Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
ArgentinaArgentina: Superliga    
00:00Talleres Cordoba - River Plate 0:2 (0:2, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
00:00Gama - Bosque Formosa 1:1  
ChileChile: Primera B    
00:00Rangers - Nublense 1:0 (1:0, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
00:00Once Caldas - Aguilas 2:0 (1:0, 1:0)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
00:00Cibao - Moca 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Primera Division    
00:00Queretaro - Club Tijuana 1:0 (0:0, 1:0)
PanamaPanama: LPF    
00:00Miguelito - Plaza Amador 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
00:00Indy Eleven - Hartford Athletic 1:0 (1:0, 0:0)
00:00North Carolina - Charleston 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: USL League One    
00:00North Texas - Chattanooga Red Wolves 3:2 (1:0, 2:2)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
00:30Royal Pari - Oriente Petrolero 1:3 (0:1, 1:2)
ChileChile: Primera Division    
00:30O'Higgins - U. Espanola 0:2 (0:1, 0:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:30San Lorenzo - Olimpia Asuncion 1:4 (1:0, 0:4)
USAUSA: MLS    
00:30Columbus Crew - Atlanta Utd 2:0 (2:0, 0:0)
00:30FC Cincinnati - Philadelphia Union 0:2 (0:0, 0:2)
USAUSA: USL Championship    
00:30Bethlehem - Pittsburgh 2:2 (2:1, 0:1)
00:30Tampa Bay - Loudoun 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL League One    
00:30Orlando City B - Tucson 1:3 (0:2, 1:1)
ChileChile: Primera B    
01:00Copiapo - Barnechea 3:0 (2:0, 1:0)
01:00D. Puerto Montt - S. Morning 2:1 (0:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
01:00Juarez - Correcaminos 0:1 (0:1, 0:0)
PanamaPanama: LPF    
01:00Santa Gema - Alianza 0:4 (0:1, 0:3)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
01:30Sonsonate - Metapan 2:1 (0:1, 2:0)
South AmericaSouth America: South American Championship U17    
01:30Brazil U17 - Argentina U17 0:3 (0:1, 0:2)
USAUSA: USL Championship    
01:30Austin Bold - San Antonio 1:0 (0:0, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
03:00Atl. Nacional - Dep. Pasto 0:1 (0:1, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
03:00Ind. del Valle - Emelec 1:0 (0:0, 1:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
03:00Racing des Gonaives - Mirebalais 0:1  
MexicoMexico: Primera Division    
03:00Club America - U.A.N.L.- Tigres 3:0 (1:0, 2:0)
03:00Pachuca - Toluca 3:2 (2:1, 1:1)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
03:00Atl. San Luis - Alebrijes Oaxaca 3:1 (2:0, 1:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
03:00Esteli - Juventus Managua 3:1 (2:0, 1:1)
03:00Jalapa - Real Madriz 0:2 (0:1, 0:1)
03:00Managua FC - Ferretti 1:2 (0:2, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
03:00FBC Melgar - U. San Martin 3:1 (0:1, 3:0)
USAUSA: MLS    
03:00Colorado Rapids - Houston Dynamo 1:4 (0:3, 1:1)
03:00Real Salt Lake - FC Dallas 2:4 (1:2, 1:2)
USAUSA: USL Championship    
03:01Reno - Oklahoma City Energy 3:3 (1:0, 2:3)
03:30El Paso - Orange County SC 2:0 (0:0, 2:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
04:00Xelaju - Coban Imperial 2:0 (0:0, 2:0)
USAUSA: MLS    
04:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
04:00LA Galaxy 2 - Portland 2 3:2 (2:1, 1:1)
04:30Las Vegas Lights - Real Monarchs 1:0 (0:0, 1:0)
04:30Phoenix Rising - Colorado Springs 2:2 (1:1, 1:1)
JapanJapan: J3 League    
05:00Blaublitz - Nagano 0:0  
05:00Fukushima Utd - FC Tokyo U23 2:1  
05:00Gainare Tottori - Toyama 1:1  
05:00Giravanz Kitakyushu - Sagamihara 2:1  
05:00Grulla Morioka - Kumamoto 0:1  
05:00YSCC - G-Osaka U23 0:5  
MexicoMexico: Primera Division    
05:00Monterrey - Cruz Azul 2:2 (1:0, 1:2)
05:00Necaxa - Veracruz 2:0 (1:0, 1:0)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
05:35Eastern Suburbs - Team Wellington 3:0 (2:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
06:00Blacktown City - Sutherland Sharks 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
06:00South Melbourne - Green Gully 1:1 (1:1, 0:0)
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
06:00Albirex Niigata W - Inac Kobe Leonesa W 0:1 (0:0, 0:1)
06:00Kunoichi W - JEF United W 4:0 (3:0, 1:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
06:00Daejeon - Suwon City 0:2 (0:0, 0:2)
JapanJapan: J1 League    
07:00Shimizu - Shonan 1:3 (1:2, 0:1)
07:00Yamaga - Kawasaki Frontale 0:2 (0:1, 0:1)
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
07:00Urawa W - Beleza W 1:3 (1:0, 0:3)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
07:00Gangwon - Seongnam 2:1 (0:0, 2:1)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
07:30Rockdale City Suns - Druitt Town Rangers 0:2 (0:1, 0:1)
AustraliaAustralia: A-League    
08:00Central Coast Mariners - Adelaide United 0:1 (0:1, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
08:00Hakoah Sydney - Sydney Olympic 0:1 (0:0, 0:1)
08:00Sydney Utd - APIA Tigers 1:3 (0:1, 1:2)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
08:00Ansan Greeners - Anyang 1:1 (1:0, 0:1)
South KoreaSouth Korea: National League    
08:00Busan Kyotong - Gimhae 2:1 (1:0, 1:1)
ChinaChina: FA Cup    
08:30Qingdao Elite - Guangxi Baoyun 0:2 (0:1, 0:1)
08:30Xian Hi-Tech - Shenzhen Pengcheng 1:2  
Hong KongHong Kong: FA Cup    
08:30Pegasus - Yuen Long 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 0:0, 3:4)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:00Brisbane U21 - Eastern Suburbs 1:2 (0:2, 1:0)
ChinaChina: FA Cup    
09:00Hubei Athletics Zaiming - Taizhou Aizhilu 6:2 (3:0, 3:2)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
09:00Suwon Bluewings - Incheon 3:1 (1:1, 2:0)
ChinaChina: Super League    
09:30Tianjin Tianhai - Shandong Luneng 2:4 (1:1, 1:3)
ChinaChina: Jia League    
09:30Beijing EG - Nei Mongol 0:2 (0:2, 0:0)
VietnamVietnam: Vietnamese Cup    
09:30Dak Lak - Gia Lai 0:2  
09:30Da Nang - Hai Phong 0:1  
09:30Hue - Hong Linh Ha Tinh 0:1  
09:30Pho Hien - Ho Chi Minh 1:2  
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10:00Olympic FC - Moreton Bay Utd 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10:00Brisbane K. - The Gap 0:3  
10:00Univ. of Queensland - Caboolture 2:3 (1:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
10:00Sokol Opatovice - Mohelnice 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
10:00Udinese U19 - Palermo U19 1:1 (0:0, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
10:00Aktobe - K. Almaty 1:3 (0:3, 1:0)
RomaniaRomania: Superliga Women    
10:00Baia Mare W - CSS Targoviste W 3:1 (2:0, 1:1)
10:00Fairplay Bucuresti W - Ol. Cluj W 0:9 (0:6, 0:3)
10:00Universitatea Alexandria W - Fortuna Becicherecu Mic W 0:1 (0:0, 0:1)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski Shield    
10:00Black Leopards U21 - Mamelodi Sundowns U21 0:2 (0:1, 0:1)
10:00Bloem Celtic U21 - Free State Stars U21 1:1  
10:00Cape Town City U21 - Supersport Utd U21 1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
10:00KTP - HIFK 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Unicov - Rymarov 1:1 (0:0, 1:1)
10:15Velke Mezirici - Uhersky Brod 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Meteor Prague - Sous 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
10:15Zdar na Sazavou - Slavoj Polna 3:2 (1:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Youth League    
10:15Dukla Prague U21 - Jablonec U21 4:2 (3:1, 1:1)
AustriaAustria: 2. Liga    
10:30Ried - Amstetten 2:0 (1:0, 1:0)
CambodiaCambodia: C-League    
10:30Electricite Du Cambodge - Boeung Ket 1:0  
10:30Kompong Cham - Angkor Tiger 0:11  
10:30Soltilo Angkor - Svay Rieng 0:1  
10:30Sports Academy - Phnom Penh Crown 0:2  
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
10:30Sapeli Polna - Chotebor 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10:30Trebon - Drazice 4:1 (2:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:30Karlovy Vary - Pisek 2:0 (1:0, 1:0)
IndonesiaIndonesia: President Cup    
10:30Persela Lamongan - Madura United 1:2 (1:2, 0:0)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
10:30Zilina B - Skalica 4:3 (3:2, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
10:30Trnava B - Nitra B 0:0 (0:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
10:30Podbrezova B - Oravske Vesele 0:0 (0:0, 0:0)
10:30Ruzomberok B - Krasno 2:0 (1:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
10:30Raca - Bernolakovo 2:2 (2:1, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Augsburg U19 - Mainz U19 2:1 (0:1, 2:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00B. Monchengladbach U19 - Koln U19 1:3 (0:2, 1:1)
11:00Dortmund U19 - Rodinghausen U19 5:0 (1:0, 4:0)
11:00Dusseldorf U19 - Oberhausen U19 8:0 (4:0, 4:0)
11:00Leverkusen U19 - Schalke U19 2:0 (1:0, 1:0)
11:00RW Essen U19 - Preussen Munster U19 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
11:00Bologna U19 - Salernitana U19 2:1 (1:0, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
11:00Shakhtar Karagandy - Tobol 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
11:00T. Mazowiecki - Polonia Warszawa 2:0 (0:0, 2:0)
PolandPoland: Central Youth League    
11:00Gornik Z. U18 - Torun U18 3:1 (2:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
11:00Guijuelo - Las Palmas B 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
11:00Estudiantes de Murcia - Deportiva Minera 1:1  
SpainSpain: Primera Division Women    
11:00Espanyol W - Real Sociedad W 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
11:15Llanera - San Claudio 6:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:15Santurtzi - SD Deusto 1:1  
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
11:30Tsarsko Selo - Montana 1:0 (1:0, 0:0)
ChinaChina: Super League    
11:30Henan Jianye - Shanghai Shenhua 1:2 (0:0, 1:2)
