Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
00:00Sportivo Italiano - Sportivo Barracas 3:0 (2:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
00:00New York Red Bulls 2 - Memphis 3:2 (2:1, 1:1)
USAUSA: USL League One    
00:00Tormenta - Greenville 1:0 (0:0, 1:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:30Deportivo Santani - Diaz 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
01:00Fast Clube U20 - America MG U20 0:1 (0:0, 0:1)
USAUSA: MLS    
01:00Toronto FC - New York City 4:0 (1:0, 3:0)
USAUSA: USL Championship    
01:00FC Tulsa - Rio Grande 2:1 (2:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:10Boca Juniors - Banfield 2:0 (1:0, 1:0)
South AmericaSouth America: South American Championship U17    
01:30Peru U17 - Ecuador U17 2:0 (2:0, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
01:45Huila - Patriotas 1:1 (0:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
02:00Central Cordoba - Instituto 1:3 (0:1, 1:2)
MexicoMexico: Primera Division    
02:00Atl. Morelia - Club Leon 2:3 (2:0, 0:3)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
02:00UAEM Potros - Cimarrones de Sonora 1:1 (1:0, 0:1)
02:00Zacatecas Mineros - Zacatepec 2:1 (2:1, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
02:00Alianza Lima - Cajamarca 2:2 (0:0, 2:2)
USAUSA: USL Championship    
03:00Tacoma Defiance - New Mexico 1:2 (1:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
03:25U.A.N.L.- Tigres W - Necaxa W 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
03:30Venados - Leones Negros 1:0 (1:0, 0:0)
MexicoMexico: Primera Division    
04:00Atlas - Santos Laguna 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
04:15Devonport - Clarence Zebras 9:0 (4:0, 5:0)
JapanJapan: J2 League    
05:00Avispa Fukuoka - Chiba 0:1 (0:0, 0:1)
JapanJapan: J3 League    
05:00Azul Claro Numazu - Kamatamare 1:2  
05:00C-Osaka U23 - Fujieda MYFC 6:1  
05:00Kusatsu - Vanraure 0:1  
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
05:00Nittaidai W - Vegalta Sendai W 1:3 (0:2, 1:1)
05:00Nojima Stella W - Parceiro Nagano W 0:1 (0:1, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
05:00Busan - Bucheon FC 1995 3:3 (0:1, 3:2)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
05:15Avondale FC - Melbourne Knights 2:1 (1:0, 1:1)
JapanJapan: J1 League    
06:00Nagoya - Sapporo 4:0 (3:0, 1:0)
06:00Urawa - FC Tokyo 1:1 (0:0, 1:1)
06:00Vegalta Sendai - C-Osaka 0:2 (0:1, 0:1)
JapanJapan: J2 League    
06:00Kanazawa - Yokohama 1:0 (0:0, 1:0)
06:00Machida - Ehime 1:0 (0:0, 1:0)
06:00Okayama - Kofu 1:1 (0:0, 1:1)
06:00Tochigi - Montedio Yamagata 0:0 (0:0, 0:0)
06:00Tokushima - Albirex Niigata 1:0 (1:0, 0:0)
06:00Verdy - Kashiwa 2:0 (2:0, 0:0)
06:00V-Varen Nagasaki - Omiya Ardija 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: FNL    
06:00SKA Khabarovsk - Kursk 1:0 (1:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
06:00Jeonbuk - Pohang 2:0 (0:0, 2:0)
06:00Seoul - Sangju Sangmu 2:0 (1:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
06:15Olympia Warriors - Riverside Olympic 5:0 (3:0, 2:0)
06:30Hobart Zebras - Launceston 2:2 (1:1, 1:1)
ChinaChina: FA Cup    
07:00Jilin Baijia - Kunshan 3:0 (0:0, 3:0)
JapanJapan: J1 League    
07:00Iwata - Kashima 1:1 (0:0, 1:1)
JapanJapan: J2 League    
07:00Gifu - Kyoto 1:1 (0:0, 1:1)
07:00Mito - Kagoshima Utd 1:0 (1:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
07:00Jeonnam - Gwangju FC 1:2 (1:1, 0:1)
South KoreaSouth Korea: National League    
07:00Cheonan City - Changwon 1:1 (0:1, 1:0)
07:00Daejeon Korail - Gyeongju KHNP 1:0 (0:0, 1:0)
07:00Mokpo City - Gangneung 0:1 (0:1, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Northern NSW    
07:30Adamstown Rosebud - Broadmeadow 2:3 (0:1, 2:2)
ChinaChina: FA Cup    
07:30Wuhan Huachuang - Qingdao Jonoon 0:1 (0:1, 0:0)
Hong KongHong Kong: FA Cup    
07:30Tai Po - Dreams 1:2 ET (0:1, 1:0, 0:1)
AustraliaAustralia: A-League    
07:35Wellington Phoenix - Newcastle Jets 4:1 (1:0, 3:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
08:00SWQ Thunder - Sunshine Coast 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
08:00Heidelberg Utd - Altona Magic 4:1 (2:1, 2:0)
AustraliaAustralia: NPL Western Australia    
08:00Armadale - Perth Glory U21 0:5 (0:2, 0:3)
08:00Balcatta - Bayswater 2:1 (0:0, 2:1)
08:00Cockburn City - ECU Joondalup 1:1 (0:0, 1:1)
08:00Floreat Athena - Inglewood Utd 3:4 (2:2, 1:2)
08:00Perth SC - Rockingham City 4:0 (3:0, 1:0)
08:00Sorrento - Stirling Lions 1:1 (1:1, 0:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
08:00Taringa - Acacia Ridge 2:0 (2:0, 0:0)
ChinaChina: Jia League    
08:00Qingdao Huanghai - Xinjiang Tianshan 0:0 (0:0, 0:0)
ChinaChina: FA Cup    
08:00Baoding Yingli Yitong - Wuhan Three Towns CAN.  
08:00Jiangxi Liansheng - Lhasa Chengtou 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 0:3)
08:00Liuzhou Ranko - Hebei Elite 1:5  
08:00Nanjing Shaye - Chengdu Better City 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 7:6)
08:00Sichuan Jiuniu - Dalian Chanjoy 2:0  
08:00Taizhou Yuanda - Beijing Technology 1:0 (0:0, 1:0)
08:00Zhejiang Yiteng - Qingdao Red Lions 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 4:2)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
08:00Gyeongnam - Daegu 2:1 (0:1, 2:0)
ChinaChina: Super League    
08:30Beijing Renhe - Beijing Guoan 0:1 (0:0, 0:1)
ChinaChina: Jia League    
08:30Changchun Yatai - Nantong Zhiyun 1:0 (0:0, 1:0)
08:30Liaoning - Shaanxi Changan 0:3 (0:1, 0:2)
08:30Shanghai Shenxin - Heilongjiang Lava 2:1 (0:1, 2:0)
ChinaChina: FA Cup    
08:30Hunan Billows - Yunnan Kunlu 2:4 (1:2, 1:2)
08:30Nanning Binjiang - Inner Mongolia 3:0  
08:30Zibo Cuju - Shenyang Urban FC 3:0 (2:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
09:00Marconi Stallions - Manly Utd 1:2 (0:1, 1:1)
09:00Sydney FC U21 - Wollongong Wolves 3:4 (1:3, 2:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:00Brisbane Strikers - Brisbane City 1:3 (1:0, 0:3)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
09:00Albany Creek - Centenary Stormers 6:0 (3:0, 3:0)
ChinaChina: Super League    
09:00Dalian Pro - Guangzhou Evergrande 0:1 (0:0, 0:1)
ChinaChina: Jia League    
09:00Sichuan Annapurna - Guangdong Tigers 0:2 (0:0, 0:2)
JapanJapan: J1 League    
09:00G-Osaka - Kobe 3:4 (2:1, 1:3)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski Shield    
09:00Baroka U21 - Polokwane U21 0:3 (0:1, 0:2)
09:00Golden Arrows U21 - Chippa Utd. U21 6:1 (4:1, 2:0)
09:00Maritzburg Utd U21 - Amazulu U21 1:2 (0:1, 1:1)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
09:00Asan - Seoul E. 3:1 (1:0, 2:1)
WorldWorld: Friendly International    
09:00Myanmar U19 - China U19 2:3 (2:2, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
09:00Zvezda Perm - Ural 2 2:0 (0:0, 2:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:30Gold Coast Knights - Queensland Lions 1:0 (0:0, 1:0)
CambodiaCambodia: C-League    
09:30Police Commissary - Asia Euro United 3:2  
09:30Visakha - Kirivong Sok Sen Chey 2:0  
IndonesiaIndonesia: President Cup    
09:30Bhayangkara Utd - Arema FC 0:4 (0:2, 0:2)
RussiaRussia: Premier League    
09:30Yenisey - Rubin Kazan 1:1 (0:0, 1:1)
VietnamVietnam: Vietnamese Cup    
09:30Binh Phuoc - Can Tho 3:2 PEN.  
09:30Long An - Nam Dinh 1:2 PEN.  
