Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
ChileChile: Primera Division    
00:00Union La Calera - U. Espanola 1:2 (1:0, 0:2)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
00:00Wydad - IR Tanger 2:2 (0:1, 2:1)
BrazilBrazil: Serie B    
00:15Atletico GO - Criciuma 3:1 (1:0, 2:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:30Deportivo Santani - Libertad Asuncion 0:3 (0:2, 0:1)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
01:00Atletico Pantoja - Jarabacoa 1:2 (0:1, 1:1)
USAUSA: USL League Two    
01:00AC Connecticut - Western Mass Pioneers 0:0 (0:0, 0:0)
01:00Seacoast Utd Phantoms - Black Rock 0:3 (0:3, 0:0)
01:00Tobacco Road - Lionsbridge 2:2 (1:1, 1:1)
USAUSA: USL League One    
01:30Orlando City B - Toronto FC II 2:0 (1:0, 1:0)
USAUSA: USL League Two    
01:30Charlotte Eagles - Discoveries 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
02:00Iranduba de Amazonia W - Foz Cataratas W 0:0  
USAUSA: USL League Two    
02:00Corpus Christi FC - Albion Hurricanes 5:2 (3:1, 2:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
02:15Ind. del Valle - EL Nacional 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie B    
02:30Ponte Preta - Operario 1:0 (0:0, 1:0)
ChileChile: Primera Division    
02:30U. Catolica - Antofagasta 5:1 (1:1, 4:0)
PeruPeru: Liga 1    
03:00FBC Melgar - Sport Boys 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: USL League Two    
03:00Chicago United - West Virginia 5:0 (3:0, 2:0)
03:00Glens SC - Breakers FC 1:1 (1:0, 0:1)
04:00TSS Rovers - Portland U23 5:0 (2:0, 3:0)
04:30Seattle U23 - Calgary-Foothills 0:1 (0:0, 0:1)
JapanJapan: J3 League    
05:00Fujieda MYFC - Kusatsu 1:1  
05:00Toyama - G-Osaka U23 3:1  
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
06:00Olympia Warriors - Devonport 1:2 (0:1, 1:1)
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
06:00Nittaidai W - Nojima Stella W 2:4 (1:3, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
06:30Lambton J. - Charlestown Azzurri 2:2 (1:1, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL ACT    
07:00Riverina - Canberra FC 0:3 (0:1, 0:2)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
07:00Green Gully - Oakleigh Cannons 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: J1 League    
07:00FC Tokyo - Sapporo 2:0 (0:0, 2:0)
07:00Iwata - Vegalta Sendai 2:0 (2:0, 0:0)
07:00Yokohama M. - Kobe 4:1 (1:0, 3:1)
JapanJapan: J2 League    
07:00Albirex Niigata - Ehime 2:3 (2:0, 0:3)
07:00Avispa Fukuoka - Kofu 0:3 (0:1, 0:2)
07:00Omiya Ardija - Tochigi 0:0 (0:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
07:15Avondale FC - Bentleigh Greens 1:2 (0:0, 1:2)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
07:30Adelaide U21 - Blue Eagles 0:1 (0:1, 0:0)
07:30Campbelltown City - Adelaide Comets 3:0 (1:0, 2:0)
07:30Para - South Adelaide 4:1 (2:1, 2:0)
JapanJapan: J1 League    
08:00Kashima - Yamaga 5:0 (1:0, 4:0)
JapanJapan: J2 League    
08:00Kagoshima Utd - Yokohama 1:2 (1:0, 0:2)
AustraliaAustralia: NPL ACT    
08:30Woden Weston - Gungahlin 0:5 (0:3, 0:2)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
08:30Glenorchy Knights - Riverside Olympic 4:2 (2:0, 2:2)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
09:00Broadmeadow - Newcastle Jets U21 5:2 (3:0, 2:2)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:00Peninsula - Queensland Lions 1:2 (0:1, 1:1)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
09:00North Pine - Caboolture 2:5 (1:0, 1:5)
JapanJapan: J1 League    
09:00Oita - Shimizu 1:1 (0:1, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL ACT    
09:30Monaro Panthers - Tuggeranong Utd 4:1 (2:0, 2:1)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
09:30Grange Thistle - Acacia Ridge 1:2 (1:0, 0:2)
ChinaChina: Super League    
09:30Guangzhou R&F - Beijing Renhe 3:1 (1:1, 2:0)
ChinaChina: Jia League    
09:30Changchun Yatai - Liaoning 1:1 (1:0, 0:1)
09:30Shaanxi Changan - Guangdong Tigers 1:3 (1:1, 0:2)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
10:00Heidelberg Utd - South Melbourne 1:3 (0:3, 1:0)
ChinaChina: Jia League    
10:00Sichuan Annapurna - Guizhou Zhicheng 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10:00Malse Roudne - Protivin 0:3 (0:2, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00ASU Poli Timisoara - Balotesti 4:3 (1:2, 3:1)
10:00FC Arges - UTA Arad 2:1 (1:0, 1:1)
RussiaRussia: PFL - East    
10:00Zenit Irkutsk - Chita 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: Youth League    
10:00Ural U21 - Lokomotiv Moscow U21 3:1 (3:1, 0:0)
10:00Yenisey U21 - Dynamo Moscow U21 1:1 (0:0, 1:1)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
10:00Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai 1:3 (1:1, 0:2)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
10:00Daejeon - Jeonnam 1:2 (1:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Odra Petrkovice - Rymarov 1:3 (0:1, 1:2)
10:15Otrokovice - Nove Mesto na M. 4:0 (0:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:15Aritma Prague - Doubravka 0:1 (0:0, 0:1)
10:15Mas Taborsko B - Sobeslav 2:5 (0:4, 2:1)
10:15Prestice - Sedlcany 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Brandys n. Labem - Chomutov 5:0 (1:0, 4:0)
10:15Libis - Sous 1:2 (0:2, 1:0)
10:15Mostecky FK - Hostoun 0:1 (0:1, 0:0)
10:15Neratovice - Olympie Brezova 2:1 (0:1, 2:0)
10:15SK Kladno - Meteor Prague 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:15Kolin - Cesky Brod 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
10:15Luhacovice - Skastice 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
10:15Petrin Plzen - Stribro 7:0 (5:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:15CAFC - Dukla JM 1:4 (0:2, 1:2)
10:15Podoli Praha - Vrsovice 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:15Hrebec - Vykan 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 5:6)
10:15Klicany - Slany 2:3 PEN. (1:0, 1:2, 2:4)
10:15Libusin - Kutna Hora 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
10:15Litomysl - Hermanuv Mestec 1:4 (0:2, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:15Olympia Radotin - Jirny CAN.  
10:15Vltavin - Dobrovice 1:0 (0:0, 1:0)
10:15Vysehrad - Pisek 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
10:30Sutherland Sharks - Rockdale City Suns 1:1 (1:1, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10:30Eastern Suburbs - Sunshine Coast 7:3 (3:1, 4:2)
CambodiaCambodia: C-League    
10:30Soltilo Angkor - Phnom Penh Crown 1:0  
10:30Visakha - Sports Academy 5:1  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:30Jindrichuv Hradec - Tachov 0:5 (0:1, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:30Velke Hamry - Nachod 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:30Spartak Pribram - Bohemia Podebrady 1:2 (0:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
10:30Horni Slavkov - Lomnice 3:0 (0:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10:30FC Fastav Zlin U19 - Karvina U19 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:30Kraluv Dvur - Velvary 8:1 (3:0, 5:1)
10:30Litomericko - Brozany 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
10:30Lok. Brno W - Dukla Prague W 5:0 (4:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
10:45Hobart Zebras - Clarence Zebras 6:1 (4:0, 2:1)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
11:00Marconi Stallions - Wollongong Wolves 1:3 (0:0, 1:3)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
11:00Gold Coast - Moreton Bay Utd 1:2 (1:0, 0:2)
11:00Magpies Crusaders - Gold Coast Knights 1:3 (1:3, 0:0)
11:00SWQ Thunder - Brisbane Strikers 1:4 (0:0, 1:4)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
11:00Toowong - Albany Creek 3:3 (3:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Dukla Prague U19 - Hradec Kralove U19 1:4 (0:1, 1:3)
11:00Pribram U19 - Ceske Budejovice U19 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
11:00FK Pardubice W - Lisen W 4:4  
ItalyItaly: Primavera 1    
11:00Napoli U19 - Fiorentina U19 2:2 (2:0, 0:2)
NorwayNorway: Toppserien Women    
11:00Fart W - Rosenborg W 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: Central Youth League    
11:00Lech Poznan U18 - Arka Gdynia U18 0:1 (0:0, 0:1)
UkraineUkraine: Youth League    
11:00Olimpik Donetsk U21 - Mariupol U21 AWA.  