Hong KongHong Kong: FA Cup    
11:30Southern District - Guangzhou R&F (HK) 1:0 (0:0, 1:0)
MyanmarMyanmar: National League    
11:30Rakhine United - Sagaing 3:3  
11:30Southern Myanmar - Magwe 2:1  
SingaporeSingapore: Premier League    
11:30Balestier Khalsa - Geylang 3:0 (0:0, 3:0)
11:30Young Lions - Hougang 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Alcorcon B - CD Mostoles 0:1  
11:30Getafe B - Trival Valderas 1:0  
11:30Parla - Leganes B 0:3  
11:30RSD Alcala - Carabanchel 1:0  
11:30Tres Cantos - Atletico Pinto 0:2  
11:30Vicalvaro - Rayo Vallecano B 0:3  
11:30Villaverde San Andres - Canillas 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
11:30Mercadal - Llosetense 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
11:30Minerva - Muleno 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
11:30Extremadura UD B - Arroyo 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
11:30San Juan Zaragoza - Sabinanigo 1:0  
11:30UD Casetas - Robres 1:1  
11:30Zaragoza B - San Lorenzo Flumen 3:0  
SpainSpain: Primera Division Women    
11:30Sevilla FC W - Madrid C. W 3:0 (1:0, 2:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
12:00Encamp - Inter Escaldes 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Lusitanos - Sant Julia 0:3 (0:1, 0:2)
ArmeniaArmenia: Premier League    
12:00Lori - Ararat Yerevan 2:2 (2:0, 0:2)
12:00Urartu - Pyunik Yerevan 1:1 (1:0, 0:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
12:00Vendsyssel - Hobro 3:3 (1:1, 2:2)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Levadia - Maardu 8:0 (3:0, 5:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00Legion - Tammeka U21 3:0 (0:0, 3:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
12:00Torpedo Kutaisi - Rustavi 2:0 (1:0, 1:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
12:00AO Paniliakos - Panegialios FC 0:1  
12:00Diagoras Vrachneikon - Niki Tragano 1:1  
12:00Panmovriakos - Ialisos 0:4  
12:00PAO Varda - Diagoras 0:0  
12:00Thyella D. - Acharnaikos 0:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
12:00Eikosimias - Mandraikos 2:6  
LithuaniaLithuania: I Lyga    
12:00Zalgiris 2 - Riteriai 2 2:4 (0:2, 2:2)
PolandPoland: III Liga - Group I    
12:00Legia II - Pelikan 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
12:00Louletano - SC Angrense 2:0  
12:00Olhanense - Sporting Ideal 0:2  
RomaniaRomania: Liga 2    
12:00UTA Arad - Sportul Snagov 3:1 (1:1, 2:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski Shield    
12:00Highlands U21 - Kaizer Chiefs U21 1:3 (0:0, 1:3)
SpainSpain: LaLiga    
12:00Levante - Eibar 2:2 (2:1, 0:1)
SpainSpain: LaLiga2    
12:00Cordoba - Mallorca 3:2 (1:0, 2:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Celta Vigo B - Navalcarnero 3:1 (2:1, 1:0)
12:00DUX Internacional de Madrid - Valladolid Promesas 2:1 (1:1, 1:0)
12:00Fuenlabrada - Leonesa 1:0 (1:0, 0:0)
12:00San Sebastian Reyes - Rapido de Bouzas 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Union Adarve - Coruxo FC 3:3 (1:2, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
12:00Gijon B - Langreo 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Tudelano - Izarra 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
12:00Baleares - Ebro 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Conquense - Cornella 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Ejea - Badalona 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Peralada - Levante B 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
12:00Ibiza - Granada CF B 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00Condal - Caudal Deportivo 2:2  
12:00La Madalena - EI San Martin 1:0  
12:00Lealtad - Marino de Luanco 2:2  
12:00Universidad Oviedo - Club Siero 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
12:00Ribamontan al Mar - Siete Villas 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00CE Europa - UE Sants 1:0  
12:00Cerdanyola - Vilafranca 1:0  
12:00Horta - L Hospitalet 1:1  
12:00Martinenc - Pobla Mafumet 2:2  
12:00Prat - Grama 1:0  
12:00Reus Deportiu B - Terrassa 3:1  
12:00San Cristobal CP - Granollers 0:4  
12:00Sant Andreu - Santfeliuenc 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
12:00Paterna - Elche CF Ilicitano B 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Alcobendas - Las Rozas 1:0  
12:00San Agustin - San Fernando 0:1  
12:00Santa Ana - Pozuelo de Alarcon 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00Alhaurin - Loja 2:3 (0:1, 2:2)
12:00Mancha - Rincon 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:00Arcos CF - Cadiz CF B 0:5  
12:00CD Utrera - Ecija 2:0  
12:00Guadalcacin - Betis B 3:2 (1:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:00Formentera - Binissalem 3:2  
12:00San Rafael - Poblense 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:00EDMF Churra - Huercal-Overa 2:1  
12:00La Union - Cartagena B 1:1  
12:00Lorca FC - Aguilas FC 1:1  
12:00UCAM Murcia B - Real Murcia B 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00Olivenza - Llerenense 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
12:00Txantrea - Pena 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:00Berceo - Haro Deportivo 1:3  
12:00Varea - Logrones Promesas 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
12:00Calamocha - Borja 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Azuqueca - La Solana 2:0  
SpainSpain: Primera Division Women    
12:00Malaga W - Albacete W 4:2 (1:1, 3:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
12:15Breda - Venlo 1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:15Estoril - Benfica B 1:3 (0:3, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:15L'Entregu - Covadonga 1:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:15Juventud Torremolinos - UD San Pedro 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
12:30Panargiakos - Katastari 2:0  
ItalyItaly: Serie A    
12:30Parma - Atalanta 1:3 (1:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:30Fiorentina W - Florentia W 4:2 (3:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
12:30Racing Santander B - Naval Reinosa 7:0  
12:30Revilla - Vimenor 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:30Ciudad de Lucena - Ceuta 0:4  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:30Mallorca B - Pena Deportiva 3:1  
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
12:45Melilla - Malaga B 2:1 (2:0, 0:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
13:00Din. Minsk - Slavia Mozyr 1:0 (0:0, 1:0)
BurundiBurundi: Primus League    
13:00Atletico Olympic - Bumamuru 1:1  
13:00Kayanza - LLB-S4A 0:2  
CroatiaCroatia: 2. HNL    
13:00NK Dinamo Zagreb 2 - Hajduk Split 2 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
13:00Lewes W - Durham W 0:1 (0:1, 0:0)
FranceFrance: Ligue 2    
13:00Metz - Lorient 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Aalen - Jena 1:1 (1:1, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
13:00Nurnberg II - Schalding 2:0 (0:0, 2:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
13:00Duisburg U19 - Paderborn U19 0:1 (0:0, 0:1)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
13:00Riga FC - Valmiera 0:1 (0:1, 0:0)
LesothoLesotho: Premier League    
13:00Likhopo - Sefotha-Fotha 1:0  
LithuaniaLithuania: I Lyga    
13:00Kupiskis - Jonava 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
13:00Zenit - Orenburg 3:1 (0:1, 3:0)
RussiaRussia: Youth League    
13:00Krasnodar U21 - Anzhi U21 1:0 (0:0, 1:0)
ScotlandScotland: Premiership    
13:00Celtic - Rangers 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
13:00Sevilla FC C - CD Gerena 0:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00CD Marino - Tenerife B 0:0  
13:00El Cotillo - SD Tenisca 2:0  
13:00Las Zocas - Tamaraceite 0:3  
13:00Mensajero - Villa Santa Brigida 1:1  
13:00Tacoronte - Santa Ursula 0:0  
13:00Yaiza - La Cuadra 0:0  
SpainSpain: Primera Division Women    
13:00Athletic Bilbao W - Levante W 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Granadilla Tenerife W - Huelva W 3:1 (0:1, 3:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
13:00Chonburi - Prachuap 3:2 (2:0, 1:2)
13:00Ratchaburi - Muang Thong Utd 2:0 (0:0, 2:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
13:00Merw - Kopetdag Asgabat 4:2  
WorldWorld: Club Friendly    
13:00MyPa - Sudet 2:0 (2:0, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly Women    
13:00Rosengard W - Bunkeflo W 4:0 (2:0, 2:0)
ZambiaZambia: Super League    
13:00Lusaka Dynamos - Kabwe 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: DFB Pokal Women    
13:05Hoffenheim W - Freiburg W 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: Division 2    
13:05Leczna - Widzew Lodz 0:0 (0:0, 0:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
13:15Green Mamba - Manzini Wanderers 1:0 (1:0, 0:0)
ChinaChina: Jia League    
13:30Zhejiang Greentown - Shijiazhuang 1:0 (0:0, 1:0)
ChinaChina: FA Cup    
13:30Shanghai Jiading City Development - Yanbian Beiguo 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Youth League    
13:30Slovacko U21 - Ostrava U21 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:30Birmingham W - Arsenal W 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30FC Koln - Holstein Kiel 4:0 (2:0, 2:0)
13:30Greuther Furth - Arminia Bielefeld 2:2 (2:0, 0:2)
13:30Ingolstadt - Sandhausen 1:2 (1:0, 0:2)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Lokomotive Leipzig - Chemnitzer 4:2 (1:2, 3:0)
13:30Meuselwitz - Babelsberg 3:0 (0:0, 3:0)
13:30Nordhausen - Auerbach 3:0 (0:0, 3:0)
13:30Viktoria Berlin - Furstenwalde 2:2 (0:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
13:30Geestemunde - Habenhauser 11:3 (4:2, 7:1)
IndiaIndia: Hero Super Cup    
13:30Mohun Bagan - Bengaluru WO.  
