Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
  • Show:
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
00:00Patronato - Godoy Cruz 1:1 (0:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
00:00Veracruz W - Toluca W 1:0 (1:0, 0:0)
JamaicaJamaica: Premier League    
00:30Waterhouse - Cavalier 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
01:00Red Bull Brasil - Ponte Preta 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 3:1)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
01:00Chico - Orsomarso 0:0 (0:0, 0:0)
01:00Leones - Cartagena 1:1 (1:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
02:00Pachuca W - Club America W 1:0 (1:0, 0:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: Caribbean Club Shield    
02:00Robinhood - Franciscain 1:0 (1:0, 0:0)
USAUSA: USL Championship    
02:00Swope Park - Indy Eleven 1:3 (1:2, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
02:05Atl. Rafaela - Deportivo Moron 0:1 (0:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Copa de la Superliga    
02:10Rosario Central - Aldosivi 0:2 (0:1, 0:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
02:15Aucas - Fuerza A. 2:1 (1:1, 1:0)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
03:00Pereira - Quindio 0:1 (0:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
03:00U.A.N.L.- Tigres W - Guadalajara Chivas W 2:1 (1:1, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
03:00Alianza Lima - U. de Deportes 2:3 (0:1, 2:2)
JamaicaJamaica: Premier League    
03:35Portmore - Mount Pleasant 1:1 (1:0, 0:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
04:00Club Leon W - Necaxa W 0:1 (0:1, 0:0)
04:00Club Tijuana W - Puebla W 0:1 (0:1, 0:0)
IndiaIndia: Santosh Trophy    
05:00Delhi - Odisha 2:1 (1:1, 1:0)
ChinaChina: FA Cup    
09:00Nanjing Shaye - Heilongjiang Lava 0:2 (0:1, 0:1)
09:30Liaoning - Baoding Yingli Yitong 1:0 (0:0, 1:0)
09:30Qingdao Huanghai - Lhasa Chengtou 2:0 (1:0, 1:0)
10:00Meizhou Hakka - Jilin Baijia 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Friendly International    
11:30Germany U19 - Denmark U19 2:5 (0:4, 2:1)
AsiaAsia: AFC Cup    
12:00Binh Duong - Shan United 6:0 (2:0, 4:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Portimonense U23 - Feirense U23 1:0 (1:0, 0:0)
IndiaIndia: Santosh Trophy    
12:30Goa FT - Meghalaya 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Youth League    
13:00Sparta Prague U21 - Mlada Boleslav U21 0:2 (0:0, 0:2)
EnglandEngland: Premier League U18    
13:00Derby U18 - Manchester City U18 2:2 (0:1, 2:1)
13:00West Brom U18 - Wolverhampton U18 1:2 (1:0, 0:2)
GeorgiaGeorgia: Georgian Cup    
13:00Egrisi Senaki - Dinamo Tbilisi 1:4 (0:1, 1:3)
13:00FC Gareji Sagarejo - Chiatura 2:0 (0:0, 2:0)
13:00Iberia 2010 - Merani Martvili 0:2 (0:1, 0:1)
13:00Legioni - Tbilisi City 1:2 (0:1, 1:1)
13:00Samtredia - Dila Gori 3:2 (1:1, 2:1)
13:00Shevardeni Tbilisi - Bolnisi 1:2 (0:0, 1:2)
ChinaChina: FA Cup    
13:30Zibo Sunday - Sichuan Annapurna 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
13:30Blackburn U18 - Sunderland U18 4:1 (2:0, 2:1)
ChinaChina: FA Cup    
13:35Nantong Zhiyun - Changchun Yatai 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
14:00Charlton U23 - Burnley U23 3:0 (1:0, 2:0)
IranIran: Division 1    
14:30Fajr Sepasi - Gol Gohar 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Khooneh Be Khooneh - Qashqai Shiraz 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Mes Kerman - Shahrdari Tabriz 2:0 (0:0, 2:0)
14:30Navad Urmia - Mes Rafsanjan 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Oxin Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Shahin Bushehr - Malavan 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Shahrdari Mahshahr - Baderan Tehran 0:1 (0:0, 0:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
14:40Al-Shoalah - Al Mojzel 2:0 (0:0, 2:0)
14:50Al-Qaisumah - Al-Kawkab 1:2 (1:0, 0:2)
14:50Najran - Al Taee 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
15:00Watford U23 - Barnsley U23 2:2 (0:1, 2:1)
MalaysiaMalaysia: FA Cup    
15:00Kedah - Petaling Jaya CFC 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Kelantan United - Terengganu 1:3 (1:0, 0:3)
15:00Penang - Kuala Lumpur 2:4 (0:3, 2:1)
15:00Selangor - Felda Utd. 1:2 (0:0, 1:2)
UgandaUganda: Premier League    
15:00Villa - Ndejje University 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
15:00Ethiopia U20 - Djibouti U20 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Saudi Arabia U18 - United Arab Emirates U18 1:2 (0:0, 1:2)
UgandaUganda: Premier League    
15:30Jinja - Paidha Black Angels 2:0 (0:0, 2:0)
NetherlandsNetherlands: Reserve League    
16:00Jong De Graafschap - Jong G.A. Eagles 1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:00CD Cova da Piedade U23 - Academica U23 0:1 (0:1, 0:0)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
16:30Mazembe - Dauphins Noirs POSTP.  
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:30Setubal U23 - Belenenses U23 1:0 (0:0, 1:0)
BahrainBahrain: Premier League    
16:45East Riffa - Al-Hidd 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Prostejov - Sokolov 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Vlasim - Jihlava 1:1 (0:1, 1:0)
MoldovaMoldova: Moldovan Cup    
17:00Sheriff Tiraspol - Milsami 2:0 (0:0, 2:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
17:00Maritimo U23 - Guimaraes U23 1:1 (1:1, 0:0)
SerbiaSerbia: Serbian Cup    
17:00FK Crvena zvezda - Mladost 4:1 (1:0, 3:1)
WorldWorld: Friendly International    
17:00France U17 - Turkey U17 1:0 (0:0, 1:0)
AsiaAsia: AFC Cup    
17:30Al Suwaiq - Al Ahed 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:30UCAM Murcia B - Cartagena B 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
17:45Dachau - Ismaning 0:1 (0:1, 0:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
17:45Al Khaleej - Hajer 3:2 (2:2, 1:0)
17:45Al-Nahda - Al Adalh 0:2 (0:1, 0:1)
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
18:00ES Setif - Bejaia 1:2 (0:0, 1:2)
AsiaAsia: AFC Cup    
18:00Al Wehdat - Al Jaish 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Malkia - Al Qadisiya 1:2 (1:2, 0:0)
BulgariaBulgaria: Bulgarian Cup    
18:00Lok. Plovdiv - Septemvri Sofia 4:0 (3:0, 1:0)
GeorgiaGeorgia: Georgian Cup    
18:00Saburtalo Tbilisi - Dinamo Batumi 1:0 (1:0, 0:0)
HungaryHungary: Hungarian Cup    
18:00MOL Vidi - Debrecen 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
18:00Radzionkow - Gwarek Tarnowskie Gory 0:1 (0:1, 0:0)
GambiaGambia: GFA League    
18:30Armed Forces - Tallinding United 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
18:30Dortmund II - Kaan-Marienborn 1:2 (0:1, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
18:30Rugenbergen - Wedeler TSV 2:2 (2:1, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
19:00Pirmasens - FSV Frankfurt 3:2 (1:0, 2:2)
SlovakiaSlovakia: Slovak Cup    
19:00Senica - Trnava 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Superettan    
19:00Osters - Degerfors 1:1 (1:1, 0:0)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
20:00Aalst W - Club Brugge W 1:2 (0:1, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
20:30Yupanqui - Deportivo Muniz 1:1 (0:1, 1:0)
GibraltarGibraltar: Premier Division    
