Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
BrazilBrazil: Serie B    
00:15Figueirense - Atletico GO 1:0 (0:0, 1:0)
GambiaGambia: GFA League    
00:30Real Banjul - Gambia Ports 1:0 (1:0, 0:0)
CanadaCanada: CSL    
01:00Serbian W. E. - Hamilton City 5:1 (1:0, 4:1)
UruguayUruguay: Primera Division    
01:00Nacional - Juventud 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
01:00New York Red Bulls 2 - Bethlehem 4:0 (2:0, 2:0)
USAUSA: USL League Two    
01:00AC Connecticut - Seacoast Utd Phantoms 0:1 (0:1, 0:0)
01:00Black Rock - Portland Phoenix 3:4 (2:1, 1:3)
01:00Cincinnati Dutch Lions - West Virginia 2:0 (2:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie B    
01:30Sao Bento - CRB 1:2 (0:2, 1:0)
ChileChile: Primera B    
02:00Barnechea - Nublense 1:2 (0:1, 1:1)
USAUSA: USL League Two    
02:00Houston FC - Texas United 0:2 (0:2, 0:0)
02:00Tormenta II - Charlotte Eagles 3:0 (3:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie B    
02:30Vitoria - Bragantino 0:2 (0:2, 0:0)
USAUSA: USL League Two    
02:30Kaw Valley - St. Louis Lions 2:1 (1:0, 1:1)
CanadaCanada: CSL    
03:00CSC Mississauga - Ukraine United 0:3 (0:1, 0:2)
PeruPeru: Liga 1    
03:00Sport Huancayo - Alianza Lima 0:3 (0:1, 0:2)
USAUSA: USL League Two    
03:15Albion Hurricanes - Mississippi Brilla 1:2 (1:2, 0:0)
USAUSA: MLS    
04:00Vancouver Whitecaps - Toronto FC 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: USL League Two    
04:00Lane United - Seattle U23 1:1 (1:0, 0:1)
04:00Portland U23 - Calgary-Foothills 2:1 (1:1, 1:0)
USAUSA: USL League One    
04:30Tucson - Orlando City B 2:2 (0:1, 2:1)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
05:00Sydney FC U21 - Manly Utd 1:3 (1:2, 0:1)
JapanJapan: J3 League    
05:00Gainare Tottori - Kamatamare 1:0  
05:00Kusatsu - FC Tokyo U23 4:1  
05:00Sagamihara - Grulla Morioka 1:0  
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
06:15Kingborough Lions - Devonport 2:3 (0:2, 2:1)
06:30Riverside Olympic - Launceston 1:2 (1:0, 0:2)
AustraliaAustralia: NPL ACT    
07:00Belconnen United - Monaro Panthers 4:0 (1:0, 3:0)
07:00Canberra Olympic - Riverina 8:1 (4:0, 4:1)
07:00Woden Weston - Tuggeranong Utd 2:0 (2:0, 0:0)
JapanJapan: J1 League    
07:00FC Tokyo - Oita 3:1 (2:0, 1:1)
07:00Sapporo - Hiroshima 1:0 (0:0, 1:0)
07:00Vegalta Sendai - Nagoya 3:1 (1:1, 2:0)
JapanJapan: J2 League    
07:00Albirex Niigata - Kofu 0:2 (0:1, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
07:30NE Metrostars - Blue Eagles 5:0 (2:0, 3:0)
07:30Para - Adelaide Raiders 0:2 (0:2, 0:0)
07:30West Adelaide - Campbelltown City 1:1 (0:0, 1:1)
JapanJapan: J1 League    
08:00Iwata - Kobe 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
08:00Kashiwa - Gifu 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:00Peninsula - Brisbane Strikers 4:2 (2:2, 2:0)
09:00SWQ Thunder - Olympic FC 1:6 (1:3, 0:3)
AustraliaAustralia: NPL Western Australia    
09:00Cockburn City - Bayswater 4:2 (2:1, 2:1)
09:00ECU Joondalup - Armadale 0:2 (0:1, 0:1)
09:00Perth Glory U21 - Inglewood Utd 3:1 (1:1, 2:0)
09:00Rockingham City - Floreat Athena 2:3 (1:2, 1:1)
09:00Sorrento - Perth SC 1:3 (1:1, 0:2)
09:00Stirling Lions - Balcatta 0:1 (0:0, 0:1)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
09:00The Gap - Acacia Ridge 2:1 (1:1, 1:0)
JapanJapan: J1 League    
09:00Sagan Tosu - C-Osaka 0:1 (0:1, 0:0)
JapanJapan: J2 League    
09:00Mito - Renofa Yamaguchi 0:1 (0:0, 0:1)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
09:00Jeju Utd - Ulsan Hyundai 1:3 (0:2, 1:1)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
09:30Grange Thistle - Univ. of Queensland 1:0 (0:0, 1:0)
ChinaChina: Yi League    
09:30Dalian Chanjoy - Qingdao Jonoon 1:1 (0:0, 1:1)
09:30Jiangsu Yancheng - Shanxi Xindu 6:0 (3:0, 3:0)
09:30Qingdao Red Lions - Jilin Baijia 1:1 (0:1, 1:0)
09:30Yanbian Beiguo - Taizhou Yuanda 0:3 (0:1, 0:2)
PhilippinesPhilippines: PFL    
09:30Global FC - United City 0:8 (0:4, 0:4)
09:30Philippine Air Force - Stallion 0:3 (0:2, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
10:00Wollongong Wolves - APIA Tigers 4:0 (0:0, 4:0)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
10:00Altona Magic - Melbourne Knights 1:2 (0:0, 1:2)
10:00Heidelberg Utd - Green Gully 1:1 (0:0, 1:1)
10:00Port Melbourne Sharks - Avondale FC 1:1 (0:1, 1:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10:00Caboolture - Albany Creek 0:1 (0:0, 0:1)
ChinaChina: Yi League    
10:00Hebei Elite - Shenyang Urban FC 1:1 (0:0, 1:1)
10:00Lhasa Chengtou - Jiangxi Liansheng 0:1 (0:1, 0:0)
10:00Yunnan Kunlu - Hunan Billows 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10:00Malse Roudne - Hluboka nad Vltavou 5:1 (0:1, 5:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00Daco-Getica Bucuresti - Poli Timisoara 3:1 (2:1, 1:0)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
10:00FK Yenisey W - Ryazan W 1:1 (1:1, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
10:00Jeonnam - Ansan Greeners 1:3 (0:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:15Aritma Prague - Prestice 1:2 (0:0, 1:2)
10:15Mas Taborsko B - Dobris 3:4 PEN. (2:1, 1:2, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Brandys n. Labem - Neratovice 2:3 (1:0, 1:3)
10:15Libis - Olympie Brezova 5:0 (3:0, 2:0)
10:15Mostecky FK - Tatran Rakovnik 4:2 (1:1, 3:1)
10:15SK Kladno - Sous 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:15Kolin - Nachod 3:2 PEN. (1:0, 1:2, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
10:15Luhacovice - Batov 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
10:15Bohunice - Svratka Brno 4:3 (4:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:15Steti - Kadan 3:2 (2:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:15CAFC - US Prague 1:8 (1:4, 0:4)
10:15Podoli Praha - Branik 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:15Klicany - Porici n. S. 2:3 PEN. (2:1, 0:1, 3:4)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
10:15Litomysl - Moravany 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:15Benesov - Karlovy Vary 2:1 (1:1, 1:0)
10:15Olympia Radotin - Povltavska FA 4:3 (3:1, 1:2)
10:15Vltavin - Jirny CAN.  
