Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group B    
15:00Rajhradice - Hroznova Lhota 6:4  
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
00:00Sportivo Trinidense - Independiente FBC 1:2 (1:1, 0:1)
UruguayUruguay: Primera Division    
00:00Wanderers - Juventud 3:0 (1:0, 2:0)
BrazilBrazil: Serie B    
00:15Atletico GO - America MG 2:2 (2:0, 0:2)
00:15Londrina - Oeste 0:2 (0:0, 0:2)
CanadaCanada: U Sports    
00:15Acadia - StFX 0:1 (0:0, 0:1)
00:15Saint Marys - Moncton 1:0 (0:0, 1:0)
00:15UNB - Cape Breton 3:4 (0:1, 3:3)
UruguayUruguay: Primera Division    
00:30Cerro Largo - Liverpool M. 1:1 (0:1, 1:0)
CanadaCanada: U Sports    
00:45Memorial - Dalhousie 0:3 (0:1, 0:2)
ParaguayParaguay: Primera Division    
01:00Nacional Asuncion - River Plate 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: NISA    
01:00Stumptown Ath. - Atlanta SC 3:2  
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Atl. Morelia - Santos Laguna 2:2 (2:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
02:00San Francisco - Cafessa 2:1  
New ZealandNew Zealand: National League Women    
02:00Southern United W - Canterbury United W 0:2 (0:2, 0:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
02:15Aucas - Guayaquil City 4:2 (3:0, 1:2)
BrazilBrazil: Serie B    
02:30Bragantino - Vila Nova FC 3:1 (2:1, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
02:30Cucuta - America De Cali 3:1 (3:0, 0:1)
New ZealandNew Zealand: National League Women    
02:30WaiBOP W - Capital Football W 0:5 (0:2, 0:3)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores Women    
02:30Corinthians W - America de Cali W 4:0 (1:0, 3:0)
MexicoMexico: Ascenso MX    
03:00Alebrijes Oaxaca - Zacatecas Mineros 1:1 (0:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
03:00Saltillo - Atl. Bahia 4:0  
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
03:00Calor De San Pedro - La Paz 3:0  
HondurasHonduras: Liga Nacional    
03:15Honduras Progreso - Real de Minas 1:0 (0:0, 1:0)
JapanJapan: J Youth Cup    
03:30Avispa Fukuoka (Am) - Tokushima (Am) 3:1 ET (0:1, 1:0, 2:0)
03:30V-Varen Nagasaki (Am) - Kashima (Am) 1:2 (0:1, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX    
04:00Atlas - Necaxa 0:2 (0:0, 0:2)
04:06Club Tijuana - Veracruz 2:0 (0:0, 2:0)
JapanJapan: Nadeshiko League Women    
06:00Albirex Niigata W - Vegalta Sendai W 4:1 (2:0, 2:1)
06:00Nojima Stella W - Nittaidai W 0:1 (0:1, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
06:00Anyang - Ansan Greeners 3:2 (0:0, 3:2)
JapanJapan: YBC Levain Cup    
06:05Sapporo - Kawasaki Frontale 3:4 PEN. (1:1, 1:1, 1:1, 4:5)
JapanJapan: J Youth Cup    
06:30Iwata (Am) - Kyoto (Am) 1:2 ET  
06:30Kofu (Am) - G-Osaka (Am) 0:7  
South KoreaSouth Korea: K League 1    
07:00Pohang - Daegu 0:0 (0:0, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League    
08:00Newcastle Jets - Adelaide United 1:2 (1:0, 0:2)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
08:00FK Yenisey W - Lokomotiv Moscow W 3:4 (2:2, 1:2)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
08:00Seoul E. - Daejeon 2:2 (0:1, 2:1)
South KoreaSouth Korea: National League    
08:00Busan Kyotong - Changwon 1:2 (0:2, 1:0)
08:00Cheonan City - Gyeongju KHNP 0:2 (0:0, 0:2)
08:00Daejeon Korail - Gangneung 2:0 (1:0, 1:0)
08:00Mokpo City - Gimhae 3:1 (1:0, 2:1)
ChinaChina: Jia League    
08:30Changchun Yatai - Zhejiang Greentown 1:1 (1:1, 0:0)
08:30Guangdong Tigers - Heilongjiang Lava 2:3 (0:1, 2:2)
08:30Guizhou Zhicheng - Nei Mongol 2:1 (1:0, 1:1)
08:30Liaoning - Meizhou Hakka 2:3 (1:1, 1:2)
08:30Nantong Zhiyun - Beijing EG 0:0 (0:0, 0:0)
08:30Shanghai Shenxin - Qingdao Huanghai 0:2 (0:1, 0:1)
08:30Sichuan Annapurna - Shijiazhuang 2:3 (1:2, 1:1)
08:30Xinjiang Tianshan - Shaanxi Changan 1:1 (0:0, 1:1)
ChinaChina: Yi League    
09:00Jiangxi Liansheng - Hebei Elite 1:3  
South KoreaSouth Korea: K League 1    
09:00Jeonbuk - Seoul 1:1 (0:1, 1:0)
ChinaChina: Super League    
09:30Hebei - Guangzhou R&F 2:1 (0:1, 2:0)
RussiaRussia: Youth League    
09:30Akhmat Grozny U19 - Arsenal Tula U19 1:3 (1:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10:00TJ Osek - Rudolfov 2:2 (1:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
10:00Tempo Prague - CAFC 0:1  
PhilippinesPhilippines: Copa Paulino Alcantara    
10:00Kaya - Philippine Air Force 5:0 (3:0, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00Concordia - Csikszereda M. Ciuc 1:0 (1:0, 0:0)
10:00Daco-Getica Bucuresti - Sportul Snagov CAN.  
10:00F. Constanta - Mioveni 2:0 (1:0, 1:0)
10:00Luceafarul Oradea - Metaloglobus Bucharest CAN.  
10:00Viitorul Tg. Jiu - Metaloglobus Bucharest 1:0 (0:0, 1:0)
RomaniaRomania: Superliga Women    
10:00Vasas Odorhei W - Luceafarul Filiasi W 10:0 (3:0, 7:0)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
10:00Chippa Utd. U21 - Polokwane U21 2:2  
10:00Stellenbosch U21 - Kaizer Chiefs U21 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
10:15Chrudim - Dukla Prague 3:2 (1:2, 2:0)
10:15Trinec - Usti nad Labem 0:1 (0:0, 0:1)
10:15Vysehrad - Vlasim 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10:15Benesov - Hostoun 0:2 (0:2, 0:0)
10:15Vltavin - Motorlet Prague 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
10:15Zbuzany - Prepere 0:2 (0:2, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:15Ceske Budejovice B - Prestice 2:3 PEN. (1:0, 1:2, 3:5)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Aritma Prague - Olympie Brezova 3:2 PEN. (1:2, 1:0, 8:7)
10:15Brandys n. Labem - Steti 3:0 (1:0, 2:0)
10:15SK Kladno - Meteor Prague 1:2 PEN. (0:1, 1:0, 4:5)
10:15Tatran Rakovnik - Cesky Brod 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:15Kolin - Letohrad 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 5:3)
10:15Libis - Kutna Hora 2:1 (0:0, 2:1)
10:15Velke Hamry - Horky nad Jizerou 6:0 (4:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
10:15Novy Jicin - Polanka nad Odrou 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
10:15Luhacovice - Batov 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
10:15Bohunice - Bosonohy 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
10:15Slavia HK - Vysoka n. Labem 0:1 (0:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:15Kadan - Oldrichov 3:2 PEN. (1:1, 1:1, 4:2)
10:15Mostecky FK - Modra 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:15Kolovraty - Zlicin 1:2 (1:1, 0:1)
10:15Podoli Praha - Dukla JM 0:5 (0:1, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:15Hrebec - Lysa n. L. 5:3 (4:3, 1:0)
10:15Klicany - SK Lhota 5:0 (2:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
10:15Horni Slavkov - FC Cheb 1:2 (0:0, 1:2)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
10:15TJ Nova Ves - Malse Roudne 2:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
10:15Lokomotiva CB - Hluboka nad Vltavou 1:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
10:15Dolni Rychnov - Skalna 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
10:15Brezineves - Hrdlorezy 3:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
10:15Libus - Aritma Prague B 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
10:15Celakovice - Cesky Brod B 0:3  
10:15FC Melnik - Pecice 5:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
10:15Nestemice - Dobromerice 3:2 PEN.  
AustraliaAustralia: A-League    
10:30WS Wanderers - Sydney FC 1:0 (1:0, 0:0)
CambodiaCambodia: C-League    
10:30Angkor Tiger - Phnom Penh Crown 2:2  
10:30Visakha - NagaWorld 2:2  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
10:30Kraluv Dvur - Karlovy Vary 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
10:30Sparta Brno - SK Krumvir 1:3 (1:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
10:30Frydlant - Zelezny Brod 3:1 (2:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:30Horni Jiretin - Domousice 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:30Kralovice - Hostivar 8:0 (5:0, 3:0)
10:30Treboradice - Zizkov B 10:3 (7:0, 3:3)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (LBK)    
10:30Krasna Studanka - Hejnice 3:0  
10:30Ruprechtice - Rynoltice 0:8  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
10:30Dablice - Uhrineves 4:1  
10:30Haje - Sterboholy 0:4  
10:30Horni Pocernice - Kunratice 1:3  
10:30Troja - Praga 2:6  
10:30Vrsovice - Kyje Prague 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
10:30Spartak Pribram - Zdice 0:1  
10:30Vestec - TJ Podlesi 4:3 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
10:30Lustenice - Divisov 2:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
10:30Rumburk - Ervenice-Jirkov 3:2  
10:45Chuderov - Bilina 2:4  
AustriaAustria: Regionalliga West - Tyrol    
11:00Kufstein - SV Worgl 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
11:00FC Semice - Velesin 2:0  
11:00Sousedovice - Ctyri Dvory 3:5  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group A    
11:00Spoje Prague - Dolni Pocernice 2:0  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
11:00Modrany - Stresovice 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Slavia Prague U19 - Plzen U19 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga Women    
11:00Liberec W - Plzen W 0:1 (0:0, 0:1)
11:00Lok. Brno W - FK Pardubice W 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
11:00Dresden U19 - Hamburger SV U19 0:4 (0:0, 0:4)
11:00Wolfsburg U19 - Holstein Kiel U19 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Freiburg U19 - Bayern U19 2:3 (1:3, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 1    
11:00AS Roma U19 - Genoa U19 4:1 (2:0, 2:1)
ItalyItaly: Primavera 2    
11:00Benevento U19 - Livorno U19 0:2 (0:0, 0:2)
11:00Cittadella U19 - Entella U19 1:2 (1:2, 0:0)
11:00Crotone U19 - Lecce U19 3:4 (3:2, 0:2)
11:00Frosinone U19 - Cosenza U19 0:2 (0:0, 0:2)
11:00Juve Stabia U19 - Pisa U19 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Salernitana U19 - Trapani U19 1:1 (0:0, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
11:00Ordabasy - Ertis Pavlodar 2:0 (0:0, 2:0)
11:00Shakhtar Karagandy - Okzhetpes 2:2 (1:1, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: First Division    
11:00Zhetysu 2 - FC Astana 2 8:0 (5:0, 3:0)
KenyaKenya: Premier League    
11:00Sony Sugar - Kisumu All-Stars 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: Central Youth League    
11:00Lechia Gdansk U18 - Cracovia U18 3:2 (1:0, 2:2)
RomaniaRomania: Liga 2    
11:00FC Rapid Bucuresti - Ripensia Timisoara 0:0 (0:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
11:00Ulsan Hyundai - Gangwon 2:1 (2:1, 0:0)
SingaporeSingapore: Singapore Cup    
11:30DPMM - Warriors 1:0 (1:0, 0:0)
11:30Tampines - Geylang 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
11:30Pendikspor - Amedspor 3:1 (1:1, 2:0)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
12:00Energetik-BGU - Din. Minsk 3:3 (2:2, 1:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga Reserve    
12:00Neman 2 - Minsk 2 1:1  
12:00Sachter Soligorsk 2 - BATE 2 1:1  
12:00Vitebsk 2 - Zhodino 2 4:3  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
12:00Meteor Prague U19 - Slovacko U19 1:4 (0:3, 1:1)
12:00Sparta Prague U19 - Brno U19 4:0 (2:0, 2:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
12:00VSK Aarhus - Ringkobing 3:1 (0:1, 3:0)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Tallinna Kalev - Tammeka 1:2 (0:2, 1:0)
12:00Tulevik - Narva 0:2 (0:1, 0:1)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00Legion - JK Jarve 18:0 (8:0, 10:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
12:00Magdeburg U19 - Hannover U19 0:1 (0:0, 0:1)
HungaryHungary: NB I Women    
12:00Kelen W - Haladas W 1:0 (0:0, 1:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
12:00Atlantas - Palanga 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Kauno Zalgiris - Stumbras 3:0 AWA.  
