Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
15:00Rajhradice - Hroznova Lhota 6:4  
AustraliaAustralia: Y-League    
00:00Newcastle Jets U23 - Canberra United U23 6:1 (4:1, 2:0)
CuraçaoCuraçao: Promé Divishon    
00:00Hubentut Fortuna - CSD Barber 0:2  
HondurasHonduras: Liga Nacional    
00:00Olimpia - Motagua 2:0 (1:0, 1:0)
PanamaPanama: LPF    
00:00Costa del Este - Plaza Amador 1:2 ET (0:0, 0:2, 1:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:00Deportivo Santani - River Plate 0:1 (0:1, 0:0)
AustraliaAustralia: Y-League    
00:30WS Wanderers U23 - Central Coast Mariners U23 0:5 (0:2, 0:3)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
01:00Club A. Guemes - Chaco For Ever 3:0 (1:0, 2:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
01:00Alajuelense - San Carlos 3:0 (2:0, 1:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
01:00Aucas - LDU Quito 1:3 (0:3, 1:0)
New ZealandNew Zealand: National League Women    
01:00Northern Football W - Canterbury United W 0:0 (0:0, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
01:00Managua FC - Juventus Managua 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 7:6)
PeruPeru: Liga 2    
01:00Juan Aurich - Grau 2:0 (1:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:45Newells Old Boys - River Plate 2:3 (2:1, 0:2)
CuraçaoCuraçao: Promé Divishon    
02:00Victory Boys - Vesta 1:2  
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
02:00Coban Imperial - Iztapa 1:0 (1:0, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
02:00UPNFM - Marathon 2:2 (1:1, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Club Leon - Atl. Morelia 1:2 (0:0, 1:2)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
02:00Hamilton - Wellington Phoenix Res 2 2:4 (2:2, 0:2)
02:00Hawke's Bay - Eastern Suburbs 3:3 (1:2, 2:1)
02:00Team Wellington - Canterbury 2:1 (2:1, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02:00Esteli - Sabanas 1:0 (1:0, 0:0)
New ZealandNew Zealand: National League Women    
02:30Auckland W - Central Football W 2:1  
JapanJapan: Empress's Cup Women    
03:00Okayama Sakuyo W - Orca Kamogawa W 0:2 (0:0, 0:2)
03:00Parceiro Nagano W - Nittaidai W 1:2  
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
04:00Auckland City - Tasman United 2:1 (1:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX    
04:05Queretaro - Necaxa 2:3 (2:0, 0:3)
JapanJapan: J3 League    
05:00C-Osaka U23 - Blaublitz 1:3  
05:00Giravanz Kitakyushu - Gainare Tottori 1:1  
05:00G-Osaka U23 - Azul Claro Numazu 0:2  
05:00Kamatamare - Vanraure 1:0  
05:00Kumamoto - Fukushima Utd 2:1  
05:00Kusatsu - Grulla Morioka 1:0  
05:00Sagamihara - Nagano 0:1  
05:00YSCC - Fujieda MYFC 3:0  
JapanJapan: J1 League    
05:05Omiya Ardija - Montedio Yamagata 0:2 (0:0, 0:2)
05:05Tokushima - Kofu 1:1 (1:1, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League    
06:00Western United - Sydney FC 0:2 (0:2, 0:0)
AustraliaAustralia: W-League    
06:00Perth W - Sydney W 1:3 (0:3, 1:0)
JapanJapan: Empress's Cup Women    
06:00Kunoichi W - Vegalta Sendai W 1:2 (0:1, 1:1)
06:00Nojima Stella W - Ehime W 3:0 (1:0, 2:0)
TaiwanTaiwan: Premier League    
06:30Taiwan Steel - Ming Chuan University 1:2 (0:1, 1:1)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
07:00Daegu - Seoul 0:0 (0:0, 0:0)
07:00Jeonbuk - Gangwon 1:0 (1:0, 0:0)
07:00Ulsan Hyundai - Pohang 1:4 (1:1, 0:3)
Hong KongHong Kong: Premier League    
07:30Happy Valley - Southern District 1:4 (1:1, 0:3)
07:30Lee Man Warriors - Tai Po 4:1 (2:0, 2:1)
AustraliaAustralia: A-League    
08:00Adelaide United - Wellington Phoenix 1:2 (0:0, 1:2)
ChinaChina: Super League    
08:00Beijing Guoan - Shandong Luneng 3:2 (2:2, 1:0)
08:00Dalian Pro - Beijing Renhe 2:0 (0:0, 2:0)
08:00Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua 3:0 (1:0, 2:0)
08:00Henan Jianye - Guangzhou R&F 1:0 (0:0, 1:0)
08:00Jiangsu Suning - Tianjin Tianhai 2:0 (1:0, 1:0)
08:00Shanghai SIPG - Shenzhen 6:0 (2:0, 4:0)
08:00Tianjin Teda - Chongqing Lifan 2:0 (0:0, 2:0)
08:00Wuhan Zall - Hebei 1:2 (1:1, 0:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
08:00Andijan - Qizilqum 1:0 (0:0, 1:0)
08:00Kokand 1912 - Navbahor Namangan 1:1 (1:1, 0:0)
AsiaAsia: Southeast Asian Games    
09:00Laos U23 - Brunei U23 3:0 (1:0, 2:0)
09:00Thailand U23 - Singapore U23 3:0 (3:0, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
09:00Black Leopards U21 - Golden Arrows U21 1:4 (0:3, 1:1)
09:00Cape Town City U21 - Baroka U21 1:2 (1:2, 0:0)
09:00Polokwane U21 - Stellenbosch U21 0:1 (0:0, 0:1)
09:00Supersport Utd U21 - Bloem Celtic U21 0:1 (0:0, 0:1)
TaiwanTaiwan: Premier League    
09:00Hang Yuen - Red Lions 3:1 (1:0, 2:1)
09:00NTUS - Taichung 0:3 (0:3, 0:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
09:30Arema FC - Kalteng Putra 1:1 (0:1, 1:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
10:00Ano Meras - Agioi Anargyroi 1:0  
10:00Thyella Kamari - Moschato 0:2  
ItalyItaly: Primavera 1    
10:00Chievo U19 - Inter U19 0:1 (0:1, 0:0)
RomaniaRomania: Superliga Women    
10:00Baia Mare W - Piros Security W 2:5 (1:2, 1:3)
10:00Universitatea Alexandria W - Fairplay Bucuresti W 5:0 (2:0, 3:0)
RussiaRussia: Youth League    
10:00CSKA Moscow U19 - Arsenal Tula U19 1:2 (1:2, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
10:00Pazarspor - Diyarbekirspor 3:2 (0:1, 3:1)
AustriaAustria: 2. Liga    
10:30Liefering - BW Linz 5:1 (2:1, 3:0)
Hong KongHong Kong: Premier League    
10:30Pegasus - Eastern AA 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
10:45Paloma - SC Victoria Hamburg 1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
10:45Santuxu - SD Deusto 2:2 (2:0, 0:2)
ArmeniaArmenia: Premier League    
11:00Alashkert - Pyunik Yerevan 1:1 (1:1, 0:0)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
11:00Lok. Plovdiv - Arda 0:0 (0:0, 0:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
11:00Torpedo Kutaisi - Chikhura 1:2 (1:1, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
11:00Werder Bremen U19 - RB Leipzig U19 4:3 (2:1, 2:2)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Karlsruher U19 - Bayern U19 1:4 (0:2, 1:2)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00Dortmund U19 - Bochum U19 3:1 (1:0, 2:1)
11:00Dusseldorf U19 - Alemannia Aachen U19 5:0 (4:0, 1:0)
11:00Oberhausen U19 - B. Monchengladbach U19 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Schalke U19 - Koln U19 0:2 (0:1, 0:1)
11:00Viktoria Koln U19 - Duisburg U19 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
11:00Arminia Bielefeld W - Saarbrucken W 0:2 (0:1, 0:1)
11:00Ingolstadt W - Andernach W 1:2 (1:1, 0:1)
11:00Meppen W - Bayern Munich 2 W 0:0 (0:0, 0:0)
11:00Turbine Potsdam 2 W - Hoffenheim 2 W 2:4 (1:1, 1:3)
ItalyItaly: Primavera 1    
11:00Napoli U19 - Cagliari U19 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
11:00Granada CF B - Yeclano 2:3 (1:1, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:00Portugalete - Gernika 1:0 (1:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:00Amedspor - Corum 3:2 (2:1, 1:1)
11:00Sanliurfaspor - 1922 Konyaspor 1:6 (1:3, 0:3)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:00Bayburt - Eyupspor 1:0 (1:0, 0:0)
11:00Elazigspor - FK Vanspor 3:1 (2:1, 1:0)
11:00Kahramanmarasspor - Bodrumspor 1:2 (0:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:0024 Erzincanspor - Tokatspor 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:00Fatsa Belediyespor - Payasspor 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:00Batman Petrolspor - Golcukspor 2:4 (0:2, 2:2)
11:00Kelkit - Malatya 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
11:00Morocco U20 - Algeria U20 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:15Basconia - Lagun Onak 3:1 (0:0, 3:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
11:30Lori - FC Yerevan 8:0 (2:0, 6:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
11:30Teutonia Ottensen - Dassendorf 3:2 (2:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
11:30CF Intercity - Alzira 3:3 (3:1, 0:2)
11:30Recambios Colon - Elche CF Ilicitano B 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30Alcorcon B - AD Torrejon 4:1 (0:0, 4:1)
11:30Carabanchel - Santa Ana 0:2 (0:0, 0:2)
11:30Moratalaz - RSD Alcala 0:2 (0:0, 0:2)
11:30Parla - Villaverde San Andres 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
11:30Minerva - Mazarron CF 1:2 (1:2, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
11:30San Juan Zaragoza - Tamarite 1:1 (0:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Hacettepe - Pendikspor 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Inegolspor - Afjet Afyonspor 2:1 (1:1, 1:0)
11:30Kirklarelispor - Manisa FK 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Samsunspor - Sariyer 3:0 (1:0, 2:0)
11:30Sancaktepe - Tarsus 1:0 (1:0, 0:0)
11:30Zonguldak - Mamak 3:0 (1:0, 2:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
11:30Bandirmaspor - Ankara Demirspor 1:1 (1:0, 0:1)
11:30Kardemir Karabuk - Ergene Velimese 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Kastamonuspor - Sakaryaspor 0:1 (0:1, 0:0)
11:30Kirsehir Belediyespor - Sivas Belediyespor 0:1 (0:0, 0:1)
11:30Nigde Anadolu - Utas Usakspor 0:2 (0:1, 0:1)
11:30Tuzlaspor - Etimesgut 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
11:301928 Bucaspor - Karakopru 1:1 (1:0, 0:1)
11:30Aksaray Bld. - Hopaspor 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Cankaya FK - Serik Belediyespor 2:1 (0:0, 2:1)
11:30Iskenderun - 52 Orduspor 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Manisaspor - Kizilcaboluk Spor Kulubu 2:6 (0:3, 2:3)
11:30Silivrispor - Duzcespor 2:1 (2:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
11:30Erbaaspor - Cizrespor 0:1 (0:1, 0:0)
11:30Kemerspor 2003 - Elazig Karakocan 0:4 (0:1, 0:3)
11:30Kozan - Belediye Derince 1:1 (0:0, 1:1)
