Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
ArgentinaArgentina: Superliga    
00:00Aldosivi - Union de Santa Fe 1:2 (0:1, 1:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
00:00UAEM Potros - Loros 1:2 (1:1, 0:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
00:00Fundacion AIFI - Dynamo Puerto 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie B    
00:15Londrina - Vila Nova FC 0:1 (0:0, 0:1)
CanadaCanada: U Sports    
00:15Dalhousie - UNB 2:1 (0:0, 2:1)
00:15Mount Allison - UPEI 0:1 (0:0, 0:1)
00:15StFX - Saint Marys 3:0 (1:0, 2:0)
ArgentinaArgentina: Primera C    
00:30Excursionistas - El Porvenir 0:1 (0:1, 0:0)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
00:30Rubio Nu - 3 de Febrero 1:0 (0:0, 1:0)
CanadaCanada: CSL    
01:00Serbian W. E. - Ukraine United 1:3  
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
01:00Independiente FBC - Sportivo Iteno 3:2 (2:2, 1:0)
USAUSA: USL League One    
01:00Greenville - Orlando City B 0:1 (0:0, 0:1)
CanadaCanada: U Sports    
01:15Guelph - Laurier 6:0 (5:0, 1:0)
01:15Waterloo - Windsor 0:0 (0:0, 0:0)
01:15Western - McMaster 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Serie B    
01:30Brasil de Pelotas - Guarani 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
01:30Everton - U. De Concepcion 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
01:30New York Red Bulls 2 - Charleston 1:1 (0:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
02:00Atl. Rafaela - Gimnasia Jujuy 2:0 (1:0, 1:0)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Championship U23    
02:00Papua New Guinea U23 - Tonga U23 6:1 (2:1, 4:0)
CanadaCanada: U Sports    
02:00UNBC - UBC 1:2 (1:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Puebla - Club Leon 2:1 (1:0, 1:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Zacatecas Mineros - Cafetaleros 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
02:00Juarez W - U.A.N.L.- Tigres W 1:2 (1:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Superliga    
02:10Patronato - Lanus 1:1 (1:0, 0:1)
CanadaCanada: U Sports    
02:15Laval - Montreal 0:1  
02:15McGill - UQAM 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Serie B    
02:30Atletico GO - Figueirense 2:0 (2:0, 0:0)
CanadaCanada: CSL    
03:00CSC Mississauga - Kingsman 7:2  
ColombiaColombia: Liga Aguila    
03:00Huila - Aguilas 1:1 (0:0, 1:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
03:00Dep. Cuenca - Fuerza A. 3:0 (2:0, 1:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
03:00Correcaminos - Cimarrones de Sonora 2:0 (1:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
03:00Alacranes de Durango - Tepatitlan de Morelos 3:2 PEN.  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
03:36Calor De San Pedro - Zitacuaro 1:0  
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Atlas - Queretaro 2:0 (1:0, 1:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
04:00Atlante - Leones Negros 2:1 (2:0, 0:1)
USAUSA: USL League One    
04:30Tucson - Forward Madison 1:1 (1:1, 0:0)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Championship U23    
05:00Fiji U23 - Vanuatu U23 0:1 (0:1, 0:0)
JapanJapan: J3 League    
05:00Fujieda MYFC - G-Osaka U23 2:1  
05:00Kusatsu - Azul Claro Numazu 2:1  
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
06:00Kunoichi W - Nittaidai W 1:1 (0:0, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL Finals Series    
06:30Maitland - Queensland Lions 0:2 (0:1, 0:1)
JapanJapan: J1 League    
07:00C-Osaka - G-Osaka 3:1 (2:0, 1:1)
07:00Sagan Tosu - Urawa 3:3 (0:2, 3:1)
JapanJapan: J2 League    
07:00Albirex Niigata - Mito 3:0 (1:0, 2:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
07:00Daegu - Jeju Utd 2:2 (0:1, 2:1)
07:00Ulsan Hyundai - Seongnam 1:0 (0:0, 1:0)
JapanJapan: J1 League    
08:00Kashima - Sapporo 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
08:00Kashiwa - Verdy 3:0 (2:0, 1:0)
South KoreaSouth Korea: National League    
08:00Gyeongju KHNP - Gangneung 1:5 (1:2, 0:3)
Hong KongHong Kong: Premier League    
08:30Pegasus - Hong Kong Rangers 1:2 (0:0, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
08:30Brisbane Roar - Gold Coast Knights 5:0 (2:0, 3:0)
ChinaChina: Yi League    
09:00Baoding Yingli Yitong - Jiangsu Yancheng 3:1 (2:1, 1:0)
09:00Beijing Technology - Qingdao Red Lions 2:0 (0:0, 2:0)
09:00Hubei Chufeng Heli - Lhasa Chengtou 3:0 (0:0, 3:0)
09:00Hunan Billows - Nanjing Shaye 2:1 (1:1, 1:0)
09:00Inner Mongolia - Dalian Chanjoy 3:1 (2:0, 1:1)
09:00Jiangxi Liansheng - Fujian Tianxin 1:0 (0:0, 1:0)
09:00Jilin Baijia - Xian Daxing Chongde 1:2 (1:0, 0:2)
09:00Qingdao Jonoon - Shenyang Urban FC 0:0 (0:0, 0:0)
09:00Shanxi Xindu - Yanbian Beiguo 1:1 (1:1, 0:0)
09:00Shenzhen Pengcheng - Wuhan Three Towns 0:0 (0:0, 0:0)
09:00Sichuan Jiuniu - Guangxi Baoyun 1:0 (0:0, 1:0)
09:00Suzhou Dongwu - Hangzhou Wuyue 5:2 (3:1, 2:1)
09:00Taizhou Yuanda - Hebei Elite 3:1 (1:1, 2:0)
09:00Yinchuan - Zibo Cuju 0:5 (0:4, 0:1)
09:00Yunnan Kunlu - Chengdu Better City 0:2 (0:1, 0:1)
09:00Zhejiang Yiteng - Kunshan 1:3 (0:1, 1:2)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
09:00Jeonbuk - Suwon Bluewings 2:0 (1:0, 1:0)
ChinaChina: Jia League    
09:30Changchun Yatai - Sichuan Annapurna 1:0 (1:0, 0:0)
09:30Guizhou Zhicheng - Xinjiang Tianshan 5:0 (2:0, 3:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
09:30Mitra Kukar - Martapura 1:1 (1:0, 0:1)
09:30Sulut Utd - Persis Solo 1:0 (0:0, 1:0)
PhilippinesPhilippines: PFL    
09:30Stallion - United City 1:1 (1:1, 0:0)
JapanJapan: J1 League    
10:00Kawasaki Frontale - Kobe 1:2 (0:1, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
10:00FC Astana 2 - Akademiya Ontustik 1:0 (1:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00Calarasi - Pandurii 4:0 (3:0, 1:0)
10:00CSM Resita - F. Constanta 2:1 (1:1, 1:0)
10:00Gloria Buzau - Concordia 2:1 (0:1, 2:0)
10:00Luceafarul Oradea - ASU Poli Timisoara CAN.  
10:00UTA Arad - Daco-Getica Bucuresti 6:0 (2:0, 4:0)
10:00Viitorul Tg. Jiu - ASU Poli Timisoara 1:4 (0:2, 1:2)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
10:00Pezinok - Malacky 1:4 (0:2, 1:2)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
10:00Highlands U21 - Chippa Utd. U21 1:1 (0:1, 1:0)
10:00Maritzburg Utd U21 - Stellenbosch U21 2:3 (1:0, 1:3)
10:00Orlando Pirates U21 - Cape Town City U21 2:3 (2:1, 0:2)
10:00Polokwane U21 - Golden Arrows U21 0:0 (0:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
10:00Gwangju FC - Seoul E. 3:1 (2:0, 1:1)
10:00Suwon City - Asan 2:2 (1:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
10:15FK Pardubice - Lisen 2:0 (1:0, 1:0)
10:15Sokolov - Dukla Prague 2:3 (0:1, 2:2)
10:15Vysehrad - Varnsdorf 3:1 (2:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10:15Pisek - Motorlet Prague 3:0 (2:0, 1:0)
10:15Vltavin - Benesov 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10:15Zbuzany - Mlada Boleslav B 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:15Ceske Budejovice B - Jindrichuv Hradec 5:0 (2:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Aritma Prague - Meteor Prague 0:1 (0:0, 0:1)
10:15Brandys n. Labem - Ostrov 2:3 PEN. (0:2, 2:0, 3:4)
10:15Chomutov - Steti 2:3 PEN. (2:0, 0:2, 3:4)
10:15Neratovice - Louny 2:3 PEN. (0:1, 2:1, 2:4)
10:15SK Kladno - Sous 0:2 (0:2, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:15Kolin - Horky nad Jizerou 2:1 (1:0, 1:1)
10:15Libis - Ostra 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
10:15Havlickuv Brod - Breclav 4:3 (4:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
10:15Novy Jicin - Opava B 0:3 (0:3, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
10:15Luhacovice - Morkovice 2:3 PEN. (0:1, 2:1, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:15Kadan - Krupka 2:1 (0:0, 2:1)
10:15Mostecky FK - Domousice 2:3 PEN. (1:0, 1:2, 5:6)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:15Kolovraty - Kralovice 1:4 (0:2, 1:2)
10:15Podoli Praha - Predni Kopanina 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:15Hrebec - Tuchlovice 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
10:15Chodov - Kralovske Porici 2:1 (2:0, 0:1)
10:15Horni Slavkov - Union Nove Sedlo 1:4 (0:2, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
10:15TJ Nova Ves - FC Semice 0:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
10:15Dolni Rychnov - EP Merklin 3:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
10:15Brezineves - Kyje Prague 1:2  
10:15Tempo Prague - Praga 3:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
10:15Zlichov - Libus 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
10:15FC Melnik - Psovka Melnik 1:0 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
10:15Nestemice - Klasterec n. Oh. 4:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group B    
10:15Slavia HK B - Novy HK 0:3  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10:30Prepere - Teplice B 4:1 (0:1, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
10:30Sparta Brno - Lisen B 4:3 (2:3, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
10:30Frydlant - TJ Doksy 1:3 (1:3, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:30Oldrichov - FK Jilove 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:30Treboradice - Dukla JM 5:2 (0:1, 5:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:30FK Komarov - Nove Straseci 4:2 (1:0, 3:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (LBK)    
10:30Krasna Studanka - Horni Branna 7:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
10:30Haje - Troja 4:2  
10:30Horni Pocernice - CAFC 1:2  
10:30Uhrineves - Vrsovice 3:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
10:30Spartak Pribram - SK Doksy 1:2 PEN.  
10:30Vestec - SK Chlumec 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
10:30Lustenice - Cesky Brod B 0:1 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
10:30Rumburk - Probostov 3:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
10:30SK Kostelec - Havlickuv Brod B 1:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
10:45Chuderov - Libesice 5:4 PEN.  
