FC Copenhagen 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 3:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Istanbulspor AS - Umraniyespor 2:1 (0:0, 2:1)
GambiaGambia: GFA League    
17:30Gambia Ports - Banjul Utd 1:1  
17:30Wallidan - Fortune 0:0  
JordanJordan: Shield Cup    
17:30Al Wehdat - Al Ramtha 0:1 (0:0, 0:1)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Paralimni - AEK Larnaca 2:1 (1:1, 1:0)
IsraelIsrael: Leumit League    
18:00Beitar Tel Aviv - H. Akko 2:1 (1:0, 1:1)
18:00Hapoel Bnei Lod - Maccabi Petah Tikva 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm 1:3 (1:3, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
18:00Denizlispor - Goztepe 1:1 (0:1, 1:0)
EgyptEgypt: Premier League    
18:30Smouha - Misr Lel Makkasa 1:1 (0:0, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Reserve League    
18:30Jong De Graafschap - Jong Cambuur 1:4 (0:3, 1:1)
18:30Jong Excelsior - Jong Den Bosch 3:2 (1:0, 2:2)
18:30Jong FC Eindhoven - Jong FC Twente 1:3 (1:1, 0:2)
18:30Jong Heracles - Jong Venlo 4:0 (2:0, 2:0)
18:30Jong NAC Breda - Jong Nijmegen 3:0 (0:0, 3:0)
18:30Jong Vitesse - Jong Sittard 6:2 (3:1, 3:1)
WorldWorld: Club Friendly    
18:30SV Union Gnas - Gleisdorf 0:4 (0:2, 0:2)
GermanyGermany: 3. Liga    
19:00Grossaspach - Wurzburger Kickers 0:6 (0:2, 0:4)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
19:00Africa Sports - WAC 2:2  
MaltaMalta: Premier League    
19:00Balzan - Birkirkara 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:00Poli Iasi - Viitorul Constanta 1:2 (1:0, 0:2)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15Maccabi Tel Aviv - H. Raanana 2:1 (0:0, 2:1)
BelgiumBelgium: Pro League U21    
19:30Anderlecht U21 - St. Liege U21 3:0 (2:0, 1:0)
19:30Club Brugge U21 - Mechelen U21 1:0 (1:0, 0:0)
19:30Genk U21 - Gent U21 1:1 (1:1, 0:0)
20:00Leuven U21 - St. Truiden U21 4:2 (2:0, 2:2)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
20:00Macae - Cabofriense 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
20:00Aston Villa U23 - West Brom U23 0:1 (0:1, 0:0)
20:00Southampton U23 - Wolves U23 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Stoke City U23 - Reading U23 3:0 (2:0, 1:0)
20:00Tottenham U23 - Brighton U23 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
20:00Bolton U23 - Burnley U23 0:2 (0:1, 0:1)
20:00Sheffield Utd U23 - Barnsley U23 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: Premier League Cup    
20:00Scunthorpe U23 - Hull U23 2:3 (1:0, 1:3)
IcelandIceland: Reykjavik Cup    
20:00KR Reykjavik - Valur 2:0 (1:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20:00Jong Ajax - G.A. Eagles 5:1 (3:0, 2:1)
20:00Jong Utrecht - Dordrecht 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
20:30Bochum - Hamburger SV 1:3 (0:0, 1:3)
WorldWorld: Club Friendly    
20:30Crusaders - Dundalk 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
20:45Stourbridge - Barwell 1:1 (0:1, 1:0)
FranceFrance: Ligue 2    
20:45Grenoble - Le Havre 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
20:45Sampdoria - Napoli 2:4 (1:2, 1:2)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
20:45Sambenedettese - Fermana 0:1 (0:0, 0:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
20:45Covilha - Oliveirense 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:00Deportivo Madryn - Villa Mitre 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
21:00Inter de Limeira - Ponte Preta 2:1 (0:1, 2:0)
EuropeEurope: Atlantic Cup    
21:00FC Astana - Brondby 2:1 (1:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Pescara - Cosenza 2:1 (0:0, 2:1)
PeruPeru: Liga 1    
21:00Cusco - Binacional 0:2 (0:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
22:00Club Sportivo Penarol - Cipolletti 2:2 (2:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
22:00Volta Redonda - Portuguesa RJ 2:0 (0:0, 2:0)
ColombiaColombia: Primera A    
22:00Petrolera - Dep. Pasto 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
22:00Columbus Crew - San Jose Earthquakes 4:1  