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10:30Gold Coast Knights - Redlands 2:0 (0:0, 2:0)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
10:30Adelaide Comets - Croydon Kings 0:2 (0:0, 0:2)
CambodiaCambodia: C-League    
10:30Police Commissary - Kompong Cham 14:2 (7:0, 7:2)
10:30Soltilo Angkor - Angkor Tiger 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:30Jindrichuv Hradec - Marianske Lazne 2:4 (2:1, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:30Nymburk - Motorlet Prague 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:30Turnov - Vysoke Myto 3:1 (2:0, 1:1)
10:30Velke Hamry - Jiskra Mseno 0:5 (0:3, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
10:30Moravsky Krumlov - Mutenice 0:3 (0:2, 0:1)
10:30Sparta Brno - Rajecko 3:1 (0:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:30Predni Kopanina - Dukla JM 2:4 (1:1, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:30Spartak Pribram - SK Lhota 2:3 (1:0, 1:3)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
10:30Horni Slavkov - Nova Role 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:30Kraluv Dvur - Dobrovice 1:2 (0:1, 1:1)
10:30Litomericko - Pisek 3:0 (2:0, 1:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
10:45UJ Krakow W - Olimpia Szczecin W 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
11:00Eastern Suburbs - Moreton Bay Utd 3:2 (1:1, 2:1)
11:00Magpies Crusaders - Western Pride 0:4 (0:2, 0:2)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
11:00Dandenong Thunder - Kingston City 0:2 (0:0, 0:2)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
11:00North Pine - Taringa 0:1 (0:1, 0:0)
11:00Toowong - Centenary Stormers 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
11:00Modlany - Modra 5:3 (2:2, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00FC Fastav Zlin U19 - Hradec Kralove U19 4:1 (2:0, 2:1)
11:00FK Pardubice U19 - Plzen U19 0:1 (0:1, 0:0)
11:00Sigma Olomouc U19 - Karvina U19 6:2 (2:0, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
11:00Lok. Brno W - Hradec Kralove W 3:0 (1:0, 2:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga 2    
11:00Zugdidi - Shukura 2:0  
JapanJapan: J1 League    
11:00Yamaga - Shimizu 1:1 (0:0, 1:1)
JapanJapan: J2 League    
11:00Okayama - Ehime 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
11:00Biala Podlaska W - Mitech Zywiec W 2:4 (1:1, 1:3)
RomaniaRomania: Liga 2    
11:00ASU Poli Timisoara - Metaloglobus Bucharest 2:0 (2:0, 0:0)
VietnamVietnam: V.League 2    
11:00Dak Lak - Binh Phuoc 2:0 (2:0, 0:0)
11:00Fico Tay Ninh - Binh Dinh 1:2 (0:0, 1:2)
11:00Pho Hien - Dong Thap 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
11:30Adelaide Olympic - Adelaide U21 1:1 (0:1, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:00Neman 2 - Slavia Mozyr 2 1:3  
12:00Slutsk 2 - Brest 2 0:4  
12:00Torpedo Minsk 2 - Minsk 2 2:6  
JapanJapan: J1 League    
12:00G-Osaka - Kashima 1:1 (1:1, 0:0)
12:00Kawasaki Frontale - Urawa 1:1 (0:0, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
12:00Baykonur Kyzylorda - Zhetysu 2 4:2 (1:0, 3:2)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
12:00Kara Balta - Dordoi Bishkek 1:3 (1:1, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
12:00Ajax U19 - Feyenoord U19 2:0  
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Escola Warszawa U18 - Ruch Chorzow U18 2:1 (0:0, 2:1)
12:00Gornik Z. U18 - GKS Belchatow U18 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Lech Poznan U18 - Zaglebie U18 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Slask U18 - Arka Gdynia U18 0:3 (0:0, 0:3)
RomaniaRomania: Liga 2    
12:00Luceafarul Oradea - Braila 6:0 (4:0, 2:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
12:00Seongnam - Incheon 0:0 (0:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
12:00Bucheon FC 1995 - Daejeon 1:1 (1:1, 0:0)
12:00Busan - Suwon City 2:2 (1:1, 1:1)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
12:30B93 W - Naesby W 2:1 (0:0, 2:1)
CambodiaCambodia: C-League    
13:00Phnom Penh Crown - National Defense 3:1 (1:1, 2:0)
ChinaChina: Jia League    
13:00Shaanxi Changan - Nantong Zhiyun 3:2 (1:0, 2:2)
ChinaChina: Yi League    
13:00Hangzhou Wuyue - Shenzhen Pengcheng 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:00Sparta Prague U19 - Ostrava U19 7:1 (2:1, 5:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Relegation Group    
