Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
  • Show:
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
00:00Boavista - Fluminense 0:3 (0:2, 0:1)
HaitiHaiti: Championnat National    
00:00Tempete - Triomphe Liancourt 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
00:05Atletico Atlanta - Barracas Central 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Copa do Brasil U20    
00:30Cuiaba Esporte U20 - Goias U20 1:2 (1:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
01:00Atletico Parana - Douglas Haig 1:2 (0:0, 1:2)
01:00CDJU Gualeguaychu - Def. Pronunciamiento 1:4 (0:3, 1:1)
ColombiaColombia: Copa Aguila    
01:00Bogota - Santa Fe 2:2 (1:0, 1:2)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Champions League    
01:00Sporting Kansas City - Independiente 3:0 (0:0, 3:0)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
01:00Athletico-PR - Wilstermann 4:0 (2:0, 2:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01:30Guabira - Royal Pari 3:1 (1:1, 2:0)
BrazilBrazil: Copa do Brasil    
01:30Vasco - Avai 3:2 (1:1, 2:1)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
01:30Confianca - Vitoria 2:2 (1:2, 1:0)
01:30CRB - Nautico 1:2 (0:1, 1:1)
01:30Sampaio Correa - ABC 0:1 (0:1, 0:0)
ColombiaColombia: Copa Aguila    
01:30Cucuta - Petrolera 2:1 (0:0, 2:1)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
02:00Olimpia - Marathon 3:0 (3:0, 0:0)
MexicoMexico: Copa Mexico    
02:00Juarez - Veracruz 3:2 PEN. (2:1, 0:1, 3:1)
South AmericaSouth America: Copa Libertadores    
03:00Emelec - Huracan 0:0 (0:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
06:00Sangji University - Dankook University 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 0:0, 3:5)
IndonesiaIndonesia: President Cup    
09:30Madura United - Pusamania Borneo 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
09:30Luch Minsk - Volyn Lutsk 1:1 (1:1, 0:0)
AustraliaAustralia: Northern NSW    
09:45Edgeworth E. - Charlestown City Blues 1:2 (1:2, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League    
09:50Adelaide United - Perth Glory 0:2 (0:1, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
10:00Adelaide Raiders - Adelaide City 2:2 (0:1, 2:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
10:00Atyrau - Ertis Pavlodar 1:3 (1:3, 0:0)
10:00Ordabasy - Aktobe 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: Youth League    
10:00Anzhi U21 - Krylya Sovetov Samara U21 1:1 (1:0, 0:1)
UkraineUkraine: Youth League    
10:00Ch. Odessa U21 - Oleksandriya U21 0:0 (0:0, 0:0)
AsiaAsia: SAFF Championship Women    
10:15Maldives W - Sri Lanka W 0:2 (0:1, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
10:15Bentleigh Greens - Hume City 2:0 (1:0, 1:0)
10:30Dandenong City - Melbourne Knights 0:2 (0:1, 0:1)
10:30Port Melbourne Sharks - Green Gully 0:2 (0:1, 0:1)
BelarusBelarus: Belarusian Cup    
11:00Slutsk - Din. Minsk 1:0 (1:0, 0:0)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
11:00Kaisar Kyzylorda - Zhetysu Taldykorgan 0:1 (0:1, 0:0)
RussiaRussia: Youth League    
11:00FK Orenburg U21 - Dynamo Moscow U21 1:3 (1:2, 0:1)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
11:30Brisbane K. - Centenary Stormers POSTP.  
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
12:00Tobol - Taraz 4:1 (1:0, 3:1)
RussiaRussia: Youth League    
12:00Arsenal Tula U21 - Yenisey U21 1:0 (0:0, 1:0)
MacaoMacao: Elite League    
12:05Benfica - Policia 2:0  
AustraliaAustralia: NPL Western Australia    
12:30Inglewood Utd - Bayswater 0:3 (0:2, 0:1)
IndiaIndia: Hero Super Cup    
12:30Pune City - Minerva WO.  
IndonesiaIndonesia: President Cup    
12:30PSS Sleman - Persija Jakarta 0:2 (0:0, 0:2)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
12:30Foolad - Sepahan 1:1 (0:0, 1:1)
SingaporeSingapore: Premier League    
12:45Albirex Niigata - Brunei DPMM 0:0 (0:0, 0:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
13:00Gandzasar - Shirak Gyumri 0:0 (0:0, 0:0)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
13:00Sabah Baku - SumQayit 1:1 (0:1, 1:0)
13:00Zira - Keshla 2:0 (0:0, 2:0)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
13:00ASAS - Port 1:2  
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Brann - Bodo/Glimt 0:2 (0:1, 0:1)
13:00TPS - SJK 1:0 (1:0, 0:0)
13:15Valerenga - Stromsgodset 1:1 (1:0, 0:1)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
13:45Sabail - Qarabag 1:2 (1:1, 0:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
13:45K. Almaty - Shakhtar Karagandy 2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: Premier League Cup    
14:00Nottingham U23 - Bournemouth U23 2:1 (2:0, 0:1)
14:00Reading U23 - Newcastle Utd U23 1:2 (1:2, 0:0)
IsraelIsrael: Leumit League    
14:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Hapoel Katamon - Ashkelon 2:0 (0:0, 2:0)
14:00Hap. Ramat Gan - Hapoel Iksal Imad 2:2 (1:2, 1:0)
14:00H. Marmorek - Beitar Tel Aviv 3:1 (1:0, 2:1)
14:00M. Nazareth - Ramat Hasharon 3:1 (0:0, 3:1)
RussiaRussia: PFL - South    
14:00Urozhay - SKA Rostov 1:0 (1:0, 0:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
14:00Al-Raed - Al Batin 1:0 (1:0, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Mwadui - Stand U. 1:2  
14:00Tanzania Prisons - JKT Tanzania 2:0  
ThailandThailand: Thai Premier League    
14:00Prachuap - Chainat 3:1 (2:0, 1:1)
UkraineUkraine: Youth League    
14:00Zorya U21 - Shakhtar Donetsk U21 3:1  
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Odd - Haugesund 4:0 (1:0, 3:0)
CameroonCameroon: Elite One    
14:30APEJES Academy - Cotonsport 1:1 (0:0, 1:1)
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
14:30FC Astana - Okzhetpes 2:1 (0:0, 2:1)
MauritiusMauritius: Mauritian League    
14:30Savanne - La Cure Sylvester 2:1  
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
14:30Lok. Kosice - Presov 2:1 (2:0, 0:1)
South AfricaSouth Africa: First Division    
14:30Ajax Cape Town - Richards Bay 0:0 (0:0, 0:0)
IraqIraq: Super League    
15:00Al Zawraa - Al Quwa Al Jawiya POSTP.  
JordanJordan: Jordan Cup    
15:00Al Jazeera Amman - Maan 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Al Sareeh - Al Arabi Irbid 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Blama - Dar Al Dawaa 1:0 (0:0, 1:0)
LebanonLebanon: Premier League    
15:00Al Sahel - Safa 2:0 (2:0, 0:0)
QatarQatar: Premier League    
15:00Al Rayyan - Al Khor 1:0 (1:0, 0:0)
SeychellesSeychelles: Division One    
15:00Saint Louis - Au Cap 2:1  
SomaliaSomalia: Nation Link Telecom Championship    
15:00Elman - Jazeera 3:2  
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Elfsborg - Orebro 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Jerv - Arendal 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Zhodino - T. Moscow 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Viareggio Cup    
15:00Bologna U19 - Viareggio U19 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Braga U19 - Cagliari U19 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Club Brugge U19 - Ternana U19 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Empoli U19 - UYSS New York U19 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Inter U19 - APIA Tigers U19 2:1 (2:0, 0:1)
15:00Nania U19 - Venezia U19 2:3 (2:1, 0:2)
15:00Norchi Tbilisi U19 - Rieti U19 1:5 (0:2, 1:3)
15:00Nordsjaelland U19 - Ascoli U19 5:1 (4:1, 1:0)
15:00Parma U19 - Euro New York U19 6:0 (3:0, 3:0)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
15:15Pars Janoobi Jam - Machine Sazi 0:1 (0:0, 0:1)
BelarusBelarus: Belarusian Cup    
15:30Belshina - Shakhtyor Soligorsk 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Premier League Cup    
15:30Burnley U23 - Leicester U23 1:0 (0:0, 1:0)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
16:00Neftci Baku - Gabala 1:1 (0:0, 1:1)
CyprusCyprus: First Division    
16:00Ermis - Paralimni 1:2 (0:1, 1:1)
IndiaIndia: Hero Super Cup    
16:00Kerala Blasters - Indian Arrows 0:2 (0:1, 0:1)
NigerNiger: Ligue 1    
16:00Tahoua - Douanes Niamey 1:0  
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:00Setubal U23 - CD Cova da Piedade U23 2:2 (1:1, 1:1)
UkraineUkraine: Youth League    
16:00Olimpik Donetsk U21 - Dynamo Kiev U21 AWA.  
WorldWorld: Club Friendly    
16:00Norrkoping - Malmo FF 4:1 (3:1, 1:0)
NigerNiger: Ligue 1    
16:15Espoir - Jangorzo 1:4  
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
16:30Botev Plovdiv - Botev Vratsa 1:1 (1:1, 0:0)
NigerNiger: Ligue 1    
16:30SONIDEP - Nigelec 0:2  
RomaniaRomania: Liga 2    
16:30Mioveni - Chindia Targoviste 1:4 (0:1, 1:3)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
17:00AS Douanes - Rahimo 0:0  
17:00Bobo-Dioulasso - AS Police 4:2  
EgyptEgypt: Premier League    
17:00El-Entag El-Harby - Nogoom FC 1:1 (1:1, 0:0)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
17:00Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi 3:0 (3:0, 0:0)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
17:00Metta/LU - Riga FC 1:2 (1:1, 0:1)
MauritaniaMauritania: Super D1    
17:00Kaedi - Nouadhibou 0:1 (0:1, 0:0)
17:00SNIM - Kedia 0:2  
MauritiusMauritius: Mauritian League    
17:00Riviere Du Rempart - AS Vacoas 1:4  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
17:00Roda - Villarreal C 3:0 (3:0, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
17:00Azam - Singida United 4:0 (0:0, 4:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Eskisehirspor - Altinordu 2:4 (1:2, 1:2)
WorldWorld: Club Friendly    
17:00Tromsdalen - Senja 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Viareggio Cup    
17:00Torino U19 - Athletico-PR U19 1:2 (1:1, 0:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Arabian Gulf Cup    
17:15Al Wahda - Bani Yas 4:1 (1:1, 3:0)
QatarQatar: Premier League    
17:25Al Arabi - Al-Gharafa 1:2 (1:1, 0:1)
JordanJordan: Jordan Cup    
17:30Al Wehdat - Al Taibah 8:0 (6:0, 2:0)
MauritaniaMauritania: Super D1    
17:30Ksar - Tidjikja 1:1  
RussiaRussia: Premier League    
17:30FK Anzi Makhackala - FK Krylya Sovetov Samara 0:2 (0:1, 0:1)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
18:00Zapresic - Istra 1961 3:1 (1:1, 2:0)
CyprusCyprus: Division 2    
18:00Achnas - Thoi Lakatamias 5:0 (2:0, 3:0)
18:00Anagennisi Derynia - Ol. Nicosia 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
18:00Dukla Prague - Karvina 2:1 (2:1, 0:0)
18:00Teplice - Plzen 2:1 (2:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
18:00Kromeriz - Frydek-Mistek 0:1 (0:1, 0:0)
FinlandFinland: Suomen Cup    
18:00Gnistan - VPS 1:3 ET (0:0, 1:1, 0:2)
18:00VJS - KPV Kokkola 0:3 (0:1, 0:2)
FranceFrance: National 2 - Group A    
18:00Toulon - Lyon II 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
18:00Plock - Pogon Szczecin 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: Division 1    
18:00Tychy - Stal Mielec 1:1 (0:1, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
18:00Al-Ettifaq - Al-Shabab 1:1 (1:1, 0:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
18:00Backa - Din. Vranje 5:1 (4:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
18:00Pohronie - L. Mikulas 2:1 (1:1, 1:0)
WorldWorld: Club Friendly    
18:00Norrby - Trollhattan 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
18:30Sparta Prague W - Slavia Prague W 2:0 (0:0, 2:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
18:30Kjellerup - Skive 1:7 (1:3, 0:4)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
18:30Heidenheim - Union Berlin 2:1 (0:1, 2:0)
18:30Holstein Kiel - Aue 5:1 (2:1, 3:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
18:30Zalgiris - Riteriai 1:1 (0:0, 1:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
18:30Fenerbahce - Sivasspor 2:1 (0:0, 2:1)
WorldWorld: Club Friendly    
18:30Osters - Oskarshamns 3:2 (0:1, 3:1)
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:00Parndorf - Bruck Leitha 3:4 (2:1, 1:3)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
19:00Deutschlandsberger - Stadl Paura 2:2 (1:1, 1:1)
19:00Gleisdorf - Allerheiligen 4:0 (0:0, 4:0)
19:00SC Weiz - Bad Gleichenberg 1:4 (1:2, 0:2)
19:00Sturm Graz (Am) - Grazer 0:1 (0:0, 0:1)
19:00Volkermarkt - Vocklamarkt 3:1 (2:1, 1:0)
19:00Wels - Union Gurten 1:4 (1:3, 0:1)
FranceFrance: Ligue 1    
19:00Nice - Toulouse 1:1 (1:0, 0:1)
FranceFrance: National 2 - Group A    
19:00Frejus Saint Raphael - Martigues 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
19:00Uerdingen - Fortuna Koln 1:1 (1:1, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga North    
19:00Drochtersen/Assel - Wolfsburg II 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
19:00Koln II - B. Monchengladbach II 3:0 (1:0, 2:0)
IcelandIceland: League Cup    
19:00Leiknir - Stjarnan 3:3 (1:2, 2:1)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
19:00Bloem Celtic - Bidvest Wits 2:4 (1:0, 1:4)
19:00Cape Town City - Polokwane 0:0 (0:0, 0:0)
19:00Supersport Utd - Kaizer Chiefs 1:1 (1:1, 0:0)
WorldWorld: Club Friendly    
19:00Baerum Sportsklubb - Elverum 3:1 (0:1, 3:0)
AustriaAustria: 2. Liga    
19:10Amstetten - BW Linz 2:0 (2:0, 0:0)
19:10FC Juniors - A. Lustenau 4:2 (2:0, 2:2)
19:10FK Austria Vienna (Am) - Neustadt 3:1 (2:0, 1:1)
19:10Horn - Lafnitz 2:0 (0:0, 2:0)
19:10Liefering - Ried 2:6 (2:1, 0:5)
19:10Wacker Innsbruck (Am) - A. Klagenfurt 2:2 (1:1, 1:1)
AustriaAustria: Regionalliga East    
19:30Ebreichsdorf - Schwechat 7:0 (5:0, 2:0)
19:30Marchfeld - SK Rapid Vienna (Am) 5:1 (2:0, 3:1)