11:00Zorya U21 - Shakhtar Donetsk U21 1:3 (0:0, 1:3)
VietnamVietnam: V.League 2    
11:00Can Tho - Fico Tay Ninh 2:1  
11:00Hue - Binh Dinh 2:0  
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
11:30Adelaide Raiders - Croydon Kings 5:1 (1:1, 4:0)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
11:30Ilbirs - Alga 2:1 (2:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
11:30Cordoba B - Cadiz CF B 2:2 (1:0, 1:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:00Slutsk 2 - Dnyapro 2 2:1  
12:00Torpedo Minsk 2 - Brest 2 1:3  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
12:00Mrkonjic Grad - Modrica 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
12:00Brno U19 - Plzen U19 5:0 (3:0, 2:0)
JapanJapan: J1 League    
12:00G-Osaka - C-Osaka 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
12:00AZ Alkmaar U19 - PSV U19 0:1  
12:00Breda U19 - NEC/Oss U19 2:2  
12:00Feyenoord U19 - Vitesse U19 3:1  
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Escola Warszawa U18 - Korona Kielce U18 0:4 (0:3, 0:1)
12:00Slask U18 - GKS Belchatow U18 5:1 (3:0, 2:1)
12:00Torun U18 - Jagiellonia U18 0:2 (0:2, 0:0)
12:00Wisla U18 - Ruch Chorzow U18 0:2 (0:1, 0:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:00Braga B - Benfica B 5:1 (2:1, 3:0)
12:00Vitoria Guimaraes B - FC Porto B 2:2 (1:0, 1:2)
RomaniaRomania: Liga 2    
12:00Luceafarul Oradea - F. Constanta 5:0 (2:0, 3:0)
RussiaRussia: Youth League    
12:00FK Rostov U21 - Zenit U21 1:4 (1:2, 0:2)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
12:00Jeonbuk - Jeju Utd 3:1 (2:1, 1:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
12:00Ansan Greeners - Suwon City 2:3 (2:2, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
12:00Hittarps - Eslovs 0:2 (0:1, 0:1)
VietnamVietnam: V.League 1    
12:00Hai Phong - Thanh Hoa 2:2 (1:2, 1:0)
12:00Song Lam Nghe An - Khanh Hoa 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
12:30Portugal U20 - Saudi Arabia U20 3:1 (0:1, 3:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
12:30North Korea U19 W - Haiti U19 W 4:0 (1:0, 3:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
12:45Samut Prakan City - Prachuap 1:1 (0:0, 1:1)
CambodiaCambodia: C-League    
13:00NagaWorld - Angkor Tiger 4:0  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:00Jihlava U19 - Ostrava U19 2:4 (0:2, 2:2)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
13:00Aarhus Fremad - Kolding IF 0:2 (0:2, 0:0)
13:00Vanlose - Hellerup 1:1 (0:0, 1:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Relegation Group    
13:00Tarup-Paarup - Kjellerup 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Vejgaard - Hillerod 2:2 (2:2, 0:0)
FinlandFinland: Liiga Women    
13:00Jypk W - TiPS W 2:0 (0:0, 2:0)
13:00Myran W - Aland Utd W 0:4 (0:1, 0:3)
GermanyGermany: Regionalliga North    
13:00Hannover II - Hamburger SV II 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
13:00AS Roma U19 - Juventus U19 2:1 (2:0, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
13:00Okzhetpes - Kaisar Kyzylorda 1:2 (1:1, 0:1)
13:00Tobol - Atyrau 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Zhetysu Taldykorgan - Aktobe 1:1 (1:0, 0:1)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Mount Kenya United - Sony Sugar 1:3 (0:2, 1:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
13:00Siauliai FA - Kupiskis 2:3 (0:1, 2:2)
PolandPoland: III Liga - Group III    
13:00Bielsko-Biala - Legnica 2 2:1 (1:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
13:00Daco-Getica Bucuresti - Braila 5:2 (1:0, 4:2)
RussiaRussia: Premier League    
13:00Ufa - Orenburg 0:2 (0:1, 0:1)
RussiaRussia: PFL - Center    
13:00Kaluga - Kvant 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: PFL - East    
13:00Omsk - Sakhalin 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: LaLiga    
13:00Levante - Atl. Madrid 2:2 (2:0, 0:2)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
13:00Lindome - Assyriska IK 1:2 (1:2, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
13:00IFK Stocksund - Valbo FF 3:0 (1:0, 2:0)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
13:00Husqvarna - Nosaby IF 2:1 (1:0, 1:1)
13:00Nassjo - Raslatts 2:1 (0:1, 2:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
13:00AIK W - IF Brommapojkarna W 1:0 (0:0, 1:0)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Vorskla Poltava - Arsenal Kiev 2:0 (1:0, 1:0)
ZambiaZambia: Super League    
13:00Green Buffaloes FC - Kitwe United 2:1 (0:0, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
13:15Nordlingen - Kirchanschoring 1:1 (0:0, 1:1)
ChinaChina: Jia League    
13:30Beijing EG - Shanghai Shenxin 5:1 (3:1, 2:0)
13:30Meizhou Hakka - Qingdao Huanghai 2:2 (1:2, 1:0)
13:30Shijiazhuang - Heilongjiang Lava 2:0 (1:0, 1:0)
13:30Zhejiang Greentown - Xinjiang Tianshan 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
13:30Horky nad Jizerou - Vysoke Myto 3:4 (0:2, 3:2)
GermanyGermany: 3. Liga    
13:30Aalen - Hansa Rostock 1:1 (0:0, 1:1)
13:30Braunschweig - Energie Cottbus 1:1 (1:0, 0:1)
13:30Fortuna Koln - Grossaspach 0:2 (0:1, 0:1)
13:30Jena - Munich 1860 4:0 (2:0, 2:0)
13:30Kaiserslautern - Meppen 4:2 (4:2, 0:0)
13:30Karlsruher - Hallescher 2:3 (1:1, 1:2)
13:30Lotte - Wurzburger Kickers 1:2 (1:0, 0:2)
13:30Uerdingen - Wehen 2:3 (1:2, 1:1)
13:30VfL Osnabruck - Unterhaching 1:4 (0:3, 1:1)
13:30Zwickau - Preussen Munster 2:0 (0:0, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Altglienicke - Nordhausen 2:4 (0:3, 2:1)
13:30Auerbach - Babelsberg 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Bautzen - Meuselwitz 1:2 (0:0, 1:2)
13:30Berliner AK 07 - Viktoria Berlin 2:0 (1:0, 1:0)
13:30Chemnitzer - Bischofswerdaer 7:0 (2:0, 5:0)
13:30Halberstadt - Furstenwalde 4:0 (2:0, 2:0)
13:30Lokomotive Leipzig - Oberlausitz 1:2 (1:1, 0:1)
13:30Rathenow - Hertha Berlin II 2:2 (2:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:30Lichtenberg - TB Berlin 2:0 (0:0, 2:0)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
13:30Neftchi Kochkor-Ata - Abdish-Ata 0:2 (0:1, 0:1)
NorwayNorway: Toppserien Women    
13:30Stabaek W - Arna-Bjornar W 0:1 (0:1, 0:0)
RussiaRussia: PFL - East    
13:30Dynamo Barnaul - FK Sibir Novosibirsk 2 3:1 (2:0, 1:1)
ScotlandScotland: Premiership    
13:30Dundee FC - St. Mirren 2:3 (1:0, 1:3)
13:30Hamilton - St Johnstone 2:0 (1:0, 1:0)
13:30Motherwell - Livingston 3:2 (3:0, 0:2)
ChinaChina: Super League    
13:35Jiangsu Suning - Chongqing Lifan 3:1 (0:1, 3:0)
ChinaChina: Jia League    
13:35Nantong Zhiyun - Nei Mongol 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
14:00Stadlau - Schwechat 3:1 (1:0, 2:1)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
14:00Lok. Sofia - Lok. Gorna 4:1 (1:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
14:00Dobromerice - FK Jilove 0:3 (0:1, 0:2)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Relegation Group    
14:00Dalum IF - BK Frem 3:1 (2:0, 1:1)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:00Manzini Sea Birds - Mbabane Citizens 6:2  
EthiopiaEthiopia: Premier League    
14:00Welwalo Adigrat - Welayta Dicha 0:0 (0:0, 0:0)
FinlandFinland: Liiga Women    
14:00KuPS W - ONS Oulu W 2:0 (2:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00BSV Rehden - Wolfsburg II 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Lubeck - VfL Oldenburg 5:2 (3:0, 2:2)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Bonner - Kaan-Marienborn 2:3 (2:2, 0:1)
14:00Dortmund II - Alemannia Aachen 3:1 (2:1, 1:0)
14:00Dusseldorf II - RW Essen 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Oberhausen - Verl 3:3 (1:1, 2:2)
14:00Rodinghausen - TV Herkenrath 4:2 (2:1, 2:1)
14:00SG Wattenscheid - Straelen 3:0 (0:0, 3:0)
14:00Viktoria Koln - B. Monchengladbach II 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Wiedenbruck - Lippstadt 5:0 (2:0, 3:0)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00Balingen - Walldorf 3:3 (2:1, 1:2)
14:00Freiburg II - FSV Frankfurt 3:1 (1:1, 2:0)
14:00Mannheim - Mainz II 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Offenbach - FC 08 Homburg 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Pirmasens - Elversberg 1:3 (0:2, 1:1)
14:00Saarbrucken - Hessen Dreieich 3:1 (0:1, 3:0)
14:00Stadtallendorf - Hoffenheim II 4:1 (1:1, 3:0)
14:00Steinbach Haiger - Ulm 5:4 (2:3, 3:1)
14:00Stuttgart II - Worms 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
14:00Augsburg II - Aschaffenburg 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Buchbach - Garching 2:3 (2:0, 0:3)
14:00Burghausen - Bayern II 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Furth II - Ingolstadt II 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Heimstetten - Illertissen 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Memmingen - Schalding 4:2 (1:2, 3:0)
14:00Nurnberg II - Eichstatt 2:2 (2:1, 0:1)
14:00Rosenheim - SpVgg Bayreuth 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Schweinfurt - Pipinsried 3:1 (1:0, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00Brandenburger - Torgelower Greif 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Wismar - Stendal 1:2 (1:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
14:00Luckenwalde - Sandersdorf 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Nordhausen II - Ludwigsfelder 3:2 (1:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Flensburg - VfR Neumunster 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Frisia Risum-Lindholm - Eichede 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Heider SV - Bordesholm 2:3 (0:1, 2:2)
14:00Neumunster - Schilksee CAN.  
