Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
BrazilBrazil: Serie A    
00:00Atletico-MG - Avai 2:1 (1:0, 1:1)
00:00Chapecoense-SC - Internacional 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie C    
00:00Imperatriz - Globo 2:0 (1:0, 1:0)
ChileChile: Primera Division    
00:00Curico Unido - Huachipato 4:2 (2:0, 2:2)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
00:00Dep. Cali - Aguilas 2:1 (1:0, 1:1)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
00:00Cibao - Atletico Pantoja 2:1 (1:1, 1:0)
MexicoMexico: Primera Division    
00:00Pachuca - Atlas 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: MLS    
00:00Atlanta Utd - Colorado Rapids 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie C    
00:15Remo - Boa 1:0 (0:0, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
00:45Cesar Vallejo - Cusco 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
01:00Estudiantes L.P. - Racing Club 1:1 (0:1, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
01:00Atl. Nacional - America De Cali 2:0 (0:0, 2:0)
USAUSA: MLS    
01:00New York Red Bulls - FC Cincinnati 1:0 (1:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
01:00North Carolina - Hartford Athletic 4:1 (2:0, 2:1)
01:00Pittsburgh - Nashville SC 2:2 (0:1, 2:1)
USAUSA: USL League One    
01:00Richmond Kickers - Chattanooga Red Wolves 1:0 (0:0, 1:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01:30Royal Pari - Nacional Potosi 1:1 (1:1, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
01:30Aucas - Barcelona SC 3:4 (0:1, 3:3)
ParaguayParaguay: Primera Division    
01:30River Plate - Dep. Capiata 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
01:30Tampa Bay - Charlotte Independ. 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: NWSL Women    
01:30Orlando Pride W - Utah Royals W 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Serie A    
02:00Flamengo RJ - Cruzeiro 3:1 (1:1, 2:0)
BrazilBrazil: Serie B    
02:00Vila Nova FC - Parana 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Primera Division    
02:00Club America - Santos Laguna 1:0 (1:0, 0:0)
02:00Monterrey - Necaxa 2:2 (2:1, 0:1)
USAUSA: USL Championship    
02:00Birmingham - Loudoun 1:0 (0:0, 1:0)
02:00FC Tulsa - Oklahoma City Energy 1:1 (1:1, 0:0)
02:00Memphis - Charleston 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: USL League One    
02:00Forward Madison - Greenville 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera B    
02:30San Luis - D. Puerto Montt 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: MLS    
02:30Houston Dynamo - Columbus Crew 2:0 (1:0, 1:0)
02:30Sporting Kansas City - New England Revolution 4:4 (1:3, 3:1)
USAUSA: USL Championship    
02:30Saint Louis FC - Sporting Kansas City 2 3:1 (1:0, 2:1)
ChileChile: Primera B    
03:00Copiapo - CD Santa Cruz 3:0 (1:0, 2:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
03:00Petrolera - Ind. Medellin 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
03:00Atl. San Luis - Venados 3:1 (2:0, 1:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
03:00Diriangen - Esteli 2:3 (1:1, 1:2)
03:00Managua FC - Ocotal 4:2 (1:0, 3:2)
PeruPeru: Liga 1    
03:00Sporting Cristal - U. de Deportes 1:1 (1:0, 0:1)
USAUSA: USL Championship    
03:30El Paso - Reno 1:0 (0:0, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
04:00Coban Imperial - Siquinala 1:0 (1:0, 0:0)
MexicoMexico: Primera Division    
04:00Guadalajara Chivas - Club Leon 2:1 (0:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
04:06Monterrey W - U.N.A.M.- Pumas W 3:0 (2:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
04:30Sacramento Republic - Phoenix Rising 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
04:45Zacatecas Mineros - Dorados de Sinaloa 0:2 (0:0, 0:2)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Champions League    
05:00Hienghene - Team Wellington 2:0 (0:0, 2:0)
JapanJapan: J3 League    
05:00Azul Claro Numazu - Kumamoto 0:2  
05:00C-Osaka U23 - Toyama 0:0  
05:00Gainare Tottori - Grulla Morioka 1:1  
05:00Sagamihara - Kamatamare 1:1  
05:00Vanraure - Fukushima Utd 2:3  
05:00YSCC - FC Tokyo U23 3:2  
JapanJapan: J1 League    
06:00Vegalta Sendai - G-Osaka 2:1 (1:1, 1:0)
06:00Yokohama M. - Kashima 2:1 (0:1, 2:0)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
06:30Valentine - Charlestown Azzurri 2:3 (2:3, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL ACT    
07:00Gungahlin - Tuggeranong Utd 2:0 (0:0, 2:0)
07:00Tigers FC - Belconnen United 3:2 (2:0, 1:2)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
07:00Blacktown City - Rockdale City Suns 0:1 (0:0, 0:1)
07:00Manly Utd - Hakoah Sydney 2:1 (0:0, 2:1)
JapanJapan: J1 League    
07:00FC Tokyo - Yamaga 2:0 (1:0, 1:0)
07:00Kobe - Kawasaki Frontale 1:2 (0:2, 1:0)
07:00Sagan Tosu - Shonan 0:2 (0:0, 0:2)
JapanJapan: J2 League    
07:00Kyoto - Tokushima 0:0 (0:0, 0:0)
07:00Mito - Albirex Niigata 0:0 (0:0, 0:0)
07:00Okayama - Verdy 1:1 (0:1, 1:0)
07:00Tochigi - Gifu 1:1 (0:0, 1:1)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
07:00Jeonbuk - Seoul 2:1 (1:0, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
08:00Sunshine Coast - Gold Coast 2:3 (0:1, 2:2)
JapanJapan: J1 League    
08:00Iwata - Sapporo 1:2 (0:2, 1:0)
08:00Nagoya - Hiroshima 1:0 (1:0, 0:0)
JapanJapan: J2 League    
08:00Chiba - Omiya Ardija 0:0 (0:0, 0:0)
08:00Kashiwa - Yokohama 0:0 (0:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
08:00Asan - Suwon City 1:2 (0:0, 1:2)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Champions League    
08:30Magenta - Auckland City 2:1 (1:1, 1:0)
Hong KongHong Kong: Premier League    
08:30Guangzhou R&F (HK) - Hoi King 3:0 (0:0, 3:0)
ChinaChina: Yi League    
09:00Xian Daxing Chongde - Yanbian Beiguo 0:3  
JapanJapan: J1 League    
09:00Shimizu - Urawa 0:2 (0:0, 0:2)
JapanJapan: J2 League    
09:00Renofa Yamaguchi - Kanazawa 0:2 (0:0, 0:2)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
09:00Ulsan Hyundai - Gyeongnam 2:0 (1:0, 1:0)
ChinaChina: Super League    
09:30Tianjin Teda - Shanghai SIPG 0:2 (0:1, 0:1)
ChinaChina: Jia League    
09:30Changchun Yatai - Beijing EG 1:4 (1:1, 0:3)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10:00Olympic FC - Brisbane Strikers 1:1 (1:1, 0:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10:00Acacia Ridge - Toowong 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
10:00Sokol Opatovice - Jesenik 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
10:00Sampdoria U19 - Udinese U19 2:0 (1:0, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00FC Arges - F. Constanta 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: PFL - East    
10:00Chita - FK Sibir Novosibirsk 2 1:0 (0:0, 1:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
10:00Daejeon - Anyang 0:2 (0:1, 0:1)
TaiwanTaiwan: Premier League    
10:00NTUS - Ming Chuan University 2:0  
10:00Red Lions - Taipower 1:2  
10:00Taipei Tatung - Hang Yuen 1:1  
10:00Taiwan Steel - Taichung 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
10:15Chrudim - Jihlava 4:3 (0:1, 4:2)
10:15Zizkov - Varnsdorf 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Unicov - Uhersky Brod 2:2 (1:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Meteor Prague - Brandys n. Labem 3:0 (3:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
10:15Zdar na Sazavou - Nove Sady 1:2 (1:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
10:15Opava B - Sokol Usti 4:0 (0:0, 4:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10:30Eastern Suburbs - Western Pride 1:0 (1:0, 0:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
10:30Wacker Innsbruck (Am) - Tirol 3:2 (1:1, 2:1)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
10:30St. Polten W - Neulengbach W 5:2 (2:1, 3:1)
CambodiaCambodia: C-League    
10:30Angkor Tiger - Visakha 2:1  
10:30Kirivong Sok Sen Chey - NagaWorld 1:3  
10:30Police Commissary - Soltilo Angkor 2:2  
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
10:30Sapeli Polna - Ledec nad Sazavou 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
10:30Skalice u C.Lipy - Rovensko p. Tr. 5:1 (1:0, 4:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10:30Trebon - Jankov 2:3 (2:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:30Karlovy Vary - Olympia Radotin 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 3:1)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
10:30Abdish-Ata - Kara Balta 2:1 (0:0, 2:1)
RussiaRussia: Premier League    
10:30Ufa - Ural 4:1 (1:1, 3:0)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
10:30Zilina B - Samorin 0:2 (0:2, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
10:30Trnava B - Velke Ludince 1:0 (0:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
10:30Podbrezova B - Zvolen 0:1 (0:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