ArgentinaArgentina: Superliga    
23:00Patronato - Arsenal Sarandi 2:2 (0:2, 2:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
23:00Atl. Morelia W - Santos Laguna W 1:0 (1:0, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
23:00Zamora - Trujillanos 2:0 (1:0, 1:0)
ChileChile: Primera Division    
23:30La Serena - Antofagasta 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
04.02.2020
00:00Resende - Flamengo RJ 1:3 (0:0, 1:3)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
04.02.2020
00:00Tubarao - Gremio Juventus 2:1 (0:0, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
04.02.2020
00:00Gremio - Esportivo 5:0 (2:0, 3:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
04.02.2020
00:00Botafogo SP - Mirassol 0:6 (0:3, 0:3)
00:00Sao Paulo - Novorizontino 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Maranhense    
04.02.2020
00:00Moto Club - Pinheiro 3:1 (2:1, 1:0)
ColombiaColombia: Primera A    
04.02.2020
00:00Aguilas - Santa Fe 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
04.02.2020
00:00Tecos FC - Mineros de Fresnillo 4:1 (2:1, 2:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
04.02.2020
00:00U.A.N.L.- Tigres W - Atlas W 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Olympic Games    
04.02.2020
00:00Argentina U23 - Uruguay U23 3:2 (2:0, 1:2)
WorldWorld: Olympic Games Women    
04.02.2020
00:00Panama W - Haiti W 0:6 (0:3, 0:3)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
04.02.2020
00:15Estrela do Norte - Rio Branco-VN 1:2 (0:0, 1:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
04.02.2020
00:15CSP - Perilima 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
04.02.2020
01:10Newells Old Boys - San Lorenzo 1:0 (0:0, 1:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
04.02.2020
02:00Real Espana - Platense 2:1 (1:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
04.02.2020
02:00Club Leon W - Toluca W 5:1 (2:0, 3:1)
02:00Guadalajara Chivas W - Pachuca W 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Olympic Games    
04.02.2020
02:30Brazil U23 - Colombia U23 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Olympic Games Women    
04.02.2020
02:30USA W - Costa Rica W 6:0 (3:0, 3:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
04.02.2020
04:00Club Tijuana W - Juarez W 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
09:30Adelaide Raiders - West Adelaide 3:2 (3:0, 0:2)
11:00M. Saransk - Ulyanovsk 4:2 (1:1, 3:1)
WorldWorld: Friendly International    
04.02.2020
11:00Turkey U19 - Slovenia U19 1:1 (0:1, 1:0)
AlgeriaAlgeria: U21 League    
04.02.2020
12:00Biskra U21 - JS Kabylie U21 1:3 (0:1, 1:2)
12:00Hussein Dey U21 - ASO Chlef U21 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Magra U21 - CR Belouizdad U21 CAN.  
12:00MC Alger U21 - Paradou U21 CAN.  
12:00Oran U21 - ES Setif U21 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Saoura U21 - Mlila U21 7:2 (5:0, 2:2)
12:00USM Alger U21 - Constantine U21 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
04.02.2020
12:00Famalicao U23 - Benfica U23 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Leixoes U23 - Aves U23 2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
12:00Backa - Tabor Sezana 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Desna - Liberec 1:2 (1:2, 0:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
04.02.2020
13:00Yafoot - Bafang 2:0 (0:0, 2:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
04.02.2020
13:00M. Tzur Shalom - Ironi Baka 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
13:00Karnobat - Smederevo 1:3 (0:1, 1:2)
13:00KF Llapi - FC Ballkani 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Labunishta - Kek-U 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Odense - Radnik 1:1 (1:1, 0:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
04.02.2020
13:20Al Thuqbah - Al-Shoalah 1:2 (0:2, 1:0)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
04.02.2020
13:30Dauphins Noirs - RCK CAN.  
