Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
BrazilBrazil: Serie C    
00:00Juventude - Volta Redonda 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: USL League Two    
01:00Seacoast Utd Phantoms - Portland Phoenix 1:3 (1:0, 0:3)
01:30Discoveries - Dalton 1:4 (1:1, 0:3)
01:30Western Mass Pioneers - AC Connecticut 4:0 (3:0, 1:0)
02:00Corpus Christi FC - Brazos Valley Cavalry 0:1 (0:1, 0:0)
02:00Mississippi Brilla - Houston FC 3:1 (2:1, 1:0)
02:00WSA Winnipeg - Thunder Bay Chill 1:2 (0:2, 1:0)
South AmericaSouth America: Copa América    
02:30Brazil - Bolivia 3:0 (0:0, 3:0)
CanadaCanada: CSL    
03:00Serbian W. E. - Waterloo 2:1  
USAUSA: USL League Two    
03:30Park City - Colorado Pride Switchbacks U23 0:2 (0:0, 0:2)
04:00Breakers FC - Southern California 2:2 (1:1, 1:1)
04:00TSS Rovers - Lane United 1:1 (1:0, 0:1)
04:30Seattle U23 - Portland U23 0:0 (0:0, 0:0)
JapanJapan: J3 League    
05:00Fujieda MYFC - Toyama 1:2  
05:00Kamatamare - YSCC 3:0  
05:00Kumamoto - FC Tokyo U23 1:2  
05:00Sagamihara - G-Osaka U23 1:0  
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
06:30Lambton J. - Newcastle Olympic 2:0 (2:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
07:15Glenorchy Knights - Devonport 2:5 (2:3, 0:2)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
07:30Adelaide Raiders - Campbelltown City 2:5 (0:1, 2:4)
07:30Adelaide U21 - Adelaide City 2:2 (2:1, 0:1)
07:30Croydon Kings - Para 0:0 (0:0, 0:0)
07:30NE Metrostars - South Adelaide 3:3 (2:1, 1:2)
07:30West Adelaide - Blue Eagles 1:1 (1:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
08:30Clarence Zebras - South Hobart 1:6 (0:2, 1:4)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
09:00Broadmeadow - Lake Macquarie 2:0 (1:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:00Peninsula - Brisbane U21 3:2 (2:0, 1:2)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
09:00Bentleigh Greens - Melbourne Knights 4:0 (1:0, 3:0)
ChinaChina: Jia League    
09:30Heilongjiang Lava - Meizhou Hakka 2:1 (2:1, 0:0)
ChinaChina: Yi League    
09:30Dalian Chanjoy - Inner Mongolia 4:0 (0:0, 4:0)
09:30Jiangsu Yancheng - Baoding Yingli Yitong 0:0 (0:0, 0:0)
09:30Qingdao Red Lions - Beijing Technology 1:2 (1:1, 0:1)
09:30Yanbian Beiguo - Shanxi Xindu 5:0 (2:0, 3:0)
PhilippinesPhilippines: PFL    
09:30Stallion - Mendiola FC 1991 6:1 (2:1, 4:0)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
10:00Altona Magic - Dandenong Thunder 3:2 (0:2, 3:0)
10:00Heidelberg Utd - Hume City 1:2 (1:0, 0:2)
10:00Port Melbourne Sharks - Pascoe Vale 4:0 (2:0, 2:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10:00Bayside - Albany Creek 1:2 (0:0, 1:2)
10:00Brisbane K. - Univ. of Queensland 2:2 (0:0, 2:2)
ChinaChina: Jia League    
10:00Xinjiang Tianshan - Sichuan Annapurna 3:0 (0:0, 3:0)
ChinaChina: Yi League    
10:00Guangxi Baoyun - Sichuan Jiuniu 0:2  
10:00Hebei Elite - Taizhou Yuanda 2:2 (2:1, 0:1)
10:00Lhasa Chengtou - Hubei Chufeng Heli 0:0 (0:0, 0:0)
10:00Xian Daxing Chongde - Jilin Baijia 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
10:00Polanka nad Odrou - Lok.Petrovice 6:0 (2:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
10:00Hluk - Stitna nad Vlari 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
10:00Sapeli Polna - Sperice 2:3 (0:1, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:00Horni Jiretin - Krupka 2:1 (1:1, 1:0)
10:00Steti - Srbice 3:2 (0:2, 3:0)
PhilippinesPhilippines: PFL    
10:00Kaya - Global FC 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:15Admira Prague - Prestice 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Libis - Brandys n. Labem 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 5:6)
10:15Tatran Rakovnik - Meteor Prague 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
10:15Bridlicna - Haj ve Slezsku 3:3 (3:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
10:15Luhacovice - Morkovice 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:15CAFC - Zizkov B 2:1 (1:1, 1:0)
10:15Podoli Praha - Ujezd Prague 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:15Hrebec - Kutna Hora 3:4 (1:1, 2:3)
10:15Klicany - Povltavska FA B 5:0 (2:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:15Benesov - Prevysov 2:3 (2:1, 0:2)
10:15Olympia Radotin - Vysehrad 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 5:3)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
10:30Sutherland Sharks - Blacktown City 2:1 (1:0, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10:30Brisbane City - Moreton Bay Utd 2:2 (1:1, 1:1)
CambodiaCambodia: C-League    
10:30Electricite Du Cambodge - Phnom Penh Crown 0:5 (0:2, 0:3)
10:30Sports Academy - NagaWorld 0:3  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:30Jindrichuv Hradec - Doubravka 2:1 (0:1, 2:0)
10:30Klatovy - Aritma Prague 0:3 (0:3, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:30Hostoun - Motorlet Prague 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 7:8)
10:30Mostecky FK - Zbuzany 3:5 (1:3, 2:2)
10:30Nymburk - Chomutov 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
10:30Mutenice - Kurim 1:2 (1:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:30Admira Prague B - Motorlet Prague B 0:3 (0:2, 0:1)
10:30Hostivar - Dukla JM 2:2 (2:2, 0:0)
10:30Kralovice - Branik 2:1 (0:1, 2:0)
10:30Predni Kopanina - US Prague 4:2 (2:0, 2:2)
10:30Treboradice - Tempo Prague 6:0 (2:0, 4:0)
10:30Vrsovice - Vysehrad B 5:7 (1:7, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
10:30Horni Slavkov - Hvezda Cheb 5:0 (1:0, 4:0)
10:30Nova Role - Lomnice 4:2 (3:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
10:30Velke Losiny - Litovel 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:30Kraluv Dvur - Jirny CAN.  