11:30Tepecik - Ofspor 1:4 (0:3, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
11:30Bayrampasa - Nevsehirspor 0:1 (0:1, 0:0)
11:30Darica Genclerbirligi - Osmaniyespor 0:1 (0:1, 0:0)
11:30Muglaspor - Yozgatspor 1959 FK 1:1 (0:0, 1:1)
11:30Nazillispor - Halide E. 3:1 (2:0, 1:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
11:45FC Copenhagen - Brondby 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
11:45Dep. La Coruna W - Sevilla FC W 2:1 (1:1, 1:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
12:00Ordino - Inter Escaldes 0:5 (0:1, 0:4)
ArmeniaArmenia: Premier League    
12:00Ararat-Armenia - Urartu 0:0 (0:0, 0:0)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
12:00Sabail - Neftci Baku 0:0 (0:0, 0:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
12:00Din. Minsk - Dynamo Brest 1:3 (0:1, 1:2)
12:00Energetik-BGU - Dnyapro 5:3 (2:1, 3:2)
12:00FC Gomel - Torpedo Minsk 3:0 AWA.  
12:00Isloch - FC Minsk 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Shakhtyor Soligorsk - Gorodeja 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Slutsk - Neman 2:1 (2:0, 0:1)
12:00Vitebsk - Slavia Mozyr 0:2 (0:0, 0:2)
12:00Zhodino - BATE 1:2 (1:1, 0:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
12:00Randers FC - Sonderjyske 3:0 (1:0, 2:0)
FranceFrance: Division 2 Women    
12:00Issy W - Albi W 5:0 (2:0, 3:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
12:00Hannover U19 - Niendorfer TSV U19 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
12:00Offenbach U19 - Freiburg U19 1:2 (1:0, 0:2)
HungaryHungary: NB I Women    
12:00DVTK W - Haladas W 3:2 (1:0, 2:2)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
12:00H. Asi Gilboa - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 1:4 (1:2, 0:2)
NorwayNorway: Toppserien Women    
12:00Lyn W - Floya W 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: Polish Cup Women    
12:00UKS SMS Lodz W - AZS Wroclaw W 2:1 (0:1, 2:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
12:00Leca - Felgueiras 2:1 (1:1, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
12:00Calarasi - UTA Arad 1:0 (1:0, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
12:00Mamelodi Sundowns U21 - Bidvest Wits U21 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: LaLiga    
12:00Sevilla - Leganes 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
12:00Fuenlabrada - Cadiz CF 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Baleares - Celta Vigo B 6:1 (2:1, 4:0)
12:00Coruxo FC - Pena Deportiva 2:0 (0:0, 2:0)
12:00DUX Internacional de Madrid - Rayo Majadahonda 1:2 (0:0, 1:2)
12:00Gijon B - Las Rozas 2:1 (0:1, 2:0)
12:00Ibiza - Melilla 3:1 (2:0, 1:1)
12:00San Sebastian Reyes - Las Palmas B 1:2 (1:2, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
12:00Tudelano - Haro Deportivo 1:2 (1:1, 0:1)
12:00Valladolid Promesas - Leonesa 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
12:00Andorra - Lleida 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Ebro - Cornella 1:1 (1:1, 0:0)
12:00Llagostera - Valencia B 1:1 (1:0, 0:1)
12:00Prat - Gimnastic 1:3 (1:1, 0:2)
12:00Reus Deportiu - Lleida CAN.  
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
12:00Don Benito - Cordoba 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Linense - Cadiz CF B 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Recreativo Huelva - CD Badajoz 0:1 (0:0, 0:1)
12:00UCAM Murcia - CF Talavera 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00Condal - Vallobin 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Covadonga - Lealtad 2:2 (1:1, 1:1)
12:00EI San Martin - Union Club Ceares 1:0  
12:00Lenense - SD Navarro CF 2:2  
12:00Real Aviles - Llanera 1:3 (1:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
12:00Beasain - San Ignacio 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Real Sociedad C - Ariznabarra 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00Castelldefels - Cerdanyola 0:2 (0:2, 0:0)
12:00CE Manresa - Banyoles 2:1  
12:00Horta - UE Sants 1:0 (0:0, 1:0)
12:00L Hospitalet - Sant Andreu 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Pobla Mafumet - Vilassar de Mar 0:1 (0:0, 0:1)
12:00San Cristobal CP - CE Europa 2:2 (1:0, 1:2)
12:00Vilafranca - Santfeliuenc 2:3 (0:1, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
12:00Alcoyano - Eldense 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Paterna - Hercules B 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Atletico Pinto - El Alamo 2:1 (1:1, 1:0)
12:00CD Mostoles - Leganes B 3:3 (3:1, 0:2)
12:00Pozuelo de Alarcon - Rayo Vallecano B 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Union Adarve - Alcobendas 3:4 (0:2, 3:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00CP Almeria - Almeria B 1:3 (1:2, 0:1)
12:00Malaga B - Velez 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Maracena - Loja 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:00CD Utrera - San Roque 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Ceuta - Rota 7:0 (2:0, 5:0)
12:00Conil - Antoniano 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:00Constancia - San Rafael 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Mallorca B - Poblense 1:1 (0:1, 1:0)
12:00Portmany - Santanyi 0:1  
12:00Santa Catalina Atletico - Collerense 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00Azuaga - Fuente de Cantos 2:1 (1:0, 1:1)
12:00Cacereno - UP Plasencia 4:1 (1:1, 3:0)
12:00Miajadas - Montijo 2:0 (2:0, 0:0)
12:00Olivenza - Aceuchal 3:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:00Logrones Promesas - Alfaro 2:1 (1:0, 1:1)
12:00Varea - Oyonesa 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
12:00Sarinena - Tarazona 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Socuellamos - Azuqueca 2:0 (1:0, 1:0)
TaiwanTaiwan: Premier League    
12:00Taipower - Taipei Tatung 0:2 (0:2, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
12:00Gaziantep - Denizlispor 1:2 (0:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
12:00Giresunspor - Adana Demirspor 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Umraniyespor - Akhisarspor 2:2 (1:2, 1:0)
ZambiaZambia: Super League    
12:00Forest Rangers - Kansanshi 1:0 (1:0, 0:0)
FranceFrance: Division 2 Women    
12:15Amiens W - Thonon Evian W 0:3 (0:1, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
12:15Twente - Ajax 2:5 (2:1, 0:4)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:15Casa Pia - Nacional 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:15Llanes - Mosconia 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:15Jerez CF - Extremadura UD B 0:2 (0:1, 0:1)
IndiaIndia: I-League    
12:30Churchill Brothers - Punjab 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie A    
12:30Juventus - Sassuolo 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
12:30Monopoli - Virtus Francavilla 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie A Women    
12:30AS Roma W - Tavagnacco W 2:0 (2:0, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
12:30Rakow - Jagiellonia 2:1 (0:1, 2:0)
PolandPoland: Division 2    
12:30Pruszkow - R. Rzeszow 2:1 (0:0, 2:1)
RéunionRéunion: Regionale 1    
12:30Capricorne - St. Louis 3:0  
12:30Excelsior - Saint-Pauloise 2:0  
12:30Jeanne d'Arc - Marsouins 1:4  
12:30Saint-Denis - Trois Bassins 1:1  
12:30Sainte-Marienne - Sainte-Suzanne 1:1  
12:30Saint-Louisienne - Saint-Pierroise 1:1  
12:30Tamponnaise - SDEFA 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:30Formentera - Manacor 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
12:40Radomiak Radom - GKS Belchatow 2:0 (1:0, 1:0)
KosovoKosovo: Superliga    
12:55Gjilani - Prishtina 0:0 (0:0, 0:0)
12:55KF Llapi - Flamurtari 1:4 (0:2, 1:2)
12:55Trepca 89 - Drita 3:1 (2:0, 1:1)
AsiaAsia: Southeast Asian Games    
13:00Vietnam U23 - Indonesia U23 2:1 (0:1, 2:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
13:00Celik Zenica - Borac Banja Luka 1:2 (1:0, 0:2)
13:00Radnik Bijeljina - Velez Mostar 0:1 (0:1, 0:0)
CameroonCameroon: Elite One    
13:00APEJES Academy - Avion Academy 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Colombe Lobo - Young Sports 3:1 (1:0, 2:1)
13:00Fovu Baham - Fortuna Mfou 1:1 (1:1, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
13:00Coventry United W - Durham W 2:3 (0:2, 2:1)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
13:00Adama City - Fasil Ketema 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Hawassa - Dire Dawa 2:1 (0:1, 2:0)
13:00Jimma Aba Jifar - Bahir Dar Kenema 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Mekelle 70 Enderta F.C. - Hadiya Hossana 2:1 (0:0, 2:1)
13:00Sebeta City - Welwalo Adigrat 1:3 (0:1, 1:2)
13:00Shire Endaselassie - Ethiopia Bunna 1:0  
13:00Welayta Dicha - Sidama Bunna 2:0 (0:0, 2:0)
13:00Wolkite Kenema - St. George 0:0 (0:0, 0:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
13:00Dinamo Tbilisi - WIT Georgia 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Loco. Tbilisi - Dinamo Batumi 2:1 (0:0, 2:1)
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Ingolstadt - Meppen 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:00Hansa Rostock II - Ludwigsfelder 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Tasmania Berlin - CFC Hertha 1:5 (0:1, 1:4)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
13:00FC Merseburg - Jena II 1:3 (0:1, 1:2)
13:00Grimma - Luckenwalde 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Hohenstein-Ernstthal - Einheit Rudolstadt 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
13:00Schwachhausen - Hastedt 4:0 (2:0, 2:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
13:00Preussen Munster U19 - Wuppertaler U19 1:1 (0:0, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
13:00Kilkisiakos - Doxa Theologos 3:1 (3:1, 0:0)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
13:00Balmazujvaros Sport - Gyirmot CAN.  
