# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nesebar | 5 | 5 | 0 | 0 | 17:0 | 17 | 15 | |
2. | Chernomorets 1919 | 5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 15 | |
3. | Karnobat | 5 | 4 | 1 | 0 | 14:5 | 9 | 13 | |
4. | Zagorets | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | 9 | 13 | |
5. | Dimitrovgrad | 5 | 4 | 1 | 0 | 10:4 | 6 | 13 | |
6. | Haskovo | 5 | 4 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 13 | |
7. | Beroe II | 5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
8. | Yambol 1915 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 12 | |
9. | Lok. Plovdiv II | 5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 12 | |
10. | Gigant Saedinenie | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:2 | 8 | 11 | |
11. | Spartak Plovdiv | 5 | 3 | 1 | 1 | 15:5 | 10 | 10 | |
12. | Levski Karlovo | 5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
13. | Asenovets | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 10 | |
14. | Sokol Markovo | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 9 | |
15. | Rozova Dolina | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
16. | Rodopa Smolyan | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 7 | |
17. | Sliven | 5 | 1 | 1 | 3 | 9:10 | -1 | 4 | |
18. | Atletik Kuklen | 5 | 1 | 0 | 4 | 3:12 | -9 | 3 | |
19. | Vereya | 5 | 1 | 0 | 4 | 10:22 | -12 | 3 | |
20. | Borislav Parvomay | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:8 | -7 | 1 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chernomorets 1919 | 10 | 9 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 27 | |
2. | Lok. Plovdiv II | 10 | 9 | 0 | 1 | 24:5 | 19 | 27 | |
3. | Gigant Saedinenie | 10 | 8 | 2 | 0 | 25:5 | 20 | 26 | |
4. | Zagorets | 10 | 8 | 1 | 1 | 20:5 | 15 | 25 | |
5. | Haskovo | 10 | 8 | 1 | 1 | 19:5 | 14 | 25 | |
6. | Yambol 1915 | 10 | 7 | 2 | 1 | 24:11 | 13 | 23 | |
7. | Nesebar | 10 | 7 | 1 | 2 | 28:11 | 17 | 22 | |
8. | Dimitrovgrad | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:6 | 11 | 22 | |
9. | Spartak Plovdiv | 10 | 6 | 3 | 1 | 20:7 | 13 | 21 | |
10. | Rozova Dolina | 10 | 5 | 4 | 1 | 21:6 | 15 | 19 | |
11. | Beroe II | 10 | 6 | 1 | 3 | 22:12 | 10 | 19 | |
12. | Karnobat | 10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
13. | Asenovets | 10 | 5 | 3 | 2 | 17:6 | 11 | 18 | |
14. | Levski Karlovo | 10 | 5 | 1 | 4 | 20:17 | 3 | 16 | |
15. | Sokol Markovo | 10 | 5 | 0 | 5 | 17:14 | 3 | 15 | |
16. | Rodopa Smolyan | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:8 | 4 | 13 | |
17. | Sliven | 10 | 3 | 2 | 5 | 18:17 | 1 | 11 | |
18. | Atletik Kuklen | 10 | 3 | 0 | 7 | 9:20 | -11 | 9 | |
19. | Borislav Parvomay | 10 | 1 | 2 | 7 | 3:14 | -11 | 5 | |
20. | Vereya | 10 | 1 | 0 | 9 | 13:41 | -28 | 3 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Spartak Plovdiv | 15 | 11 | 3 | 1 | 38:8 | 30 | 36 | |
2. | Gigant Saedinenie | 15 | 11 | 3 | 1 | 32:8 | 24 | 36 | |
3. | Zagorets | 15 | 11 | 3 | 1 | 31:7 | 24 | 36 | |
4. | Haskovo | 15 | 11 | 3 | 1 | 32:10 | 22 | 36 | |
5. | Chernomorets 1919 | 15 | 10 | 3 | 2 | 32:9 | 23 | 33 | |
6. | Nesebar | 15 | 10 | 2 | 3 | 39:13 | 26 | 32 | |
7. | Dimitrovgrad | 15 | 10 | 2 | 3 | 27:10 | 17 | 32 | |
8. | Asenovets | 15 | 9 | 3 | 3 | 33:9 | 24 | 30 | |
9. | Lok. Plovdiv II | 15 | 10 | 0 | 5 | 25:10 | 15 | 30 | |
10. | Rozova Dolina | 15 | 8 | 5 | 2 | 30:8 | 22 | 29 | |
11. | Levski Karlovo | 15 | 8 | 2 | 5 | 26:19 | 7 | 26 | |
12. | Yambol 1915 | 15 | 7 | 4 | 4 | 29:20 | 9 | 25 | |
13. | Rodopa Smolyan | 15 | 6 | 3 | 6 | 19:11 | 8 | 21 | |
14. | Sokol Markovo | 15 | 7 | 0 | 8 | 27:23 | 4 | 21 | |
15. | Beroe II | 15 | 6 | 3 | 6 | 25:23 | 2 | 21 | |
16. | Karnobat | 15 | 6 | 1 | 8 | 20:26 | -6 | 19 | |
17. | Atletik Kuklen | 15 | 5 | 2 | 8 | 14:25 | -11 | 17 | |
18. | Sliven | 15 | 4 | 3 | 8 | 27:28 | -1 | 15 | |
19. | Borislav Parvomay | 15 | 4 | 2 | 9 | 12:21 | -9 | 14 | |
20. | Vereya | 15 | 1 | 0 | 14 | 16:58 | -42 | 3 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zagorets | 19 | 14 | 3 | 2 | 39:9 | 30 | 45 | |
2. | Nesebar | 19 | 14 | 2 | 3 | 55:18 | 37 | 44 | |
3. | Spartak Plovdiv | 19 | 13 | 5 | 1 | 45:11 | 34 | 44 | |
4. | Gigant Saedinenie | 19 | 13 | 5 | 1 | 38:10 | 28 | 44 | |
5. | Chernomorets 1919 | 19 | 13 | 4 | 2 | 48:9 | 39 | 43 | |
6. | Haskovo | 19 | 13 | 4 | 2 | 40:13 | 27 | 43 | |
7. | Asenovets | 19 | 12 | 4 | 3 | 43:13 | 30 | 40 | |
8. | Rozova Dolina | 19 | 11 | 6 | 2 | 41:10 | 31 | 39 | |
9. | Dimitrovgrad | 19 | 12 | 2 | 5 | 34:15 | 19 | 38 | |
10. | Lok. Plovdiv II | 19 | 10 | 2 | 7 | 26:14 | 12 | 32 | |
11. | Rodopa Smolyan | 19 | 9 | 3 | 7 | 26:16 | 10 | 30 | |
12. | Sokol Markovo | 19 | 10 | 0 | 9 | 37:29 | 8 | 30 | |
13. | Yambol 1915 | 19 | 8 | 6 | 5 | 33:25 | 8 | 30 | |
14. | Levski Karlovo | 19 | 9 | 2 | 8 | 27:25 | 2 | 29 | |
15. | Karnobat | 19 | 7 | 3 | 9 | 25:31 | -6 | 24 | |
16. | Atletik Kuklen | 19 | 7 | 2 | 10 | 20:31 | -11 | 23 | |
17. | Sliven | 19 | 6 | 4 | 9 | 36:30 | 6 | 22 | |
18. | Beroe II | 19 | 6 | 3 | 10 | 29:37 | -8 | 21 | |
19. | Borislav Parvomay | 19 | 5 | 2 | 12 | 16:32 | -16 | 17 | |
20. | Vereya | 19 | 1 | 0 | 18 | 16:74 | -58 | 3 |