13:00Vejgaard - Sydvest 2:0 (1:0, 1:0)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
13:00Vildbjerg W - Odense Q W 1:2 (0:0, 1:2)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
13:00Jonava - Hegelmann Litauen 1:1 (1:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
13:00Valdres - OS TF 0:8 (0:3, 0:5)
13:00Vestfossen - Fjora 1:1 (1:1, 0:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
13:00Harstad - Junkeren 3:1 (3:0, 0:1)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
13:00Walbrzych W - GKS Katowice W 2:2 (2:0, 0:2)
ThailandThailand: Thai League 1    
13:00Sukhothai - Buriram 1:1 (1:0, 0:1)
ChinaChina: Jia League    
13:30Beijing EG - Heilongjiang Lava 1:1 (0:0, 1:1)
13:30Liaoning - Qingdao Huanghai 2:3 (0:1, 2:2)
13:30Meizhou Hakka - Shijiazhuang 4:5 (2:2, 2:3)
ChinaChina: Yi League    
13:30Chengdu Better City - Hubei Chufeng Heli 2:0 (1:0, 1:0)
13:30Fujian Tianxin - Sichuan Jiuniu 0:2 (0:2, 0:0)
13:30Kunshan - Guangxi Baoyun 5:1 (3:1, 2:0)
13:30Zibo Cuju - Baoding Yingli Yitong
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
13:30Sokol Lhota - Chotikov 3:2 PEN. (1:1, 1:1, 5:3)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
13:30TJ Osek - Trebon 0:4 (0:3, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
13:30Fyllingsdalen - V. Haugesund 4:1 (2:0, 2:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
13:30Rosenborg 2 - Tiller 1:3 (0:2, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
13:30FC Arges - Sportul Snagov 3:2 (2:0, 1:2)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
13:30Vinbergs - Hittarps 3:0 (2:0, 1:0)
ChinaChina: Super League    
13:35Beijing Renhe - Tianjin Tianhai 2:0 (1:0, 1:0)
13:35Guangzhou R&F - Hebei 2:2 (0:1, 2:1)
13:35Shandong Luneng - Jiangsu Suning 1:1 (0:0, 1:1)
13:35Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan 0:0 (0:0, 0:0)
13:35Wuhan Zall - Shenzhen 2:0 (1:0, 1:0)
ChinaChina: Jia League    
13:35Sichuan Annapurna - Changchun Yatai 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
14:00Sturm Graz W - Bergheim W 1:0 (1:0, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
14:00Energetik-BGU - Gorodeja 0:0 (0:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
14:00Brabrand - Bronshoj 5:0 (4:0, 1:0)
14:00Middelfart - Jammerbugt 4:0 (1:0, 3:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Relegation Group    
14:00Dalum IF - Avarta 3:5 (1:2, 2:3)
14:00Odder - BK Frem 1:3 (1:0, 0:3)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
14:00Debub Police - Hawassa 3:2 (0:2, 3:0)
14:00Welwalo Adigrat - Adama City 1:1 (0:0, 1:1)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
14:00Abdish-Ata - Alga 0:1  
14:00Alay Osh - Ilbirs 4:3 (1:1, 3:2)
LatviaLatvia: 1. Liga    
14:00Alberts JDFS - Auda 3:0 (0:0, 3:0)
14:00Tukums 2000 - Grobina 9:0 (5:0, 4:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
14:00Mandalskameratene - Storm BK 3:1 (2:1, 1:0)
14:00Start 2 - Vardeneset 4:1 (0:0, 4:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
14:00Strindheim - Raufoss 2 2:3 (1:1, 1:2)
PolandPoland: III Liga - Group I    
14:00Skierniewice - Mazur Elk 2:0 (0:0, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
14:00Avia Swidnik - Hutnik Krakow 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Biala Podlaska - Sandomierz 5:2 (2:0, 3:2)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
14:00Torpedo Izhevsk W - CSKA Moscow W 0:4 (0:0, 0:4)
14:00Zvezda 2005 W - Kubanochka Krasnodar W 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
14:00Amal - Tidaholm IFK 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
14:00England W - New Zealand W 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
14:30Liberec W - Slovacko W 1:1 (1:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Lienden - GOES 2:1 (2:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
14:45Tempo Prague - Zizkov B 3:1 (1:1, 2:0)
AfricaAfrica: COSAFA Cup    
15:00Lesotho - Uganda 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 3:2)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
15:00Kleinmunchen W - Sudburgenland W 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Vorderland W - Wacker Innsbruck W 2:1 (1:1, 1:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
15:00Smorgon - JUA Zhitkovichi CAN.  