09:30TTBD Phu Dong - BHTS Quang Nam 0:1  
MalaysiaMalaysia: Premier League    
09:45Sarawak Utd. - UiTM 1:2 (0:2, 1:0)
AustraliaAustralia: A-League    
09:50WS Wanderers - Melbourne City 3:0 (1:0, 2:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10:00Magpies Crusaders - Gold Coast 0:4 (0:1, 0:3)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10:00North Pine - Grange Thistle 1:2 (1:1, 0:1)
10:00Toowong - Bayside 3:4 (1:2, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
10:00Slavia HK - Chlumec nad Cidlinou 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10:00Malse Roudne - Olesnik 0:3 (0:1, 0:2)
10:00Protivin - Hluboka nad Vltavou 3:0 (1:0, 2:0)
JapanJapan: J2 League    
10:00Ryukyu - Renofa Yamaguchi 2:2 (0:0, 2:2)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
10:00Ertis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 0:1 (0:0, 0:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00Academica Clinceni - Luceafarul Oradea 5:0 (2:0, 3:0)
10:00Braila - Metaloglobus Bucharest 2:2 (1:1, 1:1)
10:00Daco-Getica Bucuresti - Viitorul Tg. Jiu 0:0 (0:0, 0:0)
10:00FC Arges - Aerostar 2:1 (1:0, 1:1)
10:00Poli Timisoara - Balotesti 3:1 (1:1, 2:0)
10:00Ripensia Timisoara - Pandurii 2:1 (1:0, 1:1)
RussiaRussia: FNL    
10:00Tyumen - Tomsk 1:2 (1:0, 0:2)
10:00Zenit 2 - R. Volgograd 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
10:00FK Rostov U21 - Ural U21 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
10:15FK Pardubice - Vlasim 0:0 (0:0, 0:0)
10:15Sokolov - Chrudim 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Otrokovice - Odra Petrkovice 2:3 (0:2, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Motorlet Prague - Mostecky FK 6:2 (2:1, 4:1)
10:15SK Kladno - Ostrov 4:1 (1:0, 3:1)
10:15Tatran Rakovnik - Olympie Brezova 4:0 (2:0, 2:0)
10:15Zbuzany - Chomutov 3:1 (0:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:15Jiskra Mseno - Trutnov 3:2 (2:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
10:15Luhacovice - Jurinka 5:0 (2:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:15Kadan - Modra 2:3 PEN. (2:2, 0:0, 0:3)
10:15Steti - Dobromerice 4:1 (2:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:15Branik - Vysehrad B 0:4 (0:2, 0:2)
10:15Podoli Praha - Tempo Prague 2:2 (0:2, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:15Kutna Hora - SK Lhota 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
10:15Moravany - Luze 3:0 (3:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:15Benesov - Zivanice 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 5:4)
10:15Prevysov - Brozany 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:2)
10:15Vltavin - Zapy 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 6:5)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:30Jindrichuv Hradec - Klatovy 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:30Turnov - Dvur Kralove 1:2 (1:0, 0:2)
10:30Velke Hamry - Caslav 3:2 (1:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
10:30Frydlant - TJ Doksy 2:2 (1:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:30Horni Jiretin - FK Jilove 4:1 (2:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10:30Rudolfov - Blatna 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:30Dukla JM - US Prague 1:1 (0:0, 1:1)
10:30Hostivar - Zizkov B 3:1 (1:1, 2:0)
10:30Kralovice - Motorlet Prague B 8:0 (2:0, 6:0)
10:30Vrsovice - Ujezd Prague 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
10:30Horni Slavkov - Kralovske Porici 5:2 (2:2, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:30Kraluv Dvur - Litomericko 0:1 (0:1, 0:0)
Hong KongHong Kong: FA Cup    
10:30Kitchee - Lee Man Warriors 6:0 (2:0, 4:0)
MyanmarMyanmar: National League    
10:30Hantharwady Utd - Chinland 1:0 (1:0, 0:0)
10:30Yadanarbon - Dagon 1:0 (1:0, 0:0)
10:30Yangon Utd - Ayeyawady 0:1 (0:1, 0:0)
10:30Zwekapin Utd - Shan Utd 0:4 (0:2, 0:2)
SingaporeSingapore: Premier League    
10:30Warriors - Lion City 0:3 (0:0, 0:3)
ArmeniaArmenia: Premier League    
11:00Shirak Gyumri - Alashkert 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Ceske Budejovice U19 - Slovacko U19 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 2:4)
11:00Hradec Kralove U19 - Sparta Prague U19 1:2 (0:1, 1:1)
11:00Jihlava U19 - Slavia Prague U19 0:2 (0:2, 0:0)
11:00Ostrava U19 - Plzen U19 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Heidenheim U19 - Eintracht Frankfurt U19 2:2 (1:2, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
11:00Empoli U19 - Inter U19 1:1 (1:0, 0:1)
11:00Napoli U19 - Chievo U19 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
11:00Crotone U19 - Foggia U19 1:3 (1:0, 0:3)
11:00Livorno U19 - Pescara U19 0:3 (0:0, 0:3)
JapanJapan: J1 League    
11:00Oita - Hiroshima 0:1 (0:0, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
11:00Taraz - Atyrau 2:0 (0:0, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
11:00LZS Agroplon Gluszyna - Pawlowice 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: Central Youth League    
11:00Ruch Chorzow U18 - Cracovia U18 2:1 (0:1, 2:0)
RussiaRussia: FNL    
11:00FK Novosibirsk - Chertanovo M. 1:2 (0:1, 1:1)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski Shield    
11:00Bidvest Wits U21 - Orlando Pirates U21 1:2 (0:1, 1:1)
WorldWorld: Friendly International    
11:15Vietnam U19 - Thailand U19 1:0 (0:0, 1:0)
ThailandThailand: Thai League 1    
11:45Nakhon Ratchasima - Bangkok Utd 1:1 (1:0, 0:1)
AustraliaAustralia: A-League    
12:00Perth Glory - Melbourne Victory 0:2 (0:1, 0:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
12:00Isloch - Gorodeja 2:0 (1:0, 1:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:00Din. Minsk 2 - Slavia Mozyr 2 0:1  
12:00Slutsk 2 - Energetik-BGU 2 1:3  
12:00Zhodino 2 - Brest 2 1:0  
CambodiaCambodia: C-League    
12:00NagaWorld - National Defense 2:4  
ChinaChina: FA Cup    
12:00Baoding Yingli Yitong - Jinan Dayou WO.  
EnglandEngland: Premier League U18    
12:00Arsenal U18 - Swansea U18 8:0 (4:0, 4:0)
12:00Brighton U18 - Aston Villa U18 4:3 (1:1, 3:2)
12:00Everton U18 - Liverpool U18 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Norwich U18 - Chelsea U18 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Southampton U18 - Reading U18 2:0 (2:0, 0:0)
12:00Stoke City U18 - Newcastle Utd U18 2:1 (1:1, 1:0)
12:00Tottenham U18 - Fulham U18 4:0 (1:0, 3:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Paide - Tallinna Kalev 2:0 (1:0, 1:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00JK Jarve - Elva 2:1 (1:1, 1:0)
FinlandFinland: Liiga Women    
12:00Honka W - ONS Oulu W 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
12:00Hannover U19 - RB Leipzig U19 1:2 (1:1, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
12:00Zhetysu Taldykorgan - FC Astana 0:2 (0:1, 0:1)
LesothoLesotho: Premier League    
12:00Defence Force - Lioli 2:1  
12:00Liphakoe - Majantja 4:0  
LithuaniaLithuania: A Lyga    
12:00Atlantas - Zalgiris 0:3 (0:1, 0:2)
12:00Kauno Zalgiris - FK Panevezys 2:0 (1:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
12:00Breda U19 - AZ Alkmaar U19 2:2  
12:00Feyenoord U19 - PSV U19 2:2  
12:00Sparta Rotterdam U19 - NEC/Oss U19 2:2  
12:00Vitesse U19 - Ajax U19 2:5  
PolandPoland: III Liga - Group II    
12:00Baltyk Koszalin - Pogon Szczecin II 1:4 (0:2, 1:2)
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Escola Warszawa U18 - Motor Lublin U18 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Korona Kielce U18 - Jagiellonia U18 3:1 (1:1, 2:0)
12:00Slask U18 - Pogon Szczecin U18 3:2 (1:0, 2:2)
12:00Wisla U18 - Lech Poznan U18 2:0 (1:0, 1:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:00Penafiel - Ferreira 1:1 (1:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Aves U23 - Benfica U23 3:2 (0:1, 3:1)
12:00Feirense U23 - Vitoria Guimaraes U23 2:1 (1:0, 1:1)
12:00Portimonense U23 - Academica U23 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Vitoria Setubal U23 - Maritimo U23 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
12:00Dynamo Moscow - Lokomotiv Moscow 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: FNL    
12:00Nizhny Novgorod - F. Voronezh 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: PFL - South    
12:00Kuban - Spartak Nalchik 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: Youth League    
12:00CSKA Moscow U21 - Ufa U21 3:1 (3:0, 0:1)
ThailandThailand: Thai League 1    
12:00Sukhothai - Port MTI FC 3:1 (1:1, 2:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
12:00Ahal - Nebitci 3:0 (1:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
12:00Eskilsminne - IFK Hassleholm 5:0 (2:0, 3:0)
12:00Kolomna - Ryazan 2:3 (0:1, 2:2)
12:00Utsiktens - Oddevold 1:2 (1:0, 0:2)
ZambiaZambia: Super League    
12:00Circuit City - Buildcon 0:1 (0:0, 0:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
12:15Termez Surkhon - Din. Samarkand 1:0 (1:0, 0:0)
BurundiBurundi: Primus League    
12:30Bujumbura C. - Musongati 1:1  
ChinaChina: Jia League    
12:30Meizhou Hakka - Guizhou Zhicheng 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Premier League U18    
12:30Wolverhampton U18 - Manchester Utd U18 1:2 (0:0, 1:2)
IndiaIndia: Hero Super Cup    
12:30Indian Arrows - Goa 0:3 (0:1, 0:2)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
12:30Persepolis - Esteghlal F.C. 1:0 (1:0, 0:0)
ChinaChina: Super League    
12:35Hebei - Shanghai SIPG 1:2 (0:1, 1:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
13:00Zira - Sabail 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:00FC Fastav Zlin U19 - FK Pardubice U19 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:3)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
13:00Vejgaard - Ringkobing 1:1 (1:0, 0:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
13:00Skovshoved - Bronshoj 2:2 (1:2, 1:0)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
13:00KoldingQ W - Brondby W 1:4 (0:2, 1:2)
13:00VSK Aarhus W - Fortuna Hjorring W 0:3 (0:2, 0:1)
EnglandEngland: Premier League U18    
13:00West Ham U18 - Leicester U18 4:1 (2:1, 2:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
13:00Malanti Chiefs - Manzini Sundowns 6:0  
13:00Moneni Pirates - Manzini Sea Birds 3:5  
EthiopiaEthiopia: Premier League    
13:00Dedebit - Debub Police 1:0 (1:0, 0:0)
FinlandFinland: Liiga Women    
13:00HJK W - TiPS W 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:00Bochum - Hamburger SV 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Darmstadt - Regensburg 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Union Berlin - Paderborn 1:3 (0:1, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
13:00Blau-Weiss Zorbau - Inter Leipzig 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:00Jena U19 - Magdeburg U19 2:1 (1:1, 1:0)
13:00Union Berlin U19 - Dresden U19 2:2 (1:0, 1:2)
13:00Wolfsburg U19 - St. Pauli U19 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
13:00Freiburg U19 - Kaiserslautern U19 4:0 (0:0, 4:0)
13:00Nurnberg U19 - FSV Frankfurt U19 3:2 (0:0, 3:2)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
13:00Alemannia Aachen U19 - Bochum U19 0:4 (0:2, 0:2)
IraqIraq: Super League    
13:00Al Karkh - Al Najaf 0:2 (0:2, 0:0)
13:00Al Wasat - Al Shorta 0:1 (0:0, 0:1)
13:00Al Zawraa - Al-Hudod 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Erbil - Al Naft 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
13:00AC Milan U19 - Atalanta U19 0:3 (0:1, 0:2)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Chemelil - Tusker 2:1 (2:1, 0:0)
13:00Gor Mahia - Kariobangi Sharks 2:1 (2:1, 0:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
13:00Vilniaus Vytis - FK Minija 2:0 (1:0, 1:0)
MaltaMalta: Division 1    
13:00Mqabba FC - Naxxar Lions 1:3 (0:1, 1:2)
PalestinePalestine: West Bank League    
13:00Al Quds - Shabab Al-Dhahiriya 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Shabab Alsamu - Al Amari 3:1  
13:00Thaqafi Tulkarem - Wadi Al-Nes 0:1  
RussiaRussia: FNL    
13:00Krasnodar 2 - Shinnik Yaroslavl 1:1 (1:1, 0:0)
RussiaRussia: PFL - South    
