# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kursk | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:2 | 15 | ||
2. | Avangard Podolsk | 5 | 4 | 0 | 1 | 10:2 | 12 | ||
3. | D. Bryansk | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | 11 | ||
4. | Oryol | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | 10 | ||
5. | Ryazan | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 7 | ||
6. | Saturn Ramenskoye 2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 7 | ||
7. | Gubkin | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:6 | 6 | ||
8. | Liski | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:5 | 6 | ||
9. | FK Serpukhov | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | 5 | ||
10. | Spartak Tambov | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | 4 | ||
11. | Znamya Truda | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | 4 | ||
12. | Metallurg-Oskol | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:12 | 4 | ||
13. | FC FSA Voronezh | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:9 | 3 | ||
14. | Nika Moscow | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:17 | 3 | ||
15. | Dnepr Smolensk | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:11 | 0 | ||
16. | Fakel Voronezh | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:15 | 0 | ||
17. | Yelets | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kursk | 10 | 8 | 0 | 2 | 18:6 | 24 | ||
2. | D. Bryansk | 10 | 6 | 4 | 0 | 19:5 | 22 | ||
3. | Avangard Podolsk | 10 | 7 | 0 | 3 | 14:8 | 21 | ||
4. | Liski | 10 | 5 | 1 | 4 | 13:10 | 16 | ||
5. | Ryazan | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:10 | 15 | ||
6. | Oryol | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 14 | ||
7. | Gubkin | 10 | 4 | 0 | 6 | 11:13 | 12 | ||
8. | Spartak Tambov | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:18 | 12 | ||
9. | Metallurg-Oskol | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:18 | 11 | ||
10. | Znamya Truda | 10 | 3 | 1 | 6 | 12:22 | 10 | ||
11. | Saturn Ramenskoye 2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:14 | 10 | ||
12. | FC FSA Voronezh | 10 | 2 | 1 | 7 | 16:21 | 7 | ||
13. | Fakel Voronezh | 10 | 2 | 1 | 7 | 6:24 | 7 | ||
14. | FK Serpukhov | 10 | 1 | 3 | 6 | 10:20 | 6 | ||
15. | Dnepr Smolensk | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | 6 | ||
16. | Nika Moscow | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:31 | 3 | ||
17. | Yelets | 9 | 0 | 0 | 9 | 1:26 | 0 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kursk | 15 | 11 | 0 | 4 | 27:12 | 33 | ||
2. | D. Bryansk | 15 | 9 | 5 | 1 | 27:9 | 32 | ||
3. | Avangard Podolsk | 15 | 8 | 2 | 5 | 19:13 | 26 | ||
4. | Liski | 15 | 6 | 5 | 4 | 15:11 | 23 | ||
5. | Gubkin | 15 | 7 | 0 | 8 | 20:17 | 21 | ||
6. | Oryol | 15 | 6 | 3 | 6 | 23:19 | 21 | ||
7. | Metallurg-Oskol | 15 | 5 | 4 | 6 | 17:23 | 19 | ||
8. | Saturn Ramenskoye 2 | 15 | 5 | 3 | 7 | 14:17 | 18 | ||
9. | Znamya Truda | 15 | 5 | 2 | 8 | 18:29 | 17 | ||
10. | Spartak Tambov | 15 | 4 | 4 | 7 | 18:27 | 16 | ||
11. | Ryazan | 15 | 4 | 3 | 8 | 16:21 | 15 | ||
12. | Fakel Voronezh | 15 | 4 | 1 | 10 | 10:29 | 13 | ||
13. | FC FSA Voronezh | 15 | 3 | 2 | 10 | 21:29 | 11 | ||
14. | Dnepr Smolensk | 15 | 2 | 5 | 8 | 12:20 | 11 | ||
15. | FK Serpukhov | 15 | 2 | 4 | 9 | 15:27 | 10 | ||
16. | Nika Moscow | 15 | 1 | 1 | 13 | 7:44 | 4 | ||
17. | Yelets | 14 | 0 | 1 | 13 | 1:35 | 1 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kursk | 16 | 11 | 0 | 5 | 27:13 | 33 | ||
2. | D. Bryansk | 16 | 9 | 6 | 1 | 28:10 | 33 | ||
3. | Avangard Podolsk | 16 | 9 | 2 | 5 | 20:13 | 29 | ||
4. | Gubkin | 16 | 8 | 0 | 8 | 23:19 | 24 | ||
5. | Liski | 16 | 6 | 5 | 5 | 15:12 | 23 | ||
6. | Oryol | 16 | 6 | 3 | 7 | 23:20 | 21 | ||
7. | Metallurg-Oskol | 16 | 5 | 4 | 7 | 17:25 | 19 | ||
8. | Saturn Ramenskoye 2 | 16 | 5 | 4 | 7 | 15:18 | 19 | ||
9. | Znamya Truda | 16 | 5 | 3 | 8 | 19:30 | 18 | ||
10. | Spartak Tambov | 16 | 4 | 4 | 8 | 18:28 | 16 | ||
11. | Ryazan | 16 | 4 | 3 | 9 | 16:22 | 15 | ||
12. | Fakel Voronezh | 16 | 4 | 1 | 11 | 10:32 | 13 | ||
13. | FK Serpukhov | 16 | 3 | 4 | 9 | 17:27 | 13 | ||
14. | FC FSA Voronezh | 16 | 3 | 3 | 10 | 21:29 | 12 | ||
15. | Dnepr Smolensk | 16 | 2 | 5 | 9 | 12:22 | 11 | ||
16. | Nika Moscow | 16 | 1 | 1 | 14 | 7:49 | 4 | ||
17. | Yelets | 15 | 0 | 1 | 14 | 1:37 | 1 |