Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
15:00Rajhradice - Hroznova Lhota 6:4  
BrazilBrazil: Serie A    
00:00Bahia - Internacional 2:3 (0:0, 2:3)
MexicoMexico: Liga MX    
00:00Queretaro - U.N.A.M.- Pumas 3:0 (2:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Canoneros Marina 3:0  
00:00Gavilanes de Matamoros - Tepatitlan de Morelos 1:2  
00:00UA Chihuahua - Correcaminos 2 3:1  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
00:00Tlayacapan - Uruapan 1:0  
BrazilBrazil: Serie A    
00:30Fluminense - Chapecoense-SC 1:1 (0:1, 1:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
01:00Dep. Cuenca - LDU Quito 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
01:00Loros - Dorados de Sinaloa 1:1 (1:0, 0:1)
USAUSA: USL Championship    
01:00Louisville City - Tampa Bay 2:1 (2:0, 0:1)
01:00Pittsburgh - Birmingham 7:0 (5:0, 2:0)
USAUSA: NISA    
01:00LA Force - California Utd. 2:2  
01:00Miami FC - Oakland Roots 3:2  
WorldWorld: World Cup U17    
01:00Ecuador U17 - Australia U17 2:1 (2:0, 0:1)
01:00New Zealand U17 - Angola U17 1:2 (0:1, 1:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
01:15Guarani - Cerro Porteno 1:2 (1:0, 0:2)
USAUSA: USL Championship    
01:30Indy Eleven - New York Red Bulls 2 1:0 (1:0, 0:0)
BermudaBermuda: Premier League    
02:00Robin Hood - Boulevard Blazers 2:0  
BrazilBrazil: Serie A    
02:00Cruzeiro - Fortaleza 1:1 (0:0, 1:1)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
02:00UPNFM - Platense 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Club America - Puebla 2:0 (0:0, 2:0)
02:00Club Leon - Atl. San Luis 3:2 (1:2, 2:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Cafetaleros - Venados 4:1 (1:0, 3:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
02:00Cafessa - Reboceros de La Piedad 3:2 PEN.  
02:00Irapuato - Canamy 1:0  
02:00Mineros de Fresnillo - Murcielagos 0:2  
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
02:00Esteli - Ferretti 0:1 (0:1, 0:0)
02:00Managua FC - Real Madriz 5:0 (4:0, 1:0)
PanamaPanama: LPF    
02:00Independiente - Tauro 2:2 (1:2, 1:0)
02:00Plaza Amador - Deportivo Universitario 1:1 (0:0, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
02:00U. de Deportes - AD Cantolao 1:1 (1:1, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
02:00Nashville SC - Charleston 3:1 (2:1, 1:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
02:30Chalatenango - Independiente F.C. 3:1 (2:0, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
02:30Reno - Sacramento Republic 1:3 (1:1, 0:2)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
03:00Zeledon - San Carlos 3:0 (2:0, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
03:00Xelaju - Deportivo Mixco 3:0 (1:0, 2:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
03:00Cimarrones de Sonora - UAEM Potros 0:1 (0:1, 0:0)
03:00Tampico Madero - Zacatepec 1:1 (1:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
03:05U.A.N.L.- Tigres - Cruz Azul 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
03:30Fresno - El Paso 2:3 (0:1, 2:2)
03:30Phoenix Rising - Austin Bold 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 8:7)
JapanJapan: J Youth Cup    
04:30Sagan Tosu (Am) - Hiroshima (Am) 1:3 (0:1, 1:2)
04:30Urawa (Am) - Nagoya (Am) 2:4 (0:3, 2:1)
JapanJapan: J2 League    
05:00Montedio Yamagata - Ehime 3:0 (1:0, 2:0)
05:00Ryukyu - Omiya Ardija 2:3 (1:2, 1:1)
JapanJapan: J3 League    
05:00Blaublitz - Vanraure 0:1  
05:00FC Tokyo U23 - Fukushima Utd 2:1  
05:00Giravanz Kitakyushu - YSCC 3:1  
05:00G-Osaka U23 - C-Osaka U23 1:2  
05:00Grulla Morioka - Gainare Tottori 1:2  
05:00Kumamoto - Azul Claro Numazu 3:2  
05:00Kusatsu - Toyama 0:0  
05:00Nagano - Kamatamare 0:0  
05:00Sagamihara - Fujieda MYFC 1:1  
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
05:00Inac Kobe Leonesa W - JEF United W 1:0 (1:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
05:00Suwon City - Gwangju FC 0:3 (0:1, 0:2)
AustraliaAustralia: A-League    
06:00Wellington Phoenix - Perth Glory 1:2 (0:2, 1:0)
JapanJapan: J2 League    
06:00Albirex Niigata - Kyoto 3:1 (1:0, 2:1)
06:00Kofu - Kagoshima Utd 1:1 (1:1, 0:0)
06:00Tokushima - Mito 2:1 (0:1, 2:0)
06:00V-Varen Nagasaki - Kanazawa 2:4 (1:2, 1:2)
06:00Yokohama - Verdy 2:1 (1:0, 1:1)
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
06:00Urawa W - Kunoichi W 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: FNL    
06:00SKA Khabarovsk - Spartak Moscow 2 3:0 (1:0, 2:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
06:00Sangju Sangmu - Seongnam 0:1 (0:0, 0:1)
JapanJapan: J Youth Cup    
06:30Omiya Ardija (Am) - Kobe (Am) 4:3  
06:30Shimizu (Am) - Verdy (Am) 4:0  
JapanJapan: J2 League    
07:00Kashiwa - Avispa Fukuoka 4:0 (2:0, 2:0)
07:00Machida - Gifu 0:0 (0:0, 0:0)
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
07:00Beleza W - Parceiro Nagano W 4:1 (2:0, 2:1)
RussiaRussia: FNL    
07:00Luch - Krasnodar 2 1:1 (0:0, 1:1)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
07:00Gyeongnam - Jeju Utd 2:2 (1:1, 1:1)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
07:00Bucheon FC 1995 - Asan 3:0 (1:0, 2:0)
07:00Busan - Jeonnam 0:0 (0:0, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League    
08:00Western United - Melbourne City 1:2 (0:1, 1:1)
JapanJapan: J2 League    
08:00Renofa Yamaguchi - Chiba 3:2 (1:1, 2:1)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
08:00Incheon - Suwon Bluewings 1:1 (0:1, 1:0)
ChinaChina: Super League    
08:30Tianjin Tianhai - Beijing Renhe 2:2 (0:2, 2:0)
PhilippinesPhilippines: Copa Paulino Alcantara    
09:00Green Archers - Philippines U22 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: FNL    
09:00Yenisey - Chertanovo M. 0:2 (0:2, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
09:00Bidvest Wits U21 - Mamelodi Sundowns U21 1:2 (0:2, 1:0)
CambodiaCambodia: C-League    
09:30Boeung Ket - Soltilo Angkor 3:1 (2:0, 1:1)
09:30Kompong Cham - Kirivong Sok Sen Chey 0:5 (0:3, 0:2)
09:30Sports Academy - Police Commissary 4:4  
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
09:30Kalteng Putra - Persela Lamongan 2:0 (2:0, 0:0)
AsiaAsia: AFC Championship Women U19    
10:00North Korea U19 W - Australia U19 W 5:1 (2:1, 3:0)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
10:00Vorderland W - Sudburgenland W 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
10:00Mokre Lazce - Darkovicky 4:3  
EuropeEurope: Euro U17    
10:00Hungary U17 - Latvia U17 3:0 (0:0, 3:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
10:00Thyella Kamari - Keratsini 1:1  
ItalyItaly: Primavera 1    
10:00Chievo U19 - Napoli U19 1:1 (0:0, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
10:00Zhetysu Taldykorgan - Taraz 0:0 (0:0, 0:0)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
10:00Akademiya Ontustik - Kyzylzhar 0:3 (0:1, 0:2)
10:00Altai Semey - FK Kyran 3:0 AWA.  
10:00Baykonur Kyzylorda - Aktobe Zhas 4:0 (1:0, 3:0)
10:00Kairat Academy - FK Akzhayik 1:3 (0:1, 1:2)
10:00Kaspij Aktau - Ekibastuz 3:1 (1:0, 2:1)
10:00Maqtaaral - Shakhtar Bulat 4:1 (2:0, 2:1)
RomaniaRomania: Superliga Women    
10:00Baia Mare W - Universitatea Alexandria W 0:2 (0:1, 0:1)
10:00Fortuna Becicherecu Mic W - Piros Security W 2:0 (2:0, 0:0)
10:00Heniu Prundu Bargaului W - Universitatea Galati W 2:2 (1:0, 1:2)
10:00Ol. Cluj W - CSS Targoviste W 4:0 (1:0, 3:0)
RussiaRussia: Youth League    
10:00Krasnodar U19 - FK Orenburg U19 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
10:00Torpedo Izhevsk W - Zvezda 2005 W 0:5 (0:2, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10:15Slavia Prague B - Sparta Prague B 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10:15Chlumec nad Cidlinou - Usti nad Orlici 3:0 (0:0, 3:0)
10:15Dukla Prague B - Bohemians 1905 B 0:5 (0:3, 0:2)
10:15Hradec Kralove B - Velvary 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Blansko - Znojmo 2:0 (0:0, 2:0)
10:15Ostrava B - Frydek-Mistek 0:4 (0:1, 0:3)
10:15Unicov - Otrokovice 3:1 (1:0, 2:1)
10:15Velke Mezirici - Rosice 2:2 (1:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
10:15Zbrojovka Brno B - Zdar na Sazavou 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
10:15Brumov - Vsechovice 1:1 (0:1, 1:0)
10:15Slavicin - Skastice 2:1 (1:0, 1:1)
10:15Sumperk - FK Kozlovice 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
10:15Havirov - Opava B 3:1 (3:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
10:15Olympie Brezova B - Ostrov B 3:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
10:15Kunovice - Sumice 1:2  
10:15Otrokovice B - Zlechov 2:3  
AustriaAustria: 2. Liga    
10:30Floridsdorfer AC - A. Klagenfurt 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10:30Plzen B - Pisek 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:30Zlin B - Odra Petrkovice 0:3 (0:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
10:30Skalice u C.Lipy - Sedmihorky 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group A    
10:30Zelesice - SC Slatina 4:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
10:30Velke Pavlovice - Rakvice 0:3  
10:30Vyskov B - Velka nad Velickou 7:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
10:30SK Kostelec - Humpolec B 1:2  
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
10:30Avarta - Skovshoved 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
10:30Cagliari U19 - Lazio U19 3:1 (1:1, 2:0)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
10:30Petrzalka - FC Kosice 1:2 (0:1, 1:1)
10:30Ruzomberok B - Skalica 0:3 (0:1, 0:2)
10:30Samorin - L. Mikulas 3:0 (1:0, 2:0)
