Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
15:00Rajhradice - Hroznova Lhota 6:4  
ChileChile: Primera B    
00:00San Luis - Barnechea 4:1 (2:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX    
00:00Club Leon - Necaxa 2:1 (1:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
00:00Yalmakan - U.N.A.M.- Pumas 2 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 4:5)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship Women U20    
00:00Honduras U20 W - Dominican Republic U20 W 0:7 (0:4, 0:3)
UruguayUruguay: Primera Division    
00:00Nacional - Cerro Largo 2:2 (0:1, 2:1)
WorldWorld: Club Friendly    
00:00Los Angeles Galaxy - Chicago Fire 1:1 (0:0, 1:1)
ChileChile: Primera Division    
00:30Everton - Union La Calera 0:1 (0:0, 0:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship U20    
00:30Curacao U20 - Guadeloupe U20 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
01:00Deportivo Moron - Alvarado 1:0 (1:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
01:00Alajuelense - ADR Jicaral 1:0 (0:0, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
01:00Xelaju - Iztapa 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
01:00Charlotte Independ. - Greenville 2:0 (1:0, 1:0)
01:00Tampa Bay - Inter Miami 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Visit Tucson Sun Cup    
01:00Houston Dynamo - Columbus Crew 1:4 (0:4, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
01:30Ferro Gen. Pico - Deportivo Madryn 2:1 (1:1, 1:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
01:30Chalatenango - Independiente F.C. 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
01:35Atletico Atlanta - Ferro 2:1 (2:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:45Newells Old Boys - Colon Santa FE 4:0 (2:0, 2:0)
01:50Atl. Tucuman - Lanus 2:2 (1:0, 1:2)
BermudaBermuda: Premier League    
02:00Robin Hood - X-Roads Warriors 3:0 (1:0, 2:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
02:00U. Catolica - Orense 4:0 (1:0, 3:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
02:00Alianza FC - Aguila 1:0 (0:0, 1:0)
02:00Sonsonate - Municipal Limeno 0:3 (0:1, 0:2)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
02:00Deportivo Mixco - Antigua 1:1 (1:1, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
02:00Real Espana - UPNFM 5:0 (2:0, 3:0)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Cruz Azul - U.A.N.L.- Tigres 2:1 (1:0, 1:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Cafetaleros - Celaya 0:1 (0:1, 0:0)
02:00Venados - Dorados de Sinaloa 4:3 (2:0, 2:3)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:00Cafessa - Canoneros Marina 0:2  
02:00Irapuato - Cruz Azul Hidalgo 4:5 PEN. (2:2, 2:2, 4:5)
02:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 2:1  
02:00Tepatitlan de Morelos - Alacranes de Durango 0:0 (0:0, 0:0)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
02:00Tasman United - Auckland City 2:1 (1:1, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
02:00U. de Deportes - Cesar Vallejo 0:2 (0:2, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
02:00Portland Timbers - New England Revolution 1:3 (1:2, 0:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
02:15Metapan - FAS 0:1 (0:1, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
02:30San Carlos - Grecia 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:30Reynosa - Correcaminos 2 2:1 (2:1, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
03:00Saprissa - Marineros 3:1 (2:1, 1:0)
WorldWorld: Visit Tucson Sun Cup    
03:00Phoenix Rising - Real Salt Lake 3:2 (2:1, 1:1)
FijiFiji: Premier League    
04:00Nadi - Nasinu 5:0 (1:0, 4:0)
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Monterrey - Club America 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
04:00Cimarrones de Sonora - Atlante 0:0 (0:0, 0:0)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
04:00Canterbury - Team Wellington 1:2 (0:0, 1:2)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
05:00Brisbane U21 - Queensland Lions 0:3 (0:1, 0:2)
JapanJapan: J1 League    
05:00Shimizu - FC Tokyo 1:3 (0:0, 1:3)
JapanJapan: J2 League    
05:30Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka 0:1 (0:1, 0:0)
AustraliaAustralia: W-League    
06:00Newcastle W - Melbourne Victory W 0:7 (0:4, 0:3)
JapanJapan: J1 League    
06:00Hiroshima - Kashima 3:0 (2:0, 1:0)
06:00Yokohama M. - G-Osaka 1:2 (0:2, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
06:00Chiba - Ryukyu 1:0 (1:0, 0:0)
06:00Iwata - Montedio Yamagata 2:0 (2:0, 0:0)
06:00Kusatsu - Albirex Niigata 0:3 (0:0, 0:3)
06:00Machida - Kofu 0:0 (0:0, 0:0)
06:00Mito - Omiya Ardija 1:2 (0:1, 1:1)
06:00Okayama - Kanazawa 1:0 (0:0, 1:0)
06:00Renofa Yamaguchi - Kyoto 1:0 (1:0, 0:0)
06:00Tokushima - Verdy 3:0 (2:0, 1:0)
06:00V-Varen Nagasaki - Tochigi 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
07:00South Melbourne - Eastern Lions 5:2 (3:1, 2:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
07:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers 3:1 (0:1, 3:0)
AustraliaAustralia: W-League    
07:30Brisbane Roar W - Canberra W 5:0 (2:0, 3:0)
AustraliaAustralia: A-League    
08:00Central Coast Mariners - Sydney FC 0:3 (0:1, 0:2)
JapanJapan: J1 League    
08:00Kobe - Yokohama 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
08:00Ehime - Yamaga 1:2 (0:0, 1:2)
RussiaRussia: FNL Cup    
09:00R. Volgograd - Rodina Moscow 6:0 (2:0, 4:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
09:00Amazulu U21 - Polokwane U21 1:0 (0:0, 1:0)
09:00Kaizer Chiefs U21 - Cape Town City U21 2:1 (1:1, 1:0)
09:00Orlando Pirates U21 - Golden Arrows U21 3:0 (0:0, 3:0)
WorldWorld: Club Friendly    
09:00Chernomorets Novorossijsk - Saratov 0:0 (0:0, 0:0)
09:00FC Minsk - Veres-Rivne 0:2 (0:0, 0:2)
MalaysiaMalaysia: FA Cup    
09:15KSR Sains - Jelutong 5:0 (2:0, 3:0)
09:15Markless - Melaka United FC 2:1 (1:1, 1:0)
09:15Staroba - Imigresen 0:2 (0:1, 0:1)
CambodiaCambodia: C-League    
09:30National Defense - Asia Euro United 2:0 (1:0, 1:0)
09:30Soltilo Angkor - Angkor Tiger 0:4 (0:2, 0:2)
09:30Sports Academy - Phnom Penh Crown 0:7 (0:3, 0:4)
ItalyItaly: Primavera 1    
10:00Juventus U19 - Pescara U19 1:0 (1:0, 0:0)
MyanmarMyanmar: National League    
10:00Ayeyawady - Yadanarbon 1:1 (0:0, 1:1)
10:00Hantharwady Utd - Sagaing 1:0 (0:0, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
10:00Mamelodi Sundowns U21 - Bloem Celtic U21 2:2 (2:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
10:00EDMF Churra - Minerva 2:2 (1:1, 1:1)
BangladeshBangladesh: Premier League    
10:15Saif Sporting Club - Abahani Chittagong 2:2 (0:0, 2:2)
WorldWorld: Club Friendly    
10:20Arema FC - Barito Putera 3:0 (2:0, 1:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
10:30Grazer - Floridsdorfer AC 1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
10:30Zilina B - Dubnica 2:1 (0:1, 2:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
11:00Vitosha Bistritsa - Beroe 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Mlada Boleslav U19 - Hradec Kralove U19 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
11:00Sparta Prague W - Lok. Brno W 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
11:00Hertha U19 - Holstein Kiel U19 6:5 (4:3, 2:2)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Augsburg U19 - Offenbach U19 3:0 (2:0, 1:0)
11:00Kaiserslautern U19 - Ingolstadt U19 0:1 (0:0, 0:1)
11:00Mainz U19 - Freiburg U19 1:5 (1:1, 0:4)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00Dortmund U19 - Viktoria Koln U19 5:1 (1:0, 4:1)
11:00Schalke U19 - Oberhausen U19 3:0 (2:0, 1:0)
11:00Wuppertaler U19 - Duisburg U19 2:2 (0:1, 2:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
11:00Bayern Munich 2 W - Arminia Bielefeld W 3:3  
11:00B. Monchengladbach W - Werder Bremen W 2:2  
11:00Hoffenheim 2 W - Wolfsburg 2 W 1:0  
11:00Saarbrucken W - Turbine Potsdam 2 W 3:4  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
11:00Olivenza - Cacereno 1:3 (0:3, 1:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
11:00Real Sociedad W - Granadilla Tenerife W 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:00Amedspor - 1922 Konyaspor 2:2 (1:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Bayburt - Kahramanmarasspor 0:3 (0:0, 0:3)
11:00Elazigspor - Bodrumspor 0:3 AWA.  
