Europa League 2016/2017 

1/8-finals - 1st leg B's1X2
28.06.2016 18:00Kapaz (Aze) - Dacia Chisinau (Mda) 13
 Partizani (Alb) - Slovan Bratislava (Svk) 13
 Rabotnicki (Mac) - Buducnost (Mne)     
28.06.2016 20:45St. Patricks (Irl) - Jeunesse Esch (Lux) 13
30.06.2016 16:00Aktobe (Kaz) - MTK Budapest (Hun) 2
 Dila Gori (Geo) - Shirak Gyumri (Arm) 7
30.06.2016 17:00Admira (Aut) - Myjava (Svk) 7
 UE Santa Coloma (And) - Lok. Zagreb (Cro) 6
 Ventspils (Lat) - Vikingur (Fai) 1
30.06.2016 17:30Bokelj (Mne) - Vojvodina (Srb) 7
30.06.2016 18:00Atlantas (Ltu) - HJK (Fin) 7
 Balzan (Mlt) - Neftci Baku (Aze)     
 Banants Yerevan (Arm) - Omonia (Cyp) 7
 Din. Minsk (Blr) - Spartaks (Lat) 7
 Levadia (Est) - HB Torshavn (Fai) 5
 Sloboda (Bih) - Beitar Jerusalem (Isr) 7
 Trakai (Ltu) - Kalju (Est) 1
 Videoton (Hun) - Zaria Balti (Mda) 3
30.06.2016 18:30AIK (Swe) - Bala (Wal) 7
 College Europa (Gib) - Pyunik Yerevan (Arm) 1
 Goteborg (Swe) - Llandudno (Wal) 7
 Slavia Sofia (Bul) - Zaglebie (Pol) 7
30.06.2016 19:00AEK Larnaca (Cyp) - Folgore (San) 5
 Differdange (Lux) - Cliftonville (Nir) 7
 Gabala (Aze) - Samtredia (Geo) 7
 Kukesi (Alb) - Rudar (Mne)     
 Midtjylland (Den) - Suduva (Ltu) 7
 Odd (Nor) - Mariehamn (Fin) 7
 Siroki Brijeg (Bih) - Birkirkara (Mlt)     
 Vaduz (Lie) - Sileks (Mac) 1
 Zimbru Chisinau (Mda) - Chikhura (Geo) 7
30.06.2016 19:15Maccabi Tel Aviv (Isr) - ND Gorica (Slo) 7
30.06.2016 19:30Beroe (Bul) - Radnik Bijeljina (Bih) 7
30.06.2016 20:00Domzale (Slo) - Lusitanos (And) 7
 NSI Runavik (Fai) - Shakhtyor Soligorsk (Blr) 7
 Teuta (Alb) - K. Almaty (Kaz) 7
30.06.2016 20:15Connahs Q. (Wal) - Stabaek (Nor) 2
 Trnava (Svk) - Hibernians (Mlt) 7
30.06.2016 20:30Cukaricki (Srb) - Ordabasy (Kaz) 7
 La Fiorita (San) - Debrecen (Hun) 4
30.06.2016 20:45Aberdeen (Sco) - Fola (Lux) 7
 Linfield (Nir) - Cork City (Irl) 7
30.06.2016 21:00Hearts (Sco) - Infonet (Est) 1
 Shamrock Rovers (Irl) - Rovaniemi (Fin) 7
 Shkendija (Mac) - Cracovia (Pol) 2
30.06.2016 21:15Breidablik (Ice) - Jelgava (Lat) 7
 KR Reykjavik (Ice) - Glenavon (Nir) 7
30.06.2016 23:00Valur (Ice) - Brondby (Den) 7
1/8-finals - 2nd leg B's1X2
05.07.2016 17:45Birkirkara (Mlt) - Siroki Brijeg (Bih)     
05.07.2016 18:00Chikhura (Geo) - Zimbru Chisinau (Mda)     
05.07.2016 18:45Jeunesse Esch (Lux) - St. Patricks (Irl)     
06.07.2016 17:45Infonet (Est) - Hearts (Sco)     
07.07.2016 15:00Shirak Gyumri (Arm) - Dila Gori (Geo)     