20:30Lincoln Red Imps - Gibraltar United 2:0 (1:0, 1:0)
WalesWales: Division 1    
20:30Briton Ferry - Ammanford 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League    
20:45Brighton - Cardiff 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: National League North    
20:45Altrincham - Brackley Town 1:2 (1:0, 0:2)
EnglandEngland: National League South    
20:45Truro - Concord 1:3 (1:2, 0:1)
EnglandEngland: Southern League South Division    
20:45Beaconsfield Town - Merthyr T 1:1 (0:1, 1:0)
ScotlandScotland: Championship    
20:45Morton - Inverness 2:2 (2:1, 0:1)
WalesWales: Division 1    
20:45Taffs Well - Haverfordwest 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
21:00Deportivo Madryn - Villa Mitre 2:0 (1:0, 1:0)
EuropeEurope: Champions League    
21:00Barcelona - Manchester Utd 3:0 (2:0, 1:0)
21:00Juventus - Ajax 1:2 (1:1, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
22:00San Martin Formosa - Huracan Las Heras 1:1 (1:0, 0:1)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
22:00Zulia - Nacional Potosi 1:1 PEN. (0:1, 0:0, 2:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:15Dep. Capiata - Cerro Porteno 1:1 (0:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
01:00Sportivo Las Parejas - Sansinena 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil    
01:00Vila Nova FC - Bragantino 2:0 (1:0, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
01:00Charlotte Independ. - Bethlehem 2:1 (1:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Copa Argentina    
01:05Defensa y Justicia - Gimnasia y Tiro 1:0 (1:0, 0:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
02:15Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 2:0 (1:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
02:30Sportivo Estudiantes - Chaco For Ever 0:0 (0:0, 0:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
02:30Colon Santa FE - Dep. Municipal 2:0 (1:0, 1:0)
02:30La Equidad - Independiente 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 4:3)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
02:45Bucaramanga - Once Caldas 1:1 (1:1, 0:0)
IndiaIndia: Santosh Trophy    
05:00Maharashtra - Sikkim 5:0 (3:0, 2:0)
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
07:00Honam - Seoul E. 0:1 (0:0, 0:1)
07:00Hwaseong - Yangpyeong 5:2 (1:1, 4:1)
08:00Paju Citizen - Dankook University 2:0 (0:0, 2:0)
ChinaChina: FA Cup    
08:30Hebei Elite - Guizhou Zhicheng 2:1 (1:0, 1:1)
08:30Qingdao Jonoon - Nanning Binjiang 4:0 (2:0, 2:0)
AsiaAsia: AFC Cup    
09:00Kaya - PSM Makassar 1:2 (0:2, 1:0)
ChinaChina: FA Cup    
09:00Shenzhen Pengcheng - Beijing EG 1:5 (1:2, 0:3)
09:00Sichuan Jiuniu - Hubei Athletics Zaiming 1:0 (1:0, 0:0)
09:00Taizhou Yuanda - Guangxi Baoyun 5:0 (3:0, 2:0)
09:30Shaanxi Changan - Xinjiang Tianshan 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 5:3)
09:30Yunnan Kunlu - Shanghai Shenxin 1:3 (0:2, 1:1)
AsiaAsia: AFC Cup    
10:00April - Kitchee 2:0 (0:0, 2:0)
ChinaChina: FA Cup    
10:00Guangdong Tigers - Zhejiang Greentown 1:4 (0:0, 1:4)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10:15FK Pardubice U19 - Slavia Prague U19 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 4:5)
10:30FC Fastav Zlin U19 - Mlada Boleslav U19 2:0 (1:0, 1:0)
AsiaAsia: AFC Cup    
11:00Yangon United - Ha Noi FC 2:5 (2:3, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Pribram U19 - Plzen U19 0:1 (0:1, 0:0)
11:00Sigma Olomouc U19 - Hradec Kralove U19 1:2 (0:1, 1:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
11:30Olympic FC - Eastern Suburbs 2:1 (0:0, 2:1)
11:30Western Pride - Moreton Bay Utd 0:5 (0:3, 0:2)
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
12:00Cheonan City - Mokpo City 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
12:00Daejeon Korail - Ulsan Hyundai 2:0 (0:0, 2:0)
12:00Gangneung - Jeju Utd 1:2 PEN. (0:1, 1:0, 0:0, 2:4)
12:00Gangwon - Seoul 3:2 (1:0, 2:2)
12:00Gyeongju KHNP - Gimpo C. 2:1 (1:1, 1:0)
12:00Gyeongnam - Pocheon 2:1 (1:0, 1:1)
12:00Jeonbuk - Anyang 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Sangju Sangmu - Seongnam 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 10:9)
12:00Yeungnam University - Changwon 1:2 (0:1, 1:1)
GeorgiaGeorgia: Georgian Cup    
12:15Dinamo Batumi 2 - Rustavi 0:2 (0:1, 0:1)
IndiaIndia: Santosh Trophy    
12:30Karnataka - Punjab 3:4 (2:3, 1:1)
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
12:30Gwangju FC - Andong 3:2 PEN. (2:1, 0:1, 0:0, 4:3)
12:30Incheon - Cheongju 0:1 (0:1, 0:0)
12:30Suwon Bluewings - Pohang 1:0 (0:0, 1:0)
12:30Suwon City - Daegu 1:2 (0:0, 1:2)
AfricaAfrica: CAF African Championship U17    
13:00Nigeria U17 - Angola U17 1:0 (1:0, 0:0)
AsiaAsia: AFC Cup    
13:00Khujand - Dordoi Bishkek 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:00Jihlava U19 - Slovacko U19 1:3 (0:1, 1:2)
GeorgiaGeorgia: Georgian Cup    
13:00Betlemi Keda - Guria 1:2 (0:1, 1:1)
13:00Borjomi - Torpedo Kutaisi 1:4 (0:4, 1:0)
13:00Gagra - Shukura 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Telavi - WIT Georgia 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Zugdidi - Tskhinvali 3:2 ET (0:0, 1:1, 2:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
13:00Coastal Union - Simba 1:2 (1:0, 0:2)
13:00Mtibwa Sugar - Young Africans 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
13:00Hungary U18 - Italy U18 4:0 (4:0, 0:0)
MacaoMacao: Elite League    
13:05Benfica - Tak Chun Ka I 4:0 (2:0, 2:0)
AsiaAsia: AFC Cup    
13:30Lao Toyota - Home Utd 2:3 (1:2, 1:1)
13:30Tampines - NagaWorld 4:2 (1:1, 3:1)
ChinaChina: FA Cup    
13:30Shanghai Jiading City Development - Zhejiang Yiteng 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Shijiazhuang - Nei Mongol 3:1 (1:0, 2:1)
AsiaAsia: AFC Cup    
13:45Abahani Limited - Minerva 2:2 (1:2, 1:0)
14:00Altyn Asyr - Istiqlol Dushanbe 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Tai Po - Hang Yuen 4:2 (2:1, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
14:00Sparta Prague U19 - Karvina U19 2:1 (2:1, 0:0)
GeorgiaGeorgia: Georgian Cup    
14:00Zestafoni - Merani Tbilisi 0:2 (0:0, 0:2)
GreeceGreece: Football League    
14:00Platanias FC - Panachaiki 4:3 (2:1, 2:2)
KenyaKenya: Premier League    
14:00Bandari - Kenya CB 2:1 (1:0, 1:1)
14:00Mathare Utd. - Nzoia Sugar 3:2 (2:1, 1:1)
14:00Mount Kenya United - Chemelil 4:3 (1:0, 3:3)
14:00Western Stima - Ulinzi Stars 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Zoo - Vihiga United 1:0 (1:0, 0:0)
RussiaRussia: PFL - South    
14:00Mashuk - Legion Dynamo 1:0 (1:0, 0:0)
14:00SKA Rostov - Vladikavkaz 0:4 (0:3, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
14:30Ostrava U19 - Ceske Budejovice U19 4:2 (3:1, 1:1)
IraqIraq: Super League    
14:30Al Kahraba - Al Diwaniya 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group C    
14:30Viterbese - Cavese 1:3 (1:1, 0:2)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
14:50Damac - Al Ansar 1:1 (0:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
15:00Dukla Prague U19 - Brno U19 5:1 (2:0, 3:1)
GreeceGreece: Football League    
15:00Iraklis - AO Trikala 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Irodotos - Aiginiakos 4:2 (1:1, 3:1)
15:00Karaiskakis - Chania Kissamikos 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Kerkyra - Sparti 3:0 AWA.  