11:00FK Vanspor - Ankara Demirspor 2:1 (0:1, 2:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:0052 Orduspor - Sultanbeyli 1:0 (1:0, 0:0)
11:00Karakopru - Hopaspor 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Ofspor - Elazig Karakocan 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Batman Petrolspor - Pazarspor 0:1 (0:0, 0:1)
11:00Kelkit - Diyarbekirspor 0:0 (0:0, 0:0)
11:00Malatya - Nevsehirspor 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:15Santuxu - Sestao 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
11:30Teutonia Ottensen - Sasel 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
11:30Getafe B - Rayo Majadahonda 3:0 (2:0, 1:0)
11:30Melilla - Langreo 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
11:30Cadiz CF B - Cordoba 1:1 (0:1, 1:0)
11:30Sevilla FC B - San Fernando 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:30Portugalete - Santurtzi 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30AD Torrejon - Santa Ana 1:0 (1:0, 0:0)
11:30Alcorcon B - Flat Earth 1:1 (1:1, 0:0)
11:30El Alamo - Leganes B 3:3 (0:0, 3:3)
11:30Parla - Moratalaz 1:0 (0:0, 1:0)
11:30San Fernando - Union Adarve 1:1 (1:0, 0:1)
11:30Trival Valderas - CD Mostoles 1:2 (1:0, 0:2)
11:30Villaverde San Andres - Alcobendas 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
11:30Poblense - Llosetense 5:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
11:30Cartagena FC - Lorca FC 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
11:30Extremadura UD B - Miajadas 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
11:30Calahorra B - Pradejon 4:2 (1:0, 3:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
11:30San Juan Zaragoza - Brea 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
11:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor 1:2 (1:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Afjet Afyonspor - Pendikspor 2:0 (1:0, 1:0)
11:30Corum - Hacettepe 1:2 (0:0, 1:2)
11:30Inegolspor - Sariyer 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Kirklarelispor - Samsunspor 0:1 (0:1, 0:0)
11:30Manisa FK - Gumushanespor 7:1 (2:1, 5:0)
11:30Sancaktepe - Sanliurfaspor 5:0 (3:0, 2:0)
11:30Tarsus - Mamak 2:1 (1:1, 1:0)
11:30Zonguldak - H.Trabzon 0:3 (0:1, 0:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:30Etimesgut - Sivas Belediyespor 1:3 (0:2, 1:1)
11:30Eyupspor - Utas Usakspor 1:1 (0:0, 1:1)
11:30Kastamonuspor - Ergene Velimese 1:1 (0:0, 1:1)
11:30Kirsehir Belediyespor - Nigde Anadolu 1:1 (0:1, 1:0)
11:30Sakaryaspor - Bandirmaspor 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Tuzlaspor - Kardemir Karabuk 1:0 (1:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:301928 Bucaspor - Yomraspor 2:0 (1:0, 1:0)
11:30Duzcespor - 24 Erzincanspor 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Iskenderun - Manisaspor 3:0 (1:0, 2:0)
11:30Serik Belediyespor - Tokatspor 5:0 (3:0, 2:0)
11:30Sile Yildizspor - Aksaray Bld. 2:2 (1:1, 1:1)
11:30Silivrispor - Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Alemdag - Fatsa Belediyespor 2:0 (0:0, 2:0)
11:30Belediye Derince - Payasspor 4:1 (2:0, 2:1)
11:30Erbaaspor - Kemerspor 2003 2:1 (1:0, 1:1)
11:30Karsiyaka - Erokspor 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Kozan - Kocaelispor 0:1 (0:0, 0:1)
11:30Tepecik - Agri 1970 2:1 (0:0, 2:1)
11:30Turgutluspor - Fethiyespor 1:0 (1:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:30Altindag Bld. - Soma Spor 1:1 (1:1, 0:0)
11:30Golcukspor - Karacabey Belediyespor 1:2 (1:0, 0:2)
11:30Halide E. - Modafenspor 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Muglaspor - Osmaniyespor 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Nazillispor - Darica Genclerbirligi 7:2 (3:1, 4:1)
11:30Yozgatspor 1959 FK - Bayrampasa 0:0 (0:0, 0:0)
IranIran: Division 1    
11:45Aluminium Arak - Baderan Tehran 1:0 (0:0, 1:0)
11:45Arman Gohar - Khooshe Talaee 0:0 (0:0, 0:0)
11:45Damash - Mes Rafsanjan 1:3 (1:2, 0:1)
11:45Elmoadab Tabriz - Niroye Zamini 0:3 (0:2, 0:1)
11:45Havadar SC - Fajr Sepasi 2:1 (0:0, 2:1)
11:45Malavan - Navad Urmia 0:0 (0:0, 0:0)
11:45Mes Kerman - Gol Reyhan Alborz 2:0 (1:0, 1:0)
11:45Qashqai Shiraz - Esteghlal Khuzestan 0:1 (0:0, 0:1)
11:45Rayka Babol - Sepidrood Rasht 3:2 (2:2, 1:0)
RussiaRussia: FNL Cup    
11:45Yenisey - F. Voronezh 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 3:4)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
12:00Sant Julia - Inter Escaldes 0:1 (0:1, 0:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
12:00Nordsjaelland - Sonderjyske 2:1 (0:1, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
12:00Curslack-Neuengamme - Hamm United 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
12:00Chemnitzer FC U19 - St. Pauli U19 2:4 (0:2, 2:2)
GreeceGreece: Super League 2    
12:00Panachaiki - Ergotelis 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
12:00Atalanta U19 - Lazio U19 CAN.  
LesothoLesotho: Premier League    
12:00Liphakoe - Lijabatho 1:0  
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
12:00Condeixa - Fontinhas 3:0 (3:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga    
12:00Osasuna - Granada CF 0:3 (0:3, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
12:00Lugo - R. Oviedo 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Atl. Madrid B - Pontevedra 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Baleares - Ferrol 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Celta Vigo B - Las Palmas B 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Las Rozas - Pena Deportiva 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
12:00Burgos CF - Tudelano 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
12:00Andorra - Levante B 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Ebro - Villarreal B 2:1 (1:1, 1:0)
12:00Llagostera - Orihuela 1:1 (0:1, 1:0)
12:00Reus Deportiu - Levante B CAN.  