AlgeriaAlgeria: U21 League    
11:00MC Alger U21 - Bordj Bou Arreridj U21 3:0 (1:0, 2:0)
11:00Mlila U21 - Magra U21 2:2 (1:0, 1:2)
11:00USM Alger U21 - Paradou U21 0:1 (0:0, 0:1)
AsiaAsia: AFC Championship Women U16    
11:00Australia U16 W - China U16 W 1:2 (1:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
11:00Modrany - 1999 Prague 4:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
11:00Votice - Nelahozeves 0:3  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Plzen U19 - Slovacko U19 4:1 (1:1, 3:0)
11:00Slavia Prague U19 - Ceske Budejovice U19 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Sparta Prague U19 - Mlada Boleslav U19 11:0 (6:0, 5:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
11:00RB Leipzig U19 - Holstein Kiel U19 2:3 (0:2, 2:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Freiburg U19 - Heidenheim U19 2:1 (0:0, 2:1)
11:00Ingolstadt U19 - Hoffenheim U19 0:3 (0:3, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00B. Monchengladbach U19 - Wuppertaler U19 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Duisburg U19 - Koln U19 1:2 (1:1, 0:1)
11:00Leverkusen U19 - Dusseldorf U19 1:5 (0:2, 1:3)
11:00Oberhausen U19 - Dortmund U19 2:3 (1:2, 1:1)
11:00Schalke U19 - Preussen Munster U19 3:0 (0:0, 3:0)
11:00Viktoria Koln U19 - Alemannia Aachen U19 2:2 (0:0, 2:2)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
11:00Wolfsburg 2 W - Bayern Munich 2 W 4:0 (0:0, 4:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
11:00Juventus U19 - Cagliari U19 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
11:00Lecce U19 - Pisa U19 3:1 (1:1, 2:0)
11:00Livorno U19 - Crotone U19 2:3 (2:1, 0:2)
11:00Pordenone U19 - Spezia U19 2:0 (1:0, 1:0)
JapanJapan: J1 League    
11:00Oita - Iwata 1:2 (0:0, 1:2)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
11:00Ekibastuz - Zhetysu 2 1:1 (0:1, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
11:00FC Arges - Turnu Magurele 3:2 (1:1, 2:1)
RussiaRussia: Youth League    
11:00Rubin Kazan U19 - Ufa U19 3:1 (1:0, 2:1)
11:00Spartak Moscow U19 - FK Orenburg U19 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
11:00Granadilla Tenerife W - Levante W 0:1 (0:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
11:30Sparta Rotterdam U19 - Feyenoord U19 4:1 (1:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:45Meteor Prague U19 - Opava U19 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 3:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:00Din. Minsk 2 - Sachter Soligorsk 2 3:0  
12:00Slavia Mozyr 2 - FK Gorodeja 2 0:1  
12:00Vitebsk 2 - Isloch 2 2:1  
BelgiumBelgium: Belgian Cup Women    
12:00Zulte Waregem II W - Genk II W 0:6 (0:3, 0:3)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Tallinna Kalev - Levadia 0:1 (0:1, 0:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00JK Jarve - Flora U21 1:2 (0:1, 1:1)
12:00Rakvere - Parnu JK Vaprus 0:5 (0:1, 0:4)
EuropeEurope: Euro U17    
12:00Bosnia & Herzegovina U17 - Finland U17 1:2 (1:1, 0:1)
FinlandFinland: Liiga Women    
12:00TPS W - ONS Oulu W 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
12:00Magdeburg U19 - Chemnitzer FC U19 5:3 (2:0, 3:3)
JapanJapan: J1 League    
12:00Hiroshima - Nagoya 1:1 (1:1, 0:0)
12:00Vegalta Sendai - Yokohama M. 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
12:00Ehime - Tochigi 3:2 (1:0, 2:2)
12:00Kagoshima Utd - Kyoto 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Omiya Ardija - V-Varen Nagasaki 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Renofa Yamaguchi - Avispa Fukuoka 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Tokushima - Kanazawa 2:0 (1:0, 1:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
12:00Ertis Pavlodar - Shakhtar Karagandy 4:2 (0:2, 4:0)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
12:00Aktobe Zhas - Kaspij Aktau 0:4 (0:3, 0:1)
12:00FK Kyran - Shakhtar Bulat 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Kyzylzhar - Maqtaaral 3:0 (0:0, 3:0)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
12:00Abdish-Ata - Neftchi Kochkor-Ata 0:4 (0:1, 0:3)
12:00Alay Osh - Dordoi Bishkek 1:3 (0:0, 1:3)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
12:00Jutrzenka Giebultow - Orleta Radzyn 1:1 (1:1, 0:0)
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Jagiellonia U18 - Cracovia U18 1:1 (1:0, 0:1)
12:00Legia U18 - Escola Warszawa U18 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Slask U18 - Gornik Z. U18 1:3 (0:0, 1:3)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Benfica U23 - Braga U23 2:1 (1:0, 1:1)
12:00CD Cova da Piedade U23 - Academica U23 2:1 (1:0, 1:1)
12:00Feirense U23 - Aves U23 2:3 (2:1, 0:2)
RussiaRussia: PFL - West    
12:00Veles Moscow - Znamya Truda 3:0 (1:0, 2:0)
RussiaRussia: PFL - Center    
12:00Khimki 2 - R. Volgograd 2 1:4 (1:3, 0:1)
RussiaRussia: PFL - East    
12:00Dynamo Barnaul - Omsk 1:1 (1:0, 0:1)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
12:00Daejeon - Ansan Greeners 0:0 (0:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: National League    
12:00Cheonan City - Busan Kyotong 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Daejeon Korail - Gimhae 0:3 (0:1, 0:2)
12:00Mokpo City - Changwon 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Atl. Madrid B - San Sebastian Reyes 4:0 (0:0, 4:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
12:00Ytterhogdals - Taftea IK 5:0 (2:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
12:30Sousedovice - Vodnany 4:0  
HungaryHungary: NB I Women    
12:30Szent Mihaly W - Astra Hungary W 0:1 (0:0, 0:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:45Belenenses U23 - Sporting U23 1:2 (1:0, 0:2)
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
12:50TC Sports Club - Victory 3:0 (0:0, 3:0)
AlgeriaAlgeria: U21 League    
13:00CR Belouizdad U21 - ASO Chlef U21 1:1 (0:0, 1:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
13:00Krumkachy - Lokomotiv Gomel 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Lida - Baranovici 6:1 (4:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
13:00Habartov - Pila 4:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
13:00Prepere B - Drzkov 7:2  
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
13:00KoldingQ W - BSF W 2:0 (0:0, 2:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
13:00Leicester U23 - Chelsea U23 2:2 (2:0, 0:2)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:00Manchester Utd W - Liverpool W 2:0 (0:0, 2:0)
FinlandFinland: Veikkausliiga    
13:00Lahti - HIFK 2:2 (1:0, 1:2)
FinlandFinland: Liiga Women    
13:00HJK W - KuPS W 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Honka W - TiPS W 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:00Bochum - Darmstadt 2:2 (2:1, 0:1)
13:00Karlsruher - Heidenheim 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Regensburg - Hamburger SV 2:2 (1:0, 1:2)
GermanyGermany: Regionalliga North    
13:00Hamburger SV II - Lubeck 2:3 (2:2, 0:1)
13:00Wolfsburg II - Luneburger Hansa 3:0 (3:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
13:00Turkgucu Munchen - Furth II 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:00Blau Weiss Berlin - Hertha Zehlendorf 0:3 (0:2, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
13:00BTS Neustadt - Bremer 1:4 (1:0, 0:4)
13:00Werder Bremen III - Geestemunde 3:2 (3:2, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:00Dresden U19 - Union Berlin U19 1:3 (0:2, 1:1)
13:00Niendorfer TSV U19 - Wolfsburg U19 1:5 (0:2, 1:3)
13:00St. Pauli U19 - Hannover U19 1:1 (1:1, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
13:00Eintracht Frankfurt U19 - Kaiserslautern U19 2:2 (1:1, 1:1)
13:00Furth U19 - Ulm U19 2:2 (1:1, 1:1)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
13:00SGS Essen W - Potsdam W 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
13:00Napoli U19 - Inter U19 0:1 (0:1, 0:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
13:00Tobol - Zhetysu Taldykorgan 0:0 (0:0, 0:0)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
13:00FK Akzhayik - Altai Semey 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Kairat Academy - Baykonur Kyzylorda 3:3 (3:2, 0:1)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Tusker - Sofapaka 3:1 (0:0, 3:1)
KosovoKosovo: Superliga    
13:00Feronikeli - Ferizaj 5:0 (3:0, 2:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
13:00Jonava - Dainava Alytus 2:3 (0:1, 2:2)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
13:00Lorenskog - Traeff 2:0 (0:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
13:00Flint - Vardeneset 6:2 (2:0, 4:2)
13:00Storm BK - Viking 2 1:3 (1:2, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
13:00Fjora - V. Haugesund 2:2 (0:1, 2:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
13:00Leknes - Tromso 2 0:12 (0:8, 0:4)
PolandPoland: III Liga - Group III    
13:00ROW Rybnik - Slask Wroclaw 2 2:3 (0:2, 2:1)
13:00Starowice Dolne - Gwarek Tarnowskie Gory 1:4 (0:1, 1:3)
13:00Zaglebie 2 - Gornik Z. 2 0:3 (0:1, 0:2)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
13:00Korona Kielce 2 - Ostrowiec Swietokrzyski 1:0 (1:0, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
13:00FK Krylya Sovetov Samara - Tambov 2:0 (0:0, 2:0)
RussiaRussia: PFL - South    
13:00Biolog - SKA Rostov 2:3 (0:2, 2:1)
RussiaRussia: PFL - West    
13:00Zenit 2 - Leningradets 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Zvezda St. Peterburg - Lokomotiv-Kazanka 3:1 (3:0, 0:1)
RussiaRussia: PFL - Center    
13:00Kaluga - Ararat Moscow 1:2 (0:1, 1:1)
SeychellesSeychelles: First Division League    
13:00La Passe - Lightstars 1:0  
SpainSpain: LaLiga    
13:00Ath Bilbao - Valencia 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00Tamaraceite - Lanzarote 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
13:00Espanyol W - Real Sociedad W 0:1 (0:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
13:00Onsala - Ullareds IK 0:3 (0:1, 0:2)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
13:00Keciorengucu - Umraniyespor 1:1 (1:0, 0:1)
UkraineUkraine: Youth League    
13:00Mariupol U21 - Desna U21 2:1 (1:1, 1:0)
DenmarkDenmark: 1st Division    
13:15Viborg - Kolding IF 1:2 (0:0, 1:2)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
13:30CNaPS Sport - TS Galaxy 1:3 (0:1, 1:2)
ChinaChina: Jia League    
13:30Nei Mongol - Guangdong Tigers 5:1 (3:1, 2:0)
13:30Qingdao Huanghai - Liaoning 3:1 (0:1, 3:0)
13:30Shanghai Shenxin - Zhejiang Greentown 1:2 (1:2, 0:0)
13:30Shijiazhuang - Meizhou Hakka 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
13:30Cizova - Sedlcany 4:1 (2:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
13:30Kraslice - Vintirov 5:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (LBK)    
13:30Kostalov-Libstat - Doubi 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:30FK Pardubice U19 - Karvina U19 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League    
13:30Sheffield Utd - Liverpool 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
13:30QPR - West Brom 0:2 (0:0, 0:2)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
13:30Milling Hotspurs - Denver 1:1  
FranceFrance: Ligue 1    
13:30Lyon - Nantes 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
13:30SC Weiche-08 - Jeddeloh 2:1 (0:1, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Energie Cottbus - BFC Dynamo 6:0 (3:0, 3:0)
13:30Hertha Berlin II - Babelsberg 3:3 (0:0, 3:3)
13:30Rathenow - Meuselwitz 1:1 (0:0, 1:1)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
13:30Barito Putera - Persebaya 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Persela Lamongan - Bhayangkara Utd 1:1 (0:1, 1:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 2    
13:30Balikpapan - PSBS Biak Numfor 3:1 (1:0, 2:1)
IranIran: Hazfi Cup    
13:30Mes Kerman - Baderan Tehran 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 0:0, 4:2)
PolandPoland: Central Youth League    
13:30Hutnik Krakow U18 - Arka Gdynia U18 0:2 (0:1, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
13:30FC Hermannstadt - FC Botosani 0:1 (0:0, 0:1)
ScotlandScotland: Premiership    
13:30Hibernian - Celtic 1:1 (1:1, 0:0)
SeychellesSeychelles: First Division League    
13:30Revengers - Anse Reunion 1:2  
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
13:30Vinbergs - Halmia 2:0 (1:0, 1:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