15:00Volos NFC - Apollon Larissa 1:3 (1:0, 0:3)
ItalyItaly: Primavera 1    
15:00Palermo U19 - Genoa U19 2:1 (0:1, 2:0)
KosovoKosovo: Kosovar Cup    
15:00KF Ballkani - KF Feronikeli 1:2 (0:1, 1:1)
15:00Vellaznimi - Trepca 89 0:4 (0:2, 0:2)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
15:00Fassell - NPA Anchors 3:2  
MacaoMacao: Elite League    
15:00Cheng Fung - Chao Pak Kei 2:2 (1:1, 1:1)
MalaysiaMalaysia: FA Cup    
15:00Jerantut - Perak 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Johor DT - PKNS FC 0:1 (0:0, 0:1)
15:00PKNP - PDRM FA 3:2 (1:1, 2:1)
15:00UKM - Pahang 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: PFL - South    
15:00Angust Nazran - Volgar-Astrakhan 0:3 (0:0, 0:3)
15:00Biolog - Urozhay 1:3 (0:0, 1:3)
UkraineUkraine: Druha Liga    
15:00Nova Kakhovka - MFC Metalurh 0:2 (0:1, 0:1)
UkraineUkraine: Ukrainian Cup    
15:00Inhulets - FK Zorya Luhansk 2:1 (2:1, 0:0)
ZambiaZambia: Super League    
15:00ZESCO - Lusaka Dynamos 2:2 (1:1, 1:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
15:10Al Jabalain - Al Jeel 1:1 (1:0, 0:1)
15:15Al Orubah - Al-Washm 1:2 (1:0, 0:2)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
15:30Zob Ahan - Persepolis 0:0 (0:0, 0:0)
OmanOman: Professional League    
15:55Saham - Sur Club 4:1 (2:0, 2:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
15:55Al Fujairah - Al Wasl 3:3 (0:2, 3:1)
15:55Shabab Al-Ahli Dubai - Al Wahda 0:1 (0:1, 0:0)
AfricaAfrica: CAF African Championship U17    
16:00Uganda U17 - Tanzania U17 3:0 (2:0, 1:0)
AngolaAngola: Girabola    
16:00Caala - Onze Bravos POSTP.  
16:00C.R.D. Libolo - Desportivo Huila 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Cubango - Sagrada 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Saurimo - Kabuscorp 1:3 (1:2, 0:1)
AsiaAsia: AFC Cup    
16:00Chennaiyin - Manang Marshyangdi 2:0 (0:0, 2:0)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
16:00Dobrudzha - Botev Galabovo 1:0 (0:0, 1:0)
CyprusCyprus: Cyprus Cup    
16:00Paralimni - APOEL 2:2 (2:1, 0:1)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
16:00Watanga - Jubilee 0:1  
MontenegroMontenegro: Montenegrin Cup    
16:00Lovcen - OFK Petrovac 1:1 (0:0, 1:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 5    
16:00Nybergsund - Verdal 2:2 (1:0, 1:2)
OmanOman: Professional League    
16:00Mirbat - Al-Rustaq 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Division 2    
16:00Siarka Tarnobrzeg - Elblag 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
16:00Leczna W - Polonia Poznan W 6:0 (3:0, 3:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
16:00Leganes B - San Fernando 1:1  
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
16:00Esperance Tunis - Hammam-Lif 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Sfaxien - Monastir 0:3 (0:2, 0:1)
WorldWorld: Friendly International    
16:00Mexico U18 - Denmark U18 1:3 (0:3, 1:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
16:05Al Dhafra - Bani Yas 1:0 (1:0, 0:0)
AngolaAngola: Girabola    
16:30Lobito - Santa Rita 1:1 (1:1, 0:0)
16:30Sporting de Cabinda - Primeiro de Agosto 2:4 (1:2, 1:2)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
16:30AS Vita Club - Lubumbashi Sport 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Mazembe - Nyuki 4:0  
RussiaRussia: PFL - South    
16:30Chernomorets Novorossijsk - Spartak Nalchik 0:0 (0:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
16:30Slovan Bratislava B - Bahon 6:0 (3:0, 3:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
16:30Zirka Kropyvnytskyi - Prykarpattya CAN.  
IraqIraq: Super League    
16:45Al Minaa - Al Wasat 0:0 (0:0, 0:0)
AngolaAngola: Girabola    
17:00Petro Atletico - Interclube 1:0 (0:0, 1:0)
BeninBenin: Championnat National    
17:00ASPAC - Bembereke 1:0  
17:00ASVO - Buffles du Borgou 0:1  
17:00Ayema - ASOS 1:1  
17:00JS Pob - Dynamo Abomey 2:0  
17:00Pantheres - USS Krake 2:1  
17:00Tonnerre - Energie Sports 2:0  
17:00Upi Onm - FC Esae 2:1  
CyprusCyprus: Cyprus Cup    
17:00AEL Limassol - Apollon 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17:00Ceske Budejovice - Mas Taborsko 4:0 (3:0, 1:0)
17:00Chrudim - Vitkovice 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Trinec - Varnsdorf 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Zizkov - Hradec Kralove 1:1 (1:0, 0:1)
GabonGabon: Championnat D1    
17:00CF Mounana - Akanda 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Missile - Mberi Sportif      
17:00Pelican - Olympique de Mandji      
17:00Stade Mandji - Stade Migoveen      
GeorgiaGeorgia: Georgian Cup    
17:00Spaeri - Poti 5:1 (3:1, 2:0)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
17:00Sand W - Bayern Munich W 1:1 (1:1, 0:0)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
17:00Nimba FC - LISCR FC 1:0  
17:00Small Town - Keitrace 3:0  
MoroccoMorocco: Botola Pro    
17:00Raja Casablanca - IR Tanger 1:0 (0:0, 1:0)
NigeriaNigeria: NPFL    
17:00Enugu Rangers - Lobi Stars 1:1 (0:0, 1:1)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
17:00GKS Katowice W - Czarni Sosnowiec W 1:1 (0:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Slovak Cup    
17:00Michalovce - Zilina 0:2 (0:0, 0:2)
SpainSpain: Primera Division Women    
17:00Madrid C. W - Barcelona W 0:4 (0:2, 0:2)
UkraineUkraine: Druha Liga    
17:00Nyva Ternopil - Cherkashchyna-Ak. 1:1 (1:1, 0:0)
NigerNiger: Ligue 1    
17:15Jangorzo - SONIDEP 0:1  
UkraineUkraine: Ukrainian Cup    
17:30Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk 0:2 (0:0, 0:2)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
17:45Esteghlal F.C. - Machine Sazi 1:0 (0:0, 1:0)
QatarQatar: Premier League    
17:45Qatar SC - Al Muaidar 1:0 (1:0, 0:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
17:45Al Najoom - Al Ain 2:2 (0:1, 2:1)
AngolaAngola: Girabola    
18:00ASA - Progresso 1:2 (1:2, 0:0)
BulgariaBulgaria: Bulgarian Cup    
18:00Botev Plovdiv - CSKA Sofia 3:2 (2:1, 1:1)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
18:00ASEC Koudougou - Salitas 2:0  
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
18:00Brno - FK Pardubice 3:1 (2:1, 1:0)
18:00Usti nad Labem - Znojmo 2:1 (0:0, 2:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
18:00Aalborg - Vendsyssel 1:1 (1:1, 0:0)
FranceFrance: National 2 - Group D    
18:00Feignies-Aulnoye - Lille II 2:2 (1:0, 1:2)
GeorgiaGeorgia: Georgian Cup    
18:00Lokomotiv Tbilisi - Chikhura 1:0 (0:0, 1:0)
HungaryHungary: Hungarian Cup    
18:00Honved - Soroksar 2:1 (0:0, 2:1)
LiberiaLiberia: LFA First Division    
18:00LPRC Oiler - Nimba 2:0  
18:00MC Breweries - Barrack Young Controllers 0:0 (0:0, 0:0)
MoldovaMoldova: Moldovan Cup    
18:00Zimbru Chisinau - Sfintul 0:1 (0:1, 0:0)
NigerNiger: Ligue 1    
18:00ASGNN - Racing FC de Boukoki 1:1  
18:00Nigelec - Police 0:0  
18:00Tahoua - Sahel 0:0  
NorwayNorway: Division 3 - Group 3    
18:00Staal Jorpeland - Madla IL 2:2 (1:2, 1:0)
NorwayNorway: Toppserien Women    
18:00Lyn W - LSK Kvinner W 0:2 (0:1, 0:1)
SerbiaSerbia: Serbian Cup    
18:00Partizan - Radnicki Nis 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
18:00Portugal U18 - France U18 1:1 (1:1, 0:0)
GambiaGambia: GFA League    
18:30Fortune - Banjul Utd 1:0  
18:30Gambia Ports - Samger 1:0  
18:30Milan Bakau - Brikama U. 0:1  
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
18:30Burghausen - Augsburg II 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
18:30Mosconia - CD Colunga 3:2  
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: UAE League    
18:30Al Sharjah - Al Ain 2:2 (1:1, 1:1)
AlgeriaAlgeria: Algeria Cup    
18:45Constantine - CR Belouizdad 1:0 (0:0, 1:0)
OmanOman: Professional League    
18:45Dhofar - Al-Shabab 3:0 (1:0, 2:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
18:45Jeddah - Abha 3:3 (1:1, 2:2)
FranceFrance: Ligue 1    
19:00Nantes - Paris SG 3:2 (2:1, 1:1)
ItalyItaly: Serie A    
19:00Lazio - Udinese 2:0 (2:0, 0:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
19:00FAR Rabat - Berkane 1:1 (0:0, 1:1)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
19:00Tura Magic - African Stars 2:2  
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