12:00Valencia B - Badalona 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00EI San Martin - Llanes 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Lealtad - CD Colunga 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Lenense - Gijon Industrial 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Vallobin - Mosconia 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
12:00Racing Santander B - Bezana 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00Castelldefels - CE Manresa 1:1 (1:0, 0:1)
12:00Cerdanyola - CE Europa 3:2 (2:1, 1:1)
12:00Horta - L Hospitalet 0:2 (0:1, 0:1)
12:00Pobla Mafumet - Peralada 1:2 (1:0, 0:2)
12:00UE Figueres - Terrassa 0:3 (0:1, 0:2)
12:00Vilafranca - Igualada 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
12:00Paterna - Alcoyano 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Roda - Atzeneta 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Atletico Pinto - Pozuelo de Alarcon 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
12:00Atl. Tordesillas - Arandina 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00Huetor Vega - Almeria B 3:2 (2:1, 1:1)
12:00Malaga B - Maracena 4:2 (2:1, 2:1)
12:00Mancha - Antequera 1:1 (1:0, 0:1)
12:00Velez - Jaen 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:00San Roque - Xerez D.F.C. 5:1 (0:0, 5:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:00Constancia - Esporles 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:00Cartagena B - Olimpico de Totana 5:4 (1:2, 4:2)
12:00EG El Palmar CF - Lorca Deportiva 0:3 (0:1, 0:2)
12:00UD Los Garres - Aguilas FC 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00Azuaga - Valdivia 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Llerenense - CD Calamonte 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Trujillo - RCP Valverdeno 4:0 (3:0, 1:0)
12:00Villanovense - Moralo 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:00Varea - River Ebro 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Albacete B - Socuellamos 2:2 (1:2, 1:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
12:00Levante W - Real Madrid W 2:1 (0:0, 2:1)
12:00Madrid C. W - Atl. Madrid W 0:1 (0:0, 0:1)
ThailandThailand: Thai League 1    
12:00Sukhothai - Ratchaburi 1:2 (0:1, 1:1)
12:00Trat FC - Police Tero 1:3 (1:1, 0:2)
ThailandThailand: Thai League 2    
12:00Nakhon Pathom - Chiangmai FC 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Uthai Thani - Sisaket 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
12:00Giresunspor - Balikesirspor 0:3 (0:2, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
12:00FK Pardubice - Plzen B 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Legia - Skra 1:1 (0:1, 1:0)
12:00Mieszko - Unia Swarzedz 5:1 (2:0, 3:1)
12:00Nykobing - AB Copenhagen 2:1 (1:0, 1:1)
12:00Zenit 2 - K. Almaty 2 2:1 (2:1, 0:0)
KenyaKenya: Premier League    
12:15Zoo - Gor Mahia 2:3 (1:0, 1:3)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
12:15Utrecht - Twente 2:1 (0:0, 2:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:15Academico Viseu - Benfica B 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:15UE Sants - Banyoles 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:15Alhaurin - Torredonjimeno 1:3 (0:1, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:15Plus Ultra - Pulpileno 0:2 (0:1, 0:1)
AustriaAustria: 2. Liga    
12:30Wacker Innsbruck - Vorwarts Steyr 1:1 (1:0, 0:1)
BurundiBurundi: Primus League    
12:30Rukinzo - Olympic S. 1:2  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
12:30Gyor - Szeged 1:3 (0:1, 1:2)
IndiaIndia: I-League    
12:30TRAU FC - East Bengal 2:4 (1:0, 1:4)
IraqIraq: Super League    
12:30Al-Hudod - Naft Al Junoob 2:0 (1:0, 1:0)
12:30Naft Missan - Erbil 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie A    
12:30Genoa - Lazio 2:3 (0:1, 2:2)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:30AC Milan W - Fiorentina W CAN.  
12:30Sassuolo W - AS Roma W 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
12:30Wisla Plock - Zaglebie 1:1 (0:0, 1:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
12:30Sintrense - Real SC 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:30CP Almeria - Linares 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:30Lebrijana - Conil 2:2 (2:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
12:30La Cuadra - CD Buzanada CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:30Real Murcia B - UCAM Murcia B 1:1 (0:1, 1:0)
SwedenSweden: Svenska Cupen    
12:30AIK - Jonkopings 2:2 (0:0, 2:2)
12:30Kalmar - Orgryte 3:0 (2:0, 1:0)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
13:00Sabah Baku - Sabail 0:0 (0:0, 0:0)
BulgariaBulgaria: Third League - South-East    
13:00Haskovo 1957 - Yambol 1915 0:3 AWA.  
13:00Rodopa Smolyan - Svilengrad 1921 3:1 (2:0, 1:1)
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
13:00Benkovski Byala - Svetkavitsa 2:3 (1:2, 1:1)
13:00Chernolomets - Kubrat 6:0 (3:0, 3:0)
13:00Ustrem Donchevo - Septemvri Tervel 1:0 (1:0, 0:0)
CameroonCameroon: Elite One    
13:00Canon Yaounde - Fovu Baham 1:4 (0:2, 1:2)
13:00Eding Sport - Stade Renard 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Panthere - Dragon de Yaounde 1:2 (0:1, 1:1)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
13:00Bahir Dar Kenema - Shire Endaselassie 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Dire Dawa - Mekelle 70 Enderta F.C. 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Ethiopia Bunna - Welayta Dicha 3:1 (0:1, 3:0)
13:00Hawassa - Fasil Ketema 3:2 (3:2, 0:0)
13:00Welwalo Adigrat - Wolkite Kenema 3:3 (2:1, 1:2)
FranceFrance: Division 2 Women    
13:00Bergerac W - Saint-Malo W 0:3  
13:00St Etienne W - Amiens W 1:0  
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Munich 1860 - Magdeburg 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:00Hansa Rostock II - Seelow 5:0 (4:0, 1:0)
13:00Pampow - Greifswald 2:4 (2:3, 0:1)
13:00Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf 2:2 (2:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
13:00FC Merseburg - Hohenstein-Ernstthal CAN.  
GreeceGreece: Super League 2    
13:00Apollon Larissa - PAE Chania 0:1 (0:0, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
13:00Ano Meras - AO Akratitos 0:2 (0:1, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
13:00Pangytheatikos - Zakynthos 1:0  
IcelandIceland: League Cup    
13:00Akranes - Leiknir F. 3:0 (1:0, 2:0)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
13:00Shahr Khodrou - Naft M.I.S 2:1 (0:1, 2:0)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Kakamega Homeboyz - Chemelil 6:0 (3:0, 3:0)
13:00Tusker - Wazito 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Ulinzi Stars - Kisumu All-Stars 3:2 (2:0, 1:2)
KosovoKosovo: Superliga    
13:00FC Ballkani - Ferizaj 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Gjilani - Flamurtari 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Trepca 89 - Dukagjini 2:1 (0:1, 2:0)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
13:00Entente Boulet - Bolton City 1:3  
13:00Port Louis - La Cure Sylvester 1:0  
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
13:00Makedonija GP - Akademija Pandev 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00Atl. Paso - Tenerife B CAN.  
13:00San Fernando - Lanzarote CAN.  
13:00Tacoronte - Mensajero CAN.  
ThailandThailand: Thai League 1    
13:00Muang Thong Utd - Bangkok Utd 1:2 (0:1, 1:1)
ThailandThailand: Thai League 2    
13:00Kasetsart - Samut Sakhon 5:0 (2:0, 3:0)
13:00Phrae - Khonkaen FC 1:0 (1:0, 0:0)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Karpaty - Dnipro-1 1:1 (1:1, 0:0)
13:00Oleksandriya - Kolos Kovalivka 1:2 (0:0, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Eskilstuna City - IFK Eskilstuna 1:2 (0:1, 1:1)
13:00Kalju - Metta/LU 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Schwabmunchen - Rain/Lech CAN.  
13:00Vendsyssel - Brabrand 3:0 (1:0, 2:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
13:15Lok. Plovdiv - Tsarsko Selo 4:0 (1:0, 3:0)
MalaysiaMalaysia: FA Cup    
13:15Sarawak FA - Real Chukai 1:0 (0:0, 1:0)
BangladeshBangladesh: Premier League    
13:30Arambagh - Muktijoddha Sangsad 2:2 (0:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
13:30Plzen W - Dukla Prague W 6:1 (3:0, 3:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:30Everton W - Manchester Utd W 2:3 (0:2, 2:1)
FranceFrance: Division 2 Women    
13:30Rodez AF W - Brest W 1:1  
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Arminia Bielefeld - Hannover 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Nurnberg - Darmstadt 1:2 (1:0, 0:2)
13:30Sandhausen - Karlsruher 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Berliner AK 07 - Hertha Berlin II 3:1 (1:0, 2:1)
13:30Meuselwitz - Erfurt CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:30Villa Santa Brigida - CD Marino CAN.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
13:45Lefkimmi - Karagiannion 0:1 (0:1, 0:0)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
13:45Sepahan - Persepolis 0:3 AWA.  
