Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next handball matches

Calendar
  • Sort by:
South KoreaSouth Korea: 1st League    
08:10Hanam - Sangmu 30:28 (15:14, 15:14)
South KoreaSouth Korea: 1st League Women    
10:00Wonderful Samcheok W - Gwangju City W 26:24 (13:13, 13:11)
RomaniaRomania: Romanian Cup Women    
10:30HCM Slobozia W - CSM Bucuresti W 22:30 (11:16, 11:14)
BulgariaBulgaria: A RHG    
11:00NSA Sofia - HK Levski 28:31 (17:15, 11:16)
TurkeyTurkey: Superlig    
12:00Kirsehir Ahi Evran Universitesi - Karsiyaka CAN.  
DenmarkDenmark: 1. Division Women    
12:30AGF W - Vendsyssel W 18:28 (6:15, 12:13)
BulgariaBulgaria: A RHG    
13:00Chardafon Gabrovo - Osam Lovech 23:25 (13:12, 10:13)
PolandPoland: Superliga    
13:00Gwardia Opole - Zabrze 26:23 (15:10, 11:13)
EuropeEurope: BENE-League    
13:30Aalsmeer - Limburg Lions 22:28  
GermanyGermany: Bundesliga    
13:30Hannover-Burgdorf - HSG Wetzlar 23:25 (10:14, 13:11)
North MacedoniaNorth Macedonia: Superleague    
13:30Vardar Junior - Radovis 36:27 (18:12, 18:15)
DenmarkDenmark: 1. Division    
14:00Odense - Tonder 36:32 (19:16, 17:16)
DenmarkDenmark: HTH Ligaen Women    
14:00Esbjerg W - Aarhus United W 37:30 (19:17, 18:13)
EuropeEurope: Challenge Cup    
14:00St. Petersburg - Vise 41:19 (22:10, 19:9)
RomaniaRomania: Romanian Cup Women    
14:30Ramnicu Valcea W - Danubius Galati W 29:12 (13:3, 16:9)
DenmarkDenmark: HTH Ligaen Women    
15:00Herning-Ikast W - Viborg W 23:22 (11:10, 12:12)
15:00Randers W - Skanderborg W 25:26 (16:15, 9:11)
DenmarkDenmark: 1. Division Women    
15:00Roskilde W - Fredericia W 32:22 (18:10, 14:12)
EuropeEurope: EHF Cup    
15:00Tatabanya - Eurofarm Pelister 30:27 (12:13, 18:14)
NorwayNorway: 1. Division Women    
15:00Gneist W - Algard W 19:16 (11:10, 8:6)
15:00Stabaek W - Volda W 19:31 (10:15, 9:16)
FranceFrance: Division 1 Women    
15:30Nice W - Dijon W 28:22 (14:15, 14:7)
EuropeEurope: EHF Cup    
16:00Fuchse Berlin - Balatonfuredi 36:23 (16:14, 20:9)
EuropeEurope: BENE-League    
16:00Bocholt - Vise 30:27  
GermanyGermany: Bundesliga    
16:00Bietigheim-Metterzimmern - Bergischer 21:28 (11:15, 10:13)
16:00Goppingen - Minden 21:21 (12:12, 9:9)
16:00Lemgo - Erlangen 31:23 (15:12, 16:11)
GermanyGermany: 1. Bundesliga Women    
16:00Leverkusen W - Metzingen W 26:22 (12:11, 14:11)
GermanyGermany: 2. Bundesliga Women    
16:00Kurpfalz Baren Ketsch W - DJK Trier W 31:22 (14:12, 17:10)
GreeceGreece: A1    
16:00Pylaias - Drama 26:22 (16:8, 10:14)
NetherlandsNetherlands: Eredivisie Women    
16:00Dalfsen W - Quintus W 22:22  
NorwayNorway: Grundigligaen women    
16:00Fredrikstad W - Larvik W 26:24 (18:10, 8:14)
16:00Kristiansand W - Storhamar W 40:18 (18:5, 22:13)
NorwayNorway: 1. Division Women    
16:00Aker W - Flint Tonsberg W 33:26 (15:11, 18:15)
16:00Fjellhammer W - Follo W 27:30 (13:15, 14:15)
RomaniaRomania: Liga Nationala    
16:00Calarasi - Buzau 37:22 (18:11, 19:11)
PolandPoland: Superliga Women    