14:00NTSV Strand 08 - Inter Turkspor Kiel 1:1 (0:0, 1:1)
14:00SC Weiche-08 II - TSV Lagerdorf 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Todesfelde - Lubeck II 0:2 (0:0, 0:2)
14:00TSV Kropp - Eutin 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
14:00Kassel - Friedberg 4:0 (4:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
14:00Abtswind - Grossbardorf 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Ammerthal - DJK Bamberg 1:3 (0:1, 1:2)
14:00ATSV - Vach 4:1 (1:1, 3:0)
14:00Aubstadt - Sand 5:0 (1:0, 4:0)
14:00Neumarkt - Spvgg Ansbach 09 4:4 (0:3, 4:1)
14:00Seligenporten - Erlangen 6:4 (5:1, 1:3)
14:00Wurzburger FV - Gebenbach 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Wurzburger Kickers II - Jahn Forchheim 4:0 (2:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
14:00Dachau - Hankofen-Hailing 0:5 (0:3, 0:2)
14:00Ismaning - Schwabmunchen 2:3 (1:2, 1:1)
14:00Kottern-St. Mang - Schwaben Augsburg 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Munich 1860 II - Rain/Lech 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Pullach - Regensburg II 1:4 (1:1, 0:3)
14:00Unterfohring - Turkgucu Munchen 4:1 (3:0, 1:1)
14:00Vilzing - Sonthofen 1:0 (0:0, 1:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
14:00Ordabasy - Taraz 3:0 (2:0, 1:0)
KenyaKenya: Premier League    
14:00Kariobangi Sharks - Kenya CB 2:3 (0:1, 2:2)
14:00Nzoia Sugar - Sofapaka 1:1 (1:0, 0:1)
LatviaLatvia: 1. Liga    
14:00Grobina - Dinamo Riga 3:1 (1:1, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
14:00Halsen - Valerenga 2 2:3 (1:0, 1:3)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
14:00Gjovik-Lyn - Steinkjer 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: Central Youth League    
14:00Legia U18 - Gornik Z. U18 0:3 (0:2, 0:1)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
14:00Czarni Sosnowiec W - UKS SMS Lodz W 4:0 (2:0, 2:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
14:00Akropolis - Bodens 8:0 (4:0, 4:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
14:00Friska Viljor - Sandviks 6:0 (2:0, 4:0)
14:00Skelleftea - Gottne IF 2:2 (1:0, 1:2)
14:00Timra - Anundsjo 6:2 (5:1, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
14:00Lidingo IFK - Gute 1:2 (0:2, 1:0)
14:00Sundbybergs - Skiljebo 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
14:00Assyriska BK - Vinbergs 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Rosengard - Qviding 3:2 (1:2, 2:0)
14:00Stafsinge - Olympic 3:3 (3:0, 0:3)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
14:00AFK Linkopings - Arameisk-Syrianska 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Enskede - Tyreso 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Stockholm Internazionale - Newroz 1:0 (1:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
14:00Gauthiod - Nordvarmland 4:0 (1:0, 3:0)
14:00Orebro Syr. - Amal 6:0 (5:0, 1:0)
14:00Tidaholm IFK - Uddevalla 2:2 (1:1, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
14:00Karlskrona - IFK Hassleholm 4:1 (2:1, 2:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
14:00Umea W - Kalmar W 1:0 (0:0, 1:0)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
14:00CSKA Pomir Dushanbe - Regar-TadAZ 2:3 (2:2, 0:1)
14:00Istaravshan - Kuktosh 0:0 (0:0, 0:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
14:00Port MTI FC - Bangkok Utd 1:1 (1:1, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
14:00Oleksandriya U21 - Arsenal Kiev U21 1:0 (0:0, 1:0)
VietnamVietnam: V.League 1    
14:00Sai Gon FC - The Cong 3:0 (3:0, 0:0)
ZambiaZambia: Super League    
14:00Green Eagles - Lumwana Radiants 2:0 (2:0, 0:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
14:30Cherno More - Botev Plovdiv 1:0 (1:0, 0:0)
MalawiMalawi: Super League    
14:30Karonga United - Mighty Wanderers 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Mighty Tigers - Civil 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Silver - Mzuni 2:1 (2:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Eemdijk - Harkemase Boys 4:1 (2:0, 2:1)
14:30Hoek - Noordwijk 2:3 (1:2, 1:1)
14:30Jong Groningen - SteDoCo 1:3 (0:2, 1:1)
14:30Lisse - De Dijk 3:1 (3:0, 0:1)
14:30ODIN '59 - Quick Boys 4:1 (1:0, 3:1)
14:30ONS Sneek - DVS '33 Ermelo 1:3 (0:1, 1:2)
14:30SJC Noordwijk - Ajax (Am) 2:1 (2:1, 0:0)
14:30VV DOVO - Achilles 29 3:3 (2:0, 1:3)
14:30VVOG - ASWH 0:4 (0:1, 0:3)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
14:30Almere City U19 - Heerenveen U19 3:1  
14:30Den Haag U19 - Excelsior U19 2:0  
14:30Graafschap U19 - Willem II U19 5:0  
14:30Groningen U19 - Volendam U19 3:0  
14:30Twente U19 - Utrecht U19 0:1  
RomaniaRomania: Liga 1    
14:30Poli Iasi - FC Hermannstadt 1:1 (0:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
14:30FC Kosice - Stropkov 2:1 (1:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
14:30Osterlen FF - Almeboda/Linneryd 1:0 (0:0, 1:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
14:30FC Asgabat - Sagadam 0:3 (0:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
14:45Tempo Prague - US Prague 1:2 (0:1, 1:1)
BangladeshBangladesh: Premier League    
15:00Mohammedan - Arambagh 1:0 (1:0, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
15:00Isloch - Vitebsk 3:0 (1:0, 2:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
15:00Krumkachy - JUA Zhitkovichi CAN.  
15:00Sputnik - FC Slonim 2:0 (2:0, 0:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
15:00Panthere - Bamboutos FC 1:1  
CyprusCyprus: Division 2    
15:00Achnas - Zakakiou 5:0 (2:0, 3:0)
15:00Aris - Ayia Napa 3:2 (1:2, 2:0)
15:00ASIL Lysi - Chloraka 4:1 (1:1, 3:0)
15:00Ol. Nicosia - Thoi Lakatamias 6:0 (4:0, 2:0)
15:00Omonia Aradippou - M.E.A.P. Nisou 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Othellos Athienou - Paeek 5:2 (1:2, 4:0)
15:00Voroklinis - Karmiotissa 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
15:00Brno - Trinec 5:0 (2:0, 3:0)
15:00Ceske Budejovice - Varnsdorf 3:0 (2:0, 1:0)
15:00FK Pardubice - Hradec Kralove 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Mas Taborsko - Sokolov 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Prostejov - Chrudim 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Usti nad Labem - Jihlava 2:3 (0:3, 2:0)
15:00Zizkov - Vlasim 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Znojmo - Vitkovice 0:3 (0:0, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
15:00Vysehrad B - Kralovice 3:1 (1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
15:00Citice - Hvezda Cheb 0:8 (0:6, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
15:00Slovacko W - Sparta Prague W 1:5 (0:4, 1:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
15:00Bronshoj - Middelfart 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Skive IK - Ringkobing 0:1 (0:1, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Relegation Group    
15:00Skovshoved - Odder 1:1 (1:0, 0:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
15:00Flora - Narva 2:2 (1:1, 1:1)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:00Tambuti - Malanti Chiefs 0:0 (0:0, 0:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
15:00Defence Force - St. George 1:1 (0:1, 1:0)
FinlandFinland: Veikkausliiga    
15:00SJK - Honka 1:2 (1:0, 0:2)
FinlandFinland: Liiga Women    
15:00TPS W - Honka W 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
15:00Malchower - Staaken 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
15:00Blau-Weiss Zorbau - Askania Bernburg 3:3 (0:0, 3:3)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Alzenau - Lohfelden 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Baunatal - Giessen 3:4 (3:2, 0:2)
15:00Fulda-Lehnerz - Neu-Isenburg 2:3 (2:3, 0:0)
15:00Viktoria Griesheim - Ederbergland 4:1 (3:0, 1:1)
15:00Waldgirmes - Flieden 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Udinese - Spal 3:2 (3:0, 0:2)
ItalyItaly: Primavera 1    
15:00Palermo U19 - Empoli U19 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
15:00Lazio U19 - Spal U19 2:1  
ItalyItaly: Serie B Women    
15:00Milan Ladies W - Riozzese W 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 4:3)
15:00Novese W - Genoa W 1:0  
LatviaLatvia: 1. Liga    
15:00Alberts JDFS - Super Nova 2:1 (0:0, 2:1)
LesothoLesotho: Premier League    
15:00Galaxy - LMPS 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Kick4Life - Lioli 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Likhopo - Liphakoe 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Majantja - Defence Force 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Matlama - Linare 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Mazenod - LCS 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Sefotha-Fotha - Bantu 1:2 (0:1, 1:1)
MozambiqueMozambique: Mocambola    
15:00Maxaquene - Chibuto 1:0 (0:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
15:00Molde 2 - Aalesund 2 2:1 (1:1, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
15:00Bryne 2 - Flekkeroy 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Start 2 - Vindbjart 0:2 (0:0, 0:2)
RussiaRussia: PFL - South    
15:00Spartak Nalchik - Dynamo Stavropol 0:0 (0:0, 0:0)
SeychellesSeychelles: Special Competition    
15:00Revengers - Anse Reunion 0:1  
15:00Saint Louis - Foresters FC 1:1  
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
15:00Asarums - Bromolla 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Dalstorps - Rappe GOIF 3:2 (1:1, 2:1)
SwedenSweden: Elitettan Women    
15:00Sundsvall W - Kvarnsvedens W 0:4 (0:2, 0:2)
SyriaSyria: Premier League    
15:00Al-Ittihad - Tishreen 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Al Nawaeir - Al Karamah 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Al-Sahel - Al Majd 4:1 (3:1, 1:0)
15:00Al Shorta - Al Jaish 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Hottin - Herafio Halab 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Jableh - Al Wahda 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Wathbah - Al Taliya 4:2 (2:2, 2:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
15:00African Lyon - Mbeya City 2:2 (2:0, 0:2)
ThailandThailand: Thai League 1    
15:00PTT Rayong - Trat FC 2:3 (2:3, 0:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
15:00Gabon U19 W - Mexico U19 W 0:10 (0:5, 0:5)
ZambiaZambia: Super League    
15:00FC MUZA - NAPSA Stars 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Mufulira - Zanaco 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Nkwazi - Circuit City 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Power Dynamos - Forest Rangers 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Prison Leopards - Kabwe 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Red Arrows - Nakambala Leopards 3:0 (1:0, 2:0)
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League    
15:00Black Rhinos - Hwange 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Bulawayo Chiefs - Dynamos 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Harare City - Triangle 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Ngezi Platinum - Yadah 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Platinum - ZPC Kariba 2:0 (1:0, 1:0)
KenyaKenya: Premier League    
15:15Posta Rangers - Kakamega Homeboyz 0:0 (0:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
15:15Rudar - O. Ljubljana 1:2 (1:0, 0:2)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt 5:1 (1:0, 4:1)
15:30B. Monchengladbach - Dortmund 0:2 (0:1, 0:1)
15:30Dusseldorf - Hannover 2:1 (0:0, 2:1)
15:30Freiburg - Nurnberg 5:1 (2:0, 3:1)
15:30Hertha Berlin - Bayer Leverkusen 1:5 (1:2, 0:3)
15:30Mainz - Hoffenheim 4:2 (0:2, 4:0)