WorldWorld: Club Friendly    
10:30Plzen - Domazlice 5:2 (3:0, 2:2)
10:30Wisla Plock - Elana Torun CAN.  
MalaysiaMalaysia: Premier League    
10:45Sarawak Utd. - Penang 1:3 (0:0, 1:3)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
11:00Druitt Town Rangers - Rockdale City Suns 2:0 (2:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
11:00Gold Coast - Brisbane Strikers 1:4 (0:1, 1:3)
11:00Magpies Crusaders - SWQ Thunder 2:2 (1:0, 1:2)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
11:00North Pine - Acacia Ridge 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
11:00Teplice W - Caslav W 1:5  
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
11:00Gagra - Telavi 1:0  
JapanJapan: J1 League    
11:00Shimizu - Yokohama M. 3:2 (0:1, 3:1)
JapanJapan: J2 League    
11:00Chiba - Kagoshima Utd 2:1 (0:0, 2:1)
11:00Kanazawa - Ehime 0:0 (0:0, 0:0)
11:00Kofu - Verdy 0:2 (0:1, 0:1)
11:00Omiya Ardija - Gifu 2:1 (1:1, 1:0)
11:00Yokohama - Tokushima 1:2 (0:1, 1:1)
MyanmarMyanmar: National League    
11:00Hantharwady Utd - Yadanarbon 0:0 (0:0, 0:0)
11:00Shan Utd - Chinland 1:1 (0:0, 1:1)
11:00Southern Myanmar - Ayeyawady 0:4 (0:3, 0:1)
11:30Zwekapin Utd - Sagaing 2:2 (2:0, 0:2)
SingaporeSingapore: Premier League    
11:30Albirex Niigata - Tampines 3:1 (2:0, 1:1)
11:30Lion City - Warriors 4:4 (1:2, 3:2)
BangladeshBangladesh: Premier League    
12:00Abahani Limited - Rahmatgonj MFS 5:2 (4:0, 1:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:00BATE 2 - Sachter Soligorsk 2 0:0  
12:00Brest 2 - FC Gomel 2 1:0  
12:00Din. Minsk 2 - Energetik-BGU 2 1:1  
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Maardu - Flora 3:8 (0:3, 3:5)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00Levadia U21 - Elva 1:2 (1:2, 0:0)
12:00Tallinna Kalev U21 - Parnu JK Vaprus 4:2 (2:2, 2:0)
JapanJapan: J1 League    
12:00FC Tokyo - Kobe 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Iwata - G-Osaka 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Oita - Nagoya 1:1 (1:0, 0:1)
12:00Urawa - Sagan Tosu 2:1 (1:1, 1:0)
12:00Yamaga - Vegalta Sendai 0:1 (0:1, 0:0)
JapanJapan: J2 League    
12:00Albirex Niigata - Tochigi 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Kyoto - Ryukyu 2:2 (1:1, 1:1)
12:00Montedio Yamagata - Mito 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Okayama - Renofa Yamaguchi 1:1 (0:0, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
12:00Shakhtar Bulat - FK Kyran 1:1 (1:0, 0:1)
12:00Zhetysu 2 - Ekibastuz 1:0 (0:0, 1:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
12:00Nevezis Kedainiai - Banga 0:0 (0:0, 0:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
12:00Egersunds - Hodd 5:1 (2:0, 3:1)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
12:00Incheon - Jeonbuk 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Seongnam - Gyeongnam 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Ulsan Hyundai - Pohang 1:0 (1:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
12:00Daejeon - Ansan Greeners 1:3 (1:0, 0:3)
12:00Suwon City - Asan 2:0 (1:0, 1:0)
VietnamVietnam: V.League 1    
12:00Nam Dinh - Da Nang 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
12:15SK Krumvir - Svratka Brno 4:1 (2:1, 2:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
12:30Daegu - Gangwon 2:2 (1:2, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
12:30Qviding - Halmia 5:0 (3:0, 2:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
12:45Suphanburi - Samut Prakan City 0:1 (0:1, 0:0)
CambodiaCambodia: C-League    
13:00National Defense - Svay Rieng 1:2 (0:2, 1:0)
ChinaChina: Yi League    
13:00Hangzhou Wuyue - Suzhou Dongwu 0:3 (0:1, 0:2)
13:00Nanjing Shaye - Hunan Billows 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Shenyang Urban FC - Qingdao Jonoon 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
13:00Velvary - Dobrovice 1:3 (1:2, 0:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
13:00Siauliai FA - Dziugas Telsiai 1:0 (1:0, 0:0)
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
13:00TC Sports Club - Victory 4:0 (3:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
13:00Viking 2 - Storm BK 3:1 (1:0, 2:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
13:00Valdres - Djerv 1919 1:10 (0:2, 1:8)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
13:00Newroz - Assyriska IF 1:3 (0:0, 1:3)
ThailandThailand: Thai League 1    
13:00Trat FC - Sukhothai 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
13:00Estonia W - Lithuania W 0:2 (0:0, 0:2)
ChinaChina: Jia League    
13:30Guizhou Zhicheng - Shijiazhuang 2:1 (1:1, 1:0)
13:30Nantong Zhiyun - Zhejiang Greentown 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Qingdao Huanghai - Beijing EG 1:3 (1:1, 0:2)
13:30Shanghai Shenxin - Nei Mongol 0:1 (0:1, 0:0)
ChinaChina: Yi League    
13:30Chengdu Better City - Yunnan Kunlu 1:0 (1:0, 0:0)