19:30Mauerwerk - Mattersburg (Am) 1:1 (0:1, 1:0)
19:30Wiener Sportklub - Traiskirchen 3:3 (1:2, 2:1)
EnglandEngland: Premier League Cup    
19:30Stoke City U23 - Blackburn U23 1:4 (1:1, 0:3)
GermanyGermany: Regionalliga West    
19:30RW Essen - Verl 0:2 (0:0, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
19:30TuS Osdorf - Pinneberg 10:0 (4:0, 6:0)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
19:30Jeunesse Esch - Dudelange 0:3 (0:1, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
19:30Heerenveen W - Achilles 29 W 6:0 (1:0, 5:0)
19:30PEC Zwolle W - Twente W 1:5 (1:3, 0:2)
19:30PSV W - Den Haag W 5:0 (3:0, 2:0)
19:30VV Alkmaar W - Excelsior/Barendrecht W 2:2 (2:2, 0:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:30Sepsi - U Craiova 1948 CS 0:1 (0:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
20:00Leandro N. Alem - Ituzaingo 2:2 (0:1, 2:1)
20:00San Martin Burzaco - Club Lujan 0:4 (0:0, 0:4)
BelgiumBelgium: Super League Women    
20:00Leuven W - Genk W 0:3  
20:00RSC Anderlecht W - Heist W 5:0 (1:0, 4:0)
20:00St. Liege W - Gent W 1:0  
CroatiaCroatia: 2. HNL    
20:00Medjimurje Cakovec - Sibenik 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League Cup    
20:00Swansea U23 - Aston Villa U23 2:0 (2:0, 0:0)
FranceFrance: Ligue 2    
20:00Beziers - Auxerre 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Chateauroux - Paris FC 0:1 (0:0, 0:1)
20:00Grenoble - Nancy 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Le Havre - AC Ajaccio 3:1 (2:0, 1:1)
20:00Niort - Metz 0:3 (0:1, 0:2)
20:00Red Star - Clermont 0:4 (0:1, 0:3)
20:00Sochaux - Troyes 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Valenciennes - Orleans 1:4 (0:2, 1:2)
FranceFrance: National    
20:00Dunkerque - Bourg Peronnas 1:4 (0:1, 1:3)
20:00Le Mans - Boulogne 2:3 (2:1, 0:2)
20:00Marignane - Lyon Duchere 1:2 (0:1, 1:1)
20:00Pau - Quevilly Rouen 3:0 (2:0, 1:0)
20:00Sannois - Cholet 1:3 (1:1, 0:2)
20:00Tours - Concarneau 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Villefranche - Rodez 1:1 (0:1, 1:0)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
20:00Niedercorn - Benfica 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Racing Luxembourg - Differdange 3:3 (1:2, 2:1)
20:00Rumelange - Hostert 0:4 (0:0, 0:4)
20:00UNA Strassen - Mondorf 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Union Titus Petange - Fola 2:1 (2:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:00Sittard - FC Emmen 3:1 (3:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20:00Almere City - Sparta Rotterdam 1:3 (1:1, 0:2)
20:00Cambuur - Jong PSV 3:1 (2:0, 1:1)
20:00Dordrecht - Roda 3:2 (1:1, 2:1)
20:00Helmond - G.A. Eagles 1:1 (0:1, 1:0)
20:00Jong Utrecht - Eindhoven FC 1:3 (1:2, 0:1)
20:00Maastricht - Waalwijk 1:4 (0:1, 1:3)
20:00Nijmegen - Den Bosch 5:0 (3:0, 2:0)
20:00Oss - Jong Ajax 2:1 (0:0, 2:1)
20:00Telstar - Jong AZ 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Twente - FC Volendam 5:0 (4:0, 1:0)
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
20:00Mighty Blackpool - Old Edwardians 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
20:00Saguntino - Alzira 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
20:00Cartagena B - EDMF Churra 5:0 (1:0, 4:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
20:00Kriens - Vaduz 2:1 (0:0, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
20:30Bangu - Portuguesa RJ 3:0 (0:0, 3:0)
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
20:30Operario FC - Juara 2:1  
GermanyGermany: Bundesliga    
20:30B. Monchengladbach - Freiburg 1:1 (1:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
20:30Cagliari - Fiorentina 2:1 (0:0, 2:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
20:30Lech Poznan - Gornik Z. 0:3 (0:1, 0:2)
EnglandEngland: League One    
20:45Doncaster - Barnsley 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: League Two    
20:45Newport Co - Cheltenham 1:0 (0:0, 1:0)
FranceFrance: Ligue 1    
20:45Lille - Monaco 0:1 (0:0, 0:1)
IrelandIreland: Premier Division    
20:45Cork City - Bohemians 2:0 (1:0, 1:0)
20:45Derry City - Dundalk 0:2 (0:1, 0:1)
20:45UC Dublin - Finn Harps 3:0 (0:0, 3:0)
20:45Waterford - St. Patricks 2:0 (1:0, 1:0)
IrelandIreland: Division 1    
20:45Bray - Athlone 0:1 (0:1, 0:0)
20:45Drogheda - Cabinteely 1:4 (0:0, 1:4)
20:45Limerick - Cobh Ramblers 3:1 (3:1, 0:0)
20:45Shelbourne - Wexford 3:0 (0:0, 3:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
20:45Newry City - Coleraine 1:4 (0:1, 1:3)
ScotlandScotland: Lowland League    
20:45East Stirlingshire - Civil Service Stroll 3:4  
WalesWales: Premier League    
20:45Connahs Q. - Newtown 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
21:00Bragantino - Ituano 0:3 (0:2, 0:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
21:00Mushuc Runa - Ind. del Valle 0:2 (0:1, 0:1)
IrelandIreland: Premier Division    
21:00Shamrock Rovers - Sligo Rovers 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Pescara - Cosenza 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: LaLiga    
21:00Real Sociedad - Levante 1:1 (1:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
21:30Gimnasia Mendoza - Agropecuario 1:0 (0:0, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
21:30Binacional - Cajamarca 4:1 (2:0, 2:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:30Sporting - Santa Clara 1:0 (0:0, 1:0)
ChileChile: Primera Division    
22:00Curico Unido - Cobresal 3:1 (1:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
22:45Red Bull Brasil - Sao Bento 3:2 (1:1, 2:1)
MexicoMexico: Liga MX Women    
22:45Cruz Azul W - Toluca W 2:0 (1:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
23:00Gimnasia L.P. - Newells Old Boys 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
23:00Queretaro W - Atlas W 2:3 (1:1, 1:2)
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
00:00Uniao Rondonopolis - Dom Bosco 2:0  
USAUSA: USL Championship    
00:00Charlotte Independ. - Indy Eleven 2:3 (0:2, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
00:30Santos - Novorizontino 0:1 (0:1, 0:0)
ChileChile: Primera Division    
00:30U. Espanola - Huachipato 2:1 (1:0, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
00:30Atlanta United 2 - Louisville City 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
01:00Ferro Gen.Pico - Independiente de Neuquen 3:0 (2:0, 1:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01:00Nacional Potosi - Destroyers 7:2 (2:2, 5:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
01:00Ferroviaria - Sao Caetano 2:0 (1:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:10Aldosivi - Colon Santa FE 3:0 (2:0, 1:0)
MexicoMexico: Primera Division    
02:00Monarcas - Lobos BUAP 1:1 (1:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
02:00Atlante - Celaya 1:2 (1:1, 0:1)
02:00Cafetaleros de Tapachula - Atl. San Luis 2:2 (1:2, 1:0)
PeruPeru: Liga 1    
02:00Sport Boys - AD Cantolao 0:0 (0:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
03:00Petapa - Antigua 0:3 (0:1, 0:2)
MexicoMexico: Primera Division    
04:00Puebla - U.N.A.M.- Pumas 1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
04:00Leones Negros - Tampico Madero 1:0 (1:0, 0:0)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
04:00Eastern Suburbs - Southern United 3:0 (0:0, 3:0)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
04:15Devonport - Glenorchy Knights 4:0 (4:0, 0:0)
04:30Kingborough Lions - Riverside Olympic 2:1 (1:1, 1:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
05:00Asan Mugunghwa - Bucheon FC 1995 3:2 (2:1, 1:1)
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
05:00Yeoju Sejong - Andong 0:2 (0:1, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
05:15Avondale FC - Pascoe Vale 3:1 (2:1, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
05:30Campbelltown City - South Adelaide 5:1 (1:0, 4:1)
05:30Croydon Kings - Adelaide Olympic 1:1 (1:1, 0:0)
JapanJapan: J-League Division 2    
06:00Verdy - Tochigi 2:3 (2:1, 0:2)
06:00Yokohama - Albirex Niigata 1:2 (1:1, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
06:00Ural U21 - CSKA Moscow U21 2:6 (2:1, 0:5)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
06:00Sangju Sangmu - Incheon 2:0 (0:0, 2:0)
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
06:00Dong Eui - Hanyang University 2:3 (2:0, 0:3)
06:00Gimhae University - Yeungnam University 1:2 (1:0, 0:2)
06:00Honam - Pyeongtaek Citizen 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 0:0, 5:4)
06:00Mokpo Christian Hospital - Hwaseong 1:6 (0:2, 1:4)
06:00Paju Citizen - Gwangju University 3:1 (1:1, 2:0)
06:00Seoul United - Soongsil 1:3 ET (1:0, 0:1, 0:2)
06:00Yong In - SMCE 3:0 (2:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
06:30Launceston - South Hobart 1:5 (0:3, 1:2)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
07:00Suwon City - Ansan Greeners 2:1 (1:0, 1:1)
South KoreaSouth Korea: National League    
07:00Changwon - Daejeon Korail 2:2 (1:0, 1:2)
07:00Cheonan City - Mokpo City 2:1 (2:0, 0:1)
07:00Gimhae - Gangneung 1:2 (0:1, 1:1)
07:00Gyeongju KHNP - Busan Kyotong 0:0 (0:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
07:00Incheon University - Kyung Hee Univ. 1:0 ET  
07:00Jeonju - Kwandong 1:0 (1:0, 0:0)
07:00Siheung Citizen - Jeonju Citizen 0:1  
07:00Yangpyeong - Ulsan University 3:0  
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
07:30Adelaide Comets - NE Metrostars 1:4 (1:1, 0:3)
AustraliaAustralia: Northern NSW    
07:30Adamstown Rosebud - Weston Bears 2:4 (2:2, 0:2)
Hong KongHong Kong: Premier League    
07:30Guangzhou R&F U19 - Kitchee 2:3 (0:1, 2:2)
07:30Southern District - Dreams 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: A-League    
07:35Newcastle Jets - Central Coast Mariners 2:3 (0:0, 2:3)
AustraliaAustralia: NPL Victoria    
08:00Altona Magic - Oakleigh Cannons 2:1 (2:0, 0:1)
08:00Heidelberg Utd - Dandenong Thunder 2:0 (1:0, 1:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
08:00Taringa - Toowong 1:3 (0:1, 1:2)
AustraliaAustralia: NPL Western Australia    
08:00Balcatta - Rockingham City 4:0 (2:0, 2:0)
08:00Perth SC - ECU Joondalup 2:2 (2:1, 0:1)
08:00Sorrento - Cockburn City 2:3 (1:2, 1:1)
08:00Stirling Lions - Armadale 0:2 (0:0, 0:2)
ChinaChina: Yi League    
08:00Baoding Yingli Yitong - Xian Daxing Chongde 2:1 (0:1, 2:0)
08:00Beijing Technology - Jiangsu Yancheng 1:1 (1:0, 0:1)
08:00Fujian Tianxin - Shenzhen Pengcheng 1:0 (1:0, 0:0)
08:00Hunan Billows - Sichuan Jiuniu 2:4 (1:1, 1:3)
08:00Nanjing Shaye - Chengdu Qianbao 1:0 (0:0, 1:0)
08:00Qingdao Jonoon - Yinchuan Helanshan 0:2 (0:0, 0:2)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
08:00Seongnam - Suwon Bluewings 2:1 (1:1, 1:0)
08:00Seoul - Jeju Utd 0:0 (0:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
08:00Chungju Citizen - Dong-woo 5:0 (5:0, 0:0)
08:00Yonsei - Dongguk 3:1 (2:1, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
08:30Sutherland Sharks - Hakoah Sydney 0:1 (0:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL South Australian    
08:30Adelaide U21 - West Adelaide 4:2 (2:0, 2:2)
ChinaChina: Jia League    
08:30Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai 2:1 (0:1, 2:0)
08:30Meizhou Hakka - Xinjiang Tianshan 4:0 (1:0, 3:0)
08:30Shaanxi Changan - Qingdao Huanghai 3:0 (1:0, 2:0)
ChinaChina: Yi League    
08:30Kunshan - Jiangxi Liansheng 0:2 (0:1, 0:1)
08:30Wuhan Three Towns - Hubei Chufeng Heli 0:3 AWA.  
08:30Yunnan Kunlu - Hangzhou Wuyue 1:1 (1:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
09:00Marconi Stallions - Rockdale City Suns 1:2 (1:0, 0:2)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
09:00Albany Creek - Acacia Ridge 4:0 (1:0, 3:0)
09:00The Gap - Grange Thistle 1:5 (0:1, 1:4)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:00Olympic FC - Peninsula 1:5 (1:3, 0:2)
ChinaChina: Yi League    
09:00Zibo Sunday - Qingdao Red Lions 2:0 (0:0, 2:0)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
09:30Brisbane City - Eastern Suburbs 2:3 (2:1, 0:2)
CambodiaCambodia: C-League    
09:30Electricite Du Cambodge - Kompong Cham 0:1 (0:0, 0:1)
09:30Kirivong Sok Sen Chey - Sports Academy 4:1 (3:1, 1:0)
IndonesiaIndonesia: President Cup    
09:30Persipura Jayapura - Kalteng Putra 1:3 (0:0, 1:3)
RussiaRussia: Premier League    
09:30Orenburg - Dynamo Moscow 1:0 (0:0, 1:0)
RussiaRussia: Youth League    
09:30Rubin Kazan U21 - FK Rostov U21 2:1 (0:0, 2:1)
AustraliaAustralia: A-League    
09:50Melbourne Victory - Brisbane Roar 2:1 (2:0, 0:1)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10:00North Pine - University of Queensland 0:1 (0:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Queensland    
10:00Gold Coast Knights - Gold Coast 1:1 (0:1, 1:0)
10:00Magpies Crusaders - Sunshine Coast 5:1 (5:1, 0:0)
10:00Western Pride - Redlands 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
10:00Malse Roudne - Katovice 1:3 (1:2, 0:1)
JapanJapan: J-League Division 2    
10:00Ryukyu - Tokushima 2:1 (1:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
10:00Arges Pitesti - Politehnica Timisoara 0:0 (0:0, 0:0)
10:00Braila - Balotesti 1:0 (0:0, 1:0)
10:00Daco-Getica Bucuresti - Metaloglobus 1:1 (1:1, 0:0)
10:00F. Constanta - Pandurii 2:0 (2:0, 0:0)
10:00Poli Timisoara - Academica Clinceni 1:3 (0:1, 1:2)
10:00UTA Arad - Luceafarul Oradea 0:3 (0:2, 0:1)
RussiaRussia: PFL - South    
10:00FC Akademia - Chernomorets Novorossijsk 0:3 AWA.  
