Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
15:00Rajhradice - Hroznova Lhota 6:4  
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
00:30Penapolense U20 - Goias U20 2:4 (0:2, 2:2)
00:45Ituano U20 - Socorro U20 2:0 (1:0, 1:0)
JamaicaJamaica: Premier League    
01:00Mount Pleasant - Vere United 2:0 (1:0, 1:0)
01:00Waterhouse - UWI 2:2 (1:0, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
08:45Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons 2:4 (0:2, 2:2)
11:00Den Haag - Noordwijk 2:0 (1:0, 1:0)
11:00Union Berlin - Leuven 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
11:30San Rafael - Mallorca B 3:3 (1:3, 2:0)
ItalyItaly: Serie A    
12:30Bologna - Fiorentina 1:1 (0:1, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
13:30M. Ironi Kiryat - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 0:2 (0:1, 0:1)
SomaliaSomalia: Nation Link Telecom Championship    
13:30Elman - Jazeera 4:1  
WorldWorld: Club Friendly    
13:30Al Ramtha - Al Hussein 2:0 (0:0, 2:0)
13:30Schaffhausen - Zurich 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Professional Development League    
14:00Bristol City U23 - Watford U23 1:6 (0:4, 1:2)
14:00Cardiff U23 - Coventry U23 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Charlton U23 - Ipswich U23 1:3 (1:0, 0:3)
14:00Crystal Palace U23 - QPR U23 3:3 (0:2, 3:1)
14:00Sheffield Wed U23 - Crewe U23 1:2 (1:0, 0:2)
14:00Wigan U23 - Barnsley U23 4:1 (1:1, 3:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00KSV Roeselare - Deinze CAN.  
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Calcio Chieti - Vastese 0:2 (0:0, 0:2)
CameroonCameroon: Elite One    
15:00Eding Sport - Colombe Lobo 1:3 (0:2, 1:1)
GreeceGreece: Super League 2    
15:00PAE Chania - Dramas 2:1 (2:0, 0:1)
IndiaIndia: ISL    
15:00Odisha - Chennaiyin 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
15:00AC Milan - Sampdoria 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Atalanta - Parma 5:0 (3:0, 2:0)
15:00Juventus - Cagliari 4:0 (0:0, 4:0)
KuwaitKuwait: Crown Prince Cup    
15:40Al Naser - Khaitan 3:2 (2:0, 1:2)
NigerNiger: Ligue 1    
16:00ASFAN - Sahel 0:1  
16:00SONIDEP - Urana 1:0  
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Magdeburg - Mouscron 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Union Berlin - St. Gilloise 2:2 (2:0, 0:2)
SpainSpain: Primera Division Women    
16:15Betis W - Levante W 0:2 (0:0, 0:2)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30ASEC Mimosas - San Pedro 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
16:45Taubate U20 - River-PI U20 2:0 (1:0, 1:0)
QatarQatar: QSL    
16:45Al Arabi - Al-Sadd 1:6 (1:3, 0:3)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
17:00Assisense U20 - Dimensao Capela U20 5:0 (3:0, 2:0)
17:00Comercial U20 - Cuiaba Esporte U20 1:3 (0:2, 1:1)
17:00Desportivo U20 - Volta Redonda U20 3:0 (0:0, 3:0)
17:00Flamengo SP U20 - America RJ U20 5:0 (2:0, 3:0)
17:00Jaguariuna U20 - Nautico U20 1:2 (0:0, 1:2)
17:00Manthiqueira U20 - Resende U20 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Maua U20 - Nova Andradina U20 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Primavera EC U20 - Tupi U20 2:3 (1:2, 1:1)
17:00Taboao da Serra U20 - Vila Nova FC U20 4:0 (3:0, 1:0)
17:00Tanabi U20 - Brasil de Pelotas U20 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Uniao Suzano U20 - Uniao ABC U20 1:2 (1:2, 0:0)
GuineaGuinea: Ligue 1    
17:00Fello Star - Horoya 1:1  
17:00Kaloum Star - Santoba 0:1  
17:00Satellite - SOAR 0:1  
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:00SC Praiense - Marinhense 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
17:00Werder Bremen - Monza 2:2  
GambiaGambia: GFA League    
17:30Gambia Ports - Armed Forces 1:0  
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
18:00Paulista U20 - SE Do Gama U20 1:1 (1:1, 0:0)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Paphos - Anorthosis 0:3 (0:2, 0:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:00Bnei Yehuda - Nes Tziona 1:2 (0:0, 1:2)