13:30Ahal - Merw 1:0  
13:30Energetik - Sagadam 1:3  
ChinaChina: Jia League    
13:35Nantong Zhiyun - Shaanxi Changan 3:0 (1:0, 2:0)
AustriaAustria: Regionalliga West - Salzburg    
14:00USK Anif - Johann 3:1 (1:0, 2:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
14:00Orsha - Chimik Svetlogorsk 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Super League Women    
14:00Club Brugge W - Genk W 0:2 (0:1, 0:1)
BulgariaBulgaria: Third League - South-East    
14:00Chernomorets 1919 - Haskovo 1957 3:1  
14:00Dimitrovgrad - Gigant Saedinenie 0:3  
14:00Karnobat - Yambol 1915 0:0  
14:00Maritsa Plovdiv - Borislav Parvomay 3:1  
14:00Nesebar - Atletik Kuklen 2:1  
14:00Radnevo - Rozova Dolina 1:1  
14:00Svilengrad 1921 - Zagorets 1:0  
BulgariaBulgaria: Third League - South-West    
14:00Bansko - Oborishte 1:0  
14:00Botev Ihtiman - Slivnishki Geroy 0:2  
14:00Chavdar Etropole - Belasitsa 0:0  
14:00Marek - Kyustendil 2:0  
14:00Perun - Balkan Botevgrad 2:1  
14:00Razlog - Nadezhda Dobroslavci 0:1  
14:00Rilski Sportist - Minyor Pernik 0:1  
14:00Vihren - Septemvri Simitli 1:1  
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
14:00Svetkavitsa - Hitrino 2:1  
14:00Topolite - Dobrudzha 0:3  
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
14:00Vsetin - FK Kozlovice 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
14:00Dobromerice - Sluknov 5:1  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
14:00Pribram U19 - Ostrava U19 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
14:00Liberec W - Slovacko W 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
14:00Hradec Kralove W - Caslav W 1:3 (0:2, 1:1)
DenmarkDenmark: 1st Division    
14:00Skive IK - Nykobing 3:3 (2:1, 1:2)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
14:00Aarhus Fremad - Thisted FC 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Brabrand - Jammerbugt 3:1 (1:1, 2:0)
14:00Dalum IF - Middelfart 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Sydvest - Vejgaard 3:1 (2:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League 2    
14:00Arsenal U23 - Liverpool U23 2:2 (1:2, 1:0)
EuropeEurope: Euro U17 Women    
14:00North Macedonia U17 W - Wales U17 W 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Russia U17 W - Denmark U17 W 4:3 (1:1, 3:2)
FinlandFinland: Ykkonen    
14:00AC Oulu - MyPa 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Ekenas - Haka 2:4 (0:3, 2:1)
14:00TPV - AC Kajaani 3:4 (1:1, 2:3)
FinlandFinland: Kakkonen Group A    
14:00JaPS - Klubi 04 3:5 (1:2, 2:3)
14:00JIPPO - MiPK 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kiffen - Viikingit 0:3 (0:0, 0:3)
14:00Mikkelin - VJS 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Sudet - NJS 1:7 (0:3, 1:4)
FinlandFinland: Kakkonen Group B    
14:00EPS - P-Iirot Rauma 4:4 (1:3, 3:1)
14:00Jazz Pori - Espoo 3:2 (1:1, 2:1)
14:00KaPa - Gnistan 0:1 (0:0, 0:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
14:00GBK Kokkola - JBK 2:2 (0:1, 2:1)
14:00VIFK - PK-37 3:0 (0:0, 3:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
14:00Saburtalo Tbilisi - Loco. Tbilisi 4:0 (2:0, 2:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Braunschweig - Hallescher 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Grossaspach - Chemnitzer 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Jena - Duisburg 1:2 (0:0, 1:2)
14:00Munich 1860 - Kaiserslautern 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Preussen Munster - Bayern II 1:4 (0:4, 1:0)
14:00Zwickau - Viktoria Koln 4:0 (3:0, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00Werder Bremen II - Norderstedt 1:3 (1:0, 0:3)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Alemannia Aachen - Lippstadt 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Homberg - SG Wattenscheid 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Koln II - Rodinghausen 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Lotte - Schalke II 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Wuppertaler - Bonner 1:2 (0:2, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00Alzenau - Giessen 2:2 (1:1, 1:1)
14:00RW Koblenz - Elversberg 1:4 (0:2, 1:2)
14:00Saarbrucken - Ulm 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
14:00Eichstatt - Aubstadt 2:2 (1:1, 1:1)
14:00Nurnberg II - Rain/Lech 1:2 (0:0, 1:2)
14:00SpVgg Bayreuth - Burghausen 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00Brandenburger - Greifswald 0:2 (0:2, 0:0)
14:00Hansa Rostock II - Tasmania Berlin 3:1 (0:0, 3:1)
14:00Ludwigsfelder - Seelow 1:3 (1:2, 0:1)
14:00Torgelower Greif - Strausberg 2:3 (1:0, 1:3)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
14:00Askania Bernburg - Jena II 0:4 (0:1, 0:3)
14:00Grimma - Hohenstein-Ernstthal 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Nordhausen II - Einheit Rudolstadt 2:2 (0:0, 2:2)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Flensburg - Oldenburger 3:3 (1:0, 2:3)
14:00Husumer - Todesfelde 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Neumunster - Eutin 1:3 (0:2, 1:1)
14:00Phonix Lubeck - Preussen Reinfeld 2:0 (2:0, 0:0)
14:00TSV Kropp - Inter Turkspor Kiel 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
14:00Fulda-Lehnerz - Bad Vilbel 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
14:00Ismaning - Dachau 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Landsberg - Donaustauf 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Pullach - Ingolstadt II 0:2 (0:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:00Dorfmerkingen - Freiberg 2:3 (1:3, 1:0)
14:00Goppinger SV - Linx 1:3 (0:1, 1:2)
14:00Ravensburg - Reutlingen 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Sandhausen II - TSV Ilshofen 1:3 (1:3, 0:0)
14:00Stutt. Kickers - Nottingen 1:3 (0:0, 1:3)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
14:00Hertha U19 - Hamburger SV U19 3:2 (2:1, 1:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
14:00Gutersloh W - Saarbrucken W 3:0 (2:0, 1:0)
GreeceGreece: Football League    
14:00Ionikos - AO Trikala 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
14:00Perugia U19 - Trapani U19 3:1 (3:1, 0:0)
KenyaKenya: Premier League    
14:00Kisumu All-Stars - Western Stima 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Ulinzi Stars - Sony Sugar 3:1 (0:1, 3:0)
KosovoKosovo: Superliga    
14:00KF Llapi - Dukagjini 2:1 (1:0, 1:1)
LatviaLatvia: 1. Liga    
14:00Grobina - Balvu 7:2 (2:0, 5:2)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
14:00FC Pakruojis - Riteriai 2 1:10 (0:5, 1:5)
14:00Kupiskis - Hegelmann Litauen 0:0 (0:0, 0:0)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
14:00Dinamo-Auto - Petrocub 2:0 (2:0, 0:0)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
14:00Blue Waters - African Stars POSTP.  
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
14:00Halden - Levanger 2:1 (1:0, 1:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
14:00Asane - Baerum Sportsklubb 6:1 (3:0, 3:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
14:00Halsen - Tonsberg 2:4 (0:3, 2:1)
14:00Ullern - Frigg 3:2 (2:2, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
14:00Madla IL - Donn 4:1 (1:0, 3:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
14:00Steinkjer - Verdal 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
14:00Biala Podlaska - Podhale Nowy Targ 2:2 (1:0, 1:2)
PolandPoland: Central Youth League    
14:00Lechia Gdansk U18 - UKS SMS Lodz U18 0:4 (0:3, 0:1)
RussiaRussia: PFL - South    
14:00Dynamo Stavropol - Krasnodar 3 3:0 (1:0, 2:0)
14:00FK Makhachkala - Volgar-Astrakhan 0:3 (0:0, 0:3)
RussiaRussia: PFL - West    
14:00Kolomna - Rodina Moscow 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: PFL - Center    
14:00Khimik-Arsenal - Kvant 2:0 (1:0, 1:0)
RussiaRussia: Youth League    
14:00Ural U19 - CSKA Moscow U19 2:2 (0:2, 2:0)
SeychellesSeychelles: First Division League    
14:00St Michel United - Saint Louis 1:0  
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
14:00Forward - Sylvia 2:3 (2:1, 0:2)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
14:00Lunds - Assyriska IK 3:0 (0:0, 3:0)
14:00Oskarshamns - Eskilsminne 2:4 (2:2, 0:2)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
14:00Anundsjo - Sandviks 2:4 (1:3, 1:1)
14:00IFK Umea - Gottne IF 1:3 (1:1, 0:2)
14:00Kramfors-Alliansen - IFK Ostersund 2:2 (0:1, 2:1)
14:00Timra - Skelleftea 2:2 (0:0, 2:2)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
14:00Karlbergs - IFK Stocksund 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Valbo FF - Skiljebo 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
14:00IFK Malmo - Stafsinge 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Olympic - Qviding 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Prespa Birlik - Hittarps 5:0 (3:0, 2:0)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
14:00Haninge - Tyreso 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Motala - Assyriska IF 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Stockholm Internazionale - Aspudden Tellus 1:2 (0:0, 1:2)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
14:00Gauthiod - Orebro Syr. 2:5 (1:2, 1:3)
14:00Stenungsunds - Tidaholm IFK 2:2 (1:2, 1:0)
14:00Vanersborgs IF - Grebbestads 1:3 (1:0, 0:3)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
14:00Almeboda/Linneryd - Husqvarna 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Hassleholms IF - Karlskrona 1:2 (1:0, 0:2)
14:00IFK Berga - Bromolla 0:4 (0:1, 0:3)
14:00Nosaby IF - IFK Hassleholm 0:4 (0:0, 0:4)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:00Denizlispor - Kasimpasa 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
14:00Ofspor - Erokspor 0:1 (0:1, 0:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
14:00Nebitci - FC Asgabat 1:2  
UkraineUkraine: Persha Liga    
14:00Kramatorsk - MFC Metalurh 1:0 (0:0, 1:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
14:00Tavriya - Krystal 1:2 (1:0, 0:2)
14:00VPK-Agro - Real Pharma 3:1 (0:1, 3:0)
UkraineUkraine: Youth League    
14:00Dynamo Kiev U21 - Dnipro-1 U21 4:0 (1:0, 3:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
14:30Dornbirn - Grazer 3:1 (1:0, 2:1)
14:30Wacker Innsbruck - Lafnitz 0:3 (0:1, 0:2)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
14:30Hajduk Split 2 - Rudes 2:2 (0:0, 2:2)
14:30Sibenik - Solin 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
14:30Lovosice - Srbice 1:4 (1:1, 0:3)
FranceFrance: Division 1 Women    
14:30Metz W - Soyaux W 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Montpellier W - Dijon W 6:0 (0:0, 6:0)
14:30Paris FC W - Marseille W 3:1 (2:0, 1:1)
14:30Reims W - Fleury 91 W 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
14:30Aumund-Vegesack - Hastedt 1:2 (1:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:30Schott Mainz - Rochling 3:1 (0:0, 3:1)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:30Freiburger - Rielasingen-Arlen 2:4 (0:2, 2:2)
MalawiMalawi: Super League    
14:30Big Bullets - Dwangwa United 4:1 (1:0, 3:1)
14:30Chitipa United - Kamuzu Barracks 1:1  
14:30Civil - Silver 2:0  
14:30Mzuni - Mighty Wanderers 1:2  
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Excelsior Maassluis - TEC 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Noordwijk - Kozakken Boys 2:5 (0:2, 2:3)
14:30Scheveningen - Rijnsburgse Boys 2:5 (1:1, 1:4)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Barendrecht - SteDoCo 0:3 (0:2, 0:1)
14:30Harkemase Boys - Ajax (Am) 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Ter Leede - ODIN '59 2:2 (0:1, 2:1)
14:30VVOG - Lisse 1:1 (0:1, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
14:30Ajax U19 - PSV U19 3:4 (1:2, 2:2)
14:30Breda U19 - Den Haag U19 2:0  
14:30Heerenveen U19 - Almere City U19 3:0 (2:0, 1:0)
14:30Vitesse U19 - Utrecht U19 0:2  
Northern IrelandNorthern Ireland: Irish Cup    
14:30Aquinas - Craigavon City 2:1  
14:30Ardstraw - Wakehurst 4:1  
14:30Armagh - Dunloy 2:1 ET (1:1, 0:0, 1:0)
14:30Ballymacash - Dunmurry Y.M. 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Ballymoney - East Belfast 2:3 (0:0, 2:3)
14:30Banbridge Rangers - Bangor FC 0:3 (0:1, 0:2)
14:30Brantwood - Moyola 4:3 ET (2:1, 1:2, 1:0)
14:30Comber Rec - Coagh Utd 2:4  
14:30Crewe - Crumlin United 3:4 ET (2:1, 0:1, 1:2)
14:30Crumlin Star - Trojans WO.  