RussiaRussia: Youth League    
10:00Spartak Moscow U21 - Zenit Petersburg U21 5:1 (1:0, 4:1)
AsiaAsia: SAFF Championship Women    
10:15Bangladesh W - Nepal W 0:3 (0:3, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
10:15Chrudim - FK Pardubice 1:1 (0:1, 1:0)
10:15Trinec - Znojmo 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:15Benesov - Pisek 4:3 (1:0, 3:3)
10:15Prevysov - Usti nad Orlici 1:2 (0:2, 1:0)
10:15Vltavin - Litomericko 2:1 (0:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Odra Petrkovice - Hodonin 2:0 (0:0, 2:0)
10:15Otrokovice - Lisen 3:3 (1:3, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Kladno - Brandys n. Labem 1:3 (1:1, 0:2)
10:15Tatran Rakovnik - Sous 0:2 (0:0, 0:2)
10:15Zbuzany - Motorlet Prague 2:1 PEN. (0:1, 1:0, 4:2)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:15Podoli - Motorlet Prague B 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:15Kutna Hora - Bohemia Podebrady 0:6 (0:6, 0:0)
10:15Vykan - SK Lhota 1:4 (1:1, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
10:15Steti - Modra/Hrobce 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 4:3)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:30Kraluv Dvur - Vysehrad 2:5 (0:3, 2:2)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:30Jindrichuv Hradec - Prestice 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 5:6)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:30Turnov - Benatky 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
10:30Hostivar - US Prague 0:2 (0:0, 0:2)
10:30Vrsovice - Branik 1:5 (0:1, 1:4)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
10:30Spartak Pribram - Klicany 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
10:30FC Fastav Zlin U19 - Brno U19 1:0 (1:0, 0:0)
10:30Pribram U19 - Slavia Prague U19 4:0 (2:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
10:30Liberec W - Dukla Prague W 2:3 (1:1, 1:2)
Hong KongHong Kong: Premier League    
10:30Pegasus - Tai Po 1:2 (1:0, 0:2)
SingaporeSingapore: Premier League    
10:30Geylang - Tampines 0:1 (0:1, 0:0)
10:30Hougang - Warriors 5:1 (4:0, 1:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
11:00Pyunik Yerevan - Artsakh 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Ceske Budejovice U19 - Sparta Prague U19 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Ostrava U19 - Slovacko U19 4:3 (2:2, 2:1)
GermanyGermany: DFB Junioren Pokal    
11:00RB Leipzig U19 - Dortmund U19 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 0:0, 9:8)
PolandPoland: III Liga - Group III    
11:00Sleza Wroclaw - Gornik Z. 2 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
11:00Czarni Sosnowiec W - AZS Wroclaw W 5:0 (1:0, 4:0)
11:00Mitech Zywiec W - Leczna W 1:6 (0:2, 1:4)
11:00UJ Krakow W - Medyk Konin W 2:3 (0:1, 2:2)
RussiaRussia: FNL    
11:00Tyumen - Chertanovo M. 1:1 (1:0, 0:1)
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
11:00Cheongju - Chung-Ang Univ. 3:0  
UkraineUkraine: Youth League    
11:00Desna U21 - Lviv U21 6:1 (4:1, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
11:00Byasen - Tiller 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
11:30Konyaspor - Rizespor 0:2 (0:1, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
11:30Elazigspor - Adana Demirspor 0:2 (0:1, 0:1)
11:30Umraniyespor - Gaziantep 1:2 (1:1, 0:1)
ThailandThailand: Thai Premier League    
11:45Chiangmai FC - Ratchaburi 2:1 (2:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NPL Western Australia    
12:00Floreat Athena - Perth Glory U21 2:1 (0:0, 2:1)
BelarusBelarus: Belarusian Cup    
12:00Lokomotiv Gomel - Vitebsk 1:2 (1:0, 0:2)
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
12:00Vereya - Levski Sofia 3:4 (1:3, 2:1)
CambodiaCambodia: C-League    
12:00Phnom Penh Crown - Boeung Ket 2:3  
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
12:00Sigma Olomouc U19 - Mlada Boleslav U19 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
12:00Chelsea U18 - Brighton U18 0:1 (0:0, 0:1)
12:00Leicester U18 - Aston Villa U18 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Reading U18 - Fulham U18 3:2 (1:0, 2:2)
12:00Stoke City U18 - Derby U18 2:3 (0:1, 2:2)
12:00West Ham U18 - Arsenal U18 2:5 (0:3, 2:2)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
12:00Kuressaare - Levadia 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Tulevik - Tammeka 0:4 (0:3, 0:1)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
12:00Parnu JK Vaprus - JK Jarve 1:0 (0:0, 1:0)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
12:00Kyzyltash - Ocean Kerch 2:2 (0:1, 2:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
12:00Kaiserslautern U19 - Hoffenheim U19 2:7 (1:1, 1:6)
GermanyGermany: DFB Junioren Pokal    
12:00Stuttgart U19 - Freiburg U19 4:0 (2:0, 2:0)
PolandPoland: Central Youth League    
12:00Arka Gdynia U18 - GKS Belchatow U18 2:2  
12:00Slask U18 - Torun U18 5:0 (2:0, 3:0)
PortugalPortugal: Segunda Liga    
12:00Academica - Braga B 1:0 (0:0, 1:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:00Guimaraes U23 - Belenenses U23 2:2 (0:1, 2:1)
12:00Maritimo U23 - Portimonense U23 3:1 (2:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 1    
12:00Calarasi - Poli Iasi 1:2 (0:0, 1:2)
RussiaRussia: Premier League    
12:00Ural - CSKA Moscow 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: PFL - South    
12:00Dynamo Stavropol - Maykop 2:0 (1:0, 1:0)
12:00Mashuk - FK Chayka 1:1 (0:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
12:00Paterna - Torre Levante 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
12:00Felanitx - Santa Catalina Atletico 2:3  
SwedenSweden: Svenska Cupen Women    
12:00Goteborg W - Djurgarden W 2:1 ET (0:1, 1:0, 1:0)
ThailandThailand: Thai Premier League    
12:00Suphanburi - Chonburi 3:0 (1:0, 2:0)
WorldWorld: Club Friendly    
12:00Lorenskog - Eidsvold 2:1 (1:1, 1:0)
ChinaChina: Jia League    
12:30Shijiazhuang - Nei Mongol 3:0 (1:0, 2:0)
ChinaChina: Yi League    
12:30Suzhou Dongwu - Lhasa Chengtou 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
12:30Slovacko W - Hradec Kralove W 4:1 (2:0, 2:1)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
12:30BSF W - VSK Aarhus W 1:1 (1:0, 0:1)
EnglandEngland: Premier League U18    
12:30West Brom U18 - Everton U18 1:3 (0:0, 1:3)
IcelandIceland: League Cup    
12:30Grotta - Keflavik 1:1 (0:0, 1:1)
IndiaIndia: Hero Super Cup    
12:30Delhi Dynamos - Gokulam WO.  
IndonesiaIndonesia: President Cup    
12:30PSIS Semarang - PSM Makassar 1:0 (0:0, 1:0)
IranIran: Division 1    
12:30Aluminium Arak - Qashqai Shiraz 1:0 (0:0, 1:0)
12:30Baderan Tehran - Shahrdari Tabriz 1:1 (1:1, 0:0)
12:30Gol Gohar - Sorkhpooshan Pakdasht 2:2 (0:1, 2:1)
12:30Mes Kerman - Mes Rafsanjan 1:2 (0:1, 1:1)
12:30Oxin Alborz - Malavan 3:1 (1:1, 2:0)
ChinaChina: Jia League    
12:35Nantong Zhiyun - Liaoning 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
13:00Jihlava U19 - Plzen U19 4:3 PEN. (2:2, 1:1, 7:6)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
13:00Tarup-Paarup - Kolding IF 0:2 (0:1, 0:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
13:00Skovshoved - Middelfart 1:1 (0:0, 1:1)
DenmarkDenmark: 3F Ligaen Women    
13:00Brondby W - Thisted FC W 3:1 (2:0, 1:1)
13:00KoldingQ W - Fortuna Hjorring W 1:1 (1:1, 0:0)
EnglandEngland: Premier League U18    
13:00Norwich U18 - Tottenham U18 0:3 (0:1, 0:2)
13:00Southampton U18 - Swansea U18 3:0 (3:0, 0:0)
EthiopiaEthiopia: Premier League    
13:00Welwalo Adigrat - Hawassa 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:00Hamburger SV - Darmstadt 2:3 (2:0, 0:3)
13:00Sandhausen - St. Pauli 4:0 (2:0, 2:0)
13:00SG Dynamo Dresden - Magdeburg 1:1 (0:1, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
13:00Niendorfer TSV U19 - Bremen U19 1:7 (1:2, 0:5)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
13:00B. Monchengladbach U19 - RW Essen U19 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Bochum U19 - Paderborn U19 3:0 (1:0, 2:0)
IcelandIceland: League Cup    
13:00Olafsvik - Fylkir 0:1 (0:1, 0:0)
IranIran: Division 1    
13:00Shahin Bushehr - Arvand Khorramshahr 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Shahrdari Mahshahr - Khooneh Be Khooneh 0:0 (0:0, 0:0)
KenyaKenya: Premier League    
13:00Mount Kenya United - Vihiga United 2:3 (0:2, 2:1)
PolandPoland: III Liga - Group I    
13:00Mazur Elk - Pelikan 1:2 (0:1, 1:1)
RussiaRussia: FNL    
13:00Krasnodar 2 - Sochi 0:2 (0:1, 0:1)
RussiaRussia: PFL - South    
13:00Legion Dynamo - Angust Nazran 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Vladikavkaz - Biolog 3:1 (2:0, 1:1)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
13:00Bilje - Bravo 0:2  
SpainSpain: LaLiga    
13:00Huesca - Alaves 1:3 (1:1, 0:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:00Lanzarote - SD Tenisca 1:0 (0:0, 1:0)
ThailandThailand: Thai Premier League    
13:00Chiangrai Utd - Muang Thong Utd 2:3 (1:2, 1:1)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
13:00Ankara Adliyespor - Payasspor 2:0 (0:0, 2:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
13:00Erokspor - Altindag Bld. 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig Red Group    
13:00Karagumruk - Manisa 0:2 (0:0, 0:2)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
13:00Karsiyaka - Ofspor 1:0 (1:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 2. Lig White Group    
13:00Keciorengucu - Kastamonuspor 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 3    
13:00Muglaspor - 24 Erzincanspor 1:0 (0:0, 1:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 2    
13:00Sultanbeyli - Catalca 0:1 (0:1, 0:0)
TurkeyTurkey: 3. Lig Group 1    
13:00Tepecik - Batman Petrolspor 2:0 (1:0, 1:0)
13:00Tire - Silivrispor 2:0 (2:0, 0:0)
UkraineUkraine: Premier League    
13:00Ch. Odessa - Oleksandriya 0:3 (0:3, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
13:00Karpaty U21 - Mariupol U21 0:2 (0:1, 0:1)
WorldWorld: Club Friendly    
13:00Degerfors - Nykopings 3:1 (2:1, 1:0)
13:00Sandvikens - Vasteras SK 0:5 (0:1, 0:4)
13:00Stjordals Blink - Oppsal 1:1 (0:1, 1:0)
ZambiaZambia: Super League    
13:00Lumwana Radiants - Green Eagles 0:1 (0:1, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
13:15Vejgaard - Aarhus Fremad 4:1 (2:0, 2:1)
EnglandEngland: FA Cup    
13:15Watford - Crystal Palace 2:1 (1:0, 1:1)
IcelandIceland: League Cup    
13:15Breidablik - Hafnarfjordur 1:2 (0:1, 1:1)
LebanonLebanon: Premier League    
13:15Al Ghazieh - Al Ansar 0:4  
13:15Racing - Salam Zgharta 3:0  
13:15Tripoli - Bekaa Club 2:0  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
13:30Cizova - Mas Taborsko B 5:1 (2:1, 3:0)
EnglandEngland: Championship    
13:30Leeds - Sheffield Utd 0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Premier League U18    
13:30Newcastle Utd U18 - Manchester Utd U18 1:3 (0:3, 1:0)
FinlandFinland: Suomen Cup    
13:30Haka - Rovaniemi 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga North    
13:30SC Weiche-08 - Holstein Kiel II 2:1 (1:1, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga Nordost    
13:30Altglienicke - Viktoria Berlin 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Rathenow - Erfurt 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
13:30Union Viera - CD Buzanada 2:0  
AfricaAfrica: CAF Champions League    
14:00Club Africain - El Ismaily 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Mazembe - Constantine 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Platinum - Esperance Tunis 1:2 (0:1, 1:1)
AngolaAngola: Girabola    
14:00Interclube - ASA 2:0  
14:00Sagrada - C.R.D. Libolo 1:2  
AustriaAustria: Regionalliga East    
14:00Stadlau - Leobendorf 0:1 (0:0, 0:1)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
14:00Club Brugge W - Genk II W 3:1  
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
14:00Taguatinga Esporte - Paracatu 0:2  
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
14:00Ostrava - Mlada Boleslav 1:1 (1:1, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
14:00Mseno - Kolin 2:3 PEN. (0:0, 2:2, 4:5)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
14:00Karvina U19 - Hradec Kralove U19 0:1 (0:1, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 1    
14:00Dalum IF - Sydvest 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Jammerbugt - Odder 1:1 (0:1, 1:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
14:00BK Frem - Marienlyst 3:1 (2:0, 1:1)
14:00Hillerod - Hellerup 1:4 (0:4, 1:0)
EnglandEngland: Professional Development League    
14:00Birmingham U23 - Millwall U23 0:2 (0:2, 0:0)
EuropeEurope: Euro U17 Women    
14:00Netherlands U17 W - Serbia U17 W 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Switzerland U17 W - Russia U17 W 4:2 (2:0, 2:2)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
14:00SKCHF Sevastopol - Guardsman 3:1 (1:0, 2:1)
FinlandFinland: Suomen Cup    
14:00KTP - Ilves 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
14:00Aalen - Zwickau 1:1 (1:1, 0:0)
14:00Lotte - Kaiserslautern 0:2 (0:0, 0:2)
14:00Unterhaching - Grossaspach 0:0 (0:0, 0:0)
14:00VfL Osnabruck - Jena 3:1 (1:1, 2:0)
14:00Wehen - Preussen Munster 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Wurzburger Kickers - Munich 1860 2:1 (2:1, 0:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00Dusseldorf II - Wattenscheid 2:2 (2:1, 0:1)
14:00Rodinghausen - Viktoria Koln 2:0 (1:0, 1:0)
14:00Wiedenbruck - Oberhausen 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Regionalliga Sudwest    
14:00Balingen - Stadtallendorf 3:1 (0:0, 3:1)
14:00Elversberg - Hoffenheim II 1:0 (1:0, 0:0)
14:00FC 08 Homburg - Hessen Dreieich 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Walldorf - Ulm 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Worms - FSV Frankfurt 1:2 (1:0, 0:2)