ItalyItaly: Serie D - Group G    
13:45Budoni - Aprilia 0:0 (0:0, 0:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
14:00Apolonia Fier - Devolli 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Besa Kavaje - Pogradeci 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Cerrik - Lushnja 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Iliria Kruja - Elbasani 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Shenkolli - Oriku 0:1 (0:1, 0:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
14:00UE Santa Coloma - FC Santa Coloma 1:4 (1:3, 0:1)
BurundiBurundi: Primus League    
14:00Aigle Noir - Inter Star 1:1  
14:00Bumamuru - LLB-S4A 2:0  
14:00Ngozi City - Bujumbura C. 1:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
14:00Slavia Prague W - Slovacko W 4:0 (2:0, 2:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
14:00Lyngby - Esbjerg 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Randers FC - Odense 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
14:00Sheffield Utd W - Blackburn W 5:1 (2:1, 3:0)
EnglandEngland: Women’s FA Cup    
14:00Arsenal W - Lewes W 2:0 (0:0, 2:0)
FranceFrance: Division 2 Women    
14:00La Roche W - Montauban W 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Vendenheim W - Lille W 1:3 (0:1, 1:2)
GeorgiaGeorgia: Super Cup    
14:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Hallescher - Unterhaching 3:5 (1:2, 2:3)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00Norderstedt - Wolfsburg II 2:4 (1:0, 1:4)
14:00Oldenburg - BSV Rehden 3:1 (1:1, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00RW Koblenz - Alzenau 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:00Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder SV 5:1 (2:1, 3:0)
14:00Niendorfer TSV - TuS Osdorf 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
14:00Bremer - Schwachhausen 4:0 (2:0, 2:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
14:00Union Berlin U19 - Hamburger SV U19 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
14:00Bayern Munich W - Sand W 3:1 (2:1, 1:0)
14:00Frankfurt W - Bayer Leverkusen W 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Freiburg W - Duisburg W 2:2 (2:1, 0:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
14:00Andernach W - Meppen W 1:3 (1:0, 0:3)
14:00Gutersloh W - Cloppenburg W 0:2  
14:00Ingolstadt W - Frankfurt 2 W 2:2  
GreeceGreece: Super League    
14:00Panetolikos - Panionios 1:0 (0:0, 1:0)
GreeceGreece: Super League 2    
14:00Smyrnis - Kerkyra 2:1 (1:1, 1:0)
GreeceGreece: Football League    
14:00Kalamata - Kavala 0:1 (0:0, 0:1)
14:00PAE Egaleo - AO Trikala 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Thesprotos - Veria 2:4 (2:2, 0:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Aetos Orfani - Orfeas Xanthi 5:0 (2:0, 3:0)
14:00Alexandroypolis - Kilkisiakos 1:0  
14:00Apollon Paralimniou - F.C. Pandramaikos 2:1  
14:00Aris Avatou - Iraklis Zigou 4:0 (1:0, 3:0)
14:00Chrisoupolis - Doxa Theologos 3:2 (3:1, 0:1)
14:00Panserraikos - Doxa Kamila 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00Almopos - Florina 7:0  
14:00Edessaikos - Thyella Sarakinoi 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Makedonikos - Thermaikos FC 0:1 (0:1, 0:0)
14:00M. Alexandros Trikala - Astrapi Mes. 2:1  
14:00Nea Kallikrateia - Aris Palaiochori 3:0 AWA.  
14:00Poseidonas Michanionas - AS Giannitsa 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Seirina - A. Asteras CAN.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Dias Diou - Digenis Neochori 0:2  
14:00Dia. Stefanovik - Atalanti 2:0  
14:00GS Almyros - Thiseas Agria 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Meteora - Iraklis Larissa 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Pierikos - Oikonomos 5:0  
14:00Potamia - Karitsa 0:5  
14:00Sellana - Atromitos Palamas 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Anatoli - Thinaliakos 2:1  
14:00Makedonikos Foufas - Apollo Efpaliou 2:0  
14:00Mesolongi AE - Acheron Kanalaki 1:0  
14:00Nafpaktiakos - Anagennisi Arta 0:2  
14:00Souli Paramythia - Preveza 2:2  
14:00Tilikratis L. - Asteras Itea 3:0 AWA.  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Ermis Korydallos - AO Ilisiakos 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Fostiras - Moschato 3:2 (2:2, 1:0)
14:00Kallithea - Keratsini 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Kifisias - Ethnikos Piraeus 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Panthiraikos - Thyella Kamari 0:3 (0:1, 0:2)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00AEK Tripolis - Aittitos Spata 0:1  
14:00Korinthos 2006 - Nea Artaki 1:4 (1:2, 0:2)
14:00Palliniakos - Marko 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Rodos - Aiolikos 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Thyella D. - Acharnaikos 3:0 (2:0, 1:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00AO Tsilivi - Asteras Vlachioti 1:2  
14:00Diavolitsi - Zacharo 3:1  
14:00Panargiakos - Nafplio 3:2  
14:00PAO Varda - Diagoras Vrachneikon 3:0  
14:00PS Sparti - AO Paniliakos 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Thyella Patras - Ermionidas-Ermis 0:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
14:00Episkopi - Irodotos 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Giouchtas - Panakrotiriakos 0:1  
14:00Poros - Agios Nikolaos 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Rethymniakos - Atsalenios 0:2  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
14:00Bekescsaba 1912 - Vac 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Budaorsi SC - Haladas 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Duna Aszfalt - Nyiregyhaza 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Kazincbarcikai - Vasas 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Soroksar - Budafoki 1:2 (1:0, 0:2)
14:00Szolnoki MAV - Siofok 1:1 (0:0, 1:1)
IcelandIceland: League Cup    
14:00Keflavik - Vikingur Reykjavik 0:2 (0:1, 0:1)
LesothoLesotho: Premier League    
14:00Bantu - Defence Force 4:2  
14:00Kick4Life - Sefotha-Fotha 2:1  
14:00Mazenod - LCS 0:1  
MalaysiaMalaysia: FA Cup    
14:00KL Rovers - Southern 4:1 (2:0, 2:1)
14:00Langkawi City - Gamestop 2:1 (1:0, 1:1)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
14:00Rabotnicki - Shkupi 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Renova - Struga Trim & Lum 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Sileks - Shkendija 0:0 (0:0, 0:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00Kondzo - Patronage Sainte-Anne 1:1  
14:00Nico-Nicoye - CARA Brazzaville 1:2  
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
14:00Hibernian W - Spartans W 1:0 (0:0, 1:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
14:00Bravo - Tabor Sezana 2:1 (1:1, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Nedbank Cup    
14:00Baroka - Hungry Lions 3:2 PEN. (0:1, 1:0, 1:1, 4:2)
14:00Mamelodi Sundowns - Vaal University of Technology 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: LaLiga    
14:00Alaves - Ath Bilbao 2:1 (1:1, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
14:00Basel W - Grasshoppers W 0:1 (0:0, 0:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Alliance - Singida United 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Coastal Union - Young Africans 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Tanzania Prisons - Lipuli 2:0 (1:0, 1:0)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
14:00Hammam-Lif - Esperance Tunis 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Slimane - Bizertin 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Stade Tunisien - Monastir 0:4 (0:3, 0:1)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
14:00AS Djerba - SS Sfaxien 0:1 (0:1, 0:0)
14:00AS Marsa - ES Djerba 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Hamam-Sousse - Rejiche 1:3 (1:1, 0:2)
14:00Jendouba Sport - Gafsa 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kasserine - Oued Ellil 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Stade Gabesien - Menzel Bouzelfa 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:00Genclerbirligi - Ankaragucu 1:0 (0:0, 1:0)
UgandaUganda: Premier League    
14:00BUL - Villa 2:1 (1:1, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
14:00Belarus - Uzbekistan 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00BATE - Zhetysu Taldykorgan 1:3  
14:00Fram - Follo 5:3 (1:3, 4:0)
14:00Ol. Grudziadz - Gryf Wejherowo 2:2 (1:1, 1:1)
14:00Phonix Lubeck - GW Siebenbaumen 7:0 (6:0, 1:0)
14:00Stuttgart II - Oberachern 8:0 (2:0, 6:0)
14:00Valerenga - Krasnodar 2 3:2 (2:1, 1:1)
ZambiaZambia: Super League    
14:00NAPSA Stars - ZESCO 2:1 (1:0, 1:1)
FranceFrance: Division 1 Women    
14:15Lyon W - Montpellier W 5:0 (1:0, 4:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
14:30Hartberg - Rapid Vienna 2:2 (1:1, 1:1)
14:30LASK - St. Polten 4:1 (3:1, 1:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
14:30Club Brugge KV - Charleroi 1:0 (1:0, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
14:30Celik Zenica - Zrinjski 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Sloboda - Mladost DK 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
14:30Karvina - Teplice 3:0 (3:0, 0:0)
14:30Zlin - Ceske Budejovice 2:3 (0:2, 2:1)
FranceFrance: Division 2 Women    
14:30Grenoble W - Nice W 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Nancy W - Le Havre W 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Nantes W - Orleans W 1:3 (1:2, 0:1)
14:30Saint-Maur W - Issy W 1:2 (1:1, 0:1)
14:30St. Denis W - Arras W 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Toulouse W - Albi W 1:2 (0:0, 1:2)
14:30Yzeure Allier W - Thonon Evian W 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
14:30Hemelingen - Hastedt 3:3 (1:1, 2:2)
IndiaIndia: I-League    
14:30Chennai City - Aizawl 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Bra - Savona 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Fezzanese - Seravezza Pozzi 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Ghivizzano Borgo - Chieri 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Lucchese - Ligorna 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Real Forte Querceta - Casale 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Vado - Prato 0:3 (0:3, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Cjarlins Muzane - Legnago Salus 1:0 (0:0, 1:0)
14:30San Luigi - Chions 3:1 (2:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Alfonsine - Ciliverghe Mazzano 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Correggese - Calvina 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Mezzolara - Sasso Marconi 2:2 (0:1, 2:1)