15:30Schalke - Stuttgart 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Werder Bremen - RB Leipzig 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Wolfsburg - Augsburg 8:1 (3:0, 5:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:30Eintracht Trier - Emmelshausen 2:0 (0:0, 2:0)
15:30Idar-Oberstein - Hertha Wiesbach 2:5 (2:0, 0:5)
15:30Jagersburg - RW Koblenz 2:2 (0:1, 2:1)
15:30Karbach - Engers 0:2 (0:2, 0:0)
15:30Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen 2:1 (2:1, 0:0)
15:30Schott Mainz - Diefflen 5:2 (1:1, 4:1)
15:30TuS Koblenz - Rochling 2:1 (0:1, 2:0)
15:30VFB Dillingen - Hassia Bingen 0:3 (0:1, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
15:30Bissingen - Neckarsulmer 3:1 (2:0, 1:1)
15:30Freiberg - Backnang 2:2 (1:0, 1:2)
15:30Goppinger SV - Ger. Friedrichstal 4:1 (0:0, 4:1)
15:30Nottingen - Normannia Gmund 3:1 (0:0, 3:1)
15:30Oberachern - Bahlinger 0:3 (0:1, 0:2)
15:30Ravensburg - Linx 5:2 (2:2, 3:0)
15:30Reutlingen - Stutt. Kickers 1:1 (0:0, 1:1)
15:30Spielberg - Pforzheim 2:0 (1:0, 1:0)
15:30Villingen - TSV Ilshofen 3:1 (1:0, 2:1)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
15:30Persib Bandung - Persipura Jayapura 3:0 (1:0, 2:0)
15:30TIRA Persikabo - Badak Lampung 3:0 (0:0, 3:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:30Korona Kielce - Gornik Z. 0:3 (0:0, 0:3)
15:30Slask Wroclaw - Arka Gdynia 4:0 (2:0, 2:0)
15:30Wisla - Legnica 4:5 (1:1, 3:4)
15:30Wisla Plock - Zaglebie Sosnowiec 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
15:30Warta Gorzow - Brzeg 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Central Youth League    
15:30Pogon Szczecin U18 - Cracovia U18 0:4 (0:1, 0:3)
RussiaRussia: Premier League    
15:30CSKA Moscow - Akhmat Grozny 1:0 (0:0, 1:0)
RwandaRwanda: National Football league    
15:30Espoir - AS Kigali 1:1 (1:1, 0:0)
15:30Muhanga - APR 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Mukura Victory Sports - Marines 1:0 (1:0, 0:0)
15:30Sunrise - Kirehe 1:2  
TurkeyTurkey: 1. Lig    
15:30Adanaspor AS - Ankaraspor 1:4 (1:1, 0:3)
15:30Genclerbirligi - Adana Demirspor 1:2 (0:1, 1:1)
15:30Giresunspor - Altinordu 3:1 (0:1, 3:0)
15:30Istanbulspor AS - Denizlispor 2:5 (1:2, 1:3)
15:30Kardemir Karabuk - Gaziantep 1:6 (1:3, 0:3)
AlbaniaAlbania: First Division    
16:00Dinamo Tirana - Beselidhja Lezha 2:2 (0:0, 2:2)
16:00Elbasani - Cerrik 4:2 (3:1, 1:1)
16:00Iliria Kruja - Vora 3:2 (1:2, 2:0)
16:00Oriku - Egnatia Rrogozhine 4:3 (2:1, 2:2)
16:00Shenkolli - Koplik 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Tomori Berat - Pogradeci 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Vllaznia - Erzeni 1:0 (1:0, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga West    
16:00Dornbirn - Schwaz 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Hohenems - Langenegg 1:3 (0:2, 1:1)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
16:00Belshina - Chimik Svetlogorsk 4:0 (1:0, 3:0)
16:00Lida - Lokomotiv Gomel 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Naftan - Mikashevichi 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Rukh Brest - Smorgon 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Volna Pinsk - Smolevichi 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Serie B    
16:00Londrina - Bragantino 1:0 (0:0, 1:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
16:00Randers FC - Aarhus 2:1 (2:1, 0:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
16:00Manzini Sundowns - Vovovo 0:0 (0:0, 0:0)
FinlandFinland: Ykkonen    
16:00Ekenas - MyPa 7:2 (3:1, 4:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group A    
16:00JaPS - VJS 2:1 (0:0, 2:1)
16:00JIPPO - Klubi 04 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Sudet - Viikingit 1:2 (0:1, 1:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group B    
16:00EPS - SalPa 2:3 (2:2, 0:1)
16:00Jazz Pori - GrIFK 4:3 (4:2, 0:1)
16:00KaaPo - Espoo 0:0 (0:0, 0:0)
16:00KaPa - Ilves 2 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Tampere Utd - P-Iirot Rauma 0:2 (0:1, 0:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
16:00Hercules - Rovaniemi 2 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Kajaanin Haka - JBK 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Vaajakoski - PK-37 1:0 (1:0, 0:0)
16:00VIFK - OLS Oulu 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
16:00Delmenhorst - Heeslinger 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Eintracht Northeim - Cloppenburg 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Hagen/Uthlede - Hannoverscher SC 2:3 (0:1, 2:2)
16:00Hildesheim - Wunstorf 4:1 (1:0, 3:1)
16:00Oythe - Braunschweig II 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Uphusen - Arminia Hannover 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Wolfenbuttel - Gifhorn 1:0 (0:0, 1:0)
GibraltarGibraltar: Premier Division    
16:00Mons Calpe - Lincoln Red Imps 2:0 (1:0, 1:0)
IcelandIceland: Division 2    
16:00Fjardabyggd - Volsungur 0:1 (0:0, 0:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16:00FK Panevezys - Kauno Zalgiris 1:1 (1:0, 0:1)
MalaysiaMalaysia: Super League    
16:00Felda Utd. - Terengganu 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Kedah - Melaka United SA 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Perak 2 - Selangor 1:1 (0:1, 1:0)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
16:00Johor DT II - Penang 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Negeri Sembilan - Kelantan 3:1 (3:0, 0:1)
16:00UiTM - Sarawak FA 2:1 (1:1, 1:0)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
16:00Codru Lozova - Sf.Gheorghe 1:2 (0:2, 1:0)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
16:00Julinho Sporting - Eleven Arrows 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Life Fighters - Tura Magic 1:2  
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
16:00Egersunds - Sola 4:0 (3:0, 1:0)
16:00Nardo - Levanger 1:1 (0:0, 1:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
16:00Sotra - Asker 1:0 (0:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
16:00Krakeroy - Lorenskog 1:4 (0:2, 1:2)
16:00Stabaek 2 - Sunndal 2:1 (0:0, 2:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
16:00Grei - Tonsberg 0:3 (0:2, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
16:00Bergen Nord - Djerv 1919 2:5 (1:4, 1:1)
16:00Fyllingsdalen - Valdres 5:0 (4:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
16:00Brumunddal - Orkla 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Strindheim - Nybergsund 3:1 (3:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
16:00Floya - Finnsnes 2:3 (1:0, 1:3)
16:00Ull/Kisa 2 - Junkeren 3:2 (1:0, 2:2)
NorwayNorway: Toppserien Women    
16:00Valerenga W - Lyn W 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
16:00Sroda - Gornik Konin 4:0 (1:0, 3:0)
16:00Starogard Gdanski - Kotwica Kolobrzeg 1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: Taça de Portugal Women    
16:00Valadares Gaia W - SL Benfica W      
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Inter Club - Otoho d'Oyo 0:1  
RussiaRussia: PFL - South    
16:00Angust Nazran - FK Chayka 0:5 (0:3, 0:2)
16:00Biolog - SKA Rostov 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Chernomorets Novorossijsk - Maykop 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Krasnodar 3 - Legion Dynamo 1:2 (1:2, 0:0)
16:00Kuban - Alania Vladikavkaz 5:2 (2:0, 3:2)
16:00Volgar-Astrakhan - Mashuk 3:0 (2:0, 1:0)
RussiaRussia: PFL - Center    
16:00Saturn Ramenskoye - Khimki 2 3:3 (1:2, 2:1)
ScotlandScotland: League One    
16:00Clyde - Annan 2:0 (0:0, 2:0)
ScotlandScotland: League Two    
16:00Berwick - Cove Rangers 0:3 (0:1, 0:2)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
16:00Ankaran - Tabor Sezana 0:4 (0:1, 0:3)
16:00Beltinci - Fuzinar 1:3 (0:3, 1:0)
16:00Brda - Brezice 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Drava - Bravo 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Ilirija - Dob 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Jadran Dekani - Bilje 0:3 (0:1, 0:2)
16:00NK Krka - Nafta 1:3 (0:2, 1:1)
16:00Radomlje - Rogaska 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Alcorcon - Extremadura UD 0:1 (0:0, 0:1)
SwedenSweden: Allsvenskan    
16:00AFC Eskilstuna - Helsingborg 1:1 (0:0, 1:1)
SwedenSweden: Superettan    
16:00Varbergs - Halmstad 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:00Forward - Vasalunds 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Karlslunds - Sandvikens 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16:00Eskilsminne - Utsiktens 4:1 (2:0, 2:1)
16:00Ljungskile - Kristianstads 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Lunds - Oddevold 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Oskarshamns - Skovde AIK 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Tvaakers - Torns 0:1 (0:1, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
16:00IFK Ostersund - IFK Umea 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Pitea - Kramfors-Alliansen 3:0 (0:0, 3:0)
16:00Umea FC - Ytterhogdals 0:3 (0:1, 0:2)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16:00Kungsangens - Taby 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Kvarnsvedens - Enkopings SK 2:2 (2:0, 0:2)
16:00Mora - Hudiksvalls 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Upsala - Karlbergs 0:1 (0:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
16:00Onsala - Angelholms 3:6 (2:3, 1:3)
16:00Ullareds IK - Halmia 2:3 (1:2, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
16:00Assyriska IF - Haninge 1:1 (0:1, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
16:00Bavois - Bruhl 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Bellinzona - Koniz 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Breitenrain - La Chaux-De-Fonds 3:5 (1:1, 2:4)
16:00Lausanne Ouchy - Cham 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Munsingen - Sion II 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Stade Nyonnais - YF Juventus 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Yverdon - Wohlen 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Zurich II - Basel II 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
16:00Bulle - Echallens 5:1 (2:0, 3:1)
16:00Etoile-Carouge - Meyrin 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Lancy - Chenois 4:0 (0:0, 4:0)
16:00Lausanne II - Azzurri Lausanne 4:2 (3:1, 1:1)
16:00Thun II - Oberwallis Naters 4:0 (1:0, 3:0)
16:00Vevey - Fribourg 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Young Boys II - Martigny 1:2 (0:1, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
16:00Black Stars - Luzern II 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Goldau - Biel 3:4 (2:4, 1:0)
16:00Langenthal - Buochs 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Schotz - Grasshopper II 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Solothurn - Delemont 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Zofingen - Bassecourt 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Zug - Old Boys 2:2 (1:1, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
16:00Baden - Wettswil-Bonstetten 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Hongg - Tuggen 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Kosova - Eschen 1:4 (1:3, 0:1)
16:00Red Star Zurich - Mendrisio 2:1 (1:1, 1:0)
16:00United Zurich - Thalwil 1:4 (0:2, 1:2)
16:00Winterthur II - Gossau 1:1 (1:1, 0:0)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
16:00Club Africain - US Tataouine 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Etoile Sahel - Esperance Tunis 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Hammam-Lif - Sfaxien 0:0 (0:0, 0:0)
16:00JS Kairouan - Metlaoui 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Monastir - Gabes 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Stade Gabesien - Ben Guerdane 0:2 AWA.  