CameroonCameroon: Elite Two    
15:00Leopard de Douala - Canon Yaounde 0:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
15:00Ostrava - Mlada Boleslav 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
15:00Kralovice - Vrsovice 3:2 (2:1, 1:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
15:00B.93 - Vanlose 3:1 (1:0, 2:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Relegation Group    
15:00Skovshoved - Tarup-Paarup 2:1 (1:0, 1:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
15:00Kalju - Maardu 6:0 (3:0, 3:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
15:00Genoa U19 - Empoli U19 1:1 (1:1, 0:0)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
15:00BFC Daugavpils - FK Liepaja 1:0 (0:0, 1:0)
LatviaLatvia: 1. Liga    
15:00Rezekne - FK Smiltene 1:2 (1:1, 0:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
15:00Banga - BFA Vilnius 2:1 (2:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:00Quick Boys - OSS '20 1:0 (0:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
15:00Nardo - Halden 2:0 (0:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
15:00Baerum Sportsklubb - Asane 0:2 (0:2, 0:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
15:00Herd - Nordstrand 3:1 (2:0, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
15:00Wislanie Jaskowice - Stal Krasnik 3:1 (3:1, 0:0)
RwandaRwanda: National Football league    
15:00Amagaju - AS Kigali 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Bugesera FC - Kirehe 3:2 (0:0, 3:2)
15:00Espoir - Muhanga 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Mukura Victory Sports - Gicumbi 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Musanze - Kiyovu 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Rayon Sport - Marines 3:0 (3:0, 0:0)
15:00Sunrise - Etincelles 0:0 (0:0, 0:0)
SeychellesSeychelles: Special Competition    
15:00La Passe - Revengers 6:0  
15:00St Michel United - Foresters FC 3:3  
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
15:00FC Kosice - Sobrance-Sobranecko 9:0 (5:0, 4:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
15:00Maritzburg Utd - Tshakhuma 2:1 (1:0, 1:1)
SyriaSyria: Syria Cup    
15:00Al Nawaeir - Wathbah 1:1 (0:0, 1:1)
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League    
15:00Black Rhinos - Herentals 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Bulawayo Chiefs - Ngezi Platinum 2:3 (0:1, 2:2)
15:00Harare City - Hwange 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Manica - Yadah 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Platinum - Dynamos 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Toulon Tournament    
15:05England U20 - Japan U22 1:2 (1:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
15:30Sobeslav - Tachov 2:0 (0:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:30Jahn Hiesfeld - Meerbusch 1:5 (1:2, 0:3)
IraqIraq: Super League    
15:30Al Karkh - Al Kahraba 2:2 (1:1, 1:1)
15:30Alsinaat Alkahrabaiya - Al Bahri 3:2 (2:2, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:30VVSB - Hoek 4:2 (1:0, 3:2)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
15:30Sandnes - Kongsvinger 1:2 (0:0, 1:2)
RwandaRwanda: National Football league    
15:30Police - APR 0:2 (0:1, 0:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
15:30Belgium W - Thailand W 6:1 (2:0, 4:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16:00Vitebsk - Din. Minsk 1:3 (1:1, 0:2)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
16:00Belshina - Smolevichi 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Lida - Chimik Svetlogorsk 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Naftan - Volna Pinsk 2:2 (2:0, 0:2)
16:00Orsha - FC Slonim 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Rukh Brest - Lokomotiv Gomel 3:1 (1:1, 2:0)
BrazilBrazil: Serie B    
16:00Parana - Oeste 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
16:00Hodonin W - FK Rakovnik W 3:0  
EthiopiaEthiopia: Premier League    
16:00Defence Force - Sidama Bunna 4:1 (3:1, 1:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
16:00Grindavik - Vikingur Reykjavik 0:0 (0:0, 0:0)
IcelandIceland: Inkasso-deildin    
16:00Fjolnir - Njardvik 1:0 (0:0, 1:0)
IcelandIceland: Division 2    
16:00Fjardabyggd - Vestri 2:1 (1:0, 1:1)
KosovoKosovo: Superliga    
16:00Trepca 89 - Vellaznimi 4:2 (1:2, 3:0)
LatviaLatvia: 1. Liga    
16:00Balvu - Super Nova 0:10 (0:4, 0:6)
16:00New Project - Dinamo Riga 4:0 (1:0, 3:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16:00Palanga - Suduva 0:2 (0:0, 0:2)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
16:00FK Minija - Siauliai FA 0:3 AWA.  
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
16:00Moss - Fredrikstad 0:3 (0:1, 0:2)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
16:00Fram - Asker 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Oppsal - Alta 3:1 (1:1, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
16:00Eidsvold - Sarpsborg 08 2 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Rommen SK - Arvoll 2:0 (1:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
16:00Flint - Donn 5:1 (2:0, 3:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
16:00Fana - Djerv 1919 1:0 (0:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
16:00Brumunddal - Ranheim 2 5:2 (2:2, 3:0)
16:00Gjovik-Lyn - Kolstad 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
16:00Ursus Warszawa - Sulejowek 1:2 (0:1, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
16:00Kotwica Kolobrzeg - Lech Poznan 2 3:3 (1:2, 2:1)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
16:00AZS Wroclaw W - Polonia Poznan W 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Leczna W - Czarni Sosnowiec W 4:1 (1:1, 3:0)
16:00Medyk Konin W - UKS SMS Lodz W 5:0 (1:0, 4:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
16:00Petrolul - Academica Clinceni 2:3 (1:2, 1:1)
16:00U. Cluj - Pandurii 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Viitorul Tg. Jiu - Chindia Targoviste 0:2 (0:1, 0:1)
SwedenSweden: Allsvenskan    
16:00Goteborg - Orebro 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Sirius - Djurgarden 0:2 (0:1, 0:1)
SwedenSweden: Superettan    
16:00Degerfors - Frej 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Halmstad - Vasteras SK 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Mjallby - Jonkopings 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Norrby - Dalkurd 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