14:30Savignanese - Sammaurese 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Albalonga - Foligno 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Cannara - Pomezia 3:1 (2:0, 1:1)
14:30Follonica Gavorrano - Grassina 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Monterosi FC - Montevarchi Calcio 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Sangiovannese - Grosseto 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Scandicci - Aglianese Calcio 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Tuttocuoio - Ponsacco 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30ASD Pineto Calcio - US Tolentino 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Cattolica - Sangiustese 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Giulianova - Fiuggi 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Matelica - Jesina 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Montegiorgio - Campobasso 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Porto Sant'Elpidio - S. N. Notaresco 2:1 (2:0, 0:1)
14:30Recanatese - Calcio Chieti 3:2 (1:2, 2:0)
14:30Vastese - Avezzano 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Cassino - Nuova Florida 2:1 (0:0, 2:1)
14:30Citta di Anagni - Torres 2:2 (1:2, 1:0)
14:30Lanusei Calcio - Trastevere Calcio 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Latte Dolce - Ladispoli 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Muravera - Turris 0:3 (0:1, 0:2)
14:30Ostia Mare - Vis Artena 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Portici 1906 - Latina 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Tor Sapienza - Arzachena 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Casarano - Foggia 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Nocerina - Altamura 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Val D'agri - Fidelis Andria 3:1 (2:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30Biancavilla - SS Nola 1925 1:4 (1:1, 0:3)
14:30Cittanovese - Calcio Giugliano 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Corigliano - US Palmese 4:1 (4:1, 0:0)
14:30Marina di Ragusa - AS Acireale 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Marsala - Troina 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Roccella - ACR Messina 3:1 (1:0, 2:1)
14:30San Tommaso - Castrovillari 1:2 (1:2, 0:0)
ItalyItaly: Serie A Women    
14:30Empoli W - Tavagnacco W 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Florentia W - Orobica W 3:0 (2:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
14:30Lazio W - Perugia W 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Novese W - Vittorio Veneto W 2:3 (1:0, 1:3)
14:30San Marino Academy W - Ravenna W 3:2 (1:0, 2:2)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
14:30AZ Alkmaar - Zwolle 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Vitesse - PSV 1:2 (0:0, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Oostzaan - Jong Den Haag 0:1 (0:1, 0:0)
RussiaRussia: FNL Cup    
14:30Russia U20 - Ural 2 0:2 (0:1, 0:1)
ScotlandScotland: Premiership    
14:30St Johnstone - Rangers 2:2 (1:0, 1:2)
SwedenSweden: Svenska Cupen    
14:30Karlskrona - AFC Eskilstuna 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Norrkoping - Halmstad 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Tvaakers - Falkenbergs 1:3 (0:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:30Altay - Adanaspor AS 3:1 (2:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
14:30Osters - Linkoping City 4:0 (1:0, 3:0)
AngolaAngola: Girabola    
15:00Caala - Primeiro de Agosto 1:0  
15:00Cuando Cubango - Onze Bravos 0:3  
15:00Desportivo Huila - Sporting de Cabinda 0:0 (0:0, 0:0)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
15:00Qarabag - Sumqayit 1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
15:00Couvin-Mariembourg - Waremme 3:0 (3:0, 0:0)
15:00Solieres Sport - Rebecquoise 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Tilleur - Hamoir 0:2  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
15:00Dikkelvenne - Ronse 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Menen - Petegem 3:2 (2:1, 1:1)
15:00Merelbeke - KRC Harelbeke 0:2 (0:1, 0:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
15:00Bocholter - Londerzeel 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Duffel - Hades CAN.  
15:00Pepingen - K. Berchem Sport 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Wijgmaal - Tienen 3:0 (0:0, 3:0)
BurundiBurundi: Primus League    
15:00Les Lierres - Le Messager Ngozi 0:2  
CameroonCameroon: Elite One    
15:00Bamboutos FC - APEJES Academy 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Colombe Lobo - UMS de Loum 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Cotonsport - Union Douala 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Feutcheu - Fortuna Mfou 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Tonnerre - Bamenda 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Young Sports - Avion Academy 1:0 (1:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
15:00D. Zagreb - Zapresic 3:2 (1:1, 2:1)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
15:00Bijelo Brdo - Osijek 2 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Croatia Zmijavci - Dugopolje 3:0 (1:0, 2:0)
CyprusCyprus: First Division    
15:00Achnas - Anorthosis 5:0 (3:0, 2:0)
15:00Paphos - APOEL 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: Premier League    
15:00Manchester Utd - Watford 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Wolves - Norwich 3:0 (2:0, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Arsenal W - Reading W CAN.  
15:00Birmingham W - Bristol City W 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Brighton W - Tottenham W 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Manchester City W - Chelsea W 3:3 (1:1, 2:2)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Leicester W - Charlton W 2:2 (0:0, 2:2)
15:00London City Lionesses W - Crystal Palace W 1:1 (1:1, 0:0)
FinlandFinland: Kakkosen Cup    
15:00KaaPo - Honka Akatemia 2:1 (0:1, 2:0)
FranceFrance: Ligue 1    
15:00St Etienne - Reims 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga West    
15:00Rodinghausen - Alemannia Aachen 3:3 (2:0, 1:3)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
15:00Tornesch - Suderelbe 2:3 (1:1, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:00Leher - Brinkumer 3:4 (2:3, 1:1)
15:00Union 60 Bremen - SFL Bremerhaven CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
15:00VfL Oldenburg - Lupo-Martini Wolfsburg 5:3 (2:2, 3:1)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
15:00Preussen Munster 2 - Ahlen CAN.  
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:00Bocholt - Niederwenigern 5:2 (5:2, 0:0)
15:00Straelen - Meerbusch 4:3 (1:2, 3:1)
IcelandIceland: League Cup    
15:00Vestri - Olafsvik 3:0 (3:0, 0:0)
IndiaIndia: ISL    
15:00Odisha - Kerala Blasters 4:4 (3:2, 1:2)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Pordenone - Chievo 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Salernitana - Livorno 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Juventus U23 - Pianese 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Olbia - Pistoiese 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Pontedera - Alessandria 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Cesena - L.R. Vicenza 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Gubbio - Reggiana 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Ravenna - Triestina 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Catania - Ternana 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Cavese - Bari 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Monopoli - Sicula Leonzio 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Reggina - Paganese 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Viterbese - Potenza 1:3 (0:1, 1:2)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Lavagnese - Fossano 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
15:00Agnonese - Vastogirardi 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Audace Cerignola - Sorrento 4:2 (4:0, 0:2)
15:00Brindisi - A.C.D. Nardo 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Citta di Fasano - Gladiator 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Gravina - Gelbison Cilento 3:1 (2:1, 1:0)
15:00Taranto - Bitonto 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00FC Messina - Savoia 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Licata - Palermo 2:0 (1:0, 1:0)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
15:00Titograd - Rudar 1:3 (1:0, 0:3)
MoroccoMorocco: Botola 2    
15:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Hoceima - Widad Temara 2:2 (0:0, 2:2)
15:00Ittihad Khemisset - Dcheira 2:0 (1:0, 1:0)
15:00KAC Kenitra - Sidi Kacem 1:1 (0:1, 1:0)
15:00RAC Casablanca - Maghreb Fez 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Sale - TAS Casablanca 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Salmi - Kawkab Marrakech 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Wydad Fes - Chabab Mohammedia 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:00Wisla - Korona Kielce 2:0 (1:0, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
15:00Amarante - Sanjoanense 2:1 (1:0, 1:1)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00Leopard - Otoho d'Oyo 0:3 (0:1, 0:2)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Domagnano - San Giovanni 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Faetano - Juvenes/Dogana 3:1 (2:1, 1:0)
15:00Pennarossa - Fiorentino 7:3 (4:2, 3:1)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
15:00Forfar Farmington W - Motherwell W 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Rangers W - Hearts W 3:0 (1:0, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
15:00Senica - Trnava 2:0 (2:0, 0:0)
SwedenSweden: Svenska Cupen Women    
15:00Goteborg W - Linkopings W 3:1 (1:0, 2:1)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
15:00Aarau - Kriens 4:4 (2:1, 2:3)
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Arsenal Tula - FC Astana 1:1 (1:1, 0:0)
15:00FC Minsk - Minaj 1:0  
15:00Team TG FF - Umea FC 1:1 (1:1, 0:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
15:30Etar - Ludogorets 1:1 (0:0, 1:1)
ColombiaColombia: Primera A    
15:30Deportes Tolima - Junior 0:0 (0:0, 0:0)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
15:30AC Rangers - Bukavu Dawa 1:0 (1:0, 0:0)
15:30AS Vita Club - Motema Pembe 1:1 (1:1, 0:0)
15:30Lubumbashi Sport - Mazembe 1:2  
15:30Mazembe - AS Vita Club CAN.  