14:30Dollingstown - Lower Maze 5:0  
14:30Dunmurry Rec - Newbuildings 3:2  
14:30Greenisland - Foundry 2:0  
14:30Islandmagee - Shorts 5:2  
14:30Killyleagh Youth - Downshire Y.M. 1:0  
14:30Limavady - Immaculata 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Lisburn - Strabane Athletic 3:2 (0:0, 3:2)
14:30Lurgan Town Boys - St. James' Swifts 0:4  
14:30Maiden City - Tullycarnet 1:3  
14:30Moneyslane - Mossley FC 9:0  
14:30Newcastle - Banbridge 0:5  
14:30Newtowne FC - Newington Youth 0:2  
14:30Portstewart - Belfast Celtic 0:1  
14:30Rathfriland - Seagoe 4:2  
14:30Richhill - Valley Rangers 0:3  
14:30Shankill - Lisburn Rangers 1:4  
14:30Suffolk - Larne Technical Old Boys 1:4  
14:30Tandragee - 18th Newtownabbey Old Boys 5:7  
14:30Tobermore - Oxford Sunnyside FC 7:1 (4:1, 3:0)
14:30Woodvale - Annagh 1:7 (0:3, 1:4)
UkraineUkraine: Druha Liga    
14:30Nikopol - Nova Kakhovka 0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: Ligue 2    
14:45Lens - Paris FC 2:1 (2:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
14:45NEC/Oss U19 - Twente U19 3:0  
AfricaAfrica: CAF Champions League    
15:00UD Songo - Platinum 2:4 (2:0, 0:4)
15:00ZESCO - Young Africans 2:1 (1:1, 1:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
15:00Proline - AS Kigali 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Triangle - Azam 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Zanaco - Bolton City 3:0 (1:0, 2:0)
AsiaAsia: AFC Championship Women U16    
15:00North Korea U16 W - Japan U16 W 1:2 (1:2, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
15:00Ried (Am) - Gleisdorf 1:2 (1:0, 0:2)
15:00WSC Wels - AC Wolfsberger (Am) 4:1 (3:1, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga West - Tyrol    
15:00Hall - Schwaz 2:3 (0:2, 2:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
15:00Gabala - Neftci Baku 0:3 (0:0, 0:3)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
15:00Zhodino - FC Gomel 2:0 (1:0, 1:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
15:00Belshina - FC Slonim 5:0 (0:0, 5:0)
15:00Rukh Brest - JUA Zhitkovichi CAN.  
15:00Smorgon - Naftan 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Sputnik - Smolevichi 0:2 (0:1, 0:1)
BelgiumBelgium: Belgian Cup Women    
15:00Aalst W - St. Liege III W 7:0  
15:00Brasschaat W - Gent II W 4:5 PEN.  
15:00Heist W - Wuustwezel W 1:6  
15:00Leuven II W - Zwevezele W 7:4  
15:00RSC Anderlecht II W - Massenhoven W 5:1  
15:00SG-Tertre Hautrage II W - Femina Woluwe W 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 3:5)
15:00Tienen W - Egem W 4:1  
15:00Zulte Waregem W - Moldavo W 1:2 PEN.  
BurundiBurundi: Primus League    
15:00Atletico Olympic - Musongati 1:2  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
15:00Marianske Lazne - Sobeslav 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
15:00Olympie Brezova - Slany 2:3 PEN. (1:2, 1:0, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
15:00Meclov - Stankov 4:1 (1:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
15:00Vysehrad B - Ujezd Prague 3:2 (3:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
15:00Vimperk - Lhenice 1:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
15:00Nova Vcelnice - Chynov 0:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
15:00Ledvice - Roudnice n. L. 1:2 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
15:00FK Albrechtice-Jiretin - Velke Hamry B 4:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
15:00Slavia Prague W - Lok. Brno W 7:0 (3:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
15:00Olomouc W - Lisen W 7:0 (5:0, 2:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
15:00B.93 - FA 2000 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Bronshoj - Skovshoved 1:0 (0:0, 1:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
15:00Kalju - Maardu 4:0 (1:0, 3:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:00Malanti Chiefs - Royal Leopards 0:2  
15:00Moneni Pirates - Tambuti 5:1  
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
15:00Halle - FC Merseburg 3:2 (1:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Fernwald - Kassel 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Friedberg - Neuhof 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Hadamar - Stadtallendorf 0:2 (0:2, 0:0)
15:00Viktoria Griesheim - Hessen Dreieich 2:1 (0:1, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
15:00Ammerthal - Bamberg 2:0 (0:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
15:00Kirchanschoring - Schwabmunchen 3:3 (1:0, 2:3)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
15:00Hoffenheim 2 W - B. Monchengladbach W 3:1  
GreeceGreece: Super League 2    
15:00Apollon Larissa - Kerkyra 2:1 (1:0, 1:1)
HungaryHungary: NB I Women    
15:00Haladas W - Ferencvaros W 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Juventus - Spal 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Frosinone - Cosenza 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Juve Stabia - Cittadella 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Venezia - Pisa 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
15:00Bastia - Foligno 0:3 (0:0, 0:3)
ItalyItaly: Primavera 1    
15:00Genoa U19 - Torino U19 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
15:00AC Milan U19 - Venezia U19 3:2 (2:0, 1:2)
15:00Brescia U19 - Parma U19 2:2  
15:00Cremonese U19 - Udinese U19 0:1  
15:00Entella U19 - Verona U19 1:3  
15:00Frosinone U19 - Salernitana U19 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Spal U19 - Cittadella U19 2:2 (2:0, 0:2)
KosovoKosovo: Superliga    
15:00Trepca 89 - Flamurtari 5:1 (3:0, 2:1)
LatviaLatvia: 1. Liga    
15:00Alberts JDFS - New Project 1:3 (1:2, 0:1)
LebanonLebanon: Premier League    
15:00Bourj FC - Shabab El Bourj SC 2:0 (0:0, 2:0)
LesothoLesotho: Premier League    
15:00Bantu - Liphakoe 3:1  
15:00Kick4Life - LMPS 0:1  
15:00Mazenod - Lioli 0:4  
MalaysiaMalaysia: Malaysia Cup    
15:00Johor DT - Terengganu 4:1 (4:1, 0:0)
MaltaMalta: Premier League    
15:00Birkirkara - Valletta 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Gudja - Floriana 0:2 (0:2, 0:0)
MaltaMalta: Division 1    
15:00Swieqi - St. Andrews 0:1 (0:1, 0:0)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
15:00FK Podgorica - OFK Petrovac 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Iskra - Grbalj 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Rudar - Buducnost 0:3 (0:3, 0:0)
15:00Zeta - Kom Podgorica 0:0 (0:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:00Jong Volendam - Spakenburg 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Quick Boys - De Treffers 0:2 (0:1, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
15:00Jong Almere City - Excelsior 31 2:4 (1:2, 1:2)
15:00Sparta Nijkerk - DVS '33 Ermelo 1:0 (1:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
15:00AZ Alkmaar U19 - Groningen U19 1:1 (1:1, 0:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
15:00Shkupi - Shkendija 2:0 (0:0, 2:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
15:00Belasica - Osogovo 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Drita - Vardari Forino 1:0 (0:0, 1:0)
15:00FK Korab - Pelister 1:2 (1:1, 0:1)
15:00KF Gostivar - Kadino Skopje 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Kozuv Gevgelija - Plackovica 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Ohrid - Labunishta 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Pobeda - Pitu Guli 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Sasa - Tikves 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Vellazerimi - FK Skopje 1:0 (1:0, 0:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
15:00Moss - Byasen 0:1 (0:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
15:00Eidsvold - Arvoll 5:0 (1:0, 4:0)
15:00Spjelkavik - Nordstrand 3:0 (0:0, 3:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
15:00Bergen Nord - Vestfossen 3:2 (1:2, 2:0)
15:00Djerv 1919 - Fana 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Fyllingsdalen - OS TF 0:2 (0:1, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
15:00Junkeren - Skjetten 2:4 (1:2, 1:2)
NorwayNorway: Toppserien Women    
15:00Avaldsnes W - Lyn W 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Stabaek W - Valerenga W 1:3 (0:1, 1:2)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:00Rakow - Wisla Plock 1:2 (1:0, 0:2)
PolandPoland: Division 2    
15:00R. Rzeszow - Legionowo 3:0 (1:0, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
15:00Huragan Morag - Zambrow 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Radomsko - Swit 2:1 (1:1, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
15:00Baltyk Koszalin - Starogard Gdanski 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Gornik Konin - Gwardia Koszalin 2:3 (0:2, 2:1)
15:00Unia Janikowo - Jarocin 2:0 (2:0, 0:0)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
15:00CD Rabo Peixe - Academico Viseu 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: PFL - South    
15:00Mashuk - FK Anzi Makhackala 4:0 (2:0, 2:0)
15:00Maykop - Spartak Nalchik 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Spartak Vladikavkaz - Alania Vladikavkaz 0:4 (0:1, 0:3)
RussiaRussia: PFL - West    
15:00Luki-Energiya - Olimp Khimki 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: PFL - Center    
15:00D. Bryansk - Salyut-Belgorod 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Ryazan - Saratov 1:2 (1:1, 0:1)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Fiorentino - San Giovanni 0:1 (0:0, 0:1)
15:00La Fiorita - Pennarossa 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Murata - Folgore 0:3 AWA.  