10:30Zilina B - Komarno 1:1 (0:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
10:30Trnava B - Nitra B 0:3 (0:0, 0:3)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
10:30Poprad B - Mladost Kalsa 2:2 (1:2, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
10:45Paloma - Dassendorf 2:2 (0:0, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
11:00Lisen W - Caslav W 1:4 (1:1, 0:3)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
11:00Rustavi - Torpedo Kutaisi 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
11:00Grossbardorf - Sand 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Augsburg U19 - Kaiserslautern U19 2:0 (1:0, 1:0)
11:00Offenbach U19 - Heidenheim U19 0:3 (0:2, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00Duisburg U19 - B. Monchengladbach U19 1:2 (1:1, 0:1)
11:00Leverkusen U19 - Bochum U19 3:1 (2:1, 1:0)
11:00Preussen Munster U19 - Dortmund U19 2:4 (2:1, 0:3)
11:00Schalke U19 - Dusseldorf U19 1:1 (1:0, 0:1)
11:00Viktoria Koln U19 - Wuppertaler U19 4:0 (0:0, 4:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
11:00Bayern Munich 2 W - Saarbrucken W 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Frankfurt 2 W - Wolfsburg 2 W 0:0 (0:0, 0:0)
11:00Ingolstadt W - Gutersloh W 2:1 (2:1, 0:0)
11:00Meppen W - Hoffenheim 2 W 2:0 (1:0, 1:0)
HungaryHungary: NB III - West    
11:00Puskas Academy II - Menfocsanak 2:3 (1:1, 1:2)
JapanJapan: J2 League    
11:00Okayama - Tochigi 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
11:00T. Mazowiecki - W. Mazowieckie 2:2 (1:2, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
11:00Pogon Szczecin II - Kotwica Kolobrzeg 0:1 (0:0, 0:1)
RomaniaRomania: Superliga Women    
11:00SN Constanta W - Fairplay Bucuresti W 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: FNL    
11:00Tekstilshtik - R. Volgograd 0:1 (0:1, 0:0)
SloveniaSlovenia: 1. SZNL Women    
11:00Cerklje W - Pomurje W 1:11 (1:5, 0:6)
11:00Koper W - Olimpija W 0:4 (0:3, 0:1)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
11:00Bloem Celtic U21 - Supersport Utd U21 2:0 (0:0, 2:0)
11:00Cape Town City U21 - Highlands U21 2:1 (2:1, 0:0)
11:00Golden Arrows U21 - Orlando Pirates U21 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
11:00Sevilla FC B - UCAM Murcia 3:0 (2:0, 1:0)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
11:00Istaravshan - Panjsher 3:0  
11:00Istiqlol Dushanbe - Khujand 2:1  
11:00Khatlon - CSKA Pomir Dushanbe 1:2  
11:00Kuktosh - Regar-TadAZ 0:0 (0:0, 0:0)
VietnamVietnam: Vietnamese Cup    
11:00Binh Duong - BHTS Quang Nam 1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
11:15Santurtzi - Real Sociedad C 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:15Trival Valderas - Santa Ana 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Central Youth League    
11:30Gwarek Zabrze U18 - Pogon Szczecin U18 1:3 (1:1, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 2    
11:30CSM Resita - UTA Arad 2:3 (0:2, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
11:30Getafe B - Coruxo FC 2:0 (2:0, 0:0)
11:30Melilla - San Sebastian Reyes 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
11:30AD Torrejon - Union Adarve 0:2 (0:1, 0:1)
11:30Alcorcon B - CD Mostoles 1:0 (1:0, 0:0)
11:30El Alamo - Pozuelo de Alarcon 1:2 (0:1, 1:1)
11:30San Fernando - Moratalaz 0:0 (0:0, 0:0)
11:30Villaverde San Andres - Carabanchel 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
11:30Portmany - Santa Catalina Atletico 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
11:30Extremadura UD B - CD Coria 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
11:30San Juan Zaragoza - Valdefierro 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
11:30Illescas - Quintanar 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
11:45Siete Villas - Laredo 3:1 (2:1, 1:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
12:00Carroi - Atletic Escaldes 0:0 (0:0, 0:0)
CambodiaCambodia: C-League    
12:00Svay Rieng - Asia Euro United 6:1 (3:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group A    
12:00FK Zbraslav - Novosedly 2:2  
DenmarkDenmark: Superliga    
12:00Hobro - Silkeborg 1:1 (1:1, 0:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00Tallinna Kalev U21 - Parnu JK Vaprus 2:3 (0:1, 2:2)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
12:00Young Buffaloes - Mbabane Swallows 3:1 (0:0, 3:1)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
12:00Saburtalo Tbilisi - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0, 0:0)
KenyaKenya: Premier League    
12:00Posta Rangers - Wazito 0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
12:00BFA Vilnius - FC Pakruojis 9:0 (4:0, 5:0)
12:00Dainava Alytus - Banga 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Dziugas Telsiai - Zalgiris 2 1:2 (1:0, 0:2)
12:00Hegelmann Litauen - FK Minija 2:0 (2:0, 0:0)
12:00Kupiskis - Stumbras 2 CAN.  
12:00Nevezis Kedainiai - Jonava 3:2 (1:1, 2:1)
12:00Riteriai 2 - Atmosfera 1:2 (1:1, 0:1)
12:00Vilniaus Vytis - Siauliai FA 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
12:00Bron Radom - Ostroda 2:3 (0:2, 2:1)
12:00Legia II - Swit 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Hutnik Krakow U18 - Gornik Z. U18 2:3 (1:1, 1:2)
12:00Wisla U18 - Escola Warszawa U18 1:2 (1:0, 0:2)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
12:00Mitech Zywiec W - UKS SMS Lodz W 1:4 (0:2, 1:2)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
12:00Santarem - SC Praiense 1:4 (1:2, 0:2)
RussiaRussia: Premier League    
12:00FK Krylya Sovetov Samara - Zenit 0:2 (0:1, 0:1)
RussiaRussia: PFL - South    
12:00Biolog - Chernomorets Novorossijsk 2:1 (0:1, 2:0)
12:00Dynamo Stavropol - FK Anzi Makhackala 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Inter Cherkessk - FK Makhachkala 3:1 (1:0, 2:1)
12:00Spartak Vladikavkaz - Mashuk 2:2 (1:0, 1:2)
RussiaRussia: PFL - Center    
12:00Kaluga - FK Strogino Moscow 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Ryazan - Khimki 2 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
12:00Celta Vigo - Real Sociedad 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: LaLiga2    
12:00Girona - Alcorcon 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Baleares - DUX Internacional de Madrid 4:1 (1:1, 3:0)
12:00Las Rozas - Rayo Majadahonda 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Marino de Luanco - Las Palmas B 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Pena Deportiva - Langreo 3:1 (0:1, 3:0)
12:00R. Oviedo B - Ibiza 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
12:00Alaves B - Haro Deportivo 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Unionistas - Arenas Club 1:2 (1:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
12:00Ebro - Orihuela 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Espanyol B - Badalona 1:2 (0:0, 1:2)
12:00Reus Deportiu - Llagostera CAN.  
12:00Valencia B - Prat 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:00EI San Martin - Caudal Deportivo 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Lealtad - Llanera 4:0 (1:0, 3:0)
12:00Praviano - Gijon Industrial 0:2 (0:2, 0:0)
12:00Union Club Ceares - Llanes 1:4 (1:4, 0:0)
12:00Vallobin - L'Entregu 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
12:00Ariznabarra - SD Deusto 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
12:00Banyoles - Reus Deportiu 3:0 AWA.  
12:00CE Europa - Castelldefels 5:2 (2:0, 3:2)
12:00CE Manresa - Peralada 1:1 (0:0, 1:1)
12:00L Hospitalet - Igualada 3:4 (0:3, 3:1)
12:00San Cristobal CP - Vilafranca 2:3 (0:0, 2:3)
12:00Sant Andreu - Pobla Mafumet 0:3 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
12:00Paterna - Roda 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
12:00Atletico Pinto - Parla 4:1 (0:1, 4:0)
12:00Rayo Vallecano B - Alcobendas 2:1 (2:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
12:00Leonesa B - Bembibre 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
12:00Alhaurin - Loja 1:2 (1:2, 0:0)
12:00CP Almeria - Antequera 2:2 (1:1, 1:1)
12:00Malaga B - Melilla CD 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Mancha - Jaen 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Velez - Almeria B 2:3 (0:1, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:00Ceuta - Conil 3:1 (2:1, 1:0)
12:00Cordoba B - Ciudad de Lucena 1:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:00EG El Palmar CF - Plus Ultra 4:0  
12:00Real Murcia B - Muleno 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
12:00Azuaga - Moralo 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Miajadas - Cacereno 0:2 (0:0, 0:2)
12:00Olivenza - CD Calamonte 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Trujillo - Fuente de Cantos 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:00Varea - Casalarreina 4:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
12:00Azuqueca - Villacanas 2:3 (2:1, 0:2)
12:00Conquense - Ciudad Real 3:1 (0:0, 3:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
12:00Dep. La Coruna W - Real Madrid W 3:1 (3:0, 0:1)
12:00Levante W - Sevilla FC W 3:2 (3:0, 0:2)
TurkeyTurkey: Super Lig    
12:00Yeni Malatyaspor - Kayserispor 4:0 (1:0, 3:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
12:00Erzurum BB - Hatayspor 3:1 (2:0, 1:1)
UkraineUkraine: Druha Liga    
12:00Ch. Odessa 2 - Alliance 1:5 (0:1, 1:4)
12:00Kryvbas 2020 - Nova Kakhovka 1:0 (1:0, 0:0)
ZambiaZambia: Super League    
12:00Green Buffaloes FC - Nkwazi 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group B    
12:15Lucina - Banik Albrechtice 4:2  
LebanonLebanon: Premier League    
12:15Al Akhaa Al Ahli - Al Ghazieh CAN.  
