Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
00:00Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie A    
00:00Athletico-PR - Ceara 1:0 (1:0, 0:0)
00:00Chapecoense-SC - Santos 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Serie B    
00:00America MG - Operario 0:0 (0:0, 0:0)
00:00Bragantino - Brasil de Pelotas 2:1 (1:1, 1:0)
CanadaCanada: U Sports    
00:00UBC Okanagan - Victoria 3:2 (1:1, 2:1)
ChileChile: Primera B    
00:00CD Santa Cruz - Magallanes 3:0 (1:0, 2:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
00:00Once Caldas - America De Cali 2:1 (1:0, 1:1)
HaitiHaiti: Championnat National    
00:00Real du Cap - Ouanaminthe 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
00:00Necaxa - Club Tijuana 3:2 (1:2, 2:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
00:00Canamy - Tlaxcala 1:2  
00:00Correcaminos 2 - Mineros de Fresnillo 3:0  
00:00UA Chihuahua - Reynosa 2:1  
00:00Yalmakan - Canoneros Marina 4:1  
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:00Deportivo Santani - Nacional Asuncion 3:1 (1:0, 2:1)
BrazilBrazil: Serie C    
00:15EC Sao Jose - Sampaio Correa 0:0 (0:0, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
00:30U. Catolica - Ind. del Valle 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
00:30Gavilanes de Matamoros - Leones Negros 2 4:2  
PeruPeru: Liga 1    
00:45AD Cantolao - Sport Boys 1:2 (1:1, 0:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:00Racing Club - Godoy Cruz 3:1 (3:1, 0:0)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Championship U19 Women    
01:00New Zealand U19 W - Samoa U19 W 30:0 (11:0, 19:0)
CanadaCanada: CSL    
01:00Waterloo - Brantford 4:1  
ColombiaColombia: Liga Aguila    
01:00Jaguares de Cordoba - Patriotas 1:1 (1:0, 0:1)
ColombiaColombia: Liga Aguila Women    
01:00Huila W - Junior W 2:0  
HaitiHaiti: Championnat National    
01:00Tempete - Racing Haitien 3:1  
MexicoMexico: Ascenso MX    
01:00Loros - Cimarrones de Sonora 1:1 (1:0, 0:1)
USAUSA: MLS    
01:00New York Red Bulls - Colorado Rapids 0:2 (0:1, 0:1)
USAUSA: NISA    
01:00Oakland Roots - California Utd. 3:3  
USAUSA: MLS    
01:30Columbus Crew - Chicago Fire 1:1 (1:0, 0:1)
01:30Montreal Impact - DC United 0:3 (0:3, 0:0)
01:30New England Revolution - Toronto FC 1:1 (0:0, 1:1)
01:30Philadelphia Union - Atlanta Utd 3:1 (0:1, 3:0)
USAUSA: USL Championship    
01:30Loudoun - North Carolina 4:0 (2:0, 2:0)
01:30Tampa Bay - Nashville SC 1:2 (0:1, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
01:30Detroit - Philadelphia Fury 1:0 (0:0, 1:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
02:00Oriente Petrolero - Sport Boys 3:2 (1:1, 2:1)
BrazilBrazil: Serie A    
02:00Internacional - Botafogo RJ 3:2 (1:0, 2:2)
CanadaCanada: U Sports    
02:00Calgary - Lethbridge 2:0 (0:0, 2:0)
02:00Mount Royal - Saskatchewan 2:0 (2:0, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
02:00A. Italiano - U. Espanola 3:2 (0:0, 3:2)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Pachuca - Atl. San Luis 0:2 (0:0, 0:2)
02:00U.A.N.L.- Tigres - Club Leon 1:1 (0:1, 1:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Zacatepec - Atlante 1:1 (1:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:00Cafessa - Cruz Azul Hidalgo 0:0 (0:0, 0:0)
02:00Irapuato - Atl. San Luis 2 3:2  
USAUSA: MLS    
02:00FC Dallas - FC Cincinnati 3:1 (1:0, 2:1)
USAUSA: USL Championship    
02:00Colorado Springs - Phoenix Rising 0:3 (0:3, 0:0)
USAUSA: USL League One    
02:00Tormenta - Richmond Kickers 1:4 (1:3, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
02:30Sarmiento Resistencia - Defensores Belgrano VR 2:0 (0:0, 2:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
02:30Sonsonate - Alianza FC 1:4 (0:1, 1:3)
USAUSA: MLS    
02:30Sporting Kansas City - Houston Dynamo 1:0 (1:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
02:30FC Tulsa - Fresno 2:1 (1:1, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
03:00Envigado - Aguilas 3:3 (3:2, 0:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
03:00Metapan - Jocoro 1:0 (1:0, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
03:00Real Espana - Vida 0:2 (0:2, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
03:00Diriangen - Chinandega 0:1 (0:0, 0:1)
03:00Ferretti - Real Madriz 0:0 (0:0, 0:0)
PanamaPanama: LPF    
03:00San Francisco - Alianza 1:2 (1:1, 0:1)
PeruPeru: Liga 1    
03:00U. de Deportes - FBC Melgar 2:1 (1:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
03:10La Paz - San Francisco 0:1 (0:0, 0:1)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
03:15Honduras Progreso - UPNFM 0:1 (0:0, 0:1)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Championship U19 Women    
04:00Tahiti U19 W - American Samoa U19 W 7:0 (6:0, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
04:00San Carlos - Zeledon 5:2 (5:0, 0:2)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
04:00Coban Imperial - Xelaju 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
04:00Dorados de Sinaloa - Leones Negros 2:3 (0:1, 2:2)
USAUSA: MLS    
04:00Vancouver Whitecaps - New York City 1:3 (0:2, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
04:00LA Galaxy 2 - Sacramento Republic 1:0 (1:0, 0:0)
04:00Reno - Portland 2 1:3 (0:2, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX    
04:05Cruz Azul - Guadalajara Chivas 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: MLS    
04:30Portland Timbers - Real Salt Lake 1:0 (1:0, 0:0)
04:30San Jose Earthquakes - Orlando City 3:0 (3:0, 0:0)
JapanJapan: J3 League    
05:00G-Osaka U23 - Fukushima Utd 6:0  
05:00Vanraure - Giravanz Kitakyushu 0:3  
05:00YSCC - Kamatamare 2:3  
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
06:00South Hobart - Glenorchy Knights 1:2 (1:1, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
06:30Edgeworth E. - Lambton J. 4:1 (0:0, 4:1)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
06:30Clarence Zebras - Devonport 0:8 (0:2, 0:6)
RussiaRussia: Youth League    
07:00Ural U19 - Krasnodar U19 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
08:15Brisbane Roar - Newcastle Jets 3:1 (2:0, 1:1)
Hong KongHong Kong: Premier League    
08:30Lee Man Warriors - Pegasus 4:2 (2:1, 2:1)
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
09:00Albirex Niigata W - Parceiro Nagano W 1:0 (0:0, 1:0)
AlgeriaAlgeria: U21 League    
10:00USM Alger U21 - Mlila U21 3:0 (1:0, 2:0)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
10:00Broadmeadow - Maitland 2:2 (0:1, 2:1)
ChinaChina: Yi League    
10:00Shenzhen Pengcheng - Nanjing Shaye 1:1 (0:1, 1:0)
ChinaChina: Super League Women    
10:00Dalian Quanjian W - Shanghai Shenhua W 0:0  
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10:00Laziste - Trebon 3:2 (2:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
10:00Cernovir - Sokol Opatovice 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
10:00Mokre Lazce - Jakubcovice 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
10:00Nove Sady B - Konice 0:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
10:00Kosetice - Stoky 5:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group A    
10:00Valasske Prikazy - Kelc 1:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
10:00Zlechov - Bojkovice 0:3  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
10:00Rakovec W - Nove Sady W 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: DFB Junioren Pokal    
10:00Wolfsburg U19 - Bayern U19 2:3 (2:0, 0:3)
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00Viitorul Tg. Jiu - Daco-Getica Bucuresti 2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Superliga Women    
10:00Baia Mare W - Fortuna Becicherecu Mic W 1:4 (1:2, 0:2)
10:00CSS Targoviste W - Piros Security W 1:3 (1:1, 0:2)
10:00Luceafarul Filiasi W - Fairplay Bucuresti W 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
10:00Real Murcia B - UD Los Garres 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10:15Admira Prague - Vltavin 3:2 (2:2, 1:0)
10:15Slavia Prague B - Kraluv Dvur 0:1 (0:1, 0:0)
10:15Sparta Prague B - Hostoun 6:1 (5:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10:15Bohemians 1905 B - Usti nad Orlici 2:1 (0:1, 2:0)
10:15Dukla Prague B - Hradec Kralove B 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Blansko - Velke Mezirici 5:0 (3:0, 2:0)
10:15Ostrava B - Zlin B 6:0 (1:0, 5:0)
10:15Slovacko B - Odra Petrkovice 1:1 (1:1, 0:0)
10:15Unicov - Sigma Olomouc B 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
10:15Zbrojovka Brno B - Velka Bites 5:1 (2:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
10:15Opava B - Polanka nad Odrou 4:0 (2:0, 2:0)
10:15Trinec B - Karvina B 2:2 (0:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
10:15Chrudim B - Moravany 5:0 (1:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
10:15Bela nad Radbuzou - Petrin Plzen B 1:6  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group A    
10:15Valasske Mezirici B - Vlachovice 5:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
10:15Otrokovice B - Kunovice 1:3  
AustriaAustria: 2. Liga    
10:30A. Lustenau - Floridsdorfer AC 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10:30Plzen B - Motorlet Prague 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 3:5)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
10:30Sapeli Polna - Chotebor 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
10:30Plzen-Cernice - Horni Briza 2:3 (1:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
10:30Bucovice - Velka nad Velickou 5:1  
10:30Velke Pavlovice - Lednice 3:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
10:30TJ Podlesi - Nelahozeves 3:1  
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
10:30Persija Jakarta - Badak Lampung 0:1 (0:1, 0:0)
10:30Semen Padang - Barito Putera 2:3 (0:1, 2:2)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
10:30Petrzalka - Slovan Bratislava B 3:0 (1:0, 2:0)
10:30Zilina B - Samorin 3:1 (1:0, 2:1)
VietnamVietnam: V.League 2    
10:30Dak Lak - Long An 1:0 (0:0, 1:0)
10:30Dong Thap - Binh Dinh 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
10:45Paloma - Rugenbergen 5:2 (2:0, 3:2)
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
11:00Slovan Ostrava W - Moravska Trebova W 4:2 (1:1, 3:1)
GermanyGermany: DFB Junioren Pokal    
11:00Erfurt U19 - Schalke U19 1:2  
11:00SG 2000 Mulheim-Karlich U19 - Dresden U19 0:9 (0:5, 0:4)
JapanJapan: J1 League    
11:00C-Osaka - Kawasaki Frontale 2:1 (1:1, 1:0)
11:00Shimizu - Kashima 0:4 (0:2, 0:2)
JapanJapan: J2 League    
11:00Machida - Chiba 1:1 (1:1, 0:0)
11:00Tochigi - Mito 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
11:00Marbella - Villarrobledo 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
11:15Pelikan - Sokol Aleksandrow L. 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:15Santuxu - Real Sociedad C 4:3 (0:1, 4:2)
IndiaIndia: Calcutta Football League    
11:30Mohun Bagan - East Bengal 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Central Youth League    
11:30Gwarek Zabrze U18 - Hutnik Krakow U18 0:3 (0:0, 0:3)
SingaporeSingapore: Premier League    
11:30Balestier Khalsa - DPMM 1:4 (1:2, 0:2)
11:30Hougang - Lion City 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
11:30Getafe B - Las Rozas 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
11:30Osasuna B - Valladolid Promesas 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
11:30Granada CF B - San Fernando 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
11:30Escobedo - Siete Villas 3:0 (3:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:30CD Vitoria - Pasaia 0:1 (0:1, 0:0)
11:30Portugalete - Beasain 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30AD Torrejon - Villaverde San Andres 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Alcorcon B - Santa Ana 2:2 (0:0, 2:2)
11:30El Alamo - RSD Alcala 1:1 (0:0, 1:1)
11:30Parla - Leganes B 2:2 (1:0, 1:2)
11:30San Fernando - Rayo Vallecano B 1:4 (0:2, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
11:30Cartagena B - Cartagena FC 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
11:30Beti Onak - Cirbonero 2:2  
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
12:00Zizkov B - Hostivar 2:2 (2:1, 0:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
12:00Aarhus - Esbjerg 1:0 (1:0, 0:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Tulevik - Kuressaare 3:0 (1:0, 2:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00JK Jarve - Tartu Welco 2:1 (1:0, 1:1)
12:00Legion - Rakvere 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Tammeka U21 - Parnu JK Vaprus 3:1 (1:1, 2:0)
EuropeEurope: Euro Women    
12:00Kazakhstan W - Serbia W 0:3 (0:0, 0:3)
JapanJapan: J1 League    
12:00Shonan - Urawa 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
12:00Renofa Yamaguchi - Okayama 1:2 (0:1, 1:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
12:00Riteriai 2 - BFA Vilnius 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Vilniaus Vytis - Stumbras 2 CAN.  