10:30Raca - Vajnory 3:0 (1:0, 2:0)
AustraliaAustralia: A-League    
11:00Perth Glory - Wellington Phoenix 5:0 (2:0, 3:0)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
11:00Vorderland W - Kleinmunchen W 5:2 (4:1, 1:1)
11:00Wacker Innsbruck W - Altenmarkt W 2:2 (1:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Youth League    
11:00Plzen U21 - Hradec Kralove U21 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00FSV Frankfurt U19 - Augsburg U19 1:3 (1:1, 0:2)
11:00Mainz U19 - Eintracht Frankfurt U19 5:0 (1:0, 4:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00Dortmund U19 - RW Essen U19 3:0 (0:0, 3:0)
11:00Koln U19 - Duisburg U19 3:0 (1:0, 2:0)
11:00Oberhausen U19 - Schalke U19 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
11:00B. Monchengladbach W - Frankfurt W 0:9 (0:4, 0:5)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
11:00AZS Wroclaw W - Walbrzych W 1:3 (0:2, 1:1)
RussiaRussia: FNL    
11:00Zenit 2 - Krasnodar 2 5:2 (2:2, 3:0)
RussiaRussia: Youth League    
11:00Krasnodar U21 - CSKA Moscow U21 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
11:00Rapido de Bouzas - Las Palmas B 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:00Real Sociedad C - Basconia 2:2  
VietnamVietnam: V.League 2    
11:00Binh Phuoc - Binh Dinh 3:0  
11:00Dong Thap - Long An 2:0  
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
11:15Wedeler TSV - Pinneberg 7:2 (3:1, 4:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:15Santurtzi - Sestao 2:2  
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
11:30Condor Hamburg - Niendorfer TSV 0:5 (0:3, 0:2)
MyanmarMyanmar: National League    
11:30Ayeyawady - Shan Utd 2:2 (1:1, 1:1)
11:30Dagon - Yangon Utd 0:2 (0:0, 0:2)
11:30Southern Myanmar - Yadanarbon 1:3 (1:2, 0:1)
SingaporeSingapore: Premier League    
11:30Balestier Khalsa - Warriors 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
11:30Ath Bilbao B - Gijon B 0:2 (0:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Alcorcon B - Villaverde San Andres 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Parla - Atletico Pinto 2:0 (0:0, 2:0)
11:30San Fernando - Carabanchel 0:1 (0:0, 0:1)
11:30Tres Cantos - Vicalvaro 1:0  
11:30Trival Valderas - Leganes B 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
11:30CD Gerena - Arcos CF 3:0 (1:0, 2:0)
11:30Ecija - Cabecense 4:2 (2:1, 2:1)
11:30Sevilla FC C - San Roque 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
11:30Mercadal - Esporles 3:2 (1:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
11:30La Union - Deportiva Minera 0:1 (0:0, 0:1)
11:30Minerva - Lorca Deportiva 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
11:30Pamplona - Subiza 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
11:30San Juan Zaragoza - Atletico Monzon 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Zaragoza B - UD Casetas 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
11:30Rayo Vallecano W - Granadilla Tenerife W 0:2 (0:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
11:45Racing Santander B - Atletico Albericia 2:2 (2:0, 0:2)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
12:00UE Engordany - Sant Julia 2:2 (2:0, 0:2)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Tulevik - Paide 2:2 (0:1, 2:1)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00Parnu JK Vaprus - Tallinna Kalev U21 3:1 (2:0, 1:1)
EuropeEurope: Champions League Women    
12:00Barcelona W - Bayern Munich W 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
12:00Magdeburg U19 - Union Berlin U19 3:0 (2:0, 1:0)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
12:00Ekibastuz - Kairat Academy 0:1 (0:0, 0:1)
12:00FK Kyran - FC Astana 2 2:1 (1:0, 1:1)
12:00Kaspij Aktau - Altai Semey 0:0  
12:00Kyzylzhar - FK Akzhayik 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Maqtaaral - Akademiya Ontustik 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Shakhtar Bulat - Baykonur Kyzylorda 2:2 (1:0, 1:2)
12:00Zhetysu 2 - Aktobe Zhas 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
12:00Legia II - LKS Lomza 3:0 (1:0, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
12:00Lech Poznan 2 - Gwardia Koszalin 3:0 (2:0, 1:0)
RussiaRussia: FNL    
12:00R. Volgograd - SKA Khabarovsk 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: LaLiga    
12:00Valencia - Eibar 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: LaLiga2    
12:00Rayo Majadahonda - Cadiz CF 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Fuenlabrada - Celta Vigo B 2:1 (1:0, 1:1)
12:00San Sebastian Reyes - Real Madrid B 2:2 (2:1, 0:1)
12:00Union Adarve - Pontevedra 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
12:00R. Oviedo B - Arenas Club 3:2 (2:2, 1:0)
12:00R. Union - Calahorra 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
12:00Baleares - Valencia B 3:2 (1:1, 2:1)
12:00Ejea - Alcoyano 2:1 (2:0, 0:1)
12:00Espanyol B - Teruel 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Ontinyent - Levante B 0:1 AWA.  
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
12:00Ibiza - Jumilla 4:1 (2:0, 2:1)
12:00Recreativo Huelva - Linense 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Villanovense - Melilla 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
12:00Alaves B - San Ignacio 4:3 (3:2, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00Castelldefels - Llagostera 2:2 (0:1, 2:1)
12:00CE Europa - Cerdanyola 2:1 (0:1, 2:0)
12:00Horta - Sant Andreu 3:3 (1:2, 2:1)
12:00Prat - L Hospitalet 0:1 (0:0, 0:1)
12:00San Cristobal CP - UE Sants 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Alcobendas - CD Mostoles 1:0  
12:00San Agustin - Las Rozas 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00Huetor Vega - Huetor Tajar
12:00Loja - UD San Pedro 3:2 (3:0, 0:2)
12:00Velez - CD Torreperogil 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:00Formentera - San Rafael 3:2 (2:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:00Lorca FC - Huercal-Overa
12:00UCAM Murcia B - Pulpileno
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
12:00Beti Onak - Ezcabarte 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:00CDFC Calzada - Pradejon 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
12:00Calamocha - Robres 2:2 (0:2, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Azuqueca - Villarrobledo 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
12:00Albacete W - Espanyol W 3:2 (2:1, 1:1)
12:00Huelva W - Real Sociedad W 0:0 (0:0, 0:0)
VietnamVietnam: V.League 1    
12:00Gia Lai - Thanh Hoa 3:3 (2:1, 1:2)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:15Famalicao - Vitoria Guimaraes B 4:1 (3:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:15CD Alhaurino - CP Almeria 2:2 (1:0, 1:2)
12:15Rincon - Motril 3:4 (0:0, 3:4)
Czech RepublicCzech Republic: Youth League    
12:30Zlin U21 - Dukla Prague U21 3:1 (3:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie A    
12:30Frosinone - Napoli 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Coppa Italia Women    
12:30Fiorentina W - Juventus W 1:2  
RussiaRussia: PFL - East    
12:30Zenit Irkutsk - Sakhalin 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:30Los Barrios - Lebrijana 2:0 (2:0, 0:0)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
12:35Sturm Graz W - Landhaus W 2:2 (2:2, 0:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
13:00Lori - Shirak Gyumri 2:2 (1:1, 1:1)
CambodiaCambodia: C-League    
13:00Phnom Penh Crown - Asia Euro United 1:0  
ChinaChina: Super League    
13:00Chongqing Lifan - Guangzhou Evergrande 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Youth League    
13:00Ostrava U21 - Bohemians 1905 U21 1:3 (0:1, 1:2)
13:00Sigma Olomouc U21 - Liberec U21 1:2 (1:1, 0:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Relegation Group    
13:00Avarta - BK Frem 1:3 (0:2, 1:1)
EnglandEngland: Premier League    
13:00Leicester - Arsenal 3:0 (0:0, 3:0)
EnglandEngland: Championship    
13:00Leeds - Aston Villa 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Unterhaching - Jena 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:00Niendorfer TSV U19 - Hertha U19 0:5 (0:1, 0:4)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
13:00Paderborn U19 - Preussen Munster U19 2:1 (1:1, 1:0)
13:00Rodinghausen U19 - Dusseldorf U19 0:3 (0:1, 0:2)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Sofapaka - Mathare Utd. 2:2 (0:0, 2:2)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
13:00Spartaks - Riga FC 0:4 (0:3, 0:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
13:00Legnica - Wisla Plock 3:2 (3:1, 0:1)
PolandPoland: Central Youth League    
13:00Arka Gdynia U18 - Torun U18 3:1 (1:1, 2:0)
RussiaRussia: Premier League    
13:00Lokomotiv Moscow - Yenisey 2:1 (0:0, 2:1)
RussiaRussia: FNL    
13:00Spartak Moscow 2 - Tambov 2:2 (0:1, 2:1)