12:00Riteriai - FK Panevezys 4:0 (2:0, 2:0)
12:00Suduva - Zalgiris 1:0 (1:0, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
12:00Almere City U19 - PSV U19 3:2  
12:00Den Haag U19 - Vitesse U19 2:2  
NorwayNorway: Division 3 - Group 1    
12:00Eidsvold - Sunndal 6:0 (2:0, 4:0)
12:00Krakeroy - Arvoll 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Lorenskog - Rommen SK 2:4 (2:2, 0:2)
12:00Molde 2 - Nordstrand 1:3 (0:1, 1:2)
12:00Spjelkavik - Aalesund 2 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Stabaek 2 - Sarpsborg 08 2 0:4 (0:3, 0:1)
12:00Traeff - Herd 0:0 (0:0, 0:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 2    
12:00Follo - Frigg 4:1 (0:1, 4:0)
12:00Halsen - Grei 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Lokomotiv Oslo - Valerenga 2 1:2 (0:1, 1:1)
12:00Lyn - Mjondalen 2 3:1 (0:0, 3:1)
12:00Norild - Ullern 1:9 (1:4, 0:5)
12:00Orn - Tonsberg 1:2 (0:0, 1:2)
12:00Ready - Drobak-Frogn 1:0 (1:0, 0:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
12:00Brodd - Madla IL 1:2 (1:0, 0:2)
12:00Mandalskameratene - Donn 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Staal Jorpeland - Bryne 2 7:1 (3:0, 4:1)
12:00Start 2 - Flekkeroy 1:6 (1:2, 0:4)
12:00Storm BK - Flint 1:6 (0:2, 1:4)
12:00Viking 2 - Vardeneset 6:0 (1:0, 5:0)
12:00Vindbjart - Pors Grenland 3:3 (0:1, 3:2)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
12:00Bergen Nord - Brann 2 3:0 (2:0, 1:0)
12:00Fjora - Sogndal 2 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Fyllingsdalen - Stromsgodset 2 4:0 (1:0, 3:0)
12:00Lysekloster - OS TF 3:1 (2:0, 1:1)
12:00Stord - Fana 3:3 (2:2, 1:1)
12:00Vestfossen - Valdres 9:0 (4:0, 5:0)
12:00V. Haugesund - Djerv 1919 4:0 (2:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
12:00Brumunddal - Kongsvinger 2 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Gjovik-Lyn - Raufoss 2 1:3 (0:2, 1:1)
12:00Kolstad - Steinkjer 7:1 (3:1, 4:0)
12:00Melhus - Verdal 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Nybergsund - Rosenborg 2 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Orkla - Tiller 4:1 (1:0, 3:1)
12:00Ranheim 2 - Strindheim 1:1 (0:0, 1:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 6    
12:00Bodo/Glimt 2 - Lillestrom 2 2:1 (0:1, 2:0)
12:00Gjellerasen - Skjetten 5:1 (3:0, 2:1)
12:00Harstad - Finnsnes 1:5 (0:3, 1:2)
12:00Leknes - Junkeren 2:6 (1:4, 1:2)
12:00Skjervoy - Melbo 0:3 (0:1, 0:2)
12:00Tromso 2 - Floya 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Ull/Kisa 2 - Honefoss 1:2 (1:1, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
12:00Jutrzenka Giebultow - Biala Podlaska 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Lech Poznan U18 - Jagiellonia U18 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Slask U18 - Legia U18 0:3 (0:2, 0:1)
12:00UKS SMS Lodz U18 - Zaglebie U18 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
12:00Walbrzych W - AZS Wroclaw W 2:1 (0:0, 2:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
12:00Penafiel - Academica 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Famalicao U23 - Feirense U23 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: PFL - Center    
12:00Ararat Moscow - Saratov 0:3 (0:0, 0:3)
RussiaRussia: PFL - Ural-Povolzhye    
12:00Tyumen - Ural 2 1:2 (0:1, 1:1)
12:00Ufa 2 - Zvezda Perm 1:2 (0:1, 1:1)
12:00Ulyanovsk - Chelyabinsk 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Zenit-Izhevsk - Nosta 3:3 (1:1, 2:2)
RussiaRussia: Youth League    
12:00Krylya Sovetov Samara U19 - Zenit U19 5:1 (3:1, 2:0)
12:00Lokomotiv Moscow U19 - Spartak Moscow U19 0:1 (0:0, 0:1)
South AfricaSouth Africa: Multichoice Diski    
12:00Baroka U21 - Black Leopards U21 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Maritzburg Utd U21 - Amazulu U21 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Primera Division Women    
12:00Espanyol W - Athletic Bilbao W 1:2 (1:0, 0:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
12:00Gumushanespor - Kirklarelispor 2:1 (0:0, 2:1)
12:00H.Trabzon - Corum 2:1 (1:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
12:0052 Orduspor - Serik Belediyespor 1:3 (1:2, 0:1)
12:00Hopaspor - 1928 Bucaspor 5:0 (2:0, 3:0)
12:00Tokatspor - Silivrispor 0:3 (0:1, 0:2)
12:00Yomraspor - Iskenderun 1:1 (0:1, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
12:00Agri 1970 - Karsiyaka 1:1 (1:1, 0:0)
12:00Cizrespor - Belediye Derince 2:3 (1:2, 1:1)
12:00Elazig Karakocan - Kozan 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
12:00Halide E. - Malatya 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Pazarspor - Nazillispor 1:3 (0:2, 1:1)
UkraineUkraine: Youth League    
12:00Dynamo Kiev U21 - Karpaty U21 4:3 (3:1, 1:2)
12:00Lviv U21 - Desna U21 0:1  
WorldWorld: Club Friendly    
12:00Gokulam - Chennai City 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
12:15FK Pardubice U19 - Mlada Boleslav U19 1:0 (0:0, 1:0)
12:15Hradec Kralove U19 - Karvina U19 2:1 (0:0, 2:1)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
12:30St. Polten W - Bergheim W 9:0 (6:0, 3:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
12:30Brighton U23 - Derby U23 1:2 (0:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
12:301922 Konyaspor - Inegolspor 1:2 (0:0, 1:2)
12:30Mamak - Manisa FK 0:1 (0:0, 0:1)
12:30Sariyer - Zonguldak 2:2 (1:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
12:30Ankara Demirspor - Kastamonuspor 3:1 (0:0, 3:1)
12:30Bodrumspor - Kirsehir Belediyespor 2:3 (0:1, 2:2)
12:30Ergene Velimese - Elazigspor 5:1 (2:1, 3:0)
12:30Etimesgut - FK Vanspor 1:1 (1:0, 0:1)
12:30Kardemir Karabuk - Bandirmaspor 0:3 (0:2, 0:1)
12:30Nigde Anadolu - Sakaryaspor 1:2 (0:1, 1:1)
12:30Utas Usakspor - Bayburt 1:4 (1:2, 0:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
12:30Aksaray Bld. - Duzcespor 3:0 (1:0, 2:0)
12:30Catalca - Sile Yildizspor 1:1 (1:1, 0:0)
12:30Kizilcaboluk Spor Kulubu - Cankaya FK 1:1 (1:0, 0:1)
12:30Manisaspor - 24 Erzincanspor 1:2 (1:1, 0:1)
12:30Sultanbeyli - Karakopru 1:1 (1:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
12:30Erokspor - Alemdag 0:0 (0:0, 0:0)
12:30Kemerspor 2003 - Fatsa Belediyespor 4:0 (1:0, 3:0)
12:30Payasspor - Tepecik 4:1 (1:0, 3:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
12:30Darica Genclerbirligi - Bayrampasa 1:1 (0:0, 1:1)
12:30Karacabey Belediyespor - Batman Petrolspor 4:1 (2:0, 2:1)
12:30Modafenspor - Golcukspor 0:1 (0:0, 0:1)
12:30Nevsehirspor - Muglaspor 3:0 (1:0, 2:0)
12:30Osmaniyespor - Kelkit 0:0 (0:0, 0:0)
12:30Soma Spor - Yozgatspor 1959 FK 4:2 (3:1, 1:1)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
12:30Merw - Sagadam 0:1 (0:0, 0:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:45Sporting U23 - Estoril U23 0:0 (0:0, 0:0)
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
12:50Nilandhoo - Victory 2:0  
AlbaniaAlbania: First Division    
13:00Pogradeci - Apolonia Fier 2:1 (1:0, 1:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
13:00Lori - Gandzasar 2:1 (1:1, 1:0)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
13:00Altenmarkt W - Wacker Innsbruck W 2:2 (1:0, 1:2)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
13:00Krumkachy - Smolevichi 0:5 (0:3, 0:2)
13:00Lida - Mikashevichi 0:0 (0:0, 0:0)
13:00Rukh Brest - FC Slonim 1:1 (1:1, 0:0)
CambodiaCambodia: C-League    
13:00National Defense - Electricite Du Cambodge 5:1 (3:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
13:00Zizkov - Brno 1:0 (0:0, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
13:00Hellerup - Hillerod 3:1 (2:1, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
13:00Vejgaard - Naesby 0:2 (0:1, 0:1)
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
13:00BSF W - Odense Q W 3:2 (2:1, 1:1)
13:00Farum BK W - Brondby W 0:1 (0:1, 0:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
13:00Tartu Welco - Elva 2:1 (1:1, 1:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
13:00AB Argir - HB Torshavn 1:2 (1:0, 0:2)
13:00Skala Itrottarfelag - Streymur 5:0 (2:0, 3:0)
FinlandFinland: Kakkonen Group A    
13:00Mikkelin - JIPPO 1:2 (0:1, 1:1)
13:00Viikingit - JaPS 0:4 (0:3, 0:1)
FinlandFinland: Kakkonen Group B    
13:00Gnistan - KaaPo 3:2 (1:0, 2:2)
13:00Ilves 2 - Espoo 1:2 (1:0, 0:2)
FinlandFinland: Kakkonen Group C    
13:00KuFu-98 - JBK 5:0 (2:0, 3:0)
13:00SJK Akatemia - Rovaniemi 2 1:0 (0:0, 1:0)
GeorgiaGeorgia: Erovnuli Liga    
13:00Bolnisi - Chikhura 2:1 (0:1, 2:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:00Hamburger SV - Stuttgart 6:2 (3:1, 3:1)
13:00Karlsruher - Hannover 3:3 (1:2, 2:1)
13:00SG Dynamo Dresden - Arminia Bielefeld 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
13:00Bremer - Hemelingen 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:00Chemnitzer FC U19 - Cottbus U19 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
13:00Eintracht Frankfurt U19 - Hoffenheim U19 0:2 (0:1, 0:1)
13:00Ingolstadt U19 - Ulm U19 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Stuttgart U19 - Furth U19 4:1 (2:1, 2:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
13:00Oberhausen U19 - Alemannia Aachen U19 2:1 (2:1, 0:0)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
13:00Wolfsburg W - SGS Essen W 5:1 (2:0, 3:1)
ItalyItaly: Primavera 1    
13:00Juventus U19 - Sassuolo U19 2:1 (2:0, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
13:00K. Almaty - Tobol 2:0 (0:0, 2:0)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Chemelil - Kakamega Homeboyz 1:2 (0:1, 1:1)
LatviaLatvia: 1. Liga    
13:00Balvu - FK Smiltene 1:4 (0:1, 1:3)
13:00Tukums 2000 - Auda 1:0 (1:0, 0:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
13:00Brattvag - Byasen 3:2 (1:1, 2:1)
13:00Bryne - Egersunds 1:1 (1:1, 0:0)
13:00Halden - Nardo 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Hodd - Arendal 0:3 (0:0, 0:3)
13:00Moss - Levanger 1:2 (1:1, 0:1)
13:00Stjordals Blink - Sola 4:1 (2:0, 2:1)
13:00Vidar - Fredrikstad 4:4 (0:1, 4:3)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
13:00Elverum - Asane 1:3 (1:0, 0:3)
13:00Floro - Oppsal 4:3 (2:1, 2:2)
13:00Grorud - Fram 4:1 (2:1, 2:0)
13:00Kjelsas - Sotra 2:1 (2:1, 0:0)
13:00Mjolner - Baerum Sportsklubb 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Odd 2 - Asker 0:3 (0:1, 0:2)
13:00Senja - Alta 1:2 (0:1, 1:1)