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
12:00Kongsvinger 2 - Strindheim 1:4 (1:3, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
12:00Legia II - Huragan Morag 1:1 (0:0, 1:1)
RussiaRussia: PFL - Center    
12:00Khimki 2 - Salyut-Belgorod 7:0 (2:0, 5:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
12:00Baroka U21 - Supersport Utd U21 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Orlando Pirates U21 - Bloem Celtic U21 2:0 (0:0, 2:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
12:00Gangwon - Gyeongnam 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Incheon - Ulsan Hyundai 3:3 (0:1, 3:2)
12:00Sangju Sangmu - Daegu 1:1 (1:0, 0:1)
12:00Seoul - Jeonbuk 0:2 (0:2, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
12:00Ansan Greeners - Gwangju FC 2:1 (0:1, 2:0)
12:00Asan - Bucheon FC 1995 2:3 (1:0, 1:3)
12:00Suwon City - Jeonnam 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Atl. Madrid B - Pena Deportiva 1:3 (1:2, 0:1)
12:00Baleares - Las Palmas B 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Gijon B - San Sebastian Reyes 5:0 (2:0, 3:0)
12:00Ibiza - Rayo Majadahonda 2:0 (0:0, 2:0)
12:00R. Oviedo B - Langreo 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
12:00Andorra - Badalona 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Ebro - Espanyol B 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Reus Deportiu - Badalona CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
12:00Dep. Fabril - Ourense CF 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Polvorin - Pontellas 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Silva SD - Racing Club Villalbes 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00Condal - Real Aviles 1:1 (0:1, 1:0)
12:00Covadonga - Gijon Industrial 1:1 (1:1, 0:0)
12:00EI San Martin - Club Siero 1:1  
12:00Lenense - Mosconia 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
12:00Racing Santander B - Atletico Albericia 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
12:00Ariznabarra - Sestao 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
12:00Paterna - Silla CF 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Atletico Pinto - Alcobendas 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Pozuelo de Alarcon - CD Mostoles 1:2 (0:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00Malaga B - Atletico de Porcuna 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:00Rota - Xerez D.F.C. 3:2 (3:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00Fuente de Cantos - CD Calamonte 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Trujillo - Miajadas 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:00Varea - Naxara 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
12:00Sarinena - Almudevar 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Azuqueca - Tarancon 3:1 (2:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly Women    
12:00CD Parquesol CF W - EDF Logrono W 1:4 (0:2, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
12:15Twente - Utrecht 3:1 (1:0, 2:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:15Estoril - Varzim 3:1 (0:1, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
12:15Real Burgos CF - Numancia B 0:2  
RomaniaRomania: Liga 2    
12:30CSM Resita - FC Rapid Bucuresti 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:30Union Club Ceares - Vallobin 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
13:00Mnichovo H. W - Trebes W 1:2 (1:1, 0:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
13:00Avarta - BK Frem 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Holbaek - FA 2000 4:0 (2:0, 2:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
13:00Thisted FC - Dalum IF 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Kaiserslautern - Mannheim 1:1 (1:1, 0:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
13:00PSM Makassar - Persela Lamongan 2:1 (0:1, 2:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
13:00Sotra - Alta 2:3 (0:1, 2:2)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
13:00Flint - Staal Jorpeland 1:1 (0:0, 1:1)
RussiaRussia: Premier League    
13:00Ural - Krasnodar 2:4 (1:2, 1:2)
ScotlandScotland: Premiership    
13:00Rangers - Celtic 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00La Cuadra - Panaderia 1:0  
13:00San Fernando - Tacoronte 4:1 (2:0, 2:1)
13:00Tenerife B - CD Marino 0:2 (0:0, 0:2)
13:00Villa Santa Brigida - Mensajero 2:0 (0:0, 2:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
13:00Lindome - Trollhattan 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Division 2    
13:05R. Rzeszow - Elblag 0:1 (0:1, 0:0)
BurundiBurundi: Primus League    
13:30Inter Star - Olympic S. 0:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group A    
13:30Miletin - Vrchlabi B 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
13:30Vedomice W - Domazlice W 2:1 (1:1, 1:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Hamburger SV - Hannover 3:0 (1:0, 2:0)
13:30Holstein Kiel - Aue 1:1 (0:0, 1:1)
13:30VfL Osnabruck - Karlsruher 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Berliner AK 07 - Erfurt 1:1 (1:0, 0:1)
13:30BFC Dynamo - Hertha Berlin II 1:3 (0:2, 1:1)
13:30Chemie Leipzig - Lichtenberg 2:0 (1:0, 1:0)
13:30Meuselwitz - Lokomotive Leipzig 0:1 (0:0, 0:1)
13:30Nordhausen - Altglienicke 2:0 (2:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:30Neustrelitz - Stendal 1:1 (0:1, 1:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
13:30TIRA Persikabo - Pusamania Borneo 2:2 (0:1, 2:1)
PolandPoland: III Liga - Group III    
13:30Zaglebie 2 - Bielsko-Biala 2:2 (0:1, 2:1)
RéunionRéunion: Regionale 1    
13:30Capricorne - Marsouins 1:0  
13:30Excelsior - Saint-Louisienne 2:3  
13:30Jeanne d'Arc - Saint-Pierroise 1:2  
13:30Sainte-Marienne - Saint-Denis 1:1  
13:30SDEFA - Saint-Pauloise 1:0  
13:30St. Louis - Sainte-Suzanne 1:1  
13:30Tamponnaise - Trois Bassins 4:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:30Atl. Paso - Gran Tarajal 3:0  
13:30SD Tenisca - Lanzarote 0:0 (0:0, 0:0)
ChinaChina: Super League Women    
13:35Guangdong Meizhou W - Changchun Dazhong W 3:0  
DenmarkDenmark: 1st Division    
13:45Roskilde - Fredericia 1:2 (1:1, 0:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
14:00Vitosha Bistritsa - Tsarsko Selo 3:2 (1:1, 2:1)
BulgariaBulgaria: Third League - South-East    
14:00Sokol Markovo - Borislav Parvomay 1:1  
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
14:00Benkovski Byala - Septemvri Tervel 1:1  
14:00Ustrem Donchevo - Suvorovo 1:0  
BulgariaBulgaria: Third League - North-West    
14:00Bdin Vidin - Drenovets 0:1  
14:00Kom Berkovitsa - Vihar Slavyanovo 0:0  
14:00Partizan Cerven Brjag - Juventus Malchika 6:0  
14:00Parva Atomna - Yantra Gabrovo 0:3  
14:00Sevlievo - Pavlikeni 5:1  
14:00Svishtov - Mezdra 1:3  
14:00Tryavna - Lok. Dryanovo 1:1  
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
14:00Admira Prague B - Kolovraty 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group A    
14:00Zelesice - Slapanice 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
14:00Habartov - Olympie Brezova B 0:1 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
14:00Male Hostice - Chlebicov 0:5  
DenmarkDenmark: Superliga    
14:00Horsens - Lyngby 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Randers FC - Silkeborg 2:0 (1:0, 1:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
14:00Paide - Flora 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Uerdingen - Braunschweig 1:2 (0:0, 1:2)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00Holstein Kiel II - Drochtersen/Assel 3:0 (2:0, 1:0)
14:00St. Pauli II - Jeddeloh 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Dortmund II - Dusseldorf II 4:2 (2:0, 2:2)
14:00Oberhausen - RW Essen 0:3 (0:0, 0:3)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00RW Koblenz - Freiburg II 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00CFC Hertha - Blau Weiss Berlin 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Greifswald - Strausberg 4:1 (2:0, 2:1)
14:00Hertha Zehlendorf - Hansa Rostock II 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Pampow - Tasmania Berlin 4:0 (3:0, 1:0)
14:00Seelow - Brandenburger 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
14:00Inter Leipzig - Nordhausen II 3:0 (3:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Eichede - Flensburg 1:2 (0:0, 1:2)
14:00Neumunster - Husumer 3:1 (1:0, 2:1)
KenyaKenya: Premier League    
14:00Kakamega Homeboyz - Leopards 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Zoo - Chemelil 3:1 (0:0, 3:1)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:00DEM - Dongen 1:0 (0:0, 1:0)
14:00HV & CV Quick - Blauw Geel 0:2 (0:0, 0:2)
14:00USV Hercules - Groene Ster 1:3 (0:0, 1:3)
14:00Westlandia - HSC '21 1:1 (1:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
14:00Vestfossen - Fyllingsdalen 0:4 (0:2, 0:2)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
14:00Bodens - Akropolis 0:2 (0:2, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
14:00Kramfors-Alliansen - Pitea 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
14:00Nordvarmland - Gauthiod 0:4 (0:2, 0:2)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
14:00Nosaby IF - Husqvarna 2:2 (0:1, 2:1)
WorldWorld: Olympic Games Women    
14:00Kenya W - Malawi W 3:0 (1:0, 2:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
14:00Ireland U19 W - Austria U19 W 0:2 (0:0, 0:2)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
14:30Club Brugge KV - Genk 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
14:30Sporice - Bilina 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
14:30Lestina - Mirovka 4:1  
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:30Wolfsburg II - Hannover II 0:3 (0:1, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
14:30Hemelingen - SFL Bremerhaven 1:2 (1:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:30Schott Mainz - Engers 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:30Freiburger - Nottingen 0:2 (0:1, 0:1)
MalawiMalawi: Super League    
14:30Dwangwa United - Civil 2:1 (1:1, 1:0)
14:30Karonga United - TN Stars 2:0 AWA.  