15:30Nyuki - Renaissance 1:3  
GabonGabon: Championnat D1    
15:30Akanda - Stade Migoveen 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Mberi Sportif - CF Mounana 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Bayer Leverkusen - Augsburg 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:30Habenhauser - Werder Bremen III 2:3 (1:1, 1:2)
NigeriaNigeria: NPFL    
15:30Adamawa Utd - Ifeanyi Ubah 2:1 (1:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
15:30Astra - Sepsi Sf. Gheorghe 2:2 (0:2, 2:0)
15:30Gaz Metan Medias - Din. Bucuresti 1:0 (1:0, 0:0)
15:30Viitorul Constanta - Academica Clinceni 0:0 (0:0, 0:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
16:00Carroi - Ordino 1:2 (1:1, 0:1)
AngolaAngola: Girabola    
16:00Progresso - Wiliet 3:2  
BelgiumBelgium: Proximus League    
16:00Beerschot VA - Lommel SK 2:1 (0:0, 2:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
16:00Acren - Givry 2:5 (0:2, 2:3)
BeninBenin: Ligue 1    
16:00FC Esae - Energie Sports 0:0 (0:0, 0:0)
16:00JS Pob - JAC 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Real Sport - Pantheres 0:0 (0:0, 0:0)
16:00USS Krake - Upi Onm 1:1  
ChileChile: Primera Division    
16:00La Serena - S. Wanderers 3:0 (2:0, 1:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
16:00Silkeborg - FC Copenhagen 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
16:00West Ham W - Liverpool W 4:2 (2:0, 2:2)
EnglandEngland: Women’s Championship    
16:00Aston Villa W - Coventry United W 4:0 (3:0, 1:0)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
16:00Esteghlal F.C. - Zob Ahan 2:1 (1:0, 1:1)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
16:00Dudelange - Union Titus Petange 4:2 (0:1, 4:1)
16:00Fola - UNA Strassen 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Mondorf - Differdange 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Racing Luxembourg - Jeunesse Esch 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Rodange - Ettelbruck 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Victoria Rosport - Muhlenbach 2:1 (1:1, 1:0)
NigerNiger: Ligue 1    
16:00Nigelec - Urana 2:1  
16:00SONIDEP - Ader 3:1  
NigeriaNigeria: NPFL    
16:00Akwa United - Warri Wolves 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Jigawa Golden Stars - Wikki Tourist 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Katsina Utd - Abia Warriors 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Lobi Stars - Plateau United 0:0 (0:0, 0:0)
16:00MFM FC - Heartland 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Nasarawa - Enyimba 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Rivers United - Kano Pillars 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Sunshine Stars - Enugu Rangers 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:00Ferreira - Famalicao 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Moreirense - Santa Clara 2:1 (1:1, 1:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
16:00CD Cova da Piedade - Varzim 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Mafra - Penafiel 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:001º Dezembro - Alverca 0:0 (0:0, 0:0)
16:00AD Fafe - Chaves B 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Amora - Lusitano GC 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Armacenenses - Aljustrelense 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Arouca - Pedras Rubras 4:2 (3:1, 1:1)
16:00Canelas 2010 - Leca 1:1 (1:0, 0:1)
16:00CDC Montalegre - Camara de Lobos 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Coimbroes - Castro Daire 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Leiria - Caldas 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Lusitania FC - Gondomar 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Maria de Fonte - GD Braganca 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Merelinense - Sao Martinho 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Olhanense - Sintra 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Oriental - Louletano 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Pinhalnovense - Esperanca de Lagos 2:1 (2:0, 0:1)
16:00SB Castelo Branco - Santarem 2:0 (2:0, 0:0)
16:00SC Espinho - Lusitano FCV 4:0 (3:0, 1:0)
16:00SC Mirandela - Cerveira 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Trofense - Figueirense 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Valadares Gaia - SC Vila Real 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Vitoria Sernache - Beira Mar 2:3 (0:2, 2:1)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
16:00Albergaria/Durit W - Ouriense W 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Cadima W - A-dos-Francos W 0:1 (0:0, 0:1)
16:00CF Benfica W - Braga W 0:6 (0:4, 0:2)
16:00Estoril Praia W - Valadares Gaia W 4:2 (3:0, 1:2)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Cheminots - V. Club Mokanda 0:0 (0:0, 0:0)
16:00RCB - Etoile du Congo 0:3  
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Celtic - Kilmarnock 3:1 (2:1, 1:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
16:00Domzale - Mura 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: LaLiga    
16:00Valladolid - Espanyol 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Zaragoza - Dep. La Coruna 3:1 (2:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
16:00Hercules B - Elche CF Ilicitano B 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
16:00RSD Alcala - Rayo Vallecano B 3:2 (0:1, 3:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:00Soller - Portmany 4:0 (2:0, 2:0)
SwedenSweden: Svenska Cupen Women    
16:00Mallbackens W - Orebro W 1:4 (1:2, 0:2)
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
16:00Basel - Servette 2:2 (2:0, 0:2)
16:00Lugano - Sion 0:0 (0:0, 0:0)
16:00St. Gallen - Young Boys 3:3 (1:2, 2:1)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
16:00Sfaxien - JS Kairouan 2:1 (1:1, 1:0)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00Shakhtar Donetsk - Desna 1:0 (0:0, 1:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
16:00La Guaira - Portuguesa 2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Krasnodar - FK Rostov 0:1  
16:00Ufa - Dalian Pro 4:1 (2:0, 2:1)
16:00Wilga Garwolin - Jazgarzew CAN.  
KuwaitKuwait: Emir Cup    
16:10Yarmouk - Al Shabab 3:2 (1:1, 2:1)
GreeceGreece: Super League    
16:15Atromitos - Xanthi FC 1:0 (1:0, 0:0)
16:15Volos - AEL Larissa 0:0 (0:0, 0:0)
IcelandIceland: League Cup    
16:15Fylkir - Magni 8:1 (5:0, 3:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:15Deportiva Minera - Huercal-Overa 1:6 (0:4, 1:2)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
16:30Royal - Majestic 1:1  
16:30Salitas - ASF Dioulasso 2:0  
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30SO Armee - Issia Wazi 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:30Cayon - Guarnizo 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
16:30Navalcarnero - Carabanchel 3:0 (3:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
16:30CD Gerena - Rota 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30CAP Ciudad de Murcia - Mazarron CF 1:2 (0:1, 1:1)
16:30Mar Menor - Muleno 2:3 (1:1, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:30CCD Alberite - Berceo 3:1 (2:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:30Almudevar - Cuarte 2:2 (0:0, 2:2)
16:30Barbastro - Atletico Monzon 2:2  
16:30Belchite 97 - Robres 0:1 (0:0, 0:1)
16:30Calamocha - Tarazona 0:1 (0:0, 0:1)
16:30CF Illueca - Zaragoza B 2:1  
16:30Tamarite - Borja 1:1 (0:1, 1:0)
16:30Utebo FC - Sarinena 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Villanueva CF - Teruel 1:1 (0:0, 1:1)
SwedenSweden: Svenska Cupen    
16:30Eskilsminne - Ostersunds 0:5 (0:2, 0:3)
16:30Hacken - GAIS 3:0 (2:0, 1:0)
SwedenSweden: Svenska Cupen Women    
16:30Pitea W - Uppsala W 4:0 (2:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
16:45Heracles - Ajax 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:45SD Navarro CF - Real Aviles 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:45Cirbonero - Huarte 1:2  
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Austria Vienna - Salzburg 2:2 (0:1, 2:1)
CyprusCyprus: First Division    
17:00AEK Larnaca - Nea Salamis 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Ol. Nicosia - AEL Limassol 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:00Sigma Olomouc - Sparta Prague 1:0 (1:0, 0:0)
FranceFrance: Ligue 1    
17:00Rennes - Nimes 2:1 (1:1, 1:0)
GuineaGuinea: Ligue 1    
17:00ASFAG - Horoya 0:1 (0:0, 0:1)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00Ajka - MTK Budapest 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Csakvari - Gyirmot 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Dorogi - Balmazujvaros Sport CAN.  