WalesWales: FA Cup    
13:30Cardiff Metropolitan - Connahs Q. 0:3 (0:2, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
13:30Murom - Nizhny Novgorod 4:1 (1:0, 3:1)
ChinaChina: Super League    
13:35Chongqing Lifan - Shenzhen 1:0 (1:0, 0:0)
13:35Jiangsu Suning - Wuhan Zall 2:1 (1:0, 1:1)
DenmarkDenmark: 1st Division    
13:45F. Amager - Fredericia 1:0 (1:0, 0:0)
13:45Helsingor - Roskilde 2:1 (1:1, 1:0)
13:45Lyngby - Viborg 1:4 (1:0, 0:4)
13:45Nykobing - Naestved 1:2 (0:1, 1:1)
13:45Silkeborg - Koge 4:2 (2:1, 2:1)
13:45Thisted FC - Hvidovre IF 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
14:00Velke Mezirici B - Sperice 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
14:00Branik W - FK Pardubice W 1:5  
14:00Lisen W - Olomouc W 0:1  
14:00Teplice W - Hodonin W 5:0  
DenmarkDenmark: Superliga    
14:00Aalborg - Randers FC 1:2 (1:0, 0:2)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
14:00Tulevik - Kuressaare 1:2 (1:0, 0:2)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
14:00Adama City - Shire Endaselassie 4:1 (2:1, 2:0)
14:00Bahir Dar Kenema - Sidama Bunna 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Dire Dawa - Defence Force 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Fasil Ketema - Mekelle 70 Enderta F.C. 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Jimma Aba Jifar - St. George 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Welayta Dicha - Hawassa 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Welwalo Adigrat - Ethiopia Bunna 0:1 (0:0, 0:1)
EuropeEurope: Euro U17    
14:00Greece U17 - Kosovo U17 2:0 (2:0, 0:0)
14:00Ukraine U17 - Spain U17 0:1 (0:0, 0:1)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
14:00Ocean Kerch - Inkomport 1:4  
14:00Yevpatoriya - TSK Simferopol 2:1  
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
14:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi 4:2 (2:2, 2:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Wehen - Karlsruher 2:0 (0:0, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00St. Pauli II - Werder Bremen II 1:2 (0:2, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00Worms - Saarbrucken 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00Greifswald - Strausberg 5:0 (3:0, 2:0)
14:00Staaken - Neustrelitz 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Stendal - Torgelower Greif 1:4 (1:2, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
14:00Einheit Rudolstadt - Luckenwalde 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Jena II - Krieschow 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Todesfelde - SC Weiche-08 II 1:1 (0:1, 1:0)
14:00VfR Neumunster - Eichede 1:3 (0:1, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:00TSV Buchholz 08 - Meiendorfer SV 2:2 (2:2, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
14:00Eintracht Northeim - Wolfenbuttel 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
14:00Wurzburger Kickers II - ATSV 1:1 (1:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:00Ger. Friedrichstal - Reutlingen 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
14:00Cloppenburg W - Weinberg W 2:2  
14:00Gutersloh W - Frankfurt 2 W 1:0  
14:00Hessen Wetzlar W - Bayern Munich 2 W 0:4  
14:00Hoffenheim 2 W - Meppen W 3:2  
14:00Jena W - Wolfsburg 2 W 0:0  
14:00Koln W - SGS Essen 2 W 2:0  
14:00Saarbrucken W - Turbine Potsdam 2 W 1:1  
GreeceGreece: Football League    
14:00Kerkyra - Volos 1:1 (0:0, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Floriada - Acheron Kanalaki 0:3 AWA.  
GuineaGuinea: Ligue 1    
14:00Elephant Coleah - Gangan 1:1  
14:00Fello Star - Wakriya 2:1  
14:00Santoba - Renaissance 3:1  
IsraelIsrael: Liga Alef North    
14:00Hapoel Jerusalem - Hapoel Kaukab 0:1  
KosovoKosovo: Superliga    
14:00FC Ballkani - Prishtina 0:2 (0:0, 0:2)
MaltaMalta: Premier League    
14:00Sliema - Birkirkara 0:1 (0:0, 0:1)
MaltaMalta: Division 1    
14:00Pembroke - Santa Lucia 1:0  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:00GOES - USV Hercules 3:1 (1:1, 2:0)
14:00HBS - OSS '20 2:3 (0:1, 2:2)
14:00KVV Quick 20 - ADO 20 Heemskerk 2:4 (1:3, 1:1)
PolandPoland: Division 2    
14:00Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0:3 (0:1, 0:2)
PolandPoland: Central Youth League    
14:00GKS Belchatow U18 - Zaglebie U18 0:2 (0:0, 0:2)
RéunionRéunion: Regionale 1    
14:00Marsouins - Excelsior 0:2  
14:00Sainte-Suzanne - Tamponnaise 1:1  
14:00Saint-Louisienne - Jeanne d'Arc 2:3  
14:00Saint-Pauloise - Capricorne 1:2  
14:00SDEFA - St. Louis 3:1  
14:00Trois Bassins - Sainte-Marienne 1:5  
RomaniaRomania: Liga 1    
14:00Concordia - FC Voluntari 1:2 (0:1, 1:1)
RomaniaRomania: Superliga Women    
14:00Heniu Prundu Bargaului W - Vasas Odorhei W 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: LaLiga    
14:00Rayo Vallecano - Betis 1:1 (1:0, 0:1)
ThailandThailand: Thai League 1    
14:00Chainat - PTT Rayong 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Trat FC - Suphanburi 4:0 (2:0, 2:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
14:00Sagadam - FC Asgabat 2:0  
UzbekistanUzbekistan: Super League    
14:00Bunyodkor - Pakhtakor 1:2 (1:1, 0:1)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
14:30Sturm Graz - St. Polten 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Wolfsberger AC - LASK 0:3 (0:3, 0:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
14:30St. Truiden - Charleroi 3:1 (1:1, 2:0)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
14:30Dobrudzha - Ludogorets II 1:3 (0:0, 1:3)
CyprusCyprus: Division 2    
14:30ASIL Lysi - Othellos Athienou 1:0  
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:30Blau Weiss Berlin - Hansa Rostock II 4:1 (2:0, 2:1)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
14:30Sanat Naft - Zob Ahan 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
14:30Cavese - Catanzaro 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Rieti - Reggina 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Vibonese - Paganese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Lanusei Calcio - Aprilia 1:0 (1:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
14:30Utrecht - Feyenoord 3:2 (1:0, 2:2)
14:30Zwolle - FC Emmen 3:0 (2:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30AFC - Lienden 4:1 (1:1, 3:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Blauw Geel - HV & CV Quick 0:5 (0:1, 0:4)
14:30Dongen - UNA 1:2 (0:2, 1:0)
14:30EVV - JVC '31 Cuijk 3:2 (1:2, 2:0)
14:30Oostzaan - HSC '21 4:0 (4:0, 0:0)
14:30TEC - Westlandia 0:2 (0:0, 0:2)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
14:30Echallens - Azzurri Lausanne 3:1 (1:1, 2:0)
14:30Oberwallis Naters - Fribourg 3:0 (2:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
14:30Luzern II - Old Boys 1:0 (0:0, 1:0)
FranceFrance: Division 1 Women    
14:45Fleury 91 W - Lyon W 1:1 (0:1, 1:0)
14:45Paris SG W - Rodez AF W 3:0 (2:0, 1:0)
AlbaniaAlbania: First Division    
15:00Iliria Kruja - Shenkolli 1:0  
15:00Vllaznia - Beselidhja Lezha 4:0  
15:00Vora - Burreli 1:0  
AustriaAustria: Regionalliga West    
15:00Schwaz - Johann 0:0 (0:0, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
15:00Zhodino - Dynamo Brest 1:2 (0:0, 1:2)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
15:00Knokke - RFC Liege 1:3  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
15:00Eppegem - Menen 1:5  
15:00Londerzeel - KRC Harelbeke 1:2  
15:00Saint Eloois - Diegem 0:2  
15:00Wijgmaal - Petegem 4:0  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
15:00Bocholter - Vosselaar 2:2  
15:00Cappellen - Hasselt 2:0  
15:00Heur Tongeren - Lokeren-Temse 2:3  
15:00K. Berchem Sport - Hoogstraten 3:1  
CameroonCameroon: Elite One    
15:00Eding Sport - Fovu Baham 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
15:00Jablonec - Pribram 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
15:00Mas Taborsko - Trinec 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
15:00Nove Mesto na M. - Frydek-Mistek 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
15:00Bystrc - Breclav 1:3 (0:2, 1:1)
15:00Lanzhot - Humpolec 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Stara Rise - Nove Sady 5:0 (3:0, 2:0)
15:00Strani - Tasovice 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Velka Bites - Zdirec n. D. 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
15:00Bohumin - Slavicin 2:2 (1:2, 1:0)
15:00FK Kozlovice - Vsetin 3:2 (0:2, 3:0)
15:00Frydlant n. O. - Opava B 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
15:00Borsice - Morkovice 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Hluk - Velke Karlovice 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Nevsova - Batov 1:3 (0:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
15:00Nova Ves - Ledec nad Sazavou 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Pelhrimov - Bystrice n. Pern. 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Pribyslav - HFK Trebic 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
15:00Milevsko - Katovice 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
15:00Poricany - Porici n. S. 3:4 PEN. (0:0, 3:3, 1:4)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
15:00Nova Role - Zlutice 1:3 (0:0, 1:3)
15:00Touzim - Frantiskovy Lazne 2:3 PEN. (0:0, 2:2, 3:5)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
15:00HFK Olomouc B - Medlov 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Velke Losiny - Dolany 8:1 (3:1, 5:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
15:00AB Copenhagen - Middelfart 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Slagelse - Hellerup 0:2 (0:1, 0:1)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
15:00Nyuki - AS Vita Club 2:1  
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Chelsea W - West Ham W 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Everton W - Yeovil W 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Manchester City W - Liverpool W 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Leicester W - Sheffield Utd W 1:2 (0:0, 1:2)