SerbiaSerbia: Super Liga    
15:00Radnicki Nis - Partizan 1:4 (1:2, 0:2)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
15:00Lip. Stiavnica - L. Hradok 4:1 (2:1, 2:0)
15:00MSK Martin - Rimavska Sobota 9:0 (6:0, 3:0)
15:00Novohrad Lucenec - Cadca 4:0 (2:0, 2:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
15:00Golden Arrows - Stellenbosch 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Orlando Pirates - Cape Town City 3:3 (2:2, 1:1)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
15:00Ajax Cape Town - Royal Eagles 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Mbombela - Tshakhuma 0:0 (0:0, 0:0)
15:00TS Sporting - JDR Stars 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Uthongathi - Free State Stars 0:3 (0:1, 0:2)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
15:00Gefle - Linkoping City 0:2 (0:0, 0:2)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
15:00Utsiktens - Lindome 3:0 (1:0, 2:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
15:00Enkopings SK - Gute 1:4 (0:2, 1:2)
15:00Kungsangens - Lidingo IFK 3:4 (1:1, 2:3)
15:00Kvarnsvedens - Sundbybergs 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Upsala - Mora 4:2 (0:1, 4:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
15:00Nordvarmland - Vanersborgs FK 2:1  
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
15:00Dalstorps - Asarums 0:2 (0:2, 0:0)
15:00Osterlen FF - Nassjo 5:2 (0:2, 5:0)
15:00Rappe GOIF - Raslatts 4:1 (1:1, 3:0)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
15:00Bunkeflo W - Vaxjo DFF W 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Kungsbacka W - Rosengard W 1:2 (1:1, 0:1)
SwedenSweden: Elitettan Women    
15:00Lidkopings FK W - Uppsala W 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Mallbackens W - Hammarby W 2:3 (1:1, 1:2)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
15:00Black Stars - Breitenrain 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Sion II - Basel II 1:0 (1:0, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
15:00Mwadui - Mbao 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Ruvu Shooting - Polisi Tanzania 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Singida United - Alliance 0:1 (0:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
15:00Karsiyaka - Alemdag 1:0 (0:0, 1:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
15:00Chaika - Kalush 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Veres-Rivne - Podillya Khmelnytskyi 5:0 (3:0, 2:0)
ZambiaZambia: Super League    
15:00Mufulira - Kansanshi 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Nakambala Leopards - Nkwazi 1:1 (1:1, 0:0)
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
15:10VSK Aarhus W - Farum BK W 1:3 (1:2, 0:1)
KenyaKenya: Premier League    
15:15Kariobangi Sharks - Mathare Utd. 0:0 (0:0, 0:0)
OmanOman: Professional League    
15:20Saham - Al Nasr 1:0 (1:0, 0:0)
15:25Al Nahda - Oman Club 2:1 (0:0, 2:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
15:30Bratstvo Gracanica - Banovici 3:1 (0:0, 3:1)
15:30HNK Orasje - Jedinstvo Bihac 2:1 (2:0, 0:1)
15:30Kakanj - TOSK Tesanj 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Travnik - Igman K. 2:1 (2:0, 0:1)
15:30Zivinice - Capljina 2:0 (2:0, 0:0)
BurundiBurundi: Primus League    
15:30Ngozi City - Inter Star 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
15:30Dolni Benesov - Velke Mezirici 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Nove Mesto na M. - Odra Petrkovice 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Uhersky Brod - Slovacko B 2:1 (0:1, 2:0)
15:30Vyskov - Rosice 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
15:30Bystrice n. Pern. - Zdar na Sazavou 2:2 (2:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
15:30Hodonin - Vsechovice 2:0 (1:0, 1:0)
15:30Nove Sady - SK Hranice 3:0 (1:0, 2:0)
15:30Prerov - Bzenec 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
15:30Detmarovice - Karvina B 1:2 (0:0, 1:2)
15:30Frydlant n. O. - Bohumin 1:3 (1:3, 0:0)
15:30Hermanice - Trinec B 1:2 (0:0, 1:2)
15:30Rymarov - Frenstat p. R. 4:2 (2:2, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
15:30Brusperk - Bilovec 1:3 (1:1, 0:2)
15:30Dolni Datyne - Pusta Polom 3:4 (2:1, 1:3)
15:30Haj ve Slezsku - Cesky Tesin 2:2 (0:0, 2:2)
15:30Hlubina - Moravan Oldrisov 6:4 (4:4, 2:0)
15:30Lok.Petrovice - Senov 10:0 CAN. (5:0, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
15:30Bystrice pod Hostynem - Nevsova 4:1 (2:1, 2:0)
15:30Kvasice - Nedasov 3:1 (2:1, 1:0)
15:30Slusovice - Napajedla 3:2 PEN. (1:0, 1:2, 3:1)
15:30Velke Karlovice - Holesov 3:5 (1:3, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
15:30Moravska Slavia - SK Krumvir 2:1 (0:0, 2:1)
15:30Mutenice - Rousinov 1:1 (0:0, 1:1)
15:30Ratiskovice - Boskovice 0:3 (0:3, 0:0)
15:30Svratka Brno - Ivancice 0:6 (0:3, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
15:30Bedrichov - Chotebor 1:5 (0:3, 1:2)
15:30HFK Trebic - Pribyslav 4:1 (2:0, 2:1)
15:30Okrisky - Velke Mezirici B 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
15:30Kralice na Hane - Sternberk 0:3 (0:1, 0:2)
15:30Litovel - Sokol Opatovice 2:0 (1:0, 1:0)
15:30Sokol Usti - Jesenik 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
15:30Ceska Trebova - Luze 1:2 (1:0, 0:2)
15:30Chocen - Svitavy 4:2 (3:1, 1:1)
15:30Holice - Rohovladova Bela 5:0 (1:0, 4:0)
15:30Lanskroun - SK Pardubicky 8:1 (3:1, 5:0)
15:30Moravska Trebova - Litomysl 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 3:4)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group A    
15:30Novosedly - Cechie Zastavka 1:2  
15:30Rajhrad - Vojkovice 4:3  
15:30SC Slatina - Kunstat 1:3  
15:30Slapanice - Tisnov 2:1  
15:30Slovan Brno - Zebetin 2:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
15:30Dubnany - Vyskov B 1:1  
15:30Paclavice-Detkovice - Veseli n. Moravou 1:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
15:30Chlebicov - Bolatice 5:0  
15:30Darkovicky - Stara Bela 3:1  
15:30Jakubcovice - Vresina 5:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group B    
15:30Jablunkov - Banik Albrechtice 3:2  
15:30Lucina - Vratimov 3:3  
15:30SC Stare Mesto - Sokol Dobra 1:0  
15:30Stonava - Orlova 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
15:30Belkovice-Lastany - Olomouc-Chomoutov 2:4  
15:30Hlubocky - Lesnice 6:1  
15:30Retezarna C.Ves - Chvalkovice 2:5  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
15:30Plumlov - Kojetin-Kovalovice 1:2 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PAK)    
15:30Dolni Ujezd - Tunechody 5:2  
15:30Nacesice - Prelouc 4:1  
15:30Vysoke Myto B - Zamberk 2:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
15:30Slavia Jesenice - Caslav B 5:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
15:30Kamenice nad Lipou - Mirovka 2:2  
15:30Kosetice - Trest 1:1  
15:30Rozsochatec - Humpolec B 5:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group B    
15:30Jemnicko - Dobronin 0:1  
15:30Zeletava - Rapotice 5:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group A    
15:30Horni Lidec - Kelc 5:4  
15:30Jurinka - Valasska Polanka 1:2  
15:30Valasske Mezirici B - Vidce 0:1 PEN.  
15:30Vigantice - Vlachovice 6:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
15:30Hluk - Osvetimany 0:1  
15:30Kunovice - Frystak 1:3  
EuropeEurope: Euro U17    
15:30Czech Republic U17 - Moldova U17 0:0 (0:0, 0:0)
FinlandFinland: Kakkonen Group A    
15:30Lahden Reipas - PEPO 2:2 (0:1, 2:1)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Augsburg - Bayer Leverkusen 0:3 (0:1, 0:2)
15:30Hoffenheim - B. Monchengladbach 0:3 (0:1, 0:2)
15:30Mainz - Wolfsburg 0:1 (0:1, 0:0)
15:30Paderborn - Bayern Munich 2:3 (0:1, 2:2)
15:30RB Leipzig - Schalke 1:3 (0:2, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:30Eisbachtal - Hertha Wiesbach 1:2 (1:2, 0:0)
15:30Kaiserslautern II - Hassia Bingen 5:0 (3:0, 2:0)
15:30Karbach - TuS Koblenz 1:2 (0:2, 1:0)
15:30Worms - Pfeddersheim 3:2 (1:2, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
15:30Nordlingen - Pipinsried 0:4 (0:3, 0:1)
15:30Schwaben Augsburg - Hankofen-Hailing 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
15:30Neckarsulmer - Stuttgart II 2:1 (1:1, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
15:30Bielefeld U19 - Bochum U19 2:1 (2:1, 0:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
15:30Arminia Bielefeld W - Andernach W 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:30Fezzanese - Fossano 3:1 (2:0, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
15:30Cosenza U19 - Benevento U19 0:2  
LatviaLatvia: 1. Liga    
15:30Dinamo Riga - Auda 2:4 (1:2, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:30HFC - ASWH 4:1 (2:0, 2:1)
15:30HHC - Katwijk 1:2 (0:0, 1:2)
15:30IJsselmeervogels - AFC 5:1 (1:1, 4:0)
15:30Jong Sparta Rotterdam - GVVV 0:1 (0:1, 0:0)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
15:30Start - Sandnes 3:2 (0:1, 3:1)
PolandPoland: Division 1    
15:30Radomiak Radom - Stal Mielec 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
15:30Garbarnia - S. Wola 1:3 (0:2, 1:1)
RussiaRussia: Premier League    
15:30FK Rostov - Dynamo Moscow 3:0 (2:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
15:30Banska Bystrica - FC Kosice 3:1 (3:1, 0:0)
15:30Bardejov - Poprad 1:0 (1:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
15:30AFC Nove Mesto - Povazska Bystrica 0:1 (0:1, 0:0)
15:30Kalna n. Hronom - Crystal 2:3 (1:2, 1:1)
15:30Marcelova - Gabcikovo 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Sala - FK Nove Zamky 2:0 (1:0, 1:0)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
15:30Beltinci - Rogaska 1:0 (1:0, 0:0)
15:30Brezice - Fuzinar 1:4 (0:2, 1:2)
15:30Dravograd - Krsko 0:2 (0:0, 0:2)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
15:30Boluspor - Istanbulspor AS 1:2 (0:1, 1:1)
WalesWales: Cymru Premier    
15:30Airbus - Carmarthen Town 1:0 (1:0, 0:0)
15:30TNS - Barry 0:1 (0:1, 0:0)
WalesWales: Cymru South    
15:30Briton Ferry - Llantwit Major 2:4 (1:3, 1:1)
15:30Caerau Ely - Swansea University 1:4 (1:2, 0:2)
WalesWales: Cymru North    
15:30Corwen - Gresford 2:6 (0:3, 2:3)
15:30Guilsfield - Rhyl 4:3 (2:0, 2:3)
WalesWales: Cymru South    
15:30Haverfordwest - STM Sports 1:4 (0:2, 1:2)
WalesWales: Cymru North    
15:30Llandudno - Flint 1:1 (1:0, 0:1)
15:30Llanfair United - Conwy Borough 1:3 (0:1, 1:2)
15:30Llanrhaeadr - Porthmadog 4:2 (2:1, 2:1)
15:30Penrhyncoch - Colwyn Bay 2:0 (1:0, 1:0)
15:30Ruthin - Buckley 3:1 (2:0, 1:1)
WalesWales: Cymru South    
15:30Undy - Cwmamman United 2:0 (1:0, 1:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:35Green Mamba - Mhlume 3:0  
AlbaniaAlbania: Superliga    
16:00Bylis - Flamurtari 5:0 (3:0, 2:0)
16:00Luftetari Gjirokastra - Laci 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Teuta - Kukesi 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Vllaznia - Skenderbeu 4:0 (1:0, 3:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
16:00Beselidhja Lezha - Egnatia Rrogozhine 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Burreli - Dinamo Tirana 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Cerrik - Apolonia Fier 1:3 (1:1, 0:2)
16:00Elbasani - Devolli 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Iliria Kruja - Shenkolli 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Koplik - Kastrioti 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Lushnja - Besa Kavaje 3:2 (1:2, 2:0)
16:00Oriku - Pogradeci 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Shkumbini Peqin - Erzeni 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Terbuni - Korabi Peshkopi 1:2 (0:0, 1:2)
AlgeriaAlgeria: U21 League    
16:00Bel Abbes U21 - JS Kabylie U21 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Constantine U21 - Hussein Dey U21 4:1 (3:0, 1:1)
16:00ES Setif U21 - Biskra U21 3:2 (2:1, 1:1)
AngolaAngola: Girabola    
16:00C.R.D. Libolo - Ferroviario do Huambo 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Onze Bravos - Cuando Cubango 1:2  
16:00Sporting de Cabinda - Desportivo Huila 1:1  
ArgentinaArgentina: Primera D    
16:00Juventud Unida S. M. - Deportivo Muniz 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
16:00Stripfing - Mattersburg (Am) 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
16:00Stadl Paura - Vocklamarkt 2:5 (1:2, 1:3)
AustriaAustria: Regionalliga West - Vorarlberg    
16:00A. Lustenau (Am) - Bregenz 3:2 (2:1, 1:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
16:00Tuzla City - Zeljeznicar 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Zvijezda 09 - Radnik Bijeljina 1:4 (1:0, 0:4)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
16:00Kozara - Slavija 4:2 (2:0, 2:2)
16:00Krupa - Sloga Crnjelovo CAN.  