SomaliaSomalia: Nation Link Telecom Championship    
04.02.2020
13:30Gaadiidka - Midnimo 0:2  
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
13:30Randers FC - Shkendija 3:3 (2:1, 1:2)
13:30Ripensia Timisoara - Kit Go Pehchevo 2:1 (1:0, 1:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
04.02.2020
13:40Al Mojzel - Al Taee 1:0 (0:0, 1:0)
13:55Al Jabalain - Hottain 3:0 (2:0, 1:0)
SudanSudan: Premier League    
04.02.2020
14:00Al Hilal Kadougli - Al-Merreikh 1:3  
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
04.02.2020
14:00JKT Tanzania - Coastal Union 1:1 (0:0, 1:1)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
04.02.2020
14:00Etoile Sahel - Sfaxien 1:1 (1:1, 0:0)
UgandaUganda: Premier League    
04.02.2020
14:00Kampala City - Maroons 2:1 (2:0, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
14:00Aluminij - Javor 1:3 (1:0, 0:3)
14:00Istra 1961 - Tabor Sezana CAN.  
14:00Mladost - Ried 1:5 (1:4, 0:1)
14:00Pobeda - Kozuv Gevgelija 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Rabotnicki - Tomsk 0:0 (0:0, 0:0)
14:00R. Volgograd - Akademija Pandev 5:1  
OmanOman: Sultan Cup    
04.02.2020
14:05Al-Shabab - Ibri 0:2 ET (0:0, 0:0, 0:2)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
04.02.2020
14:05Al Ain - Al Batin 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
14:30Rudar - Orijent 0:0 (0:0, 0:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
04.02.2020
15:00Bafoussam - Les Astres 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Dynamo Douala - AS Fap 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Foncha - Fauve Azur Elite 2:2 (2:1, 0:1)
15:00New Star - Dynamo Douala CAN.  
15:00Ngaoundere - Leopard de Douala 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Renaissance - OFTA 0:1 (0:0, 0:1)
PalestinePalestine: West Bank League    
04.02.2020
15:00Palestinian Forces - Al Quds 0:2 (0:2, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
15:00Arsenal Tula - Pribram 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Inter Playa Del Carmen - Orlando City 0:2  
15:00Stabaek - Ostrava 2:0 (1:0, 1:0)
15:30Lok. Plovdiv - Olimpik Donetsk 0:4 (0:1, 0:3)
15:30Maribor - Rapid Vienna 0:2 (0:1, 0:1)
15:30Plzen B - Sokolov 2:2 (0:1, 2:1)
EgyptEgypt: Premier League    
04.02.2020
16:00El Gouna - Wadi Degla 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
04.02.2020
16:00CD Cova da Piedade U23 - Feirense U23 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Maritimo U23 - Portimonense U23 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
16:00Gjovik-Lyn - Raufoss 1:4 (1:3, 0:1)
16:00Naestved - Helsingor 2:3 (1:2, 1:1)
16:00Partizan - FK Rostov 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Ural - Cukaricki 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Velez Mostar - Shakhtyor Soligorsk 1:1 (0:1, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
04.02.2020
16:10Al Khaleej - Al Najoom 0:0 (0:0, 0:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
04.02.2020
17:00ES Setif - USM Alger 3:1 (1:0, 2:1)
EuropeEurope: Atlantic Cup    
04.02.2020
17:00Aarhus - Hacken 2:0 (2:0, 0:0)
GreeceGreece: Greek Cup    
04.02.2020
17:00Lamia - Olympiacos Piraeus 0:0 (0:0, 0:0)
GuineaGuinea: Ligue 1    
04.02.2020
17:00Elephant Coleah - Flamme Olympique 1:2  
17:00Fello Star - Santoba 2:1  
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
04.02.2020
17:00Kedia - JAHE 1:0  
OmanOman: Sultan Cup    
04.02.2020
17:00Dhofar - Oman Club 0:0 (0:0, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
04.02.2020
17:00Simba - Polisi Tanzania 2:1 (0:1, 2:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
04.02.2020
17:30Madine Trarza - ASAC Concorde 0:1  
SudanSudan: Premier League    
04.02.2020