16:00Stade Tunisien - Bizertin 3:0 (1:0, 2:0)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00Dyn. Kyiv - Mariupol 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Karpaty - Desna 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: LaLiga    
16:15Espanyol - Real Sociedad 2:0 (0:0, 2:0)
16:15Getafe - Villarreal 2:2 (1:1, 1:1)
16:15Sevilla - Ath Bilbao 2:0 (1:0, 1:0)
16:15Valladolid - Valencia 0:2 (0:1, 0:1)
AlbaniaAlbania: Superliga    
16:30Flamurtari - Laci 1:0 (1:0, 0:0)
16:30KF Tirana - Kastrioti 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Kukesi - Skenderbeu 0:3 (0:2, 0:1)
16:30Teuta - Partizani 2:0 (1:0, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
16:30Leobendorf - Bruck Leitha 1:1 (0:0, 1:1)
AustriaAustria: Regionalliga West    
16:30Kitzbuhel - Altach U21 0:1 (0:0, 0:1)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
16:30Zapresic - D. Zagreb 2:3 (2:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
16:30Kosetice - Sapeli Polna 1:3 (1:2, 0:1)
16:30Okrisky - Chotebor 2:1 (2:1, 0:0)
16:30Zirovnice - HFK Trebic 5:5 (4:2, 1:3)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
16:30Mazembe - Renaissance 3:0  
North MacedoniaNorth Macedonia: Division 1    
16:30Bregalnica Stip - Plackovica 2:2 (0:0, 2:2)
16:30FK Skopje - Struga Trim & Lum 1:0 (0:0, 1:0)
16:30KF Gostivar - FK Korab 1:1 (0:0, 1:1)
16:30Kozuv Gevgelija - Borec 3:1 (2:0, 1:1)
16:30Labunishta - Vellazerimi 1:2 (1:0, 0:2)
16:30Pelister - Goblen 4:0 (3:0, 1:0)
16:30Sasa - Vardar Negotino 3:0 (1:0, 2:0)
16:30Teteks - Gench Kalemler 2:1 (0:1, 2:0)
16:30Tikves - Detonit Junior 3:0 (1:0, 2:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:30Feirense - Aves 2:1 (0:1, 2:0)
16:30Maritimo - Boavista 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Vitoria Setubal - Rio Ave 1:3 (0:0, 1:3)
UkraineUkraine: Persha Liga    
16:30Kobra - Inhulets CAN.  
16:30Metalist 1925 - Zirka Kropyvnytskyi AWA.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16:45FC Gomel - Zhodino 2:3 (1:1, 1:2)
AlbaniaAlbania: Superliga    
17:00Kamza - Luftetari Gjirokastra 0:3 AWA.  
AngolaAngola: Girabola    
17:00ASA - Caala 1:1  
17:00Cuando Cubango - C.R.D. Libolo 2:0  
17:00Interclube - Onze Bravos 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Santa Rita - Sporting de Cabinda 3:2  
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Admira - Wacker Innsbruck 3:2 (2:0, 1:2)
17:00Altach - Hartberg 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Mattersburg - Rapid Vienna 1:0 (1:0, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
17:00AC Wolfsberger (Am) - Stadl Paura 5:0 (0:0, 5:0)
17:00WSC Wels - Bad Gleichenberg 1:2 (0:0, 1:2)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
17:00Orsha - Baranovici 0:0 (0:0, 0:0)
BeninBenin: Ligue 1    
17:00Buffles du Borgou - Energie Sports 1:0  
17:00JAC - ASOS 0:0 (0:0, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
17:00FK Sarajevo - Zvijezda 09 4:0 (4:0, 0:0)
17:00Krupa - GOSK Gabela 4:0 (0:0, 4:0)
17:00Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina 2:1 (2:0, 0:1)
17:00Sloboda - Mladost DK 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Zeljeznicar - Celik Zenica 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Zrinjski - Tuzla City 5:1 (4:0, 1:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
17:00Kozara - Prijedor 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Sutjeska Foca - Drina Zvornik 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Tekstilac - Slavija 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Zeljeznicar Banja Luka - Podrinje Janja 4:1 (0:1, 4:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
17:00Ludogorets - Levski Sofia 1:1 (0:0, 1:1)
CyprusCyprus: First Division    
17:00APOEL - AEL Limassol 4:0 (1:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:00Dukla Prague - Slovacko 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Karvina - Bohemians 1905 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Opava - Pribram 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
17:00Dolni Benesov - Unicov 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Hlucin - Kromeriz 1:3 (1:1, 0:2)
17:00Hodonin - Frydek-Mistek 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
17:00Horovicko - Cizova 0:4 (0:1, 0:3)
17:00Klatovy - SK Rakovnik 1:2 (1:1, 0:1)
17:00Union Beroun - Dobris 3:2 (1:2, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
17:00Ostra - Tatran Rakovnik 5:3 (1:0, 4:3)
17:00Ostrov - Motorlet Prague 4:3 PEN. (1:2, 2:1, 4:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
17:00Slatinany - Jiskra Mseno 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
17:00Blansko - Slavoj Polna 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Nove Sady - Breclav 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Rosice - Bystrc 6:1 (5:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
17:00Detmarovice - Novy Jicin 3:5 (2:3, 1:2)
17:00Hermanice - HFK Olomouc 4:2 (1:0, 3:2)
17:00Prerov - Opava B 4:1 (2:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
17:00Bridlicna - Bilovec 2:1 (0:1, 2:0)
17:00Brusperk - Celadna 3:4 (3:2, 0:2)
17:00Dolni Datyne - Cesky Tesin 1:1 (0:1, 1:0)
17:00Hlubina - Pusta Polom 1:3 (1:1, 0:2)
17:00Krnov - Lok.Petrovice 2:1 (2:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
17:00Brumov - Batov 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 3:4)
17:00Bystrice pod Hostynem - Holesov 1:2 (1:0, 0:2)
17:00Hluk - Provodov 2:3 PEN. (0:1, 2:1, 4:5)
17:00Jurinka - Stitna nad Vlari 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Morkovice - Velke Karlovice 2:3 (1:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
17:00Bosonohy - Svratka Brno 3:2 (1:2, 2:0)
17:00Ivancice - Kurim 4:1 (2:0, 2:1)
17:00Moravska Slavia - Tisnov 2:1 (0:1, 2:0)
17:00SK Krumvir - Mutenice 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Sparta Brno - Vojkovice 15:1 (9:0, 6:1)
17:00Start Brno - Moravsky Krumlov 7:1 (4:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
17:00Dobruska - Chlumec nad Cidlinou 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 2:4)
17:00Jicin - Kostelec n. O. 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Sobotka - Rychnov n. Kneznou 0:3 (0:1, 0:2)
17:00Vysoka n. Labem - Lazne Belohrad 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
17:00Chrastava - Rovensko p. Tr. 1:2 (1:2, 0:0)
17:00FK Ceska Lipa - Novy Bor 4:1 (2:0, 2:1)
17:00Hradek nad Nisou - Bily Kostel nad Nisou 4:2 (4:0, 0:2)
17:00Sedmihorky - Frydlant 1:2 (0:1, 1:1)
17:00TJ Doksy - Zelezny Brod 3:1 (1:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
17:00Brna - Krupka 4:0 (2:0, 2:0)
17:00Modlany - Srbice 3:1 (2:1, 1:0)
17:00Perstejn - Kadan 3:2 (3:2, 0:0)
17:00Vilemov - Lovosice 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Zatec - Horni Jiretin 4:2 (0:2, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
17:00Myto - Luby 9:0 (3:0, 6:0)
17:00Nepomuk - Chotikov 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Rapid Plzen - Zruc 3:1 (2:1, 1:0)
17:00Rokycany - Horni Briza 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Sokol Lhota - Nyrsko 0:3 (0:0, 0:3)
17:00SSC Boleve - Domazlice B 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Tlumacov - Vejprnice 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
17:00Cesky Krumlov - TJ Osek 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Cimelice - Trebon 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Katovice - Drazice 4:0 (1:0, 3:0)
17:00Olesnik - Zelec 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Sokol Lom - Blatna 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
17:00Predni Kopanina - Hostivar 3:1 (0:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
17:00Nespeky - Poricany 5:2 (2:0, 3:2)
17:00Povltavska FA B - SK Lhota 3:1 (3:1, 0:0)
17:00Tuchlovice - Nove Straseci 1:4 (0:2, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
17:00Kralovske Porici - Frantiskovy Lazne 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Nejdek - FC Cheb 7:2 (2:1, 5:1)
17:00Stara Role - Nova Role 1:2 (1:1, 0:1)
17:00Zlutice - Touzim 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
17:00Dolany - Medlov 0:6 (0:5, 0:1)
17:00Jesenik - Vsechovice 0:6 (0:4, 0:2)
17:00Kralice na Hane - HFK Olomouc B 3:1 (3:1, 0:0)
17:00Mohelnice - Cernovir 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
17:00Ceska Trebova - Moravany 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Hlinsko - Chrudim B 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Letohrad - Tremosnice 7:2 (4:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
17:00Domazlice - Karlovy Vary 4:0 (1:0, 3:0)
17:00Usti nad Orlici - Benesov 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 4:5)
17:00Zivanice - Povltavska FA 2:1 (1:0, 1:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
17:00B.93 - Jammerbugt 1:2 (1:1, 0:1)
GabonGabon: Championnat D1    
17:00Mangasport - Bitam 1:1  
ItalyItaly: Primavera 1    
17:00AC Milan U19 - Sampdoria U19 0:0 (0:0, 0:0)
LatviaLatvia: 1. Liga    
17:00Balvu - FK Smiltene 1:6 (1:3, 0:3)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
17:00Palanga - Riteriai 1:3 (1:1, 0:2)
MaltaMalta: FA Trophy    
17:00Balzan - Valletta 5:4 PEN. (2:1, 0:1, 2:2, 5:4)
NigeriaNigeria: NNL    
17:00ABS - Aklosendi 2:1  
17:00Crown FC - Ibom Youths 2:0  
17:00Dakkada FC - 36 Lion 2:1  
17:00Giant Brillars - Abia Comets 1:0  
17:00Giordano - Sokoto 2:3  
17:00Green Beret - Road Safety 0:1  
17:00J'Atete - De Sapele Lion 1:0  
17:00Jossy - Stationery Stores 1:0  
17:00Kogi - Jigawa Golden Stars 1:0  
17:00Mighty Jets - Adamawa Utd 1:0  
17:00Nigeria Airforce FC - Kada City 2:0  
17:00Nnewi - Dynamite Force 1:1  
17:00Real Stars - Bimo 1:0  