13:00Budafoki - Siofok 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Duna Aszfalt - Soroksar 0:3 (0:2, 0:1)
13:00Gyor - Haladas 2:1 (1:0, 1:1)
13:00Kazincbarcikai - Dorogi 0:3 (0:0, 0:3)
13:00Nyiregyhaza - Csakvari 2:0 (2:0, 0:0)
HungaryHungary: NB III - East    
13:00Balassagyarmat - Debrecen II 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Cegledi - Fuzesgyarmati SK 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Debreceni EAC - Tallya 7:2 (4:0, 3:2)
13:00ESMTK Budapest - Eger SE 3:1 (0:1, 3:0)
13:00Jaszberenyi - Gyongyosi 2:2 (1:0, 1:2)
13:00Ozdi - Hatvan CAN.  
13:00Senyo Carnifex - Putnok 4:2 (2:1, 2:1)
13:00Tiszaujvaros - DVTK II 2:1 (0:0, 2:1)
HungaryHungary: NB III - Centre    
13:00Dunaharaszti MTK - Szekszardi 0:0 (0:0, 0:0)
13:00FC Dabas - Szentlorinc 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Honved II - Dabas-Gyon 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Kecskemeti TE - Rakosmenti KSK 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Monori - Ivancsa 2:1 (1:0, 1:1)
13:00Pecsi MFC - Kozarmisleny SE 6:0 (4:0, 2:0)
13:00Szabadkikoto - Taksony 0:2 (0:1, 0:1)
HungaryHungary: NB III - West    
13:00Balatonlelle - MOL Fehervar II 0:3 (0:0, 0:3)
13:00Bicskei - Heviz 3:2 (1:0, 2:2)
13:00BKV Elore - Menfocsanak 4:1 (2:0, 2:1)
13:00Erdi - Sarvari 3:1 (0:0, 3:1)
13:00III. Keruleti TVE - Puskas Academy II 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Mosonmagyarovari TE - Lipot 4:0 (1:0, 3:0)
13:00Nagykanizsa - Komaromi VSE 1:2 (0:0, 1:2)
13:00Veszprem - Papai Perutz 1:1 (1:0, 0:1)
HungaryHungary: NB I Women    
13:00Astra Hungary W - Ferencvaros W 1:2 (0:1, 1:1)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Tusker - Bandari 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Western Stima - Sofapaka 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Zoo - Kisumu All-Stars 3:0 (1:0, 2:0)
MaltaMalta: FA Trophy    
13:00Kercem Ajax - Sirens 1:4 (0:1, 1:3)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
13:00Entente Boulet - La Cure Sylvester 2:3  
13:00Port Louis - Savanne 1:1  
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
13:00Iskra - OFK Petrovac 1:2 (0:0, 1:2)
13:00Rudar - Kom Podgorica 3:2 (3:1, 0:1)
MontenegroMontenegro: Druga Liga    
13:00Arsenal Tivat - Jezero 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Decic - Ibar 3:3 (0:0, 3:3)
13:00Drezga - Otrant 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Lovcen - Bokelj 0:2 (0:2, 0:0)
13:00Mornar Bar - Jedinstvo 1:3 (1:1, 0:2)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
13:00Akademija Pandev - Vardar 0:3 (0:1, 0:2)
13:00Borec - Renova 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Rabotnicki - Sileks 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Shkendija - Shkupi 4:0 (3:0, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
13:00Gryf Wejherowo - S. Wola 2:3 (0:2, 2:1)
13:00Pogon Siedlce - Legionowo 1:2 (0:1, 1:1)
ScotlandScotland: Premiership    
13:00Ross County - Celtic 1:4 (1:2, 0:2)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
13:00Bravo - O. Ljubljana 1:2 (0:0, 1:2)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
13:00Brda - Rogaska 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00Atl. Paso - Ibarra 4:0  
13:00CD Buzanada - Mensajero 2:2  
13:00CD Marino - Panaderia 1:0 (0:0, 1:0)
13:00La Cuadra - San Fernando 0:0  
13:00Tenerife B - Vera 4:1  
SpainSpain: Primera Division Women    
13:00Granadilla Tenerife W - Real Madrid W 1:1 (0:0, 1:1)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Desna - Oleksandriya 2:0 (0:0, 2:0)
13:00Mariupol - Shakhtar Donetsk 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
13:05Bytovia Bytow - GKS Katowice 1:2 (1:0, 0:2)
LebanonLebanon: Premier League    
13:15Al Ghazieh - Bourj FC CAN.  
13:15Salam Zgharta - Safa CAN.  
13:15Tripoli - Al Sahel CAN.  