15:00London Bees W - Charlton W 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Millwall W - Aston Villa W 1:3 (1:2, 0:1)
15:00Tottenham W - Manchester Utd W 1:5 (1:2, 0:3)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
15:00SKCHF Sevastopol - Kyzyltash 1:0  
FranceFrance: Ligue 1    
15:00Amiens - Bordeaux 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Dijon - Nice 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Monaco - Caen 0:1 (0:1, 0:0)
FranceFrance: Division 2 Women    
15:00Albi W - Vendenheim W 3:1  
15:00Angers W - Rennes W 3:2  
15:00Arras W - Le Havre W 0:2  
15:00ETG Ambilly FC W - Nancy W 1:0  
15:00Issy W - Brest W 1:0  
15:00Pierrots Vauban W - Montauban W 3:1  
15:00Reims W - Orleans W 1:3  
15:00Saint-Malo W - La Roche W 0:0  
15:00Saint-Maur W - St. Denis W 0:0  
15:00St Etienne W - Grenoble W 1:0  
15:00Toulouse W - Metz ESAP W 2:0  
15:00Yzeure Allier W - Marseille W 0:2  
GermanyGermany: Regionalliga North    
15:00Egestorf-Langreder - Lubeck 0:3 (0:0, 0:3)
15:00Luneburger Hansa - TSV Havelse 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - VfL Oldenburg 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Oldenburg - Wolfsburg II 2:3 (0:0, 2:3)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
15:00Oberlausitz - BFC Dynamo 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
15:00Stuttgart II - Ulm 0:2 (0:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
15:00Inter Turkspor Kiel - TSV Kropp 1:2 (0:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
15:00Pinneberg - Suderelbe 0:8 (0:3, 0:5)
15:00Rugenbergen - Teutonia Ottensen 2:3 (2:1, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:00Hastedt - SFL Bremerhaven 0:5 (0:3, 0:2)
15:00Leher - Borgfeld 5:2 (4:0, 1:2)
15:00Schwachhausen - Werder Bremen III 2:2 (0:2, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
15:00Delmenhorst - Arminia Hannover 0:3 (0:0, 0:3)
15:00Heeslinger - Gifhorn 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Oythe - Hagen/Uthlede 1:4 (1:3, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
15:00Ahlen - FC Gutersloh 0:2 (0:1, 0:1)
15:00ASC 09 Dortmund - Siegen 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Eintracht Rheine - Erndtebruck 0:3 (0:0, 0:3)
15:00Gievenbeck - Ennepetal 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Haltern - Hammer SpVgg. 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Paderborn II - Sprockhovel 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Schalke II - Brunninghausen 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Westfalia Rhynern - Holzwickeder SC 2:1 (1:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Friedberg - Hadamar 4:5 (1:1, 3:4)
15:00Ginsheim - Kassel 2:4 (1:2, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
15:00DJK Bamberg - Vach 2:0 (0:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:00Alfter - Breinig 1:4 (0:3, 1:1)
15:00Duren - Bergisch Gladbach 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Euskirchen - Merten CAN.  
15:00FC Viktoria 08 - Deutz 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Hennef - Siegburger 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:00Jahn Hiesfeld - TuRU Dusseldorf 2:5 (0:2, 2:3)
15:00Kleve - Baumberg 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Meerbusch - Union Nettetal 5:0 (3:0, 2:0)
15:00Schonnebeck - Speldorf 3:2 (2:1, 1:1)
15:00SSVg Velbert - Homberg 2:2 (0:1, 2:1)
GreeceGreece: Super League    
15:00Aris - OFI Crete 3:1 (0:1, 3:0)
GreeceGreece: Football League    
15:00Aiginiakos - AO Trikala 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Apollon Pontou - Iraklis 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Dramas - Aittitos Spata 3:0 AWA.  
15:00PAE Chania - Apollon Larissa 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Panachaiki - Ergotelis 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Sparti - Karaiskakis 0:4 (0:1, 0:3)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
15:00Aetos Orfani - Aris Avatou 1:0  
15:00Alexandros Kilkis - Keravnos Pernis 2:2  
15:00Alexandroupoli - Aspida Xanthi 0:3  
15:00Chrisoupolis - Kosmio 3:0  
15:00Kalampaki - Kavala 1:3  
15:00Panserraikos - Sidirokastro 4:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
15:00A. Asteras - PO Triglia 0:3  
15:00Aris Palaiochori - Veria 2:1  
15:00AS Giannitsa - Makedonikos 1:1  
15:00Edessaikos - Amyntaio 3:0  
15:00Kyminion - Almopos 1:1  
15:00Meliteas Melitis - Langadas 5:1  
15:00Niki Agkathia - PAO Koufalion 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
15:00Alexandros Kallithea - Makedonikos Foufas 2:0  
15:00Grevena Aerata - Thesprotos 1:2  
15:00Makedonikos Siatista - Lefkimmi 2:1  
15:00Nafpaktiakos - Tilikratis L. 0:3  
15:00Thriamvos Serviana - Kronos Argyrades 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
15:00Asteras Itea - Achilleas Neokesarias 3:0  
15:00GS Almyros - Apollon Makrychori 4:0  
15:00Karditsa - Sellana 0:3 AWA.  
15:00Meteora - Stylida 4:0  
15:00Oikonomos - Niki Volos 0:0  
15:00O. Volos - Fokikos FC 6:1  
15:00Pierikos - Thiseas Agria 3:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
15:00AEEK Inka - Giouchtas 1:0  
15:00Atsalenios - Keratsini 1:0  
15:00Episkopi - AE Neapolis 6:1  
15:00Ethnikos Piraeus - Ionikos 0:0  
15:00Palaiochora - Ampelakiakos Salamis 0:1  
15:00Proodeftiki - Atromitos P. 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
15:00Amaliadas - Panopoulou - Palliniakos 0:4  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
15:00Aiolikos - Panthiraikos 2:1  
15:00PAE Egaleo - AO Ilisiakos 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
15:00Amvrysseas - Enosi Lerna 4:0  
15:00Aspropyrgos Enosis - Kalamata 5:0  
15:00Ipato - Panarkadikos 1:1  
15:00Pamisos - Asteras Vlachioti 1:2  
ItalyItaly: Serie A    
15:00AS Roma - Napoli 1:4 (1:1, 0:3)
15:00Fiorentina - Torino 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Frosinone - Spal 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Borgaro - Lecco 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Chieri - Inveruno 3:3 (0:2, 3:1)
15:00Dronero - Bra 2:3 (0:3, 2:0)
15:00Fezzanese - Casale 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Lavagnese - Folgore Caratese 3:4 (3:2, 0:2)
15:00Milano City - Ligorna 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Sanremese - Sestri Levante 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Savona - Borgosesia 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Stresa Sportiva - Arconatese 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
15:00Ambrosiana - Caronnese 1:4 (0:2, 1:2)
15:00Ciserano - Pro Sesto 3:4 (3:2, 0:2)
15:00Como - Darfo Boario 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Legnago Salus - Caravaggio 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Mantova - Seregno 4:2  
15:00Olginatese - Sondrio 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Pontisola - Rezzato 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Scanzorosciate - Ciserano-Bergamo 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Villa Alme - Villafranca 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:00Adriese - Delta Porto Tolle 0:0 (0:0, 0:0)
15:00ArzignanoChiampo - Trento 2:0  
15:00ASC St. Georgen - Cartigliano 1:2  
15:00Chions - Sandona 2:2  
15:00Feltre - Este 2:1  
15:00Levico Terme - Virtus Bolzano 1:0  
15:00Montebelluna - Belluno 1:0  
15:00Tamai - Campodarsego 4:5  
15:00Union Clodiense - Cjarlins Muzane 3:3  
ItalyItaly: Serie D - Group D    
15:00Adrense - Fiorenzuola 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Cattolica - USD Classe 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Lentigione - Fanfulla 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Mezzolara - Axys Zola 1:3 (1:1, 0:2)
15:00Modena - Pavia 2:0 (2:0, 0:0)
15:00OltrepoVoghera - Reggiana 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Pergolettese - Crema 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Sasso Marconi - Calvina 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Vigor Carpaneto - Ciliverghe Mazzano 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
15:00Aglianese Calcio - Montevarchi Calcio 2:3 (1:2, 1:1)
15:00Bastia - Viareggio 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Massese - Follonica Gavorrano 1:3 (1:0, 0:3)
15:00Prato - Tuttocuoio 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Real Forte Querceta - Seravezza Pozzi 2:1 (0:1, 2:0)
15:00San Donato - Scandicci 4:0 (2:0, 2:0)
15:00Sangimignano Sport - Ponsacco 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Sangiovannese - UC Sinalunghese 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
15:00ASD Pineto Calcio - Montegiorgio 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Campobasso - Cesena 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Forli - Matelica 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Isernia - Giulianova 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Jesina - Agnonese 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Recanatese - Avezzano 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Sangiustese - ASD Francavilla 3:2 (1:2, 2:0)
15:00Santarcangelo - Sammaurese 2:2 (0:2, 2:0)
15:00Savignanese - Castelfidardo 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Vastese - S. N. Notaresco 2:0 (0:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
15:00Albalonga - Lupa Roma 2:3 (0:2, 2:1)
15:00Anzio Calcio 1924 - Budoni 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Avellino - Ostia Mare 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Citta di Anagni - Trastevere Calcio 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Flaminia - Castiadas 2:1 (2:1, 0:0)
15:00Ladispoli - Torres 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Latina - Cassino 1:2 (0:2, 1:0)
15:00Latte Dolce - Monterosi FC 2:0 (1:0, 1:0)
15:00SFF Atletico - Vis Artena 0:5 (0:2, 0:3)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Audace Cerignola - Altamura 5:2 (3:2, 2:0)