16:30Pogon Szczecin W - Kobierzyce W 31:33 PEN. (16:15, 13:14, 2:4)
RomaniaRomania: Romanian Cup Women    
16:30Zalau W - Bistrita W 28:27 (16:14, 12:13)
SwedenSweden: Handbollsligan    
16:30Karlskrona - Hallby 27:26 (11:16, 16:10)
EuropeEurope: Champions League    
17:00Szeged - Wisla Plock 23:16 (13:8, 10:8)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
17:00Dessauer - Elbflorenz 27:30 (11:11, 16:19)
17:00Nordhorn-Lingen - Ferndorf 25:23 (13:13, 12:10)
NorwayNorway: Grundigligaen women    
17:00Gjerpen W - Tertnes W 22:25 (9:14, 13:11)
PolandPoland: Superliga Women    
17:00Zaglebie W - Start Elblag W 32:31 PEN. (14:14, 13:13, 5:4)
RomaniaRomania: Liga Nationala    
17:00CSM Fagaras - CSM Bacau 32:21 (15:7, 17:14)
17:00Suceava - CSM Focsani 31:27 (12:11, 19:16)
SwitzerlandSwitzerland: SPL Women    
17:00Zug W - Rotweiss Thun W 36:28 (20:11, 16:17)
ItalyItaly: Serie A    
17:15Cologne - Siena 28:23 (15:14, 13:9)
ItalyItaly: Serie A Women    
17:30Brescia W - Dossobuono W 20:28 (6:13, 14:15)
LuxembourgLuxembourg: AXA League    
17:30Mersch - Schifflange 22:28  
SwedenSweden: SHE Women    
17:30Skara W - Savehof W 19:24 (6:12, 13:12)
DenmarkDenmark: 1. Division    
17:45Skaering - Randers 29:25 (12:11, 17:14)
SwitzerlandSwitzerland: SPL Women    
17:45Herzogenbuchsee W - Leimental W 29:29 (15:12, 14:17)
AustriaAustria: WHA Women    
18:00MGA Handball W - Stockerau W 39:28 (16:11, 23:17)
Czech RepublicCzech Republic: Extraliga    
18:00Jicin - Koprivnice 30:25 (12:11, 18:14)
HungaryHungary: NB I Women    
18:00Erdi W - Bekescsabai W 45:30 (22:16, 23:14)
18:00Kisvardai KC W - Vaci W 19:25 (11:10, 8:15)
IcelandIceland: Olis Deildin    
18:00Thor Akureyri - Stjarnan 27:25 (14:13, 13:12)
MontenegroMontenegro: Prva liga    
18:00Komovi - Jedinstvo 30:28 (17:11, 13:17)
NorwayNorway: Grundigligaen    
18:00Baekkelaget - Elverum 28:31 (14:14, 14:17)
NorwayNorway: Grundigligaen women    
18:00Byasen W - Raelingen W 35:25 (18:12, 17:13)
18:00Oppsal W - Skrim W 34:28 (16:12, 18:16)
NorwayNorway: 1. Division Women    
18:00Viking W - Sola W 25:35 (11:17, 14:18)
SwedenSweden: SHE Women    
18:00Vasteras W - H 65 Hoor W 24:31 (13:13, 11:18)
SwitzerlandSwitzerland: SPL Women    
18:00SPONO Eagles W - Bruhl W 19:24 (8:15, 11:9)
NorwayNorway: Grundigligaen women    
18:30Molde W - Fana W 28:27 (12:15, 16:12)
CroatiaCroatia: 1. HRL Women    
19:00Murvica W - Osijek W 26:25  
EuropeEurope: Champions League    
19:00Flensburg-H. - Meshkov Brest 30:20 (14:8, 16:12)
EuropeEurope: EHF Cup    
19:00Granollers - GOG 34:31 (19:15, 15:16)
North MacedoniaNorth Macedonia: Superleague Women    
19:00Kumanovo W - Struzanka W 30:19 (15:8, 15:11)
Czech RepublicCzech Republic: Extraliga    
19:30Dukla Prague - Nove Veseli 28:23 (11:13, 17:10)
LuxembourgLuxembourg: AXA League    
20:15Diekirch - Kaerjeng 27:33 (10:16, 17:17)
IcelandIceland: Olis Deildin    
21:30FH Hafnarfjordur - Valur 26:28 (15:14, 11:14)
PortugalPortugal: Andebol 1    
21:30Boa Hora - Fermentoes 29:20 (13:10, 16:10)