BulgariaBulgaria: Parva liga    
13:30Vitosha Bistritsa - Dunav Ruse 1:1 (0:0, 1:1)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
13:30Croatia Zmijavci - Cibalia 4:0 (2:0, 2:0)
13:30Rudes - NK Dinamo Zagreb 2 0:0 (0:0, 0:0)
CyprusCyprus: Division 2    
13:30Ypsonas - Aris 1:2 (1:2, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:30Arsenal W - Bristol City W 11:1 (5:0, 6:1)
FranceFrance: Division 2 Women    
13:30Arras W - Nice W 4:2 (4:1, 0:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Darmstadt - Arminia Bielefeld 1:3 (0:0, 1:3)
13:30Heidenheim - Greuther Furth 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Sandhausen - Stuttgart 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Bischofswerdaer - Meuselwitz 2:2 (1:0, 1:2)
13:30Furstenwalde - Rathenow 3:1 (3:0, 0:1)
13:30Halberstadt - Auerbach 0:2 (0:0, 0:2)
13:30Lichtenberg - Energie Cottbus 0:2 (0:1, 0:1)
13:30Nordhausen - Viktoria Berlin 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
13:30Paderborn II - Wiedenbruck 5:0 (3:0, 2:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
13:30Thinaliakos - Anagennisi Arta 0:2  
MalawiMalawi: Super League    
13:30Big Bullets - Blue Eagles 4:0 (3:0, 1:0)
13:30Chitipa United - Mlatho Mponela 2:0  
13:30Dwangwa United - Mighty Wanderers 0:2 (0:1, 0:1)
13:30Kamuzu Barracks - Silver 0:1 (0:1, 0:0)
13:30TN Stars - Moyale Barracks 1:1  
PolandPoland: Division 1    
13:30Warta Poznan - Suwalki 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:30SD Tenisca - Union Guimar 4:0  
WorldWorld: Friendly International    
13:30Tunisia U20 - Egypt U20 3:1 (1:1, 2:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
14:00Al Nasr - Djoliba 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Enugu Rangers - Pyramids 1:3 (1:0, 0:3)
14:00Motema Pembe - Zanaco 1:1 (0:1, 1:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
14:00Carroi - FC Santa Coloma 0:3 (0:2, 0:1)
BulgariaBulgaria: Third League - North-East    
14:00Kubrat - Hitrino 1:0  
14:00Suvorovo - Topolite 2:1  
BurundiBurundi: Primus League    
14:00Atletico Olympic - Rukinzo 5:1  
14:00Musongati - Vital'O 2:0  
DenmarkDenmark: Superliga    
14:00Horsens - Odense 2:1 (0:1, 2:0)
EnglandEngland: Women’s FA Cup    
14:00Billericay W - Gillingham W 2:1  
14:00Chichester City W - Ipswich W 0:6  
14:00Derby W - Nottingham W 2:3 (1:2, 1:1)
14:00Keynsham Town W - Watford W 0:3 (0:0, 0:3)
14:00Wolverhampton W - AFC Fylde W 0:1  
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:00Black Swallows - Manzini Sea Birds 1:2  
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Unterhaching - Munich 1860 2:3 (1:1, 1:2)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00Norderstedt - St. Pauli II 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Oldenburg - Hannoverscher SC 1:1 (1:1, 0:0)
14:00TSV Havelse - Jeddeloh 2:2 (1:2, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Koln II - B. Monchengladbach II 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00Offenbach - Freiburg II 3:1 (2:0, 1:1)
14:00RW Koblenz - Mainz II 1:4 (1:4, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Eckernforder SV - Preussen Reinfeld 1:3 (0:1, 1:2)
14:00Todesfelde - Frisia Risum-Lindholm 3:0 (0:0, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:00Barmbek-Uhlenhorst - TuS Osdorf 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Niendorfer TSV - Curslack-Neuengamme 2:0 (2:0, 0:0)
14:00Rugenbergen - Suderelbe 2:2 (0:0, 2:2)
14:00Tornesch - Hamburger SV III 2:5 (1:2, 1:3)
14:00TSV Buchholz 08 - Bramfelder SV 4:3 (2:2, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
14:00Eintracht Northeim - Wolfenbuttel 2:1 (2:0, 0:1)
14:00FT Braunschweig - Bersenbruck 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Heeslinger - Uphusen 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Hildesheim - Arminia Hannover 6:2 (2:0, 4:2)
14:00Spelle-Venhaus - Emden 4:1 (1:0, 3:1)
14:00VfL Oldenburg - Eintracht Celle 2:2 (2:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
14:00RW Walldorf - Fulda-Lehnerz 2:2 (1:1, 1:1)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
14:00Bayern Munich W - SGS Essen W 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Freiburg W - Frankfurt W 3:3 (1:1, 2:2)
14:00Hoffenheim W - Potsdam W 5:1 (2:1, 3:0)
14:00Sand W - Koln W 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
14:00Cloppenburg W - Wolfsburg 2 W 0:4 (0:1, 0:3)
14:00Frankfurt 2 W - B. Monchengladbach W 2:3 (1:1, 1:2)
14:00Werder Bremen W - Gutersloh W 1:0 (0:0, 1:0)
GreeceGreece: Super League    
14:00Panathinaikos - Asteras Tripolis 1:0 (1:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League 2    
14:00Dramas - Levadiakos 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Karaiskakis - Apollon Pontou 2:1 (0:1, 2:0)
GreeceGreece: Football League    
14:00Diagoras - O. Volos 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Ionikos - PO Triglia 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Thesprotos - PAE Egaleo 0:1 (0:0, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Aetos Orfani - Panserraikos 1:3  
14:00Alexandroypolis - Orfeas Xanthi 2:1  
14:00Aris Avatou - Apollon Paralimniou 2:0  
14:00Doxa Kamila - Iraklis Zigou 1:0  
14:00Keravnos Pernis - F.C. Pandramaikos 0:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00A. Asteras - AS Giannitsa 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Aris Palaiochori - Niki Agkathia 0:3 AWA.  
14:00Astrapi Mes. - Thermaikos FC 0:5  
14:00Edessaikos - Poseidonas Michanionas 4:0 (0:0, 4:0)
14:00Makedonikos - Seirina 3:0 AWA.  
14:00Nea Kallikrateia - Almopos 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Thyella Sarakinoi - Florina 5:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Atalanti - Oikonomos 1:0  
14:00Atromitos Palamas - Digenis Neochori 1:2 (1:0, 0:2)
14:00Dias Diou - GS Almyros 1:2  
14:00Dia. Stefanovik - Iraklis Larissa 1:1  
14:00Karitsa - Thiseas Agria 3:1  
14:00Meteora - Sellana 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Potamia - Pierikos 1:3  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Acheron Kanalaki - Karagiannion 1:2  
14:00Anatoli - Asteras Itea 4:2  
14:00Apollo Efpaliou - Preveza 3:0  
14:00Lefkimmi - Souli Paramythia 0:1  
14:00Makedonikos Foufas - Nafpaktiakos 2:1  
14:00Tilikratis L. - Mesolongi AE 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Agios Ierotheos - Panthiraikos 2:1  
14:00AO Akratitos - Keratsini 1:1  
14:00Ethnikos Piraeus - AO Ilisiakos 4:0  
14:00Fostiras - Ermis Korydallos 4:1  
14:00Kifisias - Kallithea 1:2  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Kitheron Kapareliou - Nea Artaki 1:1  
14:00Korinthos 2006 - Thyella D. 0:1  
14:00Palliniakos - Ipato 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Panarkadikos - Acharnaikos 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00AO Tsilivi - Pangytheatikos 2:0  
14:00Asteras Vlachioti - Ermionidas-Ermis 4:0  
14:00Diagoras Vrachneikon - Zakynthos 1:3  
14:00Diavolitsi - Thyella Patras 3:1  
14:00Nafplio - Zacharo 2:0  
14:00PAO Varda - AO Paniliakos 1:0  
14:00PS Sparti - Panargiakos 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
14:00Episkopi - Rethymniakos 6:0  
14:00Irodotos - Agios Nikolaos 1:1  
14:00Panakrotiriakos - Atsalenios 1:0  
14:00Poros - Giouchtas 3:4  
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:00Turris - Arzachena 1:1 (0:0, 1:1)
MaltaMalta: FA Trophy    
14:00Sliema - Santa Lucia 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Zebbug - Victoria Hotspurs 3:5 (1:3, 2:2)
14:00Zejtun Corinthians - Hibernians 0:3 (0:0, 0:3)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
14:00Pamplemousses - Cercle De Joachim 0:0 (0:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:00DEM - USV Hercules 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Hoogland - Jong Den Haag 2:2 (1:1, 1:1)
14:00HV & CV Quick - Lienden 1:0 (1:0, 0:0)
PalestinePalestine: West Bank League    
14:00Merkaz - Shabab Alsamu 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
14:00Fontinhas - Oliveira Hospital 0:2 (0:1, 0:1)
14:00SC Praiense - Sertanense 3:0 (1:0, 2:0)
QatarQatar: QSL Cup    
14:00Al Wakra - Al Rayyan 1:0 (0:0, 1:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00Diables Noirs - JS Talangai 2:1  
RwandaRwanda: National Football league    
14:00AS Kigali - Sunrise 2:2 (0:1, 2:1)
14:00Bugesera FC - Espoir 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Marines - Mukura Victory Sports 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Muhanga - Police 1:0 (0:0, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Nedbank Cup    
14:00TS Galaxy - Cape Umoya United 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Tshakhuma - Uthongathi 3:4 ET (0:0, 2:2, 1:2)
SpainSpain: LaLiga    
14:00Ath Bilbao - Granada CF 2:0 (1:0, 1:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Azam - JKT Tanzania 2:2 (0:1, 2:1)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
14:00Hammam-Lif - JS Kairouan 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Monastir - Bizertin 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Stade Tunisien - Ben Guerdane 1:1 (0:0, 1:1)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
14:00Menzel Bourguiba - Gabes 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Rades - Ariana 3:0 (0:0, 3:0)
14:00Sfax Railways - Sporting Ben Arous 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Sidi Bouzid - Sbikha 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Zarzis - Olympique Beja 2:0 (1:0, 1:0)
ZambiaZambia: Super League    
14:00Buildcon - Lusaka Dynamos 2:2 (1:2, 1:0)
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League    
14:00Triangle - Hwange 3:2 (1:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
14:15Cronenberger - Schonnebeck 0:1 (0:0, 0:1)
14:15Kray - Hilden 1:2 (0:1, 1:1)
14:15Meerbusch - Niederwenigern 4:2 (1:1, 3:1)
14:15Straelen - Baumberg 4:2 (2:1, 2:1)
14:15SW Essen - Kleve 2:3 (0:0, 2:3)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
14:30Admira - Salzburg 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Altach - Wolfsberger AC 2:1 (2:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
14:30Oostende - Anderlecht 3:2 (2:0, 1:2)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
14:30Dender - OC Charleroi 2:1 (0:0, 2:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
14:30Hamoir - Francs Borains 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Tilleur - Meux 2:2 (1:2, 1:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
14:30Merelbeke - Menen 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
14:30Londerzeel - Aalst 1:2 (1:2, 0:0)
14:30Pepingen - Cappellen 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Vosselaar - Diegem 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Wijgmaal - Duffel 1:2 (0:1, 1:1)
BotswanaBotswana: Premier League    
14:30Molepolole - BDF XI 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
14:30Jablonec - Ceske Budejovice 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Mlada Boleslav - Teplice 3:1 (0:0, 3:1)
14:30Plzen - Bohemians 1905 1:0 (1:0, 0:0)
FranceFrance: Division 2 Women    
14:30Nantes W - Rodez AF W 2:1  
14:30St. Denis W - Yzeure Allier W 0:3  
14:30St Etienne W - Nancy W 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Vendenheim W - Grenoble W 0:1  
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
14:30Ahlen - Holzwickeder SC 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Erndtebruck - Preussen Munster 2 1:1 (0:0, 1:1)