17:00Rovers FC - Ekiti United 3:0  
17:00Taraba - Yarmalight 2:0  
PolandPoland: III Liga - Group I    
17:00Bron Radom - Ostroda 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Skierniewice - Swit 1:4 (1:1, 0:3)
17:00Sokol Aleksandrow L. - LKS Lomza 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
17:00Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Mieszko - Stezyca 0:3 (0:0, 0:3)
PolandPoland: III Liga - Group III    
17:00Foto-Higiena Gac - Zaglebie 2 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Pawlowice - Gwarek Tarnowskie Gory 2:1 (2:0, 0:1)
17:00Piast Zmigrod - Sleza Wroclaw 1:2 (1:0, 0:2)
17:00Radzionkow - Lechia Dzierzoniow 3:3 (0:2, 3:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
17:00Avia Swidnik - Wisla Pulawy 2:2 (1:2, 1:0)
17:00Chelmianka Chelm - Lublin 1:3 (0:2, 1:1)
17:00Orleta Radzyn - Czarni Polaniec 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Podhale Nowy Targ - Stal Krasnik 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Sola Oswiecim - Biala Podlaska 0:2 (0:1, 0:1)
17:00S. Rzeszow - Ostrowiec Swietokrzyski 2:2 (1:1, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
17:00Concordia - Din. Bucuresti 0:2 (0:0, 0:2)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
17:00Michalovce - Slovan Bratislava 3:3 (2:1, 1:2)
17:00Nitra - Trnava 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Ruzomberok - Dun. Streda 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Senica - Z. Moravce-Vrable 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Sered - Zilina 2:3 (1:3, 1:0)
17:00Trencin - Podbrezova 4:0 (2:0, 2:0)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
17:00Banska Bystrica - Lipany 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Bardejov - Poprad 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Dubnica - Presov 2:1 (1:0, 1:1)
17:00I. Bratislava - Samorin 3:2 (0:0, 3:2)
17:00L. Mikulas - Lok. Kosice 5:1 (2:0, 3:1)
17:00Petrzalka - Skalica 2:2 (1:0, 1:2)
17:00Pohronie - Komarno 4:1 (4:1, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
17:00Povazska Bystrica - Trnava B 2:1 (0:1, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
17:00Giraltovce - B. Nova Ves 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Spisska Nova Ves - Sobrance-Sobranecko 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Vranov - Plavnica 3:1 (2:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
17:00Cadca - Kalinovo 4:0 (0:0, 4:0)
17:00L. Hradok - MSK Martin 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Rimavska Sobota - Lip. Stiavnica 5:1 (1:0, 4:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
17:00Pezinok - Ivanka pri Dunaji 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:00Pasaia - Somorrostro 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00Txantrea - CD Baztan 3:3  
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
17:00Basel W - Servette Geneve FC W 3:2 (1:1, 2:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
17:00Kokand 1912 - Nasaf Qarshi 0:2 (0:0, 0:2)
17:00Qizilqum - Termez Surkhon 1:3 (0:2, 1:1)
WorldWorld: Friendly International    
17:00Argentina U20 - Honduras U20 3:1 (2:0, 1:1)
17:00USA U20 - Uruguay U20 1:1 (1:1, 0:0)
ScotlandScotland: Championship    
17:05Queen of South - Raith 0:0 (0:0, 0:0)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
17:10Ventspils - Valmiera 2:2 (0:0, 2:2)
ArmeniaArmenia: Premier League    
17:30Urartu - Gandzasar 0:5 (0:4, 0:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
17:30Bratstvo Gracanica - Velez Mostar 0:3 (0:1, 0:2)
17:30Gorazde - Zivinice 3:1 (2:0, 1:1)
17:30Gradacac - Jedinstvo Bihac 3:0 (2:0, 1:0)
17:30Igman K. - Kakanj 2:1 (1:0, 1:1)
17:30Metalleghe - Capljina 3:1 (0:0, 3:1)
17:30NK Novi Travnik - Visoko 1:0 (0:0, 1:0)
17:30NK Vitez - HNK Orasje 1:2 (0:0, 1:2)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
17:30Dugopolje - Lucko 2:0 (0:0, 2:0)
17:30Kustosija - Sesvete 2:0 (1:0, 1:0)
17:30Osijek 2 - Medjimurje Cakovec 2:1 (0:0, 2:1)
17:30Zadar - Solin 5:1 (3:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
17:30Vyskov - Velke Mezirici 5:1 (2:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
17:30SK Hranice - FK Kozlovice 1:3 (1:2, 0:1)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
17:30BFC Daugavpils - Riga FC 0:3 (0:2, 0:1)
PolandPoland: Division 1    
17:30Chrobry Glogow - Podbeskidzie 1:1 (0:1, 1:0)
17:30GKS Jastrzebie - Sandecja Nowy S. 5:0 (3:0, 2:0)
17:30GKS Katowice - Bytovia Bytow 1:2 (1:1, 0:1)
17:30Odra Opole - LKS Lodz 3:3 (0:3, 3:0)
17:30Puszcza - Garbarnia 3:2 (2:1, 1:1)
17:30Rakow - Suwalki 1:2 (0:1, 1:1)
17:30Stomil Olsztyn - Stal Mielec 2:5 (0:1, 2:4)
17:30Termalica B-B. - Warta Poznan 1:0 (0:0, 1:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:30Maribor - Triglav 3:3 (1:1, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:30Siete Villas - Escobedo 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
17:30Las Palmas C - Union Guimar 4:1  
17:30Santa Ursula - Villa Santa Brigida 1:4  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:30Agoncillo - CCD Alberite 3:3 (0:2, 3:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
17:30France U19 W - Japan U19 W 0:1 (0:0, 0:1)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
18:00Union Gurten - Sturm Graz (Am) 2:2 (2:0, 0:2)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:00AJEB - AS Police 0:2  
18:00AS Douanes - Sonabel Ouagadougou 1:1  
18:00ASFA Yennega - Etoile Filante 0:1  
18:00ASF Dioulasso - ASEC Koudougou 2:2  
18:00Kadiogo - Rahimo 1:2  
18:00Majestic - Bobo-Dioulasso 4:0  
18:00US Comoe - US Ouagadougou 0:1  
18:00USFA - Salitas 0:0 (0:0, 0:0)
CameroonCameroon: Elite One    
18:00UMS de Loum - Stade Renard 1:0 (0:0, 1:0)
ChileChile: Primera Division    
18:00U. De Chile - Colo Colo 1:1 (1:0, 0:1)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Anorthosis - Doxa 0:3 (0:1, 0:2)
18:00Paralimni - Alki Oroklini 3:2 (1:1, 2:1)
EnglandEngland: FA Cup    
18:00Manchester City - Watford 6:0 (2:0, 4:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:00Paide - Tammeka 2:1 (1:1, 1:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
18:00Tartu Welco - JK Jarve 0:2 (0:2, 0:0)
EuropeEurope: Champions League Women    
18:00Lyon W - Barcelona W 4:1 (4:0, 0:1)
FranceFrance: National 2 - Group A    
18:00Annecy - Grasse 1:1 (1:1, 0:0)
18:00GOAL FC - Athletico M. 4:1 (2:1, 2:0)
18:00Hyeres - Lyon II 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Jura Sud - Saint Priest 4:2 (2:1, 2:1)
18:00Marseille Endoume - Marseille II 3:3 (1:1, 2:2)
18:00Monaco II - Toulon 1:3 (1:1, 0:2)
18:00Nice II - Martigues 1:3 (0:1, 1:2)
18:00Pontarlier - Frejus Saint Raphael 1:3 (0:0, 1:3)
FranceFrance: National 2 - Group B    
18:00Andrezieux - Les Herbiers 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Blois - Bordeaux II 4:1 (4:0, 0:1)
18:00Moulins-Yzeure - St Etienne II 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Nimes II - Sete 1:3 (0:0, 1:3)
18:00Romorantin - Le Puy 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Stade Bordelais - Colomiers 1:1 (1:1, 0:0)
18:00Stade Montois - Saint-Pryve 1:2 (0:0, 1:2)
18:00Trelissac - Bergerac 2:2 (0:1, 2:1)
FranceFrance: National 2 - Group C    
18:00Bastia-Borgo - Poissy 4:0 (1:0, 3:0)
18:00Granville - Vannes 4:5 (2:2, 2:3)
18:00Le Havre II - Boulogne 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Lorient II - Stade Briochin 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Mantes - Furiani Agliani 3:1 (1:0, 2:1)
18:00Oissel - Chartres 2:1 (1:1, 1:0)
18:00Paris SG II - Saint-Malo 1:1 (0:1, 1:0)
18:00Vitre - Nantes II 1:4 (0:2, 1:2)
FranceFrance: National 2 - Group D    
18:00Arras - Haguenau 3:3 (1:2, 2:1)
18:00ASM Belfort - IC Croix 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Creteil - Lusitanos 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Epinal - Feignies-Aulnoye 1:0 (1:0, 0:0)
18:00FC 93 - Lille II 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Reims II - Fleury-Merogis 1:1 (0:1, 1:0)
18:00Sainte-Genevieve - Sedan 1:3 (0:3, 1:0)
18:00Schiltigheim - Lens II 3:2 (0:1, 3:1)
IcelandIceland: Inkasso-deildin    
18:00Fjolnir - Magni 4:1 (2:0, 2:1)
18:00Thor Akureyri - Grotta 2:3 (1:3, 1:0)
IcelandIceland: Division 2    
18:00Vestri - Kari 3:1 (1:1, 2:0)
18:00Vidir - Tindastoll 3:0 (3:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Genoa - Cagliari 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Play Out    
18:00Lucchese - Cuneo 2:0 (2:0, 0:0)
18:00Paganese - Bisceglie 2:1 (2:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Winners stage    
18:00Lecco - ArzignanoChiampo 2:1 (1:1, 1:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
18:00Suduva - Stumbras 2:0 (1:0, 1:0)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
18:00Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto 3:0 (2:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
18:00AFC - VVSB 2:0 (0:0, 2:0)
18:00Barendrecht - Excelsior Maassluis 0:4 (0:1, 0:3)
18:00De Treffers - Jong Almere City 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Jong Vitesse - GVVV 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Katwijk - Scheveningen 1:2 (0:1, 1:1)
18:00Kozakken Boys - HFC 1:2 (0:2, 1:0)
18:00Lienden - IJsselmeervogels 2:3 (1:3, 1:0)
18:00Rijnsburgse Boys - HHC 3:1 (2:1, 1:0)
18:00Spakenburg - Jong Sparta Rotterdam 1:2 (1:1, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
18:00Orn - Norild 2:0 (1:0, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
18:00Union Comercio - Cajamarca 4:0 (2:0, 2:0)
PolandPoland: Division 2    
18:00Leczna - Radomiak Radom 5:2 (3:1, 2:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
18:00KKS Kalisz - Swit Skolwin 3:1 (2:0, 1:1)
18:00Kleczew - Wda Swiecie 3:0 AWA.  