19:00Kramfors-Alliansen - Gottne IF 0:2 (0:0, 0:2)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
19:00Rosengard - Hittarps 1:2 (0:1, 1:1)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
19:00Linkopings W - Vaxjo DFF W 5:0 (2:0, 3:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
19:00Asarums W - Moron W 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
19:00Austria U18 - Germany U18 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
19:30Hannover II - Lubeck 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga West    
19:30Bonner - Lippstadt 3:0 (0:0, 3:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
19:30Highlands - Free State Stars 1:1 (1:1, 0:0)
19:30Mamelodi Sundowns - Supersport Utd 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
19:30Arenas Club - Gernika 4:1 (3:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
19:30Timra - IFK Ostersund 1:2 (0:1, 1:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Promotion    
19:30Bellinzona - YF Juventus 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
19:45Erndtebruck - TuS Haltern 1:1 (0:1, 1:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
20:00Corinthians U20 - Cruzeiro - MG U20 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Gremio U20 - Palmeiras U20 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Internacional U20 - Flamengo RJ U20 1:2 (0:1, 1:1)
20:00Vasco U20 - America MG U20 0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: Women’s Super League    
20:00Everton W - Birmingham W 1:3 (1:2, 0:1)
EnglandEngland: Women’s Championship    
20:00Manchester Utd W - Aston Villa W 5:0 (3:0, 2:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:00Siquinala - Comunicaciones 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
20:00Izarra - Leioa 2:1 (1:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
20:00Covadonga - Condal 4:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
20:00Pasaia - Alaves B 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
20:00Binissalem - Constancia 1:0  
20:00Esporles - Felanitx 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
20:00Valle Egues - CD Baztan 5:0 (1:0, 4:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Promotion    
20:00Basel II - Wohlen 1:1 (0:1, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
20:00Tuggen - Mendrisio 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
20:15Amurrio Club - Zamudio 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
20:15Txantrea - Beti Onak 3:1  
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
20:15Lidingo IFK - Valbo FF 5:2 (2:2, 3:0)
BelgiumBelgium: Super League Women    
20:30Genk W - RSC Anderlecht W 0:2 (0:1, 0:1)
20:30St. Liege W - Gent W 3:2 (1:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
20:30Oyonesa - Anguiano 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
20:30Toledo - Villacanas 1:0  
WalesWales: Division 1    
20:30Goytre AFC - Undy 1:1  
20:30Goytre Utd - Cwmamman United 1:1 (0:0, 1:1)
EnglandEngland: Women’s Super League    
20:45Yeovil W - Reading W 0:5 (0:1, 0:4)
ScotlandScotland: Highland League    
20:45Wick Academy - Brora Rangers 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
20:45Tropezon - Revilla 4:0  
BoliviaBolivia: Division Profesional    
21:00Guabira - The Strongest 1:2 (0:1, 1:1)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
21:00Dep. Pasto - Petrolera 1:0 (1:0, 0:0)
EuropeEurope: Champions League    
21:00FC Porto - Liverpool 1:4 (0:1, 1:3)
21:00Manchester City - Tottenham 4:3 (3:2, 1:1)
IcelandIceland: Icelandic Cup    
21:00Fram - Ymir 6:0 (2:0, 4:0)
21:00Leiknir - Fjolnir 1:4 (0:0, 1:4)
ScotlandScotland: Highland League    
21:00Clachnacuddin - Formartine Utd 0:4 (0:1, 0:3)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
21:00Estudiantes Caracas - Zamora 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
21:30Ibarra - Las Zocas 2:0  
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
21:30Dep. Anzoategui - Aragua 3:1 (2:0, 1:1)
IcelandIceland: Icelandic Cup    
22:00KA Akureyri - Berserkir 4:2 (2:1, 2:1)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:00Carabobo - Lara 2:1 (1:0, 1:1)
22:00Caracas - Metropolitanos 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Mineros - Puerto Cabello 1:2 (0:1, 1:1)
22:00Portuguesa - Llaneros 2:2 (1:0, 1:2)
ArgentinaArgentina: Copa Argentina    
22:10Club Atletico Mitre - Deportivo Roca 1:0 (0:0, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
23:00Jaguares de Cordoba - Envigado 2:2 (1:1, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
23:00Municipal - Xelaju 0:2 (0:1, 0:1)
NicaraguaNicaragua: Primera Division    
23:00Chinandega - Real Madriz 2:0 (2:0, 0:0)
23:00Jalapa - UNAN-Managua 0:0 (0:0, 0:0)
23:00Ocotal - Juventus Managua 1:2 (0:1, 1:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:30Jocoro - Santa Tecla 1:1 (0:1, 1:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
23:30Antigua - Sanarate 4:0 (2:0, 2:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
23:30Marathon - CD Honduras 6:0 (2:0, 4:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
23:45Guastatoya - Iztapa 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil    
18.04.2019
00:15Santos - Vasco 2:0 (0:0, 2:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
18.04.2019
00:15Diaz - Sol de America 1:4 (0:3, 1:1)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
18.04.2019
01:00Huila - Santa Fe 0:3 (0:1, 0:2)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
18.04.2019
01:00Celaya - Atl. San Luis 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
18.04.2019
01:00New York Red Bulls 2 - Hartford 4:0 (0:0, 4:0)
USAUSA: NWSL Women    
18.04.2019
01:00North Carolina Courage W - Orlando Pride W 5:0 (1:0, 4:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
18.04.2019
02:00Bolivar - Blooming 4:1 (1:1, 3:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
18.04.2019
02:00Millonarios - Deportes Tolima 1:2 (0:1, 1:1)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
18.04.2019
02:00Olimpia - Real de Minas 1:1 (1:0, 0:1)
NicaraguaNicaragua: Primera Division    
18.04.2019
02:00Managua FC - Diriangen 5:3 (3:1, 2:2)
ArgentinaArgentina: Copa Argentina    
18.04.2019
02:10River Plate - Argentino de Merlo 3:0 (0:0, 3:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
18.04.2019
02:15Libertad Asuncion - Guarani 1:1 (1:0, 0:1)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
18.04.2019
02:30Real Potosi - Wilstermann 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
18.04.2019
02:30Gremio - Internacional 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 3:2)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
18.04.2019
02:30ABC - America RN 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil    
18.04.2019
02:30Chapecoense-SC - Corinthians 1:0 (1:0, 0:0)
02:30Fluminense - Santa Cruz 2:0 (2:0, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
18.04.2019
02:30Chalatenango - Aguila 1:0 (0:0, 1:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
18.04.2019
02:30Ind. del Valle - Union de Santa Fe 3:0 PEN. (1:0, 1:0, 4:2)
02:30Oriente Petrolero - Aguilas 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 0:3)
USAUSA: USL Championship    
18.04.2019
02:30Austin Bold - Phoenix Rising 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraibano    
18.04.2019
02:35Campinense - Botafogo PB 1:2 (0:1, 1:1)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
18.04.2019
03:00Dep. Cali - Junior 0:0 (0:0, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
18.04.2019
03:00Luis Angel Firpo - Audaz 0:0 (0:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
18.04.2019
03:00Coban Imperial - Malacateco 2:0 (1:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
18.04.2019
03:00Alebrijes Oaxaca - Zacatecas Mineros 1:0 (1:0, 0:0)
NicaraguaNicaragua: Primera Division    
18.04.2019
03:00Esteli - Ferretti 1:0 (0:0, 1:0)
PanamaPanama: LPF    
18.04.2019
03:00Alianza - Costa del Este 1:0 (0:0, 1:0)
03:00Arabe Unido - San Francisco 1:4 (1:2, 0:2)
03:00Plaza Amador - Deportivo Universitario 0:0 (0:0, 0:0)
03:00Santa Gema - Independiente POSTP.  