16:00Modrica - Jedinstvo Brcko 5:0 (3:0, 2:0)
16:00Podrinje Janja - Zeljeznicar Banja Luka 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Prijedor - Tekstilac 3:0 (2:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie B    
16:00Criciuma - Botafogo SP 2:0 (1:0, 1:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
16:00Dubrava - Orijent 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Dugopolje - Osijek 2 1:4 (0:1, 1:3)
16:00Kustosija - Sesvete 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
16:00Domazlice - Kraluv Dvur 4:2 (1:1, 3:1)
16:00Slavia Prague B - Pribram B 2:1 (2:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
16:00Pardubice B - Chlumec nad Cidlinou 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Zivanice - Velvary 4:3 (2:0, 2:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
16:00Katovice - Hvezda Cheb 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Klatovy - Petrin Plzen 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Myto - Horovicko 3:1 (1:1, 2:0)
16:00Prestice - Doubravka 7:1 (2:1, 5:0)
16:00Rokycany - Union Beroun 4:1 (3:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
16:00Dobris - Tatran Rakovnik 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 5:6)
16:00FK Ceska Lipa - Cesky Brod 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
16:00Letohrad - Kutna Hora 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Trutnov - Nymburk 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Velke Hamry - Poricany 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
16:00Hradek nad Nisou - Jiskra Mseno 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Novy Bor - Chrastava 4:3 (4:2, 0:1)
16:00Rovensko p. Tr. - Sedmihorky 2:2 (2:0, 0:2)
16:00Straz p. Ralskem - Skalice u C.Lipy 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Visnova - Zelezny Brod 4:0 (0:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
16:00Bolevec - Plzen-Cernice 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Holysov - Chotikov 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 5:6)
16:00Nyrsko - Horni Briza 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 4:5)
16:00Rapid Plzen - Zruc 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sokol Lhota - Domazlice B 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Tlumacov - Stribro 4:3 PEN. (0:2, 3:1, 6:5)
16:00Vejprnice - Nepomuk 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
16:00Blatna - Mas Taborsko B 0:5 (0:0, 0:5)
16:00Cesky Krumlov - Rudolfov 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Cimelice - Protivin 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Drazice - Milevsko 2:3 (1:2, 1:1)
16:00Olesnik - Laziste 6:3 (2:1, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
16:00Zizkov B - US Prague 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
16:00Bohemia Podebrady - SK Lhota 4:3 PEN. (2:1, 1:2, 4:2)
16:00Kosor - Dobrovice 3:2 (2:1, 1:1)
16:00Nespeky - Klicany 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Povltavska FA B - Porici n. S. 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Velim - Kosmonosy 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Vlasim B - Lysa n. L. 3:1 (1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
16:00Frantiskovy Lazne - Karlovy Vary B 3:4 (2:2, 1:2)
16:00Hroznetin - FC Cheb 5:3 (4:0, 1:3)
16:00Lomnice - Touzim 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Nejdek - Nova Role 11:0 (6:0, 5:0)
16:00Zlutice - Loko K. Vary 1:2 (1:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
16:00SK Plana - Ctyri Dvory 4:1  
16:00Trhove Sviny - Prachatice 5:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
16:00Dacice - Sevetin 4:2  
16:00Meteor Tabor - Lisov 1:1  
16:00Nemanice - Kovarov 3:0  
16:00Sl. Ceske Budejovice - Lokomotiva CB 3:1  
16:00Veseli nad Luznici - Hluboka nad Vltavou 1:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
16:00Trstenice - Citice 3:2 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (LBK)    
16:00FC Pencin - Ruprechtice 2:1  
16:00Jivan Bela - Mimon 5:0  
16:00Lomnice nad Popelkou - Hejnice 3:1  
16:00Sokol Pencin - Rynoltice 3:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
16:00Dolni Pocernice - Hrdlorezy 5:1  
16:00Kunratice - Dablice 0:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
16:00Dolni Chabry - Cechie Smichov 2:0  
16:00Nebusice - Stresovice 2:0  
16:00Reporyje - Branik 1:5  
16:00Stodulky - Vltavin B 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
16:00Kosutka Plzen - Petrin Plzen B 1:2  
16:00Stary Plzenec - Kaznejov 2:1 PEN.  
16:00Svatobor Hradek - Mochtin 4:0  
16:00Zakava - Sveradice 5:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
16:00Jiloviste - Libusin 1:2  
16:00Klecany - Sedlec-Prcice 2:0  
16:00Velka Dobra - SK Rakovnik B 4:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
16:00Dolnobousovsky SK - Zaryby 3:1  
16:00Pecice - Sokolec 0:1  
16:00Pruhonice - Celakovice 2:1  
16:00Rejsice - Hlizov 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
16:00Bozkov - Spartak Rychnov 3:1  
16:00Jablonec n. Jiz. - Plavy 0:7  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
16:00Sparta Prague W - Dukla Prague W 11:0 (7:0, 4:0)
EnglandEngland: Premier League    
16:00Aston Villa - Burnley 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Bournemouth - West Ham 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Chelsea - Brighton 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Crystal Palace - Norwich 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Tottenham - Southampton 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Wolves - Watford 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Championship    
16:00Blackburn - Luton 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Charlton - Leeds 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Derby - Birmingham 3:2 (1:0, 2:2)
16:00Huddersfield - Millwall 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Hull - Cardiff 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Middlesbrough - Sheffield Wed 1:4 (1:4, 0:0)
16:00Preston - Bristol City 3:3 (1:2, 2:1)
16:00Swansea - Reading 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: League One    
16:00Bristol Rovers - Rotherham 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Coventry - Doncaster 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Ipswich - Tranmere 4:1 (1:1, 3:0)
16:00Oxford Utd - Gillingham 3:0 (3:0, 0:0)
16:00Peterborough - AFC Wimbledon 3:2 (2:0, 1:2)
16:00Portsmouth - Bolton 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Rochdale - Wycombe 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Shrewsbury - Fleetwood 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Southend - Accrington 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sunderland - MK Dons 2:1 (2:0, 0:1)
EnglandEngland: League Two    
16:00Carlisle - Oldham 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Cheltenham - Crewe 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Crawley - Walsall 2:3 (1:3, 1:0)
16:00Exeter - Grimsby 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Leyton Orient - Port Vale 3:3 (1:2, 2:1)
16:00Macclesfield - Colchester 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Mansfield - Plymouth 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Morecambe - Northampton 2:2 (0:2, 2:0)
16:00Salford - Forest Green 0:4 (0:3, 0:1)
16:00Scunthorpe - Bradford City 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Stevenage - Cambridge Utd 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Swindon - Newport 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: National League    
16:00Barnet - Solihull Moors 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Barrow - Maidenhead 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Chesterfield - Aldershot 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Dag & Red - Chorley 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Eastleigh - Hartlepool 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Harrogate - Sutton 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Notts Co - AFC Fylde 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Stockport - Torquay 0:4 (0:4, 0:0)
16:00Woking - Boreham Wood 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Wrexham - Ebbsfleet 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Yeovil - Bromley 3:1 (1:1, 2:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00Alfreton - Darlington 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Blyth - AFC Telford 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Boston Utd - Southport 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Brackley Town - Bradford PA 8:0 (4:0, 4:0)
16:00Chester - Leamington 3:3 (1:1, 2:2)
16:00Farsley - Curzon Ashton 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Gloucester - Guiseley 3:1 (1:1, 2:0)
16:00Hereford - Kettering 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Spennymoor - Kidderminster 2:1 (0:1, 2:0)
16:00York - King’s Lynn 3:0 (1:0, 2:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Billericay - Dorking 2:2 (0:0, 2:2)
16:00Braintree - Oxford City 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Chippenham - Dulwich Hamlet 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Dartford - Slough 2:3 (2:1, 0:2)
16:00Eastbourne Boro - Chelmsford 0:4 (0:2, 0:2)
16:00Hampton & Richmond - Tonbridge 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Hemel Hempstead - Bath 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Hungerford - Welling 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Maidstone - St. Albans 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Wealdstone - Havant & W 1:4 (1:2, 0:2)
16:00Weymouth - Concord 3:0 (1:0, 2:0)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Buxton - South Shields 1:2 (1:1, 0:1)
16:00FC United - Bamber Bridge 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Gainsborough - Mickleover 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Grantham - Radcliffe 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Hyde - Ashton Utd 3:3 (2:2, 1:1)
16:00Morpeth - Stafford 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Nantwich - Lancaster 3:2 (3:1, 0:1)
16:00Scarborough - Warrington 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Whitby - Matlock 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Witton - Stalybridge 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00Alvechurch - Biggleswade Town 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Banbury - Coalville 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Bromsgrove - Needham Market 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Hednesford - AFC Rushden & Diamonds 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Hitchin - Stratford 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Kings Langley - Stourbridge 1:4 (1:2, 0:2)
16:00Nuneaton - Barwell 3:1 (3:1, 0:0)
16:00Peterborough Sports - Leiston 8:1 (5:0, 3:1)
16:00Redditch - St. Ives 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Royston - Tamworth 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Rushall - Lowestoft 4:1 (2:1, 2:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Beaconsfield Town - Blackfield & Langley 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Chesham - Yate Town 4:2 (2:2, 2:0)
16:00Dorchester - Swindon S 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Farnborough - Tiverton 0:7 (0:4, 0:3)
16:00Harrow - Gosport 0:2 (0:2, 0:0)
16:00Hendon - Poole 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Met. Police - Taunton 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Salisbury - Hartley Wintney 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Truro - Hayes & Yeading 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Walton Casuals - Merthyr Town 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Wimborne - Weston-super-Mare 2:1 (0:0, 2:1)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Bognor Regis - Haringey 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Brightlingsea - Lewes 2:3 (2:0, 0:3)
16:00Carshalton - Margate 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Cheshunt - Horsham FC 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Corinthian-Casuals - Potters Bar 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Cray - East Thurrock 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Enfield Town - Merstham 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Hornchurch - Bishop's Stortford 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Leatherhead - Bowers & Pitsea 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Wingate & Finchley - Folkestone 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Worthing - Kingstonian 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: FA Trophy    
16:00Basingstoke - North Leigh 4:3 (1:2, 3:1)
16:00Biggleswade FC - Bedford 2:2 (1:2, 1:0)
16:00Bracknell - Coggeshall Town 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Bristol MF - Moneyfields 7:1 (3:0, 4:1)
16:00Carlton Town - St. Neots 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Chalfont St Peter - Whitstable Town 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Chasetown - Spalding United 5:1 (2:1, 3:0)
16:00Chichester - Three Bridges 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Cleethorpes - Frickley 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Clitheroe - Sheffield FC 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Colne - Marske 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Daventry - Kidsgrove 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Dereham - Halesowen 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Faversham - Chertsey 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Harlow - Hanwell Town 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Heybridge - Hertford 4:1 (3:0, 1:1)
16:00Hullbridge - Barton 2:4 (1:2, 1:2)
16:00Kempston - Wisbech 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Lincoln Utd. - Bury Town 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Maldon & Tiptree - Felixstowe & Walton 5:0 (2:0, 3:0)
16:00Mangotsfield - Slimbridge 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Ossett United - Widnes 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Ramsgate - Haywards 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Runcorn Linnets - Marine 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Stamford - Loughborough Dyn. 5:1 (3:0, 2:1)
16:00Thame - Kidlington 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Welwyn Garden - Canvey 1:4 (0:2, 1:2)
FinlandFinland: Veikkausliiga    
16:00Inter Turku - Honka 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Rovaniemi - VPS 2:1 (0:0, 2:1)
FinlandFinland: Liiga Women    
16:00Aland Utd W - Jypk W 0:1 (0:0, 0:1)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
16:00Dinamo Tbilisi - Bolnisi 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
16:00Arminia Hannover - Hagen/Uthlede 3:4 (3:1, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
16:00Abtswind - Eltersdorf 2:2 (1:1, 1:1)
16:00ATSV - Wurzburger FV 1:0 (0:0, 1:0)
16:00DJK Bamberg - Spvgg Ansbach 09 4:1 (2:1, 2:0)
16:00Gebenbach - Karlburg 4:1 (3:0, 1:1)
16:00Grossbardorf - Vilzing 4:2 (4:0, 0:2)
16:00Sand - Bayern Hof 4:0 (1:0, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
16:00Straelen - Germania Ratingen 4:1 (1:0, 3:1)
HungaryHungary: NB I Women    
16:00DVTK W - MTK Hungaria W 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Gyor W - Kelen W 3:2 (2:2, 1:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
16:00Akranes - Vikingur Reykjavik 1:5 (1:2, 0:3)
16:00Breidablik - KR Reykjavik 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Hafnarfjordur - Grindavik 3:0 (1:0, 2:0)
16:00KA Akureyri - Fylkir 4:2 (2:1, 2:1)
16:00Stjarnan - Vestmannaeyjar 3:2 (1:0, 2:2)
16:00Valur - Kopavogur 2:0 (2:0, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
16:00Hapoel Hadera - Kiryat Shmona 2:2 (1:1, 1:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
16:00Stumbras 2 - Dziugas Telsiai CAN.  