14:30Mighty Tigers - Mlatho Mponela 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Moyale Barracks - Ntopwa 2:1  
14:30Silver - Blue Eagles 1:1 (0:1, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
14:30Sparta Rotterdam - Ajax 1:4 (0:2, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
14:30Maastricht - Roda 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30EVV - Hoogland 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Oostzaan - Gemert 0:0 (0:0, 0:0)
14:30OSS '20 - Jong Den Haag 5:0 (1:0, 4:0)
14:30UNA - ADO 20 Heemskerk 1:5 (0:3, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
14:30Malatya - Bayrampasa 0:1 (0:1, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
15:00Neman - Din. Minsk 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
15:00Boom - Deinze 0:2 (0:0, 0:2)
15:00RFC Liege - Heist 0:3 (0:2, 0:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
15:00Acren - Couvin-Mariembourg 1:1  
15:00Givry - Stockay-Warfusee 2:6  
15:00Hamoir - Waremme 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Rebecquoise - Francs Borains 2:3  
15:00Solieres Sport - Meux 0:1  
15:00Tilleur - RAAL La Louviere 2:1  
15:00Verlaine - Namur 3:1  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
15:00Hamme - KRC Gent 1:2  
15:00KRC Harelbeke - Ronse 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Menen - Dikkelvenne 1:2  
15:00Merelbeke - Lokeren-Temse 2:0  
15:00Westhoek - Knokke 1:4 (1:1, 0:3)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
15:00Bocholter - Hoogstraten 3:0  
15:00Cappellen - Duffel 1:1 (0:0, 1:1)
15:00K. Berchem Sport - Hades 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Pepingen - ASV Geel 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Tienen - Diegem 2:0 (1:0, 1:0)
BurundiBurundi: Primus League    
15:00Le Messager Ngozi - Musongati 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
15:00Lisen B - SK Krumvir 7:2 (4:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
15:00Sokol Olesnice - TJ Nova Ves 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
15:00Lubina W - MFK Vitkovice W 0:5 (0:1, 0:4)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
15:00AB Copenhagen - Naesby 2:0 (2:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
15:00Everton - Wolves 3:2 (2:1, 1:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
15:00Leeds U23 - Bristol City U23 0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: Ligue 1    
15:00Reims - Lille 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Rennes - Nice 1:2 (1:0, 0:2)
GermanyGermany: Regionalliga North    
15:00Hannoverscher SC - Lubeck 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Luneburger Hansa - TSV Havelse 5:1 (2:1, 3:0)
15:00Oldenburg - Hamburger SV II 3:2 (2:0, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
15:00Frisia Risum-Lindholm - SC Weiche-08 II 0:4 (0:1, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
15:00Sasel - Teutonia Ottensen 0:3 (0:1, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
15:00Eintracht Celle - FT Braunschweig 4:1 (1:1, 3:0)
15:00Hagen/Uthlede - Bersenbruck 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Gifhorn 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Spelle-Venhaus - Eintracht Northeim 5:0 (1:0, 4:0)
15:00Wolfenbuttel - Tundern 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
15:00ASC 09 Dortmund - RSV Meinerzhagen 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Eintracht Rheine - Schermbeck 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Ennepetal - Siegen 3:2 (2:2, 1:0)
15:00FC Gutersloh - Sprockhovel 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Holzwickeder SC - Paderborn II 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Kaan-Marienborn - Ahlen 1:3 (1:1, 0:2)
15:00Preussen Munster 2 - Westfalia Herne 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Wiedenbruck - Erndtebruck 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Ginsheim - Baunatal 6:2 (1:1, 5:1)
15:00RW Walldorf - Neuhof 0:0 (0:0, 0:0)
15:00SV Steinbach - Friedberg 0:2 (0:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:00Dudenhofen - Diefflen 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Elversberg II - Karbach 5:1 (3:1, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:00Duren - Freialdenhoven 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Eilendorf - Fortuna Koln II 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Hennef - Breinig 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Wegberg-Beeck - FC Viktoria 08 1:3 (0:1, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:00Baumberg - Kleve 3:3 (3:0, 0:3)
15:00Cronenberger - SC Velbert 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Meerbusch - TuRU Dusseldorf 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Niederwenigern - Kray 0:4 (0:2, 0:2)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Carrarese - Alessandria 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Gozzano - Como 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Juventus U23 - ACN Siena 2:3 (0:2, 2:1)
15:00Olbia - Giana Erminio 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Pergolettese - Pistoiese 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Renate - Pontedera 4:0 (2:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00FeralpiSalo - Rimini 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Gubbio - Virtus Verona 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Padova - Fano 6:1 (0:0, 6:1)
15:00Sudtirol - Carpi 2:3 (0:1, 2:2)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Picerno - Rieti 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Ternana - Potenza 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Bra - Borgosesia 3:4 (1:3, 2:1)
15:00Caronnese - Sanremese 3:3 (1:1, 2:2)
15:00Fezzanese - Casale 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Fossano - Prato 3:2 (1:1, 2:1)
15:00Lavagnese - Ghivizzano Borgo 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Lucchese - Chieri 2:2 (2:1, 0:1)
15:00Seravezza Pozzi - Savona 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Vado - Real Forte Querceta 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Verbania - Ligorna 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
15:00Caravaggio - Ciserano-Bergamo 3:3 (1:2, 2:1)
15:00Folgore Caratese - NibionnOggiono 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Inveruno - Tritium 2:5 (1:2, 1:3)
15:00Levico Terme - Castellanzese 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Milano City - Legnano 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Pontisola - Virtus Bolzano 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Pro Sesto - Arconatese 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Scanzorosciate - Brusaporto 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Seregno - Villa Alme 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Sondrio - USD Dro 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:00Adriese - Montebelluna 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Ambrosiana - San Luigi 3:2 (0:1, 3:1)
15:00Belluno - Este 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Campodarsego - Feltre 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Cartigliano - Mestre 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Chions - Caldiero Terme 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Cjarlins Muzane - Vigasio 0:3 AWA.  
15:00Legnago Salus - Villafranca 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Luparense - Delta Porto Tolle 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Union Clodiense - Tamai 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
15:00Correggese - Savignanese 4:2 (1:1, 3:1)
15:00Fanfulla - Vigor Carpaneto 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Fiorenzuola - Breno 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Forli - Franciacorta 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Mantova - Calvina 5:1 (2:1, 3:0)
15:00Mezzolara - Sammaurese 3:2 (0:2, 3:0)
15:00Sasso Marconi - Lentigione 2:3 (0:2, 2:1)
15:00SCD Progresso - Alfonsine 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
15:00Albalonga - Grassina 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Bastia - Aglianese Calcio 1:5 (0:2, 1:3)
15:00Cannara - Scandicci 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Foligno - San Donato 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Monterosi FC - Follonica Gavorrano 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Ponsacco - Montevarchi Calcio 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Sangiovannese - Flaminia 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Trestina - Grosseto 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Tuttocuoio - Pomezia 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
15:00Agnonese - Montegiorgio 0:1 (0:1, 0:0)
15:00ASD Pineto Calcio - Fiuggi 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Avezzano - Campobasso 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Jesina - Recanatese 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Matelica - Cattolica 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Porto Sant'Elpidio - Giulianova 4:1 (2:1, 2:0)
15:00S. N. Notaresco - Vastogirardi 3:5 (1:1, 2:4)
15:00US Tolentino - Sangiustese 2:2 (2:1, 0:1)
15:00Vastese - Calcio Chieti 2:2 (1:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
15:00Aprilia - Nuova Florida 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Cassino - Portici 1906 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Ladispoli - Trastevere Calcio 2:3 (0:3, 2:0)
15:00Ostia Mare - Latina 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Tor Sapienza - Citta di Anagni 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Agropoli - Sorrento 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Citta di Fasano - Foggia 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Gelbison Cilento - Fidelis Andria 3:0 (3:0, 0:0)
15:00Gladiator - Altamura 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00AS Acireale - US Palmese 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Cittanovese - Biancavilla 0:1 (0:1, 0:0)
15:00FC Messina - Licata 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Marina di Ragusa - SS Nola 1925 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Marsala - Palermo 0:1 (0:0, 0:1)
15:00San Tommaso - Savoia 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Troina - ACR Messina 2:0 (0:0, 2:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
15:00Stumbras 2 - FK Minija CAN.  
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
15:00Zimbru Chisinau - Sf.Gheorghe 0:1 (0:0, 0:1)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
15:00Sandefjord - Sandnes 3:1 (2:0, 1:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
15:00Mjolner - Senja 0:1 (0:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
15:00Storm BK - Madla IL 1:2 (0:2, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
15:00Lillestrom 2 - Finnsnes 1:2 (1:0, 0:2)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:00Slask Wroclaw - Pogon Szczecin 1:1 (1:1, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
15:00Legnica - Suwalki 2:1 (0:0, 2:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
15:00Chelmianka Chelm - Avia Swidnik 2:2 (2:0, 0:2)
RussiaRussia: PFL - South    
15:00Dynamo Stavropol - Legion Dynamo 1:1 (1:0, 0:1)
15:00FK Makhachkala - Spartak Nalchik 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Mashuk - Alania Vladikavkaz 0:1 (0:0, 0:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
15:00Radomlje - Dravograd 6:1 (3:0, 3:1)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
15:00Ajax Cape Town - Uthongathi 0:3 (0:0, 0:3)
15:00Pretoria U. - Jomo Cosmos 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Richards Bay - Cape Umoya United 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Royal Eagles - JDR Stars 2:2 (2:0, 0:2)
South AfricaSouth Africa: MTN 8 Cup    
15:00Supersport Utd - Mamelodi Sundowns 1:1 (1:1, 0:0)
SwedenSweden: Allsvenskan    
15:00AIK - Djurgarden 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Kalmar - Malmo FF 0:5 (0:2, 0:3)
15:00Sundsvall - Goteborg 0:2 (0:1, 0:1)
SwedenSweden: Superettan    
15:00Brommapojkarna - Syrianska 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Jonkopings - Orgryte 5:2 (2:2, 3:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
15:00Vasalunds - Team TG FF 5:0 (3:0, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
15:00Biel - Solothurn 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Langenthal - Schotz 2:2 (2:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
15:00Gumushanespor - Samsunspor 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
15:00Bayburt - Elazigspor 3:1 (2:0, 1:1)
15:00FK Vanspor - Bandirmaspor 2:2 (0:0, 2:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
15:0052 Orduspor - Aksaray Bld. 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Hopaspor - Yomraspor 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Karakopru - Sile Yildizspor 2:1 (1:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
15:00Cizrespor - Kemerspor 2003 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Elazig Karakocan - Agri 1970 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Ofspor - Erbaaspor 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Payasspor - Kocaelispor 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
15:00Batman Petrolspor - Kelkit 2:1 (2:1, 0:0)
WorldWorld: Olympic Games Women    
15:00Zimbabwe W - Zambia W CAN.  