03:00Tauro - Miguelito 2:1 (0:0, 2:1)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
18.04.2019
03:30Alianza FC - FAS 1:0 (0:0, 1:0)
03:30Metapan - Pasaquina 2:2 (2:0, 0:2)
USAUSA: MLS    
18.04.2019
04:00Vancouver Whitecaps - Los Angeles FC 1:0 (1:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: WK League Women    
18.04.2019
09:00Changnyeong W - Gyeongju W 1:1 (0:1, 1:0)
KenyaKenya: Premier League    
18.04.2019
10:00Leopards - Posta Rangers 3:1 (2:1, 1:0)
PolandPoland: Central Youth League    
18.04.2019
10:30Jagiellonia U18 - Arka Gdynia U18 1:1 (0:0, 1:1)
RussiaRussia: PFL - East    
18.04.2019
10:30Sakhalin - Dynamo Barnaul 4:3 (1:2, 3:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18.04.2019
10:45Santa Catalina Atletico - Mallorca B 0:4  
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
18.04.2019
11:00Bayern U19 - Freiburg U19 1:3 (1:1, 0:2)
PolandPoland: Central Youth League    
18.04.2019
11:00Pogon Szczecin U18 - Korona Kielce U18 3:3 (3:1, 0:2)
11:00Wisla U18 - Escola Warszawa U18 2:0 (1:0, 1:0)
RussiaRussia: PFL - East    
18.04.2019
11:00Chita - Zenit Irkutsk 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18.04.2019
11:00Barreda Balompie - Union Montanesa Escobedo 0:4  
WorldWorld: Friendly International    
18.04.2019
11:00Bosnia & Herzegovina U18 - Serbia U18 1:2 (1:1, 0:1)
11:00France U17 - Turkey U17 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18.04.2019
11:15Santuxu - Lagun Onak 2:0  
11:15Sodupe - Santurtzi 1:0  
BangladeshBangladesh: Premier League    
18.04.2019
11:30Bashundara Kings - Abahani Chittagong 3:0 (1:0, 2:0)
11:30Nofel - Sheikh Jamal 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18.04.2019
11:30Ribamontan al Mar - Cayon 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18.04.2019
11:30Basconia - Balmaseda 1:2  
11:30Portugalete - SD Deusto 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
18.04.2019
11:30CD Mostoles - Parla 1:0 (0:0, 1:0)
11:30Vicalvaro - San Agustin 2:2  
11:30Villaverde San Andres - Tres Cantos 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18.04.2019
11:30CD Ardoi - Cortes 1:3  
11:30Osasuna B - Pamplona 4:1  
11:30Subiza - Alesves 3:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18.04.2019
11:30Calasancio - CF Rapid 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
18.04.2019
11:30Brea - La Almunia 4:1  
11:30Robres - Tarazona 1:1  
AustraliaAustralia: A-League    
18.04.2019
11:50Sydney FC - Perth Glory 1:0 (1:0, 0:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
18.04.2019
12:00Aarhus - Sonderjyske 2:1 (1:1, 1:0)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
18.04.2019
12:00Naesby W - B93 W 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: Central Youth League    
18.04.2019
12:00Lech Poznan U18 - Gornik Z. U18 1:3 (0:1, 1:2)
12:00Torun U18 - Ruch Chorzow U18 2:2 (0:0, 2:2)
South KoreaSouth Korea: WK League Women    
18.04.2019
12:00Boeun Sangmu W - Gumi Sportstoto W 0:0 (0:0, 0:0)
12:00Seoul W - Hwacheon W 3:3 (0:2, 3:1)
12:00Suwon FMC W - Incheon Hyundai Steel W 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18.04.2019
12:00Barakaldo - Tudelano 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Langreo - Ath Bilbao B 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18.04.2019
12:00Polvorin - Ourense CF 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18.04.2019
12:00Atletico Albericia - Guarnizo 0:1  
12:00Solares - Santander B 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18.04.2019
12:00Bermeo - SD San Pedro 3:3  
12:00Ordizia - Beasain 0:0 (0:0, 0:0)
12:00San Ignacio - Real Sociedad C 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
18.04.2019
12:00Atletico Pinto - RSD Alcala 0:1  
12:00Canillas - Alcorcon B 1:0  
12:00Pozuelo de Alarcon - Alcobendas 3:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18.04.2019
12:00Platges de Calvia - Ibiza Islas Pitiusas 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18.04.2019
12:00Union Viera - Panaderia Pulido San Mateo 4:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18.04.2019
12:00Huercal-Overa - La Union 4:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
18.04.2019
12:00Cacereno - Pueblonuevo 1:0  
12:00Merida AD - Olivenza 4:0  
12:00Montijo - RCP Valverdeno 1:1  
12:00UP Plasencia - Extremadura UD B 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18.04.2019
12:00Ezcabarte - Burlades 4:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18.04.2019
12:00Agoncillo - Berceo 0:1  
12:00Alfaro - Logrones Promesas 0:1  
12:00Haro Deportivo - Varea 2:1  
12:00Naxara - Vianes 4:0  
12:00Pradejon - River Ebro 3:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
18.04.2019
12:00Almudevar - Tamarite 0:1  
12:00Binefar - Sarinena 1:0  
12:00Borja - San Juan Zaragoza 1:0  
12:00Villanueva CF - UD Casetas 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18.04.2019
12:00La Roda - Ciudad Real 1:2  
12:00Marchamalo - Puertollano C.F. 0:2  
12:00Quintanar - Atl. Ibanes 1:0  
12:00Tarancon - Madridejos 1:1 (0:0, 1:1)
12:00Tomelloso CF - Mora CF 2:1  
UkraineUkraine: Persha Liga    
18.04.2019
12:00Sumy - Obolon Brovar Kyjev 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18.04.2019
12:15Yague - CDFC Calzada 0:0 (0:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
18.04.2019
12:30BSF W - KoldingQ W 0:5 (0:3, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18.04.2019
12:30Bupolsa - La Virgen 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18.04.2019
12:30San Rafael - Murense 1:1  
AfricaAfrica: CAF African Championship U17    
18.04.2019
13:00Cameroon U17 - Morocco U17 2:1 (0:1, 2:0)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
18.04.2019
13:00VSK Aarhus W - Thisted FC W 0:2 (0:0, 0:2)
KenyaKenya: Premier League    
18.04.2019
13:00Sofapaka - Kariobangi Sharks 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: Central Youth League    
18.04.2019
13:00Motor Lublin U18 - GKS Belchatow U18 1:2 (0:2, 1:0)
RussiaRussia: PFL - East    
18.04.2019
13:00Sibir 2 - Omsk 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18.04.2019
13:00Santa Ursula - Mensajero 1:0  
13:00SD Tenisca - Club Atletico Tacoronte 1:2  
MacaoMacao: Elite League    
18.04.2019
13:05Policia - Monte Carlo POSTP.  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18.04.2019
13:15Villa Santa Brigida - La Cuadra 1:1  
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
18.04.2019
13:30Fortuna Hjorring W - Brondby W 1:1 (0:1, 1:0)
DenmarkDenmark: Superliga    
18.04.2019
14:00Horsens - Vejle 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Professional Development League    
18.04.2019
14:00Crystal Palace U23 - Watford U23 2:3 (2:1, 0:2)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
18.04.2019
14:00Freiburg II - Mainz II 2:1 (2:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 3 - Group 4    
18.04.2019
14:00V. Haugesund - Fana 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: Youth League    
18.04.2019
14:00Anzhi U21 - Akhmat Grozny U21 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18.04.2019
14:00Son Cladera - Mercadal 1:0  
UkraineUkraine: Druha Liga    
18.04.2019
14:00Kyiv-Sviatoshyn - Nyva Vinnytsya 2:1 (1:0, 1:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
18.04.2019
14:00Andijan - Nasaf Qarshi 3:1 (2:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
18.04.2019
14:00Hercules - AC Oulu 1:3 (0:3, 1:0)
14:00Lokeren - Deinze 2:3 (1:2, 1:1)
IraqIraq: Super League    
18.04.2019
14:30Al Bahri - Al Karkh 1:3 (0:2, 1:1)
14:30Al Hussein - Naft Missan 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Al Najaf - Al Zawraa POSTP.  