13:00Alania Vladikavkaz - Maykop 1:2 (0:0, 1:2)
13:00Biolog - Angust Nazran 3:1 (3:1, 0:0)
13:00Legion Dynamo - FK Chayka 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Mashuk - Dynamo Stavropol 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Volgar-Astrakhan - SKA Rostov 2:1 (2:1, 0:0)
RussiaRussia: PFL - Center    
13:00Krasnogorsk - Saratov 1:3 (0:1, 1:2)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
13:00NK Krka - Drava 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: LaLiga    
13:00Getafe - Leganes 0:2 (0:0, 0:2)
ThailandThailand: Thai League 1    
13:00Buriram - Samut Prakan City 3:2 (1:0, 2:2)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Carlstad - Trollhattan 2:2 (1:1, 1:1)
13:00Gefle - Ytterhogdals 6:1 (5:0, 1:1)
13:00Nordstrand - Lorenskog 2:3  
13:00Sandvikens - Kvarnsvedens 3:0 (1:0, 2:0)
13:00SJK - TPV 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:15Sigma Olomouc U19 - Brno U19 6:1 (3:0, 3:1)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
13:15Sabah - Penang 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
13:15AC Oulu - AC Kajaani 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
13:30Cizova - SK Rakovnik 0:2 (0:1, 0:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
13:30Kjellerup - Tarup-Paarup 1:1 (0:1, 1:0)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
13:30Don Bosco - Maniema 1:2  
EnglandEngland: Premier League    
13:30Fulham - Manchester City 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Altglienicke - Bischofswerdaer 1:2 (0:0, 1:2)
13:30Bautzen - Berliner AK 07 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:30Lichtenberg - Altludersdorf 2:0 (0:0, 2:0)
JordanJordan: Premier League    
13:30Al Salt - Al Buqaa 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
13:30F. Constanta - Chindia Targoviste 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:30Union Viera - Lanzarote 4:3  
SwedenSweden: Superettan    
13:30Brommapojkarna - Vasteras SK 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: National League    
13:35Aldershot - AFC Fylde 0:0 (0:0, 0:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
13:45Mezokovesd-Zsory - Honved 3:1 (0:0, 3:1)
AlbaniaAlbania: Superliga    
14:00Luftetari Gjirokastra - Skenderbeu 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga East    
14:00Stadlau - Mauerwerk 1:3 (1:1, 0:2)
AustriaAustria: Regionalliga West    
14:00Reichenau - Wals-Grunau 1:1 (0:0, 1:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
14:00Shakhtyor Soligorsk - Torpedo Minsk 1:0 (0:0, 1:0)
BurundiBurundi: Primus League    
14:00Le Messager Ngozi - Aigle Noir 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Olympic S. - Flambeau de l'Est 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
14:00Caslav W - FK Rakovnik W 6:3  
Czech RepublicCzech Republic: Czech Cup Women    
14:00Slavia Prague W - Lok. Brno W 11:0 (6:0, 5:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
14:00Dalum IF - Jammerbugt 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Odder - Brabrand 1:2 (1:1, 0:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
14:00BK Frem - Avarta 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Hillerod - Vanlose 1:3 (0:0, 1:3)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
14:00BSF W - Thisted FC W 3:2 (0:0, 3:2)
EnglandEngland: Premier League U18    
14:00Sunderland U18 - Derby U18 0:1 (0:1, 0:0)
FinlandFinland: Suomen Cup    
14:00Inter Turku - VPS 1:2 (1:0, 0:2)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
14:00Chikhura - Bolnisi 5:0 (4:0, 1:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Braunschweig - Munich 1860 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Energie Cottbus - Fortuna Koln 4:3 (2:2, 2:1)
14:00Hansa Rostock - Zwickau 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Meppen - Grossaspach 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Unterhaching - Hallescher 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Wurzburger Kickers - Preussen Munster 3:2 (1:0, 2:2)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Bonner - Verl 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Dusseldorf II - Wiedenbruck 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Kaan-Marienborn - Viktoria Koln 1:3 (0:1, 1:2)
14:00Lippstadt - Straelen 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Rodinghausen - Oberhausen 0:1 (0:1, 0:0)
14:00RW Essen - B. Monchengladbach II 2:0 (2:0, 0:0)
14:00TV Herkenrath - Alemannia Aachen 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Wuppertaler - SG Wattenscheid 3:2 (3:0, 0:2)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00Balingen - Mannheim 1:3 (1:0, 0:3)
14:00Elversberg - FSV Frankfurt 5:0 (2:0, 3:0)
14:00FC 08 Homburg - Freiburg II 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Offenbach - Stadtallendorf 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Pirmasens - Steinbach Haiger 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Walldorf - Hessen Dreieich 5:0 (1:0, 4:0)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
14:00Burghausen - Rosenheim 1:2 (0:2, 1:0)
14:00Eichstatt - Buchbach 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Furth II - Memmingen 4:2 (1:1, 3:1)
14:00Illertissen - SpVgg Bayreuth 3:2 (1:1, 2:1)
14:00Ingolstadt II - Aschaffenburg 3:3 (2:1, 1:2)
14:00Pipinsried - Garching 1:3 (1:0, 0:3)
14:00Schweinfurt - Heimstetten 0:2 (0:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00Wismar - Hertha Zehlendorf 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
14:00Ludwigsfelder - Halle 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Nordhausen II - Hohenstein-Ernstthal 2:2 (1:0, 1:2)
14:00Wismut Gera - Eilenburg 2:5 (2:3, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Heider SV - Flensburg 1:4 (1:1, 0:3)
14:00Lubeck II - TSV Lagerdorf 0:2 (0:1, 0:1)
14:00NTSV Strand 08 - Neumunster 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Schilksee - Eutin 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
14:00Aumund-Vegesack - Bremer 1:2 (1:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:00Eintracht Trier - Mechtersheim 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Kaiserslautern II - RW Koblenz 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
14:00Holzkirchen - Pullach 0:3 (0:0, 0:3)
14:00Kirchanschoring - Unterfohring 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Rain/Lech - Regensburg II 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Sonthofen - Turkgucu Munchen 1:4 (1:2, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:00Freiberg - Goppinger SV 6:1 (3:0, 3:1)
14:00Ravensburg - Oberachern 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
14:00Hertha U19 - Hamburger SV U19 3:1 (2:1, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
14:00Stuttgarter Kickers U19 - Bayern U19 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Stuttgart U19 - Ingolstadt U19 3:1 (3:0, 0:1)
GreeceGreece: Football League    
14:00Irodotos - Platanias FC 0:4 (0:0, 0:4)
HungaryHungary: NB I Women    
14:00MTK Hungaria W - Astra Hungary W 0:0 (0:0, 0:0)
IcelandIceland: League Cup    
14:00KR Reykjavik - Hafnarfjordur 3:2 (1:1, 2:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
14:00Hapoel Hadera - H. Beer Sheva 1:4 (1:0, 0:4)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
14:00Shapira - Hapoel Shefa-Amr CAN.  
ItalyItaly: Primavera 1    
14:00Cagliari U19 - Fiorentina U19 2:1 (0:0, 2:1)
KosovoKosovo: Superliga    
14:00Gjilani - Trepca 89 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Kek-U - Drenica 1:5 (1:2, 0:3)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
14:00RFS - Jelgava 2:1 (1:0, 1:1)
LesothoLesotho: Premier League    
14:00LCS - Kick4Life 1:1  
14:00LMPS - Bantu 2:1  
LibyaLibya: Premier League    
14:00Al Akhdar - Ngom Ajdabiya 2:0  
14:00Darnes - Al Taawun 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Khaleej Sirte - Al-Anwar 0:0 (0:0, 0:0)
MalaysiaMalaysia: Super League    
14:00Felda Utd. - Pahang 1:3 (0:1, 1:2)
14:00Perak 2 - Kuala Lumpur 4:0 (2:0, 2:0)
14:00Petaling Jaya CFC - Selangor 2 1:0 (0:0, 1:0)
MalaysiaMalaysia: Premier League    
14:00Johor DT II - Sarawak FA 1:1 (1:0, 0:1)
MaltaMalta: Premier League    
14:00Gzira - Pieta Hotspurs 5:2 (3:1, 2:1)
14:00Tarxien - Senglea Athletics 2:2 (1:1, 1:1)
NorwayNorway: Toppserien Women    
14:00Arna-Bjornar W - Lyn W 1:1 (0:0, 1:1)
PolandPoland: Division 1    
14:00Suwalki - Stal Mielec 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
14:00Mazur Elk - Ostroda 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group III    
14:00Sleza Wroclaw - Zaglebie 2 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Warta Gorzow - Foto-Higiena Gac 0:2 (0:0, 0:2)
RussiaRussia: FNL    
14:00Armavir - Spartak Moscow 2 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Tambov - Luch 2:1 (0:0, 2:1)
South AfricaSouth Africa: Nedbank Cup    
14:00Bloem Celtic - Golden Arrows 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Primera Division Women    
14:00Atl. Madrid W - Betis W 3:1 (3:1, 0:0)
SyriaSyria: Syria Cup    
14:00Al Wahda - Wathbah 1:0 (0:0, 1:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Division 1    
14:00Dibba Al Hisn - Hatta 1:5  
14:00Khorfakkan - Masafi 0:1  
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Kayserispor - Adana Demirspor 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Sotra - V. Haugesund 0:2 (0:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly Women    
14:00Djurgarden W - AIK W 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Linkopings W - Vittsjo W 3:1 (1:1, 2:0)
ZambiaZambia: Super League    
14:00FC MUZA - Power Dynamos 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Green Eagles - Forest Rangers 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Kitwe United - Nakambala Leopards 0:1  
14:00Nkana - Lumwana Radiants 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Nkwazi - NAPSA Stars 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Prison Leopards - Mufulira 0:3 AWA.  
14:00ZESCO - Green Buffaloes FC 3:1 (2:0, 1:1)
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League    
14:00Black Rhinos - Highlanders 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Chapungu Utd - Bulawayo Chiefs 5:0 (3:0, 2:0)
14:00Chicken Inn - ZPC Kariba 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Mushowani Stars - Dynamos 0:2 (0:0, 0:2)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
14:15La Cure Sylvester - Bolton City 0:1  
AustriaAustria: 2. Liga    
14:30Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck (Am) 1:2 (0:1, 1:1)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
14:30Arda - Lok. Sofia 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Botev Galabovo - Lok. Gorna 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Kariana Erden - Nesebar 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Pomorie - Chernomorets Balchik 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Strumska Slava - Pirin Blagoevgrad 2:0 (1:0, 1:0)
CyprusCyprus: Division 2    
14:30Ayia Napa - M.E.A.P. Nisou 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Chloraka - Achnas 1:3 (1:2, 0:1)
14:30Karmiotissa - Anagennisi Derynia 1:4 (0:1, 1:3)
14:30Paeek - Zakakiou 3:3  
14:30Sotiras - Voroklinis 3:1 (1:0, 2:1)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:30Matsapha United - Vovovo 3:0  
FranceFrance: Division 1 Women    
14:30Lille W - Metz W 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Paris FC W - Dijon W 4:0 (1:0, 3:0)
14:30Soyaux W - Bordeaux W 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:30Rochling - Diefflen 2:3 (1:2, 1:1)
14:30TuS Koblenz - Karbach 1:4 (1:2, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
14:30Neumarkt - Aubstadt 1:4 (1:2, 0:2)
HungaryHungary: NB I Women    
14:30Gyor W - Haladas W 2:2 (2:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
14:30ACN Siena - Arzachena 1:3 (0:1, 1:2)
14:30Carrarese - Pro Piacenza 3:0 AWA.  