13:30Fujian Tianxin - Jiangxi Liansheng 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Kunshan - Zhejiang Yiteng 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Wuhan Three Towns - Shenzhen Pengcheng 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Zibo Cuju - Yinchuan 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
13:30Horky nad Jizerou - Benatky n. Jiz. 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
13:30Namest n. Oslavou - HFK Trebic 2:2 (2:2, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
13:30Vinbergs - Eslovs 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Friendly International    
13:30Indonesia - Vanuatu 6:0 (2:0, 4:0)
WorldWorld: Toulon Tournament    
13:30Mexico U22 - Ireland U21 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:3)
ChinaChina: Super League    
13:35Guangzhou R&F - Wuhan Zall 3:4 (2:1, 1:3)
13:35Hebei - Dalian Pro 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
14:00Ostra - Sous 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Ostrov - Neratovice 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
14:00Stara Rise - Slavoj Polna 8:0 (3:0, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
14:00Libcany - Lazne Belohrad 3:1 (2:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
14:00Rovensko p. Tr. - Hradek nad Nisou 1:3 (1:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
14:00Jankov - Katovice 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
14:00Union Nove Sedlo - Frantiskovy Lazne 3:2 PEN. (1:0, 1:2, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
14:00Lanskroun - Tremosnice 6:2 (2:1, 4:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
14:00Aarhus Fremad - Vanlose 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Jammerbugt - Kolding IF 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Middelfart - Skive IK 4:1 (3:0, 1:1)
14:00Ringkobing - B.93 1:2 (0:0, 1:2)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Relegation Group    
14:00Dalum IF - Vejgaard 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Kjellerup - Hillerod 1:2 (0:0, 1:2)
14:00Odder - Marienlyst 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Sydvest - BK Frem 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Tarup-Paarup - Avarta 2:3 (0:1, 2:2)
KenyaKenya: Premier League    
14:00Nairobi Stima - Posta Rangers 1:2 (1:1, 0:1)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
14:00Alga - Alay Osh 0:1 (0:0, 0:1)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
14:00Jelgava - Valmiera 0:1 (0:1, 0:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
14:00Lokomotiv Oslo - Orn 1:2 (0:1, 1:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
14:00Flint - Pors Grenland 2:1 (1:1, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
14:00Legionowo - Ostroda 6:0 (3:0, 3:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
14:00Rynninge - Nykopings 6:4 (5:2, 1:2)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
14:00Lunds - Lindome 1:1 (0:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
14:00Anundsjo - Taftea IK 1:3 (0:1, 1:2)
14:00Gottne IF - Sandviks 3:2 (2:0, 1:2)
14:00IFK Umea - Timra 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Kramfors-Alliansen - IFK Lulea 1:2 (1:1, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
14:00Enkopings SK - Hudiksvalls 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Karlbergs - Mora 1:2 (1:2, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
14:00Olympic - Assyriska BK 2:0  
14:00Onsala - Rosengard 2:1 (1:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
14:00Stockholm Internazionale - Enskede 3:0 (2:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
14:00Vargarda IK - Grebbestads 2:3 (0:0, 2:3)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
14:00Almeboda/Linneryd - Nassjo 1:1 (0:0, 1:1)
14:00IFK Berga - Raslatts 5:0 (0:0, 5:0)
14:00IFK Hassleholm - Bromolla 1:3 (0:1, 1:2)
14:00Osterlen FF - Asarums 1:3 (1:1, 0:2)
SwedenSweden: Elitettan Women    
14:00Kalmar W - Sundsvall W 4:0 (2:0, 2:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
14:00Prachuap - Chiangrai Utd 0:0 (0:0, 0:0)
VietnamVietnam: V.League 1    
14:00Ho Chi Minh - Thanh Hoa 0:0 (0:0, 0:0)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
14:15Sabah - Negeri Sembilan 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
14:30Slavicin - Bruntal 3:0 (1:0, 2:0)
LatviaLatvia: Latvian Cup    
14:30Auda - Tukums 2000 1:5 (1:3, 0:2)
MalawiMalawi: Super League    
14:30Blue Eagles - Big Bullets 2:1 (1:1, 1:0)
14:30Mlatho Mponela - Chitipa United 2:0 (2:0, 0:0)
14:30Ntopwa - Kamuzu Barracks 0:1  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30RKAV Volendam - Sparta Nijkerk 1:3 (1:1, 0:2)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
14:30Fram - Asane 3:0 (1:0, 2:0)
WorldWorld: Friendly International    
14:30Ivory Coast - Uganda 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
14:30Komarno - Slovan Bratislava 0:3 (0:1, 0:2)
BangladeshBangladesh: Premier League    