12:15Shabab El Bourj SC - Al Sahel CAN.  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
12:15Heerenveen - Groningen 1:1 (1:0, 0:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:15Covilha - CD Cova da Piedade 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
12:15Silva SD - Alondras 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:15Cartagena B - Lorca Deportiva 3:1 (1:0, 2:1)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
12:30Fosa Juniors - Berkane 2:0 (1:0, 1:0)
BurundiBurundi: Primus League    
12:30Bumamuru - Vital'O 5:2  
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
12:30Bali United - Barito Putera 3:2 (2:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
12:30Bologna - Sampdoria 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Super Cup Women    
12:30Juventus W - Fiorentina W 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
12:30Wisla Plock - Jagiellonia 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:30SD Navarro CF - Covadonga 1:4 (1:3, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
12:30Lebrijana - Coria C.F. 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:30Formentera - Binissalem 4:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
12:30EDMF Churra - Pulpileno 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
12:30Logrones Promesas - Calasancio 5:0  
ChinaChina: Super League    
12:35Guangzhou Evergrande - Henan Jianye 2:2 (0:2, 2:0)
12:35Jiangsu Suning - Shandong Luneng 1:1 (0:0, 1:1)
12:35Shanghai SIPG - Dalian Pro 3:0 (2:0, 1:0)
PolandPoland: Division 1    
12:45Chrobry Glogow - Stal Mielec 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
12:45Lenense - Condal 0:1 (0:0, 0:1)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
13:00Cote d'Or - El Masry 0:4 (0:2, 0:2)
AlbaniaAlbania: Superliga    
13:00Bylis - Teuta 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Laci - Vllaznia 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Luftetari Gjirokastra - KF Tirana 0:3 (0:2, 0:1)
AlbaniaAlbania: First Division    
13:00Beselidhja Lezha - Shkumbini Peqin 2:0 (0:0, 2:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
13:00Ararat Yerevan - Pyunik Yerevan 4:2 (1:1, 3:1)
AsiaAsia: AFC Championship Women U19    
13:00Thailand U19 W - Vietnam U19 W 0:2 (0:0, 0:2)
CameroonCameroon: Elite One    
13:00Colombe Lobo - Tonnerre 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Feutcheu - Eding Sport 3:1 (1:0, 2:1)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
13:00Croatia Zmijavci - NK Dinamo Zagreb 2 1:0 (0:0, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
13:00Slagelse - BK Frem 2:3 (1:1, 1:2)
EnglandEngland: Championship    
13:00Swansea - Cardiff 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
13:00Aston Villa W - Durham W 1:1 (0:1, 1:0)
EuropeEurope: Euro U17    
13:00Serbia U17 - Belarus U17 2:1 (2:1, 0:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
13:00Chemnitzer - Kaiserslautern 3:1 (3:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
13:00Schwachhausen - SFL Bremerhaven 2:0 (2:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
13:00Lupo-Martini Wolfsburg - FT Braunschweig 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:00Hertha U19 - RB Leipzig U19 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
13:00Karlsruher U19 - Mainz U19 0:3 (0:1, 0:2)
GreeceGreece: Football League    
13:00O. Volos - O.F. Ierapetra 2:1 (1:1, 1:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
13:00Makedonikos Foufas - Lefkimmi 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
13:00Nafplio - Zakynthos 1:0  
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
13:00BFC Daugavpils - FK Liepaja 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Valmiera - Spartaks 3:0 (1:0, 2:0)
LatviaLatvia: 1. Liga    
13:00Grobina - Dinamo Riga 6:0 (3:0, 3:0)
13:00New Project - Rezekne 0:1 (0:0, 0:1)
13:00Super Nova - Alberts JDFS 0:3 (0:1, 0:2)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
13:00Sutjeska - Rudar 3:0 (2:0, 1:0)
NorwayNorway: Norway Cup Women    
13:00Arna-Bjornar W - Valerenga W 1:4 (1:1, 0:3)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
13:00Guairena FC - Sportivo Iteno 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
13:00Korona Kielce 2 - Orleta Radzyn 1:2 (1:0, 0:2)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
13:00GKS Katowice W - Medyk Konin W 3:2 (2:0, 1:2)
RussiaRussia: FNL    
13:00Kursk - Khimki 0:3 (0:1, 0:2)
13:00M. Saransk - Shinnik Yaroslavl 1:1 (1:1, 0:0)
13:00Nizhny Novgorod - Neftekhimik 0:1 (0:0, 0:1)
SerbiaSerbia: Super Liga    
13:00FK Indjija - Cukaricki 1:3 (0:0, 1:3)
SloveniaSlovenia: 1. SZNL Women    
13:00MB Tabor W - Radomlje W 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
13:00Polvorin - Dep. Fabril 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
13:00CD Utrera - Antoniano 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00Atl. Paso - Las Palmas C 2:2  
13:00La Cuadra - SD Tenisca 1:3  
13:00San Fernando - CD Buzanada 5:0  
13:00Tacoronte - Lanzarote 3:0  
13:00Vera - Gran Tarajal 1:1  
13:00Villa Santa Brigida - Santa Ursula 1:1  
SpainSpain: Primera Division Women    
13:00EDF Logrono W - Huelva W 3:0 (2:0, 1:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
13:00Asarum W - Lidkopings FK W 0:9 (0:4, 0:5)
13:00Borgeby W - IF Brommapojkarna W 2:3 (1:2, 1:1)
13:00Hammarby W - Uppsala W 1:3 (1:0, 0:3)
13:00Kalmar W - Umea W 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Kvarnsvedens W - AIK W 3:3 (2:1, 1:2)
13:00Mallbackens W - Assi W 4:1 (3:0, 1:1)
13:00Moron W - Sundsvall W 5:0 (3:0, 2:0)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Lviv - Desna 1:4 (0:3, 1:1)
UkraineUkraine: Druha Liga    
13:00Real Pharma - Nikopol 0:2 (0:1, 0:1)
13:00VPK-Agro - Krystal 2:0 (1:0, 1:0)
VietnamVietnam: Vietnamese Cup    
13:00Hanoi FC - Ho Chi Minh 3:0 (1:0, 2:0)
PolandPoland: Division 2    
13:05Elblag - S. Rzeszow 1:0 (1:0, 0:0)
ScotlandScotland: Premiership    
13:15Aberdeen - Celtic 0:4 (0:4, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
13:30GOSK Gabela - Bratstvo Gracanica 1:1 (0:1, 1:0)
13:30Hadzici - Banovici 2:1 (0:0, 2:1)
CyprusCyprus: Division 2    
13:30Sotiras - Ermis 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
13:30Everton W - Brighton W 2:0 (0:0, 2:0)
13:30Manchester Utd W - Reading W 2:0 (1:0, 1:0)
EuropeEurope: Euro U17 Women    
13:30Belgium U17 W - England U17 W 1:4 (0:2, 1:2)
13:30Croatia U17 W - Bosnia & Herzegovina U17 W 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Heidenheim - St. Pauli 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Nurnberg - Regensburg 1:1 (1:0, 0:1)
13:30VfL Osnabruck - Greuther Furth 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30BFC Dynamo - Meuselwitz 2:0 (1:0, 1:0)
13:30Chemie Leipzig - Auerbach 2:0 (1:0, 1:0)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
13:30Balmazujvaros Sport - MTK Budapest CAN.  
13:30Dorogi - Gyor 3:0 (1:0, 2:0)
13:30Soroksar - Budaorsi SC 0:3 (0:1, 0:2)
HungaryHungary: NB III - East    
13:30Balassagyarmat - ESMTK Budapest 2:3 (1:0, 1:3)
13:30Debreceni EAC - Fuzesgyarmati SK 3:0 (1:0, 2:0)
13:30Jaszberenyi - Hatvan 2:2 (1:2, 1:0)
13:30Ozdi - Gyongyosi 1:0 (1:0, 0:0)
13:30Putnok - Debrecen II 2:1 (1:0, 1:1)
13:30Senyo Carnifex - Eger SE 2:1 (0:1, 2:0)
13:30Tallya - DVTK II 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Tiszaujvaros - Cegledi 1:0 (0:0, 1:0)
HungaryHungary: NB III - Centre    
13:30Dabas-Gyon - Taksony 2:1 (0:0, 2:1)
13:30Dunaharaszti MTK - Ivancsa 1:1 (1:1, 0:0)
13:30Honved II - Kelen 1:1 (1:1, 0:0)
13:30Kecskemeti TE - Szentlorinc 0:4 (0:2, 0:2)
13:30Monori - Szekszardi 2:2 (2:0, 0:2)
13:30Pecsi MFC - FC Dabas 2:0 (1:0, 1:0)
13:30Rakosmenti KSK - Kozarmisleny SE 2:3 (0:0, 2:3)
13:30Szabadkikoto - Dunaujvaros PASE 3:4 (1:1, 2:3)
HungaryHungary: NB III - West    
13:30Balatonlelle - Heviz 0:3 (0:1, 0:2)
13:30Bicskei - MOL Fehervar II 0:0 (0:0, 0:0)
13:30BKV Elore - Veszprem 0:0 (0:0, 0:0)
13:30III. Keruleti TVE - Papai Perutz 4:1 (2:1, 2:0)
13:30Komaromi VSE - Lipot 1:2 (0:0, 1:2)
13:30Mosonmagyarovari TE - Erdi 1:3 (1:1, 0:2)
13:30Nagykanizsa - Sarvari 1:0 (1:0, 0:0)
HungaryHungary: NB I Women    
13:30Astra Hungary W - DVTK W 2:1 (1:1, 1:0)
13:30Ferencvaros W - MTK Hungaria W 3:1 (1:0, 2:1)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
13:30Maccabi Tamra - H. Asi Gilboa 1:2 (0:1, 1:1)
MalawiMalawi: Super League    
13:30Big Bullets - Ntopwa 2:1 (1:0, 1:1)
13:30Mlatho Mponela - Kamuzu Barracks 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Moyale Barracks - Silver 2:1  
MaltaMalta: FA Trophy    
13:30Kercem Ajax - Fgura 2:1  
MontenegroMontenegro: Druga Liga    
13:30Bokelj - Decic 3:1 (2:1, 1:0)
13:30Drezga - Mornar Bar 1:0 (1:0, 0:0)
13:30Ibar - Jedinstvo 2:0 (1:0, 1:0)
13:30Lovcen - Arsenal Tivat 0:3 (0:1, 0:2)
13:30Otrant - Jezero 1:2 (0:0, 1:2)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
13:30Borec - Akademija Pandev 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Makedonija GP - Shkendija 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Renova - Shkupi 2:2 (1:1, 1:1)
13:30Sileks - Struga Trim & Lum 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: PFL - South    
13:30Kuban - Krasnodar 3 1:0 (1:0, 0:0)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
13:30Bezanija - Trayal Krusevac CAN.  
13:30Borac 1926 - Sindjelic Beograd CAN.  
13:30Kabel Novi Sad - Backa 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:30Mensajero - Panaderia 0:5  
DenmarkDenmark: 1st Division    
13:45Roskilde - Naestved 4:0 (1:0, 3:0)
GreeceGreece: Super League 2    
13:45PAE Chania - Smyrnis 0:1 (0:0, 0:1)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
14:00Gor Mahia - Motema Pembe 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Green Eagles - Hassania Agadir 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Kampala City - Paradou 0:0 (0:0, 0:0)
14:00UD Songo - Bidvest Wits 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Young Africans - Pyramids 1:2 (0:1, 1:1)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
14:00Inter Escaldes - UE Santa Coloma 1:1 (0:1, 1:0)
BurundiBurundi: Primus League    
14:00Le Messager Ngozi - Bujumbura C. 0:0 (0:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
14:00Hajduk Split 2 - Sesvete 3:1 (0:1, 3:0)
14:00Rudes - Dragovoljac 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
14:00Koberice - Bridlicna 3:4 (1:1, 2:3)
14:00Krnov - Haj ve Slezsku 2:1 (1:1, 1:0)
14:00TJ Bystrice - Senov CAN.  
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
14:00Borsice - Slusovice 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Morkovice - Nedasov 4:2 (1:1, 3:1)
14:00Nevsova - Provodov 2:4 (1:1, 1:3)
14:00Stitna nad Vlari - Napajedla 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
14:00Velke Mezirici B - Pribyslav 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
14:00Hermanuv Mestec - Svitavy 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 3:4)
14:00Horni Redice - Policka 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Moravska Trebova - Chocen 2:1 (2:1, 0:0)
14:00Rohovladova Bela - SK Pardubicky 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
14:00Bolatice - Ludgerovice 5:2  
14:00Male Hostice - Sokol Slavkov 2:0  
14:00Stepankovice - Slovan Ostrava 6:3  
14:00Vresina - Kravare 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group B    
14:00Jistebnik - Petrvald na Morave 3:2  
14:00Libhost - Jablunkov 0:4  
14:00Smilovice - Sokol Dobra 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PAK)    
14:00Jiskra 2008 - Zamberk 1:2 PEN.  