14:30Juventus U23 - Pistoiese 0:4 (0:1, 0:3)
14:30Olbia - Lucchese 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Pro Patria - Arezzo 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Pro Vercelli - Gozzano 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
14:30AS Roma U19 - Genoa U19 4:2 (1:0, 3:2)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
14:30Codru Lozova - Milsami 0:3 (0:1, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam 2:0 (1:0, 1:0)
14:30HFC - Rijnsburgse Boys 4:1 (2:0, 2:1)
14:30HHC - GVVV 3:1 (2:1, 1:0)
14:30Scheveningen - Jong Vitesse 1:0 (1:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Achilles 29 - Hoek 3:3 (3:1, 0:2)
14:30Ajax (Am) - ODIN '59 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Harkemase Boys - Jong Groningen 1:1 (1:1, 0:0)
14:30Noordwijk - ONS Sneek 2:1 (1:1, 1:0)
14:30SteDoCo - DVS '33 Ermelo 1:2 (0:0, 1:2)
14:30VV DOVO - Eemdijk 3:0 (2:0, 1:0)
14:30VVOG - SJC Noordwijk 3:0 (1:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
14:30Almere City U19 - Graafschap U19 0:0  
14:30Den Haag U19 - Willem II U19 2:2  
14:30Groningen U19 - Heerenveen U19 0:0  
14:30Utrecht U19 - Excelsior U19 3:2  
14:30Volendam U19 - Twente U19 0:1  
North MacedoniaNorth Macedonia: Division 1    
14:30Bregalnica Stip - Sasa 2:1 (2:0, 0:1)
14:30Detonit Junior - Partizan Obrshani 3:0  
14:30FK Korab - Pelister 0:0 (0:0, 0:0)
14:30FK Skopje - Teteks 3:1  
14:30Gench Kalemler - Struga Trim & Lum 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Kit Go Pehchevo - Kozuv Gevgelija 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Labunishta - KF Gostivar 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Tikves - Borec 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Vardar Negotino - Plackovica 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Vellazerimi - Goblen 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: Premier League    
14:30Akhmat Grozny - Spartak Moscow 1:3 (1:1, 0:2)
RwandaRwanda: National Football league    
14:30APR - Sunrise 2:0 (1:0, 1:0)
South AfricaSouth Africa: First Division    
14:30Real Kings - Ajax Cape Town 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Royal Eagles - Cape Umoya United 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Ubuntu Cape Town - TS Sporting 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Witbank - Tshakhuma 0:2 (0:1, 0:1)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
14:45Domzale - O. Ljubljana 1:3 (0:1, 1:2)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
14:45Dibba Al Fujairah - Al Nasr 2:1 (2:1, 0:0)
14:50Al Wasl - Al Dhafra 2:1 (2:0, 0:1)
AlbaniaAlbania: First Division    
15:00Bylis - Egnatia Rrogozhine 5:2  
15:00Cerrik - Apolonia Fier 0:1  
15:00Dinamo Tirana - Korabi Peshkopi 3:1  
15:00Elbasani - Tomori Berat 2:0  
15:00Oriku - Lushnja 1:1  
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
15:00Paradou - Bejaia 1:1 (1:0, 0:1)
AngolaAngola: Girabola    
15:00C.R.D. Libolo - Onze Bravos 1:0  
15:00Cuando Cubango - Sporting de Cabinda 1:1  
15:00Saurimo - Caala 1:1  
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
15:00Midland - General Lamadrid 1:1 (1:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
15:00Liniers - Claypole 1:1 (1:0, 0:1)
AustriaAustria: Regionalliga West    
15:00Bischofshofen - Altach U21 0:0 (0:0, 0:0)
15:00USK Anif - Seekirchen 2:0 (0:0, 2:0)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
15:00Zulte Waregem W - SG-Tertre Hautrage W 0:1  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
15:00Kozara - Sutjeska Foca 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Podrinje Janja - Mrkonjic Grad 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Prijedor - Slavija 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Tekstilac - Sloga Crnjelovo 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Zeljeznicar Banja Luka - Modrica 3:0 (0:0, 3:0)
BurundiBurundi: Primus League    
15:00Le Messager - Les Lierres 1:3  
CyprusCyprus: First Division    
15:00Paralimni - Paphos 1:2 (0:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
15:00Mlada Boleslav - Sparta Prague 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Opava - Dukla Prague 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Teplice - Slovacko 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Zlin - Sigma Olomouc 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
15:00Dolni Benesov - Spartak Hulin 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Hlucin - Lisen 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Vyskov - Hodonin 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
15:00Marianske Lazne - Mas Taborsko B 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
15:00Bzenec - Havlickuv Brod 4:2 (2:0, 2:2)
15:00Rosice - Blansko 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
15:00Detmarovice - Havirov 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Hermanice - Prerov 2:0 (1:0, 1:0)
15:00HFK Olomouc - Sumperk 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Novy Jicin - Sokol Usti 2:1 (0:1, 2:0)
15:00SK Hranice - Bruntal 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
15:00Bystrice pod Hostynem - Brumov 4:3 PEN. (1:1, 2:2, 5:3)
15:00Holesov - Stitna nad Vlari 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 5:6)
15:00Provodov - Skastice 2:1 (2:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
15:00Ivancice - Bohunice 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Kurim - Tisnov 5:0 (4:0, 1:0)
15:00Moravsky Krumlov - Boskovice 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Mutenice - Rajecko 0:2 (0:2, 0:0)
15:00SK Krumvir - Rousinov 3:1 (2:1, 1:0)
15:00Sparta Brno - Moravska Slavia 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Start Brno - Bosonohy 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Svratka Brno - Vojkovice 5:2 (2:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
15:00Kosetice - Zirovnice 5:2 (2:0, 3:2)
15:00Namest n. Oslavou - Okrisky 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
15:00Cimelice - Jankov 3:0 (1:0, 2:0)
15:00TJ Osek - Sokol Lom 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Zelec - Cesky Krumlov 2:2 (1:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
15:00Bohemia Podebrady - Hrebec 4:2 (2:0, 2:2)
15:00Libusin - Klicany 1:3 (1:3, 0:0)
15:00Nespeky - Povltavska FA B 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Nove Straseci - Slany 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:3)
15:00Tuchlovice - Spartak Pribram 3:2 (2:1, 1:1)
15:00Vykan - Velim 1:5 (0:1, 1:4)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
15:00Chodov - FC Cheb 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 7:8)
15:00Lomnice - Hvezda Cheb 1:4 (0:1, 1:3)
15:00Stara Role - Nejdek 1:4 (1:2, 0:2)
15:00Union Nove Sedlo - Citice 8:1 (3:1, 5:0)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
15:00Jesenik - Hnevotin CAN.  
15:00Kralice na Hane - Lutin 2:3 PEN. (1:0, 1:2, 0:3)
15:00Sternberk - Cernovir 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Vsechovice - Litovel 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 5:3)
15:00Zelatovice - Zabreh 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 2:4)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
15:00Sydvest - Aarhus Fremad 1:1 (0:1, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
15:00B.93 - Marienlyst 6:0 (4:0, 2:0)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
15:00Bahache/UD - Gendarmerie 2:0  
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
15:00Narva - Kalju 0:0 (0:0, 0:0)
EuropeEurope: Euro U17 Women    
15:00Austria U17 W - Belgium U17 W 4:2 (1:2, 3:0)
15:00Wales U17 W - Finland U17 W 0:5 (0:2, 0:3)
FinlandFinland: Suomen Cup    
15:00Honka - Ilves 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 0:0, 3:4)
15:00Rovaniemi - KPV Kokkola 1:2 (0:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
15:00Malchower - Brandenburger 0:5 (0:2, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
15:00Plauen - Chemie Leipzig 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
15:00Bordesholm - Frisia Risum-Lindholm 4:1 (2:1, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:00Blumenthaler - Vatan Bremen 7:1 (2:0, 5:1)
15:00BTS Neustadt - Oberneuland 0:4 (0:2, 0:2)
15:00OSC Bremerhaven - Brinkumer 4:2 (1:0, 3:2)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
15:00Hildesheim - Hannoverscher SC 2:3 (2:2, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Alzenau - Flieden 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Baunatal - Neu-Isenburg 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Hunfelder - Eddersheim 2:3 (2:3, 0:0)
15:00Lohfelden - Ederbergland 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Viktoria Griesheim - Fulda-Lehnerz 1:2 (0:0, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:00Hertha Wiesbach - Schott Mainz 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
15:00Erlangen - Bayern Hof 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Jahn Forchheim - Wurzburger FV 0:4 (0:3, 0:1)
15:00Spvgg Ansbach 09 - Gebenbach 1:2 (1:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
15:00Nordlingen - Kottern-St. Mang 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Vilzing - Ismaning 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
15:00Backnang - Bahlinger 2:3 (1:2, 1:1)
15:00Linx - Normannia Gmund 2:1 (2:1, 0:0)
15:00Spielberg - Bissingen 0:1 (0:0, 0:1)
15:00TSV Ilshofen - Neckarsulmer 0:2 (0:2, 0:0)
15:00Villingen - Nottingen 4:1 (3:0, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
15:00VfL Osnabruck U19 - Niendorfer TSV U19 1:0 (0:0, 1:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
15:00Orfeas Xanthi - Apollon Paralimniou 1:1 (1:1, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
15:00PS Sparti - Ermionidas-Ermis 0:0 (0:0, 0:0)
HungaryHungary: NB I Women    
15:00MLE W - Szent Mihaly W 2:3 (2:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Udinese - Genoa 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Ascoli - Benevento 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Carpi - Crotone 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Cittadella - Padova 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Cosenza - Palermo 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Perugia - Livorno 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Salernitana - Venezia 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
15:00Trestina - Cannara 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
15:00Ascoli U19 - Cosenza U19 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Brescia U19 - Spal U19 2:3 (1:0, 1:3)
15:00Lecce U19 - Benevento U19 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Padova U19 - Carpi U19 2:0  
15:00Spezia U19 - Parma U19 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Venezia U19 - Cittadella U19 1:0  
15:00Verona U19 - Cremonese U19 3:2  
ItalyItaly: Serie A Women    
15:00Bari W - Orobica W 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Chievo Verona W - Atalanta W 2:2 (1:1, 1:1)
JordanJordan: Premier League    
15:00Al Ramtha - Al Jazeera Amman 1:2 (1:0, 0:2)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
15:00Banga - Siauliai FA 1:0 (1:0, 0:0)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
15:00Buducnost - Rudar 1:0 (1:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:00IJsselmeervogels - Barendrecht 3:0 (1:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
15:00ASWH - Lisse 3:2 (2:1, 1:1)
15:00Quick Boys - De Dijk 3:0 (1:0, 2:0)
NorwayNorway: Toppserien Women    
15:00Avaldsnes W - LSK Kvinner W 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Fart W - Sandviken W 0:3 (0:2, 0:1)
15:00Kolbotn W - Valerenga W 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Roa W - Rosenborg W 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Stabaek W - Klepp W 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: Division 2    
15:00ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Rozwoj Katowice - GKS Belchatow 0:0 (0:0, 0:0)
15:00S. Wola - Skra 1:4 (0:1, 1:3)
PolandPoland: III Liga - Group I    
15:00Huragan Morag - Biala Piska 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Skierniewice - W. Mazowieckie 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Ursus Warszawa - Bron Radom 3:1 (1:1, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
15:00Kleczew - Lech Poznan 2 2:3 (1:2, 1:1)
15:00Starogard Gdanski - Sroda 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
15:00Ostrowiec Swietokrzyski - Sola Oswiecim 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Podhale Nowy Targ - Wislanie Jaskowice 3:2 (2:1, 1:1)
15:00S. Rzeszow - Avia Swidnik 3:1 (2:1, 1:0)
RussiaRussia: FNL    
15:00Baltika - Khimki 2:1 (1:1, 1:0)
15:00M. Saransk - Sochi 0:2 (0:0, 0:2)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Juvenes/Dogana - Cailungo 1:1 (0:0, 1:1)
15:00San Giovanni - Faetano 1:5 (0:3, 1:2)
15:00Tre Penne - Cosmos 4:0 (3:0, 1:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
15:00Din. Vranje - Vojvodina 1:3 (1:1, 0:2)
15:00Sp. Subotica - Mladost 1:0 (1:0, 0:0)
SeychellesSeychelles: Special Competition    
15:00Lightstars - Anse Reunion 3:1  
15:00Revengers - La Passe 0:2 AWA.  