ZambiaZambia: Super League    
15:00Lusaka Dynamos - Lumwana Radiants 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Nkana - Green Buffaloes FC 2:0 (0:0, 2:0)
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League    
15:00Black Rhinos - Harare City 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Chapungu Utd - Triangle 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Highlanders - Mushowani Stars 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Manica - Hwange 2:1 (2:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:15Friesdorf - Hurth 2:1 (0:1, 2:0)
15:15Wesseling-Urfeld - Frechen 2:3 (1:2, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:15TVD Velbert - Germania Ratingen 2:0 (1:0, 1:0)
15:15Union Nettetal - Hilden 1:2 (1:1, 0:1)
BotswanaBotswana: Premier League    
15:30Miscellaneous - BDF XI 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Notwane - Police XI 0:2 (0:1, 0:1)
15:30Tafic FC - Orapa United 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Werder Bremen - Augsburg 3:2 (2:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:30Habenhauser - Geestemunde 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Leher - Borgfeld 1:5 (0:1, 1:4)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:30Eddersheim - Waldgirmes 3:1 (0:0, 3:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:30Pesch - Siegburger 4:0 (2:0, 2:0)
15:30VfL Vichttal - Deutz 0:1 (0:1, 0:0)
GreeceGreece: Greek Cup    
15:30Aetos Orfani - Thermaikos FC 4:2 (2:1, 2:1)
15:30F.C. Pandramaikos - Makedonikos Foufas 2:1 ET (1:1, 0:0, 1:0)
15:30PS Sparti - Ipato 1:0 (1:0, 0:0)
15:30Thinaliakos - Apollo Efpaliou 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Xenophon Krestena - Doxa Arta 2:1 (1:1, 1:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
15:30Madura United - Kalteng Putra 2:1 (0:0, 2:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
15:30Halden - Stjordals Blink 1:1 (0:1, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
15:30Melbo - Junkeren 2:0 (1:0, 1:0)
RussiaRussia: Premier League    
15:30Arsenal Tula - CSKA Moscow 1:2 (1:1, 0:1)
RussiaRussia: PFL - South    
15:30Volgar-Astrakhan - Chernomorets Novorossijsk 2:0 (1:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
15:30Mladost Kalsa - 1.FK Svidnik 4:0 (2:0, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
15:30Kosova - Hongg 2:1 (1:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
15:30Corum - 1922 Konyaspor 1:0 (1:0, 0:0)
15:30Mamak - Sanliurfaspor 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
15:30Ankara Demirspor - Bodrumspor 3:2 (2:0, 1:2)
15:30Kastamonuspor - Tuzlaspor 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
15:30Duzcespor - Kizilcaboluk Spor Kulubu 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Serik Belediyespor - 24 Erzincanspor 3:1 (2:0, 1:1)
15:30Tokatspor - Catalca 1:2 (0:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
15:30Nevsehirspor - Diyarbekirspor 1:1 (0:0, 1:1)
15:30Yozgatspor 1959 FK - Osmaniyespor 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
15:30Costa Rica W - Argentina W 3:1 (1:0, 2:1)
BotswanaBotswana: Premier League    
15:45Molepolole - Jwaneng Galaxy 1:5 (0:2, 1:3)
AlbaniaAlbania: Superliga    
16:00Kukesi - Laci 1:1 (0:0, 1:1)
AngolaAngola: Girabola    
16:00Caala - Cuando Cubango 3:0  
16:00Ferroviario do Huambo - Onze Bravos 0:0  
16:00Santa Rita - Interclube 0:2  
16:00Wiliet - Academica 1:1  
ArgentinaArgentina: Superliga    
16:00Atl. Tucuman - Arsenal Sarandi 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Colon Santa FE - Rosario Central 1:1 (1:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
16:00Guillermo Brown - Temperley 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
16:00Olimpo Bahia Blanca - Circulo Deportivo 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Proximus League    
16:00Virton - Westerlo 1:0 (1:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
16:00Londerzeel - Spouwen-Mopertingen 2:3  
BrazilBrazil: Brasileiro U20    
16:00Vasco U20 - Chapecoense-SC U20 2:0 (0:0, 2:0)
BurundiBurundi: Primus League    
16:00Vital'O - Les Lierres 1:1  
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
16:00Stara Rise - Humpolec 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Tasovice - Lanzhot 3:1 (1:1, 2:0)
16:00Zdirec n. D. - Zdar na Sazavou 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
16:00Strani - Sumperk 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Vsechovice - SK Hranice 0:4 (0:1, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
16:00Borsice - Bystrice pod Hostynem 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Stitna nad Vlari - Morkovice 2:5 (2:1, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
16:00HFK Trebic - Okrisky 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Ledec nad Sazavou - Zirovnice 5:1 (2:0, 3:1)
16:00Pelhrimov - Bedrichov 5:0 (4:0, 1:0)
16:00Sebkovice - Velke Mezirici B 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Sperice - Pribyslav 4:2 (4:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
16:00Dolany - Kralice na Hane 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 4:5)
16:00Litovel - Zelatovice 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Lutin - Sternberk 2:4 (2:2, 0:2)
16:00SK Lipova - Bohunovice 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 1:4)
16:00Velke Losiny - Zabreh 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 3:5)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
16:00Hanovice - Lesnice 1:2  
16:00Troubelice - Olomouc-Chomoutov 7:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
16:00Brodek u Prerova - Kostelec na Hane 8:1  
16:00Protivanov - HFK Olomouc B 0:2  
16:00Slavonin - Cechovice 3:2 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
16:00Zichovice - Kaznejov 0:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
16:00Svetla nad Sazavou - Trest 4:1  
16:00Telc - Podyji Cernic 2:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group B    
16:00Budisov-Naramec - Dobronin 4:3  
16:00Heralec - Nove Mesto na M. B 1:4  
16:00Kouty - Rapotice 5:2  
16:00Radesinska Svratka - Pocitky 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group A    
16:00Hrachovec - Vidce 1:2  
16:00Katerinice - Roznov pod Radhostem 1:0  
16:00Sokol Podlesi - Valasska Polanka 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
16:00Buchlovice - Osvetimany 1:3  
16:00Nivnice - Korycany 2:0  
16:00Sumice - Nedachlebice 1:4  
16:00Ujezdec-Tesov - Frystak 4:1  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
16:00Brusperk W - Medlanky W 1:0 (0:0, 1:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
16:00Aalborg - FC Copenhagen 1:0 (1:0, 0:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
16:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Klaksvik - HB Torshavn 3:1 (1:0, 2:1)
16:00TB Tvoroyri - AB Argir 0:1 (0:0, 0:1)
FinlandFinland: Veikkausliiga    
16:00Lahti - Mariehamn 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
16:00Eltersdorf - Kahl 8:3 (1:1, 7:2)
HungaryHungary: NB III - East    
16:00Balassagyarmat - Ozdi 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Cegledi - Debrecen II 4:3 (1:1, 3:2)
16:00Eger SE - Gyongyosi 2:1 (1:1, 1:0)
16:00ESMTK Budapest - DVTK II 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Hatvan - Fuzesgyarmati SK 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Jaszberenyi - Putnok 3:2 (1:1, 2:1)
16:00Senyo Carnifex - Debreceni EAC 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Tiszaujvaros - Tallya 4:2 (3:1, 1:1)
HungaryHungary: NB III - Centre    
16:00Dunaharaszti MTK - Dabas-Gyon 0:2 (0:1, 0:1)
16:00FC Dabas - Taksony 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Honved II - Kecskemeti TE 2:4 (0:4, 2:0)
16:00Ivancsa - Szentlorinc 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Kelen - Szekszardi 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Pecsi MFC - Rakosmenti KSK 6:0 (3:0, 3:0)
16:00Szabadkikoto - Monori 0:5 (0:5, 0:0)
HungaryHungary: NB III - West    
16:00Balatonlelle - Komaromi VSE 0:5 (0:2, 0:3)
16:00BKV Elore - Puskas Academy II 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Erdi - Menfocsanak 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Heviz - Papai Perutz 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Mosonmagyarovari TE - Bicskei 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Nagykanizsa - III. Keruleti TVE 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Sarvari - MOL Fehervar II 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Veszprem - Lipot 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
16:00Vis Artena - Turris 0:3 (0:3, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
16:00Francavilla - Bitonto 1:3 (0:3, 1:0)
16:00Gravina - A.C.D. Nardo 3:2 (2:0, 1:2)
16:00Nocerina - Val D'agri 3:1 (0:1, 3:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
16:00Castrovillari - Calcio Giugliano 4:0 (1:0, 3:0)
16:00Roccella - Corigliano 1:1 (0:1, 1:0)
KosovoKosovo: Superliga    
16:00Gjilani - Vushtrria 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Trepca 89 - Drenica 1:1 (1:0, 0:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
16:00Zalgiris 2 - Atmosfera 2:2 (1:1, 1:1)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
16:00Differdange - Ettelbruck 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Dudelange - Racing Luxembourg 3:3 (1:1, 2:2)
16:00Fola - Union Titus Petange 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Mondorf - Muhlenbach 3:0 (2:0, 1:0)
16:00UNA Strassen - Hostert 4:1 (3:1, 1:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
16:00Hodd - Vidar 3:1 (3:0, 0:1)
16:00Nardo - Sola 1:4 (1:2, 0:2)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
16:00Asker - Fram 0:2 (0:0, 0:2)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
16:00Spjelkavik - Stabaek 2 3:2 (1:1, 2:1)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
16:00Guairena FC - Fulgencio Yegros 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Independiente FBC - General Caballero JLM 1:1 (0:0, 1:1)
RussiaRussia: PFL - South    
16:00Krasnodar 3 - FK Anzi Makhackala 2:2 (1:2, 1:0)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
16:00Celtic W - Stirling University W 4:0  
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:00Linkoping City - Carlstad 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Nykopings - Sollentuna 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16:00Landskrona - Atvidabergs 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Ljungskile - Oskarshamns 9:0 (3:0, 6:0)
16:00Torns - Lunds 2:3 (0:2, 2:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
16:00Uddevalla - Tidaholm IFK 3:1 (2:0, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
16:00Basel - Lugano 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Luzern - Young Boys 2:2 (1:2, 1:0)
16:00Thun - Sion 0:1 (0:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
16:00Vaduz - Grasshoppers 2:2 (1:1, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
16:00Winterthur II - Tuggen 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
16:00Kirklarelispor - Inegolspor 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Manisa FK - Zonguldak 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Pendikspor - Sariyer 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
16:00Eyupspor - Kirsehir Belediyespor 0:2 (0:2, 0:0)
16:00Utas Usakspor - Kahramanmarasspor 1:0 (1:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
16:00Belediye Derince - Alemdag 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Turgutluspor - Fatsa Belediyespor 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
16:00Golcukspor - Altindag Bld. 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Halide E. - Soma Spor 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Karacabey Belediyespor - Pazarspor 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Modafenspor - Darica Genclerbirligi 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Muglaspor - Nazillispor 1:1 (0:1, 1:0)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk 0:4 (0:2, 0:2)
UkraineUkraine: Druha Liga    
16:00Obolon 2 - Veres-Rivne 0:4 (0:0, 0:4)
WorldWorld: Club Friendly Women    
16:00West Ham W - Tottenham W 1:2 (1:0, 0:2)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:15Rio Ave U23 - Vitoria Setubal U23 2:0 (0:0, 2:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
16:30GOSK Gabela - Igman K. 2:1 (0:0, 2:1)
16:30Hadzici - Zivinice 2:1 (0:1, 2:0)
16:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
16:30Ceske Budejovice - Zlin 2:0 (1:0, 1:0)
16:30Jablonec - Ostrava 2:1 (2:0, 0:1)
16:30Opava - Slavia Prague 1:1 (0:1, 1:0)
16:30Teplice - Karvina 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
16:30Krnov - Fulnek 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
16:30Rajecko - Bohunice 0:3 (0:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group A    
16:30Kunstat - Dobsice 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
16:30Hroznova Lhota - Dubnany 1:5  
16:30Milotice - Rakvice 1:2  
16:30Nikolcice - Rohatec 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
16:30Sokol Slavkov - Ludgerovice 0:1  
16:30Stepankovice - Vresina 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group B    
16:30Banik Albrechtice - TJ Dobratice 3:0  
16:30Libhost - Jistebnik 4:3  
16:30Smilovice - Dolni Lutyne 2:1  
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
16:30AS Vita Club - Mazembe 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Don Bosco - Maniema 2:2  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
16:30Dorogi - Haladas 1:1 (1:1, 0:0)
16:30Duna Aszfalt - MTK Budapest 0:3 (0:1, 0:2)
16:30Kazincbarcikai - Nyiregyhaza 2:2 (0:0, 2:2)
16:30Soroksar - Balmazujvaros Sport CAN.  