RussiaRussia: PFL - Ural-Povolzhye    
13:00Nosta - Zvezda Perm 3:3 (2:2, 1:1)
RussiaRussia: PFL - East    
13:00Omsk - Dynamo Barnaul 2:1 (1:0, 1:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
13:00Radomlje - Bravo 3:2 (0:2, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00CD Marino - SD Tenisca 1:3 (0:0, 1:3)
13:00La Cuadra - Tamaraceite 1:1  
13:00San Fernando - Tenerife B 1:3 (0:3, 1:0)
13:00Tacoronte - Lanzarote 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Yaiza - Santa Ursula 1:0  
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
13:00Vittsjo W - Linkopings W 2:0 (1:0, 1:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
13:00Asarum W - Sundsvall W 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Kvarnsvedens W - Assi W 2:2 (1:2, 1:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
13:00Nakhon Ratchasima - Chonburi 4:0 (2:0, 2:0)
13:00Ratchaburi - Buriram 1:2 (1:0, 0:2)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
13:00Istanbulspor AS - Elazigspor 2:2 (0:1, 2:1)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Mariupol - Shakhtar Donetsk 0:1 (0:1, 0:0)
VietnamVietnam: V.League 1    
13:00Than Quang Ninh - Khanh Hoa 2:1 (0:1, 2:0)
ZambiaZambia: Super League    
13:00Nkwazi - Green Eagles 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Division 2    
13:05Pruszkow - Leczna 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:15Brighton W - Arsenal W 0:4 (0:2, 0:2)
ScotlandScotland: Premiership    
13:15Hibernian - Hearts 1:1 (0:0, 1:1)
ChinaChina: Jia League    
13:30Zhejiang Greentown - Meizhou Hakka 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Youth League    
13:30Karvina U21 - Slavia Prague U21 2:3 (2:1, 0:2)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Aue - Bochum 3:2 (2:1, 1:1)
13:30Paderborn - Heidenheim 3:1 (0:0, 3:1)
13:30Union Berlin - Hamburger SV 2:0 (0:0, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Bischofswerdaer - Erfurt 0:1 (0:1, 0:0)
13:30Hertha Berlin II - Berliner AK 07 2:2 (1:0, 1:2)
13:30Nordhausen - Bautzen 2:1 (0:1, 2:0)
13:30Rathenow - Lokomotive Leipzig 4:2 (3:1, 1:1)
KyrgyzstanKyrgyzstan: Premier Liga    
13:30Ilbirs - Neftchi Kochkor-Ata 0:1 (0:1, 0:0)
RéunionRéunion: Regionale 1    
13:30SDEFA - Sainte-Suzanne 0:0  
ChinaChina: Super League    
13:35Beijing Guoan - Dalian Pro 4:1 (3:0, 1:1)
13:35Shandong Luneng - Wuhan Zall 3:0 (2:0, 1:0)
DenmarkDenmark: 1st Division    
13:45Naestved - Fredericia 1:2 (0:2, 1:0)
13:45Nykobing - F. Amager 2:4 (2:3, 0:1)
13:45Roskilde - Hvidovre IF 1:1 (0:0, 1:1)
13:45Silkeborg - Helsingor 1:1 (0:1, 1:0)
13:45Thisted FC - Lyngby 2:1 (0:0, 2:1)
MaltaMalta: Division 1    
13:45Mqabba FC - Gudja 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
14:00FK Rakovnik W - Olomouc W 1:0  
14:00Teplice W - Lisen W 2:0  
DenmarkDenmark: Superliga    
14:00Aarhus - Horsens 3:1 (3:0, 0:1)
14:00Sonderjyske - Vejle 4:1 (1:1, 3:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Promotion Group    
14:00Ringkobing - Brabrand 1:2 (0:0, 1:2)
EnglandEngland: Premier League 2    
14:00Middlesbrough U23 - Newcastle Utd U23 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Women’s Championship    
14:00Lewes W - Sheffield Utd W 0:3 (0:2, 0:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
14:00Levadia - Flora 1:2 (0:1, 1:1)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:00Mbabane Citizens - Green Mamba 1:5  
FinlandFinland: Liiga Women    
14:00Ilves W - Honka W 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Braunschweig - Preussen Munster 3:3 (1:2, 2:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00TSV Havelse - Oldenburg 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00FC 08 Homburg - Mannheim 2:2 (2:0, 0:2)
14:00Stuttgart II - Hessen Dreieich 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00CFC Hertha - Neustrelitz 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Greifswald - Torgelower Greif 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Staaken - Altludersdorf 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Stendal - Hertha Zehlendorf 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Strausberg - Hansa Rostock II 1:2 (1:2, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
14:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Plauen - Luckenwalde 2:4 (2:2, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Eichede - Inter Turkspor Kiel 2:3 (1:0, 1:3)
14:00TSV Lagerdorf - Heider SV 2:5 (0:2, 2:3)
14:00VfR Neumunster - Lubeck II 2:4 (1:2, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:00TSV Buchholz 08 - Altona 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
14:00Spelle-Venhaus - Heeslinger 2:1 (0:0, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:00RW Koblenz - Diefflen 0:2 (0:0, 0:2)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
14:00Bayer Leverkusen W - Potsdam W 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Duisburg W - Hoffenheim W 2:2 (1:2, 1:0)
14:00Freiburg W - SGS Essen W 1:2 (0:0, 1:2)
14:00Wolfsburg W - Sand W 7:0 (5:0, 2:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
14:00Bayern Munich 2 W - Meppen W 1:2  
14:00Hoffenheim 2 W - Jena W 0:2  
14:00Koln W - Cloppenburg W 6:0  
14:00SGS Essen 2 W - Hessen Wetzlar W 1:4  
14:00Turbine Potsdam 2 W - Frankfurt 2 W 2:3  
14:00Weinberg W - Gutersloh W 1:1  
14:00Wolfsburg 2 W - Saarbrucken W 1:0  
GuineaGuinea: Ligue 1    
14:00Elephant Coleah - Fello Star 2:0  
14:00Gangan - Hafia 0:2  
14:00Horoya - ASFAG 2:1  
14:00Kamsar - Wakriya 0:0 (0:0, 0:0)
KenyaKenya: Premier League    
14:00Zoo - Mount Kenya United 2:3 (0:1, 2:2)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:00KVV Quick 20 - USV Hercules 0:3 (0:1, 0:2)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
14:00Arendal - Hodd 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Egersunds - Moss 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
14:00Leczna W - Czarni Sosnowiec W 1:2 (1:1, 0:1)
RéunionRéunion: Regionale 1    
14:00Capricorne - Trois Bassins 0:1  
14:00Excelsior - Saint-Denis 1:0  
14:00Sainte-Marienne - Jeanne d'Arc 2:1  
14:00Saint-Pauloise - Saint-Pierroise 2:4  
14:00St. Louis - Marsouins 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Tamponnaise - Saint-Louisienne 1:1  
RussiaRussia: FNL    
14:00Nizhny Novgorod - FK Novosibirsk 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Shinnik Yaroslavl - Chertanovo M. 3:3 (0:3, 3:0)
14:00Sochi - Tomsk 3:1 (1:1, 2:0)
RussiaRussia: PFL - Ural-Povolzhye    
14:00Chelyabinsk - Syzran 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Neftekhimik - Kamaz 1:0 (1:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
14:00ND Gorica - Celje 4:0 (4:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga    
14:00Girona - Sevilla 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
14:00Bodens - Karlslunds 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Rynninge - Team TG FF 2:1 (1:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
14:00Valbo FF - Taby 0:2 (0:1, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
14:00Vinbergs - IFK Malmo 3:2 (3:0, 0:2)
ThailandThailand: Thai League 1    
14:00Bangkok Utd - Prachuap 6:1 (2:1, 4:0)
VietnamVietnam: V.League 1    
14:00Sai Gon FC - Da Nang 3:1 (1:1, 2:0)
SingaporeSingapore: Premier League    
14:15DPMM - Hougang 3:2 (1:0, 2:2)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
14:30St. Polten - Austria Vienna 1:2 (1:0, 0:2)
14:30Wolfsberger AC - Salzburg 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
14:30Bilovec - Dolni Datyne 5:0 (3:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
14:30Rajecko - Rousinov 4:1 (1:1, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:30Blau Weiss Berlin - Lichtenberg 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:30Teutonia Ottensen - HEBC Hamburg 7:0 (2:0, 5:0)
MalawiMalawi: Super League    
14:30Big Bullets - Mighty Tigers 1:1  
14:30Blue Eagles - Mlatho Mponela 0:0 (0:0, 0:0)
14:30TN Stars - Dwangwa United 1:0  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30EVV - HV & CV Quick 3:0 (1:0, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
14:30Kriens - Chiasso 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Wil - Rapperswil 1:1 (1:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
14:30Eschen - Thalwil 1:1 (1:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
14:30Amedspor - Kastamonuspor 0:5 (0:1, 0:4)
14:30Ankara Demirspor - Nigde Anadolu 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Eyupspor - Inegolspor 5:4 (0:2, 5:2)
14:30Gumushanespor - Bodrumspor 1:4 (0:2, 1:2)
14:30Hacettepe - Sariyer 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Manisaspor - Samsunspor 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Sakaryaspor - Bayrampasa 8:3 (4:1, 4:2)
14:30Sancaktepe - Gaziantepspor 3:0 AWA.  