15:00Saint Louis - Red Star 0:0 (0:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
15:00I. Bratislava - Dubnica 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Komarno - Presov 2:0 (0:0, 2:0)
15:00L. Mikulas - Lipany 3:2 (1:0, 2:2)
15:00Samorin - Banska Bystrica 1:1 (1:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
15:00AFC Nove Mesto - Crystal 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Kalna n. Hronom - Sala 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Puchov - Povazska Bystrica 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Velke Ludince - Galanta 0:0 (0:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
15:00FC Kosice - Vranov 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Stropkov - Sobrance-Sobranecko 3:1 (2:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
15:00L. Hradok - Cadca 1:0 (1:0, 0:0)
15:00MSK Martin - Novohrad Lucenec 4:1 (2:0, 2:1)
15:00Zarnovica - Kalinovo 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Zvolen - Rimavska Sobota 3:0 (1:0, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
15:00Bahon - Rusovce 4:1 (1:1, 3:0)
15:00D. Luzna - Vajnory 4:0 (3:0, 1:0)
15:00Pezinok - Rovinka 2:2 (2:2, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
15:00Stade Nyonnais - Munsingen 2:0 (1:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
15:00Lausanne II - Meyrin 2:1 (1:0, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
15:00Eschen - Wettswil-Bonstetten 2:2 (0:1, 2:1)
15:00Mendrisio - Linth 0:3 (0:2, 0:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
15:00Lok. Tashkent - Navbahor Namangan 1:0 (0:0, 1:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
15:00Zamora - AC Lala FC 1:1 (1:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Asane - Lysekloster 6:2 (2:0, 4:2)
15:00Fredrikstad - Baerum Sportsklubb 3:0 (0:0, 3:0)
WorldWorld: Club Friendly Women    
15:00Goteborg W - Orebro W 2:4 (1:2, 1:2)
QatarQatar: QSL    
15:05Al Ahli Doha - Al Arabi 2:1 (1:0, 1:1)
15:05Al-Gharafa - Al Rayyan 4:2 (2:2, 2:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:10Royal Leopards - Tambuti 3:0  
15:10Young Buffaloes - Mbabane Citizens 7:0  
MaltaMalta: Division 1    
15:15Swieqi - Lija Athletic 4:4 (1:2, 3:2)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
15:30Keshla - Neftci Baku 0:1 (0:0, 0:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
15:30Bratstvo Gracanica - NK Vitez 2:0 (0:0, 2:0)
15:30Capljina - Kakanj 2:4 (1:2, 1:2)
15:30Gradacac - Olimpik Sarajevo 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Jedinstvo Bihac - Zivinice 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Metalleghe - Gorazde 2:1 (1:0, 1:1)
15:30NK Novi Travnik - Igman K. 1:1 (0:1, 1:0)
15:30Velez Mostar - TOSK Tesanj 5:3 (2:3, 3:0)
15:30Visoko - HNK Orasje 0:1 (0:0, 0:1)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
15:30Osijek 2 - Dugopolje 4:0 (2:0, 2:0)
15:30Solin - Sibenik 1:1 (0:1, 1:0)
15:30Varazdin - Kustosija 2:1 (2:1, 0:0)
15:30Zadar - Lucko 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
15:30Bilovec - Lok.Petrovice 4:2 (1:0, 3:2)
15:30Bridlicna - Frenstat p. R. 1:4 (1:2, 0:2)
15:30Brusperk - Krnov 4:3 (1:1, 3:2)
15:30Celadna - Cesky Tesin 1:1 (0:0, 1:1)
15:30Hlubina - Moravan Oldrisov 5:0 (2:0, 3:0)
15:30Senov - Haj ve Slezsku 1:4 (0:3, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
15:30Predni Kopanina - Treboradice 5:2 (3:1, 2:1)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
15:30Mazembe - St Eloi Lupopo 0:1  
GabonGabon: Championnat D1    
15:30Lozo - Mangasport 1:1  
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Dortmund - Wolfsburg 2:0 (0:0, 2:0)
15:30Dusseldorf - B. Monchengladbach 3:1 (3:0, 0:1)
15:30Freiburg - Bayern Munich 1:1 (1:1, 0:0)
15:30Nurnberg - Augsburg 3:0 (0:0, 3:0)
15:30Werder Bremen - Mainz 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:30Bad Vilbel - Waldgirmes 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:30Emmelshausen - Arminia Ludwigshafen 1:2 (1:0, 0:2)
15:30Hassia Bingen - Engers 1:2 (0:1, 1:1)
15:30Idar-Oberstein - Jagersburg 1:1 (0:1, 1:0)
15:30VFB Dillingen - Pfeddersheim 1:6 (0:2, 1:4)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
15:30Esteghlal Khuzestan - Tractor 0:3 (0:2, 0:1)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
15:30Grbalj - Sutjeska 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Iskra - OFK Petrovac 2:1 (0:0, 2:1)
15:30Titograd - Lovcen 3:2 (1:2, 2:0)
15:30Zeta - Mornar Bar 2:0 (0:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:30Jong Almere City - Katwijk 1:1 (1:0, 0:1)
NorwayNorway: Eliteserien    
15:30Odd - Brann 3:2 (1:1, 2:1)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
15:30Start - Aalesund 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:30Legnica - Zaglebie Sosnowiec 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
15:30Legionowo - Sokol Aleksandrow L. 2:2 (1:1, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
15:30Ruzomberok - Zilina 1:1 (0:1, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
15:30FK Nove Zamky - Belusa 2:4 (1:2, 1:2)
WalesWales: Division 1    
15:30Cambrian & Clydach - Penybont 1:2 (0:1, 1:1)
15:30Cwmbran Celtic - Cwmamman United 1:2 (1:0, 0:2)
15:30Haverfordwest - Ton Pentre 4:2  
15:30Llantwit Major - Goytre Utd 0:1  
15:30Taffs Well - Port Talbot 1:0 (0:0, 1:0)
WalesWales: Cymru Alliance    
15:30Conwy Borough - Ruthin 1:1  
15:30Denbigh - Buckley 0:1 (0:1, 0:0)
15:30Flint - Guilsfield 2:0 (2:0, 0:0)
15:30Holyhead - Airbus 0:4  
15:30Holywell - Porthmadog 1:2  
15:30Llanrhaeadr - Prestatyn 1:2  
15:30Penrhyncoch - Gresford 3:1 (1:0, 2:1)
AngolaAngola: Girabola    
16:00Petro Atletico - Sagrada 2:0  
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
16:00Berazategui - Central Cordoba 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Leandro N. Alem - Dep. Merlo 0:3 (0:2, 0:1)
AustriaAustria: Regionalliga West    
16:00Dornbirn - Kitzbuhel 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Grodig - Langenegg 4:2 (3:0, 1:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16:00BATE - Dnyapro 2:0 (1:0, 1:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
16:00Krupa - Radnik Bijeljina 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Tuzla City - Sloboda 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Zvijezda 09 - Siroki Brijeg 1:1 (0:1, 1:0)
CyprusCyprus: First Division    
16:00AEK Larnaca - Apollon 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
16:00Hradek nad Nisou - FK Ceska Lipa 2:5 (1:4, 1:1)
16:00Novy Bor - Rovensko p. Tr. 3:1 (0:1, 3:0)
16:00Sedmihorky - Bily Kostel nad Nisou 2:2 (1:2, 1:0)
16:00Zelezny Brod - Chrastava 1:1 (1:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
16:00Zruc - Domazlice B 3:2 (1:2, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
16:00Ceska Trebova - Letohrad 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Holice - Litomysl 3:0 (3:0, 0:0)
16:00Zamberk - Svitavy 0:3 (0:1, 0:2)
DenmarkDenmark: Superliga    
16:00Midtjylland - Nordsjaelland 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
16:00Brighton - Southampton 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Burnley - Wolves 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Crystal Palace - Huddersfield 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Leicester - Bournemouth 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Manchester Utd - Watford 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: Championship    
16:00Aston Villa - Blackburn 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Derby - Rotherham 6:1 (3:0, 3:1)
16:00Ipswich - Hull 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Leeds - Millwall 3:2 (1:1, 2:1)
16:00Nottingham - Swansea 2:1 (0:0, 2:1)
16:00QPR - Bolton 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Reading - Preston 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Sheffield Utd - Bristol City 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Stoke - Sheffield Wed 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Wigan - Brentford 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: League One    
16:00Accrington - Fleetwood 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Barnsley - Coventry 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Blackpool - Plymouth 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Bristol Rovers - Luton 1:2 (1:2, 0:0)
16:00Charlton - Bradford City 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Doncaster - Walsall 3:1 (3:1, 0:0)
16:00Gillingham - Rochdale 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Oxford Utd - Wycombe 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Scunthorpe - AFC Wimbledon 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Southend - Shrewsbury 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: League Two    
16:00Bury - Swindon 1:3 (1:1, 0:2)
16:00Cambridge Utd - Colchester 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Crewe - Cheltenham 1:3 (1:1, 0:2)
16:00Exeter - Mansfield 1:4 (1:2, 0:2)
16:00Forest Green - MK Dons 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Lincoln - Macclesfield 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Morecambe - Crawley 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Northampton - Port Vale 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Oldham - Grimsby 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Stevenage - Notts Co 0:3 (0:3, 0:0)
16:00Tranmere - Carlisle 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Yeovil - Newport 1:3 (0:0, 1:3)
EnglandEngland: National League    
16:00Barnet - Leyton Orient 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Barrow - Boreham Wood 1:2 (1:2, 0:0)
16:00Braintree - Gateshead 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Chesterfield - Dag & Red 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Eastleigh - Hartlepool 3:2 (2:1, 1:1)
16:00Ebbsfleet - Wrexham 4:2 (3:0, 1:2)
16:00FC Halifax - Maidenhead 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Harrogate - Maidstone 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Salford - Bromley 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Solihull Moors - Dover 2:2 (1:2, 1:0)
16:00Sutton - Havant & W 2:2 (1:1, 1:1)
EnglandEngland: National League North    
16:00AFC Telford - Blyth 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Altrincham - Kidderminster 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Boston Utd - Curzon Ashton 4:1 (3:1, 1:0)
16:00Bradford PA - Alfreton 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Chester - Chorley 0:0 (0:0, 0:0)
16:00FC United - Nuneaton 0:4 (0:2, 0:2)
16:00Guiseley - York 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Leamington - Ashton Utd 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Southport - Brackley Town 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Spennymoor - Hereford 0:2 (0:2, 0:0)
16:00Stockport - Darlington 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Bath - Woking 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Chelmsford - Oxford City 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Concord - Weston-super-Mare 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Dartford - Truro 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Dulwich Hamlet - Billericay 2:2 (0:2, 2:0)
16:00East Thurrock - Chippenham 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Gloucester - Welling 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Hampton & Richmond - Hungerford 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Hemel Hempstead - Eastbourne Boro 3:2 (1:1, 2:1)
16:00Slough - St. Albans 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Torquay - Wealdstone 3:2 (2:1, 1:1)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Basford - Bamber Bridge 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Farsley - Stalybridge 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Grantham - Witton 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Hednesford - Matlock 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Hyde - Stafford 5:3 (3:0, 2:3)
16:00Marine - South Shields 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Mickleover - Whitby 0:1 (0:0, 0:1)
16:00North Ferriby - Buxton CAN.  