ItalyItaly: Serie D - Group G    
16:30Lanusei Calcio - Muravera 1:1 (1:1, 0:0)
MontenegroMontenegro: Druga Liga    
16:30Bokelj - Jedinstvo 1:1 (0:0, 1:1)
16:30Drezga - Decic 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Ibar - Jezero 3:1 (0:1, 3:0)
16:30Lovcen - Mornar Bar 1:1  
16:30Otrant - Arsenal Tivat 1:0 (1:0, 0:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
16:30Renova - Vardar 0:1 (0:0, 0:1)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
16:30Drita - FK Korab 3:1 (1:0, 2:1)
16:30FK Skopje - Pelister 2:1 (1:0, 1:1)
16:30Kit Go Pehchevo - Kozuv Gevgelija 1:1 (1:0, 0:1)
16:30Ohrid - KF Gostivar 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Pobeda - Belasica 0:3 (0:1, 0:2)
16:30Sasa - Pitu Guli 4:1 (3:0, 1:1)
16:30Tikves - Plackovica 3:1 (2:0, 1:1)
16:30Vardari Forino - Kadino Skopje 3:0 (1:0, 2:0)
16:30Vellazerimi - Labunishta 1:1 (0:0, 1:1)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
16:30Atyra - 2 de Mayo 2:1 (1:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
16:30Trebisov - Puchov 0:1 (0:1, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
16:30Malzenice - Crystal 1:2 (1:2, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:30Robres - Calamocha 0:2  
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16:30Gute - Lidingo IFK 3:3 (3:1, 0:2)
WorldWorld: Friendly International Women    
16:30Netherlands U19 W - Germany U19 W 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B    
16:35Defensores Unidos - Los Andes 1:1 (0:0, 1:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16:45Energetik-BGU - Shakhtyor Soligorsk 1:2 (1:2, 0:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
16:45CSKA Sofia - Levski Sofia 2:2 (0:2, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
16:45Vitesse - AZ Alkmaar 2:1 (1:1, 1:0)
16:45Willem II - Feyenoord 0:1 (0:0, 0:1)
AngolaAngola: Girabola    
17:00Progresso - C.R.D. Libolo 0:1  
ArgentinaArgentina: Primera B    
17:00Argentino de Quilmes - Justo Jose de Urquiza 0:0 (0:0, 0:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Altach - Sturm Graz 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Austria Vienna - Rapid Vienna 1:3 (1:1, 0:2)
17:00St. Polten - Hartberg 1:3 (0:2, 1:1)
AustriaAustria: Regionalliga West - Tyrol    
17:00Telfs - SC Imst 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Wacker Innsbruck (Am) - Kitzbuhel 0:2 (0:1, 0:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
17:00Neftci Baku - Sumqayit 2:1 (0:1, 2:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
17:00Bijelo Brdo - Orijent 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Croatia Zmijavci - Hajduk Split 2 0:1 (0:0, 0:1)
17:00NK Dinamo Zagreb 2 - Dragovoljac 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Varnsdorf - Usti nad Labem 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
17:00Mas Taborsko - Pribram B 5:0 (3:0, 2:0)
17:00Povltavska FA - Karlovy Vary 3:1 (3:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
17:00Zapy - Pardubice B 4:3 (2:3, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
17:00Myto - Marianske Lazne 4:2 (2:0, 2:2)
17:00Sedlcany - Hvezda Cheb 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
17:00Caslav - Dvur Kralove 2:3 PEN. (0:2, 2:0, 1:3)
17:00Hlinsko - Libis 4:1 (1:0, 3:1)
17:00Nymburk - Vysoke Myto 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
17:00Cernilov - Libcany 1:3 (1:2, 0:1)
17:00Cerveny Kostelec - Kostelec n. O. 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Chlumec nad Cidlinou B - Slavia HK 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Police nad Metuji - Novy Bydzov 0:6 (0:5, 0:1)
17:00Vrchlabi - Olympia HK 1901 2:1 (2:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
17:00Turnov - Skalice u C.Lipy 0:4 (0:1, 0:3)
17:00Visnova - Desna 4:2 (1:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
17:00Modra - Srbice 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
17:00Jankov - Drazice 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Junior Strakonice - TJ Osek 1:4 (1:1, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
17:00Ujezd nad Lesy - Podoli Praha 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
17:00Velim - Klicany 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
17:00Horni Redice - Hermanuv Mestec 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2)
17:00Lanskroun - Holice 3:5 (2:3, 1:2)
17:00Moravska Trebova - Svitavy 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Policka - Luze 3:4 (0:2, 3:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (HKK)    
17:00Broumov - Trebechovice p. O. 6:1  
17:00Ceska Skalice - Nepolisy 2:3 PEN.  
17:00Jaromer - Lokomotiva HK 2:0  
17:00Lazne Belohrad - Solnice 4:0  
17:00Nove Mesto n. Met. - Sobotka 1:4  
17:00Trutnov B - Nachod B 3:2  
17:00Tyniste n. Orl. - Velke Porici 4:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
17:00Kaplice - FC Semice 4:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
17:00Bernartice - Meteor Tabor 1:1  
17:00Chynov - Hluboka nad Vltavou 0:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
17:00Loket - Drmoul 1:2 PEN.  
17:00Skalna - EP Merklin 9:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PAK)    
17:00Jiskra 2008 - Prosec 0:2  
17:00Tunechody - Prelouc 1:4  
17:00Zamrsk - Tatenice 6:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
17:00Horni Pocernice - Dablice 3:3  
17:00Hrdlorezy - Sterboholy 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
17:00Predni Kopanina B - Zlichov 4:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
17:00Sokol Radnice - Zihle 7:1  
17:00Susice - Mochtin 3:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
17:00Zdice - SK Rakovnik B 0:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
17:00Mnichovohradistsky SK - Cesky Brod B 4:3 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group A    
17:00Kobylice - Zacler 3:2  
17:00Zeleznice - Stare Buky 1:2 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group B    
17:00Trebes B - Novy HK 4:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
17:00Hodkovice nad Mohelkou - Studenec 3:1  
17:00Smrzovka - Velke Hamry B 0:5  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
17:00Trebon W - Prague Raptors W 7:0 (1:0, 6:0)
FranceFrance: Ligue 1    
17:00Strasbourg - Monaco 2:2 (1:2, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
17:00Sand - Wurzburger FV 4:1 (3:0, 1:1)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00Ajka - Vac 5:1 (3:0, 2:1)
17:00Bekescsaba 1912 - Budafoki 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Csakvari - Siofok 2:1 (0:1, 2:0)
17:00Szolnoki MAV - Szeged 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
17:00Budoni - Arzachena 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
17:00Taranto - Brindisi 0:1 (0:0, 0:1)
LatviaLatvia: Latvian Cup    
17:00Riga FC - Tukums 2000 4:0 (2:0, 2:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
17:00FK Panevezys - Stumbras 3:0 AWA.  