14:30Alsinaat Alkahrabaiya - Erbil 2:1 (2:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
18.04.2019
14:30Gozzano - Juventus U23 1:2 (0:2, 1:0)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
18.04.2019
14:45SumQayit - Sabail 1:2 (1:0, 0:2)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
18.04.2019
15:00Aalborg W - Farum BK W 1:5 (0:2, 1:3)
GreeceGreece: Football League    
18.04.2019
15:00Dramas - Apollon Pontou 4:0 (2:0, 2:0)
IcelandIceland: Icelandic Cup    
18.04.2019
15:00Afturelding - Selfoss 3:2 (1:1, 2:1)
15:00Throttur - Reynir 2:0 (1:0, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group A    
18.04.2019
15:00Borgosesia - Stresa Sportiva 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Bra - Milano City 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Casale - Borgaro 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Fezzanese - Savona 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Folgore Caratese - Dronero 6:2 (4:0, 2:2)
15:00Inveruno - Unione Sanremo 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Lavagnese - Chieri 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Lecco - Sestri Levante 4:1 (3:0, 1:1)
15:00Ligorna - Arconatese 0:4 (0:3, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group B    
18.04.2019
15:00Caravaggio - Mantova 1:4 (0:3, 1:1)
15:00Caronnese - Olginatese 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Darfo Boario - Legnago Salus 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Rezzato - Pro Sesto 3:4 (2:1, 1:3)
15:00Scanzorosciate - Ciserano 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Seregno - Pontisola 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Sondrio - Villa Alme 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Villafranca - Como 1:2 (0:2, 1:0)
15:00Virtus Bergamo - Ambrosiana 2:4 (0:2, 2:2)
ItalyItaly: Serie D - Group C    
18.04.2019
15:00Cartigliano - Campodarsego 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Chions - Levico Terme 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Cjarlins Muzane - Montebelluna 5:0 (3:0, 2:0)
15:00Delta Rovigo - ArzignanoChiampo 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Este - Clodiense 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Feltre - Adriese 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Sandona - Belluno 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Trento - Tamai 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Virtus Bolzano - ASC St. Georgen 2:1 (0:0, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
18.04.2019
15:00Calvina - Pergolettese 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Classe - Mezzolara 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Crema - OltrepoVoghera 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Fanfulla - Axys Zola 4:2 (1:0, 3:2)
15:00Modena - Adrense 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Pavia - Lentigione 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Reggio Audace - Ciliverghe Mazzano 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Sasso Marconi - San Marino 0:3 (0:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group E    
18.04.2019
15:00Cannara - Prato 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Gavorrano - Scandicci 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Ghivizzano Borgo - Massese 3:0 (1:0, 2:0)
15:00Montevarchi Calcio - Bastia 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Ponsacco - Trestina 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Sangimignano Sport - San Donato 2:1 (1:1, 1:0)
15:00Seravezza Pozzi - Aglianese Calcio 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Tuttocuoio - Sangiovannese 1:1 (0:0, 1:1)
15:00UC Sinalunghese - Real Forte Querceta 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Viareggio - Pianese 2:2 (1:2, 1:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
18.04.2019
15:00Agnonese - ASD Pineto Calcio 3:1 (0:1, 3:0)
15:00ASD Francavilla - Jesina 2:2 (2:2, 0:0)
15:00Avezzano - Campobasso 0:1 (0:1, 0:0)
15:00Castelfidardo - Vastese 3:3 (2:1, 1:2)
15:00Forli - Santarcangelo 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Giulianova - Montegiorgio 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Matelica - Savignanese 4:2 (2:1, 2:1)
15:00Sammaurese - Isernia 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Sangiustese - Recanatese 1:1 (1:1, 0:0)
15:00S. N. Notaresco - Cesena 2:2 (0:1, 2:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
18.04.2019
15:00Aprilia - Monterosi FC 4:2 (0:2, 4:0)
15:00Budoni - SFF Atletico 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Cassino - Castiadas 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Ladispoli - Albalonga 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Lupa Roma - Avellino 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Ostia Mare - Flaminia 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Torres - Citta di Anagni 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Trastevere Calcio - Lanusei Calcio 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie D - Group H    
18.04.2019
15:00A.C.D. Nardo - Savoia 2:2 (0:0, 2:2)
15:00Altamura - Citta di Fasano 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Francavilla - Bitonto 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Gelbison Cilento - Gragnano 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Gravina - SS Nola 1925 4:0 (2:0, 2:0)
15:00Picerno - Taranto 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Sarnese - Andria 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Sorrento - Pomigliano 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Vesuvio Ercolanese - Audace Cerignola 1:1 (0:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie D - Group I    
18.04.2019
15:00Citta di Messina - Locri 1909 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Gela - AS Acireale 4:0 (1:0, 3:0)
15:00Igea Virtus - Castrovillari 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Nocerina - Cittanovese 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Portici 1906 - Marsala 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Roccella - Messina 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Rotonda - Sancataldese 2:2 (1:1, 1:1)
15:00Troina - Bari 0:1 (0:1, 0:0)
15:00US Palmese - Turris 1:0 (0:0, 1:0)
JordanJordan: Jordan Cup    
18.04.2019
15:00Al Salt - Al Karmal 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 2:4)
MacaoMacao: Elite League    
18.04.2019
15:00Tim Iec - Macau U23 POSTP.  
PolandPoland: Ekstraliga Women    
18.04.2019
15:00AZS Wroclaw W - Mitech Zywiec W 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18.04.2019
15:00Poblense - Formentera 1:1  
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
18.04.2019
15:00Ndanda - Azam 1:0 (0:0, 1:0)
UkraineUkraine: Persha Liga    
18.04.2019
15:00Hirnyk-Sport - Kolos Kovalyovka 2:1 (1:1, 1:0)
UkraineUkraine: Druha Liga    
18.04.2019
15:00Mykolaiv 2 - Hornostayivka 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Zhytomyr - Minaj 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
18.04.2019
15:00Jazz Pori - MuSa 2:2 (1:2, 1:0)
15:00Volyn Lutsk - Lviv 3:3 (2:2, 1:1)
KenyaKenya: Premier League    
18.04.2019
15:15Tusker - Sony Sugar 0:0 (0:0, 0:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
18.04.2019
15:15Pakhtakor - Din. Samarkand 2:0 (0:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
18.04.2019
15:30Vis Artena - Latte Dolce 2:2 (1:1, 1:1)
OmanOman: Professional League    
18.04.2019
15:50Oman Club - Majees SC 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Arab Club Champions Cup    
18.04.2019
15:50Al-Hilal - Etoile Sahel 1:2 (0:1, 1:1)
AfricaAfrica: CAF African Championship U17    
18.04.2019
16:00Senegal U17 - Guinea U17 1:2 (1:1, 0:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
18.04.2019
16:00Esbjerg - Brondby 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League 2    
18.04.2019
16:00West Brom U23 - Southampton U23 1:1 (0:0, 1:1)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
18.04.2019
16:00B36 Torshavn - Klaksvik 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Skala Itrottarfelag - Streymur 1:2 (1:0, 0:2)
16:00TB Tvoroyri - Vikingur 1:2 (0:0, 1:2)
IcelandIceland: Icelandic Cup    
18.04.2019
16:00Ellidi - Midas 1:2 ET (0:0, 1:1, 0:1)
16:00Grotta - KFR 10:0 (4:0, 6:0)
16:00IR Reykjavik - KV Reykjavik 3:0 (1:0, 2:0)
16:00KB Breidholt - Aegir 1:2 ET (0:0, 1:1, 0:1)
16:00Keflavik - Haukar 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Kordrengir - Vaengirs 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Olafsvik - Ulfarnir 2:6 (2:1, 0:5)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
18.04.2019
16:00Hassania Agadir - Wydad 2:1 (1:0, 1:1)
PalestinePalestine: West Bank League    
18.04.2019