GermanyGermany: Regionalliga Bayern    
14:00Eichstatt - Aschaffenburg 5:0 (2:0, 3:0)
14:00Furth II - Buchbach 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Heimstetten - Memmingen 1:2 (0:2, 1:0)
14:00Nurnberg II - Illertissen 4:2 (3:1, 1:1)
14:00Pipinsried - Schalding 3:2 (1:1, 2:1)
14:00Schweinfurt - Rosenheim 1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00Brandenburger - Wismar 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Hansa Rostock II - Malchower 2:0 (2:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
14:00Chemie Leipzig - Askania Bernburg 6:1 (3:1, 3:0)
14:00Eilenburg - FC Ludwigsfelder 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Halle - Plauen 3:3 (3:2, 0:1)
14:00Inter Leipzig - Wismut Gera 3:1 (1:0, 2:1)
14:00Krieschow - Nordhausen II 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Luckenwalde - Blau-Weiss Zorbau 9:0 (4:0, 5:0)
14:00Sandersdorf - Jena II 3:0 (3:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
14:00Lubeck II - Frisia Risum-Lindholm 2:2 (0:1, 2:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
14:00Eintracht Trier - Jagersburg 4:0 (2:0, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Nord    
14:00Abtswind - ATSV 2:1 (2:0, 0:1)
GermanyGermany: Oberliga Bayern Süd    
14:00Kirchanschoring - Regensburg II 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Sonthofen - Schwaben Augsburg 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Vilzing - Pullach 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
14:00Freiberg - Nottingen 4:0 (1:0, 3:0)
14:00Ravensburg - Bissingen 1:1 (0:0, 1:1)
14:00Stutt. Kickers - Neckarsulmer 3:0 (0:0, 3:0)
GreeceGreece: Football League    
14:00Chania Kissamikos - Kerkyra 1:0 (0:0, 1:0)
GuineaGuinea: Ligue 1    
14:00Kamsar - Ashanti GB 1:0  
14:00Santoba - ASFAG 2:1  
IranIran: Persian Gulf Pro League    
14:00Sepidrood Rasht - Persepolis 1:3 (0:3, 1:0)
KosovoKosovo: Superliga    
14:00Drenica - Ferizaj 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Drita - Liria 2:0 (0:0, 2:0)
14:00KF Llapi - KF Ballkani 1:1 (0:1, 1:0)
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
14:00Spartaks - RFS 2:3 (1:2, 1:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
14:00Stumbras - Atlantas 2:0 (0:0, 2:0)
MaltaMalta: Division 1    
14:00Lija Athletic - Vittoriosa 1:1 (0:1, 1:0)
14:00Santa Lucia - Mqabba FC 2:3 (1:0, 1:3)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
14:00Zimbru Chisinau - Petrocub 0:1 (0:1, 0:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
14:00Dep. Capiata - Sp. Luqueno 1:3 (0:1, 1:2)
PolandPoland: Division 2    
14:00ROW Rybnik - Blekitni Stargard 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
14:00Huragan Morag - Zambrow 2:2 (1:2, 1:0)
14:00LKS Lomza - Biala Piska 0:3 (0:2, 0:1)
14:00Ursus Warszawa - Sokol Aleksandrow L. 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
14:00Kleczew - Jarocin 2:2 (0:1, 2:1)
PolandPoland: III Liga - Group III    
14:00Warta Gorzow - Pniowek 1:1 (1:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
14:00Chelmianka Chelm - Wolka Pelkinska 2:2 (0:1, 2:1)
14:00Czarni Polaniec - Wisla Pulawy 2:3 (2:2, 0:1)
14:00NKP Podhale Nowy Targ - Sandomierz 4:0 (4:0, 0:0)
PolandPoland: Central Youth League    
14:00Wisla U18 - Motor Lublin U18 2:1 (1:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
14:00Aerostar - U. Cluj 1:2 (0:1, 1:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
14:00Al-Hazem - Al-Ittihad FC 0:3 (0:1, 0:2)
SpainSpain: Primera Division Women    
14:00Betis W - Albacete W 3:0 (1:0, 2:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Biashara Mara United - African Lyon 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Coastal Union - Alliance 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Kagera Sugar - Mtibwa Sugar 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Lipuli - Young Africans 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Mbeya City - Mbao 2:0 (0:0, 2:0)
ThailandThailand: Thai Premier League    
14:00Nakhon Ratchasima - Trat FC 0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
14:00Akhisarspor - Kasimpasa 2:3 (1:1, 1:2)
14:00Erzurum BB - Trabzonspor 0:1 (0:0, 0:1)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
14:00Giresunspor - Istanbulspor AS 0:0 (0:0, 0:0)
14:00Osmanlispor - Hatayspor 1:3 (0:2, 1:1)
UzbekistanUzbekistan: Super League    
14:00Pakhtakor - Lok. Tashkent 3:1 (0:0, 3:1)
WalesWales: Division 1    
14:00Undy - Cwmbran Celtic 2:1 (1:0, 1:1)
WorldWorld: Club Friendly    
14:00Asker - Kjelsas 3:1 (0:1, 3:0)
14:00Mjondalen - Tromso 5:1 (3:0, 2:1)
14:00Sotra - Nest-Sotra 2:1 (1:1, 1:0)
14:00Stabaek - Ull/Kisa 2:2 (2:1, 0:1)
ZambiaZambia: Super League    
14:00Circuit City - Nkwazi 0:3 (0:1, 0:2)
14:00Kabwe - Prison Leopards 1:0 (0:0, 1:0)
14:00Nakambala Leopards - Red Arrows 0:0 (0:0, 0:0)
14:00NAPSA Stars - FC MUZA 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
14:05SGS Essen W - Frankfurt W 4:3 (2:0, 2:3)
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
14:15Ludogorets - Septemvri Sofia 6:0 (4:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
14:15Banik Libusin - Velim 2:3 (0:3, 2:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
14:30Kozara - Sloga Crnjelovo 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Podrinje Janja - Modrica 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Sutjeska Foca - Drina Zvornik 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Tekstilac - Slavija 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Zeljeznicar Banja Luka - Prijedor 3:1 (2:1, 1:0)
BulgariaBulgaria: Vtora liga    
14:30Chernomorets Balchik - Tsarsko Selo 1:3 (0:2, 1:1)
14:30Litex Lovech - Strumska Slava 2:0 (2:0, 0:0)
14:30Lok. Sofia - Pomorie 1:1 (1:1, 0:0)
14:30Montana - Dobrudzha 1:2 (1:1, 0:1)
14:30Nesebar - Botev Galabovo 0:0 (0:0, 0:0)
CyprusCyprus: Division 2    
14:30Aris - ASIL Lysi 3:2 (1:1, 2:1)
14:30M.E.A.P. Nisou - Paeek 3:1 (1:0, 2:1)
14:30Omonia Aradippou - Karmiotissa 5:2 (0:1, 5:1)
14:30Sotiras - Ayia Napa 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Voroklinis - Othellos Athienou 0:4 (0:3, 0:1)
14:30Zakakiou - Chloraka 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
14:30Dukla JM - Vysehrad B 1:2 (0:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Pardubicky KP    
14:30Ceska Trebova - Luze 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Moravany - Chrudim B 4:9 (1:6, 3:3)
14:30Zamberk - Letohrad 0:2 (0:1, 0:1)
FinlandFinland: Suomen Cup    
14:30AC Oulu - Honka 0:1 (0:0, 0:1)
FranceFrance: National 2 - Group A    
14:30Saint Priest - Marseille II 3:1 (2:1, 1:0)
FranceFrance: Division 1 Women    
14:30Bordeaux W - Lyon W 1:7 (1:3, 0:4)
14:30Fleury 91 W - Rodez W 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Lille W - Guingamp W 3:3 (0:3, 3:0)
14:30Metz W - Montpellier W 0:7 (0:3, 0:4)
14:30Paris FC W - Soyaux W 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Football League    
14:30AO Trikala - Platanias FC 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
14:30Alessandria - Entella 0:0 (0:0, 0:0)
14:30Carrarese - Arezzo 3:0 (1:0, 2:0)
14:30Novara - Cuneo 1:3 (0:2, 1:1)
14:30Olbia - Pisa 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Pro Vercelli - Arzachena 4:0 (2:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie D - Group F    
14:30Recanatese - Castelfidardo 3:0 (0:0, 3:0)
ItalyItaly: Serie A Women    
14:30Bari W - Juventus W 1:3 (1:1, 0:2)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
14:30Excelsior Maassluis - De Treffers 2:0 (0:0, 2:0)
14:30GVVV - AFC 4:2 (3:1, 1:1)
14:30Scheveningen - Spakenburg 2:4 (0:0, 2:4)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
14:30Ajax (Am) - Hoek 3:1 (0:0, 3:1)
14:30DVS '33 Ermelo - VVOG 1:1 (0:0, 1:1)
14:30Jong Volendam - UNA 1:2 (1:1, 0:1)
14:30Noordwijk - Lisse 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Stedoco - Achilles 29 4:0 (3:0, 1:0)
North MacedoniaNorth Macedonia: First League    
14:30Akademija Pandev - Sileks 2:0 (1:0, 1:0)
14:30Makedonija GP - Belasica 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Pobeda - Renova 2:3 (0:2, 2:1)
14:30Shkendija - Rabotnicki 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Vardar - Shkupi 1:0 (1:0, 0:0)
RussiaRussia: Premier League    
14:30Rubin Kazan - FK Rostov 0:2 (0:0, 0:2)
RwandaRwanda: National Football league    
14:30Espoir - Marines 0:2 (0:0, 0:2)
14:30Gicumbi - Bugesera FC 1:1  
14:30Muhanga - Etincelles 2:1 (2:0, 0:1)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
14:30I. Bratislava - Bardejov 2:3 (2:1, 0:2)
14:30Komarno - Dubnica 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Poprad - Skalica 1:0 (0:0, 1:0)
14:30Samorin - Petrzalka 2:1 (2:0, 0:1)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
14:30Free State Stars - Amazulu 4:1 (1:0, 3:1)
South AfricaSouth Africa: First Division    
14:30Maccabi - TS Galaxy 1:0 (1:0, 0:0)
14:30Royal Eagles - Mbombela 3:2 (1:2, 2:0)
14:30Tshakhuma - Stellenbosch 3:2 (2:0, 1:2)
14:30TS Sporting - Witbank 2:0 (0:0, 2:0)
TunisiaTunisia: Ligue 2    
14:30Hamam-Sousse - Kerkennah 1:0  
14:30Jendouba Sport - Gafsa 2:0  
14:30Kasserine - CS Jebeniana 2:0  
14:30Menzel Bourguiba - Chebba 0:1  
14:30Sporting Ben Arous - Rades 2:1  
14:30SS Sfaxien - Sidi Bouzid 4:2  
WorldWorld: Club Friendly    
14:30Brommapojkarna - Sirius 0:0 (0:0, 0:0)
BotswanaBotswana: Premier League    
14:45Township Rollers - Extension Gunners 4:1  
SloveniaSlovenia: Prva liga    
14:45Celje - Triglav 4:0 (1:0, 3:0)
SwedenSweden: Svenska Cupen Women    
14:45Pitea W - Kristianstads W 1:2 (0:1, 1:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Presidents Cup    
14:45Al Dhafra - Al Sharjah 2:1 (0:0, 2:1)
AlbaniaAlbania: First Division    
15:00Besa Kavaje - Lushnja 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Bylis - Oriku 2:1 (0:1, 2:0)
15:00Erzeni - Korabi Peshkopi 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Vllaznia - Dinamo Tirana 1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
15:00Central Ballester - Deportivo Paraguayo 1:1 (0:1, 1:0)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
15:00Kalsdorf - AC Wolfsberger (Am) 0:2 (0:1, 0:1)
AustriaAustria: Bundesliga Women    
15:00Kleinmunchen W - Altenmarkt W 1:1 (0:0, 1:1)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
15:00GBA Kontich W - St. Liege 2 W 0:0  
15:00Massenhoven W - Femina Woluwe W 0:5  
15:00SG-Tertre Hautrage W - Aalst W 1:1  
15:00Zulte Waregem W - Tongeren W 3:2  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
15:00Mladost DK - Radnik Bijeljina 0:3 (0:3, 0:0)
15:00Sloboda - Celik Zenica 0:1 (0:1, 0:0)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: FBiH    
15:00Bratstvo Gracanica - Kakanj 2:0  
15:00Capljina - TOSK Tesanj 1:0  
15:00Gradacac - Igman K. 2:1  
15:00Metalleghe - NK Vitez 1:0  
15:00NK Novi Travnik - HNK Orasje 1:1  
15:00Velez Mostar - Jedinstvo Bihac 2:0  
15:00Visoko - Zivinice 1:1  
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
15:00Sobradinho - Ceilandia 0:0 (0:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
15:00Lok. Zagreb - Slaven Belupo 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
15:00Liberec - Zlin 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Slovacko - Jablonec 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
15:00Jihlava - Sokolov 1:0 (1:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
15:00Domazlice - Zivanice 3:2 PEN. (0:0, 2:2, 4:2)
15:00Velvary - Stechovice 3:2 PEN. (0:1, 2:1, 6:5)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
15:00Dolni Benesov - Uhersky Brod 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Hlucin - Valasske Mezirici 4:0 (3:0, 1:0)
15:00Vyskov - Hulin 3:0 (2:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
15:00Beroun - Sedlcany 1:4 (1:2, 0:2)
15:00Horovicko - Aritma Prague 0:2 (0:1, 0:1)
15:00MFK Dobris - Rakovnik 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 6:5)
15:00Sobeslav - Doubravka 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 6:5)
15:00Tachov - Marianske Lazne 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 9:8)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
15:00Ostra - Brezova 5:0 (3:0, 2:0)
15:00Ostrov - Libis 2:1 PEN. (1:1, 0:0, 5:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
15:00Cesky Brod - Pardubice B 0:1 PEN. (0:0, 0:0, 1:3)
15:00Nachod - Trutnov 2:3 (1:1, 1:2)
15:00Slatinany - Caslav 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
15:00Rosice - Strani 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
15:00Detmarovice - Usti 6:0 (2:0, 4:0)
15:00Hermanice - Bruntal 2:1 (1:1, 1:0)
15:00HFK Olomouc - Vsetin 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Hranice - Sumperk 3:2 (2:1, 1:1)
15:00Novy Jicin - Opava B 2:3 (1:2, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Prazsky prebor    
15:00Kralovice - Ujezd Prague 4:3 (2:0, 2:3)
15:00Predni Kopanina - Zizkov B 2:3 (0:2, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Stredocesky KP    
15:00Nove Straseci - Hrebec 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Tuchlovice - Hvozdnice 5:4 PEN. (1:3, 3:1, 5:4)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
15:00Olesnik - Jankov 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Plzensky KP    
15:00Chotikov - Vejprnice 0:4 (0:1, 0:3)
15:00Horni Briza - Sokol Lhota 4:0 (1:0, 3:0)
15:00Rokycany - Bolevec 4:2 (1:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Ustecky KP    
15:00Krupka - Litomericko B 5:4 (3:1, 2:3)
15:00Modlany - Vilemov 1:3 (0:2, 1:1)
15:00Zatec - FK Jilove 5:0 (3:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
15:00Sobotka - Trebes 3:1 (1:1, 2:0)
15:00Vysoka n. Labem - Dobruska 2:4 (1:0, 1:4)
Czech RepublicCzech Republic: Moravskoslezsky KP    