16:00Angelholms - Ullareds IK 3:0 (2:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
16:00Uddevalla - Vanersborgs IF 2:1 (1:0, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Play Offs    
16:00Baden - Martigny 2:0 PEN. (0:0, 1:0, 0:0, 5:4)
16:00Tuggen - Lausanne II 4:1 ET (2:0, 1:1, 1:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
16:00Minaj - Kremin 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: USL League Two    
16:00Green Bay Voyageurs - WSA Winnipeg 3:0 (2:0, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
16:30Leobendorf - Traiskirchen 3:1 (1:1, 2:0)
16:30Stadlau - Wiener Linien 0:2 (0:1, 0:1)
AustriaAustria: Regionalliga West    
16:30Kitzbuhel - Langenegg 4:1 (2:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
16:30Kosetice - Sperice 0:3 (0:2, 0:1)
16:30Okrisky - Zirovnice 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Sapeli Polna - Velke Mezirici B 1:1 (0:1, 1:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
16:30Dila Gori - Dinamo Tbilisi 2:3 (1:3, 1:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
17:00A. Lustenau - Wacker Innsbruck (Am) 7:1 (5:0, 2:1)
17:00Amstetten - Kapfenberg 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Floridsdorfer AC - Wiener Neustadt 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Horn - Tirol 1:3 (1:2, 0:1)
17:00Lafnitz - BW Linz 1:3 (1:2, 0:1)
17:00Liefering - A. Klagenfurt 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Ried - FC Juniors 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Vorwarts Steyr - Austria Vienna II 2:3 (1:2, 1:1)
AustriaAustria: Regionalliga West    
17:00Altach U21 - Seekirchen 1:3 (0:0, 1:3)
17:00Johann - Wals-Grunau 4:1 (1:1, 3:0)
17:00SV Worgl - Dornbirn 2:1 (1:0, 1:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
17:00Sputnik - Mikashevichi 2:0 (2:0, 0:0)
BeninBenin: Ligue 1    
17:00ASOS - Upi Onm 1:1  
17:00Energie Sports - Pantheres 3:2 (3:0, 0:2)
17:00FC Esae - Soleil 1:0  
CameroonCameroon: Elite One    
17:00Feutcheu - Stade Renard 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
17:00Dolni Benesov - Velke Mezirici 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Hlucin - Nove Mesto na M. 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Hodonin - Valasske Mezirici 6:0 (3:0, 3:0)
17:00Lisen - Spartak Hulin 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
17:00Horovicko - SK Rakovnik 3:2 PEN. (1:2, 1:0, 5:3)
17:00Klatovy - Sedlcany 3:4 PEN. (0:3, 3:0, 6:7)
17:00Union Beroun - Cizova 3:2 (1:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
17:00Ostra - Meteor Prague 2:1 (0:0, 2:1)
17:00Ostrov - Chomutov 1:3 (1:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
17:00Horky nad Jizerou - Pardubice B 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Slatinany - Trutnov 1:2 (1:2, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
17:00Nove Sady - Strani 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
17:00Detmarovice - Frydlant n. O. 2:4 (1:1, 1:3)
17:00Hermanice - Vsetin 3:2 (2:1, 1:1)
17:00Novy Jicin - FK Kozlovice 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Prerov - Sokol Usti 0:1 (0:1, 0:0)
17:00SK Hranice - HFK Olomouc 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
17:00Bridlicna - Lok.Petrovice 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Brusperk - Stara Bela 2:5 (1:2, 1:3)
17:00Dolni Datyne - Moravan Oldrisov 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Hlubina - Celadna 2:5 (1:2, 1:3)
17:00Senov - Pusta Polom 4:2 (2:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
17:00Bystrice pod Hostynem - Stitna nad Vlari 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Jurinka - Velke Karlovice 2:3 PEN. (1:0, 1:2, 4:5)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
17:00Ivancice - Tisnov 7:0 (2:0, 5:0)
17:00SK Krumvir - Vojkovice 2:2 (0:2, 2:0)
17:00Start Brno - Kurim 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
17:00Dobruska - Cerveny Kostelec 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 5:4)
17:00Jicin - Libcany 2:3 (1:1, 1:2)
17:00Kostelec n. O. - Slavia HK 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Sobotka - Chlumec nad Cidlinou 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Vrchlabi - Lazne Belohrad 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Vysoka n. Labem - Jaromer 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 4:5)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
17:00Chrastava - Sedmihorky 3:0 (1:0, 2:0)
17:00FK Ceska Lipa - TJ Doksy 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Hradek nad Nisou - Frydlant 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Novy Bor - Visnova 4:0 (3:0, 1:0)
17:00Rovensko p. Tr. - Bily Kostel nad Nisou 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
17:00Brna - Lovosice 2:3 (1:1, 1:2)
17:00Perstejn - Srbice 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Vilemov - FK Jilove 1:3 (0:1, 1:2)
17:00Zatec - Krupka 4:3 PEN. (0:1, 3:2, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
17:00Nyrsko - Zruc 9:0 (5:0, 4:0)
17:00Rapid Plzen - Luby 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Rokycany - Vejprnice 4:0 (1:0, 3:0)
17:00SSC Boleve - Petrin Plzen 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
17:00Cesky Krumlov - Rudolfov 5:0 (2:0, 3:0)
17:00Cimelice - Zelec 2:3 (1:1, 1:2)
17:00Katovice - Sokol Lom 4:0 (1:0, 3:0)
17:00Olesnik - Drazice 4:0 (1:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
17:00Hrebec - Poricany 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 3:5)
17:00Libusin - Bohemia Podebrady 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 3:1)
17:00Nespeky - Nove Straseci 3:1 (1:1, 2:0)
17:00Povltavska FA B - Velim 1:2 (0:2, 1:0)
17:00Tuchlovice - Slany 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 2:4)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
17:00Nejdek - Frantiskovy Lazne 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Stara Role - Hvezda Cheb 0:10 (0:6, 0:4)
17:00Union Nove Sedlo - FC Cheb 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Zlutice - Lomnice 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
17:00Dolany - Mohelnice 0:3 (0:1, 0:2)
17:00Hnevotin - Medlov CAN.  