17:30El-Ahli Atbara - Al Wadi 0:0 (0:0, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
04.02.2020
18:00Kiryat Shmona - Hapoel Haifa 1:2 (0:0, 1:2)
18:00Nes Tziona - Ashdod 0:2 (0:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
18:00SV Feldbach - Mettersdorf 4:12 (1:6, 3:6)
EgyptEgypt: Premier League    
04.02.2020
18:30El Gaish - ZED 4:0 (1:0, 3:0)
GermanyGermany: DFB Pokal    
04.02.2020
18:30Eintracht Frankfurt - RB Leipzig 3:1 (1:0, 2:1)
18:30Kaiserslautern - Dusseldorf 2:5 (2:1, 0:4)
NetherlandsNetherlands: Reserve League    
04.02.2020
18:30Jong Dordrecht - Jong FC Emmen 2:2 (1:1, 1:1)
18:30Jong Heerenveen - Jong Feyenoord 4:1 (2:1, 2:0)
18:30Jong Roda - Jong G.A. Eagles 3:0 (1:0, 2:0)
TurkeyTurkey: Turkish Cup    
04.02.2020
18:30Trabzonspor - Erzurum BB 5:0 (3:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
18:30Furstenfeld - SC Weiz 1:4 (0:2, 1:2)
18:30Gratkorn - Stadtwerke Bruck/Mur 2:2 (2:0, 0:2)
18:30Pachern - SV Wildon 0:5 (0:3, 0:2)
18:30Wienerberger - Wiener Viktoria 0:3 (0:1, 0:2)
FranceFrance: Ligue 1    
04.02.2020
19:00Lille - Rennes 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Monaco - Angers 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
19:00Kapfenberg - Bad Gleichenberg 6:2 (3:0, 3:2)
19:00SC Victoria Hamburg - Holstein Kiel II 2:1 (1:0, 1:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
04.02.2020
19:15Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv 5:0 (3:0, 2:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
04.02.2020
19:30Sahel - Tidjikja 1:6 (0:4, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
19:30BW Linz - ASKO Pregarten 7:0 (2:0, 5:0)
19:30Norderstedt - Bordesholm 1:2  
EnglandEngland: EFL Trophy    
04.02.2020
20:00Newport - Leicester U21 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League Cup    
04.02.2020
20:00Exeter U23 - Portsmouth U23 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: FA Youth Cup    
04.02.2020
20:00Bournemouth U18 - Millwall U18 2:3 (0:1, 2:2)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
04.02.2020
20:00Mezokovesd-Zsory - Ujpest 2:2 (0:1, 2:1)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
20:00Galway - St. Patricks 1:2 (0:0, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly Women    
04.02.2020
20:00Bunkeflo W - Farum BK W 0:2 (0:0, 0:2)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
04.02.2020
20:15Benfica - Famalicao 3:2 (0:0, 3:2)
EnglandEngland: National League North    
04.02.2020
20:45Altrincham - AFC Telford 5:2 (2:0, 3:2)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
04.02.2020
20:45Alvechurch - Tamworth 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
04.02.2020
20:45Bishop's Stortford - Worthing 0:1 (0:1, 0:0)
20:45Bognor Regis - Brightlingsea 3:2 (3:1, 0:1)
20:45Bowers & Pitsea - Carshalton 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: National League    
04.02.2020
20:45Dover - Barrow 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
04.02.2020
20:45Hednesford - Nuneaton 0:3 (0:1, 0:2)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
04.02.2020
20:45Hornchurch - Cheshunt 3:0 (2:0, 1:0)
EnglandEngland: National League South    
04.02.2020
20:45Hungerford - Dorking 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
04.02.2020
20:45Kings Langley - Biggleswade Town 2:1 (1:1, 1:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
04.02.2020
20:45Matlock - Radcliffe 4:0 (2:0, 2:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
04.02.2020
20:45Met. Police - Beaconsfield Town 3:1 (3:0, 0:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
04.02.2020
20:45Morpeth - South Shields 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
04.02.2020