16:00Albirah - Al Quds 1:5  
16:00Al Khaleel - Markaz Tulkarm 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Merkaz - Jabal Al Mukaber 3:2 (2:1, 1:1)
16:00Wadi Al-Nes - Ahli Al-Khalil 3:1  
PolandPoland: Division 2    
18.04.2019
16:00Rozwoj Katowice - Leczna 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Central Youth League    
18.04.2019
16:00Legia U18 - Slask U18 2:0 (0:0, 2:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
18.04.2019
16:00Olimpia Szczecin W - UJ Krakow W 0:4 (0:1, 0:3)
SlovakiaSlovakia: Divison C Central    
18.04.2019
16:00Cadca - Ruzomberok B 0:4 (0:2, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18.04.2019
16:00Llosetense - Alcudia 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18.04.2019
16:00CD Corellano - Huarte 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
18.04.2019
16:00San Lorenzo Flumen - Calamocha 1:2  
UkraineUkraine: Persha Liga    
18.04.2019
16:00Ahrobiznes Volochysk - Balkany 0:2 (0:1, 0:1)
UkraineUkraine: Druha Liga    
18.04.2019
16:00Kremin - Krystal 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Nikopol - Tavriya 0:0 (0:0, 0:0)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
18.04.2019
16:15Bukhoro - Lok. Tashkent 0:2 (0:2, 0:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
18.04.2019
16:30Dugopolje - NK Dinamo Zagreb 2 1:0 (0:0, 1:0)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
18.04.2019
16:30St Eloi Lupopo - Don Bosco 5:0  
IranIran: Persian Gulf Pro League    
18.04.2019
16:30Saipa - Sepahan 2:5 (1:2, 1:3)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
18.04.2019
16:30Cuneo - Albissola 1:1 (0:1, 1:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
18.04.2019
16:30AZS PWSZ Walbrzych W - Medyk Konin W 1:1 (0:0, 1:1)
16:30UKS SMS Lodz W - Biala Podlaska W 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18.04.2019
16:30Bembibre - Numancia B 0:4  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18.04.2019
16:30Soller - Santanyi 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
18.04.2019
16:30Castuera - Jerez CF 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18.04.2019
16:30CD Cantolagua - Cirbonero 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18.04.2019
16:30Villarrobledo - Guadalajara 3:2  
UkraineUkraine: Druha Liga    
18.04.2019
16:30Real Pharma - Hirnyk Kryvyi Rih 0:2 (0:1, 0:1)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
18.04.2019
16:45Naft Ahvaz - Esteghlal Khuzestan 0:0 (0:0, 0:0)
IraqIraq: Super League    
18.04.2019
16:45Al Talaba - Al Shorta 0:2 (0:0, 0:2)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
18.04.2019
17:00Qarabag - Keshla 3:0 (1:0, 2:0)
BeninBenin: Championnat National    
18.04.2019
17:00JAC - Dragons 0:3 (0:0, 0:3)
EgyptEgypt: Premier League    
18.04.2019
17:00El Ismaily - Zamalek 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
18.04.2019
17:00Pogon Szczecin II - Kleczew 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Sroda - Lech Poznan 2 1:1 (0:0, 1:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
18.04.2019
17:00Aves U23 - Rio Ave U23 3:3 (1:1, 2:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
18.04.2019
17:00Pontevedra - Rapido de Bouzas 3:1 (2:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18.04.2019
17:00Alondras - Ribadumia 1:0  
17:00Bergantinos - Porrino Industrial 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
18.04.2019
17:00El San Martin - Tuilla 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Marino de Luanco - La Madalena 5:0 (1:0, 4:0)
17:00Union Club Ceares - L'Entregu 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18.04.2019
17:00Sestao - Somorrostro 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18.04.2019
17:00Cebrerena - Almazan 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Leonesa 2 - La Granja 6:0 (2:0, 4:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
18.04.2019
17:00AD San Juan - Beti Kozkor 1:1  
17:00Pena - Mutilvera 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18.04.2019
17:00SD Logrones - Autol 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
18.04.2019
17:00Atletico Monzon - CF Illueca 1:2 (1:1, 0:1)
17:00Utebo FC - Sabinanigo 4:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18.04.2019
17:00La Solana - Villarrubia 0:1 (0:0, 0:1)
NigerNiger: Ligue 1    
18.04.2019
17:15Akokana - US Gendarmerie 0:0  
17:15Douanes Niamey - Espoir 0:1  
17:15Urana - ASFAN 2:2  
FinlandFinland: Veikkausliiga    
18.04.2019
17:30SJK - HJK 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18.04.2019
17:30Celtiga - Somozas 2:0  
17:30Silva SD - Racing Club Villalbes 2:3 (0:2, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18.04.2019
17:30Briviesca - Burgos Promesas 1:1 (0:0, 1:1)
17:30La Baneza - Santa Marta Tormes 1:0 (1:0, 0:0)
17:30Sporting Uxama - Atl. Astorga 2:4 (0:1, 2:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18.04.2019
17:30Tenerife B - Yaiza 3:0 (1:0, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18.04.2019
17:30Aguilas FC - UD Los Garres 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
18.04.2019
17:30Azuaga - CD Calamonte 3:0 (2:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 17    
18.04.2019
17:30Belchite 97 - Zaragoza B 0:3 (0:0, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18.04.2019
17:30Almagro - Socuellamos 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Liberecky KP    
18.04.2019
17:45Chrastava - Sedmihorky 2:1 (1:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
18.04.2019
17:50JaPS - Gnistan 1:7 (1:4, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
18.04.2019
18:00Ujezd Prague - US Prague 3:1 (2:0, 1:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
18.04.2019
18:00FC Copenhagen - Midtjylland 3:0 (2:0, 1:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
18.04.2019
18:00Levadia U21 - Tammeka U21 2:1 (0:0, 2:1)
18:00Rakvere - Legion 0:3 (0:1, 0:2)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
18.04.2019
18:00BFC Dynamo - Bischofswerdaer 1:4 (1:2, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
18.04.2019
18:00Uphusen - Braunschweig II 0:0 (0:0, 0:0)
IcelandIceland: Icelandic Cup    
18.04.2019
18:00Hviti - Njardvik 0:6 (0:6, 0:0)
18:00IH Hafnarfjordur - Augnablik 0:3 (0:2, 0:1)
ItalyItaly: Serie D - Group G    
18.04.2019
18:00Latina - Anzio Calcio 1924 3:2 (1:1, 2:1)
LithuaniaLithuania: I Lyga    
18.04.2019
18:00Vilniaus Vytis - Trakai 2 2:0 (1:0, 1:0)
MontenegroMontenegro: Montenegrin Cup    
18.04.2019
18:00Buducnost - Sutjeska 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
18.04.2019
18:00Bytovia Bytow - Rakow 2:2 (1:2, 1:0)
18:00Podbeskidzie - Suwalki 3:3 (1:2, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18.04.2019
18:00Durango - Torrelavega 4:4 (2:1, 2:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18.04.2019
18:00Arosa SC - CD Choco 0:1 (0:1, 0:0)
18:00Compostela - Arenteiro 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Paiosaco - Laracha 2:1  
18:00UD Ourense - Barco 1:2 (1:0, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18.04.2019
18:00Bezana - Laredo 1:1 (1:0, 0:1)
18:00Textil Escudo - Velarde 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
18.04.2019
18:00Manacor - Ferriolense 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18.04.2019
18:00Arnedo - CCD Alberite 4:0 (2:0, 2:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
18.04.2019
18:15Oldenburg - VfL Oldenburg 3:0 (2:0, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Götaland    
18.04.2019
18:15Vargarda IK - Vanersborgs FK 1:3 (0:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Zlinsky KP    
18.04.2019
18:30Batov - Stitna nad Vlari 2:0 (2:0, 0:0)
GambiaGambia: GFA League    
18.04.2019
18:30Gamtel - Real Banjul 0:1 (0:0, 0:1)
18:30Hawks - Wellingara 4:1 (2:1, 2:0)
18:30Wallidan - Marimoo 2:3 (1:1, 1:2)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
18.04.2019
18:30Wismar - Greifswald 0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
18.04.2019
18:30Delmenhorst - Oythe 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
18.04.2019
18:30Holzwickeder SC - Eintracht Rheine 4:3 (4:1, 0:2)
18:30Schermbeck - Schalke II 2:1 (2:1, 0:0)
18:30Siegen - Paderborn II 1:0 (1:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
18.04.2019
18:30Goppinger SV - Spielberg 2:0 (0:0, 2:0)
JordanJordan: Jordan Cup    
18.04.2019
18:30Al Sareeh - Umm Al Qotain 1:3 (1:0, 0:3)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
18.04.2019
18:30Moralo - Diocesano 2:1 (2:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
18.04.2019
18:30Asarums - Nosaby IF 1:1 (0:0, 1:1)
OmanOman: Professional League    
18.04.2019
18:35Muscat - Al Nahda 1:2 (1:1, 0:1)
AustriaAustria: Regionalliga East    
18.04.2019
19:00Neusiedl - SK Rapid Vienna (Am) 3:0 (1:0, 2:0)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