14:00Prosec - Tunechody 4:1  
14:00Tatenice - Prelouc 2:1 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group A    
14:00Katerinice - Vidce 2:1  
14:00Valasska Polanka - Vlachovice 4:1  
14:00Valasske Klobouky - Hrachovec 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
14:00Bojkovice - Osvetimany 2:1  
14:00Dolni Nemci - Nivnice 2:1  
14:00Frystak - Korycany 1:4  
14:00Ujezdec-Tesov - Nedachlebice 3:4  
DenmarkDenmark: Superliga    
14:00Lyngby - Horsens 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Odense - Nordsjaelland 3:1 (2:0, 1:1)
DenmarkDenmark: 1st Division    
14:00Nykobing - Viborg 1:2 (0:2, 1:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
14:00Flora - Paide 1:0 (0:0, 1:0)
EuropeEurope: Euro U17    
14:00Switzerland U17 - San Marino U17 7:0 (2:0, 5:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Grossaspach - Braunschweig 1:3 (1:2, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00Hannoverscher SC - Holstein Kiel II 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Norderstedt - Drochtersen/Assel 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Oldenburg - Luneburger Hansa 3:2 (2:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00Hansa Rostock II - Staaken 7:0 (2:0, 5:0)
14:00Hertha Zehlendorf - Neustrelitz 4:1 (1:0, 3:1)
14:00Tasmania Berlin - Blau Weiss Berlin 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Eichede - Frisia Risum-Lindholm 7:1 (3:0, 4:1)
14:00Lubeck II - Eckernforder SV 2:1 (2:0, 0:1)
14:00Neumunster - Inter Turkspor Kiel 3:1 (1:1, 2:0)
14:00Oldenburger - SC Weiche-08 II 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Todesfelde - Eutin 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:00Rugenbergen - Curslack-Neuengamme 1:1 (1:0, 0:1)
14:00TSV Buchholz 08 - Hamburger SV III 1:2 (0:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
14:00Eintracht Celle - Spelle-Venhaus 1:4 (0:2, 1:2)
14:00Eintracht Northeim - Bersenbruck 3:1 (0:0, 3:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
14:00Regensburg II - Schwabmunchen 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
14:00Duisburg W - Frankfurt W 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Hoffenheim W - Sand W 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Jena W - Bayern Munich W 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Koln W - Freiburg W 2:4 (1:1, 1:3)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
14:00Andernach W - B. Monchengladbach W 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Arminia Bielefeld W - Cloppenburg W 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Werder Bremen W - Turbine Potsdam 2 W 8:1 (4:1, 4:0)
GreeceGreece: Super League    
14:00Panathinaikos - AEL Larissa 1:2 (0:1, 1:1)
GreeceGreece: Super League 2    
14:00Apollon Pontou - Dramas 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Kerkyra - Panachaiki 0:2 (0:1, 0:1)
GreeceGreece: Football League    
14:00Diagoras - Kalamata 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Ionikos - Ialisos 1:0 (0:0, 1:0)
14:00PAE Egaleo - Niki Volos 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Thesprotos - PO Triglia 3:0 (1:0, 2:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Doxa Kamila - Doxa Theologos 2:1  
14:00F.C. Pandramaikos - Aetos Orfani 4:1  
14:00Iraklis Zigou - Orfeas Xanthi 0:0  
14:00Keravnos Pernis - Chrisoupolis 1:3  
14:00Kilkisiakos - Apollon Paralimniou 0:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 2    
14:00A. Asteras - Florina 0:1  
14:00Aris Palaiochori - Thermaikos FC 0:3 AWA.  
14:00Edessaikos - AS Giannitsa 1:1 (0:0, 1:1)
14:00M. Alexandros Trikala - Almopos 0:0  
14:00Nea Kallikrateia - Poseidonas Michanionas 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Seirina - Astrapi Mes. 0:5  
14:00Thyella Sarakinoi - Niki Agkathia 2:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
14:00Atromitos Palamas - Oikonomos 0:0  
14:00Dia. Stefanovik - Sellana 1:1  
14:00Digenis Neochori - Iraklis Larissa 0:1  
14:00Karitsa - Pierikos 1:0  
14:00Thiseas Agria - Meteora 2:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 4    
14:00Acheron Kanalaki - Anagennisi Arta 3:2  
14:00Anatoli - Mesolongi AE 1:0  
14:00Apollo Efpaliou - Nafpaktiakos 1:0  
14:00Karagiannion - Asteras Itea 2:1  
14:00Preveza - Tilikratis L. 1:0  
14:00Thinaliakos - Souli Paramythia 1:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 5    
14:00Ano Meras - Panthiraikos 1:0  
14:00AO Akratitos - Ermis Korydallos 1:0  
14:00AO Ilisiakos - Agios Ierotheos 0:2  
14:00Ethnikos Piraeus - Kallithea 0:1  
14:00Kifisias - Fostiras 2:1  
14:00Moschato - Agioi Anargyroi 3:0  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Acharnaikos - Palliniakos 3:1  
14:00Kitheron Kapareliou - Aittitos Spata 1:2  
14:00Nea Artaki - Marko 2:1  
14:00Panarkadikos - AEK Tripolis 3:0 (1:0, 2:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 7    
14:00AO Tsilivi - Diavolitsi 2:1  
14:00Asteras Vlachioti - Pangytheatikos 1:0  
14:00Diagoras Vrachneikon - Thyella Patras 2:0  
14:00Ermionidas-Ermis - PS Sparti 2:2  
14:00PAO Varda - Panargiakos 1:1  
14:00Zacharo - AO Paniliakos 1:1  
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 8    
14:00AEEK Inka - Atsalenios 1:1  
14:00Giouchtas - Irodotos 0:1  
14:00Poros - Episkopi 0:1  
14:00Rethymniakos - Agios Nikolaos 3:1  
KosovoKosovo: Superliga    
14:00FC Ballkani - Dukagjini 3:0 (3:0, 0:0)
14:00Ferizaj - Drita 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Gjilani - Trepca 89 0:2 (0:0, 0:2)
LebanonLebanon: Premier League    
14:00Salam Zgharta - Nejmeh SC CAN.  
LesothoLesotho: Premier League    
14:00Lifofane - LCS 3:1  
14:00Lijabatho - Kick4Life 1:2  
14:00LMPS - Matlama 1:0  
14:00Sefotha-Fotha - Defence Force 0:0  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:00ADO 20 Heemskerk - Blauw Geel 2:2 (0:1, 2:1)
14:00Gemert - Dongen 3:2 (3:0, 0:2)
14:00HV & CV Quick - Oostzaan 1:1 (0:0, 1:1)
14:00USV Hercules - Jong Den Haag 2:1 (2:1, 0:0)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
14:00Jerv - Nest-Sotra 0:1 (0:0, 0:1)
14:00KFUM Oslo - Kongsvinger 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Notodden - Tromsdalen 3:3 (3:1, 0:2)
NorwayNorway: Junior U19    
14:00Rosenborg U19 - Stromsgodset U19 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
14:00Stezyca - KKS Kalisz 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
14:00Zielona Gora - Slask Wroclaw 2 2:3 (1:2, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
14:00Sokol Sieniawa - Wolka Pelkinska 2:2 (0:1, 2:1)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
14:00Biedrzychowice W - Bydgoszcz W 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Leczna W - UJ Krakow W 3:1 (0:1, 3:0)
14:00Olimpia Szczecin W - Czarni Sosnowiec W 0:5 (0:3, 0:2)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
14:00Cheminots - Tongo FC Jambon 0:0 (0:0, 0:0)
14:00RCB - V. Club Mokanda 1:0  
RomaniaRomania: Liga 1    
14:00Academica Clinceni - U Craiova 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: FNL    
14:00FK Chayka - F. Voronezh 0:1 (0:1, 0:0)
RussiaRussia: PFL - South    
14:00Maykop - Volgar-Astrakhan 0:2 (0:1, 0:1)
RwandaRwanda: National Football league    
14:00APR - Muhanga 2:0 (2:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
14:00Belusa - Velke Ludince 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Galanta - Marcelova 2:4 (2:3, 0:1)
14:00Z. Moravce-Vrable B - Crystal 1:0 (0:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
14:001.FK Svidnik - Šarišské Michalany 3:4 (2:1, 1:3)
14:00B. Nova Ves - Spisska Nova Ves 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Krompachy - FK Humenne 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Plavnica - Presov 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Sobrance-Sobranecko - Stropkov 0:2 (0:0, 0:2)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
14:00Filakovo - Kalinovo 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Kovacova - Cadca 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Krasno - Rimavska Sobota 1:3 (1:1, 0:2)
14:00Oravske Vesele - L. Hradok 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Zarnovica - Zvolen 2:2 (1:1, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
14:00D. Luzna - Rusovce 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Ivanka pri Dunaji - Tomasov 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Malacky - Bahon 2:0 (2:0, 0:0)
14:00Rohoznik - Kalinkovo 6:1 (2:1, 4:0)
14:00Rovinka - MSK Senec 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Slovan Most - Raca 1:0 (0:0, 1:0)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
14:00Beltinci - Brda 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
14:00Granada CF - Betis 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
14:00Nykopings - Umea FC 2:1 (1:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Promotion Group    
14:00Karlbergs - Motala 1:2 (0:0, 1:2)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Biashara Mara United - Namungo 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Lipuli - Coastal Union 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Mwadui - JKT Tanzania 2:2 (1:0, 1:2)
14:00Ruvu Shooting - Azam 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Singida United - Simba 0:1 (0:1, 0:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
14:00Bukovyna - Kalush 1:2 (0:0, 1:2)
14:00Nyva Ternopil - Veres-Rivne 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Uzhhorod - Nyva Vinnytsya 0:2 (0:0, 0:2)
ZambiaZambia: Super League    
14:00Kansanshi - ZESCO 1:2 (0:1, 1:1)
14:00Lumwana Radiants - Forest Rangers 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Lusaka Dynamos - Red Arrows 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Nakambala Leopards - Kabwe 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
14:05Babelsberg - Energie Cottbus 0:1 (0:1, 0:0)
KenyaKenya: Premier League    
14:15Sofapaka - Leopards 1:2 (0:2, 1:0)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
14:15Maritimo W - SL Benfica W 0:5  
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
14:30Altach - LASK 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Wolfsberger AC - Admira 2:2 (0:1, 2:1)
AustriaAustria: Regionalliga West - Salzburg    
14:30Seekirchen - A. Salzburg 3:2 (1:1, 2:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
14:30Sumqayit - Neftci Baku 2:4 (1:2, 1:2)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
14:30Club Brugge KV - St. Liege 1:1 (0:1, 1:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
14:30Sloboda - FK Sarajevo 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
14:30Ceske Budejovice - Karvina 3:0 (2:0, 1:0)
14:30Mlada Boleslav - Liberec 1:3 (0:1, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
14:30Varnsdorf - Sokolov 3:0 (0:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
14:30SK Rakovnik - Povltavska FA 1:6 (0:4, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
14:30Brozany - Liberec B 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Zapy - Jablonec B 1:3 (1:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
14:30Benatky n. Jiz. - Vysoke Myto 1:3 (0:1, 1:2)
14:30Caslav - Trutnov 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Dvur Kralove - Poricany 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Hlinsko - Nymburk 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
14:30Humpolec - Zdirec n. D. 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Lanzhot - Breclav 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Stara Rise - Havlickuv Brod 4:2 (3:2, 1:0)
14:30Tasovice - Bystrice n. Pern. 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Velka Bites - Slavoj Polna 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
14:30Bruntal - Karvina B 2:2 (2:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
14:30Rajecko - Ratiskovice 4:1 (2:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
14:30Pelhrimov - Nova Ves 6:4 (3:1, 3:3)
14:30Sebkovice - Zirovnice 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
14:30Cerveny Kostelec - Cernilov 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Novy Bydzov - Trebes 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 3:4)
14:30Police nad Metuji - Rychnov n. Kneznou 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 4:2)
14:30Vrchlabi - Jicin 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
14:30Tlumacov - Domazlice B 3:1 (3:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
14:30Drazice - Protivin 0:3 (0:0, 0:3)
14:30Jankov - Laziste 4:3 (0:2, 4:1)
14:30Sokol Lom - Sezimovo Usti 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
14:30Velim - FK Komarov 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
14:30Touzim - Karlovy Vary B 0:7 (0:4, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
14:30Bohunovice - Jesenik 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 5:4)
14:30Dolany - Mohelnice 0:2 (0:0, 0:2)
14:30Lutin - Sokol Opatovice 4:1 (2:1, 2:0)
14:30Medlov - Zelatovice 4:3 (1:2, 3:1)
14:30SK Lipova - Litovel 3:2 PEN. (0:0, 2:2, 4:3)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (HKK)    
14:30Broumov - Kuncice 2:4  
14:30Lazne Belohrad - Velke Porici 1:0  
14:30Solnice - Jaromer 1:6  
14:30Tyniste n. Orl. - Ceska Skalice 3:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
14:30Sokol Olesnice - SK Plana 1:6  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
14:30Bernartice - Kovarov 1:3  
14:30Lisov - Tyn nad Vltavou 0:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
14:30Dubnany - Veseli n. Moravou 1:1  
14:30Hroznova Lhota - Bucovice 2:3  
14:30Lednice - Rajhradice 1:1  
14:30Nikolcice - Paclavice-Detkovice 1:1  
14:30Rohatec - Milotice 2:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
14:30Drmoul - Pila 2:1  
14:30Loket - Trstenice 1:5  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (LBK)    
14:30Horni Branna - Mimon 7:5  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
14:30Lesnice - Chvalkovice 0:3  
14:30Paseka - Troubelice 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
14:30Brodek u Prerova - Nove Sady B 4:0  
14:30Cechovice - Urcice 4:3 PEN.  