PolandPoland: III Liga - Group III    
18:00Stilon Gorzow - Kluczbork
RussiaRussia: Premier League    
18:00FK Krylya Sovetov Samara - Spartak Moscow 1:2 (0:1, 1:1)
SenegalSenegal: Ligue 1    
18:00Jaraaf - Dakar SC 0:1  
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:00Durango - R. Oviedo B 1:3 (0:2, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:00Levante B - Ebro 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
18:00Malaga B - El Ejido 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:00Santfeliuenc - Santboia 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18:00Real Avila - Santa Marta Tormes 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:00Minerva - Olimpico de Totana 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18:00La Solana - Almagro 3:0  
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
18:00Grasshoppers W - Yverdon W 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
18:00Antalyaspor - Yeni Malatyaspor 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Trabzonspor - Besiktas 2:1 (0:0, 2:1)
WorldWorld: Friendly International    
18:00Ukraine U20 - South Africa U20 1:1 (0:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
18:05CA Estudiantes - Sacachispas 4:2 (1:1, 3:1)
18:05Deportivo Espanol - Comunicaciones 2:1 (1:1, 1:0)
GibraltarGibraltar: Premier Division    
18:15Europa FC - Boca Gibraltar 13:1 (5:0, 8:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
18:30Shakhtyor Soligorsk - Din. Minsk 3:0 (0:0, 3:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
18:30Heracles - Utrecht 0:2 (0:2, 0:0)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
18:30Old Edwardians - Kallon 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:30Atletico Albericia - UD Samano 0:0 (0:0, 0:0)
18:30Barreda Balompie - Bezana 3:2 (1:1, 2:1)
18:30Cayon - Guarnizo 1:1  
18:30Naval Reinosa - Vimenor 0:2  
18:30Ribamontan al Mar - Revilla 2:0  
18:30Solares - Rinconeda Polanco 1:0  
18:30Textil Escudo - Racing Santander B 2:0 (2:0, 0:0)
18:30Tropezon - Laredo 1:1  
18:30Velarde - Torina 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:30Amurrio Club - Beasain 2:1  
18:30Basconia - Lagun Onak 5:3  
18:30Bermeo - Alaves B 1:2  
18:30Ordizia - Sestao 2:2  
18:30San Ignacio - SD Deusto 2:1  
18:30Santurtzi - Zamudio 2:0  
18:30Santuxu - Portugalete 2:0  
18:30SD San Pedro - Balmaseda 0:2  
18:30Sodupe - Real Sociedad C 3:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18:30Ciudad Real - Guadalajara 5:1  
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
18:30Young Boys W - Zurich W 0:5 (0:3, 0:2)
UkraineUkraine: Premier League    
18:30Olimpik Donetsk - Ch. Odessa 2:1 (1:0, 1:1)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
19:00Neulengbach W - Landhaus W 4:0 (1:0, 3:0)
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
19:00Flamengo W - Vitoria W 2:2  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
19:00Rijeka - Lok. Zagreb 1:0 (1:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
19:00Varazdin - Sibenik 3:1 (1:0, 2:1)
SenegalSenegal: Ligue 1    
19:00Douanes - Generation F. 2:0  
19:00Mbour Petite Cote - Pikine 0:1  
19:00Teungueth - ASEC Ndiambour 4:4  
19:00US Goree - Mbour 4:2  
South AfricaSouth Africa: Nedbank Cup    
19:00Kaizer Chiefs - TS Galaxy 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
19:00Hercules - Baleares 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
19:00Jove - Paterna 3:2 (0:1, 3:1)
19:00Orihuela - Alzira 4:0  
USAUSA: MLS    
19:00Montreal Impact - New England Revolution 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
19:00Canada W - Mexico W 3:0 (1:0, 2:0)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
19:30Argentino de Rosario - Claypole 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 4:3)
19:30Liniers - Juventud Unida S. M. 1:0 (0:0, 1:0)
19:30Puerto Nuevo - CSR Espanol 0:1 (0:0, 0:1)
19:30Real Pilar - Atlas 4:1 (2:0, 2:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
19:30Borac Banja Luka - Sloga Crnjelovo 2:1 (0:1, 2:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
19:30Beroe - CSKA Sofia 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
19:30Benfica - Santa Clara 4:1 (3:0, 1:1)
19:30FC Porto - Sporting 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
19:30Valdivia - Castuera 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
19:30SD Logrones - Berceo 5:2  
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Beerschot VA - Oostende 1:2 (0:1, 1:1)
20:00Charleroi - Eupen 2:0 (0:0, 2:0)
20:00St. Truiden - Westerlo 2:1 (0:1, 2:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
20:00Thes Sport - Lierse K. 2:4 (2:2, 0:2)
20:00Virton - Deinze 2:0 (0:0, 2:0)
IrelandIreland: Division 1    
20:00Cabinteely - Drogheda 0:5 (0:2, 0:3)
20:00Cobh Ramblers - Limerick 2:3 (0:2, 2:1)
OmanOman: Professional League    
20:00Mirbat - Al Nahda 1:3 (0:3, 1:0)
20:00Oman Club - Al-Shabab 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Sohar - Al Orouba 2:0 (2:0, 0:0)
20:00Sur Club - Majees SC 3:1 (0:1, 3:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
20:00U Craiova - Viitorul Constanta 1:2 (1:0, 0:2)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
20:00Mura - ND Gorica 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
20:00Oyonesa - Varea 4:2  
SloveniaSlovenia: Prva liga    
20:15Domzale - Celje 1:1 (0:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
20:30Flandria - Defensores Unidos 3:1 (1:0, 2:1)
20:30Tristan Suarez - San Miguel 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
20:30Central Cordoba - Dock Sud 0:1 (0:0, 0:1)
20:30Excursionistas - Laferrere 0:0 (0:0, 0:0)
20:30Victoriano A. - Deportivo Armenio 0:2 (0:1, 0:1)
IcelandIceland: Division 2    
20:30Dalvik/Reynir - Leiknir F. 1:1  
ItalyItaly: Serie A    
20:30Sassuolo - AS Roma 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Super Cup (Serie C)    
20:30Juve Stabia - Entella 2:2 (0:0, 2:2)
SpainSpain: LaLiga2    
20:30Elche - Tenerife 3:0 (1:0, 2:0)
UruguayUruguay: Primera Division    
20:30CA Cerro - Juventud 1:0 (0:0, 1:0)
20:30Danubio - Wanderers 0:2 (0:2, 0:0)
20:30Fenix - Penarol 1:2 (1:2, 0:0)
20:30Plaza Colonia - Liverpool M. 1:2 (0:0, 1:2)
20:30River Plate - Rampla Juniors 2:1 (0:0, 2:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
20:35Barracas Central - Fenix 2:0 (1:0, 1:0)
IrelandIreland: Premier Division    
20:45Sligo Rovers - Derry City 0:0 (0:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:45Groningen - Vitesse 2:1 (1:0, 1:1)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
20:45Tre Penne - Tre Fiori 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: LaLiga    
20:45Alaves - Girona 2:1 (1:0, 1:1)
20:45Celta Vigo - Rayo Vallecano 2:2 (0:1, 2:1)
20:45Huesca - Leganes 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Serie C    
21:00Tombense - Luverdense 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Serie D    
21:00ASA - Campinense 2:1 (2:1, 0:0)
21:00Atletico-CE - Maranhao 4:3 (2:0, 2:3)
21:00Ituano - Brasiliense 1:1 (0:0, 1:1)
21:00Santos AP - Galvez 0:2 (0:0, 0:2)
21:00Sao Caetano - Tubarao 4:1 (3:1, 1:0)
21:00SER Caxias - Cianorte 2:0 (0:0, 2:0)
21:00Sobradinho - Portuguesa RJ 0:1 (0:1, 0:0)
21:00Tupi-MG - Novorizontino 0:2 (0:2, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
21:00Dep. Pasto - Millonarios 1:1 (1:0, 0:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
21:00Macara - Fuerza A. 5:1 (2:1, 3:0)
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Bordeaux - Reims 0:1 (0:1, 0:0)
21:00Guingamp - Nimes 2:2 (2:0, 0:2)
21:00Lille - Angers 5:0 (2:0, 3:0)
21:00Lyon - Caen 4:0 (0:0, 4:0)
21:00Monaco - Amiens 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Montpellier - Nantes 1:1 (0:1, 1:0)
21:00Paris SG - Dijon 4:0 (3:0, 1:0)
21:00St Etienne - Nice 3:0 (1:0, 2:0)
21:00Strasbourg - Rennes 0:2 (0:1, 0:1)
21:00Toulouse - Marseille 2:5 (1:1, 1:4)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Pescara - Cittadella CAN.  