14:30FC Gutersloh - Westfalia Rhynern 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Hammer SpVgg. - Westfalia Herne 1:2 (1:1, 0:1)
14:30RSV Meinerzhagen - Eintracht Rheine 6:1 (1:0, 5:1)
14:30Siegen - Schermbeck 2:2 (1:2, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
14:30FC Viktoria 08 - Hennef 2:2 (1:1, 1:1)
14:30Freialdenhoven - Eilendorf 0:0 (0:0, 0:0)
14:30VfL Vichttal - Wesseling-Urfeld 0:0 (0:0, 0:0)
IndiaIndia: I-League    
14:30Chennai City - TRAU FC 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Caronnese - Lucchese 2:3 (1:0, 1:3)
14:30Chieri - Ligorna 2:1 (2:1, 0:0)
14:30Fezzanese - Bra 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Lavagnese - Vado 0:3 (0:2, 0:1)
14:30Prato - Casale 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Savona - Sanremese 1:2 (1:1, 0:1)
14:30Seravezza Pozzi - Real Forte Querceta 3:3 (2:1, 1:2)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Caravaggio - Seregno 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Castellanzese - Brusaporto 0:3 (0:2, 0:1)
14:30Folgore Caratese - Virtus Bolzano 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Inveruno - Villa Alme 4:3 (2:2, 2:1)
14:30Legnano - Ciserano-Bergamo 2:1 (1:1, 1:0)
14:30Levico Terme - Arconatese 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Milano City - USD Dro 2:2 (2:0, 0:2)
14:30NibionnOggiono - Tritium 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Pontisola - Pro Sesto 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Scanzorosciate - Sondrio 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
14:30Adriese - Cartigliano 3:1 (2:0, 1:1)
14:30Ambrosiana - Mestre 3:0 (0:0, 3:0)
14:30Belluno - Chions 4:1 (2:1, 2:0)
14:30Campodarsego - Legnago Salus 3:0 (0:0, 3:0)
14:30Cjarlins Muzane - Montebelluna 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Luparense - Caldiero Terme 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Tamai - Este 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Union Clodiense - Villafranca 2:2 (1:2, 1:0)
14:30Vigasio - Delta Porto Tolle 1:3 (0:0, 1:3)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Crema - Fiorenzuola 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Fanfulla - Savignanese 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Forli - Breno 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Franciacorta - Calvina 2:4 (1:1, 1:3)
14:30Lentigione - Ciliverghe Mazzano 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Mantova - Correggese 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Mezzolara - SCD Progresso 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Sasso Marconi - Alfonsine 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Vigor Carpaneto - Sammaurese 0:2 (0:2, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Albalonga - Sangiovannese 3:4 (2:4, 1:0)
14:30Bastia - Monterosi FC 2:3 (1:1, 1:2)
14:30Foligno - Flaminia 2:3 (0:2, 2:1)
14:30Grosseto - Grassina 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Montevarchi Calcio - Aglianese Calcio 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Ponsacco - Scandicci 0:4 (0:1, 0:3)
14:30San Donato - Pomezia 4:0 (3:0, 1:0)
14:30Trestina - Follonica Gavorrano 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Tuttocuoio - Cannara 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30ASD Pineto Calcio - Montegiorgio 1:4 (0:1, 1:3)
14:30Avezzano - Giulianova 1:1 (1:1, 0:0)
14:30Campobasso - Recanatese 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Jesina - Fiuggi 5:1 (3:0, 2:1)
14:30Porto Sant'Elpidio - Matelica 0:4 (0:3, 0:1)
14:30S. N. Notaresco - Calcio Chieti 3:2 (2:1, 1:1)
14:30US Tolentino - Cattolica 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Vastese - Agnonese 2:1 (1:1, 1:0)
14:30Vastogirardi - Sangiustese 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Aprilia - Citta di Anagni 1:3 (1:1, 0:2)
14:30Budoni - Tor Sapienza 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Ladispoli - Portici 1906 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Latte Dolce - Cassino 2:0 (2:0, 0:0)
14:30Ostia Mare - Lanusei Calcio 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Trastevere Calcio - Latina 3:1 (1:1, 2:0)
14:30Vis Artena - Muravera 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30Agropoli - Audace Cerignola 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Altamura - A.C.D. Nardo 2:2 (1:1, 1:1)
14:30Bitonto - Foggia 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Fidelis Andria - Sorrento 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Francavilla - Casarano 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Gladiator - Brindisi 1:3 (0:0, 1:3)
14:30Gravina - Nocerina 2:2 (0:0, 2:2)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30ACR Messina - SS Nola 1925 1:0 (1:0, 0:0)
14:30AS Acireale - Corigliano 2:0 (2:0, 0:0)
14:30Calcio Giugliano - Palermo 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Castrovillari - Licata 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Marina di Ragusa - Roccella 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Marsala - Cittanovese 1:3 (0:1, 1:2)
14:30San Tommaso - FC Messina 0:3 (0:1, 0:2)
14:30Troina - Biancavilla 3:1 (1:1, 2:0)
14:30US Palmese - Savoia 0:2 (0:1, 0:1)
LesothoLesotho: Premier League    
14:30LCS - Mazenod 2:0  
14:30Lifofane - Matlama 2:1  
14:30Sefotha-Fotha - Kick4Life 1:0  
MozambiqueMozambique: Mocambola    
14:30Ferroviario Maputo - UD Songo 3:1 (2:0, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
14:30Utrecht - Waalwijk 0:1 (0:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
14:30Graafschap - G.A. Eagles 1:1 (0:0, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30TEC - HFC 0:2 (0:2, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Blauw Geel - Groene Ster 1:1 (0:0, 1:1)
14:30EVV - OSS '20 0:1 (0:1, 0:0)
14:30HSC '21 - ADO 20 Heemskerk 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Oostzaan - Dongen 1:2 (0:1, 1:1)
14:30UNA - Gemert 5:1 (2:1, 3:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
14:30Excelsior W - Den Haag W 1:3 (1:1, 0:2)
14:30PSV W - Twente W 1:0 (1:0, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
14:30Lokomotiv Moscow - Dynamo Moscow 1:2 (1:1, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
14:30Krasnodar U19 - Tambov U19 4:1 (2:0, 2:1)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
14:30Amazulu - Maritzburg Utd 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Chippa Utd. - Baroka 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:30Basaksehir - Antalyaspor 2:0 (0:0, 2:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:30Boluspor - Menemenspor 2:2 (2:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
14:45Frechen - Friesdorf 2:0 (1:0, 1:0)
SudanSudan: Premier League    
14:45Merreikh El-Fasher - Hilal El Obied 1:1  
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
15:00Boom - Thes Sport 0:0 (0:0, 0:0)
15:00URSL Vise - Tubize 3:1 (1:0, 2:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
15:00Acren - Entente Durbuy 3:3 (3:2, 0:1)
15:00Verlaine - Waremme 2:1 (0:1, 2:0)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
15:00Hamme - Gullegem 0:2 (0:1, 0:1)
15:00KRC Harelbeke - Knokke 1:3 (1:1, 0:2)
15:00Westhoek - Mandel United 1:3 (0:2, 1:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
15:00K. Berchem Sport - Spouwen-Mopertingen 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Tienen - Hoogstraten 1:5 (0:1, 1:4)
BotswanaBotswana: Premier League    
15:00Gilport Lions - Police XI 0:2 (0:1, 0:1)
CameroonCameroon: Elite One    
15:00Bamenda - Bamboutos FC 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Canon Yaounde - Cotonsport 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Feutcheu - Dragon de Yaounde 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Panthere - Eding Sport 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Tonnerre - Stade Renard 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Union Douala - UMS de Loum 0:3 (0:1, 0:2)
EnglandEngland: Premier League    
15:00Norwich - Arsenal 2:2 (2:1, 0:1)
15:00Wolves - Sheffield Utd 1:1 (0:1, 1:0)
EnglandEngland: FA Cup    
15:00Blackpool - Maidstone 3:1 (0:1, 3:0)
15:00Bristol Rovers - Plymouth 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Coventry - Ipswich 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Crawley - Fleetwood 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Exeter - Hartlepool 2:2 (2:0, 0:2)
15:00Gillingham - Doncaster 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Northampton - Notts Co 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Peterborough - Dover 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Rochdale - Boston Utd 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Manchester City W - Liverpool W 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Crystal Palace W - Charlton W 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Leicester W - Blackburn W 2:0 (1:0, 1:0)
15:00London Bees W - Aston Villa W 1:2 (1:1, 0:1)
15:00London City Lionesses W - Sheffield Utd W 1:2 (0:1, 1:1)
EnglandEngland: Women’s FA Cup    
15:00Actonians W - Crawley Wasps W 3:1  
15:00Hounslow W - Cardiff City W 0:6 (0:1, 0:5)
15:00Oxford Utd W - Plymouth W 3:4 ET  
15:00Southampton WFC W - MK Dons W 2:1 PEN. (0:0, 0:0, 1:1, 3:2)
FranceFrance: Ligue 1    
15:00Nantes - Toulouse 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
15:00Wandsbeker Concordia - Sasel 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:00Union 60 Bremen - Hemelingen 1:1 (1:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:00Deutz - Wegberg-Beeck 1:4 (1:1, 0:3)
15:00Hurth - Breinig 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Siegburger - Duren 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:00Bocholt - Union Nettetal 4:0 (2:0, 2:0)
15:00FC Monheim - Germania Ratingen 2:3 (1:0, 1:3)
15:00SC Velbert - TVD Velbert 0:3 (0:0, 0:3)
15:00TuRU Dusseldorf - SSVg Velbert 1:0 (1:0, 0:0)
IndiaIndia: ISL    
15:00Kerala Blasters - Goa 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Inter - Spal 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Lazio - Udinese 3:0 (3:0, 0:0)
15:00Parma - AC Milan 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Entella - Juve Stabia 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Trapani - Chievo 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00Alessandria - ACN Siena 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Novara - Pianese 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Olbia - Monza 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Pontedera - Pergolettese 2:2 (0:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Carpi - Triestina 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Gubbio - Padova 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Modena - Vis Pesaro 3:1 (0:1, 3:0)
15:00Sudtirol - L.R. Vicenza 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Catanzaro - Ternana 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Cavese - Bisceglie 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Rende - Bari 0:3 (0:2, 0:1)
15:00Rieti - Catania 1:4 (0:1, 1:3)
15:00Teramo - Reggina 0:3 (0:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
15:00Fossano - Ghivizzano Borgo 3:2 (0:1, 3:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Citta di Fasano - Taranto 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Gelbison Cilento - Val D'agri 0:0 (0:0, 0:0)
LebanonLebanon: Premier League    
15:00Al Ansar - Tadamon CAN.  