NorwayNorway: Norway Cup Women    
13:00Rosenborg W - LSK Kvinner W 0:2 (0:1, 0:1)
PhilippinesPhilippines: Copa Paulino Alcantara    
13:00United City - Mendiola FC 1991 2:2 (2:1, 0:1)
PolandPoland: Division 2    
13:00Blekitni Stargard - Legionowo 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
13:00Nielba Wagrowiec - Grom Nowy Staw 2:1 (1:0, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group III    
13:00Zaglebie 2 - Brzeg 1:1 (0:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
13:00ASU Poli Timisoara - Calarasi 1:1 (0:1, 1:0)
RussiaRussia: Premier League    
13:00Tambov - Ufa 3:0 (1:0, 2:0)
RussiaRussia: PFL - South    
13:00SKA Rostov - Alania Vladikavkaz 0:3 (0:0, 0:3)
RussiaRussia: PFL - West    
13:00Zenit 2 - Vladimir 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Zvezda St. Peterburg - Veles Moscow 0:3 (0:2, 0:1)
RussiaRussia: PFL - Ural-Povolzhye    
13:00Kamaz - Akron Togliatti 1:2 (1:1, 0:1)
13:00Lada Togliatti - Lada Dimitrovgrad 0:5 (0:2, 0:3)
RussiaRussia: Youth League    
13:00CSKA Moscow U19 - Dynamo Moscow U19 1:1 (0:0, 1:1)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
13:00Triglav - Tabor Sezana 3:2 (2:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
13:00Numancia B - Bupolsa 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00Tamaraceite - Tenerife B 2:2 (1:2, 1:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
13:00Real Sociedad W - Atl. Madrid W 1:4 (0:2, 1:2)
ThailandThailand: Thai League 1    
13:00Bangkok Utd - PTT Rayong 4:0 (1:0, 3:0)
13:00Chiangmai FC - Buriram 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Chonburi - Chainat 1:2 (1:0, 0:2)
13:00Nakhon Ratchasima - Sukhothai 2:4 (0:2, 2:2)
13:00Port MTI FC - Samut Prakan City 2:2 (1:1, 1:1)
13:00Prachuap - Ratchaburi 2:2 (1:0, 1:2)
13:00Suphanburi - Chiangrai Utd 2:5 (1:1, 1:4)
13:00Trat FC - Muang Thong Utd 3:4 (1:1, 2:3)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
13:00Umraniyespor - Altinordu 4:0 (4:0, 0:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
13:00Nebitci - Altyn Asyr 1:3 (0:2, 1:1)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Mariupol - Kolos Kovalivka 2:0 (1:0, 1:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
13:00Inhulets - Balkany 4:0 (1:0, 3:0)
LatviaLatvia: Latvian Cup    
13:20RFS - Jelgava 3:2 ET (2:0, 0:2, 1:0)
BurundiBurundi: Primus League    
13:30Inter Star - Les Lierres 3:1 (1:1, 2:0)
ChinaChina: Yi League    
13:30Suzhou Dongwu - Taizhou Yuanda 1:1 (0:0, 1:1)
CyprusCyprus: Division 2    
13:30Anagennisi Derynia - Zakakiou 0:1 (0:0, 0:1)
13:30ASIL Lysi - Karmiotissa 4:1 (3:1, 1:0)
13:30Dighenis - Othellos Athienou 2:2 (1:1, 1:1)
13:30Omonia Aradippou - Aris 1:3 (1:1, 0:2)
13:30Omonoia Psevda - Ypsonas 0:2 (0:0, 0:2)
13:30Xylotympou - Chloraka 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (KVK)    
13:30Kraslice - Citice 4:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
13:30Libesice - Roudnice n. L. 1:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
13:30FK Albrechtice-Jiretin - Lucany nad Nisou 3:2  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:30FC Fastav Zlin U19 - Ceske Budejovice U19 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 2:4)
EnglandEngland: Premier League    
13:30Manchester City - Aston Villa 3:0 (0:0, 3:0)
EnglandEngland: Championship    
13:30Sheffield Wed - Leeds 0:0 (0:0, 0:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
13:30NSI Runavik - IF Fuglafjordur 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
13:30SC Weiche-08 - St. Pauli II 4:1 (3:1, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Furstenwalde - Erfurt 3:0 (3:0, 0:0)
13:30Halberstadt - Hertha Berlin II 2:2 (1:1, 1:1)
13:30Lichtenberg - Altglienicke 2:1 (1:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
13:30Strausberg - Brandenburger 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
13:30Hohenstein-Ernstthal - Askania Bernburg 1:2 (1:1, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:30Werder Bremen U19 - Niendorfer TSV U19 4:0 (1:0, 3:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
13:30PSIS Semarang - Pusamania Borneo 2:2 (1:0, 1:2)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
13:30Buducnost - OFK Petrovac 3:0 (2:0, 1:0)
13:30Grbalj - Kom Podgorica 1:1 (0:1, 1:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: 1. MFL    
13:30Rabotnicki - Vardar 0:2 (0:0, 0:2)
RussiaRussia: PFL - South    
13:30Legion Dynamo - Spartak Nalchik 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: PFL - West    
13:30Kolomna - Murom 3:4 (2:1, 1:3)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
13:30Buducnost Dobanovci - Zarkovo 0:1 (0:0, 0:1)
13:30Radnicki Pirot - Radnicki 1923 1:0 (1:0, 0:0)
13:30Smederevo - Din. Vranje 2:1 (0:0, 2:1)
SeychellesSeychelles: First Division League    
13:30Revengers - St Michel United 4:3  
SwedenSweden: Allsvenskan    
13:30Sundsvall - Helsingborg 1:2 (0:0, 1:2)
SwedenSweden: Superettan    
13:30Trelleborgs - Jonkopings 2:3 (2:1, 0:2)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
13:30Kopetdag Asgabat - Energetik 4:1 (1:0, 3:1)
ChinaChina: Super League    
13:35Beijing Guoan - Tianjin Teda 3:1 (1:0, 2:1)
13:35Shenzhen - Wuhan Zall 4:4 (0:3, 4:1)
AlbaniaAlbania: First Division    
14:00Besa Kavaje - Shenkolli 2:3 (0:3, 2:0)
14:00Devolli - Iliria Kruja 2:3 (1:1, 1:2)
14:00Egnatia Rrogozhine - Erzeni 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Elbasani - Lushnja 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Kastrioti - Burreli 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Koplik - Terbuni 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Korabi Peshkopi - Dinamo Tirana 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Oriku - Cerrik 2:0 (2:0, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
14:00Ried (Am) - Wels 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Stadl Paura - Union Gurten 0:6 (0:2, 0:4)
AustriaAustria: Regionalliga West - Salzburg    
14:00Bischofshofen - Kuchl 0:3 (0:3, 0:0)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
14:00Keshla - Gabala 2:1 (2:0, 0:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
14:00Slutsk - Slavia Mozyr 0:0 (0:0, 0:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
14:00Belshina - Sputnik 5:2 (3:0, 2:2)
14:00Naftan - Lokomotiv Gomel 2:2 (2:1, 0:1)
14:00Orsha - Volna Pinsk 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Smorgon - Chimik Svetlogorsk 2:2 (2:0, 0:2)
BelgiumBelgium: Super League Women    
14:00Club Brugge W - St. Liege W 0:4 (0:3, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
14:00Vsetin - Nove Sady 3:1 (2:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
14:00Brusperk - Hlubina 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Celadna - Pusta Polom 2:6 (1:1, 1:5)
14:00Dolni Datyne - Cesky Tesin 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Fulnek - Bilovec 1:2 (1:0, 0:2)
14:00Lok.Petrovice - Moravan Oldrisov 2:3 (2:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
14:00Bystrice pod Hostynem - Holesov 2:3 PEN. (2:1, 0:1, 2:4)
14:00Kvasice - Velke Karlovice 5:0 (3:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
14:00Ceska Trebova - Chrudim B 3:2 (0:2, 3:0)
14:00Holice - Luze 8:2 (2:0, 6:2)
14:00Lanskroun - Litomysl 3:1 (1:1, 2:0)
14:00Tremosnice - Moravany 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group A    
14:00Chlebicov - Stara Bela 6:1  
14:00Jakubcovice - Hradec nad Moravici 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (MSK) - Group B    
14:00Dolni Lutyne - TJ Dobratice 1:6  
14:00Stonava - SC Stare Mesto 2:1  
14:00Vratimov - Orlova 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PAK)    
14:00Libisany - Usti nad Orlici B 5:0  
14:00Nacesice - Dolni Ujezd 1:2 PEN.  
14:00Rosice nad Labem - Svitavy B 1:2 PEN.  
14:00Vysoke Myto B - Zamrsk 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
14:00Cernovice - Probostov 3:4 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group A    
14:00Horni Lidec - Sokol Podlesi 5:1  
14:00Jurinka - Valasske Prikazy 3:2  
14:00Roznov pod Radhostem - Kelc 1:3  
14:00Vigantice - Valasske Mezirici B 0:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ZLK) - Group B    
14:00Hluk - Buchlovice 5:0  
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
14:00Olomouc W - Teplice W 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Ostrava W - FC Praha W 0:0 (0:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
14:00Dalum IF - Thisted FC 2:2 (0:2, 2:0)
14:00Middelfart - Jammerbugt 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Sydvest - Aarhus Fremad 0:2 (0:2, 0:0)
EnglandEngland: League Two    
14:00Exeter - Plymouth 4:0 (1:0, 3:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
14:00Wolves U23 - Tottenham U23 1:2 (0:2, 1:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
14:00Milling Hotspurs - Black Swallows 2:0  
EuropeEurope: Euro U17 Women    
14:00Austria U17 W - Finland U17 W 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Estonia U17 W - Slovakia U17 W 2:9 (0:6, 2:3)
14:00Georgia U17 W - Ukraine U17 W 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Serbia U17 W - Czech Republic U17 W 1:2 (0:2, 1:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
14:00TB Tvoroyri - Vikingur 0:2 (0:2, 0:0)
FinlandFinland: Liiga Women    
14:00PK-35 Helsinki W - Myran W 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Hallescher - Meppen 3:3 (2:2, 1:1)
14:00Hansa Rostock - Munich 1860 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Ingolstadt - Preussen Munster 3:2 (1:2, 2:0)
14:00Uerdingen - Jena 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Unterhaching - Zwickau 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Wurzburger Kickers - Duisburg 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
14:00Lubeck - Hannover II 4:0 (1:0, 3:0)
14:00Werder Bremen II - Jeddeloh 2:2 (1:1, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Dortmund II - Schalke II 1:5 (1:0, 0:5)
14:00Dusseldorf II - RW Essen 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Homberg - Bonner 2:0 (2:0, 0:0)
14:00Koln II - Lippstadt 4:1 (2:0, 2:1)
14:00Lotte - Bergisch Gladbach 4:0 (1:0, 3:0)
14:00SG Wattenscheid - Oberhausen CAN.  