14:30HFK Olomouc B - Lipnik nad Becvou 5:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
14:30Rokycany B - Sveradice 4:1  
14:30Sokol Radnice - Zichovice 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
14:30Sedlec-Prcice - Libusin 7:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
14:30Sporice - Strekov 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
14:30Havlickuv Brod B - Mirovka 4:2  
14:30Kosetice - Telc 1:0  
14:30Svetla nad Sazavou - Podyji Cernic 3:0  
14:30Trest - Novy Rychnov 3:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group B    
14:30Dukovany - Dobronin 3:1  
14:30Merin - Heralec 9:0  
14:30Moravec - Budisov-Naramec 3:3  
14:30Zdar na Sazavou B - Nove Mesto na M. B 2:1  
14:30Zeletava - Kouty 3:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group A    
14:30Kopidlno - Upice 1:2  
14:30Zeleznice - Dvur Kralove B 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group B    
14:30Prepychy - Lipa nad Orlici 3:6  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
14:30Harrachov - Semily 2:1  
14:30Hodkovice nad Mohelkou - Spartak Rychnov 2:4  
14:30Studenec - Smrzovka 2:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
14:30Dukla Prague W - Slovacko W 1:1 (1:1, 0:0)
14:30Slavia Prague W - Sparta Prague W 3:2 (2:1, 1:1)
EnglandEngland: Championship    
14:30Bristol City - Wigan 2:2 (1:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:30Teutonia Ottensen - Barmbek-Uhlenhorst 2:0 (2:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
14:30Borgosesia - Prato 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Casale - Sanremese 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Fezzanese - Chieri 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Ghivizzano Borgo - Ligorna 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Lavagnese - Caronnese 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Lucchese - Fossano 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Real Forte Querceta - Savona 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Vado - Verbania 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Brusaporto - Arconatese 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Folgore Caratese - Pro Sesto 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Inveruno - Caravaggio 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Legnano - Seregno 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Levico Terme - Pontisola 1:2 (0:2, 1:0)
14:30Milano City - Scanzorosciate 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
14:30Alfonsine - Vigor Carpaneto 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Breno - Calvina 2:3 (2:0, 0:3)
14:30Ciliverghe Mazzano - Sammaurese 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Correggese - Forli 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Crema - Mantova 2:2 (1:2, 1:0)
14:30Fiorenzuola - Fanfulla 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Mezzolara - Franciacorta 1:4 (1:0, 0:4)
14:30Savignanese - Lentigione 2:2 (1:1, 1:1)
14:30SCD Progresso - Sasso Marconi 3:2 (1:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
14:30Albalonga - Tuttocuoio 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Bastia - San Donato 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Cannara - Foligno 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Flaminia - Pomezia 4:1 (1:0, 3:1)
14:30Follonica Gavorrano - Montevarchi Calcio 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Grassina - Aglianese Calcio 4:2 (3:2, 1:0)
14:30Monterosi FC - Trestina 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Sangiovannese - Ponsacco 3:1 (2:0, 1:1)
14:30Scandicci - Grosseto 2:1 (2:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Agnonese - Campobasso 1:2 (0:1, 1:1)
14:30ASD Pineto Calcio - Avezzano 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Cattolica - Fiuggi 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Giulianova - Calcio Chieti 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Matelica - Vastogirardi 3:0 (2:0, 1:0)
14:30Montegiorgio - Sangiustese 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Recanatese - US Tolentino 3:1 (2:1, 1:0)
14:30Vastese - S. N. Notaresco 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
14:30Cassino - Ladispoli 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Citta di Anagni - Trastevere Calcio 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Lanusei Calcio - Aprilia 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Latina - Torres 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Latte Dolce - Turris 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Muravera - Arzachena 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Ostia Mare - Budoni 3:1 (1:1, 2:0)
14:30Portici 1906 - Nuova Florida 2:2 (0:0, 2:2)
14:30Tor Sapienza - Vis Artena 1:3 (1:3, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
14:30A.C.D. Nardo - Foggia 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Audace Cerignola - Gelbison Cilento 2:1 (0:0, 2:1)
14:30Casarano - Altamura 2:1 (1:1, 1:0)
14:30Nocerina - Francavilla 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Taranto - Gladiator 3:1 (0:1, 3:0)
14:30Val D'agri - Sorrento 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
14:30Biancavilla - Calcio Giugliano 2:1 (0:1, 2:0)
14:30Cittanovese - Troina 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Corigliano - Savoia 0:0 (0:0, 0:0)
14:30FC Messina - AS Acireale 2:2 (1:2, 1:0)
14:30Licata - ACR Messina 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Marina di Ragusa - San Tommaso 2:2 (0:0, 2:2)
14:30Marsala - US Palmese 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Roccella - Castrovillari 1:1 (1:0, 0:1)
14:30SS Nola 1925 - Palermo 0:1 (0:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
14:30PSV - AZ Alkmaar 0:4 (0:2, 0:2)
14:30Sparta Rotterdam - Utrecht 1:2 (1:2, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Lienden - Hoogland 2:1 (2:1, 0:0)
14:30UNA - DEM 2:1 (0:0, 2:1)
RussiaRussia: Premier League    
14:30CSKA Moscow - Dynamo Moscow 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Lokomotiv Moscow - Spartak Moscow 0:3 (0:0, 0:3)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
14:30Trebisov - Dubnica 1:1 (1:1, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
14:30Baroka - Amazulu 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs 0:2 (0:1, 0:1)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
14:30Jomo Cosmos - Swallows 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
14:30Wil - Aarau 3:0 (1:0, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
14:30Winterthur II - Linth 3:2 (2:0, 1:2)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
14:30Ben Guerdane - Slimane 2:1 (0:0, 2:1)
14:30Chebba - Metlaoui 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Club Africain - JS Kairouan 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Etoile Sahel - Bizertin 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Hammam-Lif - Monastir 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Sfaxien - Esperance Tunis 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Stade Tunisien - US Tataouine 2:0 (1:0, 1:0)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
14:30Gabes - CO Medenine 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Sbikha - Ariana 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Sporting Ben Arous - Olympique Beja 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Zarzis - Sidi Bouzid 1:1 (1:0, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:30Genclerbirligi - Denizlispor 0:2 (0:1, 0:1)
14:30Goztepe - Kasimpasa 1:4 (1:1, 0:3)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:30Giresunspor - Eskisehirspor 3:1 (0:0, 3:1)
FranceFrance: Division 1 Women    
14:45Marseille W - Paris SG W 0:5 (0:3, 0:2)
AngolaAngola: Girabola    
15:00C.R.D. Libolo - Interclube 1:0  
AustriaAustria: Regionalliga West - Vorarlberg    
15:00Rothis - Langenegg 2:3 (1:1, 1:2)
15:00RW Rankweil - Hohenems 1:1 (1:0, 0:1)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
15:00Horn W - Sturm Graz W 0:4 (0:2, 0:2)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
15:00Vitebsk - Zhodino 0:0 (0:0, 0:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
15:00RFC Liege - Boom 2:3 (0:2, 2:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
15:00Entente Durbuy - Waremme 4:1  
15:00Francs Borains - Couvin-Mariembourg 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Givry - Tilleur 1:2  
15:00Meux - Namur 2:0  
15:00Onhaye - Hamoir 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Rebecquoise - RAAL La Louviere 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Solieres Sport - Verlaine 2:1  
15:00Stockay-Warfusee - Acren 1:1  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
15:00Gullegem - Knokke 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Menen - KRC Harelbeke 3:0  
15:00Merelbeke - Hamme 4:4  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
15:00Aalst - Diegem 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Cappellen - K. Berchem Sport 2:1  
15:00Duffel - Vosselaar 2:1  
15:00Pepingen - Tienen 2:0  
15:00Wijgmaal - Londerzeel 4:1  
BurundiBurundi: Primus League    
15:00LLB-S4A - Flambeau du Centre 0:2  
CameroonCameroon: Elite One    
15:00Fortuna Mfou - Stade Renard 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Fovu Baham - Dragon de Yaounde 1:0 (0:0, 1:0)
15:00UMS de Loum - Avion Academy 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Union Douala - Bamboutos FC 1:3 (0:1, 1:2)
CameroonCameroon: Elite Two    
15:00Bafoussam - Renaissance 0:0  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
15:00Istra 1961 - Lok. Zagreb 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
15:00Hradec Kralove - Prostejov 1:2 (0:1, 1:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
15:00AB Copenhagen - Brabrand 2:0 (2:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
15:00Newcastle - Wolves 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:00Birmingham W - Liverpool W 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Women’s Championship    
15:00Blackburn W - Coventry United W 2:2 (1:1, 1:1)
15:00London Bees W - Crystal Palace W 2:3 (0:1, 2:2)
15:00London City Lionesses W - Lewes W 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Sheffield Utd W - Charlton W 2:2 (1:2, 1:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:00Mbabane Highlanders - Manzini Wanderers 0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: Ligue 1    
15:00Rennes - Toulouse 3:2 (2:1, 1:1)
FranceFrance: Division 2 Women    
15:00Albi W - Bergerac W 1:0  
15:00Arras W - St Etienne W 0:3  
15:00Brest W - Saint-Maur W 1:0  
15:00Issy W - Nantes W 0:0  
15:00La Roche W - Toulouse W 5:1  
15:00Le Havre W - St. Denis W 3:0  
15:00Lille W - Amiens W 2:0  
15:00Montauban W - Rodez AF W 0:3  
15:00Nice W - Vendenheim W 2:2  
15:00Thonon Evian W - Nancy W 1:1  
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
15:00Loco. Tbilisi - Dila Gori 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
15:00BSV Rehden - Heider SV 5:1 (2:1, 3:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
15:00Alemannia Aachen - B. Monchengladbach II 2:1 (0:0, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
15:00Sasel - Suderelbe 5:0 (3:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:00Borgfeld - Geestemunde 3:4 (3:0, 0:4)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
15:00Heeslinger - VfL Oldenburg 2:4 (1:2, 1:2)
15:00Hildesheim - Gifhorn 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Wolfenbuttel - Egestorf-Langreder 3:3 (1:1, 2:2)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
15:00Ahlen - Hammer SpVgg. 3:1 (2:0, 1:1)
15:00ASC 09 Dortmund - Preussen Munster 2 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Erndtebruck - Siegen 2:1 (1:1, 1:0)
15:00FC Gutersloh - Holzwickeder SC 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Kaan-Marienborn - Ennepetal 4:2 (0:0, 4:2)
15:00RSV Meinerzhagen - Schermbeck 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Ginsheim - Eddersheim 1:1 (0:0, 1:1)
15:00RW Walldorf - Baunatal 4:2 (2:0, 2:2)
15:00SV Steinbach - Fernwald 3:2 (1:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:00Elversberg II - Diefflen 4:2 (2:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