18.04.2019
19:00Stadl Paura - Volkermarkt 5:1 (2:0, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
18.04.2019
19:00Chomutov - Sous 2:1 (0:0, 2:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
18.04.2019
19:00TSV Havelse - Hamburger SV II 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
18.04.2019
19:00Auerbach - Meuselwitz 2:1 (1:0, 1:1)
19:00Chemnitzer - Hertha Berlin II 1:0 (1:0, 0:0)
19:00Halberstadt - Oberlausitz 2:0 (0:0, 2:0)
19:00Lokomotive Leipzig - Altglienicke 1:3 (1:1, 0:2)
GermanyGermany: Regionalliga West    
18.04.2019
19:00B. Monchengladbach II - Straelen 4:2 (1:1, 3:1)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
18.04.2019
19:00Eilenburg - Nordhausen II 4:2 (0:1, 4:1)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
18.04.2019
19:00Sprockhovel - Ennepetal 3:1 (0:1, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
18.04.2019
19:00Eltersdorf - Vach 1:3 (1:2, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
18.04.2019
19:00Neckarsulmer - Freiberg 1:1 (1:1, 0:0)
19:00Nottingen - Bissingen 3:2 (3:1, 0:1)
19:00Stutt. Kickers - Backnang 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
18.04.2019
19:00SW Essen - Meerbusch 1:3 (1:0, 0:3)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
18.04.2019
19:00Siena - Carrarese 3:0 (1:0, 2:0)
KuwaitKuwait: Premier League    
18.04.2019
19:00Al Kuwait - Kazma SC 2:1 (0:1, 2:0)
NamibiaNamibia: MTC Premiership    
18.04.2019
19:00Black Africa - Tigers 1:1 (1:1, 0:0)
RussiaRussia: FNL    
18.04.2019
19:00Baltika - Sibir 1:1 (1:1, 0:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
18.04.2019
19:00Generation F. - Sonacos 6:0 (2:0, 4:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
18.04.2019
19:00Rayo Vallecano B - Santa Ana 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 14    
18.04.2019
19:00Arroyo - AD Llerenense 1:1  
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
18.04.2019
19:00Friska Viljor - IFK Umea 2:1 (0:1, 2:0)
19:00Sandviks - Pitea 0:2 (0:2, 0:0)
19:00Skelleftea - IFK Lulea 2:3 (1:0, 1:3)
19:00Umea FC - Taftea IK 1:2 (1:1, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
18.04.2019
19:00Angelholms - Vinbergs 3:0 (1:0, 2:0)
19:00IFK Malmo - Qviding 0:1 (0:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
18.04.2019
19:00Dalstorps - Raslatts 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Elitettan Women    
18.04.2019
19:00IF Brommapojkarna W - Sundsvall W 1:2 (0:1, 1:1)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
18.04.2019
19:15HB Torshavn - AB Argir 4:3 (2:1, 2:2)
AustriaAustria: Regionalliga West    
18.04.2019
19:30Kitzbuhel - USK Anif 2:2 (0:0, 2:2)
GermanyGermany: Regionalliga North    
18.04.2019
19:30Jeddeloh - Werder Bremen II 0:3 (0:1, 0:2)
19:30St. Pauli II - Egestorf-Langreder 2:1 (2:1, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
18.04.2019
19:30Alemannia Aachen - Verl 2:1 (2:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
18.04.2019
19:30Hertha Zehlendorf - Staaken 5:0 (2:0, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga Westfalen    
18.04.2019
19:30Brunninghausen - Hammer SpVgg. 2:0 (1:0, 1:0)
19:30FC Gutersloh - Westfalia Herne 3:2 (2:1, 1:1)
19:30Westfalia Rhynern - Gievenbeck 3:0 (3:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
18.04.2019
19:30Eintracht Trier - Idar-Oberstein 2:0 (2:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Niederrhein    
18.04.2019
19:30Baumberg - FC Monheim 1:0 (0:0, 1:0)
19:30Dusseldorf-West - Kleve 0:4 (0:3, 0:1)
19:30FSV Duisburg - Jahn Hiesfeld 7:3 (3:2, 4:1)
19:30Germania Ratingen - SSVg Velbert 1:4 (0:2, 1:2)
19:30Homberg - Schonnebeck 4:2 (2:0, 2:2)
19:30SC Velbert - TuRU Dusseldorf 3:2 (1:0, 2:2)
19:30Speldorf - Bocholt 2:6 (0:4, 2:2)
19:30Union Nettetal - Hilden 0:4 (0:1, 0:3)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
18.04.2019
19:30Assyriska BK - Stafsinge 4:1 (0:0, 4:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Promotion    
18.04.2019
19:30Bavois - Cham 3:3 (2:2, 1:1)
19:30Breitenrain - Stade Nyonnais 1:4 (1:2, 0:2)
WorldWorld: Club Friendly    
18.04.2019
19:30Thes Sport - KV Mechelen 1:2 (1:1, 0:1)
PolandPoland: Division 1    
18.04.2019
19:45Olsztyn - Chrobry Glogow 0:2 (0:0, 0:2)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
18.04.2019
19:45Al-Ittihad FC - Al-Ettifaq 2:0 (2:0, 0:0)
19:45Al-Nassr - Al-Fateh 5:0 (3:0, 2:0)
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
18.04.2019
20:00Sport Recife W - Vitoria W 0:5 (0:3, 0:2)
EgyptEgypt: Premier League    
18.04.2019
20:00Al Ahly - Pyramids 0:1 (0:1, 0:0)
Faroe IslandsFaroe Islands: Premier League    
18.04.2019
20:00NSI Runavik - IF Fuglafjordur 3:1 (0:1, 3:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
18.04.2019
20:00Altludersdorf - Blau Weiss Berlin 3:2 (3:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Mittelrhein    
18.04.2019
20:00FC Viktoria 08 - Friesdorf 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
18.04.2019
20:00Real Madrid B - Dep. La Coruna B 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18.04.2019
20:00Asco - Santboia 1:1 (1:1, 0:0)
20:00L Hospitalet - UE Figueres 1:2 (0:0, 1:2)
20:00Sant Andreu - Castelldefels 3:1 (3:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18.04.2019
20:00Eldense - Atzeneta 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18.04.2019
20:00CD Buzanada - CD Marino 1:1 (1:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Promotion    
18.04.2019
20:00Sion II - Koniz 0:1 (0:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
18.04.2019
20:00Langenthal - Luzern II 3:0 (2:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
18.04.2019
20:30Ituzaingo - El Porvenir 0:1 (0:1, 0:0)
20:30San Martin Burzaco - Villa San Carlos 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
18.04.2019
20:30CSR Espanol - Puerto Nuevo 0:2 (0:0, 0:2)
20:30Deportivo Paraguayo - Argentino de Rosario 1:0 (0:0, 1:0)
FranceFrance: National    
18.04.2019
20:30Cholet - Le Mans 0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
18.04.2019
20:30Alessandria - Pro Patria 1:2 (1:1, 0:1)
20:30Entella - Arezzo 2:1 (1:0, 1:1)
20:30Lucchese - Piacenza 1:2 (0:0, 1:2)
20:30Olbia - Novara 1:2 (0:1, 1:1)
20:30Pisa - Pontedera 0:0 (0:0, 0:0)
20:30Pistoiese - Pro Vercelli 1:2 (1:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie D - Group D    
18.04.2019
20:30Fiorenzuola - Vigor Carpaneto 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18.04.2019
20:30Cerdanyola - Horta 0:1 (0:1, 0:0)
20:30Pobla Mafumet - San Cristobal CP 2:1  
20:30Santfeliuenc - Martinenc 3:0 (2:0, 1:0)
20:30Vilafranca - CE Europa 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18.04.2019
20:30Novelda CF - Jove 1:0 (0:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
18.04.2019
20:30Young Boys II - Lancy 1:1 (1:0, 0:1)
EuropeEurope: Europa League    
18.04.2019
21:00Chelsea - Slavia Prague 4:3 (4:1, 0:2)
21:00Eintracht Frankfurt - Benfica 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Napoli - Arsenal 0:1 (0:1, 0:0)
21:00Valencia - Villarreal 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18.04.2019
21:00Siete Villas - Torina 2:2  
IcelandIceland: Super Cup    
18.04.2019
22:00Valur - Stjarnan 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 5:6)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
18.04.2019
22:00Tamaraceite - San Fernando 2:2  
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
18.04.2019
22:00AC Lala FC - La Guaira 2:1 (1:1, 1:0)
22:00Atl. Venezuela - Dep. Tachira 1:0 (0:0, 1:0)
22:00Estudiantes Merida - Zulia 4:0 (2:0, 2:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
18.04.2019
22:15U. Magdalena - America De Cali 0:3 (0:1, 0:2)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
18.04.2019
23:30Municipal Limeno - Sonsonate 2:0 (0:0, 2:0)
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
00:00Osasco Audax W - Vitoria das Tabocas W 3:0 (0:0, 3:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
00:15Royal Pari - Destroyers 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil    
01:00Bahia - Londrina 4:0 (2:0, 2:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
02:00Venados - Zacatepec 2:0 (1:0, 1:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
02:15Aurora - San Jose 0:2 (0:0, 0:2)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
02:30Atl. Nacional - Patriotas 4:0 (1:0, 3:0)
South AmericaSouth America: Copa Sudamericana    
02:30Mushuc Runa - U. Espanola 1:2 PEN. (1:1, 0:0, 5:6)
02:30Sport Huancayo - Wanderers 1:1 (0:0, 1:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
04:00Petapa - Deportivo Chiantla 1:2 (1:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
04:00Dorados de Sinaloa - Cimarrones de Sonora 1:0 (0:0, 1:0)
IndiaIndia: Santosh Trophy    
05:00Punjab - Goa FT 2:1 (1:0, 1:1)