# | Group A | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yunost Minsk | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 22:6 | 15 | |
2. | Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 16:5 | 12 | |
3. | Neman Grodno | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 15:11 | 10 | |
4. | Gomel | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 13:10 | 9 | |
5. | Belarus U20 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 12:15 | 9 | |
6. | Zhlobin | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 8:9 | 7 | |
7. | Lida | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | 7 | |
8. | Molodechno | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 15:21 | 4 | |
# | Group B | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Mogilev | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 31:7 | 15 | |
2. | Lokomotiv Orsha | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 25:13 | 12 | |
3. | Brest | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 16:11 | 9 | |
4. | Novopolotsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 16:14 | 9 | |
5. | Pinskiye Yastreby | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 13:13 | 9 | |
6. | Baranavichy | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 17:20 | 7 | |
7. | Belarus U18 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 15:18 | 7 | |
8. | Vitebsk | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 11:18 | 6 | |
9. | Bobruisk | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 10:16 | 4 |
# | Group A | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yunost Minsk | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 40:12 | 27 | |
2. | Neman Grodno | 10 | 6 | 3 | 1 | 0 | 31:13 | 25 | |
3. | Zhlobin | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 31:20 | 20 | |
4. | Soligorsk | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 24:15 | 18 | |
5. | Lida | 10 | 4 | 1 | 2 | 3 | 20:15 | 16 | |
6. | Molodechno | 10 | 4 | 1 | 2 | 3 | 28:28 | 16 | |
7. | Gomel | 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 18:23 | 12 | |
8. | Belarus U20 | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18:40 | 9 | |
# | Group B | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Mogilev | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 52:16 | 30 | |
2. | Lokomotiv Orsha | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 49:20 | 27 | |
3. | Brest | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 36:22 | 19 | |
4. | Novopolotsk | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 31:31 | 18 | |
5. | Belarus U18 | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 29:29 | 17 | |
6. | Baranavichy | 10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 29:31 | 16 | |
7. | Pinskiye Yastreby | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 24:29 | 15 | |
8. | Bobruisk | 10 | 1 | 2 | 3 | 4 | 25:37 | 10 | |
9. | Vitebsk | 10 | 2 | 1 | 0 | 7 | 26:46 | 8 |
# | Group A | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yunost Minsk | 15 | 14 | 0 | 0 | 1 | 58:19 | 42 | |
2. | Neman Grodno | 15 | 9 | 4 | 1 | 1 | 46:21 | 36 | |
3. | Zhlobin | 15 | 8 | 0 | 3 | 4 | 41:32 | 27 | |
4. | Soligorsk | 15 | 8 | 1 | 0 | 6 | 36:25 | 26 | |
5. | Molodechno | 15 | 6 | 2 | 2 | 5 | 41:37 | 24 | |
6. | Lida | 15 | 5 | 2 | 2 | 6 | 31:27 | 21 | |
7. | Gomel | 15 | 4 | 2 | 2 | 7 | 29:36 | 18 | |
8. | Belarus U20 | 15 | 3 | 1 | 1 | 10 | 24:58 | 12 | |
# | Group B | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Mogilev | 15 | 14 | 1 | 0 | 0 | 71:27 | 44 | |
2. | Lokomotiv Orsha | 15 | 12 | 1 | 0 | 2 | 65:29 | 38 | |