21:00Verona - Perugia 4:1 ET (1:0, 0:1, 3:0)
USAUSA: MLS    
21:00Real Salt Lake - Toronto FC 3:0 (2:0, 1:0)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
21:1512 de Octubre - Resistencia 3:1  
21:152 de Mayo - Atyra 3:1  
BrazilBrazil: Serie B    
21:30Parana - Guarani 0:0 (0:0, 0:0)
21:30Vitoria - Sao Bento 1:3 (1:0, 0:3)
CanadaCanada: Canadian Premier League    
21:30Pacific FC - York 9 2:2 (2:0, 0:2)
ChileChile: Primera B    
21:30S. Wanderers - Copiapo 0:3 (0:1, 0:2)
USAUSA: MLS    
21:30San Jose Earthquakes - Chicago Fire 4:1 (1:0, 3:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:30Gran Valencia - Frontera 2:0 (0:0, 2:0)
21:30Yaracuyanos - Titanes 2:1 (2:1, 0:0)
BrazilBrazil: Serie D    
22:00America RN - Bahia De Feira 0:0 (0:0, 0:0)
22:00Aparecidense - Juazeirense 2:1 (0:0, 2:1)
22:00Atl. Roraima - SAO Raimundo PA 1:2 (0:1, 1:1)
22:00Maringa FC - Ferroviaria 0:2 (0:1, 0:1)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
22:00Vega Real - San Cristobal 2:1  
EcuadorEcuador: Serie B    
22:00Ind. Juniors - Orense 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Manta - Santa Rita 0:0 (0:0, 0:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
22:00America des Cayes - Violette 0:0  
UruguayUruguay: Segunda Division    
22:00Bella Vista - Atenas 2:4 (2:3, 0:1)
22:00Central Esp. - Cerrito 0:1 (0:1, 0:0)
22:00Maldonado - Albion 0:0 (0:0, 0:0)
22:00Montevideo City - Sud America 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: NWSL Women    
22:00Reign W - Sky Blue W 2:1 (1:1, 1:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Caracas - Llaneros 5:0 (2:0, 3:0)
22:00Dep. Anzoategui - Carabobo 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Serie C    
22:15Santa Cruz - Sampaio Correa 3:3 (2:2, 1:1)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
22:30U. Magdalena - America De Cali 0:2 (0:1, 0:1)
GambiaGambia: GFA League    
22:30Samger - Gamtel 0:2 (0:1, 0:1)
PeruPeru: Liga 1    
22:30Cusco - Ayacucho 3:0 (2:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie A    
23:00Fluminense - Cruzeiro 4:1 (1:0, 3:1)
BrazilBrazil: Serie D    
23:00Anapolina - Operario MS 0:1 (0:1, 0:0)
23:00Barcelona RO - Fast Clube 1:1 (1:0, 0:1)
23:00Manaus - Real Ariquemes 4:1 (3:0, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
23:00Antigua - Guastatoya 2:0 (0:0, 2:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
23:00Marathon - Motagua 2:2 (2:0, 0:2)
ParaguayParaguay: Primera Division    
23:00Olimpia Asuncion - Guarani 2:0 (1:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
23:15Emelec - U. Catolica 1:0 (1:0, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:15Aguila - Metapan 2:0 (1:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
23:45Tigre - Atl. Tucuman 5:0 (2:0, 3:0)
BrazilBrazil: Serie A    
19.05.2019
00:00Atletico-MG - Flamengo RJ 2:1 (1:1, 1:0)
00:00Palmeiras - Santos 4:0 (2:0, 2:0)
BrazilBrazil: Serie B    
19.05.2019
00:00Botafogo SP - Vila Nova FC 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Serie C    
19.05.2019
00:00Imperatriz - Confianca 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie D    
19.05.2019
00:00Corumbaense - Ipora 0:2 (0:2, 0:0)
00:00Palmas - Sinop 1:1 (1:0, 0:1)
00:00Rio Branco - Sao Raimundo RR 1:2 (0:1, 1:1)
CanadaCanada: Canadian Premier League    
19.05.2019
00:00Cavalry - Edmonton 1:0 (1:0, 0:0)
ChileChile: Primera B    
19.05.2019
00:00CD Santa Cruz - Melipilla 1:0 (1:0, 0:0)
00:00D. Puerto Montt - Deportes Temuco 2:1 (1:0, 1:1)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
19.05.2019
00:00Difaa El Jadidi - Hassania Agadir 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: USL League Two    
19.05.2019
00:00Portland Phoenix - Manhattan 2:0 (1:0, 1:0)
00:00St. Louis Lions - Kaw Valley 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie C    
19.05.2019
00:15Treze PB - Nautico 0:1 (0:1, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
19.05.2019
00:30O'Higgins - Everton 2:1 (0:1, 2:0)
USAUSA: USL League Two    
19.05.2019
00:30Weston - Lakeland Tropics 0:3 (0:1, 0:2)
BrazilBrazil: Serie D    
19.05.2019
01:00Salgueiro - Sergipe 4:3 (1:1, 3:2)
GambiaGambia: GFA League    
19.05.2019
01:00Tallinding United - Gambia Ports 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
19.05.2019
01:00Indy Eleven - Charleston 1:0 (0:0, 1:0)
01:00Louisville City - Saint Louis FC 0:0 (0:0, 0:0)
01:00North Carolina - Birmingham 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL League One    
19.05.2019
01:00Greenville - Richmond Kickers 1:0 (1:0, 0:0)
01:00Lansing - North Texas 2:2 (0:0, 2:2)
USAUSA: USL League Two    
19.05.2019
01:00Dalton - Peachtree City MOBA 1:0 (0:0, 1:0)
01:00Flint City - West Virginia 1:1 (0:0, 1:1)
01:00Florida Elite - The Villages 2:1 (2:0, 0:1)
01:00New York U23 - Evergreen 6:0 (3:0, 3:0)
01:00Treasure Coast - Miami City 2:0 (1:0, 1:0)
01:00Wake FC - Tri-Cities 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: NWSL Women    
19.05.2019
01:00Washington Spirit W - Portland Thorns W 3:1 (1:0, 2:1)
WorldWorld: Club Friendly    
19.05.2019
01:00Dayton - Cincinnati Dutch Lions 1:1 (1:1, 0:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
19.05.2019
01:10Nacional Asuncion - River Plate 0:0 (0:0, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
19.05.2019
01:30LDU Quito - Dep. Cuenca 2:2 (2:1, 0:1)
USAUSA: MLS    
19.05.2019
01:30Philadelphia Union - Seattle Sounders 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
19.05.2019
01:30Tampa Bay - New York Red Bulls 2 2:0 (1:0, 1:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
19.05.2019
02:00Royal Pari - Guabira 2:1 (0:0, 2:1)
MexicoMexico: Primera Division    
19.05.2019
02:00U.A.N.L.- Tigres - Monterrey 1:0 (1:0, 0:0)
PanamaPanama: LPF    
19.05.2019
02:00Tauro - San Francisco 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: MLS    
19.05.2019
02:00Minnesota United - Columbus Crew 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
19.05.2019
02:00Colorado Springs - New Mexico 1:3 (0:2, 1:1)
02:00Nashville SC - Charlotte Independ. 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: USL League One    
19.05.2019
02:00Forward Madison - Tormenta 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: USL League Two    
19.05.2019
02:00Mississippi Brilla - Texas United 7:1 (3:0, 4:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
19.05.2019
02:10Ind. Rivadavia - Sarmiento Junin 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: MLS    
19.05.2019
02:30Houston Dynamo - DC United 2:1 (0:0, 2:1)
02:30Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps 1:1 (1:0, 0:1)
USAUSA: USL Championship    
19.05.2019
02:30Oklahoma City Energy - Real Monarchs 1:1 (0:0, 1:1)
02:30Rio Grande - LA Galaxy 2 2:2 (1:1, 1:1)
02:30San Antonio - FC Tulsa 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: USL League Two    
19.05.2019
02:30Euro New York - Ocean City 1:1 (0:0, 1:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
19.05.2019
03:00Esteli - Diriangen 3:0 (1:0, 2:0)
PeruPeru: Liga 1    
19.05.2019
03:00Carlos Mannucci - Sporting Cristal 2:0 (0:0, 2:0)
USAUSA: USL Championship    
19.05.2019
03:30El Paso - Sacramento Republic 3:1 (1:1, 2:0)
04:00Orange County SC - Austin Bold 2:2 (1:2, 1:0)
04:00Tacoma Defiance - Reno 1:1 (1:0, 0:1)
04:30Phoenix Rising - Las Vegas Lights 4:0 (1:0, 3:0)
USAUSA: USL League One    
19.05.2019
04:30Tucson - Chattanooga Red Wolves 4:0 (2:0, 2:0)
JapanJapan: J3 League    
19.05.2019
05:00Blaublitz - FC Tokyo U23 0:0  
05:00Fukushima Utd - Nagano 1:2  
05:00Grulla Morioka - C-Osaka U23 1:3  
05:00Kamatamare - Giravanz Kitakyushu 1:1  
05:00Kumamoto - Gainare Tottori 3:2  
05:00Vanraure - Azul Claro Numazu 0:1  
05:00YSCC - Sagamihara 1:3  
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
19.05.2019
05:00JEF United W - Inac Kobe Leonesa W 0:0 (0:0, 0:0)