07.07.2016 16:00MTK Budapest (Hun) - Aktobe (Kaz)     
07.07.2016 16:45K. Almaty (Kaz) - Teuta (Alb)     
07.07.2016 17:00Dacia Chisinau (Mda) - Kapaz (Aze)     
 HB Torshavn (Fai) - Levadia (Est)     
 Myjava (Svk) - Admira (Aut)     
 Pyunik Yerevan (Arm) - College Europa (Gib) 2
 Samtredia (Geo) - Gabala (Aze)     
07.07.2016 17:30Jelgava (Lat) - Breidablik (Ice)     
 Rudar (Mne) - Kukesi (Alb)     
07.07.2016 18:00Debrecen (Hun) - La Fiorita (San)     
 HJK (Fin) - Atlantas (Ltu)     
 Lok. Zagreb (Cro) - UE Santa Coloma (And)     
 Mariehamn (Fin) - Odd (Nor)     
 Neftci Baku (Aze) - Balzan (Mlt)     
 Radnik Bijeljina (Bih) - Beroe (Bul)     
 Rovaniemi (Fin) - Shamrock Rovers (Irl)     
 Spartaks (Lat) - Din. Minsk (Blr)     
 Zaglebie (Pol) - Slavia Sofia (Bul)     
07.07.2016 18:30Brondby (Den) - Valur (Ice)     
 Fola (Lux) - Aberdeen (Sco)     
 ND Gorica (Slo) - Maccabi Tel Aviv (Isr)     
 Omonia (Cyp) - Banants Yerevan (Arm)     
07.07.2016 19:00Buducnost (Mne) - Rabotnicki (Mac)     
 Slovan Bratislava (Svk) - Partizani (Alb)     
 Stabaek (Nor) - Connahs Q. (Wal)     
 Suduva (Ltu) - Midtjylland (Den)     
 Zaria Balti (Mda) - Videoton (Hun)     
07.07.2016 19:30Bala (Wal) - AIK (Swe)     
07.07.2016 20:00Cracovia (Pol) - Shkendija (Mac)     
 Hibernians (Mlt) - Trnava (Svk)     
 Kalju (Est) - Trakai (Ltu) 2
 Llandudno (Wal) - Goteborg (Swe)     
 Ordabasy (Kaz) - Cukaricki (Srb)     
 Shakhtyor Soligorsk (Blr) - NSI Runavik (Fai)     
 Sileks (Mac) - Vaduz (Lie)     
 Vikingur (Fai) - Ventspils (Lat)     
 Vojvodina (Srb) - Bokelj (Mne)     
07.07.2016 20:30Folgore (San) - AEK Larnaca (Cyp)     
 Lusitanos (And) - Domzale (Slo)     
07.07.2016 20:45Cliftonville (Nir) - Differdange (Lux)     
 Cork City (Irl) - Linfield (Nir)     
 Glenavon (Nir) - KR Reykjavik (Ice)     
07.07.2016 21:00Beitar Jerusalem (Isr) - Sloboda (Bih)     
Quarter-finals - 1st leg B's1X2
14.07.2016 19:00CSMS Iasi (Rou) - Hajduk Split (Cro)     
 Maribor (Slo) - Levski (Bul)     
 Sonderjyske (Den) - Stromsgodset (Nor)     
Quarter-finals - 2nd leg B's1X2
21.07.2016 19:00Hajduk Split (Cro) - CSMS Iasi (Rou)     
 Levski (Bul) - Maribor (Slo)     
 Stromsgodset (Nor) - Sonderjyske (Den)     
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com

Copyright 2003-16 by BetExplorer.com Terms & Privacy Policy, Site Map, Site Info, Contact us

GPWAFacebookGoogle+