15:00DJK Bamberg - Ammerthal 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:00FC Viktoria 08 - Freialdenhoven 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Wegberg-Beeck - Fortuna Koln II 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
15:00Baumberg - Niederwenigern 4:3 (4:1, 0:2)
15:00Bocholt - FC Monheim 0:4 (0:2, 0:2)
15:00Cronenberger - Union Nettetal 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Meerbusch - Kleve 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Schonnebeck - SSVg Velbert 1:4 (0:0, 1:4)
15:00SC Velbert - Germania Ratingen 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Straelen - TVD Velbert 1:0 (1:0, 0:0)
15:00SW Essen - Kray 4:2 (0:1, 4:1)
15:00TuRU Dusseldorf - Hilden 2:0 (0:0, 2:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
15:00Atalanti - GS Almyros 3:2  
IndiaIndia: ISL    
15:00Chennaiyin - Mumbai City 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Atalanta - Udinese 7:1 (3:1, 4:0)
15:00Spal - Napoli 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Torino - Cagliari 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
15:00ACN Siena - Pro Vercelli 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Arezzo - Giana Erminio 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Gozzano - Pontedera 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Pianese - Olbia 2:2 (0:0, 2:2)
15:00Pro Patria - Carrarese 2:3 (2:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
15:00Modena - Reggiana 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Ravenna - Cesena 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Sambenedettese - L.R. Vicenza 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Sudtirol - Virtus Verona 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
15:00Avellino - Reggina 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Catania - Bari 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Picerno - Paganese 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Viterbese - Sicula Leonzio 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:00Citta di Fasano - Fidelis Andria 3:2 (1:2, 2:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
15:00Chievo Fortitudo W - Riozzese W 3:4  
15:00Napoli W - Lazio W 2:0  
15:00Novese W - Roma CF W 2:1  
15:00San Marino Academy W - Lady Granata W 2:3  
15:00Vittorio Veneto W - Perugia W 1:0  
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
15:00FC Astana - Aktobe 5:0 (2:0, 3:0)
MaltaMalta: Premier League    
15:00Balzan - Sirens 2:4 (1:2, 1:2)
MaltaMalta: FA Trophy    
15:00Attard - Zabbar 0:1  
15:00Birzebbuga - Xewkija 2:7 (0:3, 2:4)
15:00Qormi - Luqa 1:0  
MoroccoMorocco: Botola Pro    
15:00Olympique de Safi - Raja Casablanca 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Rapide Oued Zem - Raja Beni Mellal 3:1 (0:0, 3:1)
MoroccoMorocco: Botola 2    
15:00Chabab Benguerir - Dcheira 1:1  
15:00KAC Kenitra - Chabab Mohammedia 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Maghreb Fez - Hoceima 3:0 AWA.  
15:00RAC Casablanca - Sidi Kacem 2:1  
15:00Salmi - Widad Temara 1:1  
15:00Wydad Fes - Kawkab Marrakech 1:1  
MozambiqueMozambique: Mocambola    
15:00Ferroviario Beira - Textil do Pungue 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Incomati Xinavane - Ferroviario Nampula 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Textafrica Chimoio - Costa do Sol 0:1 (0:1, 0:0)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
15:00Ull/Kisa - Sandefjord 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:00Slask Wroclaw - Arka Gdynia 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: Division 1    
15:00Odra Opole - Podbeskidzie 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: Central Youth League    
15:00Arka Gdynia U18 - Korona Kielce U18 0:3 (0:1, 0:2)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
15:00Leopard - JS Talangai 2:1  
15:00Otoho d'Oyo - Kondzo 5:1  
RussiaRussia: FNL    
15:00Armavir - Tomsk 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Baltika - T. Moscow 1:1 (0:0, 1:1)
San MarinoSan Marino: Coppa Titano    
15:00Domagnano - Fiorentino 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Murata - Tre Penne 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Virtus - Cailungo 1:2 (1:0, 0:2)
SwedenSweden: Allsvenskan    
15:00AFC Eskilstuna - Sirius 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Hacken - Norrkoping 0:1 (0:0, 0:1)
SwedenSweden: Superettan    
15:00Halmstad - Brage 3:2 (2:2, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
15:00Gefle - Karlslunds 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Rynninge - Bodens 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Team TG FF - Akropolis 1:4 (0:2, 1:2)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
15:00Lausanne - Lausanne Ouchy 5:0 (2:0, 3:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
15:00Bassecourt - Buochs 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Biel - Luzern II 0:3 (0:0, 0:3)
UkraineUkraine: Persha Liga    
15:00Obolon - Ahrobiznes Volochysk 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:15Frechen - Hurth 2:1 (2:0, 0:1)
15:15Siegburger - Breinig 3:0 (0:0, 3:0)
15:15Wesseling-Urfeld - Duren 0:2 (0:2, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
15:15Al Dhafra - Al Wasl 1:3 (1:2, 0:1)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
15:30Elect Sport - Djoliba 0:1 (0:0, 0:1)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
15:30AS Vita Club - Renaissance 2:0 (1:0, 1:0)
15:30Don Bosco - Simba 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Maniema - Mazembe 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
15:30Arsenal W - Manchester City W 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Wolfsburg - Augsburg 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
15:30Wandsbeker Concordia - TuS Osdorf 2:4 (1:3, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:30Leher - BTS Neustadt 4:1 (0:0, 4:1)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
15:30Deutz - Eilendorf 6:2 (4:1, 2:1)
15:30Pesch - Friesdorf 3:1 (0:1, 3:0)
15:30VfL Vichttal - Hennef 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
15:30Brindisi - Bitonto 0:3 (0:2, 0:1)
15:30Gravina - Agropoli 5:0 (3:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
15:30Robres - Sarinena 0:0 (0:0, 0:0)
WalesWales: Cymru Premier    
15:30Penybont - Druids 2:3 (2:0, 0:3)
MaltaMalta: FA Trophy    
15:45Xaghra - Victoria Hotspurs 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
15:45Mosconia - Club Siero 1:1  
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
16:00Enyimba - TS Galaxy 2:0 (1:0, 1:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
16:00Ordino - Sant Julia 1:3 (0:1, 1:2)
AustriaAustria: Regionalliga East    
16:00Admira (Am) - Traiskirchen 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Proximus League    
16:00Virton - KSV Roeselare 3:2 (2:2, 1:0)
BeninBenin: Ligue 1    
16:00Ayema - ASPAC 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Dragons - Bembereke 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Dynamo Parakou - Buffles du Borgou 0:0 (0:0, 0:0)
16:00USS Krake - Real Sport 2:0  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
16:00Borac Banja Luka - Tuzla City 2:0 (1:0, 1:0)
CyprusCyprus: First Division    
16:00AEK Larnaca - Paralimni 4:4 (1:3, 3:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
16:00Brondby - Randers FC 5:2 (3:2, 2:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
16:00LDU Loja - Manta 2:1 (0:1, 2:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
16:00Bristol City W - Tottenham W 1:2 (1:0, 0:2)
16:00West Ham W - Chelsea W 1:3 (0:0, 1:3)
FinlandFinland: Veikkausliiga    
16:00KPV Kokkola - TPS 0:3 (0:1, 0:2)
GibraltarGibraltar: National League    
16:00Mons Calpe - Lincoln Red Imps 0:2 (0:0, 0:2)
GreeceGreece: Super League    
16:00Atromitos - Panionios 4:0 (3:0, 1:0)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
16:00Dudelange - Mondorf 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Hostert - Rodange 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Jeunesse Esch - Ettelbruck 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Racing Luxembourg - Differdange 3:2 (2:1, 1:1)
16:00Union Titus Petange - Muhlenbach 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Victoria Rosport - Fola 0:4 (0:2, 0:2)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:00Tondela - Benfica 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: LigaPro    
16:00Estoril - Oliveirense 3:0 (2:0, 1:0)
16:00SC Farense - Leixoes 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Varzim - Chaves 2:1 (1:1, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:00Agueda - Vitoria Sernache 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Aljustrelense - Sintrense 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Anadia - Torreense 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Beira Mar - Sporting Ideal 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Berco - Vitoria Guimaraes B 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Caldas - Sertanense 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Castro Daire - Canelas 2010 1:0 (0:0, 1:0)
16:00CDC Montalegre - Merelinense 3:4 (2:2, 1:2)
16:00Cerveira - Pedras Salgadas 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Chaves B - Vizela 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Coimbroes - SC Espinho 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Esperanca de Lagos - Oriental 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Figueirense - Arouca 0:2 (0:0, 0:2)
16:00GD Braganca - AD Fafe 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Gondomar - Paredes 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Leca - Trofense 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Louletano - Real SC 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Lusitano FCV - Valadares Gaia 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Lusitano GC - 1º Dezembro 2:1 (2:0, 0:1)
16:00Montijo - Olhanense 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Oliveira Hospital - Marinhense 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Pedras Rubras - Felgueiras 3:2 (0:2, 3:0)
16:00Sacavenense - Loures 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Sanjoanense - Lusitania FC 3:1 (0:0, 3:1)
16:00Sao Martinho - SC Mirandela 1:2 (1:1, 0:1)
16:00SC Vila Real - Amarante 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Sintra - Armacenenses 1:1 (1:1, 0:0)
16:00U. Madeira - Maria de Fonte 2:3 (1:2, 1:1)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
16:00Albergaria/Durit W - Braga W 0:3  
16:00Cadima W - Ovarense W 1:2  
16:00CF Benfica W - A-dos-Francos W 7:0  
16:00Valadares Gaia W - Ouriense W 2:5  
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00CARA Brazzaville - Diables Noirs 2:0  
16:00Nico-Nicoye - Etoile du Congo 0:1  
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Rangers - Motherwell 2:1 (1:1, 1:0)
ScotlandScotland: SWPL 1 Women    
16:00Hibernian W - Glasgow City W 1:3  
16:00Rangers W - Celtic W 0:3  
16:00Spartans W - Motherwell W 2:2  
SerbiaSerbia: Super Liga    
16:00Partizan - Sp. Subotica 4:0 (3:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
16:00Levante - Espanyol 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Gijon - Zaragoza 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:00Tuilla - CD Colunga 4:2 (1:1, 3:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:00Selaya - Solares 0:1  
16:00Torina - UD Samano 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:00Mirandes B - La Virgen 2:2 (0:0, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:00Llosetense - Ferriolense 2:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:00CAP Ciudad de Murcia - UCAM Murcia B 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:00CD Corellano - CD Baztan 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:00Calahorra B - CDFC Calzada 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:00Almudevar - CF Illueca 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Belchite 97 - Binefar 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Brea - Atletico Monzon 3:0  
16:00Calamocha - Zaragoza B 0:3  
16:00Villanueva CF - Cuarte 0:0 (0:0, 0:0)
SudanSudan: Premier League    
16:00Al-Ahly Merowe - Al-Hilal Omdurman 0:2  