15:00Gragnano - Fidelis Andria 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Picerno - Francavilla 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Pomigliano - Gelbison Cilento 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Savoia - Citta di Fasano 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Sorrento - Vesuvio Ercolanese 2:2 (1:2, 1:0)
15:00SS Nola 1925 - Sarnese 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
15:00ACR Messina - US Palmese 2:0 (0:0, 2:0)
15:00AS Acireale - Igea Virtus 4:1 (0:1, 4:0)
15:00Bari - Gela 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Cittanovese - FC Messina 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Marsala - Castrovillari 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Roccella - Troina 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Rotonda - Nocerina 2:3 (1:0, 1:3)
15:00Sancataldese - Portici 1906 3:2 (2:1, 1:1)
15:00Turris - Locri 1909 4:0 (0:0, 4:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
15:00Perugia U19 - Lazio U19 1:2  
ItalyItaly: Serie B Women    
15:00Arezzo W - Empoli W 0:3  
15:00Cesena W - Lady Granata W 1:0  
15:00Genoa W - Roma XIV W 4:2  
15:00Lazio W - Ravenna W 1:3  
15:00Milan Ladies W - Inter W 0:4  
15:00Roma CF W - Chievo Fortitudo W 1:0  
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
15:00Okzhetpes - Ordabasy 0:0 (0:0, 0:0)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
15:00Ventspils - Metta/LU 2:0 (1:0, 1:0)
LesothoLesotho: Premier League    
15:00Linare - Galaxy 1:1  
15:00Matlama - Mazenod 3:0  
LibyaLibya: Premier League    
15:00Shabaab Al Jabal - Al Tahaddi 0:0 (0:0, 0:0)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
15:00Nest-Sotra - Raufoss 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Skeid - Ham-Kam 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Strommen - Ull/Kisa 1:1 (0:0, 1:1)
PolandPoland: Division 2    
15:00Elana Torun - Blekitni Stargard 2:1 (0:1, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
15:00Stezyca - Gornik Konin 3:0 (0:0, 3:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
15:00Sokol Sieniawa - Wisla Pulawy 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Stal Krasnik - Biala Podlaska 3:1 (2:0, 1:1)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Folgore - Domagnano 3:4 (2:1, 1:3)
15:00Murata - Libertas 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Pennarossa - Fiorentino 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Tre Fiori - La Fiorita 0:3 (0:1, 0:2)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
15:00Slovan Bratislava - Dun. Streda 3:1 (0:0, 3:1)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
15:00Trebisov - Bardejov 1:0 (1:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
15:00Gabcikovo - Malzenice 1:3 (0:2, 1:1)
15:00Z. Moravce-Vrable B - Trencianske Teplice CAN.  
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
15:001.FK Svidnik - Giraltovce 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Krompachy - FK Humenne 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Plavnica - Gelnica 8:1 (5:0, 3:1)
15:00Šarišské Michalany - B. Nova Ves 1:3 (1:1, 0:2)
15:00Snina - Spisska Nova Ves 0:1 (0:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
15:00Lip. Stiavnica - Namestovo 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Poltar - Filakovo 0:4 (0:2, 0:2)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
15:00Ivanka pri Dunaji - Malacky 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Lozorno - Slovan Bratislava B 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Slovan Most - Rohoznik 3:2 (1:0, 2:2)
15:00Tomasov - Devinska N. Ves 0:0 (0:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
15:00Krsko - Triglav 1:3 (1:0, 0:3)
South AfricaSouth Africa: Nedbank Cup    
15:00Kaizer Chiefs - Cape Town City 2:0 (1:0, 1:0)
SwedenSweden: Allsvenskan    
15:00AIK - Ostersunds 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Falkenbergs - Orebro 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Kalmar - Sirius 0:2 (0:1, 0:1)
SwedenSweden: Superettan    
15:00Osters - Dalkurd 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
15:00Black Stars - Langenthal 1:1 (0:1, 1:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
15:00Simba - Mbao 3:0 (1:0, 2:0)
ZambiaZambia: Super League    
15:00Red Arrows - Zanaco 2:1 (1:1, 1:0)
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League    
15:00CAPS Utd - Manica 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Herentals - TelOne 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Hwange - Yadah 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Triangle - Ngezi Platinum 2:1 (2:1, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
15:05Cardiff - Chelsea 1:2 (0:0, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
15:15Westfalia Herne - Schermbeck 4:2 (2:0, 2:2)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:15Friesdorf - Freialdenhoven 2:2 (0:2, 2:0)
GermanyGermany: DFB Pokal Women    
15:15Bayern Munich W - Wolfsburg W 0:4 (0:2, 0:2)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
15:15Sepahan - Naft M.I.S 1:0 (1:0, 0:0)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
15:15Savanne - Port Louis 1:1  
RéunionRéunion: Regionale 1    
15:15Saint-Pierroise - Saint-Denis 1:1  
BurundiBurundi: Primus League    
15:30Ngozi City - Flambeau du Centre 1:2  
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
15:30Polanka nad Odrou - Dolni Datyne 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Pusta Polom - Stara Bela 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: EFL Trophy    
15:30Portsmouth - Sunderland 3:2 PEN. (0:1, 1:0, 1:1, 5:4)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:30Mbabane Highlanders - Mbabane Swallows 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Hannover - Schalke 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:30VfL Vichttal - Frechen 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:30Dusseldorf-West - Germania Ratingen 1:4 (1:1, 0:3)
15:30FC Monheim - SC Velbert 2:1 (2:1, 0:0)
15:30FSV Duisburg - SW Essen 2:1 (0:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
15:30Pianese - Ghivizzano Borgo 3:0 (2:0, 1:0)
MontenegroMontenegro: Druga Liga    
15:30Arsenal Tivat - Igalo 1:0  
15:30Decic - FK Podgorica 1:2  
15:30Jedinstvo - Berane 2:1  
15:30Kom Podgorica - Jezero 4:0  
15:30Otrant - Bokelj 0:1  
North MacedoniaNorth Macedonia: First League    
15:30Akademija Pandev - Renova 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Belasica - Shkupi 2:0 (1:0, 1:0)
15:30Makedonija GP - Rabotnicki 1:1 (0:0, 1:1)
15:30Shkendija - Pobeda 5:2 (3:0, 2:2)
15:30Vardar - Sileks 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:30Pogon Szczecin - Jagiellonia 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
15:30Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn 2:0 (1:0, 1:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:30Otoho d'Oyo - Diables Noirs 2:1  
RussiaRussia: Premier League    
15:30CSKA Moscow - Ufa 2:2 (1:0, 1:2)
RwandaRwanda: National Football league    
15:30AS Kigali - Rayon Sport 1:1 (0:1, 1:0)
South AfricaSouth Africa: First Division    
15:30Richards Bay - Jomo Cosmos 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Stellenbosch - Pretoria U. 5:0 (3:0, 2:0)
15:30TS Galaxy - Mbombela 1:1 (0:1, 1:0)
15:30Uthongathi - Swallows 1:1 (1:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
15:30Kosova - St. Gallen II 1:3 (0:1, 1:2)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
16:00UE Engordany - Ordino 1:2 (1:1, 0:1)
AngolaAngola: Girabola    
16:00ASA - Desportivo Huila 1:3  
ArgentinaArgentina: Superliga    
16:00Atl. Tucuman - Aldosivi 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
16:00Central Ballester - Deportivo Muniz 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Proximus League    
16:00KSV Roeselare - Lommel SK 0:1 (0:0, 0:1)
BurundiBurundi: Primus League    
16:00Vital'O - Rukinzo 0:1  
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
16:00Visnova - Skalice u C.Lipy 5:2 (1:1, 4:1)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
16:00CAFC - Admira Prague B 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
16:00Dolni Ujezd - Tremosnice 1:3 (0:2, 1:1)
16:00Hermanuv Mestec - Chocen 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Lanskroun - Hlinsko 3:2 (2:1, 1:1)
16:00Moravska Trebova - Chrudim B 4:2 (1:0, 3:2)
DenmarkDenmark: Superliga    
16:00FC Copenhagen - Esbjerg 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
16:00Bristol City W - Reading W 0:1 (0:0, 0:1)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
16:00Krymteplytsia - Guardsman 3:0  
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
16:00HB Torshavn - Vikingur 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Klaksvik - Streymur 2:1 (1:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
16:00Munich 1860 II - Dachau 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
16:00Hilden - Bocholt 5:2 (2:2, 3:0)
GibraltarGibraltar: Premier Division    
16:00Lynx - St Josephs 0:1 (0:0, 0:1)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
16:00Budaorsi SC - Kazincbarcikai 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Cegledi - Gyirmot 0:4 (0:2, 0:2)
16:00Monori - Dorogi 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Mosonmagyarovari TE - Budafoki 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Siofok - Balmazujvaros Sport 2:0 (0:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
16:00Bitonto - Gravina 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Taranto - A.C.D. Nardo 2:1 (0:1, 2:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16:00Stumbras - Suduva 2:0 (0:0, 2:0)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
16:00Benfica - Rumelange 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Fola - Racing Luxembourg 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Hostert - Ettelbruck 4:0 (1:0, 3:0)