14:00Wuppertaler - Fortuna Koln 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00Alzenau - Bahlinger 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Balingen - Pirmasens 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Giessen - Aalen 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Hoffenheim II - RW Koblenz 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Mainz II - Elversberg 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Saarbrucken - Offenbach 5:0 (3:0, 2:0)
14:00Ulm - Freiburg II 1:3 (0:1, 1:2)
14:00Walldorf - FC 08 Homburg 3:3 (3:0, 0:3)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
14:00Aubstadt - Rain/Lech 2:1 (0:0, 2:1)
14:00Eichstatt - Schweinfurt 3:2 (0:1, 3:1)
14:00Furth II - Burghausen 2:2 (1:2, 1:0)
14:00Illertissen - Garching 3:1 (0:0, 3:1)
14:00Nurnberg II - Aschaffenburg 3:3 (2:2, 1:1)
14:00SpVgg Bayreuth - Schalding 6:1 (3:1, 3:0)
14:00Turkgucu Munchen - Heimstetten 4:0 (1:0, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00Ludwigsfelder - Greifswald 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Pampow - Stendal 5:0 (2:0, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Sud    
14:00Einheit Rudolstadt - Oberlausitz 0:0 (0:0, 0:0)
14:00FC Merseburg - Nordhausen II 2:2 (0:0, 2:2)
14:00Jena II - Krieschow 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Martinroda - Halle 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Plauen - Luckenwalde 2:4 (0:2, 2:2)
14:00Sandersdorf - Grimma 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Flensburg - Preussen Reinfeld 5:1 (2:0, 3:1)
14:00Husumer - Bordesholm 4:5 (3:1, 1:4)
14:00Phonix Lubeck - TSV Kropp 6:0 (3:0, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
14:00Meiendorfer SV - Tornesch 4:2 (1:1, 3:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
14:00Stadtallendorf - Bad Vilbel 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:00Eintracht Trier - Rochling 3:1 (2:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
14:00Seligenporten - Wurzburger FV 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
14:00Ismaning - Deisenhofen 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Landsberg - Munich 1860 II 2:3 (0:3, 2:0)
14:00Pullach - Schwaben Augsburg 1:1 (1:0, 0:1)
14:00Turkspor Augsburg - Pipinsried 1:2 (0:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:00Bissingen - Linx 3:3 (2:1, 1:2)
14:00Dorfmerkingen - Villingen 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Freiberg - TSV Ilshofen 2:2 (0:1, 2:1)
14:00Goppinger SV - Ravensburg 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Pforzheim - Reutlingen 1:2 (1:1, 0:1)
14:00Sandhausen II - Stuttgart II 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Stutt. Kickers - Rielasingen-Arlen 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
14:00St. Pauli U19 - Union Berlin U19 1:1 (1:1, 0:0)
GreeceGreece: Super League 2    
14:00Karaiskakis - Apollon Larissa 2:0 (2:0, 0:0)
GreeceGreece: Football League    
14:00AO Trikala - Kavala 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Veria - Aspropyrgos Enosis 1:1 (0:0, 1:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 1    
14:00Alexandroypolis - Panserraikos 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Rodos - Ipato 1:0 (1:0, 0:0)
KenyaKenya: Premier League    
14:00Kenya CB - Zoo 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Nzoia Sugar - Kariobangi Sharks 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Ulinzi Stars - Tusker 1:0 (0:0, 1:0)
KosovoKosovo: Superliga    
14:00Drenica - Feronikeli 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Vushtrria - KF Llapi 1:0 (1:0, 0:0)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
14:00Sf.Gheorghe - Sheriff Tiraspol 0:1 (0:0, 0:1)
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
14:00Fulgencio Yegros - 12 de Octubre 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Division 1    
14:00Radomiak Radom - Termalica B-B. 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: Division 2    
14:00R. Rzeszow - Elana Torun 2:1 (0:0, 2:1)
14:00S. Wola - Widzew Lodz 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
14:00Huragan Morag - Sokol Aleksandrow L. 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Skierniewice - Radomsko 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Ursus Warszawa - Pelikan 3:0 (0:0, 3:0)
14:00Wasilkow - Biala Piska 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Zambrow - Grodzisk M. 2:2 (1:1, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
14:00Kleczew - Starogard Gdanski 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Unia Janikowo - Mieszko 2:1 (1:1, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
14:00Bielsko-Biala - Legnica 2 5:3 (1:3, 4:0)
14:00Foto-Higiena Gac - Gwarek Tarnowskie Gory 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Pawlowice - Ruch Zdzieszowice 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Sleza Wroclaw - Piast Zmigrod 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Starowice Dolne - ROW Rybnik 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
14:00Siarka Tarnobrzeg - Avia Swidnik 2:2 (1:1, 1:1)
14:00Wisloka Debica - Stal Krasnik 1:0 (1:0, 0:0)
RussiaRussia: PFL - West    
14:00Rodina Moscow - Znamya Truda 2:1 (0:1, 2:0)
RussiaRussia: PFL - Center    
14:00D. Bryansk - Kvant 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Lipetsk - Khimik-Arsenal 4:1 (1:1, 3:0)
14:00Salyut-Belgorod - R. Volgograd 2 1:0 (0:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
14:00AFC Nove Mesto - FK Nove Zamky 3:1 (0:1, 3:0)
14:00Povazska Bystrica - Malzenice 3:3 (2:3, 1:0)
14:00Sala - Kalna n. Hronom 2:1 (2:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
14:00Giraltovce - Snina 1:3 (1:1, 0:2)
14:00Lipany - Vranov 1:0 (0:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
14:00Lip. Stiavnica - Namestovo 1:3 (0:2, 1:1)
14:00MSK Martin - Rakytovce 5:0 (1:0, 4:0)
14:00Novohrad Lucenec - Jednota Banova 3:1 (1:1, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
14:00I. Bratislava - Devinska N. Ves 5:0 (3:0, 2:0)
14:00Pezinok - Bernolakovo 2:2 (1:1, 1:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
14:00Brezice - ND Gorica 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Dob - Rogaska 4:1 (2:1, 2:0)
14:00Drava - Fuzinar 0:4 (0:1, 0:3)
14:00Dravograd - NK Krka 1:1 (0:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
14:00Assyriska IK - Atvidabergs 1:3 (0:0, 1:3)
14:00Eskilsminne - Trollhattan 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Lindome - Oskarshamns 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Lunds - Ljungskile 1:2 (1:0, 0:2)
14:00Torns - Tvaakers 2:2 (1:1, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Promotion Group    
14:00IFK Berga - Grebbestads 2:0 (0:0, 2:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:00Sivasspor - Antalyaspor 2:1 (0:0, 2:1)
UgandaUganda: Premier League    
14:00Onduparaka FC - Vipers 0:0 (0:0, 0:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
14:00Kramatorsk - Rukh Lviv 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Kremin - Metalist 1925 2:4 (1:2, 1:2)
14:00Mykolaiv - Cherkashchyna 3:0 (2:0, 1:0)
14:00Prykarpattya - Hirnyk-Sport 4:1 (2:0, 2:1)
UkraineUkraine: Youth League    
14:00Shakhtar Donetsk U21 - Oleksandriya U21 3:1 (1:0, 2:1)
UzbekistanUzbekistan: Uzbekistan Cup    
14:00Pakhtakor - AGMK 3:0 (1:0, 2:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
14:30FC Juniors - Austria Vienna II 2:4 (0:2, 2:2)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
14:30Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Zrinjski - Zeljeznicar 2:1 (1:0, 1:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
14:30Capljina - Gorazde 0:0 (0:0, 0:0)
14:30HNK Orasje - TOSK Tesanj 3:0 (2:0, 1:0)
14:30Igman K. - Jedinstvo Bihac 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Kakanj - Olimpik Sarajevo 3:1 (1:0, 2:1)
14:30Travnik - Gradacac 3:1 (1:1, 2:0)
14:30Zivinice - Metalleghe 1:1 (0:1, 1:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
14:30Jedinstvo Brcko - Sloga Crnjelovo CAN.  
14:30Kozara - Podrinje Janja 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Modrica - Prijedor 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Slavija - Krupa 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
14:30Ostrava - Sigma Olomouc 2:2 (2:1, 0:1)
14:30Pribram - Zlin 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Slovacko - Opava 4:0 (1:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
14:30Lisen - Vitkovice 5:1 (2:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
14:30Domazlice - Pribram B 2:3 (0:1, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group B    
14:30Pardubice B - Teplice B 1:2 (0:2, 1:0)
14:30Zivanice - Mlada Boleslav B 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 3:4)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
14:30Dolni Benesov - Hlucin 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Nove Mesto na M. - Uhersky Brod 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Vyskov - Slovacko B 5:0 (2:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
14:30Katovice - Cizova 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Klatovy - Jindrichuv Hradec 3:1 (2:0, 1:1)
14:30Marianske Lazne - Doubravka 2:0 (2:0, 0:0)
14:30Myto - Sedlcany 5:1 (1:1, 4:0)
14:30Rokycany - Hvezda Cheb 4:2 (2:1, 2:1)
14:30Sobeslav - Horovicko 5:0 (2:0, 3:0)
14:30Union Beroun - Petrin Plzen 3:4 PEN. (1:1, 2:2, 2:4)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
14:30Dobris - Louny 1:2 PEN. (1:0, 0:1, 1:3)
14:30FK Ceska Lipa - Slany 1:2 (0:0, 1:2)
14:30Sous - Ostrov 0:2 (0:0, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
14:30Ostra - Nachod 0:3 (0:2, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
14:30Start Brno - Jihlava B 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
14:30HFK Olomouc - Bzenec 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Hodonin - SK Hranice 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Prerov - Strani 3:3 (2:3, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division F    
14:30Bohumin - Frenstat p. R. 2:2 (0:0, 2:2)
14:30Detmarovice - Hermanice 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Frydlant n. O. - Trinec B 2:5 (1:1, 1:4)
14:30Rymarov - Valasske Mezirici 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihomoravsky KP    
14:30Kurim - Moravska Slavia 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Moravsky Krumlov - Bystrc 5:4 (1:1, 4:3)
14:30Mutenice - Lisen B 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Rousinov - Ivancice 2:2 (2:2, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Vysocina KP    
14:30Bedrichov - Sperice 1:5 (0:2, 1:3)
14:30Chotebor - Namest n. Oslavou 2:2 (1:2, 1:0)
14:30HFK Trebic - Sapeli Polna 3:1 (1:0, 2:1)
14:30Okrisky - Ledec nad Sazavou 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
14:30Dobruska - Chlumec nad Cidlinou B 1:6 (1:3, 0:3)
14:30Kostelec n. O. - Horice 0:3 (0:3, 0:0)
14:30Olympia HK 1901 - Libcany 0:4 (0:1, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
14:30Chrastava - TJ Doksy 1:1 (0:1, 1:0)
14:30Novy Bor - Jiskra Mseno 5:1 (1:1, 4:0)
14:30Rovensko p. Tr. - Hradek nad Nisou 1:3 (0:2, 1:1)
14:30Straz p. Ralskem - Desna 5:2 (1:0, 4:2)
14:30Visnova - Turnov 3:2 (2:2, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
14:30Brna - Krupka 4:5 (2:2, 2:3)
14:30Lovosice - Litomericko 1:3 (1:3, 0:0)
14:30Modlany - Zatec 4:3 PEN. (2:1, 1:2, 1:0)
14:30Perstejn - Srbice 1:4 (1:2, 0:2)
14:30Vilemov - FK Jilove 2:3 (2:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
14:30Chotikov - Zruc 0:2 (0:2, 0:0)
14:30Holysov - Stankov 3:0 (2:0, 1:0)
14:30Nepomuk - Stribro 4:3 PEN. (3:0, 0:3, 1:0)
14:30Nyrsko - Bolevec 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Rapid Plzen - Plzen-Cernice 1:2 (1:2, 0:0)
14:30Sokol Lhota - Meclov 4:1 (1:1, 3:0)
14:30Vejprnice - Horni Briza 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
14:30Cesky Krumlov - Mas Taborsko B 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Cimelice - Blatna 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Milevsko - Trebon 2:1 (0:0, 2:1)
14:30Olesnik - Junior Strakonice 5:1 (1:1, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
14:30Predni Kopanina - Olympia Radotin 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Vysehrad B - Motorlet Prague B 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
14:30Bohemia Podebrady - Porici n. S. 0:3 (0:1, 0:2)
14:30Kosor - Nove Straseci 6:1 (3:1, 3:0)
14:30Nespeky - Kosmonosy 1:3 (0:1, 1:2)
14:30Povltavska FA B - Vlasim B 0:3 (0:2, 0:1)
14:30Tuchlovice - Dobrovice 5:1 (2:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Karlovarsky KP    
14:30Chodov - Zlutice 2:4 (1:2, 1:2)
14:30Frantiskovy Lazne - Hroznetin 4:3 (1:1, 3:2)
14:30Lomnice - Loko K. Vary 3:0 (0:0, 3:0)
14:30Nejdek - Kralovske Porici 3:2 PEN. (1:2, 1:0, 4:3)
14:30Union Nove Sedlo - Nova Role 4:1 (2:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Olomoucky KP    
14:30Kralice na Hane - Cernovir 7:0 (3:0, 4:0)
14:30Sokol Usti - Velke Losiny 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 4:3)
14:30Sternberk - Zabreh 3:2 (1:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (HKK)    
14:30Nepolisy - Nachod B 5:1  
14:30Nove Mesto n. Met. - Trutnov B 2:3 PEN.  
14:30Sobotka - SK Roudnice 2:0  
14:30Trebechovice p. O. - Lokomotiva HK 4:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group A    
14:30Trhove Sviny - Kaplice 0:0  
14:30Vimperk - Prachatice 0:0  
14:30Vodnany - Lhenice 2:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHC) - Group B    
14:30Meteor Tabor - Chynov 1:1  
14:30Nemanice - Dacice 1:5  
14:30Sl. Ceske Budejovice - Sevetin 3:0  
14:30Veseli nad Luznici - Nova Vcelnice 0:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (JHM) - Group A    
14:30Dobsice - Tisnov 3:0  
14:30Rajhrad - Kunstat 1:2  
14:30Slapanice - Zebetin 4:2  
14:30Slovan Brno - Cechie Zastavka 0:1  
14:30Vojkovice - Sobesice 2:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (LBK)    
14:30FC Pencin - Jenisovice 3:1  
14:30Jivan Bela - Doubi 3:1  
14:30Kostalov-Libstat - Bily Kostel nad Nisou 6:2  
14:30Sokol Pencin - Lomnice nad Popelkou 3:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group A    
14:30Hlubocky - Bohdikov 6:0  
14:30Maletin - Rapotin 2:1 PEN.  