14:30Utas Usakspor - Keciorengucu 0:4 (0:1, 0:3)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
14:30Darica Genclerbirligi - Karagumruk 0:3 (0:1, 0:2)
14:30Fethiyespor - Pendikspor 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Kahramanmarasspor - Manisa FK 2:5 (1:2, 1:3)
14:30Kirklarelispor - Tarsus 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Menemenspor - Sanliurfaspor 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Sivas Belediyespor - Etimesgut 8:1 (4:0, 4:1)
14:30Tokatspor - 1922 Konyaspor 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Tuzlaspor - Bandirmaspor 0:2 (0:2, 0:0)
14:30Zonguldak - Mamak 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
14:301928 Bucaspor - Batman Petrolspor 6:2 (3:1, 3:1)
14:30Gebzespor - Ergene Velimese 2:1 (0:0, 2:1)
14:30Hopaspor - Tepecik 1:3 (1:2, 0:1)
14:30Karakopru - Sile Yildizspor 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Kozan - Yomraspor 3:1 (2:1, 1:0)
14:30Nazillispor - Iskenderun 2:2 (1:0, 1:2)
14:30Nevsehirspor - H.Trabzon 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Silivrispor - Erbaaspor 2:1 (1:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
14:30Alibeykoy - 52 Orduspor 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Altindag Bld. - Pazarspor 4:1 (1:0, 3:1)
14:30Erokspor - Catalca 3:0 (1:0, 2:0)
14:30FK Vanspor - Elazig Karakocan 3:2 (3:1, 0:1)
14:30Karsiyaka - Sultanbeyli 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Kemerspor 2003 - Adiyamanspor 2:1 (0:1, 2:0)
14:30Kirsehir Belediyespor - Bergama Bld. 3:1 (2:0, 1:1)
14:30Kizilcaboluk Spor Kulubu - Ofspor 2:1 (2:0, 0:1)
14:30Osmaniyespor - Duzcespor 5:2 (3:1, 2:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
14:3024 Erzincanspor - Cizrespor 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Cankaya FK - Bayburt 3:1 (1:0, 2:1)
14:30Fatsa Belediyespor - Bagcilar 3:1 (2:0, 1:1)
14:30Golcukspor - Serik Belediyespor 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Halide E. - Payasspor 2:2 (1:1, 1:1)
14:30Karacabey Belediyespor - Corum 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Muglaspor - Kocaelispor 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Trabzon - Diyarbekirspor 2:2 (0:0, 2:2)
14:30Turgutluspor - Bucaspor 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:40Norderstedt - Lupo-Martini Wolfsburg 4:1 (3:0, 1:1)
AfricaAfrica: Africa Cup of Nations U17    
15:00Guinea U17 - Cameroon U17 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 3:5)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
15:00Couvin-Mariembourg - Tilleur 4:0  
15:00Entente Durbuy - URSL Vise 1:3  
15:00Francs Borains - Meux 5:3  
15:00Hamoir - OC Charleroi 4:1  
15:00RAAL La Louviere - Wallonne Ciney 7:0  
15:00Rebecquoise - Acren 1:1  
15:00Walhain - La Louviere 1:0  
15:00Waremme - Solieres Sport 7:2  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
15:00Diegem - Mandel United 1:0  
15:00Dikkelvenne - Petegem 2:2  
15:00Gullegem - Westhoek 2:3  
15:00KRC Gent - Eppegem 4:0  
15:00KRC Harelbeke - Saint Eloois 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Londerzeel - Overijse 1:0  
15:00Menen - Wijgmaal 3:0  
15:00Olsa Brakel - Ronse 0:3  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
15:00Bocholter - Hamme 1:2  
15:00City Pirates - Duffel 0:0  
15:00Hasselt - Hades 4:2  
15:00Heur Tongeren - Cappellen 0:5  
15:00Hoogstraten - Patro Eisden 0:0  
15:00K. FC Turnhout - Spouwen-Mopertingen 6:1  
15:00Lokeren-Temse - K. Berchem Sport 1:1  
15:00Vosselaar - Sint Niklaas 2:1  
BurundiBurundi: Primus League    
15:00Le Messager - Aigle Noir 0:4  
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
15:00Nova Role - Kralovske Porici 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
15:00Sparta Prague W - Slovacko W 12:0 (8:0, 4:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Birmingham W - Liverpool W 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Everton W - Reading W 3:2 (1:1, 2:1)
15:00Manchester City W - Yeovil W 2:1 (1:1, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Crystal Palace W - Charlton W 1:4 (0:2, 1:2)
15:00Leicester W - Durham W 1:1 (0:1, 1:0)
15:00London Bees W - Aston Villa W 1:5 (0:2, 1:3)
15:00Millwall W - Manchester Utd W 0:5 (0:4, 0:1)
EuropeEurope: Champions League Women    
15:00Chelsea W - Lyon W 1:1 (1:1, 0:0)
FranceFrance: Ligue 1    
15:00Amiens - Strasbourg 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Angers - Reims 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Caen - Dijon 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Lille - Nimes 5:0 (0:0, 5:0)
15:00Nice - Guingamp 3:0 (1:0, 2:0)
FranceFrance: Division 2 Women    
15:00Brest W - Arras W 1:1  
15:00Grenoble W - Metz ESAP W 8:0  
15:00Issy W - Saint-Malo W 1:1  
15:00La Roche W - St. Denis W 2:0  
15:00Le Havre W - Rennes W 9:0  
15:00Marseille W - ETG Ambilly FC W 3:0  
15:00Montauban W - St Etienne W 0:4  
15:00Nancy W - Portet Carrefour Recebedou W 4:1  
15:00Orleans W - Angers W 4:2  
15:00Saint-Maur W - Reims W 0:5  
15:00Vendenheim W - Toulouse W 2:0  
15:00Yzeure Allier W - Albi W 4:4  
GermanyGermany: Regionalliga North    
15:00Luneburger Hansa - SC Weiche-08 1:3 (0:2, 1:1)
15:00VfL Oldenburg - Egestorf-Langreder 4:3 (0:1, 4:2)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
15:00Frisia Risum-Lindholm - Todesfelde 0:3 (0:0, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
15:00Rugenbergen - SC Victoria Hamburg 0:4 (0:3, 0:1)
15:00Sasel - Suderelbe 0:3 (0:0, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:00Borgfeld - Schwachhausen 1:5 (0:3, 1:2)
15:00Vatan Bremen - BTS Neustadt 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
15:00Arminia Hannover - Eintracht Northeim 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Gifhorn - Bersenbruck 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Hagen/Uthlede - Wunstorf 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Hannoverscher SC - Oythe 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Uphusen - Wolfenbuttel 3:1 (2:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
15:00Ahlen - Eintracht Rheine 2:1 (1:0, 1:1)
15:00ASC 09 Dortmund - Gievenbeck 4:2 (3:2, 1:0)
15:00Erndtebruck - Hammer SpVgg. 3:1 (0:0, 3:1)
15:00Holzwickeder SC - Schalke II 2:2 (1:2, 1:0)
15:00Schermbeck - Ennepetal 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Siegen - Haltern 0:3 (0:2, 0:1)
15:00Sprockhovel - Brunninghausen 2:2 (2:2, 0:0)
15:00Westfalia Rhynern - Westfalia Herne 1:3 (0:1, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Neu-Isenburg - Bad Vilbel 2:3 (2:0, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
15:00DJK Bamberg - Bayern Hof 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Vach - Gebenbach 0:3 (0:1, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
15:00Holzkirchen - Munich 1860 II 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Schwabmunchen - Unterfohring 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:00Bergisch Gladbach - Hennef 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Breinig - Wegberg-Beeck 2:2 (1:2, 1:0)
15:00Freialdenhoven - FC Viktoria 08 1:3 (1:0, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:00Bocholt - SC Velbert 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Jahn Hiesfeld - Speldorf 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Kleve - FSV Duisburg 5:0 (3:0, 2:0)
15:00Meerbusch - Germania Ratingen 0:3 (0:2, 0:1)
15:00Schonnebeck - Baumberg 0:1 (0:0, 0:1)
15:00SSVg Velbert - Dusseldorf-West 0:1 (0:1, 0:0)
15:00TuRU Dusseldorf - Union Nettetal 2:0 (1:0, 1:0)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
15:00Nyiregyhaza - Balmazujvaros Sport 1:0 (0:0, 1:0)
HungaryHungary: NB I Women    
15:00Haladas W - DVTK W 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Chievo - Parma 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Spal - Genoa 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Cittadella - Ascoli 2:2 (0:2, 2:0)
15:00Cremonese - Foggia 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Casertana - Potenza 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Cavese - Catania 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Rieti - Monopoli 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Siracusa - Catanzaro 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Trapani - Paganese 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Vibonese - Reggina 0:2 (0:2, 0:0)
15:00Virtus Francavilla - Bisceglie 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Viterbese - Rende 1:3 (1:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Arconatese - Bra 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Borgaro - Lavagnese 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Chieri - Savona 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Dronero - Fezzanese 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Ligorna - Lecco 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Milano City - Borgosesia 3:1 (0:0, 3:1)
15:00Sanremese - Casale 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Sestri Levante - Inveruno 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Stresa Sportiva - Folgore Caratese 0:4 (0:3, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
15:00Ciserano - Seregno 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Como - Ciserano-Bergamo 4:0 (2:0, 2:0)
15:00Legnago Salus - Caronnese 4:1 (3:1, 1:0)
15:00Mantova - Sondrio 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Olginatese - Ambrosiana 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Pontisola - Villafranca 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Pro Sesto - Darfo Boario 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Rezzato - Caravaggio 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Villa Alme - Scanzorosciate 2:3 (2:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:00ArzignanoChiampo - Este 1:0 (0:0, 1:0)
15:00ASC St. Georgen - Delta Porto Tolle 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Belluno - Cartigliano 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Campodarsego - Trento 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Levico Terme - Feltre 3:2 (0:1, 3:1)
15:00Montebelluna - Virtus Bolzano 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Sandona - Adriese 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Tamai - Cjarlins Muzane 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Union Clodiense - Chions 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
15:00Axys Zola - USD Classe 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Cattolica - Adrense 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Ciliverghe Mazzano - Crema 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Lentigione - Sasso Marconi 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Mezzolara - Pavia 1:2 (0:0, 1:2)
15:00OltrepoVoghera - Fiorenzuola 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Pergolettese - Modena 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Reggiana - Fanfulla 4:0 (3:0, 1:0)
15:00Vigor Carpaneto - Calvina 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
15:00Aglianese Calcio - Cannara 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Bastia - Tuttocuoio 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Follonica Gavorrano - Viareggio 3:1 (0:1, 3:0)
15:00Massese - Seravezza Pozzi 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Pianese - UC Sinalunghese 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Prato - Trestina 1:3 (1:2, 0:1)
15:00Real Forte Querceta - Ponsacco 2:4 (0:1, 2:3)
15:00San Donato - Ghivizzano Borgo 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Sangiovannese - Sangimignano Sport 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Scandicci - Montevarchi Calcio 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
15:00ASD Pineto Calcio - Sammaurese 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Campobasso - Matelica 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Cesena - Castelfidardo 4:1 (2:1, 2:0)
15:00Isernia - ASD Francavilla 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Jesina - Forli 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Montegiorgio - Agnonese 2:2 (2:2, 0:0)
15:00Recanatese - Santarcangelo 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Savignanese - Sangiustese 2:3 (1:1, 1:2)
15:00S. N. Notaresco - Giulianova 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Vastese - Avezzano 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
15:00Anzio Calcio 1924 - Ladispoli 0:5 (0:4, 0:1)
15:00Avellino - Torres 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Cassino - Albalonga 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Citta di Anagni - Latina 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Flaminia - Trastevere Calcio 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Lanusei Calcio - Budoni 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Latte Dolce - Ostia Mare 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Monterosi FC - Vis Artena 2:0 (0:0, 2:0)
15:00SFF Atletico - Lupa Roma 7:1 (3:0, 4:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Audace Cerignola - Picerno 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Bitonto - Sorrento 4:2 (4:1, 0:1)
15:00Citta di Fasano - A.C.D. Nardo 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Fidelis Andria - Gravina 3:2 (1:0, 2:2)
15:00Gragnano - Francavilla 3:2 (1:0, 2:2)
15:00Sarnese - Altamura 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Savoia - Vesuvio Ercolanese 5:0 (2:0, 3:0)