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
16:00Sutjeska - Titograd 1:1 (0:0, 1:1)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
16:00Eleven Arrows - Tura Magic POSTP.  
16:00Julinho Sporting - Okahandja POSTP.  
16:00Mighty Gunners - Young Brazilians POSTP.  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
16:00Ballymena - Cliftonville 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Coleraine - Larne 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Crusaders - Glentoran 5:2 (1:0, 4:2)
16:00Dungannon - Carrick Rangers 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Linfield - Glenavon 7:0 (4:0, 3:0)
16:00Warrenpoint - Institute 1:3 (1:3, 0:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
16:00Ards - Dundela 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Ballinamallard - Queens Univ. 2:0 (1:0, 1:0)
16:00H&W Welders - Dergview 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Knockbreda - Loughgall 3:0 AWA.  
16:00Newry City - Ballyclare 5:1 (3:1, 2:0)
16:00PSNI - Portadown 0:1 (0:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
16:00Brattvag - Bryne 4:0 (1:0, 3:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
16:00Floro - Alta 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Kjelsas - Grorud 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Sotra - Oppsal 0:1 (0:1, 0:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
16:00Krakeroy - Rommen SK 2:0 (1:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
16:00Orn - Drobak-Frogn 5:1 (4:0, 1:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
16:00Mandalskameratene - Pors Grenland 1:1 (1:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
16:00Brumunddal - Strindheim 2:4 (2:1, 0:3)
16:00Kongsvinger 2 - Tiller 3:2 (1:2, 2:0)
16:00Nybergsund - Melhus 4:0 (2:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
16:00Harstad - Skjervoy 3:0 (0:0, 3:0)
NorwayNorway: Junior U19    
16:00Start U19 - Stromsgodset U19 0:3 (0:2, 0:1)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
16:00Fernando de la Mora - Resistencia 3:4 (1:0, 2:4)
PolandPoland: Division 2    
16:00Gryf Wejherowo - Skra 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
16:00Ursus Warszawa - Biala Piska 1:2 (1:2, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
16:00Kleczew - Grom Nowy Staw 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Swit Skolwin - KKS Kalisz 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
16:00Bielsko-Biala - Kluczbork 1:3 (0:0, 1:3)
16:00Foto-Higiena Gac - Sleza Wroclaw 0:4 (0:1, 0:3)
16:00Pawlowice - Piast Zmigrod 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Ruch Chorzow - Legnica 2 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
16:00Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamosc 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Wisla Pulawy - Stal Krasnik 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Central Youth League    
16:00Wisla U18 - Zaglebie U18 1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
16:00Berco - Feirense 1:3 (0:0, 1:3)
RussiaRussia: PFL - South    
16:00Kuban - Legion Dynamo 1:1 (1:1, 0:0)
RussiaRussia: PFL - Center    
16:00FK Strogino Moscow - Saturn Ramenskoye 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Lipetsk - Krasnogorsk 3:0 (2:0, 1:0)
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Hamilton - Livingston 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Kilmarnock - Ross County 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Rangers - Aberdeen 5:0 (2:0, 3:0)
16:00St Johnstone - Motherwell 0:1 (0:1, 0:0)
16:00St. Mirren - Hearts 0:0 (0:0, 0:0)
ScotlandScotland: Championship    
16:00Arbroath - Ayr 0:3 (0:3, 0:0)
16:00Dundee Utd - Morton 6:0 (3:0, 3:0)
16:00Dunfermline - Alloa 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Inverness - Partick Thistle 1:3 (1:1, 0:2)
ScotlandScotland: League One    
16:00Airdrieonians - Stranraer 2:2 (0:2, 2:0)
16:00Dumbarton - Clyde 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Falkirk - East Fife 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Forfar Athletic - Raith 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Montrose - Peterhead 4:3 (3:1, 1:2)
ScotlandScotland: League Two    
16:00Brechin - Elgin City 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Cove Rangers - Annan 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Cowdenbeath - Albion Rovers 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Edinburgh City - Queen's Park 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Stirling - Stenhousemuir 1:1 (0:1, 1:0)
ScotlandScotland: Lowland League    
16:00Berwick - Cumbernauld Colts 2:2 (1:0, 1:2)
16:00BSC Glasgow - Stirling University 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Caledonian Braves - East Stirlingshire 0:3 (0:0, 0:3)
16:00Dalbeattie Star - Vale Of Leithen 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Edinburgh University - Civil Service Strollers 1:3 (0:0, 1:3)
16:00Gretna 2008 - Bonnyrigg Rose 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Kelty Hearts - Gala Fairydean 3:0 (1:0, 2:0)
ScotlandScotland: Highland League    
16:00Fort William - Wick Academy 1:4 (1:2, 0:2)
16:00Inverurie Loco Works - Brora Rangers 1:6 (0:3, 1:3)
16:00Lossiemouth - Formartine Utd 0:4 (0:2, 0:2)
16:00Strathspey Thistle - Rothes 1:2 (0:0, 1:2)
ScotlandScotland: Scottish Cup    
16:00Clachnacuddin - Nairn County 2:1 (1:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
16:00Devinska N. Ves - Raca 1:2 (0:1, 1:1)
16:00I. Bratislava - Kalinkovo 5:2 (3:0, 2:2)
SloveniaSlovenia: 1. SZNL Women    
16:00Primorje W - Pomurje W 0:8 (0:1, 0:7)
SpainSpain: LaLiga    
16:00Getafe - Barcelona 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Fuenlabrada - Rayo Vallecano 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
16:00R. Union - Arenas Club 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:00CD Ardoi - CD Baztan 2:0  
SwedenSweden: Superettan    
16:00Orgryte - Brommapojkarna 3:2 (1:1, 2:1)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:00Karlslunds - Karlstad 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Sollentuna - Sandvikens 3:1 (1:1, 2:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16:00Atvidabergs - Trollhattan 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Kristianstads - Oddevold 1:0 (1:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16:00Taby - Hudiksvalls 2:1 (0:1, 2:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
16:00Uddevalla - Amal 0:2 (0:1, 0:1)
SwedenSweden: Elitettan Women    
16:00IF Brommapojkarna W - Kalmar W 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Moron W - Asarum W 7:0 (1:0, 6:0)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
16:00Cham - Bruhl 2:3 (2:1, 0:2)
16:00Koniz - Rapperswil 1:4 (1:1, 0:3)
16:00Zurich II - YF Juventus 1:1 (1:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
16:00Meyrin - Bulle 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Young Boys II - Olympique de Geneve 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
16:00Baden - Zug 5:2 (2:2, 3:0)
16:00Luzern II - Muttenz 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Wohlen - Bassecourt 4:3 (3:3, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
16:00Eschen - Dietikon 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Gossau - St. Gallen II 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Hongg - Balzers 5:1 (2:1, 3:0)
16:00Linth - Red Star Zurich 3:0 (0:0, 3:0)
16:00Wettswil-Bonstetten - Paradiso 0:1 (0:1, 0:0)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
16:00AS Djerba - Jendouba Sport 2:2 (1:0, 1:2)
16:00AS Marsa - Hamam-Sousse 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Kasserine - Gafsa 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Menzel Bouzelfa - ES Djerba 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Oued Ellil - SS Sfaxien 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Sfax Railways - Zarzis 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Stade Gabesien - Rejiche 0:1 (0:1, 0:0)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00Karpaty - Kolos Kovalivka 1:2 (1:2, 0:0)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
16:15Pirin Blagoevgrad - Montana 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
16:15Lucany nad Nisou - Smrzovka 1:6  
GreeceGreece: Super League    
16:15Aris - AEL Larissa 2:3 (2:2, 0:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
16:30Volna Pinsk - Mikashevichi 0:3 (0:2, 0:1)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
16:30Varazdin - Rijeka 0:2 (0:2, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
16:30Sigma Olomouc - Slovacko 2:2 (0:1, 2:1)
16:30Zlin - Jablonec 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
16:30Prostejov - Chrudim 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
16:30Dobruska - Jicin 1:2 (0:1, 1:1)
16:30Kostelec n. O. - Slavia HK 1:0 (0:0, 1:0)
16:30Olympia HK 1901 - Novy Bydzov 4:1 (3:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
16:30Brna - Zatec 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 4:5)
16:30Litomericko - Modra 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 11:10)
16:30Perstejn - Modlany 3:2 (0:2, 3:0)
16:30Vilemov - Horni Jiretin 7:1 (3:0, 4:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (HKK)    
16:30Nove Mesto n. Met. - Lokomotiva HK 2:4  
16:30Trebechovice p. O. - Sobotka 0:1 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
16:30Libouchec - Cernovice 0:3  
16:30Strekov - Bilina 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group A    
16:30Bila Tremesna - Jicin B 4:0  
16:30Kobylice - Upice 3:2  
16:30Skrivany - Dolni Kalna 3:1  
16:30Stare Buky - Nova Paka 0:6  
16:30Zacler - Kopidlno 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group B    
16:30Ceske Mezirici - Prepychy 3:0  
16:30Javornice - Lipa nad Orlici 4:1  
16:30Opocno - Mezimesti 2:1  
16:30Predmerice nad Labem - Malsovice 6:0  
16:30Trebes B - Kosicky 1:2  
16:30Vamberk - Hejtmankovice 2:1  
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
16:30Dauphins Noirs - Nyuki 3:0 AWA.  
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
16:30Eintracht Northeim - Hildesheim 1:2 (1:1, 0:1)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
16:30U. Madeira - AD Fafe 1:2 ET (0:1, 1:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
16:30Sered - Trencin 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
16:30Amorebieta - Valladolid Promesas 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:30Guarnizo - Cayon 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
16:30Tolosa FC - Sodupe 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Cortes - Txantrea 1:0 (1:0, 0:0)
16:30Fontellas - Beti Kozkor 1:1 (0:1, 1:0)
16:30Huarte - Cirbonero 1:1  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
16:30Martigny - Terre Sainte 3:1 (3:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
16:30St. Gallen W - Luzern W 2:0 (2:0, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
16:30Alanyaspor - Sivasspor 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:45Manacor - Ibiza Islas Pitiusas 0:3  
QatarQatar: QSL    
16:50Al Ahli Doha - Al Rayyan 1:3 (0:0, 1:3)
16:50Al-Shahaniya - Al-Duhail 0:1 (0:1, 0:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
17:00Mlila - Magra 1:1 (0:0, 1:1)
AlgeriaAlgeria: Ligue 2    
17:00Annaba - Arzew 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Medea - Tlemcen 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Saida - ASM Oran 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Skikda - Amal Bou Saada 2:0 (1:0, 1:0)
AngolaAngola: Girabola    
17:00Interclube - Primeiro de Maio 3:1  
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
17:00Chacarita Juniors - Villa Dalmine 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Salzburg - Austria Vienna 4:1 (2:1, 2:0)
17:00St. Polten - LASK 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Wolfsberger AC - Tirol 2:2 (0:0, 2:2)
AustriaAustria: Regionalliga West - Salzburg    
17:00Saalfelden - Grodig 1:0 (1:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Proximus League    
17:00St. Gilloise - Virton 2:1 (1:1, 1:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
17:00Menen - Knokke 1:4 (1:1, 0:3)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
17:00Vereya - Botev Galabovo CAN.  