14:30Namest na Hane - Olomouc-Chomoutov 0:4  
14:30Olesnice u Bouzova - Hanovice 5:1  
14:30Retezarna C.Ves - Belkovice-Lastany 0:1 PEN.  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (OLK) - Group B    
14:30Benov - Konice 3:2  
14:30Kostelec na Hane - Belotin 4:2  
14:30Protivanov - Kojetin-Kovalovice 4:1  
14:30Slavonin - Plumlov 2:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PHA) - Group B    
14:30Dolni Chabry - Stodulky 3:1  
14:30Nebusice - Reporyje 8:0  
14:30Zlichov - Branik 1:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (PLK)    
14:30Kaznejov - Mochtin 2:0  
14:30Kosutka Plzen - Bela nad Radbuzou 4:1  
14:30Sokol Kralovice - Petrin Plzen B 1:4  
14:30Stary Plzenec - Zihle 4:0  
14:30Svatobor Hradek - Luby 6:2  
14:30Zakava - Susice 4:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group A    
14:30Jiloviste - SK Chlumec 0:4  
14:30Klecany - SK Rakovnik B 5:0  
14:30Nelahozeves - SK Doksy 3:0  
14:30Velka Dobra - Mnisek pod Brdy 4:1  
14:30Votice - Tochovice 1:5  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (STC) - Group B    
14:30Dolnobousovsky SK - Hlizov 0:1  
14:30Pruhonice - Sokolec 4:0  
14:30Rejsice - Mnichovohradistsky SK 2:4  
14:30Slavia Jesenice - Psovka Melnik 0:1  
14:30Zaryby - Caslav B 2:3  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (ULK)    
14:30Ledvice - Sluknov 3:2  
14:30Libouchec - Klasterec n. Oh. 4:1  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group A    
14:30Kamenice nad Lipou - Lestina 5:0  
14:30Stoky - Rozsochatec 1:5  
Czech RepublicCzech Republic: 1. A trida (VYS) - Group B    
14:30Jemnicko - Radesinska Svratka 2:1  
14:30Pocitky - Rapotice 6:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group A    
14:30Bila Tremesna - Skrivany 1:6  
14:30Nova Paka - Vrchlabi B 5:0  
14:30Stare Buky - Dolni Kalna 2:1  
14:30Zacler - Miletin 0:4  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (HKK) - Group B    
14:30Ceske Mezirici - Malsovice 1:2 PEN.  
14:30Hejtmankovice - Mezimesti 2:1 PEN.  
14:30Javornice - Kosicky 0:1  
14:30Opocno - Predmerice nad Labem 3:2  
14:30Trebes B - Slavia HK B 0:1  
14:30Vamberk - Novy HK 1:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. B trida (LBK) - Group A    
14:30Bozkov - Prepere B 4:4  
14:30Jablonec n. Jiz. - Drzkov 0:2  
14:30Plavy - Velke Hamry B 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: 2. Liga Women    
14:30Branik W - Hradec Kralove W 1:1 (1:0, 0:1)
FranceFrance: Division 1 Women    
14:30Guingamp W - Fleury 91 W 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Metz W - Reims W 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Paris FC W - Montpellier W 2:5 (1:2, 1:3)
14:30Soyaux W - Dijon W 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
14:30Aumund-Vegesack - Habenhauser 6:1 (2:0, 4:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:30Karbach - Hertha Wiesbach 1:2 (0:2, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:30Freiburger - Neckarsulmer 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
14:30Bielefeld U19 - Koln U19 0:1 (0:1, 0:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
14:30Mezokovesd-Zsory - Debrecen 3:1 (1:0, 2:1)
HungaryHungary: NB I Women    
14:30Szent Mihaly W - Gyor W 2:3 (0:2, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
14:30Castellanzese - Sondrio 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Primavera 2    
14:30AC Milan U19 - Parma U19 6:0  
14:30Cremonese U19 - Pordenone U19 1:2 (1:2, 0:0)
14:30Perugia U19 - Ascoli U19 1:2 (1:1, 0:1)
14:30Spezia U19 - Verona U19 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Udinese U19 - Spal U19 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Venezia U19 - Brescia U19 0:3 (0:2, 0:1)
LebanonLebanon: Premier League    
14:30Bourj FC - Safa CAN.  
MalawiMalawi: Super League    
14:30Mzuni - Silver 1:1 (0:1, 1:0)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
14:30Iskra - Zeta 3:1 (1:1, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Excelsior Maassluis - ASWH 1:0 (1:0, 0:0)
14:30GVVV - Noordwijk 2:2 (1:1, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Ajax (Am) - Lisse 1:2 (0:2, 1:0)
14:30Barendrecht - GOES 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Excelsior 31 - DVS '33 Ermelo 1:3 (0:1, 1:2)
14:30Harkemase Boys - VV DOVO 4:3 (3:1, 1:2)
14:30Hoek - ONS Sneek 4:0 (1:0, 3:0)
14:30ODIN '59 - Sparta Nijkerk 1:2 (0:2, 1:0)
14:30SteDoCo - VVSB 3:3 (2:0, 1:3)
14:30Ter Leede - Jong Almere City 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie U19    
14:30Utrecht U19 - Sparta Rotterdam U19 2:2  
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
14:30Drita - KF Gostivar 0:1 (0:1, 0:0)
14:30FK Skopje - FK Korab 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Kit Go Pehchevo - Belasica 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Labunishta - Kadino Skopje 6:2 (4:1, 2:1)
14:30Pitu Guli - Osogovo 1:3 (1:1, 0:2)
14:30Sasa - Pobeda 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Tikves - Kozuv Gevgelija 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Vardari Forino - Pelister 3:2 (2:1, 1:1)
14:30Vellazerimi - Ohrid 3:1 (0:0, 3:1)
RussiaRussia: PFL - West    
14:30Pskov 747 - Leningradets 0:2 (0:1, 0:1)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
14:30Bardejov - Banska Bystrica 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Puchov - Poprad 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Slovan Bratislava B - Podbrezova 2:0 (1:0, 1:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
14:45O. Ljubljana - Aluminij 3:1 (1:0, 2:1)
AustriaAustria: Regionalliga East    
15:00Stripfing - Wiener Viktoria 0:1 (0:0, 0:1)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
15:00Bad Gleichenberg - Vocklamarkt 3:2 (2:1, 1:1)
15:00WSC Wels - Allerheiligen 0:2 (0:2, 0:0)
AustriaAustria: Regionalliga West - Vorarlberg    
15:00A. Lustenau (Am) - Lauterach 1:0 (1:0, 0:0)
BelarusBelarus: Pershaya Liga    
15:00JUA Zhitkovichi - Baranovici CAN.  
BurundiBurundi: Primus League    
15:00Kayanza - Aigle Noir 2:1  
15:00Musongati - Dynamik 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Olympic S. - Atletico Olympic 3:3  
CameroonCameroon: Elite Two    
15:00Dynamo Douala - Foncha 1:1  
15:00Fauve Azur Elite - AS Fap 0:0  
15:00Leopard de Douala - AS Matelots 1:0  
15:00Ngaoundere - New Star CAN.  
15:00Stade de Bertoua - Bafang 0:1  
CroatiaCroatia: 1. HNL    
15:00Hajduk Split - Slaven Belupo 2:0 (1:0, 1:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
15:00Dugopolje - Solin 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Kustosija - Bijelo Brdo 0:3 (0:0, 0:3)
15:00Sibenik - Cibalia 1:0 (0:0, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
15:00B.93 - Holbaek 1:2 (0:2, 1:0)
15:00Bronshoj - Vanlose 2:0 (0:0, 2:0)
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
15:00Fortuna Hjorring W - VSK Aarhus W 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Thisted FC W - KoldingQ W 1:1 (0:0, 1:1)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
15:00Maardu - Levadia 1:4 (0:2, 1:2)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
15:00Manzini Sea Birds - Green Mamba 2:3  
15:00Tambuti - Royal Leopards 1:1  
FranceFrance: Ligue 2    
15:00Lorient - Troyes 0:1 (0:0, 0:1)
FranceFrance: Division 2 Women    
15:00Saint-Malo W - Orleans W 1:2  
15:00Yzeure Allier W - Grenoble W 6:1  
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:00Blumenthaler - Werder Bremen III 3:1 (0:1, 3:0)
15:00Hastedt - Brinkumer 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
15:00Uphusen - Arminia Hannover 2:0 (0:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Friedberg - Waldgirmes 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Fulda-Lehnerz - Kassel 2:3 (1:1, 1:2)
15:00Hadamar - Hessen Dreieich 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Viktoria Griesheim - TUS Dietkirchen 3:2 (1:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
15:00Bayern Hof - ATSV 2:2 (2:2, 0:0)
15:00Vilzing - Gebenbach 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
15:00Donaustauf - Dachau 1:4 (0:2, 1:2)
15:00Kirchanschoring - Kottern-St. Mang 0:1 (0:0, 0:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 3    
15:00Potamia - Dias Diou 2:2 (1:1, 1:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
15:00Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv 3:0 (2:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Lecce - Juventus 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Cosenza - Chievo 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Crotone - Venezia 3:2 (1:1, 2:1)
15:00Pescara - Benevento 4:0 (0:0, 4:0)
15:00Pordenone - Cittadella 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Salernitana - Perugia 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Spezia - Juve Stabia 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Trapani - Empoli 2:2 (1:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
15:00NibionnOggiono - Virtus Bolzano 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Tritium - Villa Alme 1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:00Ambrosiana - Adriese 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Cjarlins Muzane - Cartigliano 3:3 (1:2, 2:1)
15:00Delta Porto Tolle - Caldiero Terme 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Este - Villafranca 3:3 (2:1, 1:2)
15:00Luparense - Belluno 4:0 (3:0, 1:0)
15:00Tamai - Chions 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Union Clodiense - Campodarsego 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Vigasio - Montebelluna 1:3 (1:1, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
15:00Porto Sant'Elpidio - Jesina 1:0 (0:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie B Women    
15:00Cesena W - Ravenna W 1:1  
LebanonLebanon: Premier League    
15:00Al Ahed - Al Ansar CAN.  