LuxembourgLuxembourg: National Division    
15:00UNA Strassen - Victoria Rosport 2:2 (0:1, 2:1)
MaltaMalta: FA Trophy    
15:00Xewkija - Mgarr 5:2 (1:1, 4:1)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
15:00Sutjeska - Buducnost 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Titograd - Grbalj 1:0 (1:0, 0:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
15:00Renaissance Zemamra - Difaa El Jadidi 1:2 (1:1, 0:1)
MoroccoMorocco: Botola 2    
15:00Chabab Atlas Khenifra - Sidi Kacem 0:0  
15:00Chabab Benguerir - Kawkab Marrakech 0:1  
15:00Dcheira - Maghreb Fez 2:2  
15:00Ittihad Khemisset - Widad Temara 4:3  
15:00KAC Kenitra - Salmi 0:1  
15:00RAC Casablanca - Hoceima 1:0  
15:00Sale - Chabab Mohammedia 1:0  
15:00Wydad Fes - TAS Casablanca 1:1  
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
15:00Start - KFUM Oslo 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:00LKS Lodz - Cracovia 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Division 1    
15:00Odra Opole - Tychy 0:0 (0:0, 0:0)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00Otoho d'Oyo - Leopard 3:0  
15:00V. Club Mokanda - Cheminots 0:0 (0:0, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
15:00Chindia Targoviste - Academica Clinceni 2:5 (2:3, 0:2)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Faetano - Folgore 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Murata - La Fiorita 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Pennarossa - Domagnano 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Tre Fiori - Juvenes/Dogana 4:0 (1:0, 3:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
15:00Macva - Partizan 0:2 (0:1, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
15:00Zilina - Slovan Bratislava 0:0 (0:0, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
15:00Domzale - Rudar 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
15:15ASC 09 Dortmund - Kaan-Marienborn 1:2 (0:0, 1:2)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
15:30Bukavu Dawa - Renaissance 1:0  
15:30Groupe Bazano - Dauphins Noirs 3:0  
15:30Maniema - St Eloi Lupopo 3:1 (1:1, 2:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30B. Monchengladbach - Freiburg 4:2 (1:1, 3:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:30Habenhauser - SFL Bremerhaven 2:2 (0:0, 2:2)
15:30Leher - Geestemunde 1:5 (0:2, 1:3)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:30Fortuna Koln II - Pesch 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
15:30Murchante - Huarte 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
15:30Robres - Cuarte 1:3 (0:1, 1:2)
NigeriaNigeria: NPFL    
15:45Adamawa Utd - Katsina Utd 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
15:45Dep. Fabril - Racing Club Villalbes 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
15:45CD Colunga - L'Entregu 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
15:45Belchite 97 - Zaragoza B 0:1  
AndorraAndorra: Primera Divisió    
16:00Atletic Escaldes - Sant Julia 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Proximus League    
16:00St. Gilloise - Beerschot VA 0:2 (0:1, 0:1)
BeninBenin: Ligue 1    
16:00Bembereke - ASVO 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Buffles du Borgou - Ayema 1:1  
16:00Dragons - Tonnerre 2:0  
16:00Pantheres - JAC 2:0  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
16:00Siroki Brijeg - Zvijezda 09 4:0 (2:0, 2:0)
CyprusCyprus: First Division    
16:00Paphos - Doxa 0:1 (0:0, 0:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
16:00Esbjerg - Aarhus 1:2 (0:1, 1:1)
EnglandEngland: FA Cup    
16:00Tranmere - Chichester 5:1 (0:0, 5:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
16:00West Ham W - Manchester Utd W 3:2 (1:1, 2:1)
EnglandEngland: Women’s FA Cup    
16:00Barnsley W - Sheffield FC W 4:0  
16:00Yeovil W - Southampton W 1:2 PEN.  
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
16:00Regensburg II - Pullach 7:2 (2:0, 5:2)
HungaryHungary: NB III - Centre    
16:00Dunaujvaros PASE - Kelen 2:1 (0:0, 2:1)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
16:00Differdange - Rodange 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Ettelbruck - Dudelange 1:4 (0:2, 1:2)
MaltaMalta: FA Trophy    
16:00Birkirkara - Nadur 1:0 (0:0, 1:0)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
16:00FK Podgorica - Zeta 2:0 (0:0, 2:0)
NigerNiger: Ligue 1    
16:00ASFAN - SONIDEP 2:0  
NigeriaNigeria: NPFL    
16:00Dakkada FC - Warri Wolves 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Nasarawa - Kwara 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Plateau United - Kano Pillars 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Rivers United - Abia Warriors 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Sunshine Stars - Akwa United 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:00Tondela - Belenenses 0:1 (0:0, 0:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
16:00Benfica B - Mafra 2:2 (0:1, 2:1)
16:00FC Porto B - CD Cova da Piedade 4:1 (2:0, 2:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:001º Dezembro - Loures 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Agueda - Condeixa 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Amora - Real SC 1:2 (1:2, 0:0)
16:00Beira Mar - Oleiros 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Caldas - Sporting Ideal 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Camara de Lobos - Braga B 0:4 (0:1, 0:3)
16:00Castro Daire - Lusitania FC 1:1 (0:0, 1:1)
16:00CDC Montalegre - Chaves B 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Cerveira - Maria de Fonte 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Coimbroes - Pedras Rubras 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Esperanca de Lagos - Armacenenses 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Fabril do Barreiro - Aljustrelense 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Figueirense - Gondomar 0:4 (0:2, 0:2)
16:00GD Braganca - Berco 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Leiria - Anadia 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Lusitano FCV - Amarante 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Lusitano GC - Pinhalnovense 2:3 (1:2, 1:1)
16:00Merelinense - Vitoria Guimaraes B 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Montijo - Sintrense 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sacavenense - Oriental 2:3 (0:1, 2:2)
16:00Sanjoanense - Arouca 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Santarem - Vitoria Sernache 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Sao Martinho - Pedras Salgadas 1:1 (0:0, 1:1)
16:00SB Castelo Branco - Marinhense 0:0 (0:0, 0:0)
16:00SC Espinho - Paredes 0:0 (0:0, 0:0)
16:00SC Mirandela - Maritimo B 1:1 (0:1, 1:0)
16:00SC Vila Real - Trofense 1:3 (1:0, 0:3)
16:00Sintra - Louletano 0:4 (0:2, 0:2)
16:00Valadares Gaia - Canelas 2010 1:2 (1:1, 0:1)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
16:00Braga W - A-dos-Francos W 9:0  
16:00CF Benfica W - Maritimo W 3:1  
16:00Estoril Praia W - Cadima W 3:0  
16:00Ouriense W - Ovarense W 2:0  
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Inter Club - Tongo FC Jambon 0:0 (0:0, 0:0)
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Rangers - Hearts 5:0 (2:0, 3:0)
SpainSpain: LaLiga    
16:00Espanyol - Osasuna 2:4 (1:0, 1:4)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00R. Oviedo - Rayo Vallecano 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
16:00Polvorin - Pontes 6:0 (2:0, 4:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:00Tuilla - Praviano 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
16:00Cordoba B - Pozoblanco 1:4 (0:1, 1:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:00Soller - Ibiza Islas Pitiusas 0:4 (0:2, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:00EDMF Churra - Real Murcia B 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:00Cirbonero - CD Baztan 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:00Calahorra B - CCD Alberite 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Calasancio - Berceo 1:1  
16:00Casalarreina - Villegas 6:1  
16:00Pradejon - Naxara 2:3 (1:1, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:00Barbastro - Valdefierro 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Villanueva CF - Calamocha 1:4 (0:0, 1:4)
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
16:00Basel - Young Boys 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Lugano - Servette 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Luzern - St. Gallen 1:4 (1:1, 0:3)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
16:00Vaduz - Chiasso 4:2 (4:0, 0:2)
TogoTogo: Championnat National    
16:00Gbohloe-Su - Gomido 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Kara - ASC Kara 1:0  
16:00Koroki Metete - Ifodje 0:3 AWA.  