15:00Bilovec - Celadna 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Cesky Tesin - Polanka 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Dolni Datyne - Frenstat p. R. 0:4 (0:3, 0:1)
15:00Haj ve Slezsku - Brusperk 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Petrovice - Hlubina 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Stara Bela - Senov 4:3 (3:1, 1:2)
DenmarkDenmark: 2nd Division - Group 2    
15:00Bronshoj - Vanlose 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Slagelse B&I - B.93 2:1 (2:0, 0:1)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
15:00Jago - Hayabley 0:3  
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
15:00Tallinna Kalev - Narva 0:4 (0:2, 0:2)
EuropeEurope: Premier League (Crimea)    
15:00Krymteplytsia - Yevpatoriya 0:0 (0:0, 0:0)
FinlandFinland: Suomen Cup    
15:00Kiisto - Lahti 0:5 (0:1, 0:4)
15:00TPV - Mariehamn 0:2 (0:0, 0:2)
FranceFrance: Ligue 2    
15:00Lorient - Brest 1:1 (0:0, 1:1)
FranceFrance: National 2 - Group D    
15:00Lens II - Haguenau 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Schiltigheim - Bobigny 1:1 (0:0, 1:1)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
15:00Rustavi - Chikhura 1:1 (1:1, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
15:00Bordesholm - Neumunster 3:2 (1:0, 2:2)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
15:00Curslack-Neuengamme - SC Victoria Hamburg 4:1 (2:1, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
15:00Delmenhorst - Uphusen 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga Hessen    
15:00Alzenau - Waldgirmes 5:0 (3:0, 2:0)
15:00Bad Vilbel - Hadamar 1:2  
15:00Giessen - Flieden 4:1 (4:1, 0:0)
15:00Lohfelden - Neu-Isenburg 4:1 (2:1, 2:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:00Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen 1:3 (1:1, 0:2)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
15:00Backnang - Oberachern 3:2 (2:2, 1:0)
15:00Linx - Goppinger SV 1:4 (0:2, 1:2)
15:00TSV Ilshofen - Bahlinger 0:2 (0:1, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
15:00Alemannia Aachen U19 - Dusseldorf U19 0:1 (0:0, 0:1)
IcelandIceland: League Cup    
15:00Njardvik - Vestmannaeyjar 1:2 (0:1, 1:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
15:00Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera 2:0 (0:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie A    
15:00Sassuolo - Sampdoria 3:5 (1:3, 2:2)
ItalyItaly: Serie B    
15:00Benevento - Spezia 2:3 (1:1, 1:2)
15:00Foggia - Cittadella 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Livorno - Salernitana 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Padova - Perugia 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Serie A Women    
15:00Atalanta W - Orobica W 4:0 (0:0, 4:0)
15:00Chievo Verona W - AS Roma W 0:5 (0:3, 0:2)
15:00Fiorentina W - ASD Verona W 3:0 (0:0, 3:0)
15:00Sassuolo W - Tavagnacco W 1:1 (1:1, 0:0)
JordanJordan: Jordan Cup    
15:00Sahab - Al Karmal 0:1 (0:1, 0:0)
LebanonLebanon: Premier League    
15:00Nejmeh SC - Al Akhaa Al Ahli Aley 1:4  
MoroccoMorocco: Botola Pro    
15:00Hoceima - Olympique de Safi 1:1 (0:1, 1:0)
MoroccoMorocco: Botola 2    
15:00Chabab Atlas Khenifra - Dcheira 2:3  
15:00Jeunesse Massira - Ittihad Khemisset 2:0  
15:00KAC Kenitra - Kasba Tadla 2:0  
15:00Khemis Zemamra - Widad Temara 0:1  
15:00RAC Casablanca - Sidi Kacem 0:0  
15:00Raja Beni Mellal - Salmi 3:1  
15:00Sale - Maghreb Fez 1:2  
15:00Wydad Fes - Benguerir 3:0  
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
15:00ASWH - Harkemase Boys 2:3 (2:2, 0:1)
15:00Jong Groningen - ODIN '59 3:1 (1:1, 2:0)
15:00ONS Sneek - SJC Noordwijk 4:3 (1:2, 3:1)
15:00Quick Boys - VV DOVO 5:0 (2:0, 3:0)
PolandPoland: Division 2    
15:00Rozwoj Katowice - Skra 1:1 (0:1, 1:0)
15:00R. Rzeszow - Widzew Lodz 1:1 (1:0, 0:1)
15:00S. Wola - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
15:00Legionowo - Skierniewice 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group II    
15:00Koszalin - Sroda 1:2 (1:1, 0:1)
15:00KP Starogard Gdanski - KKS Kalisz 1:3 (0:1, 1:2)
15:00Mieszko - Lech Poznan 2 1:0 (1:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group III    
15:00Foto-Higiena Gac - Bielsko-Biala 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Lechia Dzierzoniow - Zaglebie 2 0:0 (0:0, 0:0)
15:00LZS Agroplon Gluszyna - Kluczbork 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Ruch Zdzieszowice - Brzeg 3:1 (1:1, 2:0)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
15:00Ostrowiec Swietokrzyski - Orleta Radzyn 2:0 (0:0, 2:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
15:00Polonia Poznan W - Olimpia Szczecin W 0:4 (0:2, 0:2)
QatarQatar: Premier League    
15:00Al Sailiya - Al-Sadd 0:2 (0:1, 0:1)
San MarinoSan Marino: Campionato Sammarinese    
15:00Domagnano - Pennarossa 1:2 (0:0, 1:2)
15:00Fiorentino - Folgore 2:3 (0:1, 2:2)
15:00Libertas - La Fiorita 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Tre Fiori - Murata 5:1 (5:0, 0:1)
SerbiaSerbia: Super Liga    
15:00Partizan - Sp. Subotica 1:3 (1:1, 0:2)
15:00Zemun - Radnicki Nis 0:1 (0:0, 0:1)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
15:00Backa Topola - Radnicki 1923 2:0 (2:0, 0:0)
15:00Becej - Borac 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Javor - Buducnost Dobanovci 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Zarkovo - Novi Pazar 2:0 (0:0, 2:0)
SeychellesSeychelles: Division One    
15:00Cote d'Or - Revengers 7:2  
15:00La Passe - Anse Reunion 3:0  
15:00Northern Dynamo - Foresters FC 2:0  
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
15:00AFC Nove Mesto - Puchov 2:2 (0:2, 2:0)
15:00FK Nove Zamky - Sala 3:2 (0:1, 3:1)
15:00Kalna n. Hronom - MSK Povazska Bystrica 0:2 (0:1, 0:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
15:00Bahon - Malacky 2:1 (2:1, 0:0)
15:00D. Luzna - Rovinka 4:0 (0:0, 4:0)
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
15:00Brezice - Fuzinar 1:0 (1:0, 0:0)
15:00Dob - Drava 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Ilirija - Jadran Dekani 1:1 (1:1, 0:0)
15:00NK Krka - Brda 2:2 (1:0, 1:2)
15:00Radomlje - Tabor Sezana 0:3 (0:2, 0:1)
15:00Rogaska - Ankaran 1:1 (1:0, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Promotion    
15:00Bruhl - Wohlen 3:2 (1:0, 2:2)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
15:00Eschen - Tuggen 0:3 (0:1, 0:2)
15:00Mendrisio - Winterthur II 0:3  
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
15:00Balkan - Merw 1:0  
WorldWorld: Club Friendly    
15:00Gefle - Valbo FF 3:0 (3:0, 0:0)
15:00Halmstad - Falkenbergs 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Kalmar - Sundsvall 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Lillestrom - Ham-Kam 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Varbergs - Goteborg 1:1 (0:0, 1:1)
WorldWorld: Viareggio Cup    
15:00AC Milan U19 - Carrarese U19 3:0 (3:0, 0:0)
15:00Berekum Chelsea U19 - Spezia U19 1:0 (0:0, 1:0)
15:00China U19 - Spal U19 0:2 (0:2, 0:0)
15:00Dukla Prague U19 - Livorno U19 3:1 (2:0, 1:1)
15:00Fiorentina U19 - Westchester U19 3:0 (3:0, 0:0)
15:00FK Rigas U19 - Benevento U19 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Genoa U19 - Atlantida Juniors U19 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Sassuolo U19 - Pontedera U19 6:0 (2:0, 4:0)
15:00Serie D team U19 - Salernitana U19 2:0 (0:0, 2:0)
KuwaitKuwait: Premier League    
15:10Al Qadisiya - Al-Fahaheel 4:0 (2:0, 2:0)
CroatiaCroatia: 2. HNL    
15:30Osijek 2 - Bijelo Brdo 1:1 (0:1, 1:0)
15:30Solin - Dragovoljac 0:0 (0:0, 0:0)
15:30Varazdin - Dugopolje 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Zadar - Sesvete 2:0 (1:0, 1:0)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
15:30AC Rangers - Lubumbashi Sport 1:1  
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30Augsburg - Hannover 3:1 (0:1, 3:0)
15:30Schalke - RB Leipzig 0:1 (0:1, 0:0)
15:30Stuttgart - Hoffenheim 1:1 (0:1, 1:0)
15:30Wolfsburg - Dusseldorf 5:2 (1:1, 4:1)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
15:30Hassia Bingen - Kaiserslautern II 4:1  
15:30VFB Dillingen - Diefflen 2:4 (1:3, 1:1)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
15:30HHC - Jong Almere City 2:1 (1:0, 1:1)
15:30IJsselmeervogels - Katwijk 1:1 (1:0, 0:1)
15:30Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys 1:2 (0:1, 1:1)
15:30Jong Vitesse - Lienden 4:2 (2:1, 2:1)
15:30Rijnsburgse Boys - Barendrecht 3:2 (1:1, 2:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
15:30Jagiellonia - Korona Kielce 1:3 (0:2, 1:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
15:30Hutnik Krakow - Biala Podlaska 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
15:30GKS Katowice W - UKS SMS Lodz W 2:1 (0:1, 2:0)
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
15:30Sered - Slovan Bratislava 1:4 (0:2, 1:2)
WalesWales: Division 1    
15:30Cambrian & Clydach - Pontypridd 3:2 (1:2, 2:0)
15:30Goytre AFC - Llantwit Major 1:4 (0:0, 1:4)
15:30Penybont - Cwmamman United 2:0 (1:0, 1:0)
WalesWales: Cymru Alliance    
15:30Denbigh - Airbus 2:3 (1:2, 1:1)
15:30Gresford - Ruthin 0:0 (0:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
16:00Midland - Sportivo Barracas 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Victoriano A. - Berazategui 1:1 (0:1, 1:0)
BelgiumBelgium: Proximus League    
16:00KV Mechelen - Beerschot VA 2:1 (0:0, 2:1)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
16:00Famkes Merkem W - Melsele W 1:1  
BotswanaBotswana: Premier League    
16:00Centre Chiefs - Orapa United 2:2  
16:00Police XI - Prisons XI Gaborone 1:1  
16:00Sankoyo Bush Bucks - Black Forest 2:1  
CyprusCyprus: First Division    
16:00Nea Salamis - AEK Larnaca 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
16:00Bournemouth - Newcastle 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Burnley - Leicester 1:2 (1:1, 0:1)
16:00West Ham - Huddersfield 4:3 (1:2, 3:1)
EnglandEngland: Championship    
16:00Aston Villa - Middlesbrough 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Brentford - West Brom 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Hull - QPR 2:2 (2:0, 0:2)
16:00Ipswich - Nottingham 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Preston - Birmingham 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Rotherham - Norwich 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Sheffield Wed - Blackburn 4:2 (1:0, 3:2)
16:00Stoke - Reading 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Wigan - Bolton 5:2 (1:0, 4:2)
EnglandEngland: League One    
16:00Bristol Rovers - Charlton 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Burton - Blackpool 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Fleetwood - Plymouth 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Luton - Gillingham 2:2 (1:0, 1:2)
16:00Oxford Utd - Bradford City 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Peterborough - Coventry 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Portsmouth - Scunthorpe 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Shrewsbury - Wycombe 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Southend - AFC Wimbledon 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Sunderland - Walsall 2:1 (1:1, 1:0)
EnglandEngland: League Two    
16:00Crewe - Crawley 6:1 (4:1, 2:0)
16:00Exeter - Colchester 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Forest Green - Carlisle 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Grimsby - Northampton 0:0 (0:0, 0:0)
16:00MK Dons - Stevenage 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Notts Co - Morecambe 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Swindon - Port Vale 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Yeovil - Macclesfield 0:2 (0:2, 0:0)
EnglandEngland: National League    
16:00Aldershot - Salford 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Barnet - Hartlepool 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Dover - FC Halifax 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Eastleigh - Barrow 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Ebbsfleet - Boreham Wood 3:2 (2:1, 1:1)
16:00Harrogate - Maidenhead 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Havant & W - Chesterfield 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Solihull Moors - Braintree 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Sutton - Gateshead 4:2 (0:1, 4:1)
16:00Wrexham - Maidstone 1:0 (0:0, 1:0)
EnglandEngland: National League North    
16:00Boston Utd - Chorley 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Kidderminster - Spennymoor 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Leamington - Southport 1:0 (1:0, 0:0)
EnglandEngland: National League South    
16:00Bath - Wealdstone 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Chelmsford - Weston-super-Mare 2:2 (2:0, 0:2)
16:00Chippenham - St. Albans 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Dulwich Hamlet - Truro 3:2 (1:0, 2:2)
16:00East Thurrock - Oxford City 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Gloucester - Hemel Hempstead 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Hampton & Richmond - Concord 1:4 (1:1, 0:3)
16:00Hungerford - Eastbourne Boro 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Slough - Billericay 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Torquay - Dartford 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Welling - Woking 3:3 (3:1, 0:2)
EnglandEngland: NPL Premier Division    
16:00Basford - Gainsborough 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Grantham - Buxton 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Hednesford - Nantwich 4:4 (1:0, 3:4)
16:00Hyde - Lancaster 1:2 (0:0, 1:2)
16:00North Ferriby - Bamber Bridge CAN.  