LesothoLesotho: Premier League    
15:00Likhopo - Mazenod 3:1  
15:00Linare - Bantu 0:1  
15:00Lioli - Liphakoe 0:0 (0:0, 0:0)
MalaysiaMalaysia: Malaysia Cup    
15:00Pahang - Kedah 5:5 ET (1:1, 2:2, 2:2)
15:00Selangor - Johor DT 0:3 (0:1, 0:2)
MaltaMalta: Premier League    
15:00Gzira - Gudja 6:1 (3:1, 3:0)
MaltaMalta: FA Trophy    
15:00Marsaxlokk - St. Andrews 1:3  
15:00Rabat Ajax - Gharghur 4:1  
15:00Zurrieq - Melita FC 0:2  
MozambiqueMozambique: Mocambola    
15:00ENH Vilankulo - Nacala 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Ferroviario Nacala - Baia de Pemba 1:0 (0:0, 1:0)
15:00LD Maputo - Maxaquene 3:2 (2:1, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:00Jong Volendam - HFC 3:6 (0:2, 3:4)
15:00Kozakken Boys - Katwijk 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Quick Boys - Scheveningen 2:3 (2:3, 0:0)
15:00Spakenburg - TEC 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:00LKS Lodz - Rakow 2:0 (2:0, 0:0)
PolandPoland: Division 2    
15:00Gryf Wejherowo - Lech Poznan 2 1:2 (0:1, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
15:00Chemik Police - Gwardia Koszalin 4:0 (3:0, 1:0)
15:00Sroda - Jarocin 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Swit Skolwin - Gornik Konin 2:2 (2:1, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
15:00Chelmianka Chelm - Sandomierz 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Hutnik Krakow - Lublin 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Ostrowiec Swietokrzyski - Hetman Zamosc 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Wisla Pulawy - Podhale Nowy Targ 0:3 (0:1, 0:2)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
15:00Fabril do Barreiro - Amora 2:3 (1:1, 1:2)
RussiaRussia: PFL - West    
15:00Luki-Energiya - Olimp-Dolgoprudny 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Olimp Khimki - Lokomotiv-Kazanka 1:1 (0:0, 1:1)
RwandaRwanda: National Football league    
15:00AS Kigali - Marines 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Bugesera FC - Etincelles 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Mukura Victory Sports - Gasogi United 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Sunrise - Rayon Sport 2:1 (1:0, 1:1)
San MarinoSan Marino: Coppa Titano    
15:00Folgore - Faetano 2:1 (2:1, 0:0)
15:00Juvenes/Dogana - Libertas 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Pennarossa - La Fiorita 2:3 (2:2, 0:1)
15:00San Giovanni - Cosmos 1:4 (0:3, 1:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
15:00Bilje - Krsko 0:2 (0:0, 0:2)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
15:00Karlstad - Sollentuna 0:1 (0:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
15:00Utsiktens - Varnamo 1:1 (1:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
15:00Black Stars - Bavois 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Breitenrain - Rapperswil 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Sion II - Bellinzona 0:3 (0:3, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
15:00Mtibwa Sugar - Polisi Tanzania 2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Terengganu - Bashundara Kings 4:2 (2:1, 2:1)
ZambiaZambia: Super League    
15:00Kabwe Youth Academy - Power Dynamos 2:0 (1:0, 1:0)
FranceFrance: Division 1 Women    
15:30Lyon W - Bordeaux W 4:0 (3:0, 1:0)
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Bayern Munich - Union Berlin 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Freiburg - RB Leipzig 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Hertha Berlin - Hoffenheim 2:3 (0:2, 2:1)
15:30Paderborn - Dusseldorf 2:0 (1:0, 1:0)
15:30Schalke - Dortmund 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:30Eisbachtal - Schott Mainz 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Kaiserslautern II - Pfeddersheim 1:3 (1:0, 0:3)
15:30Worms - Gonsenheim 2:3 (2:2, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
15:30Nordlingen - Ingolstadt II 2:2 (2:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
15:30Ciserano-Bergamo - USD Dro 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
15:30Feltre - Mestre 2:1 (1:0, 1:1)
15:30San Luigi - Legnago Salus 1:2 (0:2, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:30Jong Sparta Rotterdam - HHC 1:1 (1:0, 0:1)
15:30Rijnsburgse Boys - AFC 2:0 (1:0, 1:0)
RussiaRussia: Premier League    
15:30Akhmat Grozny - Arsenal Tula 1:1 (1:0, 0:1)
ScotlandScotland: Scottish Cup    
15:30Penicuik - Stenhousemuir 3:0 (0:0, 3:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
15:30Radnik - FK Crvena zvezda 0:5 (0:3, 0:2)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
15:30Golden Arrows - Polokwane 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Stellenbosch - Orlando Pirates 1:0 (1:0, 0:0)
South AfricaSouth Africa: GladAfrica Championship    
15:30Mbombela - Steenberg United 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Real Kings - Free State Stars 3:0 (1:0, 2:0)
15:30Tshakhuma - JDR Stars 3:1 (1:0, 2:1)
15:30TS Sporting - Ajax Cape Town 2:3 (2:0, 0:3)
15:30Uthongathi - Richards Bay 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
15:30Bunkeflo W - Goteborg W 0:2 (0:0, 0:2)
15:30Kristianstads W - Rosengard W 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Orebro W - Linkopings W 1:3 (0:0, 1:3)
15:30Pitea W - Kungsbacka W 3:0 (0:0, 3:0)
15:30Vaxjo DFF W - Eskilstuna United W 1:1 (1:0, 0:1)
15:30Vittsjo W - Djurgarden W 2:0 (0:0, 2:0)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
15:30AS Djerba - Kasserine 1:0 (0:0, 1:0)
15:30AS Marsa - Stade Gabesien 0:2 (0:1, 0:1)
15:30Gafsa - Oued Ellil 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Hamam-Sousse - ES Djerba 0:1 (0:0, 0:1)
15:30Jendouba Sport - SS Sfaxien 3:1 (1:0, 2:1)
15:30Msaken - Rades 1:1 (0:1, 1:0)
15:30Rejiche - Menzel Bouzelfa 2:1 (1:0, 1:1)
15:30Sfax Railways - Menzel Bourguiba 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
15:30Balikesirspor - Adanaspor AS 3:0 (2:0, 1:0)
15:30Istanbulspor AS - Bursaspor 1:2 (0:1, 1:1)
WalesWales: Cymru Premier    
15:30Barry - Airbus 2:0 (0:0, 2:0)
15:30Caernarfon - Carmarthen Town 2:0 (1:0, 1:0)
WalesWales: Cymru North    
15:30Rhyl - Colwyn Bay 0:3 (0:1, 0:2)
WalesWales: Cymru South    
15:30STM Sports - Briton Ferry 3:4 (2:2, 1:2)
15:30Swansea University - Llanelli 3:2 (0:2, 3:0)
WalesWales: Division 1    
15:30Port Talbot - Caldicot CAN.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
15:45Ribamontan al Mar - Textil Escudo 2:0 (1:0, 1:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 2    
16:00Annaba - Saida 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Arba - Eulma 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Harrach - Skikda 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Medea - Arzew 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Relizane - Tlemcen 2:0 (1:0, 1:0)
AngolaAngola: Girabola    
16:00Academica - Cuando Cubango 1:0  
16:00Desportivo Huila - Sagrada 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Sporting de Cabinda - Caala 2:1  
16:00Wiliet - Santa Rita 2:1  
AustriaAustria: Regionalliga West - Tyrol    
16:00SC Imst - Kitzbuhel 2:2 (1:0, 1:2)
AustriaAustria: Regionalliga West - Vorarlberg    
16:00Wolfurt - Dornbirner SV 1:2 (1:1, 0:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
16:00Sabah Baku - Zira 2:2 (2:1, 0:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
16:00FC Gomel - Dynamo Brest 1:2 (1:0, 0:2)
BurundiBurundi: Primus League    
16:00Rukinzo - Ngozi City 1:0  
EnglandEngland: Premier League    
16:00Brighton - Everton 3:2 (1:1, 2:1)
16:00Watford - Bournemouth 0:0 (0:0, 0:0)
16:00West Ham - Sheffield Utd 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: Championship    
16:00Birmingham - Luton 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Huddersfield - Barnsley 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Hull - Derby 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Middlesbrough - Fulham 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Millwall - Stoke 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Preston - Blackburn 3:2 (0:2, 3:0)
16:00West Brom - Charlton 2:2 (1:0, 1:2)
EnglandEngland: League One    
16:00Accrington - Gillingham 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Bristol Rovers - Portsmouth 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Burton - Blackpool 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Fleetwood - MK Dons 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Oxford Utd - Rochdale 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Peterborough - Coventry 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Rotherham - Wycombe 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Shrewsbury - Sunderland 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Southend - Ipswich 1:3 (0:1, 1:2)
EnglandEngland: League Two    
16:00Colchester - Newport 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Crawley - Swindon 0:4 (0:2, 0:2)
16:00Leyton Orient - Carlisle 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Northampton - Cambridge Utd 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Port Vale - Oldham 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Salford - Scunthorpe 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Stevenage - Morecambe 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Walsall - Mansfield 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: National League    
16:00Boreham Wood - AFC Fylde 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Bromley - FC Halifax 5:0 (0:0, 5:0)
16:00Chorley - Yeovil 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Dag & Red - Wrexham 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Dover - Stockport 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Harrogate - Aldershot 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Hartlepool - Barnet 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Maidenhead - Solihull Moors 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Sutton - Ebbsfleet 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Torquay - Barrow 4:2 (2:1, 2:1)
16:00Woking - Eastleigh 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: National League North    
16:00Bradford PA - Southport 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Chester - York 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Spennymoor - Gloucester 5:1 (2:0, 3:1)
EnglandEngland: National League South    
16:00Bath - Dorking 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Chelmsford - Dulwich Hamlet 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Dartford - Chippenham 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Havant & W - Concord 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Hemel Hempstead - Eastbourne Boro 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Hungerford - Hampton & Richmond 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Maidstone - Billericay 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Oxford City - Slough 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Wealdstone - Tonbridge 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Welling - St. Albans 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Weymouth - Braintree 3:0 (1:0, 2:0)
EnglandEngland: FA Trophy    
16:00AFC Rushden & Diamonds - Banbury 0:0 (0:0, 0:0)
16:00AFC Totton - Weston-super-Mare 3:2 ET (1:1, 0:0, 2:1)
16:00Ashford U. - Barton 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Aveley - Bowers & Pitsea 3:0 (3:0, 0:0)
16:00Barking - Margate 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Basford - Mickleover 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Basildon - Chesham 5:3 (0:1, 5:2)
16:00Biggleswade Town - Bedworth United 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Bishop's Stortford - Enfield Town 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Brighouse Town - Workington CAN.  
16:00Brightlingsea - Royston 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Buxton - Hyde 3:2 (1:2, 2:0)
16:00Carshalton - Merstham 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Cheshunt - East Thurrock 1:2 (0:2, 1:0)
16:00Chipstead - Canvey 3:3 (1:0, 2:3)
16:00Dunstable - Hastings 0:4 (0:1, 0:3)
16:00Folkestone - Lewes 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Gosport - Farnborough 3:1 (0:1, 3:0)
16:00Grantham - Rushall 5:3 (2:2, 3:1)
16:00Haringey - Horsham FC 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Haywards - Aylesbury Utd 3:1 (2:0, 1:1)
16:00Heybridge - Potters Bar 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Hornchurch - Berkhamsted 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Kingstonian - Corinthian-Casuals 4:2 (3:0, 1:2)
16:00Lancaster - Witton 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Leatherhead - Ware 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Lowestoft - Coalville 2:4 (0:3, 2:1)
16:00Maldon & Tiptree - Cray 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Marlow - Sholing 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Melksham - Basingstoke 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Met. Police - Tilbury 4:3 (1:2, 3:1)
16:00Morpeth - Mossley CAN.  
16:00Morpeth - Cleethorpes 6:1 (3:1, 3:0)
16:00Phoenix - Kings Langley 3:5 (3:4, 0:1)
16:00Redditch - Corby 4:2 (1:2, 3:0)
16:00Salisbury - Dorchester 3:3 (0:1, 3:2)
16:00Sittingbourne - Tooting & Mitcham 0:1 (0:0, 0:1)
16:00St. Ives - Soham 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Sudbury - Harrow 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Sutton Coldfield - Stafford 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Tamworth - Leiston 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Thame - Frome 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Uxbridge - Bognor Regis 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Warrington - Ashton Utd 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Westfield - Beaconsfield Town 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Whitehawk - Hendon 4:1 (2:0, 2:1)
16:00Willand - Larkhall CAN.  
16:00Wimborne - Taunton 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Wingate & Finchley - Hayes & Yeading 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Worthing - Walton Casuals 2:1 (0:1, 2:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
16:00Liverpool U23 - Blackburn U23 0:0 (0:0, 0:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
16:00B36 Torshavn - Klaksvik 0:3 (0:2, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
16:00Emden - Hagen/Uthlede 4:1 (1:1, 3:0)
16:00Tundern - Delmenhorst 1:2 (1:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
16:00Neuhof - Hanau 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
16:00Abtswind - Kahl 3:2 (0:1, 3:1)
16:00Eltersdorf - Cham 1:2 (0:0, 1:2)
16:00Karlburg - Bamberg 1:1 (0:1, 1:0)
GibraltarGibraltar: National League    
16:00Glacis United - Manchester 62 2:3 (1:0, 1:3)
IndiaIndia: ISL    
16:00North East Utd - Odisha 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
16:00Bra - Seravezza Pozzi 0:0 (0:0, 0:0)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
16:00Blue Waters - Eleven Arrows POSTP.  
16:00Julinho Sporting - Black Africa POSTP.  
16:00Mighty Gunners - Life Fighters POSTP.  