16:00Maranatha - OTR 1:0  
16:00Sara Sport - Anges de Notse 0:1  
16:00Semassi - Dynamic Togolais 0:0 (0:0, 0:0)
QatarQatar: QSL Cup    
16:10Al-Sadd - Umm-Salal 2:2 (0:0, 2:2)
16:10Al-Shahaniya - Al Ahli Doha 1:2 (0:0, 1:2)
GreeceGreece: Super League    
16:15Aris - Lamia 1:1 (1:1, 0:0)
16:15Xanthi FC - Atromitos 1:0 (0:0, 1:0)
MaltaMalta: FA Trophy    
16:15Floriana - Melita FC 6:1 (4:0, 2:1)
16:15Rabat Ajax - Mosta 0:7 (0:3, 0:4)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:15La Baneza - La Virgen 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:15Plus Ultra - CAP Ciudad de Murcia 3:1  
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
16:30AS Police - Etoile Filante 2:1  
16:30Kadiogo - ASEC Koudougou 0:0 (0:0, 0:0)
MaliMali: Premiere Division    
16:30Sonni - LC Bamako 1:1 (0:0, 1:1)
16:30Tombouctou - AS Police 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
16:30Marbella - Sevilla FC B 2:1 (2:0, 0:1)
16:30Sanluqueno - Algeciras 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
16:30Alondras - Pontellas 4:0 (2:0, 2:0)
16:30Arenteiro - CD Choco 0:1 (0:1, 0:0)
16:30UD Ourense - Estradense 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
16:30Peralada - Terrassa 1:2 (0:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:30Almazan - Becerril 1:1 (0:1, 1:0)
16:30Atl. Tordesillas - Real Avila 1:0 (1:0, 0:0)
16:30Bembibre - Zamora 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Burgos Promesas - Real Burgos CF 4:1 (2:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
16:30Sevilla FC C - Xerez D.F.C. 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30Muleno - UD Los Garres 1:2 (1:0, 0:2)
16:30UCAM Murcia B - Huercal-Overa 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
16:30Diocesano - Trujillo 1:1  
16:30Llerenense - Valdivia 2:1 (2:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:30Atletico Monzon - Borja 1:1 (1:1, 0:0)
16:30Binefar - Teruel 0:1  
16:30Fraga - Almudevar 1:2 (0:0, 1:2)
16:30Utebo FC - CF Illueca 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
16:30La Solana - Tarancon 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Quintanar - Almagro 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
16:30Madrid C. W - Levante W 0:4 (0:2, 0:2)
MaliMali: Premiere Division    
16:45Bakaridjan - AS Nianan 0:0 (0:0, 0:0)
16:45US Bougouni - USFAS Bamako 0:3 (0:0, 0:3)
16:45USC Kita - Yeelen 2:1 (0:1, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
16:45AZ Alkmaar - Venlo 1:0 (1:0, 0:0)
16:45Feyenoord - Zwolle 1:0 (1:0, 0:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
17:00Berkane - FC Esae 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Bidvest Wits - Horoya 0:0 (0:0, 0:0)
17:00San Pedro - Paradou 0:0 (0:0, 0:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00LASK - Rapid Vienna 0:4 (0:1, 0:3)
BulgariaBulgaria: Parva liga    
17:00CSKA Sofia - Ludogorets 0:0 (0:0, 0:0)
CyprusCyprus: First Division    
17:00Apollon - Nea Salamis 4:1 (3:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:00Slavia Prague - Karvina 2:0 (0:0, 2:0)
FranceFrance: Ligue 1    
17:00Rennes - St Etienne 2:1 (1:1, 1:0)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00Ajka - Bekescsaba 1912 1:4 (1:2, 0:2)
17:00Vasas - Budaorsi SC 3:0 (0:0, 3:0)
MaliMali: Premiere Division    
17:00CSK - ASOM 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Stade Malien - Black Stars 4:0 (1:0, 3:0)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
17:00Sahel - Police 0:1 (0:0, 0:1)
NigeriaNigeria: NNL    
17:00Bayelsa - Bendel 1:0  
17:00Ekiti United - Giant Brillars 1:0  
17:00Go-Round - Dynamite Force 1:0  
17:00Kebbi - Oyah Sports 3:1  
17:00Osun - Nilayo 3:1  
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:00U. Madeira - Vizela 0:2 (0:1, 0:1)
RussiaRussia: Premier League    
17:00Zenit - Spartak Moscow 1:0 (1:0, 0:0)
RwandaRwanda: National Football league    
17:00Kiyovu - Rayon Sport 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
17:00Ferrol - Marino de Luanco 1:2 (1:0, 0:2)
17:00Pontevedra - Langreo 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Burgos CF - Unionistas 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Logrones - Guijuelo 2:0 (0:0, 2:0)
17:00R. Union - Leioa 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Salamanca - Calahorra 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
17:00Villarreal B - Badalona 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17:00Merida AD - San Fernando 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Barco - Paiosaco 3:2  
17:00Bergantinos - Arzua 1:2 (0:2, 1:0)
17:00Compostela - Arosa SC 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Rapido de Bouzas - Silva SD 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:00Gijon Industrial - Club Siero 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00CD Barquereno - Siete Villas 4:1  
17:00Tropezon - Torina 3:0 (0:0, 3:0)
17:00Vimenor - Selaya 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
17:00Reus Deportiu - UE Figueres 0:3 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Novelda CF - Acero 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Saguntino - Jove 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
17:00Flat Earth - Trival Valderas 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Arandina - Numancia B 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Cristo Atletico - Mirandes B 2:1 (1:0, 1:1)
17:00G. Segoviana - Leonesa B 6:0 (2:0, 4:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Antequera - Jaen 0:2 (0:1, 0:1)
17:00El Ejido - Motril 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Ciudad de Lucena - Coria C.F. 4:1 (4:0, 0:1)
17:00Lebrijana - CD Gerena 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Xerez CD - Puente Genil 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00Aguilas FC - Olimpico de Totana 5:0 (1:0, 4:0)
17:00Lorca Deportiva - Lorca FC 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:00CD Coria - CD Calamonte 3:1  
17:00Villanovense - Arroyo 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00CDFC Calzada - Arnedo 2:2  
17:00Vianes - SD Logrones 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Albacete B - Madridejos 1:1  
17:00Almansa - Pedroneras 1:1  
17:00Ciudad Real - Illescas 1:1  
17:00Puertollano C.F. - Conquense 4:0  
17:00Toledo - Atl. Ibanes 3:1 (0:0, 3:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
17:00Trabzonspor - Galatasaray 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Altay - Eskisehirspor 1:1 (1:1, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
17:30Hajduk Split - Rijeka 0:4 (0:1, 0:3)
EnglandEngland: Premier League    
17:30Leicester - Everton 2:1 (0:1, 2:0)
17:30Manchester Utd - Aston Villa 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30Carrarese - Pro Vercelli 3:2 (2:1, 1:1)
17:30Giana Erminio - AlbinoLeffe 1:2 (1:1, 0:1)
17:30Gozzano - Lecco 0:2 (0:1, 0:1)
17:30Pistoiese - Arezzo 1:1 (1:1, 0:0)
17:30Renate - Pro Patria 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30Fano - Fermana 0:1 (0:0, 0:1)
17:30FeralpiSalo - Cesena 2:2 (0:1, 2:1)
17:30Imolese - Sambenedettese 1:1 (0:0, 1:1)
17:30Reggiana - Piacenza 2:2 (2:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
17:30Casertana - Paganese 1:3 (1:2, 0:1)
17:30Sicula Leonzio - Vibonese 2:7 (0:4, 2:3)
17:30Viterbese - Avellino 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
17:30Wisla - Lechia Gdansk 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:30Caudal Deportivo - Basico Urraca 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:30Sestao - Santurtzi 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:30Atletico de Porcuna - Huetor Vega 1:1 (0:1, 1:0)
17:30Huetor Tajar - Linares 2:2  
17:30Mancha - CD Torreperogil 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:30Los Barrios - Arcos CF 0:1 (0:1, 0:0)
SudanSudan: Premier League    
17:30Hay al-Arab - Alamal Atbara 2:1  
AndorraAndorra: Primera Divisió    
18:00UE Santa Coloma - UE Engordany 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00St. Liege - Cercle Brugge KSV 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Brasileiro U20    
18:00Flamengo RJ U20 - Palmeiras U20 3:0 (1:0, 2:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
18:00Aalborg - Hobro 1:1 (1:1, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:00Wolfsburg - Werder Bremen 2:3 (1:2, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
18:00Comunicaciones - Antigua 1:1 (0:1, 1:0)
18:00Sanarate - Deportivo Mixco 2:0 (1:0, 1:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
18:00Kaposvar - Ferencvaros 2:3 (1:2, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Napoli - Bologna 1:2 (1:0, 0:2)
NorwayNorway: Eliteserien    
18:00Brann - Viking 1:5 (1:2, 0:3)
18:00Haugesund - Odd 4:1 (1:1, 3:0)
18:00Kristiansund - Stromsgodset 1:2 (1:1, 0:1)
18:00Lillestrom - Sarpsborg 08 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Mjondalen - Valerenga 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Molde - Bodo/Glimt 4:2 (2:0, 2:2)
18:00Rosenborg - Ranheim 3:2 (0:1, 3:1)
18:00Tromso - Stabaek 1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
18:00Alverca - Olhanense 0:2 (0:0, 0:2)
18:00Fatima - Torreense 3:2 (1:2, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
18:00FC Hermannstadt - CFR Cluj 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: LaLiga2    
18:00Elche - Racing Santander 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Lugo - Dep. La Coruna 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:00Barcelona B - Castellon 2:1 (0:0, 2:1)
18:00Hercules - Olot 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
18:00Cartagena - Villarrobledo 2:1 (2:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
18:00Alhaurin - El Palo 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00Betis B - Ecija 3:0 AWA.  