15:00SS Nola 1925 - Gelbison Cilento 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Taranto - Pomigliano 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00ACR Messina - Sancataldese 1:2 (0:1, 1:1)
15:00AS Acireale - Portici 1906 3:2 (2:1, 1:1)
15:00Bari - Rotonda 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Castrovillari - Gela 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Cittanovese - Roccella 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Igea Virtus - FC Messina 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Locri 1909 - US Palmese 2:1 (2:1, 0:0)
15:00Marsala - Troina 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Turris - Nocerina 4:0 (1:0, 3:0)
LesothoLesotho: Premier League    
15:00Galaxy - Matlama 0:3  
15:00Lioli - LMPS 0:1  
15:00Mazenod - Likhopo 2:1  
MalaysiaMalaysia: Super League    
15:00Pahang - Johor DT 1:1 (1:1, 0:0)
MozambiqueMozambique: Mocambola    
15:00Ferroviario Nacala - Desportivo Maputo 3:2 (1:1, 2:1)
15:00Ferroviario Nampula - Nacala 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Incomati Xinavane - Ferroviario Beira 3:1 (3:0, 0:1)
15:00LD Maputo - Ferroviario Maputo 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Maxaquene - ENH Vilankulo 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Textafrica Chimoio - Chibuto 2:1 (1:0, 1:1)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
15:00Blue Waters - UNAM 3:1  
15:00Life Fighters - Julinho Sporting 1:0  
15:00Okahandja - Mighty Gunners 1:2  
15:00Tura Magic - Young Brazilians 4:0  
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
15:00Notodden - Aalesund 0:1 (0:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
15:00Pors Grenland - Mandalskameratene 1:0 (0:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
15:00Junkeren - Gjellerasen 3:1 (3:0, 0:1)
NorwayNorway: Toppserien Women    
15:00Rosenborg W - Klepp W 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Valerenga W - Arna-Bjornar W 1:0 (0:0, 1:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00Kondzo - JS Talangai 1:3  
15:00La Mancha - Diables Noirs 0:2  
RussiaRussia: FNL    
15:00Kursk - Luch 2:2 (1:2, 1:0)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Tre Penne - Folgore 1:0 (1:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
15:00Ruzomberok - Sered 1:0 (1:0, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
15:00Baroka - Amazulu 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Golden Arrows - Free State Stars 2:1 (2:1, 0:0)
South AfricaSouth Africa: First Division    
15:00Ajax Cape Town - Uthongathi 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Cape Umoya United - Stellenbosch 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Jomo Cosmos - Tshakhuma 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Real Kings - Ubuntu Cape Town 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Richards Bay - Pretoria U. 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Royal Eagles - Witbank 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Swallows - Mbombela 3:0 (1:0, 2:0)
15:00TS Galaxy - TS Sporting 0:2 (0:1, 0:1)
SwedenSweden: Allsvenskan    
15:00Hacken - AFC Eskilstuna 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Hammarby - Djurgarden 2:1 (2:1, 0:0)
SwedenSweden: Superettan    
15:00Brage - Varbergs 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Trelleborgs - Dalkurd 2:0 (0:0, 2:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
15:00Nordvarmland - Stenungsunds 1:2 (1:1, 0:1)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
15:00Kristianstads W - Goteborg W 2:2 (2:1, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
15:00Biel - Black Stars 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Langenthal - Goldau 1:1 (0:0, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
15:00Tuggen - Kosova 4:2 (3:0, 1:2)
TurkeyTurkey: Super Lig    
15:00Bursaspor - Akhisarspor 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Kayserispor - Alanyaspor 1:1 (1:1, 0:0)
ZambiaZambia: Super League    
15:00Lusaka Dynamos - Red Arrows 1:2 (1:2, 0:0)
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League    
15:00CAPS Utd - Bulawayo Chiefs 4:1 (2:0, 2:1)
15:00Herentals - Ngezi Platinum 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Hwange - Manica 1:0 (0:0, 1:0)
15:00TelOne - Dynamos 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Triangle - Chapungu Utd 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Premier League    
15:05Burnley - Manchester City 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:15Frechen - Alfter 2:0 (1:0, 1:0)
15:15Merten - Friesdorf 3:2 (1:0, 2:2)
KenyaKenya: Premier League    
15:15Leopards - Bandari 2:1 (1:0, 1:1)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
15:30Motema Pembe - AS Vita Club 1:2  
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Hoffenheim - Wolfsburg 1:4 (1:1, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:30Habenhauser - Leher 1:4 (0:2, 1:2)
15:30SFL Bremerhaven - Blumenthaler 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:30Eddersheim - Baunatal 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:30Deutz - Euskirchen CAN.  
15:30Siegburger - Hurth 0:2 (0:0, 0:2)
KosovoKosovo: Superliga    
15:30Trepca 89 - Liria 2:1 (1:1, 1:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:30Korona Kielce - Arka Gdynia 0:2 (0:1, 0:1)
RussiaRussia: Premier League    
15:30Zenit - FK Krylya Sovetov Samara 4:2 (3:2, 1:0)
RwandaRwanda: National Football league    
15:30Etincelles - Amagaju 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Muhanga - Rayon Sport 1:3 (0:2, 1:1)
15:30Mukura Victory Sports - Police 1:2 (1:0, 0:2)
SudanSudan: Premier League    
15:30Al Hilal Kadougli - Al-Hilal Omdurman 1:3  
TurkeyTurkey: 1. Lig    
15:30Adana Demirspor - Boluspor 4:1 (2:1, 2:0)
15:30Ankaraspor - Umraniyespor 0:0 (0:0, 0:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
16:00Kukesi - Teuta 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Luftetari Gjirokastra - KF Tirana 1:1 (0:1, 1:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
16:00Dinamo Tirana - Vllaznia 2:0  
AndorraAndorra: Primera Divisió    
16:00UE Santa Coloma - Lusitanos 2:0 (1:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
16:00Argentino de Merlo - CSR Espanol 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Lugano - Atlas 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Puerto Nuevo - Deportivo Paraguayo 3:0 (1:0, 2:0)
BrazilBrazil: Serie A    
16:00Gremio - Santos 1:2 (0:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
16:00Bystrc - Blansko 0:7 (0:3, 0:4)
16:00Slavoj Polna - Havlickuv Brod 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Stara Rise - Rosice 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Velka Bites - Breclav 5:1 (4:0, 1:1)
16:00Zdirec n. D. - Strani 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
16:00FK Kozlovice - Sumperk 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Frydlant n. O. - Havirov 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
16:00Borsice - Bystrice pod Hostynem 2:3 PEN. (0:1, 2:1, 2:4)
16:00Hluk - Luhacovice 1:3 (0:2, 1:1)
16:00Stitna nad Vlari - Velke Karlovice 3:1 (0:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
16:00Pelhrimov - Okrisky 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Pribyslav - Nova Ves 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Sperice - Zirovnice 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
16:00Luby - Petrin Plzen 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Zruc - Tlumacov 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
16:00HFK Olomouc B - Lutin 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Velke Losiny - Kralice na Hane 5:2 (2:1, 3:1)
16:00Vsechovice - Dolany 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Zabreh - Mohelnice 1:3 (1:1, 0:2)
DenmarkDenmark: Superliga    
16:00Brondby - Esbjerg 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: League One    
16:00Coventry - Shrewsbury 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
16:00Bristol City W - West Ham W 1:2 (0:0, 1:2)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
16:00HB Torshavn - Skala Itrottarfelag 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Klaksvik - TB Tvoroyri 7:0 (4:0, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
16:00Hilden - Homberg 0:1 (0:0, 0:1)
GibraltarGibraltar: Premier Division    
16:00Gibraltar United - Europa FC 1:1 (1:1, 0:0)
HungaryHungary: NB I Women    
16:00Astra Hungary W - MLE W 1:2 (1:1, 0:1)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
16:00Benfica - Jeunesse Esch 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Dudelange - Rumelange 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Mondorf - Ettelbruck 1:0 (0:0, 1:0)
MaltaMalta: Division 1    
16:00Naxxar Lions - Marsa FC 5:0 (1:0, 4:0)
16:00Santa Lucia - Lija Athletic 6:2 (4:0, 2:2)
PolandPoland: Division 1    
16:00Warta Poznan - Odra Opole 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: Division 2    
16:00Rozwoj Katowice - S. Wola 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
16:00W. Mazowieckie - Polonia Warszawa 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
16:00Sokol Sieniawa - Lublin 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
16:00GKS Katowice W - UJ Krakow W 2:2 (2:0, 0:2)
16:00Olimpia Szczecin W - Medyk Konin W 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Polonia Poznan W - Biala Podlaska W 0:6 (0:2, 0:4)
16:00UKS SMS Lodz W - Mitech Zywiec W 2:0 (1:0, 1:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:00Chaves - Nacional 4:1 (2:1, 2:0)
16:00Maritimo - Tondela 2:0 (1:0, 1:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
16:00Academico Viseu - Benfica B 3:1 (2:0, 1:1)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Otoho d'Oyo - V. Club Mokanda 6:0  
RussiaRussia: FNL    
16:00F. Voronezh - Tyumen 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Khimki - M. Saransk 1:1 (0:0, 1:1)
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Rangers - Aberdeen 2:0 (0:0, 2:0)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
16:00Forfar Farmington W - Celtic W 3:4  
16:00Glasgow City W - Rangers W 8:0  
16:00Hibernian W - Spartans W 2:1  
16:00Stirling University W - Motherwell W 1:4  
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
16:00Crystal - Povazska Bystrica 3:2 (1:1, 2:1)
16:00Malzenice - AFC Nove Mesto 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Puchov - Nitra B 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Z. Moravce-Vrable B - Gabcikovo 1:2 (1:0, 0:2)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
16:001.FK Svidnik - FC Kosice 0:5 (0:1, 0:4)
16:00Krompachy - Snina 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Plavnica - Giraltovce 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Šarišské Michalany - Vranov 1:3 (1:1, 0:2)
16:00Sobrance-Sobranecko - B. Nova Ves 5:5 (3:2, 2:3)
16:00Stropkov - FK Humenne 2:1 (1:1, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
16:00Kalinovo - Krasno 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Lip. Stiavnica - Oravske Vesele 2:4 (2:1, 0:3)
16:00Poltar - L. Hradok 2:2 (1:2, 1:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
16:00Mura - Maribor 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Gijon - Elche 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
16:00Paiporta - Villarreal C 0:3  
SpainSpain: Primera Division Women    
16:00Betis W - EDF Logrono W 3:2 (1:2, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
16:00St. Gallen - Basel 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Young Boys - Lugano 2:2 (2:1, 0:1)
16:00Zurich - Sion 1:0 (0:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
16:00Delemont - Schotz 1:1 (0:0, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
16:00Servette Geneve FC W - Young Boys W 4:0 (2:0, 2:0)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
16:00Ben Guerdane - JS Kairouan 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Gabes - Club Africain 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Metlaoui - Monastir 2:0 (1:0, 1:0)
16:00US Tataouine - Hammam-Lif 1:0 (1:0, 0:0)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00Oleksandriya - FK Zorya Luhansk 0:2 (0:1, 0:1)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
16:10Ventspils - FK Liepaja 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
16:15Real Sociedad - Getafe 2:1 (1:0, 1:1)
AustriaAustria: Regionalliga East    
16:30Admira (Am) - Wiener Sport-Club 4:0 (0:0, 4:0)
CameroonCameroon: Elite One    
16:30Avion Academy - New Star 3:0 (2:0, 1:0)
16:30Cotonsport - APEJES Academy 3:0  
16:30Dragon de Yaounde - Bamenda 1:0 (0:0, 1:0)
16:30Eding Sport - Bafang 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Les Astres - Feutcheu 0:1 (0:0, 0:1)
16:30Stade Renard - Young Sports 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Tonnerre - Colombe Lobo 2:2 (1:2, 1:0)
16:30UMS de Loum - Fovu Baham 1:2 (0:1, 1:1)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
16:30Zapresic - Slaven Belupo 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
16:30Polanka nad Odrou - Brusperk 8:2 (2:2, 6:0)
16:30Pusta Polom - Cesky Tesin 2:3 (0:2, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
16:30Chrudim B - Luze 6:1 (3:1, 3:0)
16:30Hermanuv Mestec - Zamberk 6:0 (4:0, 2:0)
16:30Moravany - Svitavy 2:3 PEN. (0:0, 2:2, 4:5)
16:30Moravska Trebova - Letohrad 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:3)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
16:30Pro Vercelli - Pro Piacenza 3:0 AWA.  