16:00Scarborough - Stalybridge 1:2 (1:0, 0:2)
EnglandEngland: Southern League Central Division    
16:00AFC Rushden & Diamonds - Needham Market 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Bedworth United - Royston 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Biggleswade Town - Kettering 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Coalville - Stratford 1:2 (1:0, 0:2)
16:00King’s Lynn - Hitchin 3:2 (2:1, 1:1)
16:00Leiston - St. Ives 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Rushall - Halesowen 0:0 (0:0, 0:0)
16:00St. Neots - Lowestoft 1:3 (0:2, 1:1)
16:00Stourbridge - Redditch 4:1 (2:1, 2:0)
16:00Tamworth - Banbury 4:0 (3:0, 1:0)
EnglandEngland: Southern League South Division    
16:00Chesham - Farnborough 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Dorchester - Basingstoke 4:1 (1:1, 3:0)
16:00Frome - Taunton 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Gosport - Walton Casuals 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Hartley Wintney - Harrow 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Met. Police - Kings Langley 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Poole - Merthyr T 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Staines - Hendon 2:5 (0:4, 2:1)
16:00Swindon S - Beaconsfield Town 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Tiverton - Salisbury 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Wimborne - Weymouth 0:0 (0:0, 0:0)
EnglandEngland: Isthmian League Premier Division    
16:00Bishop's Stortford - Haringey 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Brightlingsea - Lewes 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Dorking - Carshalton 2:3 (1:0, 1:3)
16:00Enfield Town - Bognor Regis 3:3 (1:1, 2:2)
16:00Harlow - Wingate & Finchley 2:7 (1:5, 1:2)
16:00Kingstonian - Burgess Hill 2:3 (2:1, 0:2)
16:00Leatherhead - Folkestone 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Margate - Merstham 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Potters Bar - AFC Hornchurch 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Tonbridge - Corinthian-Casuals 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Worthing - Whitehawk 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: FA Trophy    
16:00AFC Fylde - Stockport 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Leyton Orient - AFC Telford 1:0 (0:0, 1:0)
FranceFrance: National 2 - Group A    
16:00Monts - Hyeres 2:2 (1:1, 1:1)
FranceFrance: National 2 - Group C    
16:00Paris SG II - Vitre 1:3 (1:1, 0:2)
IndiaIndia: Hero Super Cup    
16:00Chennaiyin - Aizawl WO.  
LatviaLatvia: Optibet Virsliga    
16:00Jelgava - Ventspils 2:1 (1:0, 1:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
16:00Suduva - Kauno Zalgiris 1:0 (0:0, 1:0)
MoldovaMoldova: Divizia Nationala    
16:00Sheriff Tiraspol - Speranta Nisporeni 1:0 (0:0, 1:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
16:00Ards - Warrenpoint 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Ballymena - Glentoran 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Crusaders - Cliftonville 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Glenavon - Dungannon 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Linfield - Institute 2:0 (0:0, 2:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship    
16:00Ballinamallard - H&W Welders 3:0 (3:0, 0:0)
16:00Carrick Rangers - Larne 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Knockbreda - PSNI 5:2  
PolandPoland: Division 1    
16:00Olsztyn - Suwalki 2:1 (2:0, 0:1)
PortugalPortugal: Segunda Liga    
16:00Benfica B - Penafiel 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Leixoes - Arouca 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Mafra - Academico Viseu 2:2 (1:0, 1:2)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
16:00AD Fafe - Gil Vicente 2:1 (1:1, 1:0)
16:00SC Espinho - Maritimo B 2:1  
16:00Trofense - Chaves B 3:1  
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
16:00Albergaria/Durit W - Sporting W 0:2  
16:00Boavista W - Braga W 0:8  
16:00Estoril Praia W - CF Benfica W 0:1  
16:00Valadares Gaia W - Vilaverdense W 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: FNL    
16:00Baltika - Spartak Moscow 2 2:0 (0:0, 2:0)
ScotlandScotland: Premiership    
16:00Aberdeen - Livingston 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Hamilton - Hearts 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Hibernian - Motherwell 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Rangers - Kilmarnock 1:1 (0:1, 1:0)
ScotlandScotland: Championship    
16:00Falkirk - Partick Thistle 1:1 (1:1, 0:0)
ScotlandScotland: League One    
16:00Arbroath - East Fife 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Forfar Athletic - Raith 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Stenhousemuir - Stranraer 0:1 (0:1, 0:0)
ScotlandScotland: League Two    
16:00Annan - Edinburgh City 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Clyde - Stirling 3:1 (1:0, 2:1)
16:00Queen's Park - Elgin City 4:1 (1:1, 3:0)
ScotlandScotland: Lowland League    
16:00BSC Glasgow - Dalbeattie Star 4:1  
16:00Selkirk - East Kilbride CAN.  
ScotlandScotland: Highland League    
16:00Deveronvale - Rothes 0:1  
16:00Forres Mechanics - Clachnacuddin 1:0  
16:00Fraserburgh - Keith 3:1  
16:00Huntly - Nairn County 0:5  
16:00Inverurie Loco Works - Lossiemouth 7:0 (3:0, 4:0)
16:00Turriff Utd - Fort William 12:1 (6:1, 6:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
16:00Radnik - Napredak 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
16:00Albacete - Extremadura UD 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
16:00Amorebieta - UD Logrones 1:2 (1:2, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:00Mercadal - Manacor 2:1  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Promotion    
16:00Bavois - Zurich II 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Breitenrain - Munsingen 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Cham - La Chaux-De-Fonds 1:0 (0:0, 1:0)
16:00YF Juventus - Koniz 0:1  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
16:00Thun II - Lausanne II 4:0 (0:0, 4:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
16:00Luzern II - Zug 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Schotz - Goldau 0:2 (0:1, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 3    
16:00Red Star Zurich - Baden 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Thalwil - Hongg 0:3 (0:3, 0:0)
16:00United Zurich - St. Gallen II 2:2 (0:1, 2:1)
16:00Wettswil-Bonstetten - Linth 2:1 (1:1, 1:0)
UkraineUkraine: Premier League    
16:00FK Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk 0:1 (0:1, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
16:15Asteras Tripolis - Lamia 0:0 (0:0, 0:0)
IcelandIceland: League Cup    
16:15Fram - Kopavogur 6:3 (4:2, 2:1)
MaltaMalta: Division 1    
16:15Marsa FC - Swieqi 0:5 (0:2, 0:3)
16:15Qrendi - Gudja 0:2 (0:1, 0:1)
SpainSpain: LaLiga    
16:15Real Madrid - Celta Vigo 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
16:30Osek - Drazice 4:1 (3:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
16:30Lok. Brno W - Plzen W 2:2 (1:2, 1:0)
FranceFrance: National 2 - Group A    
16:30Athletico M. - Grasse 4:0 (0:0, 4:0)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
16:30Esteghlal F.C. - Nassaji Mazandaran 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
16:30Albissola - Gozzano 1:1 (1:0, 0:1)
16:30Pro Patria - Pro Piacenza 3:0 AWA.  
16:30Siena - Lucchese 1:0 (0:0, 1:0)
NigerNiger: Ligue 1    
16:30ASGNN - Sahel 1:5  
16:30Police - Racing FC de Boukoki 2:3  
PortugalPortugal: Primeira Liga    
16:30Belenenses - Portimonense 2:2 (0:2, 2:0)
16:30Setubal - Braga 0:1 (0:1, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:30Academica U23 - Feirense U23 2:2 (1:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
16:30Valladolid B - Navalcarnero 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
16:30Llagostera Costa Brava - UE Figueres 3:0  
16:30Reus Deportiu B - Santboia 3:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
16:30Atzeneta - Olimpic Xativa 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
16:30Poblense - Esporles 6:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:30Real Murcia B - Ciudad Cieza 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
16:30AD San Juan - Pena 0:2 (0:1, 0:1)
16:30Beti Kozkor - Osasuna B 1:0 (0:0, 1:0)
16:30Beti Onak - Pamplona 1:3  
16:30CD Baztan - Ezcabarte 3:0  
16:30Mutilvera - CD Corellano 1:0  
16:30Txantrea - CD Ardoi 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
16:30Atl. Ibanes - La Solana 1:2  
WorldWorld: Club Friendly    
16:30Brest - Kristiansund 0:0 (0:0, 0:0)
16:30HJK - KuPS 2:1 (0:0, 2:1)
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
16:45CSKA Sofia - Beroe 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
16:45Condal - CD Colunga 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
16:45Lorca Deportiva - Estudiantes de Murcia 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
16:45Berceo - Alfaro 0:0 (0:0, 0:0)
AfricaAfrica: CAF Champions League    
17:00Al Ahly - Saoura 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Horoya - Orlando Pirates 2:1 (0:0, 2:1)
17:00Lobi Stars - ASEC Mimosas 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Simba - AS Vita Club 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Wydad - Mamelodi Sundowns 1:0 (0:0, 1:0)
AlbaniaAlbania: Super League    
17:00Luftetari Gjirokastra - Kamza 3:0 AWA.  
17:00Skenderbeu - Kukesi 1:0 (1:0, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
17:00Laferrere - General Lamadrid 3:0 (1:0, 2:0)
BelgiumBelgium: 1st National Women    
17:00Gent II W - Moldavo W 3:0  
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: RS    
17:00Borac Banja Luka - Mrkonjic Grad 4:0 (1:0, 3:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
17:00Kadiogo - Sonabel Ouagadougou 2:2  
17:00Majestic - AJEB 3:0  
CyprusCyprus: First Division    
17:00Omonia - AEL Limassol 3:1 (1:0, 2:1)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
17:00Bahache/UD - Arta / SIHD 2:0  
EgyptEgypt: Premier League    
17:00El Masry - Smouha 4:2 (1:1, 3:1)
GeorgiaGeorgia: Crystalbet Erovnuli Liga    
17:00Dinamo Batumi - Dila Gori 1:0 (0:0, 1:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
17:00Ferencvaros - Haladas 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Honved - Paks 3:0 (2:0, 1:0)
17:00MOL Vidi - Mezokovesd-Zsory 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Puskas Academy - MTK Budapest 3:2 (1:2, 2:0)
17:00Ujpest - Kisvarda 1:0 (1:0, 0:0)
IcelandIceland: League Cup    
17:00Haukar - Vikingur Reykjavik 1:3 (1:2, 0:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
17:00H. Raanana - Sakhnin 2:2 (1:0, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Derde Divisie    
17:00De Dijk - Eemdijk 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
17:00Chojniczanka - Chrobry Glogow 1:2 (1:1, 0:1)
17:00GKS Jastrzebie - GKS Katowice 1:2 (0:1, 1:1)
17:00LKS Lodz - Warta Poznan 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Sandecja Nowy S. - Garbarnia 0:1 (0:0, 0:1)
PolandPoland: Division 2    
17:00Elblag - Ruch 0:0 (0:0, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
17:00Sulejowek - Polonia Warszawa 2:2 (0:0, 2:2)
PolandPoland: III Liga - Group II    
17:00B. Gdynia - Gwardia Koszalin 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Kotwica Kolobrzeg - Chemik Bydgoszcz 2:1 (2:0, 0:1)
PolandPoland: III Liga - Group IV    
17:00Lublin - Avia Swidnik 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
17:00Estoril U23 - Rio Ave U23 1:2 (1:1, 0:1)
PortugalPortugal: Liga BPI Women    
17:00Maritimo W - Ovarense W 2:2  
RussiaRussia: Premier League    
17:00Arsenal Tula - Yenisey 2:0 (1:0, 1:0)
SenegalSenegal: Ligue 1    
17:00US Goree - ASEC Ndiambour 2:0  
SlovakiaSlovakia: Fortuna liga    
17:00Podbrezova - Nitra 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Trencin - Trnava 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Zilina - Michalovce 4:0 (1:0, 3:0)
17:00Z. Moravce - Senica 3:2 (2:1, 1:1)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:00Mura - Krsko 5:0 (2:0, 3:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17:00CD Vitoria - Gernika 2:2 (1:1, 1:1)
17:00Gijon B - Durango 1:2 (1:0, 0:2)
17:00Leioa - R. Oviedo B 2:2 (0:1, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
17:00Union Club Ceares - Club Siero 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
17:00Guarnizo - Vimenor 1:2 (0:1, 1:1)
17:00Ribamontan al Mar - Solares 1:1  
17:00Union Montanesa Escobedo - Rinconeda Polanco 8:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:00Atl. Astorga - Bembibre 4:0  
17:00La Granja - Cristo Atletico 2:0  
17:00Leonesa 2 - La Baneza 0:0  
17:00Santa Marta Tormes - G. Segoviana 0:3  
17:00Sporting Uxama - Cebrerena 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
17:00Las Palmas C - Yaiza 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:00CA Pulpileno - Yeclano 0:0 (0:0, 0:0)
17:00UD Los Garres - Minerva 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 15    
17:00Alesves - Huarte 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
17:00Guadalajara - Marchamalo 1:0  
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
17:00Rapperswil - Servette 1:2 (1:0, 0:2)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Promotion    
17:00Lausanne Ouchy - Sion II 5:0 (2:0, 3:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:00Azzurri Lausanne - Fribourg 2:2 (2:0, 0:2)
17:00Bulle - Meyrin 3:1 (2:0, 1:1)
17:00Chenois - Young Boys II 2:3 (1:2, 1:1)
17:00Echallens - Martigny 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
17:00Zofingen - Old Boys 3:0 (1:0, 2:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
17:00Antalyaspor - Alanyaspor 3:0 (2:0, 1:0)
17:00Besiktas - Goztepe 1:0 (0:0, 1:0)
WalesWales: Premier League    
17:00Barry - Bala 0:2 (0:1, 0:1)
WorldWorld: Viareggio Cup    
17:00Krasnodar U19 - Perugia U19 1:2 (0:1, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
17:05Defensores Unidos - Justo Jose de Urquiza 1:1 (1:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
17:15Velez Sarsfield - Atl. Tucuman 2:0 (1:0, 1:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
17:15Hapoel Tel Aviv - Moadon Sport Ashdod 5:1 (1:0, 4:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
17:15Burgos Promesas - Atl. Tordesillas 2:0  
QatarQatar: Premier League    
17:25Umm-Salal - Al-Duhail 1:3 (0:0, 1:3)
AngolaAngola: Girabola    
17:30Kabuscorp - Santa Rita 0:0 (0:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
17:30Hajduk Split - Rudes 3:0 (1:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
17:30Sparta Prague - Sigma Olomouc 2:1 (0:1, 2:0)
GambiaGambia: GFA League    
17:30Armed Forces - Wallidan 2:1  
17:30Fortune - Gambia Ports 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
17:30Emmelshausen - Engers 1:3 (0:1, 1:2)
MauritaniaMauritania: Super D1    
17:30Deuz - Nouakchott King's 1:6  
Sierra LeoneSierra Leone: Premier League    
17:30Diamond Stars - East End Tigers 0:1  
17:30Kallon - Ports Authority 2:0  
17:30Kamboi Eagles - RSLAF 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 11    
17:30Santanyi - Pena Deportina 0:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
17:30Panaderia Pulido San Mateo - Santa Ursula 1:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
17:30Mazarron CF - Lorca FC 1:3 (0:1, 1:2)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
17:30Schaffhausen - Lausanne 0:2 (0:1, 0:1)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Promotion    
17:30Yverdon - Bellinzona 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 1    
17:30Lancy - Vevey 2:1 (2:1, 0:0)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Presidents Cup    
17:45Al Wasl - Shabab Al-Ahli Dubai 1:5 (1:1, 0:4)
Czech RepublicCzech Republic: Kralovehradecky KP    
18:00Kostelec n. O. - Chlumec nad Cidlinou 1:6 (0:3, 1:3)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
18:00Tartu Welco - Legion 2:4 (0:2, 2:2)
FranceFrance: National 2 - Group A    
18:00Marseille Endoume - Nice II 2:1 (0:0, 2:1)
18:00Monaco II - Jura Sud 0:1 (0:1, 0:0)
18:00Pontarlier - Annecy 1:1 (1:0, 0:1)
FranceFrance: National 2 - Group B    
18:00Andrezieux - Stade Montois 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Bergerac - Le Puy 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Colomiers - Bordeaux II 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Les Herbiers - St Etienne II 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Nimes II - Trelissac 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Romorantin - Blois 2:0 (2:0, 0:0)
18:00Sete - Saint-Pryve 1:1 (0:0, 1:1)
FranceFrance: National 2 - Group C    
18:00Bastia-Borgo - Granville 4:2 (2:0, 2:2)
18:00Le Havre II - Oissel 1:2 (0:1, 1:1)
18:00Poissy - Furiani Agliani 4:2 (1:2, 3:0)
18:00Saint-Malo - Chartres 1:2 (1:2, 0:0)
18:00Stade Briochin - Nantes II 1:3 (0:2, 1:1)
FranceFrance: National 2 - Group D    
18:00Epinal - Creteil 1:1 (1:1, 0:0)
18:00Lusitanos - IC Croix 4:1 (2:0, 2:1)
18:00Sainte-Genevieve - Arras 4:2  
18:00Sedan - Fleury-Merogis 0:0 (0:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
18:00Panetolikos - PAOK 1:2 (0:0, 1:2)
ItalyItaly: Serie A    
18:00Spal - AS Roma 2:1 (1:0, 1:1)
ItalyItaly: Serie B    
18:00Verona - Ascoli 1:1 (1:1, 0:0)
NetherlandsNetherlands: Tweede Divisie    
18:00VVSB - HFC 3:2 (1:1, 2:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
18:00Zaglebie Sosnowiec - Lechia Gdansk 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
18:00Podbeskidzie - Bytovia Bytow 3:1 (2:1, 1:0)
PolandPoland: III Liga - Group II    
18:00Wda Swiecie - Gornik Konin 0:3 AWA.  