17:00Jesenik - Litovel 4:3 PEN. (0:1, 3:2, 4:3)
17:00Sternberk - Zelatovice 6:0 (1:0, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
17:00Ceska Trebova - Moravska Trebova 1:3 (0:1, 1:2)
17:00Lanskroun - Holice 2:1 (0:1, 2:0)
17:00Letohrad - Chocen 7:1 (4:0, 3:1)
17:00Zamberk - Chrudim B 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
17:00Domazlice - Prevysov 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Usti nad Orlici - Velvary 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 5:3)
17:00Zivanice - Vysehrad 1:2 (1:0, 0:2)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
17:00Guardsman - TSK Simferopol 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Inkomport - Kyzyltash 1:4 (0:1, 1:3)
17:00Ocean Kerch - Yevpatoriya 1:0 (1:0, 0:0)
17:00SKCHF Sevastopol - Krymteplytsia 1:1 (1:0, 0:1)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
17:00NSI Runavik - TB Tvoroyri 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
17:00Kleve - Schonnebeck 2:3 (0:1, 2:2)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
17:00Riga FC - RFS 2:0 (0:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
17:00Oostzaan - ASWH 2:2 (1:0, 1:2)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
17:00Floro - Senja 1:1 (1:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
17:00Grei - Follo 1:1 (0:1, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
17:00Melhus - Nybergsund 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
17:00Bron Radom - LKS Lomza 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Polonia Warszawa - Biala Piska 2:2 (2:0, 0:2)
17:00Sokol Aleksandrow L. - Huragan Morag 3:1 (1:1, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
17:00Baltyk Koszalin - Starogard Gdanski 3:3 (0:0, 3:3)
17:00Gornik Konin - Chemik Bydgoszcz 1:3 (1:0, 0:3)
17:00Jarocin - Mieszko 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Stezyca - KKS Kalisz 2:2 (0:1, 2:1)
17:00Wierzyca - Pogon Szczecin II 1:2 (0:1, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group III    
17:00Brzeg - Radzionkow 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow 1:3 (1:2, 0:1)
17:00Kluczbork - Foto-Higiena Gac 2:3 (2:2, 0:1)
17:00Legnica 2 - Piast Zmigrod 4:0 (2:0, 2:0)
17:00Pawlowice - Gornik Z. 2 1:1 (0:1, 1:0)
17:00Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierzoniow 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Sleza Wroclaw - Polkowice 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Stilon Gorzow - Bielsko-Biala 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Zaglebie 2 - LZS Agroplon Gluszyna 5:1 (0:0, 5:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
17:00Chelmianka Chelm - S. Rzeszow 0:4 (0:1, 0:3)
17:00Orleta Radzyn - Sokol Sieniawa 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Podhale Nowy Targ - Ostrowiec Swietokrzyski 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Sola Oswiecim - Czarni Polaniec 2:0 (1:0, 1:0)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
17:00Chertanovo M. W - Lokomotiv Moscow W 0:5 (0:0, 0:5)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
17:00Freetown City - Kallon 2:2  
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
17:00Trencin - Poprad 4:1 (2:1, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
17:00Povazska Bystrica - FK Nove Zamky 5:2 (4:0, 1:2)
17:00Velke Ludince - Sala 2:1 (1:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
17:00FK Humenne - Giraltovce 3:0 (0:0, 3:0)
17:00Spisska Nova Ves - B. Nova Ves 1:2 (0:2, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Play Offs    
17:00Etoile-Carouge - Solothurn 5:0 (2:0, 3:0)
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
17:00FF Lugano 1976 W - Luzern W 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Servette Geneve FC W - Basel W 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Yverdon W - Grasshoppers W 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Zurich W - Young Boys W 3:0 (0:0, 3:0)
AfricaAfrica: COSAFA Cup    
17:30Zimbabwe - Comoros 2:0 (2:0, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
17:30Capljina - Visoko 5:2 (3:0, 2:2)
17:30HNK Orasje - Olimpik Sarajevo 3:1 (0:0, 3:1)
17:30Jedinstvo Bihac - Bratstvo Gracanica 1:0 (1:0, 0:0)
17:30Kakanj - Gradacac 4:2 (3:1, 1:1)
17:30NK Vitez - Gorazde 2:2 (1:2, 1:0)
17:30TOSK Tesanj - NK Novi Travnik 5:1 (4:0, 1:1)
17:30Velez Mostar - Igman K. 4:2 (1:2, 3:0)
17:30Zivinice - Metalleghe 6:0 (3:0, 3:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
17:30Drina Zvornik - Modrica 1:0 (0:0, 1:0)
17:30Kozara - Sloga Crnjelovo 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Mrkonjic Grad - Tekstilac 1:3 (0:3, 1:0)
17:30Prijedor - Podrinje Janja 3:0 (2:0, 1:0)
17:30Sutjeska Foca - Slavija 2:2 (1:0, 1:2)
17:30Zeljeznicar Banja Luka - Borac Banja Luka 3:1 (2:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
17:30Vyskov - Rymarov 1:1 (0:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
17:30Cadca - Krasno 0:2 (0:1, 0:1)
17:30L. Hradok - Lip. Stiavnica 1:3 (1:0, 0:3)
17:30Rimavska Sobota - Novohrad Lucenec 1:0 (0:0, 1:0)
17:30Zvolen - Kalinovo 1:1 (0:1, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
17:30Bernolakovo - Bahon 0:2 (0:1, 0:1)
17:30Lozorno - D. Luzna 1:2 (1:0, 0:2)
17:30Malacky - Rusovce 3:1 (0:0, 3:1)
17:30Raca - Ivanka pri Dunaji 5:2 (2:2, 3:0)
17:30Rohoznik - Tomasov 2:2 (1:1, 1:1)
17:30Rovinka - Devinska N. Ves 7:5 (5:3, 2:2)
17:30Slovan Most - Pezinok 5:0 (1:0, 4:0)
17:30Vajnory - Slovan Bratislava B 1:8 (0:3, 1:5)