15:00Sheikh Jamal - BJMC 1:2 (0:1, 1:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
15:00Belshina - Volna Pinsk 3:0 (2:0, 1:0)
15:00JUA Zhitkovichi - Lokomotiv Gomel CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
15:00Nova Ves - Zirovnice 3:2 (2:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
15:00Olesnik - Sokol Lom 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
15:00Touzim - FC Cheb 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
15:00Kralice na Hane - Medlov 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
15:00Moravany - Moravska Trebova 4:2 (1:1, 3:1)
15:00Zamberk - Luze 1:5 (1:1, 0:4)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
15:00Farum BK W - Naesby W 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Odense Q W - B93 W 5:3 (3:1, 2:2)
15:00Vildbjerg W - Aalborg W 1:5 (1:2, 0:3)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
15:00Kalju - Narva 3:2 (1:2, 2:0)
FinlandFinland: Suomen Cup    
15:00Mariehamn - Ilves 0:2 (0:2, 0:0)
MalaysiaMalaysia: Super League    
15:00Melaka United SA - Terengganu 3:3 (2:1, 1:2)
15:00Selangor - Kuala Lumpur 2:1 (1:0, 1:1)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
15:00UKM - PDRM FA 2:3 (1:1, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
15:00Staphorst - Gemert 1:2 (1:1, 0:1)
NigeriaNigeria: Aiteo Cup    
15:00Gombe - Ifeanyi Ubah WO.  
15:00Walli Flamingoes - Delta Force 0:4  
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
15:00Herd - Sunndal 5:2 (2:1, 3:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
15:00Vindbjart - Madla IL 4:2 (0:2, 4:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
15:00Bergen Nord - V. Haugesund 0:3 (0:2, 0:1)
15:00Fyllingsdalen - Lysekloster 0:3 (0:1, 0:2)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
15:00Brumunddal - Gjovik-Lyn 2:3 (1:1, 1:2)
PolandPoland: III Liga - Group I    
15:00Skierniewice - Legia II 2:2 (0:2, 2:0)
SomaliaSomalia: Nation Link Telecom Championship    
15:00Elman - Dekedda 2:0  
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
15:00Landskrona - Skovde AIK 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
15:00Nordvarmland - Savedalens 1:1 (1:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
15:00Dalstorps - Karlskrona 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Rappe GOIF - Husqvarna 1:0 (1:0, 0:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
15:00Mallbackens W - Uppsala W 0:3 (0:2, 0:1)
ThailandThailand: Thai League 1    
15:00Nakhon Ratchasima - Chainat 2:1 (1:0, 1:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
15:00Kokand 1912 - Din. Samarkand 2:2 (1:2, 1:0)
WorldWorld: World Cup Women    
15:00Netherlands W - Cameroon W 3:1 (1:1, 2:0)
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League    
15:00Black Rhinos - ZPC Kariba 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Bulawayo Chiefs - Platinum 0:3 (0:0, 0:3)
15:00Chapungu Utd - Yadah 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Harare City - Herentals 1:2 (1:1, 0:1)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
15:10RFS - Ventspils 4:1 (1:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
15:30Sobeslav - Marianske Lazne 7:0 (4:0, 3:0)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
15:30Kongsvinger - Start 4:2 (0:0, 4:2)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
15:30Ahal - Kopetdag Asgabat 1:1  
15:30Altyn Asyr - FC Asgabat 1:1 (0:0, 1:1)
15:30Energetik - Merw 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
15:30Ghana - South Africa 0:0 (0:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
15:45Bronshoj - AB Copenhagen 2:3 (2:1, 0:2)
15:50Hellerup - Brabrand 1:4 (1:2, 0:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16:00Dnyapro - Isloch 3:0 (1:0, 2:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
16:00Orsha - Mikashevichi 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Smorgon - Baranovici 4:1 (1:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
16:00Hermanice - Sumperk 2:2 (1:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
16:00Rapid Plzen - Domazlice B 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:3)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
16:00Hodonin W - Olomouc W 1:0  
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
16:00Torpedo Kutaisi - Chikhura 5:3 (4:1, 1:2)
IcelandIceland: Division 2    
16:00IR Reykjavik - Fjardabyggd 2:0 (1:0, 1:0)
16:00KFG Gardabaer - Volsungur 2:3 (2:1, 0:2)
16:00Leiknir F. - Selfoss 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Tindastoll - Throttur Vogar 2:2 (2:1, 0:1)
16:00Vidir - Vestri 0:1 (0:1, 0:0)
IraqIraq: Super League    
16:00Al Kahraba - Al Bahri 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Al Quwa Al Jawiya - Al Minaa 1:1 (0:0, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
16:00Aktobe - Tobol 0:1 (0:0, 0:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16:00Stumbras - Palanga 0:3 AWA.  