SerbiaSerbia: Super Liga    
18:00Macva - Proleter 2:1 (1:1, 1:0)
SpainSpain: LaLiga2    
18:00Cadiz CF - Lugo 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
18:00Barcelona B - Espanyol B 0:1 (0:1, 0:0)
18:00Ejea - Levante B 0:1 (0:0, 0:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:00Porrino Industrial - Paiosaco 1:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
18:00Velarde - UD Samano 4:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:00SD San Pedro - Ordizia 4:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:00Santfeliuenc - Castelldefels 1:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:00Vilamarxant - Paiporta 4:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 8    
18:00Arandina - Numancia B 2:0  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:00Huercal-Overa - Club Olimpico de Totana 2:0  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
18:00Bassecourt - Buochs 3:1 (1:0, 2:1)
UkraineUkraine: Premier League    
18:00FC Poltava - Oleksandriya CAN.  
USAUSA: MLS    
18:00Chicago Fire - Seattle Sounders 2:4 (0:2, 2:2)
SpainSpain: Tercera Division - Group 6    
18:15Acero - Eldense 1:1  
SwedenSweden: Svenska Cupen    
18:15Djurgarden - Hacken 2:3 ET (2:1, 0:1, 0:1)
EnglandEngland: FA Cup    
18:20Swansea - Manchester City 2:3 (2:0, 0:3)
FranceFrance: National 2 - Group C    
18:30Vannes - Boulogne 3:1 (0:0, 3:1)
GermanyGermany: Bundesliga    
18:30Hertha Berlin - Dortmund 2:3 (2:1, 0:2)
GreeceGreece: Super League    
18:30Giannina - AEL Larissa 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
18:30Piacenza - Pistoiese 1:0 (0:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
18:30Heerenveen - Graafschap 0:3 (0:1, 0:2)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
18:30Al Wehda - Al-Nassr 0:4 (0:1, 0:3)
SpainSpain: LaLiga    
18:30Ath Bilbao - Atl. Madrid 2:0 (0:0, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
18:30Sanluqueno - Cartagena 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 1    
18:30UD Ourense - Compostela 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 2    
18:30Gijon Industrial - Marino de Luanco 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
18:30Beasain - SD Deusto 1:2  
18:30Real Sociedad C - Sestao 0:4  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:30FE Grama - CE Europa 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
18:30Aguilas FC - Mar Menor 1:0  
18:30Muleno - La Union 0:3  
SpainSpain: Tercera Division - Group 16    
18:30Yague - Oyonesa 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 18    
18:30Villarrubia - Mora CF 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
18:45L Hospitalet - Vilafranca 2:3  
BrazilBrazil: Campeonato Capixaba    
19:00Castelo - Serra 1:5 (0:1, 1:4)
19:00Estrela do Norte - Desportiva Ferroviaria 3:1 (2:0, 1:1)
19:00Itapemirim - Tupy 0:3 AWA.  
19:00Real Noroeste - Rio Branco ES 3:2 (1:0, 2:2)
19:00Rio Branco-VN - Vitoria ES 3:1 (2:1, 1:0)
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
19:00Minas ICESP W - SAO Jose W 1:3 (0:1, 1:2)
FranceFrance: National 2 - Group B    
19:00Stade Bordelais - Moulins-Yzeure 0:1 (0:0, 0:1)
FranceFrance: National 2 - Group C    
19:00Lorient II - Mantes 0:1 (0:1, 0:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
19:00U.N.A.M.- Pumas W - Pachuca W 0:1 (0:1, 0:0)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
19:00Moghreb Tetouan - FUS Rabat 0:0 (0:0, 0:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship U17    
19:00United States Virgin Islands U17 - Saint Vincent and the Grenadines U17 0:1 (0:0, 0:1)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
19:00Guimaraes - Boavista 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
19:00Ponferradina - Atl. Madrid B 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
19:00Hercules - Lleida 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 3    
19:00Revilla - Laredo 0:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
19:00Granollers - Martinenc 1:1 (0:1, 1:0)
19:00Pobla Mafumet - Sant Andreu 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 12    
19:00Atletico Union Guimar - Tenerife B 1:2  
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
19:00Sion - Grasshoppers 3:0 AWA.  
19:00St. Gallen - Lugano 0:2 (0:1, 0:1)
USAUSA: MLS    
19:00Columbus Crew - FC Dallas 1:0 (1:0, 0:0)
Burkina FasoBurkina Faso: Premier League    
19:15US Ouagadougou - Etoile Filante 2:1  
IcelandIceland: League Cup    
19:15Thor Akureyri - Grindavik 1:3 (1:2, 0:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
19:30Union de Santa Fe - Lanus 3:0 (2:0, 1:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
19:30Dessel - Dender 0:0 (0:0, 0:0)
19:30Oudenaarde - Boom 1:2  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
19:30Dikkelvenne - Diegem 0:2  
19:30Mandel United - Petegem 5:0  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
19:30Hades - Spouwen-Mopertingen 3:1  
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
19:30Debrecen - DVTK 1:0 (1:0, 0:0)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:30Maccabi Haifa - Yehuda 0:2 (0:2, 0:0)
MauritaniaMauritania: Super D1    
19:30Tevragh-Zeina - Police 1:1  
RomaniaRomania: Liga 1    
19:30Viitorul Constanta - CFR Cluj 0:1 (0:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
19:45Breda - Utrecht 0:4 (0:2, 0:2)
19:45Feyenoord - Willem II 2:3 (1:1, 1:2)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
20:00Argentino de Quilmes - Villa San Carlos 0:1 (0:0, 0:1)
20:00Canuelas - Dep. Merlo 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Excursionistas - Central Cordoba 3:2 (0:1, 3:1)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
20:00Argentino de Rosario - Puerto Nuevo 1:0 (0:0, 1:0)
BelgiumBelgium: First Amateur Division    
20:00Deinze - ASV Geel 5:0  
20:00Lierse K. - Chatelet 2:1  
20:00RWDM 47 - Thes Sport 4:3  
20:00Seraing - Virton 1:1  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group ACFF    
20:00Couvin-Mariembourg - Hamoir 3:0  
20:00Meux - Walhain 0:0  
20:00OC Charleroi - Solieres Sport 3:1  
20:00Wallonne Ciney - Rebecquoise 2:0  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV A    
20:00Overijse - Menen 0:1  
20:00Ronse - Wijgmaal 1:0  
BelgiumBelgium: Second Amateur Division Group VFV B    
20:00Heur Tongeren - Hasselt 0:3  
20:00K. Berchem Sport - City Pirates 1:1  
20:00Patro Eisden - Hamme 1:0  
20:00Sint Niklaas - Duffel 1:1  
20:00Temse - Vosselaar 0:1  
BoliviaBolivia: Division Profesional    
20:00Always Ready - The Strongest 1:2 (0:1, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
20:00Metropolitano - Hercilio Luz 3:1 (1:1, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Goiano    
20:00Goiania - Goianesia 3:1 (1:0, 2:1)
20:00Gremio Anapolis - Aparecidense 4:2 (1:1, 3:1)
20:00Vila Nova FC - Itumbiara 1:1 (0:1, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
20:00Guarani EC - Tombense 1:1 (1:0, 0:1)
20:00Tupi - Cruzeiro 0:3 (0:2, 0:1)
20:00Villa Nova MG - URT 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
20:00Remo - Independente 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Sergipano    
20:00Lagarto - Itabaiana 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Copa do Nordeste    
20:00Botafogo PB - AE Altos 2:0 (1:0, 1:0)
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
20:00Ponte Preta W - Corinthians W 1:4 (0:3, 1:1)
FranceFrance: Ligue 1    
20:00Angers - Amiens 0:0 (0:0, 0:0)
20:00Caen - St Etienne 0:5 (0:3, 0:2)
20:00Guingamp - Dijon 1:0 (0:0, 1:0)
20:00Nimes - Strasbourg 2:2 (0:1, 2:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
20:00Iztapa - Siquinala 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 5    
20:00Terrassa - Prat 0:1  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Classic Group 2    
20:00Black Stars - Solothurn 4:1 (1:0, 3:1)
USAUSA: MLS    
20:00Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps 3:2 (2:1, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
20:00Real Monarchs - El Paso 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
20:30Resende - Madureira 0:2 (0:1, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
20:30Sao Paulo - Palmeiras 0:1 (0:0, 0:1)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
20:30Fortaleza - Popayan 3:1 (3:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie A    
20:30Torino - Bologna 2:3 (1:2, 1:1)
ItalyItaly: Serie C - Group A    
20:30Pontedera - Juventus U23 1:0 (1:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
20:30Renate - AlbinoLeffe 0:1 (0:1, 0:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
20:30Legia - Slask Wroclaw 1:0 (0:0, 1:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
20:30NK Olimpija Ljubljana - Maribor 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: LaLiga2    
20:30Alcorcon - Tenerife 1:1 (1:0, 0:1)
20:30Zaragoza - Elche 1:0 (1:0, 0:0)
UruguayUruguay: Primera Division    
20:30Boston River - Fenix 1:3 (0:1, 1:2)
20:30Danubio - Nacional 2:0 (1:0, 1:0)
20:30Liverpool M. - Defensor Sp. 6:2 (1:1, 5:1)
USAUSA: MLS    
20:30New York Red Bulls - San Jose Earthquakes 4:1 (0:1, 4:0)
WorldWorld: Friendly International    
20:30Suriname - Guyana 3:1 (3:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
20:45Heracles - Vitesse 3:2 (2:2, 1:0)
SpainSpain: LaLiga    
20:45Leganes - Girona 0:2 (0:2, 0:0)
EnglandEngland: FA Cup    
20:55Wolves - Manchester Utd 2:1 (0:0, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Mineiro    
21:00Patrocinense - Boa 1:2 (0:2, 1:0)
BrazilBrazil: Brasileiro Women    
21:00Vitoria W - Osasco Audax W 0:1 (0:0, 0:1)
ColombiaColombia: Torneo Aguila    
21:00Barranquilla - Real San Andres 2:0 (1:0, 1:0)
21:00Valledupar - Atletico F.C. 1:1 (0:0, 1:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
21:00Olmedo - Guayaquil City 1:1 (1:1, 0:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 13    
21:00CAP Ciudad de Murcia - UCAM Murcia B 0:0  
USAUSA: MLS    
21:00Orlando City - Montreal Impact 1:3 (0:2, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
21:05Platense - Arsenal Sarandi 3:0 (1:0, 2:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
21:15Ind. Medellin - Atl. Nacional 2:2 (1:1, 1:1)
IcelandIceland: League Cup    
21:15Magni - Akranes 1:4 (0:1, 1:3)
ChileChile: Primera B    
21:30Melipilla - Rangers 0:0 (0:0, 0:0)
North & Central AmericaNorth & Central America: CONCACAF Championship U17    
21:30Cayman Islands U17 - Grenada U17 2:0 (0:0, 2:0)
PeruPeru: Liga 1    
21:30Union Comercio - U. San Martin 0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
21:30FC Porto - Maritimo 3:0 (0:0, 3:0)
PortugalPortugal: Campeonato de Portugal    
21:30Maria de Fonte - Cacadores Taipas 2:1  
ArgentinaArgentina: Superliga    
21:45San Martin S.J. - Argentinos Jrs 2:3 (1:1, 1:2)
ChileChile: Primera B    
21:45S. Morning - Deportes Temuco 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Catarinense    
22:00Brusque - Marcilio Dias 1:0 (0:0, 1:0)
BrazilBrazil: Campeonato Gaucho    
22:00Novo Hamburgo - Juventude 1:1 (1:1, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Matogrossense    
22:00Mixto - Luverdense 1:3  
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
22:00Tapajos - Sao Francisco 1:1 (0:1, 1:0)
ChileChile: Primera Division    
22:00U. De Concepcion - U. De Chile 2:1 (0:1, 2:0)
ChileChile: Primera B    
22:00D. Puerto Montt - La Serena 1:0 (0:0, 1:0)
22:00San Luis - S. Wanderers 2:2 (2:1, 0:1)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
22:00Municipal - Coban Imperial 1:1 (0:0, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
22:00Reno - Austin Bold 2:1 (0:1, 2:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
22:15River Plate - Nacional Asuncion 1:1 (1:0, 0:1)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
23:00Flamengo RJ - Volta Redonda 0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
23:00Ponte Preta - Guarani 3:0 (1:0, 2:0)
BrazilBrazil: Campeonato Potiguar    
23:00America RN - CE Forca E Luz 2:0 (0:0, 2:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
23:00Dep. Cali - America De Cali 0:1 (0:1, 0:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
23:00U.C.R. - Grecia 2:1 (1:0, 1:1)
WorldWorld: Friendly International    
23:00Bahamas - Turks and Caicos Islands 6:1 (3:0, 3:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
23:15U. Catolica - Delfin 2:1 (1:1, 1:0)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
23:30La Equidad - Patriotas 2:2 (2:1, 0:1)
UruguayUruguay: Primera Division    
23:30Cerro Largo - CA Cerro 4:1 (1:1, 3:0)
PeruPeru: Liga 1    
23:45Sport Huancayo - Ayacucho 2:2 (1:0, 1:2)
ArgentinaArgentina: Superliga    
17.03.2019
00:00Racing Club - Belgrano 1:0 (1:0, 0:0)
BrazilBrazil: Campeonato Brasiliense    
17.03.2019
00:00Bosque Formosa - Luziania 2:2  
BrazilBrazil: Campeonato Paraense    
17.03.2019
00:00Paragominas - Aguia De Maraba 1:1  
MexicoMexico: Primera Division    
17.03.2019
00:00Cruz Azul - Pachuca 4:1 (2:0, 2:1)
PanamaPanama: LPF    
17.03.2019
00:00Alianza - Arabe Unido 0:1 (0:0, 0:1)
00:00Santa Gema - San Francisco 1:3 (0:1, 1:2)
ParaguayParaguay: Primera Division    
17.03.2019
00:15Libertad Asuncion - Deportivo Santani 4:0 (2:0, 2:0)
ChileChile: Primera Division    
17.03.2019
00:30A. Italiano - O'Higgins 2:2 (1:1, 1:1)
USAUSA: USL Championship    
17.03.2019
00:30Bethlehem - North Carolina 0:1 (0:0, 0:1)
00:30Charleston - Hartford Athletic 2:1 (1:0, 1:1)
00:30Tampa Bay - Pittsburgh 2:0 (1:0, 1:0)
BermudaBermuda: Premier League    
17.03.2019
01:00BAA - Robin Hood 2:10  
ChileChile: Primera B    
17.03.2019
01:00Club Deportes Santa Cruz - San Felipe 2:0 (0:0, 2:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
17.03.2019
01:00Santos DG - Guadalupe 1:2 (1:0, 0:2)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
17.03.2019
01:00UPNFM - Vida 1:1 (0:0, 1:1)
PanamaPanama: LPF    
17.03.2019
01:00Tauro - Plaza Amador 2:1 (0:0, 2:1)
USAUSA: MLS    
17.03.2019
01:00DC United - Real Salt Lake 5:0 (2:0, 3:0)
USAUSA: USL Championship    
17.03.2019
01:00Birmingham - Ottawa Fury 0:1 (0:1, 0:0)
01:00Colorado Springs - Sacramento Republic 0:1 (0:0, 0:1)
01:00Memphis - Loudoun 1:1 (0:1, 1:0)
01:00Nashville SC - Saint Louis FC 0:1 (0:0, 0:1)
EcuadorEcuador: Liga Pro    
17.03.2019
01:30America de Quito - Macara 0:1 (0:1, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
17.03.2019
01:30Chalatenango - Municipal Limeno 1:1 (0:1, 1:0)
USAUSA: USL Championship    
17.03.2019
01:30Oklahoma City Energy - Las Vegas Lights 2:1 (1:0, 1:1)
01:30Rio Grande - Fresno 0:2 (0:1, 0:1)
01:30San Antonio - Portland 2 1:3 (1:2, 0:1)
ColombiaColombia: Liga Aguila    
17.03.2019
01:45Envigado - Aguilas 1:1 (0:1, 1:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
17.03.2019
02:00Luis Angel Firpo - FAS 0:4 (0:3, 0:1)
MexicoMexico: Primera Division    
17.03.2019
02:00Guadalajara Chivas - Club America 0:2 (0:1, 0:1)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
17.03.2019
02:00Alebrijes Oaxaca - Venados 0:0 (0:0, 0:0)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
17.03.2019
02:00Hamilton - Team Wellington 2:4 (1:1, 1:3)
02:00Tasman United - Canterbury 0:0 AWA.  