16:00Scarborough - Lancaster 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Warrington - Gainsborough 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Workington - Nantwich 2:4 (1:2, 1:2)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00AFC Rushden & Diamonds - Royston 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Alvechurch - Hitchin 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Bedworth United - Stratford 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Biggleswade Town - Barwell 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Coalville - Redditch 1:2 (0:0, 1:2)
16:00King’s Lynn - Halesowen 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Leiston - Kettering 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Rushall - Needham Market 0:1 (0:1, 0:0)
16:00St. Neots - Banbury 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Stourbridge - St. Ives 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Tamworth - Lowestoft 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Chesham - Taunton 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Dorchester - Beaconsfield Town 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Frome - Farnborough 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Gosport - Harrow 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Hartley Wintney - Weymouth 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Met. Police - Merthyr Town 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Poole - Hendon 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Staines - Salisbury 1:7 (1:1, 0:6)
16:00Swindon S - Walton Casuals 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Tiverton - Kings Langley 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Wimborne - Basingstoke 2:4 (1:1, 1:3)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Brightlingsea - Dorking 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Corinthian-Casuals - Carshalton 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Enfield Town - Leatherhead 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Haringey - Lewes 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Margate - Kingstonian 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Merstham - Burgess Hill 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Potters Bar - Folkestone 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Tonbridge - Harlow 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Whitehawk - Bishop's Stortford 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Wingate & Finchley - Bognor Regis 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Worthing - Hornchurch 3:1 (2:0, 1:1)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
16:00AB Argir - B36 Torshavn 1:2 (1:0, 0:2)
GabonGabon: Championnat D1    
16:00Missile - Mberi Sportif 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Oyem - Union Sportive d'Oyem 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Pelican - Olympique de Mandji 3:0 (1:0, 2:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
16:00Dila Gori - Loco. Tbilisi 3:1 (2:1, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
16:00Jeddeloh - Holstein Kiel II 4:1 (2:1, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
16:00Bersenbruck - Uphusen 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
16:00Abtswind - Ammerthal 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Grossbardorf - Eltersdorf 2:6 (1:4, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
16:00Hankofen-Hailing - Schwaben Augsburg 0:2 (0:1, 0:1)
GibraltarGibraltar: Premier Division    
16:00Gibraltar United - Boca Gibraltar 7:0 (3:0, 4:0)
IndiaIndia: Hero Super Cup    
16:00Odisha - East Bengal WO.  
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
16:00Ashdod - Kiryat Shmona 3:2 (2:2, 1:0)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
16:00FK Liepaja - Spartaks 0:1 (0:0, 0:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
16:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai 1:0 (0:0, 1:0)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
16:00Dudelange - UNA Strassen 1:1 (1:0, 0:1)
MaltaMalta: Premier League    
16:00St. Andrews - Balzan 0:1 (0:0, 0:1)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
16:00Cliftonville - Glentoran 2:1 (0:1, 2:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
16:00Dundela - Portadown 2:0 (0:0, 2:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: Irish Cup    
16:00Ballinamallard - Warrenpoint 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 5:4)
PolandPoland: III Liga - Group II    
16:00Mieszko - Gwardia Koszalin 4:1 (1:1, 3:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
16:00Brzeg - Gornik Z. 2 1:3 (0:0, 1:3)
16:00Lechia Dzierzoniow - Gwarek Tarnowskie Gory 3:3 (1:2, 2:1)
16:00Piast Zmigrod - Bielsko-Biala 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Polkowice - Kluczbork 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Radzionkow - Stilon Gorzow 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Ruch Zdzieszowice - Legnica 2 2:3 (1:2, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
16:00Hutnik Krakow - Czarni Polaniec 4:0 (3:0, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:00Trofense - Gil Vicente 3:1 (2:0, 1:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:00CD Cova da Piedade U23 - Belenenses U23 1:3  
RussiaRussia: PFL - South    
16:00FC Akademia - Biolog 0:3 AWA.  
RussiaRussia: Youth League    
16:00Zenit U21 - FK Orenburg U21 3:1 (1:0, 2:1)
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Hearts - Aberdeen 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Kilmarnock - Hamilton 5:0 (1:0, 4:0)
16:00Motherwell - St Johnstone 3:0 (0:0, 3:0)
16:00St. Mirren - Dundee FC 2:1 (1:1, 1:0)
ScotlandScotland: Championship    
16:00Alloa - Ross County 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Dundee Utd - Queen of South 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Inverness - Falkirk 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Morton - Partick Thistle 0:3 (0:3, 0:0)
ScotlandScotland: League One    
16:00Brechin - Airdrieonians 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Dumbarton - Stenhousemuir 1:2 (0:1, 1:1)
16:00East Fife - Raith 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Forfar Athletic - Arbroath 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Montrose - Stranraer 3:1 (2:0, 1:1)
ScotlandScotland: League Two    
16:00Albion Rovers - Clyde 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Berwick - Edinburgh City 0:2 (0:2, 0:0)
16:00Elgin City - Annan 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Peterhead - Cowdenbeath 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Queen's Park - Stirling 0:0 (0:0, 0:0)
ScotlandScotland: Lowland League    
16:00Civil Service Strollers - Spartans 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Cumbernauld Colts - Vale Of Leithen 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Dalbeattie Star - Stirling University 0:0 (0:0, 0:0)
16:00East Kilbride - Kelty Hearts 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Edinburgh University - Gretna 2008 3:2 (1:1, 2:1)
16:00Whitehill Welfare - East Stirlingshire 0:3 (0:2, 0:1)
ScotlandScotland: Highland League    
16:00Brora Rangers - Nairn County 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Buckie Thistle - Huntly 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Clachnacuddin - Fort William 5:0 (2:0, 3:0)
16:00Cove Rangers - Wick Academy 5:0 (0:0, 5:0)
16:00Formartine Utd - Lossiemouth 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Fraserburgh - Inverurie Loco Works 2:4 (2:1, 0:3)
16:00Keith - Deveronvale 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Rothes - Turriff Utd 3:2 (0:0, 3:2)
16:00Strathspey Thistle - Forres Mechanics 0:4  
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
16:00Nitra - Trencin 2:2 (1:1, 1:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
16:00Bilje - Brezice 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Dob - Bravo 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Ilirija - Beltinci 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Jadran Dekani - Tabor Sezana 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Nafta - Ankaran 6:3 (2:2, 4:1)
16:00Rogaska - Fuzinar 0:4 (0:2, 0:2)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Almeria - Rayo Majadahonda 2:2 (1:0, 1:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
16:00Sevilla FC B - Almeria B 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
16:00Jove - Silla CF 1:1  
16:00Roda - Eldense 2:2 (1:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:00Santanyi - Manacor 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:00Pamplona - Burlades 0:1  
SwedenSweden: Superettan    
16:00Mjallby - Varbergs 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Orgryte - Norrby 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Trelleborgs - GAIS 2:2 (2:2, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
16:00Bavois - Bellinzona 3:2 (2:0, 1:2)
16:00Breitenrain - Yverdon 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Cham - Wohlen 0:0 (0:0, 0:0)
16:00La Chaux-De-Fonds - Koniz 0:2 (0:0, 0:2)
16:00YF Juventus - Basel II 1:3 (1:0, 0:3)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
16:00Goldau - Buochs 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Grasshopper II - Delemont 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Schotz - Zug 1:3 (0:1, 1:2)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
16:00Baden - Gossau 4:1 (1:1, 3:0)
16:00Red Star Zurich - Hongg 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Thalwil - Tuggen 0:6 (0:3, 0:3)
16:00United Zurich - Winterthur II 0:3 AWA.  
GreeceGreece: Super League    
16:15Levadiakos - Giannina 0:2 (0:0, 0:2)
MaltaMalta: Premier League    
16:15Hibernians - Mosta 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: LaLiga    
16:15Barcelona - Espanyol 2:0 (0:0, 2:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
16:30A. Lustenau - Floridsdorfer AC 0:0 (0:0, 0:0)
CameroonCameroon: Elite Two    
16:30Aigle Royal - Bamboutos FC 0:1  
16:30AS Fap - Panthere 2:3  
16:30AS Matelots - Canon Yaounde 0:1  
16:30Bafoussam - Renaissance 1:1  
16:30Dynamo Douala - Bang Bullet FC 1:0  
16:30Lion Blesse - Yafoot 1:1  
16:30OFTA - Leopard de Douala 0:0  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
16:30D. Zagreb - Zapresic 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
16:30Dobris - Sedlcany 2:3 PEN. (2:0, 0:2, 2:4)
16:30Horovicko - Admira Prague 2:4 (0:2, 2:2)
16:30Sobeslav - Prestice 2:1 (1:1, 1:0)
16:30Tachov - Doubravka 1:2 (1:0, 0:2)
16:30Union Beroun - Aritma Prague 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
16:30Ostra - Brandys n. Labem 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
16:30Cesky Brod - Benatky n. Jiz. 2:0 (0:0, 2:0)
16:30Nachod - Prepere 3:1 (1:0, 2:1)
16:30Slatinany - Horky nad Jizerou 2:1 (1:0, 1:1)
16:30Vysoke Myto - Kolin 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
16:30Kostelec n. O. - Cerveny Kostelec 3:0 (1:0, 2:0)
16:30Libcany - Horice 1:0 (0:0, 1:0)
16:30Vysoka n. Labem - Sobotka 3:2 (2:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
16:30Brna - Modlany 1:3 (0:2, 1:1)
16:30Krupka - Lovosice 3:2 (2:2, 1:0)
16:30Perstejn - Vilemov 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:2)
16:30Srbice - Litomericko B 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 3:4)
16:30Zatec - Louny 4:3 PEN. (2:0, 1:3, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
16:30Chotikov - Stribro 2:0 (1:0, 1:0)
16:30Horni Briza - Vejprnice 2:0 (1:0, 1:0)
16:30Luby - Sokol Lhota 0:2 (0:0, 0:2)
16:30Nyrsko - Petrin Plzen 0:1 (0:0, 0:1)
16:30Rapid Plzen - Tlumacov 3:1 (2:1, 1:0)
16:30Rokycany - Myto 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
16:30Dobrovice - Povltavska FA 1:2 (1:1, 0:1)
16:30Domazlice - Olympia Radotin 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Velvary - Vysehrad 2:3 PEN. (1:1, 1:1, 4:5)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
16:30Bnei Yehuda - Netanya 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
16:30Albissola - Pisa 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
16:30Virtus Francavilla - Potenza 0:0 (0:0, 0:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30ASI d'Abengourou - Sporting Gagnoa 2:0  
16:30Bouake - San Pedro 1:1  
16:30Racing d'Abidjan - WAC 0:2  
NigerNiger: Ligue 1    
16:30Espoir - Racing FC de Boukoki 0:3  
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:30Braga - FC Porto 2:3 (1:1, 1:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
16:30Amorebieta - Mirandes 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
16:30Atzeneta - Torre Levante 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Felanitx - Soller 1:1  
16:30Ferriolense - Platges de Calvia 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Beti Kozkor - CD Ardoi 0:0  
16:30Beti Onak - Huarte 1:0  
16:30Cortes - CD Corellano 1:1  
16:30Mutilvera - Subiza 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:30CF Rapid - Arnedo 1:0  
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
16:30Bruhl - Sion II 0:0 (0:0, 0:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
17:00Kamza - Flamurtari 0:3 AWA.  