LithuaniaLithuania: I Lyga    
16:00FK Minija - Kupiskis 3:4 (1:3, 2:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
16:00Levanger - Fredrikstad 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Nardo - Stjordals Blink 0:0 (0:0, 0:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
16:00Oppsal - Asker 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Sotra - Kjelsas 2:0 (0:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
16:00Eidsvold - Lorenskog 4:0 (0:0, 4:0)
16:00Spjelkavik - Arvoll 4:0 (2:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
16:00Grei - Lyn 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Halsen - Follo 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Tonsberg - Drobak-Frogn 2:0 (1:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
16:00Mandalskameratene - Staal Jorpeland 1:0 (0:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
16:00Orkla - Kolstad 1:1 (0:1, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
16:00Honefoss - Skjetten 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Leknes - Ull/Kisa 2 3:3 (1:2, 2:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
16:00Ursus Warszawa - T. Mazowiecki 4:4 (3:0, 1:4)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
16:00Rimavska Sobota - Oravske Vesele 4:1 (1:1, 3:0)
SwedenSweden: Superettan    
16:00Brage - Trelleborgs 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Frej - Dalkurd 1:3 (0:2, 1:1)
16:00Osters - Brommapojkarna 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Varbergs - Norrby 3:2 (1:0, 2:2)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:00Carlstad - Team TG FF 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Karlslunds - Sollentuna 2:1 (0:0, 2:1)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16:00Assyriska IK - Kristianstads 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Atvidabergs - Oddevold 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Torns - Ljungskile 1:3 (0:0, 1:3)
16:00Trollhattan - Eskilsminne 3:2 (1:2, 2:0)
16:00Tvaakers - Oskarshamns 1:1 (0:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
16:00Umea FC - Skelleftea 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Ytterhogdals - IFK Ostersund 3:1 (2:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16:00Kungsangens - Sundbybergs 2:2 (0:2, 2:0)
16:00Taby - IFK Stocksund 3:1 (1:1, 2:0)
16:00Upsala - Lidingo IFK 2:0 (1:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
16:00Angelholms - Stafsinge 8:0 (4:0, 4:0)
16:00Prespa Birlik - Ullareds IK 1:2 (1:1, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
16:00Amal - Vanersborgs FK 3:4 (2:1, 1:3)
16:00Stenungsunds - Torslanda 3:2 (0:2, 3:0)
16:00Uddevalla - Gauthiod 1:4 (1:0, 0:4)
16:00Vanersborgs IF - Orebro Syr. 0:4 (0:1, 0:3)
SyriaSyria: Syria Cup    
16:00Al Taliya - Tishreen 0:0 (0:0, 0:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
16:00Nebitci - Sagadam 1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Saturn Ramenskoye - Luch 3:1 (1:1, 2:0)
WorldWorld: Toulon Tournament    
16:00Brazil U22 - Japan U22 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
16:30Kosetice - Chotebor 3:2 (3:0, 0:2)
16:30Velke Mezirici B - Pelhrimov 1:3 (1:3, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
16:30Tyreso - Huddinge 3:0 (2:0, 1:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
16:30Lok. Tashkent - Termez Surkhon 5:1 (2:0, 3:1)
WorldWorld: Club Friendly    
16:30Zlin - Trnava 2:1 (1:0, 1:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
17:00Krumkachy - FC Slonim 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Lida - Smolevichi 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Naftan - Sputnik 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
17:00Dolni Benesov - Rymarov 1:3 (1:1, 0:2)
17:00Hlucin - Frydek-Mistek 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Hodonin - Lisen 1:2 (1:0, 0:2)
17:00Kromeriz - Nove Mesto na M. 2:4 (0:2, 2:2)
17:00Odra Petrkovice - Spartak Hulin 4:1 (1:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
17:00Dobris - Cizova 2:1 (0:0, 2:1)
17:00Horovicko - Sedlcany 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