SudanSudan: Premier League    
18:00Al-Merreikh - Alfalah Atbra 2:0  
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
18:10Puerto Golfito FC - Escazucena 1:1  
PeruPeru: Liga 2    
18:15Alianza Atl. - Deportivo Coopsol 1:1 (0:1, 1:0)
GreeceGreece: Super League    
18:30Olympiacos Piraeus - PAOK 1:1 (0:1, 1:0)
GreeceGreece: Super League 2    
18:30Giannina - Platanias FC 2:0 (0:0, 2:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
18:30Vitoria Setubal - Vitoria Guimaraes 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Getafe - Levante 4:0 (0:0, 4:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:30Ath Bilbao B - Izarra 3:3 (1:0, 2:3)
SpainSpain: Primera Division Women    
18:30Real Sociedad W - Rayo Vallecano W 1:1 (0:1, 1:0)
UkraineUkraine: Premier League    
18:30Olimpik Donetsk - Dyn. Kyiv 1:3 (1:1, 0:2)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:45ASFA Yennega - Kozaf 0:1  
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:00Santa Lucia - Malacateco 1:0 (1:0, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:00Hapoel Hadera - Maccabi Haifa 0:3 (0:2, 0:1)
MaliMali: Premiere Division    
19:00AS Bamako - AS Performance 2:1 (1:0, 1:1)
19:00Onze Createurs - Sabana de Mopti 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
19:00San Fernando - Navalcarnero 0:2  
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem 0:1 (0:1, 0:0)
PeruPeru: Copa Peru    
19:30Chavelines - Sport Estrella 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: Division 1    
19:30Chrobry Glogow - Legnica 0:2 (0:1, 0:1)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
20:00Hassania Agadir - Enyimba 2:0 (2:0, 0:0)
20:00Nouadhibou - El Masry 2:3 (0:1, 2:2)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Kortrijk - Gent 0:2 (0:1, 0:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
20:00Nacional Potosi - The Strongest 0:4 (0:1, 0:3)
20:00Sport Boys - Aurora 4:0 (2:0, 2:0)
BoliviaBolivia: Nacional B    
20:00Tomayapo - Stormers 3:3  
20:00Vaca Diez - Fatic 1:1  
20:00Vinto - Santa Cruz 3:2 PEN.  
BrazilBrazil: Serie A    
20:00Avai - Fluminense 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Goias - Fortaleza 1:2 (1:2, 0:0)
20:00Palmeiras - Flamengo RJ 1:3 (0:2, 1:1)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
20:00Municipal Garabito - Sporting San Jose 0:1  
ItalyItaly: Serie C - Group C    
20:00Potenza - Picerno 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:00FC Emmen - PSV 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
20:00Extremadura UD - Las Palmas 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
20:30Brazil U20 - Peru U20 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
20:45Verona - AS Roma 1:3 (1:2, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
21:00Barracas Central - Nueva Chicago 2:1 (0:1, 2:0)
21:00Deportivo Moron - Estudiantes Rio Cuarto 1:3 (0:0, 1:3)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:00Club Sportivo Penarol - Camioneros Buenos Aires 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Deportivo Madryn - Juventud Unida Universitario 4:1 (2:0, 2:1)
21:00Huracan Las Heras - Sol de Mayo 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Olimpo Bahia Blanca - Desamparados 2:0 (0:0, 2:0)
21:00San Martin Formosa - Union Sunchales 3:0 (0:0, 3:0)
ArgentinaArgentina: Primera B    
21:00Almirante Brown - Talleres (R.E) 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Deportivo Armenio - Acassuso 0:3 (0:1, 0:2)
21:00Fenix - UAI Urquiza 1:0 (0:0, 1:0)
21:00Flandria - Comunicaciones 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Justo Jose de Urquiza - Colegiales 3:1 (0:1, 3:0)
21:00Los Andes - San Miguel 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera D    
21:00Claypole - Liniers 1:0 (1:0, 0:0)
21:00Def. de Cambaceres - Central Ballester 2:1 (1:0, 1:1)
21:00Juventud Unida S. M. - Argentino de Rosario 3:0 (2:0, 1:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
21:00Bolivar - Always Ready 3:0 (3:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Perugia - Pescara 3:1 (2:1, 1:0)
JamaicaJamaica: Premier League    
21:00Humble Lions - Molynes 1:0 (1:0, 0:0)
21:00Portmore - Dunbeholden 1:2 (0:2, 1:0)
21:00Vere United - UWI 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:00Gil Vicente - Sporting 3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: LaLiga    
21:00Atl. Madrid - Barcelona 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
21:10San Lorenzo - Patronato 2:0 (2:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:15CDJU Gualeguaychu - Gimnasia E.R. 2:0 (1:0, 1:0)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
21:15Cortulua - Chico 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
21:30Def. Pronunciamiento - Boca Unidos 2:1 (1:0, 1:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
21:30Delfin - Macara 2:1 (1:0, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
21:30Guastatoya - Xelaju 2:0 (1:0, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
21:30Alianza Lima - Sporting Cristal 1:0 (0:0, 1:0)
PeruPeru: Copa Peru    
21:30Llacuabamba - Carlos Stein 0:3 AWA.  
WorldWorld: Friendly International    
21:30Venezuela U20 - Cuba U20 3:0 (0:0, 3:0)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
22:00Instituto - Almagro 2:1 (2:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
22:00Ferro Gen. Pico - Villa Mitre 1:3 (1:3, 0:0)
BrazilBrazil: Serie A    
22:00Atletico-MG - Corinthians 2:1 (1:1, 1:0)
22:00CSA - Bahia 1:2 (0:1, 1:1)
ChileChile: Primera Division    
22:00A. Italiano - U. De Concepcion CAN.  
22:00Colo Colo - Union La Calera CAN.  
22:00Coquimbo - Cobresal CAN.  
22:00Curico Unido - U. De Chile CAN.  
22:00Everton - O'Higgins CAN.  
22:00Palestino - Deportes Iquique CAN.  
22:00U. Catolica - Huachipato CAN.  
22:00U. Espanola - Antofagasta CAN.  
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:00Aguila - Metapan 1:2 (0:1, 1:1)
22:00Alianza FC - El Vencedor 4:3 (2:1, 2:2)
22:00Jocoro - Chalatenango 4:1 (1:0, 3:1)
22:00Municipal Limeno - FAS 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Santa Tecla - 11 Deportivo 2:1 (1:1, 1:0)
22:00Sonsonate - Independiente F.C. 1:1 (1:0, 0:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
22:00Guarani - Sol de America 0:1 (0:0, 0:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
22:15Wilstermann - Destroyers 7:1 (1:1, 6:0)
CuraçaoCuraçao: Promé Divishon    
22:30Centro Dominguito - Willemstad 1:2  
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
23:00Agropecuario - Guillermo Brown 3:0 (2:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie A    
23:00Gremio - Sao Paulo 3:0 (0:0, 3:0)
23:00Santos - Chapecoense-SC 2:0 (1:0, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00Saprissa - Herediano 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 0:0, 4:5)
PanamaPanama: LPF    
23:00Independiente - Tauro 0:3 (0:3, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
23:10Def. de Belgrano - Tigre 2:1 (1:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
23:30Sarmiento Resistencia - Sportivo Belgrano 1:1 (1:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
23:40Godoy Cruz - Talleres Cordoba 0:5 (0:2, 0:3)
23:40Velez Sarsfield - Colon Santa FE 3:1 (2:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
02.12.2019
00:00Cipolletti - Deportivo Maipu 1:2 (0:1, 1:1)
00:00Sportivo Estudiantes - Circulo Deportivo 0:2 (0:1, 0:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
02.12.2019
00:00Cerro Porteno - Libertad Asuncion 1:3 (0:0, 1:3)
00:00San Lorenzo - Olimpia Asuncion 1:4 (1:2, 0:2)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
02.12.2019
00:00Caracas - Dep. Tachira 1:1 (1:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal    
02.12.2019
00:30Sportivo Las Parejas - Crucero del Norte 0:0 (0:0, 0:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
02.12.2019
00:30Oriente Petrolero - Blooming 2:1 (1:0, 1:1)
CuraçaoCuraçao: Promé Divishon    
02.12.2019
00:30SUBT - Jong Holland 0:1  
ColombiaColombia: Liga Aguila    
02.12.2019
01:00Junior - America De Cali 0:0 (0:0, 0:0)
JamaicaJamaica: Premier League    
02.12.2019
01:00Harbour View - Cavalier 1:2 (1:1, 0:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
02.12.2019
01:45Aldosivi - Independiente 0:0 (0:0, 0:0)
01:45Central Cordoba - Rosario Central 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX    
02.12.2019
02:00Santos Laguna - Monterrey 1:1 (1:0, 0:1)
04:00U.A.N.L.- Tigres - Club America 2:4 (0:3, 2:1)