17:00KF Tirana - Laci 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Teuta - Kastrioti 1:0 (1:0, 0:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Altach - Mattersburg 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Hartberg - Wacker Innsbruck 0:2 (0:2, 0:0)
17:00Rapid Vienna - Admira 3:0 (1:0, 2:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
17:00Borac Banja Luka - Drina Zvornik 1:0 (0:0, 1:0)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
17:00AS Kartileh - Port 2:6  
FranceFrance: Ligue 1    
17:00Marseille - Angers 2:2 (2:1, 0:1)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
17:00Haladas - Puskas Academy 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Kisvarda - Ferencvaros 0:1 (0:0, 0:1)
17:00MTK Budapest - DVTK 2:1 (2:1, 0:0)
17:00Paks - Ujpest 0:2 (0:0, 0:2)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
17:00Kedia - Garde Nationale 1:1  
17:00Nouadhibou - SNIM 1:0  
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
17:00Petrocub - Dinamo-Auto 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Division 1    
17:00Chojniczanka - Termalica B-B. 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Sandecja Nowy S. - Warta Poznan 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: Division 2    
17:00Elblag - Ol. Grudziadz 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
17:00Kotwica Kolobrzeg - Wierzyca 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
17:00Lublin - Spartakus Daleszyce 3:1 (1:0, 2:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
17:00FC Porto B - Mafra 3:0 (1:0, 2:0)
RussiaRussia: Premier League    
17:00FK Rostov - Ural 2:1 (1:0, 1:1)
SenegalSenegal: Ligue 1    
17:00Niary Tally - Generation F. 1:1  
SerbiaSerbia: Super Liga    
17:00Cukaricki - Radnik 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Radnicki Nis - Rad Beograd 2:0 (1:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
17:00Michalovce - Sered 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Senica - Podbrezova 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Trnava - Z. Moravce-Vrable 0:1 (0:0, 0:1)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:00Maribor - Celje 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
17:00Dep. Fabril - Pontevedra 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Salamanca - Atl. Madrid B 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Ath Bilbao B - Racing Santander 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Leioa - R. Sociedad B 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Escobedo - Bezana 5:1  
17:00Guarnizo - Barreda Balompie 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:00Balmaseda - Ordizia 2:1  
17:00Beasain - Sestao 2:4  
17:00Bermeo - Amurrio Club 0:1  
17:00Zamudio - Pasaia 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
17:00Santboia - Llagostera 0:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Atl. Astorga - Briviesca 4:0  
17:00La Granja - La Baneza 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
17:00Las Palmas C - San Fernando 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00Alesves - Ezcabarte 0:0  
17:00CD Baztan - Osasuna B 1:4  
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
17:00Lausanne - Chiasso 1:1 (1:1, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
17:00Lausanne Ouchy - Zurich II 1:0 (1:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:00Bulle - Vevey 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Chenois - Martigny 1:1 (1:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
17:00Zofingen - Biel 2:1 (2:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
17:05Los Andes - Temperley 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
17:15San Lorenzo - Gimnasia L.P. 1:1 (0:0, 1:1)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
17:15Ludogorets - Beroe 0:0 (0:0, 0:0)
QatarQatar: QSL    
17:15Al-Duhail - Al-Sadd 2:2 (0:1, 2:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
17:15Ohod - Al-Shabab 1:2 (1:2, 0:0)
CyprusCyprus: First Division    
17:30Nea Salamis - AEL Limassol 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:30Slavia Prague - Liberec 1:1 (0:0, 1:1)
GuineaGuinea: Ligue 1    
17:30Horoya - Hafia 4:0  
JordanJordan: Premier League    
17:30Shabab Al Ordon - Al Hussein 4:0 (2:0, 2:0)
MaltaMalta: Division 1    
17:30Gudja - Zejtun Corinthians 3:2 (1:0, 2:2)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
17:30Police - Deuz 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
17:30Petrolul - U. Cluj 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:30UD Samano - Laredo 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:30Saguntino - Paiporta 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:30Burgos Promesas - Bupolsa 3:1  
17:30Santa Marta Tormes - Bembibre 0:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
17:30Panaderia - CD Buzanada 2:2  
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
17:30Wil - Kriens 0:1 (0:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:30Thun II - Young Boys II 1:3 (0:3, 1:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
17:30Al Ain - Al Fujairah 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: Division 1    
17:45Odra Opole - GKS Katowice 0:4 (0:3, 0:1)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00Kortrijk - Mouscron 3:1 (2:0, 1:1)
CyprusCyprus: First Division    
18:00APOEL - Omonia 1:1 (1:0, 0:1)
EgyptEgypt: Premier League    
18:00Zamalek - Al Ahly 0:0 (0:0, 0:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
18:00Flora - Tammeka 4:1 (1:0, 3:1)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
18:00Skala Itrottarfelag - NSI Runavik 2:0 (2:0, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group A    
18:00Marseille II - Monaco II 2:0 (2:0, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group C    
18:00Mantes - Vitre 1:0 (0:0, 1:0)
FranceFrance: National 2 - Group D    
18:00ASM Belfort - Reims II 1:1 (0:1, 1:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
18:00WIT Georgia - Dinamo Batumi 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
18:00TSV Havelse U19 - Werder Bremen U19 0:2 (0:2, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
18:00Lamia - Panionios 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Juventus - Empoli 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
18:00Brescia - Foggia 2:1 (1:1, 1:0)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
18:00Mondorf - Union Titus Petange 4:1 (0:1, 4:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
18:00De Treffers - Kozakken Boys 0:1 (0:1, 0:0)
18:00VVSB - Spakenburg 2:0 (1:0, 1:0)
NorwayNorway: Eliteserien    
18:00Valerenga - Mjondalen 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
18:00Arka Gdynia - Slask Wroclaw 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: Division 1    
18:00Rakow - Garbarnia 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Stomil Olsztyn - GKS Jastrzebie 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
18:00KKS Kalisz - Jarocin 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Wda Swiecie - Swit Skolwin 0:3 AWA.  
SenegalSenegal: Ligue 1    
18:00US Goree - Mbour Petite Cote 1:1  
SpainSpain: LaLiga2    
18:00Numancia - Granada CF 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00Porrino Industrial - Arosa SC 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:00Velarde - Rinconeda Polanco 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:00SD San Pedro - San Ignacio 1:0  
18:00Sodupe - Basconia 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:00Acero - Orihuela 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00Lebrijana - Atletico Espeleno 3:2  
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
18:00Vaduz - Rapperswil 3:2 (1:2, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
18:00Bassecourt - Solothurn 1:3 (1:3, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
18:00Grasshoppers W - Luzern W 2:1 (1:0, 1:1)
USAUSA: MLS    
18:00Chicago Fire - New York Red Bulls 1:0 (0:0, 1:0)
GibraltarGibraltar: Premier Division    
18:15Lincoln Red Imps - Lions Gibraltar 5:1 (3:1, 2:0)
EnglandEngland: Premier League    
18:30West Ham - Everton 0:2 (0:2, 0:0)
EnglandEngland: Championship    
18:30Middlesbrough - Norwich 0:1 (0:0, 0:1)
FinlandFinland: Liiga Women    
18:30Aland Utd W - KuPS W 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:30RB Leipzig - Hertha Berlin 5:0 (2:0, 3:0)
GreeceGreece: Super League    
18:30AEL Larissa - Asteras Tripolis 2:1 (1:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
18:30Pontedera - Cuneo 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
18:30AlbinoLeffe - Fermana 1:1 (0:0, 1:1)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
18:30Differdange - Niedercorn 2:0 (1:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
18:30Den Haag - Vitesse 3:3 (2:3, 1:0)
18:30Willem II - Sittard 3:2 (1:1, 2:1)
Northern IrelandNorthern Ireland: Irish Cup    
18:30Coleraine - Crusaders 0:2 (0:0, 0:2)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Celta Vigo - Villarreal 3:2 (0:2, 3:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:30Barcelona B - Teruel 2:1 (2:1, 0:0)
18:30Ontinyent - Espanyol B 0:1 AWA.  
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
18:30Sanluqueno - Jumilla 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:30Laracha - Celtiga 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:30Crevillente - Villarreal C 0:2  
18:30Novelda CF - La Nucia 1:1 (0:1, 1:0)
18:30Vilamarxant - Rayo Ibense 2:1  
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
18:30Yverdon W - Young Boys W 2:0 (2:0, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
19:00FK Sarajevo - Zrinjski 0:1 (0:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
19:00Vitoria ES - Itapemirim 2:1 (0:0, 2:1)
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
19:00Minas ICESP W - Iranduba de Amazonia W 1:0  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
19:00Istra 1961 - Hajduk Split 0:2 (0:1, 0:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
19:00Aucas - Dep. Cuenca 1:0 (1:0, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:00Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1:0 (0:0, 1:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
19:00Africa Sports - Academie de FAD 1:2  
MexicoMexico: Liga MX Women    
19:00U.N.A.M.- Pumas W - Club America W 1:2 (0:1, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
19:00Rosmalen - Jong Volendam 0:6 (0:2, 0:4)
PolandPoland: Division 1    
19:00Tychy - Bytovia Bytow 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
19:00Chaves - Sporting 1:3 (0:1, 1:2)
SerbiaSerbia: Super Liga    
19:00FK Crvena zvezda - Macva 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
19:00Ponferradina - Unionistas 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
19:00Cabecense - Xerez CD 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
19:00Constancia - Santa Catalina Atletico 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
19:00Union Guimar - Ibarra 1:0  
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
19:00Luzern - Basel 0:1 (0:0, 0:1)
19:00Sion - Zurich 1:0 (1:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
19:00Aarau - Schaffhausen 3:2 (3:2, 0:0)
SyriaSyria: Syria Cup    
19:00Tishreen - Al Karamah 2:0 (1:0, 1:0)
USAUSA: MLS    
19:00New England Revolution - Minnesota United 2:1 (1:1, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
19:00Saint Louis FC - Charlotte Independ. 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
19:05Nueva Chicago - Ind. Rivadavia 2:2 (1:1, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
19:15Union Comercio - Carlos Mannucci 0:2 (0:1, 0:1)
South AfricaSouth Africa: Nedbank Cup    
19:15Bidvest Wits - Chippa Utd. 4:5 PEN. (2:1, 1:2, 1:1, 3:5)
ArgentinaArgentina: Superliga    
19:30Godoy Cruz - Patronato 2:1 (0:0, 2:1)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
19:30Dessel - Chatelet 1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
19:30Dikkelvenne - KRC Gent 1:2  
19:30Mandel United - Westhoek 1:0  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
19:30Hades - City Pirates 1:2  
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
19:30Luziania - Unai EC 1:1  
BulgariaBulgaria: Parva liga    
19:30CSKA Sofia - Cherno More 1:0 (0:0, 1:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