DenmarkDenmark: Superliga    
17:00FC Copenhagen - Silkeborg 4:2 (4:0, 0:2)
EcuadorEcuador: Serie B    
17:00Santa Rita - Manta 1:1 (0:0, 1:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
17:00Hercules - Vaajakoski 2:4 (1:2, 1:2)
17:00Kajaanin Haka - Rovaniemi 2 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
17:00Buchbach - Schalding 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
17:00Cronenberger - FC Monheim 0:2 (0:0, 0:2)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
17:00Debrecen - Puskas Academy 1:2 (0:2, 1:0)
17:00Kaposvar - DVTK 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Mezokovesd-Zsory - Honved 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Zalaegerszegi - Paks 3:1 (2:1, 1:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
17:00Ashdod - Hapoel Haifa 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
17:00Fiorentina U19 - AS Roma U19 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Sassuolo U19 - Atalanta U19 0:2 (0:1, 0:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
17:00FK Panevezys - Kauno Zalgiris 3:3 (0:1, 3:2)
MaltaMalta: Premier League    
17:00Senglea Athletics - Hamrun 1:3 (1:1, 0:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
17:00Cimarrones de Sonora 2 - Atl. Bahia 3:2 PEN.  
17:00Correcaminos 2 - Reynosa 1:2 (1:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
17:00Dorados de Sinaloa 2 - Uruapan 1:1  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
17:00EVV - Westlandia 2:2 (0:1, 2:1)
17:00GOES - ONS Sneek 2:2 (1:1, 1:1)
PolandPoland: Division 1    
17:00Tychy - Ol. Grudziadz 2:3 (1:0, 1:3)
PortugalPortugal: Taça de Portugal    
17:00Carcao - Vilafranquense 0:2 (0:2, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
17:00Vitoria Guimaraes U23 - Portimonense U23 1:2 (0:1, 1:1)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:00O. Ljubljana - Maribor 2:4 (1:2, 1:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
17:00Gijon B - DUX Internacional de Madrid 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Real Madrid B - Rayo Majadahonda 3:1 (3:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17:00Cadiz CF B - Algeciras 2:2 (1:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:00Union Club Ceares - Llanera 0:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Barreda Balompie - Torrelavega 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:00Lagun Onak - Somorrostro 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Acero - Elche CF Ilicitano B 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Atzeneta - Recambios Colon 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Novelda CF - CF Intercity 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00La Granja - Leonesa B 3:1  
17:00La Virgen - Becerril 5:1 (4:1, 1:0)
17:00Mirandes B - Atl. Astorga 1:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
17:00Esporles - Constancia 0:1  
17:00Santanyi - San Rafael 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00CD Corellano - AD San Juan 0:1  
17:00Mutilvera - Subiza 4:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00Logrones Promesas - Pradejon 6:1 (4:1, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
17:00Lausanne Ouchy - Kriens 2:1 (2:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:00Azzurri Lausanne - Lausanne II 1:1 (0:0, 1:1)
17:00La Chaux-De-Fonds - Chenois 0:3 (0:1, 0:2)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
17:00Buochs - Schotz 1:1 (0:1, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
17:00Winterthur II - Thalwil 3:1 (1:0, 2:1)
KuwaitKuwait: Premier League    
17:15Al Shabab - Al Salmiya 3:5 (2:2, 1:3)
MaltaMalta: Premier League    
17:15Sirens - Santa Lucia 3:1 (1:1, 2:0)
MaltaMalta: Division 1    
17:15Naxxar Lions - Zebbug 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
17:15Collerense - Felanitx 0:4 (0:2, 0:2)
ArgentinaArgentina: Primera C    
17:30Dep. Merlo - Berazategui 1:0 (0:0, 1:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
17:30ASEC Koudougou - ASF Dioulasso 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Bobo-Dioulasso - Kozaf 1:1  
ChileChile: Primera Division    
17:30Coquimbo - Antofagasta 1:1 (0:0, 1:1)
EgyptEgypt: Premier League    
17:30Arab Contractors - Smouha 2:2 (1:1, 1:1)
17:30Masr - Aswan SC 0:0 (0:0, 0:0)
FinlandFinland: Veikkausliiga    
17:30HJK - Mariehamn 3:0 (0:0, 3:0)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
17:30KuFu-98 - OLS Oulu 4:3 (3:1, 1:2)
FranceFrance: Ligue 1    
17:30Bordeaux - Paris SG 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
17:30Legia - Lechia Gdansk 1:2 (1:1, 0:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
17:30Maritimo - Moreirense 2:1 (0:0, 2:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
17:30Al-Faisaly - Al Adalh 3:1 (0:1, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:30SD Navarro CF - L'Entregu 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:30Bezana - Racing Santander B 0:1 (0:0, 0:1)
17:30Torina - Ribamontan al Mar 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:30Durango - SD Deusto 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:30Santa Marta Tormes - Burgos Promesas 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
17:30Santa Ursula - Las Palmas C 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:30Burlades - Lourdes 4:2 (2:2, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
17:30Grasshoppers - Chiasso 3:2 (3:1, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
17:30Bellinzona - Bavois 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Yverdon - Etoile-Carouge 1:1 (0:1, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:30Lancy - Oberwallis Naters 0:2 (0:2, 0:0)
17:30Vevey - Echallens 0:4 (0:2, 0:2)
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
17:30FF Lugano 1976 W - Young Boys W 2:0 (1:0, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
17:35Al-Hazem - Damac 4:0 (2:0, 2:0)
OmanOman: Professional League    
17:40Seeb - Al Orouba 1:0 (1:0, 0:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
18:00Salitas - FC Esae 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 3:5)
AustriaAustria: Regionalliga East    
18:00Ebreichsdorf - Wiener Viktoria 6:1 (4:1, 2:0)
18:00Wiener Linien - Traiskirchen 1:0 (0:0, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
18:00Dynamo Brest - Torpedo Minsk 3:0 AWA.  
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00KV Mechelen - Club Brugge KV 0:5 (0:1, 0:4)
CyprusCyprus: Super Cup    
18:00APOEL - AEL Limassol 1:0 (1:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
18:00Atromitos - Panetolikos 2:0 (1:0, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
18:00Maccabi Tamra - Daburiya Osama 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Sampdoria - Inter 1:3 (0:2, 1:1)
ItalyItaly: Serie B    
18:00Empoli - Perugia 3:0 (2:0, 1:0)
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
18:00Green Streets - Club Eagles 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
18:00Leones Negros 2 - Mineros de Fresnillo 0:1  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
18:00Zacatecas 2 - Chapulineros 4:3 PEN.  
MexicoMexico: Liga MX Women    
18:00Atlas W - Cruz Azul W 2:2 (0:1, 2:1)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
18:00Zimbru Chisinau - Sheriff Tiraspol 1:2 (0:1, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
18:00VVSB - Hoek 3:2 (3:0, 0:2)
PeruPeru: Liga 1    
18:00Molinos El Pirata - Sport Huancayo 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: Division 1    
18:00Stomil Olsztyn - Podbeskidzie 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
18:00GKS Katowice - Lech Poznan 2 2:0 (0:0, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
18:00Ostroda - Pelikan 4:1 (2:0, 2:1)
RussiaRussia: Premier League    
18:00Lokomotiv Moscow - Zenit 1:0 (0:0, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
18:00Kaizer Chiefs - Baroka 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
18:00Alcorcon - Extremadura UD 0:2 (0:0, 0:2)
18:00Huesca - Girona 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:00Leioa - Alaves B 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Unionistas - Leonesa 1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:00Valencia B - Espanyol B 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:00Laredo - Atletico Albericia 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:00Balmaseda - CD Vitoria 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:00Igualada - Vilafranca 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00Lebrijana - Ceuta 3:3 (2:0, 1:3)
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
18:00Grasshoppers W - Servette Geneve FC W 0:1 (0:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
18:00Adanaspor AS - Altay 3:3 (2:2, 1:1)
18:00Bursaspor - Erzurum BB 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B    
18:10Almirante Brown - Los Andes 1:0 (1:0, 0:0)
18:15Tristan Suarez - San Telmo 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: National League    
18:20Dover - FC Halifax 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
18:30Brno - Hradec Kralove 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League    
18:30Everton - Manchester City 1:3 (1:1, 0:2)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:30Dortmund - Werder Bremen 2:2 (2:1, 0:1)
GreeceGreece: Super League    
18:30Olympiacos Piraeus - Lamia 2:0 (0:0, 2:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:30Hapoel Tel Aviv - Bnei Yehuda 1:1 (0:1, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
18:30Venlo - Heerenveen 0:3 (0:2, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
18:30Chindia Targoviste - Astra 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Granada CF - Leganes 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:30Ath Bilbao B - Osasuna B 5:0 (3:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:30Lleida - Gimnastic 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:30Urduliz - Pasaia 0:1  
UkraineUkraine: Premier League    
18:30Oleksandriya - Lviv 2:0 (1:0, 1:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
18:45Constantine - Hussein Dey 1:0 (0:0, 1:0)
AfricaAfrica: WAFU Cup of Nations    
19:00Senegal - Guinea Bissau 3:1 (2:1, 1:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 2    
19:00MO Bejaia - Eulma 1:0 (1:0, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
19:00Weindorf St. Anna - Union Gurten 0:1 (0:1, 0:0)
BoliviaBolivia: Nacional B    
19:00Chijipata - Em Huanuni 1:4  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
19:00Celik Zenica - Sloboda 0:0 (0:0, 0:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
19:00Levski Sofia - Botev Vratsa 3:1 (2:0, 1:1)
CanadaCanada: Canadian Premier League    
19:00HFX Wanderers - Edmonton 1:1 (1:0, 0:1)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
19:00Slaven Belupo - Osijek 0:4 (0:3, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
19:00Slavia Prague - Mlada Boleslav 1:0 (1:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:00Siquinala - Malacateco 1:2 (1:0, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX Women    
19:00U.N.A.M.- Pumas W - Atl. Morelia W 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
19:00B. Gdynia - Mieszko 0:1 (0:0, 0:1)
QatarQatar: QSL    
19:00Al-Gharafa - Al Sailiya 1:3 (1:1, 0:2)
19:00Qatar SC - Al Khor 2:1 (1:1, 1:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
19:00FK Crvena zvezda - Macva 3:1 (3:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
19:00Michalovce - Ruzomberok 0:1 (0:0, 0:1)
19:00Senica - Pohronie 1:0 (0:0, 1:0)
19:00Slovan Bratislava - Nitra 5:0 (2:0, 3:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
19:00Llagostera - Hercules 2:1 (2:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
19:00Villarrubia - UCAM Murcia 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
19:00Almeria B - Linares 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
19:00Llerenense - CD Coria 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
19:00Rayo Vallecano W - Huelva W 1:0 (0:0, 1:0)
SudanSudan: Premier League    
19:00Al-Merreikh - Ahli Khartoum 4:0  
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
19:00St. Gallen - Thun 4:0 (2:0, 2:0)
19:00Young Boys - Sion 3:2 (2:1, 1:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
19:00Galatasaray - Fenerbahce 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Division 2    
19:10Widzew Lodz - Polkowice 1:0 (0:0, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
19:15Al-Raed - Al Feiha 2:0 (1:0, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:30Wiener Neustadt - SK Rapid Vienna (Am) 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
19:30Dessel - URSL Vise 2:0 (0:0, 2:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
19:30Dikkelvenne - Gullegem 1:1 (1:1, 0:0)
19:30Zwevezele - Ronse 1:0  
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
19:30MOL Fehervar - Ujpest 0:2 (0:0, 0:2)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:30Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv 0:4 (0:1, 0:3)
19:30H. Beer Sheva - H. Raanana 1:0 (1:0, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
19:30Hapoel Bnei Zalfa - H. Asi Gilboa 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
19:30Sevilla FC B - Cordoba 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
19:30Tropezon - Solares 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
19:30Hercules B - Alzira 1:2 (1:1, 0:1)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
19:45ES Setif - Biskra