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
17:00Tromsdalen - Ham-Kam 2:5 (0:1, 2:4)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
17:00Honefoss - Floya 3:1 (1:1, 2:0)
PolandPoland: Division 1    
17:00GKS Belchatow - Chrobry Glogow 1:2 (0:0, 1:2)
PolandPoland: Division 2    
17:00Elana Torun - Legionowo 4:1 (0:1, 4:0)
17:00Gryf Wejherowo - Bytovia Bytow 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
17:00Radomsko - Grodzisk M. 1:3 (0:0, 1:3)
PolandPoland: III Liga - Group II    
17:00Swit Skolwin - Nielba Wagrowiec 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
17:00Polonia Bytom - Piast Zmigrod 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
17:00Sandomierz - Hetman Zamosc 3:3 (1:2, 2:1)
17:00Sokol Sieniawa - Wisloka Debica 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
17:00Tondela - Santa Clara 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
17:00Mafra - Academica 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Oliveirense - SC Farense 0:1 (0:0, 0:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:00Camara de Lobos - GD Braganca 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Maritimo B - Chaves B 4:4 (3:3, 1:1)
17:00SC Praiense - Beira Mar 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Sporting Ideal - Oleiros 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
17:00FC Hermannstadt - Chindia Targoviste 2:1 (1:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
17:00Turnu Magurele - F. Constanta 2:0 (0:0, 2:0)
RussiaRussia: PFL - South    
17:00Maykop - Kuban 2:1 (1:1, 1:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
17:00FK Indjija - Proleter 1:2 (1:1, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
17:00Malacky - Tomasov 1:1 (0:1, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
17:00Cape Town City U21 - Golden Arrows U21 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
17:00Valencia - Mallorca 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Burgos CF - Alaves B 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Torrelavega - Vimenor 2:0 (1:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
17:00Skovde AIK - Kristianstads 4:0 (2:0, 2:0)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
17:00Varmbols - Sodertalje FK 4:2 (1:1, 3:1)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
17:00Etoile Sahel - Monastir 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
17:00Amedspor - Sancaktepe 1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Olympic Games Women    
17:00Equatorial Guinea W - D.R. Congo W WO.  
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
17:30ASFA Yennega - Sonabel Ouagadougou 0:1 (0:1, 0:0)
17:30USFA - AS Douanes 0:3  
EnglandEngland: Premier League    
17:30Arsenal - Tottenham 2:2 (1:2, 1:0)
FinlandFinland: Veikkausliiga    
17:30HJK - Rovaniemi 2:2 (1:1, 1:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group B    
17:30Tampere Utd - Jazz Pori 3:4 (3:2, 0:2)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
17:30Hercules - VIFK 1:1 (1:1, 0:0)
17:30PK-37 - KuFu-98 1:2 (1:1, 0:1)
17:30VPS 2 - OLS Oulu 1:2 (0:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30AlbinoLeffe - Pro Patria 1:1 (1:1, 0:0)
17:30Lecco - Pro Vercelli 2:0 (0:0, 2:0)
17:30Monza - Novara 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30Imolese - ArzignanoChiampo 0:0 (0:0, 0:0)
17:30L.R. Vicenza - Fermana 3:1 (1:1, 2:0)
17:30Ravenna - Reggiana 1:2 (0:0, 1:2)
17:30Sambenedettese - Triestina 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
17:30Bari - Viterbese 1:3 (0:1, 1:2)
17:30Bisceglie - Catanzaro 1:1 (1:0, 0:1)
17:30Casertana - Rende 2:0 (1:0, 1:0)
17:30Catania - Virtus Francavilla 2:1 (1:1, 1:0)
17:30Reggina - Cavese 5:1 (3:1, 2:0)
17:30Vibonese - Avellino 0:1 (0:0, 0:1)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
17:30Academie de FAD - Issia Wazi 3:1  
17:30SO Armee - ASI d'Abengourou 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Sporting Gagnoa - San Pedro 0:1  
LithuaniaLithuania: I Lyga    
17:30Stumbras 2 - Kupiskis CAN.  
MoroccoMorocco: Coupe du Trone    
17:30Dcheira - Olympique Khouribga 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 0:0, 4:3)
17:30Hoceima - IR Tanger 1:3 (0:2, 1:1)
17:30RAC Casablanca - Raja Beni Mellal 2:1 ET (1:0, 0:1, 1:0)
17:30Sportif Settat - Salmi 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 0:0, 3:4)
17:30TAS Casablanca - Kawkab Marrakech 3:1 ET (1:1, 0:0, 2:0)
17:30Union Touarga - Wydad Fes 3:2 ET (1:2, 1:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
17:30Traeff - Rommen SK 1:2 (0:0, 1:2)
PolandPoland: Ekstraklasa    
17:30Lech Poznan - Cracovia 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:30Bembibre - La Baneza 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:30CDFC Calzada - Berceo 0:2  
SwedenSweden: Allsvenskan    
17:30Hacken - Falkenbergs 4:1 (2:1, 2:0)
17:30Norrkoping - Hammarby 2:0 (1:0, 1:0)
SwedenSweden: Superettan    
17:30Dalkurd - Norrby 3:1 (0:1, 3:0)
17:30Trelleborgs - Vasteras SK 2:1 (2:0, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
17:30Giannina - Karaiskakis 2:1 (0:1, 2:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00Anderlecht - St. Liege 1:0 (1:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
18:00Varazdin - Gorica 1:3 (1:1, 0:2)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Ol. Nicosia - Doxa 1:1 (0:1, 1:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
18:00Midtjylland - Brondby 1:0 (1:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 1st Division    
18:00Vendsyssel - Hvidovre IF 1:0 (1:0, 0:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
18:00Santa Rita - Orense 1:1 (1:1, 0:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:00Levadia - Maardu 3:1 (3:1, 0:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
18:00Vikingur - IF Fuglafjordur 3:2 (1:2, 2:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
18:00Saburtalo Tbilisi - Chikhura 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:00Eintracht Frankfurt - Dusseldorf 2:1 (0:1, 2:0)
GreeceGreece: Super League    
18:00PAOK - Panionios 2:1 (1:0, 1:1)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
18:00Ferencvaros - DVTK 1:0 (1:0, 0:0)
HungaryHungary: NB III - Centre    
18:00Dunaujvaros PASE - Kozarmisleny SE 1:1 (0:1, 1:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
18:00Kopavogur - Vikingur Reykjavik 1:3 (0:1, 1:2)
18:00Vestmannaeyjar - Valur 2:1 (1:1, 1:0)
IsraelIsrael: Leumit League    
18:00Hap. Ramat Gan - Hapoel Umm al-Fahm 3:2 (0:1, 3:1)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Lazio - AS Roma 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
18:00Juve Stabia - Pisa 0:2 (0:1, 0:1)
18:00Pescara - Pordenone 4:2 (1:2, 3:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
18:00Latte Dolce - Torres 1:0 (1:0, 0:0)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
18:00Speranta Nisporeni - Petrocub 1:3 (0:2, 1:1)
NorwayNorway: Eliteserien    
18:00Lillestrom - Brann 1:3 (1:2, 0:1)
18:00Mjondalen - Molde 1:3 (0:1, 1:2)
18:00Ranheim - Kristiansund 1:2 (0:0, 1:2)
18:00Sarpsborg 08 - Viking 2:2 (1:0, 1:2)
18:00Tromso - Haugesund 2:2 (1:0, 1:2)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
18:00Aalesund - Jerv 4:0 (0:0, 4:0)
18:00Notodden - KFUM Oslo 1:1 (1:0, 0:1)
18:00Raufoss - Nest-Sotra 2:1 (0:1, 2:0)
18:00Ull/Kisa - Strommen 2:2 (1:1, 1:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
18:00Bryne - Arendal 2:1 (1:1, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
18:00Lyn - Lokomotiv Oslo 4:1 (3:0, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
18:00Lublin - Wolka Pelkinska 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
18:001º Dezembro - Esperanca de Lagos 3:0 (0:0, 3:0)
18:00Amarante - Felgueiras 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Amora - Alverca 0:2 (0:0, 0:2)
18:00Braga B - AD Fafe 2:1 (1:0, 1:1)
18:00Canelas 2010 - Pedras Rubras 3:1 (2:1, 1:0)
18:00Castro Daire - Figueirense 0:1 (0:0, 0:1)
18:00CDC Montalegre - Berco 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Coimbroes - Gondomar 4:2 (1:0, 3:2)
18:00Condeixa - Marinhense 3:3 (1:2, 2:1)
18:00Fabril do Barreiro - Louletano 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Leiria - Oliveira Hospital 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Loures - Aljustrelense 2:1 (0:1, 2:0)
18:00Lusitania FC - Arouca 4:1 (1:1, 3:0)
18:00Lusitano FCV - Leca 1:2 (1:1, 0:1)
18:00Lusitano GC - Montijo 2:2 (0:1, 2:1)
18:00Maria de Fonte - Vitoria Guimaraes B 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Merelinense - Cerveira 2:1 (1:1, 1:0)
18:00Olhanense - Real SC 3:2 (1:0, 2:2)
18:00Oriental - Armacenenses 3:4 (1:3, 2:1)
18:00Pedras Salgadas - Vizela 1:4 (0:3, 1:1)
18:00Pinhalnovense - Sintrense 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Sacavenense - Sintra 2:2 (0:1, 2:1)
18:00Santarem - Fatima 1:1 (1:1, 0:0)
18:00Sao Martinho - U. Madeira 4:0 (2:0, 2:0)
18:00SB Castelo Branco - Agueda 1:2 (1:1, 0:1)
18:00SC Espinho - SC Vila Real 5:0 (2:0, 3:0)
18:00SC Mirandela - AD Oliveirense 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Sertanense - Anadia 0:2 (0:2, 0:0)
18:00Valadares Gaia - Sanjoanense 1:4 (0:2, 1:2)
18:00Vitoria Sernache - Torreense 1:2 (0:1, 1:1)
RussiaRussia: Premier League    
18:00Spartak Moscow - Zenit 0:1 (0:1, 0:0)
RussiaRussia: PFL - South    
18:00Inter Cherkessk - SKA Rostov 1:0 (0:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
18:00Dun. Streda - Slovan Bratislava 5:2 (2:1, 3:1)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
18:00Celje - Rudar 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
18:00Gijon - Albacete 2:0 (0:0, 2:0)
18:00Lugo - Alcorcon 2:4 (1:2, 1:2)
18:00Rayo Vallecano - Dep. La Coruna 3:1 (2:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
18:00Coruxo FC - DUX Internacional de Madrid 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:00R. Union - Leonesa 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00Bergantinos - Arenteiro 0:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
18:00Praviano - Basico Urraca 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:00Cayon - Tropezon 1:1  
18:00Textil Escudo - Laredo 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:00UE Figueres - CE Manresa 0:2 (0:1, 0:1)
18:00Vilafranca - CE Europa 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:00Villarreal C - Olimpic Xativa 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
18:00Navalcarnero - Trival Valderas 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18:00Almazan - La Virgen 1:3  
18:00Atl. Tordesillas - Bupolsa 2:0  
18:00Becerril - Atl. Astorga 1:3  
18:00G. Segoviana - Mirandes B 3:1  
18:00Salamanca B - La Granja 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18:00Formentera - San Rafael 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:00Mar Menor - Huercal-Overa 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18:00CD Corellano - Fontellas 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Murchante - Pena 0:0  
18:00Pena Azagresa - Beti Kozkor 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18:00Calahorra B - Comillas 0:3 (0:1, 0:2)
18:00Casalarreina - Vianes 4:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
18:00Belchite 97 - Villanueva CF 1:1  
18:00Brea - Tamarite 2:0  
18:00Teruel - Zaragoza B 1:1 (1:1, 0:0)
18:00Utebo FC - Fraga 1:1  
WorldWorld: Arab Club Champions Cup    
18:00Al Jaish - Nouadhibou 1:1 (1:0, 0:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
18:00Chile W - Brazil W 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:4)
ArgentinaArgentina: Superliga    
18:15Newells Old Boys - Huracan 4:1 (2:1, 2:0)
18:15Talleres Cordoba - Aldosivi 2:1 (2:1, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
18:15AEL Larissa - Olympiacos Piraeus 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
18:15Famalicao U23 - Sporting U23 1:5 (1:2, 0:3)
TurkeyTurkey: Super Lig    
18:15Genclerbirligi - Basaksehir 1:2 (1:0, 0:2)
18:15Sivasspor - Gaziantep 1:1 (0:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
18:15Giresunspor - Hatayspor 2:2 (1:0, 1:2)
18:15Karagumruk - Menemenspor 1:1 (0:0, 1:1)
ChileChile: Primera Division    
18:30U. De Concepcion - Palestino 0:0 (0:0, 0:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
18:30Nouakchott King's - Police 1:1  
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:30Guijuelo - Barakaldo 1:2 (0:2, 1:0)
18:30Izarra - Leioa 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:30Orihuela - Prat 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
18:30Murcia - Algeciras 1:1 (1:1, 0:0)
18:30Yeclano - Cadiz CF B 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:30Barco - Alondras 0:2  
18:30Pontes - Arzua 2:3 (1:2, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:30CD Barquereno - UC Cartes 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:30SD Deusto - Basconia 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:30Castelldefels - Reus Deportiu 3:0 AWA.  