17:00Cesky Brod - Vysoke Myto 3:2 PEN. (2:0, 0:2, 5:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
17:00Humpolec - Strani 2:2 (1:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
17:00Brusperk - Cesky Tesin 2:6 (0:1, 2:5)
17:00Celadna - Pusta Polom 7:1 (4:0, 3:1)
17:00Hlubina - Stara Bela 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Senov - Bilovec 3:2 (1:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
17:00Bystrice pod Hostynem - Velke Karlovice 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2)
17:00Jurinka - Brumov 0:6 (0:3, 0:3)
17:00Provodov - Holesov 4:2 (2:0, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
17:00Kostelec n. O. - Rychnov n. Kneznou 2:3 (0:2, 2:1)
17:00Sobotka - Cerveny Kostelec 3:2 (1:0, 2:2)
17:00Trebes - Dobruska 5:2 (2:2, 3:0)
17:00Vysoka n. Labem - Horice 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
17:00Bily Kostel nad Nisou - Sedmihorky 2:4 (1:0, 1:4)
17:00Chrastava - Frydlant 4:3 (3:2, 1:1)
17:00FK Ceska Lipa - Zelezny Brod 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Novy Bor - Skalice u C.Lipy 3:1 (1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
17:00Brna - FK Jilove 1:4 (1:1, 0:3)
17:00Litomericko B - Kadan 3:4 (1:3, 2:1)
17:00Modlany - Dobromerice 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Perstejn - Modra 6:1 (4:1, 2:0)
17:00Vilemov - Louny 2:4 (1:2, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
17:00Chotikov - Horni Briza 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Myto - Petrin Plzen 0:7 (0:2, 0:5)
17:00Nepomuk - Vejprnice 0:3 (0:0, 0:3)
17:00Nyrsko - Luby 1:2 (0:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
17:00Cimelice - Drazice 5:1 (3:0, 2:1)
17:00Malse Roudne - Blatna 0:6 (0:2, 0:4)
17:00Milevsko - Hluboka nad Vltavou 3:1 (2:1, 1:0)
17:00Rudolfov - Protivin 1:1 (1:1, 0:0)
17:00TJ Osek - Zelec 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
17:00Stara Role - Kralovske Porici 1:8 (1:3, 0:5)
17:00Zlutice - Chodov 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
17:00Jesenik - Cernovir 5:0 (3:0, 2:0)
17:00Lutin - Dolany 4:0 (3:0, 1:0)
17:00Mohelnice - Hnevotin CAN.  
17:00Sternberk - Vsechovice 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:3)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
17:00Hermanuv Mestec - Holice 7:2 (7:1, 0:1)
17:00Hlinsko - Letohrad 2:1 (1:0, 1:1)
GuineaGuinea: Ligue 1    
17:00Kaloum Star - Ashanti GB 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Kamsar - Elephant Coleah 1:1  
17:00Wakriya - Gangan 3:0  
HungaryHungary: NB I Women    
17:00MOL Fehervar W - Szent Mihaly W 1:4 (0:3, 1:1)
LatviaLatvia: Latvian Cup    
17:00Kalupe - New Project 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 3:5)
17:00Salaspils FC - Jauniba 3:0 (2:0, 1:0)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
17:00Codru Lozova - Sheriff Tiraspol 0:2 (0:1, 0:1)
NigeriaNigeria: NNL    
17:0036 Lion - Jossy 2:2  
17:00Adamawa Utd - ABS 2:0  
17:00Ekiti United - Nnewi 3:1  
17:00Gateway Utd. - Rovers FC 1:0  
17:00Malunfashi - Nigeria Airforce FC 1:0  
17:00Osun - Giant Brillars 3:0  
17:00Rarara - Green Beret 1:1  
17:00Road Safety - Real Stars 1:0  
17:00Word Of Life - Warri Wolves 0:2  
NigeriaNigeria: Aiteo Cup    
17:00Abia Warriors - Heartland 1:0  
17:00Enugu Rangers - Niger Tornadoes Feeder 2:0  
17:00Gwandu - Katsina Utd 2:4  
17:00Jigawa Golden Stars - Bendel 1:2  
17:00Kebbi - Lobi Stars 0:1  
17:00Niger Tornadoes - Fasbir 3:0  
17:00Rivers United - Timber Loader 4:0  
17:00Setraco United - Plateau United 0:4  
17:00Sokoto - Akwa United 1:2  
17:00Wikki Tourist - Qatar FC 4:0  
PolandPoland: III Liga - Group I    
17:00Sokol Aleksandrow L. - Sulejowek 3:0 (1:0, 2:0)
17:00W. Mazowieckie - Mazur Elk 1:3 (1:1, 0:2)
PolandPoland: III Liga - Group II    
17:00Baltyk Koszalin - KKS Kalisz 1:0 (1:0, 0:0)
17:00B. Gdynia - Lech Poznan 2 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Jarocin - Starogard Gdanski 2:4 (1:0, 1:4)
17:00Kotwica Kolobrzeg - Gwardia Koszalin 6:0 (3:0, 3:0)
17:00Mieszko - Kleczew 3:0 (0:0, 3:0)
17:00Stezyca - Sroda 4:1 (2:1, 2:0)
17:00Swit Skolwin - Chemik Bydgoszcz 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Wda Swiecie - Pogon Szczecin II 0:3 AWA.  