16:00Tigers - Young Brazilians POSTP.  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
16:00Carrick Rangers - Warrenpoint 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Cliftonville - Dungannon 5:0 (0:0, 5:0)
16:00Coleraine - Linfield 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Larne - Institute 1:1 (1:1, 0:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
16:00Ards - PSNI 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Dergview - H&W Welders 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Dundela - Knockbreda 5:0 (4:0, 1:0)
16:00Loughgall - Ballyclare 1:4 (0:1, 1:3)
16:00Newry City - Ballinamallard 1:3 (1:2, 0:1)
16:00Queens Univ. - Portadown 3:3 (0:2, 3:1)
NorwayNorway: Eliteserien    
16:00Lillestrom - Valerenga 0:0 (0:0, 0:0)
PalestinePalestine: West Bank League    
16:00Ahli Al-Khalil - Shabab Alsamu 1:0  
16:00Albirah - Al Quds 2:1  
16:00Palestinian Forces - Merkaz 0:2  
PolandPoland: Division 1    
16:00GKS Jastrzebie - Ol. Grudziadz 2:0 (1:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
16:00Kluczbork - Gornik Z. 2 4:1 (2:0, 2:1)
PortugalPortugal: LigaPro    
16:00Benfica B - Nacional 1:0 (0:0, 1:0)
16:00FC Porto B - Vilafranquense 1:1 (0:0, 1:1)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:00AD Oliveirense - Braga B 0:1 (0:0, 0:1)
Republic of the CongoRepublic of the Congo: Ligue 1    
16:00Patronage Sainte-Anne - Inter Club 1:0  
RussiaRussia: PFL - Center    
16:00Saturn Ramenskoye - Krasnogorsk 5:1 (3:1, 2:0)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
16:00Ryazan W - CSKA Moscow W 0:2 (0:1, 0:1)
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Hibernian - Ross County 2:2 (0:0, 2:2)
16:00Kilmarnock - St. Mirren 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Livingston - Hearts 0:0 (0:0, 0:0)
16:00St Johnstone - Hamilton 3:2 (1:1, 2:1)
ScotlandScotland: Championship    
16:00Alloa - Queen of South 2:2 (0:2, 2:0)
16:00Dundee Utd - Dunfermline 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Morton - Inverness 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Partick Thistle - Arbroath 1:3 (0:1, 1:2)
ScotlandScotland: League One    
16:00Dumbarton - Peterhead 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Falkirk - Clyde 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Forfar Athletic - Airdrieonians 1:4 (1:0, 0:4)
16:00Montrose - Stranraer 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Raith - East Fife 1:1 (1:1, 0:0)
ScotlandScotland: League Two    
16:00Elgin City - Queen's Park 3:1 (3:1, 0:0)
ScotlandScotland: Lowland League    
16:00Berwick - Dalbeattie Star 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Civil Service Strollers - Caledonian Braves 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Cumbernauld Colts - Edinburgh University 4:1 (3:0, 1:1)
16:00East Kilbride - Stirling University 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Gretna 2008 - Vale Of Leithen 2:0 (1:0, 1:0)
ScotlandScotland: Highland League    
16:00Forres Mechanics - Deveronvale 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Fraserburgh - Inverurie Loco Works 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Huntly - Buckie Thistle 4:3 (4:1, 0:2)
16:00Keith - Strathspey Thistle 7:1 (5:0, 2:1)
16:00Lossiemouth - Turriff Utd 3:0 (3:0, 0:0)
16:00Rothes - Clachnacuddin 3:0 (0:0, 3:0)
16:00Wick Academy - Brora Rangers 0:1 (0:1, 0:0)
ScotlandScotland: Scottish Cup    
16:00Brechin - Annan 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Broxburn Athletic - Cowdenbeath 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Fort William - Albion Rovers 0:5 (0:4, 0:1)
16:00Gala Fairydean - Formartine Utd 1:2 (0:0, 1:2)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
16:00Ruzomberok - Trencin 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: LaLiga    
16:00Leganes - Mallorca 1:0 (1:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Rayo Vallecano - Ponferradina 1:3 (0:1, 1:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
16:00Leioa - Salamanca 2:1 (2:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
16:00Escobedo - Racing Santander B 0:4  
16:00Guarnizo - Atletico Albericia 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
16:00RSD Alcala - Leganes B 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:00Beti Kozkor - AD San Juan 2:0  
SpainSpain: Primera Division Women    
16:00Madrid C. W - Barcelona W 0:4 (0:1, 0:3)
SudanSudan: Premier League    
16:00Al Wadi - Merreikh El-Fasher 0:0  
16:00Hilal El-Fasher - Al-Merreikh 1:2  
SwedenSweden: Allsvenskan    
16:00Kalmar - Falkenbergs 2:3 (0:0, 2:3)
SwedenSweden: Superettan    
16:00Degerfors - Osters 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Vasteras SK - GAIS 4:1 (1:0, 3:1)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
16:00Koniz - Bruhl 0:3 (0:0, 0:3)
16:00YF Juventus - Etoile-Carouge 1:6 (1:4, 0:2)
16:00Zurich II - Munsingen 3:0 (1:0, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
16:00Lausanne II - La Chaux-De-Fonds 5:0 (1:0, 4:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
16:00Baden - Langenthal 2:5 (1:3, 1:2)
16:00Goldau - Schotz 3:3 (2:2, 1:1)
16:00Solothurn - Muttenz 2:3 (1:1, 1:2)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
16:00Dietikon - Hongg 2:4 (1:1, 1:3)
16:00Gossau - Eschen 2:2 (2:0, 0:2)
16:00Red Star Zurich - Wettswil-Bonstetten 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Thalwil - Balzers 1:3 (0:1, 1:2)
16:00Tuggen - Paradiso 5:0 (1:0, 4:0)
TogoTogo: Championnat National    
16:00Dynamic Togolais - Anges de Notse 3:1 (3:0, 0:1)
16:00Ifodje - AS Togo-Port 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Koroki Metete - Kara 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Maranatha - Sara Sport 1:1 (0:0, 1:1)
16:00OTR - Unisport 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Semassi - Gbohloe-Su 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
16:00Sanliurfaspor - Hacettepe 1:3 (0:1, 1:2)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00FK Zorya Luhansk - Vorskla Poltava 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Olimpik Donetsk - Dnipro-1 3:2 (1:1, 2:1)
UkraineUkraine: Persha Liga    
16:00Ch. Odessa - MFC Metalurh 1:0 (0:0, 1:0)
EswatiniEswatini: Swazi MTN Premier League    
16:05Moneni Pirates - Mhlume 1:0  
GreeceGreece: Super League    
16:15OFI Crete - Xanthi FC 2:0 (0:0, 2:0)
QatarQatar: QSL    
16:20Al-Sadd - Al Ahli Doha 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
16:30TuS Koblenz - Mechtersheim 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:30Belenenses - Aves 3:2 (2:2, 1:0)
16:30Gil Vicente - Portimonense 1:1 (1:1, 0:0)
SeychellesSeychelles: First Division League    
16:30Au Cap - La Passe 1:3 (1:2, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
16:30Celta Vigo B - Pontevedra 1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
16:30Granada CF B - Marbella 0:3 (0:2, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
16:30San Ignacio - Portugalete 2:2 (0:0, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Felanitx - Ibiza Islas Pitiusas 1:1  
16:30Poblense - San Rafael 1:0 (0:0, 1:0)
16:30Santanyi - Andratx 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30Beti Onak - Cortes 0:1  
16:30Fontellas - Pena 0:3 (0:2, 0:1)
16:30Huarte - Pamplona 1:0  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
16:30Terre Sainte - Vevey 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
16:30Gaziantep - Alanyaspor 1:1 (0:1, 1:0)
KuwaitKuwait: Premier League    
16:40Kazma SC - Al Shabab 0:2 (0:1, 0:1)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
16:45Estoril Praia W - Sporting W 0:4  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
16:45Durango - Pasaia 1:1  
SloveniaSlovenia: Prva liga    
16:55Maribor - Celje 1:0 (0:0, 1:0)
AustriaAustria: Tipico Bundesliga    
17:00Austria Vienna - Tirol 2:3 (0:2, 2:1)
17:00Hartberg - Mattersburg 3:1 (1:0, 2:1)
17:00St. Polten - Sturm Graz 0:4 (0:0, 0:4)
AustriaAustria: 2. Liga    
17:00Horn - Dornbirn 1:1 (1:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Proximus League    
17:00Lokeren - Beerschot VA 2:1 (2:1, 0:0)
BeninBenin: Ligue 1    
17:00ASVO - Tonnerre 1:0  
17:00JAC - Energie Sports 2:0  
17:00Upi Onm - Pantheres 0:0 (0:0, 0:0)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
17:00Spartak - Vereya CAN.  
CroatiaCroatia: 2. HNL    
17:00Osijek 2 - Orijent 1:3 (1:1, 0:2)
CyprusCyprus: First Division    
17:00Paphos - Achnas 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:00Sparta Prague - Bohemians 1905 4:0 (2:0, 2:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
17:00Honved - Kaposvar 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Kisvarda - Puskas Academy 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Paks - DVTK 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Ujpest - Zalaegerszegi 0:0 (0:0, 0:0)
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
17:00Szolnoki MAV - Ajka 3:0 (2:0, 1:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
17:00Kiryat Shmona - H. Raanana 2:1 (1:0, 1:1)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
17:00Niedercorn - UNA Strassen 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
17:00Dorados de Sinaloa 2 - Zitacuaro 4:1  
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
17:00Zimbru Chisinau - Milsami 1:2 (0:0, 1:2)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
17:00Titograd - FK Podgorica 1:2 (0:2, 1:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
17:00FUS Rabat - FAR Rabat 2:4 (2:1, 0:3)
PolandPoland: Division 2    
17:00Leczna - Skra 1:1 (0:0, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
17:00Polonia Warszawa - Concordia Elblag 1:3 (0:1, 1:2)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:00Fatima - Condeixa 3:1 (2:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
17:00Chindia Targoviste - Gaz Metan Medias 1:1 (0:0, 1:1)
RussiaRussia: Supreme Division Women    
17:00Chertanovo M. W - Kubanochka Krasnodar W 0:1 (0:1, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
17:00Pohronie - Dun. Streda 0:2 (0:0, 0:2)
17:00Senica - Sered 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Z. Moravce-Vrable - Nitra 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
17:00Atl. Madrid B - Gijon B 3:2 (0:1, 3:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
17:00Andorra - Llagostera 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Barreda Balompie - CD Barquereno 2:0  
17:00Bezana - Tropezon 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17:00Lagun Onak - Santuxu 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Acero - Saguntino 0:1  
17:00Villarreal C - Beniganim 5:0 (1:0, 4:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Atl. Astorga - La Baneza 5:1 (3:1, 2:0)
17:00Burgos Promesas - Atl. Tordesillas 1:0  
17:00Real Burgos CF - Arandina 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17:00CD Gerena - Arcos CF 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00Cartagena FC - Olimpico de Totana 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00Mutilvera - Murchante 2:0 (1:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
17:00Stade Nyonnais - Cham 0:1 (0:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:00Azzurri Lausanne - Martigny 1:4 (0:1, 1:3)
17:00Bulle - Young Boys II 1:4 (1:2, 0:2)
17:00Chenois - Olympique de Geneve 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Oberwallis Naters - Echallens 2:1 (0:1, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
17:00Zug - Delemont 2:3 (1:0, 1:3)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
17:05Al-Taawon - Al-Faisaly 2:1 (1:0, 1:1)
17:10Al-Hazem - Al Ahli SC 2:1 (0:0, 2:1)
MaltaMalta: Premier League    
17:15Valletta - Tarxien 3:1 (1:0, 2:1)
MaltaMalta: FA Trophy    
17:15Mellieha - Swieqi 1:4  
17:15Mgarr - Ghaxaq 5:1  
17:15Pieta Hotspurs - St. George's FC 4:1 (2:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
17:15Collerense - Constancia 0:4  
17:15Manacor - Soller 3:1 (1:0, 2:1)
AngolaAngola: Girabola    
17:30Progresso - Ferroviario do Huambo 0:1  
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
17:30Majestic - Royal 5:2 (3:0, 2:2)
17:30Rahimo - ASEC Koudougou 1:0 (1:0, 0:0)
17:30Sonabel Ouagadougou - AS Douanes 0:0 (0:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
17:30Rijeka - Gorica 1:2 (0:0, 1:2)
EcuadorEcuador: Serie B    
17:30Gualaceo - Santa Rita 0:0 (0:0, 0:0)
17:30LDU Portoviejo - Clan Juvenil 3:0 AWA.  
EnglandEngland: Premier League 2    
17:30Manchester City U23 - Arsenal U23 1:1 (1:1, 0:0)
FranceFrance: Ligue 1    
17:30Lille - Bordeaux 3:0 (1:0, 2:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
17:30Tanda - Sporting Gagnoa 3:2 (2:1, 1:1)
NigerNiger: Ligue 1    
17:30Olympic Niamey - Ader 1:3  
17:30Sahel - Urana 1:1  
PolandPoland: Ekstraklasa    
17:30Piast Gliwice - Korona Kielce 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
17:30Fontinhas - Oleiros 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:30Lorca FC - Mazarron CF 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:30Burlades - Subiza 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
17:30Villegas - Berceo 0:6 (0:3, 0:3)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
17:30Kriens - Schaffhausen 2:2 (1:1, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: Promotion League    
17:30Yverdon - Basel II 1:0 (0:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:30Lancy - Meyrin 2:1 (1:0, 1:1)
MaliMali: Premiere Division    
17:45CS Duguwolofila - Sonni 2:0  
AustriaAustria: Regionalliga East    
18:00Wiener Linien - Marchfeld 1:1 (1:0, 0:1)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
18:00Isloch - Dnyapro 1:1 (1:0, 0:1)
18:00Torpedo Minsk - Gorodeja 0:3 AWA.  