02:00Wellington Phoenix Res 2 - Hawke's Bay 3:1 (0:1, 3:0)
NicaraguaNicaragua: Liga Primera    
17.03.2019
02:00Real Madriz - Esteli 0:1 (0:0, 0:1)
02:00UNAN-Managua - Managua FC 1:3 (0:0, 1:3)
PeruPeru: Liga 1    
17.03.2019
02:00Alianza Lima - Dep. Municipal 2:2 (1:0, 1:2)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
17.03.2019
02:15Alianza FC - Sonsonate 3:0 (1:0, 2:0)
02:15Metapan - Audaz 2:1 (1:1, 1:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
17.03.2019
02:30Alajuelense - Cartagines 2:2 (1:1, 1:1)
03:00Zeledon - San Carlos 1:0 (1:0, 0:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
17.03.2019
03:00Xelaju - Comunicaciones 2:0 (0:0, 2:0)
USAUSA: USL Championship    
17.03.2019
03:00Orange County SC - Tulsa Roughnecks 3:5 (2:1, 1:4)
03:00Tacoma Defiance - LA Galaxy 2 0:3 (0:2, 0:1)
USAUSA: MLS    
17.03.2019
03:30Los Angeles Galaxy - Minnesota United 3:2 (2:0, 1:2)
USAUSA: USL Championship    
17.03.2019
03:30Phoenix Rising - New Mexico 3:3 (1:2, 2:1)
MexicoMexico: Primera Division    
17.03.2019
04:00U.A.N.L.- Tigres - Queretaro 4:1 (2:0, 2:1)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
17.03.2019
04:00Dorados de Sinaloa - Zacatecas Mineros 1:1 (0:1, 1:0)
MexicoMexico: Primera Division    
17.03.2019
04:06Club Tijuana - Monterrey 1:0 (0:0, 1:0)
AustraliaAustralia: NPL Tasmania    
17.03.2019
04:15Hobart Zebras - Olympia Warriors 2:2 (0:1, 2:1)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
17.03.2019
04:35Auckland City - Waitakere United 5:2 (3:0, 2:2)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
17.03.2019
05:00Blacktown City - Sydney Utd 0:1 (0:0, 0:1)
JapanJapan: J-League    
17.03.2019
05:00Sagan Tosu - Iwata 1:0 (0:0, 1:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
17.03.2019
05:00Daejeon - Seoul E. 0:0 (0:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
17.03.2019
05:30Manly Utd - Sydney FC U21 1:1 (1:1, 0:0)
JapanJapan: J-League    
17.03.2019
05:30FC Tokyo - Nagoya 1:0 (0:0, 1:0)
06:00Kobe - Shimizu 1:1 (0:0, 1:1)
06:00Sapporo - Kashima 1:3 (0:2, 1:1)
JapanJapan: J-League Division 2    
17.03.2019
06:00Gifu - Kagoshima Utd 0:0 (0:0, 0:0)
06:00Kanazawa - Machida 6:1 (2:1, 4:0)
06:00Kofu - V-Varen Nagasaki 2:0 (2:0, 0:0)
06:00Kyoto - Kashiwa 0:1 (0:0, 0:1)
06:00Mito - Chiba 1:1 (0:1, 1:0)
06:00Montedio Yamagata - Omiya Ardija 1:0 (1:0, 0:0)
06:00Okayama - Avispa Fukuoka 2:1 (1:0, 1:1)
RussiaRussia: FNL    
17.03.2019
06:00SKA Khabarovsk - Tomsk 1:0 (1:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
17.03.2019
06:00Daegu - Ulsan Hyundai 1:1 (0:0, 1:1)
06:00Jeonbuk - Gangwon 0:1 (0:0, 0:1)
AustraliaAustralia: A-League    
17.03.2019
07:00Wellington Phoenix - WS Wanderers 3:1 (3:0, 0:1)
JapanJapan: J-League    
17.03.2019
07:00C-Osaka - Urawa 1:2 (0:0, 1:2)
07:00Hiroshima - Yamaga 1:0 (0:0, 1:0)
07:00Kawasaki Frontale - G-Osaka 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
17.03.2019
07:00Ufa U21 - Akhmat Grozny U21 1:0 (1:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 2    
17.03.2019
07:00Gwangju FC - Busan 1:1 (0:0, 1:1)
07:00Jeonnam - Anyang 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: NPL NSW    
17.03.2019
07:30APIA Tigers - Wollongong Wolves 0:3 (0:1, 0:2)
Hong KongHong Kong: Premier League    
17.03.2019
07:30Hoi King - Eastern AA 0:5 (0:2, 0:3)
ChinaChina: Yi League    
17.03.2019
08:00Taizhou Yuanda - Shenyang Urban FC 2:2 (1:1, 1:1)
08:00Zhejiang Yiteng - Guangxi Baoyun 2:1 (0:0, 2:1)
JapanJapan: J-League    
17.03.2019
08:00Oita - Yokohama M. 2:0 (0:0, 2:0)
JapanJapan: J-League Division 2    
17.03.2019
08:00Ehime - Renofa Yamaguchi 2:1 (2:1, 0:0)
South KoreaSouth Korea: K League 1    
17.03.2019
08:00Pohang - Gyeongnam 4:1 (1:0, 3:1)
ChinaChina: Jia League    
17.03.2019
08:30Guangdong Tigers - Beijing EG 0:0 (0:0, 0:0)
08:30Shanghai Shenxin - Sichuan Annapurna 0:0 (0:0, 0:0)
AustraliaAustralia: A-League    
17.03.2019
09:00Sydney FC - Melbourne City 0:2 (0:0, 0:2)
CambodiaCambodia: C-League    
17.03.2019
09:00Visakha - Soltilo Angkor 0:0 (0:0, 0:0)
JapanJapan: J-League    
17.03.2019
09:00Shonan - Vegalta Sendai 2:1 (1:0, 1:1)
RomaniaRomania: Superliga Women    
17.03.2019
09:00Universitatea Galati W - Fortuna Becicherecu Mic W 0:1 (0:0, 0:1)
CambodiaCambodia: C-League    
17.03.2019
09:30Asia Euro United - NagaWorld 0:1 (0:0, 0:1)
RussiaRussia: Youth League    
17.03.2019
09:30Lokomotiv Moscow U21 - Krasnodar U21 1:3 (1:1, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 2    
17.03.2019
10:00Ripensia Timisoara - Sportul Snagov 1:2 (1:2, 0:0)
RomaniaRomania: Superliga Women    
17.03.2019
10:00Baia Mare W - Fairplay Bucuresti W 3:0 (1:0, 2:0)
10:00Universitatea Alexandria W - Vasas Odorhei W 3:3 (1:2, 2:1)
RussiaRussia: FNL    
17.03.2019
10:00Sibir - FC Tambov 0:2 (0:1, 0:1)
AsiaAsia: SAFF Championship Women    
17.03.2019
10:15Sri Lanka W - India W 0:5 (0:4, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
17.03.2019
10:15Zizkov - Usti nad Labem 0:1 (0:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
17.03.2019
10:15Unicov - Vrchovina 3:1 (1:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
17.03.2019
10:15Admira Prague - Klatovy 0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
17.03.2019
10:15Meteor Prague - Mostecky FK 5:1 (1:1, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
17.03.2019
10:15Slavicin - Prerov 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Youth League    
17.03.2019
10:15Dukla Prague U21 - Mlada Boleslav U21 1:6 (0:3, 1:3)
AustriaAustria: 2. Liga    
17.03.2019
10:30Wattens - Floridsdorfer AC 5:1 (3:1, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
17.03.2019
10:30Karlovy Vary - Brozany 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Jihocesky KP    
17.03.2019
10:30Rudolfov - Hluboka nad Vltavou 1:0 (0:0, 1:0)
10:30Trebon - Zelec 3:1 (1:0, 2:1)
Hong KongHong Kong: Premier League    
17.03.2019
10:30Yuen Long - Lee Man Warriors 2:2 (1:1, 1:1)
SingaporeSingapore: Premier League    
17.03.2019
10:30Home Utd - Balestier Khalsa 0:0 (0:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
17.03.2019
10:30Zilina B - Banska Bystrica 3:3 (2:1, 1:2)
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
17.03.2019
10:30Raca - Slovan Bratislava B 1:3 (0:2, 1:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
17.03.2019
11:00Alashkert - Ararat-Armenia 0:1 (0:0, 0:1)
11:00Banants Yerevan - Ararat Yerevan 3:1 (2:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Youth League    
17.03.2019
11:00Karvina U21 - Ostrava U21 0:2 (0:2, 0:0)
GermanyGermany: Oberliga Baden-Württemberg    
17.03.2019
11:00Ger. Friedrichstal - Spielberg 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
17.03.2019
11:00FSV Frankfurt U19 - Mainz U19 1:6 (0:3, 1:3)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
17.03.2019
11:00Werder Bremen W - Hoffenheim W 1:1 (1:0, 0:1)
HungaryHungary: NB I Women    
17.03.2019
11:00Gyor W - MTK Hungaria W 1:6 (1:2, 0:4)
KenyaKenya: Premier League    
17.03.2019
11:00Kakamega Homeboyz - Mathare Utd. 2:1 (2:1, 0:0)
PolandPoland: III Liga - Group I    
17.03.2019
11:00T. Mazowiecki - W. Mazowieckie 2:0 (0:0, 2:0)
PolandPoland: Ekstraliga Women    
17.03.2019
11:00Biala Podlaska W - AZS PWSZ Walbrzych W 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: FNL    
17.03.2019
11:00R. Volgograd - FK Chimki Moskovska oblast 1:0 (0:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
17.03.2019
11:00Gabcikovo - Nitra B 0:1 (0:1, 0:0)
11:00Trnava B - Crystal 0:3 AWA.  
SpainSpain: Primera Division Women    
17.03.2019
11:00Espanyol W - Sevilla FC W 2:0 (1:0, 1:0)
11:00Malaga W - Levante W 0:1 (0:1, 0:0)
UkraineUkraine: Youth League    
17.03.2019
11:00Arsenal Kiev U21 - Vorskla Poltava U21 1:2 (0:2, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
17.03.2019
11:15Wedeler TSV - Niendorfer TSV 2:0 (1:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17.03.2019
11:15Santurtzi - Lagun Onak 1:1  
11:15Sodupe - Pasaia 3:1  
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
17.03.2019
11:30Bistritsa - Lok. Plovdiv 0:3 (0:0, 0:3)
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
17.03.2019
11:30Condor Hamburg - Dassendorf 0:6 (0:4, 0:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
17.03.2019
11:30Ath Bilbao B - Arenas Club 2:1 (0:1, 2:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
17.03.2019
11:30Sevilla FC B - UCAM Murcia 2:1 (0:0, 2:1)
SpainSpain: Tercera Division - Group 4    
17.03.2019
11:30Alaves B - Somorrostro 2:1  
SpainSpain: Tercera Division - Group 7    
17.03.2019
11:30Alcorcon B - Carabanchel 0:3  
11:30Parla - Trival Valderas 2:0  
11:30RSD Alcala - Las Rozas 1:1  
11:30Tres Cantos - Pozuelo de Alarcon 0:1  
11:30Vicalvaro - CD Mostoles 0:3  
11:30Villaverde San Andres - Atletico Pinto 2:2  
SpainSpain: Tercera Division - Group 10    
17.03.2019