16:00Victoria Rosport - Jeunesse Esch 1:2 (1:2, 0:0)
MaltaMalta: Premier League    
16:00Floriana - Valletta 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
16:00Wolka Pelkinska - Sandomierz 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:00Maritimo - Nacional 3:2 (3:1, 0:1)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
16:00Rangers W - Celtic W 1:4  
16:00Spartans W - Motherwell W 3:1  
16:00Stirling University W - Forfar Farmington W 1:1  
SerbiaSerbia: Prva Liga    
16:00Bezanija - Becej 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Borac 1926 - Sloboda 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Buducnost Dobanovci - TSC Backa Topola 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Novi Pazar - Trayal Krusevac 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Radnicki 1923 - Teleoptik 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Sindjelic Beograd - Zarkovo 1:3 (0:2, 1:1)
16:00Zlatibor Cajetina - Metalac 1:0 (1:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
16:00Radomlje - Brda 1:2 (0:2, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Osasuna - Extremadura UD 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
16:00Alaves B - Portugalete 2:0  
16:00Real Sociedad C - Santuxu 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:00Ibiza Islas Pitiusas - Esporles 2:0  
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
16:00Grasshoppers - Lugano 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Xamax - Thun 3:2 (0:1, 3:1)
16:00Young Boys - St. Gallen 3:2 (1:1, 2:1)
TogoTogo: Championnat National    
16:00ASC Kara - AS Togo-Port 2:0  
16:00Gbikinti Bassar - Sara Sport 0:2  
16:00Gbohloe-Su - Anges de Notse 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Gomido - Maranatha 0:1  
16:00Kara - Dynamic Togolais 1:1  
16:00OTR - Koroki Metete 3:1  
16:00Semassi - Foadan 1:1 (1:0, 0:1)
USAUSA: USL Championship    
16:00Louisville City - Birmingham 2:3 (1:2, 1:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
16:00Fundacion AIFI - Angostura 0:0  
QatarQatar: QSL    
16:05Al Khor - Al-Kharitiyath 4:0 (0:0, 4:0)
16:05Qatar SC - Umm-Salal 0:1 (0:1, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
16:15AEK Athens FC - Panetolikos 4:0 (1:0, 3:0)
MaltaMalta: Division 1    
16:15San Gwann - Sirens 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: LaLiga    
16:15Sevilla - Valencia 0:1 (0:1, 0:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
16:15Kokand 1912 - Andijan 0:0 (0:0, 0:0)
16:15Nasaf Qarshi - Sogdiana 3:1 (1:1, 2:0)
AngolaAngola: Girabola    
16:30Academica - Kabuscorp 0:1  
16:30Santa Rita - Interclube 1:1  
AustriaAustria: Regionalliga East    
16:30Admira (Am) - Leobendorf 0:0 (0:0, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
16:30GOSK Gabela - Zeljeznicar 1:1 (0:1, 1:0)
CameroonCameroon: Elite One    
16:30Avion Academy - Dragon de Yaounde 2:0 (1:0, 1:0)
16:30Bafang - Young Sports 1:1 (0:0, 1:1)
16:30UMS de Loum - Feutcheu 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Union Douala - New Star 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
16:30Hradec Kralove - Varnsdorf 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
16:30Hostoun - Neratovice 3:1 (1:1, 2:0)
16:30Nymburk - Libis 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
16:30Lazne Belohrad - Jaromer 6:0 (2:0, 4:0)
16:30Novy Bydzov - Trebes 2:0 (1:0, 1:0)
16:30Rychnov n. Kneznou - Jicin 4:2 (2:0, 2:2)
16:30Vrchlabi - Dobruska 2:4 (1:2, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
16:30Nepomuk - SSC Boleve 3:0 (0:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
16:30Jirny - Usti nad Orlici CAN.  
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
16:30AC Rangers - Motema Pembe 0:1  
ItalyItaly: Serie C - Group B    
16:30Imolese - Triestina 2:1 (1:1, 1:0)
16:30L.R. Vicenza - Ternana 1:1 (1:0, 0:1)
16:30Monza - Gubbio 0:1 (0:0, 0:1)
16:30Pordenone - Sudtirol 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Renate - Teramo 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Rimini - Fano 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Sambenedettese - Virtus Verona 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
16:30Bisceglie - Juve Stabia 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Trapani - Viterbese 2:0 (2:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
16:30Poli Iasi - Gaz Metan Medias 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
16:30UE Figueres - Asco 1:1  
UkraineUkraine: Persha Liga    
16:30Kobra - Zirka Kropyvnytskyi CAN.  
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16:45Slutsk - Energetik-BGU 0:0 (0:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
16:45Ajax - PSV 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:45Numancia B - Atl. Tordesillas 2:0  
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Salzburg - Austria Vienna 5:1 (1:1, 4:0)
CameroonCameroon: Elite One    
17:00Fortuna Mfou - Stade Renard 1:1  
17:00Tonnerre - APEJES Academy 1:1 (1:1, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
17:00Antofagasta - U. De Chile 3:1 (1:1, 2:0)
ChileChile: Primera B    
17:00S. Wanderers - Valdivia 2:0 (0:0, 2:0)
CyprusCyprus: First Division    
17:00Ermis - Doxa 0:4 (0:1, 0:3)
EgyptEgypt: Premier League    
17:00Nogoom FC - El Daklyeh 1:1 (0:1, 1:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
17:00IF Fuglafjordur - TB Tvoroyri 2:2 (0:1, 2:1)
FinlandFinland: Suomen Cup    
17:00Mariehamn - Lahti 3:1 ET (0:1, 1:0, 2:0)
FranceFrance: Ligue 1    
17:00Nantes - Lille 2:3 (0:0, 2:3)
GabonGabon: Championnat D1    
17:00CF Mounana - Akanda 0:0  
17:00Stade Mandji - Stade Migoveen 2:0  
GambiaGambia: GFA League    
17:00Armed Forces - Gamtel 2:0  
17:00Banjul Utd - Real Banjul 0:1  
17:00BK Milan - Marimoo 1:0  
17:00Brikama U. - Wellingara 0:1  
17:00Fortune - Hawks 0:1  
17:00Gambia Ports - Wallidan 1:2  
17:00Tallinding United - Samger 1:1  
GhanaGhana: Special Competition    
17:00Asante Kotoko - Aduana Stars 1:0  
17:00Ashanti - Eleven Wonders 2:0  
17:00Ebusua - Karela 1:2  
17:00Hearts of Oak - Dreams 1:0  
17:00Inter Allies - Elmina Sharks 0:0  
17:00WAFA - Liberty 3:1  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00Bekescsaba 1912 - Nyiregyhaza 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Csakvari - Duna Aszfalt 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Gyor - Kaposvar 3:2 (2:0, 1:2)
17:00Vasas - Vac 7:4 (1:2, 6:2)
17:00Zalaegerszegi - Soroksar 3:0 (1:0, 2:0)
IndiaIndia: Hero Super Cup    
17:00Pune City - Chennai City 2:4 (1:2, 1:2)
KosovoKosovo: Superliga    
17:00Flamurtari - Feronikeli 0:0 (0:0, 0:0)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
17:00Barrack Young Controllers - Fassell 4:2  
17:00Jubilee - MC Breweries 0:2 AWA.  
17:00LPRC Oiler - Small Town 3:0  
17:00Nimba - LISCR FC 0:1  
17:00Nimba FC - Watanga 1:0  
17:00NPA Anchors - Keitrace 0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
17:00Atmosfera - Dainava Alytus 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
17:00Guadalajara Chivas W - Atl. Morelia W 1:2 (0:0, 1:2)
NigeriaNigeria: NPFL    
17:00Abia Warriors - Nasarawa 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Bendel - Wikki Tourist 2:0 (0:0, 2:0)
17:00El Kanemi - Akwa United 4:1 (1:0, 3:1)
17:00Gombe - Yobe Stars 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Heartland - Kano Pillars 2:1 (2:1, 0:0)
17:00Ifeanyi Ubah - Plateau United 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Katsina Utd - Lobi Stars 2:0 (1:0, 1:0)
17:00MFM FC - Enyimba 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Niger Tornadoes - Enugu Rangers 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Remo Stars - Rivers United 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Sunshine Stars - Kwara 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
17:00Swit - LKS Lomza 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
17:00Academico Viseu - Varzim 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Braga B - Leixoes 1:1 (0:1, 1:0)
17:00SC Farense - Covilha 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:001º Dezembro - Sacavenense 1:0  
17:00AD Fafe - Chaves B 2:1 (0:0, 2:1)
17:00Alcains - Peniche 1:0  
17:00Alverca - Sintrense 3:2  
17:00Amora - SC Praiense 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Anadia - Caldas 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Casa Pia - Armacenenses 1:2  
17:00CDC Montalegre - Vizela 1:2  
17:00Cinfaes - Maritimo B 3:2  
17:00Coimbroes - Gondomar 1:2  
17:00Fatima - Oleiros 0:2 (0:1, 0:1)
17:00FC Cesarense - Sanjoanense 1:2  
17:00Felgueiras - Merelinense 1:2  
17:00Gafanha - Agueda 0:1  
17:00Leca - Meda 3:0  
17:00Leiria - Torreense 2:1 (2:0, 0:1)
17:00Loures - Macao 3:0  
17:00Lusitania FC - Lusitano FCV 1:0  
17:00Maria de Fonte - AD Oliveirense 0:0  
17:00Mirandes - Vilaverdense 2:1  
17:00Moura AC - Vasco da Gama 1:4  
17:00Oliveira Hospital - SB Castelo Branco 0:2  
17:00Paredes - SC Espinho 0:3  
17:00Pedras Rubras - U. Madeira 0:0  
17:00Penalva do Castelo - Amarante 1:5  
17:00Pinhalnovense - Oriental 1:1  
17:00Real SC - Montijo 0:0  
17:00Redondense - Ferreiras 1:2  
17:00Santa Iria - Nogueirense 1:0  
17:00Sao Martinho - AD Limianos 0:0  
17:00SC Mirandela - Pedras Salgadas 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Sertanense - Vilafranquense 1:4 (1:1, 0:3)
17:00Torcatense - Cacadores Taipas 2:1  
SerbiaSerbia: Super Liga    
17:00Napredak - Partizan 1:0 (1:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:00Mura - Aluminij 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
17:00Burgos CF - Real Madrid B 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Calahorra - Barakaldo 2:1 (0:0, 2:1)
17:00CD Vitoria - R. Oviedo B 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Gernika - Logrones 0:0 (0:0, 0:0)
17:00R. Union - Durango 0:2 (0:0, 0:2)
17:00Torrelavega - Arenas Club 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