WorldWorld: Toulon Tournament    
17:30Portugal U19 - Chile U23 0:1 (0:1, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga West    
18:00Saalfelden - Grodig 2:1 (0:0, 2:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
18:00FC Gomel - BATE 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
18:00Citice - Kralovske Porici 1:4 (1:2, 0:2)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:00Tammeka - Tulevik 0:1 (0:0, 0:1)
IcelandIceland: Division 2    
18:00KFG Gardabaer - Tindastoll 4:2 (2:1, 2:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
18:00Riteriai - Kauno Zalgiris 1:0 (0:0, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
18:00Molinos El Pirata - Ayacucho 3:1 (0:1, 3:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
18:00Legionowo - Zambrow 3:2 (1:2, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
18:00Wda Swiecie - Sroda 0:3 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Promotion Play Offs    
18:00Laredo - Numancia B 0:2 (0:2, 0:0)
18:00Pena - CD Mostoles 0:1 (0:1, 0:0)
SwedenSweden: Allsvenskan    
18:00Falkenbergs - Kalmar 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Ostersunds - Sundsvall 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: USL League Two    
18:00AC Connecticut - Portland Phoenix 0:2 (0:2, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
18:05San Telmo - Colegiales 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
18:15Netherlands W - Australia W 3:0 (1:0, 2:0)
Cape VerdeCape Verde: Campeonato Nacional    
18:30Mindelense - Oasis 3:1  
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
18:30WIT Georgia - Torpedo Kutaisi 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Promotion Play Offs    
18:30Lorca Deportiva - Sarinena 3:0 (2:0, 1:0)
18:30Tropezon - Poblense 1:4 (1:2, 0:2)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Play Offs    
18:30Black Stars - Eschen 3:0 (2:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly Women    
18:45Hoffenheim W - Alberweiler W 6:1  
CanadaCanada: Canadian Premier League    
19:00HFX Wanderers - Pacific FC 2:1 (0:1, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
19:00Halsen - Norild 9:1 (6:0, 3:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
19:00B. Gdynia - Kleczew 4:0 (3:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
19:00Alcorcon - Gimnastic 0:1 (0:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
19:30Liniers - CSR Espanol 0:0 (0:0, 0:0)
19:30Real Pilar - Argentino de Rosario 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 3:1)
SpainSpain: Tercera Division - Play Offs    
19:30Portugalete - Llagostera 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Promotion Play Offs    
19:30CF Illueca - El Palo 3:1 (2:0, 1:1)
19:30G. Segoviana - EDMF Churra 3:0 (3:0, 0:0)
19:30Naxara - Mutilvera 1:1 (1:1, 0:0)
19:30SD Logrones - Cayon 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie D    
20:00Itaborai - Tupi-MG 5:1 (2:0, 3:1)
20:00Vitoria ES - Portuguesa RJ 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Promotion Play Offs    
20:00Antequera - CD Utrera 2:1 (1:1, 1:0)
20:00Horta - Moralo 0:1 (0:1, 0:0)
UruguayUruguay: Primera Division    
20:00Fenix - Rampla Juniors 3:1 (1:1, 2:0)
20:00Plaza Colonia - Racing Montevideo 4:1 (2:0, 2:1)
20:00Progreso - Defensor Sp. 0:3 (0:3, 0:0)
BrazilBrazil: Serie D    
20:30Brasiliense - URT 1:1 (0:0, 1:1)
20:30Ipora - Palmas 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Play Out    
20:30Lucchese - Bisceglie 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie A    
21:00Flamengo RJ - Fortaleza 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie C    
21:00Volta Redonda - Ypiranga FC 1:2 (1:0, 0:2)
BrazilBrazil: Serie D    
21:00Atletico-CE - AE Altos 1:0 (1:0, 0:0)
21:00Interporto - Aparecidense 0:2 (0:2, 0:0)
21:00Ituano - Serra 4:0 (4:0, 0:0)
21:00Santos AP - Real Ariquemes 0:1 (0:0, 0:1)
21:00Serrano PB - Bahia De Feira 0:5 (0:3, 0:2)
EuropeEurope: Champions League    
21:00Tottenham - Liverpool 0:2 (0:1, 0:1)
IraqIraq: Super League    
21:00Al Minaa - Naft Missan 1:1 (0:0, 1:1)
21:00Al Najaf - Al Quwa Al Jawiya 0:1 (0:0, 0:1)
SyriaSyria: Syria Cup    
21:00Tishreen - Al Taliya 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: USL League Two    
21:00Ogden City - Colorado Pride Switchbacks U23 1:2  
21:00Park City - Albuquerque Sol 1:1  
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
21:152 de Mayo - Guairena FC 0:1  
21:153 de Febrero - Fulgencio Yegros 2:1  
21:15Rubio Nu - Ovetense FC 1:0  
IraqIraq: Super League    
21:20Al Shorta - Al Diwaniya 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie B    
21:30Botafogo SP - Criciuma 1:0 (1:0, 0:0)
21:30Vila Nova FC - Londrina 0:1 (0:0, 0:1)
ChileChile: Primera B    
21:30Magallanes - Copiapo 3:0 (1:0, 2:0)
21:30S. Morning - San Luis 0:2 (0:1, 0:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:30Gran Valencia - Angostura 2:1  
21:30Yaracuy - Titanes 2:0  
BrazilBrazil: Serie D    
22:00Atl. Roraima - Ypiranga AP 1:2 (0:0, 1:2)
22:00Caldense - Sobradinho 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Maringa FC - Joinville 1:0 (0:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
22:00Santa Rita - LDU Portoviejo 1:1 (1:0, 0:1)
JordanJordan: Jordan Cup    
22:00Al-Faisaly Amman - Al Ramtha 2:0 (1:0, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
22:00Binacional - Sport Boys 2:0 (1:0, 1:0)
PeruPeru: Liga 2    
22:00Juan Aurich - Santos FC 2:1 (0:0, 2:1)