ItalyItaly: Serie C - Group C    
16:30Matera - Juve Stabia 0:3 AWA.  
MontenegroMontenegro: Druga Liga    
16:30Arsenal Tivat - Berane 2:1 (2:0, 0:1)
16:30Decic - Jezero 0:3 (0:1, 0:2)
16:30FK Podgorica - Bokelj 2:2 (1:0, 1:2)
16:30Jedinstvo - Igalo 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Otrant - Kom Podgorica 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:30Feirense U23 - Academica U23 3:2 (2:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
16:30UE Figueres - Santfeliuenc 2:1 (0:1, 2:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16:30Gute - Kungsangens 0:4 (0:2, 0:2)
AlgeriaAlgeria: Ligue 2    
17:00Annaba - RC Kouba 2:1 (1:0, 1:1)
17:00ASM Oran - Amal Bou Saada 5:4  
17:00Eulma - USM Blida 1:2  
17:00Harrach - Saida 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Magra - Skikda 2:1 (2:1, 0:0)
17:00Mostaganem - Bejaia 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Relizane - ASO Chlef 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Tlemcen - Biskra 0:1 (0:0, 0:1)
AngolaAngola: Girabola    
17:00Academica - C.R.D. Libolo 1:1  
17:00Primeiro de Agosto - Onze Bravos 3:0  
17:00Progresso - Cuando Cubango 3:1  
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
17:00San Martin Burzaco - Midland 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Sturm Graz - LASK 2:3 (2:1, 0:2)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
17:00TOSK Tesanj - NK Vitez 2:0 (2:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
17:00Osijek 2 - NK Dinamo Zagreb 2 3:0 (0:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Ceske Budejovice - Sokolov 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Vlasim - Vitkovice 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
17:00SK Rakovnik - Sedlcany 6:2 (3:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
17:00Hostoun - SK Kladno 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
17:00Jaromer - Horice 0:3 (0:3, 0:0)
17:00Lazne Belohrad - Dobruska 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 5:6)
17:00Rychnov n. Kneznou - Cerveny Kostelec 4:0 (1:0, 3:0)
17:00Vrchlabi - Novy Bydzov 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
17:00Visnova - Bily Kostel nad Nisou 5:1 (0:0, 5:1)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
17:00Domazlice B - Sokol Lhota 4:3 PEN. (1:1, 2:2, 4:3)
17:00Nepomuk - Rapid Plzen 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
17:00Hluboka nad Vltavou - Blatna 1:4 (0:1, 1:3)
17:00Milevsko - Cimelice 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
17:00Poricany - Spartak Pribram 6:1 (1:1, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
17:00Touzim - Stara Role 4:2 (3:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
17:00Brozany - Pisek 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 4:5)
17:00Jirny - Vysehrad CAN.  
17:00Povltavska FA - Usti nad Orlici 3:0 (3:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
17:00Liverpool U23 - Blackburn U23 1:2 (0:2, 1:0)
FranceFrance: Ligue 1    
17:00St Etienne - Toulouse 2:0 (2:0, 0:0)
GhanaGhana: Special Competition    
17:00Bechem United - Eleven Wonders 0:3  
17:00Berekum Chelsea - Asante Kotoko 0:0  
17:00Elmina Sharks - Dreams 5:1  
17:00Inter Allies - Hearts of Oak 0:2  
17:00Liberty - Karela 3:3  
17:00Medeama - Aduana Stars 1:0  
17:00WAFA - Ebusua 2:0  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00Bekescsaba 1912 - Vac 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Cegledi - Budafoki 2:1 (0:0, 2:1)
17:00Csakvari - Soroksar 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Gyor - Dorogi 1:1 (0:1, 1:0)
17:00Kaposvar - Duna Aszfalt 2:1 (2:1, 0:0)
17:00Monori - Mosonmagyarovari TE 2:2 (2:1, 0:1)
17:00Siofok - Gyirmot 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Vasas - Kazincbarcikai 3:2 (2:1, 1:1)
IcelandIceland: Icelandic Cup    
17:00Vestri - Ulfarnir 2:1 ET (1:1, 0:0, 1:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
17:00Raja Casablanca - FUS Rabat 0:0 (0:0, 0:0)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
17:00Black Africa - Civics 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Eleven Arrows - Orlando Pirates 0:2  
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
17:00Vardeneset - Storm BK 3:1 (2:0, 1:1)
PolandPoland: Division 1    
17:00Sandecja Nowy S. - Puszcza 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: Division 2    
17:00GKS Belchatow - R. Rzeszow 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Radomiak Radom - Blekitni Stargard 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Siarka Tarnobrzeg - Pogon Siedlce 0:1 (0:0, 0:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
17:00Arouca - Ferreira 1:3 (0:0, 1:3)
17:00Penafiel - Estoril 4:2 (2:1, 2:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:001º Dezembro - Casa Pia 1:2 (0:1, 1:1)
17:00AD Fafe - Merelinense 0:2 (0:2, 0:0)
17:00Alcains - Oliveira Hospital 0:4 (0:3, 0:1)
17:00Alverca - Oleiros 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Amora - Sporting Ideal 2:1 (2:0, 0:1)
17:00Anadia - Peniche 3:0 (2:0, 1:0)
17:00CDC Montalegre - Felgueiras 2:3 (0:2, 2:1)
17:00Coimbroes - Amarante 2:1 (0:1, 2:0)
17:00Fatima - Loures 3:1 (0:1, 3:0)
17:00FC Cesarense - SC Espinho 1:4 (0:1, 1:3)
17:00Gafanha - Lusitano FCV 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Leca - Cinfaes 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Leiria - Nogueirense 4:0 (1:0, 3:0)
17:00Louletano - Ferreiras 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Lusitania FC - Maritimo B 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Maria de Fonte - SC Mirandela 4:2 (1:1, 3:1)
17:00Mirandes - AD Oliveirense 1:3 (0:2, 1:1)
17:00Montijo - Oriental 3:1 (0:1, 3:0)
17:00Moura AC - Armacenenses 5:1 (2:0, 3:1)
17:00Pedras Rubras - Meda 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Penalva do Castelo - Paredes 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Pinhalnovense - Vasco da Gama 3:0 (0:0, 3:0)
17:00Real SC - Sacavenense 5:1 (0:1, 5:0)
17:00Redondense - Olhanense 0:3 (0:0, 0:3)
17:00Santa Iria - Macao 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Sao Martinho - Cacadores Taipas 4:0 (1:0, 3:0)
17:00SC Praiense - SC Angrense 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Sertanense - SB Castelo Branco 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Sintrense - Torreense 3:2 (1:0, 2:2)
17:00Torcatense - Pedras Salgadas 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Trofense - Vizela 0:1 (0:0, 0:1)
17:00U. Madeira - Agueda 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Vilafranquense - Caldas 5:1 (1:1, 4:0)
17:00Vilaverdense - AD Limianos 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
17:00Albergaria/Durit W - A-dos-Francos W 3:0  
17:00Boavista W - Ovarense W 2:4  
17:00Maritimo W - Estoril Praia W 0:1  
17:00Ouriense W - CF Benfica W 0:4  
17:00Sporting W - Vilaverdense W 11:0  
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
17:00Etoile du Congo - Cheminots 2:2  
17:00Nico-Nicoye - Tongo FC Jambon 4:2  
RomaniaRomania: Liga 1    
17:00FC Botosani - Poli Iasi 3:0 (2:0, 1:0)
RussiaRussia: FNL    
17:00Baltika - Armavir 1:1 (1:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
17:00Dubnica - Petrzalka 4:1 (1:0, 3:1)
17:00Lok. Kosice - I. Bratislava 5:0 (2:0, 3:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
17:00Bernolakovo - Rovinka 1:3 (0:1, 1:2)
17:00Ivanka pri Dunaji - Tomasov 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Lozorno - Malacky 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Rohoznik - Slovan Bratislava B 1:3 (0:1, 1:2)
17:00Slovan Most - Rusovce 0:1 (0:1, 0:0)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
17:00Brda - Drava 1:3 (0:1, 1:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
17:00Burgos CF - Valladolid Promesas 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Salamanca - Navalcarnero 3:2 (0:2, 3:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Torrelavega - Barakaldo 1:3 (0:1, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:00Llanes - Mosconia 1:0  
17:00Real Aviles - Covadonga 0:5  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
17:00Terrassa - Granollers 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Olimpic Xativa - Torre Levante 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Atl. Tordesillas - Bupolsa 0:3  
17:00Real Burgos CF - Atl. Tordesillas CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Cadiz CF B - Xerez D.F.C. 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00Muleno - CD Algar 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:00Sabinanigo - Almudevar 0:2  
17:00Sarinena - Belchite 97 2:1 (0:1, 2:0)
17:00Tarazona - Binefar 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Ciudad Real - Almagro 0:3  
17:00Guadalajara - Quintanar 1:2  
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
17:00AFK Linkopings - Aspudden Tellus 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Varmbols - Motala 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
17:00Eskilstuna United W - Vaxjo DFF W 0:1 (0:1, 0:0)