3. | Belarus U18 | 15 | 6 | 2 | 2 | 5 | 41:44 | 24 | |
4. | Novopolotsk | 15 | 7 | 0 | 2 | 6 | 51:52 | 23 | |
5. | Brest | 15 | 6 | 1 | 2 | 6 | 46:35 | 22 | |
6. | Baranavichy | 15 | 6 | 1 | 1 | 7 | 42:49 | 21 | |
7. | Pinskiye Yastreby | 15 | 6 | 1 | 0 | 8 | 37:46 | 20 | |
8. | Bobruisk | 15 | 3 | 2 | 3 | 7 | 41:56 | 16 | |
9. | Vitebsk | 15 | 3 | 2 | 0 | 10 | 40:69 | 13 |
# | Group A | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yunost Minsk | 20 | 18 | 1 | 0 | 1 | 78:24 | 56 | |
2. | Neman Grodno | 20 | 12 | 4 | 2 | 2 | 59:29 | 46 | |
3. | Soligorsk | 20 | 12 | 2 | 0 | 6 | 56:29 | 40 | |
4. | Molodechno | 20 | 10 | 2 | 2 | 6 | 57:47 | 36 | |
5. | Zhlobin | 20 | 9 | 1 | 3 | 7 | 49:50 | 32 | |
6. | Lida | 20 | 6 | 3 | 2 | 9 | 39:41 | 26 | |
7. | Gomel | 20 | 5 | 2 | 3 | 10 | 35:48 | 22 | |
8. | Belarus U20 | 20 | 3 | 1 | 1 | 15 | 30:83 | 12 | |
# | Group B | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Mogilev | 20 | 17 | 2 | 0 | 1 | 93:36 | 55 | |
2. | Lokomotiv Orsha | 20 | 15 | 2 | 1 | 2 | 83:38 | 50 | |
3. | Brest | 20 | 9 | 2 | 2 | 7 | 62:44 | 33 | |
4. | Novopolotsk | 20 | 10 | 0 | 3 | 7 | 75:72 | 33 | |
5. | Baranavichy | 20 | 8 | 2 | 2 | 8 | 58:60 | 30 | |
6. | Belarus U18 | 20 | 6 | 3 | 3 | 8 | 55:67 | 27 | |
7. | Pinskiye Yastreby | 20 | 6 | 1 | 1 | 12 | 47:71 | 21 | |
8. | Bobruisk | 20 | 4 | 2 | 3 | 11 | 51:78 | 19 | |
9. | Vitebsk | 20 | 5 | 2 | 0 | 13 | 52:84 | 19 |
# | Group A | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yunost Minsk | 25 | 21 | 1 | 1 | 2 | 95:31 | 66 | |
2. | Neman Grodno | 25 | 15 | 4 | 2 | 4 | 72:41 | 55 | |
3. | Soligorsk | 25 | 16 | 2 | 0 | 7 | 71:39 | 52 | |
4. | Molodechno | 25 | 12 | 3 | 2 | 8 | 72:60 | 44 | |
5. | Zhlobin | 25 | 10 | 1 | 3 | 11 | 58:72 | 35 | |
6. | Gomel | 25 | 9 | 2 | 3 | 11 | 49:55 | 34 | |
7. | Lida | 25 | 6 | 3 | 3 | 13 | 45:58 | 27 | |
8. | Belarus U20 | 25 | 3 | 1 | 2 | 19 | 36:100 | 13 | |
# | Group B | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Mogilev | 24 | 21 | 2 | 0 | 1 | 113:43 | 67 | |
2. | Lokomotiv Orsha | 24 | 18 | 3 | 1 | 2 | 105:44 | 61 | |
3. | Novopolotsk | 24 | 13 | 0 | 3 | 8 | 90:82 | 42 | |
4. | Brest | 24 | 11 | 3 | 2 | 8 | 78:55 | 41 | |
5. | Baranavichy | 24 | 9 | 3 | 2 | 10 | 70:71 | 35 | |
6. | Pinskiye Yastreby | 24 | 9 | 2 | 1 | 12 | 64:81 | 32 | |
7. | Belarus U18 | 24 | 7 | 3 | 3 | 11 | 63:80 | 30 | |
8. | Bobruisk | 24 | 6 | 2 | 3 | 13 | 61:93 | 25 | |
9. | Vitebsk | 24 | 5 | 2 | 1 | 16 | 60:100 | 20 |
# | Group A | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yunost Minsk | 28 | 24 | 1 | 1 | 2 | 111:35 | 75 | |
2. | Neman Grodno | 28 | 17 | 4 | 2 | 5 | 81:44 | 61 | |
3. | Soligorsk | 28 | 18 | 2 | 0 | 8 | 79:45 | 58 | |
4. | Molodechno | 28 | 14 | 3 | 2 | 9 | 85:64 | 50 | |
5. | Gomel | 28 | 11 | 2 | 3 | 12 | 55:59 | 40 | |
6. | Zhlobin | 28 | 10 | 1 | 4 | 13 | 61:85 | 36 | |
7. | Lida | 28 | 7 | 3 | 3 | 15 | 55:71 | 30 | |
8. | Belarus U20 | 28 | 3 | 1 | 3 | 21 | 42:116 | 14 | |
# | Group B | MP | W | WO | LO | L | G | Pts | Form |
1. | Mogilev | 24 | 21 | 2 | 0 | 1 | 113:43 | 67 | |
2. | Lokomotiv Orsha | 24 | 18 | 3 | 1 | 2 | 105:44 | 61 | |
3. | Novopolotsk | 24 | 13 | 0 | 3 | 8 | 90:82 | 42 | |
4. | Brest | 24 | 11 | 3 | 2 | 8 | 78:55 | 41 | |
5. | Baranavichy | 24 | 9 | 3 | 2 | 10 | 70:71 | 35 | |
6. | Pinskiye Yastreby | 24 | 9 | 2 | 1 | 12 | 64:81 | 32 | |
7. | Belarus U18 | 24 | 7 | 3 | 3 | 11 | 63:80 | 30 | |
8. | Bobruisk | 24 | 6 | 2 | 3 | 13 | 61:93 | 25 | |
9. | Vitebsk | 24 | 5 | 2 | 1 | 16 | 60:100 | 20 |