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:00Carlstad - Sandvikens 2:1 (1:0, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
16:00Lugano - St. Gallen 1:3 (0:2, 1:1)
16:00Young Boys - Thun 4:2 (2:1, 2:1)
16:00Zurich - Basel 3:2 (2:1, 1:1)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00Dyn. Kyiv - Karpaty 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Shakhtar Donetsk - Oleksandriya 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
16:15Aris - Panetolikos 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
16:15Racing Club Villalbes - Arenteiro 4:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:15Deportiva Minera - Minerva 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:15Anguiano - SD Logrones 0:0 (0:0, 0:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
16:25Al-Ittihad FC - Abha 1:2 (0:1, 1:1)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
16:30ASF Dioulasso - Salitas 1:1 (1:1, 0:0)
16:30Kozaf - USFA 1:0 (0:0, 1:0)
16:30US Ouagadougou - Etoile Filante 2:1 (0:1, 2:0)
EcuadorEcuador: Serie B    
16:30Orense - Santo Domingo 3:2 (2:1, 1:1)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30Racing d'Abidjan - Bouake 0:3 (0:3, 0:0)
16:30SO Armee - ASEC Mimosas 1:0 (1:0, 0:0)
NigerNiger: Ligue 1    
16:30Jangorzo - Douanes Niamey 1:1  
RomaniaRomania: Liga 1    
16:30FC Botosani - Astra 1:2 (0:0, 1:2)
ScotlandScotland: Scottish Cup    
16:30BSC Glasgow - Lochee United 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
16:30Cadiz CF B - Villarrobledo 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
16:30Arzua - Ourense CF 1:3 (1:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
16:30Tolosa FC - CD Vitoria 0:4 (0:1, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
16:30UE Figueres - Cerdanyola 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
16:30Navalcarnero - Flat Earth 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
16:30Becerril - Cristo Atletico 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
16:30Diocesano - UP Plasencia 3:1 (3:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Cirbonero - Lourdes 1:1 (1:0, 0:1)
16:30Pena Azagresa - Valle Egues 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:30Alfaro - River Ebro 2:1  
16:30CCD Alberite - Pradejon 0:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
16:30Barbastro - Borja 1:0 (1:0, 0:0)
16:30Fraga - Tarazona 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
16:30Almagro - Guadalajara 0:1 (0:1, 0:0)
16:30Atl. Ibanes - Albacete B 2:1  
16:30La Solana - Socuellamos 1:1 (0:1, 1:0)
16:30Madridejos - Torrijos 1:1  
16:30Pedroneras - La Roda 1:2 (0:2, 1:0)
MaliMali: Premiere Division    
16:45AS Nianan - Real Bamako 0:5  
16:45Bakaridjan - Mamahira 1:0  
16:45Sabana de Mopti - CO Bamako 0:1  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
16:45Ajax - Feyenoord 4:0 (4:0, 0:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
17:00ASC Kara - Enugu Rangers 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Cano Sport - Zanaco 1:3 (0:1, 1:2)
17:00Horoya - Bandari 4:2 (2:2, 2:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Salzburg - Rapid Vienna 3:2 (2:1, 1:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
17:00Shakhtyor Soligorsk - BATE 2:2 (0:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:00Plzen - Slavia Prague 0:1 (0:1, 0:0)
FranceFrance: Ligue 1    
17:00St Etienne - Amiens 2:2 (1:0, 1:2)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00Budafoki - Vac 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Csakvari - Bekescsaba 1912 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Gyirmot - Vasas 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Haladas - Nyiregyhaza 1:3 (0:1, 1:2)
17:00Siofok - Kazincbarcikai 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Szeged - Duna Aszfalt 5:0 (2:0, 3:0)
MaliMali: Premiere Division    
17:00Onze Createurs - USFAS Bamako 2:0  
17:00Stade Malien - US Bougouni 3:0  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
17:00Cimarrones de Sonora 2 - Nayarit 0:2  
MoroccoMorocco: Botola Pro    
17:00Wydad - Youssoufia Berrechid 3:1 (1:0, 2:1)
PeruPeru: Liga 1    
17:00Union Comercio - Binacional 0:2 (0:1, 0:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:00Alverca - Pinhalnovense 1:2 (0:0, 1:2)
17:00Camara de Lobos - Maritimo B 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: Premier League    
17:00Krasnodar - Orenburg 1:1 (1:1, 0:0)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
17:00Kolubara - Trayal Krusevac 2:1 (0:1, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
17:00Michalovce - Slovan Bratislava 0:1 (0:1, 0:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:00Rudar - Mura 1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00Barakaldo - Leonesa 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Burgos CF - Amorebieta 1:2 (0:0, 1:2)
17:00Guijuelo - Osasuna B 1:2 (0:0, 1:2)
17:00Izarra - Tudelano 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
17:00Lleida - Levante B 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Olot - Gimnastic 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17:00Algeciras - CF Talavera 0:3 (0:0, 0:3)
17:00Cordoba - San Fernando 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Murcia - Sanluqueno 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Recreativo Huelva - Cartagena 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:00Estradense - Barco 1:0  
17:00Pontes - Compostela 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Rapido de Bouzas - Somozas 1:2  
17:00UD Ourense - Bergantinos 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Torrelavega - Cayon 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Vimenor - UC Cartes 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
17:00Granollers - Santfeliuenc 4:2 (3:2, 1:0)
17:00Terrassa - Horta 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Vilassar de Mar - UE Sants 3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Crevillente - Elche CF Ilicitano B 2:1 (0:1, 2:0)
17:00Novelda CF - Atzeneta 2:2 (1:1, 1:1)
17:00Olimpic Xativa - CF Intercity 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00G. Segoviana - Salamanca B 2:1  
17:00Real Avila - Santa Marta Tormes 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00El Ejido - Torredonjimeno 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00Xerez CD - Xerez D.F.C. 0:2 (0:2, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00UD Los Garres - Huercal-Overa 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
17:00Aceuchal - Valdivia 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Arroyo - Jerez CF 2:1 (0:0, 2:1)
17:00Llerenense - Montijo 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Villanovense - RCP Valverdeno 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00CD Ardoi - Txantrea 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:00Arnedo - Vianes 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Naxara - Comillas 3:2  
17:00Oyonesa - Yague 6:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
17:00Utebo FC - Teruel 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Tarancon - Almansa 2:0  
17:00Toledo - Puertollano C.F. 3:0  
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
17:00Vasalunds - Forward 2:0 (1:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
17:00Oddevold - Skovde AIK 1:2 (1:1, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
17:00Besiktas - Galatasaray 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Adana Demirspor - Karagumruk 1:1 (1:1, 0:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
17:15MOL Fehervar - Ferencvaros 1:2 (0:1, 1:1)
MaltaMalta: Premier League    
17:15Hamrun - Birkirkara 0:0 (0:0, 0:0)
MaltaMalta: FA Trophy    
17:15Vittoriosa - Nadur 0:3  
17:15Zebbug - Kalkara 3:1  
17:15Zejtun Corinthians - Naxxar Lions 2:1  
AngolaAngola: Girabola    
17:30Primeiro de Agosto - Primeiro de Maio 3:1  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
17:30D. Zagreb - Osijek 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
17:30Arsenal - Crystal Palace 2:2 (2:1, 0:1)
17:30Liverpool - Tottenham 2:1 (0:1, 2:0)
17:30Norwich - Manchester Utd 1:3 (0:2, 1:1)
FinlandFinland: Veikkausliiga    
17:30HJK - Mariehamn 1:2 ET (1:0, 0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
17:30AlbinoLeffe - Alessandria 4:1 (0:1, 4:0)
17:30Como - Lecco 1:1 (1:0, 0:1)
17:30Juventus U23 - Pergolettese 1:0 (0:0, 1:0)
17:30Novara - Pistoiese 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
17:30ArzignanoChiampo - FeralpiSalo 1:2 (0:1, 1:1)
17:30Rimini - Fermana 0:1 (0:0, 0:1)
17:30Vis Pesaro - Gubbio 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
17:30Bisceglie - Virtus Francavilla 0:1 (0:1, 0:0)
17:30Catanzaro - Rende 1:1 (1:1, 0:0)
17:30Monopoli - Potenza 3:0 (1:0, 2:0)
17:30Teramo - Casertana 4:3 (2:1, 2:2)
17:30Vibonese - Ternana 1:1 (1:0, 0:1)
NigerNiger: Ligue 1    
17:30ASGNN - Racing FC de Boukoki 1:0  
PolandPoland: Ekstraklasa    
17:30Legia - Wisla 7:0 (3:0, 4:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17:30CD Badajoz - Merida AD 1:1 (0:0, 1:1)
17:30Yeclano - Don Benito 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
17:30Arosa SC - Pontellas 3:1 (2:1, 1:0)
17:30Paiosaco - CD Choco 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:30Sestao - Beasain 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:30Eldense - Silla CF 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:30Zamora - La Granja 6:0 (5:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:30Atletico de Porcuna - Maracena 0:1 (0:1, 0:0)
17:30CD Torreperogil - Huetor Vega 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:30Los Barrios - Rota 1:1 (0:1, 1:0)
17:30Puente Genil - Pozoblanco 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:30Mar Menor - Aguilas FC 2:0 (2:0, 0:0)
SwedenSweden: Allsvenskan    
17:30Ostersunds - Hammarby 1:2 (0:0, 1:2)
SwedenSweden: Superettan    
17:30Brommapojkarna - Varbergs 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:45Huetor Tajar - Motril 1:2  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
17:55Al-Hilal - Al-Nassr 1:2 (1:0, 0:2)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
18:00Al Nasr - Proline 2:2 (1:1, 1:1)
18:00Nouadhibou - Triangle 2:0 (0:0, 2:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
18:00FC Santa Coloma - UE Engordany 0:1 (0:1, 0:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00St. Truiden - Gent 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Brasileiro U20    
18:00Cruzeiro U20 - Palmeiras U20 1:0 (1:0, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
18:00Alajuelense - Cartagines 1:1 (1:1, 0:0)
18:00Saprissa - Herediano 2:1 (2:0, 0:1)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Doxa - Anorthosis 0:6 (0:2, 0:4)
DenmarkDenmark: Superliga    
18:00Sonderjyske - Aalborg 1:3 (1:0, 0:3)
EuropeEurope: Euro U17    
18:00Russia U17 - Romania U17 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:00B. Monchengladbach - Eintracht Frankfurt 4:2 (2:0, 2:2)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:00Nes Tziona - Hapoel Hadera 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
18:00AS Roma - AC Milan 2:1 (1:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
18:00Puebla W - Cruz Azul W 0:0 (0:0, 0:0)
NorwayNorway: Eliteserien    
18:00Haugesund - Stromsgodset 2:2 (1:2, 1:0)
18:00Kristiansund - Viking 4:2 (1:0, 3:2)
18:00Mjondalen - Sarpsborg 08 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Stabaek - Odd 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Tromso - Ranheim 4:2 (2:1, 2:1)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
18:00Ham-Kam - Strommen 1:2 (1:1, 0:1)
18:00Raufoss - Sogndal 1:1 (1:1, 0:0)
18:00Sandnes - Skeid 3:2 (2:1, 1:1)
SerbiaSerbia: Super Liga    
18:00TSC Backa Topola - Proleter 1:1 (1:1, 0:0)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
18:00Novi Pazar - Sindjelic Beograd 0:1 (0:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
18:00Trnava - Zilina 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
18:00Huesca - Elche 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Las Palmas - Fuenlabrada 1:3 (0:2, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:00Barcelona B - Sabadell 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Castellon - Villarreal B 3:0 AWA.  