NigerNiger: Ligue 1    
17:15Espoir - ASGNN 1:0  
17:15Police - Akokana 3:0  
17:15Sahel - Urana 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:15La Madalena - Club Siero 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:15Autol - Alfaro 1:2  
EnglandEngland: Premier League    
17:30Manchester Utd - Chelsea 1:1 (1:1, 0:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
17:30ASEC Mimosas - Bassam 2:1  
17:30Lys Sassandra - Tanda 1:2  
17:30SO Armee - San Pedro 1:2  
17:30WAC - Academie de FAD 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:30Racing Club Villalbes - Paiosaco 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:30Lealtad - Universidad Oviedo 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:30Somorrostro - Portugalete 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:30Numancia B - Cristo Atletico 4:0 (1:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:30Atletico Espeleno - Algeciras 1:5  
17:30Puente Genil - Coria C.F. 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:30Mazarron CF - Real Murcia B 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:30Anguiano - Yague 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:30CF Illueca - Brea 1:1  
17:30La Almunia - San Lorenzo Flumen 3:5  
17:30Tamarite - Borja 1:0  
17:30Utebo FC - Villanueva CF 0:2 (0:0, 0:2)
SwedenSweden: Allsvenskan    
17:30Norrkoping - Malmo FF 1:1 (1:1, 0:0)
SwedenSweden: Superettan    
17:30Syrianska - GAIS 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
17:45Podbeskidzie - GKS Jastrzebie 2:2 (1:2, 1:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
18:00Sfaxien - Berkane 2:0 (1:0, 1:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
18:00Ordino - Encamp 1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00Club Brugge KV - Anderlecht 1:0 (0:0, 1:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:00Bobo-Dioulasso - USFA 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
18:00Brno - Znojmo 2:0 (1:0, 1:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
18:00FC Copenhagen - Odense 4:0 (1:0, 3:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:00Nurnberg - Bayern Munich 1:1 (0:0, 1:1)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
18:00Zalaegerszegi - Budaorsi SC 0:2 (0:0, 0:2)
IsraelIsrael: Leumit League    
18:00Beitar Tel Aviv - Hap. Ramat Gan 2:1 (1:0, 1:1)
18:00Hapoel Jerusalem - Nes Tziona 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Hapoel Kfar Saba - Ashkelon 3:1 (0:1, 3:0)
18:00Nof Hagalil - Hapoel Afula 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Sampdoria - Lazio 1:2 (0:2, 1:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
18:00Kaedi - Police 4:1  
18:00Kedia - Tidjikja 1:0  
NorwayNorway: Eliteserien    
18:00Lillestrom - Haugesund 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Ranheim - Viking 5:2 (1:0, 4:2)
18:00Stabaek - Bodo/Glimt 2:0 (2:0, 0:0)
18:00Stromsgodset - Kristiansund 2:3 (0:2, 2:1)
18:00Tromso - Brann 1:2 (0:0, 1:2)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
18:00Kongsvinger - Jerv 1:1 (0:1, 1:0)
18:00Nest-Sotra - Ull/Kisa 2:0 (0:0, 2:0)
18:00Sandnes - KFUM Oslo 2:3 (0:2, 2:1)
18:00Skeid - Tromsdalen 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Sogndal - Raufoss 1:3 (0:2, 1:1)
18:00Strommen - Ham-Kam 0:0 (0:0, 0:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
18:00Mjondalen 2 - Lyn 1:4 (0:2, 1:2)
PolandPoland: Ekstraklasa    
18:00Wisla - Slask Wroclaw 1:1 (1:1, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
18:00Tychy - Suwalki 5:0 (3:0, 2:0)
PolandPoland: Division 2    
18:00Ol. Grudziadz - ROW Rybnik 1:2 (1:1, 0:1)
18:00Ruch Chorzow - Elana Torun 1:2 (1:2, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
18:00Krasnodar - CSKA Moscow 2:0 (1:0, 1:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
18:00Generation F. - Mbour Petite Cote 3:0  
SloveniaSlovenia: Prva liga    
18:00O. Ljubljana - Krsko 3:2 (2:0, 1:2)
SpainSpain: LaLiga2    
18:00Granada CF - Gimnastic 2:0 (2:0, 0:0)
18:00Las Palmas - Lugo 4:1 (3:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:00Gernika - Izarra 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
18:00CF Talavera - Granada CF B 0:2 (0:1, 0:1)
18:00Murcia - Almeria B 0:0 (0:0, 0:0)
18:00San Fernando - Cartagena 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00Barco - Porrino Industrial 2:1 (1:1, 1:0)
18:00Laracha - Compostela 5:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
18:00Tuilla - San Claudio 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:00Escobedo - Tropezon 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18:00Almazan - Sporting Uxama 5:2  
18:00Arandina - G. Segoviana 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
18:00Jaen - Antequera 1:3  
18:00Linares - Juventud Torremolinos 2:4 (0:1, 2:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00Xerez CD - Guadalcacin 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:00CAP Ciudad de Murcia - Aguilas FC 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Ciudad Cieza - Olimpico de Totana 2:3 (0:2, 2:1)
18:00UD Los Garres - Cartagena B 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18:00Varea - Naxara 0:1  
18:00Vianes - Calasancio 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18:00Madridejos - Toledo 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Puertollano C.F. - La Solana 1:3  
18:00Socuellamos - Tomelloso CF 0:1  
TurkeyTurkey: Super Lig    
18:00Besiktas - Ankaragucu 4:1 (1:0, 3:1)
MaltaMalta: Division 1    
18:15San Gwann - Vittoriosa 2:2 (0:1, 2:1)
18:15Zejtun Corinthians - Qrendi 1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:15Cayon - Textil Escudo 1:0  
ChileChile: Primera Division    
18:30Union La Calera - O'Higgins 2:0 (0:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
18:30Imolese - Sudtirol 2:0 (1:0, 1:0)
18:30L.R. Vicenza - Fano 2:0 (1:0, 1:0)
18:30Monza - Fermana 3:0 (1:0, 2:0)
18:30Pordenone - Giana Erminio 3:1 (3:1, 0:0)
18:30Renate - FeralpiSalo 2:3 (1:2, 1:1)
18:30Sambenedettese - Gubbio 3:1 (1:0, 2:1)
18:30Ternana - Ravenna 1:0 (1:0, 0:0)
18:30Triestina - Teramo 3:2 (3:1, 0:1)
18:30Virtus Verona - AlbinoLeffe 1:2 (0:1, 1:1)
18:30Vis Pesaro - Rimini 0:0 (0:0, 0:0)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
18:30Differdange - Hostert 3:1 (2:0, 1:1)
18:30UNA Strassen - Niedercorn 2:4 (2:1, 0:3)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
18:30Deuz - Tevragh-Zeina 1:3  
PortugalPortugal: Primeira Liga    
18:30Braga - Benfica 1:4 (1:0, 0:4)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Villarreal - Huesca 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:30Olot - Ebro 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:30SD Deusto - Santuxu 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:30Mar Menor - Yeclano 1:3  
TurkeyTurkey: 1. Lig    
18:30Denizlispor - Balikesirspor 0:0 (0:0, 0:0)
UkraineUkraine: Premier League    
18:30Lviv - Dyn. Kyiv 0:1 (0:1, 0:0)
USAUSA: MLS    
18:30Montreal Impact - Chicago Fire 1:0 (0:0, 1:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
19:00Skenderbeu - Flamurtari 2:0 (1:0, 1:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
19:00Rijeka - Rudes 3:1 (2:1, 1:0)
KosovoKosovo: Superliga    
19:00Prishtina - Drenica 2:1 (2:0, 0:1)
MexicoMexico: Primera Division    
19:00U.N.A.M.- Pumas - Toluca 2:2 (1:0, 1:2)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
19:00IR Tanger - Youssoufia Berrechid 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Division 2    
19:00Elblag - Gryf Wejherowo 1:1 (1:0, 0:1)
SenegalSenegal: Ligue 1    
19:00ASEC Ndiambour - Dakar SC 0:0 (0:0, 0:0)
19:00Casa - Teungueth 0:1  
19:00Niary Tally - Jaraaf 0:1  
19:00Pikine - Linguere 2:3  
19:00US Goree - Sonacos 2:1  
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
19:00Barcelona B - Badalona 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
19:00CD Colunga - Caudal Deportivo 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
19:00Atarfe Industrial - Torredonjimeno 1:1  
USAUSA: NWSL Women    
19:00Chicago W - Reign W 3:0 (1:0, 2:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:30Antigua - Comunicaciones 1:1 (1:0, 0:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:30H. Beer Sheva - Netanya 0:2 (0:1, 0:1)
SenegalSenegal: Ligue 1    
19:30Mbour - Douanes 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
19:30Martos - Mancha 0:2  
USAUSA: MLS    
19:30Minnesota United - DC United 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
20:00Sarmiento Junin - Arsenal Sarandi 0:1 (0:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00St. Truiden - Beerschot VA 2:2 (0:1, 2:1)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
20:00Racing d'Abidjan - Africa Sports 0:1  
NorwayNorway: Eliteserien    
20:00Molde - Rosenborg 3:0 (3:0, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
20:00Stal Mielec - Chrobry Glogow 5:1 (3:0, 2:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
20:00FCSB - Astra 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
20:00Cordoba - Zaragoza 0:3 (0:0, 0:3)
20:00Reus Deportiu - Alcorcon 0:1 AWA.  