IsraelIsrael: Leumit League    
18:00Beitar Tel Aviv - Hapoel Umm al-Fahm 2:1 (1:0, 1:1)
18:00M. Nazareth - Hapoel Afula 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Sakhnin - Maccabi Petah Tikva 2:1 (0:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Lecce - Udinese 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
18:30Valencia W - Dep. La Coruna W 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
19:00Capital U20 - Atletico-MG U20 0:5 (0:2, 0:3)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
19:00Berkane - Raja Beni Mellal 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
19:00El Palo - El Ejido 1:1 (0:1, 1:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
19:15Atletico-CE U20 - Avai U20 1:3 (1:2, 0:1)
19:15Botafogo SP U20 - Atletico GO U20 0:0 (0:0, 0:0)
19:15Galvez U20 - America MG U20 0:3 (0:1, 0:2)
19:15Guarulhos U20 - Santa Cruz U20 0:4 (0:1, 0:3)
19:15Internacional de Limeira U20 - CRB U20 0:2 (0:1, 0:1)
19:15Perilima U20 - Juventude U20 0:1 (0:1, 0:0)
19:15Piracicaba U20 - Bahia U20 1:2 (1:1, 0:1)
19:15Santo Andre U20 - Criciuma U20 0:1 (0:0, 0:1)
19:15Sao Bernardo FC U20 - ABC U20 2:2 (2:0, 0:2)
19:15Sao Raimundo RR U20 - Chapecoense-SC U20 0:0 (0:0, 0:0)
19:15Votuporanguense U20 - Fortaleza U20 2:0 (1:0, 1:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv 3:4 (0:1, 3:3)
EnglandEngland: Professional Development League    
20:00Sheffield Utd U23 - Birmingham U23 1:2 (1:0, 0:2)
EnglandEngland: Premier League 2    
20:00Aston Villa U23 - Sunderland U23 4:0 (4:0, 0:0)
20:00Blackburn U23 - Brighton U23 1:2 (1:1, 0:1)
20:00Middlesbrough U23 - Norwich U23 3:4 (1:3, 2:1)
20:00Southampton U23 - Everton U23 1:1 (0:0, 1:1)
20:00Stoke City U23 - Swansea U23 0:1 (0:1, 0:0)
20:00Tottenham U23 - Chelsea U23 0:1 (0:0, 0:1)
20:00West Brom U23 - Reading U23 4:2 (0:2, 4:0)
20:00West Ham U23 - Manchester Utd U23 2:0 (2:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
20:15Rio Claro U20 - Athletico-PR U20 2:4 (2:1, 0:3)
ItalyItaly: Serie A    
20:45Napoli - Inter 1:3 (1:2, 0:1)
FranceFrance: Coupe de France    
20:55Rouen - Metz 3:0 (1:0, 2:0)
EnglandEngland: FA Cup    
20:56Arsenal - Leeds 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
21:00Capivariano U20 - Confianca EC U20 2:1 (1:1, 1:0)
21:00Marilia AC U20 - Timon U20 0:1 (0:1, 0:0)
21:00Novorizontino U20 - Botafogo U20 1:1 (1:1, 0:0)
21:00Osasco Audax U20 - Desportiva Paraense U20 1:2 (0:0, 1:2)
21:00Osvaldo C. U20 - EC Sao Jose U20 0:3 (0:2, 0:1)
21:00Velo Clube U20 - Nacional-AM U20 2:3 (1:2, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
21:00Ferreiras - Breda 1:6 (0:3, 1:3)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
21:45Mirassol U20 - Nova Iguacu U20 3:0 (2:0, 1:0)
21:45XV de Jau U20 - Serra U20 1:2 (0:2, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
22:45Club America W - Juarez W 3:0 (1:0, 2:0)
23:00Atl. Morelia W - Toluca W 2:0 (1:0, 1:0)
23:00Necaxa W - Atlas W 0:3 (0:0, 0:3)
BrazilBrazil: Copa Sao Paulo de juniores    
23:15Francana U20 - Retro U20 2:1 (0:0, 2:1)
23:15Linense U20 - Internacional U20 0:3 (0:1, 0:2)
23:15Moto Club U20 - Sport Recife U20 1:1 (0:1, 1:0)
23:15Noroeste U20 - Visao Celeste U20 4:2 (1:2, 3:0)
23:15Olimpico EC U20 - Santos U20 0:7 (0:1, 0:6)
23:15Ponte Preta U20 - Londrina U20 0:1 (0:0, 0:1)
23:15Red Bull Brasil U20 - Parana Clube U20 2:0 (0:0, 2:0)
07.01.2020
00:00Guarani U20 - Vitoria U20 1:1 (1:0, 0:1)
00:00Linhares U20 - Joinville U20 2:4 (0:1, 2:3)
01:30Fluminense Piaui U20 - Corinthians U20 1:3 (0:2, 1:1)
BermudaBermuda: Premier League    
07.01.2020
02:00Boulevard Blazers - Robin Hood 0:6  
JamaicaJamaica: Premier League    
07.01.2020
02:00Arnett Gardens - Molynes 2:2 (1:1, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
07.01.2020
02:00Pachuca W - Club Leon W 3:1 (1:0, 2:1)
03:00Atl. San Luis W - Santos Laguna W 3:1 (1:0, 2:1)
04:00Club Tijuana W - Queretaro W 3:0 (3:0, 0:0)
04:00Guadalajara Chivas W - Cruz Azul W 2:2 (1:1, 1:1)