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00Charleroi - Mouscron 1:0 (0:0, 1:0)
CyprusCyprus: First Division    
18:00Apollon - AEL Limassol 1:2 (1:1, 0:1)
GuineaGuinea: Ligue 1    
18:00Santoba - Hafia 2:2  
ItalyItaly: Serie A    
18:00Inter - Parma 2:2 (1:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
18:00Livorno - Pisa 1:0 (1:0, 0:0)
MaldivesMaldives: Dhivehi Premier League    
18:00Maziya - Da Grande 1:0  
MaliMali: Premiere Division    
18:00CSK - USC Kita 1:0  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
18:00Leones Negros 2 - Reynosa 2:3  
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
18:00De Treffers - IJsselmeervogels 3:3 (1:2, 2:1)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
18:00Groene Ster - Westlandia 2:3 (0:0, 2:3)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
18:00Glenavon - Crusaders 2:2 (0:1, 2:1)
North MacedoniaNorth Macedonia: 2. MFL    
18:00Bregalnica Stip - Plackovica 2:1 (2:0, 0:1)
PeruPeru: Liga 1    
18:00Molinos El Pirata - Cesar Vallejo 0:2 (0:0, 0:2)
PolandPoland: Division 1    
18:00Tychy - Warta Poznan 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Zaglebie Sosnowiec - Chojniczanka 3:3 (1:2, 2:1)
PolandPoland: Division 2    
18:00GKS Katowice - Pogon Siedlce 2:1 (1:1, 1:0)
RussiaRussia: Premier League    
18:00FK Rostov - Sochi 2:0 (1:0, 1:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
18:00Macva - Mladost 0:1 (0:1, 0:0)
18:00Rad Beograd - Radnicki Nis 1:2 (0:0, 1:2)
18:00Vojvodina - Javor 2:2 (2:1, 0:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
18:00Nafta - Radomlje 4:0 (3:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
18:00Mirandes - Tenerife 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Racing Santander - Dep. La Coruna 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:00Ath Bilbao B - Valladolid Promesas 4:1 (2:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:00Balmaseda - Basconia 1:1 (1:1, 0:0)
18:00Somorrostro - Sodupe 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18:00Union Guimar - Union Viera 0:1 (0:1, 0:0)
SpainSpain: Primera Division Women    
18:00Betis W - Rayo Vallecano W 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
18:00Winterthur - Chiasso 2:1 (1:0, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
18:00Grasshopper II - Wohlen 3:1 (2:0, 1:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
18:00Altay - Menemenspor 0:2 (0:0, 0:2)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
18:00Samsunspor - Sancaktepe 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Tarsus - Afjet Afyonspor 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
18:00Kahramanmarasspor - Tuzlaspor 2:2 (1:0, 1:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
18:00Fethiyespor - Ofspor 3:0 (0:0, 3:0)
18:00Kocaelispor - Erbaaspor 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
18:00Diyarbekirspor - Altindag Bld. 1:1 (1:0, 0:1)
UkraineUkraine: Persha Liga    
18:00Volyn Lutsk - Minaj 1:0 (0:0, 1:0)
GibraltarGibraltar: National League    
18:15Lions Gibraltar - St Josephs 0:4 (0:2, 0:2)
PortugalPortugal: LigaPro    
18:15Casa Pia - Academico Viseu 2:3 (0:1, 2:2)
18:15Feirense - Mafra 1:2 (0:0, 1:2)
EnglandEngland: National League    
18:20Chesterfield - Notts Co 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
18:30Burnley - Chelsea 2:4 (0:2, 2:2)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:30Bayer Leverkusen - Werder Bremen 2:2 (1:1, 1:1)
GreeceGreece: Super League    
18:30Volos - PAOK 0:2 (0:1, 0:1)
GuineaGuinea: Ligue 1    
18:30Loubha - Elephant Coleah 0:1 (0:0, 0:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
18:30Netanya - Ashdod 2:4 (1:2, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
18:30Willem II - Waalwijk 2:1 (2:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
18:30OSS '20 - HSC '21 3:2 (1:0, 2:2)
NorwayNorway: OBOS-ligaen    
18:30Aalesund - Start 2:1 (0:0, 2:1)
QatarQatar: QSL    
18:30Al-Duhail - Al-Gharafa 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Valladolid - Eibar 2:0 (2:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:30R. Sociedad B - Calahorra 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
18:30Villarrubia - Linense 2:3 (0:3, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:45Gernika - Urduliz 0:1 (0:0, 0:1)
KuwaitKuwait: Premier League    
18:55Al Naser - Al Salmiya 1:3 (1:2, 0:1)
AlgeriaAlgeria: Ligue 2    
19:00Khroub - Amal Bou Saada 0:0 (0:0, 0:0)
19:00MO Bejaia - ASM Oran 2:0 (0:0, 2:0)
19:00Tadjenant - Bejaia 2:0 (1:0, 1:0)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
19:00Neulengbach W - Landhaus W 1:1 (1:0, 0:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:00Siquinala - Santa Lucia 1:1 (0:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
19:00Tlaxcala - Pioneros 1:0  
MexicoMexico: Liga MX Women    
19:00U.N.A.M.- Pumas W - Atlas W 1:2 (1:1, 0:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
19:00Vitoria Setubal - Maritimo 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
19:00Leiria - SB Castelo Branco 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
19:00Real Madrid B - Ferrol 1:2 (1:2, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
19:00Logrones - R. Union 3:2 (2:2, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
19:00Hercules B - Alcoyano 1:3 (0:1, 1:2)
19:00Jove - Alzira 1:1 (0:1, 1:0)
SudanSudan: Premier League    
19:00Hay al-Arab - Hilal El Obied 3:2  
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
19:00Sion - Servette 1:1 (1:1, 0:0)
19:00Xamax - Luzern 2:0 (1:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
19:00St. Gallen II - Kosova 0:2 (0:0, 0:2)
TurkeyTurkey: Super Lig    
19:00Fenerbahce - Konyaspor 5:1 (3:1, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
19:20Ruch Chorzow - Polonia Bytom 3:1 (3:0, 0:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
19:30Zwevezele - Westhoek 3:0  
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:30Hapoel Kfar Saba - Maccabi Haifa 0:3 (0:1, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:30FC Hermannstadt - FCSB 0:4 (0:2, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
19:45Sittard - Venlo 4:1 (2:0, 2:1)
19:45Vitesse - Den Haag 0:2 (0:2, 0:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:00Antwerp - Kortrijk 3:1 (1:0, 2:1)
20:00Waregem - Oostende 2:0 (0:0, 2:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
20:00Deinze - Tubize 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Dender - Dessel 1:0 (0:0, 1:0)
20:00La Louviere - Thes Sport 2:1 (0:0, 2:1)
20:00Lierse K. - Saint Eloois 2:0 (1:0, 1:0)
20:00Patro Eisden - OC Charleroi 2:0 (1:0, 1:0)
20:00RWDM - URSL Vise 2:2 (1:1, 1:1)
20:00Seraing - Heist 2:1 (1:0, 1:1)
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
20:00Dikkelvenne - Petegem 1:3  
20:00Lokeren-Temse - Ronse 0:1  
20:00Mandel United - KRC Gent 1:2  
20:00Oudenaarde - Sint Niklaas 4:0  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
20:00ASV Geel - Hades 1:2  
20:00Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen 4:1  
BermudaBermuda: Premier League    
20:00SBRC - Southampton 1:2  
EcuadorEcuador: Liga Pro    
20:00Fuerza A. - Macara 0:3 (0:2, 0:1)
FranceFrance: Ligue 1    
20:00Brest - Dijon 2:0 (0:0, 2:0)
20:00Lyon - Metz 2:0 (2:0, 0:0)
20:00Montpellier - Angers 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Reims - Nimes 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Strasbourg - Nice 1:0 (1:0, 0:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
20:00Academie de FAD - Africa Sports 1:0 (0:0, 1:0)
MaliMali: Premiere Division    
20:00ASOM - Black Stars 1:2  
PeruPeru: Liga 2    
20:00Los Caimanes - Santos FC 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
20:00Lechia Gdansk - Gornik Z. 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: LaLiga2    
20:00Malaga - R. Oviedo 2:1 (0:0, 2:1)
20:00Numancia - Lugo 3:1 (1:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
20:00Betis B - Sevilla FC C 1:0 (1:0, 0:0)
CanadaCanada: U Sports    
20:15UPEI - Mount Allison 5:1 (1:1, 4:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
20:15Agudat Sport Ashdod - H. Marmorek 1:1 (1:1, 0:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
20:15Highlands - Chippa Utd. 2:0 (1:0, 1:0)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
20:30Genk - Cercle Brugge KSV 1:0 (1:0, 0:0)
BelgiumBelgium: Proximus League    
20:30St. Gilloise - Lommel SK 2:1 (0:1, 2:0)
EnglandEngland: Professional Development League    
20:30Hull U23 - Sheffield Utd U23 2:3 (1:1, 1:2)
CanadaCanada: U Sports    
20:45Memorial - Dalhousie 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
20:45Genoa - Brescia 3:1 (0:1, 3:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
20:45Monza - Renate 2:2 (2:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
20:45Piacenza - Padova 1:1 (1:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:45Heracles - Zwolle 4:0 (1:0, 3:0)
CanadaCanada: CSL    
21:00Scarborough B. - Ukraine United 2:0 (0:0, 2:0)
Costa RicaCosta Rica: Liga de Ascenso    
21:00Escazucena - Curridabat 3:1  
21:00Guanacasteca - AD Rosario 2:1  
SpainSpain: LaLiga    
21:00Atl. Madrid - Ath Bilbao 2:0 (1:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
21:00Real Monarchs - Orange County SC 6:2 (2:1, 4:1)
BrazilBrazil: Serie B    
21:30Brasil de Pelotas - Cuiaba Esporte 0:0 (0:0, 0:0)
21:30Figueirense - Criciuma 2:2 (1:0, 1:2)
21:30Sao Bento - Guarani 1:1 (0:0, 1:1)
Dominican RepublicDominican Republic: LDF    
21:30Vega Real - San Cristobal 1:2 (0:0, 1:2)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:30Moreirense - Boavista 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Serie A    
22:00Ceara - Vasco 1:1 (0:1, 1:0)
22:00Corinthians - Santos 0:0 (0:0, 0:0)
CanadaCanada: Canadian Premier League    
22:00Forge - Cavalry 1:0 (1:0, 0:0)
HaitiHaiti: Championnat National    
22:00Cosmopolites - Racing Haitien CAN.  
ParaguayParaguay: Division Intermedia    
22:00Ovetense FC - Resistencia 0:0 (0:0, 0:0)
PeruPeru: Liga 2    
22:00Sport Victoria - Sport Loreto 0:3 AWA.  
PeruPeru: Copa Peru    
22:00Nacional FBC - Alfonso Ugarte CAN.  
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00AC Lala FC - Caracas 0:1 (0:0, 0:1)
22:00Carabobo - Monagas 5:1 (2:0, 3:1)
22:00Estudiantes Caracas - Mineros 1:0 (1:0, 0:0)
22:00Portuguesa - Estudiantes Merida 2:1 (2:1, 0:0)
VenezuelaVenezuela: Segunda Division    
22:00Titanes - Hermanos Colmenares 2:1 (0:1, 2:0)
WorldWorld: World Cup U17    
22:00Brazil U17 - Canada U17 4:1 (2:0, 2:1)
22:00Nigeria U17 - Hungary U17 4:2 (1:2, 3:0)
CanadaCanada: U Sports    
22:15Moncton - Cape Breton 2:2 (1:1, 1:1)
PeruPeru: Liga 2    
22:15Cienciano - Grau 4:0 (0:0, 4:0)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
22:30EL Nacional - Ind. del Valle 4:2 (2:0, 2:2)
22:30U. Catolica - Emelec 1:1 (1:1, 0:0)
PeruPeru: Copa Peru    
22:30Esc.Futbol JTR - Sport Estrella 1:0 (0:0, 1:0)
ArubaAruba: Division di Honor    
23:00Estrella - Dakota 0:2  
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
23:00Municipal - Iztapa 1:1 (1:0, 0:1)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
23:00Marathon - Vida 0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
23:00Albinegros Orizaba - U.N.A.M.- Pumas 2 2:1 CAN. (1:1, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie B    
23:00Chimalhuacan - Chapulineros 0:1 (0:0, 0:1)
23:00Ciervos - Cuautla 1:4  
23:00Dongu - Zacatecas 2 0:2  
PanamaPanama: LPF    
23:00Miguelito - Arabe Unido 1:1 (1:0, 0:1)
ParaguayParaguay: Primera Division    
23:10Diaz - Dep. Capiata 3:1 (2:0, 1:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:15Jocoro - Aguila 2:2 (0:1, 2:1)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
23:30Inter Playa Del Carmen - Yalmakan 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Serie A    
27.10.2019
00:00Bahia - Internacional 2:3 (0:0, 2:3)
MexicoMexico: Liga MX    
27.10.2019
00:00Queretaro - U.N.A.M.- Pumas 3:0 (2:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
27.10.2019
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Canoneros Marina 3:0  
00:00Gavilanes de Matamoros - Tepatitlan de Morelos 1:2