UruguayUruguay: Segunda Division    
22:00Albion - Atenas 1:3 (0:2, 1:1)
22:00Central Esp. - Villa Espanola 0:3 (0:1, 0:2)
22:00Maldonado - Sud America 2:0 (1:0, 1:0)
22:00Montevideo City - Rentistas 1:1 (1:0, 0:1)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Mineros - Zamora 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie C    
22:15Nautico - Globo 2:2 (2:0, 0:2)
GambiaGambia: GFA League    
22:30Banjul Utd - BK Milan 1:1  
BrazilBrazil: Serie C    
23:00Juventude - Acreano 3:0 (2:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie D    
23:00Barcelona RO - Sao Raimundo RR 1:0 (0:0, 1:0)
23:00Corumbaense - Sinop 4:0 (2:0, 2:0)
23:00Ferroviaria - Avenida 1:0 (1:0, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
23:00U. Magdalena - Millonarios 1:1 (1:0, 0:1)
EcuadorEcuador: Serie B    
23:00Ind. Juniors - Gualaceo 2:1 (1:0, 1:1)
USAUSA: MLS    
23:00Montreal Impact - Orlando City 0:3 (0:3, 0:0)
USAUSA: USL League Two    
23:00San Francisco City - Southern California 2:2  
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
02.06.2019
00:00Central Cordoba - Sarmiento Junin 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Serie A    
02.06.2019
00:00Bahia - Gremio 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie B    
02.06.2019
00:00Cuiaba Esporte - Ponte Preta 1:3 (1:1, 0:2)
BrazilBrazil: Serie D    
02.06.2019
00:00Coruripe - Salgueiro 0:0  
00:00Fast Clube - Rio Branco 5:0 (2:0, 3:0)
00:00Uniao Rondonopolis - Operario MS 2:2 (0:0, 2:2)
ChileChile: Primera B    
02.06.2019
00:00D. Puerto Montt - S. Wanderers 2:1 (1:0, 1:1)
HaitiHaiti: Championnat National    
02.06.2019
00:00Real du Cap - Tempete 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 6:5)
USAUSA: MLS    
02.06.2019
00:00Atlanta Utd - Chicago Fire 2:0 (2:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie C    
02.06.2019
00:15Imperatriz - Santa Cruz 0:1 (0:1, 0:0)
GambiaGambia: GFA League    
02.06.2019
00:30Samger - Armed Forces 0:0 (0:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
02.06.2019
00:45Carlos Mannucci - AD Cantolao 1:2 (0:0, 1:2)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
02.06.2019
01:00America De Cali - Dep. Pasto 0:3 (0:1, 0:2)
PanamaPanama: LPF    
02.06.2019
01:00San Francisco - Independiente 1:2 PEN. (0:0, 0:0, 1:1, 1:4)
USAUSA: MLS    
02.06.2019
01:00New York Red Bulls - Real Salt Lake 4:0 (0:0, 4:0)
USAUSA: USL Championship    
02.06.2019
01:00Hartford Athletic - North Carolina 1:1 (1:0, 0:1)
01:00Indy Eleven - Pittsburgh 2:1 (0:1, 2:0)
01:00Louisville City - Charleston 4:1 (2:0, 2:1)
USAUSA: USL League One    
02.06.2019
01:00Chattanooga Red Wolves - Toronto FC II 2:2 (1:0, 1:2)
01:00Greenville - Tormenta 0:0 (0:0, 0:0)
01:00Richmond Kickers - North Texas 0:3 (0:1, 0:2)
USAUSA: USL League Two    
02.06.2019
01:00Bantams - Discoveries 1:0  
01:00Black Rock - Seacoast Utd Phantoms 3:0 (1:0, 2:0)
01:00Carolina Dynamo - Wake FC 2:0 (2:0, 0:0)
01:00Lakeland Tropics - Miami City 0:2 (0:0, 0:2)
01:00Lehigh Valley - Euro New York 1:1  
01:00Lionsbridge - North Carolina II 3:0 (3:0, 0:0)
01:00Manhattan - Boston Bolts 1:2 (0:2, 1:0)
01:00Ocean City - Evergreen 2:1 (1:1, 1:0)
01:00Virginia Beach - Tobacco Road 0:1  
USAUSA: NWSL Women    
02.06.2019
01:00Washington Spirit W - Utah Royals W 2:0 (1:0, 1:0)
USAUSA: MLS    
02.06.2019
01:30Columbus Crew - New York City 2:2 (1:0, 1:2)
USAUSA: USL League Two    
02.06.2019
01:30Daytona - The Villages 0:2 (0:1, 0:1)
01:30Long Island - New York U23 2:1 (0:1, 2:0)
01:30Westchester - Western Mass Pioneers 1:5 (0:3, 1:2)
USAUSA: NWSL Women    
02.06.2019
01:30Orlando Pride W - North Carolina Courage W 0:3 (0:0, 0:3)
USAUSA: MLS    
02.06.2019
02:00DC United - San Jose Earthquakes 1:1 (0:1, 1:0)
02:00FC Dallas - Seattle Sounders 2:1 (2:0, 0:1)
USAUSA: USL Championship    
02.06.2019
02:00Birmingham - Tampa Bay 0:2 (0:2, 0:0)
02:00Colorado Springs - Fresno 1:0 (1:0, 0:0)
02:00FC Tulsa - Austin Bold 2:3 (1:0, 1:3)
USAUSA: USL League One    
02.06.2019
02:00Forward Madison - Lansing 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: USL League Two    
02.06.2019
02:00Corpus Christi FC - Brazos Valley Cavalry 1:8  
USAUSA: MLS    
02.06.2019
02:30Colorado Rapids - FC Cincinnati 3:1 (1:0, 2:1)
02:30Houston Dynamo - Sporting Kansas City 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
02.06.2019
02:30Orange County SC - Rio Grande 2:1 (2:1, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
02.06.2019
02:30Venezuela - Ecuador 1:1 (1:0, 0:1)
CanadaCanada: CSL    
02.06.2019
03:00Vorkuta - Brantford 6:0 (3:0, 3:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02.06.2019
03:00Esteli - Managua FC 0:0 (0:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
02.06.2019
03:00FBC Melgar - Cesar Vallejo 1:2 (0:1, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
02.06.2019
03:00Oklahoma City Energy - LA Galaxy 2 0:0 (0:0, 0:0)
04:00Tacoma Defiance - El Paso 1:2 (1:1, 0:1)
USAUSA: USL League Two    
02.06.2019
04:00Ventura - San Diego Zest 3:0  
USAUSA: MLS    
02.06.2019
04:30Portland Timbers - Los Angeles FC 2:3 (0:2, 2:1)
USAUSA: USL Championship    
02.06.2019
04:30Reno - Las Vegas Lights 4:0 (1:0, 3:0)
JapanJapan: J3 League    
02.06.2019
05:00Azul Claro Numazu - YSCC 1:3  
05:00Blaublitz - Fukushima Utd 0:2  
05:00Giravanz Kitakyushu - Kumamoto 1:2  
05:00G-Osaka U23 - Fujieda MYFC 3:1  
05:00Nagano - Toyama 1:2  
USAUSA: USL Championship    
02.06.2019
05:00Sacramento Republic - San Antonio 2:1 (0:0, 2:1)