17:00Wierzyca - Gornik Konin 1:3 (1:2, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
17:00Vranov - Giraltovce 8:0 (3:0, 5:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
17:00Zvolen - Krasno 3:1 (1:1, 2:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
17:00Gefle - Sandvikens 0:1 (0:1, 0:0)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
17:00Esperance Tunis - Bizertin 1:2 (1:2, 0:0)
17:00Etoile Sahel - Club Africain 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Gabes - JS Kairouan 3:3 (0:1, 3:2)
17:00Hammam-Lif - Stade Tunisien 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Metlaoui - US Tataouine 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Monastir - Stade Gabesien 0:2 (0:2, 0:0)
17:00Sfaxien - Ben Guerdane 2:0 (2:0, 0:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
17:00Qizilqum - Sogdiana 1:1 (0:1, 1:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
17:30Rukh Brest - Chimik Svetlogorsk 8:1 (4:1, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
17:30Novy Jicin - Frydlant n. O. 2:2 (1:1, 1:1)
17:30Prerov - Havirov 0:2 (0:1, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
17:30Namestovo - MSK Martin 2:2 (2:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
17:30Ferencvaros - Celje 2:0 (1:0, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
18:00Slavia Mozyr - Slutsk 1:1 (1:1, 0:0)
CanadaCanada: Canadian Premier League    
18:00York 9 - Pacific FC 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
18:00Zabreh - Sokol Opatovice 4:0 (1:0, 3:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:00Kuressaare - Tammeka 1:1 (0:1, 1:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
18:00Akranes - KR Reykjavik 1:3 (0:2, 1:1)
18:00Valur - Vestmannaeyjar 5:1 (1:0, 4:1)
IcelandIceland: Inkasso-deildin    
18:00Leiknir - Thor Akureyri 0:3 (0:1, 0:2)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
18:00FK Liepaja - Riga FC 1:2 (1:1, 0:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
18:00Suduva - FK Panevezys 2:1 (0:1, 2:0)
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
18:00Foakaidhoo - United Victory 2:1  
NorwayNorway: Eliteserien    
18:00Haugesund - Brann 1:1 (0:1, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
18:00Traeff - Molde 2 3:0 (1:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
18:00Ullern - Norild 4:0 (2:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
18:00Verdal - Steinkjer 2:2 (1:1, 1:1)
SwedenSweden: Superettan    
18:00Degerfors - Vasteras SK 3:2 (0:1, 3:1)
WorldWorld: World Cup U20    
18:00Ukraine U20 - South Korea U20 3:1 (1:1, 2:0)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
18:30Bo Rangers - RSLAF 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B Losers Play Offs    
18:30Logrones - Hercules 0:0 (0:0, 0:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
19:00Streymur - Vikingur 1:4 (0:1, 1:3)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
19:00Loco. Tbilisi - Dinamo Batumi 1:0 (0:0, 1:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
19:00KA Akureyri - Grindavik 2:1 (1:0, 1:1)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
19:00Petrocub - Speranta Nisporeni 4:1 (2:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Promotion Play Offs    
19:00Escobedo - Alaves B 0:1 (0:1, 0:0)
19:00Sestao - Poblense 3:1 (2:1, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
19:00Kenya - D.R. Congo 1:1 (1:0, 0:1)
IraqIraq: Super League    
19:30Al Zawraa - Naft Al Junoob 2:1 (2:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Promotion Play Offs    
19:30G. Segoviana - Villarrobledo 0:1 (0:0, 0:1)
SyriaSyria: Syria Cup    
19:30Wathbah - Al Nawaeir 3:1 (1:0, 2:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
19:45Zhodino - Vitebsk 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie D    
20:00Vitoria ES - Brasiliense 0:0 (0:0, 0:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
20:00NSI Runavik - AB Argir 2:0 (0:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
20:00Finnsnes - Junkeren 2:2 (1:1, 1:1)
CanadaCanada: Canadian Premier League    
20:30Edmonton - Cavalry 0:3 (0:0, 0:3)
ItalyItaly: Serie C - Promotion - Play Offs    
20:30Trapani - Piacenza 2:0 (1:0, 1:0)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:30East End Lions - East End Tigers 2:1  
SpainSpain: Segunda Division B Losers Play Offs    
20:30Ponferradina - Cartagena 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie C    
21:00Ferroviario - Imperatriz 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Serie D    