IcelandIceland: League Cup    
17:00Grindavik - Thor Akureyri 0:5 (0:1, 0:4)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
17:00BEA Mountain - NPA Anchors 1:2  
17:00Freeport - MC Breweries 2:2  
17:00LPRC Oiler - Nimba FC 1:0  
17:00Nimba - LISCR FC 0:2  
17:00Nimba Kwado - Small Town 0:1  
17:00Watanga - Mighty Barrolle 0:2  
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
17:00Buducnost - Kom Podgorica 2:0 (1:0, 1:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
17:00Rapide Oued Zem - Berkane 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
17:00Nacional - Academica 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:00Maritimo B - U. Madeira 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Oleiros - Anadia 0:1 (0:0, 0:1)
17:00SC Praiense - Agueda 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Sporting Ideal - Oliveira Hospital 2:1 (1:1, 1:0)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
17:00Sporting W - SL Benfica W 3:2 (2:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
17:00Marino de Luanco - DUX Internacional de Madrid 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Real Madrid B - San Sebastian Reyes 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Barakaldo - Alaves B 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Guijuelo - Leonesa 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Izarra - Calahorra 1:1 (0:1, 1:0)
17:00Logrones - Osasuna B 2:1 (1:0, 1:1)
17:00R. Union - Amorebieta 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Unionistas - Salamanca 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
17:00Castellon - Gimnastic 3:2 (2:2, 1:0)
17:00Lleida - Ejea 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Olot - Sabadell 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17:00Algeciras - Cartagena 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Marbella - Linense 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Murcia - UCAM Murcia 3:1 (0:0, 3:1)
17:00Recreativo Huelva - Sanluqueno 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Compostela - Rapido de Bouzas 4:1 (3:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:00Basico Urraca - Club Siero 4:1  
17:00Tuilla - Covadonga 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Textil Escudo - Escobedo 0:3 (0:1, 0:2)
17:00Torrelavega - Barreda Balompie 6:0 (1:0, 5:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:00CD Vitoria - Balmaseda 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
17:00Reus Deportiu - San Cristobal CP 0:3 AWA.  
17:00Vilassar de Mar - Granollers 3:2 (1:0, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Crevillente - Eldense 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Novelda CF - Beniganim 5:0 (3:0, 2:0)
17:00Olimpic Xativa - Silla CF 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Becerril - La Virgen 1:0 (0:0, 1:0)
17:00G. Segoviana - La Baneza 4:0 (3:0, 1:0)
17:00Real Avila - Zamora 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Real Burgos CF - Bupolsa 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Xerez CD - Sevilla FC C 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:00Diocesano - CD Coria 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00Alfaro - SD Logrones 0:2 (0:1, 0:1)
17:00CDFC Calzada - Casalarreina 1:4 (0:1, 1:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:00Fraga - Binefar 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Almansa - Quintanar 0:5 (0:3, 0:2)
17:00Ciudad Real - Atl. Ibanes 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Guadalajara - La Solana 0:0 (0:0, 0:0)
17:00La Roda - Almagro 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Madridejos - Conquense 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Puertollano C.F. - Illescas 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Villacanas - Toledo 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Svenska Cupen Women    
17:00Vaxjo DFF W - Vittsjo W 1:1 (1:1, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
17:00Fenerbahce - Galatasaray 1:3 (1:1, 0:2)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Istanbulspor AS - Boluspor 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: FNL Cup    
17:15Kamaz - Khimki 0:1 (0:0, 0:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
17:30Siroki Brijeg - Borac Banja Luka 2:2 (0:2, 2:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
17:30Istra 1961 - Slaven Belupo 1:1 (1:1, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
17:30Arsenal - Everton 3:2 (2:2, 1:0)
GambiaGambia: GFA League    
17:30Real Banjul - Hawks 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
17:30Casertana - Vibonese 1:2 (1:0, 0:2)
17:30Picerno - Bisceglie 1:0 (0:0, 1:0)
17:30Rende - Avellino 0:1 (0:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
17:30Monterrey W - Puebla W 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
17:30Lech Poznan - Lechia Gdansk 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17:30Yeclano - Villarrobledo 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:30Caudal Deportivo - Condal 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:30Vilamarxant - Saguntino 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:30El Palo - Motril 3:2 (1:0, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:30Los Barrios - Coria C.F. 1:1 (1:1, 0:0)
17:30Puente Genil - Antoniano 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:30Arroyo - UP Plasencia 1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00Anderlecht - Eupen 6:1 (4:0, 2:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
18:00Aalborg - Brondby 3:2 (0:0, 3:2)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:00Wolfsburg - Mainz 4:0 (2:0, 2:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
18:00Sanarate - Coban Imperial 2:1 (1:0, 1:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:00H. Raanana - Bnei Yehuda 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie A    
18:00AS Roma - Lecce 4:0 (2:0, 2:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
18:00Nouadhibou - Kaedi 0:0 (0:0, 0:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship Women U20    
18:00Trinidad & Tobago U20 W - Saint Kitts and Nevis U20 W 6:0 (3:0, 3:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
18:00ASEC Ndiambour - Mbour Petite Cote 1:2  
18:00Mbour - Excellence 2:0 (1:0, 1:0)
18:00US Goree - Casa 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
18:00Ibiza - Gijon B 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:00R. Sociedad B - Valladolid Promesas 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:00Cornella - Prat 0:0 (0:0, 0:0)
18:00La Nucia - Espanyol B 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
18:00Granada CF B - Don Benito 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:00Santfeliuenc - Sant Andreu 2:4 (2:1, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
18:00Atletico de Porcuna - El Ejido 0:4 (0:3, 0:1)
18:00Huetor Tajar - Loja 4:1 (0:0, 4:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00Pozoblanco - Ecija 3:0 AWA.  
WorldWorld: Club Friendly    
18:00Viking - Stabaek 1:3 (0:1, 1:2)
SpainSpain: LaLiga2    
18:15Extremadura UD - Mirandes 3:2 (0:0, 3:2)
18:15Malaga - Racing Santander 2:0 (2:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
18:30AEK Athens FC - OFI Crete 3:0 (3:0, 0:0)
18:30PAOK - Olympiacos Piraeus 0:1 (0:0, 0:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
18:30Sporting - Boavista 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Getafe - Sevilla 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Primera Division Women    
18:30Valencia W - Rayo Vallecano W 0:0 (0:0, 0:0)
UkraineUkraine: Premier League    
18:30Olimpik Donetsk - Lviv 0:1 (0:0, 0:1)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:45Kadiogo - AS Police 0:1  
18:45USFA - Kozaf 0:0 (0:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:00Santa Lucia - Malacateco 1:0 (0:0, 1:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
19:00ASEC Mimosas - SOL 4:1 (2:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX    
19:00U.N.A.M.- Pumas - Atl. Morelia 1:2 (1:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
19:00Atl. Bahia - Cimarrones de Sonora 2 2:0  
MoroccoMorocco: Botola Pro    
19:00Hassania Agadir - Olympique Khouribga 1:2 (0:0, 1:2)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship U20    
19:00Dominica U20 - Anguilla U20 4:1 (2:1, 2:0)
PeruPeru: Liga 1    
19:00Carlos Mannucci - AD Cantolao 0:1 (0:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:00U Craiova - CFR Cluj 0:2 (0:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
19:00Oklahoma City Energy - New Mexico 1:2 (1:1, 0:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15H. Beer Sheva - Hapoel Kfar Saba 3:1 (2:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
19:30Lagarto - Frei Paulistano 1:1 (0:1, 1:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
19:30Mushuc Runa - EL Nacional 1:1 (1:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Gent - St. Truiden 4:1 (3:0, 1:1)
BermudaBermuda: Premier League    
20:00Boulevard Blazers - SBRC 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Dandy Town Hornets - Devonshire Cougars 5:2 (4:0, 1:2)
20:00North Village Rams - Somerset 3:0 (2:0, 1:0)
20:00Southampton - PHC Zebras 0:2 (0:0, 0:2)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
20:00Nacional Potosi - Aurora 2:1 (1:1, 1:0)
20:00Royal Pari - Blooming 2:3 (0:2, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
20:00Anapolis - Atletico GO 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Goiania - Aparecidense 1:3 (1:3, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
20:00Santo Andre - Bragantino 1:0 (1:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:00Siquinala - Comunicaciones 1:2 (1:1, 0:1)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:00Mighty Blackpool - Old Edwardians 0:1  
WorldWorld: Club Friendly    
20:00Tampa Bay - Tormenta 2:3 (0:3, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
20:30Penarol - Nacional-AM 0:0 (0:0, 0:0)
20:30Princesa Solimoes - Sao Raimundo AM 2:0  
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
20:30Petare - Furrial 3:0 AWA.  