17:00Alcoyano - Lleida 2:1 (0:1, 2:0)
17:00Olot - Villarreal B 2:2 (2:1, 0:1)
17:00Sabadell - Valencia B 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17:00CD Badajoz - Cartagena 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Arenteiro - Alondras 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:00Gijon Industrial - Union Club Ceares 3:1  
17:00Llanes - Praviano 3:1  
17:00Real Aviles - Mosconia 2:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:00Lagun Onak - Somorrostro 0:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Leonesa B - Sporting Uxama 5:0  
17:00Real Avila - Cebrerena 2:1  
17:00Sporting Uxama - Real Burgos CF CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Motril - Linares 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00CAP Ciudad de Murcia - CD Algar 0:1  
17:00Mar Menor - Pulpileno 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:00Merida AD - Cacereno 2:1  
17:00Pueblonuevo - Valdivia 0:0  
17:00RCP Valverdeno - UP Plasencia 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00CD Cantolagua - AD San Juan 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00Autol - CCD Alberite 0:1  
17:00CDFC Calzada - Calasancio 3:3  
17:00Pradejon - Yague 3:0  
17:00River Ebro - Agoncillo 3:1  
17:00SD Logrones - Oyonesa 1:0  
17:00Vianes - Alfaro 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:00CF Illueca - Utebo FC 2:1  
17:00La Almunia - Almudevar 1:4  
17:00Sarinena - Brea 2:0  
17:00Tarazona - Atletico Monzon 6:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Ciudad Real - Mora CF 0:0  
17:00Guadalajara - Tarancon 3:1  
17:00La Roda - Albacete B 1:1  
17:00Quintanar - Villarrobledo 0:1  
SpainSpain: Primera Division Women    
17:00EDF Logrono W - Barcelona W 0:4 (0:3, 0:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
17:15Slavia Sofia - Septemvri Sofia 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:15Barco - Compostela 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:30Plzen - Bohemians 1905 3:2 (2:0, 1:2)
EnglandEngland: Premier League    
17:30Liverpool - Tottenham 2:1 (1:0, 1:1)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
17:30ASEC Mimosas - SO Armee 3:0  
17:30Lys Sassandra - Bassam 0:1  
NigerNiger: Ligue 1    
17:30Akokana - ASGNN 0:1  
17:30Urana - SONIDEP 0:1  
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17:30Murcia - Don Benito 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:30Boiro - Paiosaco 2:2  
17:30CD Choco - Silva SD 1:0  
17:30Racing Club Villalbes - Polvorin 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:30Tuilla - CD Colunga 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:30Textil Escudo - Atletico Albericia 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:30El Palo - Jaen 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:30Cordoba B - Coria C.F. 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:30Ciudad Cieza - Lorca Deportiva 0:1  
17:30Yeclano - Olimpico de Totana 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:30CD Calamonte - Moralo 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:30Cirbonero - Valle Egues 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:30Anguiano - Naxara 2:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:30Belchite 97 - Binefar 0:0  
17:30Tamarite - Villanueva CF 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:30Madridejos - Tomelloso CF 0:1  
17:30Villacanas - Marchamalo 2:2  
SwedenSweden: Allsvenskan    
17:30AFC Eskilstuna - Goteborg 3:1 (1:0, 2:1)
17:30Helsingborg - Norrkoping 3:1 (2:1, 1:0)
SwedenSweden: Superettan    
17:30Syrianska - Degerfors 1:4 (1:3, 0:1)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
18:00FC Santa Coloma - UE Santa Coloma 2:1 (0:1, 2:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00Club Brugge KV - Gent 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
18:00Brno - Prostejov 1:0 (0:0, 1:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
18:00Sonderjyske - Horsens 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:00Eintracht Frankfurt - Stuttgart 3:0 (1:0, 2:0)
GreeceGreece: Super League    
18:00Xanthi FC - PAOK 1:2 (0:1, 1:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:00Maccabi Petah Tikva - H. Raanana 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Bologna - Sassuolo 2:1 (0:0, 2:1)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
18:00Quatre Bornes - Cercle De Joachim 0:3  
MexicoMexico: Liga MX Women    
18:00Veracruz W - Lobos BUAP W 0:2 (0:1, 0:1)
NorwayNorway: Eliteserien    
18:00Ranheim - Tromso 1:2 (1:0, 0:2)
18:00Sarpsborg 08 - Molde 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Stromsgodset - Haugesund 3:2 (2:2, 1:0)
18:00Viking - Kristiansund 2:0 (1:0, 1:0)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
18:00Kongsvinger - Notodden 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Sandefjord - KFUM Oslo 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Sogndal - Sandnes 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
18:00Wisla - Legia 4:0 (2:0, 2:0)
RussiaRussia: Premier League    
18:00Krasnodar - FK Anzi Makhackala 5:0 (2:0, 3:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
18:00Mbour - Dakar SC 0:1  
SpainSpain: LaLiga2    
18:00Alcorcon - Lugo 0:0 (0:0, 0:0)
18:00R. Oviedo - Dep. La Coruna 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
18:00El Ejido - Linense 3:2 (0:1, 3:1)
18:00Recreativo Huelva - Marbella 0:0 (0:0, 0:0)
18:00San Fernando - CF Talavera 1:2 (0:1, 1:1)
18:00Villanovense - UCAM Murcia 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00Ribadumia - Ourense CF 0:1  
18:00Somozas - Bergantinos 0:2  
18:00UD Ourense - Ferrol 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:00Cayon - Solares 2:0  
18:00Torina - Tropezon 1:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:00Alzira - Olimpic Xativa 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18:00Arandina - La Virgen 3:0  
18:00Zamora - G. Segoviana 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
18:00Antequera - Huetor Vega 2:0  
18:00CP Almeria - River Melilla 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00Algeciras - Puente Genil 1:0  
18:00San Roque - Los Barrios 4:4  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:00UD Los Garres - Mazarron CF 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
18:00Aceuchal - Azuaga 0:0  
18:00CD Coria - Montijo 2:0  
18:00Diocesano - Jerez CF 1:2  
18:00Valdelacalzada - Castuera 0:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18:00Puertollano C.F. - Socuellamos 1:2  
ArgentinaArgentina: Superliga    
18:15Argentinos Jrs - Rosario Central 0:2 (0:1, 0:1)
18:15Lanus - Belgrano 3:1 (1:0, 2:1)
QatarQatar: QSL    
18:15Al-Shahaniya - Al Sailiya 0:1 (0:1, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
18:30Olympiacos Piraeus - Atromitos 2:1 (0:1, 2:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
18:30Casertana - Rende 1:2 (0:0, 1:2)
18:30Matera - Monopoli 0:3 AWA.  
18:30Sicula Leonzio - Siracusa 1:2 (0:1, 1:1)
JordanJordan: Premier League    
18:30Al Sareeh - Al-Faisaly Amman 0:4 (0:1, 0:3)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
18:30Nouakchott King's - Ksar 1:1  
PortugalPortugal: Primeira Liga    
18:30Rio Ave - Aves 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Valladolid - Real Sociedad 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
18:30Atarfe Industrial - Martos 2:1  
18:30CD Torreperogil - Guadix 3:0  
18:30Huetor Tajar - Velez 1:1  
18:30Torredonjimeno - CD Alhaurino 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:30Xerez D.F.C. - Conil 3:0 (0:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18:30Atl. Ibanes - Toledo 4:2  
18:30Villarrubia - Almagro 1:0  
SpainSpain: Primera Division Women    
18:30Valencia W - Rayo Vallecano W 1:2 (1:1, 0:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
19:00Celik Zenica - Mladost DK 1:0 (1:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
19:00Cartagines - Herediano 2:1 (2:1, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:00Sanarate - Comunicaciones 0:1 (0:0, 0:1)
NigeriaNigeria: NPFL    
19:00Delta Force - Go Round 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
19:00Arouca - Academica 2:1 (1:0, 1:1)
19:00Famalicao - CD Cova da Piedade 3:1 (2:0, 1:1)
19:00Oliveirense - Vitoria Guimaraes B 0:0 (0:0, 0:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
19:00Casa - ASEC Ndiambour 3:1  
19:00Linguere - Jaraaf 0:1  
19:00Pikine - Douanes 2:0  
19:00Sonacos - Teungueth 1:0  
SerbiaSerbia: Super Liga    
19:00FK Vozdovac - Zemun 3:1 (0:1, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
19:00Almazan - Cristo Atletico 4:2  
SudanSudan: Premier League    
19:00Al-Hilal Omdurman - Hay al-Arab 2:1  
BulgariaBulgaria: Parva liga    
19:30Levski Sofia - Botev Plovdiv 1:1 (1:0, 0:1)
EgyptEgypt: Premier League    
19:30Misr Lel Makkasa - El Gouna 0:0 (0:0, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:30Beitar Jerusalem - Sakhnin 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:30FCSB - U Craiova 3:2 (2:2, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
20:00Ferro - Quilmes 1:1 (0:0, 1:1)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Westerlo - Beerschot VA 1:1 (1:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
20:00Rio Branco-VN - Estrela do Norte 2:2 (1:1, 1:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
20:00EL Nacional - Olmedo 1:1 (1:1, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:00Malacateco - Guastatoya 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Primera Division    
20:00U.N.A.M.- Pumas - Guadalajara Chivas 2:1 (2:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
20:00Celaya - Cafetaleros 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
20:00Puebla W - Cruz Azul W 3:1 (0:0, 3:1)
NorwayNorway: Eliteserien    
20:00Bodo/Glimt - Rosenborg 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
20:00Las Palmas - Elche 0:1 (0:0, 0:1)
20:00Reus Deportiu - Cadiz CF 0:1 AWA.  