21:00Central SC - Jacuipense 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Juazeirense - Patrocinense 1:0 (1:0, 0:0)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
21:00Resistencia - Fernando de la Mora 2:1  
South AmericaSouth America: Copa América    
21:00Venezuela - Peru 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Malaga - Dep. La Coruna 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: World Cup Women    
21:00Canada W - New Zealand W 2:0 (0:0, 2:0)
BrazilBrazil: Serie C    
22:00Paysandu PA - Luverdense 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie D    
22:00Ferroviaria - Cianorte 0:0 (0:0, 0:0)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
22:00Barcelona Atletico - Universidad O&M 0:6 (0:3, 0:3)
EcuadorEcuador: Serie B    
22:00Clan Juvenil - LDU Loja 0:3 (0:0, 0:3)
22:00Santa Rita - Orense 1:1 (1:0, 0:1)
CanadaCanada: Canadian Premier League    
23:00Forge - Valour 2:1 (0:1, 2:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
23:00Manta - Gualaceo 2:1 (2:1, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
23:00North Carolina - Sporting Kansas City 2 2:0 (2:0, 0:0)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
16.06.2019
00:00Cibao - San Cristobal 8:2 (6:1, 2:1)
South AmericaSouth America: Copa América    
16.06.2019
00:00Argentina - Colombia 0:2 (0:0, 0:2)
USAUSA: USL League Two    
16.06.2019
00:00Boston Bolts - Manhattan 3:0 (1:0, 2:0)
00:00Dayton - Chicago United 1:2 (0:2, 1:0)
BrazilBrazil: Serie C    
16.06.2019
00:15Sampaio Correa - ABC 1:0 (1:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
16.06.2019
00:30Tampa Bay - Charleston 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Serie D    
16.06.2019
01:00Salgueiro - Fluminense de Feira 1:1 (0:1, 1:0)
CanadaCanada: CSL    
16.06.2019
01:00Vorkuta - Real Mississauga 7:0 (1:0, 6:0)
USAUSA: USL Championship    
16.06.2019
01:00Charlotte Independ. - Birmingham 4:1 (1:1, 3:0)
01:00Ottawa Fury - Memphis 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL League One    
16.06.2019
01:00Greenville - Lansing 1:1 (0:1, 1:0)
01:00Richmond Kickers - Chattanooga Red Wolves 0:2 (0:0, 0:2)
USAUSA: USL League Two    
16.06.2019
01:00Evergreen - Cedar 3:3 (0:3, 3:0)
01:00Lakeland Tropics - Weston 2:1 (0:0, 2:1)
01:00Lionsbridge - Tobacco Road 4:2 (2:2, 2:0)
01:00Reading - Ocean City 2:0 (2:0, 0:0)
01:00Sarasota - Florida Elite 1:2 (1:0, 0:2)
01:00Treasure Coast - The Villages 0:0 (0:0, 0:0)
01:00Tri-Cities - Wake FC 1:0 (1:0, 0:0)
01:00Virginia Beach - Carolina Dynamo 3:2 (1:1, 2:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: Gold Cup    
16.06.2019
01:30Canada - Martinique 4:0 (1:0, 3:0)
USAUSA: USL Championship    
16.06.2019
01:30Atlanta United 2 - Pittsburgh 0:5 (0:3, 0:2)
01:30Loudoun - Indy Eleven 1:2 (1:0, 0:2)
USAUSA: USL League Two    
16.06.2019
01:30Westchester - Black Rock 0:4 (0:2, 0:2)
USAUSA: NWSL Women    
16.06.2019
01:45North Carolina Courage W - Portland Thorns W 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
16.06.2019
02:00Bethlehem - Saint Louis FC 3:1 (3:0, 0:1)
USAUSA: USL League One    
16.06.2019
02:00Forward Madison - Tucson 2:1 (2:0, 0:1)
02:00Tormenta - Orlando City B 2:0 (0:0, 2:0)
USAUSA: USL League Two    
16.06.2019
02:00Albion Hurricanes - Texas United 3:1 (0:0, 3:1)
02:00WSA Winnipeg - Thunder Bay Chill 0:4 (0:1, 0:3)
WorldWorld: Club Friendly    
16.06.2019
02:00Emelec - Barcelona SC 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
16.06.2019
02:30Austin Bold - Tacoma Defiance 1:1 (0:1, 1:0)
02:30FC Tulsa - El Paso 0:2 (0:1, 0:1)
02:30Rio Grande - Colorado Springs 3:0 (0:0, 3:0)
USAUSA: USL League Two    
16.06.2019
02:30Euro New York - Lehigh Valley 4:3 (1:2, 3:1)
02:30Kaw Valley - Menace 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: NWSL Women    
16.06.2019
02:30Houston Dash W - Orlando Pride W 2:2 (0:1, 2:1)
USAUSA: USL Championship    
16.06.2019
03:00Oklahoma City Energy - San Antonio 1:1 (0:0, 1:1)
North & Central AmericaNorth & Central America: Gold Cup    
16.06.2019
04:00Mexico - Cuba 7:0 (4:0, 3:0)
USAUSA: USL League Two    
16.06.2019
04:00Ventura - Orange County SC II 3:2 (0:2, 3:0)
USAUSA: NWSL Women    
16.06.2019
04:00Reign W - Washington Spirit W 1:1 (0:0, 1:1)
04:00Utah Royals W - Sky Blue W 1:0 (1:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
16.06.2019
04:30Las Vegas Lights - New Mexico 5:1 (2:0, 3:1)
04:30Phoenix Rising - Orange County SC 3:0 (2:0, 1:0)
04:30Reno - LA Galaxy 2 4:2 (2:2, 2:0)
JapanJapan: J3 League    
16.06.2019
05:00Azul Claro Numazu - Blaublitz 1:0  
05:00Gainare Tottori - C-Osaka U23 3:1  
05:00Giravanz Kitakyushu - Fukushima Utd 2:0  
05:00Nagano - Kusatsu 0:1  
05:00Vanraure - Grulla Morioka 4:1