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
20:45Ji-Parana - Pimentense 3:0  
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
21:00Almagro - Villa Dalmine 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:00Camioneros Buenos Aires - Sol de Mayo 3:2 (1:1, 2:1)
21:00Deportivo Maipu - Huracan Las Heras 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Gimnasia E.R. - Douglas Haig 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B    
21:00Defensores Unidos - Justo Jose de Urquiza 0:2 (0:1, 0:1)
21:00Fenix - San Telmo 1:3 (1:2, 0:1)
21:00Sacachispas - Tristan Suarez 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera C    
21:00General Lamadrid - Laferrere 1:0 (0:0, 1:0)
21:00Leandro N. Alem - Club Lujan 1:2 (1:1, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera D    
21:00Lugano - Liniers 0:1 (0:1, 0:0)
21:00Puerto Nuevo - CSR Espanol 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Rondoniense    
21:00Barcelona RO - Vilhenense 0:2  
21:00Real Ariquemes - Genus 2:0 (0:0, 2:0)
21:00Rondoniense - Guajara 3:0 (2:0, 1:0)
ColombiaColombia: Primera B    
21:00Fortaleza - Cortulua 2:3 (2:0, 0:3)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00Carmelita - AD Cartagena 3:3  
21:00Cofutpa - AD Rosario 0:0  
21:00CS Uruguay - Municipal Turrialba 3:1  
21:00Escazucena - Santa Ana 3:1  
21:00Guanacasteca - Liberia 3:1  
21:00Puerto Golfito FC - Curridabat 3:0  
21:00Santa Rosa - Barrio Mexico 0:0  
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Paris SG - Bordeaux 4:3 (2:2, 2:1)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
21:00Real Sociedad - Vida 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Crotone - Pescara 4:1 (3:0, 1:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship U20    
21:00Dominican Republic U20 - Grenada U20 1:0 (0:0, 1:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship Women U20    
21:00Haiti U20 W - Cayman Islands U20 W 8:0 (4:0, 4:0)
21:00Mexico U20 W - Puerto Rico U20 W 2:1 (0:0, 2:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:00Braga - Vitoria Setubal 3:1 (0:0, 3:1)
SpainSpain: LaLiga    
21:00Atl. Madrid - Villarreal 3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Rayo Vallecano - Huesca 2:0 (0:0, 2:0)
UruguayUruguay: Primera Division    
21:00Danubio - Wanderers 0:1 (0:1, 0:0)
21:00Liverpool M. - Maldonado 1:1 (0:1, 1:0)
21:00Progreso - Plaza Colonia 2:2 (1:1, 1:1)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
21:00Trujillanos - Caracas 0:0 (0:0, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:00Angostura - Chico de Guayana 3:0 AWA.  
21:00Fundacion AIFI - Dynamo Puerto 3:0 AWA.  
ColombiaColombia: Primera A    
21:15La Equidad - Cucuta 4:1 (2:1, 2:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:30CDJU Gualeguaychu - Sportivo Las Parejas 1:0 (1:0, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
21:30U. De Chile - Coquimbo 1:1 (0:0, 1:1)
ColombiaColombia: Primera B    
21:30Boca Juniors - Llaneros 1:1 (0:0, 1:1)
21:30Cartagena - Valledupar 0:1 (0:1, 0:0)
21:30Real San Andres - Barranquilla 2:0 (1:0, 1:0)
JamaicaJamaica: Premier League    
21:30Molynes - Dunbeholden 2:4 (2:2, 0:2)
21:30Tivoli - Waterhouse 4:3 (3:1, 1:2)
21:30UWI - Cavalier 0:3 (0:3, 0:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship U20    
21:30Barbados U20 - Cayman Islands U20 3:0 (0:0, 3:0)
PeruPeru: Liga 1    
21:30Ayacucho - Alianza Lima 2:0 (1:0, 1:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:30FC Porto - Portimonense 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
21:35Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield 0:4 (0:2, 0:2)
ParaguayParaguay: Primera Division    
21:45Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 1:1 (1:1, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
22:00Limon - Santos DG 3:0 (3:0, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
22:00Emelec - Guayaquil City 1:2 (0:1, 1:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
22:00Cuautla - La Paz 3:1  
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Mineros - Atl. Venezuela 0:1 (0:0, 0:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
22:15Wilstermann - Always Ready 2:0 (0:0, 2:0)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
22:30Quilmes - Gimnasia Mendoza 2:2 (2:2, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
22:30Union Sunchales - Chaco For Ever 2:0 (0:0, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
22:30Piracicaba - RB Brasil 3:1  
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:30El Vencedor - Santa Tecla 1:1 (0:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
23:00San Martin S.J. - CA Mitre 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera B    
23:00Valdivia - CD Santa Cruz 1:0 (1:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00Zeledon - Herediano 0:1 (0:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
23:00Reboceros de La Piedad - Atl. San Luis 2 3:2 (1:2, 2:0)
ColombiaColombia: Primera A    
23:20Bucaramanga - Aguilas 2:0 (2:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
23:30Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa 1:0 (0:0, 1:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship U20    
23:30Saint Vincent and the Grenadines U20 - United States Virgin Islands U20 2:3 (1:1, 1:2)
UruguayUruguay: Primera Division    
23:30Defensor Sp. - Penarol 2:1 (0:0, 2:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
23:40Boca Juniors - Godoy Cruz 3:0 (1:0, 2:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
24.02.2020
00:00Cipolletti - Olimpo Bahia Blanca 0:5 (0:2, 0:3)
00:00Defensores Belgrano VR - Def. Pronunciamiento 0:1 (0:1, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
24.02.2020
00:00A. Italiano - Palestino 0:1 (0:0, 0:1)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
24.02.2020
00:00Olimpia - Marathon 5:0 (1:0, 4:0)
MexicoMexico: Liga MX    
24.02.2020
00:00Queretaro - Atl. San Luis 0:1 (0:1, 0:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship Women U20    
24.02.2020
00:00Guyana U20 W - Nicaragua U20 W 3:1 (1:0, 2:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship U20    
24.02.2020
00:30Puerto Rico U20 - Bermuda U20 2:2 (2:1, 0:1)
ChileChile: Primera B    
24.02.2020
01:30Deportes Temuco - Nublense 1:2 (0:0, 1:2)
ColombiaColombia: Primera A    
24.02.2020
01:30Once Caldas - Patriotas 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
24.02.2020
01:45Estudiantes L.P. - River Plate 0:2 (0:1, 0:1)
JamaicaJamaica: Premier League    
24.02.2020
02:00Arnett Gardens - Mount Pleasant 0:2 (0:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX    
24.02.2020
02:00Juarez - Santos Laguna 1:2 (0:1, 1:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
24.02.2020
02:00Tampico Madero - Alebrijes Oaxaca 1:1 (1:1, 0:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship U20    
24.02.2020
02:30Nicaragua U20 - Guyana U20 1:0 (0:0, 1:0)