USAUSA: USL Championship    
20:00Ottawa Fury - Atlanta United 2 2:0 (1:0, 1:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
20:15AS Police - ASF Dioulasso 0:1  
PeruPeru: Liga 1    
20:15Dep. Municipal - Ayacucho 2:1 (0:0, 2:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
20:30Sol de Mayo - Huracan Las Heras 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
20:30Colegiales - Tristan Suarez 3:1 (2:0, 1:1)
20:30Defensores Unidos - Deportivo Espanol 1:1 (0:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
20:30Villa San Carlos - El Porvenir 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
20:30Argentinos Jrs - San Lorenzo 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
20:30Torino - AC Milan 2:0 (0:0, 2:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
20:30Ksar - Garde Nationale 0:3  
SpainSpain: LaLiga    
20:45Rayo Vallecano - Real Madrid 1:0 (1:0, 0:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
21:00Zamalek - Etoile Sahel 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
21:00Deportivo Madryn - Chaco For Ever 1:0 (1:0, 0:0)
21:00Deportivo Maipu - Desamparados 1:0 (0:0, 1:0)
21:00San Jorge - Estudiantes Rio Cuarto 0:2 (0:2, 0:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
21:00Guabira - Sport Boys 1:0 (0:0, 1:0)
21:00The Strongest - Wilstermann 2:1 (2:0, 0:1)
BrazilBrazil: Serie A    
21:00Athletico-PR - Vasco 4:1 (2:0, 2:1)
21:00Bahia - Corinthians 3:2 (1:1, 2:1)
21:00Ceara - CSA 4:0 (2:0, 2:0)
BrazilBrazil: Serie B    
21:00CRB - Londrina 1:2 (1:2, 0:0)
BrazilBrazil: Serie C    
21:00Confianca - Sampaio Correa 0:2 (0:1, 0:1)
ChileChile: Primera Division    
21:00U. Catolica - U. De Concepcion 3:1 (1:1, 2:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
21:00Dep. Pasto - Patriotas 1:1 (1:1, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00AD Rosario - Santa Rosa 1:2  
21:00Cofutpa - Sporting San Jose 1:0  
21:00Puerto Golfito FC - ADR Jicaral 1:1  
21:00Santa Ana - Municipal Garabito 0:1  
EcuadorEcuador: Liga Pro    
21:00Mushuc Runa - LDU Quito 0:4 (0:1, 0:3)
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Marseille - Nantes 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Lecce - Brescia 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:00Boavista - Moreirense 3:1 (1:0, 2:1)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
21:00Estudiantes Caracas - Monagas 2:2 (1:1, 1:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI 0:2  
21:00Libertador - Furrial 0:3  
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
21:1512 de Octubre - General Caballero JLM 1:0  
21:15Atyra - Ovetense FC 3:0  
21:15Deportivo Caaguazu - 3 de Febrero 0:0  
21:15Fernando de la Mora - Fulgencio Yegros 3:0  
21:15Independiente FBC - Rubio Nu 3:1  
21:15Resistencia - RI 3 Corrales 0:0  
21:15Sportivo Iteno - 2 de Mayo 1:0  
21:15Sportivo Trinidense - Guairena FC 0:1  
USAUSA: MLS    
21:30Seattle Sounders - Los Angeles FC 1:1 (1:1, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:30Chico de Guayana - Angostura 1:0  
BrazilBrazil: Serie C    
22:00Botafogo PB - Ferroviario 1:1 (1:1, 0:0)
22:00Luverdense - Juventude 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
22:00Internacional de Limeira - Santo Andre 2:1  
ChileChile: Primera B    
22:00Cobreloa - S. Wanderers 4:1 (4:0, 0:1)
22:00Melipilla - La Serena 4:0 (2:0, 2:0)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
22:00Bogota - Valledupar 2:1 (0:0, 2:1)
22:00Cartagena - Boca Juniors 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Cortulua - Orsomarso 2:0 (1:0, 1:0)
22:00Fortaleza - Quindio 0:2 (0:1, 0:1)
22:00Leones - Real San Andres 3:0 (2:0, 1:0)
22:00Llaneros - Atletico F.C. 3:1 (0:0, 3:1)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
22:00Barcelona Atletico - Jarabacoa 1:2 (0:1, 1:1)
22:00Vega Real - Atlantico 2:2 (0:0, 2:2)
EcuadorEcuador: Serie B    
22:00Clan Juvenil - Atl. Porteno 0:1 (0:0, 0:1)
HaitiHaiti: Championnat National    
22:00Arcahaie - Real du Cap 2:0  
22:00Mirebalais - Tempete 1:0  
22:00Ouanaminthe - Racing Haitien 2:1  
22:00Triomphe Liancourt - Cavaly 2:0  
22:00Violette - Don Bosco 1:1  
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Atl. Venezuela - Mineros 1:1 (1:0, 0:1)
22:00La Guaira - Trujillanos 6:0 (2:0, 4:0)
22:00Llaneros - Puerto Cabello 3:2 (2:0, 1:2)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
22:30Guastatoya - Xelaju 3:0 (1:0, 2:0)
PeruPeru: Liga 1    
22:30Alianza Huanuco - Union Comercio 2:2 (0:0, 2:2)
22:30Binacional - FBC Melgar 3:1 (1:0, 2:1)
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
22:45Aldosivi - River Plate 1:1 (0:1, 1:0)
BrazilBrazil: Serie C    
23:00ABC - Nautico 2:0 (1:0, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
23:00Jaguares de Cordoba - Bucaramanga 1:1 (0:1, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00Alajuelense - Guadalupe 3:0 (0:0, 3:0)
23:00Carmelita - San Carlos 1:3 (0:0, 1:3)
23:00Cartagines - Santos DG 2:1 (0:0, 2:1)
23:00Grecia - Saprissa 0:5 (0:3, 0:2)
23:00Herediano - Zeledon 0:0 (0:0, 0:0)
23:00Marineros - Limon 2:0 (0:0, 2:0)
MexicoMexico: Primera Division    
23:00Lobos BUAP - Cruz Azul 1:4 (1:2, 0:2)
MexicoMexico: Liga MX Women    
23:00Club America W - Club Leon W 1:1 (0:1, 1:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
23:00Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 3:0 (2:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
23:00New York Red Bulls 2 - Indy Eleven 2:1 (0:1, 2:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
23:00Lara - Aragua 1:2 (1:0, 0:2)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
23:15Aurora - Blooming 3:4 (1:2, 2:2)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
23:15Guayaquil City - Tecnico U. 3:1 (3:0, 0:1)
ChileChile: Primera Division    
23:30U. Espanola - A. Italiano 0:2 (0:2, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
29.04.2019
00:00Sarmiento Resistencia - Alvarado 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Serie A    
29.04.2019
00:00Fluminense - Goias 0:1 (0:0, 0:1)
00:00Palmeiras - Fortaleza 4:0 (1:0, 3:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
29.04.2019
00:00Millonarios - Junior 2:0 (1:0, 1:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
29.04.2019
00:00Juventus Managua - Chinandega 5:0 (2:0, 3:0)
00:00UNAN-Managua - Real Madriz 3:1 (1:1, 2:0)
USAUSA: NWSL Women    
29.04.2019
00:00Houston Dash W - North Carolina Courage W 1:4 (0:1, 1:3)
00:00Sky Blue W - Portland Thorns W 2:2 (2:2, 0:0)
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
29.04.2019
01:00Godoy Cruz - Boca Juniors 1:2 (0:1, 1:1)
CanadaCanada: Canadian Premier League    
29.04.2019
01:00Pacific FC - HFX Wanderers 1:0 (1:0, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
29.04.2019
01:00Huila - Once Caldas 1:0 (1:0, 0:0)
MexicoMexico: Primera Division    
29.04.2019
01:00Queretaro - Veracruz 2:1 (1:0, 1:1)
PanamaPanama: LPF    
29.04.2019
01:00Costa del Este - Tauro 1:0 (0:0, 1:0)
01:00Miguelito - Santa Gema 3:0 AWA.  
PeruPeru: Liga 1    
29.04.2019
01:00Alianza Lima - U. San Martin 1:0 (0:0, 1:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
29.04.2019
01:10Nacional Asuncion - Cerro Porteno 0:3 (0:1, 0:2)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
29.04.2019
01:30Oriente Petrolero - Destroyers 1:0 (0:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
29.04.2019
01:30Emelec - America de Quito 3:0 AWA.  
ParaguayParaguay: Primera Division    
29.04.2019
01:30Sol de America - Sp. Luqueno 0:1 (0:0, 0:1)
ChileChile: Primera Division    
29.04.2019
02:00Coquimbo - Palestino 2:2 (1:0, 1:2)
USAUSA: MLS    
29.04.2019
02:00Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake 2:1 (1:0, 1:1)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
29.04.2019
03:00Cucuta - Deportes Tolima 0:2 (0:1, 0:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
29.04.2019
03:00Ferretti - Jalapa 3:0 (2:0, 1:0)