18:30UE Sants - Peralada 4:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:30Novelda CF - Eldense 0:3  
18:30Saguntino - Beniganim 5:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
18:30Moratalaz - Carabanchel 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:30Ecija - Coria C.F. 0:3 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:30EG El Palmar CF - Mazarron CF 2:1  
18:30Lorca Deportiva - Aguilas FC 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18:30Alfaro - Arnedo 0:1  
18:30CCD Alberite - Villegas 1:0  
UkraineUkraine: Premier League    
18:30FK Zorya Luhansk - Dyn. Kyiv 2:2 (1:2, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
18:45FC Minsk - BATE 3:2 (3:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
18:45Motril - Jaen 2:1  
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:50H. Beer Sheva - Hapoel Hadera 3:0 (1:0, 2:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
19:00Partizani - Flamurtari 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Skenderbeu - Bylis 0:3 (0:2, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
19:00CDJU Gualeguaychu - Central Norte 1:1 (1:0, 0:1)
19:00San Martin Formosa - Gimnasia E.R. 2:1 (1:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera B    
19:00Almirante Brown - Tristan Suarez 0:0 (0:0, 0:0)
19:00Talleres (R.E) - Flandria 1:1 (0:0, 1:1)
19:00UAI Urquiza - San Telmo 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera C    
19:00Club Lujan - Leandro N. Alem 1:2 (0:0, 1:2)
19:00San Martin Burzaco - Argentino de Merlo 0:2 (0:1, 0:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
19:00Sabail - Qarabag 0:4 (0:2, 0:2)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
19:00Cartagines - Alajuelense 0:4 (0:2, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
19:00Sparta Prague - Sigma Olomouc 3:3 (1:2, 2:1)
GreeceGreece: Super League    
19:00Lamia - Atromitos 2:2 (1:1, 1:1)
GreeceGreece: Greek Cup    
19:00Karitsa - Panserraikos 1:2 (0:1, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:00Comunicaciones - Iztapa 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Sanarate - Municipal 0:1 (0:1, 0:0)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
19:00Gyirmot - Budaorsi SC 1:0 (0:0, 1:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
19:00KR Reykjavik - Akranes 2:0 (1:0, 1:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:00H. Raanana - Beitar Jerusalem 2:1 (1:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX    
19:00U.N.A.M.- Pumas - Toluca 2:1 (0:0, 2:1)
MexicoMexico: Ascenso MX    
19:00Celaya - Correcaminos 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
19:00Puszcza - Stal Mielec 0:1 (0:1, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
19:00Trencin - Nitra 2:2 (2:0, 0:2)
SpainSpain: LaLiga    
19:00Atl. Madrid - Eibar 3:2 (1:2, 2:0)
19:00Espanyol - Granada CF 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: LaLiga2    
19:00Girona - Malaga 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
19:00Logrones - Haro Deportivo 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
19:00Barcelona B - Gimnastic 2:2 (1:1, 1:1)
19:00Levante B - Sabadell 1:2 (1:1, 0:1)
19:00Lleida - La Nucia 0:2 (0:2, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
19:00Linense - UCAM Murcia 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Sanluqueno - Merida AD 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
19:00Compostela - Somozas 3:0 (0:0, 3:0)
19:00Estradense - Paiosaco 1:0 (0:0, 1:0)
19:00Rapido de Bouzas - CD Choco 0:1  
19:00UD Ourense - Arosa SC 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
19:00Cerdanyola - San Cristobal CP 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Granollers - Sant Andreu 1:1  
19:00Terrassa - Banyoles 3:1 (1:1, 2:0)
19:00Vilassar de Mar - L Hospitalet 2:2 (0:0, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
19:00Alcoyano - Recambios Colon 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
19:00Almeria B - Loja 4:0  
19:00CD Torreperogil - Torredonjimeno 3:1 (1:1, 2:0)
19:00Huetor Tajar - CP Almeria 1:2 (1:2, 0:0)
19:00Mancha - Alhaurin 1:2 (0:1, 1:1)
19:00Velez - El Ejido 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
19:00Antoniano - Arcos CF 2:0 (0:0, 2:0)
19:00CD Gerena - Sevilla FC C 0:0  
19:00Los Barrios - Betis B 0:0 (0:0, 0:0)
19:00Pozoblanco - Ciudad de Lucena 0:1 (0:0, 0:1)
19:00Puente Genil - Conil 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Xerez CD - Lebrijana 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
19:00Portmany - Ibiza Islas Pitiusas 1:3 (0:2, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
19:00Deportiva Minera - CAP Ciudad de Murcia 3:0 (1:0, 2:0)
19:00Muleno - Minerva 2:2 (1:1, 1:1)
19:00Plus Ultra - Olimpico de Totana 1:0 (0:0, 1:0)
19:00Pulpileno - UCAM Murcia B 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
19:00Aceuchal - Moralo 0:1 (0:0, 0:1)
19:00Diocesano - Extremadura UD B 0:1 (0:0, 0:1)
19:00Jerez CF - CD Coria 0:1  
19:00Llerenense - Azuaga 1:1 (1:0, 0:1)
19:00Villanovense - Olivenza 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
19:00Pradejon - Calasancio 4:0 (3:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
19:00Atletico Monzon - Valdefierro 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
19:00Almagro - Illescas 1:0 (0:0, 1:0)
19:00La Roda - Quintanar 1:1 (0:1, 1:0)
19:00Madridejos - Toledo 1:2 (1:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
19:00Afjet Afyonspor - Hacettepe 4:1 (1:1, 3:0)
19:00Tarsus - H.Trabzon 1:3 (1:0, 0:3)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
19:00Sakaryaspor - Ergene Velimese 2:3 (1:1, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
19:001928 Bucaspor - Cankaya FK 4:2 (3:1, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
19:00Fethiyespor - Erokspor 3:0 (1:0, 2:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
19:05Grecia - Guadalupe 2:1 (0:0, 2:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
19:15Academico Viseu - Covilha 1:3 (1:1, 0:2)
19:15Chaves - Penafiel 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
19:15Binefar - CF Illueca 0:1  
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
19:30Estudiantes Rio Cuarto - Ind. Rivadavia 3:1 (0:1, 3:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
19:30Douglas Haig - Chaco For Ever 0:2 (0:0, 0:2)
19:30Ferro Gen. Pico - Cipolletti 1:1 (1:1, 0:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
19:30Botev Vratsa - Ludogorets 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
19:30FC Porto - Vitoria Guimaraes 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
19:30Castellon - Valencia B 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
19:30Don Benito - Cartagena 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
19:30CD Utrera - Cordoba B 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
19:30Alcudia - Poblense 1:2  
WorldWorld: Friendly International Women    
19:30Spain U19 W - Italy U19 W 2:1 (2:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
19:45Deportivo Madryn - Camioneros Buenos Aires 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
19:45Hercules - Villarreal B 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
19:45Barbastro - San Juan Zaragoza 0:1  
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
20:00Huracan Las Heras - Juventud Unida Universitario 1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Gent - Cercle Brugge KSV 3:2 (3:1, 0:1)
20:00Waregem - Antwerp 2:0 (2:0, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
20:00Borac Banja Luka - Celik Zenica 3:1 (2:1, 1:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
20:00Rijeka - Zapresic 1:1 (1:1, 0:0)
EgyptEgypt: Egypt Cup    
20:00Zamalek - Al Ittihad 1:0 ET (0:0, 0:0, 1:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
20:00NSI Runavik - Streymur 3:0 (2:0, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:00Santa Lucia - Antigua 0:0 (0:0, 0:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
20:00Tanda - SOL 0:2  
MoroccoMorocco: Coupe du Trone    
20:00FUS Rabat - Mouloudia Oujda 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:00Waalwijk - PSV 1:3 (1:0, 0:3)
NorwayNorway: Eliteserien    
20:00Valerenga - Rosenborg 1:1 (0:0, 1:1)
PeruPeru: Liga 2    
20:00Santos FC - Sport Loreto 3:0 (1:0, 2:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
20:00Legia - Rakow 3:1 (2:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
20:00FCSB - Viitorul Constanta 2:1 (1:1, 1:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
20:00Cukaricki - Radnicki Nis 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Mladost - Javor 3:3 (1:1, 2:2)
20:00Napredak - Rad Beograd 4:0 (1:0, 3:0)
20:00Partizan - TSC Backa Topola 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
20:00Ponferradina - Tenerife 4:0 (1:0, 3:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
20:00Recreativo Huelva - CF Talavera 3:1 (0:1, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
20:00Huetor Vega - Maracena 0:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
20:00Montijo - RCP Valverdeno 2:1 (0:0, 2:1)
UruguayUruguay: Primera Division    
20:00Danubio - River Plate 0:1 (0:0, 0:1)
20:00Nacional - Penarol 3:0 (2:0, 1:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
20:10Domzale - Maribor 0:1 (0:1, 0:0)
CanadaCanada: U Sports    
20:15Brock - Windsor 2:1 (0:0, 2:1)