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
20:30Almirante Brown - Talleres (R.E) 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
20:30Brasiliense - Capital 2:0  
20:30Real Brasilia - Sobradinho 3:1  
ItalyItaly: Serie A    
20:30Inter - Lazio 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
20:30FeralpiSalo - Giana Erminio 1:1 (0:0, 1:1)
20:30Vis Pesaro - Ravenna 0:0 (0:0, 0:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
20:30ASAC Concorde - Tevragh-Zeina 3:2  
PeruPeru: Liga 1    
20:30Sport Boys - Ayacucho 0:1 (0:1, 0:0)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:30Kallon - East End Lions 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: LaLiga    
20:45Real Madrid - Huesca 3:2 (1:1, 2:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
21:00Gimnasia Mendoza - Def. de Belgrano 1:0 (1:0, 0:0)
21:00Guillermo Brown - Deportivo Moron 3:1 (2:0, 1:1)
21:00Olimpo Bahia Blanca - Chacarita Juniors 2:1 (2:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
21:00Camioneros Buenos Aires - Deportivo Maipu 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Sol de Mayo - Union Sunchales 3:0 (2:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
21:00All Boys - Deportivo Espanol 1:0 (0:0, 1:0)
21:00Sacachispas - Tristan Suarez 3:2 (1:0, 2:2)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
21:00Deportivo Armenio - Villa San Carlos 1:0 (1:0, 0:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
21:00Guabira - Real Potosi 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Baiano    
21:00Bahia De Feira - Vitoria da Conquista 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
21:00Vasco - Flamengo RJ 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 1:3)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
21:00Hercilio Luz - Figueirense 1:1 (0:1, 1:0)
21:00Metropolitano - Criciuma 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
21:00SER Caxias - Internacional 1:2 (1:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
21:00Vila Nova FC - Atletico GO 1:1 (0:0, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
21:00Luverdense - Cuiaba Esporte 0:2  
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
21:00America MG - Cruzeiro 2:3 (0:1, 2:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
21:00Aguia De Maraba - Paysandu PA 0:2 (0:0, 0:2)
21:00Bragantino - Independente 1:0 (1:0, 0:0)
21:00Castanhal - Tapajos 1:1 (0:1, 1:0)
21:00Remo - Paragominas 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
21:00Campinense - Cajazeirense de Desportos 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Paranaense    
21:00Cascavel - Cascavel CR 1:1 (0:1, 1:0)
21:00Coritiba - Parana 1:0 (0:0, 1:0)
21:00Foz do Iguacu - Operario 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Londrina - Athletico-PR 4:1 (3:0, 1:1)
21:00Maringa FC - Toledo 3:0 (3:0, 0:0)
21:00Rio Branco PR - Cianorte 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
21:00Corinthians - Santos 2:1 (2:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
21:00Itabaiana - Dorense 3:2 (1:1, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
21:007 de Setembro - Costa Rica 1:1  
21:00Comercial MS - Corumbaense 1:0  
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00ADR Jicaral - Puntarenas FC 1:0  
21:00Curridabat - AD Rosario 2:1  
21:00Liberia - FC Desamparados 1:0  
21:00Municipal Turrialba - CS Uruguay 1:2  
21:00Santa Ana - Cofutpa 3:1  
21:00Santa Rosa - AD Cartagena 2:1  
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Toulouse - Paris SG 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Lecce - Pescara 2:0 (2:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:00Boavista - Belenenses 2:0 (0:0, 2:0)
UruguayUruguay: Primera Division    
21:00Danubio - Progreso 3:2 (1:0, 2:2)
21:00Plaza Colonia - Fenix 2:2 (1:1, 1:1)
21:00Racing Montevideo - Defensor Sp. 4:2 (1:2, 3:0)
21:00Wanderers - Rampla Juniors 1:0 (1:0, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:00Chico de Guayana - Petroleros de Anzoategui 0:0  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
21:30Carmelita - Marineros 1:1 (1:1, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
21:30Deportivo Chiantla - Siquinala 0:0 (0:0, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:30El Vigia - Titanes 0:1  
21:30Furrial - Gran Valencia 1:5  
21:30Petare - Yaracuyanos 0:1  
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
22:00Defensores Belgrano VR - Estudiantes Rio Cuarto 0:1 (0:0, 0:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
22:00Bolivar - Wilstermann 3:0 (1:0, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
22:00Iranduba - Nacional-AM 0:2  
22:00Princesa Solimoes - Fast Clube 1:0  
ChileChile: Primera B    
22:00La Serena - San Luis 2:0 (1:0, 1:0)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
22:00Bogota - Cartagena 1:0 (1:0, 0:0)
22:00Llaneros - Real San Andres 2:0 (0:0, 2:0)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
22:00Atlantico - Atletico Pantoja 0:0 (0:0, 0:0)
22:00Atl. San Francisco - Delfines Del Este 1:1 (0:0, 1:1)
22:00San Cristobal - Barcelona Atletico 2:1 (0:1, 2:0)
22:00Vega Real - Jarabacoa 1:0 (0:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
22:00Gualaceo - Manta 1:1 (1:0, 0:1)
HaitiHaiti: Championnat National    
22:00America des Cayes - Racing Haitien 2:0  
22:00Arcahaie - Triomphe Liancourt 0:1  
JamaicaJamaica: Premier League    
22:00Mount Pleasant - UWI 1:0 (1:0, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Dep. Tachira - Portuguesa 3:1 (1:0, 2:1)
22:00Estudiantes Merida - Monagas 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Lara - La Guaira 1:1 (1:0, 0:1)
22:00Metropolitanos - Llaneros 2:2 (1:0, 1:2)
22:00Puerto Cabello - Estudiantes Caracas 4:3 (2:0, 2:3)
22:00Trujillanos - Atl. Venezuela 1:3 (0:2, 1:1)
22:00Zulia - Dep. Anzoategui 1:0 (0:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
22:10Delfin - Mushuc Runa 1:0 (1:0, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
22:15U. Magdalena - Petrolera 1:1 (0:0, 1:1)
ChileChile: Primera B    
22:30San Felipe - Cobreloa 2:2 (0:0, 2:2)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
22:30Cortulua - Leones 0:1 (0:0, 0:1)
22:30Pereira - Atletico F.C. 4:0 (1:0, 3:0)
PeruPeru: Liga 1    
22:30Alianza Huanuco - Molinos El Pirata 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
23:00Chapecoense-SC - Brusque 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
23:00Aguia Negra - Chapadao 2:0  
ChileChile: Primera Division    
23:00U. Catolica - Curico Unido 0:0 (0:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00Santos DG - Saprissa 5:3 (2:1, 3:2)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:00Audaz - Chalatenango 0:0 (0:0, 0:0)
23:00Pasaquina - Jocoro 2:3 (2:1, 0:2)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
23:00Diriangen - Chinandega 5:0 (0:0, 5:0)
23:00Ocotal - UNAN-Managua 2:2 (1:0, 1:2)
ParaguayParaguay: Primera Division    
23:00Guarani - Nacional Asuncion 2:2 (1:1, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
23:00Sporting Cristal - Dep. Municipal 2:0 (2:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:05Guadalupe - Zeledon 0:1 (0:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
23:10Defensa y Justicia - Union de Santa Fe 1:1 (0:0, 1:1)
23:10Tigre - Racing Club 1:1 (0:0, 1:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
23:15Aurora - The Strongest 2:1 (0:1, 2:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:15FAS - Municipal Limeno 2:1 (1:0, 1:1)
23:30Aguila - Alianza FC 0:0 (0:0, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
23:30Real de Minas - Real Espana 1:1 (0:0, 1:1)
23:30Vida - Honduras Progreso 2:1 (1:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
01.04.2019
00:00Boca Unidos - Desamparados 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
01.04.2019
00:00Sao Luiz - Gremio 0:0 (0:0, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
01.04.2019
00:00Dep. Cali - Cucuta 2:0 (0:0, 2:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
01.04.2019
00:00Real du Cap - Capoise 0:2  
00:00Violette - Ouanaminthe 0:0 (0:0, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
01.04.2019
00:00Motagua - UPNFM 3:0 (0:0, 3:0)
00:00Platense - Olimpia 1:2 (1:1, 0:1)
MexicoMexico: Primera Division    
01.04.2019
00:00Lobos BUAP - Puebla 0:4 (0:3, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
01.04.2019
00:30Sarmiento Resistencia - San Jorge 3:1 (2:1, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
01.04.2019
00:30Millonarios - Ind. Medellin 3:2 (2:0, 1:2)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
01.04.2019
00:30Tecnico U. - Fuerza A. 2:1 (1:0, 1:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
01.04.2019
00:30Santa Tecla - Luis Angel Firpo 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: MLS    
01.04.2019
00:30Orlando City - DC United 1:2 (0:2, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
01.04.2019
01:00Atl. Rafaela - CA Mitre 0:1 (0:0, 0:1)
HaitiHaiti: Championnat National    
01.04.2019
01:00Don Bosco - Baltimore 3:1 (2:0, 1:1)
01:00Tempete - Cosmopolites 1:0 (1:0, 0:0)
PanamaPanama: LPF    
01.04.2019
01:00Costa del Este - San Francisco 1:1 (1:0, 0:1)
01:00Independiente - Arabe Unido 0:2 (0:0, 0:2)
ParaguayParaguay: Primera Division    
01.04.2019
01:00Sp. Luqueno - River Plate 3:1 (3:1, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
01.04.2019
01:15Cesar Vallejo - AD Cantolao 1:0 (1:0, 0:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01.04.2019
01:30Blooming - Destroyers 2:1 (2:1, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
01.04.2019
01:30Huachipato - Coquimbo 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
01.04.2019
02:00Tampico Madero - Dorados de Sinaloa 2:3 (1:1, 1:2)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
01.04.2019
02:30Envigado - Santa Fe 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: MLS    
01.04.2019
03:00Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 2:1 (1:1, 1:0)