# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Asenovets | 5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
2. | Rodopa Smolyan | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
3. | Spartak Plovdiv | 5 | 2 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 7 | |
4. | Zagorets | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:3 | 4 | 7 | |
5. | Rozova Dolina | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:6 | 0 | 6 | |
6. | Lok. Plovdiv II | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
7. | Chernomorets 1919 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
8. | Dimitrovgrad | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:11 | -5 | 6 | |
9. | Atletik Kuklen | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:15 | -10 | 6 | |
10. | Nesebar | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
11. | Gigant Saedinenie | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
12. | Karnobat | 5 | 1 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 4 | |
13. | Yambol 1915 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
14. | Beroe II | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:8 | -2 | 3 | |
15. | Levski Karlovo | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:17 | -10 | 3 | |
16. | Vereya | 5 | 1 | 0 | 4 | 1:17 | -16 | 3 | |
17. | Haskovo | 5 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | -6 | 2 | |
18. | Borislav Parvomay | 5 | 0 | 1 | 4 | 9:16 | -7 | 1 | |
19. | Sokol Markovo | 5 | 0 | 1 | 4 | 3:12 | -9 | 1 | |
20. | Sliven | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:20 | -19 | 1 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nesebar | 10 | 6 | 2 | 2 | 13:6 | 7 | 20 | |
2. | Chernomorets 1919 | 10 | 6 | 0 | 4 | 14:9 | 5 | 18 | |
3. | Zagorets | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:7 | 9 | 17 | |
4. | Spartak Plovdiv | 10 | 4 | 1 | 5 | 19:15 | 4 | 13 | |
5. | Lok. Plovdiv II | 10 | 4 | 1 | 5 | 11:11 | 0 | 13 | |
6. | Rozova Dolina | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:10 | 0 | 13 | |
7. | Karnobat | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:11 | -2 | 13 | |
8. | Gigant Saedinenie | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:11 | 1 | 12 | |
9. | Haskovo | 10 | 3 | 3 | 4 | 13:16 | -3 | 12 | |
10. | Rodopa Smolyan | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 12 | |
11. | Dimitrovgrad | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | -6 | 11 | |
12. | Sliven | 10 | 3 | 2 | 5 | 12:29 | -17 | 11 | |
13. | Yambol 1915 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:16 | -6 | 10 | |
14. | Asenovets | 10 | 3 | 0 | 7 | 14:20 | -6 | 9 | |
15. | Beroe II | 10 | 2 | 0 | 8 | 10:16 | -6 | 6 | |
16. | Atletik Kuklen | 10 | 2 | 0 | 8 | 10:30 | -20 | 6 | |
17. | Sokol Markovo | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:19 | -13 | 5 | |
18. | Levski Karlovo | 10 | 1 | 1 | 8 | 9:31 | -22 | 4 | |
19. | Vereya | 10 | 1 | 0 | 9 | 4:46 | -42 | 3 | |
20. | Borislav Parvomay | 10 | 0 | 2 | 8 | 13:32 | -19 | 2 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nesebar | 15 | 9 | 2 | 4 | 19:10 | 9 | 29 | |
2. | Chernomorets 1919 | 15 | 8 | 3 | 4 | 24:17 | 7 | 27 | |
3. | Lok. Plovdiv II | 15 | 8 | 1 | 6 | 28:14 | 14 | 25 | |
4. | Zagorets | 15 | 7 | 4 | 4 | 21:10 | 11 | 25 | |
5. | Gigant Saedinenie | 15 | 7 | 4 | 4 | 23:14 | 9 | 25 | |
6. | Rozova Dolina | 15 | 7 | 2 | 6 | 17:15 | 2 | 23 | |
7. | Haskovo | 15 | 6 | 4 | 5 | 21:19 | 2 | 22 | |
8. | Rodopa Smolyan | 15 | 6 | 4 | 5 | 21:20 | 1 | 22 | |
9. | Asenovets | 15 | 6 | 1 | 8 | 21:24 | -3 | 19 | |
10. | Spartak Plovdiv | 15 | 5 | 2 | 8 | 23:25 | -2 | 17 | |
11. | Yambol 1915 | 15 | 5 | 2 | 8 | 14:21 | -7 | 17 | |
12. | Karnobat | 15 | 4 | 3 | 8 | 11:21 | -10 | 15 | |
13. | Sliven | 15 | 4 | 2 | 9 | 19:44 | -25 | 14 | |
14. | Beroe II | 15 | 4 | 1 | 10 | 14:27 | -13 | 13 | |
15. | Sokol Markovo | 15 | 3 | 2 | 10 | 11:26 | -15 | 11 | |
16. | Dimitrovgrad | 15 | 3 | 2 | 10 | 16:34 | -18 | 11 | |
17. | Atletik Kuklen | 15 | 3 | 1 | 11 | 13:44 | -31 | 10 | |
18. | Levski Karlovo | 15 | 1 | 3 | 11 | 10:38 | -28 | 6 | |
19. | Borislav Parvomay | 15 | 0 | 3 | 12 | 16:47 | -31 | 3 | |
20. | Vereya | 15 | 1 | 0 | 14 | 6:68 | -62 | 3 |
# | Team | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nesebar | 19 | 12 | 3 | 4 | 29:14 | 15 | 39 | |
2. | Chernomorets 1919 | 19 | 11 | 4 | 4 | 34:17 | 17 | 37 | |
3. | Gigant Saedinenie | 19 | 10 | 4 | 5 | 31:18 | 13 | 34 | |
4. | Lok. Plovdiv II | 19 | 10 | 2 | 7 | 31:19 | 12 | 32 | |
5. | Zagorets | 19 | 8 | 7 | 4 | 25:10 | 15 | 31 | |
6. | Rozova Dolina | 19 | 9 | 2 | 8 | 25:19 | 6 | 29 | |
7. | Yambol 1915 | 19 | 8 | 3 | 8 | 24:23 | 1 | 27 | |
8. | Haskovo | 19 | 7 | 5 | 7 | 28:23 | 5 | 26 | |
9. | Rodopa Smolyan | 19 | 7 | 4 | 8 | 25:32 | -7 | 25 | |
10. | Asenovets | 19 | 7 | 3 | 9 | 26:28 | -2 | 24 | |
11. | Spartak Plovdiv | 19 | 6 | 3 | 10 | 28:32 | -4 | 21 | |
12. | Sokol Markovo | 19 | 5 | 3 | 11 | 17:29 | -12 | 18 | |
13. | Karnobat | 19 | 4 | 5 | 10 | 12:26 | -14 | 17 | |
14. | Beroe II | 19 | 5 | 1 | 13 | 16:37 | -21 | 16 | |
15. | Dimitrovgrad | 19 | 4 | 2 | 13 | 18:39 | -21 | 14 | |
16. | Sliven | 19 | 4 | 2 | 13 | 22:63 | -41 | 14 | |
17. | Levski Karlovo | 19 | 3 | 4 | 12 | 18:44 | -26 | 13 | |
18. | Atletik Kuklen | 19 | 4 | 1 | 14 | 17:52 | -35 | 13 | |
19. | Borislav Parvomay | 19 | 0 | 4 | 15 | 18:60 | -42 | 4 | |
20. | Vereya | 19 | 1 | 0 | 18 | 8:89 | -81 | 3 |