18:00Cornella - Hercules 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
18:00Basico Urraca - Real Aviles 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
18:00San Roque - Ecija 3:0 AWA.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18:00Alcudia - Mallorca B 0:4  
SudanSudan: Premier League    
18:00Ahli Shendi - Rabita Kosti 5:0  
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
18:00Al Jazira - Ittihad Kalba 3:2 (0:0, 3:2)
GibraltarGibraltar: National League    
18:15Lynx - Olympique CAN.  
GreeceGreece: Super League    
18:30Olympiacos Piraeus - AEK Athens FC 2:0 (1:0, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
18:30Antigua - Sanarate 0:2 (0:0, 0:2)
PeruPeru: Copa Peru    
18:30Sport Ancash - Deportivo Garcilaso 2:1 (2:0, 0:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
18:30FC Porto - Famalicao 3:0 (1:0, 2:0)
SloveniaSlovenia: 1. SZNL Women    
18:30Krim W - Primorje W 5:2 (3:0, 2:2)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Sevilla - Getafe 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:30La Nucia - Ejea 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:30Vilamarxant - Recambios Colon 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Primera Division Women    
18:30Valencia W - Granadilla Tenerife W 2:0 (1:0, 1:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:45ASFA Yennega - Bobo-Dioulasso 4:1 (3:0, 1:1)
BermudaBermuda: Premier League    
19:00Dandy Town Hornets - Somerset 4:3  
19:00North Village Rams - X-Roads Warriors 2:0  
19:00PHC Zebras - Devonshire Cougars 3:2  
EcuadorEcuador: Liga Pro    
19:00Mushuc Runa - Olmedo 1:4 (1:2, 0:2)
EuropeEurope: Euro U17    
19:00Italy U17 - Northern Ireland U17 2:0 (2:0, 0:0)
19:00Turkey U17 - Luxembourg U17 4:1 (1:1, 3:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:00Malacateco - Comunicaciones 1:3 (0:3, 1:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
19:00Bassam - Issia Wazi 2:1 (1:0, 1:1)
MaliMali: Premiere Division    
19:00AS Bamako - LC Bamako 0:1  
MexicoMexico: Liga MX    
19:00Toluca - Pachuca 2:0 (0:0, 2:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
19:00Leones Negros - Correcaminos 1:0 (0:0, 1:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
19:00IR Tanger - Mouloudia Oujda 0:0 (0:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 2    
19:00Alianza Atl. - Deportivo Coopsol 4:1 (1:0, 3:1)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
19:00Domzale - Bravo 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
19:00El Palo - Linares 0:1 (0:1, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15Bnei Yehuda - Beitar Jerusalem 0:2 (0:1, 0:1)
PeruPeru: Liga 1    
19:15U. San Martin - Sporting Cristal 1:1 (0:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:30Din. Bucuresti - Viitorul Constanta 3:2 (2:0, 1:2)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Waasland-Beveren - KV Mechelen 1:3 (0:1, 1:2)
BrazilBrazil: Serie A    
20:00Athletico-PR - Goias 4:1 (0:1, 4:0)
20:00Gremio - Botafogo RJ 3:0 (1:0, 2:0)
20:00Sao Paulo - Atletico-MG 2:0 (0:0, 2:0)
BrazilBrazil: Serie B    
20:00Ponte Preta - Vitoria 1:2 (0:1, 1:1)
NorwayNorway: Eliteserien    
20:00Rosenborg - Molde 3:1 (2:1, 1:0)
BoliviaBolivia: Nacional B    
20:30Fatic - Vaca Diez 4:0  
USAUSA: NWSL Women    
20:30North Carolina Courage W - Chicago W 4:0 (3:0, 1:0)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
20:30El Vigia - Furrial 1:0 (0:0, 1:0)
20:30Petroleros de Anzoategui - Yaracuyanos 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
20:45Fiorentina - Lazio 1:2 (1:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
20:45Cavese - Rieti 0:2 (0:1, 0:1)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
21:00Guadalupe - Grecia 2:1 (0:0, 2:1)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00Barrio Mexico - Liberia 1:2  
21:00Cofutpa - Carmelita 3:3  
21:00CS Uruguay - Municipal Garabito 0:1  
21:00Municipal Turrialba - Santa Ana 1:2  
21:00Puerto Golfito FC - Sporting San Jose 2:0  
21:00Santa Rosa - Puntarenas FC 0:0  
EcuadorEcuador: Serie B    
21:00Atl. Porteno - Ind. Juniors 1:1 (1:1, 0:0)
FranceFrance: Ligue 1    
21:00Paris SG - Marseille 4:0 (4:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Cremonese - Frosinone 1:1 (0:0, 1:1)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
21:002 de Mayo - General Caballero JLM 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Atyra - Fernando de la Mora 2:3 (1:1, 1:2)
21:00RI 3 Corrales - 3 de Febrero 1:3 (0:1, 1:2)
PeruPeru: Liga 1    
21:00Alianza Huanuco - Sport Huancayo 2:4 (1:1, 1:3)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:00Sporting - Vitoria Guimaraes 3:1 (2:0, 1:1)
SpainSpain: LaLiga    
21:00Osasuna - Valencia 3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: LaLiga2    
21:00Almeria - Extremadura UD 3:2 (0:0, 3:2)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
21:00Atl. Venezuela - Dep. Anzoategui CAN.  
21:00La Guaira - Zulia 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Lara - Puerto Cabello 1:1 (0:0, 1:1)
21:00Llaneros - Trujillanos 2:1 (1:0, 1:1)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
21:00Angostura - Universidad Central 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: World Cup U17    
21:00France U17 - Chile U17 2:0 (0:0, 2:0)
21:00USA U17 - Senegal U17 1:4 (1:1, 0:3)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
21:30Barcelona SC - Tecnico U. 0:1 (0:0, 0:1)
21:30Delfin - America de Quito 2:1 (0:0, 2:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
21:30Guastatoya - Coban Imperial 1:1 (0:0, 1:1)
JamaicaJamaica: Premier League    
21:30Dunbeholden - UWI 1:0 (0:0, 1:0)
21:30Humble Lions - Molynes 2:1 (0:0, 2:1)
21:30Vere United - Arnett Gardens 1:1 (0:0, 1:1)
PeruPeru: Liga 1    
21:30FBC Melgar - Alianza Lima 2:3 (1:0, 1:3)
PeruPeru: Liga 2    
21:30Comerciantes Unidos - Santa Rosa 4:1 (2:1, 2:0)
21:30Huaral - Juan Aurich 0:1 (0:1, 0:0)
PeruPeru: Copa Peru    
21:30ADT Tarma - Juv.Municipal 2:0 (1:0, 1:0)
21:30Huanta - Chavelines 3:2 (3:1, 0:1)
21:30Las Palmas Chota - Llacuabamba 0:1 (0:0, 0:1)
21:30Miguel Grau - Carlos Stein 3:0 (0:0, 3:0)
21:30Octavio Espinoza de Ica - Credicoop San Cristobal 1:1 (1:1, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
21:45Municipal Limeno - Sonsonate 3:1 (2:0, 1:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
21:45San Lorenzo - Deportivo Santani 3:2 (2:1, 1:1)
BrazilBrazil: Serie A    
22:00Avai - Palmeiras 1:2 (0:0, 1:2)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:0011 Deportivo - Metapan 1:1 (1:1, 0:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
22:00Arcahaie - Don Bosco CAN.  
22:00Capoise - Racing des Gonaives CAN.  
22:00Mirebalais - Cavaly CAN.  
22:00Ouanaminthe - America des Cayes CAN.  
22:00Triomphe Liancourt - Real du Cap CAN.  
22:00Violette - Fica CAN.  
HondurasHonduras: Liga Nacional    
22:00Real Sociedad - Olimpia 1:2 (0:0, 1:2)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
22:00Chinandega - Jalapa 2:1 (1:0, 1:1)
22:00Diriangen - Juventus Managua 2:1 (0:1, 2:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Dep. Tachira - Metropolitanos 1:0 (0:0, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
22:05Limon - Marineros 1:0 (0:0, 1:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
22:15FAS - El Vencedor 4:1 (2:1, 2:0)
22:15Santa Tecla - Alianza FC 0:0 (0:0, 0:0)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
22:30Rubio Nu - Deportivo Caaguazu 2:1 (1:0, 1:1)
ArubaAruba: Division di Honor    
23:00Brazil Juniors - Britannia 2:6  
23:00Caravel - Racing Club Aruba 0:1  
23:00La Fama - Deportivo Nacional 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie A    
23:00Flamengo RJ - CSA 1:0 (1:0, 0:0)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
23:00Cibao - Atlantico 1:0 (0:0, 1:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
23:00Motagua - Real Espana 1:1 (1:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
23:00Queretaro W - Toluca W 0:0 (0:0, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
23:00Zamora - Aragua 0:0 (0:0, 0:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
23:45Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 2:1 (1:0, 1:1)
PanamaPanama: LPF    
28.10.2019
00:00Alianza - San Francisco 2:2 (0:1, 2:1)
00:00Chiriqui - Costa del Este 2:4 (0:4, 2:0)
WorldWorld: World Cup U17    
28.10.2019
00:00Japan U17 - Netherlands U17 3:0 (1:0, 2:0)
00:00South Korea U17 - Haiti U17 2:1 (2:0, 0:1)
PeruPeru: Liga 1    
28.10.2019
00:15Carlos Mannucci - Sport Boys 1:1 (0:0, 1:1)
ArubaAruba: Division di Honor    
28.10.2019
01:00United FC - Bubali 3:7  
JamaicaJamaica: Premier League    
28.10.2019
01:00Harbour View - Tivoli 1:0 (0:0, 1:0)
New ZealandNew Zealand: National League Women    
28.10.2019
01:00Canterbury United W - Southern United W 3:2 (1:2, 2:0)
01:00Capital Football W - WaiBOP W 8:0 (5:0, 3:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
28.10.2019
01:00Sabanas - Ocotal 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX    
28.10.2019
02:00Juarez - Guadalajara Chivas 1:2 (1:0, 0:2)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
28.10.2019
03:00Santos DG - ADR Jicaral 1:1 (0:0, 1:1)