20:45Poole - Merthyr Town 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
04.02.2020
20:45Stafford - Buxton 0:0 (0:0, 0:0)
20:45Stalybridge - Gainsborough 1:2 (1:0, 0:2)
EnglandEngland: League One    
04.02.2020
20:45Tranmere - Doncaster 0:3 (0:0, 0:3)
EnglandEngland: FA Cup    
04.02.2020
20:45Birmingham - Coventry 3:2 PEN. (0:0, 1:1, 1:1, 4:1)
20:45Cardiff - Reading 3:4 PEN. (1:0, 1:2, 1:1, 1:4)
20:45Derby - Northampton 4:2 (2:0, 2:2)
20:45Liverpool - Shrewsbury 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: DFB Pokal    
04.02.2020
20:45Schalke - Hertha Berlin 3:2 ET (0:2, 2:0, 1:0)
20:45Werder Bremen - Dortmund 3:2 (2:0, 1:2)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
04.02.2020
20:45Cliftonville - Carrick Rangers 3:1 (2:0, 1:1)
20:45Linfield - Dungannon 2:1 (1:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
20:45Dundalk - Longford 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera C    
04.02.2020
21:00Berazategui - El Porvenir 0:1 (0:0, 0:1)
21:00Central Cordoba - Leandro N. Alem 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Excursionistas - Victoriano A. 1:0 (1:0, 0:0)
EuropeEurope: Atlantic Cup    
04.02.2020
21:00Valerenga - Slavia Prague 1:3 (1:1, 0:2)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
04.02.2020
21:00Dergview - Dundela 1:0 (0:0, 1:0)
21:00Newry City - Knockbreda 3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: Copa del Rey    
04.02.2020
21:00Granada CF - Valencia 2:1 (1:1, 1:0)
EnglandEngland: FA Cup    
04.02.2020
21:05Oxford Utd - Newcastle 2:3 ET (0:2, 2:0, 0:1)
FranceFrance: Ligue 1    
04.02.2020
21:05Nantes - Paris SG 1:2 (0:1, 1:1)
FranceFrance: Ligue 2    
04.02.2020
21:05Auxerre - Clermont 0:0 (0:0, 0:0)
21:05Caen - Niort 4:3 (0:1, 4:2)
21:05Chateauroux - Chambly 0:3 (0:1, 0:2)
21:05Lens - Troyes 1:0 (0:0, 1:0)
21:05Lorient - Le Mans 4:2 (1:1, 3:1)
21:05Nancy - Sochaux 1:1 (1:0, 0:1)
21:05Orleans - Rodez 1:2 (0:0, 1:2)
21:05Paris FC - AC Ajaccio 2:3 (2:2, 0:1)
21:05Valenciennes - Guingamp 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera C    
04.02.2020
21:15Dep. Merlo - Sportivo Italiano 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
21:30Vancouver Whitecaps - Los Angeles Galaxy 1:4 (0:2, 1:2)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
04.02.2020
21:45Academico Viseu - FC Porto 1:1 (0:0, 1:1)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
04.02.2020
22:00U. De Chile - Internacional 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
04.02.2020
22:00Orange County SC - New York City 1:2 (0:1, 1:1)
Trinidad and TobagoTrinidad and Tobago: Pro League    
04.02.2020
23:00Police - Cunupia 0:0  
23:00San Juan Jabloteh - Sando 0:5  
BrazilBrazil: Campeonato Pernambucano    
04.02.2020
23:15Sport Recife - Retro 1:1 (1:1, 0:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
04.02.2020
23:15Coquimbo - Aragua 3:0 (0:0, 3:0)
23:15Nacional Potosi - FBC Melgar 0:2 (0:1, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera C    
00:00Laferrere - Argentino de Merlo 3:3 (1:2, 2:1)
ColombiaColombia: Primera A    
00:00Envigado - Once Caldas 0:1 (0:0, 0:1)
Trinidad and TobagoTrinidad and Tobago: Pro League    
00:00La Horquetta - Defence Force 0:2  
WorldWorld: Olympic Games Women    
00:30Canada W - Mexico W 2:0 (2:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B    
01:05Los Andes - Acassuso 1:3 (0:1, 1:2)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
01:30Iranduba - Amazonas 0:3 (0:0, 0:3)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
01:30Ind. Medellin - Dep. Tachira 4:0 (3:0, 1:0)
01:30Macara - Deportes Tolima 0:1 (0:0, 0:1)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
01:30Fluminense - Union La Calera 1:1 (0:0, 1:1)
01:30Velez Sarsfield - Aucas 1:0 (0:0, 1:0)