20:15UOIT - Carleton 1:2 (1:2, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
20:15Molinos El Pirata - Carlos Mannucci 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
20:30Asteras Tripolis - AEK Athens FC 2:3 (1:1, 1:2)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
20:30JAHE - Medine 0:2  
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
20:30Ovetense FC - 3 de Febrero 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
20:30UP Plasencia - Valdivia 3:1  
ItalyItaly: Serie A    
20:45Atalanta - Torino 2:3 (1:1, 1:2)
20:45Cagliari - Inter 1:2 (0:1, 1:1)
20:45Genoa - Fiorentina 2:1 (1:0, 1:1)
20:45Lecce - Verona 0:1 (0:0, 0:1)
20:45Sassuolo - Sampdoria 4:1 (3:0, 1:1)
20:45Udinese - Parma 1:3 (1:1, 0:2)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
20:45Fernando de la Mora - RI 3 Corrales 2:2 (1:1, 1:1)
20:45Sportivo Iteno - Deportivo Caaguazu 3:0 (1:0, 2:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
20:45Fenerbahce - Trabzonspor 1:1 (1:1, 0:0)
20:45Yeni Malatyaspor - Alanyaspor 2:3 (0:3, 2:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
20:45Adana Demirspor - Keciorengucu 0:0 (0:0, 0:0)
20:45Eskisehirspor - Bursaspor 0:2 (0:0, 0:2)
BrazilBrazil: Serie A    
21:00Flamengo RJ - Palmeiras 3:0 (2:0, 1:0)
21:00Fortaleza - Goias 2:0 (1:0, 1:0)
CanadaCanada: U Sports    
21:00Algoma - Western 1:5  
21:00Laurier - McMaster 0:2 (0:1, 0:1)
ChileChile: Primera Division    
21:00Antofagasta - U. Catolica 1:2 (1:1, 0:1)
ChileChile: Primera B    
21:00Deportes Temuco - S. Morning 0:0 (0:0, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila Women    
21:00Santa Fe W - Millonarios W 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 0:0, 1:3)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00Liberia - Barrio Mexico      
21:00Municipal Garabito - CS Uruguay      
21:00Puntarenas FC - Santa Rosa 3:1  
21:00Santa Ana - Municipal Turrialba 1:1  
EcuadorEcuador: Liga Pro    
21:00Olmedo - Delfin 2:2 (1:1, 1:1)
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Marseille - St Etienne 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Frosinone - Ascoli 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: LaLiga    
21:00Villarreal - Real Madrid 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Cadiz CF - Extremadura UD 2:1 (1:0, 1:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:00Dynamo Puerto - Vinotinto 0:1 (0:0, 0:1)
21:00Fundacion AIFI - Universidad Central 1:2 (1:0, 0:2)
CanadaCanada: U Sports    
21:15Guelph - Waterloo 4:1 (4:1, 0:0)
21:15Laurentian - Trent 2:1 (2:1, 0:0)
21:15Queens - Toronto 2:3 (1:2, 1:1)
21:15RMC - Ryerson 1:5 (1:4, 0:1)
IcelandIceland: Pepsideild    
21:15Breidablik - Fylkir 4:3 (3:0, 1:3)
BoliviaBolivia: Nacional B    
21:30Nacional Senac - Tomayapo 1:1  
21:30Santa Cruz - Mariscal Sucre 2:0 (1:0, 1:0)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:30El Vigia - Frontera 3:1 (2:0, 1:1)
21:30Petare - Libertador 1:0 (0:0, 1:0)
21:30Petroleros de Anzoategui - Angostura 1:2 (0:1, 1:1)
21:30Urena - Local Andina 0:0 (0:0, 0:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
22:00USM Alger - Mlila 3:2 (1:1, 2:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
22:00River Plate - Boca Juniors 0:0 (0:0, 0:0)
CanadaCanada: U Sports    
22:00Thompson Rivers - Victoria 5:0 (2:0, 3:0)
22:00UNBC - UFV 1:3 (0:1, 1:2)
ChileChile: Primera B    
22:00Rangers - La Serena 0:0 (0:0, 0:0)
22:00Valdivia - S. Wanderers 0:1 (0:1, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila Women    
22:00Ind. Medellin W - Cortulua W 3:1  
HaitiHaiti: Championnat National    
22:00America des Cayes - Racing des Gonaives 6:2 (3:1, 3:1)
22:00Arcahaie - Cavaly 0:0 (0:0, 0:0)
22:00Triomphe Liancourt - Mirebalais 0:0 (0:0, 0:0)
MoroccoMorocco: Coupe du Trone    
22:00Moghreb Tetouan - Chabab Mohammedia 1:0 (1:0, 0:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
22:00San Lorenzo - Sol de America 1:2 (1:1, 0:1)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
22:00Sportivo Trinidense - Rubio Nu 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
22:00Braga - Benfica 0:4 (0:1, 0:3)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00AC Lala FC - Metropolitanos 1:0 (1:0, 0:0)
22:00Atl. Venezuela - Zamora 0:2 (0:1, 0:1)
22:00Estudiantes Merida - Trujillanos 1:2 (0:1, 1:1)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
22:30Atletico F.C. - Valledupar 0:0 (0:0, 0:0)
22:30Cortulua - Bogota 1:0 (0:0, 1:0)
22:30Real San Andres - Barranquilla 1:0 (0:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
22:30Atl. Porteno - Gualaceo 1:0 (0:0, 1:0)
JamaicaJamaica: Premier League    
22:30UWI - Tivoli 4:0 (1:0, 3:0)
PeruPeru: Liga 2    
22:30Comerciantes Unidos - Los Caimanes 2:1 (1:1, 1:0)
22:30Santa Rosa - Huaral 2:2 (1:2, 1:0)
BrazilBrazil: Serie C    
23:00Paysandu PA - Nautico 0:0 (0:0, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
23:00Dep. Cali - Dep. Pasto 3:1 (3:0, 0:1)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00ADR Jicaral - Santos DG 1:1 (0:1, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
23:00Deportivo Mixco - Malacateco 3:1 (0:0, 3:1)
JamaicaJamaica: Premier League    
23:00Mount Pleasant - Harbour View 1:2 (0:0, 1:2)
PanamaPanama: LPF    
23:00Arabe Unido - Miguelito 0:0 (0:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
23:00Dep. Municipal - Alianza Lima 2:2 (0:1, 2:1)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
23:00Caracas - Zulia 1:2 (1:2, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
23:15Emelec - Guayaquil City 2:1 (0:0, 2:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:15Independiente F.C. - Santa Tecla 0:5 (0:1, 0:4)
ChileChile: Primera Division    
23:30O'Higgins - Huachipato 0:3 (0:2, 0:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:30Aguila - Municipal Limeno 2:3 (1:2, 1:1)
23:30FAS - 11 Deportivo 2:2 (1:1, 1:1)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
23:30Real de Minas - Olimpia 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Serie A    
02.09.2019
00:00Corinthians - Atletico-MG 1:0 (0:0, 1:0)
00:00Cruzeiro - Vasco 1:0 (0:0, 1:0)
CanadaCanada: U Sports    
02.09.2019
00:00Mount Royal - Lethbridge 3:1 (2:0, 1:1)
00:00UBC Okanagan - UBC 2:0 (1:0, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
02.09.2019
00:00Santa Fe - Ind. Medellin 2:0 (1:0, 1:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
02.09.2019
00:00Cosmopolites - Violette 0:1  
00:00Fica - Don Bosco 1:2  
HondurasHonduras: Liga Nacional    
02.09.2019
00:00Motagua - Marathon 1:0 (1:0, 0:0)
00:00Platense - Real Sociedad 1:1 (1:1, 0:0)
JamaicaJamaica: Premier League    
02.09.2019
00:00Cavalier - Dunbeholden 3:1 (1:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX    
02.09.2019
00:00Queretaro - Puebla 1:1 (1:0, 0:1)
USAUSA: USL Championship    
02.09.2019
00:00Bethlehem - Sporting Kansas City 2 2:0 (1:0, 1:0)
00:00New Mexico - Orange County SC 0:2 (0:0, 0:2)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
02.09.2019
00:00Monagas - Puerto Cabello 1:1 (1:0, 0:1)
WorldWorld: Friendly International    
02.09.2019
00:00Belize - Saint Vincent and the Grenadines 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
02.09.2019
00:30Villa Dalmine - Almagro 1:1 (1:1, 0:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
02.09.2019
00:30Guarani - Diaz 5:0 (0:0, 5:0)
USAUSA: MLS    
02.09.2019
00:30Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 4:3 (1:0, 3:3)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
02.09.2019
01:00Bucaramanga - Junior 0:0 (0:0, 0:0)
01:00Huila - Deportes Tolima 0:1 (0:0, 0:1)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
02.09.2019
01:00Cartagena - Llaneros 3:0 (2:0, 1:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
02.09.2019
01:00Baltimore - Capoise 0:0 (0:0, 0:0)
PanamaPanama: LPF    
02.09.2019
01:00Costa del Este - Chiriqui 1:0 (0:0, 1:0)
01:00Tauro - Independiente 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: USL League One    
02.09.2019
01:00North Texas - Toronto FC II 2:0 (0:0, 2:0)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
02.09.2019
01:30CA Mitre - San Martin S.J. 0:1 (0:0, 0:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
02.09.2019
01:30Destroyers - Blooming 2:4 (0:1, 2:3)
BoliviaBolivia: Nacional B    
02.09.2019
01:30Universitario Beni - San Joaquin 3:2  
EcuadorEcuador: Liga Pro    
02.09.2019
01:30LDU Quito - EL Nacional 2:0 (1:0, 1:0)
CanadaCanada: CSL    
02.09.2019
02:00Scarborough B. - Hamilton City 2:0 (2:0, 0:0)
CanadaCanada: U Sports    
02.09.2019
02:00Calgary - Saskatchewan 2:1 (0:1, 2:0)
ChileChile: Primera Division    
02.09.2019
02:00Colo Colo - Cobresal 0:2 (0:1, 0:1)
JamaicaJamaica: Premier League    
02.09.2019
02:00Arnett Gardens - Humble Lions 1:3 (1:1, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX    
02.09.2019
02:00Juarez - Monterrey 1:0 (1:0, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02.09.2019
02:00Sabanas - Jalapa 3:0 (0:0, 3:0)
USAUSA: USL Championship    
02.09.2019
02:30Austin Bold - Rio Grande 3:0 (1:0, 2:0)
02:30Saint Louis FC - Hartford Athletic 3:2 (2:1, 1:1)
CanadaCanada: CSL    
02.09.2019
03:00Ukraine United - Vorkuta 0:3  
ColombiaColombia: Liga Aguila    
02.09.2019
03:00Atl. Nacional - Millonarios 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: MLS    
02.09.2019
04:30Los Angeles FC - Minnesota United 0:2 (0:2, 0:0)