19:30MOL Fehervar - Debrecen 2:1 (0:0, 2:1)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
19:30JAHE - Kaedi 0:0 (0:0, 0:0)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
19:30Anti Drugs Strikers - Freetown City 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
19:30Castellon - Hercules 1:2 (0:1, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
19:45Graafschap - Heracles 1:2 (1:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
20:00Almagro - Santamarina 2:0 (0:0, 2:0)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
20:00Excursionistas - El Porvenir 2:4 (1:4, 1:0)
20:00Laferrere - Argentino de Quilmes 2:2 (1:0, 1:2)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
20:00Argentino de Rosario - Juventud Unida S. M. 0:1 (0:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Oostende - Eupen 1:2 (1:1, 0:1)
20:00St. Gilloise - Cercle Brugge KSV 3:1 (2:0, 1:1)
20:00Waregem - Waasland-Beveren 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
20:00Deinze - Boom 3:0 (0:0, 3:0)
20:00Dender - Virton 2:1 (0:1, 2:0)
20:00Lierse K. - ASV Geel 1:3 (0:3, 1:0)
20:00Oudenaarde - Aalst 2:2 (1:1, 1:1)
20:00RWDM - Heist 0:1 (0:1, 0:0)
20:00Seraing - Thes Sport 2:1 (1:0, 1:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
20:00Overijse - Olsa Brakel 1:1  
20:00Ronse - Gullegem 1:0  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
20:00Patro Eisden - Duffel
20:00Sint Niklaas - K. FC Turnhout 0:0  
20:00Spouwen-Mopertingen - Hamme 2:0  
BoliviaBolivia: Division Profesional    
20:00Always Ready - Sport Boys 3:1 (2:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
20:00Real Noroeste - Desportiva Ferroviaria 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Rio Branco ES - Serra 1:1 (0:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
20:00Joinville - Marcilio Dias 0:1 (0:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
20:00Goiania - Goias 0:3 (0:1, 0:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
20:00Oeste - Ponte Preta 2:2 (0:1, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
20:00Lagarto - Frei Paulistano 1:2 (1:1, 0:1)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
20:00AE Altos - CSA 1:2 (1:0, 0:2)
20:00CRB - Botafogo PB 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Fortaleza - ABC 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Salgueiro - Ceara 1:3 (0:3, 1:0)
20:00Sampaio Correa - Bahia 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Santa Cruz - Confianca 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Sergipe - Moto Club 1:3 (0:0, 1:3)
20:00Vitoria - Nautico 1:1 (1:1, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
20:00La Equidad - Deportes Tolima 0:0 (0:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:00Iztapa - Antigua 0:0 (0:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
20:00Rudar - ND Gorica 2:2 (0:1, 2:1)
SwitzerlandSwitzerland: Nationalliga A Women    
20:00FF Lugano 1976 W - Basel W 2:1 (0:1, 2:0)
20:00Servette Geneve FC W - Zurich W 0:2 (0:1, 0:1)
UruguayUruguay: Primera Division    
20:00CA Cerro - Nacional 0:2 (0:1, 0:1)
20:00Liverpool M. - Juventud 2:1 (1:0, 1:1)
USAUSA: MLS    
20:00Sporting Kansas City - Montreal Impact 7:1 (3:0, 4:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
20:00Dynamo Puerto - Universidad Central 1:1  
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:30Genk - Anderlecht 3:0 (1:0, 2:0)
ChileChile: Primera B    
20:30Deportes Temuco - Melipilla 1:1 (1:1, 0:0)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
20:30Fortaleza - Orsomarso 2:2 (1:1, 1:1)
IrelandIreland: Division 1    
20:30Longford - Shelbourne 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie A    
20:30Sampdoria - AC Milan 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
20:30Korona Kielce - Lech Poznan 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
20:30CFR Cluj - Astra 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
20:30Albacete - Tenerife 2:2 (1:1, 1:1)
USAUSA: MLS    
20:30San Jose Earthquakes - Los Angeles FC 0:5 (0:3, 0:2)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
20:30Hermanos Colmenares - Urena 4:3  
20:30Yaracuy - Libertador 2:1  
WalesWales: FA Cup    
20:30TNS - Barry 2:0 (0:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
20:45Piacenza - Alessandria 4:0 (3:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:45AZ Alkmaar - Groningen 1:0 (0:0, 1:0)
20:45Heerenveen - Excelsior 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
20:45Alaves - Atl. Madrid 0:4 (0:2, 0:2)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
21:00Barranquilla - Valledupar 3:0 (0:0, 3:0)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00Municipal Garabito - Escazucena 1:1  
21:00Sporting San Jose - Puerto Golfito FC 2:0  
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
21:00Aragua - Carabobo 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Caracas - Mineros 4:2 (3:1, 1:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:00JBL Zulia - Local Andina 1:0  
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
21:05Villa Dalmine - Arsenal Sarandi 1:3 (0:1, 1:2)
FranceFrance: Coupe de la Ligue    
21:05Strasbourg - Guingamp 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 4:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
21:10Macara - U. Catolica 1:0 (1:0, 0:0)
ChileChile: Primera B    
21:30Magallanes - CD Santa Cruz 1:1 (1:1, 0:0)
PanamaPanama: LPF    
21:30Deportivo Universitario - Tauro 0:0 (0:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 1    
21:30Binacional - U. de Deportes 4:2 (3:1, 1:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:30Benfica - Tondela 1:0 (0:0, 1:0)
21:30Santa Clara - Vitoria Guimaraes 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
21:45Independiente - Velez Sarsfield 2:1 (0:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Amazonense    
22:00Manaus - Penarol 2:1  
22:00Rio Negro - Sul America 3:2  
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
22:00Avai - Tubarao 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
22:00Boa - Atletico-MG 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
22:00Sao Paulo - Palmeiras 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
22:00Colo Colo - Deportes Iquique 2:0 (0:0, 2:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
22:00Jaguares de Cordoba - Junior 1:1 (0:0, 1:1)
EcuadorEcuador: Serie B    
22:00LDU Loja - Clan Juvenil 3:0 (1:0, 2:0)
22:00LDU Portoviejo - Atl. Porteno 1:1 (0:1, 1:0)
22:00Orense - Santa Rita 2:3 (1:1, 1:2)
22:00Santo Domingo - Ind. Juniors 1:3 (1:1, 0:2)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
22:00Municipal - Petapa 6:1 (3:1, 3:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
22:00Marathon - Juticalpa 1:2 (0:1, 1:1)
USAUSA: USL League One    
22:00Richmond Kickers - Lansing 2:3 (0:2, 2:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
22:15Nacional Potosi - San Jose 1:0 (0:0, 1:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
22:30Cerro Porteno - Libertad Asuncion 1:2 (0:0, 1:2)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista A2    
23:00Linense - Agua Santa 0:1  
23:00Nacional SP - Juventus-SP 2:3  
23:00Piracicaba - Atibaia 0:1  
23:00Santo Andre - Portuguesa 2:0  
23:00Sao Bernardo - Penapolense 1:2  
23:00Sertaozinho - Rio Claro 1:0  
23:00Taubate - Internacional de Limeira 1:1  
23:00Votuporanguense - Portuguesa Santista 0:1  
BrazilBrazil: Campeonato Sul-Matogrossense    
23:00Operario MS - Aquidauanense 1:1  
ColombiaColombia: Liga Aguila    
23:00Bucaramanga - America De Cali 0:0 (0:0, 0:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
23:00Fica - Cavaly 2:0 (2:0, 0:0)
UruguayUruguay: Primera Division    
23:00Boston River - Penarol 0:4 (0:0, 0:4)
23:00Cerro Largo - River Plate 2:0 (1:0, 1:0)
South AmericaSouth America: South American Championship U17    
23:10Colombia U17 - Paraguay U17 0:1 (0:0, 0:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
23:30Barcelona SC - LDU Quito 1:1 (1:0, 0:1)
PeruPeru: Liga 1    
23:45Sport Huancayo - Cusco 0:1 (0:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
31.03.2019
00:00Talleres Cordoba - River Plate 0:2 (0:2, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
31.03.2019
00:00Gama - Bosque Formosa 1:1  
ChileChile: Primera B    
31.03.2019
00:00Rangers - Nublense 1:0 (1:0, 0:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
31.03.2019
00:00Once Caldas - Aguilas 2:0 (1:0, 1:0)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
31.03.2019
00:00Cibao - Moca 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Primera Division    
31.03.2019
00:00Queretaro - Club Tijuana 1:0 (0:0, 1:0)
PanamaPanama: LPF    
31.03.2019
00:00Miguelito - Plaza Amador 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
31.03.2019
00:00Indy Eleven - Hartford Athletic 1:0 (1:0, 0:0)
00:00North Carolina - Charleston 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: USL League One    
31.03.2019
00:00North Texas - Chattanooga Red Wolves 3:2 (1:0, 2:2)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
31.03.2019
00:30Royal Pari - Oriente Petrolero 1:3 (0:1, 1:2)
ChileChile: Primera Division    
31.03.2019
00:30O'Higgins - U. Espanola 0:2 (0:1, 0:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
31.03.2019
00:30San Lorenzo - Olimpia Asuncion 1:4 (1:0, 0:4)
USAUSA: MLS    
31.03.2019
00:30Columbus Crew - Atlanta Utd 2:0 (2:0, 0:0)
00:30FC Cincinnati - Philadelphia Union 0:2 (0:0, 0:2)
USAUSA: USL Championship    
31.03.2019
00:30Bethlehem - Pittsburgh 2:2 (2:1, 0:1)
00:30Tampa Bay - Loudoun 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL League One    
31.03.2019
00:30Orlando City B - Tucson 1:3 (0:2, 1:1)
ChileChile: Primera B    
31.03.2019
01:00Copiapo - Barnechea 3:0 (2:0, 1:0)
01:00D. Puerto Montt - S. Morning 2:1 (0:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
31.03.2019
01:00Juarez - Correcaminos 0:1 (0:1, 0:0)
PanamaPanama: LPF    
31.03.2019
01:00Santa Gema - Alianza 0:4 (0:1, 0:3)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
31.03.2019
01:30Sonsonate - Metapan 2:1 (0:1, 2:0)
South AmericaSouth America: South American Championship U17    
31.03.2019
01:30Brazil U17 - Argentina U17 0:3 (0:1, 0:2)
USAUSA: USL Championship    
31.03.2019
01:30Austin Bold - San Antonio 1:0 (0:0, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
31.03.2019
03:00Atl. Nacional - Dep. Pasto 0:1 (0:1, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
31.03.2019
03:00Ind. del Valle - Emelec 1:0 (0:0, 1:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
31.03.2019
03:00Racing des Gonaives - Mirebalais 0:1  
MexicoMexico: Primera Division    
31.03.2019
03:00Club America - U.A.N.L.- Tigres 3:0 (1:0, 2:0)
03:00Pachuca - Toluca 3:2 (2:1, 1:1)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
31.03.2019
03:00Atl. San Luis - Alebrijes Oaxaca 3:1 (2:0, 1:1)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
31.03.2019
03:00Esteli - Juventus Managua 3:1 (2:0, 1:1)
03:00Jalapa - Real Madriz 0:2 (0:1, 0:1)
03:00Managua FC - Ferretti 1:2 (0:2, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
31.03.2019
03:00FBC Melgar - U. San Martin 3:1 (0:1, 3:0)
USAUSA: MLS    
31.03.2019
03:00Colorado Rapids - Houston Dynamo 1:4 (0:3, 1:1)
03:00Real Salt Lake - FC Dallas 2:4 (1:2, 1:2)
USAUSA: USL Championship    
31.03.2019
03:01Reno - Oklahoma City Energy 3:3 (1:0, 2:3)
03:30El Paso - Orange County SC 2:0 (0:0, 2:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
31.03.2019
04:00Xelaju - Coban Imperial 2:0 (0:0, 2:0)
USAUSA: MLS    
31.03.2019
04:00Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders 0:0 (0:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
31.03.2019
04:00LA Galaxy 2 - Portland 2 3:2 (2:1, 1:1)
04:30Las Vegas Lights - Real Monarchs 1:0 (0:0, 1:0)
04:30Phoenix Rising - Colorado Springs 2:2 (1:1, 1:1)
JapanJapan: J3 League    
31.03.2019
05:00Blaublitz - Nagano 0:0  
05:00Fukushima Utd - FC Tokyo U23 2:1  
05:00Gainare Tottori - Toyama 1:1  
05:00Giravanz Kitakyushu - Sagamihara 2:1  
05:00Grulla Morioka - Kumamoto 0:1  
05:00YSCC - G-Osaka U23 0:5  
MexicoMexico: Primera Division    
31.03.2019
05:00Monterrey - Cruz Azul 2:2 (1:0, 1:2)
05:00Necaxa - Veracruz 2:0 (1:0, 1:0)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
31.03.2019
05:35Eastern Suburbs - Team Wellington 3:0 (2:0, 1:0)